Özgün ve Dünya Tanrı'nın ışığını Roman hikaye arasındaki fark nedir Bilir?

İçinde Dünya Tanrı Bilir, manga ve anime izleyin hemen hemen aynı hikaye, ama ben okuma ışığı romanı yazan Mamizu Arisawa tümüyle özgün bir hikaye.

Ne iki hikaye hatları arasında önemli farklar nelerdir? Orada farklı karakterler var mı?

+57
Cesar Alvarez Bances 13 Eki 2016 14:54:16
39 yanıtların

EVA Birim 01 içerir ruhun Yui Ikari, kaybolan sırasında bir kişi deney: ep. 20, Shinji yüksek senkronizasyon hızı sağlar ve LCL içine EVA Birimi emilir sonra, annesi ile temas ve Gendo da Yui ile bağlantısını gösteren bu reddetmeler biri sırasında bir açıklama yapar. Böylece herkes Shinji ya da başka bir şey ile çalışmak için Birim 01 reddetmesi (de Rei ile ne ilişkisi ne de boş bir kukla tak) Shinji ve Yui kendi tercihleri ile Yui anne-çocuk ilişkisi ile bağlantılıdır.

+975
AreusAstarte 03 февр. '09 в 4:24

TAMAM işte bana bu fikri veren tartışma.

Ölüm Not emri ile bir kontrol edersiniz biri olabilir cinayet mi? Örneğin, Işık bir çete adı yazılı olabilir L olduğu patron, sonra yazmak, "otelin yıkım emirleri şu anda kalmak, sonra üç saat sonra ölür."

Hayır, iki nedenden dolayı. Ölüm Not sadece her isim için bir kişiyi öldürebilecek ilk. Başka biri, kişiye zarar getiriyor eğer sadece kalp krizinden ölür. Ayrıca, takma işe, süre yok. Bu Ölüm Notu kim L ya da Kira veya Wedy veya Aiber veya Yakınlarında bilmiyor ya Bir diğer adı ile Mello ya da başka biri vardır. Gerçek isim. Ancak, Rapor Siht "gibi bir şey yazabilir. Bir otel yıkıyor, sonra daha sonra ölür." ve sonra L Lawliet yazmak ". Ezilmiş düşmeden enkaz otel olarak yıkılmış durumda." İki isim yazılır sürece, etkileşim edebiliyoruz. Tek kişi doğrudan insanlara zarar veremez değil mi? Otel tabii ki, ne olursa olsun, "emir yıkım nerede L şu anda kalıyor" çünkü imkansız mafya patronu olabilir L bir otel olan otel veya kalacak inanılmayacak biliyor.

Yukarıdaki tartışma aslında onları öldürmek için öldürülen kişinin adını gerekir kanıtlamaya çalışır rağmen. Jane Doe'nun adı defterde sürece , onları öldürecek. Ya bir cümle ya da iki cümle. Eğer kişinin düşünüyorsun yoksa , ölüm Not Bu komut yanlışlıkla birini öldürmek korur gibi de değil.Yani ya komuta edecek iş ya da Jane doe ölecek olan tek Olası sonucu.

+960
Explorz 13 Nis 2011 20:02:16

Kolordu ve Eren kaçtığını kısmı hakkında konuşmayı doğru tuzak mıydı? Eren yürümeye bıraktığını olarak değiştirdi unutmayın.

- Duvarda titans mantıklı çünkü o hareket, daha sonra satır aşağı waaay olduğunu ortaya çıkarmak gibi(biraz garip) bırakmadı bence. Eren dönüştürdüğünü fark etti casue durdu ve kaçmak ve aynı zamanda Eren takedown alabilirdi bence. Ya da kaçmayı başardı ederse, izleyin ve şehir dışına kaçmasına engel olacağını.

+939
GlossyRetirement 5 Ara 2013 10:05:25

Birkaç insanı yedikten sonra ― yaklaşık iki ya göre Kyoko 5 Bölüm ― Cadılar kendilerine büyürler.


hizmetçilerden bir cadı olmadan önce sihirli kız kalbi "projeksiyonlar"vardır.

Büyülü bir kız umutsuzluk içine düştüğünde, soul gem onun bir cadı onu yapar acı bir tohum haline dönüşür. Yani bu sihirli kız kalbi "izdüşüm" ne demektir? Büyülü bir kız birden fazla cadı olmak demek? Bu da, ne kadar evrensel entropi etkiler?

+874
IGORK 10 Şub 2010 20:10:43

Naruto korudular, kritik yaralar aldılar ve muhtemelen bundan sonra yaşayacak değil bu çok spekülatif, ama ana şey. Minato düzgün yeterince hızlı 9 kuyruklu mühür için yapabileceği tek şey Azrail ölüm mührü olduğunu biliyordu. Serbest zaman Azrail ruhunu alır gibi kullanıcı öldür Eden şeydir. Orochimaru biçici kurtuldu, ama bir maske yerine jutsu, ve hala onun vücudunu maliyet kullanarak çağırdı. Minato diğer taraftan, böyle bir şey yapmayı, yani bu kurtulma söz konusu değil ondan olabilir.

Kushina gibi, Kurama olmadan ölmeye hazır olduğunu, hala pençe onun önünde güvercin görüşmesini saymazsak, ve muhtemelen ölümcül bir yaralanma ne bedenini deldi oldu. Onun hayatını kurtarmak için imkansız, zayıflayan vücudu ile böyle bir yaralanma birleştiren ve muhtemelen gelecek olan. Bu noktada, Hem Minato ve Kushina ölmek, ya da en azından öyle olacak garanti edilir. İkisiyle sızdırmazlık Kurama muhtemelen hala ölüme yol açacaktır.

Olarak için neden tek mühürlü Yarısının içine Kurama Naruto Gibi başına Bu cevap O olamaz mühür tüm Kurama içine Naruto. Minato bu Wiki giriş notları olan oldu çünkü Kurama oldu çok güçlü olmak mühürlü bir yenidoğan.

Düzenleme 1: OP bir yorum bazı endişeler eklendi, işte Yanıt: İlk olarak, Kurama Kushina içinde boşaltılmalı Her zaman dolgu ve dolgu canon imanla takip etmek gerekmez gibi, bir şey yap, canon içeriği çelişiyor dahil olabilirler. İkincisi, Kushina bile gönüllü gerek Kurama olsun kapatılmalı içinde onu sürükleyerek onlar için ölüm.

Hala zayıf olsa da, Kushina Dokuz kuyruklu'yu zaptetmek için çakra azalmış kullandı. Travma mevcut durum onu öldürmek isterdim rağmen, Kushina onunla öleceğini vücuduna geri mühürlü Dokuz kuyruklu'yu için gönüllü oldu.

Yani her şeyiyle Kushina etkili ölüm kapıda ve kaydedilmiş hiçbir umut vardı. Sadece 10 aylık hamile geçirdi, doğum, Kurama çıkarılan vardı, ve o ölen devlet ile birkaç dakika hiçbir tıbbi yardım için kaldı. Daha sonra, Naruto hayatta üzerinde öğrendik, ama Kushina aksine, hala sağlıklı, genç ve güçlüydü, ve Sakura, ikinci sadece tıbbi cesaret Tsunade sürekli (ve Hagoromo yardım) ona şifa vardı. Bu mühürlenirken yaşam katı bir şans olduğunu aslında mantıklı. Kushina diğer taraftan, onun gücünü drenaj birkaç büyük olaylar değil, Kurama kaybetme dahil olmak üzere, onun en iyi ihtimalle düşük olduğunu hayatta kalmak için yeterince güçlü olmak zorunda.

Bu bağlamda, muhtemelen Kushina geri Kurama mühürlü olabilir, ama büyük olasılıkla hala ölü ve serbest Kurama onu yapardı. Ücretsiz bir Kurama kapalı kuyruklu canavar dengeyi bozar, savaşa neden olur ve Minato güvenli bir seçenek mevcut iken böyle bir riski almak istemedi. Bu güvenli seçenek, sızdırmazlık yarısının içine kurama naruto da vardı büyük bir fayda Minatos göz, aslında o inanıyordu Naruto olabilir çocuğun kehanet hakkında konuştu Jiraiya ve Naruto olması erişmek için Kurama güç olacağını büyük ölçüde yardım etmesine başarılı (bu da büyümüş olarak cevap verdim bağlantılı öncesi).

+874
Dr3Am Nightmare 29 Mar 2017 05:26:09

Önemi büyük olasılıkla şarkının sözleri temsil daha fazladır. Ne zaman karşılaştırma gerçek ıntro burada ve tercüme şarkı sözleri buradaşarkı sırasında o an ıntro vardır

Adamak! Adamak! Kalp adamak!

+864
user197665 3 May 2014 04:11:44

Sadece Conan & Sonoko (son bölüm hatırlıyorum?) (?) bazı liman acil iniş yapmak zorunda kaldı. Gerçek Pilot ve Co-Pilot eldiven olmadan kurban elini öpmek, çünkü kazara zehirlenmiş sanırım.

+822
Mente Cato 14 Ağu 2014 05:56:32

Bu substatiate başka hiçbir kaynak ya da bir şey var, ama Nodame (Nodame Cantabile) ' dan bir ünlem olarak ne söyleyeceğini benzer sadece bir saçmalık olduğunu düşünmüştüm. Kuchiki hakkında bağırıyor ne olduğunu öğrenene sonra olabilir ama şu an itibariyle, "Kabincho" aslında bir anlamı olduğuna dair hiçbir gösterge yok.

Ayrıca İngilizce veya Japonca kelime araştırma hakkında Logan'ın yorum bakın.

+821
Kaushal Shetty 23 Eki 2018 05:52:12

Yaşlı Kırkayak Centichoro yenmek için kredi muhtemelen kral için genellikle Saitama tarafından mağlup canavarlar için nasıl giriyor gibi gitti. Ama Genos, aslında Centichoro mağlup eden bilerek Patlama ve Bomba meselesi, Genos Saitama olduğunu biliyordu.

Kırkayak çöküşünden sonra, Genos ne Saitama istediği için yine eksik mi?

Genos istedi.

(Saitama) ustası olan ve bende olmayan "ne oldu?".

Ve Saitama cevap.

"Güç sanırım"

Genos Saitama biri olduğunu biliyordu ve bu yüzden kolayca bu canavarlar yenmek mümkün olduğunu bilmek istiyordu anlamına gelir.

Patlama ve Bomba gibi kusursuz dövüş sanatçıları onlar. Her şeyi duygularını olağanüstü. Ben büyük Kırkayak bitirdi kim Saitama olduğunu fark etmedikleri için çok şüpheliyim.

Ayrıca, Bang zaten meteor olayı yüzünden ve ayrıca Saitama gücü hakkında bir fikir vardır, Bang ve Saitama dojo bazı oyunlar üzerinde yarıştığı zaman.

+787
Mainak Sharma Purkayastha 1 Eyl 2012 16:44:46

Bazı farklı işlevi ile ALO SAO bir kopyası olduğundan ama sanırım. Bildiğiniz gibi oyunun tüm temel hareket kimliği oluşturma SAO daha fazla yarış gibi ama aynıydı. Seviye yükseltme ve ganimet sistemi de aynıydı ama Kirito diğer beceri SAO gerçekle ilgili olmayan bir oyun oldu burası neden bu kadar rahatsız olduğunu ve ancak ALO oyun fiziksel yeteneğinizi gerçek yeteneğinizi bağlıdır yani kirito hiç gerçeklik kirito düello weild yeteneklerini kullanmak gördük ALO savaşta ama bu yeteneği yoktu çünkü başka yetenekleri var olmadı ki o sözü olduğunu kanıtlamaz. Kirito bir kez [getirmiyor] kız kardeşi ile uyguladığı için bu beceri kullanmak mümkün oldu. Şimdi Yui ben SAO temel programlama kodu bir parçasıydı ama o zaman bir sürü gerektirir, çünkü canavar ya da Yui programlama kodu yeniden etmediler canavarlar gibi değiştirilmiş olduğu için rahatsız onun değildi neden konusuna geri dönelim.

+720
Ijaz Ahmad Khan 20 Nis 2016 16:42:02

Göre Nasıl kullanılması II:

Notun sahibi asıl sahibinin sesini ve görüntüsünü tanır, ölüm tanrısı yani.

Bu nedenle, sadece açıklama için Işık edebilme görmek Ryuk olurdu, o Ryuk ise orijinal sahibi. Ryuk ama nasıl Sidoh bu defterin sahibi oldu? Ben açıklandığı anda Nasıl Ryuk hile Kralın Ölüm Tanrıları?, çünkü bu Nasıl Kullanılması XII:

Eğer Ölüm Not kaybederseniz veya çalınmış olması, 490 gün içerisinde almak sahipliğini kaybedersiniz.

Ryuk bu kural nedeniyle Sidoh bu defterin sahibi oldu. 6 yıl Ryuk ilk toprak aşağı Not Ölümü düştü sonra Death Note, onun kaybettiğini Sidoh fark o 65 bölüm kadar değildi. Eğer Ölüm notunu kaybettiğini anlaması için en az 6 yıl aldı, Ryuk zaten 490 gün dünyaya düştü, sahiplik iddia eden ve belirli bir Ölüm Not bağlı olmadan önce Ölüm Not bulduğunu varsaymak güvenli olacaktır.

+702
Lin Htet 13 Kas 2018 08:44:44

Araçlardır adlı Maracas olan benzer çalkalayıcı. Sık sık ritim sallamak için oynarken dans şarkı söylüyorlar bazı şarkıcılar TEF, diğer kullanım maracas kullanmak nasıl benzer.

Genellikle destek vokalistleri, gerekli olmadığında meşgul görünmesi için bu aletler kullanın görebilirsiniz.

Burada nasıl dans ile Maracas.

+669
matiu 26 Şub 2015 17:20:39

Eğer sen bahsettiğin için Yu-Gi-Oh! Millennium Dünya o zaman göre Vikipedi

Yani Oh-Gi-Yu ilk ses çıktı! Monster World arc sonuna orijinal başlığı altında manga. Yedinci Japon hacmi, Düellocu Krallık, Zindan Zar Canavarları son bölümü itibaren, Savaş ve Şehir yaylar-Gi-Oh! Yu başlık altında yayınlandı: Bellek Dünya arc Yu serbest iken, düellocu,-Gi-Oh! Millennium Dünya.

Kaynak: Yu-Gi-Oh! - Manga (İkinci Paragraf)

Bu ne demek oluyor bu Yani Medya yayın kullanarak, orijinal adı Yu-Gi-Oh! bitirir de Millenium Düşman 10: Son zar hangi Bölüm 59 Hacmi 7 Manga Japonya (göre bölüm listesi Vikipedi). Yu-Gi-Oh!: Düellocu başlar gelecek bölüm ve devam ediyor sonuna Hacmi 31 ve Yu-Gi-Oh! Millennium Dünya bu son Arc başlar Hacim 32 ve son sonunda

Neden mi? Viz Media tarafından bir karar gibi görünüyor. sırada bilmiyorum tabii ki şüpheli olduğunu, çünkü en başından beri oradaydı çeşitli oyunlar tasvir manga ile Sihirli & Sihirbazlar sadece görünen bir kaç kez ilk yedi cilt. başlangıç olan Düellocu Kingdom Arc Sihirli & Sihirbazlar döndü ve oldu ana oyun serisi odaklanmış (ile istisna Zindan Zar Canavarları). Bellek Dünya Arc ancak odaklanmış bir Masa Üstü RPG (öncü için Sihirli & Wizards)

Böylece ilk Viz Medya film Yu-Gi-Oh! özellikli birden fazla oyun. sonra Yu-Gi-Oh!: Düellocu odaklı olarak Magic & Wizards ise Yu-Gi-Oh! Millennium Dünya odaklanmış bir bütün farklı bir oyun

Viz Media, ancak aynı zamanda yeniden serbest serisi olarak bir 3-in-1 edition olarak şu anda listelenen birimlerin bu (gibi 23/08/2017) kapaklar, gelen Yu-Gi-Oh!, Yu-Gi-Oh!: Düellocu ve Yu-Gi-Oh! Millennium Dünya

+666
Gabriel Farnsworth 22 Tem 2017 11:26:02

Muhtemelen denese bile bir aksilik atsın. Okinawa'da yine onu isteyen olmadı.

+625
darren meng 13 Nis 2011 12:48:31

Uzun zamandır manga okuyucu olan ve aynı zamanda bir geliştirici var. Manga içerik olamaz ve olmamalıdır yazarın izni olmadan, vb düzenlenmiş olması gibi kuralları biliyorum. Ama benim soru, onlar ücretsiz ve paylaşıma açık? Sadece yazarının önceden izni olmadan almak veya saklamak veya transfer ya da paylaşın içerik indirebilir miyim?

+614
Inam Ali 10 Mar 2016 03:00:57

Cevabım X, ama farklı bir nedenle Memor ile aynıdır. Kayaba Yeni Aincrad 100 kat için son patron olmak için neredeyse imkansızdır.

 1. Gibi Memor-X " dediği cevap, Kayaba olduğunu ölü, fiziksel olarak. Fiziksel olarak diyorum çünkü öyleydi gösterilen Kayaba olduğunu canlı olarak bir veri sonra mıydı tam dalış ve transfer onun bilinç ağı. Bu olduğunu açıkladı Işığı Romanı onun eski Yardımcısı, Koujiro Rinko. Kayaba yaptı geldiğinde Kirito gitti karşı Oberon de doruk Alfheim Online, ama sonra, onun nerede olduğu bilinmiyor.

 2. Kayaba orijinal Aincrad oyuncular ölümünden sorumluydu. Böylece sistem oyunda ölen herkes öldürür yaptı oyun içinde herkes tuzağa düşmüş ve oydu. Bu yapar onu aranan bir adam. Eğer fiziksel olarak yaşıyorsa, tutuklandı ve mahkemeye getirdi olurdu.

 3. Sahip Kayaba gibi final boss 100 kat Yeni Aincrad olurdu bir kötü hareket için şirket yapmak. İnsanlar nasıl Kare diyelim-Enix Final Fantasy için son patron olarak Hitler kullanın, eğer hissederdiniz? Kayaba ile aynı durumda.

, Kayaba Yeni Aincrad 100 kat patronu olarak yani? Neredeyse imkansızdır.

+608
Yeshwanth Yk 7 Tem 2018 18:43:32

Bölüm 12 Nagi no Asu kara, Hikari itiraf etmek Manak. Ancak, sadece "ben anlamıyorum" diyor, ve sonra bitiyor.

Anlamadığım şey aşk Hikari itirafı için Manak tepkisi var. Onu balıkçı teknesiyle Tsumugu ile konuşma flashback bitirdiğimizde aslında aşk Hikari yaptığı serinin ikinci yarısında öğrendik. Eğer gerçekten Hikari hakkında böyle düşünseydi, o zaman itiraf onun tepkisi bana hiç mantıklı gelmiyor.

Eğer sadece bir şey eksik olup olmadığımı bilmiyorum, ama bu sadece hikaye anlamadığım bir önemli nokta. Gerçekten birisi bana açıklayabilir eğer memnun olurum.

+606
ctac1986 6 Eyl 2016 04:15:57

Aslında varsayımlar bir çift yapmak için gidiyorum kronolojisi ayrıntılarını bilmek diziyi bu kadar değil:

 1. Tüm seriyi, Dic atlanır ne de dahil olmak üzere izlemek istiyorsunuz.
 2. Her film izlemek istediğiniz sırayla başlangıçta Japonya'da gösterilen oldular.

İlk olarak, izlemeye başlamadan önce, o ilk yayımlanan bu yana, bazı arka plan için Kod adı Sailor V manga serisi okumak isteyebilirsiniz. Olaylar bazı olaylar sonunda Sailor Moon televizyon dizisi olarak da değindi, ama teknik olarak ilk yayınlanan bazı Minako, Artemis ve Sailor V hakkında fikir verir oldular ve ne zaman hatırlamıyorum

Gösterinin kendisi için olduğu gibi, televizyon dizisinin her sezon bu sırada yayınlandı:

 • Sailor Moon (7 Mart 1992–Şubat 27, 1993 ) (46 bölüm)
 • Sailor Moon R (6 Mart 1993–12 Mart 1994) (43 bölüm)
 • Sailor Moon S (19 Mart 1994–25 Şubat 1995) (38 bölüm)
 • Sailor Moon Süper (4 Mart 1995–2 Mart 1996) (39 bölüm)
 • Sailor Moon Sailor Yıldız (9 Mart 1996–8 Şubat 1997) (34 bölüm)

Eğer gerçek bir gösteri izlemek isterseniz emin olmak için yeterli, ama aynı zamanda her sezon ortasında yayımlanan üç film vardı:

 • Güzel Asker Sailor Moon R Filmi (5 Aralık 1993)
 • Güzel Asker Sailor Moon S Film (4 Aralık 1994)
 • Asker Sailor Moon Süper Güzel: Dokuz Denizci Askerleri Birleşin! Mucize Black Dream Hole (23 Aralık 1995)

Bölüm, başlıklı tarafından Viz onların bölgeye özgü akış web sitesi, hemen Önceki Yayın tarihi her bir film vardı:

 • 4. Karanlık 76 Magic: Esmeraude İşgali (Aralık 1993)
 • 116 Güneşli Hotaru 3 (Aralık 1994)Adanmış bir Fırtına: Bir Arkadaşlıktan Sonra Gökyüzü
 • 157 Pegasus Kaybolur: Kararsız Dostluk (16 Aralık 1995)

Çok parçalı bir bölüm bitirdiği ancak, bölüm 158 Pegasus Sırrı: aynı tarihte Süper S Filmi olarak yayınlanan Hayal Dünyası Koruyan Çocuk ve başlıklarını gösteriyor. Bu V. C. R. yardımı olmadan birkaç gün ya da insanlar muhtemelen ilk televizyon bölüm izledim ki bu da bana şunu söylüyor bir hafta için aday olabilecek bir film daha sadece bir kez, belirli bir zamanda yayınlanıyor olan televizyon programı, yeni bir yayın yakalamak oldukça zor olduğu gerçeği ile birlikte. Filmler, televizyon programlarını daha sonra gösterilecek eğilimi çok özel.

Bu veri noktalarını onu izlemek için bu sırada isteyeceğini sanıyorum

 1. Orijinal Sailor Moon 46 bölüm izle
 2. 76 genel serisi bölüm kadar sezon 28 bölüm İzlemek başlamak Sailor Moon R.
 3. Sailor Moon R filmi izle
 4. 93 genel serisi bölüm kadar Sailor Moon R kalan 17 bölüm bitirmek
 5. Başlangıç Sailor Moon S: 116 serisi genel bölüme kadar sezon 23 bölüm İzle
 6. Sailor Moon S film izlemek.
 7. 137 genel serisi bölüm kadar kalan 21 bölüm Sailor Moon S bitirmek
 8. Başlangıç Sailor Moon Super S: 158 genel dizi bölüm kadar sezon 21 bölüm izle.
 9. Sailor Moon SupersS film izle
 10. 176 bölüm kadar Sailor Moon S kalan 18 bölüm bitir.
 11. İlk seri 200 bölüm ile sona eriyor kadar Sailor Moon Yıldız 34 bölüm izle.

Sonra bitirdiniz.

+567
Dariusz Filipiak 15 Eyl 2015 05:26:06

Eğer birileri Bu Naruto bilse oğlu olduğunu Naruto onunla ilk karşılaştığımız zaman Minato belirtti çünkü, o zaman tehlike içinde olurdu bu.

enter image description here

+564
Alan Shutko 19 Oca 2015 18:50:39

9:52'de Parasyte-the maxim ' in "ilk bölümde oynanan kendinizi tanıtın biri, şarkı" olabilir?

Özgün müzikleri dinliyorum, ve özel soundtrack parça bulmak için ama ne yazık ki onu bulmak için yönetilen etmedim.

Kompozisyon tipi synth Melankolik bir duygu bir sürü kompozisyon daha da ilginç bir seviyor görünüyor ortam var.

+538
Matt Bart 5 Nis 2016 16:25:39

Tarble olmuştur teyit için canon kaynak size verilen soru. Görüntüleyebilirsiniz, metin/ çeviri ile ilgili olarak aynısını burada.

+537
almas666 27 Tem 2014 10:13:04

Ben Obito karşı işe yarayacağını şu an için herhangi bir kanıtımız yok.

Ama söyleyebilirim ki Kirin olmaz o iş. Bu kategorize olarak bir Raiton jutsu. Bu yüzden hala ninjutsu ve Obito değil bozuk olması.

Ayrıca, bu jutsuSasuke ihtiyaçları için kullandıkları bir Katon jutsu oluşturmak için bulutlar. Bu yüzden, bulutlar, gök gürültüleri ile şarj olduğunda, hala önceki bazı enerji var, gerçekten doğal Yıldırım değil anlamına gelebilir.

+535
ForgeMonkey 18 Eki 2012 10:14:55

7 Bölüm olarak, ve yalnızca bu oklar on iki olduğunu çok Güçlendirici ateş edebilir Ok gösterir ortaya koymuş oldu.

+489
adineshreddy1 18 Oca 2013 09:13:49
Ikki Tousen, Kuzey Amerika'da da Savaş Vixens olarak bilinen, Yuji Shiozaki tarafından manga serisi. -Bölüm anime 13 uyarlaması 2003 yılında yayınlanan arasında.
+430
Vitalix 27 Nis 2015 12:15:29

Black Lagoon promotional art

Black Lagoon bir eylem/macera manga yazan Rei Hiroe hakkında bir takım paralı asker olarak adlandırılan "Lagün Şirket", kim kaçırmak mal çevresindeki Güneydoğu Pasifik. TV anime 2 Sezon ve Sunao Katabuchi, Gen Urobuchi tarafından hafif bir roman yönetmen OVA kapalı bir spin içine adapte edilmiştir.

Ek bilgi:

+380
Clink Digital Content You Shou 11 Ağu 2015 19:49:44

Olabilir aradığım bir şey var benzeyen 温泉 (onsen) vs 銭湯 (sentō) Japonya.

Tanım gereği, onsen sıcak kaynak suyu olan (sözde) içerdiği mineraller ve diğer şeyler yapar banyosu daha sağlıklı ve rahatlama sağlar faydaları (animasyonlu yeşil KonoSuba), süre sentō normal ısıtılmış musluk suyu (animasyonlu mavi).

Aqua arındırıcı onsen su olacağını ima etti almıştı tüm "yabancı maddeler" (yani faydalı mineraller), su, ve terk ile aşağı "sadece sıcak su".

İlgili animasyon, değil her zaman tutarlı olan onsen su renkli yeşil.

Burada's daha fazla bilgi sentō vs onsen.

+331
sameer bamotra 28 Eyl 2010 12:52:39

In - evrenin nedeni : Tsunade mi verdi onun adı Yamato ama ben asla ima Anbu kod adı olamaz yeniden. Belki eski adını kullandı ve üçüncü biliyor.

Dışarı-Kainatın sebebi : Kishimoto olmalıdır unutmuşum nedeniyle karmaşık bir hikaye, bu tür hata olmayan nadir herhangi bir dizi ve anime sadece takip manga ve devam etti bu şekilde.

+316
Induja Manoharan 9 Oca 2010 06:35:52

Johan "düzeni ortasında uyanmış" bu sorunuza en hızlı cevap. Çocukluğundan bu kitabı okuduktan sonra, onun karakteri aslında sadece yalnız kalmak isteyen biri olmak için geri döndü.

Diğer bir deyişle, arsa bir noktaya hikayenin son arc için dönüştürülmüş bir polis oldu.

+305
Ming Hsieh 22 Mar 2010 01:58:09

Neden hepiniz sadece söylediklerini çok daha kolay olduğunu düşünüyorum. Emre itaat edin geass etkilenen tüm diğer insanlar garip oluyor ve geass soruşturma yaparlardı şeylerden şüphelenmeye başladı çünkü verilen olamayacağı muhtemeldir. Ancak, bu sonuç verilen emri gibi "olduğunu ileri bana itaat ederse ama hiç söyle yoksa seni emir vererek" kim herhangi bir başvuru yapmak mümkün olamaz.

+267
Victoria Johnson 15 Tem 2011 23:31:39

İçinde Osananajimi wa Daitouryou, orada bir komedi sahnesi arasında ana karakter, Hondo Haz'ichirou ve Ell. Konuşma şöyle:

Ell: küçük Bir test. Basit bir İŞLEMCİ muayene edilir. Biliyorum.

Ell ciddiyetle başını salladı, sonra kalem durumda onun dışında mekanik bir kalem çıkardı ve masanın karşı karşıya. Sonra tek bir cümle diye mırıldandı.

Ell: Ah, ben yaptım bu konuda ciddi bir seminer bir kere.

Jun'ichirou: nesin sen söylediğim hepsi birden!?

Ell: bir simülasyon. Test puanı bu şekilde ilan verirseniz yükseleceğini duydum.

Jun'ichirou: Neredesin almak bilgilerden...?

Ell: Gelen 7ch.

Bu başvuru amaçla Japonca aynı sahneyi bir ekran görüntüsü:

Screenshot: あ、これ真剣ゼミでやったことがある

Ne Ell ciddi bir seminerde bunu yapmadı. "dediğinde"yapılan başvurudur.

+263
dobrych 15 Eyl 2016 21:20:10

Orada herhangi OVAs ait Kılıç Sanatı Online Dizi olmuştur yayımlanan ve eğer onlar etkileyen ana hikaye ya da değil?

+253
Ravleen Kaur 23 Şub 2014 02:13:52

(15:56) Orijinal Soundtrack şarkısı "Gölge Dans" olduğunu düşünüyorum. 3. bölümde bir sonraki şarkı (17:26) "Vahşi Konuşma".

Üzerinde Bayanposta, sen dinlemek için (ve diğer şarkıları).

16:20'de müzik hiçbir şey başladığından bu sürüm ile başladığı zamanları ekledim.

+243
SSEGUJJA STEVEN 25 Nis 2015 14:55:22

Büyük ölçüde gücünü artırmak Naruto'nun rüzgar doğa ve rüzgar hayranları Sasuke Amaterasu ateşi birleştirerek. Bu noktada rasen saldırı ASLINDA Naruto ile Sasuke etkileri birleştirir varsayabiliriz güç rüzgar fanning ile ana yangın üssü olduğunu kabul etmek. Alanı artmasına rağmen, Amaterasu yangın tabanlı bir saldırı olduğu için fiziksel olarak onları etkilemesini dokunup, eğer resme bak ve Naruto'nun rasen aslında elini yukarıda çakra topu o hareket ederse olurdu bu, bu Sasuke Naruto eleman yeteneğini formu kullanılırken mutlaka saldırıdan zarar vermezlerdi ana yeteneği olur, çünkü o da anlıyoruz demek ayrıca eğer daha fazla Saskue daha büyük form denetimi (Chidori Eğitim) Tarafından Orochimaru ile odaklı olabilir, muhtemelen bir tahmin odaklanmış bir patlama yaparlar.

BTW bu Yamatos su tarzı bir saldırıyı engellemek için araya geldiğinde rasenshuriken Naruto ekranında ilk başarı desteklenmiş ve ikisi de zarar görür

+240
Nosaj 7 Mar 2017 00:58:19

(Boys Over Flowers) Hana Yori Dango da anime izlerken (#51) final bölümü için çok farklı bir sanat tarzı gibi görünüyordu. Eğer bir şey...farklı yönü, sanatçılar, vb son bölüm için değiştiğini merak ediyorum bu yeterli değil, son derece farklı, ama fark edilir.

Kimse bunu fark etti mi? Bir şey oldu hiç bir şey sallamak bir tür sebep olabilecek sonlarına yaşandığını belirtti ve bu seri üretimi hakkında söyledi?

+230
Sujit Giri 29 Mar 2010 22:51:39

Belki de henüz yeteneğini aktive t eğitimli ve hala soğuk bir parçası olmasına rağmen soğuk ve donuyor mu değildi

+190
infinoz 30 Oca 2013 18:41:02

Genjutsu kullanıyor Kakashi örneklerini istiyorsun sanırım, burada bir-

Onu koyarak Sakura kandırdı Takım 10 Çan Test sırasında bir Genjutsu

+186
littlechirp 12 Kas 2019 09:19:12

Birbirleriyle konuşurken hem resmi olarak (bu) ekibi katıldı beri, Arlong Park sonra yani, özel bir sonek kullanın. Fark ettiğim kadarıyla (as) tanıştığı her kızla aynı onun yaptığı gibi Sanji durumunda, bu şaşırtıcı değildir.

Nami, diğer taraftan, nadiren kullanır gibi ekleri ile Sanji olmak sadece hiçbiri onun çağrıları Sanji -kun.

Bunun için herhangi bir meşru sebep var mı?

+90
user81324 22 Eki 2011 05:37:01

O wiki okudum:

Anastasia şeytan unsur vazgeçmez

O kadar dizi henüz izlemedim, güç kaybı derecesini merak ediyorum ve o andan itibaren çok daha zayıf olur mu? O hiç geri güçlerini alabilir mi?

+26
user3601514 22 Ağu 2019 11:23:09

Chuunibyou açıklar gençlerin yaşı on dört dene bak serin etkilemek insanlar etrafında kendi yaş ve kendini beğenmiş çalışıyor olması benzersiz.

Bu düşünce, ancak, genç yetişkinlik ulaştıktan sonra bile devam edebilir, ama aslında herhangi bir sağlık problemi veya ruhsal bozukluk ilgili değil.

Biraz daha gençler için büyüme evresi gibi.


Saegami HYOUYA tarafından (中二病取扱説明書, Chuunibyou Toriatsukai Setsumei Sho) "Chuunibyou Kullanım Kılavuzu" esas alınarak, chuunibyou 3 türü vardır.

 1. Olmadıkları halde DQN-türü antisosyal davranıyor, ya da olamaz ve (çete savaşları suç/) antisosyal davranış hakkında hikayeler uydurma vardır.

 2. Bir alt-tür/Hipster sadece farklı olmak ve "cool" faktörü var alt kültür ya da küçük eğilimleri tercih ediyor. (putlara taklit takıntılı hayali karakterler/)

 3. Nazar-Yazın bunun için bir diğer ad oluşturma ölçüde kendi biri için mistik güçler ve miş hayran.1


DQN Chuunibyou bir örnek:

"Tüm bu bandaj bak etrafına sarılmış! Ne oldu?"

"Çete Savaşları bir sürü vardı."

"Haydi, bir gangster olmak için fazla olduğunu biliyorum."

Altkültür Chuunibyou bir örnek:

Olan "Pokémon kartları toplamak zaman, sadece topluyorum olanlar ithal Japonya'dan."

"Tüm bu okuyabiliyor musun?"

"-_-; S-miyim..."

Nazar Chuunibyou bir örnek:

"Sol bileğim o bandana alma. Kötü bir conta var içimdeki ruh ve eğer alırsan berserk gidebilirim."

"Dostum, sakin ol. Sadece chuunibyou var."2


Referanslar:

1 Animanga Bayanposta: "Chuunibyou"
2 Kentsel Sözlük: "Chuunibyou"
3 Özgür Sözlük Dil Forumları: "Japonca Argo-Chuunibyou"
4 Chuunibyou demo Koi ga Shitai! :)


+25
user103817 21 Şub 2013 05:50:12
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil