Energybending ne yapabilir?

Ateş lordu Ozai karşı görüldüğü gibi birinin bükme götürüp, kenara energybending için başka bir şey var mı?

Serinin kendisi söyledi ne başka tekniği hakkında herhangi bir bilgi biliyoruz?

+853
Nelson Hoover 18 Oca 2010 21:37:48
29 yanıtların

Orada önemli bir farkları diğer cevap vermedi kapak: NPC unut şeyler yapıyorlardı söyledi sonraki gün gibi ortaya volume 5 Angel Beats! Cennetin Kapısının manga.

Bu NPC Yuri ve SSS yoldaşlar onu yüzme yarışmasında arbede için sorun öğrenci olarak etiketlenmiş oldukları için Noel Partisi katılım reddedildi gibi insanlar tarafından yapılan son faaliyetlerinin kaydını tutmak, bunu belirtmek gerekir. Ayrıca, NPC senin yaşadıklarının unutma gibi asıl rehin birçok kez olarak geçmişte yapıldı olduğunun farkındadır.

+994
Martyn1878 03 февр. '09 в 4:24

Diğer oyunlarda "Bilim Macera" serisi, bkz: ve .

Ayrıca Bkz:

+982
BRIMSTAR FROMDA FIVE ONE EIGHT 22 Tem 2015 03:37:06

Bir Usta Kadere, Kutsal Kase Savaşı sırasında Ekstra Sınıf bir Hizmetçi çağırmak, ya da herhangi bir koşulda olabilir?

Örneğin, Cetvel Sınıf bir Usta çağrı Jeanne, ve başka bir Ana celp Avenger Sınıfı Edmond Dantes. O olabilir mi?

+954
Bob Puttony 5 Haz 2010 04:41:53

Orijinal iletişim kutusunu kullanın お伽話 (otogibanashi), yaygın olarak çevrilmiş gibi "peri masalı".

Iono-sama suggested otogibanashi to Eto

Japonca-İngilizce online sözlük, Jisho Birleşik Devletleri sadece 1 anlamı olan en yaygın kullanımı:

masal; kreş-masal

Ancak, başvuran için Japonca-Japonca sözlük çevrimiçi, Kotobank, devletler 2 anlamları:

 1. Bir hikaye (efsane, folklor, vb.) çocuklar dinlemek için. "Momotaro", "Kachi-kachi Yama"yazın. Gerçekçilik yok sayan alternatif olarak, bir mecaz olarak, fantastik bir hikaye.
 2. Bir hikayesi olan bir yere yapıyordur otogi.

Aslında, ne zaman Aida söyledi Eto hakkında "yapıyor otogibanashi gece", Eto sürpriz oldu, fark bu konuda togi. (Çeviri yanlış, Eto yoktu bağırmana otogibanashi, sadece togi)

Aida suggested otogibanashi to Eto

Şimdi, ne (o)togi? Otogi temelde o (yüceltici önek) + togi. Jisho Devletleri:

 • Otogi: katılan (bağlı); tutmak başka bir şirket
 • Togi: hemşirelik; hemşire; katılan; görevlisi; şovmen

Süre Kotobank Devletleri:

 • Otogi

  1. Gece boyunca zaman öldürmek için beraberindeki diğer. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor.
  2. Katılan biri yatak odası. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor. Cariye; metres.
  3. [...]
  4. [...]
 • Togi

  1. Sohbet ortağı olmak, alttan ve onları eğlenceli. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor. Otogi.
  2. Katılan biri yatak odası. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor.
  3. [...]
  4. [...]

Yani, Evet, İono-sama geceleri ona eşlik Eto davet ediyor, belki de yatak odasında başından İono-sama hedefi olan bir cariye olarak gelir. Eğer müstehcen şeyler ile ilgili bir şey varsa İono-sama doğası göz önüne alındığında, çok da şaşırtıcı değil.

+926
Ffff 14 Nis 2015 02:59:06

Çıkan valkyria tarihler 25 bölüm, Maximilian vuruyor (ve öldürür güçlü bir şekilde ima edilir) Jaeger:

"What a shame, Jaeger."

Henüz (26) son bölüm kredisi sırasında, Jaeger açıkça tren istasyonunda arka planda yürüyen görülüyor:

Jaeger in background, circled

Olay ne? Jaeger shot alamadım? Ya da vurdu ama hayatta mı? Ve eğer öyleyse, dünyada nasıl çökmekte kale geri kalanından kaçtı?

+884
Nithish V 17 Haz 2013 14:35:32

İlk bölüm Kılıç Sanat Çevrimiçi biliyoruz hakkında bir mikrodalga aygıtı yüklü kask. Bu cihaz için sınırlayıcı kaldırma, kullanıcının beyin ölümü hasar olduğunu öğreniyoruz. Cihazı prizden bataryayı geri dönüş olarak etkinleştirmek için, kullanıcının beyin hasarı için pilde kalan gücü kullanarak neden olur.

Ana cihazın bugün bir mikrodalga fırın magnetron, ben bulunamıyor herhangi bir örnek, bir magnetron tüketen daha az 1kWh şimdi (ben kabul düzeltme), yayan fazla 600W mikrodalga. Taşınabilir bir batarya mevcut teknoloji olarak, bir beyin yakmak için yeterli güç sağlayabilir? Orada daha sonra anime romanlarda ya da tanımlanan bu sorun hakkında daha fazla bilgi var mı?

+865
x5b777 24 Eyl 2018 12:36:54

Kız belirtildiği gibi, Luffy yine Sahil Lord karşılaşmanız. Bu bölüm gerçekten geri bir flaş sırasında hareketlidir. Eğer sadece arc aşağı itiyorlar Eğer Henüz orada değilsin.

Bu durumda sonunda bölüm 504 civarında 20:40 zaman o ilk yola üzerinde yaptığı yolculuk.

Picture from one piece anime episode 504

Bunu karşılaştığında şöyle der:

Luffy: Seni bilmiyorum sen kimsin kafa. 10 yıldır mükemmelleştirmek oldum bu tekniği bakın!

Sonra sadece manga bölümde yaptığı gibi Gomu Gomu no silahıyla onu vuruyor.

Bu Tek Parça Bayanposta notları ederken, bu sahnenin Luffy knocking değildi tasvir orijinal arka plan parçasının anime, görün Luffy vuruyor Tanrı Kıyıları ile onun Gomu Gomu no Pistol içinde ilk bölüm anime sırasında orijinal açılış şarkısı, Biz Vardır.

Picture from We Are, One Piece episode one Opening Song

Burada ilk açılış YouTube'da bir video görebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=8mgdyZQ_wzA

Sahne 737 Bölüm 22:10'da yeniden yürütüldü.

+847
Charlie Allen 9 Haz 2010 03:22:20

Aynı şeyi Kral precense geldiğinde Welfin olur. Eğer Nen altüst alırsa, ya da stres altında olurlarsa, hem kendi vücut Nen kalitesini ve görünümünü değiştirebilirsiniz Nen kullanıcıları için, Nen fiziksel ve zihinsel durumun bir ifadesidir çok mantıklı. Bu da çok öfkeli biriydi ve Nen ve fiziksel görünüm onun tüm hayatı değişti ile bilinçsiz bir antlaşma yaptığı belirlenen zaman Gon oldu. Knov Gon daha Welfin ama daha benzer aynı şey.

+761
user306113 31 Ağu 2012 14:45:31

Örneğin James diyelim "Bob Schneider saat 13 30 en iyi arkadaşı tarafından bıçaklandı: alır yazdı. Kan kaybı bir saat sonra ölür."

Ölüm Not adı Ölüm defterinde yazılı olmayan arkadaşını kontrol eder, ya da Bob kalp krizi neden olur?

+687
Cat Gamer720 30 Nis 2015 11:13:16

TL:DR, Natsu OP ateş tanrısı olurdu ve asla ateş yemek için tekrar gerekir

Bildiğimiz kadarıyla, Natsu magic (sihirli olsun ya da doğal) yangın emmek için ona verir ve onu yönlendirmek istiyor ancak bunu kullanmasını sağlar. Tüm başvurular hayır canon yangın coşkulu miktarda tüketen gelen olumsuzlukları, ne kadar ateş Natsu tüketebilir nasıl mutlak sınırı bilgiye sahibiz. Bu yüzden Fairy tail Canon içerisinde, Natsu aslında bir yıldız tüketir gibi değil savunma olduğu sürece bir daha başka ateş yemek gerekir, diye; her zaman yangın ve Yangında sihirli emzik için mümkün olur.

Ancak, bir an için spekülatif olalım ve bu BİLİM çalış. Eğer Natsu ateş herhangi bir miktarda tüketmek mümkün olsaydı, ejderha Katili sihirli ateş dışında herhangi bir form tarafından üretilen ısı ve enerji tarafından alınıp olanları iç organları korumak için güçlü olmak zorunda. Ama bir yıldızın sonsuz bir füzyon reaksiyonu ve bir yıldızın kütle maddenin büyük kitleleri etkileme yetisine sahiptir. Böylece Natsu bir yıldız tüketmek mümkün olsaydı, o kitle tüm alıcı olabilir. Verilen 65.3 için 8 kg 175cm olan Natsu canon yüksekliği ve ortalama insan ağırlığı, 3 0.08 0,06 m^potansiyel bir hacme sahip. Eğer Natus (kırmızı bir cüce, en azından güneşimizin yaklaşık 7.5% ağırlığında) mümkün olan en küçük yıldızı tüketmek olsaydı 1.49 x 10^29 kilogram kazanıyor olurdu. Bu bir kara delik oluşturmaz, ama varsayımsal olarak, bu çok etkili bir kitle gezegene çekirdek Natsu örtmek için neden olur. Sadece onu öldürmek değil, ama gezegeni şekillendirme ve herkesi öldürüyor. Böylece Natsu ateş bir tanrı olacak ve bir daha asla ateş yemek gerekir, ama aynı zamanda gezegenin yeni çekirdek olurdu.

+677
jake b 25 Ağu 2014 11:53:49

Bir kişinin biyoelektrik tersine o kişinin ölümüne sebep olur. Hızlandırıcı birkaç kez canon biyoelektrik işlemek için yeteneğini göstermiştir. Benim ilk örnektir Hacim 5 ışık Roman Belli Bir Sihirli Dizin, ne zaman o yönetir Son Sipariş biyoelektrik silmek için virüs. Ayrıca bir kişinin biyoelektrik alanını geri kazanır.

(Vurgu benim) 5 birim Yen Basın baskısı ile sayfa 148 149 sayfalarından:

O kadar çok güç, ama tüm o olabilir oldu üfleme kişi tarafından dokunmadan kendi cilt ve tersine onların kan ya da biyo-elektrik alan-
...

Sadece cilt dokunarak birinin kan akışını ve biyo-elektrik alan yönüne ters giderse...
...

"Hey, Eğer beynindeki elektriksel kontrol edebilir miyim, kişilik veri onunla bir Antlaşma kullanabilir kalmadan karışıklık miyim?"
...

"Benim yapabileceğim bir şey yok. Ben öldürülen insanlar tarafından tersine , onların kan akımı ve elektrik alanları sadece dokunarak onların cilt boyunca bu deney, değil mi? Zaten bir şeyler yansıtabilir, bu yüzden ötesine gidip kontrol edemiyorum o kadar da tuhaf değil."

Elektrik alanlarını tersine çevirerek insanı öldürdü ve patladığı anlamına gelir burada, Hızlandırıcı doğruluyor.

İçinde Belli Bir Bilimsel Hızlandırıcı manga volume 4, Hızlandırıcı gösterir onun yeteneği berbat olan biri var biyoelektrik alanını(ki yok öyle bir şey hakkında tersine, ancak). Bölüm 17, Çöpçü, Seike üyelerinden biri, Seike bayılttıktan olan biyoelektrik ile bozulur Hızlandırıcı. Olay yerinden hızlandırıcı diyalog:

İnsan vücudunda çalışan biyoelektrik diye bir şey olduğunu biliyor muydun? Biraz heh ile uğraşamayacak durumdayım. Tadını çıkarın!

Sonraki paneller Seike vücuduna yayılan elektrik gösterin. Seike burnu ve kulaklarından kan karışır, tükürük ağzından damlar, gözleri rulo. Sonuç Seike baygın, acı dolu bir bakış.

Son olarak, birim 3 , Belirli Bir Büyülü Dizin başvurular bu yetenek. 189 sayfadan:

Ellerini dokundukları her şeyi vektör değiştirebilir. örneğin, derinin basit bir felç vücudunun etrafında biyoelektrik alanının [Kamijou var] damarlar veya yönü her iki şekilde de, kişinin kalp patlar kan akışını tersine çevirmesini sağlayacak.

Burada bir kişinin biyoelektrik tersine, onların kalbinin patlamasına neden olacak ima etti.

+674
JSturgessMeyers 28 Kas 2019 05:07:33

Basitçe söylemek gerekirse, hiç kimse, hatta çocuklar gibi değil, iğrenç ve tüyler ürpertici olduğu için KİMSE İSTEMEZ.

Bunun arkasında birçok sebep olabilir:

1. İğrenç ve iğrenç ya da korkunç

Bana göre, hiç kimse sadece kusma ve tüm gıda alıyor herhangi bir karakter görmek istiyor.

Kusmuk zincir reaksiyonu

Bir karakter kustu zaman onların yanında bulunanlar da kusma gibi. Gibi gösterilen bu bağlantı,

Kusma bilinmektedir beri bu Televizyonda Gerçek, ilham kusma, ilkel bir içgüdü parçası olarak: eğer birisi aynı kabile kustu zararlı bir şey yediği için, muhtemelen yediğin eğer çok savurmak aynı şey ve bu nedenle en iyisidir.

Ve bu şey gerçek hayatta da oluyormuş. Orada birçok insan kim gerçekten kusmuk bu durum ve orada bu bağlantıyı göstermektedir neden biz kusmuk zaman biz görmek iğrenç bir şey. Sadece korkunç ve iğrençler çünkü onlar sansür izleyicilerin güvenliği için bazı kusma sahnesi izliyor ve sevmeyen insanlar vardır mükemmel bir şekilde tanımlar.

2. Komedi için

İğrenç olduğu için biraz komik ya da komedi yapmak için, iyi gibi görünen gökkuşağı kusmuk ekliyorlar bu yüzden.

3. Güvenlik izleyiciler ve yayın kısıtlaması için

Ayrıca gereksiz sorun istemiyorlar gibi kısıtlamalar yayın imkanı olabilir. Kusmuk sahneleri çocuklar için iyi olabilir, bu yüzden güvenli izleyiciler için, sansürlesene onlar için olmadığını düşünebilirler. Ama gece geç anime kusma sahneleri göstermiş olabilirler değilim.

Hala, orada o kadar çok anime hangi gösterir karakterler kusma, gibi:

 1. Titan'da Saldırı 5 Bölüm dağıtmadan önce, askerler stres nedeniyle kusmak gösterilir.

 2. BM-çok birlikte Android 18 kusmuk ona, neden o kadar sert Dragon Ball Z, mide Gohan tekmeler Hücre sürümleri düzenlenmiş asit.

Ve daha birçok vardır.

Birisi ya da kan öldürülmesi ile ilgili olarak, günümüzde bu işler çok yaygın ve sadece birkaç kişi bu sahneler korkuyor. Ve eğer kan ve öldürme bu sahneler sansür başlarlarsa, o zaman sert değil sürece (kadar) hiç bir eylemdir.

Eğer söz konusu Çıplaklık, o zaman orada bazı Vanilya serisi anime olan don sansür şey gibi onlar kategorize yetişkin gibi şeyler ya da gece geç anime (ben de emin değilim hakkında bir şey ile ilgili bu. Sadece çocukları geceleri onları izliyor çünkü gece geç anime sansür yok.

+626
Ikbal 25 Kas 2017 10:32:34
+546
Palani Vel 13 Mar 2014 01:11:24

Bu Rinnegan uyandırmak için, Uchiha gözleri ya da vice versa ile bir Senju olmak yeterli değil, Asura halefi gelen çakra elde Indra halefi olması gerekir.

Bir halef mutlaka bir Uzumaki olan Naruto, bir halefi olarak doğrudan Senju klanından geliyor, değil. Ancak, Indra halefi her zaman bir Uchiha var.

Kısacası bu kadar, hayır. Tarif ettiğiniz şey yapmak mümkün değil.

+530
Alexander Slepoy 16 Ağu 2010 15:11:15

Shirai Kuroto (en azından) bazı Sihirli Bir Dizin ve bir şekilde önemli bir karakter olan belirli Bir Bilimsel Raigun görünür olan bir esper var. Hangi esper düzeyde olması gerekmez miydi? Bu şimdiye kadar ortaya çıkıyor?

+518
vladH9 12 Eyl 2016 08:43:38

Orada 2 Satou değil, yara izi olan bir geçmişte Sato oldu. Hala Amerikan ordusunun bir parçası olduğunu zamanla ilgili bir rüya görmüş ve insan bilinen ilk demi yakalandı. Amerikalılar onlara iki Amerikalılar BİZE gönderdiği gibi davranan, Nagai tarafından gönderilen e-posta konuşuyorduk zaten bu konuda önceki bölümde biliyorduk. Samuel T. O'Brien Satou kayıtlı adı ve ordudan neden olan "büyük kırmızı pul görebilirsiniz. Samuel, orta baş harfi ve "O" soyadını gelen "T" den Sato/Sato form için "SA" aldığını tahmin edebiliyorum. Ama bu sadece benim varsayım.

Sanırım bir astronot kıyafeti içinde yerleştirilmiş olan Satou ve ve uçak havaya uçmadan önce Satou hissettim hafif bir titreşim olduğunu görebiliriz Tanaka uçakta sadece olanlardır. Böylece patlamanın sebebini Satou içinde titreşim olduğunu varsayabiliriz. Hala Sato bunu nasıl yaptı bilmiyoruz ama patlayabilir ona içindeki Olası bombanın sebep olacağından tamamen bıçakladı ve eğer uçağa nakledildi Amerikalılar ve zaman verildi o zaman bu süre içinde onun içinde bir bomba koymak için bir yol bulmuş başka bir açıklaması olabilir zarar cesedi olduğunu Nagai bu "sel" ve onunla mücadele ile gördük çünkü ama bazı düşünce görevden bedenine yerleştirmiş olabilir.

Rüyasında görülen bir yara izi gibi, bu, çünkü o zaman tamamen yara çıkardı zaten öldüğü gerçeğini olabilir.

+499
Tom Hennen 4 Ağu 2019 04:49:19

Hangi Sakura yangınlara sebep olan çocuk bir hayalet savaştın bölüm numarasını arıyorum. Annesi bir yangın çıktı ise onu tahliye edebilmek etmemiş çünkü yakıldı. Herkes hatırlıyor mu?

+483
Jordan Lindsey 10 Nis 2010 22:23:43

Hiçbir şey! Söz konusu manga hayranları için küçük bir arka plan sağlar. Bu içerir:

 • Sihirli Kız Lirik Nanoha FİLM ÇİZGİ roman 1
 • Sihirli Kız Lirik Nanoha A'nın
 • Mahou Shoujo Lirik Nanoha Grevciler COMİCS

Kalan manga benzersiz bir hikaye ile devam ediyor:

 • Mahou Shoujo Lirik Nanoha Canlı
 • Mahou Shoujo Lirik Nanoha Kuvvet

Eski (ama eğlenceli!) Vivio odaklanarak off dertsiz bir spin -, sırada ikinci Nanoha hikayesi devam ediyor.

+417
Xinus 9 Kas 2018 11:16:23

Başlık dizisidir Senin Yalanını Nisan (Japonca: Shigatsu wa Kimi no Uso).

Yalan olan nedir? Ne yalan sebebi neydi?

+395
RanchiRhino 5 Şub 2013 15:16:22

Sanırım, olur uygun ve adil karşılaştırmak güç seviyeleri onların karakter olduğunda, az daha 13 yaşında, dikkate Goten ve Trunks yaşı.

 • Goten ve en güçlü olmak Trunks hakkında yanılıyorsun. En güçlünün demet ben Gohan. Gohan göre manga var 9 yaşında sırasında Cep Oyunları ve 11 göre anime. Bu yaşta 2 Süper Saiyan girmiş ve aynı zamanda Süper Saiyan formu içinde Çocuk Goku ve Vegeta ve Çocuk da Çocuk Goten ve Trunks daha güçlü dolayısıyla belli ki o zamanlar bile Goku ve Vegeta daha güçlü olduğunu, henüz 2 Süper Saiyan hakim değil gerçeği göz önüne alındığında.
 • Sen yanlış Goten olmak daha güçlü daha Trunks. Çocuk Mayo bir yaş büyük ve daha fazla dövüş tecrübesi var. Goten Chichi ile eğitimli ve sadece Gohan ile geç gerçekten eğitim başladılar Vegeta ile çocukluk döneminde eğitim gördü. Ayrıca, Goku kendini ifade Gövdeleri daha güçlü olduğunu, ne zaman onlar edildi olmayı öğretti füzyon dans ederek Goku, olan sana olur. burada.
 • İronik olarak, çoklu evrenin en güçlü savaşçısı, onun çocukluk grubun en zayıf oldu. Çocuk Çocuk Goku Vegeta önemli ölçüde daha zayıf oldu. Bu Raditz saga, Goku vardı 25 yaşında ve hatta birlikte .. Piccolo, mücadele yenilgi Raditz. Belli ki bu çocuk Goku Goku daha zayıftır. Raditz de Vegeta ve Nappa var Saibamen gücü eşit olduğu ifade edildi. Çocuk Vegeta ortaya burada kolayca yok Saibamen gibi onlar hiçbir şey yapmadan onu daha güçlü daha Çocuk Goku.

+359
Peggy Lopez 3 Haz 2011 21:19:21

Eğer ikisi arasında herhangi bir ilişki varsa, en düşük. Süre mi okumadın Austen romanı, ben izledim anime uyum Emma, manga. Oldukça uzun bir sahne (ki neredeyse Ara bir anahtar sahne) kümesi içinde Kristal Sarayı olan inşa için 1851 Büyük Sergi. Austen romanı 1815 yılında yayımlandı; yolu herkesten önce sarayın bile düşündüm.

Bazı diğer halka açık sergi alanına Austen romanı da benzer bir sahne yer, ama o zaman neden bir noktaya yıllar sonra böylece tüm sahne tüm çalışmaları aktarmak ve böyle büyük uzunlukları gitmek akla olurdu? Çok ihtimal var bence; bu gerçekten bir hikaye uydurulması yapacak bir şey yok.

+325
Giacomo Rava 17 Kas 2010 00:26:58

Kalemle yazarken sorun çıktı ve ikinci bölümde onu daha iyi bir tür parmaklarını ayarlama görüyoruz. Protez onun mükemmel olduğu anlamına gelir.

1 puan ile aynı fikirde değilim, onun etrafında Gilbert aşağıdaki ısırma ve oldukça ilgili bir şey daha sadık bir köpek gibi ona itaat eder bu daha mantıklı.

2 nokta için çok büyük olasılıkla duygu ile ilgili nedenidir.

+246
Sylla 3 Şub 2018 09:20:05

Chrona cinsiyet hiç Japon Soul Eater manga ortaya çıktı. Her iki cinsiyet için kanıt değil de, herhangi bir kesin açıklama yapmak için yeterlidir. Yaratıcı Chrona var cinsiyeti ne diye sordu ama hiç cevap olmuştur.

Japonca, bunu yapmak zor değil. En Zamirler bunu cinsiyete özgü değil. Süre Chrona kullanımı boku (僕) ifade etmek için, kendisi, hangi oldukça eril zamir, Bu bazen kullanılan kadınlar gibi. Ancak, (ve diğer birçok dilde) İngilizce, herhangi bir cinsiyete özgü Zamirler kullanarak önlemek için denemek için garip bir şey. İngilizce Soul Eater çeşitli farklı sürümleri farklı Zamirler kullanın, ama bu tüm orijinal sürümü mevcut çevirmenler tarafından eklenmiştir.

Bu resmi Japon Soul Eater site doğrulayan bu değil bilinen:

性別は不詳 yapmak.

kelimenin tam anlamıyla "Cinsiyet bilinmeyen"anlamına geliyor.

+243
cwilliams208 17 Şub 2011 06:04:42

Evet, bir şeyler hissediyor. Kakashi kağıdı Naruto çakra onun yakınlığını test etmek için verdiğinde Naruto Kakashi ve Yamato ile (kesin eisodes hatırlamıyorum) eğitim oldu, ama ilgili olduğu bölüm gösterildi.

Kakashi Naruto Söyledi klonu yok edildiği zaman, edinilen her yeni bilgi hemen tekniği kullanıcıya aktarılır çünkü klonlar kullanarak öğrenme hızını artırmak olabilir o zaman.

Hiç haberim yoktu, ve Kakashi bir klon yapmak ve onu takip etmek klon sipariş etmesini istedi Naruto söyledi. Daha Naruto uzağa taşındılar ve Kakashi, bir şaka olduğunu düşünüyorum, ama iyi hatırlamıyorum klon bir şey söyledi. Sonra döndüler ve tekniği yayımlanan Naruto, Kakashi immideately kopya için söylediklerini bilgisi vardı.

+224
texas 27 Eyl 2013 10:24:26

Oyun resmen 3 bölüm sonu başlayan bir hikaye modu var ve çok güzel JoJo evrendeki tüm ölümlerin bozuyor. Aynı zamanda zevk ve sadece manga okumak ve JoJo bilmediği biri tarafından anlaşılabilir (başvurular oyun, belirli karakterler arasındaki etkileşim, özel hareketler ve belirli varyasyonları gibi) bir sürü detay olduğunu düşünüyorum. Eğer bazı kötü Spoiler almak istemiyorsan manga okumanızı tavsiye ederim.

+193
zahid99d 13 May 2016 18:58:58

Uzun bir Hokage iktidarda kaldığını merak ediyordum.

Minato Hokage olarak seçildi zaman 3. hala hayattaydı. Kakashi seçildi zaman Tsunade oldu. Naruto, sırası geldiğinde ona aynı sonra. Güç Hokage kalmak ne kadar yapar?

+156
Dom Jay 11 Eki 2011 11:54:54

Madoka sadece doğacak olan Cadılar durdu ve Yeryüzünün Lanetleri ortadan değil, çünkü Cadılar gidişiyle Tayfaları yer almaları Magi Madoka Farsça kız arkadaşı Cadı olmadan önce kurtarılmak için Evreni yeniden anime serisi, sonunda, Homura diyor.

Homura aşmış ve de bir tanrıça olduğunda İsyan Filmde, varlığı Kuluçka silmek için değil ama yerine onları yapmak için gerekli Farsça kız arkadaşı Magi işe ne (böylece görünüşte Arıların varlığını ortadan kaldırmak ve yönetme Dünya'nın Küfürler amacı o seçer

Bu küfürler Dünya'nın Küfürler Cadılar ilk tecelli olduğunu düşünürsek, doğal mıdır? veya Kuluçka bir sonucu mu? (yani. Farsça kız arkadaşı Magi/yarattığın dünyaya getirmek ya da bir sonuç Cadılar)

+138
E Ortiz 1 Oca 2011 14:54:05

Sorun#1 Kasım haftasında yayımlanacak Haftalık Shonen Jump konudur. 25, 2013.1 Naruto Bölüm 656 olurdu mevcuttur bu hafta, hangi sanırım, ana motivasyon için soru.

Bir edebi çeviri, bağlam yokluğu ile, aşağıdaki gibi Naruto 2013 yılı sonuna kadar bir ara bir yanlış anlaşılmaya yol açmış olabilir. Aslında sadece bir hafta sonu sürüyor.

mangastream translation

Haftalık Shonen Jump, adından da anlaşılacağı gibi, hafta sorunları sayılar, 1 52 arası. Naruto Bölüm 655 taşıyan sorun #51, Kasım haftasında yayınlanan konuydu. 11, 2013.


1. Zaman dilimi farkı ve diğer nedenlerle, farklı okuyucular haftanın farklı günlerinde bölüm çevirileri alabilirsiniz. Dolayısıyla, bu hafta Pazartesi tarihiyle karışıklığı önlemek için başvuran.

+136
tim039 6 Ara 2016 04:16:38

Vampire Knight "AP". 3, Tövbe' ve 'Dişleri hakkı, Yuki gerçekten kasabada karşılaştığı Düzeyi E vampirler tarafından şaşırmış görünüyor. Hiçbir fikrim vampirler korkunç olabilir almıştı.

O asla görünüyor ister inanır vampir kötü ve hatta söyler sıfırı o muhtemelen başlangıç dinleme onu ve kabul orada gerçekten kötü vampirler orada, sadece sonra ona saldırıyor.

Neden Level E Vampirler tarafından şaşırmış görünüyordu. En erken hafızası açıkça korkunç bir vampir öldürmek Kaname biridir. Kötü hemen nasıl olduklarını biliyor ve kabul etsin.

+21
Nano Miratus 5 Eyl 2015 13:22:20
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil