Hangi hastanede anime/manga sonunda ne oldu?

Ben "gizemli" hastaneden çıktıktan sonra Johan nereye gittiğini anlamıyorum. Dr. Tenma sonunda OK gibi görünüyor ve ben tüm bunlardan sonra, Yohan hala nasıl yaşadığını anlayamıyorum. İlk etapta tüm bu kötülüğe sebep olan oydu.

Sonunda harika bir anime, ama kafa karıştırıcı bir. Biri neler olduğunu açıklayabilir mi?

+626
Dardanus 29 Haz 2018 12:37:32
38 yanıtların

Benim anladığım kadarıyla, kullandıkları silahlar ruhlarının gücünün tecellisidir. Aslında apaçık bir büyü az miktarda gerektirir, ama daha fazla kesme, sopa, ya da, Hayali form durumunda, drenaj enerji daha fazla bir şey yapmak istiyorsan.

Bu yardımcı oldu umut!

+986
Summer Wine 03 февр. '09 в 4:24

Hoshi no Kakera Noel Arifesi, 24 Aralık 2014 tarihinde yayınlayacak fhana -

link : http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/11/21-1/fhna-to-release-celestial-method-image-album-on-christmas-eve

+970
Roby Neacsu 9 Şub 2017 12:35:47

409 Bölüm, Sage Mod eğitimi başarısız oldu ve kurbağa sonunda taş içine dönüp insanlardı söyleniyor. Ama çağırma sözleşme imzaladı, yani Sage Mod eğitimi başarısız olan insanlar olabilir birçok kişi gibi görünmüyor.

Neden bu kadar çok kurbağa heykelleri var? Peki nereden geldiler?

+879
donrik 20 Mar 2018 08:49:59

Olsun ya da olmasın Dedektif Conan vardı akılda kalıcı yetmiyor neden için değiştirmek adına bu özel durumda...

Funimation var "Dava Kapanmış bir noktada" web sitesi bu soru ile bir SSS sayfası olduğunu sordu. Bir arşiv kopyası bu sayfada bulabilirsiniz burada.

S: Neden yaptın değiştirmek adına Dava Kapandı mı?
A: Nedeniyle yasal konular.

Biz aynı belirsiz yanıt olarak 2004 haber makalesi yayınlanan Anime News Network:

FUNimation bugün son belirtilmemiş yasal konuları, Dedektif Conan Dava Kapandı yeniden adlandırılması "belirten bir danışma gönderdi . . . Nedeniyle yasal konuları, bu merakla beklenen dizi Dava ABD'de piyasaya sürülecek. Yakından Japon ortaklarımızla Kapalı Durumda en iyi ABD pazarı için uygun bir isim olarak seçildi.

Süre göre olması çoğunlukla spekülasyon, orada oldu forum söz, bu yeniden adlandırmak nedeniyle düzenlenen telif hakkı ile DC Comics ismi Conan. Lütfen sindirmek için akıl tarafından ikna değilim, ama onu da dahil ettim.

+830
HTTP 26 Eki 2011 08:05:46

Kahramanı Gümüş Kaşık olduğunu Yugo Hachiken, bir çocuktan Sapporo kim katılır bir tarım Yüksek Okulu, ülkenin orta okulu üzerine önerisi birinin onun öğretmen. Serisi tarımın dünyada hem Hachiken kendi gelişimi hem de yeni sınıf arkadaşları hayatlarını ve deneyimlerini izler.

Ayrıca Bkz:

+782
Roy Hinkley 16 Eki 2016 12:30:41

Cevap için soru olmalı kocaman bir "Evet, bildiğim kadarıyla Shinseki Evangelion konusunda, Anno Hideaki ve takım sertçe çekin 'Yazar Öldü' kamp söz konusu olduğunda açıklamalar için franchise." Bu daha geniş bağlamda bir alıntı Anno sana oldum sağlanan soru, gider daha fazla ayrıntı:

Evangelion bir bulmaca gibidir. Herhangi bir kişi görmek ve verebilir kendi cevabını. Diğer bir deyişle, düşünmek için izleyiciler teklif ediyoruz kendilerini, her insan kendi dünyasını hayal edebiliyorum. Biz cevaplar, tiyatro sürümünde bile asla sunuyoruz. Birçok Evangelion izleyiciler, ‘tüm Eva’vermemizi bekleyebilirsiniz kılavuzları, ama böyle bir şey yoktur. Ben cevap almak için beklemeyin biri. Her zaman kanat olmasını beklemeyin. Hepimiz için kendi cevaplarımızı bulmak.”
– Anno Hideaki

Bu çok şaşırtıcı bir şey değil gibi bu sadece tutarlı duruşu ile temalar ve amaçları franchise kendisi olmak temel olarak üzerinde felsefi platformu 'postmodern varoluşçuluk.' Bu şema, orada böyle bir şey olarak 'nesnel anlamı, sadece anlamlar inşa her birey gibi bir fonksiyonun kendi varlığı.

+767
Sean Champ 5 Tem 2010 04:13:15

Şimdi bu soruya kesin bir cevap vardır. Bu yeni bir bilgi. İlk süper saiyan Yamoshi oldu. Akira Toriyama yeni bir röportaj verdi ve ilk süper saiyan ve ilk süper saiyan Tanrı Yamoshi adlı bir saiyan olduğunu belirtti.

http://dragonball.wikia.com/wiki/Yamoshi

+758
snyderj 22 Ara 2012 18:34:33

Sanırım yazarın yapmak başvuru için Maneki-Neko veya servet kedi bıyıkları. Bu süsler ileri iyi şans getiren bir gelenektir. Maneki Neko da bazen rengi gibi altın kaplamalı neden eski günlerde, bakır, gümüş ve altın döviz parçası olarak kullanıldı bu.

Altın ve Gümüş kardeşler tamamen uzak mühürlendi önce bakır iş birlikte bir grup, altın veya gümüş bir parça daha değerli ise sonuna doğru, Darui söz hakkında bir şey yaptı.

+710
Imaginary 24 Ara 2012 15:25:20

Bu olabilir gibi sevilmeyen olarak... BİZE AMVs tabanlı anime sözleşmeler oldukça bariz telif hakkı ihlali var. Açıkça türevlerini onlar da hikayeyi özetlemek veya orijinal eserin farklı bir hikaye oluşturmak bir anime resmi kullanarak.

Amerikan telif hakları yasası özetler bu oldukça açık:

“Türev bir çalışma” daha önceden var olan bir dayanan bir iş veya çalışır, böyle bir çeviri, müzikal aranjman, dramatizasyon gibi, fictionalization, sinema versiyonu, ses kaydı, sanat hangi üreme, özetleme, yoğunlaşma, veya başka bir form iş değişiklik, dönüşüm, ya da adapte olabilir. Bir iş oluşan düzenlemeler, açıklamalar, değerlendirmeler, ya da diğer değişiklikler olan, bir bütün olarak, yazarlık, özgün bir çalışma temsil, bir “eser”.

(Bu fansubs de ihlal edilir bir yan not... Evet...)

Aksine ne bazı insanlar burada " dedi, telif hakkı olduğu için DEĞİL sınırlı medeni hukuk (tip hukuk nerede telif hakkı sahibi olan var getir bir duruma karşı suçlu). Hem de Telif hakları Yasası ve DMCA kasıtlı telif hakkı ihlali vakaları için cezai kurulan' var. Bu telif hakkı sahiplerinin katılımı olmadan, tutuklama ve kovuşturma telif hakkı ihlalleri araştırmak için kolluk için mümkün olduğu anlamına geliyor. Pratik bir bakış açısıyla, bu Kanun eğer izin çeşit verildiği zaman olduğunu bilmek gerekir, çünkü çok zor olurdu. (ve soruşturma bu tür genellikle kaçak DVD/CD kitle ithalatçılar sınırlıdır)

Gerçekçi konuşma, ancak, anime müzik videoları telif hakkı sahipleri özelliği için mükemmel reklam var. Herhangi bir zamanda onlara karşı düşmanca eylem herhangi bir türü görmek olası değildir.


Daha gerçekçi bir sorunu diğer medya utanmazca bir AMV olarak ihlal ediliyor. Genellikle parçaları boy "ve yaratıcısı kaprislerine yeniden düzenlenmiştir küçük" beat içine dilimlenmiş olan anime, aksine, AMV MÜZİK parçası genellikle bir kayıt düz bir kopyasıdır. Bu (- kim bilir aittir) müzisyen şarkı telif hakkı, kayıt şirketin medya telif hakkı VE kamu üretim telif hakkı ihlal ediyor.

Bir kez daha, Eğer şarkı anime, herhangi bir kovuşturma mümkün değildir. Popüler Amerikan pop şarkıları için, ancak, anime sözleşmeler de büyük takas evlerden battaniye ruhsatları almak içine bakmak için tavsiye edilir. ('kamu performans için barlar/gece kulüpleri için izin satan aynı işlemleri)

+688
Bierbarbar 3 Nis 2014 19:41:55

Her Mangekyo farklı bir göz deseni ve farklı bir yetenek verilmiştir. Mangekyo kelimenin tam anlamıyla çevirir için kaleidoscope, her zaman bakmak görmek farklı, simetrik şekil.

 • Ayrı Amaterasu ve Tsukuyomi erişimi vardı
 • Sasuke şekil izin Amaterasu ve Kagutsuchi, kullanılan ve Amaterasu kontrol
 • Obito Kamui vardır. Obito da "uzak Izanagi için Yapmış gözlerinle-" kullanır.
 • Shisui farklı bir Kotoamatsukami var.
 • Madara ,İzuna, ve Indra gözü teknikleri gözlenmedi.
 • Teknik olarak Kakashi Obito gözü olduğu için de Kamui vardır.
 • Hakim önüne gelecek göz var beri Shisui var Kotoamatsukami kullanabilirsiniz. Eğer aynı zamanda başka bir Mangekyo Sharingan ile (Amaterasu veya Tsukuyomi gibi) yetenekleri mi, bilinmez.

Ayrıca

 • Susano'o gözlerindeki tekniklerinin her ikisi de, ne olursa olsun kontrol bir kez elde edilir. (Ve mesela Obito) Kakashi hiç ayrı ayrı unutmuş bir Pürüzsüz bir elde edemez nedeni var, ama ne zaman

Obito Kakashi ruhu ele geçirilmiş ve onu hem Mangekyo Sharingan verdi

Kazanç hangi tekniği değil "önceden belirlenmiş" değil. Bu Mangekyo kazanmak ve rastgele gibi görünüyor önce bunu ayırt edemiyor, ancak Ayrı Genjutsu ile inanılmaz derecede yetenekli olduğunu bireyin kişiliği ve beceri seti bağlı ve Tsukuyomi kazanmış olabilir. Sasuke Ateş Serbest jutsu ile çok yetenekli ve anime çok Amaterasu onun üzerinde inanılmaz bir kontrol kazandı neden olabilir ki, içindeki nefreti bir yanma, sahip olduğu gösterildi. Ancak bu sadece bir tahmin.

Birçok kişi Madara Oonoki üzerinde Genjutsu kullanması nedeniyle Tsukuyomi var, ancak tüm Evren kullanıcılar Mangekyo ya da olup olmadığını, sadece göz teması ile Genjutsu kullanabileceği olduğunu spekülasyon olmuştur. Bu gücü kullanıcı gücü ile, ama güçlü Madara olduğunu, Genjutsu onun nasıl değişir: Evren gücü Tsukuyomi seviyeye mantıksız olmayacaktır.

Ayrıca, Izanagi ve Izanami basit Yapmış kullanıcılar tarafından kullanılan, Mangekyo ya da bir Senju DNA'SI olmadan her iki jutsu vardır.

İlan: http://naruto.wikia.com/wiki/Sharingan , http://naruto.wikia.com/wiki/Mangeky%C5%8D_Sharingan

+687
Jeremy Ledoux 20 Mar 2018 20:35:05

Anime 12 bölüm sonunda, (Guanyu) Shuu ile buluşmak için, muhtemelen meraklı fantezileri onun için daha fazla yakıt alma umuduyla gittiği gibi (Muming) Koui (Qiaoyi) yazı Mumei. Sonra, büyük bir gürültü yayarlar ona giden bir şey görür. Show aniden bu noktada sona erer.

Ne gördü?

(Ya da, eğer anime kaynak malzemeden çok fazla gelişti çünkü bu soruya cevap verilemez ise, bunu da bilmek iyi olurdu.)

+672
Honorio Penaredonda 23 Eki 2018 08:04:16

Chaos;Head (PC Versiyonu)

 • Üst: Bankalar (Demonbane), Başka bir Kan (Demonbane), Al Azif (Demonbane), Ruri Hadou (Demonbane, Zanmataisei ver), Ruri Hadou (Demonbane, Kishin Hishou ver), İgnis (Jingai Makyou), Franco Il Nero (Satsuriku hayır Jango), Alfie (Satsuriku hayır Jango), İgnis (Jingai Makyou), ???, Donne Anonime (Satsuriku hayır Jango), ???, ???, ???, ???
 • Orta: Rebecca (Gekkou no Giorgio), ???, Rin Tohsaka (Kader/stay gece), ???, ???, Yume Asakura (Da Capo II), Asakura Otome (Da Capo II), Anna (Gekkou no Giorgio), Perla (Gekkou no Giorgio), ???, Ruri Hadou (Demonbane, Zanmataisei ver), Saber (Fate/stay gece), Leica Haçlı Seferi (Demonbane), Franco Il Nero (Satsuriku hayır Jango)
 • Alt: ???, ???, ???, Donne Anonime (Satsuriku hayır Jango), Asakura Otome (Da Capo II), Anna (Gekkou no Giorgio), ???, Alfie (Satsuriku hayır Jango), ???, Al Azif (Demonbane, nendoroid), Jessica (Gekkou no Giorgio), Leica Haçlı Seferi (Demonbane), Rider (Fate/stay gece), ???, Anna (Gekkou no Giorgio), Arcueid Brunestud (Tsukihime), Lunaria (Gekkou no Giorgio)
 • Masa Raf: Noel (Gekkou no Carnavale), Lunaria (Gekkou no Carnavale)

Özet

 • Nitro+
  • Demonbane
   • Al Azif
   • Ruri Hadou
   • Leica Haçlı Seferi
   • Bankalar
   • Başka Bir Kan
  • Jingai Makyou
   • İgnis
  • Satsuriko hayır Jango
   • Franco Il Nero
   • Donne Anonime
   • Alfie
  • Gekkou no Olası karnaval
   • Anna
   • Lunaria
   • Noel
   • Rebecca
   • Perla
 • TİP-MOON
  • Tsukihime
   • Arcueid Brunestud
  • Kader/stay gece
   • Saber
   • Rin Tohsaka
   • Binici
 • Sirk
  • Da Capo II
   • Asakura Otome
   • Yume Asakura

(Konsol Versiyonu)Chaos;Head NOAH

 • Üst: Binici (Kader/stay gece), ...
 • Orta: Seira Orgel (Kaos;Başkanı), ...
 • Alt: Saber (Fate/stay gece), ...
 • Masa Raf: ...

Özet

 • Nitro+
  • Kaos;Başkanı
   • Seira Orgel
 • TİP-MOON
  • Kader/stay gece
   • Saber
   • Binici
+659
mocrrrr 7 Ağu 2011 23:00:10

Gerçekten çok garip ve kafa karıştırıcı altı yolları Jiraiya rastgele yolculuklar onun karşılaştığı tüm insanlar olduğunu görüyorum. Son kavga ve orada kronikler onun içinde olduklarını Jiraiya sırasında hepsini tanıdı.

Onları aynı olan bir ya da iki adam bir tesadüf olarak düşünülebilir, ama altı?

+629
Huan Ying 16 Haz 2013 02:15:40

Büyülü bir kız umutsuzluk içine düştüğünde, soul gem onun bir cadı onu yapar acı bir tohum haline dönüşür.

Doğru gibi geliyor. Eğlenceli tüm yuvarlak kez! Eski güzel 'Dokes.

Yani bu sihirli kız kalbi "izdüşüm" ne demektir?

Madoka bazen Büyü oldukça belirgin. Düşünün Dileklerimle, sadece sonu tüm yasaları hiç, tarafından Kyuubey sözü. Tam mekanik Cadılar ve samimi dostlar yaşam döngüsü bunlar bir tür ötesinde çok dokundu arasında değil, ama bazı şeyler çıkarabiliriz.

 • "Öngörülere büyülü kızın kalbini önce o oldu bir cadı." Bu tek yönlü bir yolculuk bu yana, Cadılar Bankası Onlardansın üzerinde deneyim sınırlı bir havuz var gibi görünüyor.

 • Cadılar kendilerini tuzağa düşürmek ve kurbanları korumak için engelleri korumak.

 • Kanı bozukların kim, tükettikten sonra bazı insanlar bir Cadı içine kendi engeli ile büyüyecek bir Cadı özü bir bölüm vardır.

Cadılar duyguları olan yaratıklar, üzüntüden doğdukları ve çok görünüşleri Kızın duygularını, arzularını ve korkularını karmaşık bir kokteyl olduğunu düşünürsek görünüyor. Bu daha mantıklı" kalp tahminler hakkında "satırı yapar.

Süreci şöyle bir şey hayal ediyorum.

 • Sihirli Kız bir Cadı olur. Görünüm ve güçlerini tecrübelerini tarafından önceden tanımlanmıştır.
 • Cadı özü onu hatırladı duygularını bir his
 • Duygu özü dışına ayrılmıştır "" o kadar güçlü ve kendi özünde, o duyguya dayalı olmak, kendi özerk olmuş olur.
 • Tanıdık insanlar üzerinde beslenme noktada kendi engel dik ve gerçekten özerk olacak bir şekilde, bir Cadı içine geliştirir.

Ve bir örnek:

 • Charlotte bir Cadı. Sihirli Kız kendini ona peynir severdi.
 • Charlotte peynir istiyor.
 • Charlotte gerçekten istiyor peynir.
 • Charlotte istiyor peynir çok zor, bu biraz da bu "PEYNİR İSTİYORUM" iter "onu", yönü onun özü ve bırakır.
 • Doğal olarak bu tamamen "İSTER PEYNİR" ve böylece tek fikirli ve zayıf.
 • Bir kişi tüketir. Bu şekilde özü biraz büyür. Biraz daha akıllı ve daha güçlü.
 • Yeterli bir bariyer işlemek için yetişkin olana kadar bu işlemi tekrarlayın. Bu noktada, bu "güvenli bir şekilde ebeveyn" çevresinde bırakır ve yetişkin bir Cadı olarak kendini koruyabilir.

Her tanıdık, bu soru akla geliyor olsa: av ve insanları öldürmekten rahatsız ediyor Mu? Büyüme hızının ne kadar hızlı olduğunu? Serinin Cadılar asla bir kez, en fazla 10-20 fazla insan kolu gibi görünüyor, bu yüzden uygun olması, Cadı düşünürsek olmayabilir de beslenme ihtiyacı olmalı. Düşünce için yiyecek. (haha)

Büyülü bir kız birden fazla cadı olmak demek?

Sunulmuş olan mantık tarafından değil, hiçbir neden göremiyorum. Yine de, bir Tanıdık üst Cadı, başka bir şeye yetişir mi hiç bahsetmiyor. Uygun bir taktik değil, "Cadı Tarım" hakkında sorular geliyor.

Kyouko var "Cadılar olana kadar Beklemek" çok pasif bir yol gibi görünüyor. Neden doğrudan yem Onlardansın insanlar Eğer gerçekten umurumda değil. Bir kızın kalbini iyilik bizi güvende tutan tek şey gibi görünüyor. Uygun olmayan?


Not:

Yorum tartışmalardan pek Aşina olmadığını bilmiyoruz net bir şekilde belli oldu!Cadılar aslında damla Keder Tohumları dışında bu hatları Kyouko

"Sadece dört ya da beş kişi yiyor ve bir cadı olana kadar beklemek zorunda. Bu yol, onu Acı bir Tohum almak mümkün olacak. Neden yumurtlamadan için tavuk kesmek ister misiniz?"

Evet, Kyouko düşünüyor mu, ama biz hiç gerçekten görmek olur. Böylece, eğer yaparlarsa sadece ilgili bir sonraki bölümü yapar. Onlar yoksa, her şey yolunda ve ben de patates-patates ilk etapta hiçbir dengesizlik var.


Bu da, ne kadar evrensel entropi etkiler?

Serinin geri kalanı yaptığı biçimde, bu mutlaka bir şey değiştirmez.

Başlangıçta bunu düşünerek, evet, biraz potansiyel var mı, ve bu kesinlikle bir yerde çizgi dışı bir şeyler atmak istiyorum 15 Cadılar bulabilirsen panik var.

Ama iş o noktaya geldiğinde, kullanabileceğimiz bilgilerin birkaç nokta var.

 • Büyülü Kızların yanında looooong bir süredir. Emin görüyoruz tarihsel olanları düşünün. Yani bir tarih aslında, düz dışarı Kyuubey hala onun gibiler olmadan mağaralarda olurduk Devletleri. Yine de, eğer güveniyorsan sözüne tamamen başka bir mesele.

 • Sadece "En Güçlü Büyücü" olacak Kuluçka zorunda ofset Entropi için herhangi bir makul miktarda, ve o son derece güçlü. Benim amacım burada arsa aşkına neden kazandım ama tamamen bir şans olduğunu.

Yani, bu iş parçacığı.

Eğer Sihirli Kızlar uzun zaman ve şimdi sadece, bu tamamen, evrensel, OP Cadı, aslında bir Göçük yapacağız etrafında edilmiştir, tekrar "normal" bir cadı için ödenen Entropi aslında o kadar da olmadığını anlıyoruz. Kyuubey enerji "muazzam bir miktar" hakkında harp istiyor, ama görünüşe göre pek çok şey yapmıyorlar.

Kyuubey kızlar davranır yolu, yabancı detachedness onun dışında, onun için bir değerin olduğunu gösteriyor bile. Tüm bu düzene ultra-uzun süreli olduğundan ve onlar. Ulaşmak için bir kota var, Evet. Ama onun tarih tam anlamıyla ölüm Evren. Burada ya da orada bir kız, birkaç Cadılar, önemli değil. Binlerce, milyonlarca, şimdi fark edebilirler. Ama ortalama bir bireyin Kız ya da Cadı etkisini hiç görünmüyor. Bu korkunç yeni vahiy mantığı " Bana inandığınız için teşekkür ederim, gerçekten hoşuma gitti. :)

Böylece:

 • Yıllardır onlarla mücadele ediyoruz ve Kyuubey ilerleme bahsedilmiyor beri Normal Cadılar şeylerin büyük düzeni geçmez.
 • Entropi Sihirli Kızlar etrafında ödenecek başlamak için zaman çok katları gerekir.
 • Yani on olabilir, on beş tane kız cadı ve hala çok şeyi değiştirir.

Ve evet, bu yöredeki şimdi on, on beş Cadı olduğu anlamına gelir. Ama tüm Kyuubey takımları dengelemek için üç, dört küçük kızlara yalan vardır. İyi de nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz.

+617
user289452 4 Eki 2013 20:21:38

Ama Takumi Sakız teyp ölüm maçı için tüm manga aynı gece İketani var B13 Shingo meydan Takumi sürdü sonra Tokyo Pop tarafından çevrilmiş manga, İtsuki Shingo tarafından kaza değildi.

+585
art 9 Mar 2013 05:44:14

Morioh Joseph getiren bütün mesele Münzevi Mor kullanın onu yapmaktı.

Onun görünümünü değiştirdi sonra neden Kira bulmak için kullanmadı?

+572
RRosolMD 4 Nis 2018 10:47:24

Olarak verilen Bayanposta :

Saya Kisaragi uzun saç sadece sahnelerde Benim 1863 erken sürüm orijinal Saya Otonashi, Kan+ sırasıyla benzer olan ve 1972 Vietnam Savaşı vardır.

Farklı kişilikleri vardır bunun dışında büyük farklılıklar, Kan+ Kan iki Saya-C arasında, bu karakter için arka plan ve özellikleri farklı da olsa; farklı benzer arsa paylaşıyorlar. Şehir etrafında yürüyüş ve Diğer Saya Otonashi bu çello çalıyor ama kötü bir başka karakter tepkilere bakılırsa Örneğin Benim Kirasagi söylüyor.

Bir şekilde Benim Kirasagi kökeni rağmen nereden geliyor gizem, aksine Kan+ Saya Otonashi bir chiropteran annem gelir kalır

Benim hiç Tadayoshi Kirasagi kılıcı verir gibi bile kontrolleri kılıç kapak aklını o , Hacı ve David Son Vampir Blood+ Saya gibi savaşlar önce açılması dışında serinin bir kılıç çağırır.

Bir dizi yapmak tanıttı benzerliklere rağmen gösterilen çeşitli farklılıklar nedeniyle paralel ya da tamamen farklı bir dünya gibi görünüyor.

+510
skid 17 Kas 2017 23:06:32

Göre Naruto Wiki sayfasında Edo Tensei, ne zaman çağırma

bu reenkarne hayatları boyunca aldıkları kalıcı bir vücut hasarı ve fiziksel sınırlamalar tutmak gibi görünüyor.1

Normalde ölüm gibi fiziksel koşullar zaman onların üzerine vardı yaşı ile dirilir demektir bence.

Ancak, biz biliyoruz, ve bu sayfa açıklayan geliştirmeleri parçası (tırnak gibi olduğu site)

Kabuto da Madara Uchiha yaptığı gibi çağırdı savaşçılarını değiştirebilirsiniz. Süre tekniği genellikle reincarnates merhum tam olarak onlar devlet olduğu zaman onların ölümleri, Kabuto kaydetti getirdi. Madara arkasında bir devlet olduğunu "ötesinde onun Başbakanı"2 ve reenkarne çok genç daha ne zaman ölmüş bir ihtiyar gibi telkin onunla yetenekleri o elde onun yaşlılık.

Kullanıcı istiyor, bunu yapmak için Jutsu yeterli bilgi ve beceriye sahip olduğunu verilen sonuçlar elde etmek için mükemmel bir Jutsu olabilir yani bence.

Ya da belki sadece Kabuto böyle yapabilir.


1 Bu parça veri belirtilen Wiki, ama ben değil hatırlama diye başvurulan herhangi bir manga bölüm, yani ayı olur.
2 Naruto bölüm 560, Sayfa 3.

+482
jzippy 10 Ağu 2017 23:35:45

enter image description here

Skip Beat! Yoshiki Nakamura tarafından erkek arkadaşına yardım etmek için, Shotaro, müzik kariyeri, sadece ihanet olmak için her şeyden vazgeçen Kyoko Mogami adlı bir kız hakkında yazılan-com manga shoujo bir rom. Shotaro aşmak için intikam sözü verdi, kendi müzik kariyeri takip etti. 25 bölümlük bir anime uyarlaması Ekim 2008'de yapılan, Kiyoko Sayama yönettiği ve Hal Film Maker tarafından üretildi. Manga Şubat 2002'de yayına başladı.

Daha fazla bilgi için, bkz:

+481
Maria Luiza Andreani 15 Eyl 2012 23:48:55

Adı Kaptan Jack ilk ortaya çıktığı Bölüm 801 zaman Doflamingo olduğunu eşlik ederek Donanma gitmek aşağı ailesini yenilgi ile StrawHats içinde Dressrosa.

Doflamingo kurtarmak için kaptan Jack Denizci Amiral Fujitora ve eski filo amirali Sengoku gücünü almak için hazır görünüyor. Kaptan Jack tekrar görünür en son bölüm 805.

Kaptan Jack bilinen bir şey var mı? Bilinmeyen shichibukai biri mi?

+479
ir0566 26 Nis 2017 02:39:34

Son zamanlarda bu gömleği aldım ve "20" gömleği özel bir önemi olduğunu merak ediyordum?

"KAKASHI 20" Naruto Shippuden T-shirt

+457
Eboni Musonda 14 Tem 2011 02:11:18

OVA sonunda, Hitoshi ve Namiko birlikte gösterildiği, ortadan kayboluyorlar önce öpmek üzere.

Hitoshi and Namiko kissing

Hitoshi duygular hissetmek yetersizlik onun "tedavi" olduğu anlamına mı gelir?

Namiko 35 yıl streak sona ermek üzere, bu da demek oluyor?

Kesinlikle burada (OVA) Anime bahsediyorum NOT:. Bu bayanposta sayfa (için Namiko ve Hitoshi) görünmek ya da eksik veya dayalı manga, yani don temel cevap kapat onları.

+423
Charitoo 7 May 2012 01:31:26

Sesler bir çeşit Ronin Savaşçılar ve kırmızı zırh adam adlı Ryo

enter image description here

+385
leyla 29 Nis 2016 02:52:10

Dünyanın temelde aynı şekilde çalışır. Yani SOA nerede olduğunu teknik olarak onun yerini harita konumu dünyaların eşlenen üzerinde. gökyüzünün bu şekilde bıraktı. ve tüm veriler elinde tuttu bu yüzden. Başladığı yerel x,y pozisyonunu oldu. Yerel onun içine yazılan veri Yui bu yana özel bir veri var. Veri kullanıcılar için varsayılan başlangıç üzerine yazıldı o kadar.

+367
Ryan Clevenger 21 Şub 2018 02:24:24

Unsuable olurlardı ama daha sonra yapılacak yeni bir set gerekir sanırım. Geçmiş öylece yok ya da taşa açardı?

+361
Happyyogi 10 Mar 2010 19:09:51

Armin bir çocuk.

Dikkate değer bazı nedenleri vardır:

 1. Görünüşü erkek. Bu değil her zaman telltale sebebiyle tuzakları.
 2. Armin Japon belirgin erkek dil kullanır. (O ifade için kendisi gibi 僕 verdiğim ぼく bulunmalıdır (boku), bir erkek zamir, oldukça nadiren kullanılan kadınlar sürece onlar yakalar.)
 3. Bu Shingeki no Kyojin Wiki başvurduğu onun gibi erkek.
 4. Armin bir erkek ismi. (Bir kaynak, ama orada birçok.)
 5. İngilizce dub bir erkek tarafından seslendirilen o. Japon bir kadın tarafından dile getiriliyor olsa da, bu (Shinji Ikari, Edward Elric, vb.) genç veya zayıf çocuklar için yaygındır. Ancak, bir kadın karakter dile getiren bir erkek, son derece nadirdir, ve mangaka buna izin sanmıyorum.

İçinde yazı bahsettiğin için, cevaplar için sorular aslında sadece mizahi amaçlı ve yok edilmesi kabul edilen yazım kurallarına. Örneğin:

S: Mike şeyler kokuyor, titan nasıl bir koku mu?
Bir: bir spa kasaba gibi kokuyorlar.

Sonra bu makalede, Armin oldu daha sonra teyit için erkek tarafından mangaka kendisi bir kamu olay bulunan bu Japon video 3:09 (teşekkürler @OshinoShinobu):

S: アルミンの性別はどっちですか?
Ne Armin seks mi?

: 男です seviyorum
Erkek.

+293
Ed Z 18 Eyl 2013 00:09:54

Bira-sex izledim ve hazır manga en ama son 3 yıldır hiç DBS veya film izlemek için zamanım olmadı Dragon Ball unuttum. Çok iyi yetişmek istiyorum. Ama nasıl oldu bilmiyorum. Ve evet çok saçma bu dizi 100. bölüm yaklaşıyor nasıl düşündüğünü biliyorum. Buna yetişmek için en hızlı ya da en güvenilir yol nedir lütfen?

+273
Kathleen 20 Tem 2015 05:01:42

Aşağıdaki belge, ifade 'üretim dakika' çıkageldi birden çok kez:

Number of theatrical animation works and their production minutes graph

Tam kaynak belge bulabilirsiniz burada

Bu ifade ne anlama geliyor, anime üretim açısından?

+221
Eugene Platonov 13 Tem 2014 08:58:43
Studio Ghibli, Japon animasyon film stüdyosu. Birden fazla Studio Ghibli yapımları hakkında sorular, stüdyoya kendisi veya ilgili işlemi için bu etiketi kullanın.
+203
Max Wolff 13 Oca 2015 08:12:02

Bu teori internette birkaç yıl önce bazı ilgi var, ama kesin bir kaynak bulamadım.

Hem Ditto ve Mew var cinsiyetsiz pokemon, benzer renk şemaları için hem normal ve parlak Sprite (görüntülerden Serebii.net):

enter image description here

Aynen normal Sprite sprites Mew daha mor daha biraz var, ama Sprite Aynen önceki nesil biraz pembe ve parlak sprites neredeyse tam olarak aynı renk.

Buna ek olarak, hem Ditto ve Mew (4 kg) 14 kg ağırlığında. Her ikisi de doğal olarak 0 düzeyinde Dönüştürme. Ditto orijinal nesil oyunları yakalanmış olabilir yerlerde bir sürü vardır, ama Sarı sadece iki yerde fizik kimya Mew) ve fizik kimya nerede yaşadığını Cerulean Mağarası () klonlanmış olduğu Pokemon mansion (vardır. Fizik kimya da Mew sadece "başarılı" klon diye bir şey De olabilir başarısız girişimleri vardı inanmak için sebepler var.

Tabii ki, yukarıdaki her şeyi sadece fan spekülasyon, ama dikkat adil biraz oldu ve Pokemon şirketinden biri yorumladı hayal ediyorum. Bu teori üzerinde resmi kelime var mı?

+169
Samiira Ali 14 Mar 2018 02:11:26

Başlık bozmamak için imkansız not:. 21 Dragon Ball Süper Manga daha Spoiler arkasında

21 Dragon Ball Süper manga Gowasu ölür. Bir kaioshin ayrıca imha Tanrı öldüğünde ... ... Rumoosh sürümü ölen ölür, yana gelecekteki tüm zaman çizelgeleri şeyle kafam karıştı, bu yüzden benim sorum şu? Hayatta Dragon Ball Süper turnuva anime gördüğümüz Rumoosh değil mi?

+161
Victor Batista Camilo 24 Ağu 2011 22:44:06

Her aday "dünyanın devrim" ne demek olduğunu kendi izlenim vardı dizi yorumu oldu. Utena sonunda bunu başardığında alternatif bir gerçeklik yarattı, orada onu takip Anthy fırsat verdiğini anladım ve onun varlığına Akio habersiz bıraktı. Bu tamamen bu partilerin üçü de, benim için ve Anthy özgürlük ve dostluk sunan umursamazdı bir durumdan Utena almak için dünya değişti.

+142
Priority 19 Mar 2013 10:28:31

Kullanıcı 1 kuyruk başlamak ve adamın hareket var mı?

Hayır, 1 tails kadar yolu çalışması gerekmez. Biz bakın bu youtube video, biz Katil Arı dönüşümü doğrudan içine 8 Kuyruklu Sürüm

Kuyruklu canavar var daha kuyrukları olabilir?

Mantıklı, ama neden? Göre Jinchūriki Formları wiki, biz çoğu sürüm 2 de aynı sayıda yazı tabanlı kapalı kuyruklu canavar, ama orada değil gibi görünüyor için herhangi bir neden nasıl 1 kuyruklu olur olmak için bir 9 kuyruklu formuna

En jinchūriki sadece kuyrukları aynı sayıda canavar ile ilgili olarak Sürüm 2 durumuna görüldü

Naruto kuyruk içeren gördüğümüz tek Jinchūriki farklı sayıdır

Naruto da bir istisna değil, yalnızca Sürüm 2 durumda dört ve altı kuyrukları anime (ve yedi kuyruklu)ile görülmüş

Kullanıcı denetimi birçok kuyrukları artık 2 versiyonu var ya da onlar kontrol değil, aynı zamanda nasıl olabilir?

Bu Jinchūriki ve Kuyruklu Canavar birlikte varsa kontrol ve kim olduğuna bağlı . 2 sürümünde Sakura saldırdı sebebi ise, o zaman, o ve Kurama uyum içinde değildi

Kurama yıllar geçtikçe zayıfladı yer tutan mühür gibi, etkisi giderek daha duyarlı hale geldi. Tam canavar ve kendi öfkesinin göndererek, Naruto Kurama etrafında kefen 2 Sürümü Kuran vücudunun tam kontrol verecektir. Her ne şekilde olursa olsun dost ve düşman arasında ayrım kayboluyor Naruto yeteneği ve o saldırıların hedefi yenmek sağlamak, saldırının sonuçlarından habersiz olacak

Birden çok örneği, Killer Bee 2 Sürümünde nedeniyle onu ve Sekiz Kuyrukları olmakla birlikte dost ve düşman belirleme olanağı girmek ve korumak için yapabiliyor

+135
FigletNewton 26 Oca 2018 15:40:29

Allık Etiket mecaz genellikle kullanılan ifade çocuksu neşe ve/veya saflık. Japonya'da, çocuklar genellikle yuvarlak pembe yanaklar ile tasvir edilir.

Ringo boş kafalısın, ya da daha doğrusu saf bir çocuk gibi... Sanada Kuzey Yüksek Öğrenci Konseyi bir nedenle onu "çocuksu" takma "Ringo-chan" verdi.~

Fried dumplings

Büyük ihtimalle mecaz (ve daha az zaman alıcı) "utançtan" yerine, onları gölgeleme daha gösteren oval çizmek için daha kolay olurdu çoğu zaman nereye manga kaynaklıdır.

Smile~ Ed Happy! enter image description here

+113
pBabin 26 Haz 2018 11:46:55

Eğer doğru hatırlıyorsam, Her koloni veya koloni grup kalan dünya insanları için belirli bir bileşen ya da bir vücut parçası sağlamak için oluşturuldu. Uzay, garip bir içki ile karşılaşıldı filo, cilt sağlamak için, su gezegen spinal kolon, sinir dokusu ve sıvı, ana oyuncularımız nereden ve split gezegenleri, üreme organları/hormonal sistemleri ile birlikte sağlanan. oluşturuldu Ayrılır ve böylece organ toplama zamanı geldiğinde kullanılmak olmaz klonlama teknolojisi kullanımı görevliydiler. Bölünen koloni oluşturulacak son biriydi, bu yüzden dizi boyunca hasat için gerçekten hazır değildi. Ama isyan ettiler, mürettebatın eylemleri ve bu yüzden hasadı erken oldu.

+70
Rashid Jorvee 12 Nis 2018 19:12:51

enter image description here 11. Bölümde Ouni aura çoğunu içerdiği ortaya çıktı. Aslında böyle şeyler görüyordum mu?

+45
farleytpm 7 Ara 2015 08:10:07

Biyolojik yarı-ghouls son derece nadirdir. Ancak,

 • bu Tokyo Ghoul evren, onlar kabul bir şehir efsanesi ve onların ne kadar güçlü olması gerekiyordu üstün göre düzenli ghouls
 • Güçlerini örnek vermek gerekirse, Eto Baykuş formu onsuz Baykuş onu şeklinde SSS oranı ve S ydı; Yeraltı Kral insanlığa karşı savaş açtı, CCG ve V oluşturulmasını isteyen;

Yapay yarı ghoul benzer.

 • Bakıyorsun listesi başarılı bir yapay yarı ghoul burayabir bakın manga bu onların yetenekleri vardır yol üstünde bir normal gulyabani
 • Mangada açıkça belirtilmemiş olsa da, onların gücünü etkileyen (sadece Rize ve Eto Kanou S en az olan suni yarı ghoul, sınıf canavarlar yapmak için kullanıldı)yapılmış olduklarını ghoul yetenekleri olduğunu düşünüyorum

Yarı-insan Güneşli Bahçede kaldırdı

 • son derece fiziksel yeteneklerini geliştirdi. Olmasa da detaylandırılmış üzerine düşünün ve onların gücü daha üstün normal canavarlar gibi çoğu, hepsi değilse de, onların yerinde son derece seçkin araştırmacılar (olarak görülen kendi üyeliği Arıma Takım)

Birbirimize karşı, göz önünde bulundurmamız gereken bir çok şey var gibi melez rütbe için zor olurdu. Ancak, rütbeleri, resmi bilgi olmasa bile, güçlü, vb. biyoloji söyler bize bu melez geliştirilmiş ya da artan fonksiyon herhangi bir biyolojik nitelikleri. (Heterosis) Yani güvenli olurdu böyle melez canavarlar vardır üstün normal ghouls.

+27
Software Engineer 20 Ağu 2019 20:40:46

Ya da dostluk inançları ile mücadele ruhu ile yarışıyor, takım hedefleri, kişisel farkındalık, vb için herkes tarafından nefret görünüyor. Kazanmak saf sevinç için bir Bisiklete biniyor ve diğer tüm düşünceleri ona gereksiz olan (bakış olarak) görünüyor.

Sürme eğlenceli olduğu için sonraki birkaç bölüm içinde, bu nedenle ve (sonraki tırmanış bölgesi) ileride engel olarak onlara yardım ekibi ulaşmaya çalışıyor gösterdiğin resimde Onoda çünkü (Manami) Hakone Akademisi ikinci dağcı, empati gösteriyor ve adamın hoşuna gidiyor, tam gaz gülen, bu iğrenç bir şey!

+25
Lainsnoi 11 Şub 2019 05:01:52
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil