Bir Kage siyasi güç nedir?

Bu, Naruto gibi Hokage olarak) Kages (örneğin, Konoha gibi) gizli köyleri çalıştırmak biliyorum. Ancak, aynı zamanda siyasi güçler, bu derebeyi gibi dünyadaki diğer insanlar. Bir Kage güç siyasi ne dünyadaki diğer siyasi liderlerinden biri olarak karşı olan var mı? Dünyada siyasi insanların her hiyerarşisi aşık oldukları yerlerde bu soru daha? Açıklığa kavuşturmak için, ve eğer öyleyse, kimseye bir cevap ya da herhangi bir başka siyasi liderler komut konusunda ne yapıyorlar?

+367
SinisaVik 27 Eyl 2019 09:56:53
30 yanıtların

Sadece manga okumak sığınak Titan anime Saldırı izledim. 9 titanlar bir parçası olarak Savaş Çekiç Titan ve Titan Sepeti bahsettiler Titan bayanposta Saldırı. Anime bütün bir, iki ve üç sezon izledim, ama onları gösterdi ediyorlar hatırlamıyorum. Hiç Titan anime gösterilen Savaş Çekiç Titan ve Arabası vardı ya hikayede daha sonra görünmesi gerekiyordu?

+972
sexye mooad 03 февр. '09 в 4:24

Eminim bir sen arıyor bu bir.

Bunun adı "Vahşi Konuşma". Sen-ebilmek kontrol dışarı burada -> parça 3.

+959
user85007 17 Kas 2013 04:06:19
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Ben (ve bazen ne zaman) kılıç medya dahil olduğunda aşırı yaygın olduğu için özel bir referans olduğunu düşünmüyorum.

Genel olarak:

 • güzel görünüyor
 • genellikle görüntü birleştirerek zafer gösterisi:

  • (vücut "kaydırma yapmak diğer pozlar") hakimiyet
  • (kimse ortasında bunu yapıyor)mücadele pratik olmama

tvtropes çağrı StabTheSky.

+861
Snaken 28 Ağu 2015 02:44:00

(Rin Tousaka) Okçu Master tam gücünü ortaya çıkarmak gerekir "Eğer başka bir Usta ile bir sözleşme mi diye sorar Shirou ve Saber diyor. Shirou ile ayrılık üzerine, kiliseye gidiyor, muhtemelen Rin ile bir sözleşme yapmak için"

Bu şekilde oluyor bu yüzden tekrar okudum hatırlamıyorum. Haklıydım, o şekilde olmadı. Öncelikle, Shirou sorar saber bir usta arar söylüyor ama Rin söz etmiyor. İkincisi, sonunda Shirou ve saber kaybolur gider, onu kiliseye gitmekle ilgili bir şey söylemedi diyor. Emin saber kilise için 2 sebep için gitmez miyim:

A) sadece birkaç metre uzaklıktadır. Eğer kilise Shirou girmek için kapı açılmış olsaydı hiç düşünmezdim: kayboldu.

B) Saber o derece karanlık titreşim yayıyor gibi kiliseye (ana Shirou ile) gitmek istemiyor. Neden sonra anlarsın.

Son olarak, Rin saber alacağını sanmıyorum. VN 2 hizmetçileri (çok onları zayıflatmak bir handikaptır ve hiç okçu terk etti olmasında söylüyor. Eğer archer sonra Evet ölmek için olsaydı, büyük olasılıkla uygunsa o saber al."

+847
The IT guy 2 Kas 2011 01:38:58

Özet bölüm anime oldukça yaygındır. Her zaman orada olacak bir bölüm (ya da birden çok bölüm gibi Tek Parça) bunu getiriyor seyirci kadar hızlı muhtemelen bir sürü malzeme. Son birkaç yıl içinde 1 cour anime bile bir yerde (4 Bölüm - 6 arasında) ortada özet bir bölüm olacağı fark ettim ve son zamanlarda(başlık şu anda bana kaçar düşünce) 2 özet bölüm 1 cour olduğunu gösterir olmuştur bile.

Hiç bir özetleyelim bölüm için olumlu bir fan tepki gördü, peki neden hala bu kadar yaygın mı? Onlar bir gün İnternet'te yoluyla Talep (VoD) Video önce bitti? Yoksa sadece başka bir dolgu ile ilgili çözüm?

Özet bölüm bu sorunun amacı için kısaca OVAs farklıdır.

+828
magersaber 15 Oca 2019 02:11:19

Kelimesi sanırım. Göre bu site: http://tyuumokuneta.net/post-1718-1718 orijinal adı manga olduğunu 項羽 / Xiang Yu, bir Antik Çin savaş lordu.

+726
Mohit Kumar Arora 16 Şub 2010 15:49:42

İlginç varsayımlar bir sürü yapmak. Önce açıkla, ben de bu yüzden vermezler sahip olması mümkün için başka bir sebep daha "çünkü o da kırık arsa"ki gibi yapmak üç düzeltmeleri ile ilgili bazı gerçekleri size ifade etti.

 • Teknik Krillin kullanır olarak Triform. .. Piccolo ve Saiyan Saga Nappa karşı bu tekniği kullanıyor.
 • Ayrıca, Goku hiç kullanan Birkaç tekniği karşı Hücre miydi Hücre kim kullanır ona karşı. Goku çok güçlü bir şekilde bu tekniğin kullanımına karşı olan bir karakter. Bir kusur işaret eden ilk karakterdi.
 • Son olarak, bu çok fazla bir streç için arama Gohan bir "Dahi". İyi eğitimli ve akıllı olmasını düşünebiliriz. Kesinlikle değil o savaş babasının dehası ve zekasıyla Bulma gibi biriyle mukayese edilemez. Ayrıca Gohan hiç takım fikir geldi dikkat etmek önemlidir. O istişare en akıllı kişi bilir ile ilgili olarak onun kimlik sorunu ve bir öneri Bulma olarak görüyor burada.

Şimdi bu olmaz neden konusunda çalışmış

 • Kopyalama işlemi sadece 2 olasılık olabilir. Beyin olarak kalan klonlar bile hareket eden bir Ana Klon olan ilk olasılık. Her klon olmanın kendi olduğunu düşünen ve kendi başına hareket eden ikinci olasılık.
 • İlk senaryo durumunda, Gohan klon onun üzerinde ve belli ki sınıfta bulunması ve dış durum değerlendirmesi ve Klon oyununu buna göre ve kavgamızı mümkün olamaz denetimi gibi bilinen nedenlerle işe yaramazdı.
 • Tam olarak diğer klonlarını kontrol Gohan ve gerekli olduğunda onları yok etmek mümkün olacak ne ikinci senaryo durumunda. Klonlarını ile iletişim kurmak imkansız olurdu ve daha fazla veya daha az permanantly neredeyse Gohans gücünü azaltmak. Eğer Gohan klonlarını geri kalanını kontrol yeteneği varsa, ilk senaryo olma sona erecek.
 • Çok şekilli/triform tekniği, çok farklı yerlerde birden fazla faaliyetleri gerçekleştirmek için kullanılamaz yukarıdaki açıklama dayanarak, görüyorsunuz.
 • Son olarak, eğer çok şekilli tekniği kullanmak için olsa bile, hala dışarıda kendini gizlemek için bu konuda Büyük Saiyaman kıyafet ya da herhangi bir kıyafet gerektirecek. Eğer klon onun suçla mücadele çıktığında sınıfta olacak olsa bile, basın hala klon onun bir resmini çekmek mümkün olur mu, yoksa biri onu kolayca nokta olurdu.

 • Temel mantık, bile Gohan vardı onun klonu hemen yanında, ona, "kurmak için bir mazeret", değil Videl ve herkes hala şüpheli olarak nasıl orada var bir savaşçı gibi görünüyor tam olarak kim onu? Büyük Saiyaman kimliğini bir noktada ortaya olurdu. Eğer kimliğini ortaya asla olsaydı, o zaman ben Gohan Videl oldu klonlar kullanmadan bile olmayacaktı.
 • Gohan gerçekten kimliğini ortaya çıkarmak istemiyor olsa da, gerçekten düşünmek, çok zor bir mazeret oluşturmak için denemek için aşırı ölçüde değer verdiğini sanmıyorum. Dövüş Sanatları turnuvasında, ortaya onun kimliği hakkında utandım iken, pek hemen olay yerinden kaçtı denemek umursamadı. Mecbur kalınca da Kibito mücadele için Süper Saiyan içine herkesin önünde dönüştürme gibi bir problemi yoktu.
 • Yani sonuç olarak, Klon ya da Hiçbir Klon, kılık değiştirmen gerekli. Normal bir kıyafet, bu nedenle, Bulma dışarı değiştirmek için bir güçlük çok fazla olurdu. Gohan tanıdığı En Zeki insan danışmanlık tarafından yapabileceği en akıllıca işti. Aynı geçiş için Saiyaman kıyafeti(ve kolaylık), gerçekçi mümkün olan en iyi çözüm oldu. Ancak, tasarım ve Gohan sözde süper Kahraman Kişiliği aynı giyerek gerçekten de şüpheli var.

  +699
  Wilt L 16 Ağu 2018 08:08:59

  Bu hayal dünyası içinde, Naruto yine anne ve babasını görür. İkisi de normal görünüyor ve Naruto içine dokuz kuyruklu'yu sızdırmazlık olduklarında onları nasıl gördüğümüz gibi. Kişilikleri neden değiştirmedi? Shikamaru aptal döndü, Kiba sevgilisi bunu Kushina korkunç bir ninja olmak nazik anne kişiliği ve bir Minato var olmaz bir kedi oldu?

  +680
  LucasM 2 May 2017 09:44:58

  Bu tam olarak Ne bir guild mark? soru Bu de merak ettim.

  Guild mark zorla biri uygulanabilir mi? Ya da karşılıklı kabul edilen bir süreçtir. Ya da belki de Göksel ruhlar, bir sözleşme ile bile mi?

  +619
  Alex Logan 4 Oca 2019 23:49:26

  Çağırarak İstekli süspansiyon küfür mecaz.

  Onu aşağı gelince, sadece gözden kaçan bir ayrıntı olduğunu düşünüyorum.

  Buda son zamanlarda okuduğum gibi buna eklemek için, markasını etmiş oldukları noktalar var. Zaman gibi baş aşağı eğitim sırasında palavra sonra asıldı. Gerçekten hiçbir açıklaması yok. Belki maske, vücut boya, ya da bir şey gibi bir yol buldu.

  +586
  Tim Millican 21 Haz 2019 07:57:07

  İyi. Çocuklar. Nami Sky Island arc gözlük takıyordu ve adanın haritada o zaman falan mı çalışıyordu hatırlıyorum. Bu nedenle Nami ve ocasionally çalışma için gözlük takıyor sanırım. Robin için de çok kitap okumak.. ama onun hakkında emin değilim, çünkü onlar olabileceğini düşünüyorum. Zoro ve Sanji için, görünüm için daha fazla vardı içimde bir his var - Film Z gibi, Zoro gözlük ve diğer giysiler vardı ve Brook xD Tamam biliyorum onu giyinmiş gibi yaptığı garip geliyor ama ne demek istediğimi umarım açıklamalı Brook gibi bir şey.

  +574
  kissy 11 Oca 2012 18:12:22

  Yui Kirito herkes Yui orada herkes ile ALO onu izliyor Mermi Savaşı izlerken Gun Gale Online olduğunda Kirito var NervGear yerel bellekte Kılıç Art Online ilk sezonu ikinci sezonu ama kayıtlı olduğunu biliyoruz. ayrıca Kirito onun için kameralar ayarladığında kafaları hastaneye Agıl bar kapalı ve o zaman telefonunda Asuna konuşuyor.

  tüm bu durumlarda Kirito o NervGear onun kullanmıyor ve kapalı olması şüpheli olur. Peki şimdi nereye saklı Yui mi? ve nasıl bu yerden ALO, Asuna Cep telefonu ve fotoğraf makineleri için Agıl barında gitmek mümkün olur mu?

  +551
  maddingl 22 Ara 2013 14:51:45

  İyi fark oldukça basittir.

  bu Inuzuka klan köpekler basit köpekler vardır. Çok insan dilini anlamak ve Inuzuka ve "yardımcı" olur. Kiba ve Akamaru anlamak birbirimizi tarafından "El Sallamak". Bu kuralcı olduğu gibi daha fazla açıklanmamıştır.

  Öte yandan Kakashi köpekleri Çağırıyor. Onlar değil "gerçek" köpekler ama ruhları, karşılaştırılabilir Gamabunta, Gamakichi ve diğer Kuchiose No Jutsu çağırdı hayvanlar.

  +544
  Gonzalo Cuadra Daroch 30 Ağu 2019 04:10:23

  Sanırım bu melodi seni arıyor Senin Yanında-Anime Sürüm. Bu farklı gelen Özgün Bir yer yönlerini olmaktan daha yavaş ve yumuşak, ve tamamen farklı bir enstrüman çalmak ve diğer Anime Versiyonu aynı şartlar.

  Ne yazık ki, o OSTs herhangi bir yerinde bulmak mümkün olmamıştır. Krazer dediği gibi yayımlanmamış bir OST için yayımlanmamış bir parça olabilir ama bu yalnızca bir tahmin.

  +542
  Jaiveer Gupta 17 Eyl 2015 21:45:47

  Seri Sora no Woto önemli ölçüde insanlığın teknolojik yeteneği azalmış olan bir post-apokaliptik bir dünyada kurulmuştur. > Sıradan tankı (Takemikazuchi örümcek tanklar -)

  Sonra tüm Haritayı olaylar kıyametten sonra duruluyor, kıyamet sırasında önceki olaylar için flash-destek tek bir bakış ile. Ama çoğunlukla, büyük ölçüde kaplamıştır kıyameti kendisi.

  enter image description here

  Hakkında herhangi bir detay:

  1. Kıyamet ne oldu?
  2. Nasıl oldu?
  3. Pre-apokaliptik bir dünyada neye benziyordu?
  +525
  grnch 12 Kas 2010 17:23:57

  İçinde Kader/Sıfır Lancer kullanarak bir dövüş stili ile 2 spears, bir her el. Biraz araştırma yaptıktan sonra, gerçek hayatta benzer bir dövüş stili bulamadım.

  Orada böyle bir dövüş stili kullanarak, bir mızrak her elinde gerçek hayat mı yoksa yaratıcıların Kader/Sıfır uydurdun?

  +474
  fullhlem 11 May 2010 06:09:58

  Şu bağlantılara bakın:

  http://www.399animeshop.com/anime/death-note/death-note-book-replica-size.php
  http://www.ebay.com/bhp/death-note-notebook

  Farklı tho, sadece kapağı defterden benzeyen bir türü, içeriği normal bir defter gibi. Diğer tür istediğiniz bir kopya, bulmak.

  +442
  Trevor Suna 9 Tem 2015 09:13:17

  Ne zaman Neji ölür Naruto bölüm 365, onun Hyuga lanet işareti kayboldu onun alnına.

  Ancak, babasının neden hala tekrar canlanmış olan kafasına var?

  +417
  mortain 9 Nis 2010 02:34:34

  Hızlı/diğer insanların bedenlerine sahip ruhunu aktarabilirsiniz.

  Şimdi ise diğer vücut birini ısırırsa, bir vampir haline dönecek? Ya da herhangi bir diğer non-saf kan bit onları nasıl olurdu?

  +405
  Chuck Hanson 27 Nis 2016 19:47:26

  Büyük olasılıkla, gerçek mevsim Japonya'da televizyon programı için bir neden değildir. Ayrıca, gerçek mevsim için çok hizalamak yok mevsimlerin kendilerini, Haziran ayı sonlarında biten 2015 "Bahar" ile.

  Serisi hava böyle düzenli aralıklarla bu tür tutarlı uzunlukları ile gördüğüm kadarıyla 2 belki de bölüm tarafından (sadece sapma ve) bana garip geliyor.

  Batı şovları gibi sert bir zamanlama uygun değil ayrıca, Batı televizyonda uzman değilim ama bana öyle geliyor ki.

  Sezon uzunlukları anime yılda değişti bu açıkça görülüyor. Bugünlerde olacağını sanmıyorum bir şey mesela, Naruto orijinal sezon 35 bölüm vardı. Bu zamanlamanın özel bir nedeni var mı? (kültürel veya başka)

  +355
  Rodrigo Betin 24 Ağu 2016 10:09:30

  Eğer Luffy kolay yolu seçerseniz, ölmek, çünkü çok güçlü rakipler Bir Parça almak için çalışıyoruz diye. Ayrıca Gold Roger Bir Parça gitmek, yani veli ya da bir şey bırakmış olmalı. " dedi. Korsan kral olmak bu kadar kolay olmazdı.

  +321
  young proff 21 Eki 2014 20:38:44

  Tüm durumlarda bu cevap, ama bu (Kakashi yapmış ve Oorochimaru vücut transferler) anladığım kadarıyla kanıt vermek mümkün tamamen farklı iki örneği vardır mümkün olmayabilir. Spoiler uyarısı! :)

  1. Olgu Kakashi:

   • Kakashi ima o 257 (bölüm) Mangekyo sharingan uyandırmak, Ayrı bir şaşkınlık kredi dehası olabilir. Kakashi hala çakra eksikliği nedeniyle gücünü tam ölçüde uzun bir süre ya da başına bela kullanmak yetersizlik olurdu.
   • Kakashi diğer Uchihas yapabileceği gibi normal görme geçmek için özgürlük yok, bunun yerine onun çakra kuru onu emme engellemek için Yapmış gözü kurtardı.
   • Kakashi olağanüstü yetenekli bir jounin olmasına rağmen vatandaşları veya düşmanlarına göre çakra büyük bir miktar olmayan önceki noktaya daha ekliyor. Bu olabilir belki atfedilen ve onun klan (gerçi diğerinden Kakashi ve onun rahmetli babası Konoha whitefang çok bilinen eğer Kakashi ait olduğu belirli bir klan gibi Sarutobi/Senjuu/Uchiha). Bu ışığa gibi birden çok kez ortaya çıkmıştır.

    bir. Çok fazla şey Yapmış kullandı söyleyerek ark Zabusa su ülkede ilk kez savaştıktan sonra onun yorgunluk.

    b. Ne zaman Pein savaşır ve Akimichi Choza kadar çakra kakashi kaldığını yüksek sesle harikalar nerede ligtning bir klon kullanır.

    c. Kakashi Nara Shikaku için büyük Kamui onun farklı bir boyuta portal ve berbat bir nesne oluşturmak için mangekyo onun (güç) yetenek Naruto/Kyuubi çakra ile kendisi ile neredeyse çok uzun bir hazırlıktan sonra elini emer, o Deidara ile durum gibi yapılmıyor göre kendisi veya Naruto takas olarak büyük teleportations için nasıl kullanılabileceği konusunda açıklar zaman.

  2. Olgu Oorochimaru:

   • Oorochimaru kendi başına herhangi bir görünür soyunu sınırları var gibi görünmüyor. Çoğunlukla şimdiye kadar ne gözlemlenmiş kolundan kurban uğraşmak ateş yılan bir sürü kullanmak ve bazı durumlarda vücut dışında (yeni bir Oorochimaru buruşuk bir yılan derisi gibi olur geçerli bir ağız yoluyla geliyor) tüy (Manda) dev bir yılan normal bir çağırma, yetenek ve Ayrı kısa bir çalışma yapan form gibi kısa bir çok başlı hydra.

    Onun kendine deneyler bunlar soyunu sınırları olmayabilir bildiğimiz kadarıyla, sadece yasak jutsular vardır ya da bir sonucu. Ayrı kanatlarını birinde kavga sırasında pirzola bir durumda lanetli mühür dönüşüm onun Sasuke yılan bir paket kullanır.

   • Oorochimaru 'özelliği gibi bir parazit (daha fazla) kullanmak istediği ana gövdesi üzerinde yer alır. Dolayısıyla sadece (içinde soyun sınırı vardır) ve kullanmak başkasının bedeni üzerinde tam kontrole sahip olacaktı. Eğer doğru hatırlıyorsam (dolgu maddesi) bölüm biri potansiyel bir kurbanın kafasının üzerinde sonunda alınan ama direnmeye çalışıyor Oorochimaru sözünü birine verir.

  Dolayısıyla özetle Yapmış olan Kakashi kullanın kendi çakra kapasitesi ile sınırlı bir ninja aracı bu yasak Oorochimaru vücut devralmış olan shinobi yetenekleri sınırlarını keşfetmek için serbest zaman. Umarım bu yardımcı olur.

  +311
  Sheetal 18 Kas 2012 01:16:10

  Uzay Devriye Luluco Hiroyuki İmaishi tarafından oluşturulan ve Tetik tarafından üretilen kısa anime televizyon serisidir. Seri Japonya'da Nisan ve Haziran 2016 arasında yayınlanan

  +286
  Angiegotm 23 Eki 2018 06:46:27

  Uzun zaman önce bir anime izlerken hatırlıyorum. İlk bölümde oldu ne başka bir şey hatırlamıyorum. Bu yüzden bu kadar bilgi umarım.

  İlk bölümden hatırladığım kadarıyla yatakta çok uzun saçlı yatan bir kız ile başlayan oldu. Ve erkek kardeşi daha yeni temizlemişti o kadar odasından dışarı gitmesin odaya geldi sanırım.

  Bir kez dışarı gitmeye karar verdi. Bir Berber arıyorum kasabasında yürüyordu ve onu parka götürür ve orada saçlarını burada rastgele bir adamla tanıştı. Ondan sonra eve ödemeden gitti. Kardeşim onu bunu anlattıktan sonra çok sinirlendi, o kadar kolay ve geri saç kesimi için onu ödemek gitmeli insanlara güvenmemem gerektiğini söylüyor.

  ve kardeşi çok güzel belirtilmediği bir şey ilk bölümün sonunda yalnız benim ve sadece benim olduğunu söyledi inanıyorum.

  Bu yeterince tahsis etrafında yeniden bulmak için arıyordum umarım :)

  +269
  John Abel Doe 2 Mar 2010 19:20:24

  TV Serisi, Bölüm 10, Girge manga-önemli bir savaş ve Spartalılar içeren en önemli farktır. Aksi takdirde, TV dizisi değişiklikler (non-tam) ile aşağıdaki filmlerden sadece genel olarak daha iyi düzenlenmiş bir versiyonu:

  • İlk filmde müzakere sırasında bazı sahnelerin sırasını daha iyi ve daha doğrusal bir akış için düzenlenmiştir.
  • Sahne gibi bir yolcu diyerek üzerinde Sigyn kızarıyor yüzü (ilk film) ve monologlar yeni atanan Mileni Ekip üyeleri (dördüncü film) vardı kaldırıldı.
  • Bir kısa TV özel dahil Blu-ray Kutusu sürümü TV Serisi, çünkü Nike öldü daha farklı filmler.
  • Bazı sahneler gibi 1.25 x hız, altıncı filmden özellikle oynandı.
  • Müzik eklenir, değiştirilir veya sahneler için gecikmiş Cleo uyku Sigyn (dördüncü film) için kıyafet değiştirmek ne zaman Rygart (üçüncü film), at Cleo çekimden sonra, ve Girge bir uçurum çıktı ve Nike (dördüncü film) saldırmak için, sırasıyla dalış önce 6 yaşıma kadar 4 kez girin.
  • Yeni OP ve ED şarkılarını ve animasyonlar.

  Aslında, bir yan OVA ortalama etrafında geçmişin Golem Delphine ve onun gizemli kurulmasıdır planlanan, ama ne yazık ki öyle oldu iptal edildi.

  +164
  Scorpinius 9 Tem 2016 14:04:16

  Bu dizide mantık istediğim çok şey olabilir, ama belki bir yerlerde bir cevap.

  Garip eşyalar üreten fabrikanın Yönetim Kurulu, koparıp, kasap ve Episode 1, yemek için hazırlanmış tavuk bir demet İnsanlığın 2 Azaldı Bölümde, anlatıcı bulur. Bir şekilde hayat geldiler ve garip korna sesi çıkartarak konuşmak zeka ve yetenek kazandı. (Anlatıcı peri arkadaşı tarafından verilen evrensel bir çevirmen gözlük kullanarak kendi dil aşırı edebi altyazılar alabilirsiniz.)

  butchered chicken

  Doğranmış tavukları için kafeste anlatıcı tuzak yönetmek ve uyuşturucu ile hafızasını silmek ve uzak bir yere hasta insan topluluğu yok etmek için sinsi planlarını tam olarak izlemek için onu terk niyetlerini ilan etti. Ancak, anlatıcının sessiz Asistanı girer ve onun kamera ile tavuk fotoğraf çekmeye başlar. Nedense, bu onları korkutur ve kaçıp giderler. "Ave Maria" çalarken onları birkaç fabrika ekipmanları girer ve kovalamaca sırasında yiyecek haline gelir; diğer grup deniz kenarındaki bir uçurumun karşı oldukça kamera karşısında daha denize atlıyor ve kümeleri.

  En şaşırtıcı ölümlerine yerine yüz atladı o kadar çok tavuk kamera korkulan bu bölüm hakkında hemen hemen her şey büyük bir soru işareti layık, ama buldum. (Evet, gerçekten, o oldu kısmı buldum çok şaşırtıcı.) Kameraya neden bu kadar korktular?

  +110
  Cdub 12 Ağu 2017 09:57:57
  1. Size başlangıç başlangıç başlangıç Dragon Ball. İsterseniz başlamak en popüler segment (muhtemelen en eğlenceli segment, ama bu konuda görüş), başlangıç Dragon Ball Z. Birçok insan hiç görmedim Dragon Ball ve henüz onlar anlıyor en çok ne izler olmadan izliyorum Dragon Ball.

  2. Bilmiyorum farkında Dragon Ball Z Kai sayıları tam olarak bir "yeniden doğmuş", ama bu modifiye edilmiş bir versiyonu olan Dragon Ball Z, HD, yeni renk, yeni çizgiler, yeni arka planlar, yeniden kaydedilmiş sesler ve ses efektleri, Yeni açıklıklar ve sonlar, yeni arka plan müziği, silinmiş sahneler ve bölümler, vb.

  3. Dragon Ball Süper bir devamı Dragon Ball Z ve Dragon Ball.

  +105
  wilfredo salazat 19 Oca 2018 16:20:31

  L-Elf kahin değil, sadece son derece zeki. Peki ne olacak veya ne hareketlerini tahmin edebilir, düşman hakkında ne bildiğini yanı sıra çevresindeki insanlar hakkında ne bildiğini alıyor. Eğer hesaplamalar biliyor ya da tanımadığı biri yanlış tahminler olarak görülüyor. Kahin olmadığını kanıtlayan ilk Sezon 3 ve 4 Bölüm olduğuna inanıyorum. Eğer tekrar bunu unutmayın serisi dikkat ederseniz, planlıyor, bazı varyasyonları ile kurulmuştur söylediği her şeyi göreceksiniz.

  İyi eğitimli L-Elf, benim "dizisinin ilk sezon sonunda Cain açıkça belirtiyor. Şimdi hareketlerini tahmin edemem"dedi.

  +81
  Poop Face 24 Ara 2016 18:47:22

  İlk olarak, ben en az 256 pilotlar ve hepsini tanıtıldı olmadığımızı verilen bu varsayım yapabilirsiniz.

  Büyük ihtimalle Nagate yaklaşık olanları mı kastediyorsun?

  Kullanarak "met"dedik pilotlar:

  Akai kadro Hoshijiro, Yamano, Samari, 11 Honoka klonlar ve Momose kadındır.

  (Aslında 11 22 klonlar, 2 toplu, ama sadece ilk parti anime hatırladığım kadarıyla)

  Nagate, Kunato,

  Samari takımı 2 Üye - Tsuruuchi, Tonami,

  Satmak,

  Akai takımı 3 Üye - Midorikawa Kardeşi, Akai ve Aoki.

  Shinatose nötr cinsiyeti.

  Kadın: 15

  Erkek: 8

  Nötr: 1

  Çoğu kadın görünür neden dengesizliğin tek nedeni klonlar var.

  Klonlanmış bir kız neden oldu? Bilmiyorum]

  Not - argüman uğruna tüm ölümler göz ardı ettim.

  Karakterler size yardımcı olmak için bu wiki buldum.

  +68
  Jan Marek 5 Mar 2014 18:50:29

  Önemli karakterler

  Kaitou Çocuk Heiji Hattori Subaru Okiya'yı/Shuichi Akai Rei Furuya/Bourbon Makoto Kyougaku Masumi Sera Eisuke Hondou Haibara Ai/Shiho Miyano (Hattori Heiji Sevgi İlgi)Kazuha Toyama Siyah Örgütü(Önce,komuta İkinci ve Üçüncü, Üçüncü bir Cin olduğunu ve üyelerin onay) Belki de Koştu Annesi ve annesinin rekabet Kudo,Kudo baba ve Çocuğun babası olan rekabeti kontrol edin

  Sihirli Kaitou Gelen- (Kaitou Çocuk Sevgi İlgi)Aoko Nakamori'ye Ginzo Nakamori'ye Akako Koizumi Saguru Hakuba

  Yaiba Gelen- Yaiba Kurogane Soshi Okita

  Ayrıca Lupin ile bir crossover üçüncü

  +11
  Fatima IE 20 Haz 2015 08:25:48
  buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil