Şeytan Meyvesi bir yeniden kullanıcı öldükten sonra Bir Parça var mı?

702 bölümde, ace'in Şeytan Meyvesi 'Mera Mera no Mi' Colosseum düzenlenen etkinliğin ödül olarak görücüye olmak görüyoruz. "Meyve doğmuş olan olay spiker bahseder."

Demek her Şeytan Meyvesi kullanıcı öldükten sonra yeniden doğmak için yeteneği vardır, ya da Doflamingo fabrika tarafından yapılmış yapay bir Şeytan Meyvesi mi?

+254
thewolf 12 Kas 2014 20:29:34
33 yanıtların

Genişleyen Astral Deniz cevap, hikaye açıklanan soru hakkında "Kaguya Robot", aslen manga hacmi 37 (altında Tentoumusi çizgi roman etiket). Tema dayalı "Masal Prensesi Kaguya".

1979 sürüm anime (bölüm 736) ile aynı başlık "Kaguya Robot" adapte hikayeye sadık. (Bu kişi bu açıklanan soru)

2005 "yenileme" sürümü (bölüm 103B/195) "başlıklıNobita Yükseltir Prenses Kaguya" olan farklı bir hikaye geliştirme kullanırken aynı "Prenses Kaguya" tema.

Bu farklar şunlardır:

Hacim 37 "Kaguya Robot"

- 22. yüzyıl mağaza yanlışlıkla Kaguya Robot teslim "
- Doraemon sakladı, ama Nobita kullandı
- Nobita annesi herkes yeni doğmuş Prenses Kaguya sakladı ve
- Kaguya Robot görünce Doraemon çok kızgındı. Nobita gizlemek ve onu yükseltmek için ısrar rağmen, Doraemon plan eksikliği onun serin sivri-headedly
- Ne zaman bir zengin kişi gördüm onu gündüz, söyledi "(kadın) gibi benzer olarak iki kavun gibi onu geç kızım. Lütfen evlatlık kız olsun."
- Nobita bod veda Kaguya zaman, ay Bir hoş geldi diye mırıldandı.
Anime "Nobita Prenses Kaguya Yükseltir"

- 22. yüzyıl mağaza yeni ürün "Deneyim Folklor bir Set teslim - Prenses Kaguya Sürümü"
- Nobita Doraemon onu sakladı ve aracı kullandı
Doğan Prenses Kaguya Nobita ailesi, arkadaşları ile arkadaş - yeni ve de Doraemon
Dolunay görünce Prenses Kaguya üzgün bir surat yapıyordu
- "Messenger moon" geldi ve Nobita & co.'nun repellance boşuna, sonra Prenses Kaguya geri dönmek zorunda kaldı
- Geçti Prenses Kaguya bod veda mektubu 22 faturası oldu. yüzyıldan kalma bir mağaza.

Referanslar:

+954
Valdis van Hellsen 03 февр. '09 в 4:24

Büyük Büyü Oyunları'nın son oyun başlamadan Peri Kuyruk anime 178 bölüm. Usta Mavis bir strateji ile gelip, onun, Olası sonuçların milyonlarca göre. Onunla bir gece önce geliyor onlara gösterir. Ancak bu gece tüm yaptıkları bir plan yapmak için önce anons ettiler önce oyunun ne olduğunu, kimse Sihirli Oyun başında söylüyorlar?

+918
frosty 7 Kas 2014 00:56:25

Naruto hakkında göreve bir Hokage olarak gitmekti ama Himawari tarafından nakavt olduğu bir sahne var. Onun yerine, Konohamaru Naruto ama kimse fark etmez bu işe bulunanlar arasından dönüştürdü.

Konohamaru aptal herkes nasıl Gizli Yaprak Köyünde mi?

+872
Manik Garg 17 Haz 2011 16:28:28

Naruto'nun RasenShuriken genellikle tek atışta ortalama shinobi öldürebilir. Eğer bu kadar güçlü ise yasak olması gerekmez mi?

+847
Darleen Blake 25 Oca 2019 21:58:27

Orada olan bir şey yok evreni açıklama olarak neden Denizciler aşınma kat üzerinde omuz.

Sözde Adalet Deniz subay inançlar tarafından düzenlenen oldukları bu kat ile ilgili olarak düzenlenen ilk ve tek evren bilgidir. Söz konusu Deniz Piyadeleri veya Dünya Hükümetinin adalete inandığı sürece, kat düşmeyecek! ... ne Oda " dediği SBS Hacmi 61, Bölüm 596

Okuyucu: bilmem ceket tüm bu görevli Deniz subayları aşınma destekliyor? "Adalet" diyor biri. Nasıl adam giyen hamle o kadar şeyi hiç önemi yok düşüyor, ama nasıl kalmak mı? Ek bir stoper? Ya da belki de süper yapıştırıcı? Kocam "(bir daire yapmak ve başka bir çember geçirilerek) lastik var" diyor. P. N. Koteni-

Oda: Çok kötü, hiçbir şey yok orada. Bunun arkasında Adalet var "" bir ceket. Onlara, Adalet asla "düşüyor çünkü hiçbir zaman düşer"! Duygu kalplerinde kalır sürece, KAT ASLA DÜŞECEK!!!

Out-evreni açıklama tarif ile TV mecaz CoatCape bağlı olarak yorum tarafından mivilar. Bu devletlerin askeri liderleri (ve suçlular aka korsanlar) genellikle kendi giyim ceket pelerin gibi göstermek ne kadar güzel karakteri var. Ceket asla bu duruma karşılık düşer. Mecaz da açıklar değil karıştırmayın bu (Denizciler) Ceket-Pelerin ile (Mihawk var) Badass-Longcoat veya Kat-over-the-omuz.

Geniş (veya sadece omuzlarını nasıl bir karakter serin bazen nasıl göstermek için, tek yapması gereken bir pelerin gibi ceketini giymek, kolları ile kollarını koymak rahatsız değil gibi. Bu genellikle Japon Suçlular ya da askeri liderlerin bir özelliktir.

Dramatik nedenlerle olmadıkça kayma veya düşme, güçlü rüzgarlar, koşma, atlama ve akrobasi patlamalar ve bir miktar karşı bile beklemeyin.

Omuzda Ceket karşılaştırın. Genellikle bir pelerin benzer ama normalde giyilen bir Badass Longcoat ile karıştırılmamalıdır.

+814
karim boubadjou 22 Nis 2011 01:03:37
"GetBackers" Shin Kibayashi ve kaybedilen bir şey almak "bu GetBackers" adlı bir grup hakkında Rando Ayamine tarafından resimli tarafından yazılmış shounen bir manga var.
+739
Jan Siebert 19 Haz 2013 23:17:18

Şu an itibariyle teyit bir şey yok, ancak çevrimiçi tartışmalara göre vermek için en uygun isim (BLK)Beyin Bağlantısı olduğunu görebiliyoruz

Yanıp sönen zayıf bir bağlantı ya da sağlam bir şirket bağlantı renkli çok tavsiye olabilir.

+697
Etay Gudai 27 Kas 2015 22:15:47

Orada bir sürü spekülasyonlar ile ilgili bu gibi Bu Naruto forum.

  • Sadece hikaye amaçlar için bir ad gerekir, soyadını sık sık bu yüzden bir önemi yok.
  • Ya gereksiz hale (veya yok) bilinen bir klan ait değiller.
  • Belki Kishimoto olmasını ya da bizi karanlıkta tutmak için planlanan sadece yolu ya da gerekli değillerdi.
  • Gerçek isimler yok.
  • Kishimoto sadece kullanmak için son isim çıktı olabilir.

Bunların hepsi spekülasyon ve görüşler gerçekten bunun için kesin bir cevap yoktur.

Genel için anime, göre TVTropes,

Büyük bir karakter asla gerçek ya da tam adı ile anılır, bunun yerine bir başlık, takma ad, ya da Tek Bir kişi tarafından ele alınmaktadır. Bu değişiklik için bir sebep, ama sık sık yapma işlevi görür karakter daha gizemli ya da tuhaf görünüyor.

(İNGİLTERE, Kuzey Amerika'da 1900; pre-1970 öncesi) eski kurgu, bir anlatıcı (özellikle eski bir veya daha fazla karakter ile ilgili olabilir sosyal açıdan önemli bir karakter) ya da soyadını tarafından. Çünkü bu o zaman ilk isimler genellikle daha az sosyal olarak daha kullanıldı şimdi onlar; genç bir karakter ilk adını bile bilmiyor olabilir ilgili eski karakter o. Ayrıca ortak oldu o zaman gerçek insanların isimleri davalardan kaçınmak için boş ve gibi.

Ortak bir şaka tam adını Açığa BM yapmaktır.

Nominal bu resim biraz haklı olabilir, bununla birlikte, nedeniyle Yazarlar için iyi yapacak kadar zordur önemi: ana kahramanları adları; inanılmaz derecede zahmetli olurdu var olan karakter bir döküm için eşit derecede iyi bir isim ile gelip sadece ayar parçası olarak ve hizmet başka bir amaç için anlatı.

Başka bir ortak varyasyon bir çocuk ana bulunduğu bir dizi için anne baba karakteri sadece Anne ve Baba olarak.

Bazen, bir ana kahramanı hiçbir isim kendi eklemek gerekir mystique.

Link de isim/soyadı olmayan anime karakterler daha fazla örnek sağlar.

+687
Daniel Hinton 31 May 2019 09:07:16

Birinci bölümde, Hinata saçlarını kısa keser ve saç (üzgünüm, Hinata) bir ördek kuyruğu gibi ona bakmak yapar. Uzun Kısmı daha kısa üçüncü kısımda İki, kesikler büyümesine izin veriyor. Öyle bir neden geliyor olabilir, ama biri (herhangi bir nedenle varsa) Hinata kısa saçlarını neden bana söyleyebilir misiniz?

+679
narendra singh 18 Eyl 2012 21:06:21

Kara no Kyoukai image

Kara no Kyōkai (空の境界, yaktı. Sınır Boşluğu), altyazılı Bahçe Günahkarlar da bilinir Rakkyo (らっきょ) bir ışık Roman serisi ile Nasu Kinoko.

Hikaye Ryougi İblis Avcısı Örgüte SHİKİ olarak bilinen ikinci farklı bilinçli bir erkek kişiliği ile doğan Shiki Ryougi, asosyal bir genç kadın izler. Kokutou Mikiya Shiki ile ilgisini olur ve Shiki daha yakın olmaya çalışır.

SHİKİ kendini feda ettiğini bulur uyandığında sonra kaza Shiki 2 yıldır komada olduğunu ve artık onlarla etkileşerek şeyler ölmek ya da yok olmak neden ölüm "satır" görüyor. Hastanede iken Aozaki Touko, doğaüstü veya anormal elemanları ile durumlarda yürütmektedir Garan no Dou, bir ajans işleten Magus ve Oyuncak Üreticisi tarafından yaklaştı olduğunu. Touko Ölüm Algısı ona "Mistik Gözleri kontrol Shiki öğretmek" olarak sunuyor ve karşılığında Shiki ile çalışır.

Kendi kimliğini artık SHİKİ ile kardeş Azaka onun Tarafından çırağı olarak çalışmaya Magecraft olsa da Touko için çalışan Mikiya ile birlikte ama Shiki mücadeleler aynı zamanda, yavaş yavaş Shiki ve Mikiya ilişki ile mutluluğu bulur.

Işık Roman bölümleri ilk kez 2007 Aralık ayında yayınlanan anime film serisi içine adapte edilmiştir. Önce serbest 7 film Kara no Kyoukai Remix -Gate of seventh heaven- (空の境界 Remix -Kapı seaventh cennet) serbest bırakmak için hangi bir koleksiyonun ana temaları ve olay yerinden ilk 6 film ama kronolojik sırayla yeni sahneler ekledi.

En son sürüm Geleceği Müjdesi (未来福音, Mirai Fukuin) olduğunu açıkladı de TYPE-MOON Fes. 10. Yıldönümü Olay ve Japonya'da 2013 28 Eylül'de tarama başladı.

Ayrıca Bkz:

+676
yackr 17 Ağu 2010 18:46:40

Hiç de Rinnegan gözleri vardır. Sol Rinnegan Madara ve Obito sağ Rinnegan vardı. Böylece bazı sol bulunması sanırım bu yana tüm yolları kullanmak olamazdı, sağ ve her iki gözde kullanıldığında uyanmış olan

+647
stevan 28 Kas 2017 03:14:42
"Full Moon wo Sagashite" Arina Tanemura tarafından shoujo bir manga var.
+637
user3657964 21 Mar 2015 08:25:25

Keima simülatörü oyunlar çıkıyor Tanrı kendi dünyasını ve Keima fetihler tanrısı olduğu belirtiliyor çünkü düşünüyorum.

+609
blaur 13 Mar 2010 04:38:42

Merhabalar.

Seçmenlerin çoğu zaten beni tanıyor, sadece aktif sitede olduğumdan dolayı olabileceğini tahmin ediyorum. Ama bilmeyenler için son 2 buçuk yıldır A&M düzenli bir kullanıcı oldum. Bu 882(ish) Gün içinden 822 için online oldum. Aktif gün onlar da bu yıl şimdiye kadar en yüksek itibar kazanmak var.

Ilımlılık tarzım samimi ve yapıcı. Hiçbir yerde yüksek sesle argümanlar ile alır, bir şey artılarını ve eksilerini tartışmak için zaman ayırdığınız ve ortak bir sonuca tercih ederim. Bir örnek, ben önermek bakmaya bir son meta post ya da belki de bizim küçük tartışmada Kampanyası sohbet odası

Herkes kimi zaman sohbet eder umarım tanıyan taraflar olmak saçma bazen (bkz. http://meta.anime.stackexchange.com/a/2503/1530 ben bunu almak sitesini ciddi ve istiyorum büyümek ve olmak bir zımba sitedeki normal anime-izleyiciler yer imleri. Gibi pek ÇOK programcılar için yaptı.

Senpai Senin,

Toshinou Kyouko.

+608
FuST 9 Ağu 2014 16:25:04

Gerçekten Soma ve Erin birbirlerine anlayış ve saygı Soma onu görmek istiyorum çünkü bilmek istiyorum.

+582
user3361573 5 Nis 2011 01:59:30

Steins;Gate tür kullanır çoğul dünyalar kuramı tarafından başvurulan zaman yolculuğu John Titor. Birçok ayrık worldlines, paralel evrenler gibi. Okarin geçmişe sıçramaları, bir worldline diğerine hareket ettiğinde; onun eylemleri, şu anda o sadece geleceği sıçradı o worldline geleceği etkilemez. Bu worldlines bağımsız olarak mevcut. Kurisu bu kısaca hakkında 22 bölüm görüşmeler, kısa bir süre Okarin zaman sıçramaları önce.

Okarin ve Suzuha kullanımı neden olabilir

geçmişte iki kez değil, kendilerini sürümleri Seyahat başka zaman çalıştırmak seyahat için zaman makinesi; farklı bir worldline indiler geçmişe yolculuk onlar iki kez.

70 milyon yıl önceki sahneyi gördüğümüzde, şov geçerli worldline hiç görmedik ayrı bir worldline seyahat eden Okarin ve Mayuri bir sürümünü görüyoruz.

Seyahat etmek zorunda kalacaklarını kullanarak

Suzuha zaman makinesi. Zaman içinde fiziksel nesneleri gönderme jel haline getirir SERN deneyleri ve Okarin bu kabus hafıza gösterdi. Zaman makinesi Bu karşı koruma sağlamak gibi görünüyor.

O kadar eskiye geçmişe yolculuk neden belli değil; belki de zaman makinesi bozuldu.

Mayuri 70 milyon yıl olduğunu Okarin açıklamak zorunda kaldı. Hasarlı zaman makinesini kullanırken Suzuha da hafızasını kaybetti. Mayuri hafızasını muhafaza neden belli değildir. Belki de okuma yeteneğini oldukça güçlü, birden çok kez başka worldlines bilgi duydu.+580
dmccanny 3 Kas 2011 10:16:42

Aşağıda Spoiler.

Sonra kavga patron, bu Gizemli King Crimson arc,

Bucellati “ölür” ve Gün geldiğinde, ruhunun bedenini terk edildi. Gün bedeni iyileşti ve tekrar diriltti sanırım. Bundan sonra, yaralar onun zarar çok fazla olmasa da yok, kan izleri ve diğer tip gösterme gösterilmiştir.

İçinde Green Day ve Oasis hikaye ark, Green Day yok herhangi bir etkisi Buccellati çünkü

kalıp etmiyor yaymak için ölü şeyler, yani Buccellati ceset vardı öldü ama o hala hayatta.

Peki, bu soruya cevap vermek için, cehenneme San Giorgio Maggiore Kilisesi oldu ve Altın nasıl diriltecek birini yaşayabilirsiniz bilmek istiyorum.

+536
Narendra Pawar 1 Eki 2012 20:21:30

Kendi soruma cevap vermeyeceğim çünkü Yunyun gibi hissediyorum.

Büyük ışık Roman Spoiler gelecek olan. Sizi uyardı.

O benim arkadaş ya da katılmak için bir parti çünkü o bir aptal.

Maske adlı şirketin ortaya koyduğu gibi, Yunyun sık üst düzey tek başına macera devam ediyor. Buna ek olarak, diğer maceracılar başları belaya girince Yunyun sık onları kurtarır. Parti de ona teşekkür etmek için çalışır her zaman, gereksiz bir şey yaptığım için Üzgünüm "diyor ve kaçıyor.

Her zaman yalnız ve son derece güçlü olduğunu ve bu gerçeği nedeniyle, söylentiler insanlarla birlikte nefret ettiği lonca yayıldılar. Yalnız güçlü bir oyuncu, Kirito gibi SAO temelde olur ama bu genel nüfus tarafından inanılmaktadır.

Bakıyorum, ben diğerleri ile ilişkilendirmek sevmeyen güzel ve güçlü bir büyücü olduğu için onlarla arkadaş ya da parti üyeleri için çok iyi olduğunu, bu şehirde acemi maceracılar inan en iyi olduğu gerçeğini ekledi.

+521
milaandreeva 24 Nis 2011 10:31:39

Bu olmadan, hiç kuşku yok ki Plan 1058 Codarl-ı olarak alır paramparça (yani silah geliyor) tarafından bu patlamanın Arbalest Lambda Sürücü. Eğer Kapı gövde olsaydı, patlama ölçeğini patlama tüm makine yutacak kadar büyük olur, ve Gates Codarl göre küçük olduğu için çekimde uygun olacağını unutmayın.

Eğer Codarl bakmak isterseniz, ince insansı vücut şekli görüyoruz.

See the Plan 1058 Codarl-i

Pilot takım elbiseli, Gates (boynu altında kalan alanın korunması) pilot takım onun sırtında küçük bir paket, kaskını ve büyük yaka kapağı varken bu bedeni olsaydı bu parçanın eksik olduğunu unutmayın. Bu animasyon bir hata, animasyon sorumlu stüdyo dikkate alacağını sanmıyorum. Yani Sousuke Lambda Sürücü tarafından yerle bir olsun Codarl şey yerine kapı sonuçlandırmak için güvenli olduğunu düşünüyorum.

Gates in suit

+502
Alan Marcell 19 Mar 2014 10:47:58

Goku ilk kez öldüğünde o büyük başarıları olan tür insanlar bu yüzden geliştirmeye devam edebilirsiniz cehennemde vücut tutmak ya da cennet diye düşündüm; Girip " dedi. Ama neden Hücre gibi insanlar, Frieza, Dr. Gero (ve bu bir kavga bile!) vücutlarını tutmak? Dahası, Bebeğim hiç gelmedi. Bunun hepsini neden mi?

Chi Chi ve neden öldüğünde cesedi sakladın? Goku Majin Buu ile dövüşürken başka insanlarla bir çiçek toprağa cennete yollandı.

+438
Nazul 28 Ağu 2018 15:09:19

Sadece sis ile göstermek saklanmışlar. Tüm zaman izlemeye değer verseydin izliyorlardı.

+414
Calie 19 Mar 2010 10:24:18

Mürettebat asla giderek tuhaf nedenlerle ödül için ödeme görünüyor Kovboy Bebop çalışan gags biridir.

  • Asimov Solensan eşi tarafından öldürüldü
  • Abdul Hakim, polis tarafından yakalandı
  • Faye Valentine Bebop üye oldu
  • Maria Murdock hiperuzay sıkıştı ve bir primat içine kendi virüs tarafından getirilmiştir.

Bu cevapsız nimetlerini ve finansman kere ekip bahseder eksikliği ile, mürettebat hiç para olup olmadığını merak etmeye başladım.

Hiç bir ödül parasını Bebop ekibi var mı?

+402
Richard Bach 26 Haz 2016 20:48:37

Bir araya gelen anime canavar onun dönüşüm Arılar daha çok farklı bu yüzden muhtemelen kapalı değildi, fiziksel form oldu. Durmak için sadece chakara, fiziksel form.

+348
OneZeroOne 29 Oca 2013 11:00:47

Ucu açık bir final oldu. Kredi sonra, hala kaçırmış olabilirsin 30 saniye var. Tüm bu varsayım: köy yandı ama yangın uzakta (arıtma) geçiş olarak kurtulan ve köylülerin hayat devam ediyor yeniden. Durum (duygusal sebeplerden) hakkında emin değiliz olan tek Shiki konak Sunako, küçük kız, baş rahip vardır; ya kilise yanmış ya da hayatta.

+336
OzzyCzech 18 Kas 2013 04:16:36

İkincisi bile bir sürü çeşidi olmasına rağmen Kral Artoria hikayesi, Kral Arthur gerçek hayat hikayesi farklıdır. Kader serisi, oyunun her tekrarında ortaya Artoria hayatının bit ve parçaları vardır. Ama başından sonuna kadar Kadere Kral Arthur hikayesi tam bir hikaye mi? Kaderi birbirine bağlı çalışır her hatta onun hikayesi nedir?

+331
Jovaughn Stephens 18 Tem 2017 23:22:20

Asla açıkça nerede olduğunu gösteriyordu ama Vali olmak için 11 Bölgeye seyahat etmeden önce, Britanya'da (uçağı California üsten ayrıldı) oldu. 6 sırayla terk edene kadar mıydı sermaye Pendragon ailesinin geri kalanı ile kabul etmek en doğal

+300
Kszys 29 Tem 2012 23:29:33

Bölüm Zabieru Tanegashima adlı bir karakter Hengfeng ahşap tekne Sanayi 17-gai hayır Tatlım'ya-san, Sayfa 9, bir şekil ortaya çıkıyor:

Zabieru Tanegashima

Bu karakter hayali sadece varolan bir karakter olarak-evren — ya da başka bir serinin karakter/başvuru dayanır?
Veya ilgili anime değil bir şey için başka bir referans değil mi?

+191
Matthew Dornquast 26 Eki 2012 04:10:45

Toei dün Dragon Ball Süper Bir parça, bir TV programı için bir römork yayımladı ve Goku'nun yeni formun bir animasyon gösterdiler. Böylece hem resimleri ilgili ve gerçek Goku yeni forma resimleri, diğer resimde görülen ve turuncu aura görülen mavi aura bir arada bulunuyor.

enter image description here

+133
subash sahoo 30 Nis 2012 08:46:33

Hanamiya olunmamalı kadar teknik olarak çalışıyordu ama bu o kadar önemli değil. Spor sonra, bazen küçük tür olarak kabul edilen Kas falan çekmiş. Gerginlik Hanamiya Seirin veriyordu oyun ve Hanamiya sırasında bu fark çekti kas ya da bir şey bir tür var ve bu alanda çok zayıf düşmüştü, Kiyoshi daha da yaralandığı sonuç bu mümkün oldu.

+133
RastaJedi 20 Ara 2011 23:06:25

Diğer cevapları da Manga Birimleri de dahil olmak üzere anime mal farklı tipte temin edebileceğiniz Comic Con Hindistan var.

Kişisel deneyim olacak, (en popüler birimleri satılmış Olsa) bu tür sözleşmeler de bulunmaktadır "iyi" indirimler için birden çok birim satın alabilirsiniz. Ayrıca daha sonra verilen adrese sevk edilecek sipariş için izin verdiler.

Genellikle bu yılda bir kez bu tür Delhi, Mumbai, Haydarabad ve Bangalore gibi şehirlerde olur.

Daha fazla ayrıntı ve olayları kontrol altında çıktı. http://comicconindia.com/#

+98
Bruno Antunes 29 Şub 2012 09:17:06

(Dediğiniz gibi) yaptım (ve araştırma) bildiğim kadarıyla, hayır, "iki veya daha fazla birleştirme", Dōjutsus edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla var, Kaguya ve oğlu Hagoromo onun gibi olabilir.

Mümkün değil demiyorum ama Naruto evrende görülen olmadı. Ve bildiğim kadarıyla gelince, ben Masashi-sensei de söz edilmedi.

Masashi-sensei eğer Byakugan kullanıcısı ve Evren bir kullanıcı bir çocuk varsa yavruları bir gözü ve diğer bir Byakugan bir Evren ile doğmuş olacağını bir kez söyledi ama bu senin istediğin gibi "birleştirme" değil

Sorunuzun Sonraki bölüm için:

Evet, (s) O gözlerde görme kaybetmiş birinin gözleri implant yapabilirsiniz. Uchiha çok yaparım bilinen, ya da "(onların gözünde) güç bir sonraki düzeyine" ulaşmak için en az ama onlar da bunu yaparken neredeyse kör.

(Bunu yapmanın bir başka büyük örnek, Kakashi. Sol gözleri görme yeteneğini kaybetti, ve sonra bir Dōjutsu, implante olan bir Evren var.


Biliyorum ne cevabım olur umarım, çoğunlukla. Daha iyi yardımcı olmak için bazı kaynaklar bulmaya çalıştım ama Dōjutsu ve sordun, ya da aradığı şey, en azından, bu yüzden dahil) yapmadım göre senin için işe yaramaz olabilir (bazı örnekler ve yeteneklerini,. ne üzereydiler

Ayrıca fan fiction iyi gider umarım.

+55
mats oberg 11 Nis 2010 18:36:26

Başında Hayalet Shell: Arise, o temiz, o Kusanagi ve ekibi yok işe Bölüm 9. İçin çalışırlar ancak, net değil.

Askeri ya da başka bir şey bağımsız bir parçasılar mı?

+15
Brian McManus 12 May 2014 17:51:58

Manga sürekli farklı kaynaklara göre geçen yıl sona eren Opera anime, 367 bölüm izledim. Sadece manga şimdi Opera manga versiyonu bölüm anime son bölüm karşılık gelen Opera hikaye, takip etmektir.

+14
Gareth Burrows 3 Ağu 2019 16:24:05
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil