Birden fazla demografik için yazmak bir yazar için yaygındır.

KELEPÇE yazar için fazla bir demografik manga-Cardcaptor Sakura olduğunu shoujo ederken Tsubasa: Reservoir Chronicle olduğunu shounen ve xxxHolic var seinen.

Masashi Kishimoto, yazarın Naruto, ancak, sadece yazılı için Haftalık Shonen Jump, ima etti sadece yazılı shounen.

Yazarlar KELEPÇE ne yapmak ve birden fazla nüfus için yazma yazma grupları/veya Masashi Kishimoto ne yapar onlar için daha yaygındır yaygındır?

+818
Jason Elwood 1 Mar 2019 06:35:27
34 yanıtların

3×3 Gözlü bir 40 ciltlik manga serisi tarafından Takada Ari, başlangıçta 1987 ve son olarak 2002.

Hayatını kurtarmak için Özet: Pai, güçlü ama dengesiz bir ölümsüz üretim öncesi bir model ölümsüz hizmetkarı haline getirir. Birbirlerini daha iyi tanımaya başlarlar ama ikisi de ölümsüz kalmak istiyorum.

+998
Balasubramanian Asthagiri 03 февр. '09 в 4:24

Hisoka çok güçlü ve güçlü insanlar ilgileniyor, onları öldürmek ister, o yüzden Freecss ve Isaac Netero Ging için inetrested o Gon Freecss Hisoka güçlü ve güçlü bir kişi olarak seçim arc görülür nasıl göründüğünü çok güçlü ve güçlü olduğu için en çok benimle ilgileniyor, Hisoka onu öldürmek, böylece Kuroro Lucifer Hisoka için sadece bir killtime oldu istiyor bu yüzden sadece Kuroro Lucifer güç yeteneklerine hayran olduğunu, Hisoka sadece Machi oynuyor onunla ilgisi vardı, Hisoka sadece kurnazlık ve birlik ve Hisoka hepsi Hisoka elinde ölecek tüm Genei Ryodan grubu ve bu grup bile oynuyor oldu...

+993
Xolve 13 Eki 2013 19:14:08

Hayır. Bu dizi mantıksal bir kusur değil. Ne yazık ki, bu Bilgi sadece 2 Sezon son bölümde dokundu vardı. Ben manga hakkında Spoiler duymak istemediğini belirttin. İnsanlar normal titanlar da insan şüpheli zaman anime doğru sona erdi. Anime 2 Sezon son bölüm aslında Pixis, Hange, Levi arasındaki konuşma parçası keser ve bu adres nerede Erwin. Ya 3 Sezon aynı tartışmasında almak ya da bir noktada orada söylenenleri geri kalanını ortaya çıkarmak için bir flashback kullanacaklar sanırım. Ben anime bu noktada neler olduğunu anlamak için yeterli bilgi verdi düşünmüyorum çünkü gerçekten Spoiler vermeden söyleyebileceğim başka bir şey yok.

+981
ryan hickman 23 Eyl 2015 13:51:17

Çamaşır suyu son bölümünde görünmüyor ama ölmesi demek gerekmez mi?

+972
Aaron Macneill 14 Şub 2017 20:18:53

Bekliyorum Yaz ve Onegai Sensei var TON şey ortak:

 • Tatlı Redhead Ana Romantik İlgi Uzaylı? Kontrol edin.
 • O bir Meganekko (uyarı: TV Mecazları) bile olsa onu gelişmiş uzaylı uygarlık mutlaka düzeltme ihtiyacı için gözlük? Kontrol edin.
 • Biraz daha yaşlı bir kadınla gösteren olgun tavır? Kontrol edin.
 • Dünya üzerinde tarafsız bir gözlemci olarak çalışıyor? Kontrol edin.
 • Uzaylı düzenlemeler ve iş özellikleri nedeniyle yerlileri ile bir ilişki içine giremez. Kontrol edin.

  Ano Natsu de Matteru Vol 1 cover Onegai Sensei Vol 1 cover

 • Arka karşı gösteri OPERASYON sırasında "doğal özellikleri" geliştirmek için kolları sert tutarak samimiyetle omuz üzerinden bakmak için seviyor. KONTROL edin!

  Women looking over their shoulders

 • MC neredeyse yeniden giriş becerileri pilot boktan nedeniyle ilk atak sırasında öldürür. Kontrol edin.

 • Kazadan sonra MC hayatını kurtarır. Kontrol edin.

  Space vehicle crashing

 • Garip yaratığın uzay gemisini kontrol arabirimi olarak iki katına çıkar. Kontrol edin.

 • İsteğe bağlı yabancı kızıl saçlı yaratık ışınlanma yeteneği olduğunu söyledi. Kontrol edin.

  Ano Natsu de Matteru critter (Rinon) Onegai Sensei critter

 • Lolita manipülatör perde arkasında her şeyi biliyor gibi görünüyor? Kontrol edin.

 • İkincil "ölüm asla söz konusu sıcak redhead uzaylılara karşı bir şansı Romantik ilgi bayraklı"? Kontrol edin.
 • Kızıl zorla Dünya'dan yabancı hukuk bozduğu için kaldırıldı. Kontrol edin.
 • Japon (neredeyse kırsal) kırsal ayarı? Kontrol edin.
 • Karakter tasarımı ile Taraku Uon? Kontrol edin.
 • Manga Media Works tarafından sıralanmış. Kontrol edin.

Gerçekten her zaman deja vu hissettim.

Başka bir dizi neredeyse aynı hikaye, ayarı ve karakterleri toplayıp yaygındır?


Dizi neredeyse birbirinin kopyası var zaten nasıl söyledim, ortak aynı temel hikayesi toplayıp ve tekrar satmak olduğunu bilmek istiyorum.

Eğer iki dizi aynı dünya şeyler için başka bir soru: Ne bir kanıt mı var Bekleyen Yaz ve Onegai Sensei (ve İkizler tarafından vekil) set aynı yerden mi?

+780
Will Bolam 14 Tem 2010 11:31:10

Her başkalarına kişi ve Oda başvurusu yapmak zaman zaman çalışır.

Örneğin, Bir Parça (766) bölüm Naruto için başvuru yaptı. Nami ile elbise üzerinde sembol vardır, ve nasıl sırtında bir jakuzi ile tilki yiyen bir ramen var. Kişi de (Hasır şapka ile birlikte) Naruto son bölümün son sayfasında Tek Parça bir kurukafa koymak.

Hiçbir resmi geçitler olmasına rağmen, bu konuda pek çok fanfics vardır.

+758
Vikki Kamboj 28 Eki 2016 07:43:51

Anime, kadın oyuncular bir sürü etrafında Makoto uyur sırasında. Manga, hikayenin iki ana kadın yol üzerinde daha fazla odaklanmıştır.

Bildiğim kadarıyla, her özgün Görsel Romanından farklı bir yol ile ilgilenir.

VN kaç farklı sonlar mümkün değildi. Oldu Olası için Makoto için herhangi bir kız o değildi ama anime? (örneğin Nanami Kanroji)

Nanami

+749
seymour 30 Oca 2017 08:35:30

Önce ben cevap soru, Ben konuşmak biraz kötü, Tomura Shigaraki, (Onun orijinal adı Tenko SHimura); Tüm olanlar için favori prodigy. Tomura Shigaraki var Büyük Oğlum 7 Meşale taşıyıcısı Biri için, (Nana Shimura kim geçti onu cilvesi için Olabilir.)

(Güç bir tip değil cilvesi bozulur Onun, hepimiz birimiz için karşılaştırıldığında) ancak anime bize gösterdi ne Tomura var cilvesi tamamen farklı bir sınıflandırma vardır. Ayrıca, Tomura babası için "Bir" miras değil. Bu yalnız çocuk için bir şekilde doğmuş olması mümkün değil derdim. Hiçbir aklı başında ebeveyn doğmamış çocuğunu cilvesi böyle bir "güçlü felaket" geçmek isteyeceğini sanmıyorum, çünkü bu büyük ölçüde. Hepimiz biliyoruz ki bu "hepimiz birimiz için" cilvesi olan olumsuz etkileri üzerinde kullanıcıları olan bedenler değil, hazır ve yetenekli taşıyıcı tepkinin gücünü. Dangers of the quirk[1]

Turnuva Arc, herkes için bir tehlike kendini gösterir. Midoriya yok görüyoruz ama %100 güç etkilerini içeren yeteneğine sahip olmadığı için (bütün) cesedi meyilli. Ancak, Midoriya çok zor geçen yıl çalıştı, bedeni cilvesi dayanabilmesi için eğitim vardı.

Eğer bir bebek bilmeyerek Tüm "cilvesi için ilk kez" bir kullanıldığında neler olabileceğini düşün, (İkr, hiç de iyi bir manzara olmayacak. Aslında bu çocuklar kim doğmuş olan tuhaflıklar, genellikle geliştirmek, kendi tuhaflıklar için güçlü olmak, ama Bir tek şey tamamen ters olan, kullanıcı ilki geliştirmek, onların vücut, böylece onlar-ebil almak ve içeren bir tuhaflık var zaten gelişmiş tarafından önceki Meşale taşıyıcısı.

Bu nedenle, önce geçerli bir meşale taşıyıcısı bir espri üzerine geçer. Genellikle devam etsin istiyorlar kim böyle bir cilvesi layık, ve aynı zamanda elde ettiklerinde, bedenleri böylesine güçlü bir cilvesi kullanarak tepki işleme kapasitesine sahip olacak (o)çaba koymak emin olmak istiyorsunuz.

Yani cevap soru, sanırım bu onun aslında mümkün isteyerek seferde cilvesi bir doğmamış çocuğun kim olduğunu içinde bir kadın vardır "Hepimiz birimiz için". Ancak, şansını bu olay sonsuza kadar olması çok düşük, çünkü ne kadar tehlikeli olacak bir hazırlıksız çocuğun ellerinde. Hepimiz birimiz için "bu durumu fark ederse" eğer ortaya çıkabilecek söz değil, sorunları bir çocuk tarafından zapt edilir.

Bir kavramı almıyorum o da görünüyor. Orada bunu birden fazla kullanıcı için hiç bir zaman verildi. Bir kez geçerli meşale taşıyıcısı başkasına cilvesi geçer, kor onun büyük ölçüde azalmaya başlar. (Alev bir meşale gibi Hepimiz birimiz, bu kıvılcım tükeneceğini ve artık herkes için bir kullanma yeteneği olacak cilvesi vefat eden er ya da geç kişinin sanırım). Bu ne demek artık bir acayiplik var acayiplik "için" Bir geçiş başlar. Tüm bu kaldı vücudunuzun alışık almış bir cilvesi kalıntıları küçük bir bölümü, ama sonra artık güç ve zaman içerisinde yapabilecek şekilde olacak.

+733
CryptoCalc 4 Tem 2013 17:07:31

Uyanıp onu çalışarak kızın yüz ve saç rengi Sachi, hangi Kirito uzun süre bu sahneyi daha önce üye oldu Birliği'nden kıza benziyor.

Sachi

Eminim bu iki sebepten dolayı Sachi değil Suguha ben. (Gerçek anne ve Suguha onun kardeşi olmadım) 10 yaşından beri gerçek ailesi değildi beraber yaşadığı aile öğrendi çünkü birincisi, o anda, Kirito Suguha dışında olmak istedim. Herhangi bir arkadaş ve lonca üyeleri olan Sachi üyesi olduğu "Mehtaplı Kara Kedi" ölüm gibi onun önünde kayboldu istemiyordu çünkü ikincisi, Kirito resimler önce (sahnede) bu savaşa katıldı, belki de suçluluk duygusu yüzünden mavi saçlı kızı gördü.

+681
Movies ANK Foundation 24 Ara 2015 17:10:58

Naruto'nun çakra duyguları ile paylaşıyordu herkes için yayınlandı ne zaman hatırladın? Bu iletişim yöntemi vardır. Kyuubi çakra paylaşımı ve diğer shinobi aktarmadan birbirleriyle düşüncelerini paylaşmalarına olanak sağlayan bir bağlantı kurar.

+681
Pepin Peng 28 Şub 2015 23:10:07

Ne oldu sanırım, Tomoe Sasuke Rinnegan ücret temsil eder. Bu overuses o zaman, kaybolur ve tüm gücünü kullanabilir.

Hagoromo Sasuke böylece Rinnegan aktive edebilir güç parçası verdi. Madara tam olarak etkinleştirmek için çakra parçası verildi beri Sasuke sadece küçük bir miktar varken Madara Rinnegan gücü dolu kısmı var demektir Hagoromo olduğu gibi kendini Hashirama hücreleri kullanılır.

Kısacası, Madara sonsuza kadar aşırı düzeyde neredeyse gözleri kullanabilirsiniz, ama Sasuke ihtiyacı tamamen işlevsel olması için şarj etmek.

Bu mangalar içinde bunun kanıtıdır.

+639
tmbo 27 Ara 2015 15:30:43

Demir Kale bu sezon, Kabaneri serisi için özel dağıtım haklarını elinde de gelecekte Kabaneri aynı ağdaki diğer serisi için özel dağıtım hakkına sahip olan Amazon, tarafından akışı görüyorum.

Amazon Kubbenin Altında gibi olmayan diğer anime serisi için özel dağıtım hakkını elde ettiğini bilmeme rağmen, biraz anime bir başlık münhasır dağıtım maruz görünce çok şaşırdım.

Özel dağıtım hakları için geçmişte uğradığı başka bir anime var acaba bana: led? Özellikle, bir parti tarafından değil, Amazon gibi anime dağıtım adanmış?

+626
Tursko 14 Ağu 2019 17:11:50

Sadece dizi izlemeye başladım ve 4episodes üzereyim.

Bölüm 2 dükkan sahibi yaşlı adam diyor ki:

Antik çağlardan beri, kahve cinler ve insanlar keyfini bir şeydir.

ama 4 Bölüm Touka bir arkadaşımdan bir et parçası var, banyo içme suyu olduğunu ve vücudunda tutmak için mücadele.

Anında yaptı kahramanı içti sütü o zaman su 1 Bölüm ama kusma yoktu.

Ghoul bu gözlemlere dayanarak, aslında su ve kahve içebilir mi? Ve eğer orada iki ırkın arasında yenilebilirlik bu orta hat boyunca yüzen diğer diyet şeyler var mı?

+562
slinky 18 Kas 2015 20:06:01

Benim Japon büyük değil, ama link verilen W. Vardır, https://dic.nicovideo.jp/a/エッチスケッチワンタッチ yok verecek bir açıklama.

Tam olarak ifade nereden geliyor anlaşılan genellikle okul çocukları tarafından 70'lerde kullanılan bir ifade var, ama bilinmiyor. Japoncam oldukça teorileri tüm almak için yeterince iyi olmasa sayfasını birkaç farklı teoriler listeler. (Yerine tag") iskambil el, sıra sende" çocuklar ne der, "dokunmatik" bir tek, bir tek dokunuş curry adlı şirket tarafından Glico bir ürün oldu. Ama her halükarda, sing-şarkı çünkü yakaladı, yazı, Batı kültürünün çocuk saçma sapan sözler benzer, nokta Daire-Daire-gibi "den öğrendiğim kadarıyla nokta artık bitli bir şansım var gelen ifade için ses çeşit kafiye, ve bu bir söz."

+558
David Molnar 29 Ara 2012 08:40:06

Umutlandırmak değil neden cevaplarını anahat olsa da, bu mutlaka imkansız olmadığını göstermek ayırın ve birkaç örnek vurgulamak istiyorum Kai ve W. var cevaplar ve kabul ediyorum.

İlk kadar Heroman ve Yansıması. Yazarlar bakarak, hem de Stan Lee, birçok tanınmış Marvel çizgi roman yaratıcısı tarafından yazılmış olduğunu fark edeceksiniz.

Bir ikinci yöntem, ben getirmek Neo Yokio, bir anime olduğunu sert bir şekilde eleştirdi gösterir ama başka bir olasılık: Netflix. Netflix sadece platform ayırın almıyorum, ama aynı zamanda onları üreten içine para yatırım yapmaktadır. Bu bir grubun solisti tarafından oluşturuldu, ancak Netflix Japon stüdyoları ile daha fazla karışmaya Batılı insanların olanağını verebilir düşünmek istiyorum.

Nihayet, manga ve kapalı alır umut olabilir. Kai belirtildiği gibi düşünün onlar fikirleri yüzlerce, muhtemelen binlerce var. (Ve başarı gösteriliyor) sektöründe olmanın dışında, fikirlerinizi almak için tek gerçek yol bir anime olduğu fikrini önceden başarılı olmanın döndü.

Bazı örneklerde bu son kategoriye dahil Parlak, yürüyen Şatove Tales from Earthsea. Not, ancak, bu davanın Earthsea, değil mi değiştirdi yeterli, için Earthsea'nın yazarı değil gerçekten düşünün ona hikaye artık.

Bu getiriyor bize Parlak. Bu bir çizgi roman gereken çok ilham gelen manga ve teşekkürler sanatçıları Bir Yumruk Adam, anladın seçilmiş olmak bir bölümünün Euromanga Koleksiyonu. Güvenli bir varsayım bu başarı Japonya'da kabul olması sayesinde bir anime olmuş olabilir.

Bu gösterileri ne dedi, iyi bir fikrim var, ama W. gibi stüdyoya ilk etapta bunu yapmak için bir sebep olmadığını düşünüyorum. Ve bana örnek gösterdiği gibi, bu nedenle büyük etkisi olan bir kişi olmak, (çizgi roman, Roman, ya da belki bir oyun olsun) orta başarı olan doğru bağlantıları veya fikir almak olabilir.

Sadece makale/fikir umutlandırmak istemem ama anime bir uyum elde etmek için olasılıklar alanı dışında olmadığını biliyoruz.

+496
Qian Zhang 5 Eki 2012 10:18:13

Cevabı buldum. Aslında bunu o da şudur: https://www.youtube.com/watch?v=UtxNw8Rs8Ds

+463
BowlOfRed 23 Ara 2012 21:47:17

Digimon Tri 1 Bölüm başında-Davis, Yolei, Cody ve Ken mukadder (; dil anlatım gibi görünen bir şey yok sadece İngilizce dublajlı isimlerini biliyorum) özür dilerim.ikinci nesil Digi işaretleri görüyoruz

Hikari ve Takeru kaderinde ikinci nesil Digi teknik olarak da, dil anlatım gittiklerinde neden Davis ve diğerleriyle birlikte değillerdi yani?

+445
jcevallos 12 May 2017 13:07:27

Kapanış kredi Dünya Hala Güzel ver kullandı kredisi ile resimlerin her karakteri olarak görünen bölüm, birlikte ses aktörün adı. (En azından metin ne diyor bu olduğunu farz ediyorum.) Örneğin, 11. bölümünden:

from end credits of episode 11

Bu kredi vermek için, sadece gibi birçok film ve canlı aksiyon TV programları son derece iyi bir yol gibi görünüyor. Bunu yapmaktan başka bir anime serisi hatırlamıyorum ama aklıma geldi. Diğer dizi böyle yapmış?

+401
drstevok 11 Eyl 2016 16:55:22

Alıntı kazanılmış gelen Crunchyroll: hikaye alır yerde güçlü Kuzey alan Hokkaido, zaman içinde çalkantılı geç Meiji Dönemi. Savaş sonrası asker Sugimoto, bir diğer adıyla, “Ölümsüz Sugimoto” belirli bir amaç için büyük paralar ihtiyacı vardı....

enter image description here

Servet kazanma hayalleri ile Hokkaido Gold Rush istifa eden Sugimoto, neyin beklediğini mahkumların cesetleri üzerinde Abashiri'den Hapishanede yazılmış? ipuçları dayalı gizli bir hazine için önde gelen bir dövme harita vardı. Saf Auni bir kız, Ashiripa! ile Hokkaido vs kısır hükümlü muhteşem doğa ve toplantı! Gizli bir hazine avı için bir hayatta kalma savaşı başlıyor!

+399
CALONIMOS 16 Nis 2018 15:16:55

Şarkı başlıklı K Dönüş Kralları - Showdown. Seni dinlemek müzik YouTube.

+380
Juned 26 May 2019 15:25:01

Orada OVA ve LİTVANYA birbirinin birbiri ile kullanılan terimler duydum, ama ben ikisi arasında belirgin bir fark var mı?

Tanımları Japonya karşı yurtdışı farklı mı? İki kısaltmalar nereden yapılmış?

+372
user273524 17 Eki 2015 19:08:11

Uşak Sistemi bir törenle amacı summonning 7 Grand Görevlileri için koruma insanlardan olmak yok, bunlar 7 büyük kahramanlara ait her sınıfları ve onlar çağırdı onların en güçlü şekilde kendi Başbakanı olarak kaydedilen Tahta Kahramanları. Bu insanlık, alaya'yı da kolektif dalgınlık tarafından yapılan bir ritüeldir ve Kök kendisinden güç çekiyor, insan anlayışının ötesinde. Sonra Makiri (Matou) ailesinin bu Büyük Kul ritüel taklit Kutsal Kase Savaş için ritüel çağırma Kulu tasarlanmış, ama çağırdı Kahraman Ruhları olan hayata oldukları Sınıflar tarafından zincirlenmiş bir nevi, yani Hizmetçiler dolu formları değildir. Örneğin, Artoria Saber sınıfa çağırdı Kutsal Lance Rhongomyniad onun için hiçbir erişimi vardır, ve eğer Lancer olarak davet ettiyse o Excalibur yok. Olarak Kader/stay gece görülen Sınıf kısıtlamaları daha yüksek bir ritüel taklidi olması tamamen bağlıdır.

Diğer taraftan aynı sınıf edildiğimi 2 Hizmetçiler örnekleri vardır. 3. HGW içinde Edelfelt tek Saber Hizmetçi 2 yönleri kardeşler, bu savaş sırasında 2 Kılıç vardı, ama onların aile Büyü Özelliği, Cevheri Ölçekler daha vardı o kadar, bu yüzden çok sıradışı bir durumdu.

+367
cpage 23 Eyl 2018 17:54:53

Eğer tamamen mevsim görseydin, Goku gerçek iç gücü nedeni Dünyalı bir aile bağlı olduğunu Vegeta Goku bakar ve kendisi için düşündüğü (Namek saga oldu galiba) bir bölüm var. Bu çocuklar da saf Saiyan çok daha güçlü olduğunu ima olduğunu düşünüyorum.

Bu bit bilgi anlatıyordum ve Dünyalı yan ile doğan çocukların çok çaba olmadan güçlerini erişmek mümkün olduğunu söyleyebilirim.

+366
syndre 8 Mar 2014 06:37:46

Raikage karşı mücadelede, Minato birçok yerleri işaretlenmiş Kunai onun yayıldı.
Raikage bu Minato sadece işaretlenmiş alan/kunai de görünür çok emin gibi görünüyordu.

Benim sorum, Minato isimsiz yerde Vücut Titreşimi kullanarak görünebilir? Açıkçası bence yapabilir. Eğer öyleyse, o zaman neden Raikage onların mücadelesi bu dikkate almadı?

+292
vlkino 3 Oca 2013 16:49:54

Mori Yaz Mabinogion elinde Çekiç Mjolnir ile dövüşürken Chuunibyou demo koi ga shitai, 4 Bölüm, Mori Yaz büyü kullanılan,

Gerçeklik, kira olun! C はぜろレアル!için) Synapse, mola! C はじけろシナプス!için) Vanishment, bu dünya! C バニシュメントティスワルド!için)

Bu Zorba Göz (henshin) dönüştürmek için kullandığı aynı büyü. Mjolnir Çekiç ve Karanlık Alev Usta da aynı büyü kullanır. Eğer doğru hatırlıyorsam, Sophia Ring SP Satürn VII de aynı büyü kullanır. Sophia Ring SP Satürn VII Dark Flame Master ile arkadaş oldu ve yanlış hatırlamıyorsam aynı okula gittiğinden beri, bu anlaşılabilir. Zalim Gözü Kara Alev Ustası dolayı meydana geldi. Mjolnir Çekiç Göz Tirana uşak. Bu yüzden onları aynı sözler, paylaşım tamamen anlaşılabilir bir şeydir.

Ancak, farklı bir okula gitti ve onlarla hiçbir bağlantısı yok, Mjolnir Çekiç dışında kim Mori Yaz, aynı büyü kullanıyordu. Neden? Mori Yaz chuunibyou-izm farklı bir şube gelen rağmen aynı henshin büyü kullanıyor neden evrende bir açıklaması var mı?

+279
Shibamouli Lahiri 16 Tem 2017 23:16:09

Usopp sahte 5 ton hammer gibi silahlar yaratan Hasır Şapka Korsanları keskin nişancı ve aynı zamanda bir usta olduğunu. Ayrıca Nami için yaptığı bir "sihirli" silah, hava durumu İnceliğini bir tür yarattı.

Usopp kendisi için bir "sihirli" silah yaratmadı neden acaba? Kendisi için de bir tane yapar, değil mi? Biliyorum o Pop Yeşil olan o sık sık kullanır, ama daha fazla bir mühimmat için ona göre bir silah. Neden kendisi için bazı silahlar yaratmaz mı?

+269
Jon Friedman 14 Ara 2019 13:19:27

L gerçek adı olan manga ve anime O L savunduğu şeyi ortaya çıkarmıyor, ama Okuma için "13" Ölüm Not: adında özel bir sayısında ortaya

L Lawliet ya da Japonca, San Rõraito.

Referans: http://deathnote.wikia.com/wiki/Death_Note_13:_How_to_Read

+262
Eryk Sun 25 Ara 2014 02:42:39

Bir manga dan Bakuman var gerçek hayatta? Bazıları için bir planınız var mı? Ben özellikle aşk için okumak Sınıfın Gerçek.

+217
mthecreator 30 Mar 2018 09:52:31

İssoudan olan Dada, lider, aslında Warp üç farklı klon olduğunu çok erken öğrendik. Bu klonlar Warp yeniden girişimleri başarısız oldu, ve böylece Warp yetkileri yoktur.

Düşman üssüne girmek, özellikle özel güçler ya da savunma olmadan gerçekten tehlikeli olacak gibi görünüyor. Ancak, bu dolgu Warp-Warp aslında Dada ile cennet güvenliğini sağlamak için çalışıyordu çünkü bu konuda endişeli değildi. Ben yürüyen kaptırmıştı organizasyonun çok liderleri ile çalışıyordu çünkü herhangi bir tehlike hissetmedi.

Dada bu dolgu ile Warp klon-Warp doldurma Dada tarafından öldürüldü değil, bunu ortaya Bölüm 11, çalışma olduğunu öğrendik.

Picture from episode 11 of Dada sama saying they worked with Warp

Son olarak, Warp Mantle korkusu, toplayıcı, ama neden yoktu?

Warp kibirli olduğunu ve aslında onun koleksiyonunda ne olduğunu öğrendikten sonra Mantle öldürecekti. Ancak, onun planı başarısız olsa bile, Mantle Warp öldürmedi. Bu arkasındaki nedeni basittir: Mantle kural istemiyordu. Bu genelinde olduğu. Mantle sadece pastadan bir dilim istedim, aslında kural değil.

İki olay, 11 bölüm, 8 Bölüm ve bu sonuç çizdim.

8 Bölüm, Mantle diyor ki:

Bu vücut istemiyor musun? Yardımcı olmak istiyorum. Bu vücut için anılarınızı aktarabilirim. Bu vücut içinde olduğumuzda, gerçek Kral olacaksın.

Mantle herkesi öldürmek için fırsat vardır ama sadece Popo saldırıları ve sonra Dada vekil olmasını isterse 11 bölüm biraz daha fazla kanıt göremiyoruz.

Picture from episode 11: Mantle asking to be made a regent

+190
Amir Ebrahimi 9 Eki 2016 05:59:29

Sırasında ilk Üç film, bu söz o yana bir bu yana yakın dijital kapı, ve o yoktu açıldığından beri. Eğer herkes hatırlar sırasında Macera 02, öncül olduğunu kaybı Kader taşlardan oluşan dijital dünyaya birleştirme, ama BlackWarGreymon kapalı kapı.

İşte bu noktada o zaman olur alternatif için Digimon Tri. Yerine geri gelen karanlık kuleler daha Himekawa digipartner onu geri almak için, Oikawa ortağını kaybettiğini aynı şekilde çalışıyor. Ken, Youli, Davis, gönderdi ve dijital dünyaya geri Cody, ama dil anlatım için kaybettiler. Ölü, hem onlar, hem de dijital eşleri gibi.

Bilgisayar ekranında görüldüğü gibi bu çocuklar çevrimdışı olduğu Himekawa farkında olmasıdır. Dijital İmparator kontrol bantları şeklinde kullanmıştı kasıtlı olarak karanlık güç bu Ken ile Meicoomon bulaştırdı. Eğer dijital dünya bozuk olsaydı, bir reset dijital ve gerçek dünya arasındaki dengesini oluşturmak için güç olacağını düşünmüş varsayılır. Ama aynı zamanda özgün DigiDestined ile uğraşmak zorundadır.

Himekawa geri dijital bir ortak yeniden partneri elde etmek için tasarlanmış, ancak bunun yerine mükemmel bir dijital oluşturma, dolayısıyla enfeksiyon olmayan Meicoomon var, yeniden güç ve DigiDestined ortadan kaldırarak başladı, Ken Davis, Youli ile başlayan yapardı bunu anladı, ve Cody ve çocukları öldüren aslında Meicoomon olduğu başka bir olasılık var.

+167
iamhaho 13 Oca 2016 12:14:41

Bu başvuru için bir Ezop Masalları, "Dürüst Woodman."

Hikayenin Yunan versiyonu bu geçim tek yolu, çünkü yanlışlıkla bir nehre düştü ve balta, bir oduncu anlatıyor, oturdu ve ağladı. Ona acıyıp, (ayrıca Civa olarak da bilinir) Tanrı Hermes suya dalıp bir Altın balta ile geri döndü. Bu kaybetmiştin?" ne "olduğunu, Hermes istedi, ama oduncu olmadığını söyledi, ve gümüş bir balta yüzeye getirildiğinde aynı cevabı döndü. Sadece kendi aracı imal edildiğinde iddia ediyor. Onun dürüstlüğünden etkilendim, Tanrı üç tutmasını sağlar. Adam iyi şans işitme, kıskanç bir komşu nehre kendi balta fırlattı ve geri dönmek için feryat etti. Hermes ortaya çıktı ve ona bir Altın balta teklif ettiğinde, adam iştahla iddia etti ama kendi balta ve babası ve iade reddedildi.

+154
Nicolas Realini 19 Oca 2018 00:06:27

Sadece 828 bölüm okuduktan ve 66 Alman beni atmış söylemek zorundayım.

Tam olarak kim? Korsanları mı? Bu tenryubito gibi asalet vardır?

Bölüm falan mı kaçırdım? Biri beni doldurabilir?

+118
Lounge9 8 Tem 2018 06:52:56
(Ya da, "Yoroiden Samurai Trooper") "Ronin Savaşçılar" Sunrise tarafından üretilen Changzhou okyanus motor aksiyon anime serisi.
+97
Jesse Mead 20 Ağu 2014 15:24:30

Burada çok öznel girmek istemiyorum, ama diğerleriylede bazı önemli yönleri vardır:

 • Sanat tarzı; bir Anime serisi karakterleri Batı tarzı dizi karşıt olarak çizilir nasıl belirgin bir fark var. (Bazen, Anime tarzı bir sesleniş de olacak.)

 • Hedef kitle; geleneksel Batı karikatürlerin daha anime tüketiciler arasında insana çok çeşitli ve daha farklı bir demografik vardır.

 • Tema; (birazdan alacağım) bir olabilir gibi bir kültür şoku ne kadar Anime çok, ölüm, beyaz ölüm 4, vb durum olacak ama Batı dünyasında bir anlamı yok bu temalar gibi baştan adam Buddist sayısı 108 olarak var.

 • Kültür farklılıkları; orada pek çok dizi bunu tolere eğer kabul edilemez, Japonya, oysa Batı dünyasının, onlar tercih edilebilir sansürlü bir şekilde ya da değil izin veya hak herkese bir fan bazı çok kirli görünüyor.

  Bazı şeyler bunu neden tartışma ya da görüldüğü gibi "kabul edilemez" olarak Batılı animasyon olurdu homoseksüel ilişkiler (yaoi/yuri), büyük yaş farkını ilişkiler, lolicon/shotacon (ki garip bir şekilde yasal ama oldukça hoş karşılanmaz) ve ensest.

  Batı animasyon olmaz dokunma o bir yüz ayak kutup.

+22
ShawnL 3 Mar 2017 08:07:50

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil