Ne laneti kökeni nedir?

Meyve Sepeti içinde Sohmas sayıda hayvan zodyak temsil ettikleri her haline dönüştürmek olan bir "lanet" var. Şimdiki nesil ilk nesil değildi, bu yüzden orada başlamak için bir başlangıç nesil ve bir nedeni olmalı. Nerede/ne zaman/neden-canon yaptı Bu lanet başlar?

+127
Miraj Basnet 20 Eki 2010 19:11:24
27 yanıtların

Mavi Kale Süper Saiyan Goku ve Vegeta anime daha güçlü değildir. Bu açıkça Kale ve Kale ile kolayca Goku Süper Saiyan Tanrı ve kolayca fazla Caulifla kullanarak kendi elinde olduğu Caulifla ile Goku mücadele sırasında kurulmuş. Kale SSJG Goku için daha fazla veya daha az göreli olduğunu ve açıkça onu yenmek değildi. Ayrıca, SSJ Kefla(tükenmiş Olan) SSJB Goku göre savaşıyordu. "Bir potara dönüştürülmüş karakter erimiş". Belli ki Potara onu bitkin Goku SSJB göre Dönüştürülmüş karakter, kavgalar erimiş zaman Kale daha güçlü olmak için mantıklı değil. Buu saga dön, Üs Vegito SSJ3 Goku ve Gohan Ultimate daha üstün oldu.

 • Ayrıca Süper Saiyan Mavi dönüşüm Dyspo ile yaptığı mücadele sırasında Jiren ve Whis yorum Goku ilk kavga dayalı Süper Saiyan Tanrı dönüşümü daha güçlü olduğunu biliyoruz.
 • Goku hiç ciddiye güç turnuvada Jiren ile mücadele kadar herkes savaştı. Birçok kez Goku hiç ciddiye başında savaşır ve her zaman geri tutan ciddi olarak tespit edilmiştir. Eğer Goku, turnuva önceki bölümünde görünüyor olsanız bile, kolayca Süper Saiyan kullanarak 9 Evrenin savaşçıları dışarı atılır ya da yapmadığı bir Süper Saiyan Mavi ile onları yok edebilirdi.
 • Vegeta agresif yapısı yüzünden bir canavar olmak Kale denir. Jiren bir güç etkisi tamamen Kale devirecek kadar güçlüydü. Goku diğer taraftan kolayca Jiren ile önce kavga sonra bile güç etkisi kurtuldu. Ayrıca, Goku saldıran Kale sonra bile, 0 yaralanmalar vardı ve hiçbir hasar oluştu.

Mangada güç Ölçekleme anime farklıdır. Örneğin:

 • Manga, hakim SSJB formu içinde Goku Erimiş Zamasu mücadele edebildi ve Temel Vegito erimiş Zamasu ezici yeteneğine sahip oldu. Anime, SSJB Vegito sadece Erimiş Zamasu için daha fazla veya daha az göreli iken hafif bir avantajı vardı
 • 17 Android sadece manga ama kavga anime bastırılmış SSJB bir Goku SSJ3 Goku ile savaşır.

Manga 6, 7 ve 11 Evren odaklanmaya çalışıyor. Dolayısıyla, diğer Evrenler ortadan kaldırmak için çalışıyor ve hikayeye uygun güç seviyeleri değiştirerek sona erdi. Örneğin, Spoiler Goku daha güçlü değildir Gohan Gohan zorluklar mangada açıkça Kefla ve gösterir. Anime gibi her Evrende manga olamaz odak beri, ana karakterler daha fazla Spot ve belirli subcharacters daha zayıf hale getiriliyor verilmiş bulunmaktadır.

+953
Leif Arne Storset 03 февр. '09 в 4:24

Tamam, bu yüzden bu sürüş bana deli, ama ben son zamanlarda okudum ilk sorun Kagamigami bu ortaya çıktığı Shonen Jump (ben bir kaç hafta geride kaldı. Kagamigami olarak neredeyse tamamen aynı hissettim başka bir manga okuduğumu hatırlıyorum. Okuduğum mangada bir suç tünel içinde yer alır, ya da son sayısında gibi Merdivenleri önünde. Kötü Shikigami ben de inanıyorum "the Ripper" olarak adlandırılan değildi, ve ana karakter bunu yapar gibi suçlu ile ayrıntılı bir tartışma yoktu.

Öncül neredeyse tıpatıp aynı: nesneleri izleme için güç ile kız dedektif olur. Çocuk kullanır neredeyse okuduğumu hatırlıyorum manga ile bire bir aynı olan Shikigami. Herkes yeniden yanında Shonen Jump her sorun indirme bu olabilir ne bir fikir var mı?

+949
Anthony Shields 29 Oca 2017 11:20:18
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Sanırım bu olurdu daha doğru arama >_< bu fikre şahsen karşı çıkardı ya da canlandırıcı dayalı gerçek dünya ifadeler:

enter image description here

Çekinme

ağrı veya sıkıntı dışında vücut hafif istemsiz yüz buruşturma ya da küçülen bir hareket.

Genellikle kötü bir şey için kendini canlandırıcı, bazı ağrı tutmak için çalışıyorsanız yaptığınız bir yüz.

Ben olsam tartıştığım ilk yüz gibi daha >△< hangisi biraz farklı. Bu şikayet/inleyen bir yüzü daha var:

enter image description here

Eski hoş olmayan bir şey için güç topluyor, ikincisi şikayet olduğunu ince bir fark var.

Farklı ifadeler için birkaç diğer ilgili ifadeler, bu tür duygu shifty gibi

>_> <_< >_>

mutlu

^_^

ya da dinlendirici

v_v

başka gözler ve ağız kombinasyonu

^_~

+909
Josef Dabalos 12 Mar 2011 20:37:15

Aşağı izlemek için bana biraz zaman aldı, ama onu bulmayı başardı. Şarkı adı FUKUROU kapalı Tokyo Ghoul Root müzikleri.

Seni dinlemek için burada

+850
fucking s5 27 Kas 2015 07:24:32

Dış dünya ile iletişim kurabilmesi SAO oyuncuları vardı? Dış dünyadan herhangi bir bilgi var mı?

Ben 1 Sezon bu destek için bir şey görmüyoruz ama bilgi broker vardı, ve onlar broker dışarıdan bilgi almak, örnek haber isteyebileceği belirtilmişti sanırım.

+827
nkoniishvt 3 Eki 2018 15:33:43

Ortada bir yerde.

Badlands kesin yerleşimini bağlantı Anime / Manga zorlu Trigun için Rumble. Farklı şekillerde birkaç mil mesajlar arasında kayma gibi görünüyor.

anime, manga ve film için Spoiler izleyin

1 kilometre taşını:

Nicholas D. Wolfwood orada olduğunu herkes biliyor, ama herkesin farklı bir bakış açısı ile seyahat değil. O sadece erken olur, hemen 5 ay olaydan sonra kendini Vash tam izolasyon hariç. Wolfwood çok yakın Sonraki bölüm ölümünden önce/bölüm Vash yapışıyor. Öte yandan, Wolfwood zaten arkadaşım herkesin farklı bir bakış açısı olarak görmektedir. Zaten öldürmemek için çaba sarf ediyor. Bu davranışlar daha sonraki bir tarih önerir. Vash düşündüğünde Vash güneş gözlüğü giyen yapıyor, özellikle haraç öldü.

2 kilometre taşını:

Sigorta kızlar varsa ve ikisi de Vash biliyor. Flashback dışında, anime veya manga özelliğini kullanabilirsiniz. Vash ile seyahat, ama onlar değil. Aslında, iş için farklı bir görev yapıyorlar. 5 ay büyük bir krater kazanır sonra anime & manga, o kadar güzel olur. Tekrar tekrar ortaya çıkıyor ... sonra onu takip atanmış olsalar hemen 5 ay olaydan sonra onu takip, tahliye ediyorlar. Meryl sonra Gung-ho guns ve Vash onu kurtarır tarafından yakalanır kadar Anime takip..., manga serisi... sonuna kadar devam ediyor. İkinci kez kanatlarını görünce yine çıldırdı, ve arkasında Milly Vash ve Nicholas şehri terk zaman kalır.

3 kilometre taşını:

Herkesin farklı bir bakış açısı gördüm, ve yakın gelecekte de onların işi olacak bir beklenti express beri uzun zaman oldu bu Meryl ve Milly söylüyorlar.

4 kilometre taşını:

Ki, söz konusu ayrıntıları ile birlikte 5 ay içinde herhangi bir büyük krater görünmüyor, "Badlands daha şaşırtıcı Rumble" kronolojisi yerleştirme yapar.

5 kilometre taşını:

Vash vücut zırhı ve (benzersiz) kırmızı bir ceket vardır, (o onu tedarik eden) Tohumlar köyü ile temas ediyor olduğunu gösteriyor.

Kabaca Trigun kronolojisi "sonbahar Badlands Rumble" nerede Peki?

5 ay içinde bir delik olmaması bir yanlışlık olabileceğini diğer tüm detayları düşünülmüş, en iyi tahminim. Hikaye neredeyse ondan sonra, Wolfwood ve sigorta kızların davranış vardır. Daha erken gelmesi için çok iyi Vash bilirler.

Vash yaprakları Lina büyük olasılıkla yerleştirme olacak sonra en iyi tahminim hemen hemen hemen. Eğer kat bir yerlerde zulalanmış Vash geri olsaydı, bu her şeyi açıklıyor.

Manga bir bakış açısıyla, belki de önce Bıçak' saç siyah dönüm başladı. İşler Bıçak bu değişiklik sonrasında büyük ölçüde Vash ve sürekli birbirlerinin sırtlarını izlemek Nicholas zorunda, bu yüzden başkasının koruması kiralık Wolfwood kullanılabilir bırakarak ayrılmış olurdu değil. (Her iki film ve manga) Badlands Rumble in giydiği ceket ve zırh kurşun geçirmez değildir. 5 ay olaydan sonra tohumlarından alır, ya da ceket ve zırh neredeyse öyle.

Manga, fırsat penceresi Trigun Maksimum Birim 1, Bölüm 3 ve 4 arasında düşeceğini tahmin ediyorum.

Ne kadar yardımcı olduğundan emin değilim, ama kazık eklenen birkaç polis benim. :)

PS - Bay Nightow verdiği röportajda, spekülasyonlar vardı daha eski olan 10 ve 12. bölüm arasında olduğunu söyledi görünüyor. Aşağıdaki linkte röportajı buldum: http://www.asiaarts.ucla.edu/article.asp?parentid=110449

Sigorta kızlar hiç Vash 5 ay olaydan önce uzun süre ayrı olduğu için biraz hassas yerleştirme sürecinde fikirlerini değiştirdiler mümkün değil. silkiyor bilmeden

+781
Chris Anakor 14 May 2015 21:17:40

Sırasında olayların Seçici Enfekte Wixoss, o ortaya çıktığında, bir Seçici kaybeder 3 savaşlar...

dileği geri çevrilir. Arkadaş olmak isteyen Hitoe, bu nedenle şiddetli bir ağrı acı olmadan herhangi bir potansiyel veya mevcut arkadaş dokunmak mümkün olacaktır. Ayrıca arkadaşları hatırlamak ya da onlar hakkında herhangi bir günlük girişi okumak mümkün olacak.

İlginçtir, ilk bölüm Seçici Spread Wixoss gösterir Hitoe dokunmadan Ruuko olmadan gösteren herhangi bir işaret ağrısı.

Bu nasıl mümkün olabilir?

+728
Teletrup 8 Tem 2014 11:42:26
Chihayafuru Yuki Suetsugu tarafından yazılmış bir manga var.
+645
Shubham Kushwah 1 Tem 2015 19:28:47

TV Mecazları listeler bu gibi "Mavi Şok." Bu ve diğer abartılı hareket ve ayrıntı eksikliği zor duygular çeşitli tasvir yapar nerede Manga kökenlidir. Üstesinden gelmek için bu sınırlama yazarlar aynı anlamı ifade etmek için çeşitli basit efektleri kullanın. Bu olarak anılacaktır Manga İkonografi.

+557
pt2121 18 Eki 2013 02:15:26

Ben Nisekoi manga okumayı da olmadım, ama manga bölümü ve anime bölümleri arasında bir uyum sağlamak iddiasında olan bu grafik, gördüm:

Varsayarsak bu grafik doğru, Mihai Svet cevabı ise kabaca doğru olsa da orada görünmesi için bir dizi atlanmış bölümler (yukarıda ve ötesinde bu küme için OVAs).

+534
ra91 30 Mar 2019 16:14:48

Teori çok fazla yani bu birçok kişi dayalı görmedim; ancak, birisi kafadan (eğer herhangi bir resmi kaynak varsa) ya da nereden geldiğini merak ediyorum.

En iyi ipucu olabilir bulmak çevrimiçi bir tartışmayı Tek Parça Bayanposta işaret bu olabilir edilmiş bir eski Atlamak Fiesta röportaj:

İddiaya göre (2009ish) eski Atlama Fiesta bir röportaj oldu, ama hiçbir yerde bir kaynak bulamadım, ve çeviri (gibi geçici bir müttefik gitmek içinde/Marineford Savaşı Aşağı adlandırılan, yerine gerçek bir mürettebatımız daha olabilir) tartışmalı olmuştur. 7 10 Zodiaque:36, Haziran 2012 (UTC)

Sürece orada değil ama güvenilir bir kaynak, ben meyilli olduklarına inandıkları Oda olmadı ne demek MÜRETTEBAT ÜYESİ.

+525
user102857 3 Ağu 2016 20:24:49

Senin de belirttiğin gibi, evet, isim değişikliği nedeniyle olur. Ama Suzuha 1975'e geri sapma oranını değiştirmeden geçecek sonra olayların zaman çizelgesi bakalım.

 • 1975: (19 yaşında) şu an itibariyle ... amane Suzuha Tokyo ama acı amnezi geldi.
 • 1978: (nam-ı diğer Bay Braun) Yugo Tennouji doğdu.
 • 1999: (43 yaşında) şu an itibariyle ... amane Suzuha zaman yola çıkmadan önce olayları hatırlar. Bu süre içinde Hashida Suzu o sırada 21 yaşında olan (nam-ı diğer Bay Braun) Yugo Tennouji, yardım etti. Şu an itibariyle ... amane Suzuha/Hashida Suzu intihar.
 • 2010: 19 yaşında İse şu an itibariyle ... amane Suzuha Tokyo'da Yugo Tennouji (nam-ı diğer Bay Braun) CRT Mağazasında zaman işçi geldi ve bir parçası olarak uygulanır. (Nam-ı diğer Bay Braun) Yugo Tennouji 2010 yılında 32 yaşında.

Yani sadece 11 yıl D-Posta olaylarından önce ona yardım eden isim Hashida bu Suzu ile 43 yaşındaki güler Hanım biliyordu. Ben 19 yaşında, şu an itibariyle ... amane Suzuha ile ona bağlanmak istememesi değil.

Kaynak: Şu An İtibariyle ... Amane Suzuha Wiki, Yugo Tennouji Wiki

+504
tom894 25 Ara 2017 01:38:45
Vagabond Inoue Takehiko'nun tarafından manga serisi. Miyamoto Musashi hayatı kurgusal bir hesap canlandırıyor.
+469
Lilja 24 Eki 2015 20:19:20

Noragami

Noragami bir manga serisi tarafından Adachitoka. Takipçilerinin hemen hemen hepsi kaybetti ve onu 5 Yen küçük bir ücret ödeyecek olanlar için garip işler yapan Yato, bir tanrı izler. Hiyori Iki Yato dünyasına yakın sonra çökmesini getirdi ölüm deneyimi bir yarı hayalet gibi vücudu terk yeteneği ile onu bırakır.

İlgili çalışır:

 • Bu Noragami manga olduğunu yazılı ve resimli Adachitoka ve yayınlanan Kodansha içinde Aylık Shounen Dergisi. 6 Aralık 2010 yılında başlayan seri halen devam ediyor, şu anda serbest 13 hacimleri ile. Ek bir özel birim başlıklı Noragami Shuuishuu oldu yayımlanan Kasım 15, 2013.
 • Bu Noragami anime yönetmen Kotaro Tamura, yazan Deko Akao ve üretilen tarafından Kemikleri. 12 Bölüm 5 Ocak 2014, 23 Mart, 2014 yılına kadar koştu. Aynı ekip tarafından üretilen ikinci bir sezon 2015 Ekim ayında planlanıyor.

Ayrıca Bkz:

+375
coder56 12 May 2017 16:48:36

eklemek JustPlain bu cevap, orada da Birleşmiş Milletler Federasyonu.

Lelouch (Sıfır olarak) o Schneizel tarafından devrildi önce, Japonya, ABD, Çin Federasyonu ve diğer uluslar Birleşmiş Federasyonu kuruldu.

17 charter fıkrasına göre, Amerika Birleşik Devletleri Tüzüğü onaylayan Devletler sonsuza kadar kendilerine ait bağımsız bir askeri güce sahip olma haklarını da istifa etmesi gerekir. Bunun yerine, uluslarüstü bir askeri kuvvet oluşturuldu ve Kara Şövalyeler tarikatının kontrol altına alınmış, tüm askeri eylemleri U. F. N. Kongresi tarafından yürürlüğe girmesinden önce onaylanmış olması koşulu ile.

Kaynak: Birleşmiş Milletler Federasyonu > Askeri (İlk Paragraf)

gibi Kara Şövalyeler kendi bireysel askeri güçlerini istifa etmeyi kabul eden UFN Askeri Güç vardır. Kara Şövalyeler ve İmparatorluk Ordusu bir varlık olması için, iki şey olmuş olabilir

 1. Britannia UFN üye oldu ve askeri istifa. İmparatorluk ordusu sadece Kara Şövalyeler katılma olasılığı daha çok olur ama Lelouch yalnız üzerinde hiçbir yetkiye sahip olur

 2. Lelouch tam kontrol altına almak ve İmparatorluk Ordusuna Kara Şövalyeler yapmak gerek, askeri gücü olan UFN sıyırma olur. bu Britannia için UFN ettikleri gibi olurdu

+323
Lahib 17 Oca 2017 10:09:32

Göre bir hayranlığı wiki sitesi, Hinaichigo durumu listelenmiş olarak canlı manga, ama ölen de 2004 anime ve 2013 anime. Sadece nedeniyle orta ona (dolaylı) bağlantı koptuğu sonra Shinku tarafından alınan Roza Mystica ona hareket yeteneğini kaybeder nerede önce (uzun bir süre), 2004 anime izledim. Manga için sözde daha sadık olan 2013 anime, içeri, içeriden dışarı yok zaten ölmeden önce Shinku için Roza Mystica verdi.

Mangada hayatta olduğunu belirten doğru hayranlığı wiki site var mı? Yanlış site manga 2013 anime sol ve Hinaichigo dönen dahil geçmiş, devam ediyor mu?

+300
Tom Nyash 1 Haz 2011 08:55:17

Açılışı izledikten sonra, burada benim sürüm var :

Tüm toplu umutlar ve insanlar için bir rüya bir başka ve kendilerini. Ölü karakterlerin hepsi geçti aşağı Naruto için vardı, umutlarını temsil eden yuvarlak taş olan gelecek somutlaşan. Naruto tarafından hedefe ulaşmak için mücadele etti olursa olsun mücadele yorgun olduğunu söyleyip duruyordu. Sasuke (ama daha sonra, o kabul eder) onu yok etmek istemesi veya bu kristal de geçmiş olabilir bu.

+298
LeShaun Johnson 29 Eyl 2016 13:18:15

Sanırım bunun ana sebebi online izle tek: Sailor Moon Crystal değil beklenen para arasında Japonlar, bu yüzden onun tek umut dönüp bir kar için kullanılabilir yapmak için izleyiciler dışında Japonya.

Klasik anime serisi Japonca televizyonda yayınlanan ve Japonya içinde pek çok taraftar topladı, böylece mal ton küçük kızlar için satıldı. Yeniden Japon TV'de yayınlanan değil; NicoNico Douga adlı bir web sitesinde akışı olur.

Batı ülkelerinde, Hulu ve Netflix gibi Akış teknolojisi son derece popüler bir yer. Teknolojik olarak Japonya dünyanın görüntü geri kalanı rağmen Japon genç yetişkinlerin anlayışlı, çok sayıda neredeyse bilgisayar ve internet okur yazar değil, akıllı telefonlarda mobil dostu web siteleri kullanarak sadece alışık. Japonya'da üniversite arkadaşlarım arasında, NicoNico, Japonya var olsa bile Hulu duymamış ve hiç duymuştu sadece tanıştığım biri var. Eğer üniversite kalabalık bile NicoNico haberi varsa, eski nesil ve küçülen doğum oranı Japon çocuklar yeniden var olduğunu farkında değildir, ne de onlar bile bu erişimi nasıl olacağını size garanti edebilirim. Ortalama bir Japon ailesinin 90'lı yıllarda klasik serisi için yaptıkları gibi Cumartesi sabahı yeniden bir sonraki bölümü izlemek için TV etrafında toplanın, kazandı. Yeniden için tüm Japon izleyici 20 yıldır hayranları kalmış olan yaşlı otaku ortada olacağı anlamına gelir. Yönetmen Munehisa Sakai özellikle söyledi, “Bu saat için orijinal anime izleyen yetişkin kadın istiyoruz!” Peki, Japonya'da yaşayan orijinal anime izledim ve kimin yetişkin bir kadınım, ama gerçekten sadece 2 haftada 1 Bölüm yayınlanıyor 1 gösteriyi izlemek için NicoNico için bir aylık abonelik satın almak için ödemek istemiyorum. Eğer televizyonda yayınlanacak olmadan önemli bir Japon izleyici bir teşebbüs etmek isteselerdi, en azından Japon Hulu (bu hulu koymak gerekirdi.jp), ama yapmadılar.

Yeniden yeni Japon hayranları beraberlik şansı düşüktür. Ve heyecanla anaokulu olarak zamanında BSSM için ayarlanmış olan Japon genç yetişkinler lejyonu yeniden başlatma olduğunun farkında bile şansı düşüktür.

Sonuç olarak, yeniden Japonya'da çok pazarlanabilir değildir. Yeni mallar üretilir, ama satış rakamları Japonya genelinde ilkokul binlerce kız kostümleri, dönüşüm, Oyuncak, bebek, kırtasiye, resim kitap, kağıt bebekler, boyama kitapları, vb alırken 90'lı yıllarda patlama gibi bir şey olacak.

Pretty Guardian Sailor Moon live-action TV dizisi Japon televizyonda hava yaptı ve küçük kızlar için pazarlanan mal bir koleksiyon üretmek. Yani, sadece bir sezon: Dark Kingdom arc için koştu bile.

İlk yeniden başlatma haberini duyduğumda eğer BSSM muhtemelen (bu Japon çocukları BSSM duymuş bu yana ciddi bir meydan okuma olurdu doluşacak geri ve Oldukça Tedavi franchise, para için bir çalışma verebilir, ancak pek Çok Tedavi üzerinde büyürler ve yeni B ... dışarı serinin her enkarnasyon karakter türleri ve geçiş yapmak için, yine de tanıdık şeyler taze tutmak mümkün ise hiç izlemedim, görmedim, merak ettim. Buna karşılık, BSSM boyunca, güncel ve daha az çocuk dostu daha az yukarı aynı temel karakteri ile bir uzun hikaye. Ama adamakıllı dayak yeni B ... tam bir imkansızlık) değildi. Ancak, güvenli bir şekilde Tedavi Oldukça sıkıca havasında oyuncak mağazaları, elektronik mağazaları, 100 yen mağazaları, her yerde şehirde raflarında ve onun toprak holding olduğunu söyleyebilirim. Ben sadece rastlamak 20. yıldönümü BSSM mal bir boşluk bin bir mağaza. Bile Animate, ana anime mal deposu olan herhangi bir Sailor Moon Crystal mal stok.

Yeniden anime 26 bölüm uzun süredir. Bu 26 bölüm bir yıl gibi bir sürede, bir iki haftada içinde piyasaya çıkarılması planlanıyor. Seriyi 2015'ten sonra ya da (Karanlık Krallık) ilk hikaye ark geçmiş çalıştırmak için yenilenmesi gerekir. Genişletilmesi için onay alabilir ki mümkündür, AMA bu durum klasik anime serisi çalıştırmak çok farklıdır.

Eğer yeniden genişletilmiş alırsa, yurtdışında pazarlama: uluslararası BSSM fan topluma dayalı olması gerekir. Kaçınız Japonya'dan önümüzdeki birkaç ay içinde yeniden mal almak için planlama? Eğer değilseniz, o zaman üretilen sezonu daha göreceğimi karşı uyarmak isterim.

+287
Rob6781 10 Kas 2010 02:01:42

Jun Fukuyama hem Lelouch ve Julius sesler. Klon teorisi olarak, gerçek dünyada olduğu gibi insanlar, aynı klon ahlaki olarak yanlış olacağını umuyorum. Charles de Lelouch anılar birden çok kez değişmiş olabilir. İsimsiz çocuk geass gibi, wiki göre, büyük olasılıkla ona V. V. tarafından verildi

+269
gekkofrance 26 Ara 2017 15:13:46

Bu videogösteren bir performans Kagura/Bugaku (geleneksel Japon dansı) de Setsubun olay, insanlar gibi yapmak aynı şey: "ilahi, Haino" ve yetiştirmek onların elinde. Bu yüzden sahnede soru olabilir bir çeşit Kagura.

+230
Chris Alderson 6 Oca 2018 15:27:16

Hafıza kaybı fazladan insan varlığı için geçerlidir. Teshigawara ve Mochizuki unuttum hakkında Reiko varlığını, ama onlar değildi unutma bu aslında o vardı yanında Sakakibara ve Mei püskürtmek laneti seyir için ekstra.

(İnsanlar ölüyor durdu çünkü) laneti durdu herkes anladı beri, bu kişinin Fazladan öldüğü sonucuna gerekirdi.

Bu, Sakakibara ve Mei Reiko öldürdükten sonra, Teshigawara ve tabii ki hafıza olmamasına rağmen onlara inanan Mochizuki, durumu anlattı onlar sadece mantıklı. Bu noktada, ben Teshigawara uyarı ile kayıt yapma yeteneğine sahip olması şaşırtıcı olmaz.

+222
johnnyb 6 Haz 2013 19:56:14

Kendini etrafındaki herkese söyle o aslında jigglypuff ipucu ipucu ipucu ipucu uyku girmiyor nedeni ve şarkı söylüyor şarkı söyleyerek böylece bir sonraki ne diyeceğini bilemez o zaman uyku bilmiyor çünkü.

+206
Flaid 23 Ağu 2018 18:34:50

Hangi Higurashi serisi, serisi aşağıdaki olmaktan okunması gereken sırayı bilmek istiyorum:

 • Higurashi no Naku Koro ni Watanagashi
 • Higurashi no Naku Koro ni Tsumihoroboshihen
 • Higurashi no Naku Koro ni Minagoroshi
 • Higurashi no Naku Koro ni: Onikakushi
 • Higurashi no Naku Koro ni Yoigoshi
 • Higurashi no Naku Koro ni Matsuribayashi
 • Higurashi no Naku Koro ni Utsutsukowashi
 • Higurashi No Naku Koro Ni Kai Meakashi
 • Higurashi no Naku Koro ni Onisarashi
 • Higurashi no Naku Koro ni Tatarigoroshi
 • Higurashi no Naku Koro ni ~ Himatsubushi
 • Higurashi no Naku Koro ni ~ Hirukowashi
 • Higurashi no Naku Koro ni - Tatarigoroshihen
 • Higurashi no Naku Koro ni Kai - Minagoroshihen
 • Higurashi no Naku Koro ni ~ Hinageshi
 • Higurashi no Naku Koro ni Jan
 • Higurashi no Naku Koro ni - Kataribanashihen
 • Higurashi no Naku Koro ni - Kokoro İyashi Hen
+201
chandangupta0017 3 Kas 2011 15:32:25

Bazı örnekler:

 • Mutlak Duo 6 hakkında biraz daha az ay sürdü
 • 2 Fairy Tail Orijinal Ses Koleksiyonu yaklaşık 4 ay sonra geldi
+158
Linda Kelsey 21 Ağu 2013 08:04:40

Gıa ölür, inori teknik olarak ölür, shu kör, Mana ölür, Neredeyse herkes ölür, ve shu kaybeder onun vizyonu, "sonunda".

+79
Joan Ellis 30 Mar 2013 04:36:41

Sadece onun ne dediğini anlayamıyorum. En büyük varsayımım "seni seviyorum", ama bu çok yaygın olurdu.

Kirito and Asuna while stargazing

+67
Gitesh 21 Oca 2014 03:56:06

Kaptan Tsubasa çocuklarda sportmenlik uyandırıyor söylenen çok popüler bir anime. Anime de izleyici üzerindeki etkisi bilinir.

Dublajlı olunca (Hint)) Hintçe isimleri çok kolay bir dil ... yabancı bir şey olarak ayırt edilebilir beri değiştirilmedi. Telaffuz ölçüde de olsa değişmiştir. İsimleri genelde kendi bölgelerinde duymuyorlar isimleri hatırlamada sorun olabilecek genç bir kitleye yönelik olarak işleri kolaylaştırmak için değiştirilmiş sanırım. Açıkça yanlış hatırlamıyorsam, ben de İngilizce dub herhangi bir değişiklik yoktu.

Ayrıca dub takımına bağlıdır. Eğer genç olsaydım ve anime sonra (tanıdık değil) bir karikatür karışık isimleri gördüm ve diğerleri de fazla zaman ya da şans vermeden başka bir şey olmasını tercih ederdim.

+45
Charlette Lin 30 Nis 2017 01:46:54
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil