Tangelo Ada neden böyle adlandırılır?

Pokémon, orada bir ada adlı Tangelo Ada. Ancak, Bontan Adaya Japon adı çevirir oldu. Japonca Buntan söylenir Greyfurt adında bir meyve vardır. Bu meyvenin adını biraz şairane oldu değil mi? Ayrıca, Tangelo ve Greyfurt oldukça farklı meyve vardır:

Tangelo ^

Greyfurt ^Bunlardan hangisi varsa, orada yetiştirilir?

+851
Philip11 7 Şub 2014 18:38:57
37 yanıtların

"...嫌いな奴ではなかったよ"söylenen bir deyim.

Nefret etmedim "anlamına gelir.

+999
Rhoden 03 февр. '09 в 4:24

içinde Tales of Phantasia, Dhaos geldiği Derris-Kharlan arayan bir Mana Tohum Aselia Büyük Ağaç nedeniyle bir Mana Canon yaşıyor geliştirilen ve kullanılan Derris-Kharlan tüketen bu mana ve neden o ağaç ölür. Tere ve partisinin gerçek amacını Dhaos öğrendi ve hazır olduğunda, ağaç bir Tohum Kharlan Derris vermek karar verdi sonunda hatırlıyorum.

içinde Tales of Symphonia Cruxis tabanlı Derris-Kharlan hangi iman için yeterli mana üzerinde canlandırmak Sylvarant/Tethe'alla Büyük Ağaç (bilmiyorum adı kombine dünya) ve bir kaç Skeç içinde Tales of Symphonia: Dawn of the New World Tenebrae işaret ettiği Büyük Kharlan Ağacı (Sylvarant/Tethe'alla özgün bir) -Kharlan ve o Mana o Ratatosk düzenlenmesine gerek neden dünyanın dışında doğal değildi ve böylece denge Derris den bir kesit

Ben merak ediyorum eğer Ağaç telaffuz edilen Derris-Kharlan oldu orijinal ağaç, ya da ikincisi bunu nereden sonra olayların Masalları Phantasia?

+969
Rithesh Rithesh 17 May 2011 13:47:05
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

O tarihte gerçek bir kişi ya da bir yazıyı bünyesinden olmuş gibi görünmüyor. Death Note Tsugumi Ohba yaratıcısı ile bir röportaj söylüyor:

Özellikle bir şey yoktu. Bazı fikirler düşünmeye başladım ve bu fikirler hala aklımın içinde yüzen iken, var daha fazla fikir kuralları gibi ayrıntılı araziler ve Tanrı doldurmak ölüm ve benzeri. Sonunda, bir yetecek kadar malzeme olduğunu sanıyordum anlatmak için iyi bir hikaye.

Ölüm Notu beri Japonya'da Shinigami üzerinde birçok şehir efsanesi olduğu Ölüm veya Shinigami Tanrıları etrafında ortalanır ve Shinigamis çok yaygın olarak Japonya'da bilinen hakkında söz verelim, bu etkilemiş ya da Ölüm Not etkileyen tarih ya da bir yazıyı, herhangi bir gerçek insanlar olsaydı, bu kökeni henüz bilinmiyor, ancak Ölüm Not oluşturma etkisi, yardım etmiş olabileceğini varsayabiliriz.

ve ayrıca

Hayır, güçlü bir şekilde ifade etmek istediğim bir şey yoktu. Temel temel fikir olan “İnsanlar değil, ölümsüz ve bir kez onlar öldü, onlar değil gel tekrar canlı”. Bu dolaylı olarak söylüyoruz gereken tüm Hazine mevcut ve canlı hayatını dolu dolu.

Yukarıdaki metinden, bu da (kendi kişisel düşüncelerini olurdu) etkisi Ölüm Notu yardım ne gibi bir fikir biraz daha verir. Kalın vurgulu cümle bakın.

Sonuç Ölüm Not (insanlar veya yazılı) herhangi bir filozoflar esinlenerek, aradığınız ne olduğunu açıklamada yana değildi.

Başvuru için bibliyografya

 1. http://www.gaiaonline.com/guilds/viewtopic.php?t=21396363

Bu cevabımı gözden geçirmek, diğer kaynaklar ile karşılaştırmak ya da bilgilerin doğru olduğunu doğrulamak isterseniz yardımcı olmalıdır.

+929
Matthew de Rooy 14 Oca 2019 07:34:38

Belki de senin gibi düşünüyorum sorduğun soru hakkında Wolverine anime Bilim Kurgu ve Fantezi.

Ayrıca Bkz:

+916
Sylvain Attoumani 17 Tem 2015 04:05:30

Büyük olasılıkla suçlu Git Nagai, baba Ecchi fan hizmeti. Sen muhtemelen takip için erken "Utanmaz Okulu", genellikle vardı kadın karakterler "kaybeden" onların kıyafetleri:

enter image description here

Ama gerçek yırtmaya giysiler olabilir ilk olarak Mazinger Z'nin manga (circa 1972), bağlantılı gelen çok makale soru:

 • Sayaka Yumi orijinal mangada bazen onu sevme için (çok kez) olur. Git Nagai, anime Fanservice tanıştıran adam tarafından oluşturulduğu göz önüne alındığında, şaşırtıcı değildir.
 • Bir bölümde, kolları yerine kanatları olan birçok kadın robotlar kurdeleler için elbisesini kesip, aslında eti ya da iç çamaşırını kesmeden.
 • Great Mazinger: Jun Hono bu (çok sevmeme onun için) Sayaka daha sık yaşadı.
 • Gamia Q ona suikast girişiminde kardeş, o Kouji düşünürken de Patrona Mazinkaiser olur. Okul üniforması ve onun boksörler kurdeleler için saçlarını bölünmüş durumda.

Gelmiyor sonu orada Cutie Bal, o kazanılmış çok iyi olur:

enter image description here

+798
DerFilip 29 Tem 2017 11:39:40

Şimdi birkaç gün için beni rahatsız ediyor. Gerçekten hakkında çok şey hatırlamıyorum, ama burada hatırlamak istediğim şeyler var:

 • Koreli manhwa olduğunu düşünüyorum
 • Ayarı eski, dövüş sanatları ortak oldu.
 • MC Hafıza kaybı olduğunu düşünüyorum.
 • (1. Bölüm gösterilen)ağaçlara tırmanmayı seviyordu, sanırım
 • O geri genç bir vücut için Zamanda yolculuk (aklı gitti)
 • Ailesi her zamankinden farklı olmak ""ona şüphe vardı.
 • Ailesi haydutlar tarafından öldürüldü.
 • Bakım ana karakter ... Bakan Yardımcısı kadın kaçırıldı ve tecavüze uğradı.
 • Daha sonra onlara saldırdı ve aniden bir kıza bunu yaptığı için onu durdurdu onu öldürmek isteyen adamı takip etti. Yardımcı oldu; hamile ve kendisini esir aşıktı. Pencereden ayrıldı.
 • Ana karakter (>. <bence)ana düşman korktu
 • Düşman Sephiroth-trençkot gibi (uzun)giymişti
 • Düşman seçimlerinden geleceği (veya bir başka sonucu)onu bu sona, öğrendi
 • Avluda kavga ettiler ve her ikisi veya sadece gelecekteki halini sanırım öldü.

Eğer bu tarif ettiğim sadece 1 manga olup olmadığından emin değilim. Biraz 2 geliyor.

Tür/etiketler düşündüğüm altında olacak bu googling çalıştı, ama bulmak için başarısız oldum :(

Biri head > bu dırdır durdurabilecek< umuyorum. Zaman ayırdığınız için teşekkürler!

+723
Max Kennedy 30 Mar 2015 08:38:47

Watari hikaye Romantik dikdörtgen büyük bir parçasıdır, ama aynı zamanda yalan söylemek için "çok önemli olduğunu".

Anime tek yalan bilir söyleniyor, örneğin

sesi alay bir ışık, o zaman eğer hastanenin merdiven çıkmak, - -2 Nin son 4 Bölüm biri, sanırım) bir ziyaret sırasında "Kaori onun (çalmaya gidiyor" diye Kousei sorar.

Watari bu iç çatışma manga daha derinlemesine araştırdı mı? Yalan haberdar olduğunu göstermektedir.

+641
Cale Collins 19 Eki 2010 14:06:03

Unutmayın, gibi birçok şeyi Evangelion, bu cevap altına kategori eğitimli spekülasyon.

Meleklerin noktası büyük ölçüde arsa diğer yerler sürücü gibi görünüyor. Vasıta kendisi arsa gerçekten Meleklere ihtiyacı yok gibi görünüyor—ve bu konuda olduğunu düşünüyorum. Melekler kendilerini bir Canavarın Hafta mecaz şekillenme, ama seni fark etmiş her biri (belki Matarael) bir büyük etkisi olan olaylar her bölüm (ve genellikle tüm serisi).

Leliel, Arael, Armisael ve Kaworu düşünün. Bu her karakter büyük bir psikolojik travmaya neden oldu. Leliel gerçekten Shinji aklını yoklamak ve onu kıracak hiçbir şey için aşağı ilk olarak; Arael ve Armisael izledi ve daha da ileri travma ve, onunla birlikte, karakter gelişimi getirdi. Kaworu, doruk tüm bu, aslında getirdi Shinji üzere intihar, ama sonra onun yapılan seçimler Sonunda Evangelion daha insan ve ilişkilendirilebilir.

Melekler de elde bir Anno hedeflerini anlatıyor bize, iyi, insanlar bile daha kötü. İnsanlar gerçekten serinin en kötü olan Melekler aslında sadece içgüdü—ınstinct ve aslında birkaç istisna dışında yıkıcı () Lilith geri dönmek için hareket olduğu gerçeğini bize gösteriyor. (Bir güzel bit gri alan orada.)

Yani, Sorunuzun cevabı: Hayır, Melekler kesinlikle gerekli değildi. Ama arsa puan onlar sürdü ve senaryolar onlar için oluşturulmuş son derece önemli parçaları serisi.

+637
RafTho 4 Şub 2016 21:46:36

Naruto da (dolgu, belli ki...) son bölüm, 368 ifade bölüm

"cesaret göstermek"

her yere uçuyordu. Etrafında Googling çalıştı, ama ne anlama geldiğini bulmak için başaramadı var.


Sanırım bunun anlamı, bir şey boyunca hatlarını gösteren en içsel duygularını, ama ben olmadığım kesin.

PS: İngilizce benim ana dilim değil, bu yüzden yargılama.

+635
zik 11 Oca 2018 14:16:43

Başka bir nedeni de pencereye yakın bir karakter üzerine farklı ışık ayarları sağlar olabilir. Daha parlak bir ışık oda koyu kısım olan diğerlerine göre karakter 'shine' olun.

+622
Chris Ky 24 Eyl 2013 09:16:33

Nasıl yaptı bunu, Kelebek Etkisi filmi gibi bir çok şey var değil kısa bir süre önce bu yeteneği ağlamak istiyorum yapılan bu anime hakkında bir yazı okumuştum. Temelde, beceri anime geçtikçe onu somutlaşan kaos teorisi olur, ama asla nasıl başladığını açıkladı. Seni sonuna kadar sonuçlarını görüyoruz.

+616
Ovaryraptor 8 Şub 2016 02:38:55

Ben buldum bu ilginç ve yararlı bilgi bu Bilgi bir eski PokeCommunity forum konu. Kesin değil ama açıklayıcı oldu:

Bunu yapma gibi bir genç gibi olduğu düşünüyorum. Para vermişti Kül gösterdi çünkü genç ve saf olduğu zaman dikkat Küle, sevecen ve sevgi. Ancak, daha yaşlı ve daha fazla öğrendiği zaman, sen ukala oldu ve çaylak bir antrenör olduğunu ne için Kül mü oldu bu temel hala öğrenme birçok. Sanki o eğer bunu yapma hissettim sanırım ben Kül saygı gösteren yoktu. Dinleme başladığında Kül için ne kadar özel ve ciddi Kül gördükten sonra Portakal Adaları oldu olabilir, sürekli kaba ve tehditkar olan bir şey için bile onu. Charizard gördüm Ash bunu yaparken, var başladı sanırım çocuk için biraz saygı ve hayranlık.

Charizard bu itaatsizlik göstermek pokemon için bir 'komplo aygıt' olabilir, Kül bile değil wow olabilir 'gösterdiği için ama önemliydi' dostluk birkaç gün her pokemon. O, aynı zamanda bir Kül olgunlaşma göstergesi.

Ve burada başka ilginç bir bakış açısıyla eski bir soru üzerine Quora:

Charmander bir zamanlar zayıf olarak reddedildi bu yana elde ettiği bir aşağılık kompleksi. Hep kendini kanıtlamaya çalışıyordu. O zaman bunu yapma haline, korku ve dikkate kendisi kaybetti gurur duyuyorum. Kendi kendine gurur kazandı ve güçlü olarak kendini düşündüğünü pokemon. Böylece kibirli ve Kül emir dinlemediğiniz için. Daha sonra bir Charizard içine bir önünde gücünü kanıtlamak için gelişti Aerodactyl. Charizard gibi Kül itaatsizlik ünvanını korudu. Bunu yapma. Ancak, Kül Tad donup kaldıktan sonra onu kurtardı Kül Poliwrath Buz Işını, Charizard sadakati tam olarak döndü kuvvet; Charmander öncesi evrimleşmiş kişiliğini en iyi kısmı geri döndü. (Ya da bunu yapma) Charizard olduğunu kibir ve itaatsizlik yani beacause büyük gücü onun kendini beğenmiş olduğunu.

+613
shawarma95 30 Tem 2014 10:18:37

Uchiha sembolü olan bir tişört giyen bir çocuk, ama o kim hiçbir fikrim yok.

Uchiha still has "this" person

Kim bu çocuk?

+611
Zaid Aznan619 20 Oca 2020 13:43:39

Shanks yeni Dönem kolunu bahis. Luffy kafasına bir Korsan Kral olması gereken adam matkap bıraktı.

Kelimesi kelimesine eski kaptan onun utanç verici bir kavga aşağı destek değil, nasıl ve ne derdi Luffy demişti Shanks Luffy eski kaptanı gördüm. Ayrıca, Shanks şapkayı süper ilgi, takıntılı değil, sadece ilgi, ama sevecendi.

Çok hızlı bir kararla yeni bir dönem bahis karar verdi. Shanks Luffy kendini kontrol ve tevazu öğretti ve sadece onun kolunu tuttu.

[...]

Shanks ödedi bahis neden. Çok açık ki Luffy çok fazla Roger, onun miras alan ve en muhtemel kişi gibidir. Yani, Shanks kaptan merhum onun bu çocuk hakkında doğru kararı vermiş.

Ama ne bahis? Bahis neydi? Bahsi önceki gibi korsan Kral değil tam bir moron/paçoz bu sürümü yapmaktı. Ben savaşmaktan kaçmayan onun kim/Garp tırmanması üzerine sıcak başlı bir çocuk gibi her durumu anlatın Shanks.

İlk korsan toplantıyı hatırlıyor musun? Bellamy İle? Bu şovun en önemli anıydı. Henüz gösterinin en önemli bölüm belki bir. Bellamy Luffy/Zoro/hakaret Nami ve Luffy soğuk kanlılığını korudu ve Nami sözünü kırmadı.

Yaptığı hakaret etti ve bir de yorulmuştu. Yer yok değil Luffy ve Zoro Shank bahis doğrudan bir sonucudur. Eğer Shanks hiç tanışmamış eğer Luffy ve Ace dev bir ilgi gösterdi sonra ki luffy'nin tek büyük etkisi oldu ve Karasakal dikkatini çekti.

Kaynak: /u/FailosoRaptor yorum Neden shanks kayıp kolunu karşı zayıf deniz canavarı mı? (vurgu eklenmiştir)

+594
Pier 23 Mar 2016 08:38:39

Bir noktada, Ed, Al ve Ling Oburluk içeren bir savaş sonunda. Sonra,

Ed, Ling, ve Kıskançlık başka bir boyutta onları toprakları olan Oburluk tarafından yutulur.

Ayrıca simyacılar yerkabuğunun tektonik plakaların hareket enerjisi kullanan birden çok kez (bu tamamen doğru değil, yanlış bu sorunun amacı için değildir) belirtilmiştir. Bu enerji başka bir gezegende bulunması, başka bir boyutta daha az olmaz.

Bu başka boyut kaçmak için, Ed insan dönüşümü gerçekleştirir. Bunu yapmak için Kıskanıyor felsefe taşı kullanıyor, bu enerji gerektirir değil yani. Ancak, Kıskançlık bulma önce, Ed (pot dönüşüm işaretleri gösterdiği) bir tencere moda simya kullanır. Ayrıca bir silah haline kandan demir çevirmek için kullanıyor.

Bu mümkün olmamalı, bu boyutta simya için enerji gerekir. Bu, yazar tarafından bir dikkatsizlik, ya da orada bir açıklama var mı?

+589
dfannin 20 Ağu 2012 23:11:12

Kekkei Genkai

 1. Eğer Anne ya da Baban bu özelliklere sahipse elde edilebilir soyunu sınırlar. Olabilir veya aktif olmayabilir.

  Örnekler:

  • Çünkü şu an bazı Uchiha bunu elde etmek mümkün değil iken Sasuke tarafından yürürlüğe kondu.
 2. Soyunu sınırları da rastgele senju veya aile şube, Uzumaki klanı, ben senju veya Uchiha ya da herhangi bir soy sınırı klan bir parçası olmayan 4. Hokage gibi ya da sadece rastgele bir dahi gibi elde edilebilecek.

  Örnekler:

  • Kimimaro Kaguya bir orijinal olan kemik soyunu sınırı, tek kullanıcı.

  • Sage Modu - mükemmel adaçayı düzeyleri elde etmek için bir miktar çakra kullanmadan onun çakra kontrol, çakra büyük miktarda olan bir kişi gerektirir soyunu bir sınır olarak kabul edilir. Örneğin, Minato, Naruto, Hashirama, ...

 3. Soyunu sınırları da implantlar/ustalık/yoğun uygulama yoluyla elde edilebilir ama mükemmel kullanımı sokmanın düşük bir şans var.

  Örnekler:

  • Kakashi Mangekyu
  • Kabuto Sage Modu var
  • Yamato Mokuton

Kekkei Tōta

Ya da 3 yükseltilmiş bir kekkei genkai-eleman soyunu sınırı kullanıcı.

Örnekler:

 • Başına bela olan Rinnegan eski bir devlet
 • Canavar Bomba Rasenshuriken Jutsu - densed bir Kyuubi, Adaçayı ve Rüzgar çakra
 • Mokuton no Jutsu
+581
user70410 3 Tem 2012 08:04:35

Akademiden mezun olan öğrenciler Jounin sensei tarafından ek bir test verilmiştir. Kakashi 33'ünü öğrenciler bu testi geçmek bell test sırasında belirtilen ve başarısız olanlar tekrar Akademiye gönderilir.

Kakashi's bell test

Naruto sınıftaki diğer öğrencilerden bazıları sınavı geçti ve genins olarak işe almış olsa da birkaç kez Jounin testi başarısız sonra farklı bir meslek almış olabilir. Konoha ana karakter içeren, sadece arsa ilgili olanlar genin görev istekleri çok değil olsun.

+561
ardevd 27 Kas 2017 13:48:13

Aslında bunu diyen Lumen Histoire yer alan Bodrum. Bu daha sonra (Bölüm 4 oldu ortaya, değil bir şey, ama bir silah. Bir silah Fairy tail, Mavis ilk master kapalı vücut ile ilgili. Bu nedenle, daha fazla Lumen Histoire, o Maviş' mühürlü beden bunun altında yatan Peri Kuyruk orijinal bina.

enter image description here

Wiki den alıntı:

Lumen Histoire Fairy Tail orijinal binanın içinde gizli bir yeraltı odası yer almaktadır. Bu sırrı sadece Fairy Tail Guild Master tarafından bilinen ve yeni Efendisi gittikçe geçirilir. Usta olunca Precht Makarov bunu gösterdi. Yıllar sonra, Gildarts Makarov için Fairy Tail sonraki Efendisi olmak istediğini söyledim zaman Clive gösterdi. Mavis Vermilion göre, Peri Kuyruk hafif olsa da Ivan Dreyar göre, Lumen Histoire Fairy Tail karanlık olur.

Daha sonra, Lumen Histoire Mavis Vermilion cesedi bir kristal kaplı olduğunu gösterdi. Makarov ayrıca Fairy Tail "nihai silah" olarak adlandırıyor. kaynak

+554
user142836 27 Eyl 2012 23:05:46

Göre AnimeNewsNetwork sayfa dizi değil mi ben lisanslı İngilizce bu yüzden mi hiçbir resmi İngilizce subtiltes de kullanılabilir.

+515
fishautumn 20 Eki 2015 07:19:34

Titan anime 3 Sezon sonra ve Saldırı takip ediyorum şu şüphelerim var Sanırım Yimr, bir insan, titan güçler var ve aslında sadece titan oldu. Ölümünden sonra, 9 varlıkların bölünmesi ve yetkileri Ymir konularda geçmişti. Şimdi

 1. Kim Ymir konuları nelerdir? Titan gücü var ya Ymir sonra sadece kan hattı ve çocuklar doğduğu ve omurilik sıvısı enjeksiyon yoluyla güç elde edebilecek Diğerleri insan değil ve farklı bir yaşam formu tamamen?
 2. Enjeksiyon herhangi bir insan üzerinde çalışmak olmuyor mu?
 3. Eğer Marley Ymir ama gel omurilik sıvısı enjeksiyon savaş sırasında başlamadan önce veya nasıl yaptıklarını yeni saf titans konular olduğunu biliyoruz. Ne kadar saf titan olmak için geldi nasıl Ymir sadece titan ve 9 Diğerleri sonra, 1700 yıl önce

Anlatabildim umarım!!! Şimdiden teşekkürler!!

+488
Emmanuel Darmon 21 Mar 2012 21:05:45

Ben okuma konusunda yaklaşan Gatchaman Kalabalıklar anime.

Göre bu kaynak, serisi hakkında

Özel takviyeli takım elbiseli mücadele eden "Gatchaman" savaşçı güç yaşam özel manevi güçlerin NOT"," tezahürü varlıklar.

Bu beni şaşırttı - orijinal Gatchaman serisi, doğaüstü bir malzeme vardı. Bazı çok beklenmedik şeyler oldu, ama tüm bilim ve teknoloji gelişmiş olduğu anlaşılmıştır. "Kuş" dönüşümler manevi ama teknolojik değil, Git!.

Yani, aynı evrende orijinal Gatchaman olarak ayarlayın Gatchaman Kalabalıklar mı?

Not: bu Tatsunoko daha fazla bilgi ifşa edene kadar gösteri başlayana kadar, ya da yanıtlanabilir farkındayım.

+472
Brendon 12 Oca 2020 11:03:29

Sanırım bu olurdu zor kanıtlamak orada değildi bir çeşit ilişki arasında iki.

İçinde Beni! Beni! Beni!, bu iki gönül ilişkisi olduğunu ipuçları ve çıkarımlar var. 3:30'da video, sen gösterilen flashback çeşitli olaylar bu iki katılmıştır birbirlerine - bir öğle yemeği tarih, bir gezi için akvaryum, plaj, diğerleri arasında.

İlişkileri hakkında resmi bir şey yok ama etkilerini orada çok vardır.

Bir yıl kadar sonra ile Kız, biz gösterildiği bir sahne ile aynı çift.

enter image description here

Ben...ben gerçekten ne olduğunu bilmiyorum önemli rol onlar oyunda Kız, ama bu şeyler gerçekten go off the deep end orada...

İlişkileri hakkında resmi bir şey yok, ama örtülü ilişkilerini inkar etmek zor. Eğer yaratıcılar kesin bir şey demek değilse bile, etkileşimleri şüphe için küçük bir oda bırakın.

+444
hhashim 30 Mar 2015 09:38:22

Ditto karşılaşabilir herhangi bir Pokemon dönüşme ihtimali yüksek. Yok normal bir ditto ile karşılaştı Pokemon parlak bir sürüm dönüşebilir?

+397
Xiaochun 20 Şub 2010 06:18:02

HD video için tüm bu itme ile (5.1 surround ses) HQ ses belirgin olacağını düşünürdüm. Ama 5.1 herhangi bir TV anime bulmakta sorun yaşıyorum; Japonya'dan Tek Parça (videolar hariç), Crunchyroll herhangi bir 5.1 yok destek, satış (veya Rightstuf bile) Amazon (stereo veya surround) ses türü için bir alan yok gibi bile söylemek listelenen en anime serisi göre sadece stereo var.

Bu yüzden?

Reddit kullanıcı göre:

DVB 5.1 destekler ama pratikte en yayınları stereo, 192 k AAC ses ile.

[1]

Benim başka bir sorum DVD bültenleri neden 5.1 desteklemiyor olurdu?

+385
Arvinas Vijge 20 Haz 2012 21:09:13

Beri Kakashi var sol göz Obito ve Obito var onun sağ gözü sağlam, sonra uyanış Mangekyo Yapmış, ikisi de kazanmak yeteneği Kamui onların gözleri.

Kullanarak Kamui, her ikisi de mümkün teleport şeyler için diğer Boyutlar, ama Obito mu çok daha kolay daha Kakashi, başlangıçta. Bir zamanlar tek bir kişiye ait olan gözlerin aynı çift olduklarından, benim sorum şu, aynı boyut paylaşacak?

Aynı diğer Boyutlar paylaşabilir söyledikleri gibi, Obito onları başka boyutta, Kakashi onları geri getirebilir tutar birini yakalar ve?

+379
designerinexile 24 Eyl 2016 15:20:05

Manga genellikle (DC Comics veya Marvel)-Adam, Batman, Superman X için kullandıkları aynı tarzda çizilmiş olmadığından emin olduktan belirttiğim bir şeydir.

Kas Daha ince ve daha az Kas çizilmiş olma eğilimindedirler. Muscularly çizilmiş, kasları Amerikan çizgi roman daha (emin değilim ne denir) fazla paket var eğilimindedir. Basit bir karşılaştırma Dragon Ball Goku ve Superman arasında. Goku Süpermen daha fazla paket var.

Saç Ayrıca, Manga karakter saç Amerikan çizgi roman olmasa da spikey olma eğilimindedir. Demir Adam ve Fairy Tail Natsu Dragneel örneğin Tony Stark.

Gözleri Manga büyük, yuvarlak gözlü karakterleri çizmek eğilimindedir. Bu (shoujo manga) manga kızlar için özellikle geçerli.

enter image description here

İfadeler Peki, Amerikan manga değil manga yapmak,>. < olması veya panik karakter gibi ifadeler damlayan çene çekme- gözler.

enter image description here

Ses Efektleri Amerikan çizgi roman etkileri genellikle manga, genellikle sadece büyük hiragana veya katakana harfi yazılmış iken spikey bir balonun içinde çizilmiş bir bu.

enter image description here

+326
chamons 13 Nis 2015 15:26:27

Sanırım bu sahne bir parodi Negima!?, için Pani Poni Negi gibi Pani Poni Dash Miline güçlü üslup benzerliği nedeniyle bakın sevdiğim Negima anime, Şaft yeniden. (Artı, konuşurken, Negima gelen Negima ayırt etmek çok zor.)

Bu Negima sınıf bir atış!?

negima?! classroom

Zetsubou-sensei pozisyon karakterleri de Negima karakterleri benzer. Negima yukarıda vurdu!? karakterler her zamanki konumlarını oturan değil, ama olanlar, birkaç Zetsubou-sensei çekimde aynı konumda görünüyor. Zetsubou-sensei atış üst soldan başlayarak ve sağa, yukarıdan aşağıya sola gidiyor var:

 1. ?
 2. Yuuna Akashi; biz onu görmeye marka yan at kuyruğu
 3. ?
 4. Yue Ayase; onu yüksek alın, küçük ahoge ve iki örgü öne çıkıyor.
 5. Haruna Saotome; o uzun saçlı iki küçük anten
 6. ? (Gözlük Zazie Rainday olabilir)
 7. Satomi Hakase; o iki ince örgü.
 8. Ku Fei; o iki sivri ikiz kuyrukları.
 9. Muhtemelen Konoka Konoe; o uzun siyah saçlı gibi bu karakter ve bu Negima!? pıc, onun yanına oturmuş:
 10. Asuna Kagurazaka, kim uzun, ince ikiz kuyrukları bağlı bir çan. Zetsubou-sensei çekimde karakteri uzaksa çanları olduklarını görecek kadar olsa kafasına iki küçük tomurcuklar var gibi görünüyor.
 11. Kakizaki Misa; patlama benzer ve aynı pozisyonda o olduğu Negima!? pic.
 12. ? Dayalı Negima pic, muhtemelen Mana Tatsumiya.
 13. Bu Negima!? pıc gösterir Chizuru Nebe bu pozisyon, ama Zetsubou-sensei karakter değil ama çok benzer ona.
 14. ? Ben Negima karakter tespit edebilirim? pic ya.
 15. Misora Kasuga, kim kısa, dikenli buzz kesti.
 16. Chao Lingshen, kim çörekler ve örgülü.
 17. Fuka Narutaki, ancak karakter Zetsubou-sensei pic gibi görünüyor için gözlük. Ama Fuka sivri burunlu ikiz kuyrukları paylaşıyor.
 18. Akira Okouchi, kim uzun siyah at kuyruğu.
 19. Madoka Kugimiya, kim kısa saç ve şık açılı kesim kaküller.
 20. Setsuna Sakurazaki, kim bir at kuyruğu sivri ve düz kaküller. Orada Negima oturan söylemek zor. pıc tarafa oldukları, ama Zetsubou-sensei pic çok açık.
 21. Nodoka Miyazaki, kim kısa saç ve uzun patlama ve oturur aynı pozisyonda Negima!? pic.
 22. Ako Izumi. Bu Negima mi? manga ve diğer anime mor saçları vardı, ancak anime sensei pıc Zetsubou gördüğümüz gibi mavimsi-gri saç vardı. Negima izlerken takıntılı nedense topladım ekran oldukça büyük koleksiyonumdan bu resimde sağdaki kişi o!?:
  ako izumi
  Bu özellikle ilgili sorduğun karakter. Göre ses efektleri (ıra ıra) o öfkeli ve ben gerçekten neden derseniz. Negima manga için bir örnekti bu sadece benim tahminim; manga, Ako sihirli yaşlandı onun gerçekte kim olduğunu öğrenince daha sonra uğrar heartbreak 16 ve belki Nozomu hiçbir şey dememeliydi ima olduğunu rahatsız olunca Negi olan aşkını itiraf eder. Bu bir streç biraz ama.

 23. Kaede Nagase, kim farklı bir piramit kesti.
 24. Kısa saçlı Natsumi Murakami.
 25. ? Bu Negima!? pıc gösterir Makie Sasaki ama karakter Zetsubou-sensei ateş etmiyor bak bir şey onun gibi. Biraz Negima manga bit karakter Kokone benzer, ama yapıyor.
 26. Çok uzun versiyonu Fumika Narutaki; o korur marka çörek.
 27. Sakurako Shiina, kim dikenli ikiz kuyrukları ve görünüşe göre bu pozisyonda Negima!? vurdu.
 28. Ayaka Yukihiro, kimin uzun sarışın kilitler açık ve görünür olan aynı pozisyonda Negima!? pic.
 29. Asakura Kazumi, kim dikenli at kuyruğu benzer Setsuna.
 30. Sayo en sonunda, kim uzun saç.

Tek Negima karakterleri olan pek yerinde Evangeline, Chachamaruve Chizuru, ve hiçbiri gizemli karakterleri çok benzer, ama aksi takdirde oldukça çarpıcı maç. Artı, biz biliyor Şaft var bundan önce.

+271
alexversage 1 Kas 2013 23:04:05

Sembolü Boruto eli olarak bilinen bir Kāma.

Kāma kullanıcının avuç siyah bir elmas şeklini alır bir mühür var

Boruto alınan Kāma sonra o mağlup Momoshiki. Bu, Boruto farklı teknikler emebilir

Momoshiki yendikten sonra, Boruto sağ elinde olan Boruto diğer teknikler emebilir ile bir elmas gibi fūinjutsu ve doğa dönüşümü şeklinde bir mühür aldı

+265
blackmoon 3 Haz 2017 01:43:13

Aslında, terim hala tsundere.

Kelime (ツンツン) açısından tsun tsun türetilen, tiksinme, minik serçe olmak 've dere dere (デレデレ) anlamında da anlamı yoktur.

Tsundere, Vikipedi

Orada, o zaman, iki tür tsundere: Tsun (A Tipi) ve Dere (B Tipi).

Bir türolarak da bilinen sert, ne biz genellikle dikkate tsundere; onlar genellikle sinirli, kaba, ya da kötümser dışarıda, ama bir tatlı tarafı bu onlar ortaya çıkarmak için karakterleri gibi (veya diğer benzer durumlar).

B tipiolarak da tatlı, değil ters Tip A. Bu karakterler genellikle tatlı ve nazik dışarıda, ama bir gizli alçaklık içinde kendilerini bazen salmak, genellikle bir yanıt benzer bu Tür A.

Aslında, terimi, Bir tek Türü ifade etmek için görünüyordu, ama yıllar içinde genişledi:

Terim başlangıçta sert giden bir kişilik ile başladı, ama zaman içinde yavaş yavaş, yumuşak ve hassas bir iç indiren karakterleri tanımlamak için kullanılmıştır. Yıllar boyunca karakter arketip flanderized oldu, ve şimdi genel olarak iki duygusal durumları arasında en ufak bir provokasyon çevirir bir karakter ile ilişkilidir.

Tsundere, TVTropes

Yani, o görünüyor yolu kelime tsundere olduğunu yapılandırılmış olabilir ya tsun olarak varsayılan ruh hali, ya da dere, yani tekrar kullanılabilir, tarif ya da türevi bir karakter. Senin durumunda, ama sen bir "B Tipi Tsundere".

+210
space607 10 Nis 2015 09:47:25
Benekli Çiçek Shimoku Kıo, Genshiken yazarı tarafından manga serisi.
+194
Patricia Helen Mendoza Silva 20 Eyl 2012 14:12:55

Mücadele Tiryaki-san Punk Hazard Arc ortasında söylediler olduğunda Bölüm 583, gösterilir.

Sigara İçen göre, bu ikisi arasındaki savaş tam anlamıyla Punk Hazard Adası hava değişti o kadar acımasız oldu. Akainu kazanan sona erdi, ama ölümüne bir savaş olarak ifade olmasına rağmen Aokiji hayatı yeterince sempati vardı. Ne yazık ki, Aokiji yarasız kaçmadı. İzleri şaşırtıcı düzeyde bir güdük düşürüldü sol ayağı ile ve savaştan ayrıldı. Sakat olsa, Kuzan buz yerine bir bacak oluşturmak için Şeytan Meyvesi güçlerini kullandı.

Gelen Kuzan madde üzerinde Bir Adet Wiki

Bölüm 583 önizleme YouTube gösteren sahne.

+129
deiga 24 Mar 2014 01:45:27
Anime yapımları, seslendirme ve ses aktörleri ile ilgili sorular.
+124
Uchit Shrestha 13 Eki 2015 20:12:31

30 bölüm sonunda, diyalog okur:

... ama o yerde, bir an için kahraman katil rakibine karşı savaşmak için ayakta kalan tek kişiydi.

Sadece ne anlama gelebileceğini bilmiyorum. Bu adam duruyordu ve diğerleri zemin veya yarı oturmuş yalan olduğunu mu? Neden bu kadar önemli? Bazı eğitim zamanı bilgelik ya da düşündürücü bir metafor beklediğiniz şekilde ifade edilmiş, ama sadece bu bağlamda ne anlama gelebileceğini anlamıyorum. Belki de anlamını altyazı çeviri kayboldu.

+124
user62051 2 May 2012 04:27:04
Patora Fuyuhara tarafından yazılmış bir Japon hafif Roman serisi Akıllı telefonum İle Başka bir Dünyada. Yanlışlıkla onu öldürmek için bir özür olarak, Tanrı akıllı telefon ile bir fantezi dünyasına 15 yaşında Touya Mochizuki reincarnates.
+101
RIZWAN 12 Kas 2019 04:04:48

Sorunuza gelecek bölümlerde ortaya çıktığı gibi sadece büyük spoiler yanıtlanabilir. Yani...

SPOİLER UYARISI

Yani üyeleri Alvarez İmparatorluğu ile kavga yakalanmayın olmaz Makarov Fairy Tail dağıldı. Lonca dağıldı sonra İmparator Zeref kendini başkası olduğu ortaya çıktığı, Alvarez İmparatorluğu gitti. Zeref Acnologia mücadele etmek için hayal gücünüzü kullanın (ya da daha doğrusu, onun yeteneği) Maviş' vücut olan Lumen Histoire istedim. Lumen Histoire Fairy Tail lonca binanın bodrum katında gizlidir. Eğer guild dağıldı değilse, o zaman tüm üyeler arasındaki güç sırf farkı nedeniyle savaşta ölmesine neden olacak. Makarov ne düşündüğünü en azından bu oldu.

+61
Sahil Raj 28 Haz 2018 18:08:35

Duruma göre değişir. Krazer cevabı dayalı, serisi asla resmi olarak tercüme edilmiş, ama gayri resmi olarak online scanslated oldu ve birçok manga okuma sitelerinde okunabilir. Yani, evet ve hayır, ve tercüme edilmemiştir. Hiçbir kar elde eden gönüllü bir grup üzerinde çalışma yaptı, ama profesyonel manga üreticileri üzerinde dağıtım için işe yaramadı.

+53
Nitive 10 Ağu 2011 18:11:32

Muhtemelen far serisi ile ne kadar bağlı:

Jiraya başından beri kim olduğunu Naruto, Minato Jiraya ile konuştuk biliyordu ve onun vaftiz babası onu yaptı, onu da Naruto adı olacak Jiraya söyledi. Yani Naruto biliyordu ve ona doğum izledim ve daha sonra onun eğitim başladı.

 1. Orochimaru tarafından tahrif edildiğini nasıl anladı acaba bu kadar görüşmemişler, zaten Naruto ve mühür biliyordu, 4 mühür biliyordu, bu.

 2. Bu durumda bence Jiraya kitabı için araştırma almak olduğunu söyledi, ama Jiraya, vaftiz babası olmak, eğitimine başlamak için onun izini buldu galiba.

+41
Anuj Shrivastava 16 Haz 2019 15:48:23
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil