Mobile suit Gundam ZZ nasıl, çocuklar duymasın onun ayrılmış parçaları kontrol etmek Judau başardı?

Judau savaşlar Hammon Karn var Qubeley zaman bölüm 47 olduğuna inanıyorum. Hammon, çocuklar duymasın Çift Zeta tutmak için yönetir. Ücretsiz kırmak için, Judau (kendi kokpit ile üç bileşen, her var) çocuklar duymasın onun ayırır. Sonra cep kıyafetlerini, bazı metal çubuk ile silah ve Judau ile Hammon bırakarak, her ikisi hakkında da biraz saçma. Judau çocuklar duymasın onun için geri döndüğünde, çocuklar duymasın onun parçalarını kontrol etmek ve bunları yenilemek Newtype güçlerini kullanabiliyor.

Şimdi, Newtype güçler pilot mobile suit ve fiziksel eylem bir sonuç ile rezonansa diğer durumlarda, Psycommu atfedilen olduğunu. Ancak, bu Federasyon ve Aeug uygun 2. Neo Zeon Savaşı kadar (bu ilk oldu) tanıtıldı ve çift Zeta Lost kesinlikle Psycommu sistemi yoktu.

Benzer olaylar oldu buldum diğer iki örneği vardır. Amuro toprağa Eksen şok olarak bilinen olmak üzereydi çökmesini Ekseni engelledi zaman oldu. Banagher Nahel bu Argama ile Garencieres bağlantı mümkün olduğunda diğeri oldu. Ancak, bu iki örnek Psycommu sistemi olan Gundams içerir.

Judau yetenekleri için ne açıklaması var? Bu yerini bilim kurgu alemine mu? Bu deus ex machina bir olurdu?

Edit: sanırım benim ilk varsayımlar sormamın bir soru vardı biraz yanlış. Psycommu sistemi 1 yıl savaşı da dahil olmak üzere, ama Lalah var Elmeth ve Char Zeong sınırlı olmayan çeşitli mobil zırhlar mevcut beri vardı etrafında. Char Silinmiş olayda, büyük ölçüde Ekseninde mobile suit tasarımları dahil ve sonunda Qubeley yaratılmasına neden oldu. Öte yandan Psiko çerçeve 2. Neo Zeon Savaşı kadar tanıttı değildi. Kafası karışık iki sistem vardı. Eksen şok meydana izin ve Banagher uzaya Garencieres almak için izin Psikopat oyundu. Judau ancak, soru hala duruyor, Nasıl psikopat çerçeve ve psycommu yoksun çocuklar duymasın onun yeniden birleştirmek için yönetmek mi?

+864
rndmmthd 30 May 2014 05:34:18
34 yanıtların

İçinde Baccano!, "Günlük Gün" her iki gazete ve bilgileri bir ofis. Anime, Başkan, şef editörü, ve Başkan kalır dosyalarını mount arkasında gizli.

Kim o?

pile of books

+957
Estella Sanchez 03 февр. '09 в 4:24

Onlar Oren ve Kamin ve ana karakterlerden olan "Evrensel Çatışma Saga". Karakterlerin sahip olmuş olarak anılacaktır ikiz yapay yaşam formları (Kaynak). Onlar paylaşım appeareance bir Neo Makine Mutant Tuffle(Kaynak)(Kaynak).

+947
hayden23 15 May 2019 10:30:03
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Shinobu Oshino dediği gibi'si Bunri no Crime Edge Kesilmesinin Suç Kenarı/gibi görünüyor.

Tek kahraman tarafından kesilmiş olabilir, son derece uzun saç ile kısa bir kız hakkında bir hikaye. Son derece hızlı büyüdüğü için gelmek kahraman decivde günlük saç kes.

+837
ashish bhutani 28 Ağu 2018 02:19:40
Bakuon!! Sakura Yemyeşil ve motosiklet kulübü diğer arkadaşları hakkında Mimana Orimoto tarafından manga serisi. Anime televizyon dizisi Nisan ve Haziran 2016 arasında yayınlandı.
+815
ministrel94 6 May 2018 14:03:01

Beerus Champa ile aklını ile konuşamaz, çünkü "bir şey söyle" dedi. O Champa aslında gitmiş o zaman bir şey söyle "diyor" olduğuna inanmıyor. Ama Champa o varlığı siliniyor çünkü o cevap verebilir.

+800
Drew Beres 8 Eki 2015 01:00:14
Büyülü Suite Prism Nana animasyon tanıtım videoları bir dizi SHAFT tarafından oluşturulan sihirli kız temalı pachinko yuvası, bir dizi.
+796
user25795 2 Haz 2016 18:10:03

Ben olsam gitmek Evet.

Hiden Jutsu sadece bir klan içinde geçirilen klan teknikleri gizlidir. Sadece "çalıntı" olabilir, çünkü gizlilik için doğa ve ihtiyaç duyulduğunda. Klan dışındaki Ergo biri bu teknikleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca klan dışından birine de kabul edilen ve bu teknikler öğretilebilir olduğunu tahmin ediyorum. Eğer kriterlere uyuyorsa onlar da kendileri bulsunlar. Bazı örnekler atalım.

  1. Hyuuga Klanı: Byakugan olabilir bir kekkei Genkai, yani Biri sadece Hyuga Klan olabilir tezahür bu gözler. Ama Neji örneğin, çünkü onun doğal yetenek anladım Hiden teknikleri gibi 32 Palms, Dönüş vb. Daha sonra amcası onun için halk onlara öğretti. Şimdi Ao hiç Nazik Yumruk teknikleri kullanabiliyor öğretti sürece Byakugan sahip olacaktır.

  2. Uchiha Klan: Kakashi, hakim önüne gelecek vb. bir kez Yapmış edinme klanın Hiden teknikleri kullanabilme göstermiştir. Bu Izanami, Kamui gibi Genjutsus, özel teknikleri vardır.

  3. Ina-Shika-Cho: Biz diğer kullanıcılar kullanarak "Okuma zihin" üzerine ninja Jiraiya gönderdi. Ama Acı Shizune üzerinde kullandığında, Ino Baba Tekniği olarak "" şeklinde konuştu. Bu teknikler olabilir veya dışarıda geçirilen olmayabilir Yamanaka klanı tarafından özel olduğunu düşünürdüm. Nara Klanının gölge tekniği klan dışında kullanılmadı. Akimichi Klanı muhtemelen Vücut Genişletme tekniklerini kullanarak genetik yapı, vücut gerektirir.

  4. Takım 8 - Hem Aburame ve Inuzuka klanı yükseltmek çocuklarda böyle bir yol bu, onların kullanımı Hiden teknikleri. Inuzuka bir köpek yavrusu yetiştirmek ve onlarla birlikte büyümek klan ise Aburame çocukları klan böcekler ile bağ.

Her birey sadece klan teknikleri öğrenebilirler bu şekilde doğmuş büyümüş olduğundan böylece Saklı gizli teknikleri vardır.
Demir Yumruk Stili öğretti olabilir varsa, neden olmasın kesin Çakra Kontrolü ile biriyle Hafif bir Yumruk? Ben tam olarak atlatmak için Byakugan yok ve savaşırken alanları hedef Çünkü.

+773
user3538001 9 May 2011 03:05:47

Göre bu:

1990'larda, Japon animasyon sürecine bilgisayarları birleştiren başladı. Bu Kabuk Hayalet ve bilgisayar ile Prenses Mononoke karışık cel animasyon gibi bazı işleri görüntüler oluşturdu. 1990'ların sonlarına doğru, şirketler dijital olarak yerine boya ile cels çizim doğru kayma başladı. Fuji cesaretle yabancı cels alma ve dijital üretim hattı daha transfer toplu karıştırmak isteyen animasyon endüstrisi için cel üretimi durdurmak duyurdu Filmler.

Prenses Mononoke olduğunu yayınladığı 1997, ama animasyon üretim başladı 1995. Ghost in the Shell oldu yayınladığı 1995. Buna dayanarak, genel üretimin bir parçası olarak dijital üretim veya 1995 önce başladı.

Göre bu, hangi olabilir veya olmayabilir doğru (bilmiyorum ne kadar güvenilir kaynak), Tobira o Akete bir erken anime kısa metrajlı dijital üretim gibi oldu Biraz Cupid (bir anime serisi yerine kısa), hem de bir 1995.

Ayrıca,

Shell filmi ve diğer prestij Özellikleri (2 Patlabor, Jin Roh) üretim I. G., onların dünya için bilinen en ünlü Hayalet anime hayranları Gainax adı: (Xebec ile)) Love Hina ve FLCL (tanır tarafından ilk iki dijital anime serisi üretti

Final Fantasy: Ruhlar İçinde, serbest, 2001, olduğunu ilk fotoğraf gerçekliğinde bilgisayar animasyonlu film. Kan: Son Vampir, olan oldu 2000 oldu tamamen dijital ve göre bu, ilk tamamen dijital özelliği.

İlk tamamen dijital anime serisi Bit 1995 yılında Satelight Inc tarafından oluşturulan Eros oldu. Bir açıklama olduğu bu sayfanın, ama bu da Japon. Çeviri anladığım kadarıyla, Bit Cupid dünyada ilk sürekli CG animasyon oldu. 3D olarak modellenmiş gibi görünmek için yapılmış oldu. Ayrıca, renkli olmak, daha sonra kontur çizgileri çekilmiş.

Sonuçta, işler ne zaman başladığını tam olarak belirlemek zor oldu, ama ne bulacağım, dijital üretim 1995 yılında başladı ve ilk tamamen dijital özelliği 2000 yayımlanmıştır.

+760
Adrian Ghiuta 11 Nis 2012 11:16:39

Güya Eri olan bir cilvesi, geri Sarma, o verir ona geri bir bireyin vücut için bir önceki durum. O kullanılan bu, mesela geri alma hasar İzuku yaptığı için kendi vücut o zaman kullanılan birimiz Hepimiz de %100. Olabilir Eri geri yükleme için Tüm cilvesi için Tüm gücü ve aynı zamanda tedavi ondan onun yaralanma tarafından yapılır Hepimiz birimiz? Yoksa böyle bir şey için herhangi bir engel var mı?

+750
Amplify91 15 Nis 2012 10:51:06

Anime Kabaneri Demir Kale, Kabane gösterilen fiziksel yetenek aralarındaki yavaş, zombi gibi yürümek için bir yüksek hızlı hayvan gibi sprint. Buna ek olarak, Kabane istihbarat çeşitli derecelerde, akılsız zombi lideri türleri için basit bir makine çalıştırmak için güçlü olmak arasında gösterilir.

Bu çeşitli arkasındaki mekanizma nedir? Yapmak Kabane gücü zamanla, çeviklik ve/veya istihbarat büyür? Yeteneklerini enfekte özgün bireysel bağlıdır. Enfeksiyon durumlar için daha fazla ilgilidir? Bunun ardında akıllı ajan ve/veya gelişmiş evrimsel süreç nedir?

Wazatori ve Erimiş Kolonilerin varlığını güdümlü bir çeşit evrim işaret gibi görünüyor, ama açıkçası mekanizması tüm bunların arkasında ne gibi olabilir anlamıyorum.

+716
Rachel Satoyama 23 Eyl 2017 08:07:25

Tamam, bu yüzden kesin bir cevap bulmak mümkün olmuştur.

Naruto Narutimate Hero 3: Sonunda bir Çatışma! Jounin VS Genin!! İndescriminate Büyük Dövüş Turnuvası Toplantısı!

sigara olmadan büyük bir 107 karakter veya 87 karakterleri ile uzun konulu anime-alfasayısal karakterler

İkinci Yere gider:

Digimon Adventure 02: Zenpen Digimon Kasırga Jouriku! - Kouhen Chouzetsu Shinka!! Ougon no Digimental

104 karakter ile, 85 alfasayısal

Ve Üçüncü,

Dragon Ball Z Özel: Tatta Hitori no Saishuu Kessen - Dondurucu ni İdonda Z Senshi Oğlu Gokuu no Chichi

Olmadan 102 karakterler, 82.

Ben keşfedilen bu yazılı küçük bir Python betiği için yineleme yoluyla bir dökümü AniDB veritabanı anime başlıkları kontrol edin ve her biri, hangi-ebilmek bulmak onların sitesi

Eğer biri ilgi gösterebilir betiği: https://gist.github.com/ianfhunter/43599d30384b9b7aa0c6 (ama ben sadece hacked kadar 5 dakika, yani özel bir şey değil)

(Kısa C)

+706
user2965855 8 Eki 2012 05:33:49

Eğer 9:54 arasında 9 Bölüm görürseniz - 10:03, Kurahashi Miyo diyor ki, "bunu Al. Tsuchimikado aile tanıdık, Yukikaze olur. Nastsume babası gönderdi.

Yukikaze yok olmadı neden bu açıklayabilir

ama Hokuto Natsume ölümünden sonra kayboluyor.

Burada olduğunu gif:

+690
Mahfuz Shaikh 22 May 2019 19:37:59

Eğer Beleith tutulma başladığında aktive olduğunu Griffith bilseydim sadece aşırı berserk anime 25 bölüm izledim ve merak ediyorum? Nehre geldiklerinde düşünüyordu:

Benden uzak dur... kadar asla geri dönemeyiz omzuma dokunursanız.

Bunun herhangi bir önemi var mıydı?

Ben araştırdım ne ikinci sezon gelen manga okudum ve almadım.

+669
eddy147 30 Eki 2015 15:16:36

Bu etiketi olmalıdır Kullanılan sorular ilgili üçüncü sezon Digimon, Digimon Terbiyecisi. Sorular hakkında Digimon genel kullanın lütfen yerine.

Hakkında daha fazla bilgi için Digimon Terbiyecisi:

+666
user3369577 17 Ara 2011 14:20:51

Düz Naruto bayanposta geliyor:

Edo Tensei

Summoning of the 4 Hokage

Çağırma: Kirli Dünya Reenkarnasyon bağlar, ruhu ölmüş yaşayan bir gemi için kişi, ne zaman onlar gibi onları geri haberci onların emirlerini yerine getirmek için hayatta.

Yani neden Ayrı olduğunu hem onun gözleri, çünkü o geri devletin önce o öldü, olan oldu, hem de onun gözleri.

+632
Mr Question123 31 Tem 2019 08:55:27

Garip bir resim, altına sakladım. Facebook üzerinde buldum. Arama Google zaman, herhangi bir detay bulamadım.

enter image description here

Bu manga hangi belirli bir alıntı mı? Ne olduğunu öğrenmek ve okumak isterdim.

+619
Ann Campbell 1 Kas 2017 19:41:00

Genel olarak, tatil için mükemmel jounins seçilmiş vardır. ANBU kayıp ninja suikast gibi görevleri yapmak için, kayıp ninja daha var, jounin seviye ninja içerir. Bu yüzden bu kadar çok seviye jounin iseniz, iyi görevler yapmak mümkün olmayacaktır.

Tabii ki, güçlü s/O, mutlaka yok olsa bile ANBU olarak onları nitelendirir. Belki Adam güçlü bir ninja olmasına rağmen, hiç ANBU katıldı dikkat edin. Sanırım bir niteliği için girme ANBU olduğunu bile üstün bir yetenek, diğer yetenekleri olmalı yüksek yerle de. Yani adam taijutsu çok güçlü olduğunu asla taijutsu Adam olarak uzaktan iyi biri o (Uchiha Madara bile itiraf etti), ama ninjutsu ve genjutsu onun. Kakashi göre, Kakashi taijutsu Adam kadar güçlü olmasa da, onu yerle bir hayli yüksek olduğunu söyledi. Onun iyi genjutsu ve ninjutsu mükemmel olduğunu, Kopya Ninja çağrıldığını.

Son gereksinimi ve en önemli isteği. ANBU yapar görevleri ne biliyorlar ki eğer katılmak istiyorlarsa, bunu yapmak için, Eğer bütün klan katliam anlamına geliyorsa bile onlar kabul ediyorlar.

+586
Deshon Collins 13 Eyl 2012 23:25:22

Android mobil uygulama orada görünüyor için iki ana filtre özellikli ve yeni, diğerinden bu arama için manga içinde manga mağaza. Bu Titan manga tüm Saldırı gibi göründüğünü bulmamı sağladı. Ayrıca Fairy Tail manga çoğu var gibi görünüyor. (Tüm 50+ kitap kontrol etmek istemiyorum) ancak One Piece, Naruto, ya da kendi deposunda çamaşır suyu değil.

Başbakan tüm Crunchyroll manga var olsa bile, satın alınacak gibi görünüyor. Titan'da Saldırı çoğunluğu da benim uygulamam üzerinde SATILIK için yerelleştirilmiş değil $10.99 için satıyor.

+583
user240672 19 May 2016 04:42:50

Katakuri geleceğe gözlem haki ile birkaç saniye görebiliyor, o da zaten "gördüm" yeni bir forma dönüştürmek Luffy unuttun.

Diğer meyve kullanıcıları ile alakası yok, Luffy şimdiye kadar bir dönüşüm mekanizmaları ve büyük olasılıkla bu dizi gibi kalır gibi "dişli" kullanabilen tek kişi.

+577
user80235 15 Eyl 2016 19:21:06

Kullanım Şekli: (08 Birimi) 86:

  1. İnsan dünyada ÖLÜM NOT kullanımı bazen span başka insanın hayatını etkiler ya da orijinal hayatlarını kısaltır, olsa bile isimlerin ÖLÜMÜNDEN kendini NOT yazılmadı. İçinde bu durumda, ölüm olursa olsun neden, Tanrı sadece görür süresi kısaltılmış ömrü orijinal ömürlü değil.

Bu, Soichiro hala yaşamak için biraz zaman olduğunu söyleyebilirim, ama ölüm not kullanımı ölümünden doğal olmayan yaptı.

+483
Heddy 23 Ağu 2010 11:07:52

Nara stratejisinin dört bileşeni vardı:

  1. Shinobi Alliance dikkat dağıtıcı oluşturun
  2. Naruto güç çakra ile shinobi kadar
  3. Shika Ino Chouji combo ile Juubi kilitlemek
  4. Tüm İttifak Juubi de tüm gücüyle saldıracak

Büyük Nara Planını paylaşıyor gibi Naruto Shikaku ile iletişim haline geliyor. Zaten tüm ittifak planını anlattı " diye konuştu. Ancak, plan bütünüyle okuyucuya henüz ortaya değildir. Bu bölümde tartışıyorlar ne sadece dikkat dağınıklığı yaratıyor. http://www.mangainn.com/manga/chapter/95742_naruto-chapter-612/page_9

Naruto Shinobi İttifakı için onun çakra aktarımı başlarken planın 2. aşaması burada başlar. http://www.mangainn.com/manga/chapter/96726_naruto-chapter-615/page_20

Sonra 3. aşama başlıyor. Chouji diğerleri ile birlikte ön saflarda tank. Ino Obito kontrol altına almak ve biraz Juubi saldırıları atmak jutsu onu kullanır. Ve Shikamaru ve klan onun Juubi üzerinde shadowbinding tekniğini kullanın. Bu strateji ve (hatırasında) Shikaku ile temelde zamanı geldiğinde o kararı vermek zorunda olacak Shikamaru söyler yanlış gidebilir Shikamaru şüpheli unutmayın. http://www.mangainn.com/manga/chapter/97954_naruto-chapter-616/page_13

Aşama 4 başlar ve İttifak saldırı başlar. http://www.mangainn.com/manga/chapter/98410_naruto-chapter-617/page_8

Oldukça fazla meblağlar hakkında Nara strateji her şey bu. İşe yaramadı tek sorun oldu. Obito, Madara ve Juubi geçerli Shinobi Alliance tarafından çıkarılmak çok güçlü. Minato geldiğinde, diğer Kages ve Sasuke izledi ve sonra her şeyi yeniden değiştirir.


Ek kanıt Shikaku Kyuubi çakrasını aktarma yeteneği anlaşılır. http://www.mangainn.com/manga/chapter/97954_naruto-chapter-616/page_8

Shikaku ilk kez burada Kakashi deneyimlerinden öğrenmiş. http://www.mangainn.com/manga/chapter/98410_naruto-chapter-617/page_5

+438
Geomon 26 Oca 2019 08:07:53

Sık sık geri gelen tokyo ghoul anime bir müzik ismi arıyorum Helle ama adını bulmak gibi bir şansım yok. 7 Sezon 1 etrafında 1 Bölüm bile duyabilirsin:kaneki ve lize 20 « seni seviyorum » diyecek kadar konuşuyor. Bana cevap verecek olan herkese teşekkür...

+301
user609941 22 May 2017 08:40:05

Görünüşe göre Japon bir arkadaşıma sordum ve Japonya çocuklar okula gitmek, hatta bir noktada okul hayatlarında Kyoto için bir gezi var yere bağlı. Yani sadece bir resim değildir.

Okinawa rahat ulaşılabilir gibi değil sanki böyle ortak bir hedef gibi görünüyor, değil.

+282
Townsfolk 24 Ara 2013 16:20:27

Eğer doğru hatırlıyorsam 14 bölümdü

http://wiki.evageeks.org/Episode_14

+242
Hyouka 7 Nis 2019 11:23:31

Bir Semanian ve bir insan arasındaki dakika farkları vardır. Ancak en önemli kulakları vardır. Elf veya bir Vulkan gibi daha büyük ve daha işaret ediyorlar. Saçların ya da Dennis daha fazla insan gibi görünmek için ne gibi bir şapka ile gizli olabilir.

+230
SegF4ult 18 Nis 2010 00:12:06

EDİT: Filmler, Gazeteler, manga kaynakları ve Boruto serisi değişmedi üzerinden cevap sırasında çoğunlukla doğru olduğu gibi eski cevap bırakarak, ama manga sonra yeni canon sona erdi.

Kaguya aslında bir uzaylıdır. Boruto film ve dizi bildirildiği gibi, Kaguya başka bir gezegen/boyut oldu. Naruto gezegene gelmesinin tek sebebi bu Çakra meyve ve Shinju bir ağaç vardı inanılıyor. Açık olan şey, diğer Ōtsutsuki tanıyordu ve onları korkulan, geldiklerinde savaşta onları yenmek için Beyaz Yu ordu bina, ama kaçtıysa ya da oraya gönderildi ve etkili bir şekilde elde etti, tüm gücü nedeniyle bozulması nedeniyle kabilesine ihanet etti, Dünya için ülkeden ayrılmadan önce, özellikle Momoshiki iletişim düşünürsek belli değil.onun

Kaguya Otsutsuki madde:

Zaman geçtikçe, ancak, Kaguya insanlığa (鬼, Oni) Şeytan bu iyiliksever bir tanrıça bu imaj değiştirdi ki şimdi sonuçta onun bozuk tuttu güç, güven kaybetmeye başladı. Sonunda bu delilik onun için led, Beyaz Yu ordusu içine Sonsuz Tsukuyomi kurbanları dönüm, Toprak kendileri için çakra çalmaya gelen başka bir dünyadan Ōtsutsuki torunları için hazırlık olarak eylemler yapılıyor.

Momoshiki Otsutsuki madde:

Momoshiki Kaguya dünyasında önemli gözyaşları gözlenen, uzay eğriliği 16 aşan olan Kinshiki ile yakınlaştı. Anormal uzay eğriliği rapor etmeyerek klan kendi yasaları ihlal ettiğini kaydetti Kinshiki sonra klana ihanet etti mi, Momoshiki merak, ya da bir şekilde devrildi ve onu dünyanın yaşayan "alt yaşam formları" tarafından yok edilmişti.

(Tekrar, ayrı aslında bir uzaylı olduğu gerçeğini eski cevap geri kalanı doğru, en azından orijinal manga, ya da daha spesifik olarak Hagoromo açısından.

Eski Cevap:

Kaguya Shinju ağaç Çakra meyve yiyen bir İnsan oldu

İnsanlığın çatışmalara bir son vermek amacıyla, güçler gibi tanrıya ulaşmak için gerekli olduğunu "bin yıl önce, barış için Kaguya, özlem, inanıyordu. Bu nedenle, Shinju meyve tüketen tabu karşı geldi. Yeni bulunan güç kullanarak, Kaguya başına savaşları sona erdi, tek ve tapu onun için, Tavşan Tanrıça olarak tapılır oldu"

Bu daha önce hiçbir olay açıkça savaş ve şiddet ötesinde açıklanmıştır, ama önce İnsanlar oldukça normaldi, sadece Köyleri, normal olmayan ninja vatandaşlar gibi ima etti. Güçlerini mangada gösterildiği gibi Boyut değiştiren yer, ama dünyayı terk bilinen tek vaka da Oğlu onu yendi ve ay oldu Göksel bir beden içinde vücudu Mühürlenmiş zaman Kaguya, atfedilir.

Kendi oğlu çakra ona miras kaldığını kıskançlık bir uyum içinde, Kaguya bu Shinju kendisi ile birlikte ve onlara karşı canavarca On kuyruklu'yu şeklinde döndü. Yoğun savaş Hagoromo ve Hamura ayıran ve ay olarak Göksel bir beden çekirdeğini bir vücudu kapama sırasında annelerinin güçlü çakra emici ile sona erdi.

Yani eğer bir şey, sadece isteksiz bir Astronot olduğunu.

EDİT: Kaguya ve Hagoromo geçmişi kapsayan arc mangada değil, ve çoğunlukla dolgu anime UNUTMAYIN. Aslında Kaguya meyveyi yemek veya Hagoromo ve Hamura Babası Manga kim ya da Hagoromo hiç bir biçimde yapmış olsaydı olduğunu gördük. Anime Sasuke yıldızlar gibi görünmek için Indra gözleri bile değiştirdi, ama mangada, anaforları olduklarını, wiki manga Indra herhangi bir fotoğraf yok ama, Mangekyou sayfanın alt kısmında anime şeyi değiştiren düzenini ... ... ve bir Not, bir resim ile bunu açıklayın.

Mangekyou makale

+227
riroo 3 Ağu 2018 22:52:45

Bu bir şaka sanırım. Aya ve Yoko Karen "olabilir ilgilenen ses en azından" orada tavsiye alma dedi ve ben yalnız-üst ilgilenir misiniz üzerinde görüşmeyi de ilgilendi, çünkü heyecanlı hareket ediyor.

+226
Mariano Martinez 22 Kas 2019 16:06:55

Şimdi iki çocuk Hokage ve babasıdır. Tasarımcı sorumlulukları ve tüm eşyaları ile olgun ve yaşlı bir görünüm vermek Naruto için istediğini düşünüyorum.

Ayrıca sakın unutma ki orada bir ana karakter (yeni ana karakter), Boruto, hangi görünüşe göre tam olarak eski Naruto.

Ama yeni bir görünüm onu sevdiğim fesat bir gülümseme kaldırdı.

+204
Markus Klug 14 Ağu 2019 05:51:06

Son iki bölüm Donma Titreşim (2. Sezon Dondurma), biz olabilir görmek Kazuya, Rana ve Satellizer savaşan Şövalyenin Pandora ve Öğrenci Konseyi Başkanı Şifon Fairchild.

Bu kavgada, 2 1 karşı koymak rağmen, Satellizer ve Rana yaralı dövüldü ve kötü idi.

Merak ediyorum, Kazuya ve orada kendi başına üretebilir ki bu güçlü Dondurma alan var. Kazuya neden Şifon karşı dondurma yeteneğini kullanmak değil mi?

"Gerçek" bir Pandora karşı mücadele rağmen, birlikte devreye stigmata ile çalışan iki Pandoras ve çok güçlü bir Dondurucu bir çok şey anlamına gelebilir.

Satellizer yanında diğer sert pandoras karşı savaşıyordu diğer bölümleri kullandı. Neden Şifon karşı kullanmadı?

+173
JaMaBing 4 Eki 2018 18:03:18

Cesedine ne oldu bilmiyoruz , ancak ölümünden bu sefer mutlak kesinlik olduğunu neredeyse eminiz .

İlk olarak , sadece bir şey yapmış [ naruto bayanposta alınan] bu ızanami atabilirsiniz ;

Izanagi sadece Altı Adaçayı genetik özelliklere sahip olanlar tarafından kullanılabilir 
Yolları. Uchiha Sage soyundan olan Izanagi yapabilir 
çünkü şu an onların. Bir orta gibi göz hareket ile, hatta güç kazanıyor 
geçici olarak kullanıcı uygun gördüğü gerçeklik akışını kontrol etmek için bir bedeli var; 
tek bir göz içinde bu çağırma için zaman çok sınırlı rezervlerine sahip bir 
tekniği. Bu teknik, normalde sadece en kötü için kullanılır 
durumlar ve sonra kısa bir an için ama bu başına bela olan 
Izanagi sınırını aşan döküm edildi, göz çaresiz kaldı ve dedi ki 
kör kalıcı olarak işlenmiş, görme ve gücünü ender hariç 
dedi gözün daha fazla bir Rinnegan haline gelişen tarafından restore edilebilir.[5]

Madara hem evren ve rinnegan arasında zahmetsizce geçiş olabilir . kuyruklu canavar çıkarma jinchuriki ölümle yüz yüze olduğunda ama kesin olarak bildiğimiz bir şey bu . kaguya madara patlamış olduğunu gördüğümüzde benzer bir şey gördük , ve canavar ondan kaguya içine ayıklandı ve kaguya mağlup olmak üzereyken kadar sonra dışarı tükürmek değildi . Madara sonuçta çakra olduğunu ve gördüğümüz gibi göz arasında sonunda geçiş edemedim bile . Eğer Kuyruklu canavar çıkarılan yoktu olsaydı belki olabilirdi.

Madara sage olduktan sonra ben başka bir sorun yok , madara artık çünkü şu an onun dojutsu güçler erişebilecek bence altı yolun . Ama bu sadece spekülasyon.

+151
fiaura 29 Tem 2019 06:54:57

Konosuba 1 Bölüm anime bir an için duraklar, sadece bir video oyunu gibi. Ancak, bu olmak istediğim bir diğer gerçek dünya.

-Pause- Press Start Button Konosuba

Show duraklama neden böyle yaptı?

+130
TimeHorse 18 Tem 2014 01:01:28

Muhtemelen bu değildir tamamen açık, ama, göre bu web Sitesi (ve diğerleri): http://aminoapps.com/page/shonen-amino/4316391/alerta-spoiler-primera-parte

Bu Grisha ve Zeke elleri vardır.

+116
AardVark71 8 Kas 2017 17:22:13

Evet. Katil B hala yaşıyor.

Eğer sen izle tam film dahil olmak üzere kredi, seni görmek Gyūki (8-Kuyruk) çekerek onu dışarı su. Olarak da telaffuz edilen Bayanposta: Katil B: Boruto Film

Gyūki çakrasını açılan ve bir nehre boğulmasına izin bilinçsiz bir B atma işlerini bitirdikten sonra sadece birkaç küçük kırmızı bir hap olabilirmis gibi kuyruklu canavar gücü ile etkilenmemiş olduğunu, Momoshiki yorumladı.

Gyūki teşebbüs çıkarma başarısız oldu ve bu nedenle Katil B yaşadığı çakra hap küçük boyutu habercisi. Bu sırasında kredi onaylandı.

enter image description here

+88
whitney 25 Kas 2019 21:59:46

Manga kim, bir lolicon olmasına rağmen temizlik işleri yaparken, bir gün okuldan sonra bir kız arkadaşım olur bu adam. Küçük kız kardeşi ölür sonra, ve zaman bilerek ya da hatırlamak olmadan geri çevrilir.

Şimdi başka bir kız alıyor. Yarattığı bir kızla tanışır kadar bu olaylar zinciri oluyor?

İsmini hatırlamıyorum, ama çekim bir tam bir manga değil bence.

+67
Elliot Block 3 Nis 2012 12:02:20

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil