Alucard öldürmek için herhangi bir yolu var mı?

Eminim o insanların denedim her şekilde mümkün için denemek değil, ama yine de o kaldı hayatta.

İçinde Hellsing Ultimate: Bölüm 2, Ne zaman Luke Valentine diyor olacak kanıtlayan Alucard ölümsüz bir efsane, Alucard cevaplar orada böyle bir şey olarak Ölümsüzlük.

Herhangi olup olmadığını Ölümsüzlük sözde onun için herhangi bir sınırlama olup olmadığını gerçekten anlamadım, belki de kimse bilmiyordu. Sürekli 'Alucard öldürmek için bir yol var mı?

+27
Sairam Asapu 6 May 2018 07:21:56
33 yanıtların
+933
Linda Ndlovu 03 февр. '09 в 4:24

Bunun için birden çok faktör vardır:

Gon Pitou ve ana mücadele alanlarından uzakta önemli bir mesafe vardı 1) Mesafe.

Kullanıcılar tarafından En ve değişen kullanım 2). Savaş senaryosu sırasında böyle daha samimi bir ortamı olan seçim vs çok önemlidir. Çoğu ya gizlice ya da mücadele üzerinde yoğunlaşarak kendi aktif savaşlar onların.

3) nen en büyük etkin kaynak almak eğilimindedir inanıyorum. Kral doğduğunda, Pitou bakmak oldu ve (En) nen yuvayı çevreleyen bir savunma kılavuzunda bu kanal onu yapardı. Herkes pasif durumundan nen onun hissetmek için yeterince yakın olmazdı onlar yuva yakınlarındaki korkar oldu. Pitou da ondan Diğerleri doğru kaçan yaşından beri potansiyel olarak maskelenmiş veya kısmen mücadelede Gon var nen maskeli olabilir.

Artırıcı olarak Gon 4), yoğunlaşarak kavga ediyorlar kendi bedenlerine nen, bu nen daha içe onun yoğunlaştığı beri hissedemedim neden katkıda bulunacaktır listedeki diğer her şeyle birlikte.onların

Farkı hissettin yakın olan ve belki de (bir süredir) bu sonuncusu yanlış olabilir ama Killua düşündüm.

+897
Ted Lewis 3 May 2010 22:01:02
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Aylık Kız Nozaki izliyorum-mürekkep ve sayfalarda sopa sparkles kesmek gibi bir manga verme sürecine dahil olan farklı şeyler aralığını şaşırdı kun ve ben.

enter image description here

Nozaki-kun da masasında farklı numaralı kalemler bir yük vardır. En azından biri çok duydum "G-Kalem", diye tahmin ediyorum ama ne olduğunu tam olarak emin değilim... ve film kutusu gibi şeyler...

enter image description here

A&M de ideal olarak, bu adımları sırası olarak manga yapmaları ve zaman mangakas adımları ve araçları açıklamaya yardımcı olabileceğini umuyordum.

Not: ben değilim sorduğun için ne yapabilirim kendim, sadece süreci onlar geçmesi üzerine bir yüksek seviye.

+828
Toni Haddad 28 Kas 2011 02:57:28

Her zaman gölge klonlar oluşturulur, kullanıcının çakra eşit klonlar arasında bölünür. Eğer bir klon oluşturur daha fazla gölge klonlar, bu klonun çakra olurdu eşit olarak dağıtılmış arasında yeni oluşturulan klonlar.

Kurbağa Sage Naruto Fukusaku açıkladı, sage moduna girmek için ne göre, kullanıcı bir çakra ile dengeleme sırasında doğal enerji toplamak gerekiyor. Alt çakra ile bu dengeyi sağlamak zordur. Eğer doğal enerji kullanıcının çakra bunaltıyor eğer kullanıcı bir kurbağa dönüşür. Ayrıca, gölge herhangi bir kurbağa dönüşür klonlar, özgün kullanıcı da bir kurbağa dönüşür.

Dolayısıyla, sürekli gölge klonunu sage moduna bir kurbağa dönüşme riskini artırır yapmak, ve bu yüzden, Naruto neredeyse bu hileyi kullanamazsınız.

+826
Kyle Andersen 28 Eki 2010 23:20:26

Bu etiket sadece kullanılmak için sorular hakkında Pokémon manga serisi Pokémon Özel. İçin anime ve manga diğer uyarlamalar, kullanım . Sorular hakkında Pokémon oyunları, baş Arqade.

Ayrıca Bkz:

+808
ARTUR BEDYK 28 Oca 2010 00:55:36

Code Geass R2 bitiş, son sahnede yüzü sepeti CC ile çekerek bir At Binme gösterdi değildi olan birini gösterdi. Ve Geass onun sık kullanım yüzünden ölümsüzlüğü elde ettiği (daha önce Sıfır üniforması giyen Teröristler tarafından serbest Elevens Kod Sıfır planlarının bir parçası olarak bıçaklanmış olan kesinlikle Lelouch olduğunu düşünüyorum.

Yanlışlıkla tüm Elevens öldürmek rahibe Mary onun emrettiğinde Lelouch Geass ilk bölümden yukarı fırlattı. Sonra, babası Kral Charles onun tarafından dövüldü ve Kral Charles' Ölümsüzlük onu transfer olduğunu düşünüyorum.

Eğer o kişi gerçekten Lelouch olsaydı, o zaman, zaten o zamana kadar Ölümsüzlük elde etti?

+799
Zhen Hua Lamliang 2 Tem 2010 17:51:04

Bayanposta iddia olduğu bilinmeyen bu nokta olsun engelleri bir hasar sınırı ve kabul ediyorum bunu. Orada olan hiçbir kanıt henüz bir şey olabilir hasar engeller. Bu yüzden (bölüm 788) yazma engeli gerçekten yok edilemez olur gibi görünüyor.

Bariyer bloğu gördüğümüz en güçlü şey vardır:

 • İddia edilen bütün bir kale aşağı çekmek olabilir Kral Elizabello II Kralı yumruk. (bölüm 709)
 • (Bölüm 773)Hakuba bu bölü
 • Gladius' tam vücut rüptürü (bölüm 773)
 • (Bölüm 788)kuş kafesinin
 • Chinjao var Haki 788 (bölüm)matkap aşılanmış

Tek sınırlamalar biz gördük şimdiye kadar şunlardır:

 • 742 (bölüm)blok ses olamaz
 • (Bölüm ve 754 757)yüzey alanı bir sınırı vardır
 • Tek bir engel aynı anda üretilebilir. (bölüm 773)

Şimdi bu ses veya ışık benzer saf dalgalar oluşacaktı olarak Foxy gelen slowbeam engellemek için mümkün olacak gibi görünmüyor. Diğer taraftan, Franky gelen ışın, muhtemelen engellenmiş olur. Beyaz sakal'ın şok dalgası engellemek mümkün olacak Kral Elizabello II Kralı yumruk atmaya benzer, aynı zamanda gibi görünüyor.


Ayrıca, Oda cevapladı bu soruyu kendine Birimi 77, Bölüm 773 SBSdiyerek Bartolomeo engelleri vardır gerçekten sınırlı bir zaman ve maksimum kapasite 50.000 Bari-Bari veya 500 Turşu-Taramak-Taramak-Bari-Bari.

Okuyucu: Oda-san, Merhaba~. Bartolomeo hakkında, engelleri ya da her neyse, bir sınırı var hakkında bir şey çok Bari nasıl Bari değer maksimum kapasitesi olduğunu söyledi. P. N. Hoichael Jackson

Oda: Büyük soru. Aslında engelleri onun kapağı, bir gün onun gibi kaç tane engeller. alanı için bir sınır yoktur Bu bir bariyer-Bari! 50 bin Bari kapak şu anda tek bir engel tutabilir mi, derler! İnanılmaz! Bari 1-1 of Google-Bari-Bari, yani diğer bir deyişle, bariyer kapasitesi sadece 500 Turşu-Taramak-Taramak-Bari olduğunu Bari yaklaşık 100 katına eşittir Bari.

(Çevirmenin Notu: Bari, Google, Taramak ve kabaca 'çatırdayan'çevirmek tüm Japon ses efektleri vardır.)

+786
Zahran 2 Ara 2012 08:47:45

17 ve 18 (belirgin olarak) yerine Androidler Cyborg bunları yaparak en az 18 Hücre Saga sonra geliştirilmiş olan gerçek şu ki, insanlar vardı Androidler biliyoruz ve hala biyolojik bir parçasıdır, çünkü o bir Robot onu yapar Android vücudunda kendi beyni vardı Dr Gero kendini.

Dışarı Androidler Dr Gero hepsi Siborgların birçoğu aslında Androidler nasıl ve kaç yarattı?

+740
ruslan 21 Nis 2013 09:11:18

İkizler şeyler kopyalama gücü vardır. Bu yüzden İkizler anahtarları kopyalama beri lucy bunları kullanmak mümkün olacak anlamına gelmez. Çoğaltmak kopyalamak anlamına gelmez. Bir yazıcı gibi bir şey kopyalama gerçek tasarım değil. Gerçek bir kopyası var. Ben kopya kullanmak mümkün olmazdı yani, ama yinelenen kullanmak mümkün olurdu. Gemini tek kopya değil çiftleri kullanır demek. Böylece lucy sahte anahtarlar kullanmak mümkün olmaz.

+656
Terry Wallin 19 Ağu 2019 03:43:48

Çünkü o İtalyan şarkıcı Ilaria Graziano olduğu belirtilen youtube vid açıklama, şarkı bilgi dics kapak varsa, ya da Wikipedia. Ayrıca, otomatik çevirmen sitelerde sözleri koyarsanız, İtalyan alabilirsiniz. P kendiniz bulmak için bir çok yol :

İtalyan %100 belki de tamamen güncelleme: Tamam. Bu bilinen bazı Yoko Kanno izlerini içeren diğer diller gibi kırık İngilizce, Rusça ve uydurma Gablish.

Tercüme edilemez Gablish durumlar dışında, bu şarkının sözleri için internet üzerinde bulunan bazı çeviriler vardır. En azından gerçek bir dil bölümü olduğu için bu benim teorim.

Yani disk kağıt tarar bulduktan sonra, bu parça kesinlikle yok bazı parçaları aksine (yaa) kelimeler vardır, bunu buldum ve parça listesi sayfasında ilgili açıklama var:

enter image description here

kelimelerle listelenen parçaları içerir:

  1. oyuncu
  1. kopya
  1. o
  1. çatıdan bir yere sessizliğinde
  1. yeniden doğuş tarih
  1. küçük bir el atın

...ama "Kopya" ve "şarkı sözlerini bu CD kağıda basılmış, görünüşe göre yok Ediyor". Sebebi ne olursa olsun!

Bu site diyor ki bu bir başka şarkı ile Ilaria Graziano bir karışımı İtalyanca ve İngilizce "Ben" den ikinci KONSER albümü. Bu yüzden burada aynı şey.

Herhangi bir kaynak olmadan bazı sitelerde bu çeviri buldum, olduğu gibi kabul et var:

Sessizlik, sessiz olun durdurduklarını 
bunu biz yaptık arıyor?
Sessizlik, sessiz olun durdurduklarını 
yapmış olduğunuz arama...
Sessizlik, sessiz olun durdurduklarını 
Sakin aranıyor...

Kendi kaderimi kendim buldum orada
Sakin olamıyorsun?
Aşk kırık örme
düşünce aşk yeniden
Hile, çaldım, bilmiyorum 
Gömülü, komada olan bir çiçek kadar orada büyüyor 
Gömülü iyi oğlum 
Parlaklık için çok 
Hiç star böyle bir haritayı 
Utanç bir değiştirecek 
Seni aptal şey var 
Utanç bir değiştirecek 
Seni aptal şey var 
Sessizlik, sessiz olun durdurduklarını 
yapmış olduğunuz arama...
Sadece hayatım boyunca yaptığım...
hayatım boyunca 
hayatım boyunca 
hayatım boyunca 
Bilmelisin 
Bilmelisin 
Bilmem Gereken 
Gerektiğini biliyor
Kendi Kendime... Kendi Kendime... Kendi Kendime...
Ne kadar kendime bileyim...
Benim Öz...
Benim Öz...
Sessizlik, sessiz olun durdurduklarını 
bunu biz yaptık arıyor?
Sessizlik, sessiz olun durdurduklarını 
bunu biz yaptık arıyor?
Sakin arayan biriyim.....
Utanç bir değiştirecek 
Utanç bir değiştirecek 
Utanç bir değiştirecek 
Seni aptal şey var 
Seni aptal şey var...
+653
khamis alghamdi 6 Ağu 2013 22:49:52

Ben keşfedilen ilginç bir parça bilgi eklemek Dimitri mx cevabı ise ben araştırma benim cevap Neden Super Sonico ünlü?. Meğerse bu Süper Sonico oldu aslında dizayn olarak maskot için Nitroplus Müzik Festivali, Nitro Super Sonico olarak belgelenen Super Sonico Wiki ve Wikipedia. Nitroplus, ama öncelikle görsel Roman bir şirket, görünüşe göre, 2006 yılında maskot olarak Super Sonico tanıttı önce birkaç yıl boyunca bu Müzik Festivali düzenledi. -Evrende, Super Sonico (ve gravür modeli, elbette) bir şarkıcı, manga, görsel Roman, anime ve sonuçlanan Süper Sonico aşk gelgit acele yola olabilecek yayımlanan bazı en çok evren albümleri ve şarkıları vardı.

Süper Sonico ilk tasarlandığında çok mantıklı geldi, ona bir kulaklık verin: Müzik Festivali maskotu oldu, ve bir şarkıcı kendisi sonuçta. Bunları hemen hemen hiç çıkartmıyor neden Dimitri mx cevabı açıklar.

+633
Papachka 5 May 2019 21:46:31

Her iki manga bahsedecek olursak, gerçekten biraz daha fazla bilgi var.

Shonen Jump yaptığı açıklamada, Yoshihiro Togashi olacak sürdürme HxH karanlık kıta yay. Daha fazla ayrıntı yaptılar ki, Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump, bu yıl 16. sayısında yayınladığı belirtiliyor.

HxH son 9 Hafta bölüm serbest, 2016 18 hafta başlangıç olmuştur.

Siz de bir kontrol edin Aradan x Aradan hangi tutar güzel bir diyagram zaman bölümler vardı (değil) yayımladı.

Anime olarak, şu anda, üzerine bir anime inşa gitmek için yeterli kaynak olmadığını ve bu nedenle hala beklemede olduğunu. Anime devamı için, hiçbir zaman herhangi bir belirti verildi

+543
Vesko252 21 Oca 2010 11:23:01

"MK5" demek "jinping kireru 5 byoumae" (マジで切れる5秒前), veya olmanın eşiğinde kaybetmiş (çok kızgın).

+528
shoaib shoaibjan 30 Oca 2017 21:45:14

Sadece Sıfır no Tsukaima dört mevsim izlemeyi şimdi bitirdim, hiç bir şey kaçırmış mıyım bilmiyorum, ama bu soruya bir cevap bulamadım.

(Bölüm 1 9 sezon) Lagdorian Gölde savaştan sonra, Saito Kutsal Su Ruhu için bir panzehir oluşturmak için gerekli olan suyun bir element "yırtık" için karşılığında Andvari Yüzüğü geri vermek için söz verdi.

Sahibi olan bu yüzüğü ilk yerde Sheffield ile oldu, ama sonra kaybeder. Onundu Su ruhu geri döndü?

+521
nikolkameliya 30 Kas 2013 08:23:04

Bir kere, Totoro imajını en ünlü ve animasyon stüdyoları beğenilen logonun Studio Ghibli var (tek) bir parçası:

enter image description here

Film son derece hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden ikinci şey. Bir kağıt tarafından Rieko Okuhara "başlıklıYürüyüş Boyunca Doğa: Bir Psikolojik Yorumu Benim Komşum Totoro", o başlar:

Komşum Totoro neden bu kadar güçlü Japon halkının kalbi, annem de dahil olmak üzere, yakalama mı? Komşum Japonya'da çok popüler insanlar her Japon aile bir kopyası var ve her Japon çocuk Totoro Totoro olduğunu bilir. Yüzeyde, hikayeyi takip etmek oldukça basit ve kolaydır. Sevimli sevimli karakterler evrensel olarak çekici görünüyor. Yetişkin bir aziz çocukluk anıları yeniden yaşamak olabilir, film için Japonya'da bir köyde alır ve detaylı olarak İkinci Dünya Savaşı sonrası kırsal canlandırıyor. Ama uzun zaman önce unutulmuş gün yetişkin itiraz sadece nostalji nedir?

...

Karakterler sevimli özellikleri filmin popülaritesi için önemli bir nedeni vardır. Totoro ve arkadaşları tüylü ve doldurulmuş hayvanlar gibi. (Oh Totoro) Totoro, ya da Büyük Totoro, Studio Ghibli için ana reklam simgesi ve Totoro sahip ürünler hem çocuklar hem de yetişkinler arasında popüler. Orta (Chu Totoro) Totoro (Chibi'nin Totoro) Küçük Totoro (Neko Basu) Catbus ve Mei de Komşum Totoro hayranları Benim en sevdiğim karakter. Catbus gerçekten "tek başına şirin" değil; güçlü büyük bir gülümseme ile "Alice Harikalar Diyarında" dan Cheshire Kedisi diyor. Tanaka (bake neko) Japon kedi bir canavar ile korkunç bir gürültü sağlar Karanlık ve büyük ağzı ile görmek büyük gözleri nedeniyle Catbus karşılaştırır. Henüz hayranları Catbus sevimli bulmak ve ağaçlar üzerinde dar elektrik kabloları ve atlar koşuyor şekilde mizah keyfini çıkarın. Eğer Totoro ve arkadaşları hayal dünyalarında yaşıyor Totoro ve arkadaşları görünür sanki rüya ait olan fantezi dünyası, ve Mei ve Satsuki birkaç kez merak ediyorum. Yaratıkların sevimli tüylü özellikleri daha tüm ruhlar rüyalarında karakterleri bile çocukları merak ediyorum. Bir sahnede, kız kardeş ruhlarla bir rüya, doğa ruhları ile zaman onların yaşadıkları tam olarak nasıl bir rüya değil", "olarak geçirdikleri gece tarif. -Ruhlar gibi bu hayvanın sevimli özellikler ve komik eylemleri herkesin sık yapmak nasıl anlamak kolaydır, ama bu Mei favori bir karakter olarak kabul edilir neden açıklamıyor. Mei temyiz yetişkinler ve ilk bakışta belli olmayan çocuklar için özel bir şey var gibi görünüyor.Geçen yıl, Biglobe bildirilen "Totoro" oldu en çok kullanılan sözcük, Japon Twitter

Wikipedia bahseder bazı nedenlerden dolayı Totoro var aynı anda her yerde:

Komşum Totoro küresel spot içine Japon animasyon getirmek yardımcı oldu, ve başarıya giden yolda yazar-yönetmen Hayao Miyazaki ayarlayın. Filmin ana karakteri, Totoro, Winnie Japon çocuklar arasında meşhur olduğu gibi-the-Pooh İngiliz olanlar arasında. Bağımsız Totoro en büyük çizgi film karakterlerinden biri olarak kabul edilen yaratık açıklarken, "aynı Anda hem masum ve huşu uyandıran, Kral daha Totoro Miyazaki diğer büyülü kreasyonlar daha çocukluk masumiyeti ve sihirli yakalar." Financial Times karakterin itiraz tanınan, "[Totoro] Mickey Fare fanteziler—neredeyse değil güzel resimli—vahşi onun için umut olabilir daha gerçekten sevilir."

Çevre Dergisi Ambio Komşum Totoro etkisi açıklanan "[] güçlü bir kuvvet olarak Japon halkı satoyama'nın ve geleneksel köy yaşamı için olumlu duyguların odağı yapmıştır." Filmin ana karakteri Totoro bir maskot olarak Saitama bölgesinde satoyama'nın alanları korumak için Japon "Totoro Memleketi Fonu Kampanyası" ifadesi kullanıldı. Fon, 1990 yılında filmin yayımlanmasından sonra başladı, Ağustos 2008'de Pixar Animasyon Stüdyolarında Komşum Totoro esinlenerek 210 orijinal tablolar, resimler, heykeller satmak için bir ihale düzenledi.

Ana-kemer asteroid 10160 Totoro filmin ana karakteri Totoro ismi verilmiş.Totoro anda her yerde büyük film ve karakterleri algılanan, özellikle Japonya'da ve hem çocuklar ve yetişkinler tarafından ne kadar pazarlama hakkında daha az ve daha fazla gibi görünüyor. Film Roger Ebert incelemesi film deneyimi değil, çatışma ve tehdit durumu ve keşfi "dayanıyordu" dedi. Yani Totoro görselliği hem ikonik hem de pozitif.

Ben Okuhara kağıdı her Japon aile [film] bir kopyası var ve her Japon çocuk Totoro", ama Totoro sadece oyuncak daha bilinen iyi film kendisi öyle görünüyor ki, bunu" kaynağı nereden aldığını bilmiyorum.

+517
tx2z 30 Ağu 2010 05:40:08

Arslan Senki 6 Bölüm Funimation sürümü çok karanlık sahneler vardı, temelde neler olduğunu anlayamadı noktaya. Versiyonları, yayın Japonya, sahne vardı hala karanlık (beri çok bölüm aldı bir kötü aydınlatılmış kanalizasyon), ama o karanlık. Örneğin:

Funimation:

Funimation nonsense

Yayın:

Broadcast version

(Ya da, kontrol Bu ekran görüntüsü karşılaştırma.)


Ve öte yandan, daha parlak Funimation gösterir, ışık renkler inanılmaz doygun olmuyor. Ölüm törenden bir örnek:

Funimation:

Funimation nonsense

Yayın:

Broadcast version

Bu daha az korkunç olay yerinden Arslan Senki yukarıda, ama yine de açıkça görmek farkı bu ekran karşılaştırması.


Bu Funimation anime ile tutarlı bir sorundur. Neden?

+483
Aj700 7 Tem 2015 00:00:36

Bardock serisi göre ölü ve canon göre, ama başka bir zaman çizelgesi gönderildi oyunu Dragon Ball Xenoverse göre. Hiçbir şey gönderdi, Ama nerede olduğuna dair söylenir.

+479
SamaSamrin 17 Haz 2016 01:22:04

V Jump Dergisi yayınladı bir resim Goku ile gümüş saç ve bir çok kişi web bahsettiğiniz "Süper Saiyan Gümüş" ve bu sahip olmak hakim Ultra İçgüdü.

Ultra İçgüdüsü hakim olduğu herhangi bir resmi teyit veya tekzip Süper Saiyan Gümüş mü?

low-res image of silver-haired Goku

another image of silver-haired Goku

+468
YEA1903 5 Eki 2017 17:07:23

Videonun Başlığı "Bir iyi Geceler Öpücüğü" ile Ejderha/Roy (youtube) ve anime Nodame Cantabile. Piyano çalmaya gördüğünüz iki karakteri (kadın) (erkek) Shinichi Chiaki ve Megumi Noda vardır.

+449
user293058 28 Eki 2014 00:09:47

Naruto ve Sasuke Kaguya savaş yenilgisinden sonra, her iki kolunu kaybetme sonunda. Tsunade geri büyümek için Naruto'nun eksik kol tarafında içinde belirli bir hücre nakilleri. Ama Sasuke sebep olduğu zarara karşılık (-ish) kendini cezalandırmak istediği için kolunu geri istemiyor.

EİPsyKongroo dediği gibi Altı Yol çakra Adaçayı var ne zamandan beri, sadece Magatama bu Rinnegan aldı, ve herhangi bir kayıp/hasarlı hücreleri kurtarmak için yeteneği olduğunu sanmıyorum.

+405
hornetbzz 12 Şub 2019 08:37:59

Eğer Buggy kılıç tarafından kesilmiş olabilir, Buggy Wano içinde durdurulamaz olur. Bir kılıç ustası Buggy Bara Bara no Mi var, yani Haki onu kesmek mümkün olacak kullanarak misiniz?

enter image description here

+371
aintgeorge 14 Şub 2010 22:44:00

Rasengan çok tehlikeli bir yöntem olsa da, yasak bir teknik değil, herkes herkese öğretebilir.

Naruto wiki var kategorileri için yasak jutsular vardır:

 • Kullanıcılar kendilerine zarar veren teknikler, bu sadece kullanım kullanıcı için son derece yararlı olduğu gibi zararlı olan Sekiz Kapıları açmak gibi.

 • İnsan bir kurban ölü reincarnates olan (örneğin Çağırma: Kirli Dünya Reenkarnasyon) doğa yasaları ihlal eden teknikler.

 • Yasak bir teknik olarak etiketlenmesi için büyük hasar neden olduğu bilinen bazı teknikler, böyle herkes ölümü ile köy ve sonunda tamamen yok olmasına kadar, böylece potansiyel liderliğini büyük ahlaki etkileri çok.

Rasengan bu kategorilerden herhangi birine uymuyor, bu yüzden büyük olasılıkla yasak bir Jutsu değil ;).

+355
Auntie Tay 31 Oca 2010 00:28:20

Onları akar su değil. Durgun olmayan su var. Duş ve su içmek ama bir banyo almak olmaz bu yüzden. Eğer onları etrafta bir su gibi akmaya, sonra suyun etkisini sıfırlayabilir onlar teoride su neden olan bir şekilde Haki onların titreşim olabilir o kadar.

+343
user79784 9 Tem 2010 02:52:58

Anime, Oikawa kibirli olmasına rağmen kızlar arasında popülerdir, kendini beğenmiş ve kibirli, ama onun beceri Karasuno bu belirleyici olmaktan uzaktır. O göründüğünde göster biraz kız bağır ve ağla.

Bazı kızlar neden Oikawa sever?

+292
parg0 9 Tem 2014 13:54:36

Bu başına bela olan AFAIK Nedeniyle aşırı göz(ışık kaybeder.e kullanıcı bakin). Gözler ikinci set sadece ana vizyonu geri getirmek için ama bu kullanıcı için yeni güçler verir. Sadece kullanıcı sonsuza dek herhangi bir sorun olmadan Mangekyo kullanmak sağlayacaktır.

+289
Michelle Arias 13 Oca 2018 23:44:24

, Zaraki ile savaşında ortaya çıktığı gibi, Unohana var Minazuki şifa olur. O zaman nasıl sonunda onu ilk nesil Kenpachi ünvanını kazanmak bir rol oynadığını öldürücü silahlar üzerine gitti?

+261
SunKissUAE 15 Nis 2013 22:31:47

Demek istediğim, eğer (Pokemon demek) mobil oyun yapmaya çalışıyorum, anime aynı karakterler kullanabilir miyim varsa? Bu tür bir durumu hakkındaki kanunlara ne değilse?

+260
Dominique Dancourt 23 Kas 2012 00:03:26

Pilotun Aşk Şarkısı (ya da, Toaru Hikuushi e no Koiuta) bir ışık Roman serisi ile Koroku İnumura. Bu set aynı evren gibi onun diğer Roman serisi; Prenses ve Pilot
(bkz: ).

Savaş boyunca taklit ettiği bir isyan her şeyi, ve dostluklar kayıp bir prens aşk hikayesi anlatıyor. 12 bölümlük bir anime uyarlaması 2014 yılında TMS/3xCube tarafından üretildi.

Oldu aslında yayınlanan beş ışık Roman (Japonca): Vol 1, Vol 2, Vol 3, Vol 4, Vol 5.

enter image description here

Daha fazla bilgi için:

+259
ROHAN KATAria 16 Ağu 2019 22:55:43

Ne Bir yazı arkasında Oda gerçek hayattaki ilham kaynağı olabilir? Herkes Bir Parça yazma ' Oda ' ilham hakkında bir fikri var mı?

+250
ianDONUTS 20 Eki 2015 13:18:52

Sadece bir hipotez hikaye gösterilmiştir.

İnsanlar 100 yıldır duvarın arkasında huzur içinde yaşıyor. Kapı ve kanal her zaman böyle 100 yıl boyunca baktım olduğunu varsayarsak, o zaman ana nedeni Titanlar o kadar zeki değil çünkü sanırım.

Titan Kaydırıcılar yükselişi önce, ihlal duvarın bir kaza değildi. Sadece Titan Değiştirenleri sonra geliyor, bu duvarın sonunda ihlal ettiğine Devasa Titan ve Zırhlı Titan tarafından Shiganshina saldırı. İhlal yöntemlerine duvar, kapı zayıf noktasına saldırarak oldu. Kanal su bir boşluk ile duvarın altından akmasını sağlayan gördükten sonra kanalı olmasa da daha fazla kapıya kadar zayıf olmalıdır. Ortalama titan sadece beyin böyle bir şeyi düşünmek zorunda olmadığını bir kez daha gösteriyor.

Devasa Titan onun yerine kapının kanal tekme yoktu neden Titanlar gerçekten yüzemiyor çünkü sadece bir tesadüf, ya da belki olabilir

+192
JordanBean 4 Haz 2015 12:50:41

Devamı olmayacak. Ane Doki (Haftalık Shounen Jump) YIL hafta için beş alt olması nedeniyle iptal edilen bir dizi oldu. Bir dizi düşük reytingler nedeniyle iptal olunca, hiçbir zaman (nadiren olur) başka bir dergi hemen alır sürece bir devamı olacak.

+144
samss 28 Şub 2015 08:46:41
(Kostüm oyunu) cosplay hakkında sorular için.
+121
need help 18 Mar 2011 12:55:31

Peki, deidara Uchiha klanı ve evren yönelik bazı olumsuz çağrışımları ve kızgınlık ifade etti. Deidara ile eşleştirilmiş olduğu için, eğer başlangıçta Madara kimlik dile getirdi olsaydı, Olası gerilim/çatışma yaratmış olabilir. Ama, bu mümkün olan tek cevap spekülasyon ve küçük bir parçası olur.

+121
RyanFalon 11 Kas 2013 06:28:12

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil