Ichigo neden son hamlesini kullanmak mı?

Aarancar arc sonunda Ichigo tamamen benim Form güçlerini farkı idrak bile edemeyeceği zor Form vardı.

Ichigo neden onu maliyeti ne biliyordu, ne zaman Final Getsuga Tenshou onun kullanmak istiyorsunuz?

+18
pocketpeanuts 28 Şub 2014 06:23:02
36 yanıtların

Ne yazık ki şu an, Hayır orada değil bir resmi kaynak ile bir Yayın tarihi için ikinci sezon ve sonucunda orada kesin bir tarih olarak (henüz).

Bir yazı üzerine Haç Harita, resmi olmayan bir kaynak (Yumi Tarafından Redfield Üzerinde Ocak 17, 2016) açıklıyor:

2 Titan sezon Saldırı Şubat ayında çıkacak iddia söylentiler olmuştur, ama zaten Ocak ayı ortalarında, ve hala 2 Titan sezon bir Saldırı için onay Tetsuro Araki, Titan yönetmen Saldırı tarafından serbest bırakıldı.

Verilen bir (resmi olmayan) açıklama:

2 Titan sezon Saldırı serbest bırakmak için harcadı en önemli nedeni olan Titan manga yazar Hajime İsayama Saldırı ve manga hep anime uyarlaması önümüzdeki 4 yaylar gerektiğini Titan anime yönetmeni Tetsuro Araki Saldırı arasında (iyi düşünce) anlaşması nedeniyle olur. Bu anlaşma anime manga önüne geçmek ve kaynak malzeme çok fazla sapma olacağını emin olmak istiyorum.

Bu cevap 17:22: 00 BST 19/01/2016 mevcut kaynaklara dayanmaktadır.

enter image description here

+985
normstewart 03 февр. '09 в 4:24

Daha doğrusu birkaçı.

 • #04 kural. "Bir shinobi her zaman ilk görevi koymak gerekir."
 • #25 kural. "Bir shinobi asla gözyaşı göstermek zorundadır.
 • # Kural. "Bir shinobi gizli anlamları içinde gizli anlamları görmek gerekir."
 • # Kural. "Bir shinobi komutan talimatları takip etmelidir."
 • # Kural. "Bir shinobi için çok geç olmadan hazırlamak gerekir."
 • # Kural. "Bir shinobi asla herhangi bir zayıflık göstermek zorundadır."

Ayrıca savaş özgü kurallar var

Savaşan Devletler Döneminde, kurallardan biri savaş dışında misilleme korkusuyla soyadlarını çalınmasının shinobi yasakladı.

olarak görülen bu Bayanposta.

+940
Geebah Konneh 7 Mar 2019 21:23:58
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

+918
Andre D 21 Mar 2017 23:50:59

Neden onlar bu Aerodinamik.

Daha az hava direnci, daha hızlı. Jetler, uçaklar, arabalar tasarlarken çok kullanılır. Bir şey daha hızlı olmak istiyorum, ya daha güçlü yapmak veya kesim buna karşı direniş var. Hız çok sıkı giysiler giyiyor ve aerodinamik bir pozisyonda çalışan ninjalar daha hızlı olacak önemliydi. İnsanlar (el) vb bir bıçak çizmek için hazır...belirtilen bu bariz faydaları yanı sıra.

Hiç bir denizaltı veya torpidoların şeklini merak? Neden onun hidrodinamik onun. Daha hızlı, sudan daha az direnci nedeniyle. Hava direnci için aynı şekilde çalışır. NASA aerodinamik büyük bir sayfa var ama belli ki artık (site için robots.txt nedeniyle sürünerek bile) kullanılabilir kullandı.

+874
Rusen Yasar 23 Eki 2019 23:48:37

Hayır. Bu kesinlikle yasadışı diyecek kelime Porygon. Sen de söyle Porygon2 ve Poryzon-Z!

İlk Porygon TV Serisi bölüm EP038 sonucunda büyük bir nüfus çocukları izlemek için epileptik nöbet.

Ne yazık ki, EP038 animasyoncuları tarafından hataları tekrar herhangi bir bölüm özelliği olmayan dijital Pokémon yol açmıştır. Bu sadece bir görünüm, birlikte Porygon2, olduğu Film: Kyurem vs the sword of justice. Ama Manga ve Oyunlarda çok sık ortaya çıkmıştır.

Aslında, bir üçüncü aşama evrim Porygon eklenmiştir daha sonra nesil 4: Porygon Z.

Porygon-Z

+848
Afriyanto Leo Purnama 4 Kas 2014 16:59:11

- Bıktım bu görüntünün XP-tan son gün için bir süre (bu uzun bir görüntü böylece bağlantı). Windows XP-tan görür 98-tan uzak feryat alınan bir panda tarafından kovalanan XP-Tan bir çerçeve olduğunu.

Ne bu başvurular mi? XP neden tan bir panda tarafından taciz ediliyor?

+839
Corey Blaser 3 Oca 2013 04:31:32

Yani, doujinshi oldukça yaygın olarak Japonya. Varolan bir dizi türevlerini olan doujinshi, özellikle olanlar, genellikle yalnızca sınırlı olmayan ticari dolaşımı gibi doujinshi sözleşmeler gibi, doujin mağazalar, Pixiv gibi sanat sitelerinde veya görünen ancak göründüğü.

Ama bazen, resmen Yayınevi tarafından onaylanması gibi resmi doujinshi antolojiler ve ticari kaynak malzemeler ile birlikte yayınlanmaktadır.

Bu Antoloji birimler genellikle çeşitli üçüncü taraf manga sanatçılar-canon oneshots olmayan kümelerdir. Bu hikayeler temelde aynı tür hikayeleri olur bul bir doujinshi Kongre; tek fark, bu hikayeler var resmi olarak yayınlandı, sanırım onlar değil teknik olarak doujinshi, ancak onlar bunu hissetmek çok benzer bir ruh...

Bildiğim kadarıyla bazı örnekler:

Yani benim soru, ne resmi bir çizgi roman antolojisi oluşturulması için tam olarak süreç nedir?

Yayıncı örneğin, nasıl bir oluşturmak için olsun veya olmasın karar verir? Bazı dizi neden Diğerleri yok iken resmi antolojiler var mı? İşin asıl yaratıcısıdır. Nasıl antolojisi dahil olacak ve kimin kazandığına karar veriyorlar? Sadece doğrudan çeşitli manga sanatçıları hitap ederler, eğer antolojisi için bir bölüm katkıda bulunmak, ya da bir yerlerde bir emri yapmak isteyip istemediğini soran?

Merak ettiğim bir şey.

+834
Kiel Wright 27 Şub 2012 21:51:27

Eldian Ordu etrafında dönen manga okudum, ne kadar modern savaş Gemileri çok benzer konuda olan Zırhlı savaş Gemileri var. Bu tür gemilerin sahip oldukları ne kadar iyi anlatıyor, hava gemileri gibi olduğunu düşünmedim çünkü anladın, bilmiyorum.

+811
Dianne Love 27 Ara 2018 08:42:06

O sahneyi hatırlıyorum. Bu belgeleri bağ sertifikaları, hisse senetleri ve/veya diğer maddi açıdan değer tutulması belgeler olduğu ortaya çıktı.
hisse senetleri görüntüleri
tahvil sertifikaları resimleri

+773
Kong Lingshi 9 Oca 2018 12:34:58

Bu sadece saf bir spekülasyon, ama, eğer Dünya bir parça varsa, ve çok küçük parçalara ayırın ve Rüzgar serbest kullanarak uçsun, o Kum olarak kalmayacaktı. Ya da kum az gibi. Bu yüzden Toprak ve Rüzgar kombinasyonu Kum Serbest olduğunu düşünüyorum.

Odun Sürümü kullanamazsınız beri, aynı zamanda Su ve Toprak serbest kullanabileceği Yamato daha önce de açıklandığı gibi, bu uyuyor. Shukaku çok Rüzgar Sürümü kullanın ve kum çok Toprak, bu yüzden Kum Serbest bırakılması için hem Rüzgar ve Toprak sürümü kullanıyor.

+753
Ryan501 15 Eki 2010 21:39:50

Kesin Bianca olur. Resmin yanına alıp onun şapkasını hala evdeydi. Sen kül bir şapka giymedikleri öpen şapka ve kız almadı. Bir resim vardı o yüzden Kül karıştırmayın ve Bianca onu öpüyordu onu bırak kendi öğrensin isteyebilir.

Onu severdi, çünkü o sadece bir kapağı vardı onun gibi ama sesi yokmuş gibi davrandı hep. Latias başının üzerinde yaklaşık 2 dakika sonra uçtu ve Latias yaklaşık yarım gün gitti demektir, bu yüzden onu öpen kişi değil mi o şehre doğru uçmaya vardı.

Kesin Bianca olur. Muhtemelen sadece onu öpmek çok şaşırtmak için Kül şapkasını bıraktı utandı.

+752
art1go 6 Tem 2013 11:08:27

Naruto sage modunda saniye içinde girebilirsiniz, ayrıca Naruto için doğadan sage çakra kazanmak için zaman ayırın, doğru değildir.

Doğadan adaçayı çakra kazanmak için bazı koşullar vardır.

Yeterince doğal enerji toplamak için başlatmak için Sage Moduna dönüşüm, kullanıcı hareketsiz kalması gerekir.

Bu weekness aşmak için, Jiraya kullanın
Sage Art: Amfibi Tekniği, bir veya daha fazla kurbağa sigorta ile kullanıcının omuz ve doğal enerji toplamak için bunları kullanın.

Naruto enerji doğa toplamak için gölge klonu Kullanın ve sage çakra kazanmak için kendi orijinal onun klonu Ara yerde. ama 5 kullanıyor gölge klon sınırı vardır.

Sen-ebilmek bulmak daha fazla bilgi burada.

+735
user52595 19 Haz 2013 22:02:52

Oda seni yazmak çalıştırdığınızda başka bir Ölüm Not getirmek için Shinigami ne diyor.

Manga pilot canon olmayan. Ancak, hiçbir şey açıkça bu konuda ana dizi olarak ifade edilir, bu yüzden bu kuralı olabilir veya ana serisi için geçerli olmayabilir.

 • Kural geçerli değil ana serisi.

  Bu durumda, Death Note bir şekilde "büyüyor" daha fazla sayfa bir kez kullanın tüm sayfaları, olarak tanımlanan bu cevap.

  • Shinigami nasıl Not veya dolu olduğunu söyler mi?
  • Ölüm Not tükendi olduğunu söyleyebilir miyiz?
  • Eğer notumu doldurmak eğer ben, başka bir Shinigami sor, sonra Sil tekrar ilk notum ne olduğunu, kendini benim için iki Ölüm Notları yapmış olurum?
  • Neden altı Ölüm Notları almak için bunu yagami Light mi?

  Bu varsayım altında, bu sorular geçerli değildir.

 • Kural geçerli ana serisi.

  • Shinigami nasıl Not veya dolu olduğunu söyler mi?
  • Ölüm Not tükendi olduğunu söyleyebilir miyiz?

  Eğer bir dizüstü bilgisayar veya dolu olup olmadığını nasıl seviyoruz, gerçek hayatta, söyle! Eğer sahibi anlatıyor Shinigami o defter dolu, Onlar ki muhtemelen göz gezdirmek sayfalara bakın Eğer tüm sayfalarda görünmesi için dolu, ya da belki, onlar kazandı ben bile rahatsız yapıyor sadece üzerinde yeni bir dizüstü.

  Açıkça belirtildiği ve Shinigami genellikle tembel ve çok akıllı olduğu görülmüştür. Sahibi söylüyor bunları düşünemiyorum, "Hey bak, burada köşede küçük bir boşluk var, neden şimdi yazmıyorsun?"

  • Eğer notumu doldurmak eğer ben, başka bir Shinigami sor, sonra Sil tekrar ilk notum ne olduğunu, kendini benim için iki Ölüm Notları yapmış olurum?
  • Neden altı Ölüm Notları almak için bunu yagami Light mi?

  Ya ikinci el notebook konusunda yeni bir el alır ve buradaki varsayım, ya da kullanılan dizüstü etkisiz hale gelir ve sayım dışında bırakılmıştır. Bu makul bir varsayım, çünkü aksi takdirde orada olurdu bir çelişki olduğunda Işık ister Ryuk için 7 notebook.

Silinmiş bir sayfa yazdıktan sonra insanları öldürebilir mi?

Silme adları ile ilgili Ölüm Notu bir kural var:

Nasıl: 86

1. Ölüm Not-out silgi veya beyaz ile yazılmış isimleri silmeye çalışarak işe yaramaz.

Kelime işe yaramaz yukarıdaki kural olabilir yorumlandığını ifade ya da iki şey:

 1. Onun adını bu işe yaramayacak çünkü sadece yazdığın kişi kaydetme umuduyla bir adı silmek için çalışırken rahatsız etmeyin.
 2. Silme kendisi değil miydi gitmeye çalışın. Her şeyi yazılı olarak Death Note olamaz fiziksel olarak silinir.

2 sözlü tartışma doğru, sonu belli olursa. Eğer 1 yorumu doğru ise, teorik olarak sayfaları yeniden kalem ile yazma ve silgi ile silme veya mürekkep ile yazma ve su, vb ile yıkayarak devam edersin. Zaten sonsuz sayfalar var çünkü ancak, muhtemelen sorun değmez.

Son olarak, başlık soru cevap:

Tek bir sayfa yeterli iken neden tüm Ölüm bir Not mu?

Kolaylık sağlamak için, hepsi bu. Daha fazla sayfa ile, her birkaç gün silmek zorunda sorunlarını önlemek, bakım, sayfa, vb zarar görmesini önlemek için silme yapabilirsiniz. Ayrıca, defterden insanlar için tasarlanmış" olmadı", Shinigami için tasarlanmış" olduğunu ". Ürün tasarımı genellikle birincil müşteri tabanını tercihlerine hitap etmektedir. :-)

+691
Frank B 11 Ağu 2016 06:39:37
ReLife Yayoiso yaşam manga serisi bir dilim, 2013 Ekim ayında başlıyor. TMS Entertainment tarafından 2016 anime serisi içine adapte oldu. Bu yüzden geri yolda hayatını almak için bir fırsat olabileceğini yüksek okula bir yıl gitmek için fırsat sayılan 27 yaşında bir adam ile ilgili. Gizemli ReLife şirketi 17 nasıl baktığını onun görünüşünü değiştiren bir hap ile ona bu fırsatı verir.
+663
Luminarka 18 Eki 2017 10:59:36

Kalkış istasyonu, belirli bir şarkı için gidiyoruz 41 Suikast Sınıfta sezon 2 Bölüm müziği hoş geliyor

+648
tarpaha 12 Kas 2016 07:12:18

Eğer cehennem kelebekler gerçek hayatta olduğu gibi gerçek..eğer soruyorlar sanırım. Kelebek çamaşır suyu içinde oluyor çok benzeyen butterlies vardır. Amaçları, anime ortaya çıkıyor. Bir iletişim sistemi vardır. Gerçek Hayat cehennem kelebek, siyah swallowtail kelebekler

+606
sadashiv30 20 Eyl 2016 03:53:27

Biri söyle bana adlarını bütün şarkılar Senin Yalanını Nisan anime? Piyano parçaları açılması gibi tek şarkı, bitmeyen, ve arka planda şarkı değil.

+562
Pritam Tiwari 31 Tem 2013 12:38:56

Vegeta bir kez "Goku" İngilizce dub 72 bölüm dedi hatırladım. Yok Vegeta Japon dub dünyada adı "Goku" de söyledi. Vegeta kaç kere Goku seri boyunca "dedi mi? Ve ne zaman?

+559
kkc 2 Tem 2013 05:28:12

Fire Force

Ateş Gücü (炎炎ノ消防隊 TR-en no Shōbōtai) de bildiği gibi İtfaiye alevler bir Japon manga serisi yazılı ve resimli Atsushi Ōkubo.

Ayrıca Bkz.

+536
Ryan Stubbs 20 Eyl 2011 23:18:51

2 sezon sonunda biçici manga dediğinde "ben 3 Sezon demek, Kaneki artık bir Kagune yok", değil yeni bir quinque ihtiyacım var?

+532
adelmo petrakis 24 Nis 2012 12:08:46

Tam 28 dakikalık versiyonu Güzel Tekne görünüşe göre kullanılabilir için trafik nicovideo (sana ihtiyacım için bir hesap kullanın veya bir yönlendirici gibi nicoviewer). Ben yayınlanan zaman geri orijinal Güzel bir Tekne görmedim, bu yüzden gerçek anlaşma olup olmadığını söyleyemem, ama kesinlikle bana doğru görünüyor. 04:36'da ilk ortaya koyar Güzel Tekne kendisi.

Eğer Güzel Tekne hiç Okul Gün eve bir video sürümde, ama olsaydı ben şaşırırdım. En az değil de dahil Fransız DVD-posta veya 2013 Japon Blu-ray-posta.

+527
Eagle Knives 13 Nis 2017 14:11:53

İlk yarı Konosuba Bölüm 4 gösteri montajı Kazuma ve Megumin eğitim, önde gelen bize inan gitti için uzun zaman. Mevsimler kadar birkaç kez değiştirmek için.

Bunun için bölüm yarısına başına gelen olay için çok fazla sürmeyeceğini bana öyle geliyor ki, yani bir yıl montaj sırasında mevsim değişimi ile örtülü olduğunu sanmıyorum.

Kaç gün oldu?

+523
Danyun Liu 13 Haz 2019 13:00:41

Railgun canon yan olmayan karakterleri kullanma ve Dizin ayardır.

bu tanım:

 1. Yere paralel evrenler içinde alıyorlar sanırım.

 2. Ayar ve karakterler ayrıca müstakil onlar.

 3. Railgun önce dizinin iki sezon izlemek daha iyi bence.

+499
Reverrius 25 Kas 2015 01:42:53

Soru aslında birkaç bölümden oluşur:

 1. Kurta Klanı gözleri bağlı veya Kurapika için benzersiz Uzmanı Nen yeteneği?

Bu yeterli bir cevap olduğunu sanmıyorum. Eğer Nen yeteneği diğer Kurta klan üyeleri için mevcut olurdu gözleri kırmızıya dönerse, o zaman Kurapika var Nen yeteneği tetikler ama net değil. Hiç inanmıyorum. Yine de Kurta ırkına bağlı olan bu devlet için çocukluğundan beri atfedilen diğer gelişmiş yetenekleri vardır. Gözleri kırmızı iken, Kurapika genç bir çocuk olarak bile birçok yetişkin erkekler kavga edebilir.

 1. Normal Kurta transfer nakli ile göz yetenekleri scarlet?

Hiç sanmıyorum ama bu cevap tam olarak net değil. Kızıl gözleri daha karmaşık fiziksel bir sürecin görünür "bir işareti" gibi görünüyor. Esasen, Kurtas (diğer şeyler arasında) kan akışını dramatik bir artış deneyim. (Gerçekçi olsun ya da olmasın) gözüyle artan kan akışı süsen kırmızı açmak için neden olur. Süreci gözler neden olduğu gibi, gözleri bu süreç neden transfer düşünmek için hiçbir neden yoktur. Gözleri kan akımı artışı elde edebilecek bir kişi bu gözler kırmızı aynı şekilde dönüş olabileceğini düşünüyorum ederken, diğer yetenekleri neden olmaz.

 1. /Vücut parçası organ nakli transferi Nen yetenekleri göz istiyorsunuz?

(Kopmuş vücut parçaları olacak gibi) cansız nesneler olarak saklandığından gözleri kesinlikle Nen içerir olabilir Nen. Ancak, Nen "kullanıcı tarafından ölümlerinden sonra bile sahibi" dir. Sadece bedenleri var çünkü (daha az yeteneği) Nen sahipliğini alacağı görmüyorum. Buna en yakın kontrpuan Kimera Karıncalar var. Nen yetenekleri potansiyeli ile Karınca Nen kullanıcıları sonuçlar tüketirken, kaynağını kendilerine özgü yeteneği olduğunu sanmıyorum. Onlara kişisel. Eğer yanlış isem lütfen bana bildirin, ama hatırladığım karınca Nen yetenekleri onlara özeldir. Geçmiş canlarından anıları gibi, kasıtlı olarak aynı şey değil, aynı yetenek ama almaya çalışırlar hayal bile edemiyorum.

Bu yüzden benim için "bu soru nokta tüm parçaları muhtemelen değil, ama Kesinlikle hayır". Bunu riske atamam kör oldum tabii ama zengin kör bir adam bunu yapabilir. Bu Kurapika için harika bir karakter belirli bir yay olacaktır. Bu mümkün olup olmadığını tüm mangaka kalmış.

+498
Michal Till 21 May 2013 11:13:37

Hayır. Batı hikayelerine dayanan son Japon anime vardır. Bazı örnekler:

 • Gankutsuou: The Count of Monte Cristo dayalı Alexandre Dumas, père klasik Fransız romanı Le Comte de Monte-Cristo, 2004-5 yılında yayınlandı.
 • Romeo × Juliet gevşek dayalı William Shakespeare'in klasik oyun, Romeo ve Juliet birlikte, sayısız referansları ve karakterler diğer Shakespeare tiyatro oyunları yayınlandı 2007.
 • Miyuki-chan in Wonderland bir erotik, lezbiyen yorumu Lewis Carroll'ın Alice Adventures in Wonderland, 1995 yılında yayınlandı.
 • Powerpuff Girls Z bir sihirli kız anime serisi dayalı bir Amerikan animasyon televizyon dizisi Powerpuff Girls, 2006-7 yılında yayınlandı.
 • Deltora Quest dayalı serinin çocuk kitabı aynı adı yazan Avustralyalı yazar Emily Rodda, yayınlandı in Sergisi B " yerine.
+483
bukut 19 Eyl 2016 14:08:59

Bond onların kanı daha derine gidebilir, anlamı Sasuke modern hayat vermek onun olma olasılığını biliyor Madara Devletleri. Sasuke Madara sadece başarılı olduğunu biliyordu Sonsuz Magenkyou bir şey Yapmış, bir şey olduğunu fark etti. Sonsuz Magenkyou Evren daha güçlü? Evet. Çok çok. Bunu Gözden kaçırmadan önce yeteneklerini aşırı, hastalansa, ya da çakra israf edemezsin düzenli Magenkyou bir şey Yapmış birlikte göz önüne alındığında, gerçekten bu yetenekleri herhangi bir ana ya da öğrenilmez. Bu mükemmel Suasnoo MS özel yetenekleri ile ilgili, ağızdan Susanoo ile kullanılan alev kontrol teknikleri, ve diğer birçok örnek gibi. EMS arkasında başka bir güç kullanıcı iyi görürler hatta bu sayede Sasuke de belirttiği gibi karanlıkta görmelerini sağlar. Madara ve Sasuke sadece gerçekten EMS onların uzun kullanım nedeniyle temel MS yetenekleri tam olarak gelişmiş sürümleri erişmiş.

+438
Hussein El Feky 15 Ağu 2018 03:57:23

Ah, bu grip aşısı, kim gönderdi bu işte:

アニメ"エロマンガ先生"2 紗霧ちゃんのお仕事に協力させていただいてます yapmak.これからもしばらくよろしくお願いします!#エロマンガ先生

Anime 'Eromanga-sensei' üzerinde Sagiri çalışmaları ile yardımcı olacağım. [her zamanki Japon hoşbeş] #EromangaSensei

Grip aşısı olduğunu muhtemelen daha iyi bilinen olmak sanatçı için Masamune-kun no Revenge LNs/manga; benzerlik ve onu diğer sanat Sagiri sanat olduğu açık (bkz. örneğin onun portföy web sitesi "Planova").

+434
Gamrix 11 Haz 2015 07:23:09

İlk yer olan Asahi Bira Salonu (yani Süper Kuru Hall, スーパードライホール). (cf. Google Sokak Görünümü)

the Asahi Beer Hall; image from Japanese Wikipedia

İkincisi, Testere, Testere, bir sanat eserini tarafından Claes Oldenburg adresinde bulunan Tokyo Uluslararası Fuar Merkezi (nam-ı diğer Büyük Görme). (cf. Google Sokak Görünümü)

Saw, Sawing; image from Oldenburg's website

+399
Fifi Shafinas 8 Nis 2017 05:11:29

Bu konuşma balonunun yüksekliği yorumlamak gibi durumlarda sipariş olarak kendi tecrübelerime dayalı kişisel bir cevap olurdu. Bu yüzden ilk olur sol kabarcık doğru daha yüksektir. Doğru ama sanatta önemli ayrıntılar ya da bir şey gizlemek olmaz olarak daha yukarı yerleştirilmesi için hiçbir şey durduramaz. Bu nedenle sağa sola bu panelde kabarcıklar okurdum.

Aşağıdaki resim olduğu http://shadow.randomfandom.com/gh/styles.htm ve gösterileri okuma sırası. Örnek iki konuşma kabarcıklar izahı 4 ve 5 numara gibi.

Reading order of Manga panels and speech bubbles

+365
VS7 14 Ara 2017 13:46:24

İngilizce terim "trainspotter" otaku Japonya'da görülüyor nasıl bir fikir verir; bir trainspotter aslında "Tren bir otaku" dir. Yani, bizim gibi garip, asosyal ve "değil". Silah delisi "gibi ifadeler değil, tamamen sağlıklı bir şekilde bir şeye takıntılı olma benzer bir lezzet taşır.

Çoğu Batı ülkelerinde daha sosyal bir stigma daha fazla bir şey Japon kültür değerleri uygunluk verilen, "garip" olmak.

Bunun gibi, Japon kültüründe bir otaku olarak tarif edilen neredeyse evrensel olarak negatif.

+346
Dave Pearce 17 Eki 2011 13:00:13

Üçüncü hokage kristal topu arıyordum. Ben ne rastlamak bu linki buraya wiki

Onlar her yerde belirli bir kişi izlemek için bir kristal top kullandığı bir yöntem. Takibe maruz kalan kişi hakkında birkaç kısıtlamalar vardır. Kullanıcı bu kişinin çakra desen bilmeniz gerekir. Eğer birini takip için bir hedef olabilir, çok uzakta olabilirler, kristal top konumlarını teyit eder. Bu teknik istihbarat amaçlı yanılmaz olarak, Üçüncü Hokage köyde kamu düzenini sağlamak için kullandı.

http://naruto.wikia.com/wiki/Telescope_Technique

+342
Shmal 2 Eyl 2010 18:50:16

150 bölüm oturup bilgisayarımda izleyeyim ki bölüm ne bulmak için bana yardım EDEBİLİR MİSİN daha anime okumak istiyorum çünkü naruto manga okumak istiyorum.

+289
mahendra trivedi 10 Ara 2014 13:28:45

Dana göründüğü çizgi roman Robotech: Aşk ve Savaş ve Robotech: Başlangıç için Gölge Kronikler demek ki görünen o hayatta imha 15 Zırhlı Tabur ve Mayıs devam eden savaşa karşı Invid bazı kapasite, ama sonra onun kaderi belirsiz.

+240
jcdammeyer 16 Eyl 2012 05:20:52

Saitama gibi gerçekten daha önce var olduğunu bilmiyor. Göstermek veya Saitama güç gerçekten, böyle bir şey izin istedi Saitama ile mücadele tren yaşındayken hatırladığım kadarıyla, Genos dedi.

+149
countermode 8 Haz 2012 12:08:32

Tek Parça, Bink var İçki "Dere sunumu sırasında 380 bölümde," Frankie ve Helikopter burunlarını Yukarı çubuk gibi görünüyor, ve onların önünde tutarak sepet ne ile oldukça tuhaf bir dans yapar.

Sadece tamamen rastgele dansı, ya da Japon bir izleyici için tanınabilir bir şey mi?

(Ekran görüntüsü Crunchyroll video kaydından alınmıştır.)

weird dance

+94
Rahoboth 19 Haz 2014 20:05:57

İçinde Nanatsu no Taizai, ana karakter ile ilgili bir 7 ölümcül günah, ve her günah ilişkili olan bazı hayvan:

 1. Wrath - dragon
 2. Kıskançlık - yılan
 3. Açgözlülük - fox
 4. Sloth - boz
 5. Şehvet - keçi
 6. Oburluk - boar
 7. Gurur - aslan

Bu dernek bazı referans mı? Bazı geleneklere uygun mu yoksa sadece bu mangada uydurdum mu?

+45
Observation 24 Ağu 2018 02:45:57

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil