Krillin Türk Halk karakter Keloglan dayanıyordu?

Son zamanlarda Keloglan adlı Türk Kültüründe halk hikaye bir karakter öğrendim. Zor durumlardan kurtulmak için aklını kullanan kel bir çocuk:

Keloglan

Oldukça benzer Krillin için Dragon Ball bakınca nasıl etkilendim ve Krillin bu karakter dayalı olup olmadığını merak etti. Benim şüphem arkasında bazı nedenler:

1) isimleri oldukça benzer: Türkçe telaffuz-o-lan sağlıyor.-lee, Japon adı bu adı büyük olasılıkla bir çevirisi gibi görünüyor.

2) Goku (maymun) folklor bir karakter üzerine kuruluydu.

3) oldukça benzer görünüyorlar, ve (kellik) birincil fiziksel özelliği paylaşıyorlar.

Akira Toriyama Dragon Ball serisi Krillin için bir ilham kaynağı olarak kullanılan Keloglan olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi var mı?

+300
Lyloox 21 Ara 2012 15:42:31
37 yanıtların

Gankutsuou, sanat tarzı çok garip. Bunun yerine normal boyama/gölgeleme sahip, (örneğin, saç veya gömlek gibi) farklı parçaları parça ile hareket etmeyen kendi desen var. Kont saç altında gömlekli ve görebilirsiniz. Gankutsuou ya da anime için benzersiz olduğunu bu bir sanat türü için bir isim mi?

enter image description here

+982
sum 03 февр. '09 в 4:24

Hayır Ba-wan denir. Ki bu bağlantılar ton vardır.. öyle. https://www.buzzfeed.com/christinalan/heres-how-to-eat-everything-youve-ever-wanted-fr

+920
Ameen Maheen 30 Eyl 2012 20:10:44

Hiçbir Oyun Hiçbir Hayat var 16 yarış ve sıralamada 1 16, esas bu wiki

Şunlardır :

 1. Eski Deus
 2. Phantasma
 3. Elemental
 4. Dragonia
 5. Devi
 6. Flügel
 7. Elf
 8. ?
 9. ?
 10. Exmachina
 11. ?
 12. Dhampir
 13. Lunamana
 14. Werebeast
 15. Seiren
 16. İmanity

Herkes yarış 8, 9 ve 11. sırada biliyor musun ?

+885
Ronald Symons 9 May 2012 21:03:28

Minato beri Naruto içine Yang Kurama mühür Sekiz Trigrams Mühür ve Dört Element Mührü kullanılan, kendini fok aynı seti kullanıyor Yin yarısı mühür neden? Neden Azrail Ölüm Mührü? Ya da Kushina içine? Anlamsız bir kurban gibi görünüyor. Ve Yin Kurama potansiyel kaybı.

+868
user387 21 Şub 2012 10:25:22

Ace Avukat/Gyakuten Saiban oyunları orijinal eserleri gibi oldukça eski ve uzun bir hikaye gibi, çok çekirdekli topu kabul edilirdi.

O dedi, anime ve benzeri durumlarda oyunlarda aynıdır (şeylerin düzeni içinde özellikle önemli bir öğretici daha fazla oldu ve o zamandan beri bu oyunu ilk vaka olduğunu söylemiştim, ancak şimdiye kadar anime ikinci maçta ikinci durumda kalmış ve araziler hemen hemen aynıdır ikisi arasındaki farklar çok fazla değildir. Anime burada ve orada, ve 13 özel bölümde bir kaç detay eklemek bir yan karakter biraz tasvir edilir nasıl etkiler ana karakter çok gençken büyük bir olay için bazı arka plan sağlar.

O dedi ki, eğer sadece anime izlersen, aynı hikayeyi alacak, sadece artık bazı karakterler ve MAÇ 1 çalıştırmak için beklemek zorundasın.

+844
Cheetalm 26 Şub 2017 14:15:33

İçinde Saldırı üzerinde Titan Sezon 1 Bölüm 23, Armin istenen yardım Annie, ve o kabul etti.

Yüzüğü taktı neden bir tuzak olduğunu başından beri biliyordu bunu. Yüzüğün üzerinde "istek" şüpheli & yakalandı zaman, dönüşüm o yüzüğü kullandığını hissetti demek ki kabul, sonra koydu. Kötü bir şey olacağını bekliyordu. Diğer taraftan, "İyi bir İnsan" olmayı kabul etti inanmak zor, hiç mantıklı değil.

Annie niye yardım Armin talep eden bir tuzak olduğunu bilmesine rağmen mi?

+811
Deja vu 24 Haz 2012 20:33:53

Ben buldum bu deyimi Bayanposta,

Sanji gücü onunkinden büyüktür, Sanji tayfanın en güçlü adam "olduğunu iddia Franky kabul eder.

ama Franky iddiası) olur nerede ve ne zaman bulabilirim. Bu Bayanposta orada herhangi bir atıf vermez.

Franky öyle mi? Tamam o zaman eğer öyleyse, nerede ve eğer?

+801
Warden 26 Eki 2010 13:27:49

Eğer görüntüleri ve bilgileri takip etmek istiyorsak verilmiştir. Bu olması gereken bir yerde arasındaki Toprakların demir ve bir adada Kara Şimşek Bu geçerli bir ninja dünya haritası. source kaynak resim

Haritanın bir parçası gösteren taktik açıklama bir parça aşağıda enter image description here

Taktik 3 sınırları bakıyor. Demir ve yüzen kaplumbağa toprakları arasında olduğunu açı şeklini alıyor, ve bilgi.

enter image description here

Bunun için en mantıklı yer olacak meydana gelen

+717
Jack Wagner 2 Şub 2017 07:25:33

Eğer diğer anime benim bildiğim, en özel genellikle dahil olduğundan yasal olarak internet üzerinden izlemek ve eğer emin değilim BD/DVD bültenleri ya da birlikte manga veya ışık Roman birimleri ile birlikte.

Gelen MAL, burada nerede bulabilirsiniz Chuunibyou demo Koi ga Shitai! özel:

 1. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Kirameki no... Şakşak Noel- 13 bölüm, BD/DVD final hacmi dahil.
 2. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Lite - Kısa bir bölüm yayınlandı tarihinde KyoAni resmi YouTube kanalı. Ayrıca dahil Aşk, Chunibyo ve Diğer Sanrılar! DVD/Blu-ray Koleksiyonları Tam olarak 22 dakika Fazladan hak Chuni-Şort.
 3. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Alan derinliği - Ai to Nikushimi Gekijou - Özel paket ile 1. Sezon BD/DVD birimler.
 4. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren Özel - Özel dahil BD ve DVD Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren.
 5. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren Lite - Kısa bir bölüm yayınlandı tarihinde KyoAni resmi YouTube kanalı

Bu özel izlemek için BD/DVD satın almanız gerekir gibi görünüyor. Özel KyoAni YouTube kanalında yayınlanan ilgili olanlar, onları bulmak ama sadece bir seferlik bir şey, muhtemelen belirli tarihlerde YouTube kanalı daha önce konuşuldu sanırım çalıştım.

+657
Chatar Veer Suthar 6 May 2014 20:41:48

Geri bakmak zorunda olsam güç kaynağını kendi vücutlarında fiziksel jeneratörler olduğunu, önemli bir şey. Bu jeneratörler için sınırsız güç sayesinde olduğunu bile iddia edildi hatırlıyorum. Bu gerçek güçlerini Olası kaynağıdır.

Belirlenemeyen neden oldukları için, bu basit ama oldukça teorik bir açıklaması var. Güç duygusu, gözcüler ve savaşçılar Z genel yetenek tam bir kanıt değil, aslında aynı konuda çalışıyorlar. Gözcüler Namek üzerinde Gohan ve Krillin algılayamadı bir an bile algılama yöntemleri atar, güçlerini, bastırmak için nasıl Z savaşçıları özellikle öğrendi. Bir şekilde, güç sızıntı söyleyebilirim, ve fark ne güç sızıntı olduğunu. Aktif içeren tarafından tespit edilebilir. Androidler güç üretimi tamamen mekanik bir yöntem var. Mekanik, bunun yerine biyolojik nedenle, güç sızıntısı, dolayısıyla tespit edebilir, onlara güç hiçbir fazlası olmadığını tamamen mümkün.

Bu şekilde, tüm androidler (aynı şekilde Kı olarak kullanılabilir gibi) Ki var, ve Gözcüler Namek Z savaşçılarına karşı etkisiz olduğunu aynı nedenle mümkün değildir.

+654
Dieter Schmidt Johann 10 Haz 2012 00:59:17

Prenses Vivi kod adı Bayan Çarşamba ile Barok Eserlerin eski bir üyesi. Silah, Peacock Slasher kullanarak savaşıyor.

Silahları kolayca (bir sandman çünkü o olsa bile) Timsah kafasını kestiği o zaman gördüğümüz gibi insan kafaları kesilmiş olabilir.

Peacock Slasher gerçek hayatta bir silah veya dayalı olup olmadığını bilmek istiyorum.

+652
Bat Man 30 Eyl 2013 06:01:02

İlk bir Uzumaki girmiştir çünkü nesile geçen oldu. Kendi içinde yin-yarım sızdırmazlık süre önce Mito Uzumaki, sonra Kushina Uzumaki, Dokuz sırasında Kuyrukları saldırı ve mühürlü olduğunu, Minato Naruto içine Dokuz Kuyruk yang-yarı kapalı.

Soyadı Namikaze Minato olduğu için onun içinde Dokuz kuyruklu'yu olmayan sadece Uzumaki üyesi olduğunu şimdi, Minato ve Naruto Dokuz iki Jinchuriki var-ve Kuyrukları da.

+651
Karthik Kayne 31 May 2013 16:08:49

Kim olduğu gerçeği duyurdu zaman kapıya bir haç, Hitler ve Nazi savaş Edward Elric üzerinden sunulan birçok şey için açar bölüm birini Sundu eksik aklın bir parçası... düşündüğün gibi değil hiçbir şey onu aramak ve Nazi Savaş olduğunda dünyamıza girmiş istediğini portal veya kapı yolu girilen kapının arkasında evrenin ya da gerçek bir şey yoktur tanrı olarak bilinen bir veya tüm ya da değil o. Eğer Kapı önünü hiç hayallerin hayal edebiliyorum ne tür bir kapı ya da bir portal olduğu doğru özellikle devletler hikayeyi takip ederseniz ilgili gerçeği kapısı yolu bu gerçeğe geçit yolu farklı şekillerde ortaya çıkabilir. İnvisibally bağlı olan paralel evrenler arasında kapı görüşmelerin Almanya tarafında Profesör görülebilir ve farklı boyutlarda kendi kişiliği vardır Sen başka bir türüdür. Açıkça görülüyor ki, sadece dünya Alchemist Full Metal olmak bu olsa özellikle kapı yolu birçok yerde yol açabilir. ^^' Her şey Manga okumak ve gösteriyi izlemek ve farklı boyutta diğer boyutlara mantıklı hiç ama ne MANİSA dünyanın ne olduğunu değil, Kim yok... yok çünkü Full Metal Alchemist Dünya sana güya gerçek farklı Siz olsa DA Bir düzen demek... ne çalışıyor decode sonsuz, çünkü evren için bir anlamı yok bu yüzden... Eğer her şeyin cevabını net bir ŞEY yok, çünkü Tanrı yangınlar kayıttan aynı zamanda zaten her şeyi biliyoruz aslında diziyi konuşuyor.

+640
Tiz 25 Eki 2010 12:30:55

Hikaye Göksel aşağı personeli ve öğrencilerine çeşitli cinayetler ve Kayıplar aşağıdaki parçalanmış olan İlkokul, bir İlköğretim Okulu Ana dizi. Hikayenin başlangıcı, Kisaragi Akademisi diye bir okul ilkokul sitesi üzerinden inşa edilmiştir. Kisaragi öğrencilerin bir gece, bir grup ani bir deprem İlahi Temel hala var ve okulun öldürülen çocukların hayaletleri tarafından perili ev sahibi başka bir boyuta taşınırlar zaman hayalet hikayeleri anlatıyor. Kisaragi Akademisi öğrencileri evlerinin yolunu bulmaya çalışın ve okul uğrak diğer gizemli güçleri hayatta kalmak.

enter image description here

MAL ceset Parti: İşkence gören Ruhlar ()

+530
Bhavana 6 Şub 2019 02:13:57

İlgili wiki sayfasını söylüyorlar

Ölen kişilerin ruhları olabilir hatırladı bile kavşak arasında yaşam ve ölüm sonrası hayata döndürmek için onların gençleşmek bedenler.

Yani Madara genç vücudu ile canlandı olabilirdi

+529
Jason LaGarde 11 Ağu 2011 08:35:29

İnekler genellikle medyada çok zayıf kalın gözlük gösterilir. Bu muhtemelen herhangi bir ülke ya da kültür için de geçerlidir. Spiral manga ve anime sanatçılar çok kalın gözlük göstermek gibi. Böyle daha kolay oluyor yerine çemberler ya da başka bir tarz çizim, sadece Spiraller çizin.

+504
myrovh 12 Ara 2011 19:08:23

İçinde Sagrada Sıfırla, bir ana karakter sahip olduğu yetenek sıfırlama dünyaya bir noktada son üç gündür o 'kurtardı' de içeren sıfırlama onu kendi anıları.

Olanları bilmek mümkün olduğu gibi sıfırlama sonra Kei, hiçbir şey değişmez ile tanışana kadar. Henüz onun gücünü asla tanık ve başarısız yıldır kullanıyor mümkün olmasına rağmen nasıl çalıştığını anlamak istiyor.

İlk başta, yeteneği olan herkes kendi yeteneği nedeniyle ayarına ne olduğunu düşündüm, ama birisi ilk kez yeteneklerini, bu durum gösteriyor ki ben, ne olduğunu bilmeden kullanarak yaralı olduğu bir olayı duyduk sonraki bölümlerde.

Nasıl yaptı Haruki bildiklerini ona güç önce toplantı Kei?

+472
user197885 6 Ara 2012 04:05:22

Evet, bir tür olabilirler.

5 Bölüm İz bahseder gibi, tek şart bir daire oluşturmak için bir kişi için. (Ya da "güç", alt/dub bağlı olarak) dönüşüm enerji akışını sağlar bu ızumi Devletleri. En simyacılar dönüşüm çemberleri çizmek, ama Hakikat Kapısının ötesinde görenler yerine kendi vücut ile kendi çemberlerini oluşturmak.

"So you transmute by placing your hands together and forming a circle."

Izumi: temel bir dönüşüm çemberi güç çemberi. Çemberin gücü dolaşımı görüntüler ve inşaat sembol eskiz, gücünü etkinleştirmek için mümkün olur. Bu da güç bir sirkülasyon var. Kendin için yaşamak en iyisi. Yemek hazır olana kadar... şimdi Gözden geçirin!

Alphonse: Tamam, o zaman... Daire görüntüler dolaşım gücü ve çizim yapımı sembol olarak, bu duruma en kısa sürede aktive olan güç. Ama sadece avuç içlerinizi bir araya geldiklerini dönüştürücü, değil mi, Usta miydin? İnşaat simgeler kroki gerekmiyor muydu?

Izumi: I am gibi bir inşaat sembol.

"I am like a construction symbol."

Metale karşı iterek eti enerji akışı için dairesel bir mühür oluşturur çünkü Ed metal elini (ya da eldivenli el ile düzenli elini alkışlar sayesinde bunu yapabiliyor.

Hem de "ellerini" eldivenli, böylece kumaş yeterince birlikte yukarıdaki gibi dairesel mühür aynı tür oluşturmak için sıkıştırabilir çünkü Al bunu yapabiliyor.

Yani, sürece iki metal kolları olabilir sıkıştırmak birlikte bir dairesel desen, kullanıcı olabilir oluşturmak gerekli enerji akışı ve kullanamazsınız be simya (sürece onlar oldu Kapıya).

+427
cytsunny 7 Ağu 2013 20:14:55

Orta okulda iken tamamen Kageyama bu senpai Aoba josai kaptanının adı da unuttum.

+349
jaysonder 8 Eyl 2014 02:45:06

Beethoven'ın 9. senfonisi Sevinç Ode (en listeleri 10 üstüne koy) dünya çapında müziğin en tanınmış klasik parçalarından biridir. Ama Beethoven'ın 9. senfonisi de listenin başında ya da yakın olacağını sanıyorum Japonya'da bilinmektedir. Bu bir köklü geleneği tutmak performansları bu Senfoni, özellikle finali (hangi içerir Ode to Joy) sırasında Yeni Yıl kutlamaları. Bu gelenek, 1920'li yıllara kadar uzanır, ve İkinci Dünya SAVAŞI ve sonrası İkinci Dünya SAVAŞI döneminde özellikle belirgin hale geldi. Bu nedenle, parça besleme Japonya'da bilinmektedir.

Ben gerektirmeyen açık bir anlamı vardır bu parça da biraz programlı, bu, tamamen enstrümental olan Beethoven'ın eserlerinin yorumu (çoğunun aksine). Anime klasik müzik kullanımı genellikle symbollism çağırmak olduğundan, bu gibi program parçaları seçmek için daha doğal.

Eğer iyi bilinen tüm klasik parçaları düşünün ve sembolik anlamı bilinen, gerçekten o kadar da çok değiller. Joy Ode aralarında oldukça doğal bir seçim, ve bu kriterlere de uyuyor çünkü çok kullanılıyor. Bunun ötesinde daha fazla açıklama ihtiyacı çok daha fazlası olduğunu sanmıyorum, ve Sevinç Ode anime oynanan bir miktar değil.

+347
Awindor 30 Ağu 2014 20:38:06

Adam Kisame savaşırken bölüm rewatching oldu. Adam gibi taijutsu savaşçı nadirdir, ama iki kişi daha biliyor Kisame dedi.

Kim bahsediyor?
250 bölüm 19:25 19:43

+345
Saurabh B 28 Kas 2012 09:14:21

Goku (Nyoibou) 'un (Kinto) sihirli uçan bir bulut ve uzanan bir personel vardı. ) (DB Z ikinci yarı bence bu dizi daha sonra, ama emin değilim, ekranda artık gösterilen değillerdi.

GT, vb (DB Z, DB) dikkate alınarak, tüm Dragon Ball serisi...

Ne oldu onlara? Yok ettiler, yetenekli, kayıp, çalınmış, ya da sadece kuru dışarı asılı?

+340
Edo 31 Eki 2014 11:27:30

Tarif olabilir anime no Shana Fazla olduğuna inanıyorum. Eminim bu senin doğru değilsem burası 1 Bölüm sürer gibi anlatan anime duyuyorum.

Yuji hakkında Fuzetsu hareket edebilen ve bir Mystes olabileceğini düşer iki yaratıklar keşfedin. Kimliğini merak, yaratıklardan biri Yuji yakaladı ve bir bıçak kapalı temiz bir şekilde kollarını dilim kadar onu yemeye... çalıştı. Acı içinde dev bebek bebek ağlıyor gibi, Yuji önünde yanan kırmızı gözleri ve saç ayakta olan bir kız bulur. Yakında, onun önünde yaratıklarla yüzleşir ve acımasızca iki yendi. Bir Mystes olduğunu Alastor" varsayar olarak "yanan kırmızı gözleri olan kız yakında Yuji varlığı hakkında soru ve mağlup etttiği gibi, anlamına gelir bir ses o. Bir kadın şeklinde, ve yaratık mockingly Alastor olan "Alev saçlı Yanan gözlü Alev Haze, 'Gökler' nin Alev gibi yanan Kızıl saçları ve gözleri olan kız tanımlayan sonra, başka bir yaratık saldırıyor; bu sefer oldu. Alev Haze son darbeyi ilgili olarak, karışık bir Yuji yolunda gider ve yerine düşman tarafından saldırıya uğrar. Bırakmak zor değil seçim, Alev Haze grev onu kılıç ve gözyaşı bir büyük yara kapalı Yuji omuz, dilme düşman koluna işlemi. Aldığı saldırı karşısında şok, Yuji yere-sahneden şekil kaçar gibi küçük bir bebek gibi düşer.

(Özet Bölüm 1 başına bayanposta beri ben olamaz unutmayın tamamen ne oldu bölüm 1)

Ayrıca Yuji Sakai diyor bu alıntı, "O gün benim dünya sona erdi" olan aslında "O gün benim...dünya sonsuza dek değişti." olan oldu sonunda ilgili bölüm. (src)

enter image description here enter image description here

the baby in question


Shakugan no Shana

Ayrıca bilindiği gibi Shana Yanan Gözler

cover

Özet

Normal gün onun aniden kızıl saçlı ve gözlü bir kız ile bir karşılaşma ile sona erdi dek, sonsuza dek, öyle düşünmüştü. Shana onun adını verdi.

Uzun değil lise girdikten sonra, Sakai Yuji normal gün sona eriyor. Eve giderken garip bir şey görür: insanlar garip bir yangın donmuş ve büyük bir bebek gibi görünen bir canavar onlara saldırıyor. Canavar öldürüldü, bir kız görünür büyük bir kılıç kuşanmış karanlık bir pelerin olmak üzereydi, ve yarım dilim. Yuji garip karşılaşma hayatta olsa, kız ıssız bir gerçeğin 'artık Sen yoksun onu bilgilendirir.

Başka bir dünyadan "Guze no Tomogara"; saldırganlar avlayan bir Flame Haze kendini arıyor. Varlığını çoktan yemiş olan “” Yuji bir "Meşale", bir yedek olduğunu ona açıklar. "Mystes", içinde değerli bir madde içeren özel bir Meşale olduğunu da söylemiş. Göğsüne baktığında az önce söylediği gibi, kendini zayıf bir alev içinde görüyor.

Kızın yanında ebedi mücadelesi başladı bu şekildedir.

Kaynak: AnimeNfo

+322
Seego 23 Ağu 2011 08:14:49

girl 1 girl 2 girl 3

Japonya oldu, ama karakter adını bulamadı bu aksiyon figürü rastlamak zorunda kaldım.

Bana yardım mümkünse ve karakterler bir açıklama verin.

+316
mrtechsavvy 5 Tem 2016 02:49:33

Gördüğümüz tüm karakterler, aynı zamanda %100 hayat lif üniforma giymek 40 %-90% hayat lif üniforma giyebilir.

% 100 hayat lifleri giyim edebilecek tek kişi (deneysel olarak vücutlarının içine aşılanmış hayat elyaf var) %100 insan var. Hayır saf insanlar 3 yıldızlı üniforma giymek mümkün olduğu gösterilmiştir.

+315
vinod tambireddy 30 Ağu 2013 11:32:47

-Eğitim-sanat terapisti ve bir psikolog olarak, evet, aslında "gerçek" resimler çocuklar tarafından çizilmiş resimler muhtemelen sanat terapisinin bir parçası olmak ve psikolojik/travmatik olaylar ya da insanlar zarar vermeyin olabileceğini söyleyebilirim. Ancak, bu çizimler genellikle gizli tutulur terapi seansları içinde çizilen, bu yüzden sadece Anno tarafından yakalandı ve filme birdenbire ekledi olacağını düzensiz olurdu. . .

+238
hamsternik 24 Ara 2017 18:47:24

Hikaye geçerli evinde, Dragon Slayer magic insanlar için ejderhalar tarafından öğretilen sihirli nadir bir tür şunlardır: anlamalıdır. Böylece, ateş/metal/ses/ışık/su/gökyüzü/etc gibi elemental büyü verir. Bu büyü diğer ejderhalar mücadele özellikle iyi olmalı. Ejderhalar kaç yıl önce ortadan kayboldu. Özellikle, Natsu alt/üst gibi bağlı olduğu kişi İgneel tarafından Dragon Slayer magic öğretildi. İgneel de uyarı veya açıklama yapmadan yok gibiydi. Kayıp ebeveyn/arkadaş/akıl hocası aramak değil mi?

Şimdi Neredesin, bu anlatı içinde belirgin çelişkiler vardır. Neler olduğunu tam doğa ileri giderek, hikaye için önemli ve anime izlemek. (sadece sonuna atlamak istemezsiniz) manga okuma olarak öğrenmek için iyi olurdu.

Güçler implante Ejderha Lacrymas türetilmiş olan sahte Ejder avcıları vardır. Bu Avcılar olasılıkla hiç bir ejderha bir araya geldi.

+214
sam masikini 24 Haz 2015 16:18:25

Yazar izleyiciler bunu fark etmek isteyen ilki, kemer boyutu anlamına gelir.Japon dövüş sanatları, büyük bir gücün(çok daha ince) aynı kemeri takıyor egemen olan bu akuma göreceksiniz Eğer street fighter oynamış, kullanıcının daha doğrusu 'bastırmak' gücü kontrol etmek için söylenir o bunu benden duymuş olmayın ama sanırım.

+206
Sakib Hossain 6 Ara 2015 04:12:01

Diğer cevabı ile kontrast için, burada sadece film kabaca kronolojik () var.

 1. Appleseed Alpha
 2. Appleseed (2004)
 3. Appleseed Ex-Machina

Appleseed 1 ve 2 ile ne demek emin değilim. Ben can find filmler listeleniyor böyle bir yere ancak myanimelist var "Appleseed 2" olarak eşanlamlı için "Appleseed Ex Machina" (kaynak)

Eğer ilgileniyorsanız Applseed XIII film uyarlaması olduğunu da unutmayın. Ancak, göre bu Applseed Wiki bu aslında bir "yeniden dizi şu 2003 ve 2007 film."

+195
Daniel Rotter 31 Tem 2011 02:57:21

Keisejuu anime, Migi bunun dışında büyüdü çünkü artık beyin yerine geçer diyor ve çok geç oldu. Ama daha sonra Shinichi ölmek üzereyken, onun kalbinin yerini aldı ve parçalar, ve daha sonra vücudun kalp ve diğer parçaları kaldı onu %30'u gösteriyor. Neden kalp yerine ama beyin olabilir mi?

+177
ArtekNT 28 Nis 2019 04:52:51

High school DxD içinde Issei "denge kırıcı formu almak için kolunu feda". Kurban ama burada ne anlama geliyor? Hala kolu var ve hala kontrol edemiyor.

+173
Marci 9 Şub 2013 21:05:27

Benim sorum bir süredir beni rahatsız eden 3 kümelerine ayrılmıştır. Ama tüm şeytan meyvesi yetenekleri kazanma teorik bir şekilde bağlantılı olmaları.

 1. Büyük Annemin geçmişten flashback, Anne Karamel ve Linlin (Büyük Anneler) bütün arkadaşları "gıda koparmak ondan sonra yok". Arka planda Streusen görüyoruz ve açıkçası olanlar tarafından dehşete olduğunu. Anime, Anne Karamel kaybolduğu belirtiliyor. Olay hakkında hiçbir anıları vardır büyük Annem kendini.

Büyük Anne Anne Karamel gibi aynı şeytan meyve yeteneği olan bir tesadüf mü? Ya Anne Carmel Büyük Anne tarafından yenmiş olabilir mi?

 1. Eğer (1) doğru olduğunu varsayarsak, ayrıca Şeytan Meyvesi Kullanıcıları yiyen bir kişi meyve yeteneği verecektir varsayabiliriz?

Kişi eğer öyleyse, tüm şeytan meyvesi kullanıcısı yemek için gerekli ise, ya da "tek bir ısırık", sadece bir ısırık meyve yeteneklerini ulaşmak için yeterli ne demek gerekir?

 1. Eğer (1) & (2) doğru, bu yardım cevap nasıl Karasakal çaldı Whitebeards "deprem" şeytan meyve yeteneği mi?

Ben Karasakal güçlere sahipler neden bilmiyoruz, mümkün o yüzden orada bazı teoriler vardır, çünkü Son soru sadece bir spekülasyon var, biliyorum. Bu ancak Karasakal Whitebeards yetenekler kazandı nasıl açıklayabilir?

+172
Hing Wong 25 Nis 2013 03:01:46

O(Kreisler, arr Sergei Rachmaninoff - Liebesfreud var. Rachmaninov).

+135
Kadam 9 Mar 2017 10:00:02

Sailor Moon Crystal 8 Bölüm, Sailor Venus de bilerek diğer senshi önünde dönüşüm gösterilir.

+133
Shona Dougall 1 Ara 2013 10:40:26

Anime çoğu açılması ve/veya bitiş tema şarkı seiyu kendi kullanıcı için Evet, yaygındır.

Neden?

Göre bu bağlantı hangi açıklar neden Anime Tema Şarkılar yarattı:

Bu işin başka bir nedenle birçok anime ses oyuncular
ayrıca şarkıcılar, genellikle daha başarılı olanlar. Üretim şirketleri CD kaydı için gruba asıl oyuncular, onların bazılarını düzenlemek için bilinmeyen değil. Her iki şekilde de, genellikle bir ses aktör avantajı var — (aynı zamanda ek "karakter" şarkılar) şarkılar yaptıkları, (ek kar) iki farklı pazarlarda maruz kalma bir çift yardımı alan.
Anime üretim çoğunlukla açılması ve/veya bitiş tema pazar stratejisi için şarkı söylemek ve karlarını maksimize etmek için seiyu kullanmalarına neden yani, özetlemek için.

+77
Dia Lawless 23 Mar 2010 13:50:45

53 (Yorknew City arc) başlangıç Bölüm 6 müzik bulmak için 51 istiyorum:

Bir shamisen adlı Japon bir müzik aleti gibi geliyor ne ile Asya tarzı bir şarkı.

+44
JuanMa Cuevas 29 Mar 2010 10:46:41

Wiki den

Rinnegan onun uyanışından sonra da alnına merkezinde iki dalgalar desen, kural 1: bilge tekniği eğitimini birlikte tecelli nihai dōjutsu onun görünüşte bir yan ürün ile işaretleme kırmızı bir daire gösterdi.

Doğru bir göz daha ziyade bir işaret olmadığını gösteriyor Naruto 426 bölüm başvurduğu ve. Eğer ona herhangi bir özel güçler verdi emin olmak mümkün değil, ama tüm

sergiledi yeteneklerini Rinnegan / Mangekyo / kural 1: bilge tekniği onun yetenekleri, bu yüzden ona bir şey vermiş gibi görünmüyor yoluyla mümkün olduğunu biliyoruz ne uygun olduğunu.

Ayrıca düz ve Kaguya üçüncü gözü vardı, o da sadece bir işaret olduğunu düşündüren derinliği yoksun. Kaguya üçüncü gözü eksik bir tezahürü olduğunu biliyorum en iyi teori.

+43
sleepy 18 Tem 2016 15:51:27
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil