Ne kimyasal bileşik Monogatari İkinci Sezon 17. bölüm gösterilir?

Bölüm 17 of Monogatari İkinci Sezon (ilk bölüm Onimonogatari), zaman Koyomi ve Mayoi görmek garip "karanlık", bir görüntü yapısı bir kimyasal bileşiktir görüntülenen, defalarca:

a structural formula

Kısa bir süre sonra, farklı kimyasal bileşiklerin bir dizi orijinal mevcut değil (sayı) görüntülenir:

lots of structural formulae (numbering added)

Ne bu bileşikler nelerdir?

+250
Anant Simran Singh 5 Haz 2010 14:49:02
36 yanıtların

Bölüm 6 Sorumsuz Galaxy Tylor, bir anlatıcı anlattığı hikayenin Justy Ueki Tylor. O başlar açıklayan olayların Sorumsuz Kaptan Tylor, önce şöyle demiştir:

[...] Raalgon için Goza XV döndü, ve geçici bir barış brough.

Ancak ... Ateşkesler kolayca kırılır. Tylor ve Ru Baraba Dom galaksinin kontrolü için bir savaş vardı. Tylor tamamen Savaşı kazandı, ama Ashuran Büyük Dükalığı galaxy fethetti. Raalgon ve Birleşik Gezegenler birlikte ortak bir cephe ve Konu ile son savaşı kazanmak için onların son silah, Suou kullanılan ve sonsuz getir. [Sic] Tyler Raalgon Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı oldu!

Tylor Birleşik Gezegenler savaş ilan etti, ve Makoto Yamamoto ile son bir savaş vardı. Tylor kazandı, galaksinin birleşmesi, ve pan-Galaktik İmparatoru oldu. Tylor başarı ile sağlanırken, Pan Galaktik İmparatorluğu gelişti. Ama şimdi, insanlığın yıldız mega yapı Alacakaranlık içinde.

[Metin Crunchyroll altyazı mevcut sürümünden alınmış. Ses ゴザ十六世 yerine ゴザ十五世 fazla gibi görünen hatalar olabilir: duydum. Anlatıcı da açıkça Goza XVI kim Azalyn kastediyor. Paragraf bana ait.]

Yaptığı olayların anlatıldığı burada aslında durum Sorumsuz Kaptan Tylor franchise, yoksa bu bir anlatıcı yapılmış (veya alternatif olarak, bir şey oldu için bu spin-off). Böyle olaylar yok gibi görünüyor durum OVA, ve ben de bulunamıyor herhangi bir başvuru için bir çatışma ile Ru Baraba Dom üzerinde yaptığı wiki sayfasını. Japon hayranları farkında olmayan ışık Roman içerik olabilir, ama mümkün görünüyor.

+987
broodplank 03 февр. '09 в 4:24

Onu ilk tanıtıldı zaman, Yukiko Abe onu aradılar, ama sonra okudum ki bundan sonraki birkaç bölüm farklı bir çevirmen tarafından çevrilmiş ve "Yukiyo Abe adını çeviriyorlardı" idi. Ancak, Bayanposta diyor kanji için onun ismi 由紀子, hangi olurdu okumak gibi "Yukiko".

Hangisi Peki? Yukiyo veya Yukiko?

+984
ErichAussie 4 Oca 2016 06:41:45

Kesinlikle rinnegan aktive etmek mümkün olmayacak. Neden? Sadece (Indra ve Konu) SOSP iki oğulları, Hagoromo çakrasını yaptıklarında neden. Ama Sarada Indra bir hayat vermek değil mi bu yana, bu rinnegan elde edemiyor

+926
suraj jain 5 Şub 2011 21:01:14

Ben şu anda okuma Aoi Hana, hangi öğrenci bir kız okulu bir üretim uğultulu tepeler. Meraktan soruyorum, Takarazuka Revue eskisi gibi bir adaptasyon üretilen belirlemek için Google'a girdim. Orada sanırım; ben fark bir Wiki sayfasını Japonlar başlık üretimi (ve dolayısıyla, Roman) oldu Arashi ga Oka (嵐が丘).

Bu getirdi bana benim soru: Kureha katılır Arashigaoka Akademisi (嵐が丘学園) içinde Yuri Kuma Arashi, bu isim ona okul gerekir o zaman başvuru Wuthering Heights. Bu edebi referans uyuyor belli bir sebep var mı?

 • Bu başvuru uygun olacağını (ister manga, anime, veya ışık Roman) YKA ile belirli bir paralellik var mı?
 • Alternatif olarak, orada bir şey hakkında sesi uğultulu tepeler çok uygun bir parça veya bir başka YKA franchise?
+919
JongBeom Lee 8 Eyl 2019 21:18:52

Yükselen biter bir dört bölümlük arc odaklanmış Kamogawa ve Nekota onların genç yaşında. Gerçi anime yerler bu arc sonra Takamura zaferi karşı Davut Kartal, bu aslında geldikten sonra Takamura ilk maçta karşı Bryan Hawk manga, yani olmanı istiyorum için almaya gelen son Takamura mücadele karşı Kartal, hangi ucunda Bölüm/Kavga 556 manga.

Çoğu kişi gibi kabul ederken, anime yapılmış bazı kesimler için uğruna zaman, önemli sahneler bulundu tutulan ve kesme sahneleri genelde olacağını ekledi derinliği, arka plan, mizah veya eklenen karakterizasyon serisi vardı hiçbir zaman için ya da rahatsız akış diyagramı. İlk bağlantı göre, başlangıçta manga 290 Bölümde yer aldı Hayami ve Kobashi arasında bir kavga kesildi, ama ana arsa üzerinde çok az etkisi vardı nispeten kısa ve muhtemel değildi.

Aslında izlemedim, o yüzden kesin bir şey söyleyemem, ama okuduğum kadarıyla, anime manga oldukça sadık bir uyarlama olmalı. Eğer gerçekten isteseydin, 1 Bölüm zaten kesilmiş küçük detayları almaya başlayabilirsin. Daha fazla dizi keyfini sonunda olabilir, ya da bir fark olmayabilir.

+897
elubay 7 Nis 2016 22:49:21

Gedo Heykeli orijinal taraflarını: 10 Kuyruğu içine reform için tüm kuyruklu canavarları için "husk" ya da bir kap olarak görür, çünkü herhangi bir kuyruk sahip değil. Bunun yerine kuyrukları, gedo Heykeli heykel reassimilates canavar her kuyruklu öğrencilerin kazanmaları 9 özelliksiz beyaz gözlere sahiptir. Bu on kuyrukları göz Bankası formun onun gözünde asimile her kuyruklu canavar sembolize edebileceğini 9 tomoe sahip beri mantıklı.

+876
user41843 31 Tem 2014 19:20:11

Bu gelen Oniichan no koto nanka zenzen suki janain dakara ne ya (sevmiyorum sana Abi!) Kouichi Bayan tarafından bir manga tarafından uyarlandı Ocak 12 bölüm anime, 2011.

Ana karakter Shusuke Takanashi var: enter image description here

(Vikipedi sayfasından) arsa:

Takanashi Nao ensest tabu rağmen Shūsuke kardeşini seviyor. Shūsuke akraba kanı, ama aslında anne çoktan ölmüş evlatlık kızı, o Nao düşünüyor. Nao gerçeği öğrenir sonra, evlatlık olarak kardeş aile hukuku altında Japonya'da evlenebilir çünkü normalde aşık Shūsuke aşık etmek istiyor. Ancak, Shūsuke çocukluk arkadaşı, İroha Tsuchiura, ve sınıf Başkanı ve fikrim sevgilisi, Mayuka Kondō ile rakip bulur kendini.

Mayuka Kondō bu videoda bahsediyor bu "Kondou" dir. Wiki sayfasından:

Shūsuke sınıf arkadaşı ve sınıf Başkanı, Çocuk Sevgisi dergi güçlü bir ilgi ile. Shūsuke kaza dergi onun bir gözyaşı zaman, 'evcil hayvanı' yapıyor. Satın alma ve ortak bir görüşe sahip olarak yorumlar olan açık BL dergileri inceleme zorluyor. Bir noktada daha sapıkça bir şey yapmasını isteyebilir o Shūsuke inancını rağmen, daha bir erkek arkadaşı olarak onu bentos yapma ve okula zamanında ona uyan gelmesini davranıyor. Bu BL dergiler onu açıkça kabul edişinin ... ... çünkü Shūsuke artırmak için duygularını zamanla. Nedeniyle asla onun evcil olmasına rağmen, ben onun avantajı bu geçmiyor ama önce çıplak bir adam gördü o aslında pembe ve hassas meme uçları Shūsuke çekici olur. Shūsuke egemen olmak isteyen duyguları olduğunu itiraf etse de, bir kamyon tarafından vurulduktan sonra olay bellek kaybeder.

Daha fazla bilgi:

Ben manga kapağında göremiyorum, video gerçekten gürültülü.

+870
checheche 22 Oca 2015 10:48:38

Aki ve Yūji Kyōji ve Yūka karşı karşıya bulunduğu tur sırasında, Yūji F Sınıfı ilk sezonunda kaybetti ve itaat Yūji ve geçmek zorunda kalınca bir gün için giyinmiş olarak gelen Kyōji çapraz fotoğraf albümü-soyunma ortaya koymaktadır.

Kyōji kıyafet fotoğrafları özel olarak Yūka bu onu terk eden Kōta tarafından çekilen anime ve manga/ışık romanlar arasındaki farktır. Anime, çapraz onu (Sınıflar D ve E birlikte) Sınıf C Sınıfı Bir Alay Savaşları için Sınıf ve F. arasındaki gerçek Savaş önce onları yormak karşı birleştiğiniz zaman soyunma görüyor-

Kōta fotoğrafları aldı ve Yūka onların içinden bakıyor sonra sanki hiç Alay Savaşları sırasında soyunma çapraz onu görürse, albüm ve döker Kyōji yanıklar nasıl ancak OVA olarak anlatmaktadır.

Ben merak ediyorum, yok YUMURTA Baka ve Test daha yakından uyum manga/ışık Roman daha ilk sezon anime mi?

+801
Quadri234 7 May 2010 05:53:13

Sonra iki yıl bekledim, Zoro ve Robin geri tenli geldi. Ben olacağını düşündüm bir şey, ama sonra aramak için "fishman ırkçılık" Google, ben koştu bir makale üzerinde ' Oda ' ırkçılığa karşı "etnik" insanlar. Tek Parça benim en sevdiğim anime ve çok izliyorum, bu yüzden herhangi bir "beyaz yıkama" değişkeni hafife almıyorum. Ben Yardımlarda ırk ayrımı olduğunu düşünmek bile istemiyorum, ama gerçekleri de göz ardı etmeyeceğim.

Makaleyi göstermek bazı ırkçı duygular var, ama detaya makale hakkında gitmeyeceğim bir inanıyoruz neden olabilecek Bir Parça farklı yönleri anlatılır. Oda yıl zaman atlaması iki ile ilgili bazı şeyleri değiştirmek için animasyoncuları söyledin Bir Parça bahseder ırkçılık hakkında bir hikaye ve karanlık iki derili karakter dönerken daha hafif geldi. Oda ırkçı mı? Ama yazı en azından ırkçı olduğunu kanıtlamak için geçerli ve makul noktaları vardı değil mi, söyleyebilir miyim bilmiyorum.

Sonra yukarıdaki makaleyi okuduktan sonra, bu konuda zaman zaman oturup seviyorum. Yani aslında beyaz badanalı ya da yaptığı bu değişikliklerin başka bir sebebi olacağını?

+800
mkstr 13 Oca 2015 04:21:09

Kefla giriş ile Füzyon kesinlikle izin Potarra küpe bile.

Füzyon neden olan teknikler kesinlikle Aniraza örneğinde görüldüğü gibi izin verilir.

+774
Paul Frolke 15 May 2015 19:33:37

Manga göre, onun arayışı değildi. Wiz arkadaş ve akrabaları onların ruhlarını temizlemek için rahip ödemek için yeterli para yapmayan insanların ruhunda merhamet etti. Bu ruhlar etrafında dolaşmak olacaktır. Yani ücretsiz olarak temizlenmiş söyledi.

Parti, Aqua seviye atlamak için ideal bir iş olacağını düşündüm çünkü Kazuma ve gerisi cemetry temizlemek için görevi aldı. Bazı undead yendikten sonra, Wiz fark ederler ve onunla kavga etmek istiyorum. Ama sonra onun hikayesini duymak.Party starts the questThey meet the lichWiz describes her actions

+757
Jideofor5050 20 Eyl 2018 23:10:04

Ne zaman Hachikuji ilk sunulan Bakemonogatari, orada bu sahne nerede Hanekawa yumruk Hachikuji. Oldukça özellikle serinin sonraki bölümünde kişiliği daha gördükten sonra karakter dışında hissediyorum. Sadece komik bir rahatlama olarak aldım.

İçinde Nisemonogatari, ancak, Hanekawa durdu Araragi gelen vuruyor Karen Karen var pervasız.

Orada Hanekawa delme Hachikuji karakter olduğunu gösteren başka kanıtlar da vardır.

+748
luisrc7 5 Şub 2018 15:29:50

Meliodas İblis kralın lanetli şövalye. İnsanlarda bir ilgi geliştirerek şeytan kanunlarını çiğnedi ve bu ihanet için insan dünyaya normal bir insan olarak yaşamak için sürgün edildi.
Bir şeyler ters gitti ve derinden nihai güçlerini içeren mühür zayıfladı. Küçük şeytan güçleri tarafından küçük bir dönüş. Geri gücünün sadece bir kısmı olmasına rağmen tam olarak iade güçleri için de binlerce yıl sürecek, güçlü bir İblis Kral Meliodas İblis Kral değilse nasıl olacağını merak ediyorum yapmak zorunda.

+732
Andrey Kryachkov 17 Şub 2011 01:38:20

Bu yüzden yardım edemiyorum ama başka bir anime daha önce bitmeyen şarkı duydum gibi hissediyorum Prenses Kaguya ve ben izledim.

Herkes başkaları olmuştur bir fikrin var mı? Clannad Clannad ya da bir Hikaye ya da bunun gibi başka anime Sonra gördüm gibi hissediyorum.

Herhangi bir yardım bu gibi şeyler size deli sürücü yok büyük mutluluk duyacağız. :')

Şarkı işte link: https://www.youtube.com/watch?v=0wmUQDR6zG4

+653
Jidna Hompin 24 Kas 2012 04:41:33

Aksine oyunlarda Yalancı Oyun, kuralları olan bir oyun Danganronpa bazen yapılan veya ifade midway, bunun için bana biraz kötü ama tolere edilebilir çok uzun kurallar tutarlı.

Yalancı Oyunu, afaık, satıcıları her zaman tüm olası durumlar için yaratmış yani oyunda değişiklik olduğunda, açıkça ifade ediyor. Örneğin, oy içeren oyunlar bayiler beraberlik durumunda ne olacağını ifade etmişlerdir.


15 öğrenci ile başlayan Danganronpa bir oyun olarak varsayalım,

 1. tüm cinayet işlenen tam bir kişi (hiçbir ortak cinayet sırasında hareket, ama önce veya sonra hareket güzel, varsayarak orada olacak bazı Teşvik) ve tam olarak bir kişi (birden fazla kurban)

 2. katil başarıyla tahmin etti ve mahkum (ıırc, Bu tarafından oy çokluğu) kadar orada fazla 3 oyuncu

 3. Kimse öldürülmüş olmaktan başka bir şekilde ölür. Yani, kimse Monokuma bozan bir kaza ölür, (örneğin doğal (örneğin yaşlılık), vb, ama intihar iyi astım) veya sağlık koşulları ölür.

 4. Cinayet yok olacak gizli diğer öğrenciler süresizolarak tüm cesetler olacak keşfetti ya da ceset yanmış, sonra orada olacak yeterli delil diyecek bir cinayet vardır çekildiği yer ve böylece yeterli kanıt için bir sınıf mahkemeye " diyor.

Yukarıdaki durum varsayarak ilk Danganronpa bir oyun kurmak kendi içinde tutarlı ve uyumludur, bu oyun sonunda aşağı Kotonoha, Yuno ve Detay arayacağım kime 3 öğrenci gelecek.

Oyun devam eder (yani 3 arasında bir beraberlik ilan değildir) varsayarsak ve Yuno ölür, sonra sadece Kotonoha ve Detay Yuno cesedini görmek, eğer olsaydı mümkün olacak. Yani varsayarak, orada bir ceset (vücut değil yanmış ya da bir şey), ve şunu anladım, yoksa ceset ve ölüm olduğunu keşfetti başka bir yol, nasıl bir sınıf deneme denir?

Belki de Monokuma olacak ayarlamak kuralları ve sınıf deneme olacak denilen her neyse, ama biliyorum ne kadar kurallara ilgili bu, herhangi bir ve tüm medya.


Eğer içten kendisi ile (tutarsız) ya da dışarıdan Danganronpa ile (tutarsız) herhangi bir mantıksal hatalar yapmış olsaydım, onları işaret lütfen.

PS anime bitirdim. Devam edin ve diğer medya yağma. Ama lütfen başkaları için spoiler etiketlerini kullanın.

PPS Re 'Kotonoha, Yuno ve Detay'

Lütfen bozma.

+529
JAID Shaikh 20 Kas 2018 04:27:19

Bu parça OSTs birini yer, bu sürümü buldum uzun bir aramadan sonra değil:

https://www.youtube.com/watch?v=nh8CS8PM7vk

ya

https://www.youtube.com/watch?v=FEK28DBU2_I

Yayımlanmamış Albümü insanların özgün müzik almak değil dizi ve ön plandaki ses azaltmak için çalışıyor kullanarak ses çıkarma ve Serisi farklı kullanım alanlarından ekleme. Bir asla resmi alırız büyük çaba ve gerçek bir utanç kesin Kod Geass müzik bir sürü serbest bırakır, bu bir gerçek gelmiş olması gerekirdi.

+520
Jonathon Hodges 25 Nis 2017 22:28:18

Heterochromia değildir. Manga daha iyi açıklıyor ve ...

 • normal göz rengi mavi.
 • kontakt lens takıyor.

Ayrıca annesinin İngiliz olması ve Kırmızı göz rengi olan bir söz vardır. Giyen kişi bir moda ifadesi olabilir.

+518
Subash Chander 9 Şub 2018 18:57:34

Seni marifet garanti edemem ama sürümleri internette mevcut kısaltılmış vardır. Manga okumayı öneririm ve kişisel deneyimlerinden (ortalama göz önüne alındığında bir dolgu yaklaşık 10 bölüm gibi bir bölüm izlemek beni süresini 7 en az ilgili bölüm bitirdiğimi söyleyebilirim.

+507
Ben F 21 Haz 2016 07:45:45

Bölüm 3, bu sözü Misaki olduğunu öğrenme Aikido.

Chapter 3 - Conversation about Aikido

Aikido hareketleri kullanarak Misaki gösteren ilk birkaç bölümde çeşitli sahneler var. Örneğin:

 • 1 Bölüm ortasında, Misaki yolu temizlemek için kafasına bir kum torbası attı.
 • 2. bölümün başında, Misaki yarı çıplak olan bir erkek öğrenci Aikido kullanılır.
 • 3 Bölüm ortasında, Misaki bölümün başında kaytarıyor eden Öğrenci Konseyi üyeleri Aikido kullanılır.
 • 3. bölümün sonunda, Misaki 2 masochists üzerinde Aikido kullanılır.
+402
Lesley Windmill 9 Mar 2018 23:25:42

Roman göre, bu İblis enerji olarak sprite almak, diğerlerinden daha cesur ve kahramanımız için oppai var :) Ejderha sahibi dünya ve kendini farklı bir görünüme sahip sonra sahip güç verebilir. umarım yardımcı olur. daha fazla ayrıntı için Roman bakın.

+369
Zach Ellis 1 Oca 2011 19:29:42

Berserk yıl önce izledim ve başkasını tanıtma düşünüyorum, ama OVAs orijinal manga daha adaleti söylendi. Bu OVAs sadece anime serisi görmedim, aynı yerden ne kadarını biliyorlar?

Yanlış hatırlamıyorsam orijinal anime serisi sadece bir çözüm ile kesti.

+368
Lou Franco 27 Kas 2016 17:50:43

Amagami SS 21 bölümde görülen notebook bahsediyorum. (Belki de kovuldu?) okulu terk etmesi diye bir şey taşıdığını söyledi.

Eğer bu ciddi bir suç olabilir mi? Bunu açıklayan önemli bir arsa bir ayrıntıyı kaçırdım mı? Yapmak içeriğini manga veya VN gibi Amagami başka bir adaptasyon olarak açıklanmıştır almak ve hatta tamamen bilinmeyen vardır?

+309
Luca Scalvi 18 Ağu 2013 13:45:17

Nano Shinonome ve Sakamoto Nichijou en ilginç karakterler arasında yer alıyor. Küçümseyici konuşan bir kedi ile-AI gibi bir insan günlük hayatın tasviri kendi açısından şöyle dursun, Nichijou mizahi tonu özel bir şey!

enter image description here

Genellikle, Sakamoto Nano "むすめ" kız "için ガキ" olarak Hakase çevirir ve çağıran "Çıtırları": "gaki", hangi kabaca "çocuk" anlamına gelir çağırır.

Ancak, Sakamoto aslında Nano robot olmaktan görüşmeler ya da doğrudan bu konuda Nano adresleri herhangi bir bölüm var mı? Ayrıca, Nano elini açtığında Sakamoto mevcut olduğu herhangi bir olay ya da benzer bir şey olur?

Yoksa sadece Yukko kim tam olarak kabul eder aslında bu Nano robot ve saygısını duyguları boyunca serisi?

Eğer mangada olursa eğer anime eğer, merak ediyorum!

+217
Adeeb 14 Tem 2015 13:39:52

Buldum.
Sai tema Naruto - Sai tema şarkısı

+184
Lachie Grant 17 Ara 2015 05:45:11

Danganronpa oynuyorum: Ultra Umutsuzluk Kızlar son zamanlarda ve oyun sanat bu iki parça geldi:

enter image description here

enter image description here

Muhtemelen resimden anlayabilirsiniz, ama paneller zikzaklı bir düzen vardır ve belirli bir açıdan tam resim elde etmek için bakmak zorunda.

İlk resmi bildik görünüyor, ama açıkçası bunun yerine, özgün karakterler/şey monokumas olan ikinci bir oyun ayarlandığı Towa Şehir - bir resim gibi görünüyor, ve ilgili olmayabilir. Ama paneller diğer tarafında olduğunu görünce, metni ilgili olabileceğini düşündüm.

Ne Monokumas almış özgün sanat eserleri mi?

+167
Soheila Hg 22 Haz 2018 13:12:15

Bu Yugi Kaiba Mavi ile Mammoth mezarını Polimerize nerede 22 (bölüm) Düellocu Krallık geri-Yugi düello yolu Gözler Kaiba vs Ultimate Dragon hatırlıyor musun? (lol)

Blue-Eyes Ultimate Dragon seviye 12 yaratık. Ben 13 veya daha yüksek seviye bir yaratık olduğuna inanmıyorum. İşte bu kadar. (Orada muhtemelen diğer seviye-12 canavarlar anime de; adil bir sayı canavarları bu liste gibi göstermek de bir kez ya da başka.)

+163
demnata 22 Ara 2019 00:50:10

Evet, O Lelouch sadece kişi başı bir kez Geass onun kullanabilirsiniz, ama her şeyi kontrol edebilir mi? Yani, eğer "diyorum," her şeyi sana emrediyorum, bu iş olacak derse?

+161
user77984 10 Eyl 2011 09:21:03

Aslında Şelale köyden olmak artı bir konuma sahip olmayan tek öğe kullanarak,

Ben kabul eğitimli bir tahmin ve bir ara Su üzerinde Kakazu.

+152
SSTHELAST 5 Kas 2018 21:52:18

Anime serisi? Kim bilir.

Ama manga:

1 1 Naruto bölüm, sayfa, 17, 37, 49
Naruto 2. Bölüm, sayfa 13-14
Naruto 2. Bölüm, Sayfa 5 
Naruto 2. Bölüm, sayfa 14-15
500 Naruto bölüm, sayfa 8-9
500 Naruto bölüm, sayfa 9-10, 12.
Naruto bölüm 607, sayfa 6-7
500 Naruto bölüm, sayfa 195
501 Naruto bölüm, sayfa 1-6
7 Naruto bölüm 501, sayfa 
501 Naruto bölüm, sayfa 12-17
502 Naruto bölüm, sayfa 1-6
502 Naruto bölüm, sayfa 7-17
503 Naruto bölüm, sayfa 3-4, 8
503 Naruto bölüm, sayfa 5-7
Naruto bölüm 503, Sayfa 9
503 Naruto bölüm, sayfa 10-17
503 Naruto bölüm, sayfa 13-19
504 Naruto bölüm, sayfa 1-9
504 Naruto bölüm, sayfa 10-14
15 Naruto chapter 440 sayfa 
3 Naruto bölüm 499 sayfa 
Naruto bölüm 440, Sayfa 5
15 Naruto bölüm 399 sayfa 
399-401 Naruto bölümleri 
484 Naruto bölüm, sayfa 8-9
6 Naruto bölüm 485, sayfa 
16 Naruto bölüm 399 sayfa 
2 Naruto bölüm 502 sayfa 

Naruto: Shippūden bölüm 68

149 Naruto bölüm, Sayfa 9
370 Naruto bölüm, sayfa 15-16
Naruto bölüm 386, Sayfa 11
399 Naruto bölüm, sayfa 14-15
Naruto bölüm 440, Sayfa 10
7 500 Naruto bölüm, sayfa 
597 Naruto bölüm, sayfa 20-21 
+136
ThePirateBayer 24 Ara 2010 01:29:13

Ama hala şarkı kesinlikle Japon olduğunu düşünüyorum.

Soru öncül aksine, şiirli Japonca olduğundan emin değilim.

Googling için kombinasyonları 儀礼+歌詞 (Girei+Lyric) ile ペイン, Japonca: ナルト ve/veya 疾風伝 (Ağrı, Narutove/veya bölüm izle) etmedi geri herhangi bir ikna edici neden attı Japon.

Bir üst sonuçları oldu Yahoo! Chiebukuro (Japonca) sorduğum aynı soru vardı cevap ile bağlantı Yamura Hayat FC2 Blog (Japonca) ile aynı kelimeleri telaffuz edilen soru.

NicoNicoDouga (Japonca) video da değil içerir yorumcu var şarkı sözü (bile 空耳/"yanlış sözler" hangisi, genellikle popüler olan şarkı ile anlamsız şarkı sözleri)

"Kanıt yokluğu, yokluğun kanıtı değildir", ama Japon halkı eğer şarkı sözü (veya arkaik bile şiirsel olmasının yanı sıra) Japonca fark etmedi bile görmek lyric Japonca değil güçlü bir kanıt olabilir.

Besteci, Toshio Masuda kim bilir "lyric" kendisi... muhtemelen tek kişi için olduğu gibi. Düşününce şarkı gibi bir ilahi/ilahi, bir anlamsız lirik bir olasılık var, ya da belki de gerçekten bir bulmaca gibi Final Fantasy 10 ilahinin Fayth.

+134
lexeme 17 Şub 2013 01:26:59

Eğer doğru hatırlıyorsam, titan'da Saldırı insanlar, titanlar kendilerini korumak için duvarlar inşa birkaç kez bahsedilen veya ima ediyor. (Eğer bu konuda yanılıyorsam beni düzeltin çekinmeyin.) Eğer öyleyse, nasıl bu noktaya tarafından saldırı altında olduklarını öldürülmeden biraz yoğun bir çalışma sonucu) gibi görünen duvarlar inşa (almak olsaydı?

Daha sonra görünen bir şey eksik olabilir sadece anime serisi yarısına üzereyim (not: yani.)

+96
SONU SOURAV 30 Oca 2019 20:30:50

Baş bandı Boruto aslında mavi üzerine koyar. Siyah ceketi ve mavi pelerinini göre, pelerin Naruto kafa bandı, büyük ihtimalle Sasuke onun kafa bandı ve uyuşmuyor.

+83
Olivia Jade Swanson 22 Eki 2015 03:38:54

Zaten verilen cevap eklemek. Uzay wiki sayfasından Zaman Ninjutsu

Her belirli bir uzay-zaman tekniği kendine özgü olan görünür diğer teknikler normalde erişemiyor boyutlu boşluk.[5] Ancak, bir kullanıcı ile ilgili Boyutlar onların senkronize edebilir diğer bir erişim kazanmak için. Bu feat başarmak için, ancak, çakra muazzam miktarda gerektirir.[6]

LİNK

+50
zhenia170992 9 Ağu 2018 03:18:22

Tamam, bir fikrim var. Bu beta, değil mi? Orada çok böcek olmaz mı? Ne geçmiş diğer beta test ilerletme konusunda yalan değilse? Ya onu durduracak hiçbir şey ile zemin geçirmek için bir aksaklık bir yol buldu?

Eğer patronlar mücadele ederse, ama sadece biz onları var ve onları dövdüğü iddia da ne. Ama sadece patron öldürmeden önce bırakırdı, ama ödül olmadan. Çünkü bu ödül mücadele ve patronların yenmek için nasıl bilmek olurdu. Patron kapının diğer test için kapalı kalmaya devam yaşayacaktı. Belki de daha yukarıdaki diğer katlara gitti. Ve beta olduğu için, patronlar savaşmak daha kolay olabilir. Alfa aynı yeteneklere sahip olabilir ama saldırı hasarı ve belki de saldırı hızı arttı. Ya da belki daha fazla HP ve daha az hasar ama belki sana karşı çalıştı oda kendisi. Patron bir şekilde itmek veya girmek için gizli tuzaklar gibi.

Yani, sonuç olarak, ben inanıyorum ki onun yaptığını yapmak bu şekilde daha yüksek diğer beta test ama bir şekilde yapılan imkansız onlara ilerleme olmadan bulmak aksaklık. Sadece patron öldürmeden önce seviyeleri ilerlemek mümkün olmak. Belki yeni eşyalar alınıyor bile. Oyunun başlangıcında öğeleri bir bolluk alacağını sanmıyorum. Maddenin hayal sadece başlangıç öğeleri diğer öğeler olabilir. bu yapılar olduğunu ama görme gibi daha önce söyledi.

+48
urmaul 12 Ara 2017 16:42:23

Göre Nami's Wikipedia sayfası:

Ve daha sonra off spin-Tek Parça anime serisi Japonca sürümünde, Nami Akemi Okamura tarafından dile getirilmiştir. 2001 yılında, Okamura geçici olarak hamileliği nedeniyle serisi sol; Wakana Yamazaki bölüm 70-78 için bir yedek olarak hareket etti.

+45
David Losak 10 May 2011 20:46:32

Tatsuya kendi içgüdüsel ve refleksif bir tedbir olarak Büyümesini atabilirsiniz. İki kız kardeşi Miyuki onun CAD ayarlanmış ve onu yarı-final Monolith Kod sırasında 9 Okul yarışmasında ölümcül bir patlama aldığında çıplak vücut, ikinci kez alık alık değil brocon kız öfkeli olduğunda (ilk) anime yaptı.

Wiki Devletleri (muhtemelen kaynaklı Roman) bu onun Büyümesini oldu yeterince hızlı olmak algılanamaz için herkes izliyor maçı da dahil olmak üzere Kudou Retsu, patriğin 10 klanlar (kim muhtemelen en zeki ve deneyimli bir sihirbaz Japonya ve adam bu gördüğünüz çıplak gözlü Çinli virüs Altın Elektron ipek böcekleri kendine enjekte Miyuki CAD).

Başka bir konuya (Miyuki tarafından üçüncü arc sırasında doğrulandı) Toros Gümüş CAD kullanarak Yeniden atama için gereken süreyi 0.2 saniye.

(Nükleer patlama birincil Bölge gibi, ya da lav, vb kafa daldırma) ani beyin yıkım, büyülü işlemci onun yanına gitmek istiyorum çünkü onu öldürmek için yeterli olacaktır.

Ona başka ne öldürebilir?

+21
Knut Ovesen 7 Oca 2013 10:51:52

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil