Neden bir tost sonra bardak kırmak istediler mi?

Bölüm 17 Satsuki annesinin Hoşgeldiniz hakkında, bir tost yapıyorlar ve yere bardaklara slam. Bunu neden yaptılar? Bu Japon kültürü ile bir ilgisi var mı?

enter image description here

+193
ecbrodie 18 Eyl 2019 04:26:14
31 yanıtların

Küçük multiplayer yarış son 1 Nesil boyunca (bu da normalde her ikisi de güçlü VE hantal devlet konusunda üstün olan ve yapılan Medyumlar kapsayan 1 Gen içinde ayrı bir "Özel Saldırı" ve "Özel Savunma", sadece "Özel" olması nedeniyle) ne karanlık %100 Gen II Psişik bir denge vardı, Psişik yazarak ağacı baskın.

AMA seçilen yazarak arkasındaki türleri dengeleme kolaylık ötesine muhakeme görebilirsiniz.

"Karanlık" türünün Japonca adı "Kötü" ya da "Uğursuz daha yakından çevrilmiş olduğuna dikkat etmek önemli bir şey." Karanlık tipleri Bastırmak", "Sucker Punch", "Sahte Gözyaşları", "İşkence" ve "Kötü Arsa gibi birçok hileli ya da kötü hareket adları var bu yüzden." Ayrıca neden iyiliği, saflığı temsil eden Peri türü, bir tür avantaja sahiptir.

Alternatif olarak, bir türü temsil ediyor kahramanlık Mücadele ya da Böcek dedi, disiplin. Eğer klasik Japon aksiyon filmleri kültürünü düşünürsek, KÖTÜLÜK her yerde kahramanlar genellikle usta olan ve savaş sanatları konusunda da disiplinli.

Böcek tarafında, böcekler belli ki kötü felaket olduğunu değil, ama insanların hataları ile ilişkilendirmek ne göz önüne alırsak, işler daha da netleşecektir:

 • Bir açıdan, yine Japon kültürü bakabilirsiniz. Tvtropes.org alıntı: "Japonya böcek seviyor, ve her yerdeler. Ülkedeki en eski uğraşları, ama içerir veya onlardan etkilenir pop kültürünü çok Alıcı bir Hata değil sadece." Böcekler ve böcek düzenli olarak Japon dizi kurgusal kahramanlar ya da mekaniklerin kostüm tema tasarımları vardır. Gen II, Herkül böceği, çılgınca popüler bir böceği MÜCADELE Heracross Böcek/koydular, tamamen yeni bir tür karşı Karanlık türü yanında. Bu tekrar ortaya çıkıp "Kahraman" denir.
 • Dikkate ikinci açı Kötü yenilmiş ne kadar yelpazenin diğer ucunda. Böcek sürüsü veya (sonsuz sivrisinek bir kamp gezisi veya karınca senkronize bir koloni düşünüyorum) hedef mahçup sayıda işbirliği bilinmektedir. Benzer şekilde, büyük bir kötülük devirmek istiyorsa, bir ordu veya kooperatif bir toplum sırf numaraları ile aşağı çekmek için işbirliği yapabilir. Kötü biri ya da bir avuç grev olabilir, ama hareketin sonunda alt eder.

Yani sonuç olarak, (Koyu) Kötü (Mücadele) disiplin/kahramanlık (Hata) kitlelerin kollektif çaba, (Peri) ya da saf iyilik yenecek olarak çerçeveli.

Şimdi eğer birisi tam olarak Hayalet türü Karanlık türüne karşı zayıf olduğunu açıklayabilir.

+970
Peter Piper 03 февр. '09 в 4:24

Ben son zamanlarda aşırı izledim tüm orijinal Naruto serisine sahip başladı Naruto (yaklaşık 20 bölüm olarak şimdi). Son zamanlarda duyduğum film Son: Naruto the Film çıktı. Duyduğum kadarıyla, film (700 bölüm gibi) manga sonu hakkında Spoiler var, ama şu anda (başlangıç planlıyorum ama) manga okumayacağım.

Olsaydım izle, filmi, ne zaman film çekmek yerine içinde Naruto, eğer bu kadar? Gördüğüm yerde bunu söyleyip aldı yerde etrafında bölüm 399-400, ama ben de duydum bu bir dizi aşağıdaki bölüm izle geliyor, yani bilmiyorum baktım bölüm izle izle, sonra yaklaşan dizi, ve sonra film.

+908
DBX12 31 Eki 2012 13:59:40

Ben OST parça bulabilir, kavga sahnesi sırasında migi Gotou boyun dilimleri ve kaçmaya Shinichi söylediği yerde Bölüm 22 oynanıyor.

Eğer bu parça ne denir herkes biliyor, çok iyi olur.

+900
SassyInTexas 20 Mar 2017 14:08:56

Sopa kadar Farsça kız arkadaşı Magi Homura Tamura adlı şirketin manga, ama kimse adını bile hatırlamayan ve (diğer şeyler arasında) Tamura adlı alıyor aslında Homura olan Tamura, izler.

Zaman çizelgesinin tekrarlar arasında Homura araya farklı sürümleri, dinlenmek, yemek, içmek, deneyimleri karşılaştırmak ve kısa skeç yapmak Akemi-ya adlı bir bar var ve bu seri sırasında öğreniyoruz.

akemi-ya explained

Bu Homuras bazı anime orijinal Homura kökten farklıdır. Uşak Homura hizmet muzip bir Homura, çocuk dahi bir Homura, ve Prenses Homura, Mayo Chiki tüm Homura bir versiyonu gibi.

1 Birim okurken, Tamura, ana Homura, anime orijinal Homura olmak, diğer yan manga olarak gerekiyordu düşündüm. Ama orijinal Homura aksine, Tamura kendi eylemleri onu tanımak hataları yansıtmak için, ve (bazen aşırı) empati yapabiliyor. Yakından orijinal olmayan saçma bir zaman çizelgesi karşılık, çok Tamura aslında sana çok benzeyen bir zaman dilimindeki bir Homura olabilir benzeme timeflows 1 Birim olarak görüyoruz. Ne kanıt Tamura karşı anime orijinal Homura olmak için ya da dizi mi?

+896
Lakshmana 7 Nis 2018 19:35:30

Eğer alucard ölümsüz olsaydı Anderson kutsal aslında onları gördüğümde şok oldum. o bıçaklar hakkında sıralanmış değil ki. Thorn İsa ile kendini ona hazırlama ve Alucard Anderson Tanrı'nın ordusu konuşabilir ve sol bir şey olmazdı farkındaydı mücadele için Tanrı getirdiğinde mi vardı ne korkmak gibi gösteren kutsal bir canavara dönüşüyor bir nedeni ile birlikte. London kedi çocuk tüm insanların kanını içtiği zamanlarda mücadele Walters sonu invalidingthe sonunda hiçbir sakıncası yoktu insan ve bir vampir olan alucard yaşama anlam unutma kandırabileceğini akılsız bir kedi olduğunu aklı ruhu vardı ve alucard içinde yaşayan tüm eleştiri ve insanlar whaled alucard elinde bir kedi vardı ve alucard kendi fikrini yıllar boyunca diğer form Dracula ve onun kız olsa mutlaka onun diğer insanlarla dolu getirdiğini çocuk ve özlülük olarak tanınmadı kedi kartı onu ve diğer insanlar olduğunu tho bile kedi çocuk zihni ne de ruhu var bu şekilde.

+832
hintss 5 Mar 2018 23:52:19

Sahne ve sadece bir süre sürer, bu yüzden herhangi bir sürpriz saldırı veya Pusu saldırıları kesinlikle onlarda işe yarar oluşmadan önce aktif olmalıdır Izanagi ilk şey.

O kadar Kaguya sanırım normal gözleri var ayrıldıktan sonra unutma Rinnegan var Öldüğüm zaman Evren yok ikinci şey.

Tüm Kaguya hariç, bu yüzden bunun için hazır değildi ve onu çok şaşırttı plana göre gittiğini ve üçüncü şey.

+832
maa 1 Tem 2013 12:32:49

Kakashi daha 4 yaş büyük olmaları gayet mantıklı. Birlikte mezun oldu onları Akademisi ve 3 mezun olduktan sonra bir genin olursan. En az 4 yıl Kakashi daha yaşlı olduğu anlamına geliyor. Obito ve Rin hepsi akademiden mezun olduğunda ondan dört yaş büyüklerdi 9 anlam iken Kakashi 5'te bir genin oldu.

+829
Sean P Apperson 22 Mar 2012 21:21:08

Psycho-Pass son bölüm için Spoiler.


Ayaklanmalar sırasında, Kagari ve Choi Sybil çekirdek girin. Orada, Joshu Kasei Choe öldürmek için ölümcül moduna dominator zorlar. Eridikten sonra, daha önce de öldürmek Kagari aşağı gibi görünüyor.

enter image description here

Aşağı erime o yüzden çene onun gibiler düşer) oldu? İlk başta dominator zorluyordu dolayı olduğunu tahmin ediyorum, ama daha sonra kolaylıkla davranışlarını değiştirebilir görüyoruz.

+731
ravikumar gopireddy 19 Eyl 2011 02:50:29

Eğer manga/anime gerçek kural uygulanacak olsaydı, Mia'nın ölüm adını not defterinde yazılı olduğunu bir kere belli olurdu. Seyir kuralları gelen Ölüm Not wiki,

 1. Adı bu notta yazılı olan insan ölecek.
 2. Eğer ölüm nedeni, ölecek kişinin adını yazdıktan sonraki 40 saniye içinde yazılırsa bu olay meydana gelir.
 3. Eğer ölüm sebebi belirtilmemişse, kişi basitçe kalp krizinden ölür.
 4. Ölüm sebebi yazıldıktan sonra, ölümün detayları sonraki 6 dakika 40 saniye içinde yazılmalıdır.

Yani, tek kişinin ölüm nedenleri ve koşulları ekleyebilirsiniz. Bir kişi ölür biçimini değiştirebilirsiniz, ancak bir kişinin ölmesinin aslında, bu demektir.

Eğer Ölüm defteri sahibi bir durumda yine de yazmaya karar verirse, o zaman iki senaryolardan biri olabilir:

 1. Durumu tamamen göz ardı edilir ve kurbanın sadece kalp krizinden ölür.
 2. Eğer koşul bir kısmı kurbanın ölüm nedenini ya da bir koşul olarak kullanılabilir, o zaman fiziksel olarak mümkündür (verilir) uygulanır.

Örnek olarak, eğer Işık Ölüm notta şunları yazmıştı:

Mia Sutton. Eğer kitabı alırsa, Dönme Dolap atlayarak intihar etti.

Birinci senaryoya göre, Mia Sutton kalp krizinden öldü. 2 senaryoya göre, Mia Sutton o sahnede bir Dönme Dolap vardı beri fiziksel olarak mümkün olan, Dönme Dolap atlayarak ölür. Hangi senaryo gerçekleşecek tamamen emin değilim, ama şahsen ikincisi doğru eğilmek.


Bir yan not olarak, aslında Mia'nın Sutton için kullanılan kesin ifadeler Işığı yakaladım. Deftere aynı web sitesinden transkript göre,

Onu defterden kabul ettiğinde Mia Sutton öldürüldü erkek arkadaşı. Kuzeybatı Dönme Dolap gizemli bir şekilde çöker gibi... o not benim sayfayı çeker. Ve sonuçta bu yangın tarafından tüketilen. Erkek arkadaşı güvenle suya toprakları olsa da... Mia anında ölüyor kıyı vurur.

Muhtemelen onu öldürmek gibi bir niyetim yoktu demek ki Mia'nın ölüm, için koşullarda eğer "uyarı Işığı" ve "sözcüğünü kullandı. Netflix versiyonu da bir kişinin ölümü ile ilgili şart cümleleri kullanımına izin vermediğini göstermektedir.

+672
user62837 26 Şub 2010 02:22:39

Orada 220 bölüm Naruto orijinal anime serisi olan olmuş tamamladı. Toplamda 500 bölümden sonra Naruto. Dizi Mart 2017 23 havalandırma bitmiş.

Sen izle ve seyret anime anime-gezegen veya başka bir anime streaming siteleri. Bazıları ücret olabilir, bazıları olmayabilir. Bölüm izle izlemek için en iyi yol Gevrek Rulo üzerinde.

Naruto Naruto (hacim 72) son bölümde birkaç yıl önceden ayarlanmış olan: Yedinci Hokage ve Kızıl manga, 700 manga bölümü ve ek 10 bölüm vardır.

Naruto sonucu ile, şimdi-/devamı Boruto: Naruto Sonraki Nesiller off spin var. Bu şu anda Çıtır Rulo üzerinde havalandırma olduğunu ve bu yazıyorum gibi 18 canon kalmasıdır. Ayrıca manga tüm titiz okumak için kullanılabilir.

+664
user55580 24 Mar 2016 13:04:07

Ben inanıyorum Skywhales ne arıyorsun. Bir İngiliz kısa film 1983 yönetmen ve yazan Phil Austin ve Derek Hayesve dahil olan İngiliz Animasyon Collection Volume 1 DVD.

Seni görebilir bu animasyon kısa Youtube.

Ana karakter skywhale doğru uçtu ve bir mızrak ile bıçakladı nerede av sırasında bir sahne.

5:45

Herkes avdan dönen sahne. Liman üzerinde uçan gemiler demirlemiş bir sürü görebilirsiniz.

6:46

Ana karakter öldü ve bir binanın içinde kendini bir deliğe atmak için gitti.

7:59

Deliğe düştü gibi, Koza dönüştü, sonra ondan bir skywhale olarak ortaya çıktı.

8:52

Bu çizgi film karakterleri anlamsız Dil Bir tür konuşma. Muhtemelen Japon için sen bir hata yaptın.

+656
Pam Byrd 18 Şub 2011 04:04:27

enter image description here

Dördüncü nokta :

olacak sık kullanılan Japonca kelime gibi "Kawaii" ses "cool"

Gelen Bir liste yaygın olarak kullanılan weeaboo kelimeler için normal insanlar :

Weeaboos Japon olduğunu düşünen insanlar var, ama sadece gerçekten sözdizimi ve dilbilgisi hakkında birkaç kelime/sözcük ve Jack'in biliyorlar.

kawaii = tatlı
desu = yaktı. "o" ama weebs cümleler şirin/özgün bir ses yapmak için kullanın

Bir Weeaboo sadece birkaç kelime ve dont bilen biri doğru anlamını bilmek tavsiye etmektedir,

Bu yüzden ifade sugoi kawaii desu!!!!!11 yok bir doğru anlam.

Ne demek olması gibi Aki Tanaka söyledi açıklamalarda

Ne olduğunu düşünüyorum. Anime tüm öğe tadını çıkarın Otaku-yan, göre sadece onların idolü: sevimli/yakışıklı karakter anime izle weeaboos.

"Sahip olarak okumak olabilir son Derece Sevimli çocuklar/kızlar"

+642
user30415 21 May 2015 06:21:50

"Tsukkomi" sahip birden fazla tanımlar. Muhtemelen untranslated görebilirsiniz nerede olduğu komedi anlamıyla, iki şeyden biri anlamına gelebilir:

 1. Aptalca bir şey çok saçma / olduğuna işaret eden hareket.

  Genellikle bu durumda arasında bu durumda şu şekilde de ifade eden iki kişi, (bu tsukkomi yapan) ve 'tsukkomi' diyor ya da 'bir böke' denilen (act) komik ya da garip bir şeyler yapan 'böke'. Bu tsukkomi sonra işaret veya başka bir şekilde böke, eski tarz / anime manzai bir fan ile böke vurarak örneğin tepki verir.

  'Bir öz-tsukkomi' da oldukça yaygındır. Burada, bir kişi aptal böke (a') ve daha sonra, hatalarını fark ettikten sonra, bir şey hemen kendini düzeltir diyor. Bu en yaygın versiyonu sadece daha sonra bir tsukkomi doğru eklemek için bir kişi böke ile kabul eder nori-tsukkomi vardır. Örneğin,

  Böke: "beni banka hesabınıza erişim Verebilir misiniz? 5 dolar ödünç almak istiyorum."

  (Dost sesi): "Oh, 2FA emin kullandığım Tsukkomi, sadece telefonumu alayım..."

  (Öfkeyle): "... sanki!"Tsukkomi

  Ayrıca eğer gerçek 'böke' meydana gelse bile biri saçma bir şey geldiğinde 'bir tsukkomi' olarak bilinmektedir. Mesela:

  Bir bulut gökten düşer, Tsukkomi önüne düşüyor.

  Tsukkomi: "hadi ama, bu hiç gerçekçi değil."

 2. Bu tsukkomi yapan kişi. Bu genellikle düz adam 'olarak tercüme edilir.

+603
Nolan Bruce 10 Oca 2016 05:46:45

Olan Wolverine filmi (artık tiyatro) ve 2011 Wolverine anime serisi dayalı aynı arsa?
Fragmanları oldukça benzer görünüyorlar anlatamam.

+574
vlad1978 20 Tem 2019 20:05:28

Videl suçla savaşmak için kaçtı. Gohan tuvalete çalışır, diğer 1/2 sınıfa giderken onu geri gidip güç alır onun çeşitli teknik ve 1/2 yerine getirir. Saiyaman muhtemelen gücünü bir yüz daha eskisi gibi, yani %50'lik bir handikap bunun kimseye bir zararı olmazdı. Heck, altın savaşçı kimliğini korudu ve sadece (ve herkesten) Videl yanında mazereti kaplı bir demir güvenli hem kendisi hem de altın savaşçı yanını görmek için yapılmış olabilir.

Eğer kendi tekniğini kullanmış, ama Babası Cep Oyun sırasında kullanmak gördüğünü biliyorum Ve bu konuda Krillin daha önce biliyordu eminim emin değilim. Bunun yerine kostüm için toplara ilk günden sonra uçan, Kane eve uçakla olabilirdi ve onu hareket öğretmek için Krillin istedi

Arsa’ kırık olurdu çünkü gerçek cevap ‘olduğunu biliyorum. Evren neden inandırıcı arıyorum. Hiç aklıma gelmezdi o inanmıyorum, o bir dahi. Neden Saiyaman saga sırasında birkaç tekniğini kullanın Gohan mi?

+573
safia 28 Haz 2018 12:53:34

Bu canon var.

Manga, Sonra görünüşte varlık tarafından öldürülen Gohan, Hücre Juniors yönetilen için yeniden onların üzerinden sağlam çekirdek ve terbiye ile Android 17 savunmak için Canavar Adası ve saldırı rangers.

Kaynak

+563
Greg17 23 Ara 2018 17:00:31

Çoğunlukla sadece tercih's. Japonca kelimeler, en (İngilizce kelimelerin sonuna s ekleme 'gibi) uygulanan pluralizing bir yolu olmadığı için, genellikle tercihlerine bırakılır.

Çünkü bu kelime çoğul olarak manga 've' anime 'demek gibi bazı insanlar daha fazla "doğru geliyor" ve geyik 'çoğul sürümü geyik 'şekline benzer.

Diğer insanlar İngilizce onları pluralize için kelimelerin sonuna s Ekle 'yaygındır çünkü manga 've' ayırın 'demek tercih.

Bu sözler pluralizing hiçbir kesin bir yol olduğundan, sadece bir 's' ile söylemek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

+561
SHRAYANSH JAIN 30 Tem 2010 20:18:45

İçinde Code Geass: Akito bu Sürgün, karakter Ryou giyer beş renkli rozetleri onun kıyafeti.

enter image description here

Onun madde üzerindeki Code Geass Wiki dediği şey bu. Bu rozetler ne işareti?

+528
Hailey Pipia 15 Oca 2016 17:01:21

Ben izledim anime Berserk istiyorum ve biliyorum hangi bölüm gerekiyor okumaya devam manga almak nerede anime bırakmış.

Orada Bilmem Gereken anime ve manga arsa içinde herhangi bir fark var mıdır?

+465
Kitty 8 Haz 2014 05:19:13

Dragon Ball, One Piece, Bleachve Naruto tüm kan var. Bu, Fairy Tail var mi?

+362
Kira Smart 6 Kas 2019 21:50:48

Bir dizi ve başka başından sonuna işaret olarak yayınlanacak bir ara tedavi için (örneğin MAL) siteleri listesi İngilizce anime için geleneksel olduğundan, başladıktan sonra o Ara ve daha önce biten seriler arasında ayırt etmek için bir yol gerekir.

Böyle bir şey gibi Naruto, ikinci bölümü farklı bir başlık ("yol alır"), hangi geçici görev adlandırma yeni sezon kolay (yani Ara artık kaç). Beri Fairy Tail oldu "Fairy Tail" öncesi ve sonrası zorla havalandırma, sana ihtiyacım için bazı ayırt iki dizi anime listesi siteleri. Hangi dizi yayınlanmaya başladı yıl kullanarak iyi bir yol gibi.

Bu tamamen MAL adı dizi gibi siteler Bu şekilde bir ürünü olduğunu vurgulamak gerekiyor. Bildiğim kadarıyla insanlar üreten Fairy Tail endişeleriniz varsa, bölümü başladı bu ay yayınlanacak olan bölümünün aynı dizi bölümü yayınlandı den 2009-2013. Eğer, örneğin, size danışmak takvimi için TV Tokyo, hangi fiyaka Fairy Tail, göreceksiniz bu haftaki temamız listelenen:

FAIRY TAIL yada フェアリーテイル yada"妖精軍師"

Bu gösteri için (son bit Peri Taktisyen gibi "" bölüm başlığı "Yousei Gunshi", bir şey) havalandırma mola önce kullanılan aynı başlık.

+314
Azeem Jamal Siddiqui 25 Nis 2018 19:46:30

"Dragon Ball Süper Galaktik Devriye Mahkum Ark" denilen Dragon Ball manga için yeni bir ark var. Bu manga arc dahil Akira Toriyama veya tamamen Toyotaro fikirleri nedir?

+284
Duckyou 16 Kas 2010 14:42:36

'İyi Kız' genellikle bir dizi birinin favori karakteri ifade etmek için kullanılır.

Örneğin, Toshinou Kyouko olduğunu en iyi kız olarak Yuru Yuri.

Genellikle, en iyi kız olduğunu başvurmak için kullanılır Bir kadın karakter, ama bazen insanlar vardır erkek karakter. Al Shinji Ikari gelen Evangellion veya Kaiki gelen monogatari serisi.

Bu dönem harem / kadın favori seçim onların seçimi hayranlarından gösterir hakim geliyor. Terim geldi, ama Google Trends anahtar kelimeler kullanarak neden, 'en iyi kız anime' popüler olmak için 2007 civarında görünüyor veya kesin olarak söylemek zor

enter image description here

En iyi Kız genellikle sizin en sevdiğiniz karakter. İkincil karakter Saçlı (örnek: Ana Karakter ve Utangaç Koyu) karakterler favori eşleştirme genellikle bir OTP, ya da Bir Doğru Eşleştirme olarak adlandırılır.

bir Waifu bir karakter ile kime aşk aşmış bir dizi. Bu karakter şimdiye kadar tüm gösterileri dışında favori olduğunu Waifu-havers ilan. [Basit açıklama, birisi üzerine genişletmek mümkün olacak eminim]

+282
Ifeanyichukwu 17 Haz 2010 17:19:26

Eğer Bleach öldü, öldükleri andan kişilerle gidersek, ruhunu bedeninden çıktı. İçi boş dönüşen kardeşi tarafından saldırıya uğradı zaman yarı ölü, Inoue gibi insanların aksine, ölü bir insan bedenine geri mümkün olmayacak anlamına gelir vücut ayrılmış kaderin zinciri var. Vücudu hala zincirine sahip ve kendi başına bırakırsanız, zincirin tamamen aşınmış olduğunda, bir oyuk içine döndü kadar aşındırmaya başlar.

Rukia ve Renji geçmiş geriye dönüş sırasında görüldüğü gibi Shinigami bir ruhtur. Hem Rukongai, yerleşim bölgesinde ikamet ediyordu. Ve Soul Society için gönderilen bir ruh Rukongai bölgesine gönderilen Chad uyanış sırasında gösterildi. Rukia ve Renji Shinigami Akademisine girmeye başlamadan önce de bir insan olduğunu ve biri haline gelmiştir.

Şimdi, Ichigo zaten bir Shinigami olduğundan, ve bir Shinigami bir ruhtur, o halde eğer sadece basit bir Shinigami olurdu o ölürse, ben bedenine geri alamayacak dışında. Elbette sadece vücudu şeklinde bir * gigai girebilir.

+264
Ahreon Gant 30 Oca 2012 22:38:02

Tam olarak ne gücü var?

Hafıza silme ondan etkilenmeme galip gelmeyi basardi kız kardeşi, Yamada ve Başkan neden yaptı?

Belki de Yamada'nın hatıralarını silmek olamaz, ama sonra diğer kaçmasına nasıl hafıza silme işlemi yaptığını anlıyorum.

+250
Gabor Garami 22 Nis 2014 01:24:22

Oynadığı fon müziği adını veya herhangi bir kimlik bulmaya çalışıyorum:

 • 01:05 - Bölüm 2 Beyblade Sezon 1 (türkçe dublaj) gelen orijinal seri. Bu oynanan sırasında savaş arasındaki Kai ve Tyson.

 • 05:57 - Bölüm 3 Sezon söz konusu. Müzik çalar sırasında konuşma arasında Tyson ve Kenny sonra bir dostu savaş arasında Tyson ve Max.

Zaman ama ben en iyi sonuçları şarkı sözleri, Japon olanlar veya bağlantıları ile de Beyblade şarkıları var, ama gerekli bir türlü çözemiyorum web arama yaptım.

+248
flyingWedge 11 Ara 2018 03:04:22

Bir shichibukai oldukça iyi bir ödül var, ve çok güçlü olması gerektiğini hatırlıyorum. Neden Luffy hiç pozisyon teklif etti? İkinci lütfundan Timsah ve Hancock daha yüksek olduğunu, bu yüzden eğer Enies Lobby arc Dünya Hükümeti rahatsız etti, o zaman önce dersek, uygun olduğunu, ve daha sonra bana uygun olmadığını söyleyebiliriz; Doflamingo bazı bilgiler açığa tenrybito tehdit etti ve durumu iptal olmadığını unutmayalım bile yani.

Neden olmasın?

+176
max555259 24 Mar 2014 02:41:10

"Maruo onu" diyen sadece Kihara değil - okuldaki kızların çoğu ona böyle diyoruz. Işık romanda, çeşitli kızlar ona "Maruo" şirin olmaya çağıran Birim 1 erken işaret var. Anime (40; ve daha sonra, yaklaşık 15:15 "Maruo ona" 14 Bölüm 4 arama yakınlarındaki kim söyleyebilir ki): birini gördüğümüzde, NANAKO Kashii ona Maruo olarak "" Kawashima ve Kihara ile konuşma sırasında ifade eder

Bir çarpıcı (ayılar o zaten: Maruo "lakaplı olmasının sebebi nedir?) benzerlik (olarak Kihara notları bölüm 2, Saat 5:00) karakteri MARUO Sueo gelen 90'ların dönemi Haritayı Chibi Maruko-chan:

Maruo Sueo Kitamura Yuusaku

Benzerlik anlaşılan uzanır ötesinde görsel - ben henüz okudum/izledim Chibi Maruko-chan, ama Japon Wikipedia belirten Maruo, gibi Kitamura, bir o do-velinimet sınıf Başkanı tür.

Orada açık bir söz bu ışık Roman (şaşırtıcı, verilen ne garip Japon medyası hakkında başvuran diğer medya nereden geliyor MgRonald var), ama bazı temizleme, Japonca internet önerdiği referans oldukça açık edenlerin büyürken, Chibi Maruko-chan oldu popüler bir şey.

+109
yatish 28 Ağu 2017 19:48:39

Bu büyük olasılıkla asla düzgün bir cevap alacak bir soru.

yayıncılar artık yazar zorlandı cennet kafes çok sevdim her şeyi aceleye getirmek. Bu nedenle bir sürü komplo bir delik bırakarak ve sahip mümkün olduğunca hızlı bir sonuç. kaynak

Manga kayıp olabilir, çünkü muhtemelen acele bitiyor fazla demektir yayımlanmış tutmak için gerekli sıralama, büyük olasılıkla tek dizi sarmak için birkaç sürümleri için verdi. kaynak

Nedeniyle yeterli satış yapmak için değil manga doktorunun en kısa sürede kapatmak için yazar zorlayarak aceleci bir son oldu. Gerçekten çok büyük boşluklar ve bu hades olarak kullanılmayan potentionals bir grup bırakmak için orada.

+68
bigdub00 27 Şub 2014 22:20:39

Kısa cevap hayır, ve anime aslında sonunda (neden ikinci bir sezon olacak? vb.) yapar.

Yani aynı hikayeyi anlatmalarının başka onları düşünebilirsiniz manga ve anime benzer, ama oldukça önemli bir noktada farklılaşmaya ve.

Aki olarak belirttiği gibi, biraz farklılıklar arasında manga ve anime sürüm.

Gördüm ve onları okumayalı uzun zaman oldu, ama genel hikaye sonu dışında daha fazla veya daha az aynı olduğunu düşünüyorum.

+33
braden 12 Şub 2016 23:51:50

Bu ağır Spoiler var, dilerseniz okuyun:

İgneel ve diğer ejderhalar aldı kısmında 400 yıllık plan için Kaydet kendilerinden bozulmanın ruhlarını neden Acnologia. Theis planı ile, ejderha çocuk kendi içine kapandı ve geleceğe çocuklarını içindeyken ruhlarını iyileştirmek için izin Ethernano dolu bir dünyaya 400 yıl gönderildiler. Natsu ve diğer Ejder avcıları asla ejderhalar içlerinde kapalı olduğunu gelecekte ne gönderilmişti bilincindeydiler.

+28
Gallup Noel 18 Eyl 2015 06:24:38
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil