Ne Amerikan Kongre katılımcının yaş ortalaması nedir?

(İrlanda) Yaşadığım yeri, Kongre sahne ağırlıklı olarak 16/17 çevresinde gençler var. Yaşlandıkça, yerden daha fazla hissediyorum. Enerjik daha fazlasına ben sadece 22, yani yaşlı değilim, ama herkesin ve benim yaşımda çok fazla insan yok. Hala kendimi daha katılımcı daha eski, ama sayısı genellikle tek basamaklı.

Amerikan (A-belki Kon?) bir sözleşme Crunchyroll var, canlı yayın izledim. ve biraz daha farklı gibiydi.

Gelecekte bir ziyaret daha büyük bir kongre ziyaret etmek istedim, bu yüzden yaş demografik genellikle Anime Expo veya Otakon olarak Amerikan kongreler için ne olduğunu merak ediyordum.

+504
Vycanis 4 Eyl 2010 12:45:26
39 yanıtların

Hayır, Angel Beats! asla (2 bulunur) 26 bölümlük bir Anime olmak gerekiyordu.

Nedeniyle karakter yapı eksikliği, bir çok kişi 26 bölüm anime olmak gerekiyordu varsaydım, ama şu ana kadar yanlış spekülasyonlar var.

Ya da hikaye anlatmak için yeterli yer olmaması çizgisinde bir şey söyledi burada ya da Manga bir anime olma hakkında notlar okuduğumu hatırlıyorum. Çok büyük olasılıkla bu Kur hala hikayenin temel puan vermek ve gerisini okuma içine almaya karar verdiler.

Bir kaynağı esas tahrik bu tür söylentiler içerir küçük tırnak gibi sitelere TvTropes.org nerede olduğunu söyledi.

Bunun nedeni dizinin aslında 26 bölüm olarak planlamıştık ama sonra 13'e kesilmiş olması muhtemeldir. Angel beats mecazları

Bu söylenti tam başlangıç noktası olmasa da, genellikle Yahoo yayılmadan sonra, forumlar, SE nerede sık sık ziyaret anime ilgili siteler, itibaren başlar.

+924
akatkinson 03 февр. '09 в 4:24

Belki o bulabilir! Susanoo kullanmayı başardı neden Kaguya ile savaşırken, Obito Kakashi için (Kakashi gözü zaten Madara tarafından çekilmiş olsa ve Naruto tarafından yeni bir göz verildi) iki göz verdi ve bu. Aynı şekilde, yine yapamaz.

+921
spaceMonkey 19 Kas 2016 11:44:55

Mangada gördüğümüz gibi, YÜZÜ ne sihirli güç emmek için. Büyü her türlü dispell veya bir sayaç değil, ama bunun yerine onun yetenek her yüz başının etrafında bir yarıçap içinde sihirli güç emmek için.

Şimdi Zeref iblisleri Yaşayan tüm Sihirli büyü tarafından oluşturulur, ya da öyle görünüyor, ama büyülü bir doğaya sahip olmayan Lanet Güç, olarak bilinen ve yerine başka bir şey ile ilgili değil (insanların duyguları) son ek olarak.

Kısa, Zeref şeytan olabilir beri oluşturulan kullanarak sihirli güç, ama onlar yok herhangi bir sihirli güç içinde onları ve böylece inmune YÜZE etkiler.

+901
lastuser 23 May 2013 22:48:23

İşte emir:

 • Ghost in the Shell (set 2029) 1995 veya onun 2008 versiyonu Ghost in the Shell 2.0
 • Ghost in the Shell: Stand Alone Complex (dizi 2030)
  • Gülen Adam, uzun metrajlı bir OVA Özet S. A. C.
 • Ghost in the Shell: S. A. C. 2nd GİG (dizi 2032)
  • Bireysel Onbir, uzun metrajlı bir OVA olan retells olayların S. A. C. 2nd GİG, değişmiş odağı hem Bireysel On bir araştırma ve ilişki arasında Hideo Kuze ve Motoko Kusanagi
 • Ghost in the Shell 2: Innocence (dizi 2032)
 • Ghost in the Shell: Stand Alone Complex − Solid State Society (dizi 2034) 2006 veya 2011 3D
 • Ghost in the Shell: Arise OVA serisi (set 2027). 9 köken hikayesi anlatıyor öncü oldu
  • Ghost in the Shell: Arise - Alternatif Mimari bir yeniden derleme için televizyon Ghost in the Shell: Arise.
 • Ghost in the Shell: Yeni Film var film seti sonra Hayalet Shell: Arise bunun devamı komplo Pyrophoric Tarikat bölüm. Orijinal filmin arsa doğrudan bu filmi takip ediyor.

Hem 2032 yer, çünkü onlar sadece belli bir bölümü S. A. C. 2nd GİG ve Masumiyet birbirleriyle ilişkili olarak gittiği hakkında. 2. GİG S. A. C. ikinci sezon ve muhtemelen doğrudan sonra izlenecek.


Kokain filmleri, SAC-serisi ve Ortaya OVA kaynak/manga farklı yorumlar vardır.

Shell 2.0/ve Masum hayalet aynı evrende hazır ve güçlü bir hikaye ve üretim değerleri var ilk olarak onları izlemek için tavsiye ederim.

SAC-serisi ayrı bir evren var ve filmleri daha felsefi olduğu bir suç serisi daha fazla.

Ortaya çıkan bu OVA serisi de film ve dizi tamamen ayrı, ama biraz hem manevi bir öncü olarak hizmet vermektedir.

+898
alveko 27 May 2013 00:26:06

Oyuncular her el kart almak için onları bir araya eşleştirmek ve joker ile diğer oyuncular sopa umut görünmüyor. Eğer kaybedersen joker ile güzel görünüyor.

Bu hangi oyun?

enter image description here

+890
eff 7 Oca 2012 20:44:20

İkinci yarı Adı (sonra vücudun geçiş vermiyor oluyor), Mitsuha ve Taki olabilir ama unutmayın birbirlerinin isimlerini. Görüşmeye 10 saniye içinde isimleri unutmadan sona bile. Bu neden oluyor? Ben bir teori:

Taki müdahale önce, Mitsuha kuyruklu yıldız çarptığında ölmüş olurdu. Taki ben onun geleceği pamuk ipliğine bağlı olduğundan, adını hatırlayamadım.

Ama bu cevap pek işe yaramıyor. Biri için,

Hala onlar kurtarma İtomori sonra adını hatırlamak için başarısız oldu ve Mitsuha artık ölme riski var

Ve ikinci

Taki hiç kuyruklu yıldız içinde ölme riski vardı, ama Mitsuha hala onun da ismini hatırlamıyorum.

Bu neden oldu? Bu kadar çabuk unutup nasıl bu filmin biraz ana teması olduğunu biliyorum, ama bana hiç mantıklı gelmedi. Bir şey aktif unutmalarına sebep olmuş gibiydi.

+881
driax 29 Eyl 2011 03:11:52

Kültürel bir şeydir, ama parallells tabii ki diğer kültürler ile çizilebilir. Biraz daha fazla vuruş(ed) karakterler daha şık ve aristokrat olarak düşünün. Tarihe giren, köylüler onların doğasında genellikle pratik daha kısa ve daha basit isimler vardı. Zengin birkaç isim, zengin Sembolizm, daha çok soyut anlam ve bazen egzotik bir telaffuz olabilir iken.

Eski zamanlarda gerçekten aristokrat ailelerin bir kısmı aslında kendi karakterlerini yarattılar yani (genellikle) varolan bir karakter ya da iki vuruş ekleyerek iki ya da daha çok varolan karakterleri birleştirerek ya da gerçekten eşsiz olabilir. Bu aslında bir adı “birinden inme ya da bir karakter kaldırarak alınmış”, yani ilişki baba–oğul iyi görüldü, ilişki için zengin felsefi fikirler ekleme gibi olabilir (gerçek/benimseme) babasının adı verilen bir inme ekleme gibi, birçok Japon/Çin dramaları başvurulur. Örneğin, düşünün anime filmi Spirited Away nerede kahramanı Chihiro var parçanın ismini almış uzak bir cadı, o hale Şen (telaffuz ederken farklı karakter 千 sen aslında aynı ki- in 千尋 Chihiro).

Ama vuruş sayısı geri. (Nadiren benzer bir anlam ve/veya telaffuz ile birlikte değil) gerçek adınız ve soyadınızı vuruş aynı sayıda için bir şans olduğunu, bu kadar yaygın bir Japon inançtır. O, kendi içindeki bazı sayıların Uğurlu ya da uğursuz ya da inme deyince ek yönleri olarak kabul edilir. (Örneğin bu sayı dört olarak kabul edilen hasta-şanslı olarak kullanılır, Yani belirgin olarak 死 shi “ölüm” ise bu sayı sekiz kişinin daha şanslı, bir hatıra Çin kültürü.)

(YAGİMOTO Kazuhiro)八木本一大

 • hachi (burada ya-), sayı 8 (2 vuruş)
 • ki (burada -gi-), ağaç (4 vuruş)
 • tatlım (burada -moto), kitap (5 vuruş)
 • A ichi (burada kazu-), numaralı (1 vuruş)
 • ōki (burada -hiro), bir büyük (3 vuruş)

(15 vuruş toplam) verilen ad soyadını 11 vuruş ve 4 vuruş var. Sıradan karakterler, düşük vuruş sayısı, yaygın sesletim ve çok somut, gündelik anlamları. Bu daha düşük profilli bulmak zor, bilge adlandırma.

(HİTSUJİKAİ Momono)羊飼桃乃

 • hitsuji, koyun (6 vuruş)
 • kau (burada -kai), tutmak hayvanlar (13 vuruş)
 • momo, bir şeftali veya şeftali ağacı (10 vuruş)
 • hayır, daha yaşlı bir form sahiplenici marker の (2 vuruş)

O (31 vuruş toplam) verilen ad soyadını 19 darbeleri ve 12 darbesi var. Kazuhiro bu iki. Kazuhiro daha biraz daha “rafine” onlar Momono karakterlerinden anlam ve telaffuz gelince. Daha önemli birine ait bir isim hissi katıyor. Sanırım hangi mangaka, adı-bilge ulaşmak istiyor. Tabii ki, çocukça bir oyun, ama daha önemli bir güvensiz kendine bir yer varsa.

O, sadece bir iki cümle yazacaktım. Ve hala, söylenecek daha çok şey var. Eğer daha fazlasını bilmek istiyorsanız, Japonca masallardaki ve geçmişine bir bak.

+861
cosmix 4 May 2014 05:47:40

Şimdi, Naruto hayat, yönlendirme enerji akışı oluşturmak ve sadece kyuubi ile yapamıyordu birçok şey yapmak mümkün. Ayrıca şimdi tüm bijü bu jinchüriki ediyor.

Yani Evet, şimdi düşünüyorum da, sonsuz rasen oluşturmak istese shüriken edebilir. -

+845
iambasil 11 Ağu 2012 21:39:59

Aslında çok küçük olduğu için kıskançlık form anlaşılabilir ve zayıf böylece diğer bireyler kadar iyi olma arzusu var

+804
JuniorDeveloper1208 14 Eyl 2015 16:45:42

Eğer bu Byakuya Senkei her zaman shinigami tabanlı bir yanılsama bulacak olursa, Bankai ile kolayca Form var Kyoka Suigetsu illüzyonu aşmak olabiliyor mu?

Yakın bile değil. İşte bu yüzden:

 • Hem hayalleri suya Byakuya Senkei bu reiatsu kullanıyor ancak dayanır, Form var Kyoka Suigetsu sadece güç olmasıdır.

 • Ayrıca Senkei yapamayacağı bir şey olan Kyoka Suigetsu 5 duyu işleyen dikkat etmek gerekiyor.

 • Bunu sözlü bir şekilde Kyoka Suigetsu onun aktive Form görebilirsiniz. Gösteride izleyici ve karakterler gördüğünüz gibi, çünkü o sensin. An bitirdiniz devreye sokuyor. Form dünyasında şimdi. Üzücü şey bilmiyor bile.

+772
Lucy Rowley 6 Tem 2015 23:33:22

Hayır, Rasengan icat eden ya da Minato Jiraiya değildi. Eğer baştan (Naruto) son Naruto izlersen, Rasengan Konu, Hagoromo oğullarından biri tarafından yapıldı. Minato Rasengan doğmadan önce bile uzun zaman önce icat edildiğini gösterir.

+698
Marcelo Atie 9 Oca 2020 01:22:33

Her iki "daire" olarak telaffuz, Japon para biriminden tahmin edebileceğiniz anlamına gelen kanji 円, telaffuz "tavuk" ya da "yen" var.

円 yerel para başvurmak için daha yaygın ve Japon yol olsa ¥ sembolü para biriminin uluslararası sembol ticaret anlaşmaları için Japonya içinde turistik yerlerinden girmiş.

+675
kali doss 10 Şub 2014 07:19:08

Göre Naruto wiki sayfasında dōjutsu, iki potansiyel noktaları ilham için dōjutsu teknikleri (rinnegan/sharigan/byuakugan).

Birincisi:

Dōjutsu kavramı Futaro Yamada'nın 1959 ilham olabilir (甲賀忍法帖, Kōga Ninpōchō) Roman, Kōga Ninja Verilirse, hangi özellikli geliştirdiklerini ninja savaşan iki klan mutasyonlar ve yetenekleri seçici üreme aracılığıyla, her klan için genç mirasçıları ile gizemli dōjutsu sahip.

Veya alternatif olarak,

Serinin dōjutsu için olası bir başka ilham kaynağı da olabilir Yolculuk Batı klasik itibari karakter buldu Sonra yemiş olan maymun Tanrı-Kral Sun Wukong: bu 'tüm şeftali en uzun ömürlü bir' Ölümsüzlük', bu' hap ve sarhoş tüm 'şarap Ölümsüzlük' ve sonra da karşı uzun bir isyan sonra yakalandı Cennet, Maymun Tanrı-Kral, Güneş Wukong, sonra Lao içine mühürlendi Tzu Sekiz Trigram fırın sırada Lao Tzu için kül yakılacak uzun ömürlü hap geri kazanmak için. Ama 49 gün sonra, Güneş Wukong kırdı dışarı her zamankinden daha güçlü......vücudu alevler tarafından rafine edilerek bunun yerine kül olma, gözleri de bir kor haline gelmişti ve altın rengi, "Ateşli olarak tanınmaya gözleri altın-gaze" Güneş Wukong izin (火眼金睛, Huǒyǎn-Jīnjīng); göz bir durum şimdi sadece bakarak gerçekte olan şey yetenek görmek ve almış ve bu şekli ne olursa olsun rağmen kötülüğün gerçek formu tanıyan — ama, aynı şekilde, aynı zamanda onu içmek için bir zayıflık verdi, kafasını onun vizyon.

+613
Sassy 16 Oca 2020 11:27:30

Muhtemelen ona bakmak için bir bakıcı vardı. Ama muhtemelen enerjisini de irkildi ve dizi başladığında bıraktı. Böylece biz görmek Naruto hiç bir koruyucusu var. 350 bölümde gördüğümüz gibi, üçüncü ve Iruka onu izlediniz ve ona para verdi, üçüncüsü Naruto için bu ay ücret geldi"diyor.

+572
Rain Marcos 22 Eyl 2016 02:22:40

Gerçekten onları izlerken durdurmak anime seviyorum. Arasında onları, anime gibi en çok Hangi Kuroko Basketbol Oynar. Gerçekten Kuroko gerçek ismini bilmek istiyorum.

+555
Anselmo Park 18 Şub 2014 00:40:33

TL;DR:
Madara onu sol göz çukuru yoktu bu Obito Rinnegan aldığında Kakashi geri aldığı Evren verdi çünkü.

Uzun versiyon:
674 bölüm, sayfa 14, Madara (Obito sol gözünü) Kakashi Evren göz alır:

Naruto chapter 674 page 14

675. Bölüm, 10 sayfa, Madara sol gözü anahtarları - şu anda Obito sol gözünü tutarak için bu Rinnegan Obito sol göz çukuru getirmiş:

Naruto chapter 675 page 10

Aynı bölümde, Siyah Obito Yu sol tarafı kontrol altına almak sağlar. 676 bölüm, Sayfa 2, vücudunu kontrol edemiyorsunuz ama bu Obito şimdi Evren de var:görüyoruz

Naruto chapter 676 page 2

679 Bölüm, 6 sayfa, Siyah Yu Obito bedeni Kaguya katılmak için gidiyor.

Naruto chapter 679 page 6

Naruto onu canlandırıyor sonunda Evren de kontrolü ona bırakmak ve 683 bölüm, Sayfa 6'da kendine etti:

Naruto chapter 683 page 6

+551
Pagorn 19 Ara 2014 21:02:08

Nedir bu şarkı çalarken Sasuke ve Kakashi varmak yuvarlak 3 Chuunin Sınavı (zaman, onlar tekrar o bölüm izle bölüm 258, 19:18) sanmıyorum bu sadece zaman oynar ama ilk örnek olabileceğini düşünüyorum.

+494
Yukotron 9 Tem 2013 14:52:15

Crossover Dövüş Oyunları ile (hem de karakter olarak) iki şirket de işbirliği ve aynı zamanda rekabet ile karşı ve ve/arasında bir karışım olarak kullanılmış gibi görünüyor. Yani hepsi de hazır bulunduğu anime, ile, kullanıldığı benzer bir karışım olduğunu sanıyorum. Ağız okunmuyor bazı, sözde ben, akıl eşdeğer bir tek kelime var. (Çok kasılma gibi) daha az, bu durumda, üslup kullanın ve daha pratik bir kullanımı, sözlü olarak tartışmak için çalışırken önemli rahatsızlıklar gösterdiler.

+483
Lilli 12 Mar 2017 13:14:29

Split-havalandırma biçim cour son zamanlarda anime sektöründe belirgin bir eğilim. Aksine en çok sezon gösteriyor ki yayınlanan iki veya daha fazla mevsim arkaya, split-cour gösterir bir mola arasında genellikle sürer 3 ay (1-cour). Ancak, bu bulunur üretilen gibi bir tek ürün üzerinde elbette birkaç ay değil, iki ayrı anime, per se. Daha fazla bilgi bulunur ve bölünmüş bulunur, bu soru yardımcı olabilir.

Bu biçimi takip anime en son örnekler:

 • Space Dandy - Kış 2014 [break: Bahar] Yaz 2014

 • Hitsugi no Çayka - Bahar 2014 [break: Yaz] Sonbahar 2014

 • Aldnoah.Sıfır - Yaz 2014 [break: Sonbahar] Kış 2015

 • Tokyo Ghoul - Yaz 2014 [break: Sonbahar] Kış 2015

Pek emin değilim ama-cour Durararax2, F/SN UBW ve Grisaia VN kulüp, bölünmüş olarak duyurdu bazı yaklaşan anime. Her neyse, başlık devletler: cour/s arasında 3 aylık bir ara vermiştim bu formatı kullanan ilk anime ne olduğunu bilmek istiyorum.

+482
user211786 16 Kas 2014 23:20:12

Sanırım bu zaten onun bayanposta sayfa.

Gibi Tanrıların Yıkım, sahip oldukları gücü yok hemen hemen her şey ile küçük bir çaba, hatta maddi olmayan varlıklar gibi ruhlar. İnsanlar tarafından tahrip Hakai değil Öteki Dünya ve sadece ateşkes var. Hakai ölümsüz olan insanlara karşı işe yaramazsa, ancak, manga, Beerus itiraf ediyor.

Diğer Dünya nerede muhtemelen sonraki hayatımız için eşdeğer olduğundan, hayalet ya da ruhu ölümden sonra gider, o zaman evet, Hakai/hayalet onu/onun ruhu da dahil olmak üzere birini yok edebilir.

Teknik ancak,

aşırıya kaçmadan tamamen kullanıcı tarafından kurban yok etmek için kontrol edilebilir.

Orada da bir sürü varyasyonları bu tekniği söyledi.

+480
Jim Lu 3 Tem 2017 02:25:37

Emin değilim, ama Kurama Naruto gücünün yarısı olduğu için o Heykeli bulunamaz sanırım. Eğer Minato (maskeli adam, Obito erken olayı) Kyuubi mühürlü zaman almak istiyorsak, iki kez Minato Naruto kendini ve bir kez Kyuubi mühürlü.

+475
sandesh suresh 27 Oca 2012 07:13:24

Kesinlikle Naruto sadece Dokuz Kuyruk çakrasını kontrol etmeyi öğrenmiş olduğu anime filminden bir sahneyi hatırlıyorum. Hemen ona teleport ve ona iyi bir yumruk devam ediyor kılıcı saklanıyor Kisame hissediyor ve.

Hiç bu jutsu kullanma aniden biliyor nasıl izah edilmiştir? Belki şimdi tüm bu ekstra çakra var ya da kullanılan aynı kibirli babası onun ışınlanma jutsu olduğundan yeni ufuklar olduğunu sadece vücut titreşim tekniği mi?

+444
LanceAlot 1 Şub 2019 15:28:17

Cesetler form Katakana karakter "ダ", hangisi belirgin olarak "Da".

+431
alladjex 20 Ağu 2012 17:25:34

3 Sezon 1 Bölüm, Midoriya tüm diğer 20 aday ile kıyaslandığında son yer olduğu söyleniyor. Onunla en çok kaybeden katılıyorum, (görünmez kız) Hagakure gibi adaylar birkaç kaybedebilir nasıl tanımlamak için başarısız.

Yani, hangi aktivite Midoriya 10 ay boyunca eğitim almış ve hatta cilvesi onu bu testte herhangi belirgin bir avantaj olmadığını düşünürsek Midoriya daha iyi yapmış olabilir mi?

+421
sparkyinwa 4 Mar 2011 11:35:38

Esas bu web sitesi, var 36 yarışları.

 • İnsan
 • Devler
 • Cüceler/Tontatta Kabilesi
 • Longarm Kabile
 • Longleg Kabile
 • Snakeneck Kabile
 • Üç Göz Kabile
 • Vizon Kabile
 • Kinokibito
 • Yeti
 • Fishmen
 • Merfolk
 • Skypieans
 • Shandians
 • Birkman
 • Merveillians
 • Otomata
 • Siborg
 • Klonlar
 • Değiştirilmiş İnsanlar
 • Uzay Korsanları
 • Kumate Kabile
 • Okama
 • Göçebeler
 • Verir
 • Torino Kabile
 • Dünya Soylular
 • Wotans
 • Longlimb İnsanlar
 • Zombiler
 • Centaurlar
 • Satyr
 • Harpy
 • Oyuncaklar
 • Kankalar
 • Klabautermann
+369
Benny Valentino 7 Mar 2011 12:11:23

Cardcaptor Sakura, Sakura anahtarın gücünü çağırır nerede dönüşümü bir dizi benzer bir şey, ve personel dönüşür ve bir sopa gibi fırıl fırıl döner. Bir parça:

A part of the "release" scene

Sen-ebilmek görmek tam sırası ben hakkında konuşmak bu YouTube video. Ayrıca birçok dilde aynı sıra göstermeye devam ediyor.

Normalde beklerdim (AFAIK) sihirli kızlar genelde aynı kıyafetler dönüşme beri bir kere yapılacak böyle ve dönüşümleri sadece gerektiği gibi yeniden. Ama Sakura durumda kalıyor neyse zaten giyiyor, bu yüzden rahat kıyafetler, ya da onun için kıyafet Tomoyo tasarımlar deli ne pijama, okul üniforması, olabilir.

Bu nasıl yapılır çok merak ediyorum. Anahtar sihirli efektler ve çekimler yeniden olabilir, ama Sakura hareketleri her zaman kıyafet değişikliği rağmen son derece benzer. Uzun bir dizi değil, ama hala güzel görünüyor, ve o (ya da ucuz) kolay oldu sürekli farklı kıyafetler ile yenilerini üretmek için hayal bile edemiyorum.

Bu sahneleri nasıl yapıldı?

+336
Raviish 24 Oca 2010 22:43:01
 1. İlk 12 bölüm Bakemonogatari yayınlanan TV haftalık 3 Temmuz - 25 Eylül, 2009. Bakemonogatari 13-15 Bölüm 3 Kasım - 25 Haziran 2010 webcasted edildi.

 2. Nisemonogatari (11 bölüm) yayınlanan TV haftalık 7 Ocak - Mart 17, 2012.

 3. Nekomonogatari [Siyah] (4 Bölüm) yayınlanan TV gibi özel bir Aralık 31, 2012.

 4. Monogatari İkinci Sezon (oluşan Neko [Beyaz], Kabuki, Otori, Oni ve Koi; 26 bölüm de dahil olmak üzere 3 sitede) yayınlanan TV haftalık 6 Temmuz 2013 - Aralık 28, 2013.

 5. Hanamonogatari zamanda "Monogatari İkinci Sezon + a" ["alpha plus"]; 5 Bölüm) yayınlanan bir özel üzerinde Ağustos 16, 2014.

 6. Tsukimonogatari (4 Bölüm) yayınlanan bir özel üzerinde Aralık 31, 2014.

Bakın bu soru için bilgi olarak-evren kronolojik sırası serisi.


Not Bu yayın düzeninin ışık Roman değil aynı üretim emri animasyon serisi. İki önemli farklılıklar vardır.

 • Fırında ve Nise arasında yayınlanan Kizumonogatari, henüz hareketli değil. O olduğunu açıkladı Temmuz 2010 Kizumonogatari istiyorsunuz alırsınız bir film uyarlaması. (Dört yıl sonra, bu yazı gibi, böyle bir uyum üretildiğini, ne de kimseye aslında Kizu film versiyonu üretilecek inanmak için herhangi bir sebep bile. Kizumonogatari Mili tarafından ayrıntılı pratik bir şaka olduğunu birçok spekülasyon.
 • Kabuki ve Otori arasında yayınlanan Hanamonogatari, Otori, Oni ve Koi sonrasına kadar hareketli değildi.
+332
ABOUBAKR ALMIZDAWI 30 Mar 2014 18:21:11

Erken 2000 yılında, kütüphaneden bir anime film kiraladım. Film makineleri, insanları öldürüyor gözüküyor bir post-apokaliptik dünyada kuruldu. Ana karakter Hafıza kaybı geçirdi ve aynaya baktı ve beni vurduğunda konuştuğunu hatırlıyorum. Elinden kan vardı ve bu konuda yorum yaptı. Ayrıca filmin ortasında, bu kıyamet sonrası dünyada iki beş bir doğum yardım etti. Sonuna bence açık bir elbise giymiş olan bir kadın vardı ve temelde filmin sonunda seks yapıyorlardı. Beni hayat için başlık hatırlamıyorum ve ben neden bahsettiğimi bilen birileri umuyordum.

+325
LaCar Jones 12 May 2011 10:03:23

Durarara!! 2 Bölüm Kamichika adında bir kızı anlatıyor. Bölüm sonuna yakın, sonra...

...Celty çatıya İzaya buluşmasını getiriyor, çatı kenarına Kamichika izin veriyor. Bir sürü insan oraya atladı, özel bir durum olmadığını onu ikna etmek zorunda olduğunu söyler. Bırakıyor sonra ve Kimichika, biraz tereddüt ettikten sonra atlamaya karar verir. Ancak, Celty onu kurtarıyor.

Burada İzaya var motivasyonları biraz kafa karıştırıcı. Olduğunu unutuyoruz bile...

...sadece eğlenmek için bir kız kaçırma ve kurtarma emretti,

çatıdan atlayan insanlar hakkında onu söylüyorum biraz tutarsız davranıyor. Kimichika davası ne özel ne de çok kötü olduğunu ona göstererek yardım ediyor gibi ilk bakışta, öyle görünüyor ki, ve atlama değmez. Kız tereddüt zaman ilk başta işe yaramış bile. İzaya ayrıldığında ancak,

hala çatıdan atlamaya karar verdi!

İzaya ona yardım Celty gördüğünde, hiç de şaşırmış gibi, her ne kadar bu senaryo bekliyor olsaydı etmiyor. Ancak ne emin olabilir

Kimichika Celty (ben Celty sen gitmemiş haberi yok sanırım) onu kurtaracağını atlama ne olur.

Yani bu tasvir onun gibi bir kişi biliyordu o Celty olur kurtar onu, çünkü o kız ki bir kez daha anlıyor hayatın yaşamaya değer hayat?

Çünkü aksi takdirde sadece onu izleme eğlenmek için intihar etmek için başka bir kişi teşvik eden bir adam olarak tasvir ediyor.

+306
kaliprasad 25 Haz 2013 23:27:03

Çok kubbelerin içinde insanları tutmak için bir tasarımcı virüsü oldu, çalışan, yaşayan ve yaşanabilir kubbeli bina olabilir. Eğer iddia olarak nüfus kullanarak, dönen varlıklar için yaşama alanı inşa etmek ve korumak istiyorsanız, Neden nüfus serbestçe dolaşmak için izin?

Şimdi orijinal insanlar çılgın tasarımcı bir virüs aynısını yapıyor olabilir gitmek vekiller tetiklemek için aynı sinyal döndüren.

+301
Toto Geenen 9 Ara 2017 23:15:22

Shiraui Tsumugi bir 融合個体 (yuugou kotai, yani "füzyon bireysel organizma") ile oluşturulan amacına hizmet olarak bir biyolojik silah (生体兵器 = seitaiheiki). Gibi, Burayı niyeti gibi olsun Tsumugi bir seks ve/veya cinsiyeti bilinmiyor.

(Birçok kişi yanlışlıkla bu sözler conflate olsa) “cinsiyet” ve “cinsiyet” ayı farklı anlamlar. Teknik farklılık, “seks” kültürel yapılara “cinsiyet” anlamına gelir (ya da doğuştan bağlı) kişilik özellikleri ve davranışları en uygun belirli bir biyolojik anatomisi hakkında varsayımlar/oysa sadece üreme organları farklılıklar, beyin kimyası, fizyolojisi ve hormonlar da dahil olmak üzere söz, nötr bir kelimedir. Kadın cinsiyet "" "onu" belirli bir konsept vardır ve sağlanır, hangi cinsiyet günümüz ya da bir inanç abone Tsumugi olup olmadığı belli değil. Tsumugi cinsiyet kimliği ile ilgili endişeleriniz veya herhangi bir odak yoktur. Ancak, sahipleri ima Tsumugi tanımlar gibi kadın ile aşağıdaki yönleri:

 • Tsumugi oldu verilen bir kadın adlı programında (ses aktör) ve söz kadınsı Japon ziyade erkeksi Japon (daha fazla detay Japon cinsiyetli dil bulabilirsiniz burada at Tofugu)
 • Tsumugi bu tavırları kültürel olarak 1 den Japon kızların ve kadınların cinsiyet normlarına daha yakın (İzana beri interseks olduğunu) bilerek cinsiyet olarak yazmış olduğu belirsiz Japon 2 erkek veya) Shinatose İzana bu tavırları-align)
 • Tsumugi var cismani özellikleri ne çok telaşlandırıp bir elbise şekli gibi görünüyor
 • Tsumugi sever olarak hem de biyolojik olarak kadın ve zihinsel olarak belirlenen Hoshijiro bu Tsumugi sahip anıları, kadın anlamına gelebilir gidip-gelen Nagate

Tsumugi seks vücudun herhangi bir kadın Anatomisi ve tür değil yeniden (ya) bilinmiyor. Gauna farklı Vücut Organları ayı anlaşılamamıştır, fakat öte yandan, Gauna plasenta işleyen bir insan rahim çoğaltmak mümkün. Gerçek hayatta, bitkiler bile yeniden ve bilim çok ayrı aynı bitki üzerinde “erkek” veya “Kadın” veya “erkek bile” ve “kadın” olarak etiketlenmiş bölümleri, insan türünün cinsel ilişki ile yeniden oluşturmaya gerek olmadan (kelime “erkek” ve “bu bitki parçaları için kadın” kullanarak tanımlamak için onların üreme kolaylaştırır) olabilir. Diğer taraftan, bazı insanlar doğal olarak tüp bebek (kısır veya kullanmak) yeniden olamaz, ama kimse nedeniyle bu sınırlama için “erkek” veya “kadın onları aramak istemiyor” yalnız, gerçekten (kimlik ve biyolojik olarak erkek ya da kadın olup olmadığını doğrular ne olmadığından. Yani bile olmadan organların mümkün olan Tsumugi olabilir biyolojik olarak kadın adına ek olarak belirlenmesi gibi kadın cinsiyet. İlginçtir, Tsumugi var dokunaç (触手 = shokushu) tartışmasız görünüyor oldukça fallik, ama öyle görünüyor olabilir algılanan bu arada diğer karakterler.

+289
Scuba 25 Nis 2015 07:43:32

Deathnote kuralları ifade ve yoldan Shinigami gözleri. "" bu senaryo mantıklı görünüyor anime açıklanmıştır.

Ancak, bu tür soruları pek çok kez bu iki senaryo akla yatkın ve DN kuralları spekülasyon için odayı terk beri anlamsız spekülasyon dediğim gibi. Sadece bu senaryoyu mümkün olduğunu söyledi ve başka ne ekleyebilirim daha iyi fanfic yazarlar bazı olası komplo noktası olarak seçmek bu kadar Uzundur söyleyerek daha çok başka.

Ancak, kör adam bir senaryo "şüphe" eklemek. Bu kötü bir fikir olabilir birçok yolu vardır.

 • Aniden kör bir kişi tedavi edildi. Tanıtım, DN kullanıcı maruz kalmaktadır. Başka biriyle birlikte onları görmüş olabilir
 • Kör olmadığını gizlemek için o kadar kolay değil. İstemsiz eylemler, böyle kaçmak gibi kör değilsin aslında vermek ellerini hareket var. Bu belirtileri gizlemek için iyileşmiş olan kör bir kişi için çok daha zor olurdu.

Böylece yüzey üzerinde iyi bir fikir gibi görünebilir, ama sadece bir başkası olarak kendi tuzaklar, artıları ve eksileri vardır. Ayrıca körün DN sahipliğini ele verir gördüğü an kaybedersiniz. KİRA geri deftere öldürecek düşünmek isterim.

+260
cesarbrie 22 Şub 2014 06:44:33

LHC söz ve dünya gibi mini kara delikler falan yaratabileceği hakkında bilmek satırı fikirler

Ayrıca 36 nasıl-bayt-leap makinesi zaman arkasında D-posta ve teoriler için çalışıyor sınırı. Bunu nereden buldular sanıyorsunuz?

+219
Sakshat Shinde 19 May 2012 14:51:40

TL;DR:

Özgürlük ve demokrasi Lelouch ilgi göstermek için bir obje ve genellikle "Amerika Birleşik Devletleri" resim ile ilişkilendirmek tüm bu maddeleri olarak kullanılır. Ve ABD bahsetmiyorum. Dünyamızda, Amerika Birleşik Devletleri, adı "terimini" bu ülkede bir sürü vardır.


Uzun versiyon:

İçinde Kod Geass evren, hiçbir ABD (şimdi ben bahsettiği yıldızlar ve çizgiler gerçek dünya milleti).

Britannia rüşvet Benjamin Franklin Dükü Washington ihanet ve isyan başarısız oldu.

Sonra Britanya Britanya Adaları kaybeder ve Yeni bir Dünyaya yerleştirir.

1807 AD, Elisabeth, III devrimci milisler tarafından yakalanan ve çekilmek zorunda kalır. O ve şövalyeler onu yeni dünyaya Britannia taşıyın.

Ama Japonya Sakuradite, Batı kıt kaynağın büyük kaynakları vardır.

Sakuradite Orta Çağ, Batı'da ama çok kıt bu yana bilinir. Japonya büyük mevduatları olan Marco Polo seyahatleri sırasında öğrenir ve bu bilgiyi Batı'da yayılır.

Yani savaş makinesi yakıt için Britannia şöyle Japonya tutmak için hayati önem taşımaktadır.

Britannia (R2 sırasında) tutar beri dünyanın hemen hemen tüm ve monarşik bir İmparatorluk olduğunu, Lelouch aynı zamanda özgür bir ulus inşa ile babasının hükümet sistemi reddetmesi ve niyetini ilan etmek istiyor.

+208
chau chanchong 16 Nis 2010 22:53:59

Sırasında Kabuki Oyun Fusé: Anıları bir Avcı Meido ortaya onun dedesi Takizawa Bakin ve oyun türetilmiş onun orijinal roman ve mutters için kendi kendini nasıl gördüğünü yaşadım değiştirdi.

Film Fusé: Anıları bir Avcı olduğunu tabanından gelen Kazuki Sakuraba kitabı Sigorta Gansaku: Satomi Hakkenden ki kendisi bir adaptasyon Kyokutei Bakin bu Nansō Satomi Hakkenden

Şimdi bir portre Kyokutei Bakin tarafından Kunisada, beni, biraz benzer Takizawa Bakin

Yani Meido Takizawa Bakin özgün çalışma elde olması Kabuki oyunu aslında Kyokutei Bakin atıfta miydi bahsettiği zaman merak ediyorum? ve eğer öyleyse, Kabuki oyun ya da filmin tamamını kendisi hakkında konuştu

+162
Mubasher Alvi 19 Ara 2017 13:30:37

Basit. Akame ana kadın karakteri değil diyorsun. Benim için öyle. Belki de mangaka bu kadar iyi gibi hissettim ama genel Tatsumi ana karakter olduğu için ona da çok fazla dikkat koymak istemedi. Bu konuda biraz düşün. Akame anime tüm kadın karakterlerin derinliği arka plan hikayesi en alır. Bugüne kadar da en ilginç kişi. Ayrıca, anime final dövüşü ilgili sonunda ayakta onunla biter. Tatsumi Değil. Benim Değil. Sheele Değil. Değil Leo. Hayır. Akame. Bu nedenle, Akame ga Öldürmek demek.

+139
user313194 20 Tem 2018 14:19:08

İçinde Bir Parça, Yasa kolayca takas iki insanın ruh, ama o yoktu ne zaman kavga Doflamingo. Onu bu şekilde yenmek, onun için çok kolay eğer Nami ve Doflamingo ruhunu takas isterse diyelim.

Mücadeleyi kolaylaştırmak için Yasa takas Doflamingo ruhunu neden?

+91
Abhinav Panse 23 Oca 2012 23:26:43
+65
Dobbo 30 Ara 2018 17:53:17

Evet, sayılır. orada Aki Sora ancak ben olsam gerçekten çağrı uysal. Resepsiyon bölümünde alıntı

Chris Beveridge iyi karakter tasarımları, iyi erotizm için "OVA buyurur". Daha fazla yorum yapıyor, "üst vücut Çıplaklık epey Varken, bu yönü almak için ortada bir cinsel organ ... seks saklanmak değil, aynı zamanda tüm hardcore olacak değil iken, daha fazla kişiye hitap etmeye bir ara sında değil."

sırada Aki Sora wikipedia sayfası yok aslında öyle bir şey olursa manga oldu hentai Dileği benim Kardeşim (Vikipedi: iş ortamına uygun olmayan Uyarı) altında Görmek De diyor ki:

(Sora ve Aki) karakter ablası görünüm ve Keisuke ile eylemlere benzer ve aynı yazarın Aki Sora başka bir hentai manga

ve ben kendim okurum, bunu öneren bir arkadaşım yok ederken beni

(içinde shoujo ai/yuri elemanları için sonunda)

ve aslında gerçekten çok OVA gibi genital görmüyorsun h doujin ne beklediğiniz eğer ilişki grafik doğası böyle olmadığını söyledi

ancak bunların hiç biri bir spin off ilk örnek gibi öneriyorsun. genellikle bir hentai uyarlaması bir yetişkin kaynağı gibi Beat Angel Escalayer.

tam tersi şekilde bir Görsel Roman ile yetişkin içerik, genellikle alır kaldırılması gibi Kader/Stay Gece, bkz. be an anamorphic ve Gözyaşlarına Tiara, ama tüm bunlar her yaştan eşdeğer bültenleri ve gelecek sürümlerde yoktu hiç eroge (Kader/Ekstra, bkz. be an anamorphic Maske Aldatma, Gözyaşı Tiara 2). en yakın ben şimdiye kadar görmüş olduğu Tsukihime sahip H Sahneleri>sup>1 ile Kahramanlarından henüz anime adapte olan tek Arcuied Rota

Tohno Shiki ve Arcuied (Arcuied örtülü ama çıplak söyleyebilirsin) ilişki olduğunu ima ediyor ve arsa hatları ne kadar yer nerede onları içeren H Sahnesi yer alacak bir sahne gösterir

ama dizi gibi Bleach ve Naruto nerede belirgin karakter olmalıdır vardı ilişki var, onların çocukları (yani Naruto ve Hinata olması Boruto ve Himawari), bu dizi genellikle hedefleyen bir genç okuyucu/viewerships oluşturma hentai anime/manga için bu boşlukları köprü için ne zaman çocuk gebe olamaz pazarlanan aynı demografik özgün çalışmalar.


1: ben emin eğer bu muhafaza işlevselliği veya yeni işlevsellik ama yükleyici Ayna Moon İngilizce Yama için Tsukihime vardı bir seçeneği kaldırmak H hangi Sahne olduğunu da oyun. aynı tetikleyici olduğunu da buldum oyun içinde ispiyon Kagetsu Tohya

+11
user2678878 28 Tem 2011 10:32:27
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil