Kim Sailor Moon için tüm dönüşüm dizileri baş animatör oldu?

Orijinal Sailor Moon serisinin mevsim her bölüm için Google çeşitli olduğunu biliyorum, ama çeşitli karakter dönüşümü dizileri tüm kullanılır sanatsal stil ve etkileri çok benzer. Kim bu animasyon?

+572
Jake Johnson 31 Oca 2015 23:23:53
29 yanıtların

Ruhunu düşünerek bir hata istediği kadar defalarca gelebilir yaptın. Yomi Yomi no Mi kullanıcının yalnızca bir kez yeniden canlandırmak olamaz. Geri süt gibi kalsiyum açısından zengin içecekler içme iyileşmiş vardı birkaç kez, idam ve zarar görmemiş gibi ölümsüz görünüyor. Orada sadece iki olasılık da suya daldırarak onu vücudu terk etmek için ruhunu zorlayan tüm vücudunu parçalayarak ya da onu öldürmek için vardır. Bu gerçekten oldukça onu ölümsüz kılacak.

Bu Yomi Yomi kaç kere hiç Mi ruhunu canlandırmak mı?

Wiki sayfasında Yomi Yomi no Mi belirtir:

Bu büyük gücü meyvesi olarak gösteriyor Brook, o verir onun kullanıcı başka bir hayattan sonra ölen bir kez önce.

Wiki sayfasında Brook Devletleri:

Hayattayken, Brook yedi Yomi Yomi no Mi, bir Paramecia sınıfı Şeytan Meyvesi. Gereken kullanıcı bu meyve öl, izin onlara bir süre fırsat dönmek için hayat.

Ruh geri kullanıcının vücut durumu ne olursa olsun gelmek mümkün olacak?

Wiki sayfasında Yomi Yomi no Mi belirtir:

Ölümünden sonra, kullanıcı durumu ne olursa olsun canlanmış gibi onlar kadar kullanıcı ikinci bir ölümünde kadar sürer "Ölümsüzlük" bir form vermek için gidebilir bile var olmaya devam eder. Bu ders etkisiz kullanıcının neden ölüm boğulma, ve onların vücut kalır su, ya da kendi bedeni tamamen yok etti.

Ne bir Yomi Yomi no Mi Şeytan Meyvesi yemiş öldürür?

Wiki sayfasında Brook Devletleri:

Bir avantaj, çünkü o sadece oluşan hafif kemikler, o-ebilmek kullanma onun hız ve hafif koşarak su, ama tüm Şeytan Meyvesi kullanıcıları, o hala boğulurken, batık.

Wiki sayfasında Yomi Yomi no Mi belirtir:

Ölümünden sonra, kullanıcı durumu ne olursa olsun canlanmış gibi onlar kadar kullanıcı ikinci bir ölümünde kadar sürer "Ölümsüzlük" bir form vermek için gidebilir bile var olmaya devam eder. Bu ders etkisiz kullanıcının neden ölüm boğulma, ve onların vücut kalır su, ya da eğer onların bedeni tamamen yok etti.

Ne olacak değil öldürme Yomi Yomi no Mi Şeytan Meyvesi yemiş?

Wiki sayfasında Brook Devletleri:

O da kanıtlanmış kalsiyum (süt gibi) olur hızla iyileşir herhangi bir zarar görmüş kemik.

Eğer kullanıcının kemikler kısmen yıkılmış, o olmak için yeniden onlar ile tüketimi kalsiyum. Örneğin Bu Dere Ryuma savaştı ve ağır hasar aldıktan sonra görüldü.

Milk !

Wiki sayfasında Yomi Yomi no Mi belirtir:

Sürece onun kemikleri değil zarar herhangi bir saldırı değil, sadece sen onun çekirdek gibi Zeo idam Brook, onun ruh yönetilen onarım ve Bağlantı yaptığı kemikler tekrar bir araya.

Zeo !

+954
Matthcw 03 февр. '09 в 4:24

İçinde bira-sex-bölüm Yemek Zamanı, neden demedin Dabura bile denemek dönüş Majin Buu içine taş? Söyleyerek ya da işe yarayabilirdi ima etmiyorum, ama yaptığı şeyden daha çok çalışmaya daha yatkın görünüyordu.

+877
user13441 3 Haz 2012 06:37:00

Ölüm Ruh Biçici Jutsu tarafından öldürülen bir kişi sonsuza kadar Ruh Reaper vücuduna hapsedilmiş ruhu olacak ve orada huzursuz olacak S. Sandaime Hokage Hiruzen belirtti. Nasıl sonra tekrar canlanmış olabilir?

A. Onlar BENİM ol yeniden canlandırılan çünkü onların ruhu değil ikamet eden Saf bir Dünya.

Bunu açıkça ifade wiki sayfasının Kirli Dünya Reenkarnasyon(vurgu benim),

Bu tekniği gerçekleştirmek için, kullanıcı ilk yeniden hayat vermek niyetinde kişinin DNA'SINI almanız gerekir. Hedef ölümünden sonra kurtarılan kan lekeleri ya da organları da çalışır, ancak bu temelde mezar hırsızı tutarlar, bu Kabuto sözleri. Ruhun amaçlanan reenkarne gerekir de bulunduğu saf dünya (浄土, jōdo); örneğin, bu kimin ruhlar olmuştur tüketilen ölene Tanrı olamaz reenkarne. Ancak, ruhlar Shinigami içinden serbest olduğu bir durumda, o zaman bu teknik bir kullanıcı onları bir kez daha hayat vermek için ücretsiz.


S. Ve yeniden canlandırılan olmaları durumunda, ne Reanimasyon serbest olduğunda ne olacak? Geri Ruh Biçici gidecekler ya da huzur bulacak onlar?

A. yeniden canlandırılan mümkün olmadığı için, bunu da serbest olabilir. (Veya) ya da birisi tarafından açık Ölüm Reaper mide keserek serbest kalana kadar, ruhlarını Ölüm Azrail midede sonsuza dek.

+818
Dylan Kilkenny 27 Kas 2010 18:26:52

Gerçek dünyada? Evet, bu belki mümkün okunmuş

Naruto? Evet ama başka bir olasılık orada olacak şüpheliyim. Kakuzu dikiş gücü nedeniyle daha fazla kalbini almaya karar verdi. Bu işi yapabilecek benzer bir güç olan daha fazla ninja olabilir. Sonra tekrar şansını başka bir ninja aynı şeyi yapardı zayıf.

+802
eric wedaa 26 Haz 2015 22:49:00

Kovboy Bebop 1998-1999 yayınlandı. Trigun ve Outlaw star ile aynı zamanda çıktı. Hepsi çılgınca popüler oldu.

Aslında, Kovboy Bebop hala çok popüler, Japonya'da bile.

2 yıl, 1999 yılında oldu, geçen yıl yayınlanan bir karikatür, ya da 26 daha genç bugün saat 12 yaşından küçük olan insanlar arasında çok popüler olduğu için değil bağlı olduğunu unutmayın.

Bu Wikipedia'dan alıntı bakın:

2006 yılında, Japon MiniTokyo inceleme iddia etti, "söyleyecek bir şey yok, bu kadar yüksek gizli tutulacaktı hakkı olan başyapıt, türü tanımlayan bir dizi. Birçok dizi aslında mükemmellik gibi yüksek bir dereceye kadar kendilerini her tek yönü olabilir Cowboy Bebop gibi, ve hatta daha az unsurlarından biri yapabilir. Bu anime her yerine tüm organik ve gerçek yapar ve ne ölçüde aşağıdaki bu mükemmellik düşüyor. Bebop roughs ve külhanbeyleri duygu dolu gam dan, bölüm kendilerini çok, çok mükemmel bir şekilde tüm iş ruh ve atmosfer taşır bu sanata hayat veren usta film müziği için. Kovboy Bebop kaçırılmaması gereken bir anime değildir, ve unutulmayacaktır." http://en.wikipedia.org/wiki/Cowboy_Bebop

Hala 12 yıl önce olan son filmi 2001 yılında yayınlandı.

Zaman ile uğraşıyoruz. Eğer "Goof Troop" ne biliyorsa bugün bir çocuk isteyin. Hiçbirini "Bullwinkle" kim olduğunu söylemek mümkün olacağını sanmıyorum.

+797
Govind Parmar 6 Şub 2013 07:45:01

Bu anime Pokemon veya Digimon gibi. Bazı insanlar arkadaşları ve çevresinde seyahat eden çeşitli söz canavarlar vardır. Canavarlar büyük bir kurt gibidir. Aynı zamanda iki ayak ile duruyor ve bir insan büyüklüğünde olan büyük bir tavşan. Yemek yapacağım "gibi bir şey ikisi de konuşamaz ve kurt her zaman tavşan diyor!". 2000'li yılların başlarında ya da bu sefer bir şey izledim. Herkes bu anime biliyor mu?

+778
Shager 3 Mar 2017 08:01:09

Toma birçok kişi tarafından çok güçlü bir hability olarak kabul edilen "hayal kırıcı" var, ayrıca ne düşündüğünü gerçekliğe dönüşüyor edebilecek en güçlü esper ve en güçlü büyücüler, bir yenmeyi başardı.

Neden Toma 0 sadece bir seviye esper o zaman kabul edilir?

+756
Adam Resig 25 Kas 2014 01:58:03

Olarak İngilizce Wikipedia makale devletler, Baccano [bakˈkaːno] sadece İtalyanca için "ruckus, satır, din".

Burada bağlantı ne yapar hiç hikaye İtalya'da geçiyor hatırladığım kadarıyla, ancak-Anime özellikli kuruluşlar gibi Mafya muhtemeldir ve muhtemelen devam "kargaşa" biraz kabul edecektir,

+738
Steve Michelotti 13 Eyl 2013 20:09:25

Geçerli puan söylemiştir bu video.

Batı ülkelerinde, anime Doğu animasyon olarak düşünülmektedir. Doğu ülkelerinde, tüm animasyon anime olarak düşünülmektedir.

Ne oluyor, yani bu soruya nasıl bir anime? Bir anime olmaya yayınlanan bir manga bir gereklilik olması mı? Hadi yerleşmek bu bir kez ve için tüm Avatar: Son hava bükücü bir anime ya da değil?

+719
Londonman 1 Eki 2013 10:30:55

bit ve parçaları cevap burada

 • Kral bir çocuk olması gerektiğini merlin'in kehanet belirtti

Merlin, İnsan/İncubus bir Hyrbid ve güçlü bir Büyücü, bir sonraki çocuklarının Kral Uther ve bu inandığı gibi Uther halefi olacağı kehanetinde vardı. Ancak Arturia bir çocuk bir kız değil, doğduğu gibi Uther üzüntüsüne doğduğunda. o zamanlar bir Kral bir gün bir kral olmaya mahkum olsaydı bile onun halefi erkek bir çocuk gelemedi. Çocuk seks çünkü Merlin sevindi hiç sorun olmadı

 • Arturia bir çocuk olarak büyüdü

Kay Arturia güzellik bir kadın olacağını söyler ama babası kardeşi olduğunu ve gizli tutulması olacağını inanmıyordu ama bu şekilde onu tedavi etmek için karar verdi gibi ona rehberlik etmek için söyledim.

 • cinsiyetini bir sır olması gerekiyordu

Ector Merlin tarafından büyütülmüş olsa da Arturia öğretim ve onunla Üvey baba figürü gibi davranmaya ziyaret etti. ayrıca Kay gizlilik yemini onu yapma Arturia cinsiyet açıkladı.

 • Arturia bir Psudo-erkek içine Merlin tarafından yapıldı

bu süre içinde Arturia bir varis üretmek için güçlü olmak sorun ile uğraşmak zorunda kaldı. "yardım" Merlin belirsiz bir zaman süresi için sperm üretebilen bir pseudo-erkek içine Arturia yapmak magecraft kullandı.

bu yüzden çoğunlukla çocuk çocuk bir çaba olacağını Merlin hiç söylerken sanki Arturia oldu o yaşta çünkü biri olsaydı görünmek için yapılmış. sonra tüm gerçeği o cinsiyet değildi söz eder mükemmel iyi bir zaman çizelgesi Kral Arthur erkek ile değiştirmek için kehanet

Ayrıca Görsel Romanda Shirou Kral Arthur efsanesi Arthur Arthur aslında bir grup insan bir efsaneye önerilen söyleyen kimdi belirsiz notlar. bu yüzden onu efsane zaten orada olan hikayelere göre çok açık değil.

ayrıca kendisi hakkında Arturia kendi görüşüm

Arturia in the Bath

hem Stüdyo Deen anime ve Görsel Romanda Shirou bir kız ve Arturia ve Shirou kadınlık onun Kulu ve bir Kral için anlamsız olduğunu savunuyor Arturia süre Shirou Arturia kendi dişiliğini görememek kızıyor bir kavgaya tutuştular şehre gittiğinde daha sonra cesedi yok hangi ifade ediyor banyosu olan Arturia gelir bir sahne.

+675
Edvardas 27 Haz 2011 06:59:19

Bir Yumruk Adam mangada

Orochi canavarlar Kralı olduğu söylenir, ama Gyoro Gyoro (Anka) inanıyorum söyler? bu Gyoro Gyoro yarattı.

Kim canavar Derneği, Gyoro Gyoro veya Orochi sorumlu?

+625
Whisk 24 Ara 2014 19:43:00

Bu anime anlatmadık, ama OVA anlatıldığı gibiydi.

İnsanlar gerçeği değiştirmek için güç için yalvarmak, bir gün o güç başlıyor. (OVA) bir ortak bilinç tarafından verilir, ya da nasıl gerçek dünya: Prima Materia ya da Kaos diyoruz. İlk soyut zeka UZUN (çok uzun zaman önce, yazılı tarih öncesi) gelişti zaman bu sefer ortaya çıktı.

Sanırım bu benim cevap doğru bile değil tabanlı, sadece üzerine Code Geass. Not, bu Geass artık anime değil Arianrhod, Kelt dininde, ama gelen Geis, geliyor. Hala, Kaos ya da Prima Materia (ilk harfi "kh") yazılarında Eski Mısırlılar tarafından açıklanan uzun, uzun zaman önceydi.

+613
Lex Sandeford 24 Oca 2015 11:47:43

655 Bölüm olarak, Katsuyu Kuchiyose no Jutsu kullanarak çağırdı, Tsunade ve Sakura tarafından görülmüş tek mermi.1 Tek diğer karakter bilinen olabilir saymak gibi bir sülük olduğunu Saiken da bilinir Rokubi (Altı Kuyruklu).

Saiken with Utakata

Kishimoto da 4 Bölüm, 162, 156 Bölüm, Bölüm ve kapak sayfalarında üç diğer salyangozlar çekti.

Chapter 4 cover Chapter 153 cover Chapter 162 cover


1 İken biz gördük kurbağa at Myoboku Dağı ve Beyaz Yılan Sage de Ryuchi Mağarası, Shikkotsu Ormanı nerede salyangozlar bulunması daha önce hiç gösterilen henüz.

+573
hamel2009 5 May 2017 22:07:33

Netero aslında asılı olmadığının en inandırıcı açıklama.

Asılı gibi görünüyor sahneleri yadsınamaz:

Netero, levitating

Ancak, Netero atlama olduğunu olabilir, ve tüm yarısı da bir flashback içeren havada, onu az bir sahne inanılmaz yavaş hareket ediyor. İnsanüstü gücünü çünkü, bu yüksek (Gon ve Killua Gİ bu) atlamak onun için zor olmayacaktır.

Netero olduğu bir hızlı karakter HxH:

100-Tipi geliyor saldırı göremez Kral Bodhisattva Guanyin ile Meruem çok sayıda saldırı başlatmak için mümkün olduğu için hızlı Neferpitou ve daha da dikkat çekici, Meruem başardı. Netero hızı için kullanılan büyümek için onunla sürekli kavga birkaç dakika sürdü.

Onun yumruklar ses hızından daha hızlı, ve bu saldırı Meruem geldiklerini göremedim çok hızlıydı. Not bu Meruem bir güçlü karakter HxH ve aynı zamanda inanılmaz derecede hızlı:

Muazzam Hız ve Refleksler: Meruem bir anda daha az kol ve yok eder, tüm cesetleri parçalamak olabilir.

Ancak, bu saldırılar bize açıkça görülebilecek kadar yavaş olduğunu. Bu nedenle, sahneleri aşırı yavaş hareket halinde olduğunu çıkarılabilir.

Daha sonra iniş yaptı. Eğer uçan olsaydı, onun saldırı devam etmek için asılı tutmak için daha iyi olurdu:

Netero, landing

+537
Bryan Menard 2 May 2018 15:40:42

Sanırım arıyorsun Tao Jie Kravat . Yayınlanan görüntü 2 ses 1 Bölüm var.

pic

+464
BlackjacketMack 17 Kas 2017 14:12:02
 • Şehvet bedeni şehvet ilham veriyor. Kurbanlar onları öldürmek için nüfuz ediyor. Zevk için öldürme bıçaklama genellikle seksi bir motivasyona sahip olarak gösterildi.
 • Oburluk vücudun aşırı yeme yağ ve açıldığında (aslında bir portal) dev bir ağzı vardır.
 • Wrath vücut homonkulusların kadar adam gibi çünkü o sadece bir adam. Öfke sadece öfke anlamına gelmez. Ne demek ki burada hüküm, intikam ve cezalar istihdam sağladı etti. Asla gerçek formu tanıklık edebiliriz sanıyorum.
 • İşini yapmak ve bağımsız olmak neye ihtiyacı olduğundan hırs açıkçası çoğu insan görünüyor. Asla gerçek formu tanıklık edebiliriz sanıyorum. Ultimate shield için uzundur. Ölmeden önce, tüm homonkulusların sadece insansı görünüyordu.
 • Sloth ironi için güçlü ve hızlı.
 • Kıskançlık gerçek biçimini zavallı bir solucan. Elbette ilk gizli form olan büyük ve güçlü olmak istiyor. Elbette insan olmak ve başkalarının hayatına çalabilmek istiyor. Ne istediğini gücünü verir.
 • Üç daha az belirgin formları vardır çünkü gurur en karmaşık. İlk çocuk için kolaylık; bir kılık ama kendi yaratma gurur duymaktadır olarak doğru form gibi görünüyor. İkincisi, silah ve savunma, babasının kendisini onun gurur duymaktadır olarak kabın içindeki cüce gibi görünmek içindir. Son olarak, doğru formu doğru küçük bir insan. Tam olarak Baba oluşturmak için çalışıyordu ne gurur eski homunculus olduğunu. Gerçekten bir insan yaparak Tanrı oynuyor ve çok gururlu olduğunu.
+444
Luna Scarlet Wing 25 Haz 2012 11:32:47

Sadece Dragon Ball Chou 49 bölüm izledim.

Goku Siyah yenmek için yardım aramak için Mayo gelecekten verir. Dabura ve Babidi öldürerek Majin Buu canlandırılması engelledi nasıl yaptığı konuşmada, diye açıklıyor.

Bu nasıl mümkün olabilir? Dabura ve Babidi geçerli zaman öldürüldü, değil mi? Öldürülen birinin gelecekte nasıl var olabilir? Burada mantık açıklayabilir misiniz?

+395
Parish Mills 5 Eki 2017 22:16:16

Doyle' Kayıp Dünya Conan benzer (en az 10-15 yıl önce) eski bir anime arıyorum.

Bir geminin mürettebatı (ne kadar hatırlamıyorum) tarih öncesi bir dünyada sonuna kadar. Bu dünya teknolojisine karşı olan rahipler tarafından yönetiliyor. Emek için dinozorlar kullanıyorlar. Ayrıca rahipler tarafından uygulanan mevcut rejimine karşı direnişi "gibi bir şey. Bu geminin mürettebatı bu çatışmada yakalanır.

(O sonsuz güç kaynakları gibi, belki de bir uzaylı ırk bağlamında hatırlamıyorum), ama kullanmak yasak ve yapan, çok gelişmiş teknoloji gizli öyle olsa bu dünya teknolojisi olmadan değildir.

Sadece bu anime ilk birkaç bölüm izledim, hikayenin nasıl gider veya nasıl bittiğini bilmiyorum. Herhangi bir fikir?

+376
Ravi Dave 27 May 2012 06:55:28

Karakterler direkler üzerinde durmak nedeni çoğunlukla olmak ya da dramatik ya da sahne havalı "olmak için" sahne ilgisi var.

Bu mecazdır bilindiği gibi "ben Yüksek Zemin":

 • Doğaüstü, büyülü, ya da sadece düz harika insanlar zahmetsizce genellikle uzun boylu ve ince nesneleri daha üzerinde duruyor, ağaçlar, elektrik direkleri ya da en yakın yüksek bina çam olmak olmak için en iyi yer olduğunu. Bu uçamaz insanlar için uçuyor. Ya da yardım edebilecek olanlar bile.

 • Daha doğru bir strateji ve daha havalı duruyor. Yüksek irtifada normal "" yerde olanlara dramatik görünüyor (aslında, yükseklik ile rüzgar hızı artar) Dramatik Rüzgar rüzgar bekliyoruz. Anime ve manga bu hale bir seçim dramatik giriş için kötüler, tanıttı ile bir panning uzakta kameradan tamamen her gün sahne (bkz örnek 1)ya da sonrasında bir dramatik olay, ortaya çıkarmak olduğunu söyledi kötü oldu izlerken hep verir ve güzel bir geçiş için bir sonraki bölümü. Örnek

Sayfasında belirtilen:

Bu nedenle, kutup duran kurulan özel bir gösteri, daha ziyade animasyon doğrudan Dövüş Sanatları ile ilgili olmadığı sürece dramatik etkiyi arttırmak için ve karakter (muhtemelen) oldukça serin daha garip görünecektir nerede gösterir/film kıyasla doğal olarak yapmak eğilimindedir, çünkü bu kadar popüler ve normal bir olay haline gelen gerçek hayat Savaş Sanatı uygulama teknikleri, alınan anime dünyasına yavaş yavaş uyarlanması.

+338
Frenz Traci 27 Şub 2015 13:46:57

Clannad anime ile çok aşina değilim, ve bu şarkıyı asla görünen 99.9999% güven ile söyleyebilirim.

Benim yorumum da söylediğim gibi, ve Toshinou gibi san ve senshin onların tazeledi, özellikle eğer bir Studio Ghibli yapımı ise iki anime aynı şarkıyı kullanmak için çok zor olurdu. İmkansız değil ama düşük ihtimal. İçinde "olarak on yedi yıldır anime izliyorum ve asla ikisi aynı şarkıyı kullanmak gördüm". Olası böyle.

Ancak, bu hala "imkansız" anlamına gelmez, bu yüzden şarkı, "İnochi no Kioku" içine baktım, denemek ve kökeni hakkında daha fazla bilgi edinin. Yazılı ve Japon şarkıcı Kazumi Nikaido tarafından yapıldı. Bir Anime News Network duyurusu hakkında Kaguya O film bahseden şarkıydı seçilmiş gibi filmin ana teması.

Ses sanki Nikaido filmin yapım bağımsız olarak şarkı oluşturulan duyuru ifade ediyor, ve üretim personeli filmde kullanmak için lisans kararı aldı. Bu da tarafından desteklenen çıkış tarihleri; tek başına "İnochi no Kioku" olduğunu yayınladı 24 Temmuz 2013, göre GhibliWikiiken film yayımlanan 23 Kasım 2013 göre Anime News Network.

Üretim anime için özel bir şarkı yazmak, ve bunu gerçekleştirmek için ses aktörler (genellikle) bir şarkıcı, söz yazarı işe işe almak için böyle bir şarkı lisans anime için biraz alışılmadık bir durum değil; daha sıradan bir şey. Bazen de yazmak ve müzik yapan şarkıcı/şarkı yazarı tutuyorlar. Sadece bir anime üretim zaten serbest bırakılmıştı müzik lisanslı yerde (örneğin Yastıklar ile FLCL) birkaç durum düşünemiyorum.

Ancak, Anime News Network sayfasında Nikaido sadece listeleri olarak personel üzerinde bir anime, Masal Prensesi Kaguya. İnochi no Kioku "sadece bu anime çıktı" bu açıkça gösteriyor. Hafızan sana oyun oynuyor sanırım :)

+278
Harnish Shah 25 Mar 2011 05:29:22

Sadece 100 şınav, 100 squat, 100 mekik yaparak üç yıldır yapıyorum ve her gün 10 km koştu Saitama, eğlence için "süper kahraman" oldu, ama ne demek istiyor yani.

Gerçekten sadece "eğlence için yapıyor" ya da motifler var o da gitti ama unuttu? Çünkü normalde bir kahraman yapar için bir sebep gibi korumak için onlar aşk, yenilgi tüm kötü, kanıtlamak onların güçlü, korumak için bir şey gibi insanoğlu, vb. Ya da o gerçekten sadece bunu yapmak için "eğlenceli" çünkü o sıkılıyor. Ya aslında bu sözler için derin bir anlamı var mıdır?

+213
Pacimen pakls 23 Eyl 2016 07:44:46

(çoğunlukla kopyalama bu bir cevap verdi Bir benzer soru)

Bu Garou giderek daha fazla ve daha fazla arc ilerledikçe havada kaldı nasıl olur sadece bir parçasıdır, ama yine kamyon üzerinde duruyor ve güçleniyor. Bu adam başarır üzerinde çalıştı dik düzeyini en aza indirmek için gerçekten çok zor. Aşağıdakilerden ona webcomic 68 bölüm olur, örneğin, ve bu zaten savaşlar önceki sayısız yaralandı verdikten sonra:

Tüm göğüs kafesi, önceleri Garou yaralanmalar ölmektedir devralacak olan Darkshine tarafından kırılmış. Garou's entire ribcage is fractured

Bakın turuncu/kırmızı sadece kan. Bir kan damarı gözüne attı ve saçlarını boyama o kadar çok çekişiyor. Daha net, hemen hala Beyaz saçlı Kızıl saçları ve gözlerinin açıklamadan önce ve sonra hızla saç elleri cebinde mendil olduğunu fark edeceksiniz. Elleri ve kolları üzerinde çok fazla kan vardı, en azından Ölüm Mitralyöz saldırı saptırma; ayrıca hala kareler Patlama ile karşı karşıya geldiğinde bütün kollarıyla birlikte kan kırığı o görmeyeli özellikle onlara kanıyor.

Garou wipes his bloody hands through his hair

Hala bu sonra ortaya kapatmadan önce beyaz saçlı onu uzak bir atış gördüğünüz gibi animasyon bundan sonra biraz yanıltıcı, ne de bunu yaparken herhangi bir renk değişiklikleri göster. Bu tüm dramatik ortaya bir dramatik ortaya olmak amacıyla yapıldığını düşünüyorum. Daha korkunç görünüyor onu yapmak için hizmet vermektedir bildiği için saçları kan göndermesi, kesinlikle ellerini eğreti bir temizlik için, daha büyük olasılıkla ya da dışında bir saç üzerinde ellerini silmekten başka bir amacı yok.

Webcomic olarak, 82 bölüm tek başına savaş hasar show-korku ucube tam biter.

Ve S-sınıfı ile yaptığı savaşlar çözüldü bile önce veya Saitama mücadele başladı. Garou has been beaten so severely that his flesh, blood, and savaged clothing have cobbled together a whole new appearance for him

Daha sonra-dönüşümler gibi, ama hikayenin bu noktada, manga/anime ciddiye ilerlemesi onun doğasını değiştirmek için gitmiyor, o zaman göreceksin tüm (ağır) savaş hasarı birikimidir meşru canavar gibi görünür ne elde ediyor.

+193
RICKY ZENG 27 Eki 2013 14:47:36

Aniden daha güçlü olmak (onlar gibi Enies Lobide, herkes bakar ve yeni teknikler). Kan ve kemik onun pompa nasıl Luffy, öğrendim. Ayağını yakmak için ne kadar Sanji, öğrendim. Nami, Fatamorgana yapmayı öğrendi. Asura ile Zoro?

Böyle bir gücü nasıl geldiklerini anlatan hikayenin hangi kısmı?

+187
Zakariaa Oulhafiane 7 Kas 2019 06:33:42

Poco var Udon Dünya bir "spin-off" olarak-evren çocuk serisi Gao-Gao ve Mavi Gökyüzü, bir süper tehlikeli, uzaylı atmak Fetih ve yıkım gelir. Toprak yok/fethetmek ve sonra arkadaş iki insan kız ve biter gibi defans.

Bir Disney Stitch karakteri ile benzerlikleri fark etmeye kaçınamaz.

Herhangi bir bağlantı var mı?

+176
Higor Pazin 3 Tem 2015 20:30:34

Sorun ben görmek kullanmakta olduğunuz mantığı bizim tarihe karşı mantık Bir Parça.

16. yüzyılda, Hava Alanı ne de bu konuda seyahat edebilecek gemiler yoktu.

 1. Göre Bayanposta - Enel,

  Mini nefes almaya ihtiyacı olmadığını söylüyor ve atmosfer dışında yaşayamaz. Enel güçlerine karşı bağışıklığı olduğu ancak, elektrik tabanlı güçlerini kauçuk gibi bazı maddeler üzerinde hiçbir etkisi yoktur, zorlu bir düşman yapıyor Luffy.

 2. Sen kullanma mantığı bizim tarih vs Bir Parça. Kullandıkları gemi 16. yüzyılda biz, uçan bir gemi olan Gemi Maxim şeyler oldu. Ayrıca, Enel gemi güç kendisi de gemiyi muhtemelen uzayda çok yüksek hızlara ulaşabileceği söylenebilir elektrik güçlerini kullandı, gemi yavaşlatmak için hiçbir şey yok. Gerekir tüm büyük ihtimalle gemide kimyasal fıçılar kullanılarak yapılabilir boşluk taşımak için güçlü bir itme kuvveti vardır.

  Olarak Bayanposta - Ark Maxim Devletleri,

  Maxim uçuş yeteneğine sahiptir, uzayda bile. İki yüz Çevirir Jet yedek güç kaynağı olarak, eğer bir Gemi mekanizma olacak olursa havada bir saat gemiyi tutmak için kullanılır ise Enel elektrik enerjisini ana güç kaynağı o değil. Enel Shandora kalıntılarından elektrik için iletken olarak altın kullanılır.

  Bu Bayanposta fıçılar hakkında bu devletleri

  Enel fırtına bulutları ve yıldırım kendi yeteneklerini üreten kimyasal fıçılar bir kombinasyonu ile büyük şimşek fırtınaları oluşturmak için Maxim kullanabilirsiniz. Bu şimşek biri koca bir Köyü yerle bir etmek için yeterlidir, ve Enel bütün bir adayı yok edebilecek dev bir thundercloud oluşturabilirsiniz.

 3. Sadece kendi gücüyle aya ulaşmak istediği bir şey görüyor, sinek veya Yıldırım güçleri ile birlikte teleport edebileceği anlamına yapmaz bilmiyorum. Daha önce sadece aya rağmen Ark Maxim uçmak için belirtilen yetkilerini kullanıyor.

+107
prajakta kulkarni 15 Nis 2012 01:46:16

Gece Galaktik Demiryolu ise klasik bir Japon romanından 1920'lerden bu bir anime uyarlaması 1985 olan böyle bir sahne:

typesetting scene from the anime

(Diğer karakterler gibi) kahramanı aslında bir kedi olduğunu doğru olup olmadığını şüphe etmemi sağlayan tek şey.

+93
SeinopSys 8 Eki 2013 03:37:43

Varsayarsak bu sembolleri Ay ve Güneş, o çok ilgili Sembolü Yin Yang.

enter image description here

İlk karakter yin anlamı: Bulutlu hava; kadınsı; ay; bulutlu; negatif elektrik yükü; karanlık.

İkinci karakter yáng anlamı: pozitif elektrik yükü; güneş.

Elemanları, ay ve güneş için dekonstrüksiyonla yapılmış olabilir çünkü basitleştirilmiş karakterler açıkça ay/güneş sembolizmi gösterin. Unsuru "bol" anlamına gelen radikal bir türevidir. Yani Yin Yang ay ve güneş arasındaki karşıtlık temsil edebilir.

Ama Yin Yang karşıtların sadece bir çift daha var. Ve sürekli bir dönüşme nasıl karşıtların birbirlerine bağımlı olduğu fikrini taşır.

Başka bir şey göre İlk kural: Sembolizm Güneş ve Ay:

Güneş fixidity amacı, istikrar, sertlik ve güç olarak tercüme edilebilir. Güneş, gün, hava koşulları ne olursa olsun gün, gökyüzünde gezegenler, insanlığın davranış veya yerleştirildikten sonra yükselir. Set yoluna erişir, her zaman ışık ve ısı veren ve karşılığında kendisi için bir şey yapmasını. Naruto gibi çok fazla.

Ay hisler ve duygular kural söyleniyor. Ay kararsız ve değişken olduğu söyleniyor. Duygu ve düşüncelerini değiştirmek ve tutum değişikliği olarak değişebilir. Sasuke ile eş anlamlı.

Sonuç:

Başka bir ilişki kurmak gibi (Indra'nın Reenkarnasyonu ve Asura) Naruto ve Sasuke ama doğal olarak birbirine bağlı ve bağımlı oldukları birbiriyle zıt veya aykırı olarak nitelendiriliyor; ve birbirimizi meydana getirirler.

Çakra göre de Sasuke Koyu Mor ise (Naruto Parlak Sarı/Işık/mi? bağlı olduğunu düşünüyorum Koyu). (Rüzgar ve ateş) doğası farklı.

+76
Mohamed Okasha 17 Şub 2015 02:44:50

Canon bir cevap alabilirsiniz tek yolu bu kaynaktan. Henüz görme olarak orada hiçbir şekilde sadece yok bir şey, bu durum tamamen geçersiz, beri olur olmaz ve herhangi bir sebep için.

Beri canon olmayacak hiçbir şey, burada bazı spekülasyonlar: Beri hiçbir şey yok olabilir, ne olursa olsun kalır meyve (ve orada olacak olması kalır) olacaktır yenen tarafından bakteri. Bakteriler öldükten sonra, meyve yeniden doğacak. Yani, iKlsR umut olabilecek kadar haklıymış.

+43
DaveL17 18 Oca 2011 13:18:10

Bir dünyalı olmak için smokin Maske Dünya'nın koruyucusu, çok mantıklı.

Ama ne Güneş Sistemi Sailor Senshi hakkında? Ben kendi gezegensel vücutlarında doğmamış ve onları korumak için oraya mı yaşıyorsunuz? Neden bunun yerine Dünya koruyorlar?

Örneğin, Sailor Mars gerçek bir marslı beklerdim:

enter image description here

+42
Casey Mounce 13 Kas 2013 22:33:50
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil