Ne bu gerçekten komik anime adı nedir?

Video burada. (4:37 uzun)

Herkes anime ne olduğunu biliyor mu? Herkes de (aynı video) ayrıca bu bir gerçek Çocuk Sevgisi Manga olup olmadığını biliyor mu? Herkes resim Başlığı ingilizce çeviri biliyor mu? Okuyamıyorum gerçek hayatta bir manga bile değil mi?

enter image description here

+275
Devel BTC 26 Şub 2017 11:16:25
38 yanıtların

Asuna-oyun ve o Kirito kızları olarak Yui vardı evli olduğunu öğrenince Yuuki Kılıç Sanat 2 7 Çevrimdışı Asuna evlenmek ve onunla mutlu olun ve bebek nasıl yapılır (bilmeden) onu çok bebek istediğini söyleyip başladı. Bu da 2 7 Kılıç Sanat Çevrimdışı onu ve Kirito arasında rekabet kıvılcım gibi görünüyor.

Hatırlıyorum o kitabı Yuuki gerçek hayat da kadın ve orada bazı fanart bir Asuna Yuuki x eşleştirme burada, burada ve burada.

Başka bir eşleştirme gibi, hayran kitlesi shoujo ai/yuri hayranları Kılıç Sanatı isimli Yuuki yorumları atlardı şimdi biliyorum. Ancak bi/homoseksüel ve Asuna evlenmek ve (gözlerini sınırlı anlayış onunla) onunla bebek sahibi olmasını istiyor o Kılıç Sanat Çevrimdışı yorumlar onun samimi olduğunu Yuuki olduğunu gösteren herhangi bir kanıt var mıdır bilmiyorum.

EDİT: bi/homoseksüel ile aynı cinsten daha derin bir duygu olurdu Yuuki bahsediyorum.

+995
unixnoob99 03 февр. '09 в 4:24

10 yaşındaki yeğenim çizgi film izlemeyi seviyor ve çocukları için ebeveyn denetimleri ile bir Netflix hesabı var. Ama Hesabım tarama yaparken, Madoka Barcelona kapağın dikkate almadı ve oldukça meraklı ve ilgilenmeye başladı.

Mantıken ilk kez gören (ve birçok kişi onun için çok şirin tasarımları ile büyülü kızlar ile renkli bir anime çünkü bu bir sorun olmamalı.

Bunu nasıl mantıklı bir şekilde diğerleri gibi değildir ona açıklayacağım?

+992
Nathan Waelkens 13 Eyl 2011 00:29:08

Hunter X Hunter Anime daha bitmedi. Ara verdi ve sonunda devam ediyor ama manga şirketten talep onun için çok fazla stres var ve o devam etmek istemiyor o Togashi göre, diyor. Doldurması gereken kota manga sektöründe herkes için bir sürü bölüm bir hafta.

Gelen bir blog yazısı ile AlyZoldyck Hunter X Hunter Bayanposta.

+908
Myrna McDonough 28 Haz 2018 07:56:50

Evet ama çoğunlukla sadece Sasuke, Itachi gibi Uchiha klanı tarafından. Kopya tekerlek gözlere sahip oldukları için (aka yapmış )kopyalama ve onları gözlemleyerek beş jitsu öğrenebilirler.

+900
Deepak kasana 31 Ara 2017 09:51:45

Haki master için yoğun bir eğitim gerektirir, ama on yaşında bir Ejderha tarafından kurtarıldıktan sonra, muhtemelen kısa süre sonra yaraları iyileştikten sonra Devrimci Ordusu ile eğitim başladı.

Bu noktada, Sabo yaşlı sadece ortalama on yıl değildi, Luffy her gün onlarca kez kavga ve Ace edilerek, zaten ortalama bir korsan ya da bir asker daha güçlü oldu. Ejderha ya da İvankov ya da başka bir yüksek rütbeli devrimci potansiyeli gördü ve sadece 22 yaşında zaten, Genelkurmay Başkanı, devrim ordusunda iki numaralı rütbesine yükselmişti gibi özel olarak eğittim, Olası görünüyor.

Luffy aksine, onu eğitmek ve ona Haki ve dövüş sanatları gibi yararlı becerileri öğretmek edebilecek güçlü müttefikler tarafından sarılmıştı bir konumda olduğunu, bu yüzden on yedi bence o kadar da zor olmadığını öğrendim etkin busoshoku haki kullanmak zorunda. Yeni Dünyanın dışında, haki çok nadir bir yetenektir ve dikkate temellerini öğretmek Luffy için N = 18 ay sürdü. Nadir olan haki kendileri bilir ve aynı zamanda eğitmek için zaman harcamak isteyen birine ihtiyacım var gibi Luffy onu hiç Fusha Köyde büyüyen ve sonra tek başına yelken açmak öğretecek kimse yoktu.

+874
RcMan 10 Oca 2019 21:13:19

Show varlığı, kendisini bir rüzgarlık Kalkması Kırmızı Suzumiya, yani herkes değil ama görülen film/okuma kitabı henüz geçti uyardı.

Yuki-chan bir yan anime tabanlı bir manga başladı 2009. Serisi tarafından yazılmış orijinal yazarın Kırmızı serisi, Nagaru Tanigawa gereken yerde alternatif evreni yaratan sırasında olaylar Kaybolması, hangi üyelerin SOS Tugayı sadece normal insanlar ve SOS Brigade etmiyor bile var.

Spin-off daha orijinal seri karakterleri arasındaki günlük etkileşim için, gün odaklanır ve kime aşık üzerinde Kyon, sürdürmeye çalışır gibi itibari Yuki-chan takip ediyor. Gibi dizi ilerledikçe, Yuki-chan gelişen bir dostluk ile Kyon olarak o girişimleri itiraf etmek onu, hangi yol benim için inan serisi non-canon olarak aşağıdaki konuşma alır yerde Kaybolmasından kısa bir süre sonra Kyon bulur alternatif evren (3:17'deki bağlantı):

Kim olduğumu "Nagato, biliyor musun söyle?"

"Kabul ediyorum. 5 sınıfta bir öğrenci olduğunu [...] biliyorum. Şimdi ve sonra her görüyorum. Ama bundan daha fazlasını bilmiyorum."

Spin-off olabilir ama gerçekleşecek önce olayların Kaybolması nedeniyle Kaybolması Yuki bilir Kyon zaman o yardım etti onu bir kütüphane kartı ve bir şey almak yerine daha sonra çünkü

Nagato vardı aslında eskiden onu güçlere yeniden dünya ve elinden tüm doğaüstü öğeler çevreleyen Kırmızı değil, sadece oluşturmak bir alternatif evren ve o döner değişimi sonunda hikaye, silinmesi, Kaybolması Yuki ve dinlenme Kaybolması SOS Brigade varlığı.

Seri böylece muhtemelen olmayan canon ve zaman çizelgesinde belirli herhangi bir yerine uymuyor.

Onun arsa temelde orijinal serisi ayrılır, böylece bağımsız olarak neredeyse tam arsa ilgiyle izledi olabilir. Ancak, keyfi karakterler ve onların eylemleri gücü gerekiyor bilgisi olan kaynak malzeme çünkü çok gösteri itiraz kaynaklanıyor gap moe, bir algılanan fark veya çelişki içinde bir kişinin davranış ya da eylem (yani "boşluk") bulunamadı için sevimli ya da çekici. Yuki-chan sağlar izleyiciler bakın normalde stoacı Nagato ifade onu duygular gibi normal, utangaç kız olmadan bu karşıtlık Haritayı ortaya başka bir "güzel kızlar yapıyor sevimli şey" anime - o orada bir şey yanlış olanlar.

+866
lakshmikandan 24 Nis 2011 19:27:30

Artışı SSJ3 manga görünmüyor. SSJ3 Artışı kullanan Nimu, tarafından kontrol edilen bir karakter.

+862
rauldeng 26 Şub 2015 05:26:16

Gerçek hayatta, veya başka bir yerde insan vücudu, hayvanlar, bitkiler ve cansız nesneler üzerinde bir yüz gölgelendirme sadece vuran ışığın yönünü bir durumdur. Resimde, gerçekçi yolu, en yaygın: mangaka veya animasyon amaçlarını vurgulamak için ve sahnede ışık kaynağına göre gölge.

Takeo from Ore Monogatari!! in sunlight Takeo in fluorescent lighting

Ancak, bazı durumlarda, ışık kaynağının yerleştirilmesi sistemine dayanmaktadır öncelikle bir gölgeleme bunların bir duygu ya da eksikliği ifade etmek için kullanılabilir. En sık çeşitli bir karakterin yüz, alın ve göz çevresi gölge etmektir. Bu ışık kaynağına doğru kısmen, ışık kaynağı varsayarak, genellikle yukarıdan kızgın, sinirli, kötü, üzgün, karamsar, panik, ya da şaşkın bir çıkarı olan bir karakter aşağı baş eğmek olabileceğini düşünürsek geliyor: yoktur. Ancak, ana amacı karakterin duygularını (yani "Ne düşünüyor? gerilim oluşturmak için şu anda ortaya olmadığını ifade etmektir." ya da "Nasıl tepki verecek?!"). Karakteri bir duygu gölgelendi ama seyirci henüz tam olarak bu duygunun ne gösterilmedi bu alana gölge verir. Sık sık, karakter dramatik etkiyi sonra kafasını bir çırpıda Yukarı, baş sırasında düşünüyordu, ne seyirci aniden düşüş dönemi biliyor bildirir.

Yamato's emotion not yet revealed Suna's emotion not yet revealed, implied to be dejected

Gözleri en çok duygu ifade beri, sadece göz çevresi gölgelendirme ile bunu başarmak mümkündür. Alternatif olarak, aynı zamanda sadece geçici olarak gözlerini kapsayacak karakterin patlama kullanarak aynı etkiyi elde etmek için yaygındır.

Takeo in distress Suna's emotion not yet revealed

Manga, aynı zamanda ışık kaynağının yerleştirilmesine karşı olan bir gölgelendirme kullanarak bir uygulamadır. Eğer yüzü çok karanlık ise, karakteri (sadece seyirci yüzü karanlık olan; sahne genellikle olamaz diğer karakterleri tespit karakterin duygularını karanlık "maske" ile karşılandığını görmek mümkün) diğer karakterler gösterilmiş olan kötü veya karanlık düşünceler duygu. Alternatif olarak, eğer karakter bir seyirci kötü bir düşünce olduğunu kabul etmek gerekiyordu koyu gölgeleme ile gösterilen olabilir, ama daha sonra sadece derin düşünce/bir şey/üzerinde/sahne mevcut konuyla ilgisiz bir şey hakkında endişeli bir şey şaşırtıcı Pilaki olduğunu ortaya çıkarılacak. Başka bir anlamı tehditkar ya da muhtemelen korkunç bir karakter olarak tasvir edilir.

Takeo looking scary from the perspective of the other character

Alın gölgeleme bir ortak kullanım sıkıntı, utanç, ya da mutlak şok ifade etmektir. Bunun yerine gölgeleme birlikte veya dikey çizgiler ile çizilmiş olabilir.

Takeo in distress Takeo in shock

+838
Arnold Semmons 26 Mar 2010 02:54:02

Senaryo 1: 1 (Yuno) 1 dünyadan Yuno 2 (Yuno) 2 dünyadan onun yerini almak için Yuno öldürdüyse, o oyunun dışında onu kabul etmedi mi? Bu, Yuki kazanmak ve 1 Maç yine de bunu yapmadan önce başlaması için beklemek zorunda olabilir ama bu 2 dünyada yaşıyor olacaktı Yuno olabilir.

Senaryo 2: Eğer Yuno 2. Dünya geçmişte geldiyse, oyun durumda Yuki hala hayatta olmanın kazanabilir girme, onu engelleyen önce Yuki'nin telefon bozabilir.

Senaryo 3: Eğer 1 Yuno Yuno 2 hayatta ve bir süre saklandı devam ederse, bir süre için oyun oynamaya izin verebilir. Sonuna yakın olduğunda, 1 2 Yuno Yuno alır ve Yuki başka bir şekilde kazanır. 1 Yuno hala Yuki 2 Yuno onun olmazdı dikkate kızdıracak olsa hayatta olabilir.

Yuno hem Yuki ve onu hayatta olmanın kazanmak için bunları yapabilir mi?

+811
Idempotent 24 Oca 2016 19:03:28

İlk kez Lucy atmalarını Urano Metria bu sorun ile Melek yenmek için kendi gücünü kullandı. Ama İkizler ile koyun kendi gücünü birleştirmek için var ve hala ilk zaman daha zayıf olduğunu ve ikinci kökeni ne Yani ilk kez bu kadar güçlü döküm onu yapan (kökeni onun iki katını ve İkizler çift olur) çok sihirli enerji olarak en az 3 vakit bulamaz açıktı sonra bu yana olduğunu söylüyor Büyük Büyü Oyunları kullanır o zaman bir sonraki sefere.

+805
simonthumper 20 Ara 2015 19:40:00

#-Hit kiss kiss hit 30 Nagisa öptüğünde ilk Irina Jelavić tarafından eylem ("Meme Saat") 8.Bölüm (sayfa 17) manga ya da anime ("Yetişkinler") 4. Bölüm (6.5 dakika) görülen bir tekniktir.

Irina kissing Nagisa

Tam boy resmi görmek

Nagisa tarafından manga anlatılan:

"Kelimeler öldürme onu" ağırlığı ve gerçek anlaşma profesyonel bir tetikçi olduğunu gerçekten hissettim. Duyulara tesir ediyor bir öpücük inanılmaz. Dizlerinin en güçlü adamlar bile getirebilir.

Yani bu öpücük iğfal ve suikast için silah ve Nagisa gücünü tanır. Bu nasıl Kaede Kayano daha sonra kullanmayı biliyor nedenidir. Irina bunu ilk elden tecrübe etti çünkü.

Hit sayısı, gibi bir yorum söz etmiş, muhtemelen bir referans için açılan vurur video oyunları. Vikipedi:

Her combo hit saymak ve onları gerçekleştirmek için oyuncu ödülü ilk oyun, Super Street Fighter II idi.

+746
Barry Keith 9 May 2011 02:29:42

Walpurgisnacht oldu kim olduğunu hakkında hiçbir bilgi yoktur. Walpurgisnacht, bir anlamda, (ya da büyülü kızlar, sanırım) birden çok cadı bir füzyon gerçekten bilmiyorum.

Urobuchi ile Temmuz 2011 Megami yaptığı resmi açıklama:

Son bölümde özellikle bu tür bir cadı olan "Walpurgisnacht", ama ne gördük?

Bütün bir şehri yok edecek kadar güçlü bir doğal afet meydana getirmek için yıkıcı güce sahip, ama aslında tek bir cadıydı. Sayısız diğer cadıların arada büyüdü o bir cadı değil. İki güçlü kasırga aynı şekilde diğer cadılarla Walpurgisnacht birleştirir birleştirmek ve daha büyük olmak mümkün. Aslında "bir yığın"tipi bir cadı. Çok güçlü çünkü, nadiren kendini gösterir.

Bakın Madoka wiki için daha fazla ayrıntı.

+745
pstardic 24 Ara 2014 00:28:43

Sadece Tsunade ölçümleri saptandı dizi (nezaket Jiraiya). Ve databooks göğüs ölçüleri gibi ayrıntıları içerir sanmıyorum. Böylece karşılaştırmalar sadece görünüme dayalı olacaktır. Görsel karşılaştırma doğru cevabı almak için iyi bir yol değildir.

Ama arıyorsan başka bir karakter var oldukça büyük oppai, orada Samui en Kumogakure:

enter image description here

+727
felicity t 19 Haz 2015 14:38:43

Sanki Nausicaä anime versiyonu külot giymiyor henüz hepsini izlemedim, ama görünüyor. Ya da cilt tonu için renk yakın olan dar pantolon giyiyor. İç çamaşırı giyiyor?

Eğer iç çamaşırı giymiyor olsaydı, ne kadar yapmamak için evren neden dışarıda? Evren içinde, mantıklı gibi görünüyor: giyilen kıyafetler çok basit giysileri olduğunu, sanki elle yapılmış olsaydı. Ancak, diğer Ghibli çalışırken orta giyim ile rahat görünüyor (kısaca Kiki'nin kurye servisi tamamen masum iç çamaşırı görebilirsiniz) karşılaştığım, ve çıplak portre şaka bir öneri biraz şaşırtıcı görünüyor. Doğanın uçan ve bir aşk bir aşk ile birlikte Ghibli prudishness paylaşılan bir tema, karşı taraf mı?

Bu SSS (atıf tarafından Wikipedia) engelleyen herhangi bir kesik sahneler vardı çünkü Çıplaklık ve devletlerin olduğu izlenimini mi bunu giymek külot vardı çünkü kalitesiz video fansubs diyerek bunu izlerken DVD olur net ama ben izlerken DVD ile başlayın. Ayrıca pantolon renkli beyaz ile anime) manga bir sürümünden bazı kapak resmi vardır.

+698
Brian Schlenker 3 Eyl 2013 11:08:51

Herkes Sabo Mera Mera meyvesi yemiş neden biliyor mu?

enter image description here

Kardeşi ace'i onun şeytan meyvesi oldu çünkü gerçekten bu meyve istedi Luffy düşündüm.

Sabo onun için meyve almak için colosseum'da luffy'nin yer aldı.

+660
Blah McBlah 11 Mar 2018 14:10:51

Üçüncü göz hakkında ne ve ağaç emme onu? Zaten onun içinde On kuyruklu'yu olduğunu sanıyordum.

+644
Craig Watson 22 Oca 2020 11:55:07

"Bütün Kek Adası" arc, Luffy ve tayfası Big Mom Korsanları ile şiddetli bir savaş yapıyorduk. Ancak, sormak ya da niyetinde Hasır Şapka Grand filodan yardım etmediler.

İttifak kesinlikle çok kolay ve Büyük Filo Luffy korumak için yemin ettiğiniz Poneglyph almak için görevlerini yapmasına yardım etti, çok büyük bir varlık olmuştur, özellikle son savaşta olurdu olurdu.

Neden sormak ya da niyetinde Hasır Şapka Grand filodan yardım almak için mi?

+613
jzeus 3 May 2011 00:17:40

K-On promotional art

K-On! Kakifly bu Sumida Kız Lisesi ışık müzik kulübü hakkında yazdığı 4-panel manga var. Anime TV dizisi 2 Sezon Naoko Yamada yönettiği ve Kyoto Animation tarafından üretilen, 2 OVAs, ve bir film de dahil olmak üzere birçok anime ve oyun adapatations vardır.

Ek bilgi:

+596
user3620782 30 Nis 2015 16:47:31

Güle güle Rus olan "güle güle" diyor.

+593
Fed51 16 Mar 2013 03:04:52

Jun Fukuyama belli ki bir Japon aksanı olan ve mutlaka yalnız Code Geass dub gelen Johnny Yong Bosch Japon aksanı hakkında bilmiyoruz. Ne olursa olsun, özellikle Lelouch Sıfır olarak 1 Sezon 1 Bölüm 12 Sezon 1 Bölüm yarısı kadar davrandığından zaman Code Geass karakter Lelouch bahsediyorum.

İçinde Bölüm 12, herkesi şaşırttı Lelouch/Sıfır değil o zaman Japon Sıfır doğruluyor Kirihara sanırım (ben aslında izledim sub ve dub, ama ben hatırlama gitti benzer şekilde, alt, nerede ben hatırlıyorum sanıyordum 'Onlar gerçekten düşünce Sıfır Japon?'). Son 12 bölüm, Lelouch, Sıfır gibi, gün onun Kururugi aile ve Japonya'da diğer günleri ile muhtemelen bundan sonra Sayokopter ile öğrendiği bir Japon aksanı ile gayet akıcı Japonca konuşan oldu anlamına mı geliyor? Eğer öyleyse, o zaman gerçekten de akıcı bir şekilde Japonca Japon aksanı ile konuşan olduğunu herhangi bir belirti var mı? Bu Lelouch JLPT N1 kesinlikle inanıyorum düzey, ama o Japon aksanı var, tüm akıcı İngilizce konuşanlar İngilizce (ister İngiliz, Amerikan, Britannian veya Avrupa) aksanı ne kadar da emin değilim.

Aksan için tahminim:

 • O, Sıfır gibi, (ve bundan sonra) ilk 12 bölüm Japonca konuşurken Japon aksanı olmalı kimse Sıfır şüpheli olduğundan Lelouch, Sıfır gibi, Japon kamuoyu önünde ilk 12 bölüm boyunca tek bir kelime olduğunda Japon değil, izler. Son zamanlarda elde ettiği sürece de, göstergesi 12 bölüm sonra gelebilir: daha sonra halka Japonca konuşsaydı, o zaman muhtemelen başından beri Japon aksanı vardı.

 • Alternatif olarak, eğer Lelouch değil, Sıfır gibi, yeni soru, o zaman tabii ki Lelouch, Sıfır gibi, Japonca konuşan Japon aksanı olacak bir Japon aksanı var.

 • (Bunun göstergesi olduğunu sanmıyorum) Death Note gibi ses bozulmaları veya Lelouch İngilizce konuşan, alışkanlık bir tür olarak bile çoğunlukla Japon aksanı ile konuşmak için geldi diğer olasılıklar vardır.

Işık belirttiği gibi Death Note Japonca konuşuyor gelen Raye Penber karşılaştırmak için, ama aksanı o Japon değil. Milliyetler Death Note Amerikan karakterleri Japon teslim hatlarıyla bile olsa, bu gibi işaret edildi hoşuma gitti. Eğer Code Geass Eğer gerçekten bir aksanı bir göstergesi değildir, ama tabii ki, Lelouch Japonya'da Raye Penber sahip olduğundan daha fazla kalmış olsaydı yani bu gibi şeyler ele değil eğer başka bir anime aksan ele alındığında, Code Geass gerçekçi bu konuda düşünüyorum.

+590
Abhishek M 4 Haz 2019 02:36:11

Madara belirtildiği gibi, bu noktada söylemek gerçekten imkansız. Mangada şu an hatırladığım kadarıyla, Soul King tür siluet Form öncesi kelebek devlet gibi görünüyordu.

Form da "bir şey diyor," yani bir Shinigami olmayabilir.

+587
RichD 30 Haz 2018 05:27:26

İlk kez bir araya geldi Luffy, Zoro, Zoro var yakaladık Denizciler çünkü o öldürdü Helmeppo evcil kurt.

enter image description here

Zaten o zaman güçlüydü, kolayca orada Morgan, bir Deniz Yüzbaşı yenebilirdi. Olduğunu bilerek onu yakalamasına yaptı? Neden yaptı bunu?

+555
InTeGeR 16 Eki 2016 14:17:05

Başlık bahsedince "manga" ama açıklamanızda "anime ve manga", sadece buraya koyacağım dedi. Bu genelinde birçok medias (Işık Roman, Anime, Manga, Görsel Roman) çünkü kafam karışık.

Tip-Moon (Kader serisi, Kara no Kyoukai, Tsukihime, vb.) sahip olan ünlü Nasuverse.

Evrenin yazı TİPİ-MOON'UN senaryosu yönetmen, Kinoko Nasu. Aynı dünyada aynı kurallar ile gerçekleşecek, ama ilginçtir ki, nadiren belli ki karşıdaki paylaşmak karakterler birkaç "alt evren" ("franchise") oluşur.
~tvtropes

Orada da bu görüntünün Nasuverse Karakter Grafiği.

KELEPÇE seviyor karakterini açıkça dizide bir görünüme sahip, Nasuverse böyle değil yapmaya KELEPÇE ile aradaki fark, ve bu yüzden, yukarıda açıklandığı gibi değil

...almak yerine aynı dünya ile aynı kurallar, ama ilginç olan, nadiren belli ki öbür tarafa. ~tvtropes

Bu yüzden (onların oyunlarını ilgili olsa bile, o) Türk KIZILAYI olan Syaoran ve Sakura XXXHolic görünür gibi çok açık bir şey görmek beklemeyin. Anladığım kadarıyla, ağır büyü, büyücü, ve doğaüstü varlık kavramı etrafında dizi arasında zincir koymak Nasuverse. Gibi, Tokyo Babylon Sumeragi Klan ağır X'de bildiğim kadarıyla bu işin içinde, karakter ilişkileri ima 'gibi, X Y serisi Okul S öğretmen ve 'tesadüfen' göründükleri gibi ilgili bazı karakter, ama yine de değil, B serisi, Okul S. öğrenci var

Anime ve manga tüm önizleme için tvtropes içinde yukarıda verdim linki Göremezsiniz. Hemen hemen hepsi de evren zincirini biri gibi davranır, hangi hikaye unsuru, bir büyü vardır. Daha derin bir açıklama evren, görün onun analizi sayfa, hala aynı site.

CMİİW.

+515
mohamed wael thabet 24 Ağu 2010 21:34:08

Trivia bölümünde "Geleceğin Çocuğu Conan" In ımdb sayfasına göre, ilk sais. http://www.imdb.com/title/tt0077013/

+475
naish2013 16 May 2014 04:56:08

Şu anda büyük olasılıkla herhangi bir büküm için arsa daha sonra nedeniyle geçersiz hale gelebilir (yedeklemek için çok az veya hiç kanıt) bu bölüm benim kendi yorumunu dayanarak bu soruya kesin bir cevap, işte benimki olmayabilir

Çakra başlangıçta insanlar ya da onların vücut için Kaguya Otsutsuki yedi Shinju meyve kadar ilgisiz bir varlık olduğunu ve (çakra sistemi) insan vücudunun bir parçası olacak bir nesil oluşumuna neden olmuştur. İkincisi, Altı Yolları Hagoromo Otsutsuki aka Adaçayı, hemen halefi Kaguya çakrasını miras ve shinobi nesil dallanmış muhtemel kök oldu. Bu Juubi ve ilk Bijuu olma olasılığı daha fazla ustalığı büyük olasılıkla daha fazla çakra ile belki de Sage sonraki nesillere ilk ve vaaz uyguladığı olabilir (bir şey) elemental enerji oluşturmak için fiziksel enerji karışımı öğrenen shinobi asıl başlangıcı atfedilen olabilir. Birçok noktada da Sage daha sonra Senju ve Uchiha içine dallanmış olan iki oğlu olduğu belirtilir. Ancak Adaçayı aslında gerçekten çakra gücünü ilk fark olabilir ama Kaguya Otsutsuki çakra hediye kalıtsal olabilir diğer çocuklar olabilir ve muhtemelen diğer shinobi klanlar kök olabilirdi, çok mümkün değildir.

+355
Gabe Rust 22 Ağu 2018 00:37:35

Ne mesleği nedir? Yalancı Oyun wiki öğrenci, ama Yalancı Oyun drama belirtilen herhangi bir işgal olduğunu sanmıyorum diyor. O ne okuyor? Nasıl/çalışmaya o halde bu Yalancı Oyunu işleri yapmak için zaman var mı? Hastalık izni?

+350
Andriy Svirin 27 Mar 2010 12:06:56

Doğal olarak, cevap Spoiler içerir.

Çünkü Hyouma aslında göz tekniği Gennosuke öğreten kişidir. Gennosuke annesinden Dojutsu beceri miras ve amcası gibi, Hyouma da aynı Dojutsu becerisine sahiptir. Ancak, Hyouma davası gibi özel

 1. Anime,

  Hyouma bu Dojutsu sürekli aktif, gözlerini her zaman yanlış zamanda yanlış kişiyi öldürme önlemek için kapalı tutmak için onu zorluyor.

 2. Orijinal roman ve manga,

  [Hyouma] ışığı doğdu-hassas gözler, [ve bu nedenle] gece veya diğer düşük ışık koşullarında açmak için sadece mümkün değildir.

Referans: Basilisk Wiki.

+341
novice cook 30 Ara 2011 06:27:45

Bıçakları gerekli [resim] kırılmaya çok yatkın olduğunu. Dikey manevra dişli-gerekli resim [] inşa edilmiş yedek bıçak bir depolama var, ve o anlamda bir keresinde bir asker bıçaklar olmadan gerekli [bölüm ilan] ve bir arkadaşı onu kanatları ile paylaşmak zorunda kaldı.

Bıçaklar sık sık kısa ve daha az etkili bir yaprak bile öldürmek gol atma şansı vardı ve tamamen işe yaramaz hale gelmeden önce bir bıçak en iyi şekilde alabilirsin arasından beri çentikler mantıklı.

Ayrıca, duvarların kaynaklar kıttır. Metal en müsait zamanda yapmak mantıklı.


CR ATM manga, manga görüntüler ve arama yapamıyor erişimi var. Bugün başvurular ekler.

+321
ruvim 9 Ağu 2014 12:10:25

Kiritsugu ve Kirei son savaşta, Kirei Mana kaynağı olarak Komut Büyü kullanır.

Bu Kiritsugu Kökeni Mermiyi etkisiz hale getirdi. Bu kasıtlı mıydı? Kiritsugu yeteneği ve kullanımı Komut Büyü hakkında Kirei biliyor, buna karşı bir Mana kaynağı olarak mı?

Not:

 • Kiritsugu Kökeni Kurşun-iyi korunan bir sır, ya da Archibald El olmalı-Melloi bekçi tarafından yakalandı gerekir;
 • Mana kaynağı olarak Komut Büyü kullanarak oldukça sıra dışıdır;
 • (Işık Roman okumak değil) anime, Kirei Kiritsugu yeteneği hakkında maçtan önce biliyordu hiçbir belirti yoktur;
+297
Join Free 22 Tem 2018 21:50:25

Muhtemelen "anime" ve "manga," sadece Pokémon çoğulu Pokémon gibi olurdu.

Tekil bir isim veya çoğul bir isim kullanıyorsun olsun Japon en isimler yok plual form var, bu yüzden aynı kelimeyi kullanın.

Bir isim çoğul bir form var mı nadir istisnalar vardır, ama genellikle çoğul sadece ilk ünsüz için "tekrarlayıcı" bir ses kullanarak sözcüğü yineler.

E. g. hito (人 [ひと], kişi) olur hitobito (人々 [ひとびと], insanlar) ve kami (神 [かみ], Tanrı) olur kamigami (神々 [かみがみ], tanrılar).

+293
Travis Banger 17 Kas 2017 14:40:34

Kabuto dördüncü Dünya Savaşı sırasında Deidara çağırdı, ama sadece (Kabuto) kaçırılan Yamato o ise Tsuchikage meşgul tutmak için onu kullandı. Sonra Deidara unsummoned ve o günden sonra bir daha onu çağırdı.

Edo Tensei Deidara birkaç kez 10 km çapında bir alanı kapsayan C0, dev bir patlama kullanmak için izin verir Deidara ölümsüz yapar. Kabuto bu düşman birimleri ortadan kaldırmak için daha etkili bir şekilde kullanmış olabilir, ama neden bunu yapmak değil mi?

+282
Jon Carl 15 Şub 2013 22:07:15

Belli ki tipi ve miktarı ile ilgili diğer cevaplara katılıyorum. Ama daha fazlası oluyor bence. Nadir ayrıca gerçek Şeytan meyvesi yemiş verir ve güç ve değer respawns gerçek meyve nadir kaynaklanıyor sanırım.

11 (canon) Logia meyve, 29 (canon) Zoan meyve ve 62 (canon) Paramecia meyveleri. Giderek sayıları Logia meyveleri gerçekten nadir ve tahmin çok daha Zoan meyveleri orada yılına göre Logia meyve. Aynı mantık aslında Zoan meyvelerin alt sınıflar arasında kullanılabilir. (Daha çok, gelecek) 2 Efsanevi Zoan meyve, 1 Antik Zoan ve 25 diğer Zoan meyve 1 doğruladı Yapay Zoan meyve. Rakamlara göre Efsanevi Zoan ve Antik Zoan meyve son derece nadirdir. Ama önce biz bir bağlantı nadir numaralarını, biz beklemeliyiz kadar Vegapunk açıklar nasıl onlar geldi içine varlık.

Türü miktarı için ayrıca, gerçek meyve türü de büyük bir rol oynadığını düşünüyorum. Örneğin, dünyanın birçok elmalar var. Ne zaman Gülen öldü ve Ancak model Semender meyve oldu yeniden doğmuş en yakın apple, bunu gösterdi bu özel meyve olacak büyük olasılıkla keşfetti yakında görme gibi elmalar var yani her yerde dünya çapında. Eğer sen karşılaştırmak için Operasyon Meyve, hangisi şeklinde bir kalp, o güvenli varsayıyorum o zaman Hukuk ölür olacak sadece mümkün olmak yeniden doğmuş küçük bir parçası olan dünya görme gibi orada pek çok meyve şekilli gibi bir kalp. Bu dönüş yapmak zor bulmak, yapma bunu çok nadir daha Ancak meyve (elma), Zürafa meyve (muz) veya Dize meyve (armut) için örnek.

Son olarak, ben vardı aynı soru üzerine reddit, hangi bir yorum bahsettiği nadir olabilir de ilgili gücü olan özel bir meyve. Daha az kullanıcı ölmek için daha güçlü Şeytan meyvesi güçleri, doğal olun. Birçok meyve hala Tek Parça evrende bugün bile bilinmeyen dikkate alındığında, bazı meyveler nedeniyle düşük spawn oranı için bilinmeyen olabilir. Daha az sık sık respawns farklı yerde dünya, daha az insan var temas yapma gibi nadir, sonra olabilir. Örneğin istediğiniz meyve bulmak için Karasakal yıllar sürdü, (b) çok nadir bir meyve göstermiş.

Belirli bir meyve değeri rareness ekler önceki paragraf ile ilgili sanırım. Bu İşlemi mutlaka meyve ile görüldüğü gibi güç demek değildir. Bu meyve doğal olarak güçlü biri yapmaz. Güç Corazon tarafından belirtildiği gibi sihir değildir ve bir çok bilgi gerektirir. Dünya Hükümeti fiyatlı bunu 5 milyar Beli görmek ne kadar güç tutar gibi oldu kabul edilen "Nihai Şeytan Meyvesi". Göre biz bu Canlandırmak meyveolan bir çok düşük oyun hızı, henüz kimse için bakım ne kadar bu meyve, görmek gibi değil mi bu arzu ile çoğu insan.


Bir yan not, aslında herhangi bir Şeytan Meyvesi yalnızca tek bir örneği aynı anda olabilir doğrulanır. Usopp doğruladı bu bölüm 447 Oda ve çift doğruladı bu SBS Hacmi 48, Bölüm 467.

enter image description here

Okuyucu: Affedersiniz! Bu genellikle kaba SBS ciddi bir soru sorabilir miyim? Aynı güç ama iki kez yok 46 Hacmi, Usopp dedi. Ama bu sesi ne dediğini 45 SBS... Eğer Gomu Gomu no Mi meyve bir kitap Olsaydı, o zaman Luffy meyve en az bilinen İKİNCİ örnek yemiş olmalı anlam ifade etmiyor. Şimdi, en güzel ve akıllı Ei-chan, her şeyi! ✩ P. N. Takafi

Oda: Çok keskin olmalı. Ama ben iyiyim. Hiç hata yapmadım. Bir ipucu olarak, diyor Usopp ne söyleyeyim. "Aynı güçler AYNI ANDA iki DEFA yok". Bu nasıl? Daha fazla ayrıntı için, sadece hikaye onun görünümünü yapmak için belirli bir profesör beklemek ve tam olarak Şeytan Meyveleri GERÇEKTEN Sonunda neler açıklamak zorunda kalacaksın.

+191
larry909 29 Nis 2017 22:17:42

Bölümün ikinci yarısı (alternatif olarak ebeveynlerin her şey ve tüm gag sırasında, ses aktörleri her karakter için değişiklik etrafında diş "olarak okunur) yirmi yaş dişleri üzerine bir kelime oyunu gösterir.

Bunun neresi şaka?

+172
Scribis 3 Kas 2015 06:47:59

Kinto Un ile ilgili olarak, Goku Gohan verdi ve daha sonra, Goten tarafından kullanılmıştır.

Nyoibou Dede Oğlu Gohan Goku tarafından verildi. Önce Girip Sarayı'na Karin Kulesi bağlamak için kullanıldı. Goku Kami ile eğitimi sırasında Girip Sarayına ulaşmak için, Dragon Ball serinin son bölümünde Piccolo karşı mücadele ile daha iyi olabilir. Orada şimdiye kadar ve birkaç bira-sex nöbetleri görülebilir.

+135
sportfloh 28 Ara 2017 04:59:33

Orada bir soundtrack oynamak Sezon 1 Bölüm 19 Parasyte -the maxim- 21:00 zaman polisi tarama sivillere bulmak parasyte.

Bu çalan şarkı nedir?

+121
user194146 28 Haz 2012 10:10:09

Oreki adam genellikle tembel ve bir enerji tasarrufu türüdür. Chitanda toplantıdan sonra, Oreki talebini ret edemiyor. Neden onu reddedebilir mi? Bu ona aşık olduğunu veya hipnoz bir form olduğu için mi?

+116
79190478480 1 Oca 2016 07:24:23

Sadece Kyoto Animasyon tarafından yapılan (2006) Kanon izledim. Ne serisi 2002 sürümü arasındaki farkları ve 2006 sürümü var mı?

+115
Ady Knotts 6 Oca 2018 01:46:10

Başka bir yarışmacı yendi ikisini de bir karanlıkta köri tabak attı 91 puan. Kim o değildi ortaya kadar geç olur gibi birisi Seçkin On onu oraya koymak için bir sebep.

+92
Aireal cole 5 Nis 2015 06:44:47
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil