Nasıl kanjiyle yazılmış 'Kuronue mi?

Adı "Kuronue gördüm tek parça dışında tek yer" Yu Yu Hakisho, bu yüzden uydurdular sanırım. Nasıl kanji özgün medyada yazıldığından? Ya da hiç telaffuz edildi mi?

+794
Fantattitude 27 May 2015 20:55:19
38 yanıtların

Bu Umutsuzluk, 19 parça Naruto Shippūden: Orijinal Soundtrack (YouTube video)

+977
user12845 03 февр. '09 в 4:24

Işık Roman (Cilt 4, Bölüm 9; p ilgili olay yerinden. 308):

キリトは透き verdiğim すき yıl 通った視線で一瞬 verdiğim いっしゅん yıl アインクラッドを見つめ 2 しばしうつむいた yapmak.その唇 verdiğim くちびる yıl が動き 2 かすかな声で誰かの名前を呼んだようだったが 2 聞き取れなかった yapmak.

Tercüme

Delici bakışları ile, Kirito Aincrad bir an için baktı, ve sonra aşağı doğru gözlerini döküm. Dudaklarını taşındı. Gibi zayıf bir sesle birinin adını söylemiş olsa görünüyordu ama [Yuı] ama sesini duyamadım.

Işık bu, açık olan Kirito dedi birinin adı. Yazar belirsiz kişinin kimliğini terk etmeyi seçmiş gibi görünüyor, ancak.

Sanırım bu standart kesmesi arasında SAO hayran kitlesi olan Kirito dedi ya Sachi'In adı veya Kayaba Akihiko'nın adı. Eğer bunu destekleyen başka bir kanıt olup olmadığından emin değilim ama bu benim için makul bir tahmin gibi görünüyor.

+958
Zosja639 18 Nis 2011 02:39:36

Wiki sayfasını bu konuda bir açıklama var:

Yeni bir ÖSS kaydı için oyuncu menüyü açmak için, OSS Paneline gidin ve orada Başlat "tuşu ile kayıt modu Beceri Kılıcı etkinleştirmeniz gerekir. Bundan sonra, oyuncu hamle istenen bir set bir silah salıncak ve "bir keresinde bu işi Bitir" düğmesine basın gerekir. Böyle bir yetenek yalnızca çok yüksek hız, combo ve yürütme gereksinimlerini karşılamaları sistem tarafından kabul edilen bu sistemin dezavantajı. Bir OSS oluşturmak için oyuncu kusursuz beceri çalıştırmak için, sistem tarafından desteksiz tamamlanmış beceri ama aynı hızda olmalıdır. Bu sistemin yardımı olmadan imkansız olurdu, ama oyuncular çeşitli OSSs oluşturmak başardı.

Otomatik olarak istenen hamle kullanma yeteneği eklemenin yanı sıra, aynı zamanda ateş, toprak, Yıldırım, su, ışık ve karanlık, Kılıç için olan elemental hasar ekler. Bir beceri iki farklı temel nitelikleri olabilir ve beceri hasar oranı fiziksel hasar ve büyülü hasar arasında kombine bir yüzdesidir.

http://swordartonline.wikia.com/wiki/Original_Sword_Skill

+950
kerplunk 29 Kas 2013 18:27:31

Büyük olasılıkla bir enstrümantal versiyonu Tokyo Ghoul:re OST - İrade (Feat. Yutaka Yamada Tarafından Gelecek Günbatımı)

+915
kines678 20 Eki 2017 17:33:47
Goblin Slayer Kumo Kagyu ve resimli Noboru Kannatuki tarafından yazılmış bir Japon aksiyon ve karanlık fantezi ışık Roman serisi. Bu 'Cin Avcı' tüm Goblinler yok içine ne pahasına hayatını adamış olarak bilinen bir adamın hikayesini anlatıyor.
+914
Martha Mwemba 5 Ara 2014 16:33:24

Kendini taşıdığının zaman Tobi 'hayata' olduğunu biliyoruz. Taşıma sırasında düşmanlarını bu kadar yakın olunca bazı durumlar vardı:

 • Ne zaman Tobi/Madara Yamato'nun ağaç stili tarafından sarılmıştı. Kakashi, Yamato ve Naruto vardı. Bitmiş konuştuktan sonra, Tobi kendini taşınması var. Kakashi Raikiri ile ONUN HEMEN ARKASINDA, ama en azından ona saldırmaya çalışmadı(Kakashi) dedi.
 • Bitmiş Beş Kage Zirvesinde planı hakkında konuştuktan sonra, BEŞ KAGE ve orada diğer insanlar ÖNÜNDE kendini götürüyor.

Aslında 2 sorum var:

 1. Milyonlarca kez ona saldırmaya çalıştı ve başarısız oldu(diğer insanlar) olduklarını anlıyorum. Ama neden kimse taşıdığının zaman ona saldırmaya çalıştı.
 2. Düşmanları ona bu kadar yakın iken neden Tobi/Madara kendini taşınması kendinden EMİN VE RAHAT mıydı?
  Yani evet o hemen hemen durağı ulaşım eğer birisi yeterince hızlı çalıştı saldırı onu, ama sonra olur ver bir değişiklik için onun jutsu's secret için ortaya koydu.

Gerçek kimliğini biliyor P. S. ben seriyi bitirdim.

+883
Lois Metz 26 Mar 2013 03:51:07

Uğurböceği PV. Anime muhtemelen Mucizevi Uğurböceği, ama kimse teşhis başlık şarkısı kullanılan bu PV?

+855
Mohammad Tariq Siddiqi 5 Eki 2018 01:18:29

Tek Parça dizi boyunca, çeşitli korsanlar gerçek hayatta korsanlar üzerine kurulu gibi görünüyor. Bazıları oldukça açıktır

 • Blackbeard & Beyazsakal Gibi. Bu isimleri birlikte olacak gerçek adı Karasakal, Edward Teach.

Ve biraz daha az belirgin, ama hala iyi bilinen

Şimdi sorum şu:

Orada ismini Tek Parça, ya da gerçek hayatta korsanlar dayalı daha korsanlar var mıdır?

+815
Daniel Knapp 25 Kas 2013 21:54:57

Manga her bölümden sonra tarifi sayfaları vardır ancak hiçbir yere derlenmiş, bir tarif kitabı gibi olduğunu zannetmiyorum.

Yasal Uyarı: Ben dizi okumuyorum, sadece Pinterest böyle sayfa görmedim. Yalnızca seri hale getirme comics onlar olabilir.

Örnek:

enter image description here

Bu manga pişirme ile oldukça yaygın bir uygulamadır, kesinlikle onlara hikaye tarifleri var evde bir kaç farklı kitaplar var :)

+776
Mc Jorch 3 Şub 2013 18:41:50

Bazı yorumlar belirttiği gibi, anime yapmak için pahalı ve genellikle manga ve mal için sadece reklam. Bir sezon başında, üreticilerin adapte edecekler malzemenin ne kadar karar vermek zorunda olan bir başka önemli yönüdür. Sezon finali için kullanabilecekleri iyi varolan bir durak noktası olup olmadığını manga zaten bitmiş olsun ya da olmasın, ya da sınırlı olabilir.

Standart 13 bölümlük bir sezon verilen, yani (rastgele büyük bir savaş sahnesi olması ve sonra hiçbir şey olmamış gibi hikayeye devam etmeden önce 30 ardışık dolgu bölüm olabilir evergreen serisi ile karşılaştırın) finalinde doruk çeşit çıkmadan önce yere bir miktar kapsar hikaye hızını denemek için mantıklı. Eğer yeterli kaynak varsa, üreticilerin başında bir seçim biraz olabilir - ya iyi bit atlayarak malzemenin uzunluğu karşılamak için deneyin, ama işler çok etli olmayan son bir ikna edici sağlam bir şov yapma. Ya da, manga ilk 1/3 al, daha yakından hikaye izleyin, daha ilginç küçük detaylar bazı iş, ama zayıf bir not bitirebilirsiniz.

Yani, soru, neden çoğu zaman ikinci seçeneği ile gitmek mi? Böylece, açık bir ikinci sezon olasılığı tutmak ve cevabı. Umut hep onlar olur devam et ve bitir hikayeyi. Sonuçta, iki mevsim (aslında öyle demek değil ama teoride kulağa hoş geliyor) merch dönüştürülebilir malzeme sonra gidip malı satın alabilecek iki kez kar, iki kez seyirci ve iki katına anlamına gelir. Bu kadar olur, bu gösterileri Hiç Yok sebebi ne olursa olsun sürece, çok iyi ve dolayısıyla düşürüldü ve üreticilerin bir sonraki parlak yeni bir şey geçmek.

+773
RSharp 21 Tem 2016 00:03:48

Aiura açılış çok Steve bir İş ve yengeçler başvuru var

Steve Job phone crabSteve Job think crabing

Yine de bundan çok daha fazla. Ve tüm açılış şarkısı tüm yengeç ve bazen Steve Jobs rasgele yukarıdaki iki resim gibi bir görünüm yapmak. Yengeç alakası yok anime benlik. O ne demek oluyor? Neden Steve Jobs? Neden yengeçler?

+768
TheGaldozer 20 Tem 2018 00:15:57

Bu soru ile ilgili benim kişisel bakış açısı sunmak için gidiyorum.

İlki, orada bir ortak varsayım gibi Whis hizmet Beerus, Daishinkan da hizmet Zeno ve bu nedenle bu benzetme gibi Whis olduğunu daha güçlü daha Beerus, Daishinkan "olabilir" olmak daha güçlü daha Zeno. Bu benzetme ile sorun Melekler ve baş Rahip tarafından verilen hizmetlere ilişkin farklılıkları dikkate almaz oldu.

Bir akıl hocası mücadele Beerus trenler gibi Whis hizmet vermektedir. Ama Zeno bir savaşçı değil. Daishinkan Zeno tren gerek yok yani. Böylece Daishinkan oynadığı bir rolü de olabilir kabul benzer bir sekreter/uşak/danışman/bakan için Zeno.

Şimdi beri Daishinkan olduğunu Whis babası ve çok çok daha güçlü daha Whis asıl soru Neden Daishinkan hizmet Omni-Kral değilse tren onu?

Tek mantıklı açıklaması o olabilir miydi oluşturulan hizmet Zeno bir danışmanlık rolü (yani Grand Rahibin amacı).

İkincisi, Dragonball Süper hiçbir yerde Melekler Zeno gazabından yok edilemez ya da bedava olduğu belirtilmiştir. O bahsedilen melekler olmayacaktır sildi sonra ÜST.

Neden?

Belki de, Zeno içimden gelmedi.

Ya da belki Daishinkan onu konuştuk.

Belki de diğer melekler de Daishinkan ile ilgili ve önceki 6 evrenler gibi sildim ailesini görmek istemiyor, bu yüzden Zeno ikna etti.

Belki melekler Zeno tüm sildi evrenler ressurect ihtimali olduğu için canlı tutulmuştur.

Bilmiyoruz. Burada kesin bir cevap çok belki de sadece biz biliyoruz. Tek güvenli seçenek işte bakın bu önceki melekler vardı da muhtemelen silinecek birlikte önceki 6'sının 18 evrenler ama bu sefer kalan melek oldu kurtulmuş bu kader.

+764
Lemaitre Cedric 21 Ağu 2011 22:16:11

Nora birkaç kez Ayakashi ile ona saldırdı, öldürme niyetiyle etmiş. Eğer Nora gerçekten Yukine öldürmek istiyorsa, sadece eski hayatı hakkında merakını alevlendirmek için ihtiyaç duyduğu ancak daha sonra öğreneceğiz. Bütün saldırılar ona anlamsız geliyor.

+747
Nandita Damaraju 29 Nis 2017 05:39:51

Chuunibyou için ışık Roman serisi sona erdi olup olmadığını bilmek istediğim bir şey var. Herkes üçüncü birim okuyan var mı?

+744
fzk 5 Şub 2017 08:01:42

Hiç Kazuma bir Müteahhit oldu nasıl açıkladı ve süreci büyük olasılıkla öldü yazar vardı kaplı olması gerekiyor. Verebileceğim en iyi tahmin şu:

 1. İnanılmaz büyülü potansiyeli vardı, ateş zaman değil sadece.

 2. Güç ihtiyacı vardı ve Rüzgar Ruhu Kral için ciddi bir dilek, ilgisini yakalamak.

+738
Midou Roti 4 Ara 2019 11:22:09

Ve kaldırıldı vardı olsun; asla bir cevap veriyor (örneğin, Mayo kuyruğu yoktur neden manga Krillin yer Bulma sorar) bu soruyu cevaplamak için gerçek kanıt çok az. Ancak bu konuda İnternet'te üzerine çok fazla spekülasyon var.

En yakın şey için bir resmi cevap bulabilirsiniz yılında "DragonBall Daizenshuu 4 – Dünya Rehberi" databook (1995 Shueisha Inc.), ("Saiyan konusunda") demek bu olan Akira Toriyama tarafından onaylanan:

Kuyruksuz ikinci nesil süper ultra çocuk dahileri vardır.

Saiyan genler Dünyalı ile son derece iyi bir uyumluluk var kan. Bu nedenle, ne zaman iki ırk çocuklar karışık bir arada müthiş güç ile doğarlar. Özellikle, bu Buçukluklara doğan kuyrukları olmadan olağanüstü bir savaş gücü gizliyor. Çok şey var doğal olarak genç yaşta usta onlar gibi normal olarak zorlu bir Süper Saiyan haline dönüştürme. Böyle bir sahip olmasına rağmen savaş anlamda olağanüstü, savaş gibi bir düşkünlüğüm yok saf bir Saiyan. Bunun yerine, bu vahşi mizaç görünüyor Saiyan Dünyalı kan yoluyla rahatlamış oldu.

Saiyan/insan melezi kuyruğu (ya da en azından bazılarının kuyrukları olmadan doğarlar ve bu kategoride bu olağanüstü güçlü olmak için önemli olan) doğmuş olan metin bunu açıkça söylemiyor, ama güçlü bir göstergesidir.

+716
aeracode 11 Eki 2018 08:47:57

Hayır. Ancak onun ailesine ait olduğu kişinin 20 Kralı kim katıldığı İttifak sırasında Boşluk Yüzyılda , Onlar değil taşımak için Mariejois.

Dünya Soylular, olarak da bilinen Gök Ejderha, doğrudan soyundan kurucu kralları kim taşındı için Mariejois. Lütfen, onlar sadece nedeniyle miras konusunda olduğu gibi, bu Soylular yapacak yetkiye sahip.

+648
Francois Chatelain 28 Haz 2010 21:54:58

Bu Zanpakuto makalede Bleach wiki diyor Bankai yazılmış 卍解. Bu Beyazlatıcı madde Wikipedia Japonca da bahseder çok 卍解, ama hiçbir 卐解 bulundu. Hem ve olabilir okumuş Adam/Ban Japonca.

Bu 卍 oku Sauwastika içinde Sanskritçe ve daha yaygın olarak Budizm Hinduizm daha. Bakan sauwastika sol göğüs, ayak, Buda palmiye ve ayrıca 65 Uğurlu sembollerin ilk Buda'nın ayak izi üzerine basılmış Budizm.

Bu 卐 oku Gamalı içinde Sanskritçe ve daha yaygın olarak Hinduizm daha Buddism. Hinduizm-sauwastika bakan sol ezoterik tantrik uygulamaları ile ilişkilidir ve genellikle Tanrıça Kali için duruyor.

+644
Leo Bojos 26 Kas 2017 09:47:38

Şüpheli. Tamamen Beyazsakal gibi bir Şeytan Meyvesi yemiş güçlerini parçalamak için sanırım, büyük ihtimalle ölmüş olmalı ya da süreç içinde ölecek. Eğer böyle olmasaydı bir düşün, sonra Karasakal başlangıçta onu yakaladığında gelen Ace Mera Mera no Mi gücünü elde eder. Şey, Ace öldürürdü ve bunun Beyazsakal Dünya Hükümeti ile savaşa gittiği bir duruma izin vermedi.

+615
user52959 14 May 2014 03:52:01

Açgözlülük bahseder Bölüm 33 (Al, Esir) o istiyor ne bağlamak kimseye bir zırh yani o da "ölümsüz" gibi Al. Ama beri Hırs bir Homunculus, o etmezse bile bir ruh olarak söz Şehvet (muhtemelen Bölüm 21 - Kırmızı Parlaklık) olarak neden Homonkulusların olabilir bunu gerçekleştirmek simya.

Birisi Hırs niyetini açıklayabilir misiniz?

+582
aaaaa 17 Eki 2010 13:19:03

Kanon Japonya'da son derece popüler olduğu için sadece bir yan var. Ben manga malzemeye göre olmadığından (ya da ben demeliyim, kanon) canon bu, diyebilirsiniz. Ancak, Wakaki Büyülü Yıldız Kanon göre birkaç bonus bölümler çizmiştir, ama OVA hikayesi için öncül tutmaz.

+571
srikanth1213 13 Eki 2010 01:25:50

Ağır Kullanıcı ne yaptığını durdurma üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ima etti. Aslında hiç belirtilmiştir seni öldürür ama açık tüketir sürekli çakra ise kapı kapalı ve örtük. Bu ancak gösterildi ne yorumudur, ne zaman

10 kuyruklu jinchuriki olarak Madara Uchiha karşı 8 geçidi kullanan adam kendini. Baş parmağı ile kalbini piercing üzerine, 8 kapısını açtı. Son saldırı kullandı bir kez, kritik durumda sol ve aksi takdirde tamamen aciz olduğunu, ama aynı zamanda kalbi hala bıraktığı çakra biraz alıcı olduğunu göstermişlerdir. Adam resmen içinden yanıyordu, ve onun kanı kaynıyor Gibi diğer yan etkisi de Değişmez yakma içerir. Lav vücudundan geliyormuş gibi son saldırı onun ayak küle çevirdi, ve neredeyse görünüyordu.

Ayrıca gösterilen dizi oldu hangi çakra, tüm kullanırsan ölürsün bilinmektedir zaman

Kakashi Acıya karşı mücadelede tasarrufu Choji öldü. Füze ile başa çıkmak için onun çakra tüm bitkin öldü. Ayrıca öldürdü Kakashi ve diğerleri canlandırmak için yeniden Doğuş Rinne sanat kullanıldığında Nagato çakra yorgunluk nedeniyle öldüğünü iletişim yoluyla ima edilir.

Yani, bu, diğer kapılardan farklı olarak, 8. kapı açılış kendinize zarar gerektirdiğinden, bu eylemi geri almak ve kapıyı kapat doğrudan bir yol olduğunu varsaymak oldukça makul. Onun Açıkken sürekli çakra tüketir gibi görünüyor, ama kapalı olabilir, çünkü, eninde sonunda seni öldürür hepsini tüketir. Daha sonra öğrendik

onu durdurmak için bir yol yoktur. Hiç anlatmadık durdu ama Altı yolları Adaçayı kural 1: bilge tekniği elde eden Naruto, Yin-Yang release kullanmayı başardı ve bir şekilde kapıyı kapattı, Adamın Hayatını kurtarmak. Adam kalıcı olarak ancak zaten sakat ve Naruto hasar iyileşmek değil. Yani bir şekilde, Naruto adam iyileşmek için, ve başka bir shinobi geri verebilecek işlemi geri almak mümkün oldu.

Bu yüzden, bazı aşırı durumlar Olmadan, onu kapatmak mümkün bile yok. 8. kapı aktive bir ölüm cezası olduğunu ve bunu kapatmak için nasıl tek ipucu Altı Yolları kendini Adaçayı efsanevi yetenekleri gerektirir.

Bu yüzden, saf spekülasyon burada bir şeyler Spoiler merkezli, ama

Belki de, eğer 8. kapı nasıl açılır-Yang şifa yeteneklerini serbest Yin elde eden Naruto, biri de öğrendim eğer, etkinleştirmek ve sonra kapatın mümkün olabilir. Yin-Yang şifa temel teknikleri edinilen, en azından geçici olarak, çünkü şu an birini kaybetti zaman Kakashi için yeni bir düzenli bir göz oluşturma yeteneğine, Naruto. Ancak, 8 kapı çok ciddi yan etkileri var, bu yüzden sadece kısa bir süre için aktive ediliyor olsa bile, geçici olarak devre dışı bırakılması üzerine sakat olurdu.

son olarak, etkinleştirmek onlar bildikleri Gibi, gerçekten tespit değildir. Ana yol bir şekilde aktive eden baş parmak ile kalbini delmek için olduğunu bilmiyorum. Bunu dikkate aktivasyon üzerine öldürür, vücudu muhtemelen bunu yapmana izin vermezdi. Ancak, hala sadece bir kapı olduğunu, bu Yüzden diğer 7 benzerlik çalışacağını mantıklı olur. Muhtemelen, bir şeyi zorla açılması, bir çeşit mühür kapısı önler. Yüreğine işler sonra da olabilir ya da sadece başka bir kapı gibi kolayca açmak için kapı neden olan ya da fiziksel olarak kapıyı kendisi yok olur, yok olduğu için etkili bir açılış, ama aksi takdirde yakın olamaz. o mühür yok. Beri bir şey açılmasını engelliyor kullanıcıya olsa, muhtemelen oldukça açık bir kapıdır. Babasından bunu nasıl bulmuş olabilir o adam ima etti, ve onun yapılır Adam ortaya beri bunu yapmak için nasıl Lee bildiğini biliyoruz. Ayrıca bir yerde, ya da en azından 8.kapı ile olanları ilk 7 ve kayıtları kadar bunu yapmak için nasıl size öğretir. bir kaydırma olabilir

+543
Burr 9 Ara 2017 20:31:52

Önceki cevap tamamen yanlıştır. Hikaye bir yan başka bir şey olduğunu birkaç yıl bira-sex biten sonra sürer İken Dragon Ball GT Dragon Ball Z "doğrudan bir devamı OLMADIĞINI" belirtti Toriyama kendini. Temelde bir "eğer" var. Bira-sex ile uyumlu değildir. Aslında, sürekli olarak hem Dragon Ball ve Dragon Ball Z DBGT kendisi geçersiz çelişir. Çünkü Bir canon sayılmaz. Toriyama bazı karakter kavramları çok az katılım vardı. Toei bebeği oldu. Ve B). Toriyama Dragon Ball resmi devamı olan Süper, yapıyor, ve zaten GT ile çelişen o kadar çok içerik tanıtıldı değil. Toriyama yazdığı hikaye için iki Savaş Tanrıları ve Diriliş F. Mi sadece uyum içine yeni bir manga, bu onun bebeği. -Hikaye ve DB Süper bira-sex sonradan onun bir tarafı daha fazla bir şey olduğunu belirtti düz Toriyama olan GT, aksine.

Sapmalar DB ve DBZ kadarıyla, adı için sadece çok fazla. Daha önce de belirttiğim gibi kendini inkar edecek kadar ileri gitti bile. İzle Dragon Ball, sonra GT izle ve anlayacaksın. Seçmek o kadar da zor değil.

+508
Darwo 11 Şub 2013 11:13:10

Ağrı cesetleri bu yeteneklerini implante olması gerekiyordu, yani sözüm ona sadece acı birer yerleştirdi, muhtemelen uzumaki klanından ya da bu tür yetenekleri olan birinin gücünün sınırı nedeniyle. Çakra sistemi kızarmış olabilir ve onları kullanabilir 'vermedi

+503
tpolyak 23 Nis 2016 01:38:01
Anime veya manga serisi için bir etiket istemek için bu etiketi kullanın, eğer etiketi henüz mevcut değilse ve bunu oluşturmak için izniniz yok. Emin serisi ne soruyorsun hakkında soru açık olun lütfen.
+487
whitespy9 13 Oca 2012 12:08:58

Sadece geç babası ona bunu söyledim çünkü Yuma Japonya geliyor

Yuma reason for going to Japan 1

Aynı zamanda kişisel sebepten dolayı:

Babası canlandırmak istiyor

Yuma reason for going to Japan 2

20 Kaynaklar: 18 Cilt 3 Bölüm & Bölüm

+483
Thomas Jonas 8 May 2015 10:49:09

Ben eski bir mesaja cevap vermeyeyim, ama bu burada benim gibi olan insanlar için bırakacağım.

Bu Nasuverse veya Kader serinin en azından, geleneksel D&D alignement "nin kullanımı kesin değil. Evet, kesin ama farklı bir yorumu vardır.

İyi vs Evil eksen kişi ama kişiliğinin ahlak açısından değil. İyi ve Kötü kişilik tipleri, iyi anlamına gelir açık, cesur, dürüst ve magnimonious vardır. Kötü demek bencil, korkak, sinsi ve kendini tatmin üzerinde duruldu. Ayrıca, bilinçsiz olarak, bir kişinin kendisi bile kabul eder.

Ne yaptığını kendi iyiliği için (insanlara zarar) kötü/kötü ve bencil bir arzu takip ediyor örneğin: Medea bilir. Bu arada, tüm dünyayı mahvetmek isteyen Gılgamış, insanlığı kurtarmak için dürüst bir öneri bunu yapıyor. Kendince, ama bu amacı.

Kanun ve Kaos sorumlularını Hukuk toplam kendini inkar noktasına bazı olası çok soyut bir kavram önemsediğin anlamına gelir. Kaos kendi kaprislerine bir şey ama doğru zorunluluğu hissediyorum anlamına gelir. Chaotics genellikle hiçbir-ahlaka bağlı, sadece gerçek arzularını düşünen, ve böylece geleneksel bir şekilde daha "kötü" iken bir Yasal-Nasu karakter de, daha sert ve genellikle iyi (geleneksel yorumu bizim) ahlak izler.

Bu gösterilen, tekrar, Gılgamış ve Medea'da, Cu ve Saber biraz var. (Kaotik) gılgamış insanlığı geliştirmek için çalışıyor olsa bile, küçük yaşadığı, ama yarış genel durumu üzerinde bir göz için herhangi bir dikkate almadan bunu yapar. İnsanlığın %90 gibi öldürmenin iyi bir şey olduğunu, Eğer iyi bir duruma ulaşmak için kalan %10 yardımcı olur.

Medea herhangi bir dikkate almadan kötüdür, ama değil. İnsanlara zarar verir, ama öldürür önlemek ve zarar çocuklar için özel bir nefret var nasıl izlemek. Ben complitely herhangi bir ahlaki çizgileri olmayan değil.

Yasal Saber mükemmel bir örnek gördüğü süre yeterlidir sanırım. Ahlaki tehlikede çoğunluğun iyiliği için kendini koyarak, davranış ve öyle biri (sıkı) bir kod aşağıdaki. Ama o İyi. Cu aynı şey, ama tarafsız bir düzeyde bir örnektir.

+451
Derek Halden 1 Mar 2011 02:30:36

Chouji neden Naruto ve Kurama Çakrasını almasını yağ aldın? Chouji bunu yapmak için herhangi bir teknik aktif etmemiş, gerçekten şaşırdı.

Ne Akimichi cesetler doğal olarak yağ içine çakra dönüştürmek?

enter image description here

+408
Ghassan Saeed 7 Mar 2016 02:09:12

Göre wiki sayfasını Hito Hito no Mi, Model: Daibutsu, bir Efsanevi Zoan türü Şeytan meyvesi.

Daibutsu onun kullanıcı olacak (dev Buda Heykeli) bir Daibutsu haline dönüştürmek için izin veren bir Efsanevi Zoan tipi Şeytan Meyvesi Hito Hito no Mi, Model:. "Hito" insan için "Japon". Meyvenin adı 60 SBS Birim ortaya çıktı.[2] Viz Manga İnsan-İnsan Meyve Daibutsu Modeli denir. Sengoku, Denizciler eski Filo Amirali tarafından yenmişti.

Ve özellikleri gibi Mitolojik Zoan türü bir meyve olduğunu açıkladı burada.

Efsanevi Zoan ("動物系"幻獣種 Zōn-kei Genjūshu?) meyve Zoan Şeytan Meyvesi son derece nadir ve son derece güçlü bir türüdür ve Logia Şeytan Meyvelere göre daha nadir olduğu söyleniyor. Zoan Şeytan Meyve diğer türleri aksine, meyve bu tür etkileyici kabul görülmemesi ve kullanıcıya İhsan benzersiz güçler sayesinde tek kişi olabilir. Kullanıcılar (Paramecia ve Logia Şeytan Meyve benzer bir özel yetenekleri olan) mitolojik, hangi türden efsanelere konu gibi kabul edilebilir yaratıklar haline dönüştürmek için izin verir. Sadece iki kurallı şimdiye kadar gösterilen, beyaz sakal'ın 1. tümen Komutanı, [6] Marco "Phoenix"e ait ve her ikisi de son derece güçlü ve son derece güçlü bireyler olduklarını Hito Hito no Mi, Model: Daibutsu ile Sengoku olmuştur. Bir non-canonical ile onun Inu Inu no Mi, Model: Bake-danuki Pato var.

+400
Goodysta 2 Ara 2014 03:09:32

Neden bu kadar sık anime oluşmaya eğilimi var mı?

Gerçekten bir fan ne de bilgili değilim, ama merak ettim bunun arkasında herhangi bir arka plan var.

Ne demek istediğimi bazı örnekler şunlardır:

https://www.youtube.com/watch?v=3swylpHp8gs

https://www.youtube.com/watch?v=U9N-BuufhyU

+370
Guy Incognito 8 Ağu 2016 10:40:08

Sasuke tek Rinnegan olmasının nedeni, hiç Anime veya Mangada bahsedilen ya da açıklandı. Bu tabii ki ama onu çevreleyen spekülasyon durmadı.

Sasuke tek Rinnegan var neden spekülasyon olabilir:

 • Dediğin gibi, Sasuke sadece Hagoromo Çakrasını yarısını aldı ve bu nedenle sadece bir Rinnegan tecelli

 • Sasuke Altı Tomoe Rinnegan özel ve ortak Rinnegan gibi çift olarak gelir

 • Bu Yapmış Kishimoto tamamen değiştirmek istemediğini Sasuke görünüm gibi ikonik bir parçasıdır.

Bir yan not, Sasuke Rinnegan kusurlu olarak kabul edilmez. , Evren onun yeteneklerini korumak olsa da, bu diğer Evren/Rinnegan kullanıcıları, bu Hagoromo ve Madara olarak görülmektedir. Ayrıca bunu kullanarak değilse onun çakra beslemek değil, ama eğer overuses eğer o Rinnegan kapatmak var.

Sorunuza cevap verdim umarım herhangi bir puan yanılıyorsam beni düzeltin lütfen.

+360
Daniel Morales 24 Ağu 2016 11:56:11

Gelecekte Dünya üzerinde çok düşünüyorum ve geçmişi hakkında bilgi yanlış olduğunu ve sadece bazı şeyleri teknolojik fikirler, değerler, gelenekler, mitler, ifadeler, vb gibi yıl boyunca çalışmalar devam etti. Dolayısıyla kıyametin bazı thriller bark sırasında Cerberus hakkında şeytan meyveleri, Devler, fishmen, gökyüzü Adası melekler ve parçası olduğunu da düşünüyorum.

Boş döneminin önde gelen olaylar temelde insanlığın yeniden inşa edildi ama çok insanın kıyameti, ve bir grup kayıp geçmişi kurtarmak için çalıştı ve başarılı oldu sonra unutuldu. Kısa bir süre sonra oluşturulan hükümetin insanlık bilinmeyen nedenlerle başka bir kıyamet katlanmak zorunda olacağı korkusuyla canlanma bu 100 yıl örttü. Kıyametten önce bulunan, geçmişle ilgili olan insanlar poneglyph geçmişte insanlık için tam bir iyileşme umutlarını bulunan bilgileri kullanarak yıkılmaz yaratmıştır.

Eğer genellikle mesajlaşmak için kullanılan bir kısaltma olan TMI, duysa o Sanji Brooke sorulduğunda içimden bir ses de büyüdü. Coğrafi değişiklikler ve cennet ve cehennem arasındaki su nedeniyle olduğu gibi ayrıca Dünya görünüyor.

+340
Mak6554 13 May 2012 09:02:48

Eğitmen tarafından yakalanan Pokémon eğitmen ait; öldüğünde, onları serbest bırakma veya Poké Topları onları tutma şansı yok. Kesinlikle antrenör ile ölmez.

Bu tür aile üyeleri gibi diğer insanlar Pokémon bırakırsa, vahşi dön ve çok güçlü vahşi bir Pokémon olacak. Ancak eğer vermezlerse, bu (eğer yetkili ise) bir sonraki kuşağa olan Pokémon gibi birçok durum vardır. Eğer anne ölürse, eşyalarını bazı yeni nesil gittiği dünyamızda benzer. Biri bir profesör için bir yere verir, ya da Pokémon sadece iki vaka daha var, hangi top kalır:

 1. biri onu bulana kadar sonunda kaçmak ve kaçmak ya da Poké Topu kalacaktır.

 2. Ya Hakase belirttiği gibi, Pokémon Poké Toplarının içinde ne olacağını kimse bilmiyor çok uzun süre kalabilirler. Bağlantı Hakase gösterdiği durumlarda, bu Pokémon yiyecek ve su olmadan birkaç yıl sonra iyi olacak gibi görünüyor.

Benim kaynaklardan bilgi var link Gönderen Hakase ve Pokémon anime.

+261
connell gainous 13 Ara 2018 17:02:38

O olabilir, o fark benzerliği, ama görünce bir ilkokul öğrencisi olan bir sürü gibi görünüyor nasıl bir arkadaş senin için kullanılan bak geçmişte değil, hemen neden bir sonuç, bu öğrenci olduğunu aslında senin gerçek dostun! Asla açıkça belirtilmiştir, ama büyük olasılıkla sadece bilinçaltında belirtti (?) benzerlik (Eğer ilk etapta dikkat olsaydı) ve geçti.

+229
Mideesh Punathil 21 Haz 2019 15:06:41

Birçok sebep -

 1. Birçok manga sanatçıları standart bir erkek veya standart kadın yüzü ile tüm karakterleri çizmek. Sonra onların karakterleri ayırt etmenin tek yolu saç stili ve kıyafetler vardır, Eğer tanınan bir kıyafet giymek istiyorlar.

 2. Marka - diğer insanların dediği gibi, karakterler daha fazla tanınabilir, hep aynı giysileri giymek bir marka gibi.

 3. Yeni giysiler ile geliyor zordur. Manga sanatçıları çok sıkı zaman çizelgesi var, bu yüzden zaman kazanmak için önemli olabilir ve o zaman korkunç değildir yeni kıyafetler tasarlamak.

 4. Her zaman aynı kıyafetleri bu manga için, hedef kitlelerini modadaki gerçekten ilgilenmiyor ve moda gerçekten manga bir odak değil, ve o zaman yeni kıyafetler neyse ile geliyor/çaba yatırım için gerçekten değmez.

Aslında daha ekonomik Mağazacılık motive edici bir faktör olmadığını düşünüyorum. (Kart Esir Sakura Bak) son oyuncak satın alan kişi, aynı grup başka bir oyuncak satmak ile her kıyafet için gelip, birçok ona kıyafetler mal dolu.

Moda için (tüm bu "idol" bir manga olmak gibi) ile ilgili bir hikaye olması daha olasıdır çünkü Shoujo manga yayıncıları düzenli olarak yeni kıyafet çizimine sanatçılar basıncı çok daha yüksektir, ve hedef kitlelerini (başka bir odak olduğu bir manga okuma olurdu? neden) moda ile ilgili olması muhtemeldir Örneğin, Skip Beat manga yazar ama bir gerçeği biliyorum! moda özellikle ilgi değildi, o, tüm sonra beri karakter onun için yeni moda kıyafetler ile gelip baskı, film yıldızları hakkında bir manga yazıyordu.

+216
Haoran Xue 17 Oca 2018 17:25:07

İnsan hayatına alışırken yabancılar için bir pansiyonda çalışan insan bir kız özellikli bir manga serisi adını hatırlayamıyorum. Uzaylılar insan bedenleri giydi, ve bir kadının vücudunda yabancı bir erkek vardı.

Kahramanı kısa ya da arkadan toplanmış siyah saçları vardı inanıyorum. Geç 1990-2000'lerin başında geliyor bence.

Bir dilim hayat oldu, seinen, sanırım.

+177
Katie Stanwyck 13 Haz 2010 09:07:34

Bu kamui'nin başka boyut hem Kakashi ve Obito için bir ve aynıdır. Bu 4. Ninja savaşında mücadele sırasında bir çok kez görülmüştür.

 • Kakashi teleported Gedo Mazo boynunu kullanarak Kamui, sadece Obito için hemen buraya geri kullanarak onun Kamui
 • Işınladığını bir kunai aynı zamanda Naruto'nun Rasengan önlemek için kendini ışınladı olan Tobi maske üzerinde bir çizik bıraktı çünkü Kakashi Tobi kimliği hakkında bir ipucu var.
 • Bu yüzden sadece kolunu ışınladığını bir diğer boyutta Tobi vurabilmesi daha sonra Kakashi Naruto Rasengan ışınlanma.

Ancak, bu gerçeği ilk ipucu Tobi Naruto konuşmaya gelince çok daha önce verildi. Sadece Tobi söylemesi için ona Kakashi Kamui kullanmaya çalıştı, "o Kakashi ile uğraşma. Bende işe yaramaz."

+126
oboroten520 30 Ara 2012 08:06:24

Ne yazık ki aradığınız şey yok. Neden yazma X onaylanmış şekilde" yok "kavramı var. Adı düşün. Evet(Yusuf/Jose) ancak kullandığınız sürüme sahip tek telaffuz farklı sürümleri olabilir.

Peki neden bu sorunu yaşıyoruz? Basit. Müfredat "L" Japonca yok. Basit bir örnek: Ölüm birçok VAs "obsesif doğruluk yüzünden komik açıklamalar yapacağız" Tamam "Işık" adını Not. Neyse ne var bakalım.

Reole başında ancak "Re sonunda "-le"" vardır. Bu yüzden başlangıçta yeniden kabul "" biz olduğu gibi kalmalı. Ancak ri-le "için buna benzer bir ses verdiği için"- "değişim" var.

Sonuç olarak yazma doğru yolu, genellikle olduğu ses ile gidersek(temel Reole bizim varsayarak doğru versiyonu) Reori "dir. Sen bak burada farklı deneyler.

"Rioru" bu isimde bir yer yok beri söylemek doğru yolda tahmin edebileceğiniz gibi (riooru) リオール gelince. Eğer olsaydı "r değiştirdiler telaffuz "l""cant beri diyebiliriz.

Tam olarak aradığınız şey bu değil biliyorum ama yardımcı olur umarım.

+57
Adnan Y 29 Oca 2014 07:31:36
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil