Özgün ve re arasındaki farklar nelerdir-Pass Psikopat sürümleri kesme?

Orijinal Haritayı kes sürüm 11 saatlik uzun bir bölüm var 22 bölüm ve re-biliyorum. Ancak, herhangi bir önemli fark olup olmadığını bilmek istiyorum. Ne Geçmek Psiko 2012 sürümü arasındaki farkları ve 2014 versiyonu vardır. Yeni sahneler veya bilgiler eklediler?

+318
Vimanyu 6 Tem 2016 16:15:22
32 yanıtların

Tarihi olaylar ve/veya kuruluşlara dayalı manga Krallık mı?

ve eğer öyleyse, tarihsel olarak ne kadar doğru değil mi?

ve son olarak, eğer mümkünse, nerede (~245 B. C.) bu kez Çin tarihi hakkında okuyabilir miyim?

+999
samuel john 03 февр. '09 в 4:24

Biz öğrenmek ilk bölüm Mayoi Jiangshi bu Araragi zaman geçecek gecenin sonunda yaz tatili olan 20 Ağustos.

Ancak, başında Araragi ile Ougi bu konuşma, hem okul üniformalarını giydi ve açıkça okulda. Böylece sohbet edemiyor meydana hemen önce olayların Mayoi Jiangshiberi "günümüz" olayların ark gerçekleşecek boyunca yaz tatilleri.

Ayrıca, bu konuşmadan sonra, Araragi anlatım tarzı şöyle diyor:

Sonunda, Ougi bana tüm kavşakları tüm ışıklar kırmızı [üç saniyelik bir süre bazı önemsiz şeyler öğretmek istiyordu. . . Ve bu gereksiz bir bilgi Hachikuji Mayoi anıları birlikte hatırladım. Bu kelimelerin kaybolan genç bir kız ile birlikte hatırladım. Bu şekilde her trafik ışığı kırmızı oldu. Ve yeşil aştı örneği üzerinden oldu.

10 yıl önce ölen kızın anılarla hatırlıyorum. Bu yaz epik macera. Küçük bir kavram olarak başladı ama sonunda neredeyse gerçek olan her şeyi içine çeken dev bir masal haline geldi bu hikaye ile birlikte.

(Paragraf bana ait.) Bu hikaye ve 20 Ağustos olaylarından sonraki girişte bir mola önce.

Burada, Araragi sadece Hachikuji ölüm hikayesini hatırlatarak olamaz; aynı zamanda düşüncelerini bu konuşmayı yaptığı zaman yolculuğu macera hatırlatarak olmalı. (Görünüm, çok sayıda çerçeve ile ilişkili olaylar geç içine Mayoi Jiangshi bu bölümü ile ek destek için.)

Konuşma gerekir o zaman yerinde belirtilmeyen bazı noktadan sonra olayların Mayoi Jiangshi. Böylece, orada hiçbir tutarsızlık ile Kanbaru var giriş Ougi için Araragi "bir belirli gün sonunda Ekim" olarak Owarimonogatari.

+977
molen66639 6 Haz 2010 19:04:40
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Video açıklama ilk bölümü (vurgu benim) okur:

(İngilizce Alt) Naruto,Sasuke,Kakashi Team 7 Vs Kaguya Ōtsutsuki Tam Mücadele . Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 Tavşan Goddess大筒木カグヤ"Kaguya Otsutsuki" vs Naruto,Sasuke Uchiha Kakashi Perfect Susanoo. Rinne Yapmış vs Byakugan. Uyanış Kaguya kararsız Kuyruklu Canavar Dönüşümü,Son TruthSeeker Küreler ultimate jutsu. Önceki Patronu Savaşları;

Öyle gibi görün, o değil bir videodan bir bölüm anime serisi, daha ziyade bir sahneden Bu Naruto: Ultimate Ninja Storm 4 oyununun. Bunun bir oyun olduğunun açıklamasını en alt kısmı da açıkça belirtiyor:

screenshot from the video description section

+941
Ben Catterall 11 Şub 2013 14:06:37

Neden Not Defteri vardı o zaman Sana Işık yazısını inceleyin ve Ölüm defterine el yazısı için eşleşen etmediniz mi?

+939
LovingFox 10 Nis 2010 16:30:25

"Qrowdaddy" teorisinin yanlış olduğunu doğrudan bir kaynak yok, ama Miles ve Monty belirtti. İlk kez RTX panelinde (Monty söyledi yani kendisi Qrow babası değil çünkü Monty geçmeden önce tarihini unuttum ama...), ve ikinci Mil Reddit bir yazı olduğunu biliyorum.

Norm olmasına rağmen (en azından yaşadığım Amerika'da), gerçek hayatta iç yasalarına gelince, evlendikten sonra karısı kocasının adı almak zorunda değildir. Adlarını tutmak ve bazı durumlarda kocanın karısı adına alabilir, fakat bu oldukça nadirdir.

Ve çocuğun soyadı çocuğun soyadı kocası ya da karısı olmak isteyip istemediklerini seçebilecekler. Tai ve Yaz 'bu konuda (Sadece bir teori) adı' Ruby 'oldukça iyi övgü Gül' olarak çünkü bu Gülü ona 'adlı olabilir, bu yüzden, Kalan ülkeleri dünya bizim gibi aynı yasa ve politikaları varsa, benim spekülasyon. Ve daha önce de belirtildiği 'gibi Ruby' gerçekten Xiao Long adı uymuyor.

Hukuk fakültesine gitmek (bir avukat olabilir mi, olan tarih öğretmenim, bu Kanun öğrendim ama bunun yerine bir öğretmen olmayı seçti. lol)

+916
Aj Blank 26 Oca 2010 06:43:32

Son bölümde Cevher yok Onu ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai, orada bir yeni üye Kirino grup: Otaku Kızlar Birleşmeli ve onun gibi olmak oldukça önemli.

Bu anime zaten sadece ışık Roman gibi sonu olduğunu biliyorum, ve daha fazla bölüm olmayacak. Ama bu yeni kızın kim olduğunu merak ettik ki? Belki ışık romanda gösterirler?

+852
RichD 29 Oca 2018 05:35:51

Naruto wiki den:

Senpou: İnton Raiha bir arada kural 1: bilge tekniği, Yin ve Yıldırım Serbest Bırakın.

Kara Şimşek bir tipik Yıldırım serbest jutsu.

Dolayısıyla İnton Raiha ve Kara Şimşek birbiriyle ilişkili değil.

+837
ya2410 21 Tem 2014 02:51:08

Göre wiki için Bölüm 13 İlkel Arzu aynı zamanda, Annie de bir asker bir cesede bakarak, onlara özür diliyor ki: "devletler." Tanıdı bu adam bir asker sadece yüz büyük olasılıkla oldu askerler için belirlediğimiz bir isim yok.

Jean bulur ve cesetlerin alma yardımcı olduğu gibi Marco ceset tanımlar. Marco ölümü ekrana gelir, kesin ölüm anlamına gelir tespit edilemez anime için kadarıyla.

Armin "bulmuş olduğunu sorguladı belirtiyor" bu yüzden de ölümüne neden öldürmek ya da onun parmağı olan bir şey yapmış olabileceği bir potansiyel var. Annie Tutuklama girişimi sırasında Marco'nun 3D Manevra tanımak için yönetir ilan(Marco Kurtları)

+820
gasoved 9 Eyl 2013 15:46:47

Aşağıdaki hikaye, sonra Dragon Ball GT, orada Dragon Ball GT: BİR Kahramanın Mirası.

TV özel yukarıda hikayesi biter.

Bu arada, aynı dizi belge/revize (Dragon Ball Kai, Dragon Ball Kai (2014)), ayrıca iki yeni film Dragon Ball Z: Battle of Gods ve Dragon Ball Z: Diriliş ‘F’ (bu film alır yere Frieza Saga).

+711
dharmarth 19 May 2018 07:43:44

İngilizce'yi çok iyi öğrendim gerçek yolu İngilizce filmler izleyerek olduğunu hatırlıyorum. Bu yana, Japon anime ayak bastım ve aynı şekilde Japonca öğrenmek istedim. İngilizce karşılaştırmak ve öğrenebilirim zorunlu bir konu olduğu için, ama Japon değil. İngilizce eğlenceli diyalogları ezberlemek olduğunu öğrendim ve Japonca için aynı şeyi yapmak istiyorum. Japon almak o kadar kolay olmadığından ve aramak Kanji olması kesinlikle bilgilendirici.

Nasıl belirli bir anime İçin Altyazı alabilir miyiz? Eğer kolay olurdu sözleri olsaydı, ama anime diyalogları altyazı verecek herhangi bir site bulamadım. Var mı? Eğer değilse, ne kadar şarkılar ve diyaloglar kesinlikle ezberlemek için daha kolay olduğundan anime diyalogları öğrenmek, biz yapılabilir.

+684
maksds 1 Haz 2014 00:47:57

Bu noktada bunun nasıl başladığını, ancak herhangi bir resmi kaynaklar bulmak, saldırı adını popüler bir uygulama olmaya devam ediyor muhtemelen bu yüzden savaş manga/anime bekleniyor bağırarak edebilirim.

Uygun bir röportaj ile Akira Toriyama (Dragon Ball yaratıcısı), onun editörü ısrar etti vardır saldırı adlarını bile olsa Toriyama bulur onları silly:

"Gerçekten saldırılarına isim vermek istemiyorum," Toriyama diyor. "Bu karakterlerin yaşam ya da ölüm durumlarında saldırıları isimlerini bağırarak olacağını sanmıyorum. Saldırı adı diye bağırırken, öldürüleceğini," diye gülüyor. "Ama editörüm saldırıları adlarını vererek daha iyi olduğumu söyledi."

Sessiz bir ana karaktere sahip dizi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğunu editörüne onu tavsiye etti o görüşmeden önceki bir parçası olarak, Toriyama da bahseder.

Merkez üssü biri bana şöyle demişti: 'ana karakter çok sessiz. O kadar popüler değil bu yüzden. Bu sefer hikaye okuyucuları kazanmak istedim, ve normal giyinmiş bir ana karakter ile gelmek için bir çaba bile vardı, çok sinirli olduğumu ve ona dedim ki, 'biraz 'kalabalık yaparım zevktir malzeme, o zaman.'

Toriyama bahseden bu "kalabalık zevktir malzeme" mümkün olduğunca çok saldırı adları paketi için en kolay yol turnuvası - muhtemelen biri olarak sona erdi. Serinin popülaritesi büyük ölçüde çünkü bu turnuvanın artış yaptı ve Toriyama diyor.

+676
nixpower 13 Oca 2015 05:10:54

Acnologia kullanın ejderha ne tür bir büyü 400 yıl önce 10.000 ejderha öldürmek için mi?

+650
ascandroli 27 Ağu 2019 15:28:23

Hiç Rukia ne oldu Bleach izledim ama uzun zamandan beri var? Ya da böyle bir şey kaybolduğu doğru mu?

+527
LukePOLO 28 May 2019 10:21:05

Ayrıca Bkz:

+513
Paul Fisher 19 Eyl 2018 09:34:16

Sorular gibi bu Manga Güncellemeleri Kral.

Anime Adaptasyonu:

Başlar at Birim 1, Bölüm 1

Biter Hacim 13, Bölüm 109

Atlar Volume 6 Bölüm 51 için Birim 7 Bölüm 56

Dizi şu anda vardır 28 Birimler ve hala devam eden.

+506
Pratik Popat 27 Haz 2011 02:14:34

Başlıkları ile ilgili birimler sırasına göre gideceğim.

 1. Hani meleklerin Tanrı azalan: I couldn't bulmak tam bir maç için bu ınternet üzerinde bir bağlam bu konuda İncil değil, Evangelion, ama orada bir kısmi maçta Yaratılış 28:12, nereye Jacob rüyası, sonra o eve bırakır, "hani melekler Tanrı artan ve azalan üzerinde [bir merdiven için cennet."

 2. Bir alev kılıç, hangi açık her şekilde: Genesis 3:24, nereye keruvlar ve alevli bir kılıç yerleştirdi vardır tutmak adamın Bahçenin Eden, engeller girdi.

 3. O verdi bana meyve ağacı, ve ben yedim: Genesis 3:12. Soru metninde tartıştı.

 4. Kadın kime sen gavest için bana: Genesis 3:12. Onu suçlamaya çalıştığında Adam referans Havva için.

 5. Eğer bu iş adamları, arzu gelmek 59: Elçilerin 5:38, nerede Gamaliel savunuyor karşı zulüm Hıristiyanlar ile mantık eğer hareketi gayri meşru (yani "iş adamları"), arzu, ölmek, kendi başına bu hareketin içinde kontrast "Tanrı," daha sonra başarılı olacak her iki şekilde de, ve onun zalimler olacak yerine Tanrı. Çeviri burada, benim de sahip olması mümkün tanımlayabilir, verir bir tam eşleşme ile EVA başlık; çeviriler gibi EÇ ya da ANTLAŞMA farklı biraz bu ifade.

 6. Bırak beni gitmek için gün breaketh: Genesis 32:27, sonra Jacob var harcanan bir gece güreş olan bir adam, genellikle tespit olarak bir melek ya da Tanrı.

 7. Biri olarak bize, biliyorum iyi ve kötü: Tekvin 3:22. Soru metninde tartıştı.

 8. Gel artık, hadi bizi antlaşma, sen ve ben: Tekvin 31:44, nerede Jacob ve onun babası-in-law, Laban, bir antlaşma. Kimi yıllar çalışmış ve Laban onu takip etmiştir Jacob önceki Laban bıraktı.

 9. Söyle bana, ben sana dua, senin adın: Genesis 32:38, nerede Jacob sorar adı adamla, işte o zaman güreş.

 10. Eğer eceksin eziyet benim kızım, ya sen olursun diğer eşleri: Tekvin 31:50, Laban konuşma Jacob.

 11. Uzun ölüm, ama gelmez; ve kazmak için daha fazla için sakladığı hazineleri: İş 3:21, nerede İş konuşur sonra sıkıntılar gelmesi de onun kapısı.

 12. Siz babalar, kışkırtmak için değil, çocuk için öfke: bu tam olarak eşleşen ANTLAŞMA çeviri Efesliler 6:4, ama benzer temalar görünür yerde.

 13. Ve belirdi, büyük bir şaşkınlık içinde cennet; bir kadın giyinik güneş: Vahiy 12:1. Ben gerçekten anlamak Kitabın Vahiy, ama bu kadının görünür olması ilişkili olan Meryem Ana Kilisesi.

 14. Ve o oturduğu tahtın? "dedi," Ben her şeyi yeni: Vahiy 21:5. Tahtına adam Mesih gibi görünüyor.


Bütün bunlar bir yana, sadece vol okumayı bitirdim. 10, ve orada görünüyor olması (en azından bazen) hafif (bunun yerine yüzeysel) yazışma ile teklif kullanılan birimin adı ve konusu birim. Örneğin:

 • (Shinji ile bir kadın kapak Asuka gelişi ve etkileşimleri içerir) 12 Yaratılış 3:alınan başlıklar ile iki cilt.

 • Vol. 6, Vikipedi, özet ve kötü hafızam başına olduğunu Shinji onun iradesine karşı Toji mücadele Birimi sonra zorlanırsa 03 kavga ayrılması hakkında bir alıntı uyan bir melek tarafından enfekte.

+503
user2649681 4 Nis 2019 20:12:02

Yapıyor.

Sadece (oldukça mütevazı olan) çekiç var mı Usopp, ama çoğu etkisiz ve komik olsa ona yardım çeşitlerini kullanıyor. Caltrops, kara tahta, grapling hooks, vantuz ayakkabılar da tırnak ve havai fişek kullanıyor. Ayrıca Skypeia birkaç çevirir kullanıyor ama bu çok nadiren yaşanıyor.

Daha etkileyici silah sapan onun. Üç oldu. İlk sadece normal bir sapan gibi görünüyor ama son iki yaptı ve inanılmazlar. Kabuto uzun bir mesafe uzakta Su çulluğu hedefleri için yeterince hızlı atış hızlandırmak için çevirir kullanır. Kuro Kabuto aslında Kabuto canlı daha dinamik bir versiyonu.

Son olarak, Usopp yalanlarını ana silahı vardır ama bu soru pek alakalı değil.

Nami'nin Klima İnceliğini hakkında etkileyici bir şey çoğaltabilir Usopp parçasıdır. Aslında hile ve aptalca şey Usopp tür kendisi için yapacak gibi, çok mantıklı hileci bir dizi içeriyordu. Nami kullanmak için mümkün olan East Blue tarihinin (üçüncü 5/1 Tüm dünya hakkında en yüksek hava bilgisi ve inanılmaz zeka ile çok beklenmedik şekillerde. Hava durumu İnceliğini sonraki sürümleri çok daha az saçma bir giriş daha var. Hava ve Usopp onu sadece yok olan bilimsel bilgiye bağlıdır.

+426
dainichi 27 Mar 2018 23:35:47

19. bölüm de devre dışı bırakır, yani 20 bölüm başlamak istiyorum.

+405
stoneyang 30 Eki 2012 11:22:56

Anime Başvuru:

Gibi seni seyretmek bu sahne, o değil Luffy öğrenirse o Sogeking aslında Usopp. Olarak kendini tanıtıyor sadece:

Keskin Nişancı Adadan Sogeking Luffy ve Chopper?

(Usopp) Sogeking : doğru! Usopp yakın arkadaşlarından biriyim. Burada yolculuğunuzda size yardım etmek için buradayım.

Manga Referans:

enter image description here

Dolayısıyla, Luffy bayrağını yakmaya Sogeking sorduğunda, ona bir keskin nişancı olarak bu soruyor, Usopp kadar iyi olmasını varsayarak.

+401
unrivaledcreations 20 Ara 2010 02:43:02

Setsuna tam anlamıyla oyunun içinde başka bir kaç kez daha Haruki daha çok sevdiğini söylüyor.

Örneğin:

"やり場のない怒りを 2
一番愛してる人に向けてしまう 2
嫌な女をやらせて"

Çeviri şu şekilde olmalı:

Kişinin öfkesini hedefleyen en çok sevdiği, nefret dolu bir kadın olayım

一番愛してる人 açıkça konuşuyordu (Haruki, bir)tek bir kişiye ifade eder:

一番 bir numara anlamına gelir

一番愛してる人 anlamı: birini seviyorum en çok

Setsuna Haruki o zaman için iyi nedenleri vardı)kızdı

+388
Yonatan Broza 2 Ağu 2016 07:43:25

Birinci sebebi çünkü tüm korsanlar 4 Denizler. Birçok korsanlar Grandline kendilerini dolu vardır. Eğer zayıflarsa Grandline bırakırlar ve evlerine kendilerini okyanusun diğer bölgelerinde olun. İyi bir Örnek fethetmek East Blue ya da Yeni dünyadan "" cennete "kaçtı"kim Lola'ya Grandline bırakan Arlong var.

Donanma da dikkate çeşitli faktörler alır.

 • Korsanları yok birbirimizi. Luffy başta Kaptan Morgan dışında ve sigara İçen denizciler mücadele etmedi. Ancak Doğu Mavi diğer ağır topları ortadan kaldırdı. Kaydedilen sorun Deniz. Böylece Grand Line girmeden yeni korsanlar durdurma tepti olabilir.

 • Shichibukai. Warlord sistemi, Dünya Hükümeti için çalıştı. Bu Grandline giren korsanlar genç ve olgunlaşmamış ama sadece güçlü Redline ulaşmak için hayatta kalmak. Böylece Sabaody Takımadaları yakınında Deniz Üçgeni kurulması. Yanı sıra onların korsanları durduramıyor

 • Denizciler Gerçek Amacını. Denizciler gerçek amacı ne korsanlar kontrol etmiyordur. "Gerçeğin peşinde" oldukları için korsanların tehlikeli. Tek Parça ve Dünya Hükümeti kuruldu nasıl Geçersiz Yüzyılın bilgiler içerdiğini ağır habercisi oldu. Dolayısıyla bu en Yeni Dünyaya yakın

 • Tenryubitto. "Tanrı" koruma da çok daha önemli bir görevdir. Dolayısıyla Deniz Kaptanları, bazıları düzenli olarak ezen vatandaşlar, bozuk ve sıradan insanlar için umurumda değil, her türlü görüyoruz. Dolayısıyla, Korsan yükselişi ve Eşkıyalık

Ancak durum tamamen böyle değildir. Sormaya çalıştığın şey deniz uygular. Sigara İçen Logue Town'da dağıtmış nedenini düşün. Grand line, korsanların girmeden önce son ada olmak orada grand line girmeden önce ikmali için akın eder çünkü. Grand satırı girin önce bile çok sayıda korsan yakalar o kadar da görüyoruz. Logia çalışan bir kaptan kolayca 100 Milyon değerinde korsan yakalama inanıyorum.

+380
user1476860 29 Eki 2013 21:53:19

Tama Ruko var "LRİG" kart, ama bir LRİG aslında ne anlama geldiğini ya da ne anlama geliyor, hiç açıkladığını biliyoruz.

Tama

Bazı tercüme kart oyunu kurallara da baktım ve hiç bu kartlara LRİGs başka bir şey olarak adlandırdılar. Erken bir şeyler kaçırdım, ya da bu terimi açıklamak için ihmal ettiler?

+336
Rouskyrie 10 Oca 2012 00:56:14

~60 k manzaralı bir soru için, bu güncellenmiş şaşırtıcı BM buldum. Topluluk beslemek benim kadar çarpmış ve cevap vermeye karar verdim.

Anime Naruto, tanımlanan 2 dizi, 11 film ve bir düzine OVAs içerir. Tam listesi burada mevcut listenin Animasyon Naruto Medya

İlk Naruto anime uyarlaması prömiyeri Japonya'da TV Tokyo Ekim 3, 2002 ve koşmaya başladım bölüm sayısı kadar onun sonuç üzerinde Şubat 8, 2007. İki yıl önce bir timeskip oldu. 3 film de orijinal Anime ile serbest bırakıldı.

Naruto: özgün bölüm izle Naruto anime devamıdır ve 28 birimde Naruto manga kapsar. 15 Şubat tarihinde Japonya'da Naruto: Shippuden girmiştir TV uyarlaması, 2007, TV Tokyo ve 23 Mart 2017 tarihinde sona erdi. Serisi koştu için toplam 500 Bölüm. Orada başka bir 8 film eşlik eden dizi, son set hangi sahne için Naruto'nun oğlunun solo serisi, Boruto:Sonraki Nesiller hangisi yayınlanmakta. (5 Bölüm ve devam ediyor).

Özgün çalışma ve ayrı bölüm izle dizi olduğundan böylece, 700 Bölüm. Toplam bölüm sayısı Naruto bitmiş de 720 Bölüm. Boruto Kishimato artık serisi yazıyor ama bir danışman daha fazla olduğundan, aynı süreklilik olarak kabul edilmez.

+329
treonchik 16 Ağu 2016 01:21:24

Anime bölüm 129 aslında bir an Goku üzerinde onun SSJform sırasında Ultra İçgüdüsü... SSJ Ultra instinct Bilmiyorum eğer sadece bir hata ya da bir spoiler ama o mu oluyor yani cevap evet

+279
Prerit Mohan 21 Ağu 2014 01:34:40

Eylem türün tanımı ile 2017 için MAL Listelerine bakarak:

 • Kış Serbest 243 anime 49 (%17.4) türü eylem vardı.
 • Bahar oldu 43 237 (%18.1).
 • Yaz oldu 37 249 (%14.9).
 • Sonbaharda ise 36 206 (%17.5).

2016

 • Kış oldu 52 252 (20,1)%.
 • Bahar oldu 51 235 (%8.5).
 • Yaz oldu 56 241 (%23.2).
 • Güz oldu 61 278 (%21.9).

2015

 • Kış oldu 58 227 (15%).
 • Bahar oldu 55 222 (%24.7).
 • Yaz oldu 54 249 (22%).
 • Güz oldu 64 265 (%24.2).

2010 atlamak sağlar

 • Kış oldu 42 177 (%23.7).
 • Bahar oldu 37 171 (22%).
 • Yaz oldu 41 171 (%24).
 • Sonbahar oldu 50 78 (27.6%).

Ve bir atlama 2005

 • Kış oldu 24 138 (%17.4).
 • Bahar oldu 27 131 (%21).
 • Yaz oldu 34 147 (69%).
 • Sonbahar oldu 29 154 (13.9%).

2000 için son atlama

 • Kış oldu 14 88 (%15.6).
 • Bahar oldu 15 87 (%17.2).
 • Yaz oldu 15 103 (%14.6).
 • Sonbahar oldu 21 107 (6%).

Baktığınız bu listeler ve ben muhtemelen giderek içine baktığım zaman arasında 2005 ve 2015 yılında daha fazla ayrıntı zaman ben değilim çalışmak, bunun gibi daha var yaşanan artış yaklaşık %5-10 aksiyon anime bu ya alınmış bir hafif vurma şimdi veya daha fazla Trend geriye doğru Yıl 2000 düzeyleri.

2000 ve 2005 yılları arasında gerçekleşmesi için temel şeylerden biri de Naruto ve Bleach anime bültenleri. Doğu ve Batı'da popülaritesi her ikisi de çıkar ve büyük dalgalanma onların; bu sadece bir tahmin ancak bu yedeklemek için kaynaklar olmadan üretim (ve sadece eylem fikirleri) eylem manga almak bir anime patlaması tetiklemiş olabilir.

Eğer bu Dragonball önce de anime çıktığında takip eden bir eğilim olduğunu bilmek ilginç olurdu.

Genel olarak sadece rağmen, serbest bırakıldıktan anime miktarında büyük bir artış gördük. En popüler (ve en güvenli bahis) eylem anime Shonen Jump ve sadece dergiler farklı manga belli bir sayıda boşluk olan diğer shonen manga, gösterir bu uyarlamalar kaynaklanıyor, o zaman toplam manga artış bu manga uyarlamaları alın oranda azalma olduğunu görmeli, takip ediyorum.

Zamanım olursa ben de demografik "genç çocuk" dışında anime kadar üzerinde herhangi bir istatistik bulun, ve Hayat tarz Dilim) gelen bu göze vurur gibi olmayan eylem tür bültenleri (başarısı için bakamıyorum olup olmadığını araştıracağım.

+272
Reth 31 May 2011 21:22:05

Ayrıca Evet derdim ama geçmişe dönüş (özellikle manga) senaryo ile "aşık tipik bir" den çok daha karmaşık bir duygu olarak tasvir edilir bazı bilgiler eklemek için bu kazıyorum.

Aşk birçok farklı formları vardır ve normal sınırları ile sınırlı olmadığı Kelepçe eserleri baskın temalarından biridir. Birçok sıradan ilişkiler ve aşk ekstra başka nasıl yansıtacak tipi sevgisini hikaye: (cinsiyet) (yaş) Rika x onun sensei, Touya ve Yuki, (cinsiyet, aile) (yaş) Mizuki x Eriol, Sonomi x Nadeshiko (yaş) Fujitaka x Nadeshiko, Mei-lin x Syaoran (aile) var.

Eğer diğer Clamp eserlerini okursanız, bu en yaygın temalarından biri olduğunu göreceksiniz:

(SPOİLER UYARISI)

Karşılıksız sevgi, Gizli ya da yasak aşk, insandan farklı türler arasındaki aşk, insan (melek) (büyük yaş gap) Suki, insan (AI) Chobits, X (kader), Dilek ve diğerleri...

Tüm oldukça sıradışı aşk hikayeleri, sevgi ve tezahürleri spektrumu doğası hakkında bazı oldukça derin konuları keşfetmek açıktır. Ayrıca, tarihi Japon Edebiyatı içine bakarsanız, aşk farklı tema kültür edebiyat derin kökleri vardır - Samuray/savaş aşk düşünün, örneğin.

Yukarıda söylediğim gibi tipik yuri bir kız olarak kategorize Tomoyo, ancak olmaz. Sakura için Romantik duyguları var mı? Kesinlikle. Duygular da kahraman hayranlık, derin bir dostluk ve aile bağı güçlü unsurlarını seviyor musun onu? Kesinlikle. Cinsel cazibe unsuru olduğu izlenimini veriyorsunuz? Gerçekten değil. Biz don görmesine kızarma zaman Sakura değişen ön onu uzun kalan dokunur, ya da kalp atışı ile fiziksel yakınlık gibi biz yapmak görmek ile birkaç aşk konumlar içinde aynı serisi.

Kabul ediyorum, o yaşta cinsellik, zar zor olgunlaşmamış olabilir. Ama tipik "yuri kızlar" hemen hemen her zaman cinsel cazibe ile ilişkili yaşı ne olursa olsun, sık sık bir tür veya başka bir fiziksel çekim işareti veya açık bile cinsel teklifler sergiliyor. Yuri spektrum dahilinde mi? Tipik düşünebilirim evet, ama ne olmadığını söyleyebilirim.

(Onun aşırı kıskançlık noktasına olsa) Tomoyo annesi Sonomi kendi kuzeni Nadeshiko ona çok benzer bir hayranlığı olduğunu da unutmayın! ve sonra tabii ki sonunda (hiç görmediğimiz kadar kim Tomoyo babası ile cinsel bir ilişki mi var oldukça. Bu yeni başlayan karmaşık duyguları işlemek için nasıl bulmaktan iken başka bir kadın daha sonra heteroseksüel bir kadın erken bir "ezmek" için nadir bu değil.

+264
Jerome Perreyras Ludo 9 Nis 2013 20:15:30

Ağır ayrıntıları, etkileşimleri ve önemli sahneleri atlama sırasında 1 Sezon birimleri 1-6 uyarlar. Dışlanan 6.5 hacmi, bonus track, 13 bölüm yoğundur. Muhtemelen 2 Sezon birimleri 7-9 uyum sağlayacaktır.

Kimden: https://kyakka.wordpress.com/

+237
Keith Hallman 9 Haz 2019 21:12:40

Manga Bleach ile ilgili bir sorun var. Ichigo ilk kez shinigami olduğunda, ruh kesici onun ruh kesici bir yansıması olduğu anlamına gelir manevi güçlerini, çünkü çok büyük olduğunu söyledi. Ama soul society için gittiklerinde açıkça ruh kesiciler kendi seçin shinigamis ve ruh kesiciler onlardan önceki nesiller için var olduklarını söyleniyor. Birisi bana bunu açıklayabilir yardımcı olabilir misiniz?

+209
David Lishtesk Eienstein 14 Oca 2014 20:57:50

Bildiğim kadarıyla, (onlar Mitsuganae bitirmedim ve hiç manga okumadım beri emin değilim ama) anime açıkladı değildi. Ama, bu gibi çalışır (bu ben aradım herhangi bir site üzerinde net bir şey bulamadım bu yana kendi görüşlerimi gelen sadece) düşünüyorum.

Eğer bir kişi cehenneme Enma sağlanan bebek saman kırmızı dize çekerek birini gönderirseniz, o kişi hemen cehenneme feribotlarla, böylece tamamen kişinin cesedi kaybolan birlikte olacak. Bundan sonra, gönderenin/ruh onun ölürse sonra cehenneme gideceği anlamına/göğüs onun bir işareti kazanacaktır.

Bu yüzden, eğer bir kişi cehenneme gönderilirse, o kişi yok, vücudu ile birlikte, yeryüzünde hiçbir şey bırakmayacak. Eğer bir kişi bir Gönderen olsa, bir kez ölürse,/ruh onun cehenneme gidecek, ama vücudu yeryüzünde kalacaktır. Bir göndereni tamamen eğer ölürse önce cehenneme başkası tarafından gönderilmiş olsaydı. kaybolur. Çalışıyor, çoğu bölüm böyle düşünüyorum.

Bölüm 13 Araf Kız, ölen bahsettiğiniz iki kişi cehenneme ettiği intihar ve Okochi, Fukumoto arkadaşı işleyen Fukumoto karısı vardı. Fukumoto karısı cehenneme değildi, intihar etti. Okochi ancak cehenneme gönderildi. Adam (ben unuttum adını) kim olduğunu yeniden anlatma onların hikayesi gerçekten "dedi Okochi öldü." İngilizce altyazılar ama ne söyledi Japonca oldu "Okochi-kun ga nakunatta.." tam anlamıyla çevirmek demektir Okochi-kun kayboldu. Hikaye anlatan adam böyle bir şey bulmuş ya da olmak Okochi vücudu hakkında bir şey söylemedi. Ve cehennem öldü ve vücudu için Okochi Gönderen Fukumoto son resim onun önünde sol olduğu ortaya çıktı.

Ancak, 19. Sezon 2. Bölüm: Buharlı Cehennem bir istisna gibi görünüyor. Gerçekten cehennem yerine tamamen yok olmasını gönderilmiş olan bir kişinin yanmış cesedi gösterdi.

Ben (muhtemelen arsa bir delik ya da bir şey) Buharlı Cehenneme ve sorunun cevabı kesin bir açıklama ya da böyle oldu anlamıyorum. Yukarıda yaptığım genel kural ve Buharlı Cehennem bu kuralın istisnası olduğunu kabul edilebilir. Ya da, bunun için sadece herhangi bir kural yok. Muhtemelen Enma veya toprak veya kişinin vücut gidecekler olup (örümcek) patronu bağlıdır.

+183
Sudarshan reddy E 23 Tem 2015 13:40:22

Karakteri sen bakıyor Shu Ouma - ana kahramanı gelen Suçlu Taç, ve belirli bir sahne olan açılış.

Suçlu Taç oldukça popüler bir anime, ancak göre Benim Anime Listesini, daha popüler daha iyi (olarak görülen tarafından sıralaması - Sıralamasında 616, Popülerlik Sıralamasında 38).

Hikaye 385 Tokyo'da yer alır, 2029 "Kayıp Noel" olarak bilinen girişime sırasında "Kıyamet Virüsü" salgını nedeniyle. O zamandan beri, Japonya GSA adlı çok uluslu örgütün kontrolü altında bulunuyor. - Kaynak

Yine de, daha fazla karakter detaylandırma aynı sayfada -

Fare (bölüm 1 spoiler - görüntülemek için vurgulu)

Ouma Shu yanlışlıkla nadir ve büyük bir güç elde eden 17 yaşındaki bir çocuk. Boşlukları çıkarmak için "Kral bu güç, "Sağ El," kullanamaz" veya araçlar insanların kalpleri belirtileri olan silah.

Ben kazandım sakın atma daha fazla bilgi sen - ben tercih tavsiye izleyen ilk bölüm bunu en iyi şekilde sizin gördüğünüz gibi değil!

+129
J Sha 17 Şub 2011 17:51:21

Bu gelen Kantai Koleksiyonu.

Kantai Koleksiyonu (艦隊これくしょん Kantai Korekushon, yaktı. "Filo Koleksiyonu", "Birleşik Filo Kızlar Koleksiyonu") olarak altyazılı (艦これ KanKore) KanColle olarak kısaltılmış, Kadokawa Games tarafından geliştirilen Japon oynat ücretsiz web tarayıcı oyunu

Oyun uyarlanmış bir TV anime serisi Bahar 2015 sezonu.

Kız figür model (dahil olmak üzere ona poz) sonra bir Cehennemi Patronlar, Uçak gemisi Prenses

Aircraft Carrier Princess

+57
Anubhav Goel 17 Oca 2016 18:04:58

İlk sezonun ikinci Arc sonunda Kirito Kayaba Yönetici Hesabına erişmek mümkün oldu ve ALO sistemlerinin kontrolünü kazandı. Daha sonra, Kayaba çıktı ve verdi Kirito bir Tohum, bir çekirdek ücretsiz Kardinal Sistemi oluşturma Yeni oyunlar ve izin oyuncu pas istatistikler arasında oyunlar. Bu Tohum Nexus oluşturma sona erdi.

Şimdi ALO ve Yeniden SAO Tohum Nexus bir parçası olduğundan merak ediyorum, olabilir Kayaba Yönetici Hesabını oyunlar arasında? Ayrıca

+42
BlueLite 4 Eyl 2019 02:09:42

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil