Ne Glasslip anime teması?

Hikayenin teması nedir anlamadım. Anime romantizm yönü takip edemesem de, hikayenin bize anlatmak istediği şey anlamıyorum.

P. A. Works yapılan ilk orijinal anime olmak Glasslip nedeniyle olmuş olabilir. (Uyarlamaları olan) diğer serisi çok kafa karıştırıcı değildi, ve bazı izleyiciye mesaj gönderme başarılı oldu. Hanasaku İroha hakkında kendini keşfetme. Nagi no Asukara oldu etrafında dolaştığı "Aşk insanların bir araya getiriyor".

Glasslip teması neydi? Bize anlatmak istediği ne hikayesi?

+351
user8112229 27 Mar 2014 08:32:39
30 yanıtların

Ne zaman Paragus tarar Artışı güç seviyesi, o gösterildiği için 920. Ancak, sözde tarama Artışı güç seviyesi çalışırken bir Saiyan Personelin anormal okumalar alır ve aradığımız hiçbir yerde O'ndan bir dalgalanan güç seviyesi nedeniyle sonları da filmde bir sahne. Sen-ebilmek okumak hakkında bu özet burada.

Tamamen Artışı tamamen farklı bir karakter ve bu karakter orijinal serisi için canon olarak yazılı olduğu yeni bir film izlerken önceki serisi herhangi birinden Artışı ile ilgili tüm bilgileri göz ardı etmelisiniz.


+1000
Mehdi Abbassi 03 февр. '09 в 4:24

Spoiler uyarısı, dikkatli olun!

Bir cevabım var, ama bu doğru olduğunu garanti kapsamında bile edemiyorum. Bir durum durum durum, hikayeden, evet ve hayır. Onunla etkileşim için hiçbir meşru sebep yok çünkü.

Ancak, o da evet. Spor salonu liderleri birbirlerini tanıyor Pokemon Siyah/Beyaz, düşünün. Birbirlerine yardım ediyorlar, çünkü daha da kötüsü, bu hikaye için gereklidir. Hatta daha kötü olduğunu ve detaylı bir şekilde, onlar gibi görünmek tek umrumda olan şey birbirimize ve terk gibi görünüyor ne için evlerine sonra onlar kaybetmek onların rozetleri.

Yine, bu yanıltıcı olabilir, ama tüm hikaye anlam ve alaka bağlıdır, yani bu belirsiz bulursanız şaşırmam.

+971
Vnuk 14 Şub 2011 03:12:52

Naruto hala Altı Yolları Sage gücü vardır. Onay bu yazı için daha fazla bilgi.

Sorun, ancak, olduğunu Boruto: Naruto Filmolsa bile, o hala uçuyor ve dönüşte, Konu Kurama Çakra modu, o yok onun gerçeği arayan küreler artık.

Hala Altı Yolları Sage modu olmasına rağmen, kendisi ve diğer insanlar yeniden oluşturmak için, belki de güç hatta bazı yeteneklerini kaybetmiş bu nedenle, bu mümkün.

+939
Madrayken 11 Tem 2018 23:52:41

Peki, Gohan Dragon Ball Z saga sonunda en güçlü katmanda karakterdi. Ayrıca, 6 ay Buu saga sonra Majin Buu anıları Ejder toplarını kullanarak silindi. Tanrılar arc Savaşı 4 yıl sonra oldu. Gohan ve Videl Buu saga sonunda sadece sınıf arkadaşı vardı, çünkü büyük bir zaman atlama olduğunu biliyoruz ama Gohan Videl ile evlendi ve aynı zamanda bir baba olacak), Super başında. oldu Mystic gohan SSJ3 çarpan çarpan daha büyük çarpan bir > olduğunu varsayalım. Temel Gohan o tanrılar Savaşı ve belli ki Goku ve Vegeta o dönemde çok eğitimli olurdu kadar 4 yıllık dönemde eğitimli olmazdı. Bu noktada her zaman derim, SSJ3 Goku Mystic Gohan büyük olasılıkla kadar güçlü ya da Süper Buu daha az güçlü ve Mistik Gohan kadar güçlüydü. Vegeta diğer taraftan, SSJ2 formunda Çocuk Buu kadar güçlü ya da belki biraz daha güçlü olabilir. Ne yazık ki, Gotenks Beerus mücadele ederken, temel formu içinde olduğunu bu yüzden kullanımı Beerus Gotenks ve Beerus ile vegeta'nın ilk kavga ile Vegeta güç seviyesini ölçmek için savaşamayız. Tanrılar ark, Ultimate Gohan (Dragon Ball Z) > SSJ3 Goku > Super Buu > Vegeta SSJ2 > Ultimate Gohan (Dragon Ball Süper)> Çocuk Buu Savaşı sırasında inanıyorum. Gohan ben eğitemedim oldu inanıyorum ve Z. olduğunu çok daha zayıf olduğunu

Bu kadar öfke Vegeta SSJ2 transformation aynı Z ve cevabım Gohan mistik form aştı olsun Evet gelelim sorunuza dönelim! SSJ3 Goku kendini Tanrı arc Savaşı sırasında(Dragon Ball Z) Mystic Gohan geride gibi değil. Goku kesinlikle daha güçlü birinin veya yaklaşım en azından güç seviyesini aşmak için çalışıyorum olmadan dört yıl gitmez. Bu yüzden Goku ancak soruyorum biraz daha zayıf olduğunu söylüyorlar için Mystic Gohan daha güçlü oldum bile olabilir SSJ3 çok olasıdır. Vegeta öfke dönüşümü onun formu, onun SSJ3 Goku çok daha güçlüydü ve çok büyük olasılıkla Dragon Ball Z Gohan içinde Mistik form aştı diyebilirim

Not: güç farkı ile yaptığım liste en kötü durum senaryolarını oldu. Vegeta ve Goku listesine yerleştirdi ben daha çok daha güçlü olabilir. Ark SSJ3 Goku ve Vegeta aynı düzeyde güçlü Süper Buu ya da belki bile olabilirdi tanrılar Savaşı sırasında Mystic Gohan düzeyinde olduğunu mümkün olabilir. Vegeta ve Goku kesinlikle Kid Buu ile mücadele sonrasında Zenkai bir destek olurdu ve ikisi belli ki eğitimli ve çok daha güçlü bir yazı Buu saga olmalıydı.

+902
benweet 9 Oca 2016 08:42:13

Aslında bu teknik, ruh, iki kişi kapalı ve haberci uzakta ölüm Tanrı ve mühür oluşturan bir mühürleme tekniği var.

+879
Tiggerpounce 13 Nis 2010 18:36:05
Girip Sen Takeaki Momose tarafından manga serisi.
+854
Jay Renkel 19 May 2013 07:46:44

100% belli ama sesler çok gibi Boku to Kanojo no Koi Günlük. Tamamen biraz kısa okumak (ama yine de fena değil) var.

Tanımlama kolaylığı için ilk bölümü renk yayıldı.

Chapter 1 color spread

Hikaye farklı kız ile başladığı 13 Bölüm 9 ve bölüm vardır. Kahramanı küçük kız kardeşini ikinci kez izledi ve 12. bölüm yok onu kurtarmak için başarısız oldu.

+804
Ewen 3 Ara 2016 06:02:10

Naruto Sasuke mücadele sonrasında Kurama iki yarısı olsun, öyle ya da Kurama diğer yarısını Minato öldü ne zaman öldü?

+766
William Leigh 16 May 2011 05:17:05

İkinci sayfanın bir ters görüntü arama neden bana bu Sapkın Sanat sayfası, nerede yaptı açık olan bu fan art. (Fan düzenlemeler çok makul profesyonel bakabilirsiniz. Örneğin, Photoshop veya benzeri yarattığı AMVs onun sahneleri içeren YouTube'da birini biliyorum. Örnek olarak, bu Fullmetal Alchemist AMV özellikleri bir dizi ile Hawkeye ve Mustang olan var olmayan canon ve yaratıcı Devletleri gibi onu Tumblr blog.)

Ancak, yine de olsun ya da olmasın bir haç var bakmak için ilginç olduğu için de şuna bir bakayım. Benim gibi dört oyuncular bir anime var, spin off over-herhangi bir çapraz için bir arama resmi bir şey oluşturmak "hiç olmazsa, içinde" görünmüyor. Bu dizi takip etmiyorum, bu yetersiz olabilir.

İçin ne kadar değerli, ben aranan bir parça spin-off dragon ball z, naruto, bleach. Ancak, tek parça spin-off dragon ball z mi oluşturmak bu bölüm işbirliği içeren iki seri ve Toriko, bu yüzden olamaz Bu benim arama terimleri tamamen kapalı. Yerine spin-off ile işbirliği hala verimleri işe yarar, resmi sonuçlar. Tırnak içinde dizi isimleri koyduğumda ilk birkaç sayfalarında tüm dört serisi karşılaştırarak ya Toriko işbirliği için başvurular ya da insanlar ayrıca, tüm sona erdi.

+755
Dakota Jay Whipple 15 Eyl 2016 15:14:31

Savaş başlamadan önce adet ağrıları vardı bu paneli ipuçları. Onlar hakkında karnına bastırmış bir süre oluyor şikayet ediyor.

(Ve önümüzdeki birkaç bölüm) tüm bölüm savaş alanında bir kadının yeri hakkında bilgiler ve tartışma hakkında referanslar dolu. Açıkça regl oldu.

+727
giovanni baldi 7 Mar 2011 20:17:29

Şişiriyor o zaman kaya gibi sert götlü etnik kahverengi olan Keijo bir karakter, ve Vrajass "/"Vajrass"lakaplı biri. Ben başvuru/şaka bazı Hint Tanrı belki de muhtemelen başka bir şey bilmiyorum.

+718
Donna Puls 8 Ara 2016 21:18:44

Resmi kaynaktan

Japon internet üzerinde yazarın yorum bulmaya çalıştım ama çıkmadı nedeniyle Japon bilinmemesi benim için uzattı. 2013 itibarıyla, Japon bile böyle bir açıklama, aşağıda açıklanan bir çok zayıf kanıtlar var.

Göre Japon Wikipedia sayfasında Monogatari serisi, çok az bilinen hakkında Mizudori-kun ve Rousokuzawa-kun dışında Mizudori-kun daha kısa Karen-chan ve Rousokuzawa-kun uzun Tsukihi-chan, düşündüren onlar bak benzer Koyomi ve ekleme delil Ateş Kardeşler' büyük kardeş karmaşık. Tsukihi-chan hangi bir set-teorik anlamda göğüsleri okşamak istiyor, ve aynı zamanda onunla ilişkisi iffetli olduğunu Tsukihi Phoenix sırasında diyor Karen-chan ve Mizudori-kun pek geçinemiyorlar; o da söylüyor. söylüyor sırasında Neko Siyah Rousokuzawa-kun, biraz konuşur Bu Monogatari serisi bayanposta da gelecek bir şey söyleyeceğim onlara. Her şeyden daha küçük bir arsa bir ayrıntı olduğunu; söyleyebileceğim kadarıyla, yukarıda ben ne onlar hakkında bilgimiz toplamı olduğunu hiç şimdiye kadar Koyomi, bakış açısı, karakter, kesinlikle onlarla görüşmeyi reddetti beri, onları gördük, ve görünüyor.

İsimleri gibi, Monogatari serisi Nisio Işın, yazar, karakteri, cinas ve ima dolu genellikle olanlar için tuhaf isimler yapmanın bir geçmişi vardır, ve onlar daha küçük, daha tuhaf isimleri almak gibi görünüyor. Gelen Monogatari serisi kendisi, ben gönder "Kaiki Deishuu" ve "Kiss-shot Acerola Orion Heart-Under-Blade" ve Adı "Valhalla Kombi" için kombinasyon Senjougahara ve Kanbaru; bkz. http://en.wikipedia.org/wiki/Zaregoto_Series#Characters ve http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Medaka_Box_characters örnekler onun diğer işler.

Fan yorumu

Bir sonraki bölümü resmi olmayan bir doujinshi gerektirdiğinden biraz yüzeysel, ama Japon izleyiciler de kendi teorilerini uyduruyor oldukları (the doujinshi Yayın tarihi) Nisan 2013 itibarıyla bir açıklama erişimi olmadığı için kanıt olarak kabul ederim. Ben bir kere buldum bir doujinshi (bir çok iş ortamına uygun olmayan doujinshi, hangi-ebil almak ateş edersen ne kadar az iş, o yüzden ben gelmiyorum sağlamak için bir bağlantı, ama başlık Sukimonogatari - SFW Kapak) bu teklif bir teori adları "Rousokuzawa-kun" ve "Mizudori-kun" birlikte, rastgele seks sahnesi. O (SFW olmak için düzenlenmiş bir sayfa burada parçası teorisinin bazı açıklar:

Page 12 from Sukimonogatari

Bu doujinshi, çocuklar "Mizudori-kun" ve "Rousokuzawa-kun" yok adında unutmayın; "Mizudori-kun" Tsukihi-chan, ve "Rousokuzawa var-kun" Karen-chan. Sol üst paneli dönüşümler zinciri verir:

(Ay | Yangın)7. Tsukihi Bulunmalıdır [月火]
Seçeneğine verdiğim Mizu Bulunmalıdır [Su] (Su. Pazar günü hafta ilerleme gün Cumartesi tabanlı: 日月火水木金土)
Seçeneğine verdiğim Mizu Bulunmalıdır [瑞] (İyi alamet. "Su aynı okuma ile bir kanji")
(Uğurlu kuş) 7. Mizudori Bulunmalıdır [瑞鳥]. belirleyin


[火憐] verdiğim Karen Özelliği (Yangın | Acıma)
Seçeneğine verdiğim Rin Resmini [燐] (Fosfor. İkinci karakter al ve ateş radikal 火 ile kalp radikal 忄 değiştir)
Seçeneğine verdiğim Vinci Resmini [燐寸] (Maç. Maç başı fosfor içerir)
Belirleyin [蠟燭澤] verdiğim Rousokuzawa yıl (蠟燭 demek mum. 澤 veya eşdeğer 海军 shinjitai 沢 bir ortak karakter kullanılan isimler)


Koyomi etkilenen onlar birbirlerine ve kaii verdikleri adları korkunç bir tesadüf not alır. Tsukihi-chan, "Mizudori" adlı bir kuş kaii ve "hayırlı kuş" phoenix bakabilirsiniz. Karen-chan, "Rousokuzawa" denilen bir arı kaii tarafından tutulmuş, ve mumlar Balmumu yapılabilir. Ne zaman Koyomi sordu neden onlar tercih gibi isimler, Ateş Kardeşler açıklamak onlar seçti bu isimleri çünkü göçmen kuşlar ve mum saatleri vardır her iki yöntem de söylüyorum zaman, hangi hizalar aslında tüm Araragi aile adları ile tarih ve takvim temalar1.

Sonuç

Özetle, hiçbir şey romanlarında bu iki veya ikinci sezonun sonuna kadar anime hakkında söylenen ve hiçbir açıklama şu ana kadar adları verilir. Resmi bir şey bulamadım, ancak karakterler, onun için Nisio Işın ünlü tuhaf punny adları başka bir örnek olduğunu, bu ikisi hakkında çok yetersiz bilgi, doujinshi olan (kuşkusuz zayıf) kanıtları ile birlikte, önerir, ve hayır, (bu eğlencesini bozar) onlara açıklama yapacak.

Dipnot

  1. [7 Koyomi yıl 暦] takvim anlamına gelir.

    Aşağıda Karen bulunmalıdır [火憐] カレンダー, yani takvim öneki içerir.

    C 月火) biz Tsukihi ay da ay ve gün anlamına gelen güneş için kanji içeren 月日 olarak kılınabilir.

+689
user31463 31 Oca 2010 06:08:59

Çoğunuz Kirigaya diyecekler, ama o evlatlık alan ailenin adı. Kazuto annesi Midori kız kardeşi ve bir erkek için farklı bir aileden evlendi.

+664
Nitheesh A S 15 Kas 2014 08:49:32

E43 03 etrafında çalan parça:08 "Trajik" olarak adlandırılır.

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=54U3fnY2uEI

+643
Charles Bennett 3 13 Kas 2018 10:44:01

Bir ninja Genin, bir Chuunin, bir Jounin ve sonunda bir Kage olmak saflarına geçmek zorunda mı yani?

Filmin Yola Ninja Naruto Iruka sorar doldurmak onun Jounin formu ama Iruka reddediyor söylüyorum, Naruto-ecek var olmak bir Chuunin için doldurun başvuru formu Jounin. Ama Naruto Hokage oldu hala Genin hakkı olmalı? Bu durumda Genin bir Chuunin herhangi biri varsa, bir Jounin bir Kage olur?

+642
tharaocooley 31 Eki 2012 20:04:48

Öncelikle Kairoseki deniz katı halde değil
"Seastone "deniz sağlam bir form" olarak bakın onu denizin kendisi"olarak aynı olan bir dalga boyu yayar koramiral Tiryaki tarafından ifade edildi.
Sigara sadece deniz katı hali gibi kairoseki atıfta bulundu


Vega Punk tarafından modifiye edildi ve kelepçe ve diğer malzemeler için kullanılan denizde doğal olarak bulunan bir maddedir. (Wiki'ye göre).

Daha wiki gelen bir şey -
Şeytan meyvesi kullanıcılarının zayıflık

Şeytan Meyvesi kullanıcıları su her türlü, sadece deniz suyu değil duyarlıdırlar. Bu Skypiea çevreleyen beyaz deniz içerir. Bu konuda ayrıntılı olarak inceledi, "su taşıma", yağmur ya da dalgalar gibi, ayakta su yok iken Şeytan Meyve kullanıcıları zayıflatmak olmadığını söyledi. Şeytan Meyvesi kullanıcı, bu Gorgon kardeşler ve Boa Hancock'un banyo Luffy ile görülür immobilize olurlar suda dizlerine kadar o Oda da SBS söyledi.

Neden kairoseki çok etkiler?

Bu yayan Kairoseki, özel bir madde aynı enerjileri deniz, ayrıca fiziksel temas yoluyla Şeytan Meyve güçlerini iptal edebilir kullanıcı ile. Fazla fiziksel temas kullanıcıları nasıl bağlı bu Seastone, daha çok kendi hareketi zayıfladı.

+623
jacktruo 7 Nis 2016 22:54:20

Lise öğrencisi Chiyo Sakura okul Umetarou Nozaki aşık, ama ona aşkını itiraf ettiğinde, bir fan için bir imza verir onun hata ve. Her zaman onunla birlikte olmak istediğini söylediğinde, onun evine onu davet ediyor ve bazı çizimler hakkında yardım var.

Nozaki aslında Sakiko Yumeno adlı ünlü shoujo manga bir sanatçı olduğunu Chiyo keşfeder. Sonra ona daha yakın olabilmek için onun Yardımcısı olmayı kabul eder. Manga üzerinde çalışırken, onlara yardımcı ya da hikayelerdeki karakterler için ilham kaynağı olarak hizmet eden, diğer okul karşılaşırlar.

Ayrıca Bkz.

+586
Lyle Brown 27 Mar 2012 05:01:50

Göre bayanposta sayfa, bazıları onları hala canlı ve yaşayan orman Yasağı gelen ekilen tohum o Emanet tarafından Elaine. Bir peri alemi ve insan dünyası Peri Kral Ormanı ile bağlantılıdır.

Birkaç yıl sonra, periler Ban Elaine tarafından Emanet Almoca tohumlarını sonra yeni restore Peri Kral Ormanda yaşayan başlamak.

+545
Laxmi Narayan 12 Eki 2016 14:04:34

Sonra izlerken Suisei no Gargantia, ben olmuş gibi görünüyor deli manga, ama başarısız oldu böylece. Bu anime manga bir sürümü var mı?

+513
user37143 27 Ağu 2019 01:50:05

Madara güçler hakkında kafam karışık bir şey.

Madara hayata geri kendini getirmek için bu Rinne Tensei kullanıldığında, gözleri yoktu, ama kendi içine gömülü İlk Hokage yüzü vardı.

Evren ya da onun Rinnegan yoktu olsa bile, Susanoo kullanmayı başardı.

Bu iki anomali için herhangi bir açıklama var mı?

enter image description here

Her ikisi de gözlerini her zaman kapatıldı, ve Edo Tensei kullanarak geri getirdi yaşındayken hem onun gözünde Rinnegan vardı. Sol gözünün hayata bu Rinne Tensei kullanarak getirildi imha beri sağ gözünün de imha edildiğini doğaldır.

enter image description here

+508
antonioodin 16 May 2013 14:44:27

Uzun lafın kısası gölge klonlar klonlar çakra serbest ve saldırı ise herhangi bir çakra salınımı ve cant saldırı biri yok.Byakugan gölge klonlar arasında sabit klonlar arasında ayırt etmek için kolaydır bu yüzden.

+460
achu thomas 20 Tem 2010 11:55:24

Ben karşılaşılan bu şarkıyı (tek parça, parça parça tüm film müziği derleme) başlıklı "Muru Muru var Melodram", bir OST olan Mirai Nikki ve ben merak ediyorum ne zaman oldu oynadı. Elimden geldiğince dikkatle dinlemeye çalıştım, ama hiç bir yerde bulun GETİRİN, ne orijinal dizi ne de OVA yapamadım.

+410
javed wafaa 3 Eyl 2014 06:59:28

Anime Vash ben de ilk defa Wolfwood 9 Bölüm kadar karşılamıyor çünkü muhtemelen ortada bir yerde değil.

+360
thetwan 27 Ağu 2010 10:04:58

Son zamanlarda Kılıç Sanatı Online inceledim ve uzak olduğunu söyleyebilirim gördüğüm en iyi anime biri. Ama beni rahatsız eden bir şey var.

SAO Kirito ve Asuna tarafından temizlendikten sonra ALO bulundu, neden NerveGear onu almamışlar mıydı? Sonuçta, ALO ölmek sorun değil ve NerveGear ben artık oyun öldükten sonra kullanıcının beyin fry gerekmiyor. Yani Asuna tamamen iyi değil mi olmalıydım?

+321
Christian Albert Provido 9 Ara 2017 03:58:45

Burada daha çok var.

Seri üretim türleri oldukları için Krazer cevabı genel olarak neredeyse doğruydu ama Sizzler serisi asla numaraları vardı. Çizgi roman versiyonuna göre, 5 Buster Makine No. 4+Harika Canlı denir. GunbusterII

Yukarıdaki resim gunbusterİİ prototip olduğunu. ...ve Burada Büyük bir Canlı var. great gunbuster

Rivayete 6 Buster makine No. buster corps ama resmi değil, bu yüzden beri bunu garanti edemem var. No. 7 ve son olarak biliyoruz. Artı, sizzler siyah Jüpiter bomba kaçış sonra yeniden inşa edildi ve...Dix-Neuf oldu bir söylenti duydum. Destekleme başvuruları? Sizzler kara Bomba sol kolunu kaybetti ve Dix-Neuf sol kolunun eski zamanlardan yapay bir yorum var. Ancak, aynı zamanda olmayan resmi görüşü değil, inandırıcı değil.

+263
Hossam Rajab 23 Tem 2012 01:08:37

Bu şartlar tutarsız bir bit kullanılır, ama burada cevap veriyorum ne İngilizce bir sürü topluluk karşısında konuşma oldukça düzgün olmalıdır. Ben senin söylediğin şartlar kökenli, ama belki bir benzetme kan grupları, hangi önemli Japon kültürü. Olabilir de bir referans Tipi ve B kişilik kuramı.

Bir Tür

Bir tür hayranları hikayede çok ilgilendi. Hikaye ilginç ve sürükleyici bir ortam olduğunu düşünüyorum çünkü anime seçerler. Karakterler, hikaye var, ama kendi özellikleri hikaye daha önemlidir. Çok sevmiyorum eğilim doğru moe anime üzerine son on yıl (bakın Ne yapıyor 'moe' demek?). Aksiyon, gizem ve drama gibi türler hayranları oluyorlar. Genellikle daha uzun ya da gösterileri izliyorlar.

Bir Tür hayranlarının ilgisini çekebilecek gösterir Canavar, Seri Deneyler Lain, doğunun Eden ve Fullmetal Alchemist vardır.

B Tipi

B Tipi fanlar karakterleri çok ilgilendi. Karakterler, oldukça ilginç daha hayatını keşfetmek için bir yol olarak hikaye görüyorlar-ve-kendisinin ve çok karmaşık bir oyalama olabilir. Moe anime, öncelikle izleyiciler bu grubu hedef alır. Komedi ve-yaşam-dilim gibi türlerin hayranları için, ve daha kısa ve daha yeni gösterileri izlemek eğilimindedir eğilimindedir.

B Tipi hayranlarının ilgisini çekebilecek gösterir Ölü, Grev Cadılar ve Bazı Büyülü Bir Dizin K-On, Lise vardır.


Bu kategorizasyon bazı önemli eksiklikler var, herkes aslında bir ya da başka bir türü olduğunu söylemek zor. Bir ya da diğer tür hala türüyle eşleşmeyen iyi bir gösteri izlemek ve zevk olarak kendini çoğu kişi bile tanımlayın.

Ayrıca bazı insanlar fanservice kriteri eklemek için, A ve B Tipi daha fazla fanservice ile gösterir gibi taraftar demek olduğunu fazlalaştı. Bu genellikle B hayranları kendilerini Türüne göre tartışmalı olduğu için burada yapmıyorum.

+128
Charlu 21 Oca 2018 19:33:16

Lucifer and Biscuit Hammer Genç Kral Bizim aylık dergisinde tefrika Mizukami Satoshi tarafından manga serisi. Dünyanın yıkımı, gezegeni kurtarmayı iki bent arasında sıkışmış kahramanlar ve bir grup için mücadele eden iki güç hikayesini anlatıyor.

http://hoshinosamidare.wikia.com/wiki/The_Lucifer_and_Biscuit_Hammer_Wiki

+124
Luis Silva 25 Oca 2019 23:54:28

Hayır, güç seviyesi bastırmak seni tüketmez.

Savaşçıların gücü seviyeleri düşük iki nedenden dolayı devam Z:

  1. Rakiplerinden onların gerçek gücünü gizlemek için
  2. Bir kavga patlak yaptığında son derece yüksek güç seviyelerini yükseltmek.

Hiç güç seviyesi bastırmak önemli miktarda enerji tasarrufu olsun bildiğim kadarıyla (olarak) ifade var. Ayrıca bunu yapmak için enerji alır, ya da hiç olmadığını ifade var. Ancak, esas gerçeği o Z-Fighters gitmek hakkında onların günlük hayatlarıyla bastırılmış güç seviyeleri, diye iddia alır küçük hiçbir dayanıklılık korumak için bu, ve potansiyel olarak kaydetmek ki saklı (ama bu spekülasyon).

Ben iddia olsa da, bu öğrenme bastırmak için güç seviyesi verir size daha fazla yetenek için manipüle kendi ki, ve bu nedenle yükseltmek ve daha düşük olarak gerekli. Bu örnek için, Goku Ginyu ile mücadele bak.

Göre wiki, Goku maksimum güç seviyesi ne zaman o mücadele Ginyu Kuvvet olmadan Kaio-Ken 90,000. Ne zaman 5000 YTL oldu. Sürekli onu hafife beri Ginyu Kuvvet kırıp, bu aldatıcı düşük güç seviyesi kullandı. Ancak, Kaptan Ginyu yönetilen için ele Goku vücudu, onun maksimum güç seviyesi, sadece 23.000. Ben olacağını tahmin yanı sıra aslında bu yeni bir vücut, Ginyu vardı hiçbir eğitim manipüle kendi güç seviyesi, o bile başlamak için yaklaşım Goku'nun normal gücü olmadan Kaio-Ken.

Özetle, güç seviyesi bastırmak hiç önemli dezavantajları vardır, ve kullanıcı her ikisi de onların gerçek gücünü gizlemek ve maksimum potansiyeline dedi gücünü kullanmasına izin verir.

+96
Indraneil Deb 13 Haz 2010 16:17:07

Dragon Ball Bayanposta göre, (İlahi Varlık/Olmayan Ölümlü bir Tanrı olması, Tanrısal Ki iki farklı şeylerdir. Goku ve Vegeta normal insanlardansınız ama hala Ki Whis ile eğitim Çünkü Tanrı koşum olabilir.

Şimdi ikinci sorunuza. Tanrı yukarıda açıkladığım gibi-Ki eğitim yoluyla elde edilebilir. Şu anda Goku ve Vegeta ki (Normal ki Tanrı) de ki vardır. Kullanmak için hangi karakterler tamamen bağımlı olduğunu, Goku sonra Krillin gibi arkadaşları hiç (ki) gücünü anlamda mümkün olacağını sadece tanrı-ki kullanmaya karar verir. Ki her iki formları kullanıyor. Yüce Kai bile hem ki var, o Goku onu hissedebiliyordu nedeni var. Kanıt olarak seni ziyaret Dragon Ball Bayanposta: http://dragonball.wikia.com/wiki/Ki#Deities.

Durumları:

Tanrılar ki nadir bir formu, Majin Buu Saga gibi erken başvurulan (神の気, Girip yok Ki) Allah Ki, olarak bilinen, ama tam film Dragon Ball Z tanıtıldı: Tanrıların Savaşı. Şimdiye kadar ki normal kullanımı yukarıda gösterilmiştir. Özellikle tanrılar ve diğer üst düzey tanrılar içinde yaşayan bu enerji türü olmasına rağmen, Tanrı ki ölümlüler tarafından çeşitli yollarla, efsaneler arasında aktarılan özel bir tören, bir melek gözetiminde ve son derece yoğun eğitim de dahil olmak üzere yoluyla elde edilebilir.

Tanrısal ki ki daha güçlü bir versiyonu. Yıkım Beerus Saga Tanrısı sırasında görüldüğü gibi, Goku Super Saiyan Tanrı gücünü emer o kadar Beerus ile eşit olmak mümkün değildir. Goku kısa bir süre aynı seviyede zihni güç ve hız Beerus bu seviyeye ayarlandı zaman Süper Saiyan Tanrı formu kaybettikten sonra kavga edebilir. Ancak, geçici bir örneği olduğu açık. Goku ve Vegeta Whis ile tren sonra, temel ve Süper Saiyan formlarını Tanrı güç kullanmak olacak dönüşümleri daha güçlü yapmak mümkün.

Yıkım Beerus Tanrısı, akıl hocası Whis, kardeşlerine, ve Tanrı'nın gücünü elde eden Saiyan kesinlikle başka herkesi aşarak onlara ki bu formu, tüm kullanabilirler. Yaratılış Tanrılar "olarak Yüce Kais de normal ki ve tanrısal ki sahip, İmha Tanrıların karşısında, hem Kibito Kai ve Eski Kai de Beerus hissedebileceğini. Bu, hem normal hem de tanrısal ki, sahip oldukları bu tamamen tanrısal ki bu gücü eksikliği ima edilir. Kibito da ne ya da Doğu Supreme Kai enerjisini Mühürlü Top Majin Buu serbest bırakmak için kullanılabilecek Dabura devletler olarak tanrısal ki var görünüyor.[6]

Tanrısal ki sahip olmayan bazı insanlar bunu algılama yeteneği vardır: Dende (Toprak Formumuza ve diğer Veliler de yürütmüştü zaman iyi hissedebilme yeteneğine sahip ve Beerus var ki anlamda mümkün olduğu anlamına gelir) dünyanın Koruyucusu olduğu gerçeği nedeniyle tanrısal ki duyu yeteneğine sahiptir.[7] büyük tanrıların seviyesine açılıyor Sonra, her iki Goku ve Vegeta da tanrısal ki algılama yeteneğine sahip. Gözcüler gibi nesneler tanrısal ki, bir kullanıcının güç seviyesi tarama edemiyoruz. Dragon Ball Süper, Süper Saiyan Goku Frieza Mavi var ki hissedebiliyor olarak eğitim dört ay sonunda tanrısal ki anlam kazanır ve Altın Frieza formu normal ki daha güçlü olduğunu hissediyor, güç veya Süper Saiyan Öfke içine onun dönüşüm, Altın formlarını elde edildikten sonra ve Frieza klan üyeleri' gücünü artırmak sonra (örneğin, Future Trunks' güç arttıkça) Süper Saiyan Tanrı aştı bu güç ile bazı Tanrısal varlıklar ki hissedebiliyorum.

Nedeniyle 10 Evren, Zamasu, Yüksek Kai çırak tarafından satın alındı ve sonra kendi Goku Kara sahip tanrısal ki içine Goku dövüş gücü gravür olmak Goku vücuduna. Siyah her zaman Tanrısal ki kendini kapatıyor Süper Saiyan Roze forma dönüşür.

+54
Laural H 14 Eyl 2018 22:19:26

Serisi sırasında, Saki genellikle çok garip hayaller, bazen çok phantasmagorical görür. Satoru ile düşman bakenezumi karşılaştıktan sonra yakalanan yaşındayken yanlış hatırlamıyorsam, ilk kez oldu.

Aslında onun vizyonları kaynağı neydi, kısa koymak? İnsan birdenbire bir şeyler görmek için açıkça normal değil. O yüzden anlayabiliyorum gördükten sonra hayaller

Shun (beyin/bilinçaltı ya da bir şey onun gücünün etkisi olabilir) Karma-İblis olur,

ama en azından ilk sefer için.

+16
Englishman Bob 21 Kas 2018 14:39:00
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil