Fairy Tail iş istek bölüm yüzlerce dokunulmamış

Occurance1

Bu iş istek S1 Fairy Tail 2. Bölüm çıktı

Occurance2

Bu iş istek S2 Fairy Tail 30. Bölüm çıktı

Böylece, göz önüne alındığında 7 yıl zaman atlaması, bu istek henüz temizlenmiş değil neden 200 Bölüm sürdü onlar Maceraları miktarı?

Tekrar ve tekrar bu özel iş talep kullanılan-onlar herhangi bir önemi var mı?

Bu 2 kez tüm Peri Kuyruk Anime boyunca daha ortaya çıkmış evet, ben iyiyim.

+494
Waleed Qidan 16 Eyl 2012 22:37:35
40 yanıtların

Basitçe söylemek gerekirse, Rinne yeniden Doğuş Jutsu başka bir bedene hayat nefes kullanıcının yaşam gücü kullanır. Bu Jutsu kullanıcının kaçınılmaz bir şekilde tamamlanmasından sonra ölür.

Edo Tensei bir reenkarnasyon bir vücuda bağlı sadece ruh ve çakra vardır. Ruh sözleşme sona erer ve sınırsız çakra kadar bağlıdır.

Bu işaret için Henjin @(teşekkürler): Edo Tensei reenkarnasyon içlerinde yaşam gücü olmadığı için, o jutsu gerçekleştirmek mümkün olmazdı.

Amadüşününce, bu olasılık var sınırsız çakra ve yaşam gücü gereksinimi olduğunu göz ardı, bu durumun neresi paradoks. Kullanıcı ilk reenkarnasyon olurken ölüleri, hepsi kendini getirmek için yaşam gücü ve ölümünü, tüketmek için vardır. Bu kullanıcı Rinne yeniden Doğuş jutsu tamamlamak için, sınırsız çakra ve sözleşme nedeniyle mümkün olmaz anlamına gelir.

"bu konuyla ilgili bu soru taraf" bölge tabanlı (not:. Ama dizi gerçekleri ile cevaplamaya çalıştım)

+1000
Jgaldos 03 февр. '09 в 4:24

Kahramanlar bir sürü ile birçok ayar gibi, hemen hemen her türlü menşe al bir çanta.

İlk olarak, post S-class heroes bir çok söz, ama bu istisnaları kabul edilir; ne de insanlar aksi takdirde güç ulaşılmaz bir seviyede. Aşağıdaki resim webcomic, teknik olarak sadece anime veya manga takip eden insanlar için bir spoiler olan 67. bölüm, gelen ama gerçek bir replik kapsamaz; sadece S-sınıfı kökenleri ayrıntılı bir parçası. Ama spoiler yine de uğraşırım:

webcomic chapter 67, page 4

Bilinen veya zımni güç kökenleri vardır:

 • Tank Top Master ve Puri Puri Mahkum: vücut geliştirme.
 • Süper Alaşım Darkshine: vücut geliştirme, ama önceki iki farklı onun "olduğunu iddia etti.
 • Bang/Silver Fang: Dövüş sanatları eğitimi
 • Dr. Cins tarafından zombi Adam: Genetik ve tıbbi deneyler. Sadece gücünü Ölümsüzlük/yenilenme olduğunu, ancak; fiziksel ve zihinsel olarak ortalama bir insan.
 • Metal Şövalye, Şövalye Sürücü, Genos, Mavi Alev, Mitralyöz, vb: teknolojik geliştirmeleri.
 • Güç doğduğumdan beri Fubuki, Tatsumaki ve diğer espers: muhtemelen genetik veya başka "doğal". Beceri ve zamanla gücü yüksek seviyeye ulaşabilmek için, eğitim ile mümkündür.
 • Gösterişli Flash ve Sonic: Ninja eğitim ve Teknikleri.
 • Özünde süper güçlü sert bir ortamda gelişen tarafından yapılan bir yarış Boros: bireysel doruk.

Zamanla en çok poz var onlar olarak elbette sınıf S-kim (en) yukarıdakilerin çoğu, vücut geliştirme ve dövüş sanatları gibi şeyler mümkün beklentimiz çok daha büyük başarı.

Bu ayar içinde ek mekaniği düşündürebilir webcomic ve manga bir kaç kökenleri vardır.

Saitama güç sahibi olacak durdu noktaya sınırlarını görmezden geldiği gibi. Garou neredeyse arc onun sonuna kadar aynı şeyi elde etmek için, biraz kısa düşüyor ama aksi takdirde güç ve herkes ama Saitama aşmak gibi bir yetenek düzeyi için artan gibi görünüyor. Güç içsel bir sınırlayıcı fikri bu noktada serisi anahtarıdır. Her iki dünya karakterleri gibi "anlatıcı" tarafından belirtildiği gibi bu ayarı temel mekanik, inanmak için makul. Son derece güçlü varlıklar sadece daha yüksek bir sınır var ve bunu artırmak için, ve/veya kullanılan deneyler ve böyle ulaşmaya çalıştım gösterilir. Ya da bazı durumlarda sadece çok yüksek düzeyde doğmuş, Tatsumaki gibi olmak. Aşılmaz S-sınıfı aştı nasıl Saitama ve neredeyse Garou varoluşun bu temel kural kırarak zincirleri kırmak, ve bu.

 

Gyoro-Gyoro çeşitli belirtilmemiş deneyler yoluyla (manga ve anime sadece bir karakter) Lord Orochi oluşturulan ve; Garou süreci yaşayan ve Orochi amak için bir aday olarak kabul edilir yeterince dayanıklı bir örnekle sonuçları ürerler emindir.

 

Ama gelecek yaylar için belki de konuyla ilgili en manidar bir şekilde ve Evsiz İmparator ve Tanrı'dan bir hediye olarak güçlerini nitelikleri". Zombi Adam bunu söylüyor, o zaman Evsiz İmparatorun hayatını ve gücünü geri alıyor diyen bu "Tanrı", bir vizyonu var. Evsiz İmparator sonra (tam anlamıyla) Zombi Adamın gözleri önünde ölecek ve tutuşuyor. Zombi Adam Evsiz İmparator gücü vermiştir bazı varlık olduğuna inanmak için istekli olduğunu, ve bu varlık ne hakkında endişeli. Ne görüldü ne de o zamandan beri böyle bir varlık duyduk, ama gelecek hikaye yaylar gelip olabilir. Gibi en azından bazı insanlar, hibe ve/veya güçlerini canavarlar kim olmak gibi bir tanrı olabilir.

Sonra onları dönüştürdü olan bir şey, yoğun bir takıntısı var olan bazı canavarlar da ikrar. Böyle Crablante olarak, ilk canavar Saitama (eğitimine başlamadan önce) mücadele bilinmektedir. Belki bazı kahramanlar, Watchdog Adam gibi, benzer bir kökeni var. Muhtemelen önceki spoiler bu dönüşümler için geçerlidir. -Bu evren parodi (süper)kahraman türlerin kez yapılanması olarak inşa edilmiştir çünkü ayarı oldukça keyfi kökeni hikayeleri, kısmen izin veren aksi takdirde, şu an bir şey diyemeyiz en iyisi.

+958
Hydi Imad Maqousi 4 Mar 2019 15:56:01

Gretel ikinci öldü, Hansel önce öldü.

Eğer Gretel kendini ona maruz sonra Şafak "de Bölüm 15" Kuğu Şarkısı izlersen, çocuk için bir kadın olarak hitap etmeye devam etti belirten,

KAHRETSİN! KAHRETSİN! NEDEN? Bu neden olmak zorundaydı? 'Ona' hayatta herkesin ona ihanet etti. Bir canavara çevirdiler onlar, Sikiş'n canavara çevirdiler onlar. Lanet olsun...

Benny diyor,adım

Kaya, bazen görmezden için en iyi olan, burada hayatta kalmak için bunu yapmak zorunda.

Kaya kulpları Benny ve gemiye karşı onu pin ve diyor ki,

Ederim

sonra Benny diyor,

Beni öldürür müsün? Onu evlat edinmek mi? Unut gitsin; ona olanları iptal edebilirsiniz. Keşke birisi onlara biraz nezaket göstermiş olsaydı yapılan arkadaş okula gitmiş ve sonsuza dek mutlu yaşadılar olabilir. Kim bilir? Ama bu olmadı, şimdi mi? Özür dilerim; ama böyle hikayeler mutlu sonlar, Kaya yok.

Bu iletişim sonra, eğer çocuk erkek kardeş olsaydı, Rock onları bu şekilde söz ettiğini düşünüyorum.

+950
Raju Jain 13 Ara 2012 23:09:52

Death Note kullanıcının insanlar bir şey için onları mümkün olduğu sürece istediği s/yaptırabilir kural buydu. Örneğin, Kira yazdığını söyle

30 A. M. Bay Kyuushu kalp krizi geçirerek öldü 7 Eylül 2015 8:. Kyuushu neden Bay Tokyo'dan 6'da aynı gün çalışan, ölümden önce başlar " dedi.

Bu imkansız olduğuna göre, bunu yazılı olarak olmayacak. Hala kalp krizinden, ama Kyuushu içinde ölecek. Şimdi, biri onun en iyi arkadaşı unutmak mümkün mü? Evet, öyle. Amnezi. Eğer bu şekilde yazarsan, o zaman Bob şeker hastalığından ölmeden önce unutkanlık yaşayacaksınız.

+941
Bart Simpson 25 Nis 2015 01:29:26

Oda cevap verdi bu soruya kendisi Volume 36, bölüm 342. Nami meme büyüdü bu kadar, çünkü o hala genç ve onun büyüme aşaması. Özellikle iki yıl timeskip ile, büyümek için bol zaman vardı.

Okuyucu: İyi günler, Oda-sensei. Nami-chan çok güzel olduğunu biliyorsun!!! Bu güzellik, bu rakam! Zaten göğüsleri biraz çıkmamıştır Nami-chan için 1 Birim onu karşılaştırmak bu arada ♡ bayılan, ben? Saori-chan tarafından

Oda: Evet. Bunu çok duyuyorum. Ama düşünün ki o sadece 18 yaşında, o hala onun büyüme aşaması. Büyümek için daha fazla oda var! Elimden geleni yapacağım!! (€?) 28 ve Robin'in sadece! Elimden geleni yapacağım!! (€?)

SBS cevapları okumayı bitirdim sonra, daha fazla Ölçümler ortaya çıkarılmıştır. Böylece biz tüm meraklı olarak soru ne kadar onlar büyüdü, ben ayrıca yazılan bu cevap, Nami boyutları.

İçinde Volume 6, Bölüm 49 Nami'nin Göğüs/Bel/Kalça (BWH) ölçümleri olduğunu ortaya için 86/57/86.

Okuyucu: ne Zaman geldi hakkında Nami'nin Ölçümler, söz söyle bize bir ara. Bize ne zaman anlatacaksın?!!

Oda: Hehe. Oldukça kullanışlı bu iş için gelen bir dostum oldu. Gözleri de oldukça hassas. Sadece tek bir bakışla bir kız ölçümleri söyle-san! Sanji kim "tuhaf şef" oldu!

Sanji: Boktan adam! Garip değilim ""!! "Aşk" bu seviyor" kim "ben bir aşçıyım! Ama hayır, sen beni aradın. Anladım, bana bırak. Nami-san şirin, değil mi? Ayrıca maç tarzı vardır. Şimdi, hadi al bir bak... B 86. 57 W! 86 H! Hiç şüphe yok! Ama çok cuuuuute ediyor. Kesinlikle bir hırsız. Ama onu hala seviyorum!!

Daha sonra Hacim 37, bölüm 353, ki hala önce timeskip olduğunu ortaya onun göğüs boyutu vardı yetişkin 95, yapma onu yeni BWH ölçümleri 95/55/85.

Okuyucu: Merhaba, Oda-sensei! 36 Birim Nami göğüslerinin boyutunu yıl önce gelen bir büyüme olduğunu söylüyordun, 3 ölçüleri ne kadar? Ülkedeki her erkek bu merak olduğuna bahse girerim, bu yüzden bizi oyalama!

enter image description here
85 Nami: Yükseklik 169 95 B W 55 H. 89 Robin: 59 188 Yükseklik 99 B W H

Sonra, Hacim 42, bölüm 406, ki daha önce timeskip, Oda doğruladı Nami ve Robin'in göğsü vardı ben bardak.

Okuyucu: ben "Sogeking-ko", bir savunucusu tüm sağlıklı genç çocuklar her yerde! Bu ülkenin sağlıklı genç çocuklar! 41 Birimin SBS soru hatırlıyorum, Nami-san sütyen ölçüsü? soruyor. Rotoscopic görüşüm, Nami göre-san altında göğüs boyutu 65. Yani 95 normal göğüs boyutu ona bir fincan onu yapacak!!! (donnn) KOCAMAN!!! Bu cevap kabul etmiyorsun? D fincan... bir Erkek değilim.

Oda: ben söylemeden edemeyeceğim alınan bir sürü cevaplar bu soruyu benim kadın okuyucular. Ayrıntılı ve derinlemesine açıklamalar için teşekkür ederim. Ama biliyor musun, çocuklar ben bu karmaşık, zor cevaplar herhangi bir okuma değil, yani en yaygın sonucu ben sadece rapor ediyorum! Nami ve Robin ben bardak. Vay be.

Nihayet, Volume 69, bölüm 686, sonra timeskip, ona yeni bir boyut saptandı olmak 98/58/88, J Kupası. Biraz daha büyümüş gibi görünüyor. Büyüme aşaması onu ne zaman biteceğini merak ediyorum.

Okuyucu: Hakkında gizem Nami-san Yeni Dünya göğüs boyutu birim 66, benim gibi sunmak benim görüş olarak çalışan BAYANLAR İÇ. Nami-san göğüs boyutu "J bir Fincan" olabilir. Bu daha büyük büyüdü bile olabilir olasılığı vardır. ...Eğer hesaplamalarım doğruysa, bant ölçüm onu 63cm ve onun büst 98cm var. Eğer bu Ölçümler kullanacak olursak, "K" olmuyor ki; ancak şu an Japonya'da, "K" bir kap gibi bir şey yoktur. Yurt dışından sipariş etmek zorunda kalırdı. Evet, diğer bir deyişle, non-standart!!! Şahsen, Nami-san "Nami bir Fincan" olduğunu söyleyebilirim. (Değeri)

P. N. Shimizu Chageburo gizli fan

Bayan İÇ Japon kadın iç çamaşırı zincir mağaza (çevirmenin Notu.)

Oda: Tamam. Çocuklar, o gün nihayet geldi. Okuyucular 66 birimde başlayan bu yangın. Bu sayısız mektup gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Sanji-kun! Burun kanaması henüz durdurdu. Şimdi, onlara sunu ver!

Sanji: Evet... kusura bakma geçen sefer. So-chan mevcut 3 boyutları Nami-san ve Robin değil mi? Aslında boyut olarak büyümek, ama kandırdın olmayın yaptılar! Bu 2 yıl içinde çok gelişmiş ne "seksilik onların"!

58 (J Kupası) 98, W Nami - B: H: 88

60 100 (J Kupası), Robin W - B: H: 90


Yasal Uyarı: Bayan ölçüleri ve ölçüm konusunda uzman, eğer bir yerde yanlış bir yorum yaptım, lütfen beni affet olsaydım ben.

+935
bourahala faycal 23 Haz 2017 12:53:49

Bu yüzden, Kureo Mado kapşonu gösterdiler Tokyo Ghoul Yeniden açılması fark ettim, bu yüzden geri dönecek demek oluyor? Kesinlikle o kadar hilekar bile değildi ve ölü numarası yapsın, gizli iken ÇMG arkasından, ve AVI canavarlar gitmek kurnaz. Ayrıca Amon'un doujima quinque tutan kapüşonlu bir rakam gösterdi ve yüzünü göstermedi, ancak bu onun olduğunu umuyorum.

+929
bluetoft 10 May 2015 14:06:08

Tam şapkası yerine kullanılan uzuvlar odaklanarak, tüm vücut için Bir cilvesi ortaya çıkaran bir tekniktir. Bu iki parçalı bir yaklaşım, her kullanımda vücudu mahveder beri cilvesi %100 kullanma sınırı ve cilvesi ve genel etkinliğini stresi en aza indirmek için öncelikle bir parçasıydı.

Adı gibi yukarıdaki cevapları bir şey eksik ve o(ya da mangaka) yazar kapsayıcı bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum.

Kahraman-Akademi tüm süper kahraman tarz bir görünüm shounen bakış açısıyla ilgili değil. Başvurular bu nedenle bir sürü orada burada bulunabilir.

Süper kahraman kavramı her zaman pelerini ve şapkası, süper kahraman kostümü, yani maske bu bağlamda kaplama fikri var. Bu yüzden adı Tam kaput aslında kostümlü bir kötü adam karşı karşıya ya da bir suç mahalline girmeden önce koymak her zaman süper kahramanlar bir zırh gibi cilvesi onun cesedini kaplamadır.

+920
Jerome Paulos 17 Eyl 2017 18:37:51

Bölüm 18 sayfa 92'de toad sözleşme gördüğünüzde tam kaydırma Göremezsiniz. Sadece altı imzalarını görürsünüz. Uzak kaydırma içine giriş ve sonra sage eğitimi başaramayan büyük olasılıkla daha fazla insan var.

+902
user274687 12 Kas 2015 13:10:06

Sipariş onları izlemek için değil, emin olduğum bir şey ve ben "Hidamari Sketch" denilen orada bir dizi vardır. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

+898
dlfoster 21 Kas 2011 17:56:11

Göre MAL, eski üst hikayenin ikincisi, görünen açıklandığı gibi bir yan hikaye. Ancak, bu sorulara hiçbir başvuru buluyorum:

Her iki hikaye de aynı evrende yer alacak mı?
Birbirlerine oldukça bağımlı olduklarını?
Eğer sipariş seriyi izlemiş olmalı öyleyse?

+857
Safik92 8 Ara 2016 12:26:57

Soul Eater, güneş ve Ay'ın yüzünde ve bazen bir kahkaha var gibi görünüyor.
Hayattalar ya da sadece kendi tasarım ettiler mi?

Güneşi ve Ayı:

+823
user114772 18 Nis 2014 08:35:57

İsimsiz Spoiler.

Evet. Norma tek kadın olabilir.

(Mana-kontrolcü genetik olarak Embyro tarafından üretildi çünkü) ön ölüm-mana, dünya, Tusk gibi ve ailesi de kullanın mana veremez ve Tusk yanlış Hilde tarafından Norma bir Erkek olarak belirlendi.

Bu gen EJDERHA-tabanlı güçleri reddeder. Böylece norma mana ve bu para-postalar pilot ana nedeni olan) ejderha kükremesi karşı bağışıklığı vardır.

Eğer biz oynamak biraz genetik, biz bunu norma gene bir resesif gen alan içinde sadece 1 bölümü olan cinsel kromozomlar:

Sadece 1 kısmı, her ikisi de Y ve X cinsiyet kromozomu içinde olan alel gen vardır içinde. 1 porsiyon daha fazla seks kromozomları orta kesiminde, bu evrede yakın yer almaktadır.

Resesif alel görünür Sadece X kromozomu ile baskın alel görünen iki X ve Y resesif karakteristik verir dokunulmazlık EJDERHA yetkiler.

Çünkü küçük rekombinasyon arasındaki X ve Y chomosomes sırasında mayoz (ve bu rekombinasyon gerçekleşir ama sadece yakın telomer), orada hiçbir şekilde bu gene karşı tarafa geçme Y kromozomu.

İnsan Y kromozomu normal olarak X kromozomu ile rahatça yapamıyor pseudoautosomal bölgeleri küçük parçalar için telomerlerin hariç

Yani sadece kadınlar norma olabilir. Erkeklerin çoğu sadece taşıyıcı olur.

Şimdi, bu birkaç karakter dahil olmak üzere) mana Derneği tarafından genetik bir kusur olarak görülüyor ama bir nedenle yukarıdaki dokunulmazlık metin cesur ki:

 • Embyro insanlık kazanmanın mana tasarlanmış. Yanlışlıkla eski gen" bir tane istiyorum "ki çok zor olurdu.

Mana toplumun Draconium reaktörü olarak Aura ihtiyacı var. Embyro onları tasarlanmış önce ejderhalar varlık haline gelmiş demektir. Embyro ejderhalar (intihar görevlerine bile) kurtarma Aura için yapmayacağın bir şey biliyordu beri, ejderha güçlere bağışıklık birlikleri ihtiyacı vardı.

Böylece Norma inşa etti. "Kaza" ya da "bir hata"değildi.

Neden kadın olarak sadece askerleri Mühendisi? Çünkü Embyro çok özünde bir kadın avcısı olduğunu. Erkekler hiç ilgilenmiyor.

Ayrıca, sadece kukla gibi mana kontrolcü görüyor. Birçok defa baştan çıkardı ve dürtülerini tatmin etmek için norma büyülenmiş olduğu gösterilmiştir beri, onları kırmak biraz heyecan beklerdi.

Herhangi bir mana hükümdarıyım hakim olamaz, yani parmağının bir hareketiyle kontrol edemez bir kadın olması hiç merak edeceğini onun kişiliğinden sonucunu çıkarabiliriz.

Embyro anti-EJDERHA asker, kadın sadece norma tasarlanan öyle oldu. Yani bazı kızlar için oyuncak olurdu.

+772
Frank Steiner 21 Oca 2020 00:32:37

Bunun cevabını henüz hareketli olan Alicization ark, gelen Spoiler içerir.

Öncelikle, ne Kayaba Akihiko yükledi üzerine Tohum değildi onun beyin, tam olarak değil — bunun bir kopyasını onun "ruh". Olarak açıkladı ışık Roman: Biz kopyalanan Fluctlight sayıda denek ve Fluctlight ne geçer bizim nöronlar, yani temelde bizim ruh. Kopyalama birinin ruh sürecini gerçek kişi için riskli olsa bile sadece "gerçek değil, sadece bir kopya olduğunu" çünkü ancak, kopyaları için geçerlidir. Kopyaların çoğu sadece orijinal olmadıklarını fark ortadan kalkacak. Gerçek kendisi zaten kendi yarattığı yaşamak için gerçek dünyayı terk etmeye hazır olduğunu çünkü Kayaba Akihiko bu durum bir istisnaydı. Çok önemli bir sorun var. Gerçek değil o bir kere Konno Yuuki anlar ama sadece bir kopya, varlığını sona erdirmek istiyor.

Bu işlemi gerçekleştirmek için makine, kamu ne de tıbbi olmayan ikinci sorun, ve (Kirito ve birkaç kişi hariç) hiç kimse nasıl, nerede ve bırak varlığından haberdar.

Arc (özellikle ilk iki cilt) ışık Roman Alicization ark, ayrıntıları çok burada ne var (aslında, ama... sözde bilim açıklama ile abartıyorlar), yani Alicization ark şimdi benim görüşüme göre en iyi olarak okuma içine eğer onları almanı tavsiye ederim daha iyi açıklanmıştır.

+763
user3426970 7 Nis 2014 00:02:17

Yaklaşık 20 saniyelik bir fark var ama çok yakın bir ses Zoldyck tema içine Zoldyck Ailesi teması tanıdık geliyor mu kabul edeceğim OST ile arama bu şarkı için tam bir eşleşme bulamadım. Link olarak Cennete Prelüd besteci sormak dışında anlatmak için gerçek bir yolu yoktur. ilan(HxH Zoldyck Tema)

+734
schneimj 2 Eyl 2010 19:49:56

B Gata H Kei izliyordum, ve, diyelim ki, başlık ne anlama geldiğini düşünecek kadar zamanım dikkatimi pek kaplar.

Ben Funimation bırakın BİZİM için Haritayı verdi "Yamada'nın ilk defa" başlığını anlamı yok, biliyorum. Göre Wikipedia, bu bir çeviridir "Türü: B, Stil: H". Gösterinin bazı bölümleri ima "B" ana karakter, Yamada, göğüs boyutu için bir referanstır ve "H" "ecchi" doğa onun için bir referans olduğunu. İçinde, ("Tip", "Stil" bölümü) uygun geri kalanı nerede yoksa sadece anlamsız değil mi?

+720
user29675 22 Kas 2018 21:19:35

Amazon hala satışa Japonca DVD var gibi görünüyor. Resmi bültenleri, bu muhtemelen en iyi bahis; benim bilgi hiçbir resmi kaynak için İngilizce bu anime var ki, beri yok ben lisanslı fiziksel dağıtım Amerika ya da başka herhangi bir İngilizce konuşan bir ülkede (kadarıyla ben söyleyeyim).

+713
Winifred Chambers 5 Mar 2012 14:10:56

Haku aslında bir kadın olduğunu düşünüyorum.
(21 bölüm sanırım) bir erkek mi Naruto ancak söyler.

Hangisi olabilir durumda, sanırım o değil bakım. Ne o umursamıyor çoğu konuda olduğu edebilmeli hizmet Zabuza (eğer o hizmet ona, o mu istedi bu dünyaya). Bunun için bir Zabuza (Naruto bunu açıklar 29 bölüm olduğuna inanıyorum) amaçlarını gerçekleştirir görmek için aracı olmak, tek amacı onun gibi kendini görür. Amacını kaybetmiş çünkü Zabuza başarısız olursa ölmek olurdu o da Naruto söyler.

Herhangi biri olabilir toparlayacak olursak, inanıyorum ki, onun için sonuçta ilgisiz olduğu için:
Araçlar cinsiyeti yoktur.
Bunun gibi, Haku bir cinsiyet yok.

+616
sahil desai 10 Eki 2012 21:37:02

Sanırım bu film seni aradığı Bir Maymun Hikayesi.

enter image description here

 • Fransız bir Çizgi film var.
 • Bu iyi bilinen Le Chateau Des Singes.
 • 1999 yılında yayınlandı.
 • Kahramanı Kom.

Kom - kahramanı, isyankar, küstah, ama cesur genç Wonkoo bir maymun.

 • Bu hikaye -

Kom Woonkos, bir gölgelik yaşayan maymun kabilesinin bir üyesidir ve şeytanlar olduğuna inandıkları diğer maymunların yaşadığı yakındaki bir çukurun içine düşen obsesif korku içinde yaşıyorlar. Kom bu batıl iddia ve cesaret inanmayı reddediyor ve Woonkos büyüğü kaba. Ancak, eve dönerken, yanlışlıkla ağaçlarının altında toprağa düşer. Orada zaman, Lankoo kabile ile karşılaşır ve kendi kabilesi çok benzer aslında onlar bulur. Bir Lankoo gibi davranmak için onu öğretmek yardımcı Gina, genç bir hizmetçi ve Ana Martin, kütüphaneci ve onlar arkadaş o. Lankoo Kral Gina çok popülerlik için çalışıyor, ve kısaca onu unutur gibi olmasa da onun eylemleri tarafından etkilendim değildir. Ancak, o da Tamam. Tekme zekalı yan Bakanı Sebastian, mürebbiye ve loş onların Gormless Gerard, şeytani planları vardır: Kral ve zaten hasta kızı Prenses Ida zehirlenmesi onlar ölmek için bir yol bulurlar. Kral, ordusu ile birlikte, donmuştu zaman zehirli gölün diğer tarafında "vaat edilmiş topraklar" ulaşmaya çalışırken boğularak ölüyor. Sebastian planını çalıştı inanıyor, ama (Prenses zehir veren) mürebbiye Gina ve bir diğer asker tarafından kendisine verilen, ancak ölmeyecek kadar zor olduğunu, ama çirkin bir "uyku" kalır inanılıyor. İki kabileleri birleştirecek açık iken film Sebastian ve kafeslerde Gerard, Prenses Ida ile yeni kraliçe ve Kom ve Gina Woonkos ülkesine dönen olarak bulur. Westlife tarafından biriz "şarkı" vardır.

+607
igor1986azot 2 Eyl 2010 12:25:49

Bu yüzden benim Toplayıcıları Edition için Hyperdimension Neptunia Re;Birth3 geldi bir formu olan yapılabilir bu kağıt şekil:

Purple Heart paper figure

Ben de gördüm benzer şeyler eBay Farsça kız arkadaşı Magi Magi Madoka Farsça kız arkadaşı Maria.

Orada bu rakamlar Origami ya da benzer ürünleri bulmak için kullanabilirsiniz, ama onlar için farklı bir isim var mı?

+587
user1876977 4 Ağu 2016 04:12:57

Üzgünüm, bu değil manga, ama istiyorum söz Bu İdolmaster.

Orijinal oyun İdolmaster bir arcade oyunu hakkında üretme kızlar gibi putlara.

Ancak, ilk anime serisi İdolmaster: Xenoglossia bir robot anime. Kızlar "IDOL"adlı büyük robotlar binmek.

EDİT: benim anlayış bazı arka plan Eklendi.

Mushi Üretim

Mushi Üretim Japonya'da ilk animasyon stüdyosu. Mushi Üretim bilinen Tetsuwan Atom" olan ilk Japon anime serisi. Mushi yapımdı tarafından kurulan Osamu Tezuka kimdir "Godfather Anime" ve Japon eşdeğer Walt Disney. Bu studio (animasyon) manga/anime yaratıcıları tarafından oluşturuldu.

Mushi Üretim, animatör göre en önemli ve iş tarafı insanlar bir ses yoktu.

İş anlayışı eksik, Mushi Üretim 70'lerde iflas etti.

Sunrise

Sunrise bir spin-off şirketi Mushi Üretim. Mushi Üretim neden başarısız Sunrise kurucuları biliyordu, bu yüzden iş tarafına kurcalamak güçlü iş Yönetim Kurulu Üyesi ve Google yeni bir ilke karar verdiler. Örneğin, Google Gündoğumunu Yönetim Kurulu üyeleri olabilir. Güneş doğarken, tam tersi şekilde hareket eder: animatör görüşü kabul edilmemiştir.

Sunrise robot anime büyük bir başarı elde etti. Örneğin: çocuklar duymasın, Code Geass ve Benim O.

The game

2007 yılında, İdolmaster yaratan the game (oyun şirketi) Sunrise edinme bitmiş ve yönetim üyeleri katıldı. O zaman, İdolmaster Büyüleyici en başarılı oyunlarından biri oldu. Yöneticiler İdolmaster anime bir sürümünü oluşturmak için-O Benim yaratan animatör takım emrini verdi. Güneş doğarken Google robot anime profesyoneller vardı, değil ıdol anime yapmak için uygun değillerdi, ama bir politikası vardı. Bu nedenle, İdolmaster karakterler kullanılan robot anime yarattılar.

+584
chanzerre 11 Tem 2014 18:42:33

Amata olduğunu koparan bir Supertask burada. (Evet, bu kulağa o kadar da saçma).

Her noktada zaman önce onun yumruk aslında ulaşır Hızlandırıcı, yine de ileriye doğru olsa da yavaşlıyor. De tam anında onun yumruk aslında dokunur Hızlandırıcı, durur hareket eden bir şey yansıtıyor.

Sonra geri yumruğunu çeker.

Çünkü onun yumruk dokunmadan Hızlandırıcı, onu alır yansıyan ama hızlanıyor uzak gelen Hızlandırıcı, yansıtan neden bunu hızlandırmak içine Hızlandırıcı.

Çok zor bir sok daha bir yumruk değil. Bu aşağı iken Hızlandırıcı yaka ücret ve Amata başlar 'tekme' Hızlandırıcı çalıştığı bir sonraki sahnede özellikle açıktır. Normalde ona tekme olsaydı, muhtemelen onu öldürürdü Roman notları.

(Unutmayın, Hızlandırıcı aslında çok kırılgan ile onun güçlerini off - Touma iğneledi onu değil, yumruklar, çünkü o dehşete Hızlandırıcısı olacak kapmak onun önkol ve onu patlayabilir.)

+580
Soren Madsen 18 Haz 2019 21:26:12

Bu nedenlerden dolayı, arka plan hikayelerini çoğu açıkça değilmiş gibi, yani karakteri canlandırdığı kendi cevabımı yapmak zorundayım.

 1. Hidan - için neden o olurdu ki Akatsuki katıldı, ben sadece tahmin işte bu nedeniyle onun takıntısı için savaşmak ve öldürmek (öncelikle yönü o dini, o istediğini vermek için daha fazla fedakarlık için onun Tanrı Jashin) ve o-ebil var görüldüğü gibi ekmek ve tereyağı şeyler ne oldu Akatsuki yapıyor. Muhtemelen bedavaya sadece öldürmek için işe katılmış olurdu.

 2. Kakuzu - Kesinlikle para. Açıkça team Asuma ile mücadelede gösterilen onun için paradan başka hiçbir motivasyon var. Aslında para için aynı takıntı öldürüldü bile.

 3. Deidara/Sasori - Kendi emelleri için katılmak Akatsuki oldukça muğlak beni. Deidara için, gençti ve sanat onun için maddeleri esen bir isim yapmak istedim, bu yüzden bir mücadele için ona meydan Ayrı, eğer mağlup olsaydı, Akatsuki katılmak zorunda olacağını söyledi. Muhtemelen bu yüzden katılmadan sona erdi. Sasori gelince, büyük bir olasılıkla diğer haydut ninja ile birlikte olmak daha güvenli olacağını düşündü, diğerleri gibi namussuz bir ninja olmak.

 4. Orochimaru - Bir Orochimaru hırsı vardı yaşamak için sonsuzluk öğrenmek tüm teknikleri. Örgüt üyeleri daha güçlü olduğunu biliyordu ve muhtemelen daha başkaları ve becerileri hakkında bilgi edinmek için organizasyona katıldı. Muhtemelen de Konoha duyduğu nefret onun yüzünden.

+558
Suresh Babu 24 Kas 2010 10:11:24

Tamamen sorunuza cevap veremem ancak bazı nedenlerden işaret edebilirim.

1) Walter yaşlanıyor, ve yapmak istemiyor.

2) Walter eski olmak istemiyor.

3) Walter, Alucard savaşta yenmek istiyor.

Buna göre, olası bir cevap yapabiliriz. Walter ve Alucard Nazi karşı İkinci Dünya Savaşı'nda savaştı sonra, Walter'ın Alucard bir meydan okuma olarak gördü. Alucard daha güçlü olmak istiyordu, bu yüzden de Milenyum ile bir anlaşma yaptı. Yapay bir vampir haline olurdu, ve Alucard öldürmeye çalışın.

+544
user231387 31 Eki 2015 08:57:52

Bir Yumruk Adama göre bayanposta

Kral yenerek elder kırkayak ile sevildi

Ama asla #6 rütbe gitti. Yeterince rütbe terfi için kırkayak değildi elder dragon seviye tehdit yenerek, neden?

+542
Rasputnik 8 Eki 2012 05:38:56

Bu Altın Çocuk OVA sadece 6 Bölüm. O (anime daha çok racier olan) manga daha adapte olmadı. Devamı en yakın şey pornografi olan son "2 Altın Çocuk" manga var.

Bu zor derseniz orada bir şey bu ilham tarafından Altın Çocuk. Tatsuya Egawa, Altın Çocuğun yaratıcısı, üretilen çok manga ve çeşitli derece Pornografik film hangi söyleyebiliriz belki olabilir esinlenerek yaptığı diğer kreasyonlar. Oh Tanrıça Benim "" Kousuke Fujishima, yaratıcısı, onun için bir asistan olarak çalışıyordu ama Altın Çocuk tarafından ilham olduğunu gösteren herhangi bir görüşme ya da kaynakların bilmiyorum.

+540
adardesign 27 Eyl 2010 06:57:31

Shinsuke Yazen bulmak için gidince, ("çiçek tanrıçası") Hanatora iddiaları ruhu için bir rezervasyon var, bu yüzden bu kadar anlaşma çıktı bunu kabul edebiliriz. Hanatora da Ashikaga Yoshiteru ruhu üzerinde hak iddia ettiğini ama manga hiç tam olarak bu tanrısal karakterler ruhu nasıl, ya da topladığı ruhlar ne yaptıklarını söyler sanmıyorum, ama biz biliyoruz. Yoshiteru bu durumda, sadece (ve daha sonra "Senya verdi ruhunu Shogun'un ruh-kılıç dövme") öldüğü zaman "ödeme ona" bir araya topladı. Hanatora dikkate belirttiğim gibi Shinsuke mezar yakın resim vardır, "öldü" sonra ruhunu alarak Shinsuke de istedi fiyat olduğunu ima ediyor diyebilirim.

+526
Maxim Tolochko 21 Ağu 2011 04:50:17

Gerçekten bu sesli gitar şarkının adını bilmek istiyorum. YouTube de boşuna onu aradım.

Şimdiden teşekkürler!

+513
Jimmy360 24 Haz 2016 08:31:48

Felaket başladığında, 3-3 sınıf öğrencisi için akrabaları da Felaket nedeniyle ölme riski vardır.

Acaba bir öğrenci Felaket sonucu yakınları kurtulmuş olurdu ölseydi miyim?

+468
andrews88l 12 Ara 2015 15:56:33

Birçok anime bir sonraki bölüm için Spoiler ile bölüm sona neden herhangi bir gerekçe, ya da en azından tarihsel sebep var mı? Ağır arsa katlanmış güveniyor bu, çok şaşırtıcı ve hatta yeterince erken aslında ek sahneler ve Spoiler içeriyor (sadece belirli bir anime sonunda keşfetmek için...) atlamak için tetikte olmak gerekiyor. Daha önce X "rekapitülasyon ile" aksine bu hiçbir yarar görüyorum.

+460
scotself 11 Şub 2017 08:39:11

Bu soruyu cevaplamak için, "Çırpıcı" ne olduğunu anlamak için ilk önemlidir. Terim hemen Diavel ölümünden sonra konuşmasını yaptı sonra Kirito tanımlamak için "Beta" ve "Düzenbaz" In birleştirilmesini olarak icat edildi. Tanımı, bu nedenle, içeriğini konuşma dedi.

Konuşmasında, Kirito sadece "beta oyuncu" ile birleştirmek olmamak sorar, "normal" beta oyuncu daha bilgili olduğunu kaydetti. Kısmen, bu fuar bir konuşma, Kirito Diavel değil 1. Kat patronu silah hakkında bir detay nasıl bildiğini açıklar. Kirito, özellikle Diavel, ama görüşmeler daha genel bir beta test olduğunu ortaya çıkarmıyor Olsa da Diavel daha, adam beta testçi, beta sırasında yüksek bir yere ulaşan dolayı tanıdığını Kirito açıklar. Diavel söz olsa) olduğunu ima etti. Kontrast için kullanılır ki bu hemen mümkün çırpıcı olarak Diavel kurallarını koydu.

"Çırpıcı" tanımı bu nedenle daha fazla oyun ve daha uzağa ulaşan nedeniyle ortalama beta tester daha fazla bilgi sahibi olan Bir beta test cihazıdır.

Bir kat takas sadece hareket tüm oyuncular için üst katlara kilidini yana, Kirito üst katlara girişim için bir tek o çok kavram gidip düşüktür.

Ancak, görünen o ulaştıkları en üst kat olduğu söyleyerek özellikle söylemeyin diğer beta test beri, bir çırpıcı olduğunu, ne olmadığını belirlemek zor. Güvenilir bir şekilde ekarte tek Diavel oldu, Nodachi hakkında bilgi eksikliği nedeniyle. Her neyse, 10 kat temizlendikten sonra, bir beta test için bilinen herhangi bir özel bilgi sadece 10 kat beta saäÿlandä ± olarak değersiz hale oldu. Bu noktadan, bilgi veya davranış dayalı bir beta testçisi tanımlamak için tamamen imkansız olurdu bu da demektir ki, tek başına bir çırpıcı izin verin.

+439
CommandoAir 1 Oca 2020 21:10:08

Haku bir adam.

Bu gibi ortak manga var. Örneğin, bu Zoldyck Ailesi Hunter X Hunter.

Killua eşi, tüm çocuklar. Henüz makyaj ve uzun saçlı Kimono giyiyor görebilirsiniz. Attractable güzellik ama erkek olarak belirtti.

+428
Tyrell Deckard 30 Ağu 2019 07:30:05

Çarpım sembolü genellikle "kelime"ile denklemlerde yerini x Hunter "Avcı" anlamına gelebilir.

Örneğin, "5 12" demek 5 lot 12ve 5 x 12. Böylece, Hunter x Hunter x de aynı model ve aynı zamanda babasını aramak için Gon hedefi ile aynı çizgide olan Hunter "Avcı" anlamına gelebilir.

Bir avcı, babası, başka bir avcı için av.

+414
Khizar Syeda 29 Nis 2013 08:08:08

Her yerde bu konuda bir açıklama yoktur. Ve olacağını sanmıyorum.

Hikaye yazarı açmak bu sorunu sol, bu konuda daha fazla düşünmemiz gerekiyor.

Tsuna bu mermi birden çok kez aldığında, onu görüyoruz, daha güçlü, daha ciddi ve lider figürü gibi neden olduğu doğru yaptığı işler ve gerçek kişiliğini ortaya çıkarır (de anima olarak psikoloji açısından bilinen) iç karakter benim bildiğim, ölümüne kurşun gösterir. Kurşun isabet olmadığı zaman insanlara gösterdiği (kişilik) maskeli kişiliğinin altında gizlenen gerçek kişiliği olan. Her neyse, ihtiyacımız gitmek daha derin, isterseniz için daha fazla Carl Jung ve onun teorileri çünkü bence yazarın Yeniden doğdu etkiledi onu.

+349
Martha Cole 20 Şub 2017 15:50:42

Soru burada değil gerçek nedeni Dokuz Kuyrukları saldırı Konoha, ama gerçek nedeni Maskeli Adam saldırı Konoha.

-Kuyruklu Şeytan Tilki, Dokuz saldırı Kushina Uzumaki, Dokuz-Kuyruklu' ikinci jinchūriki ile çakıştı, 10 Ekim gecesi Naruto doğuruyor. Kadın jinchūriki bir gebelik sırasında, enerji mühür büyüyen çocuk için bilinçli yapmış olsun ya da olmasın rahminde yönlendirilmesi gerekiyor korumak için kullanılır. Sonuç olarak, mühür kullanılan canavar durur doğru orantılı, ve gibi özel bir hazırlık olması için yapılan bir kadın jinchūriki hakkında vermek doğum olarak mührü Mayıs sonu tamamen Naruto(Bölüm 500 Sayfa 8-9).

enter image description hereenter image description here

Ancak, doğum yeri sonunda Konoha Mezarlıkta Kakashi gözlemleyerek bilgi öğrenen Tobi tarafından keşfedildi.

enter image description here

Yapma onun için sitesini, Tobi öldürülen ANBU görev dışında ve daha sonra Biwako ve Taji sonra çocuğu oldu doğan(Naruto Bölüm 500 Sayfa 20).

enter image description here

Fidye de yeni doğan Holding Naruto, Minato bebek battaniyesi üzerine yerleştirilen patlayıcı etiketleri çıkar o zaman Thunder Uçan Tanrı Tekniği ile mağarayı terk etmeye zorluyor.

enter image description hereenter image description here

Yararlanarak Minato yokken, Tobi zorla çıkarılan Dokuz Kuyruklu bir gözle bitkin Kushina süre olduğuna dikkat çeken Dört Semboller Mühür de taşıdığı Uçan Yıldırım Tanrısı Tekniği mühür gibi bir güvenlik önlemi olabileceğini etkinleştirmek için Minato ışınlanma karısı yardım istediğiniz zamanNaruto(Bölüm 501 Sayfa 1-6).

Dokuz kuyruklu'yu sonunda mührü çıkmış gibi, Tobi kuyruklu canavar kontrol kazanmak için Yapmış kullandı ve Konoha yok etmesini emrediyor.

Analizim:

Başlıca nedeni, ancak oldukça açık. Tobi/Madara aldı avantajı zayıflamış mühür çünkü Kushina çocuk doğum ve kontrol üzerine Kyuubi. Konoha saldırı Tobi Kyuubi kontrolünü ele geçirmesini sadece ikincil bir etkisi vardır. Saldırı sadece Kyuubi toplama ana planının bir gereklilikti. Biliyorduk ki Gözün Ay Plan gerektirir tüm kuyruklu canavar için form Bijuu; ve çok kök bu plan dolgu boş delik kalp ObitoNaruto(Bölüm 530 "Ne dolgu delik" Sayfa 4-5).

+348
ishanbakshi 23 Eki 2017 04:40:23

Herkes biliyor ne olduğunu adının bu müzik hangi olmaktan oynadığı 5:16 'da Air Gear OVA 2?

Bu müzik Uyku orman üyeler Kogarasumaru ve (İnorganik Net) Uyku Orman arasındaki savaş için balon hazırlanırken oynanıyor.

+331
Spock 15 Nis 2013 09:41:15

Anime bir otel odasında adamla başlıyor, devre TELEVİZYONU ve kapıda bir vuruş var. Şu anda bilmiyordu ama kuzeni olduğu ortaya çıktı bence O bir kız olduğu ortaya çıktı. Onu baştan çıkardı çünkü neredeyse seks ve rastgele bir fahişe olduğunu düşündü ama bence ve ben onun kıyafetlerini giyen lol onu kovdu son anda fark etti.

Sonra, giriş bence hepsi başarısız sınav Koleji bir avuç almaya başladı. Tokyo U, o içine almak için umut olamaz prestijli bir Üniversite veya falan gitti sanırım bazı güzel kadına rastladı. Ama gitti ve zaten sınava aldı ve tüm hatırladığım bu.

Sanat tarzı büyüktü, bildiğim kadarıyla 2000'lerin sonlarında, 90'ların olabilir. Herhangi bir ipucu var mı? MC uzunca siyah saçları vardı. Ben hentai ya da bir şey olduğunu sanmıyorum. Aramaya çalıştım ve tam anlamıyla hiçbir şey açıklama, çok garip lol uyuyor. Şimdiden teşekkürler

+308
user50843 8 Ağu 2013 15:49:39

İlk olarak, bazı şeyleri açığa kavuşturalım. Beyaz ve Siyah Yu her ikisi de Mangekyou Sharingan ve Rinnengan vardı ama bu Wiki Devletleri super kesinlikle yanlış olduğunu söylemiştin.' Ama çoğunlukla doğru bilgilerdir. Bu sayfa daha okursan,

oldu sözü nasıl Siyah Yu başardı çalıp göz önünde bulundurmak hem Evren ve Rinnegan, ikinci olan o geri döndü için Madara ve eski o kayıp erişmek sonra 'ayırma kendisi' dan Obito bedeni. Beyaz Yu sayfa bu yeteneklere sahip değil ise Siyah Yu bu geçmiş zaman içinde (dikkat) hem Evren ve Rinnegan vardı da, wiki sadece bahseder. Beyaz Yu olduğunu kullanabilirler Ahşap Serbest nedenlerini belirtti burada.

Yu nasıl tablet okumak hem Mangekyou ve Rinnengan elde ettiniz? Siyah Yu tablet değiştirilmiş ne de Rinnengan Mangekyou yoktu. Nasıldı Siyah Yu mümkün okuma ve değiştirme Uchiha Tablet? Hiçbir özellikleri hiç manga belirtilmiştir. Bir maddenin aslında, o sayıda isimsiz yetenekleri olduğunu görmüş boyunca manga.

Orada Uchiha Tableti okumaktan başka yolu var mı? Esas alınan bu Bilgi, Evet, orada kesinlikle başka bir yolu okuma ve değiştirme tablet. Siyah Yu bir 'isimsiz beceri' sağlayan ona okuma ve değiştirme tablet de olsa özellikleri vardır hala söz ederek mangaka. Okumak ve Rinnegan ya da başına bela olmadan tablet, kendi içinde, alternatif bir yöntem kanıtı değiştirmek mümkün olduğunu. Siyah Yu bu 'isimsiz beceri' dışında daha fazla yol olup olmadığını, ancak, yine de şimdilik bilinmiyor.

+201
Dan Hook 5 Eki 2011 19:09:46

Sonra Hamaji sonra onu beheads Fusé bu Dousetsu gelen mektup alır. kısa bir süre Dousetsu burnunu kapak gitmeden Hamaji burnundan gelen kan küçük bir damla uyarılar daha sonra kan gelmeye başladığında, bu.

Hamaji neden burnu kanıyor? görme ile ilgili olduğunu Dousetsu bu Fusé boyunlarını?

+183
jhervin15 13 Mar 2014 22:03:53

Tek kurşun aslında kafasını çarptı, ama sadece tek bir çizik yoktu diye düşünüyorum. Kafasına silahı ona kendini öldürmek için değil, ama Mami dikkatini dağıtmak için işaret etti. Homura arkadaşı olan Mami, ben Homura ölmek istemediğini, onu kurtarmaya çalıştı. Şerit çekin o Homura silahla onu vurdu ve bu vuruş Bayan onu yapar. Bundan sonra, yine zamanı durdurmak mümkün Mami kurdele kesmek ve Homura mümkün çünkü kasıtlı yaptığını düşünüyorum. Tabii ki başından beri yapmak istediği buydu.

enter image description here

Savaş başlamadan önce, Homura Mami kurdele vurmaya çalıştı, ama bunu yapmak için başarısız olduğunu görüyoruz, ama sonra kendini kafasından vurmaya çalışıyor. Mami ücretsiz dağılmışken ve Homura sonunda mümkün olsun kendini

enter image description here

+84
WinnerIT 1 Eyl 2011 00:32:28
Ölüm Yürüyüşü Yuzuru Tachikawa ve stüdyo Tımarhane tarafından psikolojik gerilim bir anime. Yeni ölüler varlığını ve tamamen biten bir kez daha yaşamak, kimin karar verecek bir oyun oynamak için teklif nerede olduklarını alışılmadık bir bar geliyor.
+51
Baka baka 16 Mar 2019 14:52:35

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil