Kazami Yuuji takma adı "Juicy Yuuji neden"?

Ben bunu fark fuarı sayıda insan (örneğin üzerinde reddit) ifade etmek için Kazami Yuuji (kahramanı Grisaia) olarak "Sulu Yuuji". Neden? Onun hakkında ne kadar ilginç?

Ayrıca: o (4 bölüm boyunca) anime kimseyi böyle "sulu" ya da bir şey olarak Yuuji bakın fark etmedim. (Örneğin görsel Roman) canon bir noktasında kullanılan (ya da başka bir Japon eşdeğer bunun gibi), "Sulu Yuuji" lakabı mı yoksa tamamen fan bir buluş mu?

+931
James Wood 14 Oca 2010 07:46:43
35 yanıtların

Bu cevap Spoiler içerir!

Şimdi de evrenler arası kadın süper Saiyan olabilir Kale ve Caulifla dönüşüm kanıtlıyor.

Eski Pan - bir yıldan az, robot/makine sonları, stratosferi uçar ve uçarken üç kişinin taşır. Pan gücü hakkında benim öngörüm:

* İlk aklıma süper Saiyan haline + vegeta gençken goku zayıf olduğunu göstermiştir beri - bir daha bu kadar zayıf olduğu babasına bağlı olabilir(varsayım) o zaman daha yüksek güç seviyeleri olan goku olmak üzere erken yaşta dönüşümü mümkün olduğu gibi/Mayo goten ona göre değildir, bu nedenle muhtemelen gohan aslında(bu uçan ve gücü onu tava feat tarafından bir bebek için yedeklenir) döllenme sırasında güçlü olurdu beri bu da yararlanacaktır düşünmüş olabilir.
* Ve bu da onu aşağı geçmiş olabilir benim ikinci gohan geçmişte(hücre ve majin boo Saga) bu kadar potansiyel, aştı bile vegata ve goku vardı, sürekli nedeniyle duygularını(öfke potansiyeli ile 'Gizli' veya 'Nihai' form onun gibi süzgün) güçlü olmak nasıl olurdu.
Her zaman orada bir bebek gibi mücadele izlerken, belki de(belki de uçan birini taklit etmeye çalıştı) öğreniyor nasıl * üçüncü benim.
* Ve son pan o tüm gücü maruz kalmış bütün beerus durum, henüz doğmuş olmak bile(hala anne karnında gelişmekte iken kendi güçlerini etkilemiş olmalı) iken değil oLurdu Benim

Yani, tüm bunlar büyüyünce süper saiyan haline gelebilir o çok güçlü bir olasılık olduğunu düşünüyorum " dedi. Hala bir bebek bu ağır tabanlı teori, çok kesin değildir ve de ancak somut bir delil olmadığını,onu süper saiyan daha realisic gibi olma vermemektedir.
+983
Juana Sorayeen 03 февр. '09 в 4:24

Neden Sonsuz Tsukuyomi çalışır sadece üzerinde yaşıyor, chakra. Sonsuz Tsukuyomi amacı ana çakra/yaşam gücü özü ve Shinju yem olur. Bunu yaparak, Shinju kurbanların çakra havuzu boşaltır ve sonunda, kurbanların Beyaz Yu olur. Beyaz Yu sonra Kaguya kontrolü altında, ideal akılsız köleleri oldular.

Olmayan canlılar çakra olmadığı için, açıkçası Shinju veya Kaguya için hiçbir işe yaramazlar. Edo Tensei shinobi zaten ölü olduğu için, Sonsuz Tsukuyomi olan "yaşam gücü" ihtiyacını tatmin değildir.

Sıra dışı canlılar, şunlardır da bağışıklık için Sonsuz Tsukuyomi:

  • Shinobi Kirli Dünya Reenkarnasyon bu teknik etkilenmez Çağırma: üzerinden reenkarne.
  • Zaman — yani Obito Uchiha de bağlı olduğunu herkes gibi siyah Yu tekniği etkilenmez.
  • Beyin ve duyu organları eksik olanlar, Beyaz Yu gibi.
+970
Ashley Woodard 8 Tem 2011 04:34:19

23-24 civarında olduğunu düşünüyorum. 3 yılda genellikle 17-18 olduğundan 23-24 hakkında o gintoki 9 yıl olduğunu söyledi 3 yıl üniforma giydi. bölüm 292, bu anlamına gelir.

Ve Ginpachi sensei, 20 yıl önce, on yıl süren savaşın sonunda katılmak için gittiğinde 4 yıldan daha eski olduğu da görünmüyor kim gintoki bu tüysüz bebek, 10-15 yaşındaki çocuklar her zamanki saç farklı bir tür büyüyen başladığında bu olduğunu söyledi. Savaşa katıldığında bu yaş civarında görünüyor.

+961
Kathlyn Shamblin 4 Şub 2010 15:44:47

Pipi "olarak bilinir Pipiko 1972 yılında (Umi no Toriton) "Deniz Triton adlı bir anime show Osamu Tezuka tarafından yayınlandı ilk Tsundere" idi. Kuzey Denizi'nde serin bir yerde bulundu. Son deniz kızı olduğu için Kuzey Denizi Kraliçesi olmak istiyordu. (Aslında hala belalı bir Tsundere deniz kızı o! xD ).

"Triton" adlı kahraman genç bir çocuk için çok nazik değil. Triton deniz canavarından onu kurtardı, ama aniden, ondan nefret ediyordu. Güçlü onları kurtardıktan sonra, tüm diğer fok arkadaşlar Kuzey Denizi'nin bir parçası olmak, onu alkışladı neden olur. Tüm deniz Triton olduğunu ve Triton ile sopa var, ama onun emrine itaat etmek için Triton nefret etse de bir Triton olmayı önemsemiyor bu Proteus Pipi söyledi. Pipi ondan kurtulmak için planlanmış bir hile vardır. Pipi (bir arkadaşı) Bach aradı ve Triton kandırmak için adanın bir yanılsama kullanacağını söyledi. Birlikte Triton aradı ve adayı bulmak için. Pipi planı ondan kurtulmaya çalışır.

Pipi Minotus tarafından kaçırıldı. Triton onu bu yerden çıkmam gerektiğini söyledi, ama onu dinlemiyordu. Minotus bizi yok etmeden önce bu yere çıkmak için Proteus söyledi. Pipi ve Yunuslar Triton Triton ve evet, O böyle nefret dolu bir Adaya taşındı. Onu eve dönmek için kaçmaya declaims etti. Triton onu oraya gitme diye bağırdı ve tehlikeli!

Ertesi gün, mühür arkadaşları ailesi ve tüm kaçırdı. Palmiye ağaçları ve kum altında uyku nefret ederdi. Triton dedi "Benden istediğin bir şey var mı?"

Pipi bir süre onu inatçı ve öfke ifade onu gösteriyor. Bir saniye sonra cevap veriyor ... "Burada uyumak rahatsız hissettim ve BU YERDE yapılacak bir ŞEY YOK, hmpt bir ses kafasını çevirip onu görmezden gelelim o ÇOK SIKICI!". Triton onun için bir ev yapmaya karar verir. Ölümcül kılıcı ile tüm palmiye ağaçları yok eder. Pipi için ölümcül silahlarını kullanılmaz söyledim ve çığlıklar. BU BENDEN İSTEDİĞİN NE "OLDUĞUNU!"

Triton palmiye ağaçları dışarı kurtulmak için başka bir yol kullanılır. Tüm yunuslar onun palmiye ağaçları çekin diyor.

Birkaç dakika sonra, Pipi İru ve Karu tarafından istismar edildi. Onlardan onu taciz durdurmak için onu koruyan Fin. Pipi onlara ne yazık ki bir taş attı, Triton tarafından cezalandırıldı. Triton ve diğer nefret ettiği ve ait olduğu yeri tekrar yüzmek için yönetmek. Derin belaya olmasına rağmen, Triton onu bulur.

Bir kere, onu buldu. Onunla mücadele eder ve onu bırakmak istediğini söyledi. Deniz canavarına karşı Triton ve karnından bıçakladı. Triton ve Pipi şimdi onun için bir ev inşa bitmiş onlar adaya geri döndü.

Ertesi sabah, Pipi çağrı Triton ve yarış oyunu oynamak istiyor. Triton onun hasta olduğunu ve Hayır, teşekkürler dedi. Ona kaba bir şey oynamaya başladı.

Pipi: "Oh, çünkü insansın, ama kuyruk hahaha yok!"

Triton Pipi rahatsız edici bir öfke ifadesi ile sıçrayan. Ona bağırıyor ve BAKA dedi!!!!"

Lucas beyaz Yunus ona geldi ve Triton Doriate yenmek için insani yardım için gittiğini sordu. Pipi (%93 ondan nefret ediyordu) artık onun için mutlu oldu.

Bölüm 10 "Pipi geri Gel", Triton Pipi rocky havuzda otururken gördüm. Onu rahatsız ediyordu ve onu bir ahududu çekin. Ona böyle bir Tsundere olduğunu ve onu sevmezdi. Pipi Kuzey Denizi eski arkadaşı hakkında tüm bilgileri söyledim. Triton ona sırıtan bir yüzle gülüyor. O zaman ondan uzak ona konuşmamakta yüzüyor.

Birlikte onun hakkında ve üzgün Pipi küçük sarı bir balık onun tarafından geldi. Pipi yerine bir insan deniz yaratığı için sadece güzel. Evine dönüş yolunu bulmak için küçük balık yardımcı olur. Birlikte etiket ve eğlenerek oynuyorlar ve ne yazık ki, neredeyse poseidon'ın Muhafızları kaldılar. Gardiyanlar ne gittiklerini bilmiyordu. Pipi ve küçük balık onlardan saklanmak ve eve onun için bunu yapmak değildi. Pipi yeni evinin nerede olduğunu adaya geri dönüyorlar. Küçük balık teşekkür ediyor ve aniden, Triton kızgın yüzünü gösteriyor. Ona bağırdı. "NEREDEYDİN PİPİ VAR!!!".

Pipi benim, Yunus adadan ayrılıp ona bakmadan kafasını çevirdi söylemek istemiyor.

Triton cevap için beklerken ona ucundan bile oldu. Yürüdü ve ona bağırdı.
Bu yeri terk etmek ve ait o yere geri dönmeye çalışıyordu anlatmış. Onu tokatladı ve onu geri 10000000000 söyledim hatta o zamanlar gitmemek için bağırıyor!!!! Onunla sopa var onu istedi ve Triton söyledim bile. Pipi değil stupity bir Triton olmak istemiyorum.

Kulübe onu gece gündüz ağlıyor. Arkadaşlar onun tüm onun için onu neşelendirmek için şarkı söyledi, ama hala Triton nefret ederdi. Burayı terk etmesini istiyor.

Pipi fin'in arkasından sıradışı büyük pembe kabuk bağlar. Bu kabuk Triton ailesine ait olduğu için Fin dikkatli olmasını söyledim. Kabukları ses efektleri dinlemek için söyledi. Ailesinin sesi oldu. bir an için düşündü. Gerçeği Triton o olduğunu söyledi. Pipi adadan doğru uzak bir kabuk attı ve Triton için tereddüt etmez.

Bundan sonra, Triton geri Doriate yenerek geldi. Bir Triton olduğunu söylemiş. Aile ve Denizkızı gruplar onun tüm Poseidon tarafından ölü olduğunu söylemiş ve Triton sol kurtulan bak topluluk vardı. Triton yalancı dedi ve bu görüşmelerin yeterli olması. Triton başında geçmişten yaptığını hakkında tereddüt etsin.

Umi no Triton son bölümünü neredeyse, şimdi o Triton kuralları hakkında her şeyi bilmek iyidir.

O Pipiko anlatmak durumundayım. Anime serisinin ilk Tsundere anime Denizkızı gibi.

Onun resmi işte enter image description here

+943
missimer 10 Ara 2016 12:24:09

Bana mantıklı gelen fikir bu, zoro tandem haki her türlü kullanıyor. Bir tane, tek parça kılıç + derinliklere e kendisi nadir ve doğası gereği olarak özel olan iwashimzu kılıç hissetti.g kara kılıç, lanetli kılıç. Dolayısıyla haki ile bunu sezebilmek muhtemelen başka bir ruhu sahip olurmuş. İki, belirtildiği gibi şeylerin nefes bilerek, onun zoro haki kullanıyor, çelik nefesi biliyor yani yeterince Das Bonez kesmek haki ile kendi çelik sağlamlaştırarak bu olay nasıl olabilir.

+927
Fire in the Hole 19 Oca 2012 09:45:44

Bir 2 bölüm de Gungrave izlemeye başlayın, ve muhtemelen 1 Bölüm için geri serinin bir sonraki aşamada gelmesi gerektiğini belirten internette tavsiye gördüm.

Bu diziyi izlemeye başlamadan önce, bu tavsiye mantıklı olup olmadığını bilmek istiyorum. Biri spoiler-ücretsiz yol, 1. Bölüm atlayabilirim açıklayabilir misiniz? (Spoiler bloğunda daha detaylı açıklamalar eklemek için çekinmeyin.)

Ve 1 Bölüm için geri serinin bir sonraki aşamada geleyim mi?

+925
user1608760 17 Nis 2014 13:11:14

Bu Japonya'da nasıl çalıştığını, ama okul farklı yaş grupları için birden fazla takım olduğunu düşünebiliriz emin değilim.

Belki de ana Basketbol Takımı, daha düşük veya daha genç bir takım ve oyuna alamadılar.

+869
Eq ShaKaN 18 Oca 2020 04:27:33

Ne zaman ben ilk gördüm Naruto görmek sahnesi nerede Kikashi kullanır onun "1000 Yıllık Acı" Naruto ne zaman çalıştı için herkesin öğle zaman Kakashi değil ama ben düşündüm bu sadece bir şaka yaptı Naruto.

geçen gün izlerken Bir Sükunet Denizi Bölüm 15 Gördüm Hikari takip Ikari oğlu yapıyor aynı şeyi söylüyor "kanchou kanchou" ve anlatmaya Ikari o gitmeden ona "3 yıl Acı". ayrıca Ikari oğlunu görmek için birini yap hatırlıyorum sanki.

Hem Hikari ve Kikashi çoğunlukla aynı şeyi yapmak, birlikte işaret parmağını kendi dikkat çekti ellerini toka ve popo hedef poke

Şimdi bu popo kaynaklı biriyle alay nerede merak ediyorum? Olduğu Bir Sükunet Denizi alıyorum ondan Naruto ya da gelen bir başka Japon kültürü

+852
scubadiver124 15 Eki 2011 11:53:12

Güzel bir soru. Birkaç konu etrafında mantık bir cevap bulmak lazım.

Toru Amuro karşı "Yalancı" ifadesi açıklama ile başlayalım. Amuro yaşayan ve etrafındaki tüm insanlara gösteriyor hayat sadece bir yalan / sahte. Görünüyor ilk bölümde Kogoro gibi bir dedektif olduğunu iddia ediyor. Ve olay çözüldü sonra, Büyük Kogoro öğrenme için ""ona yakın kalmak çırağı olmak istiyor. Ama biliyoruz sonra Bourbon, tüm bakış açısı değişti. Ne istiyor? Neden ana karakter ile mi? Planı tam olarak nedir? Yakında ortaya: Shuichi Akai yaşıyor ve o Kir ölümünün sahte olduğunu kanıtlamak istiyor. O sanırım bu korkunç bir düşman olur: ana karakter bulunur o, gerçeği bulmak için olasılığı var, ama, Toru Amuro değil - çok iyi bir yalancıdır.

Akai geçerli bölümde açıklıyor: Toru Amuro aslında Rei Furuya, gizli bir polis! Ayrıca Akai Kır şu an olduğu gibi / için kullanılan gibi bir Örgütün içine sızarak, öyle. Bazı nedenlerden dolayı Akai nefret ediyor olsa bile Bourbon düşmanımız olduğu teorisi tam bir saçmalık olduğunu - bizim tarafımızda.

Yanılıyordu; bu Akai aslında ölü ve Kir Örgütü sadık olduğunu sonunda Vermut yalan bile: iddia ediyor. Bu yalanı bize Amuro gerçek tarafı gösterir - bir arkadaş.

Benim için, birbirimiz için basit bir mesaj ile karışık bir durum: Conan gerçek Amuro, rol onun arkasındaki gerçek kişi biliyor. Ama Amuro karşılığında Conan soru için kendi sebepleri vardı. Uyuyan Kogoro bir nokta Amuro soru ve arkasında olmak Conan inanıyor -> Vermut ile Uyuyan Kogoro arkasındaki gizemi çözmek istediği için Kogoro ile kalmak istediğini söyler telefon etti. ve bu bir sahne.

Benim sonuç: Conan ve Amuro birbirimize yalanlar biliyor. Ve bu sahne ile ("Yalancı" - "diyene..." birbirinizin gizli olduğunu itiraf ediyorlar).

Parmaklarım acıyor. Bu (biraz) senin sorunu cevaplar umarım.

+831
Will S 27 Ağu 2010 06:01:37

İçinde Cevher yok Onu ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai, neredeyse bütün kızlar itiraf onların duygularını B. d. ve

B. D. konserini geldiğinde Kanako bile itiraf etti.

(Mücadele) eşlik etmek ve yeni dairesini B. D. destek olacak olan hakkında konuşuyorduk zaman bunu yapmak gerekiyordu, iki Oreİmo sezonunda, Saori de ısrar etti. Ayrıca ona karşı hislerin var mıydı, yoksa sadece onu kızdırmak mi? Işık romanda bu açıklıyorlar?

+818
dezhi 5 Mar 2016 05:52:11

Olarak bölüm 305 Naruto: bölüm izle, bu görünmüyor herhangi bir resmi kelime, ya da yaratıcıları ya da hikaye.

O, nedense, garb başlangıçta anime mavi olarak tasvir ediyor gibi görünüyor. Ancak, bu resmi kapak hacmi 49 manga canlandırıyor gibi yeşil ( Kazekage olduğu üst sol burada, elbette):

enter image description here

Olarak görün, bu mizukage kirigakure edilmelidir eden var mavi kıyafet; bu görünür bir hata anime. Ancak dikkatimi çekti, oldu düzeltilmiş olarak Naruto: Shippuuden bölüm 199 ve ileri.[Naruto Wiki]

+795
Vincent issifu 16 Tem 2011 00:06:13

enter image description here

enter image description here

Birçok gösteri boyunca aynı yüz şablonu kullanın. Bunu neden kullanıyorlar?

+787
WAHEED 19 Şub 2010 21:39:33

Orada kesinlikle hiçbir Kanun belirten bir anime olabilir sadece İngilizce.

Ben devletin bu inanılmaz derecede nadir, verilen en anime var aslında made in Japan bir Japon izleyici (dolayısıyla neden onlar Japonca), ama verilen Afro Samurai anime olduğunu yayınladığı sadece İngilizce ve ve kendi özgün manga kaynak iş başlangıçta yapılan Japonya, bu sadece gider göstermek için orada olacak hiçbir yasaya aykırı bu.

+764
saul gold 17 Haz 2019 23:22:19

Yani söz konusu manga ile Masamune Shirow, orada 3 ciltlik ilk birim başlangıçta yayınlayan Dark Horse ABD. Ana serinin şu anda tüm birimler 2 ve 1 birim "interquel (Vol. 1.5)" Kodansha Comics ABD tarafından yeniden olmuştur

Cilt 1 vardır:

Sayfa: 368 | ISBN: 978-1-935429-01-2

Hacmi 2 vardır:

Sayfa: 312 | ISBN: 978-1-935429-03-6

Hacim 1.5 var:

Sayfa: 176 | ISBN: 978-1-935429-96-8

(Amazon alabilirsin değilse bu birimlerin çoğu da amazon.de mevcuttur .com), eğer daha uygun.

Vol. 1, Vol. 2, Vol. 1.5

+761
KellyTheDude 26 Nis 2015 18:28:42

Bu benim bir hipotez olabilir, ama Alfheim Online çekirdeğini, SAO biridir. Yui SAO, çekirdek ya da oldukça yardımcı bir programın temel bir parçası oldu. Yui Alfheim restore edilmesi mümkün değildi bu yüzden. İşe yaramıyor neden diğer öğeler muhtemelen çekirdek bileşenleri kayıtları daha fazla olduğu anlamına gelir sadece SAO maddeler vardı ve bu.

Ayrıca, arsa-bilge yeni bir macera için, 0 dan başlamak için çok daha iyi. Bir oyun olarak, ya da oyuncu yapan öğeler, ama oyuncunun Beceri Düzeyi değildir. Görünüyordu gibi (Kirito çok yüksek)

+695
Alien Light 14 Mar 2013 21:41:20

ボーボボ (ボボボーボ・) Bobobo-bo Bobo-bo kesinlikle garip bir anime, ama adı bir şey ifade ediyor mu?

Ana karakterin adı da Bo-kısaca Bobo-ama Bobobo-bo Bobo - bo (Bo) ' dir.

Serinin diğer isimlerden bazıları biri aradı Güzellik fıkralar - ve "makineli tüfek ateş donpachi", Japon ses (cinas başka bir adı Yok Yama) vardır.

Bariz saçmalık ayrı) onun adına bir şaka mı?

+678
Pankaj Suryawanshi 2 Eki 2019 07:20:30

Bölüm 20 Planets özellikleri bir izolasyon test ve onlar için bir yapı modeli sevk edecek, onları almak için Jüpiter:

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Adayların yalıtım uyum test etmek için bir takım yol kalmadan acil durum düğmeleri vurdu sonra ek olarak, bu bölüm sırasında, döndü oksijen ve takım olarak izledim başa çıkmak için

enter image description here

Ve ana karakterin takımın sorunu ele çok az oksijen kullandıkları sıcaklığı KIS oldu:

enter image description here

enter image description here

+677
Chris Lundie 12 May 2019 22:52:48

Bu görünür olmak kapağın bir fanbook için Sevimli Yüksek Dünya Savunma Kulübü AŞK!, anime ve ışık Roman bir dizi. Arka kapak özellikle isimleri Şirin Yüksek Dünya Savunma Kulübü AŞK! AŞK! orijinal anime devamı, yani içerik serinin bu bölümü için geçerlidir. (Seri yabancıyım ve aynı zamanda gerçek sayfalara erişim, emin değilim gibi.) Başlığı "Hadi Gidelim!! Aşk Yaz" bir referans için bir karakter şarkı anime.

Ne yazık ki, fanbook görünür olmak stokta, yargılamak bir Google Translate kopyala internet sayfasına. Birileri bir yerlerde satmak olabilir, ama böyle bir satış bulmak için bir uzman olmadığımı mümkündür.

+625
Anna Dowbiggin 10 Eki 2013 12:09:57

İlk sezonun Saldırı üzerinde Titan yayınlanan Nisan 6, 2013 Eylül 28, 2013, belirtildiği gibi on Wikipedia. Anime popüler ve ikinci sezon için talep olmasına rağmen, ikinci sezon henüz serbest bırakılmaz. Ben rastladım bu makalede, açıklıyor nedenle gecikme gibi:

Yönetmen göre, ikinci sezon üretimi engelleyen ve hit gecikmiş olan "Titan" franchise Saldırı bu yıl, 2016 için anime oluyor bir çok şey var. Ayrıca gecikme imkansız Araki'nin yeni sezon ile gelmek için iki katlı yay, eksik İsayama en çok satan manga Hajime nedeniyle ortaya çıktı.

Bunu yapan hayranları (gibi öyle) sabırsız... Nedir bu eksik iki katlı arc söz konusu?

+613
Terrier Dog 23 Ara 2017 00:05:34

Eğer aptal görünüyorsam üzgünüm, sadece filmin sonunda değil, bir tanrı Madoka Ne kadar her şey oluyor... karıştırdım?

+557
curiousjohn 17 May 2018 13:54:32

Gelen Arqade...

Facebook bu fotoğrafı gördüm:

enter image description here

Kesinlikle alev için Charmander alırdım-yetenekleri atma, ama ikinci marş için Squirtle kapma düşünüyordum.

Temiz suya erişim sağlamasını bir zombi kıyamet içinde karşılaşacağı en büyük zorluklardan biri olacağını ve Squirtle su tabancası çok kolay bir çözüm olabilir.

Su soru, içilebilir mi?

+538
RickyS 14 Şub 2017 11:20:46

Bu Bleach manga var olmak yayınlanan Haftalık Shounen Jump, hangi ait olduğu Shueisha Inc. - büyük bir Japon yayıncı.

Bu durumda MangaFox Shueisha istenen kaldırma Bleach, Naruto ve One Piece site (sen-ebilmek okumak daha burada), ben de kabul eder ama benzer bir şey vardı olanlar için de. İçin başvuru sahibinin hakları yayımlamak Bleach ABD'NİN ait olduğu Viz Media, bu yüzden de istenen temizleme serisinden bazı web siteleri önce.

+498
neuromage 3 Ağu 2012 05:37:49

Madara gibi çok söyledim, birisi onları inşa ettiği her yerde sözü değil.
Ancak, ben (Hashirama) mi bilmek için kullanılan Doton ve muhtemelen birini oluşturdu yapmak deyiminin barış.
Onarım için. Gelecek Doton bir kullanıcı bunu düzeltmek için yeterince kolay, ama kendi kendini tamir edebiliyor sanmıyorum.

+487
Mohan Das 18 Tem 2014 17:21:36

Sonsuz Tsukuyomi işi neden sadece yaşayan mı? (Edo Tensei bu Hokages tarafından etkilenmedi gibi)

+447
dgen972 2 Oca 2010 01:53:34

O çalıların arasından akıntı onu almak ve derp moduna gitmesine sürükler gitti anlamıyorum. Zorbalık? Pahalı gece gözlüğü şarj etmek? Sınıfın geri kalanı gülmek için bir şey vermek?

Kolay bir varsayım onu çalılıklarda yaptığını deşarj zorlamak için yapılmış olabilir?

enter image description here

+376
Tejas Patil 22 Ara 2011 13:23:28

Bugün 100 Boruto bölüm izledim ve gerçekten 3 saat 4:25 oynar:bu müziğin adını öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

+370
Micha Schwab 15 Eki 2010 08:30:07

İlk önce, sana ihtiyacım olduğunu ne Haoshoku Haki vardır. Eğitim yoluyla elde edilemeyen Haki nadir bir formudur. Milyonda bir insan bu yeteneğe sahiptir. Ama eğitim ama rigourous eğitim gören tarafından o usta kimde yoluyla elde edilemez.

Shanks Güç nedir, Haoshoku Haki "sonra başka bir kullanıcı farklı Varsa?

Şimdi soru geliyor, 2 puan aşağı kaynar bahsediyorsun, bu iki olay arasındaki fark.

Üstünlük Haki - Shanks var, çok daha üstün Haki Luffy ve böylece etkisi/etki onun Haki olurdu çok daha büyük daha luffy'nin.

Göre wiki,

Shanks (Luffy 50.000 bastırmak için yönetilen) Fishman Island Arc sırasında Haoushoku Haki ile Hasır Şapkalar karşı 100,000 tüm korsanlar ve fishmen nakavt olabilir Oda bir SBS bahsetti.

Kullanım Haki - Varsa bir göz at wiki,

Bu Haki kullanılmıştır iki yolu vardı. İlk ve en yaygın yolu, kolayca nispeten zayıf iradeleri ile o uyutur hızlı bir patlama olduğunu. İkinci yöntem, yalnızca kullanıcı etrafında zayıf dilerse o nakavt, ama aynı zamanda çevre üzerinde baskı, aslında canlıların yanı sıra diğer fiziksel nesneleri etkileyen değil, sürekli olarak serbest bırakmak için vardır.

Luffy Shanks zayıf iradeli kullanıcılar nakavt olan, sürekli serbest bırakmak için ikinci yöntemi tercih etti, oysa tüm zayıf iradeli olanlar için, hızlı patlaması Haki kullanmak oldu, ama tüm çevresinde bu durumda (gemi) fiziksel nesne etkiledi. Her ikisi de o anda Yonkos gibi Shanks beyaz sakal'ın gemisi vardı, ve bu nedenle her zaman tetikte olmak zorundaydı.

+355
jalaj kumar 1 Şub 2016 16:27:15

Paskalya Yumurtası anlamına geldiğini ve içinde Khoto Hirano benzer Ölü Hellsing yaratıcısı ismi ve karakteri hareket olması ve biraz aşırı şiddet anlarında Alucard gibi bakıyor lisede şaka.

Eğer onlara bakarsanız anime ve diğer görsel medya içinde bu gibi her yerde başvurular var.

+289
Gauthier Monserand 31 Ağu 2014 04:08:39

Bu herhangi bir şekilde filme ilgisiz, kendi karakterleri dayalı hayvan karakterleri tasarlayan insanlar atıfta. Burada tasvir edilen malları için tasarımcılar başvuruyorsunuz. Bu arada, eklemek için sadece, ürünleri Dōbutsu K denir, kelimenin tam anlamıyla Hayvan K.

enter image description here

+279
David BasedMathematician Coven 8 Mar 2018 12:50:38

Araba olay Gajeel sırasında araçlarda sadece Gajeel Şimdi gerçek bir ejderha avcısı olduğu anlamına geldiğini söyleyerek, sadece güzel, Acı cevaplar yolculuk edebilmek için kullandığını söyledi. Eğer bir Aşmak alma ile ilgisi var mı bilmiyorum, daha fazla güç meselesi gibi görünüyor.

+279
Susanne Rieger 2 Nis 2017 05:52:26

( 114) 2011 Hunter X Hunter son 3 Bölüm izliyor - 116 merak etmeye başladım. Killua Gon hoşlanıyor mu? Ya da sadece metin satırları yorumlamak yanlış mıyım?

+249
Nikita Utkin 1 Eki 2019 07:01:10

Başlangıçta Kılıç Sanat Çevrimiçi anime, bölüm 2 "Çırpıcı", Kirito kazandırdı Kat Gece yarısı zaman son saldırı bonus patron.

Kadar bölüm 7, "Sıcak Kalp", görünen o kullanarak çoğunlukla aynı dişli. Onu ilk gördüğümüzde bu bölümün başında, yeni bir ceket ve Elucidator kılıcını zor olduğunu söyledi. Lizbeth'in "bu canavar bir damla etkisi" falan alabilirsiniz gnarliest kılıcı yok.

Hiç/yeni dişli satın almış nasıl burada herhangi bir söz nedir? Ben manga serisi okumadım, herhangi bir söz yoktur.

+209
Jean Waghetti 23 Kas 2017 11:51:19

Çakra element kombinasyonu sözde doğan bir özelliktir. Bir Shinbo olur doğmuş bir çakra eleman ve usta bir kaç (ikincil elementler).

Ancak, bazı klanlar gibi Senju, bunlar doğuştan sahip iki element, (her ikisi de Toprak ve Su), ve onlar olabilir doğal olarak onları birleştirmek için form Ahşap elemanı.

İki element kombinasyonları mümkün olan tek düşündüğümüz bu yana üç gerçekten mümkün olduğunu tespit ettik, o dört veya daha fazla bir olasılık değil bir neden göremiyorum.

DÜZEN! Sanki en az 4 elementin kombinasyonu mümkünse en son manganın sanılmaktadır. Ancak bu bir ilk tahmini ve Üçüncü olabilir olmak yanlış olur.

Ninja beş çakra elemanları ustalaşmak için bazı örnekler var, Kakuzo büyük bir örnektir. (Hile yaptı ve bunun için 5 farklı kalpler kullanılmış olsa) bir vücut beş, Su, Toprak, Ateş, Şimşek ve Rüzgar vardı. Böylece olduğu Olası. O da dedi o kim uyandırın Rinnegan olabilir usta tüm altı elemanları (Dahil YinYang element).

Hakkında karıştırma onları birlikte beri olmadı olmadı henüz, biz olamaz tabii.

DÜZEN!

Altı Yolları Sage Çakra, hangi oluşturur Gudodama denir Kekkei-Mora ve teyit için bir arada tüm 6 element: Ateş, su, toprak, Yıldırım, rüzgar ve YinYang.

+161
Mctibs Palabrica 26 Nis 2014 11:15:14

Peki bu sezgi.
Daha güçlü/nen uzman bir kişi alır daha sezgisel o alır. Deneyim de bir faktör olarak sayılır.
Hatırlıyorsan zamanında GON dönen balina Adası sonra hunter sınavı ile killua, o aldı açgözlülük Adası içeriğinden mito hangisi tarafından verilmiştir ging.
Şimdi burada,


1. Ging nasıl Gon Avcı sınav devam edeceğini biliyor muydu ?
2. Eğer Gon yeraltı sınavı hak ve nen öğrenmek istiyorsanız bilmiyor muydu ?
3. Nasıl zodyakları(netero ölümünden sonra) Cumhurbaşkanı seçimlerinde nasıl tepki vereceğini biliyor.

Sezgisel bu gösterileri ne kadar tecrübeli ve o. Dediğim gibi tarafından Bisky bu netero saygılar Ging gibi bir 5 en iyi nen kullanıcıları dünya.
Benzer şekilde, Ging Gon öleceğini biliyordu.
Bu soru için bir açıklama olabilir.

+152
franza 16 Eyl 2010 07:20:26

Goku sürümü için başvuran bağlıdır:

Dragon Ball Heroes

-Cumber bir bölümde kullandı ve sonra bir sonraki bölüm Büyük Rahip de bunu yapmak mümkün olacaktır ortaya çıktı

  • Güç Ölçekleme çok bitkin olduğu

Güç Manga / Anime [Turnuva]

  • Jiren ona Ruh Bomba itti zaman değil, fakat sırf kendini koruma ile) ilk versiyonu devreye soktu ve Goku olmak çok istiyorsun patladı

  • Turnuva yeniden ve yeniden aktive etti ilerledikçe Jiren grev tüm engelleme ama kendi kara değil başardı, ama formun savunma yönü oldu.

  • Turnuva sonuna temelde ayakları altında bir galaxy kökenli ve daha sonra Jiren vurmak ve U11 olan (Hakashin) bu Vermoud Goku bitirmek için söyledim sonra enerji topu saldırısı inkar ilerledi nerede formun ofansif yönü elde etti. UI gerçek form elde etti bu noktada.

Sonra onu ve Vegeta kapalı bira-sex hürmet kare ve son bölümde diyor ki, "Vegeta onu kullanmak isterse turnuvada kenarına itti ve yanlışlıkla oldu" idi sanırım.

Anime / manga bunu tamamen hayatta kalma şansı yoktur savaştı kim güçlü olursa olsun onu yapacak gibi de yapabilir. Eğer yapabilseydi Artışı "deli" Artışı son zamanlarda çıkan yeni filmde nasıl ve Gogeta için ihtiyaç kaldırıldı edecek olursa olsun, kolaylıkla harap ederdi.

Bir yan not. Saçlarını [ama bu benim için sadece bir tahmin] gümüş renk olduğundan Melekler her zaman UI modunda olduğunu düşünüyorum. Whis kolaylığı ile her şeyi atlatmak ve bu yedekler söyleyebileceğim tek şey. Bir melek olduğunu ve UI içinde usta ve çağlar oldu.

+13
varma 9790277393 16 Tem 2017 00:47:40
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil