Bir çocuk sanal gerçeklik oyunu oynuyor ve çok kötü bir ejderha alır ama iyi çıkarsa nereye Manga

Onun bir çocuk rastgele seçilmiş bir ejderha nereden aldın bu aracı almak için ikna olduğu bir manga ve kelimenin tam anlamıyla korkunç. Ama grafikler gizli yetenekleri vardır. Herhangi bir yardım? Yıllar önce bir okula verdim ve şimdi beni hayat için adını hatırlayamıyorum.

+568
Narayan BANIK 25 Oca 2013 08:08:15
40 yanıtların

Teknik olarak, evet altı yolları adaçayı bu yöntem tarafından canlandırıldı olabilir

uzun zaman önce son öldürdü tekniği hedefleri ya tüm bireyler, ya da tek bir kişi.

Bu teknik aynı zamanda insanları hayata geri Çağırma: Kirli Dünya Reenkarnasyon kullanarak getirmiş kullanılan, yaşayan, etten kemikten gerçek bir bedene ceset kap formları enkaz ve kül dönüşüm olabilir; eğer yıllar önce ölmüş olsa bile.

Ama kendi hayatını feda etmeden, çakra büyük bir ağız ve insanları canlandırmak için imkansıza yakın görünüyor

Bu teknik görünüşte çakra büyük bir miktar gerektirir, daha önce bu kadar çakra sarf ettikten sonra kullanıldığında Konan Nagato için en korkulan sürecinde ölümü göze alarak. Bu tekniği kullandıktan sonra, Nagato ciddi zayıflamış oldu; saçları çakra onun için biraz fazla yorgunluktan başka beyaz yüzünden oldu. Obito kullanım tekniği (hatta bir tek hedef, aksine için Nagato kullanımı üzerinde bir köy halkı getirdi ona onun kaçınılmaz ölümü, Siyah Yu kaydetti. kaynak

+990
Mateusz Dykszak 03 февр. '09 в 4:24

Aslında gösteri tarafından yazılmamış.
Kör Charles' geass etkisi olduğunu V. V. tüm olayı organize eden cinayetin Lelouch anıları babasının geass sahte bir sonucu olduğunu biliyoruz, biliyoruz da biliyoruz.
Ama onu sakat olmanın ne?
Birkaç olasılık vardır.
Belki de gerçekten her şey (korkunç bir düşünce!) gerçek görünmesi için onu felç ettiler.
Ya da belki de bacakları ince ve Charles'ın geass sadece sakat olduğunu inandırdınız ve bacakları işe yaramaz olma noktasına zayıflamıştı geass onun kırdı. Gözleri ama bu durumda, neden yaptığını da atrofi değil mi?
Ne yazık ki, şu anda gerçek bir cevabı yok.
belki netice bize cevap getirecek. Belki de değil.

+981
TigerX 29 Haz 2013 07:03:22

Şimdi 16ms hakkında 60fps olması için insan gözünün algılama hızı alma algı hızı ötesinde olduğunu Tatsuya karşı büyü dikkate alarak ve "Çıkma" yürütme hızı (ifade)

Ancak bir catch Miyuki Cocytus: Cocytus olan Miyuki yürütme hızı ellerinde ve okul pratik lab yürütme hızı (aslında özel CAD ondan normal yürütme hızı çok daha yavaş olan) 235ms oldu ama Tatsuya var Büyütme ne Miyuki Cocytus gerçek yürütme hızını serisi olarak ifade edilmiştir o başka bir büyü daha hızlı belirtildiği halde.

Lina Ağır Metal Patlaması (Tatsuya var Büyütme yürütme hız aynı kalır): yürütme hızı (Miyuki Cocytus hariç) Miyuki daha büyüktür.Yürütme hızı onu daha da artar, belki o zaman varsa.

İchijou var Rüptürü - Hayır, kullanılmadan önce iptal edilecektir

Maya'nın Gece aynı

Tatsuya Malzeme Patlama - hep düşündüm, ya (veya patlama aralığında olduğu) Tatsuya ona yakın bir nesne de Malzeme Patlama kullanır. Tamamen onu korumak için (diğer büyüler düşük güç) uygun bir kalkan oluşturmak büyü yapamaz ya da donma var

+975
paf69 18 Eki 2012 13:24:15

Gemi belirleyici bir faktör olarak yaş kuralı birkaç nokta:

 • Bu Nagato ve Mutsu olan Sekreter gemi filosu ve tutun en yüksek kıdem, henüz inşaatın dört Kongou-sınıfı savaş gemisi vardı ve bütün bunların tamamlanması en az beş yıl önceden. Bu Kongou-sınıf olarak savaş gemileri, hangi bir olası nedeni düşük kıdem varsayarak bu temel gemi sınıfı olarak Nagato-sınıf dreadnoughts ve Nagato sık servis olarak amiral gemisi IRL.
 • Bu Ashigara ve diğer üç Myoukou-sınıfı ağır kruvazör olan tasvir öğretmenler. Ancak, her Mutsuki-sınıfı destroyer oldu tamamlandı etrafında 4-5 yıl önce onları ve onlar Ashigara'In öğrencilere göstermek.
 • Bu Ooyodo hafif kruvazörünün tamamlandı 1943, Peki sonra en diğer gemiler, filo, ama çalışıyor ile Nagato ve Mutsu, hangi olabilir çünkü o başlangıçta amaçlandığı gibi bir komuta gemisi için denizaltı operasyonları ve kısa bir süre görev yapmış gibi amiral gemisi ile Birlikte Filosundaki önünde battı.
 • Bu Shimakaze oldu da eski daha Mutsu.

Verilen diğer başvurular için gerçek hayat öznitelikleri çeşitli gemiler ve onların geçmişleri (örneğin Sendai savaştı tüm savaşlar onun gece, bu yüzden onun karakteri takıntısı onunla), ben olsaydım filo kıdem olduğunu ele alınarak gemi rolleri gerçek bir Birleşik Filo, hangi olur kabaca izleyin gemi sınıfı sırf farklı yetenekleri/istatistikler her.

Gemi bilgi Vikipedi başvurulur

+942
Spike Grobstein 17 Kas 2011 12:00:39

E. N. D Acnologia yenemez inanıyorum.

 1. Diğer iblisler gibi Etherious maddeden yeniden ama farklı bir amaç verildi. Lanet bir güç verilmiş değildi. İgneel natsu İgneel sevdiği için E. N. D yenmek ama olmadı olabilir. Daha sonra Zeref İgneel için onu Kaldır ve etrafına ona öğretebilir Natsu verdi. Ateş ejderi öldürdüğü büyüler.

 2. Acnolgia Sayısız ejderhalar yok etti ve bir ün kazandı ve kendini Ejderha Kral Ejderha Avlamak büyüler Sanatını aradı. Gücünü Tenrou sland ard gelen Alvares ark yükseldi. Olarak Erza söyledi. Tenrou ısland beri farklı bir seviyede. İstese dünyayı yönetme gücü vardı.

 3. Zeref Acnolgia yenmek için Peri kalp istedi. Gerçi 12 Sprigann ve Askeri gücü vardı.

+928
Bruce Paterson 11 Kas 2019 10:10:54

Burada iki yol vardır:

Menma hayalet ya da ruh varsa:

 • Onun ölümüne ve tekrar ortaya çıkmasının arasında boşluk herhangi bir bellek olmadığını biliyoruz
 • Böylece staz veya limbo çeşit yaşıyordu, ama hala yaşlı
 • Ruhunu keşke onu hiç gerçekleşmedi çünkü insan dünyasında kalmış büyük ihtimal, bu yüzden yaşlanma durdu
 • Alternatif olarak, olası ruhları görünümünü kontrol edebilirsiniz ve sadece arkadaşları yaşında doğal görünüyordu
 • Hafıza boşluğu açıklamak için, bilinçsizce Süper Barış Avcıları bir araya gelmek için bekliyor olduğunu düşünmek istiyorum, ama olmadı, sen insan dünyasında uyan bir seçeneğimiz yoktu ve kendini dinlenmek için herkesin özlem koydu.

Menma kolektif bir halüsinasyon olsaydı:

 • Halüsinasyonlar bir nedenle olgun bir hali vardı.
 • Bu nedenle spekülasyonlar olabilir:
  • Herkes Menma gibi büyümek, hala ölümünün gitmesini istememek istedi.
  • Ben karakterlerin kalpleri ölü değildi çünkü Menma gibi büyümek için bilinçaltında, çok doğal gelmişti

Şahsen eğer insanlar (bir ruh daha iyi şeyler sevdiklerini, vb ile toplantı yapmak için geliyor) herhangi bir ilahi müdahale olmadan kendi duygusal travmalar çözmeleri görmek çünkü Menma bir halüsinasyon olsaydı daha iyi olur aslında. çok daha fazla hareket ediyor.

Bu kesinlikle yok canon ama kalplerimizde olabilir.

+927
sweetkaos 25 Eki 2013 02:01:32

Kullanım Şekli: IX

 1. Ölüm Not eski 780 gün altında olanlar etkilemez.

Kullanma: XXX

 1. Ölüm tanrısı göz gücü ile göreceksiniz adları o kişiyi öldürmek için gereken isimler. Eğer o insan aile kayıt kayıtlı olmasa bile isimleri görmek mümkün olacak.

Kişi 780 gün yaşına kadar bir insanı öldürmek için Ölüm defterine yazılacak isim ile alakası yok. Ayrıca, eğer bir kişi yaşamı boyunca birden çok kez takma ad ve/veya kullandığı bir değişiklik olursa bile insanı öldürebilir hangi isim sadece bir tane var, ve Shinigami gözleri olan (gibi insan) Shinigami bilinmektedir.

Her kişi için, onu öldürebilir adı hayatında belli bir noktada karar verdim, ve sonra hiç değişmedi bu taşımaktadır. İnsan hayatının 781st günü "öldürülebiliyor" olduğundan, (Ölüm Notu amacıyla) bu "vaftiz" o gün önce olur.

Daha fazla karışıklığı önlemek için, bu vaftiz muhtemelen Shinigami Kralı tarafından yapılan veya otomatik olarak Ölüm Notu sistem tarafından bir şekilde ele alınır. Tabii ki, her kişi için benzersiz bir ad seçme zahmete girsin? Böylece, basitlik için, kişinin resmi adı bu amaç için seçilir.

Çoğu insan 780 gün eski zaman bazı resmi adı verilir, yani bu bir sorun yaratmayacaktır. Bir kişi o gün bir ismi yok olduğu nadir durumlarda, Shinigami Kralı ya da Ölüm Not sistemi muhtemelen 780th günü (1. kural IX/tatmin) rastgele bir isim seçer.

Bu düzenleme ile, Shinigami gözlerine sahip Shinigami ve insan adına insan öldürmek için gerekli olduğunu biliyor. Ölüm Not kendi ama insanlar Shinigami gözleri onu öldürmek için gerekli adını bilmiyorum çünkü Ölüm defterini kullanan kişi öldüremez yok.

+873
DeminAn 17 Tem 2017 07:22:22

Uçan Cadı 2 Bölüm, bu oldukça tuhaf görünümlü bir adam belirir ve kapıda zavallı Chinatsu terör estiriyor.

harbinger of spring

Bahar, bahar, kış ve biyik biyik bir peri gibi doğa ruhu bir çeşit Habercisi olduğunu Makoto açıklar.

he's the harbinger of spring he bids farewell to winter and brings about spring] he's like a fairy

Baharın Habercisi ediyor. Elveda kış teklifler ve bahar hakkında getiren muhteşem bir insan. Bahar perisi gibi.

Serisi, modern olarak yer alır ve Cadılar ve büyü tarzında çok Batı vardır. Ancak, Harbinger giyim (neredeyse ninja gibi) geleneksel Japon giysisi gibi görünüyor.

the harbinger at the door the harbinger's sandals

Maske onun gibi Prenses Mononoke gelen kodama arasında bir haç ve Jomon çömlek tarzı hatırlatıyor:

kodama jomon pottery

Habercisi geleneksel bir Japon ruhu olması gerekiyordu yani en azından dizi içinde görünüyor. Benzer gerçek temel-hayat efsane ya da tamamen serinin bir yaratma nedir?

+865
SaNata1 26 Haz 2017 03:25:11

Taijutsu

Jiraiya Kurbağa Kumite var, Tsunade acımasız gücü, yani Taijutsu bakımından, Kakashi o ikisi kadar güçlü değildir burada açıktır. Orochimaru ve Ayrı olarak, taijutsunun kullanmak çok Kakashi daha iyi veya aynı seviyede olabileceğini söyleyebiliriz değiller.

Ninjutsu

Kakashi 1.000 jutsus üzerinde kopyalanmış olan ünlü Kopya Ninja biridir. Jutsu bilgi vadede, eğer daha büyük olsaydı Orochimaru ile eşit olduğu söylenebilir. Ninjutsu diğer büyük şifa amaçlı ninjutsu o Tsunade değil. Jiraiya büyük ninjutsus vardır ama eğer jutsu elementi hakkında konuşursak, Kakashi (Katon: Goukaku, Suiton: Suiryuudan, Doton: Doryuuheki, Raiton: Raikiri) 4 temel unsurları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca rank Bir jutsu gibi puan alan Rasengan, öğrenmek mümkün oldu. Öğrenmek çok zor yani. Ayrı bir Uchiha olma, jutsu Kakashi aynı şekilde kopyalamak mümkün olacaktır. Yani aynı seviyede demiş olabilirler. Ancak, Ayrı Kakashi gibi 4 element kullanabilir bilinmemektedir. Ayrı kesin Sasuke karşı mücadele sırasında da görüldüğü gibi yangın jutsus kullanabilirsiniz. Obito ona ölümünden sonra kalan çakra taşımıştı sonra Kakashi susano'o kullanmayı öğrendi. Yani burada, Kakashi bu diğer 4 aştı söylenebilir.

Çakra

Kakashi çok çakra düşük rezervlere sahip olarak bilinir. Naruto 4 kat olduğunu belirtti. Ve bunu düşününce Naruto-Sasuke-Sakura Konoha yeni Sannin gibi, Jiraiya Naruto daha çakra aynı veya daha yüksek düzeyde ilgili olduğu söylenebilir. Orochimaru bildiğimiz gibi çakra bir canavar, Tsunade ile aynı. Ayrı çakra rezervleri vadede Kakashi ile aynı seviyede hemen hemen bir Uchiha olmak, başına bela kullanarak Kakashi daha az gerginlik olur, onun haricinde.

Genjutsu

Kakashi Jiraiya Genjutsu daha iyidir, Jiraiya genjutsu ses cast (kurbağa sennins) Fukasaku ve eşinin yardım kullanıldığında ders hariç. Bu Yapmış olduğu çok Tsunade ve Orochimaru daha iyi olmalı. O, ancak, Ayrı çok daha zayıf olur.

Buna göre, genel olarak, Kakashi diğer 4 aştı olmadığını söyleyebiliriz. Sadece aynı seviyede, diğer 4 altında veya biraz fazla güzel.

+850
Akrin 31 Mar 2016 02:45:40

Bu şarkının adını bulmak için çalışırken Code Geass müziği ile bozucu ben ve arkadaşlarım ve kafamız karıştı:

https://www.youtube.com/watch?v=zgGG2F4Izf4

+839
Ashvalatore 30 Haz 2011 16:11:59

Sadece mangada görünen o. O Touko Deguchi. Üniversite öğrencisi.

Touko Deguchi manga Touko Deguchi cameo in anime

Wiki Den:

Tarafından Yuki mektubu aldı nereye anime minyatür görünümünü yaptı

Manga (37. Bölüm) görünür o. Okul Yaşam Kulübü okula gittikten sonra, üniversite ve Touko gitmek bu arc ana karakteri bir karar. Kendi grubunun lideri.

Manga mektubu başka birisi tarafından bulundu.

chp 24 page 02 chp 24 page 26

+808
derpadi49 6 Oca 2010 03:01:25

Bir LRİG içeren yeni bir deste alarak, üç savaş kaybetme zihinsel etkileri artık bir sorun değildir muhtemelen.

Ağrı beyninin yarattığı bir şey aslında gerçek değil, sadece bu Akira fiziksel Hitoe zihinsel yaralı ise yaralı, yara izi onun zihinsel, fiziksel ve Ulith gelen, bu mantığa dayanarak da (bu arada, sadece bir varsayım) mümkündür. Mari Okada işi bilerek, bu oldukça mümkün olabilir.

Fiziksel bir sorun olduğunu varsayarak, önce arkadaşı vardı, ve Yuzuki ve Ruko arkadaşları Akira ilk sezon onu yenmek zaman haline gelmelerini engelleyen bir bariyer kırılmış olabilir olduğunu hatırlamak olduğunu kabul etti.

+798
broodplank 10 Ara 2011 18:13:00

Başından itibaren değil tavsiye ederim, şahsen ilk arc bir ağrı oldu. Ama Naruto bir süre izlemedim olsa başlardım Dokuz-kuyruklu arc,.

+743
Vlad Chaotic 11 Oca 2016 23:07:00

Eğer Eve film izlerim eğer Shiotsuki var "veda hediyesi hakkında Dr. Ashimori ile başlayan bir parçasıdır." Ne olduğunu ve neden özellikle bu android tüm bunların ortasında mı?

Arka plan ilk biraz, zaten bilmiyorsanız,

Nagi babası muhtemelen Shiotsuki var.

Shiotsuki gösteride ortaya çıkan tüm androidler içinde çalışan Kod yaratıcısı:Yaşam AI var.

Başlangıç sahnesinde bir android çeşit sinyal yayıldığını görüyoruz.

Time of Eve?

"Bu centorid" kimliğini Setoro ile tanımlanır. Dr. Ashimori ekranında aşağıdaki görüyoruz.

SAMMY!

Sağdaki adını not edin. Sammy. Bu açıkça seri boyunca gördüğümüz Sammy adlı android aynı Sakisaka aile ev var. Kullanıcı KİMLİĞİ ve veri dikkat edin. Sammy sinyal için bir çeşit taşıyıcı ve gönderici gibi görünüyor. İle temas eden diğer android AI etkileyecek gibi görünüyor.

Onun AI "kod:hayat var" kod:Havva", vs diğer androidler olmak "olduğunu belirtti. Ne yazık ki, önemini asla hikaye anlatıldı.

Havva Sammy, cafe, Zaman ve Shiotsuki: bu kravat nasıl yapar? 1138 gönderilen "olma kodu" biraz ışık tutabilir.

Yasadışı olarak atılmış eski model serseri robot Katoran cafe girdiği sahnede, cafe kurallarına kurulu tarar. Bu görüyoruz:

1138

Bu sinyal, belirsiz olanı; ama (yüksek değilse) robotlar yapay zeka ile yüksek bir öncelik gibi görünüyor. Katoran var HUD görüntüler "1138 BU böyle EN ÖNEMLİ ORDAR" ya da bir şey. Ayrıca 115 "Yazı"reddetme hakkında biraz.

Belirtilen açıkça olmasa da tüm modern androidler AI yeteneklerini sınırlar, gerçek anlamda elde onları engelleyen ("caydırıcı" devre) bastırma devre var gibi görünüyor. Filmin sonunda Dr. Ashimori ve Setoro arasında bir konuşma. Kural 1138 "ve" ülkemizin robot gücü öncelikli emirleri üzerine hareket etmeye devam edecektir "bahsettiler. Kod:Hayat "bastırma reform" çalışmıyor nasıl ve o zaman "hazırlık"olarak da bahsettiler.

Bunun nedeni (Tokisaka Olay) Dr. Ashimori bahseder, ve katılanların koruyucu gözetim altına kaydı silindi bu olayla ilgili 115 "Yazı" ve ilgili olabilir.

Tokisaka Incident

Nagi muhtemelen çok yakından tüm bu ve büyük olasılıkla hala ile biten kredileri dolaylı olarak olayın kurbanı ilgilidir. En muhtemel olay modeli gibi THX dahil ve Nagi ağır yaralandı (son jenerik görmek) protez kol ve bacaklar artı rehabilitasyon ihtiyacı ve hastanede onu neden oldu. Olaydan sonra bazı sebeplerden ve bazı önlemler yerine Kod kullanmak için konulmuştur örtbas edildi:Yaşam AI kullanarak androidler bir hatırlama gücü çok yaygındı.

Sammy bu tüm ilgili nasıl gelince, robot saldıran (ve Dr. Ashimori, genç bir Nagi ile ilişkisi olduğunu THX tipi birim görüyoruz, Dr. Ashimori veya şahsen Shiotsuki tarafından Sammy içine çekildi chkdsk sahne ve passim içinde ima edilir.

Sammy and new family

Ama ne için belli değil. Film sonrası kredi sahnede, protez el ile bir erkek figürü ile konuşurken Nagi görüyoruz ve mekanik sesle, Shiotsuki olmayı ima etti. Hiç Dr. Ashimori kırık oldukları şeylerden emin görünen belirli bir robot için endişeleniyor o Shiotsuki bahseder. Dökme gelen en emin android Sammy, onun hakkında konuşmak olduğunu ima ediyor.

Shiotsuki karşıya geldiği androidler için bir çeşit yayın için tabela görürlerdi nerede Eve zamanında gelmek bilinçsiz fonksiyon çeşit verdi Sammy olasıdır. Bu Shiotsuki tarafından bir amaç için geliştirilmiş gibi görünüyor. Tabela muhtemelen fişler bir yerde sıradan bir el büyük olasılıkla tabela yazılır görünüyor bile değil bir tel vardır.

Sign board

Tabela, 1138 kural kullanım amacı ve Sammy belirsizdir. Bu iki cihaz ile Kod bastırılmış parçalar:Hayat AI kaldırdı, androidler bilinç geliştirmek için izin, ama görünüşe göre. Bu AI sezi bu çoğalma teşebbüs etti ilk kez değil, başarılı olduğu için değil ima eden en az 3-4 önce girişimleri olduğunu, söz ettiği Shiotsuki bahseder. Masaki var THX robot önceki bir girişimi olabilir. Jenerikte sahil cafe önceki girişimlerine biri olabilir.

+720
Arturo Sutton 12 Kas 2014 22:14:40

Tüm bunlara bir cevap aradım ve bana tatmin edici bir cevap gibi görünmüyor. Bizi arayarak ince bir şekilde sik genellikle televizyonda sansürleniyor sadece saldırgan malzeme var çünkü Amerikalılar hedefleyen ışık kırıcı bir şaka bu bir teori söylüyor. Tüm yıldızlar işlemek edemedikleri Amerikalılar rahatsız etmemek için aslında o da normal bir şekilde görüntülenebilir olan başka bir teori söylüyor. Excel Saga ana seyirci Amerikan olmadığından, en azından, öyle olduğunu sanmıyorum bundan eminim o kadar emin değilim.

Excel Saga 17. bölüm sansürlü Amerikan bayrağı neden yoktu? Orada ulusal bayraklar sansürlü olduğu diğer örneklerini veya orada izlemeniz gereken bayraklar sansür Yönetmeliği falan mı var?

enter image description here

İlgili klibi: https://www.youtube.com/watch?v=7x39Jp-z61M&noredirect=1 Etrafında 0:39

+719
Rob Ross 2 Eyl 2013 03:12:42

Bu yaramaz, aynı zamanda Robottino olarak cybot robotchi ya da İtalyan olarak bilinen Robby gelen Tiffany gibi görünüyor. Aslında TV tokyo tarafından 7 Ekim 1982 1983 Haziran 29 kadar yayınladı.

İngilizce sürümü bu, Japonya'da çocuk animasyon nadir değildir, ise kabul edilemez Amerikan standartlarına göre kabul, (Sally Çavuş) polis bu Sachiko fan hizmet odaklı mizah her zamanki hedefi olurdu müstehcen mizah çok silinmiş. TV serisi de ("robot") başlığı altında Robottino İtalya'da bütünüyle yayınlandı ve bazı bölümleri de İspanyolca Robotete olarak kullanılabilir.

enter image description here

Görüntü OP sağlanan gelir de bir fan-service sahne, hangi olabilir gördüm burada

+714
George Watson 29 Nis 2019 13:48:23

Olarak Öforik belirtilen açıklama, ne tanımı "anime" burada?

Çünkü Japonya, "anime" olduğunu hareketli bir şey olsun bu.

 • toplam (45 dakika)-Bölüm 3 2D bir anime: 1 (5 dakika), 2 (7 dakika), 3 (33 dakika)
 • (doujin anime olarak)-bölüm 30 dakikalık 3D CGI 5 anime: 1, 2, 3, 4, 5 (18 dakika), ya da
 • 1 saatlik bir stop-motion kil anime (kazandığı ödül olarak Clermont-Ferrand Kısa Film Festivali).

(Tüm bağlantıları NicoNicoDouga vardır).

Neden anime yapmak zaman alır, ama para kazanmak değil" o "Jon Lin tarafından cevap oldu. (Veya bulmuş bile) diğer ülkelerde Japonya daha uygun ortam olmadan tanınmak (neyse ki, uluslararası izleyici için YouTube'un) zor olduğu için bir başka nedendir.

Anahtar sözcükler 自作アニメ (jisaku anime) veya 自主制作アニメ (jishu seisaku anime) "için bağımsız anime" Japon:

+690
Daniel Jipa 8 Oca 2013 14:23:18

Bu gerçekten bir faydaları Edo Tensei Justu. Çakra rezervlerini her zaman doldurulmuş, görevleri gerçekleştirmek için izin ve justus sonsuz tükeniyor hakkında endişelenmenize gerek kalmadan döküm

İkinci bir yararı reenkarne bireylerin erişimi azalmış çakra rezervlerini sınırsız dolum edilir; sonsuz yedek ebediyen mücadele ve normalde sorun olmadan fiziksel güç gerektiren veya çakra yoğun jutsu gerçekleştirmek, mevcut rezervlerini bilerek olabilir

+624
elmart 14 Haz 2014 03:57:13

Ortada 90'lı yıllarda bir kaset üzerinden bu anime görmedim. Hatırladığım tek bir açılış (muhtemelen) birkaç dakika izledim ve birkaç detay:

 1. Bir uzay gemisi değil, çok büyük, muhtemelen tek bir pilot savaşçı, bir ile modern tasarım ve küçük ileri gelen onun çıkıntılı winglet süpürüldü alt (gibi bir kanca bir projesi kurulum montaj ve uygulaması makine); gemi (VHS bir renk olabilir ama muhtemelen yeşilimsi bir renk tonu vardı artifact);
 2. Pilot uzun saçlı bir kız vardı; onun tasarımı muhtemelen (en azından, onun hakkında özel bir şey hatırlıyor, ciddi bir yüz ifadesi dışında olabilirim) bu dönem için tipik; çok güzeldi, bu kesin oldu;
 3. Ayrıca kadın bir pilot ile (winglet) başka bir gemi vardı, ama bu konuda tamamen emin değilim;
 4. O dakika sırasında meydana gelen önemli bir şey hatırlamıyorum vb (hiçbir köpek dövüşü.)
 5. Hiçbir şey "Avrupa" veya "tasarımında Victoria" hatırlamıyorum (80'li yılların popüler alan dizilerin aksine) gemi ve pilotlar; eğer varsa bile, çok belli değildi;
 6. O birkaç diğer karakterler, gemiler, ya da yerleri hatırlamıyorum dakika;
 7. Genel olarak, ciddi bir başlık, değil gibi görünüyor komedi.

Kesinlikle retro-alanında bir uzman değilim opera bölümü, bu kadar kolay bir şey tamamen ana akım olabilir. Bir kaçak VHS olduğu için, bir OVA, tam uzunlukta bir film ya da TV bir bölüm olabilir.

UDP. Bu winglet küçüktü, (projesi kurulum montaj ve uygulaması makine oranlarını görmek) tekne boyutlarına göre. Genel olarak, tekne tasarımı oldukça akıcı oldu. Ben Müh veya bir Lanius) daha Gizli kruvazör daha fazla oyun FTL açısından "birlikte yapılan birçok parça" bir şey gibi görünmüyordu.

+615
xanderflood 21 Eki 2013 16:06:14

Orada gerçekten harika bir blog yazısı üzerine Washi günlüğü "adlıAnime Üretim - Detaylı Kılavuz için Nasıl Anime Yaptı ve Yetenek Arkasında!" o kadar güzel I. G., GÜÇLÜ, ve gün Doğumu gibi Studios referansları içeren tüm süreci kapsar.

Süreci tanımlayan bağlantısından akış şeması şu: enter image description here

Yani ya orijinal yazarı ya da bir üretim şirketi hangi olabilir ön-üretim ve planlama aşamasında var:

Bu işlemi geri almaya bir fikir ve zorlayan bağlıdır, kendilerini sponsorlar ile birlikte studios animasyon olabilir, ama birçok anime manga ya da TELEVİZYON kanallarında gösterilecek) sahip olma maliyetleri de dahil olmak üzere, yayıncıların ön maliyetleri (. hafif Roman uyarlamaları vardır Üretim şirketi (e.g Aniplex) personel, sponsorlar toplar ve reklam ve mal bakar. Birçok kişi ucuz olması gibi studios tarif ederken, sadece yarısı bütçe genellikle anime studio verilmiş, geri kalan yayın kuruluşları ve diğer katkıda bulunan firmalara dönecek. Yayın masrafları blogger, 52 bölüm bir dizi için 5-7 istasyonlar arasında gece geç saatlere kadar bir zaman dilimi için ghostlightning – 50 milyon yen göre şaşırtıcı derecede yüksek. Anime pahalı bir iş olabilir neden görebilirsiniz. Örneğin, 18: 00 Cumartesi yuvası olan Full Metal Alchemist (ek maliyetler önce) 500 milyon yen toplam bütçesi vardı.

İşlemlerin bu kısmı çoğunlukla planlama, tasarım olur, ve birlikte personel koyarak. İlk bölüm oluşturmak için zamanı geldiğinde, o zaman prodcution aşaması başlıyor:

İlk adım, bölüm komut dosyaları yazmak için. Bölüm özeti/planları aşağıdaki, tam senaryo, dizi için de bir kişi dizi kompozisyon (personel kredi:) genel senaryo Danışmanı özetliyor esasında birçok farklı yazarlar tarafından ya da vardır. Komut Müdürü özgün çalışma, üreticiler, ve potansiyel olarak yazar tarafından (3 veya 4 taslaklar sonra, sık sık) sonuçlandırılmış olan önce gözden geçirilir. Bölüm Müdürü, Genel Müdür tarafından denetlenen sonra bölüm bu omurga alır ve aslında ekranda nasıl görüneceğini dışarı planı gerekir. Yönetmen son söz sahibi ve üretim toplantılarına dahil olurken, Bölüm Müdürü, bölüm geliştirmede katılımı en çok eli var. Bu sahne (görsel senaryo) bir film şeridi olarak ifade edilir ve film şeridi gerçek animasyon üretim başlangıcı.

Film şeridi:

Genellikle film şeridi Müdürü tarafından oluşturulur, bu bölüm gerçekten yönetmen vizyonu demektir. Ama genellikle, çoğunlukla TV anime, ayrı storyboarders aslında onları çekmek için kullanılır. Şeritleri genellikle normal uzunlukta bir TV-anime bölüm için 3 hafta sürer olmasıdır. Sanat toplantıları ve üretim toplantıları bölüm bölüm yönetmeni, dizi yönetmeni ve diğer personel görünmelidir ile yapılmaktadır. Şeritleri genellikle-4 kağıdı üzerine çizilmiş ve anime hayati yapı taşlarından en içeren kesim numaraları, oyuncu hareketleri, (veya saniye ve daha sonra açıklayacağız) bir çerçeve bakımından da kesilmiş gibi yakınlaştırma veya kaydırma, her çekim (senaryo alınan) diyalog ve uzunluğu gibi kamera hareketleri. Bir bölüm için mevcut çizimleri sayısı genellikle bütçe yönetimi iyiliği için sabit olduğundan, kare sayısı da dikkatle taslakları olarak kabul edilir. Taslakları kabaca çizilir ve gerçekten bir anime nasıl oynayacağını karar temel aşaması vardır. Keser kameranın tek bir atış ve ortalama bir TV bakın-anime bölüm genellikle yaklaşık 300 kesikler içerir. Daha fazla kesim mutlaka daha kaliteli bir bölüm ima etmez, ama genelde yönetmen/storyboarder için daha fazla iş anlamına geliyor.

Sonrası düzenin ve animasyon süreci kapsar, sonunda, kompozisyon ve çekim:

Kare bir bilgisayarda tamamlanması için olağandır. Çekilir ve kontrol edilir sonra, sayısallaştırılmış vardır. Bir kez bilgisayar üzerinde belirtilen renk paleti ile (genellikle düşük ücretli iş) personel boya ile boyanmıştır. Anahtar animasyoncuları tarafından gölgeleme renkleri yapmak için çizilmiş gölgelendirme çizgileri kullanıyor. Elle yapılması için kullanılan üretim ‘mürekkep ve boya’ aşaması, bu dijital eşdeğer biraz daha ilginç görsel stilleri boyama geçmek gibi degrade gölgelendirme veya dokular bile kullanımı olarak izin verdi. Bu günlerde bunu yapmak çok zor olurdu. Ayrıca bu süreçte önemli bir zaman ve para kurtardı. Bu animasyon gider son “cels” olur.

Tüm çerçeveleri renkli ve bitmiş, özel bir yazılım paketi kullanarak animasyon olarak işlenebilir. “RETAS! PRO” şu anda Japonya'da (bazen de çizim için) yayınlanan anime yaklaşık %90'ı için kullanılır. Dijital ‘cels’ (digicels) kullanmadan önce, (cels üzerine basılı) çizimler aslında arka plan üzerinde çekildi. Şimdi, keser dijital olarak tamamlanır ve arka plan sanat bilgisayarda eklenebilir. Başlangıçta, digicel ilk stüdyo tarafından (2000 civarında) aldı edilirken, çizilmiş ve cels el boyaması detay inceliği eşleşen gerçek sorunları vardı. Ama günümüzde, anime stüdyoları gerçekten dijital cel mükemmel, sadece fazla ayrıntı ve daha canlı boyama ile bize anime vererek. Digicel yaş tekrarlanan cels ve klibi/özet bölüm temelde geçmişte olduğu gibi üretim süreci kolaylaştırmıştır. Bazıları hala 2000 öncesi kaba bir görünüm tercih, ama kesinlikle hayatıma devam ediyorum.

...

Kompozisyon tüm kesimler için tamamlandıktan sonra, yani bölüm fazla mesai lag olmayan yayın için gerekli zamanlama olmak zorundalar. Düzenleme adım tamamlanmasıyla, bölüm üretim sonrası içine ve üretim taşır. Pek bu konuda ayrıntıya girmek istemiyorum, ama aslında reklam için yer ile bölüm kesme ses (seslendirme), hem de müzik ve ses kayıtları ve son düzenleme) eklemek (kapsar. Görsel efektler de bu son aşamada da eklenebilir.

+569
Pinico 18 Nis 2019 15:12:41

Gerçekten Evangelion anime ve filmlerini seviyorum, evreni seviyorum, ama Japonca konuşma. Ekstra ekipman olarak tak elbise ve Longinus mızrağı olan PSP Fantezi Star Taşınabilir oldu Evangelion için başvuru yapan evren, video oyunları bulmaya çalıştım, ama yakın buldum...

En azından resmi olarak İngilizceye çevrilmiş Evangelion evrenin yerleştirilen herhangi bir oyun var mı?

Bu soru için biraz eklemek için, video oyun web siteleri (güncel platformlar için) bu oyunlar listesi:

 • PS3
  • Sadece (JAP)Gekiatsu Pachige Damashii Max Evangelion
 • DS
  • (JAP)CR Neon Genesis Evangelion : Melekler Dönüş
  • (JAP)bebeğim Eva : Evangelion Oyun
 • PSP
  • Evangelion : Jo (JAP)
  • (JAPON)Neon Genesis Evangelion : Savaş Orkestrası Taşınabilir
  • JAPON Neon Genesis Evangelion : Girlfriend Çelik Özel Sürüm ()
  • Neon Genesis Evangelion : Shinjitsu no (JAP/iptal?)Tsubasa
  • (JAP)Neon Genesis Evangelion : Tamashii no Kiseki
  • (PlayStation Store) Evangelion Ses Etkisi (JAP/iptal?)yeniden
+552
Sergio Lucero 19 Oca 2018 05:58:25

Yani, Megalo Kutusu yayınlanmakta bir anime ve müzik hiç anime duyduğum en iyi biridir. İçinde kullanılan müzik parçaları nerede bulabilirim

+522
Barbie doll 12 Haz 2018 12:20:44

Bilimsel olarak bu mümkün değildir.

Zaman yolculuğu hakkında bilim kurgu hikayelerindeki anime mantığı bir parçası. Daha fazla sebze ya da et yiyen anne çocuğun cinsiyetini etkileyen fikri tanıttı. Belli ki yanlış olan dünyamızda ise, bu kurgu dünyasında gerçek gibi görünüyor.

+514
Catt aka Playful 20 Eki 2014 14:46:15

Gelen Punk Hazard arc, biz öğrendim Vegapunk vardı oluşturulan benzersiz bir madde olarak adlandırılan S. A. D.olan bir kaç şeye ihtiyaç yaratmak Gülümsemeler, yapay Zoan Şeytan Meyveleri.

Yani Kısacası gülümsüyor oluşturmak için üzüntü kullanarak (şakacı) var. Oda yanlışlıkla iki nesne yolu adlı şüpheliyim. Kimse eğer Oda hiç Sembolizm S. A. D ve Gülümsüyor arkasında ne söz varsa biliyor mu?

+461
KrOstir 5 Mar 2011 07:21:22

Seni bulmak bilgi için bd-dvd serbest bırakmak için cesur Cadılar burada.

Bu yüzden onları kontrol etmelisiniz eger biçimde olabilir, ancak bu arada , operasyon zafer ok dvd sadece Japonca , dvd dublajlı sürümü ilgili resmi bir bilgi olmuştur.

Crunchyroll bu dizi akarsu gibi görünse de bunu kontrol edebilirsiniz.

+389
Isaiah Aholuye 20 Oca 2017 17:50:53

Çocuk gibi Erza, Gri ve Lisanna ile hem görünüşü gösterilen yani igneel altında trenler o çok uzun olabilir vardır. İgneel grubu ile birlikte ve onun görünümünü çok yakın, eğer, hemen hemen aynı diye hatırlıyorum.

En fazla 3 yıl öneririm ama tek bir yıldan daha az olacağını sanmıyorum. Fairy Tail katıldığında Natsu 8-9 civarında olduğunu teorize ve sonra Natsu 11-12 oldu.

Ama yine de emin olamayız


Kaynaklar:
http://fairytail.wikia.com/wiki/Igneel
http://fairytail.wikia.com/wiki/The_400_Year_Plan
http://fairytail.wikia.com/wiki/Natsu_Dragneel
(Lonca)http://http://fairytail.wikia.com/wiki/Fairy_Tail_+388
Kleene 6 Eki 2016 11:59:32

Henüz, urahara-San bankaisi asla ortaya çıkmıştır. O yeteneğine sahip olduğunu biliyoruz, ama aslında panel üzerinde de kullandı.

Ichigo hala 132 (Bölüm) Bankai onun ulaşmak için çalışırken urahara-San aynı eğitim yöntemini kullanarak Bankai onun kazandığı geri, Yoruichi Ichigo bildirilir ve üç gün içinde oldu.

Daha sonra 224 (Bölüm) Sado ona eğitim için geliyor. Yükseltmek için bir Bankai karşı eğitmek için ihtiyacı olan urahara-San Sado söyler. Sonra Renji ile tren Sado atar, kendi Bankai onun eğitim için uygun olmadığını söyledi. Bankai onun da saçma sapan, ölümcül ya da Unohana var Shikai uçan ray helikopter bir şey gibi odaklı silah () bir savaş olmayabilir anlamına gelir.

+367
Kitet 2 Nis 2013 23:33:05

Natsu E. N. D, kitap Natsu bu şeytani güçler barındırdığını düşünüyorum, hala tartışıyoruz bunu neden merak ediyorum ama mantıklı olacağını CH 416 açıkça anlattı. Natsu Zerefs en güçlü şeytan

+338
user2955784 18 Haz 2014 21:59:40

Issei Issei Vali zırhı 4 Birim kavga sırasında mücevherleri aldı ve kendi başına koydum çünkü vali'nin Beyaz Ejder İmparator güç, İlahi Bölmek, kullanmayı başardı. Bu (Hakuryukou geçmiş) vali'nin öncekilerden erişim ve güçlerini kazanmak için ona izin verdi.

[Ufuk Ejder]—bir mücevher ayaklarımın dibinde yatan şey aldım. Daha önce, onu vurduğumda, zırhı hasar görmüş ve bu şey uçtu. Vücudu zırh mücevher dahil olmak üzere yerle bir bölümü restore edilmiş, ama var gibi görünüyor.
...
Parçaya sağ elimin üzerinde olduğunu Sekiryuutei mücevher parçaladım ve önce aldım bu kadar [Ufuk Ejderha] mücevher içine sürdü. Yok —güç! Kutsal eşyalarımı içine nakli yapacağım.

Doğru Kutsal eşyalarını içine nakletmiş sonra aktive etmeyi başardı.

Vali karnına doğru yumruk ile vurdu! Aklımda, Buchou göğüsleri salladı!
[Böl.]
Aynı anda sadece nakledilen vardı Hakuryuukou gücü devreye soktum ve keskin Vali azaltmak kapsayan aura hissettim.

(İlk paragraf benim bakın) öncülleri gibi, son Hakuryuukou birinin gerçekten ona sonra geldi ve romanın 10 Birim kavga sırasında ona yardım etti.

+314
markovski 2 Şub 2010 07:41:01

Dizide tüm karakterler tarihsel figürler dayanmaktadır. Furuta Sasuke aslında Furuta Oribe ama sonradan onun adını değiştirecek. Aynı Sen Hayır lütfen, bırak gireyim adıyla meşhur olacak olan Sen hiç Soeki için de geçerli.

+311
Falc 8 Şub 2019 18:36:37

Göre

LiveChart.Beni ve opm_anime

Bir Yumruk Adamın bugünkü yayını Fransa Açık nedeniyle iptal edildi. #21. bölüm haftaya 11t Haziran yayınlanacak.

# 21 "全仏OPテニス2019"編成により 2 本日予定していた"ワンパンマン""最強の悩み"放送配信は休止となりました yapmak.次回の放送予定は6 25 C 火 için)/11:35 yada です yapmak.申し訳ございませんがご了承ください yapmak.錦織圭選手×ナダル選手を応援しましょう! #onepunchman

+286
binarytrails 14 Mar 2010 05:55:13

Sanki sen seyir için Roujin Z:

Roujin Z erken 21. yüzyılda Japonya'da ayarlayın. Bilim adamları ve hastane yöneticileri bir grup, Kamu Refahı Bakanlığı yönetimi altında, Robotik özellikleri ile 05: bilgisayarlı hastane yatağında Z gelişmiştir. -001 Z hastanın ilgilenir: gıda ve ilaç dağıtmak, boşaltım atık kaldırmak, banyo ve çerçevesi içinde yatan hasta egzersiz yapabilir. Yatakta-nükleer güç reaktörü atom bir çekirdek erimesi durumunda yerleşik, (içinde yatan hastaya dahil) yatak otomatik olarak beton içinde mühürlü olacak kendi tarafından tahrik edilir. Yatak testi için gönüllü olmak "" ilk hasta Kiyuro Takazawa adlı ölen bir duldur. Haruko adında genç bir hemşire tarafından bakılan bir geçersiz oldu. -001 Z içinde elektronik elementler bir şekilde Haruko ofis bilgisayar üzerinden Takazawa düşüncelerini uyarlamak için yönetmek, ve yardım için ağlamaya iletişimi kullanıyor.

Hello, nurse.

http://www.youtube.com/watch?v=ZH4K3OkRqL8

+280
didiz 8 Nis 2017 03:23:34

İlk kullanmadan önce Eren babası Titan serum yıl ile onu enjekte eder. Onu nasıl aktif hatırlar yani nasıl oluyor?

+262
Marufa Chowdhury 25 Ara 2019 20:27:58

Yanlış hatırlamıyorsam Kai o Babidi nerede saklandığını bilmiyordu çünkü nedeni. Gohan yem olarak kullandı ve sonra sihirbazın gemiye Babidi uşak takip etti. Hikayenin oradan gelişeceğini olurdu kim bilir bunu yapmasaydı eğer.

Ayrıca, Majin Buu restore sadece Gohan enerji değil, aynı zamanda dövüşlerden Babidi gemi içinde alınan enerji.

Saiyan Z-fighters karakter olduğunu Buu neyse diriltmek engel olmazdı. Sadece onunla savaşmak istiyorlar.

+203
Robbie Henry 10 Şub 2017 04:48:31
Siyah Kedi Kentaro Yabuki tarafından bir bilim-kurgu shounen manga ve anime. Heartnet, eski bir suikastçı kelle avcısı döndü Tren "Kara Kedi" izler.
+172
Telly Roberts 26 Tem 2011 10:25:12

Dragon Ball evrende ki bazı saldırılar oldukça farklı amaçları olabilir. Taiyōken panjur, Makankōsappō delikler, Kienzan kesim, vb. Ama sonra orada standart ki patlama saldırı, ve her savaş ya da dövüş sanatları okulu vardır kendi sürümü bu: Piccolo ve Gohan kullanın Masenkō, Vegeta kullanır Gyarikku Hō, ve herkes soyundan gelen kaplumbağa okul Kamehameha kullanır. Arasında kullanılan birçok isimsiz enerji patlamaları saymıyorum.

Bunlar, (renk ve şekil dışında) arasındaki farklar için evren bir açıklaması var mı?

Ayrıca, Vegeta eskilerinin yerine yeni güçlü (muhtemelen) saldırıları gelişir. Gyarikku Hō Son Flash Big Bang Saldırı için hareket eder. Kamehameha, diğer taraftan, seri boyunca bir elyaf kalır.

Canon bu herhangi bir mantıktır? Şüpheli değilim. Ama bir şey eksik olduğumu bilmek isterim.

+143
Heavy D 18 May 2013 16:10:45

4. sezon Maria Saatler Bize, bu ortaya Toko olduğunu kabul etti. O ve Yumi Yumi Kartı bulmak için kazandı Toko olan yarım günlük tarih ödül gittiğinde gerçek ailesinin tek kurtulan oydu ve sonra Toko biyolojik annesinin sınıf arkadaşı ve arkadaşı olan hastane, Merkez doktor kızı tarafından evlat edinilmiş olan bir araba kazasında öldü son bölümde, Toko ortaya koymaktadır.

Zalim yetişkinlere kulak misafiri "" dan evlat edinilmiş bir süre şüpheli olduğunu Toko Yumi söyler. Ancak, sadece son bölüm daha önce bir kaç doğrulandı. (Suguru Kashiwagi Toko sürüş olduğu sahne sırasında, Toko öğrendi o sinirlendi ve ağzını açtı, (isimlerini hatırlamıyorum) 3 kadın adlandırma kim onu sorgulamaya başlar, ama Yumi utanç OVA 3. Sezon boyunca çalışmış olanlar olduğuna inanıyorum. Ancak, Toko cevap (Suguru saldırgan hız daha fazla korkmak yok.

Onun evlatlık olduğunu Toko söyledi, yoksa kendini mi öğrendi kim merak ediyor, bilindiği miyim?

+136
Double U 19 Ağu 2012 03:50:28

Bütün bunlar yakından ilişkili ve birçok oyun birden fazla kategori içine düşecek vardır. Ancak, seçtiğiniz hangi kelime oyunun farklı yönlerine vurgu yapmaktadır. Her durumda, kesin olmak önemli değil, bu terimler genellikle birbirlerinin yerine kullanılır.

 • Eroge (エロゲ) bir Japon kısalması "erotik oyun". Bu da H-oyunları denir. Yerli Japon hoparlör bazen kullanmak terimi için tarif oyunları olmadan herhangi bir cinsel içerik (örneğin Clannad), ama İngilizce değil bu gerçekten doğru bir kullanım süresi. Eroge (ayrıca H adlı sahneleri) seks sahneleri ile herhangi bir oyun olabilir. Bu geleneksel olarak görsel Roman veya dating sims bulunmayan bazı oyunlar vardır. Örneğin, Kamidori Simya Meister bir örnek bir oyun olmadan bir çok görsel Roman içerik ama yine de niteleyen bir eroge.

Kamidori

 • Görsel Roman (ビジュアルノベル), genellikle kısaltılmış VN, bir genel tür oyun ile bir sürü diyalog ve minimal oyun (genellikle oyun olduğunu azaltılmış için sadece seçimler bir kaç arsa noktaları belirlemek ne rota girer). Olabilir ya da herhangi bir romantik veya cinsel ilişki içerebilir. Örneğin, Danganronpa diye nitelemek gibi bir görsel Roman, ama muhtemelen herhangi bir diğer kategoriler burada. Bir daha kurallı örnek olur Higurashi no Naku Koro ni, ama titiz olur bazen ısrar çağıran bir Ses "Roman" olarak bu resmi açıklama. Bu konuda ilgili terimler bölümünde daha fazla. Bir şey arıyor görsel bir roman "Roman" yönünü vurgular ve bir hikayenin en azından bazı görünüş olduğunu gösteriyor. Genellikle sadece seks sahneleri olan eroge tanımlamak için kullanılan olmayacaktır.

Danganronpa

 • Görsel Roman, metin diyalog kutularında sunulan farklı olarak arka plan üzerine yerleştirilmiştir olduğu oyunları tanımlamak için daha teknik bir şekilde kullanılabilir. Bu ayrım İngilizce konuşanlar daha Japon konuşmacılar arasında daha yaygındır. İngilizce genellikle insanlar NVL, diyalog kutusu ekranın alt kısmında ZARF olarak bilinen ve oyunlar bu siyah ve beyaz. Kader/Stay Gece bir örnek bu tarz.

FSN

 • Dating Sims bir farklı kategorideki oyun Görsel Roman. Bu oyun oyun, ama oyun nesne oyundan bir karakter ile romantik bir ilişki içine almak. En bilinen örneği muhtemelen Tokimeki Memorial series, ama orada birçok derece başarılı örnekler gibi Aşk Artı. Görsel Roman aksine, bu oyun burada oldukça karmaşık olabilir.

Tokimeki Memorial

 • Bir galge (ギャルゲーム) veya bishoujo oyun (美少女ゲーム, yaktı. "güzel kız oyun") kullanılabilir tanımlamak için herhangi bir oyun yeri büyük bir kısmının oyunu almak içine ve bir ilişki ile bir veya daha fazla kadın karakter (genellikle aynı zamanda). Bu heteroseksüel erkekler de pazarlanıyor. Flört simülatörleri ve görsel Roman olarak sınıflandırılmış olacak bir sürü olarak sınıflandırılmış olacak oyunlar bir sürü içerir. Çoğu oyun böyle uyum içine bu kategori, hem de uygun bir diğer kategoriler olsa orada örnekler gibi Gal*Gun olan muhtemelen sadece uygun olarak galge.

Gal*Gun


Oyunlar bu tür tanımlamak için kullanılacak diğer yakından ilgili hüküm var. Burada bu kısaca anlatacağım:

 • Bir Ses Roman bir tür görsel Roman. Terim bir marka tarafından Chunsoft ve vurgular sesi yönlerini aksine görsel açıdan. Ses Roman aslında görsel Roman daha eski ama marka terimi, çünkü "görsel Roman" uzun vadede sıkışmış biri var. Eski oyunlar için aradaki fark biraz önemli, ama en modern oyunlar için temelde iki terimin anlamı arasında hiçbir fark yok.

 • Bir Kinetik Roman bir tür görsel Roman olmadan herhangi bir oyun hepsi. Bu kahramanı için karar verme gibi şeyler içerir. Herhangi bir oyuncu girdi eksikliği nedeniyle, bu hikaye tamamen hazır bir oyuncu arasından herhangi bir giriş olmadan okur. Bu eklenen grafik diyalog, ses, ve genellikle daha fazla odaklanma ile sıradan romanlar çok yakındı. Planetarian olurdu bir örnek böyle bir oyun. Kinetik Roman genellikle daha kısa diğer görsel Roman, ama orada özel durumlar için bu gibi Higurashi.

 • Bir Otome Oyunu (乙女ゲーム) bir oyun için pazarlanan kadın. Bu kabaca eşanlamlı terimi Bishounen oyun (美少年ゲーム), hangisi dersin doğrudan analagous için bishoujo oyun dışında şimdi karakterleri erkeklerin yerine kadınlar. İyi bilinen bir örnektir Hakuoki.

 • Bir nakige (泣きゲー, kelimenin tam anlamıyla "ağlama oyunu") bir tür görsel Roman hikaye için tasarlanmış bir duygusal etkisi oyuncu. Çoğu oyun, stüdyo Anahtarı vardır nakige (örneğin Clannad). Bir ilgili ama farklı terimdir utsuge (鬱ゲー, kelimenin tam anlamıyla "sıkıcı oyun"). (Tek önemli zorluklara sonra olsa) genellikle mutlu sonlar var nakige, aksine, genellikle olumlu değildir utsuge. Ayrım açıklamak zor, ama her tarz bir kaç oyun oynadıktan sonra kesinlikle bileceksiniz. Bazı önemli örneklerinden utsuge olurdu Saya Şarkı veya son önemli iş Yeniden.

 • Bir nukige (抜きゲー, kelimenin tam anlamıyla "mastürbasyon oyunu") bir tür eroge ki neredeyse tamamen odaklanmış cinsel içerik. Adından da anlaşılacağı gibi, Pornografik malzeme olarak uygun değiller. Görsel Roman gibi oyunlar açıklamak için alışılmadık bir şey olur. Üretmek için hala satma eğiliminde kolay oldukları için bunların hepsi eroge üretilen büyük çoğunluğu vardır.

Diğer şartlar vardır ama bu herkesin oyun bu tür kategorize geldiğinde bilmesi gereken kişilerdir.

+70
user367964 3 May 2018 03:49:42

Hironobu Sakaguchi, bir tasarımcı Kare (şirket geliştirilen Final Fantasy), oldu aslında yaratmak ne gördü gibi bir magnum opus. Sonra onun eksikliği başarı ile önceki Kare başlıklar (neredeyse lider için onun iflas), bu onun son girişimi için yaşamak onun fantezi geliştirme oyunları.

From Wikipedia:

Ama kendisine atfedilen şirket iddialara göre iflas bakan, Sakaguchi, şöyle bir oyun vardı onun kişisel son-hendek çaba oyun sektörü ve onun adı, Final Fantasy, saplı onun duyguları zaman; vardı oyun değil, satılan o olur sahip çıkın iş ve gitti geri üniversite.

Wikipedia öznitelikleri bunu başka bir maddeile doğrudan bir alıntı:

“Adı ‘Final Fantasy’ eğer satmadın ise, oyun sektöründe bırakıp üniversiteye geri gideceğim, benim duygu sergilediler. Bir yıl tekrar, bu yüzden hiç arkadaşım olmazdı olurdu gerçekten ‘son’ bir durumdu.”

— Hironobu Sakaguchi

+33
Wayej Kuruni 14 Oca 2019 11:51:18

Yani 642 bölüm donanma KARARGAHI ve (üzgünüm unuttum rütbesi/adı) yeni adam arasında bir görüşme ve Saka şunları söyledienter image description here

Tam olarak beş büyükleri olan ve gücü ne kadar olur? Donanma KARARGAHI şaşkına çevirdi gibi.

+11
Jacob Hamacher 5 Mar 2011 09:33:49
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil