Shichika neden Prenses Hitei onunla seyahat etmeye izin veriyor mu?

Kapanış kredi Katanagatari Haritayı Shichika yolculuk ile Prenses ve güzel olmak bir dostu ona. Ama Togame ölümü için en azından dolaylı olarak sorumlu değil, ya da sadece onu öldürmek kendi kendine karar verdiğini Emonzaemon bahseder kısmı yanlış mı anladım?

Ondan nefret etmek için bir sebebim olurdu o zaman neden onunla birlikte yolculuk yapmasına izin vermiyor Shichika?

+26
user24805 25 Eyl 2013 01:09:12
29 yanıtların

Bu sadece belli belirsiz bir cevap için benim soru ama: ikinci OST dahil parça "Uyumlu" (aynı zamanda kullanılan ED için bölüm 23), bir vokal parça için kabaca aynı melodi olarak "AL ı[email protected]" (bu bir standart Sawano numara olarak "MKAlieZ" vs "aLİEz"; "アZ-Kat" vs "Bir/Z"; ve benzeri). Gibi "AL ı[email protected]", öyle bir 16-bar ses giriş 0:19 0:35 (gerçi içinde 3 / 4 yerine 4/4), ama gerçek anlaşılır sözleri:

煌めく欠片
降り注ぐ空に
未来繋ぐドア
隠した


Kabaca,

Parlayan parçaları, gökten düşmek, geleceğe kapı gizli.

Şimdi, bu açıkça değil ama ne Cyua şarkı söylüyor AL ı[email protected], ama mivilar fark yorum Cole cevap, Cyua belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor olabilir şarkı sözü 未来 mirai "gelecek" ve hatları ile ne şarkıcı (Amamiya Sora / Asseylum) şarkı söylüyor üçüncü dört dörtlük parçasının tanıtımı için "Uyumlu". Ne yazık ki,@"AL ın"giriş "Uyumlu" ve bilinmeyen sözleri için giriş bilinen sözleri arasında başka yazışmalar ayırmakta zorluk var.

+999
john salinas 03 февр. '09 в 4:24

O ses parça Migi Teması denir. Öyle oldu biraz zor bulmak adına orada değil gibi görünüyor olması çok darbe üzerine Parasyte OSTs, ama burada bir YouTube linki için.

+998
Vamsi Nadella 9 May 2016 02:46:36
Yu Yu Hakusho Hayalet Dosyaları Yoshihiro Togashi ile fantezi shounen bir manga, bir anime uyarlaması ile. Lise suçlu Yusuke Urameshi bir çocuğu kurtarmak için hayatını feda eder. "Yeraltı bir Dedektif" gibi çalışarak, iblisler ve hayaletler davaları inceleyerek ikinci bir şans verilir.
+894
Lausanopoulos 27 Eki 2016 10:03:09

Bunlardan birkaç potansiyel bir seçenek, bazı bilgilerin biraz karışık olduğunu umarak karanlıkta bir atış vardır:

  • Canavar Çiftlik sahibi Canavar vardı doğan diskler ve kullanılan savaş diğer canavarlar. Mecha bir anime değil ve 1999 yılında çıktı. Kahramanı değil, dönüşüm çoğu zaman.
  • Saint Seiya - Var dönüştüren kahramanları bak mecha gibi. Ama, 80'lerin sonlarında çıktı tüm diskleri hatırlamıyorum.
  • Escaflowne - çıktı 90'lı yıllara, mecha gibi.

Olabilir de biraz lezzet Digimon, Lost, vb.

Çok az Mecha anime bu değildi ama Lost ya da Night çıktı 90'lı yıllara olduğumu farkında; ama burada bir liste.

+871
Tboss 17 Eyl 2017 19:28:41

Pre-görünmez zırh "olarak Busoshoku Haki bu timeskip kullanın mangada ise açık mavi bir ışın, Yıldırım benzer, şekillendirme hızlı bir perküsyon olarak gösterildi, sadece güçlendirilmiş bir etkisi görünür başka bir şey wiki gösterildiği... şöyledir :v olarak gösterilir

+850
cherrys6 22 Haz 2015 14:31:24

Bu çok iyi, çünkü benim en sevdiğim karakter ve karmaşıklığı ve onun akıl sözünle beni çeken ve - en azından anime - “gerçek benliğini hakkında yeterli sadece sana söylüyorum iyi bir iş yapmak onlar geçmişte inanıyorum” ve daha fazla isteyen bırakmak için bir düşündüm. Üstten başlayarak: 1.) Evet - En azından niyeti yoktur. Asla o formu almak veya tekrar Yokos güç ödünç - (Kurama - yarı insan) geçerli kendini yeterince sevdiği insanları koruyabilmek için güçlü belki daha da güçlü olmak istiyor.
“Ameliyata gerek yok; sadece paraphrasing daha fazla disiplin gerekiyor” demişti. 2. Bu GERÇEKTEN şeytan turnuva ve iksir kullanımı sonrası tetiklenen olduğuna inanıyorum. Daha önce hiç “Suichi” umm, onun kafa konuşur mu Yōko. Yani bu iki kimliği birbirine konuşabildiğini kutusunu ona zaman ters. Bu “geçerli” fikrini ne ruhların birleşmesi olduğunu düşünmeme yol açıyor sonra olmaz beri kafasında tek bir ses ve son güncel hayat ve vücuduna ama daha büyük bir bağlılık VE sınırlamalar (tam) bilgi ile Kurama sadece. İksiri kullandıktan sonra gücü artırır geçmişteki fiziksel forma alıp ama aklı hala Kurama ise “bu daha büyük” Yōko “yetki kullanma”becerisi gösterilir. 3.) geçmişini inkar veya terk etmez - sadece mevcut durumu geçmişi suçluluk veya utanç ve geçmişte onun gücü olmadan gerçek kimliğini olalım istiyor. Önce güç kendisi için ve güç istiyordu. Şimdi korumak için güç istiyor ve kendi yoluna (Mevcut durum Kurama yol) gibi güçlü olmak istiyor

+821
dood 17 Eki 2010 10:24:52

Ben vardı Google'da Ishida Sui sonra okuma Tokyo Ghoul, ama ben sürpriz bulmak için en az bilgi hakkında onu. Ona tek bir fotoğraf bul, Wikipedia sayfasında bile edemedim.

Ishida Sui bu kadar zor olmak neden? Ben aranan diğer yazarların manga gibi Sigara Kawahara olan SAO buldum onu hemen (birlikte onun resim). Diğer yazarlar da Ishida gibi zor? Ama neden böyle yapıyorlar?

+774
Harry Kaufman 15 Nis 2015 00:33:01

Maha Zoldyck olduğunu ifade etmek baba Zeno Zoldyck ama bu retconned sonra. Maha Zoldyck olduğunu belirttiği için dedesi olan Zeno.

Maha Zoldyck sadece bilinen Artırıcı olarak Zoldyck ailesi. Onunla bir müddet hayatta kalmak için bilinen Isaac Netero ve sadece tek taraflı rakibi oldu. Maha kez Başbakanlık yaptığı dönemde en güçlü savaşçı olduğunu Isaac Netero bir kez bile söyledi.

Hala Maha oğlu ama Zoldyck soy ilk Transmuter o, büyük olasılıkla Maha karısı olarak varsayabiliriz kim Onay Yok. Ve Büyükanne hakkında aynı şekilde, onaylama.

Zeno ise babasının Silva Zoldyck. (benzer nen onların tipi bakın.) Killua annesi çağırır onu, babası Zeno, çünkü onun babası-in-law.

+715
uingtea 5 Ara 2013 16:52:22

Hayır Ortadoğu'da Terörle Savaş dayanıyordu. Bir Arap oldukları etnik gruba bakarak söylemek. King Bradley ve savaş çığırtkanı yandaşları 11 Eylül ve sonraki işgal alegorik olurdu yanlış bayraklar yaratıyordu, ama dizide savaş kışkırtmak için taş oluşturmak bir memur tarafından çocuğun öldürülmesi olacaktır.

Alegori iki farklı nesiller kullanıyor, bir Amestrians Alman Führer ve beyaz deri mavi gözlü söylemleri olan ve milyon onlara ambargo ve benzeri moda gösterisi oldu ülkenin kendi savaş altında ölen Iraklı sivillerin[s].

Almanya Orta Doğu, Osmanlı İmparatorluğu ile arkadaş oldu, bu yüzden iki bağlantı yapabilir bilmiyorum çünkü garip.

Ayrıca Aryan ana tarih kitapları gibi mavi gözler sana beyaz, sarı saç demek değildir. Aryanlar Olan (Arazi) İran da Aryan ve beyaz ne de sarışın ya da mavi gözlü değildir.

+664
Katerinqvelilaya 5 Nis 2014 13:15:12

Aslında Hepsi Olabilir hız konusunda elimizdeki tek bilgi bu.

Bu sahne senin söz oluştu Bölüm 90, hangi söyler bize bu Olabilir koştu 5 kilometre içinde sadece 30 saniye vererek onu bir hızı yaklaşık 600km/saat.

Eğer ben hatırlamak doğru, bu şu anda en iyi tahmin ettik Tüm Olabilir hızıyla onun prime, çünkü biz biliyoruz o daha hızlı bu. Yapılacak tek şey ek bilgiler veren yeni bölümler için beklemek.

+625
Guilherme Serafina 11 Eki 2018 09:06:18

Bir puan ve 11 ay önce, ben katıldı bu topluluk için sormak bir soru: Neden Cüce değil kaçış flask? Bugün, bu soru benim için yeni bir anlam vardır. Sitemizde artık flask ile bağlıdır. Müreffeh bir toplum, anime ve manga bilgisi ve aşkımızın sembolik olarak şekil alıyor.

Bir yöneticisi olmak için fırsat arıyorum bu yüzden. Bizim toplum büyüdü, içerik ve üyelerinin anime ve manga bilgisi ve aşkımız daha azını temsil etmesini sağlamak için gayret var.

Bu topluluk en iyi Futurama içinde "doğru bir şey yaptığında, insanlar hiç bir şey yapmadığına emin olmayacak dedi: bir felsefe ile yönetilen görmek istiyorum." Kullanıcılar eğitmek ve kullanarak uygulama sadece gerekli olacak anahtar mücadelede birçok kullanıcının karşılaştığı sorunlar (ahem) bizim topluluk vardır kucakladı. Geçmişte çeşitli topluluklar aracılı var ve sitemizde her gün saatlerce sohbet etmek, bu felsefeyi takip edemem eminim.

Neden ben değilim? Eh, ben değilim mükemmel bir moderatör. Ama ne olursa olsun, eğer seçilmiş olursam, bu toplum büyük işler başarmak yardımcı olmaya devam edeceğim.

~ Killua benım

+613
Gail Marie Grayer 20 Haz 2011 18:55:56

Mesih İbne Fareler değil insanlar için kurtarıcı ya da Mesih için.

İbne Fareler, o İspiyoncu (Yanlış bir Minoshiro ile) öğrendim bunu ima ediyor

aslında sonunda Saki spekülasyon olarak fareleri DNA (karışık)genetiği değiştirilmiş insanlar

ve tüm yoğun amaçlar için, çok-cantus insan cantus kullanıcıların egemen sınıfın kölesi vardı) burada olmayan Köle Hanedanları (bu gibi kullanıcılar cantus kölesi. İnsanlara karşı isyan girişimi İbne Fareler sonunda cantus güçlere karşı mücadele edemez, çünkü katliam olurdu.

Güya aynı kaynak İspiyoncu hakkında öğrenilen Ölüm Geribildirim (ve muhtemelen ne olduğunu Orge) hangi cantus-kullanıcıların 4 grup var genetiği değiştirilmiş kendileri için açılamıyor öldürmek diğer üyelerinin kendi speices. insan görünüyor ama uzaktan Garip bir Sıçan gibi) olmayan bir şey Ölüm Geribildirim olumsuz reaksiyonları tetikleyebilir serinin önceki görüyoruz.

Tarafından yetiştirme Maria ve Baz çocuğu olarak İbne Fare (ile yazdırma) O/O (anime bir kızın, manga bir çocuk, değil emin hakkında Roman) olur değil etkilenen ölene Geribildirim zaman öldüren insanlar (çünkü Mesih O/O İbne Fare ya da Sıçan Tuhaf insan ve gerçek insan başka bir şey) ve köy tehlikede Dev ölüyor sona erdi çocuk öldüren (doktor) tek bir Devi öldürmek için hile ve karşılıklı yıkım aldı bir Dev oldu ne zaman Saki anlatırken Tomiko Asahina tarafından açıklandığı gibi. Güçlü cantus kullanıcı olmasına rağmen zayıflamış ve Mesih tarafından öldürüldüğü Shisei Kaburagi Mesih karşı karşıya bu daha barizdir.

Şimdi bir isim hiç bir zaman insanlar tarafından kullanılır gibi anlayış Mesih ve Mesih, Mesih, kurtarıcı olarak bakın İbne Fareler, özellikle İspiyoncu, değil. Saki Maria'nın (ve Baz yok) Oğlum/Kızım gibi ona bakın, ancak çoğu insan ya da bir Canavar olarak ona bakın

+584
Xuan hoan 6 Eyl 2019 02:37:49

İtachi, Sasuke, Madara Yapmış ve hakim önüne gelecek var "Evren" göz Amaterasu, Tsukuyomi, Susanoo, Izanagi ve Izanami "standart" Mangekyou yetenekleri vardır. (Hepsi bütün yeteneklerini kullanmış verildi.)

Ancak, Shisui ve Obito var evren (Komoamatsukami ve Kamui sırasıyla) Mangekyou benzersiz yetenekleri vardır. Bazı Yapmış gözleri neden benzersiz yetenekleri ile geliyor? Standart yetenekleri yerine onlara ek olarak ya da bu yeteneklerin ne yaparsınız?

Obito Kamui vardır her zaman kullanılan ve hiç gösterildiği kullanarak standart yetenekleri ile onun başına bela (o zamanlar Izanagi ile bir nakil Yapmış), hangi yapar beni merak ediyorum eğer özel yetenekleri vardır yerine standart olanlar.

+563
Burak Yildiz 18 Tem 2012 19:07:33

Piyano olduğunu ilk oğlu Kral Piccolo. Mutasyona uğramış bir Piccolo Namek yumurta tükürme tarafından oluşturulan.

+556
Mark Appleton 4 Mar 2011 00:40:41

/Araştırma geliştirdi ise Kihara Amata gerçekten bluffs ve gerçekte aslında Hızlandırıcı güç (belki de belirli bir soundwave tarafından 1 hakkında bal: Şeker, fruktoz Amata bir şey söz olarak aktif) bazı ince böcek yerleştirdi benim teorim. Sadece bu mümkün hep birlikte ve cevap Amata yeteneğini kullanarak ve hata sadece kişi ve güçlere dayalı "rüzgar onun" üzerinde Hızlandırıcı yönlendirme kalkanı atlamak için genişletilmiş olabilir sadece fark etmemiş Hızlandırıcı için yeterince ince bir hata oluşturabilir olduğunu Hızlandırıcı güçleri devre dışı bırakmak izin bir hata implant etmedi neden isteyebiliriz. Bu sadece yazarlar umutsuzluk üzerinde Hızlandırıcı için bir maç yapmak ve böylece hikaye onun PİS vardır, o zaman teorim biraz uzak bir daha anime Toaru wiki okudum, kaynak olarak herhangi bir biçimde yer olarak belirtilen ve bu dikkate alındı olabileceğini bile düşünüyorum ama. bu sönümleme olmadan ayette olabilir hangi ile aklıma gelen tek açıklama ... Bu ayette sadece olası bir teori olabilir kabul ediyorum.

+455
Sergey Pimanov 9 Ara 2019 01:47:16

Minako bu bölümde enerji drenaj atlatmış dışında kimse için yeterli bir neden olduğunu haklısın. İyi gözlem!

Enerji akışını sadece kediler dışarıda olan insanlar için de geçerli olduğunu mümkündür. Enerji akışını sadece kesinti şehirdeki iken yerleştirilmiş olması mümkün. Bu durumda, kızlar ve Baz siviller enerji drene edildi aralığında ayakta oldu değil sürece, (tüm diğer siviller de menzil dışında birlikte) dışlanmış olabilirler; enerji akışını her Tokyoite oldu bu özellikle belirtilmiş değildi. Ama çöktü ... isteyenler için oldukça yakın görünüyor yaptılar. Eğer kızlar oldu dönüştüğünü senshi formu zaman göçünü miyiz hipotez olarak senshi bir yüksek güç toleransı daha normal insanlar ve böylece olabilir korumak bazı enerji bile eşit miktarda oldu drene onları, ama 1) vardı ve dönüştürülmüş form zamanı, ve 2) bile oldu, bu Kristal canon, Baz Tuxedo Kamen gibi giyiniyor ama sihirli bir alter ego olarak (klasik anime serisi yapmak mümkün olsaydı hangi) senshi bu yüzden Baz tutma bilinci hala açıklanamayan olurdu aynı şekilde bir dönüşüm değil. Baz herhangi bir dönüşüm öğe kendi değil, çünkü özel bir güce sahip dönüşüm broş yüzünden olamaz.

Bu mantıklı bir mecaz olan mahou shoujo tür. Ay savaşçısı olduğu ilk mahou shoujo serisi olan kombine Changzhou okyanus motor (söndürme ekibi gibi Power Rangers, genellikle ilgili dünyayı kurtarmak ve korumak sivillerden aliens/canavarlar) ile mahou shoujo (önceden yoktu çok etkilenen herhangi bir ihtiyaç için dünyayı korumak; klasik sihirli kızlar kullanılan kendi güçleri için nichijou [günlük hayat] faaliyetleri kılığa İyi vatandaş eylem ya da taşımak için bir sır kariyer). Eğer diğer mahou shoujo serisi buna dahil söndürme ekibi gibi Oldukça Tedavi, atla köpek balığı aynı şekilde bu olaydan sonra şu davadan etkisi Sailor Moon, hangi öncülüğünü kombine Changzhou okyanus motor-ile-mahou-shoujo tarzı mahou shoujo. Diğer bir deyişle, bu bir mecaz olarak mahou shoujo önce Sailor Moon, yani Ay savaşçısı ihtiyaçlarına sahip bir evren açıklaması için bu olamayacağını verdiği için bir mecaz.

+379
goncharenkovr 29 Haz 2018 07:59:41

Ama Oda henüz bize anlattı ve belirsiz "uyanmış" şeytan meyvesi kullanıcısı için ne yapar tanımı ile, canon belirten bir yol olmadan inanmıyorum ya da başka gerçekten sağlam bir evet ya da hayır farzet edebileceğimiz bir şey değil. Eğer (ama ile [kızı]) noktalarının hepsi kaybeder, çünkü oldukça iyi bir golfçü olmak isterdi, ama yine de, kesin bir şekilde söyleyebiliriz nitelendirerek canon olmadan etmese topal Helikopter nazik olun, çünkü bir ileri bir geri dönüşüm yeteneğini korumak olacağını tahmin ediyorum.

+337
New2Math 13 Nis 2010 17:56:49

Düzenli bir yapay uzuv bir otozırh kullanıcı/tam çalışma kolu/ bacağı olarak kullanmak mümkün gibi görünüyor gibi bir başyapıt olmalı... ancak görünüyor.

Ne bir otozırh hakkında bu kadar özel? Nasıl çalışır? Herhangi bir dezavantajı var mı?

+315
hiena 8 Tem 2010 04:48:41

Konu senin olduğunu anlatıyor adlı fansubsve bu kavramın sınırları aşar düpedüz; grupların hayranları olsun birlikte çevirmek bir iş yapıyorlar hayranları için onların dili.

Bu kökten farklı, gerçek, lisanslı altyazı işi büyük şirketler, bu önemli farklılıklar olmakla şimdiki resmi lisanslı altyazı işleri, ama fansubs:

  • Bu iş resmi olarak lisanslı için çeviri, yani bir tüketici olacak doğrudan destekleyen hem orijinal yaratıcısı ve ekibi kim çeviri mümkün;
  • Bu tercüme işi yapmış profesyonelce ve doğru bir şekilde, özellikle belirli nüansları bulunan Japon dili olan değil her zaman doğru çevirmek için İngilizce;
  • Bu eserler genellikle içine yerleştirilmiş mağaza ve dükkanlar için düzenli perakende satışya da akış ülkeyebağlı olarak lisansını almıştır.

Çeviri zor, tashih yapılır, ve belki de sesi ve/veya orospuluk için yerelleştirilmiş (yine şaka ya da kavramları iyi diller arasında çevirmek değil) bu sektörün içine çok az bilgiye sahibim, ama ikisi arasında önemli bir benzerlik vardır.

Bu iş genellikle bu bölgede yasal satın almak için halka yaygın olarak kullanılabilir olan üçüncü önemli fark, vurgulamak istiyorum. Fansubs var olan en büyük nedenlerinden biri, iş zevk için bir bölge için ilk olabilir veya yasal sonuçları olan bu ülke, getirilecek olan iş, genel durumu olmamasından kaynaklanmaktadır.

Ben avukat değilim, ama fansubs ve önce korsanlık hakkında bazı şeyler okudum not; genel olarak, sektörün tüm o mutlu değil.

Fansubbed iş distribütörler çalışan bir ülke veya bölgede lisanslı olmayabilir nedeni yansımaları yüz olabilir, ve çevirmenler etkin bir çalışma korsan vardır.

Ben Çin'in anime iklim için konuşamam ama resmi çeviriler, bu ülkedeki dağıtım için lisanslı olması gerektiğini beyan edeceğim. Ülkeniz ve destek lisanslı iş bulmanı öneririm, daha fazla lisanslı çalışmaları nedeniyle daha uygun bir pazar olması için gelir sağlamak gibi.

+303
tinymachine 14 Eki 2019 23:10:59

Cevabı yine biz daha basit bile olabilir. Kakashi copy ninja, o kişi kim var kopyalanamaz 1000 jutsus. Neden yapmış kopyalama yeteneği kullandı? İşte nedeni.

  1. Zaten jutsu kopyalamış, böylece tekrar kopyasını ona ihtiyacı yok.

  2. Bu jutsu-mümkün, böyle Hyouton Kekkei Genkai olarak kopyası değildir.

  3. Bunu kopyalamış olsa bile, nedeniyle yeterince çakra bunu yapmak için kullanabilir.

  4. Kopyalayın ama jutsu kopyalanan layık değildir.

+277
Md Irshad Khan 31 May 2015 10:59:48

Berseria masalları insan hala (zamanında sürüler halinde gökten Kırmızı gece törenleri sonra inmiş olan Malaks denir) Seraph görebileceği bir süre boyunca Zestiria yıl önce bin sırayı aldı.

Anime büyük olasılıkla ve Malaks Zestiria zaman çizelgesinin şarkıyı dinlerken olma duyguları geliştirmek nasıl Berseria sırasında dedikleri gibi (Cinler) Afacanlar kökeni göstererek iki bağlanmayı deneyin. ve Bölüm 5 başlık Felaketin Başlangıcı gösteriyor.

P/hapishane pelerinli bir çeşit giyer Ler. vites geri sonra cezaevi Cephanelik benzeyen bir yağma var

+228
Sheryl 15 Kas 2017 11:28:47

Naruto-wiki:

Ninjutsu ve genjutsu kullanamaz çünkü taijutsu konusunda uzman Lee, aksine, Adam üst düzey bir genjutsu ortadan kaldırmak için yeterli yeterli olduğu gibi ninja yeteneklerini diğer iki formları kullanarak, tam uyumlu.

aslında mangada bu kaplumbağa birden çok kez çağırıyor

+175
danilopopeye 23 Eki 2018 17:09:18

Bu da aradığınız ses parça: https://soundcloud.com/anasourik/kaze-to-honoo-no-rondo

+143
rohit27kr 28 Eki 2015 03:17:13

Son zamanlarda Owari no Seraph iki sezon izleyerek bitirdim. Yeni bir sezon olacağını sanmıyoruz, bu yüzden manga almak istiyorum.

Hikaye nerede mangada devam ediyor, (ikinci sezon) anime 12 bölüm sonra?

+125
Exirtis 24 Mar 2011 12:51:00
Mushiking: Böceklerin Kralı Japon tahsil kart oyunu dayalı bir anime.
+122
Emeka Mbah 15 Oca 2015 06:41:51

Orochimaru bir adam ona karşı koruduğunu biliyor musun?

+110
kllrchrd4 30 Nis 2013 11:54:09

Mavi Kral, Resei Munakata, herhangi bir felaket olmasına izin vermeyeceğini bildiği için çekilecek kendisi izin verdi, ve olursa, hemen bunu düzeltmek için çalışacağını söyledi.

Ayrıca kimseyle kavga etmek ya da sabıkası daha fazla güç çekmek, Demokles'in Kılıcı oldu kötü şekli nedeniyle yapmak istemedi. Yeni 4 Septer gözaltında biraz dinlenmek istedim o yüzden üzerinde çalıştı, ya da etrafındaki her şeyi yok eder o kadar kızdığını dert etmedi.

+82
user7299673 29 Nis 2015 03:13:20

Tüm titanlar aslında tek bir varlık olduğu gibi, tüm titanlar yeme Eren tam titan'ın güç vermek gerekiyor.

Ymir Fritz titan gücü kazandıktan sonra 13 yıl öldü, ve "ruhu" dokuz halefleri bölünmüş, yani ruhunun o parçaları tekrar bir araya gelirlerse, Ymir ve Eren arasında bir iktidar mücadelesi olduğunu görebiliriz.

145 Fritz Kral hala bazı etkisi vardır ve biraz Kurucu Titan'ın gücü devralmak kim kontrol ediyor, böylece benzer bir güç mücadelesi orada Ymir ve Eren arasında, eğer Eren bütün devleri tüketir olabilir. Ve eğer Eren Ymir yenmeyi başarırsa o zaman Ymir hala "13 yıl laneti"neden olan titanlar üzerinde bazı kontrolü/etkisi var gibi kural atlamak mümkün olmalıydı.

Ve çok Eren Armin yemek şüpheliyim, bu yüzden Eren orijinal titan güç kazanmak değil bence.

+61
user81330 2 Oca 2011 08:03:55

Vampir Şövalye, Yuuki ve Kaname arasında ailesel bir ilişki nispeten kafa karıştırıcı. Biri bunu açıklayabilir mi?

+42
Nimbal Rahul 9 Eyl 2017 06:20:43

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil