Kyoko neden Madoka Barcelona resmi resmi yok?

Kyoko serinin daha önemli sanat eserleri resimde olmayan bir nedeni var mı? Sihirli kız hikayenin ana parçası olarak ve arsa için önemli bir karakter, grubun geri kalanı ile özellikli olmasını beklerdim. Bu parça olarak görüyorum

Crunchyroll image

anime bu "resmi" sanat için bu geçerli bir varsayım olup olmadığını (engelleme) neden yer değil Kyoko kadar önemli bir karakter yani?

Görüntünün üstünde olduğunu kullanılmış için Netflix1 geçmişte ve şu anda kullanılan Crunchyroll listesi gibi. Geçerli (13 Aralık 2014) resim tarafından kullanılan Netflix görünüşte farklı ama yine de hala yok özellik Kyoko.

Bu "olay" bir başka örnek manga ilk hacmi görülebilir:

madoka magica manga 1 coverart

ama bu basit bir açıklaması olabilir

Kyoko o ilk bölümün sonuna kadar görünmüyor olabilir, ve bu yüzden onun karakteri olursa olsun ilk bölümü için önemli değil.

Sorum şu:

Neden anime daha ikonik veya resmi resim görünür Kyoko, ya da resmi yanlış hakkında(ler) varsayımım var değil mi?


EDİT: Daha fazla vaka


1Bu resmi hatırlıyorum kullanılıyor gördüğüm zaman, bunu Netflix bir süre önce, ama emin değilim eğer olmuştur güncellenmiş/değiştirilmiş beri, çünkü ben bunu kullanmak hizmetini artık.

+453
evan54 24 Ağu 2012 22:32:09
28 yanıtların

Hiçbir hata yoktur. Şeytan & Düşmüş Meleğin iki Kanadı var. Annesi melek düşmüş olan babası yüzünden öldüğünü düşünüyor gibi nefret ediyor.

Normalde şeytan kanatları o yüzden yarı melek & yarı şeytan olduğunu kutluyor korktuğunu söyledi. Ben ne düşünüyorum böyle.) Onu hiç nazik tarafı sevmezdi ve geçmiş duygularını değiştirmez bilerek O & O korkuyor eğer(ıssie) herkes bunu biliyor, ondan nefret edecek ama "söyler."

Kaynak http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Akeno_Himejima

+998
Fyodor Volchyok 03 февр. '09 в 4:24

Jozu sağ kolunu savaştan sonra kaybolduğunu wiki okudum. Ama daha önce hiç görmediğim, ne de anime fark.

Ve ben kaybettim o kısmı bulamıyorum.

Ne zaman ve nasıl kolunu kaybetti ve kim kavga ediyordu?

+989
tasky Louis 29 Kas 2013 09:17:06
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Orada 悪鬼 (Akki, yaktı. "kötü ruh" olarak çevrilen "şeytan" ya da "canavar") ve 業魔 (Gouma, yaktı. ""karma " şeytan"). Eski, bir.k.bir. Raman-Klogius Sendromu, ya da "tilki bir kümese sendromu" genetik. Stresten kaynaklanan zihinsel istikrarsızlık ile PK kullanıcılar, sorunlardan kaynağı olarak dünyayı görmek, suçluluk veya pişmanlık duygusu, bir seri katil gibi öldüren biri. İkincisi, bir.k.bir. Hashimoto-Appelbaum Sendromuvar PK kullanıcıların bilinçaltında kontrolünü kaybetmek onların güçleri nedeniyle stres ve bozan her şeyi etrafında onlara bağlı bir genetik bozukluk, depresyon gibi.

Kısacası, Cantus ile kasten öldürmek isteyenler "Cantus ile bozuk olan ("İblis "ya da" devler "olarak tercüme) kötü ruhlar" ve o bilinçaltında, "şeytanlar" karma " olarak adlandırılır." Eski stres onların yansıtmak & sorunları için dünyanın suçu ve etkin (cinayet işlemeye eğilimli olması gibi) dünyaya karşı Canti dönüyor. İkincisi stres onların içselleştirmek, kendilerini ayrı onları yapıp rağmen işlevi başa çıkmak için ya da uyum ve deneyin. Yavaş yavaş (depresyon gibi) başka şeyler, Cantus onların sızıntı sonucu izini kaybetmek onlar stres üzerinde çok durulacak.

Hem zihinleri stres tarafından kırılmış, ama nasıl olur sonuçta ne belirlemek uğraşıyorlar.

("Vidalı herkes!") düzeltilmesi gereken "insanlara insan görmüyor toplumun ahlak ve görevleri kötü ruhları" kurtulmak kendilerini, ama oldukça sorunlar. Biraz sürücü eğlenceli olduğunu düşünüyor ya da hayvanlardan nefret ettikleri için yolda hayvanlar üzerinde çalıştırmak için kullanılan bir araç gibi.

"Karma şeytanlar" hala toplumun ahlak ve görevleri tutun, ve insan insan olarak görüyor, ama iç sorunlarıyla ("herkes için sorunlara neden ben") baş etmeye çalıştıkça onlara istemeden zarar. (Ve neden patlar) zehirli gazlar ya da yağ sızdırıyor, bazı mekanik sorun nedeniyle yayan bir araba gibi.

Shun, yani "karma bir şeytan olur o istediği için insanlara zarar vermez," ama "Mesih" özgürce insanlara zarar vermek dilerse, böylece "kötü bir ruh haline."

Kolu nasıl ne oldukları tüm insanların eğilim de olmak zorunda, ama stres sonuçta belirler. Saki stres ile iç ve dış çatışmaları dengelemek için ve halkın iyiliği için kullanmak mümkün.

+986
Aura Kisieliute 26 Şub 2014 18:48:06

Tokyo Ghoul sansürsüz bir sürüm bulamadım.

Henüz piyasaya çıktı mı? Eğer değilse, serbest bırakılması için tahmini zaman bilmek istiyorum.
(Sonsuza kadar böyle kalacak değil eminim.)

+982
xpatiate 14 Şub 2012 20:54:32

Ne yazık ki, yok.

Gelen Charlotte Bayanposta:

"Yağma" bir yan etkisi yoktur. Daha fazla insan yeteneklerinden yağmalar o anıları kaybeder.

İnsanların farklı yetenekleri onbinlerce emici sonra dünya çapında tüm anılarını kaybetti.

When Otosaka Yuu first wakes up

Hiç kurtulabilmeyi o yüzden değerli phrasebook yolculuğundan ona nasıl bildiği tek şey vardır, böylece.

Başlık bölüm kendisi, Anılar Gelecek, gelecek fikri o olur artık yaşamak için anıları o henüz oluşturun. Bölüm sonunda Öğrenci Konseyi ve kız kardeşi ile tekrar bir araya gelmişti ama onları aynı anıları paylaşmak istemiyor çünkü o ne demeliyim kaybolur.

Yuu lost for words

Ve bu bölüm başlıktan habercisi Takajou dürüst ve Yuu yanıt olmasını istediğinde, "biz gelip ne arıyorum ile çizili."

I'm looking forward to what's to come.

+970
user5547340 7 Haz 2015 05:29:03

Touka değişti ve daha olgun oldu sadece fark ettim. Çevresi onu, yarı zamanlı bir işi olan Gizlemek de dahil olmak üzere, ayrıca daha olgun oldu değişti.
Kaç yıl geçti? Herkes biliyor mu?

+945
masimiqbal 17 Kas 2016 23:54:32

Anime yeni sezon yakında bir yeri vardır, ve ne kadar popüler anime İngilizce dublajlı almak için sürer acaba?

Eğer yardımı olacaksa, ben düşünüyorum iki ana olanlar 2 Titan Sezon Kılıç Sanat Çevrimiçi: Sıralı Ölçek ve Saldırı vardır.

+933
GeneralCan 28 Kas 2014 21:26:05

Rukia ve Renji Ichigo'nun iç hollow hakkında Arrancar arc sırasında Ichigo onlara iki şey söz değil rağmen nereden bildiğini ve ne kadar zamandır biliyorlar? Ayrıca başka bir konuda bu sefer de (ayrıca urahara-San Yuroichi gibi belli insanlar ve Ichigo'nun babası) bilinen olurdu kim olduğunu merak ediyorum?

+895
Silvia C 16 Oca 2011 19:01:44

Göre Wikipedia, Gökyüzü Tarayıcıları dizi oluşur 6 kitap, ve diğerleri başlıklı Gökyüzü Tarayıcıları kendisi:

 • (スカイ·クロラ)Gökyüzü Tarayıcıları
 • Yok Ama Hava (ナ·バ·テア)
 • Aşağı (ダウン·ツ·ヘヴン)Cennete
 • Hayata çarpıntı (フラッタ·リンツ·ライフ)
 • (クレィドゥ·the·スカイ)beşik Gökyüzü
 • (スカイ·イクリプス)gökyüzü Tutulma

Orada da bir animasyon film ile aynı adı, hangi olduğunu söyledi adapte Roman, ama hangi Roman? Sadece Gökyüzü Gezginleri kitap, veya bütün serisi?

+883
GFox 3 Mar 2010 11:26:13

Bu Aylık Çizgi roman Yaşıyor. Medya Fabrikası tarafından yayınlanan Japon seinen manga Dergisi.

Cover

Resim comicvine

Bu bölüm Temmuz 2013 sorunu veya 201309 bir numarası vardır.


Ben eminim mange o okuma burada Omae o Otaku ni Shiteyaru kara, Cevher o Riajuu ni Shitekure! (おまえをオタクにしてやるから 2 俺をリア充にしてくれ!)

Bilgi

Cover

 • Tip: Manga
 • Birimler: Bilinmiyor
 • Bilinmeyen Bölümler:
 • Durum: Yayıncılık
 • 26 Yayım Tarihi: Nisan, 2012 için ?
 • Türler: Komedi, Romantizm, Okul
 • (Hikaye)Yazarlar: Aoki (Sanat) Mutsumi, Murakami, Rin
 • Serileştirme: Komik Canlı

Kashiwada Naoki olmadan lise hayatını kurşun belirlendi bir Otaku olduğunu bilen biri. Ancak, sınıf arkadaşı Bishoujo onun, Kızlar arasında bir sürtük olduğu yönünde söylentiler olan Koigasaki Momo bulundu onu dışarı!? Umutsuz Kashiwada önce, bir şey söyledi şüphesiz şaşırtıcı.

“Ben bir Otaku değil mi? Sonra, bir Otaku içine edeyim!”

İki kişinin aşk hikayesi Otaku bir anlaşma ile sınırlanan ve Riajuu başlıyor!

gelen MyAnimeList

Sahne

İkinci resim sol sayfada gördüğünüz sahne onuncu bölüm var.

Page

Resim Mangapark

+844
user189530 6 Ağu 2019 04:18:16

Neden bu Terra Formars var olarak yazılmış Terra Formars ve Terraformars ya da Terra için Mars, ise teknoloji dönüşüm yaşanabilir bir gezegen yaşanabilir gezegen adlı Terraforming ve isim terraformer (Oxford Referans)?

Serisinin yaratıcısı tarafından yazım bu şekilde söz ya da sadece bir kapris üzerinde özel bir nedeni var mıydı?

+731
morido 23 Nis 2017 13:40:26

Bu tamamen doğru değilse beni affet izledim beri bir süre oldu, ama burada genel bir fikir:

Bölüm başında Ukyo onun yaşaması için kendini ölüme terk veya sırayla Kahraman öldürmek izin vererek Kahraman korumak isteyen arasında bölünmüş bir kişiliğe sahip olduğunu fark ettik.

Zaten kendi adını hatırlayamıyorum Ukyo boyutları arasındaki ruhu Kralı (veya eşdeğer tek tek) tarafından taşınan olduğu ortaya çıktı ama artık Ukyo eğer bu boyutta Kahraman canlı veya Ukyo karşısında kaderine sahip ölecek eğer karar vermek zorunda yani, dolayısıyla yapmak mümkün olduğunu bu bölümde ya da daha önce de oldu.

Sonunda Ukyo ya kendini bıçakladı ya (orijinal kaderi ona bağlı bir patlama öldürüldüğünü olduğu gibi belirli bir zaman öldürmek için vardı, sonra binadan bütün durumu açıklar ve seçer o orijinal boyut onu, geri/kart kapı o seçer hangisi dayalı olmasını taşınan söz konusu ruh Kralı tarafından kaydedilmiş sanırım o zaman Kahraman öldürmedi.

Bu yardımcı olur, Eğer hala bir şey eksik olursa bana haber ver umarım.

+707
Osbaldo Monroy 22 Haz 2011 10:22:15

Sadece açık olmak yuttu burada olanlar hakkında konuşmuyorum.

Titanlar insanlar için kullanılan ve sonra bir şekilde titans dönüşmüş olduklarını biliyoruz.

Tamamen Buharlaşan bir titan öldürdüklerinde ve geriye bir şey kalmadı.
Peki insan içinden olur?

Eren sınırlarını test edildi ve her seferinde daha titan vücudu ile kaynaşmış gibi olabilir mi? Eğer öyleyse, neden Ymir 60 yıldır titan formunda canlı ve hala geri insan haline dönüştürebilir?

+657
user298254 9 Şub 2012 04:38:46

Bir karakter (Örneğin, güç bir şey çalışan veya vurmak gibi) hızlı hatları yönüne Haritayı hareket oluyor hareket ederken üst çizim gösterir. Bu Bilgi çok önemli bir parça olduğunu ya da karakter eğer arkadaşının bir seri katil olduğunu karakteri öğrenirse gibi yoğun duygu durumu: olduğunu alt çizim gösterir.

+613
hussain Rehmat 16 Oca 2020 01:15:57

Ed jest ok ve iki elini kullanarak noktaları nerede için uzak rahip hırs atıyor demektir. (Küçük tu ile ivme ifade pei) SFX (ifadesi)"bu ぺいっ"uzak kolay gibi buruşuk bir kağıt gibi taşıyabileceği hafif bir şey atmak hareketi dexcribes. Tamamen burnunun önünde milleti fethetmek için rahibin yanan tutku görmezden geldi çünkü "ぽいっ"yaygın olarak kullanılır, ancak bu durumda, yazarın biraz komik Ed eylem yapmak"ぺいっ"seçti.

Japon bayrağı hakkında, sadece yazar ama bayrak rahibin kafasına Ed kayıtsızlık tarafından şokta kim onu eğlenceli hale getirmek için çekiliyor sanırım gerçek anlamını bilmiyor bence. Eğer o sahne etkiler ama sadece sohbet için bir alay tat eklemek ve bir okuyucu için küçük bir kıkırdama vermek ciddi bir anlamı yok, çünkü Amerikan bayrağı ya da küçük bir çiçek olsaydı bir şey fark etmez.

+607
Jsperk 23 Nis 2014 16:48:34

Jiraiya o gölge kopya kullanmadın neden başka bir nedeni jutsu kendi doğasından kaynaklanıyor. Gölge kopya Jutsu böler çakra kullanıcı eşit. Bu düşman topraklarında olduğunu, yedekleme ve Acı güçlerin uzatmak hiçbir fikri dikkate gerçekleştirmek onun için riskli bir hareket. No Jutsu Bunshin kullandıktan sonra, Acı değil Kage Bunshin bulduğunu varsayalım, ama gerçek onu da sadece yarım çakra ile Ağrı savaşmak zorunda olmak berbat olurdu. Onun çakra sadece yarısı olan jutsus bazı kullanmayı engelleyecek.

Gerçek ve Tobirama tarafından açıklandığı gibi Kage Bunshin çakra arasında bir bağlantı olduğu başka bir olası nedenidir. Tobirama explaining principle of Kage Bunshin

O zaman, savaştı Ağrı ceset olan bir duygu ve onları uzaktan kontrol eden biri Jiraiya olması mümkündür. Bunu kullanmak vardı, korktuğu için gölge kopya kullanmamayı tercih etti, Ağrı çakra bağlantıya bağlı olarak nerede olduğunu tespit etmek mümkün olacaktır. Kage Bunshin tecrübesi dışında çakra da kullanıcıya transfer olduğunu unutmayın.

+578
Jomar Sevillejo 10 Eyl 2010 19:50:52

Sadece bir veya iki kez gösteri belirtilmiştir. Farklı köylerden farklı Bingo Kitap var mı ya da aranan ninja Herkes bilgi paylaşmak mı? Orada başlarını bir karşılığı vardı? Ya da istediği hedefler hakkında sadece bir kitap mıydı?

+489
TreedEagle 31 Oca 2011 22:29:40

Akiba Gezisi en popüler anime gösteren biri: Undead & Çıplak Stripism var. Kendi oyununu oyun () bunları bir ekran görüntüsü burada.

enter image description here

Akiba Gezisi ve sayısız referansları bilerek, bu sihirli kız serisi için bir referans değil bence. Ne yazık ki, yeterince sihirli kız serisi bilmiyorum ama internette kızlar ile ilgili pek bilgi yok.

Canlı renk düzeni nedeniyle Oldukça Tedavi bir parodi olduklarını düşünmek biraz meyilli değilim, ama farklı serisi bir yük var eğer varsa ya da emin değilim.

Bir aşamada Akiba Gezisi kızlar karakter olarak cosplay, yani muhtemelen çıplak deriye bazı parçası üzerinde hizmet hayranıdır:

enter image description here

Stripism kızlar Güzel Tedavi bir parodi mi? Ya da başka bir anime serisi?

+486
Sabrina Xu 19 May 2015 08:35:53

Bu resim nereden kaynaklandığını hapşırma ve neden yaptı? Hiçbir zaman da televizyon şovları bu gördüm çünkü sadece Asya kültüründe bir şey olmalı. Hem anime ve dizilerde oluşur hakkında konuştuk ve henüz hapşırma.

+438
Siddu B Dhage 12 Oca 2017 00:34:43

Şaka yapıldı; hijikata'nın kadın formunda tasvir çirkin ve swinelike olarak, çok daha komik hale getirmek için orijinal erkek sesi aktör onun tutmaya karar verdiler. Döküm sorunları gibi başka bir nedeni olabilir, ancak bu en mantıklı açıklama.

+418
David Terris 22 Nis 2017 20:38:31

"Minato Kushina Kurtarıyor" adlı yayımlanmamış bir parça. Burada bu Youtube.

+334
user200268 10 Kas 2013 02:19:05

Televizyon yayıncısı anime için mevsim belirli sayıda allots, ticari kaygıları gibi (manga) kaynak malzeme olarak popülerlik bağlı olarak, hedef kitle, mevcut zaman yuvasının, vb. Böylece seyirci serisi terk edilmiş gibi hissetmez eğer manga ayrılan sezon bittiğinde sona değilse, genellikle alternatif bir son yaratır.

Bu Naruto veya One Piece gibi daha popüler serisi oldukça çeşitli mevsim olsun, manga sona kadar istiyorsunuz ve bu nedenle yakından manga takip edebilirsiniz bekleyebilirsiniz. Ancak, bu anime de biraz aniden biten, eğer yayın kuruluşu çamaşır suyu ile Fullbring arc sonra oldu, örneğin bir noktada onları başka mevsim tahsis değil, karar verirse olabilir.

Bazı durumlarda, anime yapım şirketi yakından mangaka ile çalışırken, manga yayınlanmadı, ama bu nadir olsa da sonu tutarlı manga ile devam edebilirler.

+310
robics 5 Tem 2012 01:10:36

Kül ve co değil. sürekli yerine Takım Roket gösterisi belirli bir rolü olan Takım Roket tarafından tekrar tekrar kandırdım ama. Gösteride Roket Takımı tutmak için, her bölüm için bir amacı olmalı, ve böylece orijinal bir kaç bölüm bu yana Ash'in Pikachu sonra sürekli olmuştur. Ash Roket Takımı düzenleri için "aptal" ya da habersiz olduğunu bize görünüyor, ama gerçekte onları (Pokemon bir çocuk programı olarak kabul edilir unutmayın) dizide tutmaya çalışan yazar kadrosu nedeniyle.

Buldum itibaren burada bir sebep için neden Takım Roket hala görünür Pokemon:

Popüler çizgi roman kabartma karakterler oldukları için, ve eğer onlardan kurtulmak için hiç olsalardı, roket nakliye fangirls boatload çıldıracak ve Nintendo nefret ve oyunları satın almak ve gösterileri izlerken durdurmak, bu nedenle şirketin iflas ettirmekle olur. Başka nasıl son 22 dakika öngörülebilir bir Arsa ile Pikachu yakalamak için bizim zaman kaybetmeden bu bölüm idare ederler mi?

Bu noktada, Roket Takımı Pokemon evrenin bir elyaf haline gelmiştir, ve onlar olmadan boş geliyor. Orada diğer Pokemon izleyenler kim aynı şekilde hissetmek için, belirtildiği gibi burada:

Sağladıkları bir komedi şovu gerekli bir parçasıdır, ama bu çalışmanın daha iyi yollarını düşünürler eminim. Oldukça onları boğan hakkında nasıl hissettiğini aynı değil, ama kardeşim aslında bu yüzden tamamen alakasız değiller aslında bir kez olsun onların kazanmasını istiyor çünkü onlara tezahürat başladı. Ayrıca Pikachu günlerce gittiğinde Kül tamamen kaybetmek görmek eğlenceli olurdu; zaten suçları koparmak gerekiyor nasıl kavramları yok nasıl) ama beni uyuz eden şey. Birkaç örnekleri eğer olsaydı, onların tuzakları aslında başarabilirlerdi sürekli sloganları girmeden kapalı olmadan (hayır cinas tasarlamak) Kapalı yerde kafamın üst kapalı düşünemiyorum. Ayrıca onların bir şey etrafında bir net var en kısa sürede onlar gibi düşünüyorlar. Roket takımı her zaman Pokémon mücadele ettiğinde şok olur. Son olarak, göze batmamaya çalışırken * * * * * da bir sıcak hava balonunda yolculuk kim?!

+230
Mo Moallim 16 Nis 2012 17:27:27

Cevap son zamanlarda manga 20 verildi ve mavi. Rose süper saiyan mavi Siyah versiyonu

Kaynak (İspanyolca) https://www.youtube.com/watch?v=8sJzIM8uvcQ

+220
kusachka 21 Nis 2013 04:07:35

(Dolayısıyla DQ2 şifre) ekranında Dragon Quest 2 günlük olduğunu. Türleri o ilk şey büyü Dragon Quest serisinden bir diriliş

(復活の呪文, ふっかつのじゅもん, fukkatsu no jumon) Restorasyon Büyü Dragon Quest ve Dragon Quest II Famicom ve MSX sürümlerinde kullanılan şifre sistemi adıdır. Diğer oyunları gibi, oyuncu başarıları sonra yazılmış ve daha sonra hangi oyuncu bıraktığımız noktadan oyuna devam etmek için girilen bir parola dönüştürülmüştür. (İlk Dragon Quest III serisi olarak görülen, yedek pil gelişiyle, şifre sistemleri demode oldu ve Restorasyon Büyüyü bir daha kullanılmıştır. Bu farklı şifreler diğer oyunlarda olduğunu kabul ederek bazı karakterler gibi bir sözleşmenin oyun dünyası değil, sadece bir araç sürdürme oyun.

"Kami nomi zo shiru sekai" 3-3-4 kullanılan aynı desen aşağıdaki gibidir:

 • Ka-mi-HAYIR
 • mi-zo-shi
 • ru-se-ka-ı

enter image description here

Dragon Quest II

Nedeniyle ekipman (üç üyeli bir parti, birden çok bayraklı arsa olayları ve daha geniş bir dizi) daha geniş kapsamı, Dragon Quest II 3-3-4 Restorasyon 52 daha büyük bir karakter Yazım: Dört satır, 3-3-4-2 son bir çizgi izledi kullandı.

Mistypes olarak, bir hayat yük olmadığı için büyük olasılıkla bir referanstır. Bir hayat sadece seni tanıyor, dolayısıyla dünya tanrı bilir, Keima dünya.

+170
ahmed ilias 21 Eki 2012 00:00:32
(Ya da, "Choujigen Game Neptune") Hyperdimension Neptunia aynı isimli bir RPG, Fikir Fabrikası tarafından geliştirilen ve 2010 yılında piyasaya dayalı 2013 bir anime.
+100
geoffreydv 26 Kas 2017 14:32:34

Akame, diğer tüm Gece Baskını üyeleri gibi, katılmak için bir nedeni vardı. Ancak, diğerlerinden farklı olarak,

o vardı bırakın bir gerçek göreceli arkasında hükümetin yan,

yani zaten hemen herkesten farklı biri, çok güzel geçmiş onun) kız kardeşi daha sonra seri içinde gelen bir söz değil.

Çoğu karakter gelişimi vardı. Emin yazar üzerinde sıfır için herhangi bir karakter kullanmış olabilir, ama Akame seçti. İlgi odağı oldu neden olarak, gerçekten güçlü bir kadındı,

nightraid arasında hayatta kalan tek kişi bahsetmiyorum bile.

İlgi odağı olduğu için çok normal.

+77
Binar Web 29 Oca 2015 18:18:56

Daha önce de belirtildiği gibi, bir parmak izi var.

Karakterin parmak/başparmak ekrana yaklaştığında genellikle spiral ortaya çıkar. Bunun nedeni sadece ekranın bir sürü kadar çekici olan bir ayrıntı ekleyin. Resimde spiral olmadan bak:

enter image description here enter

Parmağın hepsi aynı renk olunca odaklanmak zor oluyor ekranı çok kaplıyor çünkü. Parmak izi dahil eğer temel bir tasarım olsa bile bu alanı kırmaya yardımcı olur.

Bir spiral olmasının sebebi basitlik aşkına. Parmak izi çok karmaşık ve belki de tüm animasyon gülünç ayrıntılı sürece değer daha fazla sorun vardır - aksi takdirde ön plan ve arka plan arasındaki keskin sarsıcı bir kontrast elde:

enter image description here

Belli ki, bu abartılı, ama yürekli girişimleri de yer neresi olurdu yarım hayal ediyorum.

Eğer senin önüne o zaman parmağında bir spiral olup, başarılı ya da gururlu davranıyor.

Bunu ima etmek için herhangi bir gerçek kanıt olduğunu sanmıyorum. Bu tasarım bir karakter kızgın olduğunda birçok durumda kullanılan, genellikle yoktur.

TL;DR - benim için ayrılmak alanda parmağı olmadan gitmem çok detay

+54
appmaster 24 Eki 2019 02:50:30

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil