(Beyaz Ejderha) Ki-ja Hakuryuu bu yara izi nasıl oldu?

Önizleme için Bölüm 10 of Akatsuki hayır Yonamiydi gösterilen Ki-ja vardı bu iz üzerinde yükseliyor.

Ki-ja

+529
Tunguskin 13 Eyl 2018 15:43:33
39 yanıtların

Her klon aynı ruhu var bu sadece bir tahmin, ama sanırım. Beyaz ve siyah Yu kendi ruhlarına sahip, ama klonlar muhtemelen aslı onların gibi aynı ruh var.

Hashirama Senju Madara tarafından klonlanmış olduğundan sanırım, ama o (ruh Hokage Sarutobi tarafından mühürlendi) kendi ruhunu yok.

+1000
Christopher Hostage 03 февр. '09 в 4:24

Tüketilen miktar belirli bir sorunu ele hiç, evren ya da dışarı. İkiz anlamıyla "kurban kanı (ve, sonuç olarak, çok)" etlerini yiyorlar yapar. Ancak, bu gebelik sırasında olur bu yana, fetüs (çoğunlukla) büyük olasılıkla özerk ve böylece bütünüyle tüketir.

Arka plan

Bu olgu bilinen gerçek hayat "kaybolan ikiz sendromu" (Vikipedi - uyarı: grafik tıbbi görüntüler). Hem kısmi hem de tam tüketimleri vakası var.

Sonuç olarak, gerçek bu sorun, hayatın doğası nedeniyle, tarih boyunca görülmüştür. İkizler ruhsal bir anlamı, büyü ve doğruluk açısından bile en ilkel kültürler inanıyordu.[ref 1] Bazı düşünce çift yumurta ikizleri olduğunu işaret zina, tek yumurta ikizi olduğunu işaret ilahi babalık.[2 ilan, pg.1, paragraf 3] Genellikle, eski toplumlarda yüksek bebek ölüm, sadece bir ikiz bile hayatta doğum. Hayatta kalan ikiz bunu açıklamak, büyü ve efsane açıklamalar sık sık kullanılmıştır.[2 ilan, pg. 2 2, paragraf]

Bu neden önemlidir?

Ne düşündüğünü biliyorum: "soru nasıl bir ilişki var?" Bunu yapıyor, çünkü biraz gösterir kökleri kavramına Vampire Knight. İkizler genellikle doğmadan önce kayboldu, ve bu yüzden efsane oldu bu neden ve nasıl geldi. Tek yumurta ikizlerinin, aslında ayrılmış olan bir varlık böyle bir efsane. Tam güçlerini yeniden kazanmak için, yeniden bir araya gelmek zorundadırlar absorbe olmalıdır.

Özet

Peki, ne kadar mı güçlü ikizim olsun yemek haline bütün? Efsaneye göre, yalnızca yaşam gücü absorbe edilebilir zayıf ikiz öldürmek için yeterli olmalı. Muhtemelen onu öldürür ve genel bir şey yapacağını kurbanının kolundan küçük bir ısırık aldı söyle bakalım. Ama, diyelim ki, yemek (veya tüm vücut) kafa veya kalp, kurbanın ölmesi için yeterli olacaktır. Varsayarsak bu efsane kökleri kavramı Vampire Knight, aynı mantık geçerli olacaktır.

+992
UI Dev 12 Ara 2018 18:43:19

Uzun sarı saçlı bir adam sık sık bütün bir kız okulunda bir kız gibi giyinen bir anime arıyorum.

Mirası almak için değil emin babasının son arzusu, babası ya da büyük babası idi.

Çocukluk arkadaşı da aynı yere gittiği ve elbise geçmesine yardımcı olur.

Yeri bir kenara abla bir şey gelen ve kardeş sistem çok daha iyi olacaktır.

Bu anime tarihini hatırlamıyorum ama animasyon 2000ish bir şey gibi görünüyordu.

Umarım bazı biri bana yardımcı olabilir.

+982
Preston Landers 4 Mar 2013 15:40:27

Ne Tsukihi ("Platin Disko") Nisemonogatari üçüncü açılışında yaptığı dans mı? El hareketleri bütün olduğu biri.

+950
Hizer Cache 31 Tem 2010 17:03:25

Her şeyin sesi gerçekten henüz oda sensei tarafından çok araştırdı olmadı özel bir güç gibi görünüyor . Ancak bir büyük karşılaşma duymak ve zunisha bir şey yapmak yönetebilecek momonosuke durumunda olmuştur . Luffy özellikleri göstermiştir . Bu güç aynı zamanda görünüşe göre insanlar poneglyphs deşifre sağlar. Bir parça bayanposta alınan :

Bu gücü anlamak ve yaratıklar ve aynı dili konuşmayan cansız nesneler aracılığıyla bilgi elde etme yeteneği kullanıcı verir.Şimdiye kadar, bu doğuştan kazanılan bir yetenek gibi görünüyor.

Bazı insanlar Poneglyphs okumak için bu özelliği kullanın.

Üç Göz Kabile üçüncü göz gücünü kullanarak bu yetenek erişimi olduğu söyleniyor.

+946
BaselineSec 11 Eki 2012 08:09:21

Zenkai bir destek mutlaka ölüme yakın bir deneyim değil alınan hasar verilir. Ama yakın ölüm muhtemelen elde edilebilecek en yüksek artırır biridir. Ben son derece tavsiye bu okuma için daha fazla bilgi hakkında zenkai. Bu yüzden tekrar soru gelecek canlandı olduklarına bağlı. Örneğin eğer hala görmüş ve ölüme yakın bir durumda zenkai destek son derece güçlü olacak. Ama eğer tam olarak neredeyse hiç hasar ile kurtarıldı canlandı onlar sonra zenkai Destek Çok düşük olacaktır. Eğer herhangi bir hasar ile kurtarıldı, sonra zenkai bir destek var alışkanlık.

+935
JadedCore 10 Mar 2012 23:08:14

Manga çizim için kullandım tüm sanatçı başvuruları ve kaynaklarında, asla standart bir isim üzerinde stil için geldim. Bazen deformasyon olarak adlandırılan bu spektrumdaki sonunda süper deformasyon chibi'nin tarzı var.

Daha sık tasvir duyguları vurgulamak için yüz özelliklerini ve vücut dili abartıyor gibi sadece abartı olarak görmemiştim.

+935
Phillip Lougher 14 Oca 2018 06:55:05

Ben oldukça emin olduğunu Hanayashiki hayır Juunintachi.

Mangaupdates gelen özeti:

Sakura Aki yemek yapmayı seviyor ve diğer "erkekçe" şeyler yapan beş parasız Liseli var. Dedesi ve babası cinsiyet rolleri hakkında disiplin ve kadınlar genellikle yapmak, temizlik gibi bir şey yapıyor Aki her dövdü. Babası kesinlikle onu bırakır, ve aki'nin "kadınsı" kusurları fark büyükbabası ile yönetiyor, ülke katılacak seçkin Genç Bayanlar, Hanayashiki - Çiçek Emlak, ona bir ders vermek için bir okul bu Yurtta tek bir bütün kızların okulda yaşamasını gönderiyor.

Sakura Aki aynı okula iki kız (Renge) - (Ayame) ikiz kardeşi ve en iyi arkadaşı olarak giden çocuğu adıdır.


Arka plan hikayesi ikiz kardeşi (Kakitsubata) ve kız kardeşi (Ayame) olduğunu söylemiştik, bölüm 8 ve 9 nokta bakış ikiz kardeşi. Aslında, o Renge yakın arkadaş oldu nasıl çoğunlukla mutsuz aile nedeniyle nasıl Ayame geliştirilen androphobia ve kişilik bozukluğu, hem de değil. Söz konusu açıklama, bu 2 Bölüm içeriği maçlar çok iyi, bu yüzden sadece benzerlikleri göstermek için bazı resimler koyacağım.

8. Bölüm Bu sayfayı geçmişte omuz babaları takıntılı olan mavi kuş uzunlukta saç, ve bir resim ile Ayame gösterir. Babaları da odasında bir kafeste aynı türden bir kuş tuttu.

Saçları babası tarafından yumruk olmak üzereydi önceki olay sırasında kaçırıldığı beri "sorunu çözmek", saçını keserek Ayame Bölüm 9 gösterileri başka bir sayfa. Daha sonra saç temiz onu tıraş etti ve sınıf yerine bir peruk takıyordu.

+926
ForgottenUmbrella 4 Nis 2015 07:23:41

(Madara kastederek) özellikle güçlü bir çakra ile doğduğunu Tobi yaptıklarını ifade etti.

Bu şimdiye kadar çakra gücü hakkında tek duyduğumuz zaman! Çakra nasıl biri olduğunu biliyoruz ve verimli bir şekilde onun çakra kullanmayı öğrenebilir biliyoruz. "Güçlü" çakra ama ne anlama geliyor?

Diğer, daha az güç çakra kullanıcılar daha onun teknikleri daha güçlü yapar mı? YinYang dengesi doğal olarak daha güçlü olduğu anlamına mı geliyor? Daha uzun yaşamasını sağlıyor?

+922
DanOrtega 15 Eyl 2013 08:31:12

Eğer tahmin etmem gerekirse, muhtemelen olurdu

カヤバ明彦ありがとう

Tercüme yani "teşekkür Ederim Kayaba Akihiko" tekrar tekrar ve tekrar oynadım ve o koymak bulabildim.

+909
S Ryan 8 May 2018 09:27:56

Sanırım kılıcı ejderha avcısı, Guts' kılıç'tan Berserk.

enter image description here

+895
TeT Psy 10 Nis 2018 10:28:27

Soru senin dediğin gibi benim Ayaka (Suguru eski Danışmanı oldu. Hayattayken Japonya'nın futbol yaşı ve geleceği en iyi Japon oyuncu olmak için tüm beklentileri ile yaşamak zorunda olduğu için baskı ile başa çıkmak için nasıl rehberlik için ona yaklaştı.

Bu yüzden onlar (Suguru bir duygu vardı, belirgin ve iyi sersemlik arkasında neredeyse kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu çünkü bu sefer çok yakın olması için yalvarıyor. Profesyonel, Benim bir Ayaka onu dinlemeli ve onunla konuşabileceğini düşündü.

Sonra, (Suguru ölümü herkesi şaşırttı, o dahil. Ve (Suguru kalp Kakeru yerleştirilmişti. Bu zaman içinde, Benim Ayaka (suguru ruh ve bellek hala Kakeru kalp içinde yaşadığını teorisi yapan kişidir.

Sorunuza cevap, Ayaka psikoterapist, ama maneviyat ve insan aklına bağımlı. (Suguru için olduğu da Kakeru çok yakın oldu. Alanına göre hiçbir Kişi wiki:

Klinik psikoterapist olarak görevine rağmen, hayran o maneviyat ve insan zihni tarafından güçlü ona ilgi gösterdiği doğru kalbimde yaşayan (Suguru ruhunu teorisi olduğunu Kakeru nakledildi.

Yani, kendi halinde çok ilgi oldu, futbol oynarken tutmak için onu ikna etmeye çalışıyor, hafıza transferinin daha iyi Bu kuramı o kardeşinin hayalini gerçekleştirmiş.

+808
bukkojot 20 May 2017 00:08:05

Berserk filmleri kapağı 104 Bölüm kadar. Ben 000a "ve" 000b "ama muhtemelen çünkü burada her biçimde içeriği yüzde okumanızı ne" bilmiyorum. %100 Manga = Anime = %60-65 Filmlerin %40 =

Kadar okuyun ve hepsini izledim dedi bölümlerde bu karşılaştırma yapmak mümkün oldu.

+790
Azat Valiev 10 Haz 2017 15:35:50

Bu oldukça bir süre önce okudum, 5+ yıl belki de bir manga var. Daha önce hiç görülmemiş bir video tamamlayan bir adam ile başlıyor ve gizemli bir oyun oluyor. Konsol onun içine koyar ve hiçbir şey gibi görünüyor. Sonra sınıf temsilcisi evinin önünde geldi. Aniden kahramanımız bir şekilde mağlup olan bir canavara dönüşüyor. Sınıf Başkanı bir adam tarafından değiştirilir okula giderken oyun ve ertesi gün çıkar. Kız sınıf Başkanı ve kimse onu unuttun gitti. Sonra kahramanı daha yüksek bir düzeyde olan bir alan patron hakkında bir şey var. Ayrıca oyunda koyar zaman ortaya çıkan gizemli bir kız.

Bu ilk okuduğum günden beri aklımda olmuştur ve o zamandan beri bana musallat oldu. Herhangi bir yardım mutluluk duyacağız. TY

+766
ms diamond 5 Tem 2018 04:47:57

Bunu gördüm, muhtemelen bazı SBS veya databook nerede hatırlamıyorum, ama balık-insan melez iki ayrı türü vardır. Bunlardan biri Arlong gibi insanımsı bacaklı eden fishmen/bu fishwomen vardır. Diğer türler (deniz kızı ve deniz adamı) bu deniz halkı, wich zaman su taşımak için kabarcıklar ihtiyacı olanlar, bu Caimie ve Shirahoshi gibi.

Oda çok FİSHMEN memeliler olduğunu söyledi, ama deniz halkı hakkında bir şey söylemedi. Shirahoshi bir yumurtadan doğmuş olabilir anlam ve gerçek hayatta balık yumurtaları döller bile dışarıdan belki Neptün o Otohime ile ilişkiye girmek gerek bile kalmadı.

+729
LukeTyabb 25 Ara 2017 18:40:02

Google ters görüntü arama

Masaüstü için Chrome

İlginç bir görüntü online olarak gördüğünü ve bu anime tanımlamak istediğinizi varsayalım. Bunu yapmak için gerekecek:

 1. Sağ resmin üzerine tıklayın.
 2. Bu görüntü için tıklayın "Google Arama".

  ve işte burada:

  Like magic


Başka bir masaüstü tarayıcı kullanarak

Not: kullanıyorsanız, Firefox, sen-ebilmek download İle Resim Arama (Google) eklenti ve arama için görüntüleri gibi kullanırken Krom. Eğer herhangi bir Krom tabanlı tarayıcı (Opera gibi), indirebilirsiniz aynı uzantı Chrome Web Mağazası.

Chrome dışındaki tarayıcılarda görüntü aramak için gerekecek:

 1. Gitmek Google resim arama.
 2. Kamera düğmesine basın.
 3. Resim URL yapıştırın, ya da bilgisayarınızdan bir dosya yükleyin.

google image search screenshot


Mobil için Chrome kullanıyorum

Sadece basın ve bu görüntü için görüntü ve tıklayın "Arama Google"tutun.


Başka bir mobil tarayıcı kullanarak

Anahtar tarayıcı masaüstü modu, ve sonra izleyin adımları Kullanarak bir masaüstü tarayıcı.

+664
Abdikafi badal 18 Ara 2016 20:01:17

Gitme hayvanların yaşaması için uzun süre zaman saygı insan dünya, ama bu miktarın ömrü normal olarak onların dünya (kurbağa gibi içinde Mount Myoboku).

Ölene kadar Mount Myōboku listesinde nüfus kayıtları ve Mount Myōboku bir kurbağa adını orada kalır.[7]

Mount Myoboku bu wiki sayfasında yukarıda buldum. Güvenli kurbağa ölür ve ölümsüz olmadığını varsaymak demek. Sadece çok uzun yaşıyorlar.

+618
abdelali boulhilate 24 Eyl 2015 05:17:35

Ben bu oyunu oynamadım ama başvurular birkaç kişi tanıyorum.

 • Mary Clarissia Christie Agatha Christie gizem romancı için bir referanstır.
 • Angelica Derleth HP Lovecraft'in kurgu dünyasında kurulmuş hikayeler yazan korku yazarı August Derleth, bir referans olabilir.
 • Bram Stoker yazarın Dracula.
 • Charlotte Bronte adlı yazar olan Jane Eyre.
 • Albay Sebastian Moran Sherlock Holmes evrende bir karakterdi. Holmes ve ezeli düşmanı Profesör Moriarty, ve usta bir nişancı olan uşak vardı; içinde "Boş Ev Macerası", Holmes vurmaya çalışıyor.
 • Elly Beinhorn oldu bir Alman havacı. Oyun gerçekleştiğinde, 1905 yılında bir çocuk olurdu; faaliyet dönemi 1930'larda oldu.
 • Henry Irving oldu Bir İngiliz tiyatro oyuncusu olan Wikipedia iddia edildi ilham için karakter Drakula Bram Stoker'ın.
 • Josef Čapek bir çek ressam ve kardeşi Karl Čapek yazarı kim tanıttı kelime "robot". Wikipedia'ya göre, Josef kelime "robot" icat etti.
 • Winston Churchill İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz Başbakanı oldu.
 • Baron Munchausen olduğunu göre Wikipedia, "bir hayali Alman asilzadesi edebiyat ve film, gevşek dayalı bir gerçek baron Karl Friedrich Hieronymus, Freiherr von Münchhausen".
 • George Lestrade Müfettiş Lestrade, polis gücü ile Holmes kişilerinden biri gibi davranan Sherlock Holmes hikayeleri bir polis memuru dayanmaktadır.
 • Heinz Heger oldu penname yazarı kitabı Erkeklerle Pembe Üçgen, hangi konuda deneyimi eşcinseller toplama kamplarına altında Naziler.
 • Howard Philips muhtemelen tam adı Howard Philips Lovecraft olan yazarı HP Lovecraft, korku için bir referanstır. Chthulu Bilinmeyen Kadath Arayışı "Çağrı" ve "Rüya" adlı kitabın yazarıdır. Lovecraft'in Vikipedi makale de yapar bu iddia, alıntı olmadan.
 • Keynes ekonomist John Maynard Keynes için bir referans olabilir.
 • Marie Hudson Bayan Hudson, Sherlock Holmes ve James Watson oturduğu yer 221B Baker Street, hancı için bir referans olabilir.
 • Sherlock Holmes ünlü hayali dedektif.
 • Arthur Conan Doyle Sherlock Holmes yaratan yazar.
+564
Decimeter 1 May 2010 22:52:44

Konu uğruna, ben tam detaya bir bütün olarak insan kültüründe elma sembolü gitmeyeceğim. Sadece bir noktaya odaklanmak, ve kutsal kitap için elma simgeler Bilgisi (nedeniyle, yasak meyve falan) bir de şu gerçek var.

Kolay, ve bunun için, size gevşek çocuklar ile ilişkilendirmek kitap ya da kalem ile ilgili (çoğunlukla anaokulu) okul veya İlköğretim Okulu için grafik olarak kullanılmakta olmaktan elma resimleri bir sürü bulabilirsiniz.

Şimdi soruda belirtilen iki örnek için:

 • Hello Kitty durumda, bir şov amaçlı çocuk; o yüzden mantıklı için onlara Elma gibi bir alternatif üzerinde kullanarak gerçek birimler ölçüm, söyleyebiliriz ki onlar yaptığı için "Sevimli" faktörü.
 • İçinde Mekaku City Aktör durumunda, Evlenme Kozakura bir bakıma çocuk gibi karakteri (ve Kawai çok); bunu kullanabilirsiniz, BU nedenle kullanarak elma için devlet ona ağırlık. Ya da basitçe, bu kabalık için devlet bir bayanın kilo; yani yaratıcıları olduğu gibi bu bir "şaka", ve neden onlar seçti Elma yerine başka bir meyve aynı gibi Hello Kittyiçin "Sevimli" faktörü.

başka bir faktör, bir elma ağırlığı ve boyutu genel bir bilgi olabilir; ama bu noktada sadece ikincil bir şey.

+529
Petr Petr 30 Eki 2011 13:46:51

Manga Osu! Karatebu kelime "osu" kullanılan oldukça sık ve içerikten ben şimdiye kadar üstlendiği bir şekilde genç üyelerinin karate club yanıt vermek için onların yaşlılar bir general "Evet, efendim" yolu. Ancak, son zamanlarda bu kelimeyi çok farklı bir yaklaşım sunan bu panel geldi:

Morigami Shingo on "osu"

Ne osu hakkında "Shingo özel diyalogun önemi nedir?" Karakteri iki, karate, ya da bir karışımı tipik bir felsefe değil mi? Neden başka bir yerde manga olarak çok farklı değil mi?

+526
Anach 11 Eyl 2011 22:26:45

Bildiğim kadarıyla ben hatırlıyorum sadece kilitler söz sırasında Dressrosa Arc vardır:

Ancak, bölüm 747 Doflamingo yok anahtarı fabrika.

enter image description here!

Ve bölüm 750, biz görebilirsiniz Viola holding anahtarı Yasa kelepçe.

enter image description here!

Ne anahtarı, Doflamingo olduğunu tutan bölüm 752için?

enter image description here!

+420
zhovner 15 Tem 2012 10:10:53
("Agarest Senki") Agarest Savaş rekor Fikir Fabrikası tarafından geliştirilen 2007 taktiksel bir RPG. Öncesini anlatan için, sıfır [agarest savaş] bakın. Devamı için, 2 [agarest savaş]bakın
+414
z4ce 12 Ara 2018 04:40:37

ANN orada bir makale, yazan Jennifer Sherman, hangi görüşmeler hakkında mali ve çalışma durumu sorunları Anime sektöründe mevcut. Daha spesifik olarak, bu makale görüşmeler hakkında belirli bir bölümünden bir NHK program adı Close-Up Gendai+.

Aşağıda özel bölüm yayınlandı mali ve çalışma koşulları sorunları hakkında konuşmak ANN makalesinden alıntılar vardır

 • -Gendai+ programı NHK Yakın Çarşamba günü anime endüstrisinin karanlık yüzü hakkında bir bölüm yayınlandı. Bölüm tartışılan sanayinin finansal sorunları ve maruz kalan Google' subpar çalışma koşulları. Anime yönetmeni Yasuhiro Telefonu (Fullmetal Alchemist: Kardeşlik, Code:Breaker), Bölüm 3-Kurumsal Araştırma temsilcisi Naoki Atsumi ve spikerler Shinichi Taketa ve Izumi Tanaka programı çıktı.

 • Bölüm anime endüstrisinin yıllık karı artan bir grafik gösterdi. Küçük sarı çubukları olan kısmını temsil anime studios almak. Üretim komiteleri IP lisansları tutun, çünkü anime iyi pazarlama ve dağıtım hakları, kar productions studios ulaşmak için başarısız.

  enter image description here

 • 30 dakikalık bir iş 3000'den fazla çizimler gerektirir. Yer-animasyon gösterim başına (ABD$2) 200 yen almak arasında ve günde 20 sayfa en fazla üretmek. Bu nedenle, sadece onlar ay başına (US$911) 100.000 yen hakkında bırakılmıştır.

 • Google, günde 11 saat çalışma ortalama (JAniCA) Japonya Animasyon Yaratıcıları Derneği 2015 yılında bildirdi, ve sadece onlar vardı dört off ayda gün.

 • İş nedeniyle depresyon ile ilgili iş bıraktı-kim animatör fazla mesai bir günlük tuttu. Bir ayda 100 saat fazla mesai geçirmiş. Bu animatör 11 30'da işe başladı:bu görüntü gösterir aşağıda Mayıs'ta 22 ve 5:10'da 23 Mayıs'ta bitmiş.

  enter image description here

 • Anime Sanayi iş ile insan olmayan üretim I. G kurucusu, Başkanı ve CEO'SU Mitsuhisa Ishikawa belirtti becerileri başarılı bir şekilde sistem para kazandırmak için.

 • 20 yıllık emektar aylık geliri 100.000 yen 900 (ABD$) teknik direktörü Taiki Nishimura Mayıs ayında bildirilen her anime çalıştığı bu anime. Bir konsantre olmak istediğini söyledi bir anda anime, ama iki anime televizyon üzerinde çalışıyor yeterli gelir.

 • Anket 759 Google Japonya'da yılda (ABD$27,689) 3.3283 milyon yen ortalama kazandığı JAniCA 2015 yılında bildirilen 2013.

Makalede dikkat edilmesi gereken ilginç bir nokta şudur,

Programı sundu Çokgen Fotoğraf Stüdyosu ile daha iyi işlemleri. 3D animasyon odaklanan stüdyo, kapatır onun işçilerin eve gitmek için teşvik etmek için 10 ışıklar:00.

enter image description hereOrada da başka bir makale ile Brian Ashcraft, gelen Kotaku, ayrıntılarını bir görüşme Thomas Romain, bir Fransız animatör ve onun deneyim çalışan Japonya.

Faydalı olabileceğini düşündüğüm bu makaleden alıntılar aşağıdadır. Not, ayrıca sorunuza cevap yardımcı olmak için ilgili olanlar vurgulanmıştır.

 • Ne anime Japonya'da çalışmak isteyen insanlar için tavsiyeniz nedir?

  Genellikle insanlara verdiğim ilk tavsiye Japonca öğrenmek. Ne yazık ki Japon üretim eleman bulma kim anlayabilir İngilizce çok nadirdir. Eğer iletişim kuramıyor işe olmayacaksın onlarla, yani Japonya'da yaşamak istiyorsanız, yapmanız gerekir dil öğrenme çabası.

  Ne kadar erken, o kadar iyi başlamanı tavsiye ikinci parçası. Japon stüdyoları genç ve deneyimsiz insanları işe tercih ederim. Seni yıl animasyon dalında yüksek lisans gerek yok; birkaç Temel Sanat Eğitimi junior animatör olarak başlatmak için yeterli. Ama ücret çok düşük olduğu sonucudur. Dikkate almak daha iyidir bu bir tarafından öğretilecektir sırasında uzun bir staj dönemi devam eden yapımları üzerinde çalışırken senpai. Farkında olmak iyidir bu çizim becerileri bu sektörde çalışmak için gerekli değildir. Yapabilirsiniz prodüksiyon Asistanı, editör olarak çalışmak, ya da compositing artist örnek. Bu işlerin hiçbiri çizmek için nasıl bilmek gerektirir, bile bir yönetmen olmak istiyorum. Anime yönetim sürü başladı üretim görevlisi ve asla sanat okuluna gitti.

  Tavsiye üçüncü parça boş cepler ile değil. İyi olana kadar onu yaşamak için yeterli kazanmak değil yeterli. Bu birkaç yıl sürebilir.

 • Ne Japonya'da anime yapma konusunda sizi şaşırttı?

  Ve ne kadar korkunç yaşam koşullarını vardı, göre mütevazi stüdyoda tüm anime personel şaşırdım Batıda animasyon sektöründe durum. Özetle, para geri (ve diğer çalışanlar) animasyoncuları için akış yok—onlar zavallı. Çoğu masalarında oturup hayatları boyunca ve onlar da yeterli zaman yok veya yeterli değil, çünkü tek bir aile kurmak için para. Bazıları da son derece utangaç gibi Merhaba derken sana cevap bile edemezler. Rahatsız edici olabilir ilk.

  Ama insanlar çok cana yakın ve benzer bir hayat yaşamak isteyen aralarında yabancıların olması ilgisini vardır. Çoğu don anlamak anime çalışmak istiyoruz neden bir çok farkında oldukları için düşük ücret ve (ödenmemiş) fazla mesai çok zor iş. Bizim için, anime egzotik olduğu için heyecan verici, ama onlar için sadece bir iş her zamanki. Gerçekten gibi bir duygu anlayabilir sanırım. aslında yaşadıkları sürece yabancılar Japonya'da çalışma Japonya'nın kendileri dışında yaşayan ya da yurt dışında zamanda yolculuk bile bunu göze alamaz çünkü çoğu hiç olmadı zaman.

  Ayrıca tüm Japon animasyon dehaları olmadığını fark etmek beni şaşırttı. Sadece başyapıtlarından Ghibli gibi çünkü biliyorsun, Kovboy Bebop gibi film ya da dizi Fransa'da önce yayımlanmış ben her Japon animatör çizmek gibi olabilir Japonya'ya gitti bence bir tanrı. Yanılmışım. Toshiyuki Inoue gibi animasyon tanrılar vardır, ama ayrıca sadece hayatta olabilir düşük seviyede animasyoncuları var bu sanayi için çok fazla gösterir üretilmektedir ve stüdyoları umutsuzca personel için başka çare arıyor ama onlara sunmak için işler.

  Eğer çok kötü değilse ve iyi bir iş ahlakı var, hiç işsiz olacak en iyi şeydir.

 • Ne anime sektöründe çalışan hakkında en zor şey nedir?

  Kısa bir süre içinde anlaşma ile iş kesinlikle büyük bir miktar. Nasıl kısa üretim programları şaşırdım ve kıt ekipleri sanatçıların sıkıntısı yüzünden nasıl. Stüdyoları 7/24 açık ve insanlar da tatil günlerinde çoğu çalışıyor zaman. Gece boyunca e-postaları almak. Olması tamamen normaldir gece ya da hafta sonları toplantılar. Gerçekten hazır olmalısınız çok çalışmak, Japonca olarak aynı bağlılıkla ulaşmak için seni kabul etmeyecekler meslektaş, aksi takdirde bir risk olarak bunlardan.

  Üretim mucizelerin sayısını şaşırdım. Japonca çok hızlı bir şekilde imkansız görevleri gerçekleştirmek için yeteneği var, sadece zaman onlar sol başka seçenekleri var. Olacak olmasına rağmen daha makul bu koşullar, herkes uyar reddediyorum. Bu aslında nasıl olduğunu her zaman işe yarar. Hiçbir şey ilk planlamaya göre hareket eder. Sol hiçbir zaman herkesin düşündüğü zaman, bu proje asla zamanında tamamlanacak, üretim hızlandırır. İnsanlar tek bir dakika kaybetmeden kadar gece gündüz çalışıp ... son dakika. Gittiğinde yayın gününde film izlemek ya da izlemek televizyonda bir anime, insanlar hala bir kaç gün önce çalışıyordu, ya da birkaç saat önce bile. Bazen bitmiş bile değil, ve çizimler DVD/Blu-ray serbest bırakılması için parlatılır.

 • Sanayi ne korku hikayeleri duydunuz mu?

  Korku hikayeleri duydum, onları gördüm sadece o değil. Temel olarak, insanların çoğu aşırı yorgunluktandır. Sorun yok toplum içinde davranmaya geleneksel Japon tarzında insanların eğilimi söylemek imkansız şartlar altında çalışmak diye sorulduğunda Evet. İçin stüdyo ve proje ekibi adına, imkansız olanı yaparlar, bir satır stüdyoda, ve bu nedenle kal birkaç gün bile ortaya koyarlar kendi risk sağlık. İnsanlar evlerine sadece bir kez haftada gittiğini gördüm ya bir satır çalışan 35 saat. Animasyon yönetmeni tanımadığım kim olduğunu ev aileleri için yılda bir kez sadece gidiş—bir kiralama değildi Daire. Stüdyoda yaşayan, ortak banyo kullanıyordu ve manga kafe biraz zaman zaman dinlenmek için. Evli bir çift, bir yönetmen ve karısı karakter tasarımcısı, onun bir köşesinde kamp vardı stüdyo, uyku tulumu üretim kadar uyuyordu bitmiş. Bazı insanlar da hiç mola kendilerini izin vermez ben küçük bir ücret harcamak istemiyorum çünkü hasta iseniz sağlık.

  Yaşam beklentisi arasında animasyoncuları çok eski değil. İşte geçen insanlar gördüm. Kötü insanlar ölümden olmuştur karoshi aşırı çalışma ile (ölüm). Meslektaşlarımdan biri, bir gün kendisini 10 yıl öldü önce farklı bir stüdyoda (personel çalışırken çalışmak için bir anda birçok şirket oldukça yaygın) ' dir. Bir tane zar zor ağır bir felç olarak kurtarıldı. Son zamanlarda duymadım bir animatör ölümü bir çok ünlü bir gösteri üzerinde çalışıyor stüdyo, ama herkes gizli tutuyor, muhtemelen zarar vermemek için şirket.

  Bu dedi, temelde herkes aynı yaşıyor biliyor çünkü insanlar birbirlerine çok cana yakın, çok zor koşullar. İnsanlar aynı kaderi paylaşır, bu çalışma derinden seviyorlar berbat bir sektör ama bunu yaparken bir iş. İş toplantılar eğlenceli. Çok gülüyor ve zevk yaratıyoruz anime.Araştırdım kadarıyla, muhtemelen biraz da diğer stüdyolar daha çalışma koşulları biraz daha iyi olan sadece bazı stüdyolar diyebilirim. Ama, genel olarak, en stüdyoları daha da subpar çalışma durumu ve bazı olduğunu düşünüyorum.

+373
user82216 11 Nis 2010 13:32:55

Doğaüstü güçler dizi hakkında bir sürü başlık kelime 'Kod' içeriyor gibi. Örneğin,

 • Code Geass
 • Kod:Breaker
 • Kod:Fark
 • Kod-E

Neden anime başlıklar arasında böyle bir eğilim var? Bu delalet nedir, Eğer varsa?

+348
Henry McKelvey 20 Tem 2017 11:22:51

Eğer Studio Ghibli Müzesi'ne giderseniz Hayao Miyazaki, sadece müzenin kendisi için yaptığı bir kaç filmde görebilirsiniz. Bazen durur ve nazik ve iyi konuşan bir adam. Orada karısı ile tatil, eğer oraya kendim gitmek isterim fırsat bulursam yaşındayken arkadaşım bir kere karşılaştık. benım

+315
AKSHAY KHANNA 9 Şub 2010 02:28:11

Dönüşüm çemberleri bir fonksiyon yürütmek için gereken Formüller ve/veya belirli bir büyü içeriyor. Her zaman (aksi takdirde, Mustang eldiveni, sadece hava ile çok seçkin bir desen berbat olacaktır) bir dönüşüm dahil olan insan aklının bir parçasıdır, ama genel olarak daha karmaşık değişimlerin daha sağlam "zor bir formül" gerektirir. "Yumuşak formülü" simyacı akla gelir. Bu "sabit formül" ağır kaldırma işlemek için gerekli enerji/ toplamak için kullanılır, ancak gerçekleşmesi gereken aslında şekiller parçasıdır.

Daireler olmadan dönüştürmek insanlar konusunda, iki farklı okul var.

İlk katı anime/manga takip eder ve tam anlamıyla Izumi sözleri yorumlar. Kapının ötesine baktığında bir parçanı kaybetmek için 'ödül' olarak görüyorum. Kapının ötesine bakmayı sonra da "evrenin temel kodlarını görme ayrıcalığı için ödemek için" kullanılan bir toll, balder. Bu temel kod bilmek, simyacılar büyük ölçüde "yumuşak" formülü kullanabilir ve dönüştürmek için "zor" bir formül yardımı gerektirmez.

İkinci Olası açıklaması istenmeyen bir yan etkisi daha vardır. Barry Helikopteri bedeninden hatırlıyor musun? Peki, (zırh) ruhunu (ve tersi) bedeni varlığını hissetmeleri başardı. Simya (ya da en azından, kaynak) Tanrı eğer (insanların vücut parçaları alır) kapıdaki şekil benimserse, o zaman "(pardon terimi) simyacılar bir parça takıyor" aslında zihinsel düzeyde çok ince, ama güçlü bir bağlantı simyacı o veriyor. Simyacılar olmak gibi bu, Tanrı'nın onları ayıran bir köprü kurmak ve böylece görünüşte olacak dönüştürmeye eksik parçaları kullanabilir.

Alphonse, bir köprü kurmak ile hiç fiziksel bir bedene sahip olmak, ilk başta değil, ama yeniden üzerine kendi zihninde deneyim ziyaret, bu "köprü yapmak için kendini zorluyor" sabit formül "atla değiştiremiyor" ve doğal olarak bundan sonra dönüştürmek olabilir.

+306
islijepcevic 8 Ağu 2013 15:32:03

Köprü Altında Arakawa bir manga ve bölümleri bir yeri vardır. Yazma zamanda, aşağıdaki tankobon birimleri var:

Birim Bölüm
 1 1 - 23 (+X)
 2 24 - 47 (+X-2)
 3 48 - 77 (+X-3)
 4 78-107 (+X-4)
 5 108-136 (+X-5)
 6 137-166 (+X-6)
 7 167-196 (+X-7)
 8 197-225 (+Nakamura Koubou Shutchou-ban, X-8)
 9 226-255 (+X-9)
 10 256-280 (+Shuushoku no Yuusha İşe, Hige mo Seifuku no Uchi, X-10)
 281-301 11 (+Riku-1 chan Kinsei Nikki, 2, Meikyuu Labirent, Tokimeke! Arakawa Anıt, X-11)
 12 302-325 (+X-12)
 13 326-356 (+Joshi-ryoku Changzhou okyanus motor Aşk Doğu, X-13)
+284
krassott 21 Nis 2016 14:24:24

Aslında Hakim Ultra İçgüdü "Süper Saiyan Gümüş" olamaz neden basit bir nedeni var: Ultra İçgüdü Saiyan ile sınırlı değildir. Teorik olarak, Z Savaşçıları herhangi öğrenebilirler.

+221
Mladen Petrovic 9 May 2011 15:51:06

Bu Shippuden OST ilk parça. Başlık parça bölüm izle, bulundu OST 1

+220
Max Max 17 Haz 2012 22:51:00

1412 ne anlama geliyor?

enter image description here

Okuma 1412 gibi ÇOCUK.

+215
Marrakchino 27 Ara 2018 08:04:17

Tüm yokai maske olsa da, pek çokları gibi, bu Natori Shuuichi var shiki olarak hizmet veren 3 yokai olarak. Karşılamak Natsume de maske diğer yokai çok.

Natsume hapis hayatının dışarı kırdı sonra patron sundu, bazı yokai tarafından alındığı hikaye, kendini gizlemek için bir maske takıyordu. Takan insanlar tarafından görülmek yokai sağlayan büyülü bir kimono almak için festivale katıldığında da aynı amaç için bir maske takıyordu. Böylece bir insan bir maske giydiği, insan olduklarını öğrenme yokai önlemek olduğu söylenebilir.

Henüz, neden maske takıyor yokai? Ne yokai giyiyor Maskeler arkasında mitolojik arka planı nedir?

+210
Mayur Sojitra 10 May 2012 07:04:21

Hava Dişli yazılmış ve Bu "Harika" Ōgure gösterildiği bir manga var.

Hava Dişli Minami İtsuki ve patenler gibi olan Hava Yürüyüşler, kullanan arkadaşları, hayatını etrafında döner. Shounen kategorisinde 2006 Kodansha Manga Ödülünü kazandı. Serinin 28 Mayıs 2012'de 357 Bölüm ile sona erdi.

+192
vinay vyas 16 Şub 2011 03:32:30

Alınan Bu Naruto Wiki:

Soyuyla sonunda Senju klanı ve uzak akrabaları ile Uzumaki klanı ve Uchiha klanı oluşturan iki çocukları ve torunları bölündü.

+109
O1da 6 Mar 2012 01:39:11

Ben Zamasu Rose Süper Saiyan Süper Saiyan Tanrı gücünü aştı ve doğal olarak SSGSS/doğal ki Tanrı ile gerçek bir tanrı olarak onun durumu nedeniyle farklı renkli Süper Saiyan BİR Mavi haline düzenli Süper Saiyan olan Goku Siyah versiyonu olduğu gerçeği ile ilgisi var bunun dışında hiç kimseyi dinleme. Dindar ki gerçek tanrılar ölümlüler değil, çünkü onlar SSGSS Goku ve Vegeta için mavi.

+77
geniferan 11 Eki 2018 03:55:47

Titanlar ark Çatışması sonra, iki yeniden Reiner Zırhlı Titan mağlup formu tepesinde Bertolt gördüğümüz bölüm 70, sonuna kadar duymuyoruz:

pic1

Bundan sonra, (Canavar Titan) rakibi Titan form onun dışında vardiya ve amaçları doğruladı aslında ne için geldiklerini ifade ile; Eren veya koordinat olmadan iade edemezler,

"Koordinat geri ödemelerine öncelik olmalı, değil mi?"

pic2

Bundan sonra, bölüm Shiganshina bölgesinde kalıntıları üzerinde Canavar Titan değiştiren bakan ile sona erer:

pic3

Üçlü, Reiner ve Bertolt dahil olmak üzere denemek ve sur Maria'yı geri alma ve Eren Bodrum erişim bildikleri gibi bekle bu konumda Anket Kuvvetleri için yalan bırakılır. Anket Kolordu Duvar Maria dönüyorsun Shiganshina duvarları üstünde iki gösterilen kamp ile bölüm 72 bitirir. Her iki grup arasında bir toplantı muhtemelen tam olarak Eren için deposunda ne görmek mümkün olacak bir sonraki bölüm ortaya çıkar.

pic4

+59
Nathan Binkert 20 Nis 2018 19:13:38

Bir haberim var NiconiCommons (Japonca) (kardeş site NicoNicoDouga, bir Japon video paylaşım sitesi). Temelde kullanıcılar kullanmak için (görüntü, ses, video, vb.)/malzemeleri yükleyin ve kaynakları paylaşabilecekleri bir site.

Sen Gözat tüm ses malzeme, ya da arama bir tane istiyorum.

 1. Tıklatın Gelişmiş Arama düğmesini

  advanced search button

 2. Giriş Etiket veya anahtar Kelime Japonca

  input keyword

 3. Kene 音声 (onsei, ses) sadece

  audio only

 4. Basın Arama düğmesi

  search button

Alternatif olarak, yerine [etiket] veya [anahtar kelime] bu URL:

[Etiket] http://commons.nicovideo.jp/search/tag/etiket sadece.s=d&o=d&t=2&sc=1
[Anahtar kelime] anahtar kelime sadece : http://commons.nicovideo.jp/search/keyword/?s=d&o=d&t=2&sc=1
[Anahtar kelime] Tag & Keyword: [etiket] http://commons.nicovideo.jp/search/hybrid//?s=d&o=d&t=2&sc=1

Örnek: listenin JoJo Tuhaf Macera alıntılar.

Ancak, bu tüm kullanıcılar tarafından yüklenen olduğundan, istediğinizi bulamayabilirsiniz. Ayrıca bir hesap indirmek mümkün olması gerekir, ama kayıt sayfası İngilizce olarak kullanılabilir.

+57
Joy Razon 26 Mar 2016 19:20:39

Evde o zaman hocam gözlük takıyor, ama okulda onları takmıyor. Dolayısıyla, ya okulda rehber giyiyor, ya da gerçekten yardım görme ihtiyacı yok ama evde nedense gözlük seviyor. Neden evde değil ama okulda gözlük seçiyor?

enter image description here

+45
RonMan 1 Kas 2011 15:18:18

Kelime oyunu yok. İçiyor kahve kahve özellikleri yok tanımlamak için bir sıfat yapılmış-kahve-kahve kullanma"," o ve arkadaşının tepkisi söyleyebilirim (sadece Bu "gibi bir şey kahve gibi tadı yok dedi edebilirdi.") standart Japonca değil. Altyazı olarak ifade kullanır, ama daha İngilizce "Bunun gibi bir şey olabilir bir şey çok kahve değil."

Kız B içecekler bu skeç şakası ve kurgusal kelime ile aynı fikirde, ne anlama geldiğini hiçbir açıklama rağmen. Bu izleyiciler kabul edebileceği bir şey komik, ama daha yakın, Arkadaşlarla yemek ve sadece/içtin yedin anlatmaya gibi olmasına gerek yok hissediyorum, ama olamaz (böylece sadece kahve-kahve "gibi bir şey diyor) bunun için doğru kelimeleri bulmak.

+41
Ken Myers 29 Mar 2019 03:08:10

Şarkı Sara Shane Yuu için yazdığı, "Tetik" neredeyse herkes tutuklu ve telef edildiği zaman aynı şarkı. Bu işler Yuu kapalı olması fark edildi sadece zaman değildi. O da çözemedim bir boşluk olduğunu birkaç kez söz edilir. Bellek zaman çizelgesi ile uyumlu, "Tetik"ed anılarını tüm geri kazanmasını o şarkının giriş geçirir ve o zaman ile birleştiğinde deneyimlerinden.

+27
PrettyKsenia 12 Ara 2015 16:33:19

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil