Nasıl farklı Nichijou anime ve manga versiyonları var?

Ben olduğunu düşünürsek başlangıç için izle Nichijou anime serisi, ve sonra düşündüm ki belki ben okuma manga ilk. Sonra fark ettim o MAL listelerine Helvetica Standart olarak Nichijou manga yan hikaye, ve orada da bir OVA listelenen öncü için anime serisi ve 1 dakikalık özel bölüm listelendiği gibi anime bu yan hikaye.
Bütün bunları göz önünde tutarak de sorabilirim diye düşündüm:

(OVA ve özel (yan hikaye de dahil olmak üzere) manga sadık bir uyarlama dahil), sadece küçük farklılıklar ile anime mi? Ya da yeni içerik bir sürü eklemek, ve muhtemelen özgün içerik başıboş mu?
Veya iki ayrı parça olarak kabul edilmelidir.

+839
Stephen Kennedy 5 Eyl 2017 18:27:54
34 yanıtların

Herkes bu manga biliyor mu? Ayrıca Google Resim Arama ile arama yapmaya çalıştım ama ile ilgili hiçbir şey bulunamadı.

enter image description here

+981
bioinform 03 февр. '09 в 4:24
(Ya da, "Cehennem Kız") Jigoku Shoujo üç mevsim oluşan bir anime serisi, Studio DEEN tarafından üretilir.
+973
Faisal M 4 Ara 2016 20:31:23
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Arsa bir delik değildir. Ve mutlaka yanlış değil. Onun demek istediği üçüncü kişi yaşıyor. Tabii ki Shisui biliyordu, onun gözü vardı. Tabii ki İzuna ve Madara hakkında Sasuke için kendi hikayesini tanıttı beri çok iyi biliyordu. Ve muhtemelen diğer isimsiz Uchihas hakkında da biliyordu, eğer varsa, çünkü Uchihas yıl bunu başarmak için en iyi arkadaşlarını öldürdüklerini söylediği gibi. Yani başka mantıklı bir açıklama bulamıyorum.

+963
R3V3RS3PARADOX 1 Eyl 2019 14:15:21

Anime hakkında hiç açık iken görsel niyetleri var, bu iki resim için bazı potansiyel etkileri vardır:

 1. En açıkçası, ikisi de özelliği çıplak veya yarı çıplak kadınların, oldukça uygun bir anime adında "Lezbiyen Ayı Fırtına"!
 2. Daha kurnazca, hem de resimlerinde kadın (bu durumda, özgürlük isteği, salıverip = to be wild.), ister bir orman, ilkel duygu ya da önde gelen şiddetli bir artış vahşi 'ilkel' bir devlet vardır. Bu (özellikle aşk ve nefret) Kureha'nın şiddetli (gerçi büyük ölçüde gizli) duygu ve belki de Ginko olduğunu ima edebilir.
 3. Bir-ebil almak daha fazla ve düşünün kadın üzerinde sol Rüyasını temsil Ginko: o bir kadın, vahşi, vahşi hayvanlar tarafından çevrili, demek onu hayvani doğa altındaki o insan kılık. Sağdaki kadın, Flüt çalıyor, sonra (=Ginko) "charms" vahşi hayvanlar kim Kureha olur. Soldaki kadın hayvan doğru özlem-büyücü elini tutarak çıktı bile!
 4. Özgürlük önde gelen İnsanlar, diğer taraftan, Kureha temsil edebilir. Kısmi Çıplaklık hala Ginko gibi kısmen 'insan' toplum ve değerler değil, tamamen vahşi ve evcilleşmemiş bağlı, aslında ima edebilir. Sonuçta bu değerler serbest kıran da, Kureha olduğunu, arsızca sevgilisi iddia zincirleri onu çevrim dışı. Son Kurtuluş kıdem ötesinde Ginko ile Devrim gibi ölümü, geçmişi kırarak, ama bilinmeyen bir gelecek için.
+911
Adelson Dias 9 Mar 2011 16:59:27

Venüs'ün bir komşu

Neden? Bilmiyoruz o zaman aralığında

İsa koridorun karşısında oturan

Kötü bir şey duyuyorum

Bu dörtlük kötü bir şey duyuyorum "ile" çok doğru, özellikle son kısmı tercüme değildir. Resmi Japon lyric kiite, yaba-ben "hayır" Kelime "Yabai" kullanımını bir şey, ÇOK kötü olduğunu (yabai OMG "gibi bir tavsiye veya sorup dedikodu genç bir genç olmalı. Bu bağlamda, aslında kötü demek değildir. O dedi, şarkıcı farklı tanrıların kapıları, örneğin, Venüs ve İsa gibi çalıp (ve Nino) bir genç gibi aşk gibi karmaşık bir konuda tavsiye için onlara sormak gibi hemen hemen geliyor olmak.

Yanımda yaşayan Venüs, (o)

Aslında ben iken neden (o), dikkat edin

(O) İsa beni karşısında yaşıyor

OMG bu ÇOK kötü.

Japonca yerel konuşmacı olarak duydum ama, bu şekilde yanlış yorumlanmış olabilir. Bana bu şarkıyı anime (gerçekten harika olan, özellikle manga) manga/yani bu aslında normal bir şarkı, bir OPERASYON olarak yapılmamış olmasına rağmen gösteri ile birlikte mantıklı, eğilir bağlı olduğu için biraz önyargılı olabilirim. Umarım işe yaramıştır.

LazyKaiju

+890
Bill Michell 8 Eyl 2018 07:23:09

İnsan dönüşümü yapılan ettiklerinde kaç yaşında Edward ve Alphonse vardı? Kardeşler serisi, 2003 sürümünü kastediyorum.

+876
user533039 4 Eki 2010 15:52:36

Işık soğukkanlılıkla babasını öldürmek istemediğini biliyorum, ama babası, Soichiro Önce, öldükten sonra, sadece onları öldürebilirdi. Ve sonra, Yakın Kira olduğu L #2 suçladı.

Kira sadece Işık öğrendi yakın Aizawa ona verdiği bilgi yüzünden oldu. Sadece Görev Gücü öldürdü ve gizli gitmiş olabilirdi. Near ve Mello öldürmek istediğini biliyorum, ama daha sonra onları öldürmek için bir yol bulmuş olabilir mi emin değilim.

Neden sonra Güç Görevi öldürmek Hafif mi?

+809
Elahn 26 Eki 2014 20:20:01

"Gölge kendi içinde barışı koruyan fedakarlık... isimsiz bir shinobi... O gerçek bir shinobi işareti." -Shisui için Ayrı

Evine Konoha Köyü korumak için Shisui yaşam ve gözlerini verdi, ANBU Black ops bir üyesi olarak hizmet vermektedir. Onun Mangekyou biri en güçlü tüm Uchiha klanı kayıtları neden olduğunu düşünüyor o gözleri kullanılabilir karşı Konohan zaman kendi klan başlatmak bir hükümet darbesi.

Belki Shisui olabilir kadinlari düşünce o vardı seçim arasında köy ve onun klan.

+801
WlkrShrpe 28 Şub 2015 02:04:20

Naruto payını saç ilk olarak Son: Naruto Film ve devam etti.

Duygusal bir değeri var mı, yoksa sadece babası gibi olmak istiyor değil mi?

+756
user56152 30 Tem 2016 00:14:34

İçinde Grisaia no Rakuen (Cennet), sonra tasarruf Yuji ve alınıyor gerçek vücut Thanatos (Kazuki aslında), orada bir sahne (gemiye gemi Mihama Akademisi) ne zaman Yuji var kızgın ya da tahriş nedeniyle yok Kazuki "otoriter" tavrı. Yuji Kazuki! "ve sonra güvertede bir yere sürükledi diye bağırmış". Daha sonra, "bittiği zaman" Kazuki sakın diğer kızlar bunu artık..."dedi.

Benim sorum Yuuji Ne Kazuki yaptı mı? Bu konuyu açıklayan bir manga mı?

+752
kiosir 1 Mar 2011 02:40:18

Fat Buu Füzyon/Süper Buu çıkarıldı unutmayın. Orijinal Kais hem de uzun zamandan beri tam/tüketilen absorbe edilmiş ve Yağ Buu kalan tek şeydi. Sol ile ne olduğumuzu bir kez Goku (ayrıca Yüce ve Nihai Kais) Yağ Buu kaldırıldı, sonra (özgün) Çocuk Buu vardır. Eğer hala Süper Buu içinde olsaydı, o zaman Goku/Vegetta Yağ Buu yakınlarındaki görmemiş olabilir.

+751
REDFOX 2 Şub 2017 10:44:51

Bir MANİSA wiki makalesi hakkında Oburluk:

Ed kendini Oburluk kapısı yeniden ters insan dönüşümü gerçekleştirmek için Kıskançlık da var Felsefe Taşı kullandıktan sonra ...kıskançlık, Ling, Ed Oburluk var mide haykırdı.

+750
Ajrocker53 17 Eki 2014 23:19:37

Fairy Tail katıldığında sadece bir çocuktu. İgneel zaman ne kadar Natsu eğitmek ve karar verdi?

+690
Olivier Pet 8 Oca 2013 11:50:05

Vocaloid bir program üretir bir sesi değil bir anime. Anime ilgili olarak, vocaloid şarkıcı olan birkaç anime var. Ayrıca bakın bu soru için biraz daha açıklama bu yönü, hangi sanırım iyi ayrıntılı.

Anime sektöründe Vocaloids önemi muhtemelen önemli Robotik montaj hatlarında kullanılan, onları nasıl kullandığınıza bağlı olarak, daha fazla tasarruf yapmak olabilir bu anlamda ne kadar benzer. Ama önce bunları verimli bir şekilde kullanmayı bilmek gerekir, ve bu genellikle ilk önemli bir yatırım geliyor. Bu ancak üstesinden sonra, her şey daha kolay olacak ileriye çıkışlar yenilikler devam ederseniz.

+666
Qwerty72 18 Eki 2014 17:00:41

Çoğu kez, söz konusu olduğunda dolgu, orijinal yaratıcısı mangaka var ya da yok demek bu. Tasarımlar etkileme yeteneği olabilir, ama muhtemelen öyledir; o kadar kendilerini başkası tarafından yazılan.

Bu büyük ölçüde borçlanma bir önceki cevap benimki, ama ben istiyorum vurgulamak için birkaç önemli noktaları den:

Daha popüler anime serisi sorumlu Studios gerçekten yok bu özgürlük; genellikle, bunlardan biri olabilir:

 • Yazar olmayan canon değerlendirir ve ileri (gözardı)ilerler
 • Yazar canon (sanırım Hayate no Gotoku ve filmden sonra Kayura Tsurugino ek) içine içermektedir (kucaklamak)
 • Yazarın orijinal bazı bileşenler içerebilir ve olmayan tamamen seriyi yeniden başlatmak için karar verir, özgürlükler ile büyük ölçüde kaldırıldı (Full Metal Alchemist: Brotherhood vs Full Metal Simyacı) (izin de yok)

Etkili, gerçekten ve canon değil arasında ne kadar esneklik payı yok. Ya da canon içine adapte olur, ya da göz ardı alır. Orijinal mangaka dışındaki kimse bu karar, farklı işler de oluyor örnekleri var. Dizi gibi Ağartıcı Olası değildi benim için egzersiz seçenekleri benimseyerek içine canon nedeniyle aslında Kubo Tite oldu çalışmak çok zor olur, o gitmek için hastaneye birkaç kez sırasında çamaşır suyu'nin çalıştırın.

+658
s4nji 30 May 2017 12:59:56

(Muhtemelen bu oyun gibi) Kancolle anime, birkaç karakter daha unutulmaz ve benzersiz kılan bazı küçük tuhaflıklar var. Bunlardan bazıları benzerler savaş gemilerinin gerçek tarihi dayalı gibi görünüyor, ama diğerleri o kadar emin değilim.

Örneğin, karakter Kongou genellikle düzensiz cümle ve giriş onun [ve] Japonya'da büyüdü İngiltere'de doğdu "" yetiştirmesi Fubuki İngilizce ifadeler kullanır. Kongou sınıfının ilk gerçek hayat savaş gerçekten aslında bu karakterin tuhaf savaş gemisi tarihi bir referans olduğuna inanmama sebep olan İngiltere, inşa edildi.

Aşağıdaki gerçeklere dayalı bir espri olan ve sadece yapılan bu yüzden, ya da tarayıcı oyunu taşınan?

Çoğu için kanıt bağlantılar kurmaya çalıştım. Eğer anime yapılan herhangi bir önemli tarihi referanslar özledim ben de söz bir cevap lütfen.

+642
Hubert Despres 3 Nis 2019 02:43:28

Bu soru aptalca daha sonra çıkan kartları diğer türleri daha güçlü olmak Tanrı Kartları arasında dağlar kadar fark var önceki kişi gibi, her kart güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Aslında iyi gibi Exodia Tanrı bir kart...

http://yugioh.wikia.com/wiki/The_Creator_God_of_Light,_Horakhty

Bu kart Devletleri

Normal Çağırdı/ayarlanamaz. Size Özel Davet (olmalı Gökyüzü Slifer isimleri orijinal olan "3 canavarlar Tributing tarafından el) Ra ejderha", "Dikilitaş Huysuz" ve "Kanatlı Ejderha" ve başka yollar tarafından Çağırılan Özel olamaz. Bu kartı Özel çağırabilirsiniz etkisiz olamaz. Özel Çağrı bu kartı olan oyuncu kazanır Düello.

XYZ / Synchro daha kadar daha güçlü / daha güçlü....

Evet ve Hayır.

Elbette bu tür zayıf kartları çok daha güçlüler, ama Tanrı kartları / yetenek gücü genellikle aslında o kadar da iyi değil.

Mevcut Meta kimse Tanrı Kartlarını kullanır.

+618
Generalibm Jang 19 Eki 2017 01:35:19

enter image description here

YuruYuri (ゆるゆり, yaktı. Babacan Yuri) bir Japon manga serisi yazılı ve resimli Namori, ilk seri olarak Haziran 2008'de İchijinsha var Comic Yuri Hime S önce hareket Comic Yuri Hime-Eylül 2010.

Serisi yer Takaoka, Toyama içinde Nanamori Orta Okuldan alır ve Eğlence Kulübü kızlar sık sık etkileşim içinde olan okulun Öğrenci Konseyi ile birlikte Eğlence Kulübü oluşturan Akaza Akari, çocukluk arkadaşları, Kyōko Toshinō ve Funami Yui, ve onun sınıf arkadaşı, Yoshikawa Chinatsu izler.

İkinci bir dizi bir yıl sonra yayınlanan süre Dogakobo tarafından Masahiko Ohta yönetimi altında üretilen bir anime uyarlaması Japonya'da Temmuz 2011'de yayınlandı. Her iki seri Crunchyroll tarafından eşzamanlı olarak ve daha sonra (NİSA) Nippon İchi Software Amerika tarafından Blu-ray Disk için 2 (Sezon 1) Ocak 2014 (Sezon) Eylül 2013'te izin verildi.

başka bir manga serisi set aynı evren.

Ayrıca Bkz:

+581
Anoop D 26 Oca 2012 10:44:08

Nyu Vektörler var mı? Ve eğer değilse, neden?

Lucy Nyu için (gibi) geçiş yaparken, artık Vektörleri olduğunu fark ettim, değil mi? Ve en önemlisi, bir Diclonius Nyu mi?

+544
Benedict Daniel 8 Kas 2016 09:56:23

Beri bu saygılar Naruto: Bağlar, müzik oyunları sırasında Belirlenmesi Rasengan sahne adı gibi kar Taneleri. Bu Naruto Shippden üzerinde #29 parça: Tahvil OST

+538
sverige 1 Eyl 2012 14:49:16

Oldukça kazma bir sürü sonra, burada neler olduğunu anladım sanırım.

Görünüşe göre, 2014 ve 2015 yılları boyunca, ("kan ay") dört ay tutulması ve Yahudi kutsal günlerde meydana gelen iki güneş tutulması bir dizi olacak.1 İken sözde geçici sonuçları bu değildir tamamen temizlemek için bana, onlar görünüşe göre korkunç. Bildirilen bir Yahudi Basın:

[Yani 2014-15 CE] tarihi yılın dört "kanlı ay" bir dizi olacak, ve bunlardan biri Fısıh seder üzerinde parlayacak. Bu geçmişte oldu zaman, büyük olaylar, Yahudi tarihinde aldı.


Notlar

1 Daha fazla bilgi İçin, bkz: Kırmızı Ay Rapture; FreeRepublic; Yahudi Basın.

+507
SashaProsto 28 Oca 2012 06:46:41

Bartender

Barmen bir dilim hayat manga yazan Araki Joh ve resimli Kenji Nagatomo, yayılan 21 birimler. Daha sonra 11-bölüm anime TV dizisi ve canlı aksiyon bir TV dizisi haline adapte oldu. Hikaye Tokyo'nun Ginza bölgesinde barmenlik prodigy, Ryu Sasakura, "Eden Hall", bir bar izler. Her türlü insanın alışılmadık sorunları ve Ryu'nun içki üretmek ile barda sonunda.

Manga 2004 Aralık ayında serileştirme başladı. Anime Masaki Watanabe yönettiği ve Palm Studio tarafından üretildi. Ekim 2006 yılının Aralık ayı boyunca yayınlandı.

Daha fazla bilgi için, bkz: Barmen Wikipedia sayfası.

+446
Iulian Chirosca 18 Ara 2019 03:41:38

Bu durumda olmak zorunda değildir. Ağır tekniğini öğrenmek isteyen tekniği ve karakteri kullanarak karakterlerin kişilikleri bağlıdır.

 • Krillin Goku ilk ortaya zamanda Kaioken öğrenmek istedim. Ama asla takip etti.
 • Vegeta bu konuda anlık iletim veya herhangi bir teknik kullanmayı öğretirsen Goku kadar gururlu olduğunu. Ancak, Hatırlarsanız, Namek sonra, ikinci bir Süper Saiyan haline nasıl yaptığını ona sormak Goku arıyordu. Bir savaş dehası Vegeta kendini ve onları anlamaya veya türevleri kendisi ile gelebilir zaman ona çok basit teknikler Goku sormak Vegeta karakterine aykırı olurdu. Bu güçlü Beerus nasıl olduğunu net bir şekilde biliyordu Vegeta olarak eğitmek Whis soran engellemedi ve eski öğretmeni çok tecrübeli ve çok daha güçlü olurdu.
 • Öte yandan Goku, Dragon Ball Süper bir Tanrının gücüne sahip olmasına rağmen, hala Roshi yardımına ihtiyacım var öğrenmek için Ana gider. Daha sonra bir tekniği benimser Jiren karşı mücadelede Krillin kullanımı izliyor. Onun karakteri bu şekilde yazıldı.

Sonuç olarak, sadece savaşçı belirli bir karakter geliyor. O dedi, diğer savaşçıları yararlı anlık iletim bulabildiğim tek uygun teknik Goku var. Değil kullanım sırasında savaş gibi olabilir kolayca karşılık "Biz izle Frieza kolayca sayaç Yardrat kullanarak Anlık İletim turnuva zahmetsizce". Seyahat için uygun olabilir. Gösteriye tür komplo kolaylık uğruna Goku imzası saldırı bir saldırı olarak benimsemiştir. O dedi, Goku yazıyor ona alıp 1 yıl için mükemmel anında iletim. Goku bir yıl zaman içinde bu noktada olduğunu koşullara dayalı teknik ana için harcadığınız için mantıklı. Goku da Mücadele teknik yönleri(tabii ki göz ardı Beerus ve Whis Belki, eğer ekibin bir parçası olarak kabul ederseniz) ile ilgili olarak Z savaşçıları geri kalanı üstündür. Bu yüzden gerçekten onları geri kalanında mantıklı, çok daha uzun, belki bir yıl geçirmek için ya da sadece Seyahat hatırı için bir teknik öğrenmek değil.

+443
Dynho Freitas 28 Şub 2019 18:43:54

O eski güzel elle çizilmiş arka planlar vardır. Burada bir kısmının bir röportaj ile Toshio Suzuki, yapımcı ve eski başkan Stüdyo Ghibli (vurgu benim):

Bu on yıl boyunca CG [bilgisayar grafikleri, - singerofthefall] geldi ve biz fark sağlar bize zengin olun ifadeleri kullanırken ek olarak düzenli cel [sic!] animasyon. Diğer taraftan yeni bir sorun ortaya çıktı. İlerleme onu yakalamak kolay değil o kadar hızlı bilgisayar teknolojisi. Eğer bir film bir noktada en yüksek teknoloji ile yapılmış, tarihi geçmiş olacak yakında. Bir nokta daha var. Howl'un üzerinde CG çalıştık. Örneğin, kalenin bacaklar CG tarafından yapıldı. Ancak, pek görünmüyordu yeteneklerini daha iyi olduğunu bana doğal ve Miyazaki söyledim bir bilgisayarın. Kabul etti ve ondan sonra CG kullanarak çıkın. Dolayısıyla Howl'un ikinci yarı hiç CG içermez. Şimdi CG var biliyoruz. artı ve eksi yanları. Bu filmin tema hikaye şöyledir: basit. Görsel efektleri de basit, öte yandan ihtiyacı çok çalışkan çünkü çizimini tarafından el.

Bu da söz konusu burada:

Filmler, Prenses Mononoke vardır "kimin miyazaki'nin" yürüyen Kale" ve "Komşum Totoro" bilgisayar animasyonu kullandı süslemek elle çizilmiş resimler. Ama önce "Ponyo" üretim girdi, o bilgisayarı kapat bilgisayar-grafik bölümü onun Studio Ghibli, sadece el işi gözle resimler çizilmiş.

Ve son olarak, gelen bu madde:

Hala animasyon karakterleri çizmek için bir kalem kullanıyor ısrar etti ve arka plan: “şu Anda bilgisayar grafikleri bir hayli kullanılmaktadır” dedi kaydetti: “ancak aşırı olabilir. [Animasyon] kalem ihtiyacı var, çizim adamın yardıma ihtiyacı var.”

(Çarpıcı eğer onları daha önce görmedim varsa) animasyon kalitesi ve arka planlar Ahmet T. uygun bazı çalışmaları kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Güncelleme: Miyazaki çizdiği eskizleri el içeren Ponyo "Sanatı" adlı bir artbook var. Ben kendi ama sen al bir göz at yorumları burada, burada ve burada. Kitap, hem kalem ve suluboya çizimler, karakterler, arka planlar, vb. içerir:

Genellikle arka planlar oluşturmak için poster boyasını kullanıyorum; renkli İ soluk bir renk taban, ince tonlar ekleyerek ve üstüne gölgelendirme. Bu sefer, Ponyo ile, renk tonları gibi şeyler ekledim detaylı poster ile ne çizdim üstüne renkli kalem ile ifadeler boya...

+420
Kris Burke 20 Eki 2012 19:24:42

Bu durumda sanırım Bermuda bir tüm karakterler gibi olsaydı onun astları ya da sadece adresleme bir anlamda sevimli (o şekilde daha ziyade onları).

Şirket ya da Japonya'da okul durumlar "In-kun" her iki cinsiyette hitap ederken astları üstleri tarafından. Alternatif olarak "kun" da kadın ile "-chan" (benzer) (genç) erkek karakterlere karşı bir sevgi ifadesi olarak kullanılabilir.

+386
SouthernGus 15 Tem 2012 08:24:16

Ano Hana izlerken yeniden başlatıyorum. (22:44.438) ilk bölüm üzerinde bir bankın altında bir poster gördüm.

Ben Hintçe okuyabiliyorum ancak Hintçe yazılmış olduğunu fark ettim. Yani, orada ne yazdığını ve (görsel detay) amacı ne olabilir merak ediyorum.

Soru:

 1. Hintçe metni ne olduğunu ve ne anlama geliyor?
 2. Birisi bu çok ayrıntılı bir sahne içine eklendi neden hakkında bazı düşüncelerimi paylaşmak umarım. Ne yaratıcının niyeti olabilir mi?

Güncelleme

Posterin altında olduğundan göz ardı edilebilir. Bu yüzden daha fazla maruz kalma ile başka bir resim ekledim

Original Screenshot

[Exposure increased[2]

+377
Christopher Causer 11 Eyl 2011 10:21:38

Sadece user4670, muhtemelen söyle, "Shu söylediği gibi, sana kalbimi vereceğim," en pratik cevaptır.

Ancak, bu cümle bitmemiş devam ediyor bu yana, diyelim ki, cevabı çok açık olsa bile ki ne izleyici hayal etmek düşer.

Benim bir kaç olasılık var "..." gibi "...aşkım ruh." Ancak bu muhtemelen üç olasılıktan en muhtemel cevapları, benzer bir anlam temsil eden üç rağmen.

+343
Thoughtyness 6 Nis 2019 22:54:32

Ne ateş, rüzgar, şimşek, toprak, ve su 5 temel çakra doğa iki veya daha fazlasını birleştirerek ile kullanılabilecek tüm çakra doğa mı?

+239
coliff 5 Nis 2011 11:42:32

Bu tür bir karakter için belirlenmiş bir terim olduğunu düşünüyorum. Genellikle öğle yemeği sırasında kabadayılar için okul ortamında yiyecek satın almak için kendi paralarını kullanıyorlar.

+225
fuwiak 16 Şub 2016 11:00:18

Bu bir "doubleware" crest, yani kenara gelen Tokio (gelen //Bağlantı ve //Karşı) Tanaka sadece diğer doubleware ortaya çıkana kadar şimdi.

Doubleware insanlar dayanacak Gerçek dijital ortama kendilerini içinde sanal dünya olmadan endişe "Dış Bağımlılık Sendromu" kademeli erozyon onların zihin ve dijital vücut.

+192
Ramon Leon 12 Nis 2019 19:01:26

Ben başladım izlemeye Bekleyen bir Yıldız olmasına rağmen benim ilgilidir. Şu anda ch kullanıyorum. Manga 15, ve ben ilk bölümden anlamak herhangi bir sorun yoktu. Bazı manga bölümleri bilgisi gerektirir dikkat edin, ancak bazı ayrıntılar yaptım:

 • Bölüm başlarında, Ruth bir köpek gibi Chise konuşuyor. Daha sonra, o ve Elias ile kahvaltı için bir çocuğa dönüşüyor. Ruth tanıtıldığı arc okuma bitmiş görüntüleyici ve Chise tanıdık hale geliyor nerede bu anlayış gerektirir. Diğer bir deyişle, izleyici olmalıdır bitmiş okuma ch. 12.

 • Başvuru Öldürmek bir Vega Chise olmak için yapılır. OVA da büyülü yaratıklar görünmez başkalarına çocukken görme yetisini ona musallat olmuş gibi Chise gösteriyor. Hem bu yönlerini Chise olduğunu tartıştı önce Ruth ark. Özellikle söz konusu bilgilerin bazıları birkaç bölüm yayılmış olduğundan (ne yazık ki, tam bölümleri unuttum.)

 • Elias tanıtıldı veya Chise sihirli okuyor neden bir açıklama verilmez bir inceleme yakınıyor. Aslında, ben de bilmemiz gerekiyor düşünmüyorum. Endişe duyuyorum kadarıyla, bu sadece worldbuilding veya arsa yapının bir parçası olarak handwaved olabilir. Her iki şekilde de, yeterli içerik verilen başlangıç bölüm manga, ilk birim. Yukarıda da başında Angelica'nın görünüm için de geçerlidir.

Yukarıda her şey yeterince ayrıntılı olarak Ruth görünür ve bir tanıdık olduğu mangada noktası açıklanabilir beri, OVA bir izleyici en azından ch için manga okumak yeterli görünüyor. 12, vol bitirmek değil. 3. (Ruth Eki Chise rağmen ch olur. 12, ch kadar sürdü. Ruth şekline olabilecek 14 doğru anlamak için.)

+176
Luca Fenu 9 Kas 2011 04:20:13

Biyolojik kardeşler arasında "gerçek" ensest özellikleri bazı başlıklar adı verebilirsiniz? Ensest kesinlikle en azından modern Japonya'da bir tabu. Sadece biyolojik kardeşler arasındaki ensest hakkında birkaç aşk hikayeleri vardır, ve çoğu Japon otaku onları sevmiyorum.

Ancak, kardeş-in-law bir istisnası vardır. Japon Kanunun iki kardeş-in-law evlilik kan ile ilgili olmadıkları sürece. Örneğin, A ve B, en azından yasal olarak, biyolojik bir oğlu Bu dünyanın birçok yerinde yasaktır ve B. evlatlık kızı ile evlenebilir ve şiddetle gerçekte Japonya'da da hoş karşılanmaz olur. Ama kurgu olarak, bu yazar neredeyse hiç bir tasvir olduğu bir Japon için ideal bir ortam tarzı romantik komedi-cevapsız/gizli aşk bitmeyen ve birçok "hizmet kesintileri sağlamak"olarak çalışıyor.

Bir erken dönem çalışmaları başarıyla aldı avantajı bu aslında Marmelat Çocuk, bir ergen kız aniden zorla canlı ile yeni bir yakışıklı kardeşi (kayın), kim o sonunda düşüyor aşk. İnsanlar bu yasal olarak yasak aşk-geçerli-ama-etik-zevk. Olabilir bir popüler hikaye resim, ve birçok eser de dahil olmak üzere , Da Capo, kız Kardeşi Prenses, Kissxsis, İmoCho ve Eromanga Sensei kullanın benzer ayarlar.

EDİT: Belki de bu almaya değer bir göz at Amazon yorumları son birimin Oreİmo, hangi şüphesiz en ünlü ışık romanlarında "küçük kardeş" tür. Birçok okuyucu hayal kırıklığına ve kahramanı ve (biyolojik) küçük kız kardeşi arasında ilişki olduğu ortaya çıktığında(bu noktada aşk Romantik)" kapalı "olduğunu görebilirsiniz. Gerçek net ensest bu türün birçok hayranı için kabul edilemez bile gösteriyor.

Referans:

+150
osimon 20 Tem 2011 13:07:16

AFAIK, 100 Mafya Psikopat, farklı espers yeteneğine sahip,

 • Direnç
 • Kendilerini güçlendirmek
 • Hayaletleri öldürmek
 • Hayaletleri görmek
 • Uçan
 • Engelleri
 • Elektrik
 • Yangın
 • Çelik sert maddeler yapma
 • Havalandı şeyler

100 Mafya Psiko espers süper güçler her türlü yapamayacağı bilinen şeyler yaratmak ya da var olabilir mi?

+111
NoviiGodvKino 28 May 2018 08:30:53

Oyunlarda Güç, Sly, Sörf, Kesme gibi oyun ilerleme için anahtar olan filmler öğrettiği (TM) ait özel Teknik Makineleri vardı. bu oyuncu bir Hareket Forgetter gitti sürece unutulmuş olamazdı öğrettiler (HA) Gizli Makineleri ve hamle denir.

Bir Kül Sizin olan bir çocuk ile bir araya geldi ve Taş gibi her güçlü Sizin evrim geçirdiğini olmadan nasıl olabileceğini göstermek için yaptığı Savaşı kazanmak için çocuğa izin veren yeni bir hareket öğretmek Sizin için bir TM kullandılar Joltion, Falrion ve Vaporion vardı 2 ağabeyleri tarafından kullanılacağını seçmek zorunda olmak vardı şimdi anime ve Manga erken hatırlıyorum.

Ancak hatırladığımı HM anime vizyonda ve ben manga çok mobil kütüphanede 18 yıl önce gördüm (tek birim) okumadım, sanırım yok. eğer HA (ben anime gelişen veya 4 film Kül Volt gibi bir film üzerine bu Mücadele ile tartmak çalışırken Pikachu durdurmak için B butonuna basıp Kül görmüyoruz)farklı medya için yeniden yapılandırılmıştır eğer nasıl çalıştıklarını, Video Oyunları dışında bir şey ve aynı zamanda bir görünüm yapabilirim merak ediyorum

+20
Somepub 21 Tem 2010 23:48:45

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil