Aburame klan sahip chakra öğe türü nedir?

(Toprak, su, rüzgar, şimşek ve ateş) çakra beş temel unsurları arasında, çakra ne tür Aburame klanı kendi isteğiyle böcekleri kontrol etmek için sahip olabilir?

+680
katie hall 23 Şub 2015 20:59:47
28 yanıtların

Eğer arsa bir delik var ama kesinlikle biraz şüpheli emin değilim. Yukio vücudu Şeytanın güçleri yeterince güçlü değildi, bu yüzden saf bir insan onu bırakarak onu yalanladılar.

Ama Şeytan hala babası olduğunu, bu yüzden hala şeytani güçler daha başka şeyler miras olabilirdi sanırım. Belki de bu Şeytanın kan grubu içerir, Şeytan kanı var varsayarak.

Şeytanın oğluydu ama şeytani güçler vardı bu anime kendi yönde 16 ya kadar olaydan sonra gider çünkü gerçekten mangada herhangi bir cevap değil, ama soruyu cevaplamak için, Evet Mephistopheles kesinlikle biliyordu, hayır neredeyse kesinlikle en küçük kardeşimiz söylediğinde ona bahsetmiyordu.

+975
Sandler 03 февр. '09 в 4:24
2002-2012 arasında, şu anda haftalık dijital bir manga Dergisi dolaşımda Shueisha tarafından yayınlanan Japonca (haftalık ve aylık) manga Antoloji Dergisi başvuruyor ve Amerikan Antoloji aylık manga Dergisi Shonen Jump.
+973
JC Popeler 5 Mar 2015 11:05:21

Sasuke ile savaşırken Naruto omzunda büyük bir delik kurtarıldı. Madara yarısı kesildi ve hala, ve Naruto uçuyor, uçuyor yani en azından biraz Madara gibi toparlanır o yüzden duruyor olabilir. Kopyalanan Kakashi gözü, kurtaran Adam-sensei tür, ve ölmeden önce kaydetmek bile Obito için çalıştı nasıl bahsetmiyorum bile.

Eğer Naruto Madara ve Kaguya gibi kural 1: bilge tekniği hakim varsa, ve kurtarma için yetenek var, kolunu neden kendi kendine yetişmiyor?

+967
George Mausshardt 18 Mar 2011 20:22:16

L'in gerçek adı L Lawliet

Diğer Adı: L
Harf: L
Gerçek İsim: L Lawliet
İlişki: Wammy tarafından bir çocuk olarak bulundu ünlü dedektif L. O yetimhaneye getirdi. Yetimhane hedefi unvanını layık bir halef yetiştirmektir.(†)


Kaynak: Wammy Evi - Karakter ile ilgili Wammy Evi

Ayrıca, Bayanposta listeler onun adı olarak エル (San), çok büyük olasılıkla bu nasıl olur büyü L onun adı (üzerinde kullanarak İngilizce mektup L)

Orada da bir sahnede film Ölüm defteri 2: Son İsim nereye bakacağız l'in gerçek adı yazılı olarak Death Note

kendi Ölümünü Not ve tuzak Işığın Rem kullanımı için bağışıklık olmak için yazdığı Işık göstermediği.

+961
Bobby Humphrey 4 Ağu 2013 18:50:53

Amblemleri onların omuzlarında neden bilmek istedim. Gün önce fark ettim. Eğer herhangi bir cevap ya da kuramlar varsa, lütfen söyleyin. Çok memnun olurum.

+927
Dr tsigereda sisay 26 Ağu 2012 03:14:54

Kraliyet Muhafızları doğmadan önce, chimera ants 'aşırı yaşam gücü' ile insanlar haberdar oldu.k.bir. nen) ve kraliçe sipariş onları avlamak herhangi bir nen kullanıcıları olduğu alan için ona tüketimi. Zamanda ülkedeki avcıları vardı, Ponzu ve Pokkle grubu gibi biliyoruz. Biz varsayalım kraliçe tüketilen bu Avcılar ve Kraliyet Muhafızları devralınan nen yetenekleri.

Geri kalan chimera karıncalar alma (olarak bölüm 85) onların nen yeteneklerini düzenli bir şekilde ile "vaftiz" hangi uyanır nen bir insan. Bu nasıl en insanlar elde nen yetenekleri gibi oldu muhtemelen dava ile Uçurtma.

Kraliyet Muhafızları ezici gücü bağlanabilir:

 • Onlar doğuştan kullanabilir nen, aksine insan en nen kullanıcıları kimsin "vaftiz". Bu onlara bir avantaj sağlıyor, çünkü onların anlayış ve yeteneğini kullanmak nen var doğuştan gelen değil, öğrenilen ile yıllık eğitim ve çalışma.

 • Kimera karıncalar doğa tarafından böcekler ve genellikle, vahşi, acımasız ve zalimdir. Bu aura yeterince korkutucu olsa insan bir rakibin mücadele yeteneğini engelleyebilir daha tehditkar savaş havaları, yol açar. Örneğin, Pitou aura uzak Gon ve Killua korkutmak için yeterince tehdit ediyordu.

 • Kimera karıncalar da yemiş hayvan ve insan özellikleri vardır. Kraliyet muhafız bir üyesi inanılmaz hayvanlar/insanlar arasında refleksler, en iyi insan zekası gibi hızlı hayvan ve en güçlü kaslara sahip olacak anlamına gelir.

Kraliyet Muhafızları en ortalama avcıları daha güçlü olacak bu kombinasyonu anlamına gelir.

Pitou savaştı önce Gon ve Killua korumak kolunu kaybettiği için uçurtma da bir dezavantaj oldu.

+909
RgLore 16 Kas 2018 06:37:42

Gelen MangaUpdates, Sezon 3 sonlarında Vol. Bölüm 14 124 manga.

+880
Katie Stevens 27 Kas 2012 23:11:00

Bulabildiğim kadarıyla, 3 koşulların tümünü unisex vardır. Bu şartlar nadiren erkekler için kullanılan ve çoğunlukla kadın karakterler için kullanılır.

Tsundere bir Japon karakter geliştirme süreci tanımlayan bir kişinin kim olduğunu, başlangıçta soğuk ve hatta düşmanca karşı başka bir kişi önce yavaş yavaş gösteren ya da onu sıcak tarafa zaman.

Yandere Bir ortak vadede otaku hayranlığı, bir yandere bir kişi (genellikle kadın) Romantik takıntılı biriyle noktası kullanarak şiddet demek için onları kendi silah. Genellikle keskin bir silah ve psikopat bir sırıtış ile gördüm.

Kuudere Normalde soğuk ve mütevazi ama karakter bir tür, çoğunlukla kadın karakter, daha sonra yumuşak ve nazik bir tarafı ortaya koymaktadır. Tsundere Bakın.

+801
John Chico 2 Oca 2010 23:05:23

12 dakika boyunca Bölüm 4, gösterir Asyalı görünümlü (muhtemelen Çin?) Başkan (Dechou Dong, gibi intro rozet diyor) bir araba, tartışmaya Kapı ile onun Sekreteri:

Dechou Dong

Başkan Dong: "Neden kapıyı açın Japonya? İhtiyacı olan bizleriz, değil mi?"

Sekreter: "Bu doğru, Başkan. Japonların kendilerine tüm izin veremeyiz."

Başkan Dong: ilk Başta yapacağız korumak dostça ilişkiler ile Japonya ve bakın nereye gidiyor. İdeal olarak, Özel Bölgeye nüfusumuzun yarısını göndermek istiyorum."

Bölüm 2, 14 dakika içinde görüşürüz, Amerikan Başkanı (not tarafından bayrakların yanında onuda tartışmak ile onun Sekreteri diyerek

Başkan: "Kapı yeni sınır. Biz hayal edebileceğinden diğer tarafında daha fazla kaynak olması gerekir. Bir hazine var."

Başkan: "Nasıl olur? Neden ordumuz göndermiyoruz?"

POTUS

Sekreter: "yok olması iyi bir şey. Birçok ülke Japonya'nın yenilgi bekliyorlar. Japonya bizim için riskleri kabul etmeliyiz."

Başkan: "Evet, yapmalıyız önlemek olması bizim millet olarak görülen bir suç ortağı."

Aşağıdaki Resim gösterilir:

Protesters

İnsanlar açıkça gösteren Özel Bölgeyi işgal protesto.

Dünyanın güçler ya da sahipsiz boşluk, ya da kaynaklar için gibi görünüyor.

Büyük olasılıkla, ne zaman Yanagida diyor yarısı dünyanın insanları, o andaval insanlar olacak bölünmüş olan tarafına çekmek, ya da, dünya güçler ya karar karışmak ya da mahkum eylemlerin Japonya.

Büyük olasılıkla, dünyanın güçleri.

+738
Fytch 29 Ağu 2011 01:36:27

Başlık belli ki Edward Elric adı Simyacı durumdur, ama ne kelime "anlamına Fullmetal" mu? Anne dilimde dub ile iki seri izledim, ve o, Ed Çelik Simyacı "diyorlardı. (İngilizce Tercüme)

+698
iamyouku 30 Nis 2015 15:32:10

En sonunda, kim merdivenlerden aşağı olan siyah bir kurdele olan kız? Holding/Kanbaru tarafından tutulan poz bir garip son hala ateş görmüş olabilir. Bunun yerine bir şerit kravat var gibi Ougi, değil, ve işe yaramaz hala vuran onları sağında görülebilir.

enter image description here enter image description here enter image description here

+690
kub1x 7 Mar 2015 23:58:12

"Eğer düşman bu gibi küçük patates ise, o zaman iyi olacak" diye Bakugo güven veriyor Kirishima sonra demek istiyorsun? Bu sahneden sonra çalan şarkı "Kahraman" denir. Bu aradığınız kişi olduğunu umuyorum.

+654
loddn 3 Oca 2012 11:32:15

Dayanak noktanız yanlış. "Neredeyse tüm anime serisi Plajı bölüm gitmek zorunda '" bu durum böyle değil.

En dışı (1 veya birkaç place) makul uzunlukta kısa TV anime Plajı bölüm var aşağıdaki gibidir: aşağıdaki tartışmanın özü buydu. Ancak, çok uzun anime genellikle sadece uzun olmamızdan dolayı sahilde bölüm olacak. OVAs ayrıca plaj bölüm dahil, ama hemen hemen hepsi demek mantıklı olur bu kadar sık değil.

Tercihen Plajı bölüm vardır eğiliminde olduğunu gösteriyor tür dikkat et çünkü her dizide bir sahil bölümü var gibi görünüyor, ve anime hakkında daha zevkleri hakkında daha fazla söylüyor.


Tek cour bakalım gösterir

Açıklayıcı bir örnek için, sadece bütünüyle izledim 2014 Yaz tam bir uzunluk-cour anime bakalım. İçeren bir "beach bölüm olacak" ünvanlara sahip olanlar kalın.

 • Ücretsiz! Sonsuz Yaz. Bu bir deniz kıyısı yakınlarında yüzme hakkında bir anime olmasına rağmen, sahilde uzun segment uzunluğu birkaç dakika ve bahsettiğin (genel olarak yarım bir sürü çıplak erkek olan gösteri dışında). bir şey fan-servicey türü değil
 • Aldnoah.Sıfır
 • Gekkan Shoujo Nozaki-kun
 • Sabagebu!. Bunu herhangi bir sahil kesimleri hatırlamıyorum, ama yanılıyor olabilirim.
 • Tokyo ESP. Bir karakter bir sahilde olacak oldukça uzun bir bölümdür, ama bu yine de senin bahsettiğin anlamda bir "beach" bölüm " değil.
 • Fate/kaleid liner Prisma Anda 2wei. Plaja gidiyor, ama gerçekte oraya gidip onlar hakkında konuşurlar.
 • Futsuu no Joshikousei ga Locodol Yatte mita
 • Rokujouma no Shinryakusha!
 • Glasslip

Yani 1/9 var. Kesinlikle "neredeyse". Ama bu örnek verilen şeyler sistematik önyargıları, bu inceleyelim.

Biri için, muhtemelen Plajı bölüm olan gösterileri izlemek için bir eğim var. 2014 Yaz 29 bir tam boy, anime cour ve diğer 20 sahildeki bir bölüm vardı böyle olsaydı, o zaman bu rakam sıralama hemen hemen tüm "- ama diğer gösteriler için bölüm sinopsis üstünkörü bir inceleme aşağıdaki arıza öneriyor" olan 21/29, işe yarar vardı. Düzeltmeleri memnuniyetle karşılıyorum.

 • Kesinlikle plaj bir bölüm: Demiryolu Savaşları; Majimoji Rurumo; Persona 4 Golden Animation
 • Belki sahilde bir bölüm: Bakumatsu Rock; Shounen Hollywood; Barakamon; Jinsei; Momo Kyun Sword; Seireitsukai hiçbir Blade Dans
 • Hayır Plajı bölüm: Tokyo Ghoul; Sengoku Basara Judge End; 2 Space Dandy; Dramatik Cinayet; Ao Haru Ride; Hanayamata; Re:Hamatora; Aşk Sahne; Kuroshitsuji: Book of Circus; Nobunaga Concerto

Bu yüzden 9 3 plaj bölümleri ile bunların arasında; belirsiz nerede olduğumu tüm olanlar gerçekten çok 10/29 toplam sahip olduğumuz beach bölüm var, bunu kabul edelim var gibi görünüyor. Bu neredeyse kesinlikle değil".

Ama ne daha uzun gösterir?

Ama ne bir cour daha uzun gösterir? Ne o gösterir Plajı bölüm daha varsa? Muhtemelen onlar. Uzun bir haritayı alır, plaja karakterleri gönderen bir bölümünü geçirmek için büyük riskler. Sonuçta, sadece bir bölüm için kullanabileceğiniz pek çok farklı ayarları var. İşleri bu çalışma özellikle uzun, orada olabilir, hatta birden çok plaj bölüm! Ben kesinlikle olacak sürpriz bir şova daha 100 bölüm kadar değildi ama bir Plajı bölüm.

Ama burada plaj bölüm hakkında özel bir şey olduğunu sanmıyorum - yeterince uzun çalışan herhangi bir haritayı da karakterleri başka anime zımba sıcak springs gidiş veya beyzbol oyunu oynarken ya da okul kültür Festivali, ya da herhangi bir şey katılan katılmak gibi bir bölüm olması muhtemeldir.

Ve unutmayın, bu uzun süren gösterir (gösterir sayısı açısından, görüntüleri toplam miktar değil) anime küçük bir kısmını oluşturuyor.

Ve OVAs ne?

Ve ne OVAs hakkında? Plaj bölüm bir OVA shunted kapalı olduğu için ya TV Serisi senin için seçtiğim bir bölüm yok bunun sebebi nedir? Bu tartışmayı da hak vardır. 2014 Yaz aylarında yayınlanan OVAs plaj değerinde (20 dakika) en az bir bölüm içeren numaralarını bakalım? Bir liste OVAs, ben istişare Anichart için Yaz 2014ve sadece dahil OVAs en az yarım-uzunluğu (10 dakika veya daha fazla) olduğunu ilişkili bir TV dizisi. Sadece sahilde bir bölüm olanlar aşağıda listelenmiştir.

 • Kesinlikle sahilde bir bölüm: sıfır.
 • Belki sahilde bir bölüm: Hayate no Gotoku OVAs
 • Frag OVA hayır Plajı bölüm: Tamayura OVA S2; İmoCho OVA; Girls Und Panzer OVA, Non Non Biyori OVA; Ano Natsu OVA; Öldürmek la Öldürmek OVA; Chuu2 S2 OVA; Suisei no Gargantia OVA; D

Hayır. Plaj bölüm OVAs kesinlikle var, ama onlar değil ben tüm bu ortak, ve ben tercih edilmesi sürpriz bulmak için her mevsim hangi beach-bölüm OVAs yapılmış çoğu.

Notlar

Yaz 2014 nedense temsilcisi olmayan, ama diğer mevsimlerde daha fazla veri toplamak için zaman harcamak içimden gelmiyor olabilir. Anime payıma düşeni gördüm ve beraberlik yukarıda sonuçlara doğru olduğundan eminim.

Ayrıca 4 dakikalık şort uzunluğu (-) tam olmadığını gösterir göz ardı ettik. Bunu tam olarak genellikle anime hakkında konuşmak hakkında bir talk-show insanlardan bu yana bu çok bir sorun olduğunu sanmıyorum.

+640
Strigoi2896 11 Nis 2014 11:46:34
("Watashi ga Motenai no wa dou Kangaete mo Omaera ga Warui" WataMote!" Bakıyorum da Nasıl olursa Olsun", Popüler Değilim suçuydu!") Nico Tanigawa tarafından manga serisi.
+571
Arturo Jamaica 2 Nis 2017 16:38:52

Dışı evren, Naruto'nun gün-glo orange kostüm olduğunu seçtiği için ona "baba." İn-evren, zor olduğunu bir daha az verimli renk için bir ninja, özellikle bir ormanlık alan.

Orada Naruto bu renk giyer neden için-evrenin herhangi bir açıklama olmuştur, ve görevleri sırasında bile bunu yapmaya devam edebilmek için izin verildi? Başarısız olan bir saçmalık bu en az oldu lampshaded?

+570
Socap 16 Eyl 2010 10:15:26

Hayır. Karakteri sadece göründüğü Dragon Ball Raging Blast 2 Oyunu. İçinde "Dragon Ball Heroes: Zafer misyonu" manga, Artışı göründüğü gibi bir antagonist altında komut Genom, ancak onun Super Saiyan 4 devlet.

+359
HowHigh 5 May 2011 03:00:22

Bijuu moduna gidebilir. Sadece (Gizli Kalp) 392 bölüm bu ekran bir göz atın:

enter image description here

Eğer krizi atlatmak istiyorsan, bir mağaranın içine gitmek, ya da hassas görevleri yapmak ancak, görünmezlik modu çok daha uygundur.

+307
user243953 14 Mar 2018 20:39:18

Dokuz kuyruklu'yu (ileri gelenleri olan Naruto ve Pokemon) birçok anime serisi de var olduğunu biliyorum

Adı, Kurama, fox şeytanlar için farklı zaman ayırın, bu Yu Yu Hakusho gibi karşısında ilgili.

İki kuyrukları bölünmüş bir kuyruk ile Nekomata, bir kedi) Japon mitolojisinden uyarlanmış olduğunu da biliyorum.

Bu Sözleşme, tüm/çoğu diğer Bijuu için de geçerli mi?

+296
narasimha rao 28 Eyl 2012 10:29:40
Boruto: Naruto Sonraki Nesiller aynı adlı manga serisine dayanan Japon anime serisi ve Masashi Kishimoto Naruto var ve sonradan kapalı bir spin. Noriyuki Abe tarafından yönetilmektedir. Manga yazar Ukyō Kodachi serisi denetliyor. Boruto Uzumaki olan Shinobi yeni bir Dönem onun maceralarını.
+184
kishanio 3 Nis 2015 08:03:12

Madara Uchicha cevabı katılıyorum, ölü (Edo Tensei olur) karakterler Tanrı Ağacı için orijinal çakra yok, ağaç onları emmek için denemez.

Belki Hokages Naruto ve Sasuke Madara saldırı yardımcı olacaktır.

+171
ansonchc 1 Eyl 2012 10:37:41

İçinde Geçen Sürgün, uçak bilinir vanships değil güveniyor kanatları oluşturmak için kaldırın. Yani, vanships herhangi bir ayrıntılı olarak anlatılmıştır uçmak için kullandığı teknolojiye sahip.

+139
aligempf 5 Ağu 2017 05:17:28

Bu sizin portakal ile elma karşılaştırma gibi tuhaf bir soru. İzin recapitulate var.

Hukuk odanın içinde bulunan bir şey kesmek için Şeytan meyve gücünü kullanıyor. Diğer taraftan, Zorro sadece yeteneklerini kullanır.

616 bölüm, Kanun haki ile tam güç yarım tek şeytan meyvesi gücü olan oda 'kullanarak tüm ada ve vergo kesme görebilir ve kılıcını siyah vermediniz çünkü Hukuk gibi Haki kullanıyordu görünmüyor.

Eğer soran olup olmadığını Zorro diye kesilen tüm Ada gibi Yasa yaptı, onun geçerli kümesi becerileri, cevap muhtemelen HAYIR. OP zaten belirttiği gibi, Zorro yarı yarıya bütün bir ada kesmek mümkün biri için çocuk oyuncağı olacak bir feat PİKA kesmek için konsantrasyon büyük miktarda toplamak zorunda.

Şimdi manga/anime gördüğümüz kadarıyla spekülasyon ve kesinti için. Yorumlarda da belirttiği gibi, Zorro sadece şeytan meyvesi gücünü Kanunu ise yeteneklerine güveniyor. Zorro amacı dünyanın en büyük kılıç ustası olmaktır. Süresiz becerilerini iyileştirmek için kılıca adamış olan bir kişidir.Ayrıca 301 Bölümde görüldüğü gibi kılıç tekniğini yükseltmek için daha önce herhangi bir alet veya hile reddetti:

enter image description here

Ancak, Hukuk kılıcı asla böyle bir hırs ve özveri gösterilir. Bu nedenle, bu güvenli kabul açısından becerilerini yalnız, Zorro çok daha iyi Yasa.

EDİT:

Hukuk ve Vergo arasındaki mücadelede, Hukuk kılıcını Zorro örneğin kullandığında görüldüğü gibi siyah değil, Vergo var Haki tek başına DF güçleri ile kesilmiş gibi görünüyor. Sezgisel olarak, DF güç bir durum gibi görünmüyor olan Haki, karşı işe yaramaz olduğunu düşünürdüm. Belki Kanun DF güçler tesir Vergo Haki?

Bu Luffy Beyazsakal vs Deniz Savaşı sırasında Mihawk kılıcıyla kendini korumak için Arabası kullandığını hatırlatıyor. Mihawk dünyanın en iyi kılıç ustası olmak, Haki konusunda bir uzman. Henüz, Arabası zarar verim yok. Bu, çünkü o değildi kullanarak (Haki değildi boyanmış o zamanlar) ya da Hatalı çünkü gerçek güç olduğunu söylüyor olamaz mı kesti?

+118
amacharla 5 Şub 2018 05:22:39

Bu Paragus eski Artışı film değil canon ise Paragus gelen Dragon Ball Süper Artışı var. 2 ayrı karakter ve iki ülke arasındaki ilişkiler herhangi bir şekilde kurmak gerekmez.

+111
user13380 30 Kas 2018 16:46:55

Anladığım kadarıyla, Bir Yumruk Adam tüm canavarlar mutantlar var. Bu bayanposta göre

Gizemli varlıklar

insanlar doğuştan bir arzu canavarlar dönüşme haline kötü alışkanlıkları ile başka bir şey, bir karmaşık ya da bir patlama düzenli canlarından ile memnuniyetsizlik. Onlar başlamak onların tetikleyen ortamı nedeniyle dönüşüm anormal hücre reaksiyon

Ama nasıl kahraman olacak? Bazıları gerçekten yani, Zombi adam mutant. Tatsumaki ve Fubuki ESP güçler mutasyonlar olmak, değil mi var? Peki ya Diğerleri? Saitama sınırlayıcılar kırma yani bir mutasyon olmazmıydı için var gücü var, ama anormal kuvvet, dayanıklılık, hız, hızlı vb (Tank Top Ustası, Metal Yarasa, Gösterişli Flash, Watchdog Adam, süper alaşımın Darkshine, vb.) Diğerleri ekranın biraz şifa biliyoruz. mutasyonlar ya da sonucu değil mi?

+66
Deee6 13 Haz 2013 21:23:56

Bakıyorsun VNDB karakteri sayfa için Shikkoku no Sharnoth ~Ne Güzel Yarın~ bazı karakterler var altında kendi Rolünü bölüm, ya da "Temel bir Gerçek Kişi" ya da "Temel bir Hayali Kişi"

Karakterin gibi Sherlock ve Churchill ı olan onların temelinde sadece onların isim. Mary temeli olduğunu gösterdi sonunda zaman o işaretleri kitabı o bitmiş yazma kalemi adı Agatha Christie (gerçi bu sözü bir dizi zamanlarda başlayan bir yazar eğer o olmasaydı bir hata yeterince ipucu)

ama orada bir karakter var gibi Charlotte Brontë kimsin tabanlı gerçek karakterler kim ben bunu kabul ederken orada karakterler gibi Sebastian Moran kimsin dayanan kurgusal bir karakter kimim ilgi bilmek eğer onlar hayali temelinde farklı ile nasıl yapıyorlar sunulan Shikkoku no Sharnoth

Yani ben istediğim için bir Liste tüm karakterlerin Shikkoku no Sharnoth ~Ne Güzel Yarın~ kim var bir Dayalı bir ______ Kişi etiket ve kim onların karakter temelidir. tamamlama bilge de Sherlock ve Churchill gibi belli karakterler

+62
PaulieJackdaw 24 Oca 2016 03:11:39

Gelen Sekiz Tails madde:

ALT sol kısmı onun boynuzları vardı kalıcı olarak kopmuş bir savaş olan ve boynuzları vardı yok tarafından kendi nokta-boş Kuyruklu Canavar Topu savaşan On-Kuyrukları.

Bunun yerine hind bir ahtapot kafadanbacaklı kolları andıran sekiz kuyrukları ile bacak, alt yarım oluşur. Bu takip edecek büyümez olay onlar kesmiş.

Eğer kuyruklar mümkün büyümez, o zaman neden o Boynuzlar çok? Gyūki beri yapılan bu çakra, nasıl oldu Olası için kalıcı olarak kapalı dilim bir kısmı onun boynuzları?

+60
Zaitorious 24 Şub 2013 05:02:22

Prenses tüm bilmediğimiz karanlık/diğer kişiliği var gibi ED şarkı söylüyor.

Doğru mu? Öncelikle onun bir hikayesi var mı?

Sonu belirli sahneleri:

Princess Renner from ED

+29
Pythonista 11 Kas 2013 14:30:44

Bu NerveGear kullanmak için, oyuncu kafasına oyun konsolu giyer. Daha sonra oyuncu için vücut, genellikle bir yatak istasyonu rahat bir pozisyon bulmak için tavsiye edilir. Daha sonra oyunu yüklemek üzerine söz başlatılması kelime "Link Başlat".

(Vurgu benim)

Kaynak.

+25
Stackbever 24 Kas 2013 15:32:43

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil