/Vefat etti kız arkadaşı onu terk eden bir adam, küçük bir kız almak ve çok bağlanmanın başladığı Manga

Kız adamın yapışkan ve son derece bağımlı olan eski sessiz 6-7 yıl olduğunu hatırlıyorum.

kız tam adamı bu kadar küçük çocuğa bağlı olduğunu bu yüzden de onu yıllar önce ölmüş ya da terk eden adam eski gibi görünüyordu.

Hiç komedi bir manga değildi, daha fazla hayat veya psikolojik temalı hikaye bir dilim gibiydi.

Okuduğum kadarıyla, o adam ve küçük kız arasındaki cinsel ya da (ben loli bir manga değildi) ama ikisi çok yakındılar ve adam onun hakkında düşünmeye devam etti, çünkü yeni bir ilişkiye girmek istemiyordu fiziksel bir şey değildi.

Kendi çocuğu gibi küçük kız büyüttüğü.

Kız daha yaşlı ve daha olgun görünmek için çok makyaj ve yüksek topuklu çalmak için adamın dikkatini çekmek için kullanılan o istedikçe

O kadar çok hatırlamıyorum ve manga çekimleri kimse bir bölümlere biriydi

+91
Mohamed El Halag 24 Ağu 2015 16:40:04
27 yanıtların

Giftias unutmak" programlanmış değil gibi ", karakterlerden biri tarafından belirtildiği gibi, görüş teknolojik açıdan, sınırı var, daha önce söyledi Gorzius aşağıdaki anlamı,

... depolama sadece veri 81,920 saat boyunca sabit bir hızda doldurur iken bir kez yazılabilir ve sonra OS mümkün değil eski verilerin üzerine yazma denemeleri yapar tam olur ...

...

...bu Giftias veri depolama bu uzun ve günümüz açısından yıkmak için (başlıyor için çalışmak üzere tasarlanmış olduğundan da olabilir, disk kötü sektörler için başlar)

bu Giftias kişiliği yok böylece hafızaları dolunca çalışma ve depolama sıfırlar işletim sistemi yerine, böylece Giftia kişilik ve anılarını silme ve tüm Giftia mevcut anılara sahip olmanın bedeli ile yeni anılar için yer açın ve durdurun. Isla akıl istatistik teknisyeni geri çevrilemez olduğunu söyledi zamanla azalması nerede gösterildiği gibi, ancak, depolama bu aşamada önce bozulmaya başlar. Bu bozulma olarak biliyoruz ki, buna rağmen, Isla bellek normalde daha önceki dolmaz bu Gifta, ömrünü etkilemez.

Dönüş zamanlaması noktası olan Giftia hafızasının tamamını tüketilen, küçük farklılıklar, muhtemelen bu Giftia oluşturur ya da anıların ağırlığı için yazılmış olan işletim sisteminin de başlangıç boyutu ile enfekte olduğu zaman belirlenir. Bu teoriye göre, bir Giftia anısına, hangi zaman depolanan verilerin bilgisayar sabit disk düz 0s için eşdeğer olacaktır sabit bir oranı, uyku sırasında da dahil olmak üzere, tüketilen, hala Giftia hafızasında yer kaplıyor olay, basit boş bir bellek neden olur.

9 yıl ve daha önce sadece kullanıcı Tony Dutra tarafından belirtildiği gibi hikaye ahlak katkıda bulunmak için harici bir referans olarak önemi olan 4 ay sonra sona erecek olması amacıyla ve kasten SAİ tarafından gerçekleştirilmiş ne Giftias hafıza kartını tam boyutunu muhtemelen.

... 81920 saat 9 yıl 4 ay eşittir. Karakterleri açıkça Devlet bu numaraları.

9 veya 九, ku telaffuz, Japonca sembolik 苦 bağlıdır. Ayrıca ku olarak telaffuz edilir. Acı için kanji olduğunu. Her zaman kendisi için matematiksel olarak döndürdüğü için 9 büyücülükle sonsuz acı sayısıdır. 9 9x1=9 9x2=18 1+8=vb.

4 veya 四, shi telaffuz edilir. Sembolik olarak 死, ölüme bağlıdır. Ayrıca shi telaffuz....

+1000
Shahalam Ansari 03 февр. '09 в 4:24

pixiv ansiklopedi (Japonca) iddia ediyor,

Olsun Sumika oldu tanrıçası (Lady Kumaria) ilk yer veya tanrıça olarak ortaya çıktı Sumika yanıt için Kureha'nın ruhsal durum, değil ifade içinde hikaye ve dolayısıyla, sola izleyicinin yorumu.

(Vurgu benim)

TV Mecazları (uyarı!) ayrıca olarak tanımlıyor:

 • Göt Sumika Bayan Kumaria olmaktan Çekin. Asla habercisi, gelir hiçbir şey yokken, hiç açıklama yapmadı ve hizmet gibi bir mekanizma bu kadar Ginko ve Kureha alabilirsiniz birlikte.

  • Ya da belki de değil. Bunu hiç açıkça belirtildiği Sumika Bayan Kumaria ve daha büyük olasılıkla o sadece aldı bu form gibi bir sembolik temsilin ne Kureha öğrendim Sumika.
 • Epeyce İyi bir Arsa: İsraf ettiler, çok İyi bir Karakter Boşa harcadığını belirtilen aynı nedenlerden dolayı.

  • Sumika olmanın bir parçası Lady Kumaria, hangisi asla açıkladı. Ayrıca görünüşe göre (ilk nedeni bağlanmak olsa da asla açıklanan Kureha bir gün, kaybolur veya başka bir hale geleceğini biliyordu gerçeği.

(Vurgu benim)

tüm olasılıkları sorunun kendisi söz konusu olmuştur.

Gibi şimdi, orada hiçbir resmi açıklama neden Bayan Kumaria benziyordu Sumika... yaprakları bize sadece fan teorileri (atlanmış olan bu cevap).

Gerçekten şu an itibariyle herhangi bir resmi açıklama Japon bu konuda daha az tartışma olan P. S. düşünürsek, sonuçlandırmak.

+940
Vahid F 30 Eki 2013 01:24:38
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Tamam burada düz 5. ışık romanı alınan gerçek cevabım:

Aincrad çökme eşiğinde iken, core programı için kaydedildi Kazuto Sinir Dişli ve silinmiş olmaktan kurtuldu. Şu anda, içinde Kazuto odası, bir özel kırtasiye içinde yaşamak» olduğunu «tipi makine onun tarafından hazırlanmış.

Ama, Yui ile doğrudan temas sadece bir altında mümkün oldu tam dalış ortamı - diğer bir deyişle, ALO içinde sadece. Ancak içinde bir cep telefonu kullanmak ve onu orada var, bu gerçek dünya mı pil kapasitesi olduğunu yeterince uzun değil ve her zaman olamazdı « birlikte».

Ayrıca, yalnız GGO içine elbette Yui Asuna kaldı ki başka kimseyi riske atmadan gidiyor Kirito olacaktı.

+901
Loofmann 16 Eyl 2017 23:50:49

Mor ip gibi bir Obi, bir giysi giyilen geleneksel Japon kimono. Bunun yanı sıra, birlikte elbiselerini tutarak, hizmet verdiği tek gerçek amacı kılıcını tutmak. Her zaman bir elinde kılıç taşıyan, özellikle kavga sırasında olmak istemiyorum. Sasuke timeskip sonra bir kılıç taşıyan başladı, yani o mor ip eklemek kıyafetleri değiştirdiğini açıklıyor.

Orochimaru Kusanagi kılıcı taşımak için kullanılan, ve diğer karakterler Orochimaru bağlılıklarını göstermek için yapıyor olabilir.

+886
user2326899 26 Ağu 2011 03:07:28

Japonca isimlerini kuşkuyla Enter Isla adları/unvanları benzer ses bu esprileri "Maou Sadao" ve "Yusa Emi" gibi isimlerle nedir "diye soruyorsanız, bu şaka:

 • "Maou Sadao" Maou Şeytan " / "Şeytan Lord Şeytan çok yakın"
 • "Yusa Emi" Yuusha Emi " / "Kahraman Emi çok yakın"
 • "Ashiya (Shirou)" bir nevi kapatmak için "Alciel" (Arushieru)
 • "Urushihara (Hanzou)" bir nevi kapatmak için "Lucifer" (Rushiferu)

Bu, bir tür Hıristiyan melek/şeytan isimleri benzer ses Japonca adlarını bulmak için germek zorunda olduğundan, Japon isimleri ses meraklı/arkaik bazı yan etki olarak.

Ayrı ayrı isimlerden bazıları da "çeviri şakalar" vardır tabiri caizse:

 • ("Kamazuki Suzuno" demek "bell 鈴) "bu Suzu"". Nitekim, Enter Isla adı Crestia Bell".
+880
adegolyer 25 Nis 2014 11:34:16

Ben izledim Parasyte anime serisi ama ben henüz okuma manga. Anime hikayenin sonu olabilir bir şekilde sona erer.

Nasıl manga mı? Yok Parasyte hikaye ve/veya devam manga sonra anime?

+877
Nitesh S 4 Eki 2018 10:01:26

Ama öyle değil bahsedilen herhangi bir manga, benim en iyi tahmin bu oldu su doğa (ya da en azından bir su doğa) çünkü o bir eski ninja Yugakure, Köyde Gizli içinde Kaynar Su.

+862
Habsmandes 5 Mar 2019 21:22:36

UBW dizi izliyorum. Caster Komut Mühürler onun geri gelir ve onu kurtarır Archer, Berserker, karşı Kılıç kullanabiliyor Shirou kaçırıyor zaman sonra Pudra savaşır.

(Hangi nokta Archer onu tekrar kaydeder) kavga sırasında bazı noktada, Pudra Shirou korumasız görüyor, bu yüzden ona ateş etti.

enter image description here

Caster ateş Shirou neden, henüz Komut Mühürler onun alınan etmeseydi?

Shirou gibi tehdit falan değildi. Kesinlikle Archer ile ilk uğraşan iyi bir fikir, sonra da (Pudra dengim olduğu için) Komutu Kılıç kullanarak mücadele Berserker edebilmek için Shirou yollarının kapalı almak olacaktır.

Pudra kesinlikle öldürmek için ateş edildi - atak onu tam anlamıyla yere kadar darbe olması dışında, aynı zamanda (olduğu gibi, "yakaladım!") gülümsüyordu ve sonra Shirou hala hayatta görünce şaşırdı.

+758
Gayzhel Anne Acosta Gapuz 11 Oca 2010 22:17:41

Süper Saiyan Yeşil hiç resmi vardı.

Artışı yapar dönüşümü Artışı içeren filmlerde adı neydi bu yana biraz arka planda olan Efsanevi Süper Saiyan, denir.

Kale bu dönüşüm benzediğinden, bu desek daha iyi, ama yanlış hatırlamıyorsam, resmi adı henüz verildi. Ya Berserk Süper Saiyan oldu.

+715
kempell 5 Ağu 2014 20:28:26

Tek Parça, iyi bir yüzücü yapar Şeytan Meyvesi mi? Şeytan bir Meyve yeme yüzemiyor yapar beri imkansız görünüyor. Serisi şimdiye kadar bu adres nedir?

+703
sara Elzanaty 17 Eki 2014 12:03:03

Bu Chibi'nin olarak adlandırılan olacak gibi görünüyor. Teşekkürler X Memor için!

+623
rhinogun 27 Kas 2019 14:41:42

Kronolojik olarak, Railgun önce gelir. Sonra yakın orta Railgun (Seviye Üst Arc), olaylar ve zaman çizelgesi başlamak için yakınsama ile Dizin.

Örneğin, bölüm 17 Railgun anime, Komoe-sensei bahseder o nasıl sever onu tüm öğrenciler, hatta olanlar bu darbe onu çatı, hangi muhtemelen bir başvuru için zaman Dizini kullanılan Ejderha Nefesi (Bölüm 6 Dizin).

16 Temmuz kesin bir tarih verir beri manga başvuru daha iyi bir çerçeve verir. Yani olayları Railgun başlar 4 gün önce Dizin Roman (20 Temmuz), nerede Touma ilk karşılayan Dizin. Touma karşılar Yeni günü arifesinde 19 Temmuz.

Göre TV Mecazları:

Anime fakat anime ilk bölüm Roman 8 birimden olaylar adapte ederek bu tür bir. Haliyle, 18 ila 39 Bölüm romanları 3 Birim zamanda etrafında oluşur, 40 Bölüm 5 birim, 9 birim etrafında Bölüm 41-42 ve çevresinde Cilt 8 ve Bölüm 43-geçerli gerçekleşecek civarında.

+575
azisfatoni 29 Kas 2012 02:43:30

Sanırım bu zırh daha fazla aşınmış gibi bir üniforma ve muhtemelen bir form kıyafetleri sağlayan Saiyan için mücadele rahatça yerine yönden koruma çünkü, onların anormal düzeyde güç olurdu çok zor temin koruması ile zırh giymek için yeterince rahat ve kavga

Eğer hala zırh giyen Vegeta dikkate olsaydın, gücü ve savaşır düşman tür seviyesi dayalı bir koruma zırhı giymez açıktır. Bu nedenle, daha fazla koruma amacıyla giyilen üniforma yerine bir şey gibi düşünülebilir.

Vegeta Saiyan bir Elit olduğunu anlıyorum ve şu anda saçma güçlüdür ve normal Saiyan gücü karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha azdır.
Sizin yerinizde olmak rewatch bu Sayan Saga, bu özel Sahne burada, biz bir Dilim Basit bir kılıçtan biri olarak zayıf olarak Yajirobe, yeterince güçlü nüfuz ile vegeta'nın zırh ve zarar vermesine.

Saiyan öncelikle Evrendeki en güçlü olmak için çalışıyoruz savaş ve odaklanmış doğal olarak agresif savaşçı bir ırk ve zırh giyen ve daha ziyade sağladığı koruma açısından çok fazla odaklanmak yerine kıyafet bir seçim gibi görünüyor inanıyorum şahsen ben.

+490
Stephi Kittiel 22 Ağu 2010 05:55:09

Orijinal Japon Başlığı çalışıyordu"!". Wagnaria "olarak değiştirilmiştir." ABD için NIS America tarafından serbest bırakın. Kaynak. "Wagnaria" ana döküm çalıştığı restoranın adını, bu yüzden bir başlık olarak mantıklı, eğer şövalye ve Prenses macera sihirli ve muhteşem bir dünya adı gibi olsa.

ONLARI Anime iddiaları içinde Gözden Sezon 2 Başlığı "Çalışma" zaten ait bir 1997 komedi oyuncular Fred Savage, Amerika Birleşik Devletleri, hangi engellemiştir NIS Amerika'dan kullanarak. Şüpheci değilim; bildiğim kadarıyla, ne bir iş temel çizim elemanları veya diğer korunan yönleri kopyalayarak diğer telif hakkını ihlal ettiğine sürece aynı başlığa sahip iki eser engellemez Kanun BİZE. Aksi takdirde, ben bunu nasıl gördüğünü BİZE her dizi yazılmış diye bir bölüm başlıklı "Hediye" (uyarı, TV mecazları). İngilizce çünkü NIS Amerika sadece başlık ABD'de dikkatini çekmek için çok düz hissettim sanırım; Japonya'da, ancak BİZE sadece bir isim fiilinin çekiminin yapılması oldu durdu.

+482
Charaf Eddine Mechalikh 21 Ara 2010 13:48:21

Çok şaşırtıcı cevap Krillin. Bu sayfa toplam kısa yazlık ve trivia bölümünde 3 kez öldü gösterirken, ama her şey de dahil olmak üzere 5 kez toplam ölmek üzere buldum onu. Goku gibi görünüyor için öldü sadece iki kez.

Toplam Listesindeki tüm karakter ölümler burada bulabilirsiniz..

+442
Chittaranjan Mohanta 25 Eki 2012 19:26:46

Gelen bayanposta:

 Canon Olmayan Canon SBS
49* 15 2 Paramecia - 
Zoan - 17 3 0
Logia - 11 3 0
Belirtilmemiş - 0 1 1
Toplam Şeytan Meyve - 77* 22 3

Hem Zoan Paramecia ve Logia kullanıcıları çoğunluktadır kullanıcılara açıktır. Bunun için herhangi bir özel nedeni var mı?

Daha Zoan kullanıcıları (atak için) daha az yaratıcılık diğer Şeytan Meyvelere sahip çok daha fazla hayvan demek. Yani şimdi o kadar az Zoan kullanıcıları için bir nedeni olabilir.

Ama ne Logia hakkında? En Logia kullanıcıları büyük çekim vardır.

+432
user2909 8 Nis 2011 02:14:48

Bölüm 8 anime Derebeyi, ~10:37, Momonga/Aıns başvurduğu bir kitap "Herkes Kolayca PK" tarafından Punitto Moe. Bu kitap kurgusal bir iştir, ya da gerçek bir iş mi?

Bu kitap başka bir deyişle, bu World of Warcraft, Guild Wars, ark gibi MMORPG ile kullanmak için (yani), gerçek dünyada var mı yoksa sadece Derebeyi anime/manga evrenin içinde var olan bir şey mi?

+424
garveypeter 19 May 2013 00:00:05

Rinne içinde, Rokudou çeşitli güçler verir, davranır ruhsal (içine giyilmesi ile) ya da tam tersi olarak fiziksel bir varlık yapma gibi Yeraltı" ve "Cüppe denilen özel bir Cüppe kullanır.

Ayrıca Rokudou Rinne için çok değerli bir parçadır, Shinigami Scythe onun bile daha fazla. Bu para, Cüppe dönüştürmek için tehdit ettiğinde (emici ateş tekerlek kanı kullanan) babası ile yaptığı düello sırasında açıktır.

Yarı-shinigami ve o yarı-insan, bu yüzden (Cüppe olmasa bile ruhları görebilir) bazı güçler olmalıydı ama öbür yemek yiyen birini yap, Sakura gibi gösterilmiştir.

Ya Cüppe (çaldı, yok, vs.) kalıcı olarak kullanılamaz duruma gelirse ne olur?

+375
giglivenice 17 Eyl 2012 00:12:14

Olarak wiki söyledi, Boruto oluşturmak bir minyatür Rasengan sonra enjekte edilen Rasengan ile Rüzgar serbest doğa, bu yüzden o olabilir atıldı.

Kullanıcı minyatür bir Rasengan oluşturur, büyük bir üzüm büyüklüğüne, Rüzgar nedeniyle Yayın doğaya atılan yeteneğine sahip olan dönüşümü uygulanır. Havada süzülürken, küre kaybolur ve hedefi vurur.

Hakkında soru nasıl Boruto olduğunu görebilmeniz için yok bu Rasengan, sanırım, çünkü çok küçük, yavaş yavaş kayboluyor sırasında atılan ama hala vurur hedef çünkü onun Rüzgar Serbest doğa. Ama tabii ki sadece benim görüşüm.

+349
Arjun Kalia 16 Kas 2012 15:46:34

Hafta sonu İsyan izledikten sonra ben yeni bilgi için cevap hesabımı yayımlamıştım.

Gerçeği hakkında bir şüphem yok Madoka herhangi bir cadı doğum engelledi, hem geçmişte, gelecekte ve ikinci filmde keşke olsa. Neden sonra Homura bir Cadı olur?

Sihirli kızlar hala Cadılar içine Madoka ancak Soul Gem Keder bir Tohum olmadan önce görünür Devir Yasası ile açmak. Kuluçka Homura yakalanan ve Devir Yasası etkilenen olmaktan önleyecek bir izolasyon alanında hastalıklı Ruh Taş koydu.

İzolasyon Alanı, sahaya Madoka kaçış ve Homura Ruhuna Gem tedavi edebilir yıkıldıktan sonra kadar değildi yani Sayaka ve Bebe ile birlikte Madoka Homura olarak Madoka anıları olarak değiştirildi mahsur kaldılar geldiğinde insanlar girmek için ama kaçış sağlayan bir yol oldu.

Son olarak soul gem onunla QB besleme görmek Homura ediyoruz. Evrenin bütün küfürler şimdi Homura ruhuna gem içerdiği anlamına mı geliyor?

Madoka Dilek sonucu ancak Yeryüzünde küfürler hala var ve Tayfaları oldu da Homura ne Cadılar oluşturulmasını engeller ölürler, Keder Tohumları ne gibi, ancak Ruh Taşlar hala umutsuz bir şekilde karanlık olur ve zaman içinde ancak Madoka Dilek Soul Gem arıtılmış sağlar bir Cadı içine Büyülü bir Kızı ve Sihirli Kız bir Cadı olmadan ölmek sağlayacak zaman Hayaletler tarafından geride Küpleri Quebe besliyor, Mami yaptıkları gibi Ruhu paramparça Taşlar neden kimse bilmiyor nasıl söyleyerek Madoka ve Keşke onu bilen tek kişi o gibi ofcause Homura bilir bu notlar.

onlarla QB besleme entropi durdurmak için bir yol var mı?

Bu küpleri Quebe bu Hayaletler ile mevcut sistemin entropi engellemez ama oldukça yavaşlar unutmayın gibi ama biraz sınırlı aynı etkiye sahip görünüyor.

Homura bir düşman olacaklar gün, Sayaka ve Madoka dediğinde acı olmadan er ya da geç evrenin enerji tükeneceğini aslında bahsettiği ve Madoka ve Sayaka onu durdurmak zorunda kalacak.

Homura aslında yalnızca sipariş değerli ve kuralları çiğnemeye yanlış olduğunu Madoka yanıtladı eğer Homura Madoka sordu bu Madoka diyor. Homura Döngüleri başka bir şey olma muaf kendine yapma Yasa kırdı. ayrıca Devir kanunlar uygulanacak anlamına gelebilecek bir Tanrıça olduğunu hatırlamayan Madoka hakkında oldu. Homura inanıyor eğer Madoka kavuşur onun anıları kalırlar sonunda düşman olma. Madoka daha iyi görünüyordu ve şerit Homura için bir hatırlatma Madoka var olduğunu da Homura bir gün düşman olabilir, çünkü Madoka şeridinin geri ver olmadı, Homura diyor.

Sayaka için, Devir Yasası ile önceki evrende alındı sonra Madoka Sekreteri yapılmış olduğunu ve ancak cadı form onu kontrol etmekten Madoka aynı var. Sayaka Döngüleri etkileri Homura yeni Hukuk bilir ve Homura yok oldu tüm Homura belki cevap verdi", tüm Hayaletler' tahrip edilmiştir"diye sorduğumuzda, evrenin geri kalanı için ancak trajedi büyü olabileceğini düşünüyor.

Enerji tükeniyor evren gelince, daha önce entropi için önlem Sihirli Kızlar Döngüsü Yasa sayesinde artık yapılamaz Cadılar olunca enerji hasat oldu çünkü önceki evrende de olacak.

"Entropi ile mücadele" Kuluçka hedefi oldu, ayrı Homura from Madoka Sayaka öldürüldükten sonra odasına yaşındayken bu söylendiği gibi diğer Sihirli Kız orijinal evrende bu çoğunlukla farkında değillerdi. ancak unutulmamalıdır sadece Madoka ve Homura bu sistemi hatırlıyorum ve Kuluçka Homura ile konuşurken etkileri fark etmiş olur.

+321
Canzone 29 Nis 2017 01:28:21

Öyle olsa bile bir oyuncak haline döner ya da o kim hatırlamıyorum diyor ki (manga güncel değilim anime) kanıtlar Tamam parçasıdır. Ancak, sigara onun için kendini hatırlamaya iletişim kurmak ve onu geri getirmenin o daha iyi kanıt. Geri birine düşman olur, herhangi bir kanıt farkında değilim ama o oyuncak iken yaş (onlar sadece göremiyorum olsa) inanmıyorum gibi comparitively saçmadır.

Arc başında bildirildiğine göre, şimdiye kadar sadece bir oyuncak ücretsiz (Kyros) bir sözleşme olmadan izin vardı. (Rasgele, onun karşısına yeni bir oyuncak gördüğü zaman olabilir) güç kullanıyor her zaman religously yapıyor. Robin bir ragdoll haline gelince, hiçbir sözleşme yapar ve Usoland uzakta korku içinde çalışırken bir kızı bulmak için deneyin. Eğer hatırlayabilirse, bu da onun bir parçası üzerinde bir gözetim olabilir, o oyuncak için zaman neyse, olsun veya o bilgi (muhtemelen...imkansız olduğu Oda tarafından bir olamazdı) animasyoncuları tarafından bir yanlışlık bile olabilir. Eğer Robin hatırlayamadım eğer o, bu mükemmel mantıklı ve onun gibi davranmak istiyor.

Hatırladın mı değil mi, Kyros Heykeli bir oyuncak haline geldi önünde durdu beri bu ismi gibi bilgi iletişim kurar. Sözleşmeyle kendisine hizmet etmek emretti olmak Toyfamino özgür iradesi var ve bir an için ona iman edecek o (sürece ne istiyorsa onu yürüyebilir. Bir oyuncak haline getirilmek için "ailesi" son olamaz, ancak, ya da onu farklı bir sözleşme verecek.

Ona sadık olduğunu bu tüm varsayar, ancak. Bir genç? sürekli gözetim altında slimey adam olarak sürekli ölmeyi emretti o kadın tarafından, bu radikal bir varsayım olabilir. Eğer bir oyuncak olarak yaş değil, sadık biri özgür iradeye sahip olup olmadığını, ve bir gün Eğer) onu öldürmek için varsa ölmek (o, muhtemelen fiziksel zarar olmadan olayı yaşayacak.

+312
Rob Dudley 1 Mar 2010 21:06:44

Rin'in ölümünün Dördüncü Büyük Savaşın başlangıç yapmak Obito sadece son kıvılcım oldu. "Dünyayı düzeltmek için kötülük" shinobis, mevcut dünya ve arzusu olan nefretini (her zaman Kakashi ile daha da güçlenecek ve müttefiklerini kurtarmak yarışmak onu uzun bir süre belli oldu. Madara geldi, umutsuzluk Madara arasında zaman zaman onu mükemmel bir çözüm gibi görünüyordu Obito güçlü arzuları olan "Sonsuz Tsukuyomi" bir umut sunulan herkes için barış "getirmek için bir yol arıyordu. Sadece manipülasyon diyelim, bu kez kazandım, Madara ve Obito amaçları oldukça benzerdi ve sadece davranıştan başka bir anlaşma daha oldu. Madara iradesi taşımak için mükemmel bir aday buldu, Obito "doğru" onun çarpık, umutsuz zihin gördüğü mükemmel bir çözüm buldu.

+294
Hamri Said 6 Oca 2012 22:37:08

Dublaj İngilizce ve 2008 etrafında bazı anime kanal üzerinde gördüğümü hatırlıyorum. Hayaller yaratmak tuhaf dişleri olan kısa, şişman bir karakter vardı. Ana karakter bir sandman onu aramış sanırım. İyi hatırladığım bir şey garip şeyler oldu sonra uzaya Dünya'dan uçan ana karakter oldu. Dünya tuhaf olduğunu keşfederler. Düz ve insanların dev heykeller tarafından düzenlenen şehir gibi görünüyor. Heykeller tanıyor gibiydiler. Sandman karakteri ana döküm tek bir kızın aklına gelen saf bir rüya yaratmak bahsetti. Bu sandman bir parçası gibiydi. Herkese tanıdık geldi mi?

+211
Cyclonit 9 Nis 2011 14:08:58

Açıkça (bir dizi düşünün) iki şekilde ifade edilirse, eğer dördüncü duvarı kırdılar söz olsalardı olmasa; bu kırık olmak 4 duvarın örneği olan kırma-duvar-dördüncü meta, fan Krallık'ta genel bir fikir birliği bazı ciddi.

Olarak belirtildiği, chihayaburu (千早振る) bir makurakotoba anlamı "vahşi"[1] ya da "zinde güç"[2], hangi olabilir eşanlamlı ile "ateşli" ya da "çılgın". Bu yüzden, İngilizce, kelime "çılgın" (gevşek) başlık olarak kabul edilebilir olası değil.

Dediğim gibi, yine, dördüncü duvarı bu (ani) Ara söz değil (bazı taraftarlar, bazı) bazı resmi olmayan kaynaklar vardır.[3][4][5][6] Yani, temel yakınlığın kelimeler ve fan/toplum tepki için, bu gibi görünüyor için bir "kırılma dördüncü duvar" senaryo.

+157
Abba Quaye 6 Oca 2011 17:38:44

Anladığım kadarıyla, "meme" Steins bu fansubbed sürümünde kullanılan;Kapı İngilizce seyirci için uyarlandı. Japon seyircilerin İngilizce tabanlı bir memedir beri "Yo Dawg" bir unsur olduğunu, örneğin, olmaz. Orijinal diyalogda da hangi memler kendi çoktan yapmış olurlardı. Tabii ki, repliklerini hiç memler olmadığını olabilir.

Ne seri boyunca bahsedilen, eğer herhangi bir, ve ne bağlamda olursa, ilk Japon memler var mı?

+145
Julius Blank 9 Ağu 2016 06:01:53

Cevap serisinin ilk bölüm var. Sunumda, Kayaba "yeni kurallar" tüm söyledim, 9k fazla oyuncu online, bazıları şu anda öldü çünkü oyunun sadece 10 000 sattı ve hepsi kullanılıyor.

Ayrıca, Evet "login server" aşağı eğer Kayaba çıkış ya da değil eğer, ya da (ne dizi, ne Roman hakkında bir şey dedi sadece gizli bir sunucu çünkü diğer açıklamalar doğru olduğunu anlayabiliyorum.

@Quikstryke: sunucu paketleri gasp edemezler. Tüm bu oyuncuların kontrollü ortamda, bu nedenle, NerveGear ve sunucular arasındaki bilgi dinleyebilir sana açıklarım. Ama bu veri kullanımını bilmiyorsun. Bir MMO üzerinde bir atış yaptığınızda, OYUNU kendisi oynuyor. Bu nedenle, sunucu veya sunucuyu ve ekran üzerinde bu paket etkisinden olacak bir paket görüntüleyin. Eğer paket bir sürü alırsanız, ancak oyun uygun eylemleri ile ilgili olamaz, tüm bu bilgileri daha fazla veya daha az işe yaramaz. Daha fazla, bu Bilgi şifrelenir. Eğer 5 Paket varsa, örneğin, (örneğin bir kez daha görünüm ortak paketler için aynı eylemi yapıyor) eylemleri ile kendisini ilişkilendirmek için deneyebilirsiniz. Ama, eğer binlercesi varsa, hiçbir şey yok.

+92
Aswin Raghavan 24 Eki 2016 19:22:10

S05E275 dan ("gitmem Gerek, Sonra Görüşürüz!" ikinci son bölüm Ana görev)

Kül: Profesör! Ben de yeni bir yolculuğa başlamak için, sadece benimle Pikachu yapmaya karar verdim. Sadece Palet Şehirden ayrıldığım gibi olmasını istiyorum."

Pikachu: Pikan~~

...

Tracy: Ve sen deyince bana çaresine bak senin Pokemon için!

Ash: Gerçekten Mi? Çok teşekkürler Tracy.

Ash tekrar Pokemon dünyasına keşfetme heyecanını yaşamak isteyen - sadece eski Pokemon onun dayanıyorsa o tecrübe kazandı bildiği bir duygu. Nasıl yepyeni bir dünyaya tanıtılıyor deneyimi ne kadar çok sevdiğini ve onun ne kadar Pokemon tesviye ve eninde sonunda onlarla Turuncu Lig Şampiyonluğunu kazanmak için büyüyen çalışması gerekiyordu hatırlar. Pokemon bırakmak çok yerli Pokemon seviye zorlanan bir kişi olarak bu süreçte büyüyecek bilir karar verir. Kendinize iyi olacaklar bildiği için Profesör Oak laboratuvarında Pokemon bırakmıyor.

Pokemon serisi boyunca, Kül sadece onunla her yeni bölgeye getiriyor Pikachu, Pikachu gibi en iyi arkadaşı ve ayrılmaz oldular. Bu iki execptions bu kuralı: Bölüm 12 bölge, yüzünden sahne arkası beklentiler (Pokemon vardı aslında sadece gidiş için Gen ve Gen II) ve Diamond & Pearl, nerede Aipom sinsice gemiye tekne Kül aldı için Sinnoh bölgesi.

+69
lime 3 Mar 2015 04:24:08
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil