Natsu nasıl ulaşım sorunu çözdü mü?

425 bölümde, Natsu bir domuz sürme görülür. Nasıl hareket hastalığı tekme vardı olmaz?

Natsu riding a boar with Lucy

Wendy'nin anti-hareket-hastalık büyüsü için bağışıklığım, neden burada hareket bir hasta değil mi gerekirdi?

+269
fannheyward 12 May 2016 01:35:44
38 yanıtların

Sırayla Ölü Havariler yaratan Gerçek Ataları yaratan Kızıl Ayın Brunestud savaştı çünkü Kischur Zelretch Schweinorg Ölü bir Elçi vardır.

Brunestud Ultimate bir Ay ve bu Aristoteles denilen Tip-Moon. Önce dört bin yıl başlarında bir ara Dünya, Gaia, ortak olacak insan yolsuzluk exchange Brunestud ve yeryüzünde yaşamak için izin verildi onu korumak için karşılık veriyordu.

Brunestud ve alaya'yı da onlara karşı alaya'yı da dağıtmak imha insanlığı kurtarmak için Veliler Karşı olan insanlığın ortak olacak (unutma) hareket etmez bu yüzden doğal bir durum. geri gezegen için doğal bir koruyucu sistem olarak imajını dayanarak Gerçek Ataları oluşturulan bundan sonra diğer dünyada zorlu ve en sonunda kendi krallığını olarak Dünya almak için bir girişim takipçileri erişip gitti o zaman.

sonunda zaten İkinci Büyü kullanan bir Büyücü olan Kischur Zelretch Schweinorg dikkatini çekti mi. Kiniko Nasu kendisi için 2 tutmak için seviyor hangi bir savaş savaştı.

Sonunda Kischur Zelretch Schweinorg tarafından İkinci Büyü kullanan bir yenilgiye uğratıldı. Dünya ile çarpışmak için Ay'ı çekmeye çalıştı ama geri Zelretch magic tarafından itildi, yani gezegeni etkileyecek açamadı. Onun gücü ile, Brunestud bir insan tarafından yenildiği tahmin etmedi, ama çok geç Büyü, kural dışı "bir kural gücünü anlamak olması nedeniyle Zelretch kaybetti." Yenilgisinden önce, onu vampire dönüştürmek Zelretch kanı emdi.

Kaynak: Crimson Moon - Profil - arka Plan (2. paragraf)


Aynı zamanda Kilisenin ve Mage Derneği Genel düşman ediyorlar. Ayrıca, genel olarak Ölü Havariler insanlara karşı son derece tehlikeli olduğu kanıtlanmıştır.

Derneği (sihirli halka teşhir değil sürece en insanlık dışı şeyi yapabilir ve bu Chruch oluyor Aylesbury, Aylesbury bu Valesti ne bilerek ne verdi kendi Magi onların tutumlarını olduğu gibi), halka Sihir açığa vuran Ölü Elçiler risk bunu kabul etmeyecek bişey alışkanlık işaret düşmanlık olduğunu haklısın

Nedeniyle finanse edilen ve tamamen insan aracılığıyla geliştirilen gelişimi için, Mage Derneği ve Kilise Ayini gelişine kadar müdahale edemiyoruz.

Kaynak: Yirmi yedi Ölü Elçi Atalar - Nitelikler - Aylesbury Valesti (2. Paragraf)

Ritüel thew Kilise başladığında muhtemelen yer alacak olsa Derneği yer alacak besbelli ve eğer çok kalabalık olursa bu.

insanlar, tamamen öyle değil muhalefetlik için. çoğunlukla "bu durumda insan" ya Kilise ya da bir Mecusi kimseye değil. Ben İnsan olarak ve eğer insan değilse ve onları yok etmeliyiz kontrol edilebilir onları görmüyorum çünkü Kilise onları yakalıyor. İnsanlara karşı olurlardı yüzden de 27 Ölü Havari Ataları içinde başta insan bile olmayan bazı vardır ve kökenleri açıklama

 • Primat Cinayet bir Canavarın Gaia ve mutlak otoriteye öldürmek insanlar. Altrouge Brunestud kontrolü altında ve metresi gibi kan içmeye başladı çünkü Ölü Elçi Atası sayılır.

 • ORT bir Aristoteles gibi Brunestud olan Crimson Moon ama o Tip Civa olan kaza Dünya 5000 yıl önce Ortak bir Döneme hazırlık için olay böyle ortaya çıktığı Notlar. vampric yetenekleri olduğu keşfedildi, çünkü Öldü Elçi Atalar sayısı sayılmaz

ama bir şekilde düşmanlarımız olmayan Ölü bir Elçi Atalarımız.

 • Merem Solomon döndü tarafından Brunestud olan Crimson Moon kendini geri içinde gün henüz o Merem hissediyor muazzam bir anlamda şükran doğru onu yana Brunestud gerçekten yardımcı oldu ona dönmesini onu Ölü bir Elçi, hangi vardır yönetmenliğini yaptığı şükran doğru onun altın Prenses, Arcuied beri Brunestud yıkım. ayrıca hazineler gibi Merem ve kalıntıları erişmek için Kiliseye katılmış ve Mezar Ajansı sekiz cellat dışarı fith oldu ve böylece vampir AVI. Kiliseyi kontrol edilemez "kim" olmayan bir insan olduğunu ancak Ölü bir Elçi, o yüzden konuşmayı bilir

 • Gransurg Blackmore bir Magus kim savaştı ve mağlup ederek Brunestud ama kurtuldu. Brunestud kişisel Magus onun ve Gransurg büyülü araştırmalarına rağmen kendi başına Ölü bir Elçi oldu. Brunestud yıkılışından sonra Merem olsa bir noktada kilise onu kilitlemelerini Kilisesi ile nasıl işliyor Derneği ile çalıştı ama kaçmayı başardı. eğer Brunestud öğretileri ya da dilek sokak ederlerse Merem aksine sadece diğer Ölü Peygamberleri öldürüyor.

Ölü Elçi Atalar ise, Merem ve Gransurg genellikle geri kalanını yöneten Altrouge karşı çıkmazlar. Tanrı ve bakın bir Altrouge olarak hem ibadet Crimson Moon bir sahtekar olduğunu ve bu Arcuied (Arcuied o koşulsuz sevgi onun nasıl cevap vereceğini bilmiyor olsa) Merem zamanlarda ona yardım ile Crimson Moon gerçek reenkarnasyon var. bunlardan biri nefret bile (Merem bence) Arcuied saç ayırdığınız için Altrouge.

Kischur Zelretch Schweinorg da Ölü Elçi ve Rin Tohsaka deneme sırasında Rin ve Luvia için Cennet gibi Hissediyorum ve yarattığı Büyülü Yakut ve Safir sonunda ortaya çıktı sahip Magi yardım etmeye istekli olduğunu da biliyoruz.

Gibi Zelretch bu bağlılık, bu ifade üzerine bayanposta işte bu insanlığı ve azkaldı ırkının Gerçek Ataları. iyi bir arkadaş Caubac Alcatraz Ölü bir Elçi Ata (kim Gransurg oldu bile onun kendi araştırma yerine olmak döndü) bunlar muhtemelen arkadaş önce el ve 2 de Arcuied Geliyor Yaş Töreni (sadece Zelretch ve Arcuied olduğu gösterilmiştir).

Aylesbury Valesti karşı savaşacak olup olmadığını henüz ortada olmasına rağmen. o wiki sayfasını belirtin

dünyevi işlerde şaşırtıcı derecede işgüzar

ve verilen bu Kader/Extra devletin dünya şüphesi var olan Aylesbury Valesti meydana gelen daha erken olabilir yeterince kötü için ona müdahale. ayrıca sadece yedek bir dede olarak Altrouge kendi görüşünü ne ifade olmasa Arcuied için davranıyor çünkü Altrouge dahil olduğu kavga etmek Merem ve Gransurg aynı çeşit sebebi olabilir mi

+940
JRideout 03 февр. '09 в 4:24

Ben söz konusu dolgu bölüm (Bölüm 200 Naruto), bir Tuzak kullanıcı adlı Gennō bir misyonu yok Konoha tarafından dikim milyonlarca patlayıcı etiketler boyunca köy iken onun kılığında bir marangoz.

Etiketler dikilen 30 yıl sonra bulundu. Neden şimdi buldular mı?

Bu arada Konoha, Byakugan kullanıcıları olan Hyuga klanı vardı. Neden en azından yanlışlıkla Konoha gizlenmiş patlayıcı etiketleri milyonlarca bir veya iki bulamadılar?

+928
John123 1 Haz 2014 17:13:55

Gibi bir rakip cevaplamak için bir @MadaraUchiha, işte al.

Klan ait oldukça kolay çözülür. Ait klan-maternally nesiller boyunca verilir.

Bunun anlamı karar verir klan değil baba, ama anne. Naruto durumda Kushina Uzumaki olduğunu

Bunun dışında, Bu naruto-wiki verir bazı güzel bilgi:

Bir klan (一族, İchizoku; kelimenin tam Anlamıyla anlam "aile"), in en büyük açık terim anlam, bir form olan shinobi, bir aile veya bir grup anlamına gelir shinobi bir köy temel birimi. Çoğunluğun bu klan vardı paralı askeri güçleri bile önce İlk Shinobi Dünya Savaşı. [...] Üyeliği klan genellikle tarafından belirlenen bir kan bağımız ve genetikolan hayati kullanımı kekkei genkai ve gizli teknikleri. [...] Süre klanlar olabilir oluşan birçok kişi ve geniş aileler, birçok klanlar belirtilen ve görülen serileri oldu biraz sınırlı bir çekirdek aile. Vurgulayarak beni

Görülen en klanları sadece bahsedilen çekirdek aile gibi görünüyor. Bu yol varsayım, bir çizgi aile somewhen ilan etti kendisi bir klan olduğu bir klan. Bazı aile çizgiler daha çok çocuk vardı, ve biraz daha az vardı. örneğin Hyuuga-klan ana aileye bağımlı olan birden fazla şube aileler vardır. Öte yandan Uchiha klanı sadece gevşek organize gibi görünüyor.

Bazı klanlar (Hyuuga, Akimichi, Nara) kesin lan bir kafası var gibi. Diğer klan (Uchiha, Uzumaki, Inuzuka, [ ... ]) düzenlenmiş değildir.

Klanlar çoğunlukla çakra yakınlık ve Kekkei Genkai gibi bir savaş stili farklıdır. Aslında bir klan paylaşılan tek şey gibi görünüyor. Bu Çakra yakınlık onun yerine bir klan içine "katılmak" daha doğar genetik gibi görünüyor. Öyle görünüyor ki her kişi onun / onu kendi klan, en önemli örnekleridir muhtemelen Kakashi Hatake ve Adam Olabilir.

+923
David Msibi 7 May 2013 00:22:51

Bir şey için, hala hayatta olmasını arzu onu neden çok derin bir düşünce değildi. Yerine göre burada:

Onun ölümü üzerine, Yuuko son olarak Van'ın Reed ile bağlantı açıklıyor. Yuuko ölürken, Van'ın Reed hayatta kalmasını istediğini düşündüm, kısa süreli oldu. Bu düşünceyi Yuuko zamanda donmuş olmasına neden oldu Van'ın büyüsü çok güçlüydü.

Ayrıca, göre burada:

İçinde Tsubasa: RESERVoir CHRoNiCLE, Van'ın Reed Yuko tarafından sık sık bahsedilir. Yuko hep birlikte gelmeli" o gün hakkında konuşuyor: "aynı olay için çalışmış gibi görünüyor. Bu amaçla, her iki (Cephiro "Gerçek" Mokona tanıştıklarını ima) bu Mokonas yarattı.

Okuduklarıma söyleyebileceğim kadarıyla, kan bağı değildir. Bunun yerine, beraber çalıştılar. Her zamankinden daha fazla bir şey olduğunu birkaç etkileri olduğu gibi, tanıdıkları ya da arkadaş fazla, olabilir.

İma gördüğüm tek zaman Van'ın Sakura için söylediği Tsubasa, 138 Bölüm oldu, "gibi, yaşın ne olursa olsun, yalnız bir şey, biri dışında Olmak. Ve ayrı ise, o kişinin mutlu olması için dua ediyorum." Yuuko hakkında konuşuyorduk o düşünceler. Madoushi bahsediyordu, ama Madoushi sadece anime bir film ortaya çıkmış ve bu yüzden manga canon olmayabilir mümkündür.

Konuyla ilgili resmi bir açıklama arıyorum ama bulamıyorum.

+917
user610701 13 Ara 2016 15:29:38

Eğer orası ise çok bilgi kontrole değer olan Naruto wiki, ama emin değilim. Tamamen oyun oynadım ve tüm manga okumuş ve birbirinden Naruto bu her oyunda olmuyor) hikaye biraz daha kısa yapmak ve bazen sadece biraz, biraz konuşma olurdu onlar onlar herhangi bir eksik parçaları bulamadım. Bunu biliyorum ama yanılıyor da olabilirim. Ama yapmamalıyım, doğru hatırladığımdan eminim.

+904
Alen Sandy 6 Ağu 2017 03:43:26

Toriyama başlama aklına benzer bir şey bir saiyajin yabancı, hatta o olmak Goku kökeni fikri yoktu, hiç de ilk Dragon ball serisinin gösterilen kavramları ile uymuyor sanırım.

Yolculuk Batıdan gelen Güneş Wukong dayalı olduğunu biliyorum, ama karakter kökeni bu karakter daha aynı olacağını sadece karakteri için bir ilham kaynağı olduğunu düşünüyorum.

Toriyama Goku'nun kökeni için özgün fikirleri neydi belirtti. Kimdi öyleyse? Ya da yapmamış bu konuda Raditz Destan kadar düşünüyor?

+882
Rogelio Teodocio Trencio 12 Kas 2019 18:07:21

Kısa cevap: hayır, böyle bir olay manga için benzersizdir.

Webcomic ile karşılaştığında onun için canavarlar ile bakmaya gidiyorum uzun versiyon:...

 1. 42 Bölüm başlangıcı: Kral Shitanobeel, kertenkele içine sürüngenler takıntısı canavar gibi dönüştürülmüş bir kişi çalışır. Shitanobeel hızlı bir şekilde kendini teslim eder ve yere yatırmış. Çevredeki insanların yorumlarına göre, canavar çığlıkları, kasılmalar gider ve geçer. 100 Bölümde hala hayatta olduğunu öğreniyoruz. Kısaca.

 2. Kısa bir süre sonra, Dushimof, Makine Tanrı, ve daha sonra dev kuş ile karşılaşır. İlk işten uzak görüşmeler yaptığı, ama ne canavar onunla savaşmak için en az onları görüyoruz zamanında çok korkuyor. Dushimof uzakta yalnız ününe ün korkmak için çok güçlü olan Kral iç monolog özellikle ağıt.

 3. Bazı güç (yüksek) canavar ondan önce, korku içinde gözlerini kapadı çıktı veya kaçtı 6 önce örnekleri olmuştur kısa bir süre sonra, Kralın iç monolog ortaya çıkarır, ve zamanla tekrar canavar ölmüş görünüyordu. Güçlü Saitama canavarı tanımak ya da onu yenerek onu görebiliyor gibi, bazı durumlarda bu yüzden açıkça o) hepsinin sorumlu olduğu bir sonraki bölümde örtük. Eğer söz konusu canavarlar onu fark bile bu Kral dünyadaki En Güçlü Adam olarak kabul edilmesi yol açan olaylar vardır; muhtemelen daha önce önemli bir ünü vardı, ve net değil.

Ben oyun oynuyor veya Saitama ile sıcak ot yiyor gibi bazı cameo görünüşe olsa karşılaşma zamana kadar diğer canavarlar Kral 73. bölüm ortalıkta yok. Bu anime veya mangada henüz aranmayan şeyler vardır.

4. 73 Bölüm başlangıç Psykos aynı anda, Evsiz İmparator, Kötü Su ve Kara Sperm karşı karşıya bıraktı. Hepsi bir şey yapmayı çok belirsiz ve, tabii ki, üstün bir savaş gücü olanlar, her eylem yaptığı yorumlar. Birkaç bölüm sonra kaçar bile. Onun hakkında çok az şey biliyor ve onu karşılaştığı en canavarlar sadece zayıf olan Psykos diyor. Rakibini hiçbiri zayıf veya burada. Kral hiçbir şiddet hissediyor çünkü ama Psykos ve Evsiz İmparator diğer Kahramanlar tarafından saldırıya almak, Kötü Su hiçbir şey yapmaz, ve Siyah Sperm de dikkati dağınık önce Kral saldırıya açık bırak diye yalnız (reddeden başkalarına yardım için) onunla yüz yüze kaldı.

Kral webcomic tasvir canavarlar ile diğer karşılaşmalar olmamıştır. Hiçbir ölüm bu kadar, ama bir havale geçirdi ve bayıldı, ve diğerleri de bayıldı güvenilmez ve aşırı yüklenen bir söylenti var.

+864
scout111 22 May 2015 21:14:08

Hangi Sailor Moon S bölüm sivil formda ilk kez birbirleriyle tanışma (Tuxedo Kamen) (Sailor Neptune) Kaiou Michiru ve Chiba Baz mı?

+798
Clay Lenhart 14 Şub 2019 14:28:39

Muhtemelen anime istikrarlı bir dizi tutarak yeterince karlı değildi. Hajime no Ippo manga iyi satıyor, ama iyi olmasına rağmen ezici değil bu kadar popüler olmak, diğer seriler gibi büyük bir hit olmasa Naruto veya bu miktarın yarısını olan Tek Parça, gibi büyük filmleri çok daha az (100'den fazla satan), çok sayıda birim var. Eski okul grafik yönü başka bir sorun olabilir, bu tarz bugünlerde de satmıyoruz.

+773
99vasili 11 Şub 2010 14:12:18

Bu cevap çoğu doğrudan gösterilen veya ifade olmadığı ima edilir. Ayrıca benim cevabım hiç anime izlemedim çünkü manga gelen çekilir.

Biraz zorba küçükken bir sporcu biraz izlenimim Doi ve oldu. Shuichi ve Yoshino Takatsuki paylaşılan bir günlüğü okudu o, çapraz ayrıntılarıyla deneyimleri Giyinme, yüksek sesle, herkes için o kadar uzun zaman önce bu olay oldu.

Manga Vol 8 alıntı wiki:

Shuichi ve arkadaşları ortaokul öğrencileri olarak ikinci sınıfa başlayabilirler, ama herkes çeşitli sınıflar arasında bölünmüş olduğunu. Bir kız gibi giyinmeyi seviyor olsa da ilginç bir kişidir, Anna Shuichi söyler. Shinpei Doi, Shuichi sınıf arkadaşı, Yuki ve Shuichi değişiklikleri görüşü ile bir restorandan çıkarken onu görür; Doı sonunda onunla arkadaş olmak istiyor. Anna ve Shuichi, bir kız gibi giyinmiş, bir kez çıkmak ve Yoshino ve Saori bir restoran çalıştırmak. Dört bir karaoke bara gidip eğlenmek değil, Saori ve Anna arasında bir gerginlik olmadan ama. Yoshino çocuklar üniformalı okula gitmeye karar verir, ve öğretmen ve diğer öğrencilerden bir önem kazanacak. Doi kişiler Shuichi, Yuki tanışmak istediğini söyleyerek, bu yüzden Shuichi Yoshino ve Doi ile (Shiina) başka bir adamla yaşayan bir Travesti olarak kendini tanıtan Yuki'nin yere gider. Doi Yuki hakkında şaşırır, ve onun önünde bir kız gibi giyinmek Shuichi için daha iyi olur. Doi Yoshino bile bir çocuk gibi Giyinme beri bir kız gibi giyinmiş, okula gelip o Shuichi önerir. Shuichi bu konuda derin düşünüyor, ve danışmanlık bile Chizuru ve Yoshino. Sonunda, Shuichi karar gerektiğini biliyor ve Yoshino ona bir peruk ve yaşlı kadın okul üniforması ile okula geliyor. Herkes olayların bu dönüş konusunda şaşırır ve Shuichi yakında eve erken annesi tarafından alınır.

Çok güzel görüşte olduğunu ilk başta Doi sadece sonunda kısa erkek arkadaşını tanıtma arada itiraf durduruyor kime Yuki, bir köprü olarak Shuichi arkadaş ilgilenir ve böylece sadece belirtiyor. Bir erkek Yuki aslında onun için bir şok olduğunu, "daha önce hiç böyle bir güzellik görmemiştim. Hiç anlamıyorum." Sonra, Doi döner ve açıkça gösteren Shiuchi Bu panel ve ilham perileri "I merak etti de böyle." Meeting Yuki Pondering about Shuichi

Shuichi geçmek için kullanılan bu zaten bilerek-elbise (hala öyle olduğuna emin olduğunu söyledi), Doı ayarlıyoruz ve Shuichi bu doğrular ona sorar, Doi düşünmek için lider ve bu açıkça manga belirtilmiştir. Ve sonra Shuichi bir kız gibi giyinip okula gelmesini teşvik eder. Shuichi sonunda yapar ve olay geçer. Doi Shuichi de Shuichi sonunda (başkalarının önünde) okula geri döndüğünde, bir "aptaldı"bu imajını korumak için sanırım onu toplantı üzerine çıkarırlar. Keeping his image

Ancak, Doı yapmaktadır Shuichi okuldan sonra elbise geçip birkaç noktada onu teşvik etmek, o zaman sevimli görünüyor söyleyerek. Bu sıcak-soğuk tavrı Shuichi karıştırır ve tarif sahneye çıkan Doi patlar onu yapar.

Trying to convince Shuichi

Karışık Doi kendini okumak benim, ama bir kız olarak Shuichi için kendi sebepleri için istiyor. Belki de hislerini daha iyi bilmek istiyor, ya da belki de gerçekten çok ilgileniyor, ama bu asla araştırılmıştır. Sadece hayal kırıklığı "manga bir içecek makinesinin yanında (veya bazı kutular) çit" tekme onu zor tekrar yapmak Shuichi değil okulda sadece ikna etmeye çalışıyor sonra.

Hayal kırıklığı sadece (ve Shuichi) bir ilişki elde etmek zor gibi yapar ondan nefret ettiğini söyleyerek bu ilişkiyi denemek istediğim şeylerin bir dizi, bu Shuichi artık olanlardan sonra ona güvenmiyor imkanı olabilir. Yine bu tam olarak incelenmiştir.

Ancak, Doi ilgileniyor Shuichi bir kız ararken, belki de Shuichi Yuki bir gün büyüyünce ümit de söyleyemeyiz.

+750
Logan Mzz 3 Ara 2014 02:18:35

Orochimaru savaşırken Ölüm Ruh Biçici Jutsu tarafından öldürülen bir kişi sonsuza kadar Ruh Reaper vücuduna hapsedilmiş ruhu olacak ve orada huzursuz olacak, Sandaime Hokage Hiruzen belirtti. Nasıl sonra tekrar canlanmış olabilir? Ve tekrar canlanmış oldukları olay ne Reanimasyon serbest olduğunda ne olacak? Geri Ruh Biçici gidecekler ya da huzur bulacak onlar?

+747
petervaz 28 Ağu 2013 07:08:11

Gösteri arıyorsun denir Orphen da bilinir Sorcerous Bıçak Orphen

1999 yılında yayınlanan,

 • Ana karakter bir büyücü -

enter image description here

 • Arkadaşım bir ejderha dönüşme -

Krylancelo Finrandi bir kez Kiesalhima kıta, Fang Kule büyünün en prestijli okul katıldı. Orada bir yetimhane gelen genç bir çocuk, Azalie adında bir yetim kızı ile birlikte gönderildi. Yıllar boyunca, iki çok yakındık, Azalie daha güçlü ve Krylancelo ona bakıyor kardeş/anne figürü ve en iyi arkadaşı oldu. Bir gün, bilgi için Azalie susuzluk ve ders dışı deneyler backfire kadar değil, korkunç ve çirkin bir yaratık, bir hayvan fury Kule hareket eden canavar gibi bir ejderha haline değiştirdi, Krylancelo geride bıraktı

enter image description here

 • Milkshake sahne:

İlk bölüm 7 dakika, ana karakter milkshake/dondurma/parfait şeyi yere döküyor:

enter image description here

Tekrar büyüler o

enter image description here

+747
asi serkan 5 Şub 2011 23:14:14

Yani, sadece Sıfır Kaderi/bitirdim ve Kader/stay gece oldu bu yana, açıkça Kiritsugu (olmak niyetini anladığım kadarıyla) döngüsünün sonuna kase yok edemedi. Belki de başarılı oldu gibi Shirou ve Saber aynı şeyi yaptı gibi ancak, öyle görünüyor ki, ama büyük yıkım olmadan bu sefer, görünüyor.

Shirou Kiritsugu başarısız ise neden başarısız oldu?

Ayrıca kaynak ayırın' sonlar konusunda Kader, evreni daha iyi anlamak için herhangi bir bağlantıları seviniriz.

+712
Gujarat Santana 18 Eyl 2019 16:50:05

Yaklaşık 10 yıl önce bir çocuk olarak gördüm sonra blu-ray Yu Yu Hakusho izlerken şimdi başladı. Merak ne Yusuke çeşitli güç ekipmanları olur. Şarj ve ruh silaha ruh engergy onun odak yardımcı olan yüzük/grup bir tür ihtiyacı var ilk birkaç bölüm hatırlıyorum... sonra kendiliğinden geçer, en az 1 Sezon. Hala onlardan var mı?

+656
RunLoop 29 Ara 2019 04:50:39

Sasuke hala Altı Yolları güç onun Rinnegan var. Anlıyorum ki başka bir Kuyruklu Hayvanlar artık onu... ama 4. Savaş bile Madara çektiği Dokuz Kuyrukları, Obito verdi ona Bir Kuyruk ve Sekiz Kuyrukları çakra; böylece, o başardı kullanımı Altı Yolları güç beri o zaten vardı çakra tüm diğer kuyruklu hayvanlar.

Neden Altı Yolları gücüne sahip Naruto değil mi?

+646
Xenox 9 May 2016 16:06:51

Anime ve manga yakından birbirlerine benzerler.

Özellikle mangaka, Eiichiro Oda aslında aktif olarak animasyon sürecine katılıyor olmasıdır. Yani bir dolgu bölüm istedikleri zaman, onay için Eiichiro Oda arayacaklar, ve ya onaylamak veya reddetmek istiyor.

Sadece sapmalar tamamen manga ve ace'in dövmesi takip etmediğini anime başlangıçta bir parçası olduğuna inanıyorum. Daha sonra manga olarak adapte olmuş, nasıl bir fark olarak sayılır mı pek emin değilim var.

+639
Alex Vayda 26 Nis 2012 22:08:59

Dalga boyu "Yuta Tavla ne" net olmasa da, ruhu açıkça hala normal dünyaya bağlı. Hala onun blog yazabilmek, ortaklık para kazanmak için çalışıyor kredilerde son sahne ortaya koymaktadır. Eğer Gökyüzü Sensör statik son blog yazısı görünüşe göre cihaz ile ilgili bir şey olmasına rağmen hala ruh dalga boyu bağlanma yeteneğine sahip olduğunu belirten daha başka anlamı varsa bilmiyorum.

Onun cesedi olduğunu buna ek olarak, kredilerin sonunda, süzülmüş olmak göletin canlı aksiyon çekim ve Adı Tavla da Yuta ile "Coldsleep bir Oda" gösteren son kısa sahneyi gösteriyor ve dondurularak donmuş olmuştur. Bu dayan ölümden sonra diriliş 9 neredeyse doldu dakikayı bulurdu. Bir devam filmi yapmak için umut olduklarını tahmin ediyorum.

He's dead set on making money, even a ghost!

COLDSLEEP ROOM -- GAMON YUTA

+572
Pam Morse Smith 30 Ağu 2017 10:01:25

Kabuto Orochimaru'nun DNA ve kurban vardı, neden Edo Tensei kullanmak değil mi? Yoksa Herşey kullanılan, Sasuke gibi olamaz mı?

+489
sevis127 25 Oca 2011 07:13:13

Heykel aslında guanyin tanrıça denir. Heykel özgün bir kafa var ama tanrıça Hyakkimaru korumalı ve Heykel başı patlama mal oldu. Aslında bir youtuber sadece bir tahmindi. Emin değilim açıklaması doğru ama burada bir bağlantı video. 4:07 açıklama başlatın.

+486
Ginger Pett Rosenberg 30 Nis 2017 21:07:14

Neden karakter resmi doğum günü var anime gerekmez mi? Eğer onlar olmasaydı tuhaf olurdu.

Batı animasyonlu karakterler üzerinde de doğum günleri verilir. Süngerbob doğum tarihi Temmuz 14, 1986 yılında.

Spongebob

Muhtemelen doğum günlerini ayrıca sadece karakterleri biraz daha gerçekçi hale getirmektir. Ve bazen karakter olur, Kodocha örneğin, Akito sonbaharda doğmuş gibi onun adı verildi. Sana bu yüzden 7 Mart doğumlu olduğu için seçildi.

enter image description here

Bazen bir yazarın doğum, kan grubu vb tarihleri de dahil olmak üzere farklı karakterler hakkında bilgi 'bir databook' yayınlayacak. Aşağıdaki örnek, bir Bleach databook alıntıdır.

Tabii ki doğum günü için bu durumda ilk bölüm yayınlandı günü kendi doğum günü için alınan gerçek gösteri içeriği gösterilebilir.

Ancak, en sık karşılaşılan durum karakter profilinden doğum günleri almaktır

Tarihi önemi olarak, yazarlar bir gün hayali karakterler vermekteyiz.

Sherlock Holmes doğum tarihi 6 Ocak 1854

TL;DR: Kurgusal karakterler olarak tedavi olmayan kurgusal karakter İhsan bir anlamda gerçekçilik bunları neden gerekmez ama onlar doğum günü, kan grubu ve diğer her şeyi biz?

+473
Laxmidhar 4 Ağu 2015 19:14:44

Bu bir resim çekilmiş Naruto manga bölüm 385.

enter image description here

Sadece Kyuubi kontrol Mangekyou yapabilir ya da diğer kuyruklu canavarları kontrol edebilir mi?

Sasuke de, nasıl Mangekyou Yapmış doğasını bilmek mi geliyor?

+438
lokesh Kumar Amarthaluru 5 Şub 2015 00:07:45

Bu benim yorumum, ancak yakın olduğuna inanıyorum.

 1. Wrath - dragon

  Öfke, aşırı kızgınlık, öfke ve/veya öfke olarak tanımlanmaktadır. Onun dışında en yaygın inanç bu ejderha nefes yangın, hangisi normal olarak bağlı aşırı öfke (biz bile anime bir karakter haline gelir kızgın onlar patlak alevler, ejderha da tasvir midye yaratıklar olan yol yıkım getirdi hakkında tarafından büyük bir öfke/öfke.

 2. Kıskançlık - yılan

  Ne zaman bir kişi kıskanç bir başka, onlar normalde zehir kendini bazı form veya başka hangi normalde kurşun kendi kendini imha ederlerse sakın onların değişim yolu. : Özgün eserler pamuk Prenses'in üvey annesi çekmek, en sonuna kadar Pamuk Prenses ve Prensin düğün ulaştıktan sonra Pamuk Prenses kurtulmak için komplo devam ediyor pamuk Prenses'in güzelliği karşı kıskançlık yüzünden.

  Cinayet girişimleri onun için bir ceza olarak, parlayan bir çift sıcak demir ayakkabı maşa ile getirdi ve Kraliçenin önüne yerleştirilir. Yanan ayakkabı içine adım ve ölü damla kadar dans etmek zorunda kalır.

 3. Açgözlülük - fox

  Tam olarak emin değilim bu, ama tilki yiyecek için herhangi bir küçük hayvan (kuzu doğduğunda yaşadığım Tilki ile kişisel sorunları vardı) sadece birkaç günlük yeni doğmuş kuzular da dahil olmak üzere yırtıcı oldukları kadar açgözlü görülebilir. Ayrıca, Septian Primadewa vardır açıklamalı, tilki vardır tasvir içinde çalan şeyler gibi onun örnek Swiper gelen Dora Keşfedin.

 4. Sloth - boz

  Sloth normal çalışması için bir çaba ya da sadece genel tembellik yapmak isteksizlik olarak görülmektedir. Eğer nasıl boz ayılar kış uykusuna olacaktır kış uyuyan tüm zaman sen normalde ilişkilendirmek biri uyur sürekli olarak tembel.

 5. Şehvet - keçi

  Keçi bazen namussuzluk olarak temsil edilebilir. Hıristiyanlık içine taşınan zaman koyun kaydedilen sembolize ederken, keçi Şeytan, şehvet ve damned temsil eder. Dişi keçi kadınsı ve üretken gücünü temsil ederken aynı zamanda genel olarak, keçi her iki cinste bereket, canlılık ve bitmek tükenmeyen bir enerji, eril erkeklik ve yaratıcı enerji temsil eden erkek keçi ile sembolize. Ana Kaynak.

 6. Oburluk - boar

  Yaban domuzu yaban domuzu..... domuz oburluk temsil daha ne kadar söylemem gerekiyor?

 7. Gurur - aslan

  Aslanlar normalde gururlu yaratıklar olarak görülüyor. Aslan Kral ile açılıyor sürü normalde gurur olarak adlandırılan ve aslanlar gurur üst noktaya kavga, lider olmak için lider olmak başarı türetilen oldukça tatmin olacağını verilir. Ayrıca ne zaman biz genellikle düşünüyorum aslanları, ilk resim sanırım bu normalde bir büyük mane. O çok gururlu kabul eder miydiniz?

+410
user3600338 16 Ara 2014 18:36:55

NoitaminA "Animasyon" yazılı geriye doğru bir kişi olduğunu biliyorum. Bazen anime bölüm başında görünür.

noitaminA logo

Ama bir şey ifade ediyor mu? At Anime-Planet, bu kabul etiket/tür. At MyAnimeList bu tedavi gibi bir yayın blok. Gerçekten iki türlü anlamıyorum.

+405
Steven Savary 28 Ara 2013 16:51:03

Serinin diğer işler ve insanlar için yapılan başvurular var.

Esinlenmeler

Nitekim, serisi esinlenilmiştir ve bazı büyük referansları vardır

 • Yolculuk Batıya

  enter image description here

 • Jackie Chan

  enter image description here

 • Bruce Lee

  enter image description here

Sen-ebilmek okumak daha hakkında o burada.

İsimler

Biri bilir, serinin adları genellikle bir şey ya da diğer kelime oyunları vardır.

Örneğin.

 • Saiyan Yasai anlam Sebze geliyor ve bu isimler ile ilgili
 • Aslında, Kısa Aile adları iç Çamaşırları üzerinde bir cinas vardır
 • Frieza bu adamları Meyve ismi var.

Sen-ebilmek okumak hakkında kökeni daha birçok isim burada.

(天下一武道会)Tenkaichi Budokai

enter image description here

Tenkaichi Budokai İngilizce çeviri- "Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası duymuş olmalısın." Belki de doğru bir çeviri olduğunu söyleyebilirim, ama özü kaybetti. Tenkaichi Budokai daha doğru bir çeviri Cennet Dövüş Sanatları Toplama Altında Bir Sayı. “

Lei Tai – Thunder El Platform; Çin dövüş sanatları turnuvası ilham oldu. Sen-ebilmek okumak daha hakkında o burada.

Yeni Ahit

Goku'nun ölümden herkesi kurtarmak için geri dönen Yeni Ahit için bir referans olduğuna inanıyorum.


Başvurular sadece belirli bir dizi..mevcut şimdi başlar

Dragon Ball

 • Bruce Lee

  enter image description here

  Bruce Lee'ye benzeyen (Bir Karakter)büyük Lee

  Harika Lee (グレート・リー, Gurēto Rī; "") büyük Lee, ayrıca Bruce Lee Taklitçisi olarak bilinen, gerçek hayatta dövüş sanatçısı Bruce Lee benzeyen bir karakter.

  İlk Krillin bölüm "Süt dağıtımında Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası hakkında Goku söyler" bir görüş olarak görülüyor. Daha sonra, Bruce Lee Taklitçisi birkaç kez 21. Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası Eleme Turu görülür.

  enter image description here

  Batı Şehir Bruce Lee Taklitçisi

  Bruce Lee'ye benzeyen başka bir karakter Batı Şehirde bir sokak kavgasında ve 100.000 zeni alacak onu yener herkes için insanlara meydan okuyor bölüm 43, görülür.

  22. Tenkaichi Budokai için yapılan hazırlıklar sırasında, Yamaha diyor ki,"Tahtalar karşılık verme". "Enter the Dragon, Bruce Lee'nin film için bir referans oldu."

  Ölüm Bruce Lee'nin Oyunu kapalı tabanlı olan oyun Spartan X/Kung Fu master seviyesi için bir referans Kas Kulesi kendisi. Daha fazla cevap başında ilham bölümünü kontrol edin.

 • Çin Hanedanları

  enter image description here       enter image description here   enter image description here

  Kaplan Hırsız Ayı Hırsız Qing Hanedanı Zırh

  Çinli askerler tarafından Ming ve Qing Hanedanları döneminde giyilen Kaplan Hırsız giydiği zırh gibidir. Sis, Ox King, Gökyüzü Ejderha, ve Rab Yao Kabak sıkışıp Ayı Hırsız, Tiger Hırsız, isimsiz savaşçı da benzer zırh giymek.

 • Dracula

  enter image description here

  Falcı Baba Efsanesinin gelen Vampir dişleri. Drakula için doğrudan bir referans.

 • Dragon Quest

enter image description here enter image description hereenter image description here

              Archdemon Cyclops Orc

                                           enter image description here

                                                             Şaman

 • Dr. Çökme

  Dr. Çökme karakterler için başvurular var. Genel Mavi Destan bölüm olmaktan büyük olanlar yer alıyor Penguen Köyü.

  • Chenshi

               enter image description here

Falcı baba saga Chenshi

Karakter tasarımı tam olarak (Dr. Çökme) Turbo Norimaki aynıdır.

 • Komutan Red Ressam

  enter image description here

  Ressam

  Genel Mavi Destan sırasında, Komutan Kırmızı Akira Toriyama Bugünün Vurgulamak Adası ve Dr. Çökme serisi görünür olan Dr. Keçi, görünüm olarak benzer olan antropomorfik bir keçi tarafından yapılmış bir portresi var.

  • 23 asker

          enter image description here

  Asker 23 Genel Mavi Destan

  23 asker Genel Mavi sektörünün son askerlerden biri oldu. Dr. Çökme serisi Senbei Norimaki için ufak bir benzerlik var.

 • Frankenstein'ın Canavarı

       enter image description here

Android #(Japon - Şapka-chan) 8 AKA Eighter Frankenstein'ın canavarı doğrudan bir referanstır.

 • Hwang Jang Lee

  enter image description here    enter image description here

  Paralı Taopaipai Thunderleg Jackie Chan Drunken Master ' da oynayan Koreli aktör Hwang Jang Lee dayanmaktadır.

 • Jackie Chan

       enter image description here

Jackie Chun Jackie Chan doğrudan bir referanstır. Daha fazla cevap başında ilham bölümünü kontrol edin.

 • Oturan Boğa

  enter image description here   enter image description here

  İmparator Pilav Destan Aru Köyden küçük Çiçek Babası Okyanus Grup dub (ya da Becky'nin Babası, küçük Çiçek Babası Aru Köyünde yaşayan bir Amerikan yerlisi. Ünlü Kızılderili şef Oturan Boğa için ufak bir benzerlik taşıyor.

 • Süpermen

  enter image description here

  Superman Penguen Köy bölümde Dr. Çökme bir görünüm sağlar ve bir telefon kulübesi, kıyafetlerini değiştirmek için, Superman için bir referans olarak hareket gider.

 • Uzun Adam

  enter image description here

  Turnuva Saga uzun Adam

  (ノッポ)) Noppo olarak Japonca sürümünde bilinen uzun boylu Adam Kahverengi Ülkenin salonda görülen cowboys biridir. Eski westernlerde kahramanların tür bir parodi gibi görünüyor.

 • Terminator

  enter image description here enter image description here

  Büyük Metallitron Arnold Schwarzenegger filmi "Terminator doğrudan bir başvuru yok"

 • Görünmez Adam

  enter image description here

  Falcı Baba Saga Görünmez Adam içini aynı adlı kitap doğrudan bir referanstır.

 • Mumya

  enter image description here

  Falcı Baba Saga Mumya aynı adı taşıyan film için doğrudan bir referans olduğunu bandaj

 • Oz büyücüsü

  Dorothy, Korkuluk, Teneke Adam bir cameo vardı, Korkak Aslan ve Jack Oz büyücüsü'ndeki 22. Dünya Dövüş Sanatları Turnuvasında Aşkböceği.

  enter image description here

 • Ultraseven

  enter image description here enter image description here

  Çocuk Chichi kaskı Ultraseven için bir referanstır.

 • İsimsiz Büyük Savaşçı

  enter image description here

  100.000 zen için Kırmızı Kurdele Ordu Efsanesi Bruce Lee Taklitçisi mücadele eden isimsiz bir savaşçı. Bu büyük savaşçısı, anime görünür. Emekli deniz piyadesi çavuşu ve aktör R. Lee Ermey için ufak bir benzerlik taşıyor.

 • Urashima Taro

  enter image description here   enter image description here

  Kame Rennin ilk kez giden tüm kaplumbağa hikayesi Urashima Taro efsanesi için bir referanstır.


Dragon Ball Z

 • Yabancılar

  enter image description here

  Frieza üçüncü Form kurgusal romanlar Yabancılar için doğrudan bir referanstır.

 • Baragon

  enter image description here   enter image description here

  Kapsül Corps' bahçede Frankenştayn Dünyayı Fethediyor "bir Frankenstein savaştı" ve daha sonra Godzilla ailesine katılan canavar - Bir cameo

 • Külkedisi

  İsimleri Bibidi, Babidi, ve Buu bir doğrudan başvuru iyilik Perisi şarkı arasından Külkedisi.

 • Himitsu no Akko-chan

  Yakon sihirli cümle "Teku-Maku-shoujo manga ve anime Himitsu no Akko-chan dan Mayakon" adını taşıyor.

 • KFC

  KFC Albay Sanders bir kez Buu Saga sırasında görünür.

enter image description here

 • Michael Jackson

   enter image description here   enter image description here

  Kral Kai Kabarcıklar Michael Jackson'ın Kabarcıklar doğrudan bir referanstır.

 • Mothra

  enter image description here   enter image description here

  Hirudegarn TV kuleye geçiren metamorfoz önce çökmesini (1961) ilk Mothra filmi bir saygı göstergesidir.

 • Süper Changzhou Okyanus Motor

  enter image description here

  Ginyu Kuvvet

  Ginyu Force (ve uzantısı, Power Rangers savaş, rol aramaları ve doğaüstü güçler sırasında poz için beş renk kodlu savaşçılar, eğilimleri takım): Süper Changzhou okyanus motor takımlar için bazı benzerlikler ve referansları vardır.

 • Sonlandırıcı

  Tam Android ve Hücre Saga Sonlandırıcı başvurusu

 • Kayadaki Kılıç

  enter image description here   enter image description here

  Z-kılıç Taş Kılıç için doğrudan bir referanstır.

 • Yatterman

  enter image description here   enter image description here

  Gohan 2 Büyük Saiyaman olarak "#soyunma "Great Saiyaman" Videl gibi giyinmek" Yatterman kız arkadaşı 2 "Yatterman Sayılı"nerede Yatterman, bir referans olacak.


DBZ Fukkatsu No F

Bruce Lee

+389
ahaque 16 Mar 2019 08:41:29

Bu şarkı çalarken 3:530:27 bilinir Yayımlanmamış Kalkış Enstrümantal Değişimi #1

Değil bir kısmının resmi yayınlandı ost ve bir oyun şarkı Kalkış için dizeleri.
Hangi dahil olarak 25 parça OST 2

Kaynak

+348
Federica New 10 Kas 2019 09:00:14

Başlık bir yorumu olabilir:

甘々ちゃんといなくなった妻

[稲妻]{いなつま} temelde いなくなった妻, artık "daha fazla veya daha az" karım için bir kelime oyunu değil. Biri dul olduğunu ima ediyor.

甘々ちゃん ancak biraz daha karmaşık.

甘な甘ちゃん olarak yorumlanabilir. Bu ifade biraz çok yönlü, bu yüzden yıkmak için çalışacağız.

甘い tatlı anlamı yok, ama diğer gıda yan anlamı var. Bir kişi tanımlamak için kullanılan, aynı zamanda saf anlamına gelebilir.

Bir 甘ちゃん olarak adlandırılır biri "yumuşak" ya da "saf" bir kişi olarak tarif edilebilir. Saf klişe bir 甘ちゃん birini tarif etmek için 甘い ekleyerek güçlendiriyor. Bu nuiance burada biraz olumsuz,bu kişi clueless (saf) bir salak olduğunu ima ediyor.

Başlık-sensei, bir çok tatlı dilli olmak, henüz clueless tek ebeveynli ben yemek yapmayı bilmiyor değil, sadece bir kız çocuğu yetiştirmek İnuzuma ifade eder, ama Tsumugi bakımı (rahmetli karısını yerde) almak için bilmediğini ima edebilir.

Diğer anlamı "tatlılık ve ışık" saf dul olmak için "iyi" olduğunu ima edebilirsiniz.


Ancak, vol yazarın sonsöz bakın.Manga 1,

vol 1 afterword

Başlık çok alternatif yorumlara rağmen, Başlığı daha 5 duyuya hitap ediyor, hiçbir şey daha sıcak ve bulanık bir şey olması amaçlanmıştır.

+318
NAMRATA SHAH 2 Şub 2016 21:06:40

Mücadeleye dayalı, Kaioken ile SSJB Vegito Temel formu içinde Kanba göre görünüyor. Şahsen Kanba Vegito üzerinde kenar var mıydı ve dolayısıyla daha güçlü olacağına inanıyoruz.

Sorunun ikinci kısmını neden daha güçlü oldu o zaman bir dönüşüm yaşadı. Vegito ve Kanba güç göreceli olduğunu burada not için kilit noktasıdır. Kanba eğer (Farz Vegito bunu etkisiz hale getirmek değil mi) mücadele devam edecek olurlarsa Savaşı kazanmış olsa da, hasar görmüş ve ciddi bir şekilde mücadele sırasında yaralanan savaş olacaktı. Kanba açıkça düpedüz rakibi yenmek için güç seviyesine sahip olduğunda Altın Böylece dönüştürmek onun için, açıkçası mantıklı geldi.

+308
diddykiddy 10 Kas 2015 08:55:48

Serisi unutmaz (yaz tatili bölüm ulaşıyoruz) forvet ekip üyeleri tanıtmak ve hatta gidip isimlerini almak zorunda, ve ne yazık ki metaphysicals hiçbir intro.

Yani, (büyük havaalanına canavarlar dışında) bu metaphysicals nedir ve nereden geliyorlar?

+282
LindseyThompson 30 Eki 2016 06:17:24

Senju olan torunları genç oğlu Sage Altı Yolları.

Adaçayı altı yolları vardı iki oğlu, en büyük oğlu miras sage Gözleri ve onun soyundan Uchiha, inherit dōjutsu kekei-genkai Yapmış.

Ve küçük oğlu "bedeni" miras, ona güçlü bir yaşam gücü ve çakra verme. Onun soyundan gelenler shinobi diğer klanlara göre daha fazla çakra sahibi olan Senju klanı vardır.

Yani Senju klanı daha fazla çakra olması dışında herhangi bir marka yeteneğine sahip değil.

+271
Ashley Detwiler 13 Mar 2019 06:16:50

Dövüş Elric kardeşler bir erken bölüm KG'DEN: Kardeşlik anime, Açgözlülük sonunda sertleşir onun tüm vücudu, yapma onu vurdumduymaz zarar bir yana doğrudan dönüşüm onun zırhlı cilt.

Gösteriden sonra, Açgözlülük, ve böylece onlar üzerinde çok büyük bir avantaj olmalı alchemy kullanan düşmanlara karşı birden çok kavgalar vardır. Ancak, bir daha asla bütün vücudu sertleşir o hemen hemen her zaman kol ve bacakları zırh, ama onun göğüs, boyun ve baş her zaman savunmasız ve bu zayıf noktaları her zaman istismar sonuna kadar kalır.

Yine tüm gücünü kullanmasına 58 bölüm isimsiz serserilere karşı bir savaşta görüyoruz, sadece kollarını korudu önemli bir düelloda-toplam yakınlarındaki bir yenilgiden sonra.

Neden tam olarak aslında bu konularda hiç zırh kendini Hırs mı?

+240
Brad Cleveland 23 Mar 2014 18:41:20

Kılıç Sanatı Online İngilizce alt 5 Bölüm: Alicization, Asuna Mayumi Reynolds kılığında Okyanus Kaplumbağa tesis infiltrasyon.

Tesiste geldiğinde, İngilizce selamliyor kim korumak için sizinle tanışmak" "güzel diyor. Daha da başka bir guard güneş gözlükleri çıkarın ve kimliğini doğrulamak ona sorduğunda, İngilizce olarak "emin" diye sorar karısı.

Önemli İngilizce konuşma yeteneğine sahip Asuna? Ya da kılık onu kuvvetlendirmek için sadece birkaç kelime öğrendi?

+214
niharika 13 Şub 2012 18:54:53

Kenshin, en azından kısmen de, gerçek bir suikastçı dayalı olduğu söylendi. Esas kim olduğunu ve hikayesini parçaları bu kişi tarafından ilham kaynağı nedir?

+162
user3482304 24 Şub 2016 20:14:48

Karasakal neden Burgess Luffy suikast gönderiyoruz? Ondan korkuyor mu? 2 Şeytan Meyvesi güçleriyle yani overpowered oldu. O adamı vuracaktım o adamı vuracaktım hiç Mi onun sadece, kolayca Ace karşı bile olmaz, ve şimdi de Gura Gura no Mi ve güçlü bir ekip var.

Bu yüzden Luffy öldürmesi için özel bir nedeni var mı? Ve neden kendisi değil mi? Yok Luffy adına D korku mu?

+99
rachel hughes 17 Kas 2012 21:24:36

İlk, Aqua yaptı arındırmak alkol.

Bir Megumin spin-off ışık Roman1, Aqua çalışma olarak part-time garson at lonca bar. Ancak, bir kez yanlışlıkla alkol saflaştırılmış beri azarladı ve sahibi tarafından kovuldu. Bunun yerine ilk bölümde inşaat mühendisliği iş yapıyordu o yüzden. (kaynak: [1] [2]:sonrası yok. 53 tarafından DPKAszx20, reddit)

Bu şu anlama gelir mi ki gerçekten onu kontrol saflaştırma gücü; herhangi bir sıvı o dokunuşlar olacak saflaştırılmış ne olursa olsun onun niyeti. Onun karakter giriş genellikle bahseder bu (örnekler: [3]:Aqua/Güç Kaçırma, [4], [5])

Diğer yandan, arıtma yeteneği ile ilgili önemli bir bilgi var. Göre bir bonus ışık-Roman için dijital yayın2, Aqua doğal arıtma beceri güç değişikliklere bağlı olarak onun duygu/his. Saf duygu o zaman "kaba" modunda olduğunda, doğal arıtma gücü yüksek, aksi takdirde, gücü düşük. (kaynak: [1])

Ancak gizem onun zevk alkollü içki kadar sarhoş olduğunu hiçbir zaman açıkça anlattı: olduğunu gerçekten zevk mi? gerçekten sarhoş muydu? Bu nedenle, orada sadece fan teorileri:

 1. Bu temel duygusal (daha önce de belirtildiği gibi) (kaynak: [1]

  Alkollü içki içme o zaman, kendine arzu teşhir ediyor. Bu arınma onun gücünü azaltıyor ve böylece tadını çıkarabilirsiniz. Diğer taraftan, bir garson olarak çalıştığı, içmek istemedi ve böylece yanlışlıkla arıtılmış çünkü o kendisinin arzusu sardı değildi.

 2. Sadece sıvı o dokundu doğrudan alır arıtılmış (kaynak: en çok onu karakter tanıtımları [2]: sonrası yok. 49 & 50, reddit, reddit, reddit, reddit)

  Çoğu durumda, o dokundu sıvı ile onu cilt (örneğin Karanlık üzüm suyu). Ancak, bu ima içiyor güvenli çünkü dudak olduğunu kabul olarak mukoza, deri değil. Sorun, bu da müşterilerin alkollü içki ve Kazuma'nın çay arıtılmış onun gibi daha fazla soru oluşturur.

 3. O olabilir gerçekten kontrol (kaynak: reddit, reddit, reddit)

  Yani ... ... aslında içme düz su, ve onun sarhoş olduğunu nedeniyle plasebo etkisi ya da su zehirlenmesi.

Çürütüldü fan teorileri nedeniyle aslında söz buraya:

 1. O sadece arındırır su bazlı sıvı ve alkol değil su (kaynak: [2]: post 47 & 48, reddit, reddit, reddit, reddit, reddit, reddit)

  Kimyasal, alkol etanol (C2H6O2) değil, su (H2O). Muhtemelen kesinlikle onu sarhoş yaptı yerine saf etil alkol, olduğunu anlamına gelir. Arındırmak alkol yapmıştır (çürütüldü)

 2. Arınma alır bir süre için çalışmak (kaynak: [2]: post 52, reddit, reddit)

  Davaya benzer bir göl arındırmak için uzun bir zaman aldı, ona içki arındırmak için biraz zamana ihtiyacı vardı. Anında Karanlık' üzüm suyu arıtılmış çünkü o (çürütüldü)

 3. Alkol olarak kabul edilen kutsal/saf/kutsal tarafından çok din (kaynak: reddit, reddit, reddit, reddit)

  Bu şarap kutsal kabul edilir gibi alkol Hakkında Gerçekler. Örnekler İsa dönüm suya şarap, Japon tanrıları gibi iyiliği, vb. (Çürütüldü zaten, yana yaptı arındırmak alkol)

Sonunda, sarhoş ve kusuyor gökkuşağı yaptığı sahne sadece anime. Işık romanda geçen değil, bu nedenle canon kabul olmayabilir. (kaynak: reddit)

Düşünmek için başka bir şey: vücut sıvıları neden arıtılmış var değil mi? Eğer bu kabul edilebilir, o zaman bu sadece teori bu eser "Sadece sıvı o dokundu doğrudan alır saf".


Kaynaklar:

1 spin-off ışık Roman resmi ücretsiz okuyabilirsiniz Spor Ayakkabı Bunko (Japonca), ama yeterli zamanım bul ile ilgili bir bölüm. Birisi yorum bu teyit ederse çok iyi olur.

2 Ne yazık ki, ben bunu bulmak kökeni ışık-Roman bahsetti orada.

+89
wash wash 15 Kas 2017 11:52:12

Titanlar gibi dev gibi çok büyük bir avantaj, zırhlı, dişi Titan var gibi görünüyor. Muhtemelen Duvara Sina anında şarj edin, indirin ve insanlık haritadan silebilirler. Dişi Titan saniye içinde onu dışarı çıkarabilir o zaman bir kaç kez, Armin hayatını bağışladı.

Böylece Titanlar tüm insanları öldürmek tamamen ama değil mi yeteneğine sahip gibi görünüyor. Neden öyle mi?

+89
Anthony abellera 31 Eki 2013 13:22:14

Söyledin, onun sistemini aşacak kadar güçlü olduğu gibi bir araya gelen, göz rengi değişmiş neden herhangi bir bilgi bulamadım, ama gördüğüm kadarıyla, en olası nedeni. Sebebi muhtemelen ders Asuna var.

Söz konusu sizin bahsettiğiniz o üç olaydan, Asuna hepsi karıştı:

 1. Öldürüldüğünde, Asuna haklıydı önce öldürüldü, çok sinirlendi ve bu sistemi aştı.
 2. Bu yüzden, onu tekrar görmek çok çaresiz ve Yui yardımıyla (belki) sistemini aştı yakın Asuna olduğu için savaştı ama başarısız olduğu ikinci durumda.
 3. Ayrıca üçüncü dava ile aynıydı, daha fazla yardım ile bu kez dışında, veliler yenilgi ve Dünya Ağacı ulaşmak mümkün oldu.
+85
shuraa clients 23 May 2010 17:34:50

Anime 73 Crunchyroll Bölümde Dünya Tetiği Geleceği "görünüyor" bu arada sona erdi olduğunu tahmin ediyorum.

Herkes anime görüp, manga okumak, anime gerçekten iptal edilirse varsa, nerede Mangada hikaye almak istiyorum.

+35
Robert Leggett 9 Kas 2016 17:30:03

1. Sorunuzun cevabı için

Nasıl Doffy bu Parlama-Meyve Fişek aldın?

sadece Kaz Rodgers dediği gibi

Doflamingo Karaborsa Satıcısı olduğunu bu yüzden doğal olarak onun bağlantıları muhtemelen onu bulma sona erdi.

Birlikte soru 2, 3:

 1. şimdiye kadar hala Şeytan Meyveleri dünyaya yayıldı nasıl karıştı

 2. Onları aynı ağaç ya da her büyümek mi (Flare-Flare Ağaç olabilir) kendi ağacı var mı?

 3. Meyve kullanıcıları öldükten sonra, aynı ağaç içinde büyür ya da sadece Ejder Topları gibi rastgele yerlere düşecek?

Yeni başlayanlar için, 2. ve 3. ben Şeytan Meyveleri hakkında çok şey biliyor ya, şimdiye kadar söylemiş ve gördüklerimiz dışında değiliz. Örneğin:

 1. Şeytan Meyve kullanıcısı öldüğünde, yeteneklerini aynı türden başka bir Meyve içine doğar. Bunun yerine bir bitki yetiştirme yeteneği sadece başka bir mevcut Meyve içinde yeniler

Spoiler

Gibi Gülen "Ancak, yakındaki bir apple kendini nakledilen" ve Sara Sara no Mi, Model: öldüğünde gördüm.

AMA Oda var işaret olarak SBS Hacmi 48

"Daha fazla ayrıntı için, sadece hikaye onun görünümünü yapmak için belirli bir profesör beklemek ve tam olarak Şeytan Meyveleri GERÇEKTEN sonunda neler açıklamak zorunda kalacaksın."

+11
Zev 23 Eyl 2015 07:17:29
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil