80s (belki) eski bir kırmızı resmi saçlı kız anime

Bir süre önce 9gag veya benzeri bir web sitesinde aşağıdaki resmi buldum: (muhtemelen 80'li veya 90'lı yılların başlarında yayın) bir anime değil. Tanıdık görünüyordu, ama bu gösterinin adı hatırlamak başaramadım. (Aslında çocukken bile emin değilim).

pic

Resim kalitesi çok iyi değil, ve ters resim arama kullanarak resmi tanımlamak için girişimleri başarısız oldu.

Edit: büyük ihtimalle anime arasında olanlar listelenmiş burada (ne yazık ki sayfasıdır İtalyan) ama ben bilmiyordum bunu yönetmek için tanımak doğru (ve ayrıca bilmiyorum farkında listesi tamamlandı).

+776
NPK 24 Şub 2014 11:37:44
30 yanıtların

Shinigami, ya ölüm tanrıları, Ölüm Not dünyaya hükmeder. Hayatında bir shinigami amacı insanlar kendi ömürlerini uzatmak için, ölüm bir not kullanarak öldürmek.

Zaten fark ettiğiniz gibi, shinigami çok farklı tanımları vardır. Kelime genellikle çevrilmiş olarak "Tanrı'nın ölümü", böylece düşünmek onlar gibi grim reapers. Ve o zamandan beri kelime "grim reaper" da kullanılan çeşitli şeyler, görün nasıl bu almak ilginç. Bir shinigami ne için hiçbir set tanımı, çok farklı gösteriyor yazarlar sadece bir şeyler uydurabilirim. Hikaye için, bir shinigami olmak için ölmek gerekiyor karar vermek için olsun, ve bazı insanlar shinigami olmaya karar vermek olsun.

Mobile Suit Gundam Wing, kelime Shinigami aile dostları ölmeye devam ettiler olan bir karakteri ifade etmek için kullanılır. Çok gevşek bir kelime.

Ama özellikle Ölüm hakkında soruyorsanız Not.... Ölüm Notu, shinigami ölür ve shinigami olan insanlar değiller. Manga gerçekten shinigami tarihine gitmez, ama kendi varlığının tamamı için shinigami olduğunu ima edilir.

Varlığına gelecek Shinigami ilgili bir çok hikaye biridir :

İntihar ettiler, çünkü onlar ve ceza olarak ruhları toplamak için nasıl Shinigamis olur. Eğer bir shinigami tam bir shinigami olmadan önce ya da geçmiş yaşamını hatırlıyor mu, kaybolur ve bir hayalet olur. İlk ruhlarını toplayarak tam shinigamis olurlar. Şahsen, bunu anlamak daha kolay olduğunu düşünüyorum.

+987
Anni91 03 февр. '09 в 4:24

İyi bir cevap eksikliği ile yorum benim eti alacağım.

Google Translate çevirir 進撃の巨人 ("Shingeki no Kyojin") için Devler Önceden. sentances çok iyi bir makine çeviri Google Translate ama yol gösterici olarak tek kelime ile yardım, bu yüzden başlık 2 ana bölümden oluyor mu

Şimdi の (no) alır tercüme için en çok koyarak hep birlikte gideceğiz Şimdiden Dev.

Şimdi neden başlık sonradan Saldırı üzerinde Titan, iyi olmadan herhangi bir açıklama çevirmenler biz farz sözler değişti yapmak Başlığı ses soğutucu olarak başına Eric (Listelenen キルア) dedi açıklamalarda soru

birini serin ve akılda kalıcı İngilizce bir başlık yapmak için çalışırken bir sonucu olarak tipik bir gramer iğrenç oldu

Peki bunu nasıl yaptılar? Peki biz varsayalım Avans ve Dev değişti için Saldırı ve Titan ama neden değişti Biri için Üzerinde, tek nedeni ben olabilir var orijinal adı Shingeki no Kyojin, eğer yaptığı bir kısmi çeviri de olabilir Önceden hiçbir Dev, biri proably ters gitti ve yok etmek üzerine biz olsun Şimdiden Dev, aynı kelime yerine yukarıda ve biz Saldırı üzerinde Titan

Şimdi bu cevabı dayanır ağır Google Translate, ancak bu cevap da geçerlidir mantık, gösterebilir ve daha iyi bir açıklama Japon Dili buradaiken düzgün çevirir özgün başlık ve açıklar kullanımı の içinde, yaptığı açıkla nasıl Saldırı üzerinde Titan geldi hakkında bu cevap vermektedir eklemek farz mantık arkasında böyle bir karar.

+951
Kuanysh Bayandinov 17 Nis 2014 18:02:29

Spor kulüplerinin işlevi nasıl aşina değilim, üniversitede okuyan nasıl ciddi rakip sporcular zaman yönetmek, ve Japon üniversite kredi sayısı, ama eğitimli bir tahmin işte.

Bekle tamamen Detroit'te ya ise Detroit dersleri alıp almadığını ve kredi transfer varken çalışmalarını koydu dair hiçbir fikrim olmamasına rağmen, Yuuri resmen bir Japon Üniversitesi ile bağlı olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca tam olarak Yuuri Detroit'e taşındı bilmiyoruz.

Bölüm 1, Yuuri gösterir bize onun OLUMSUZLUK sayfa. Bir giriş listesinin biyografik olarak işaretlenmiş olan 所属 ve böylece görünür vermek Yuuri ilişki, hangisi ile “紀伊学院大学," hangi muhtemelen adını kurgusal Üniversitesi, Japonya. (大学 demektir Üniversitesi, ve bir arama için "紀伊学院大学" değil ver sonuçlar için herhangi bir eğitim kurumu.) Buna karşılık, Chugoku, Shikoku ve Kyushu AP ' de Şampiyonluk. (15 00 işareti geçmiş:Yuuri serbest paten önce) 5, Yuuri ilişki Buz Kalesi Hasetsu olmak "olduğunu belirtti." Bu Yuuri bazı kapasite 紀伊学院大学 katıldığı bir üniversite paten kulübü'nü bağlı biri üniversite kendisine bağlı olacağını düşünüyorum, ve eğilimini kayıt onun bağlı olduğu mezuniyet sonrası Buz Kalesi Hasetsu için Yuuri ilişki değişiklik göstermektedir anlaması için makul.

Japon Vatandaşları ile serinin başında kaza yaptı sonra Yuuri herhangi bir yarışmalara katılmamış ve Yuuri bir noktada aralık ve Mart ayları arasında mezun olması gerektiğini unutmayın. Yuuri son zamanlarda eve döndüğünde mezun olması gerekir:

  • Eğer bir mola düşünüyor olsaydı ve hiçbir yükümlülük vardı, belki daha da erken geri gelirdi. (Yuuri ep notları. 4 GPF sonra, ve Victor geldiği zaman-şekil-out beri Celestino konuşulan yoktu.) O dedi, Yuuri sadece önüne geçilmesi eve bir süre devam edebilirdi.

  • Bir Mart mezuniyet uyar ile Japonlar akademik takvim, hangi Nisan ayında başlar ve Mart ayında sona erer. Mari yorum Yuuri vardı için fazladan bir yıl da uygun olan, ancak bu şart değil imkansız uzlaştırmak için bir mezuniyet Yürüyüşü ile alarak fazladan bir yıl bir Amerikan Üniversitesi.

+947
Lizards 30 Ara 2014 20:44:52

Nasıl yaratıklar bunlar Kuyruklu Hayvanlar vardır?

Çakra ve vücut büyük miktarda toplamı olduğunu biliyorum.

Eğer sadece çakra olsalar, cesedi olabilir çakra kendisi?

Kuyruklu Hayvanlar ne için vücudun ihtiyacı var mıdır?

+938
Joshua Kravitz 11 Ağu 2012 09:41:30

Dragon ball süper anime geçen hafta başladı.

Bu gerçekleştiğinde merak ediyorum. Yer buu yenilgisinden sonra alır, birkaç ay ya da bir şey gibi biliyorum.

Ama film bültenleri ile o nerede oturuyor merak ediyorum? Biri bana bunun cevabını verebilir mi?

+862
jeps44 15 Eki 2014 00:27:06

Kısa Cevap: Kaguya Otsutsuki çok güçlü ama onun hızı sadece ortalamanın biraz üstünde. Sırasında onu savaş ile Sasuke ve Naruto, tüm o esas yapıyordu hop gelen boyut için kullanın bir demet Kekkai Moras ve emmek onların saldırıları ile onu Rinnengan. Not bu DEĞİL daha hızlı Raikage Aı zaman kullandığı Yıldırım serbest çakra Modu geliştirmek için onun hız ve tepki süresi. Raikage dodge olabilir tek sebebi tespit etmek ve alevlerden uzak flicker için 2 Jutsus simultenously birleştirdi neden olur. Kaguya diğer taraftan, dodge alevler için yeterince hızlı değildi. Ancak, ona yeterince zarar verdiler önce hızlı bir şekilde onları emmek için yeterince yetenekli olduğunu.

Dodge hızlı Raikage gibi alevler yeterli mi sorunuza cevap, Amaterasu de hızın arttı, sadece değildi.

Süper Uzun açıklama:

Amaterasu uzun dökme olmadan sürdüğünü açısından çok hızlı bir jutsu var. Aksine diğer jutsu, tüm gerekli olduğunu görmem istediğiniz vurdu ve sonra da Siyah Alevler vardır tutuşuyor de odak noktası hedef. Uzun kullanıcı görebileceğiniz gibi, Amaterasu büyük olasılıkla vuracak demektir. Sipariş için dodge bir "doğru-amaçlı" Amaterasu, sanırım bu kişiler hızlı olmalı çok yakın o ışık çünkü odak noktası vizyon doğrudan ne gözlerini görmek kırılma ışık. (Tamamen farklı bir senaryo onun kullanıcı kısmen kör ve iyi amacı olabilir.) Check the Shu guys comment

Raikage durumunda, dodge sasukes Amaterasu için 2 jutsu aynı anda kullandı. İlki Yıldırım serbest çakra modu. Onun sırasında savaş ile Sasuke, Raikage oldu aklı Yıldırım sırasında tüm mücadele ve bir kez sasuke başladı için kullanım mangekyou, Raikage içgüdüsel olarak başladı kullanarak daha çakra için Yıldırım Serbest Çakra Modu için artış onun zaten yüksek hız ve reaksiyon süresi.

Lightning mode body flicker

Gelişmiş hız ve reaksiyon zamanı, Raikage başardı hemen tepki sasuke amaterasu, o zaman kullanılan ShunShin no jutsu ( Yıldırım serbest Vücut Titreşim tekniği ). Çünkü o kombine 2 jutsus mükemmel, o başardı anında tepki ve hızla uzaklaşın alevler (tüm içinde bir maddenin saniye, sadece fantastik lol). Ayrıca Kaguya böyle bir başarıyı çekemedi.

+861
medved261992 25 Eyl 2011 19:08:37

Ne 20.00 9 Tokyo Ghoul √A bölüm bölüm sonuna kadar çalan müziği adı nedir?

+857
Taylor1994 1 Şub 2011 04:18:27

Tabii, birkaç istisna dışında, ama çok az. İzlediğim her anime hakkında Okul çocukları ve/veya genellikle bir okulda yer alır. Neden öyle mi? Başka genel izleyici hakkında, ya da bir şey mi?

Edit: Evet, ayrıca Okul Kulüpleri. Okullar ve okul kulüpleri. Cidden.

Edit 2: buldum bu, zaten gören pek çok kişi de söz konusu. Eğer öneriler bu Yığın sitede izin var mı bilmiyorum ama yorum sizin fikrinizi almak istedim.

+848
niksaz 5 Ara 2019 11:24:29

Ne yazık ki, bununla ilgili bir şey bulamadım. En azından (İngilizce sürüm) kendi web sitesinde bile böyle bir şey söz etmez. Film, birçok ödül almasına rağmen, sadece bir netice gerektirecek kadar karlı bulunmadı.

http://www.oblivionisland.com/

+827
Rana Ali Raza 17 Tem 2018 13:19:32

Orada herhangi bir sebeple diğerinden intikam için İshbalan olan insanlar yok Askeri, Yara yer yok Devlet Simyacılar yerine ilaçlama tüm Simyacılar?

+819
morukonur 6 Tem 2013 21:34:42

Başlangıçta dizi ve birden fazla kez Inuyasha Kagome kalp kırmaya meyilli olsa da, her zaman geri gelir. Kikyo sevdiğini ve tekrar, bu doğru.

Kikyo sevmek için karıştırdı ama benim açımdan, arkadaşlık oldu. Kagome ile, o olmadı onun gibi ilk başta, ama zaman geçtikçe, o oldu onun arkadaşı, sonra InuYasha: The Final Act, o olur onun karısı (ve muhtemelen eşi).

Eğer Kagome, Sango ve Miroku zehirlendi Yedi Grubun geri verirsek, Inuyasha Kagome kaybetti düşünerek ağladı ve tekrar Önceki bölüm için geri verirsek, o zaman açıkça bunu tehlike çıkmalarını yangını söndürmek için rüzgar yara kullanmasına neden yapmak değil endişeli olduğunu görüyoruz.

+797
WylyQuimby 27 Eyl 2019 03:26:43

sword image

Kuzenim için Zoro bu Shusui olduğunu düşünerek bir anime Kongre aldım.

+764
Mike Harrison 20 Mar 2011 23:57:11
Minami-ke-Minami kız kardeşlerin hakkında Koharu Sakuraba tarafından hayata manga serisi Haruka, Kana ve Chiaki-bir: bir dilim var. Anime ve OVA uyarlamalar vardır.
+742
RickA 27 Ağu 2012 06:48:43

İki yan etkileri vardır. İlk hemen fark edilir: başka birinin kontrol ettiğinde kendi vücudunu kontrol edemez. Bu beceriksizce toprak kayması vücudu olur.

İkinci etkisi daha az açıktır. Daha yeteneğini kullanıyor, daha fazla anıları kaybeder. Bu büyük olasılıkla tüm bu yeteneklere alıyor beyin miktarına bağlı değildir.

Bu ikinci etkisi yavaş yavaş son bölümde görevi, arkadaşları, ve sonunda her şeyi unutuyor gibi artan görülebilir.

Yeteneğini insanların bedenlerini kontrol etmesine ve yeteneklerini çalmak sağlar beri bu gibi etkileri iki olumsuz yan gider makul görünüyor.

+740
user3919043 16 Kas 2014 04:06:05

Rol model androidler çok kızgın ve intikam almaya yemin var, o öldükten sonra Gohan gördüğünde gövdeleri ilk gerçek süper saiyan dönüşüm oldu.

Sinirlendi ve bir süper saiyan haline ve Gövdeleri gözyaşlarını buharlaşacak ve yüzündeki ediliyordu bu kadar sinirlendiğini görebiliyordu ağaç Gövdeleri gibi deli değildi Krillin intikamını almak istesem cant Goku süper saiyan öfke bir nedeni var.

Super Vegeta olduğunu ben Vegeta için olmadı bir sebebi vardı, özel bir süper ki tabanlı saldırılar dayalı ve süper saiyan Vegeta sadece iki kez bu yüzden hala kütükleri gibi deli değildi dönüştürebilir.

+727
Phemy Kadri 23 Oca 2015 14:20:27

Senshin cevabı harika ve çok iyi tüm temellerini kapsar, ama Chitanda var maceracı doğa reddetmesine izin vermeyen Oreki zihninde daha ince bir unsur olduğunu düşünüyorum.

Not: ben romanı okumadım ve benim bakış sadece anime uyarlaması dayanmaktadır.

Aslında genelde tam tersi delil olan bazı şeyler yapmasına rağmen Oreki görünüşte hiçbir şey rahatsız edici yeteneklerini ... ... ziyan etmeyen pasif sakin bir adam olarak başlar nasıl dizi boyunca görüyoruz.

Chitanda bir ilgi olduğunu söylüyor zaman Oreki kendi düşüncelerini dile getiriyor gibi görünüyor. Chitanda kişiliği ile takviye kendi iradesi kurdular, o kadar hevesle, aslında bunu yapıyor.

Başında, Oreki bir şey yapmak deneyin ve ilginç bir soruşturma üzerine gitmesini isteyen iç sesini bastırır. Ama dizi ilerledikçe, bu sesin (ya da daha doğrusu Chitanda sesini dinlemekten) dinle öğrenir, kendi dinlemeyi öğrenir.

Çok ilginç şeylere karşı bence Oreki hiç olmadı. Ona sürekli bir şeyler oku. Ve çok bilgili o da. Her şeye ilgisiz bir insan nasıl bu kadarını bilebilir? Ve Chitanda yardımıyla sonunda pasiflik zincirleri onun serbest bırak, gerçekten bir dedektif olmalıydı o kim olabilir. Elbette bunu ona yardım ettikten sonra Chitanda karşı koyamadı.

+708
Dhaval Patel 12 Tem 2019 07:42:54

Bazı küçük düzenlemeler ile aslında Uno olduğunu. Sayıları oynamak için, sırayla çalışıyorsunuz. Eğer (renk) aynı davada numaraları "Çalıştır" varsa, hepsini aynı anda oynamak mümkün gibi görünür. 4 renk, vahşi bir beraberlik bile değiştirmenizi sağlayan kartlardır. Anime, Boruto sonraki oyuncunun sırası atlama "atla" bir kart ile değiştir renk kartımı görüyorsunuz. Kartları 1-10 arasında beş farklı renkte sayılı görünüyor.

+620
aepdev 10 Şub 2012 07:32:53

Ayrıca Bkz:

+569
halbeik 21 Nis 2011 18:09:13

Bu "İsteksiz İblis Kral (魔王 Maou) Mirasçı" mecaz gibi görünüyor için bir subversion klasik "Kahraman vs Şeytanlar" fantezi tür. Şeytan Kral gitti ve taht ve/veya Maou güç sahibi varisi bir kadın ve insanlığa kötülük yapmaktan neredeyse hiç ilgisi yoktur. Bunun yerine, insanların arasına karışmak istiyor, insanlık iflah yardımcı olur ve çoğunlukla shounen ana kahramanı aşık olur.

Kahraman olduğu birkaç anime/manga ve çeşitli medya vardır:

  1. (Şeytan) yardımsever bir tavır.
  2. Ya da iblis Kral kendini mirasçı.
  3. MC ile ilişkinize.
  4. Mirasçı/Kral görevini kaçan (2#)
  5. Güçlü bir eski İblis Kral yolunu takip ilgisiz.

Örnek olarak sunuyoruz:

  1. Maoyuu
  2. Yu-shibu
  3. Shinmai Maou no Testament.

Bu duruma daha başından itibaren mi?

+553
user8647551 27 Şub 2015 05:20:17

SSJ2 < Mystic Formu < SSJ3

Mystic Formu SSJ2 daha Güçlüdür.

Kanıt: https://www.youtube.com/watch?v=fkSsU7tO3Ew

Mystic Gohan Buu ile mücadele sırasında SSJ2 Goku yada Vegeta Daha güçlüydü, Ama Buu(SSJ3) emici sonra Gotenks Gohan daha güçlü oldu.

SSJ2 SSJ3 az böylece, Mistik form daha güçlüsün ama.


Başka Bir Kanıt

SSJ3 Goku eşit Kid Buu ile eşleşmişti. https://www.youtube.com/watch?v=5aMPHOHX9Bc

Çocuk Buu başka bir form ile çok daha fazla güçlü oldu.

Super Buu Gohan sadece Süper Buu yenmek olabilir, Ama kolayca Gotenks tarafından yenildi emilir.

SSJ3 dolayısıyla > Mistikler Formu

+543
mehdi sas 12 Kas 2012 18:50:57

Şarkıyı bulamıyorum. Sezon 3 veya ep 24 Bölüm var. 62. 3:35 ve gerçekten çok güzel ve gizemli bir gitar melodi ile başlar.

+532
R0binR 26 Kas 2013 00:29:56

Hellsing Örgütü Anglikan Kilisesi parçasıdır. Anglikan Kilisesi, Katolik ya da Protestan olup olmadığı karmaşık bir soru daha var.

(İngilizce Roma Katolik Kilisesi için ortak kısa adı) "Katolik Kilisesi" ise başlangıç için, karşılık gelen "Protestan Kilisesi" var. Birçoğu alt, birden fazla Protestan mezhepleri, başkalarının mezhepleri, bunların içinde çok sayıda kilise sahip: Lutheran, Presbiteryen, Baptist, Pentekostal, Metodist çok ve çok var. Bütün bu gruplar, Batı Avrupa'da 16. Yüzyılın başlarında algılanan yolsuzluk ve egemen Roma Katolik Kilisesi öğretisel tutarsızlık tepki olarak başlayan Martin Luther Protestan Reformu, kökleri var. Tüm erken Protestan kiliseleri vardı bazı Roma Katolik uygulamaları onlar itiraz için; Wikipedia var, iyi bir özet, ama genel Protestanlar düşünce din olması daha az odaklanmış dünyevi konularda ve daha odaklanmış inanç ve dua. Aynı zamanda Roma Katolik Papa'nın otoritesini reddettiler ve Roma Katolik Kilisesi Papa ve diğer tanınmış isimler tarafından çeşitli yorumlar yükseltilmiş vardı oysa İncil Hristiyan inancı tek belirleyici belge olarak duruldu.

Anglicanism var olarak İngilizce Şubesi, Roma Katolik Kilisesi kadar 2306, ne zaman İngiliz Parlamentosu ilan Henry VIII, İngiltere Kralı, baş Kilisesi. Roma Katolik Kilisesi'nin bu bölünmüş liderlik, ama teolojik, bu en Anglikan Protestan kiliseleri terk edilmiş olan İsa'nın tutmaya devam etti. Bu Protestan onları göstermediğini söylemek biraz zor. Genellikle Roma Katolik Kilisesi, Protestan Reformu olurken, aynı dönemde bölünmüş çünkü Protestan olarak kabul edilir, ama bölünmüş Luther hareketi için gerçek bir bağ vardı; Roma Katolik Papa gücünü zayıflatmak için İngiliz hükümeti tarafından siyasi bir manevra olduğunu. Teolojik, Hellsing gördüğümüz gibi, hala tartıştıklarını tutmak için yeterli farklılıklar buldular (ama) çoğu Protestan kiliseleri daha Katolikler için daha fazla benziyorlar.

Bir noktada faiz, orada Hıristiyan kiliseleri olan ne Katolik ne de Protestan: örneğin, Doğu Ortodoks kiliseleri, hangi vardır, Rum Ortodoks ve Rus Ortodoks; Etiyopya; Kıpti; ve çeşitli modern hareketleri gibi Yehova şahitlerini. Yani Anglicanism ne Katolik ne de Protestan, ama bir şey farklıdır, bu diğer kiliseler gibi söyleyebiliriz.

+531
bayoz 9 Tem 2017 18:30:22

Araragi Bayım kontrol deposu Mayoi Çörekçi 4, 5 dakika Tsubasa Kedi Parçası bahsediyordu gitti.

Mister Donuts sign Araragi in front of the store

Onu bulamadı, ama bu gölge onun haberi olmadan gizlice onun için en mantıklı gibi görünüyor.

Alternatif zaman çizelgesi halinde, Araragi o Mister Donut bilmiyordu, oraya gitmemiş ve onun gölgesi içine Shinobu alamadım.

+515
AndroidM 24 Eki 2017 05:03:49

Akame Ga Öldür"!"Lubbock Çapraz Kuyruk adında (aslında bir Teigu) çok karmaşık bir silah kullanmak,sanırım adından da anlaşılacağı gibi...sayısız şekilde kullandı,öyleyse varlığı ve niyetleri hakkında bilmek düşmanla gerçek bir dövüşte böyle bir silah kullanmak için en azından teorik olarak mümkün olacağını merak ediyordum Sonsuz Olasılıklar. Böyle bir silahı sadece (sinsice,arkadan) boğulma tuzakları ayarlayarak ya da kullanılmış olabileceğini biliyorum,ama yine de ikincisi hakkında çok emin değilim. Şimdi,bazı fikirlerini duymak isterim.

+452
StatusReport 29 Ara 2015 14:03:06

Fiziksel olarak konuşursak, bu ay havaya ve toprağa herhangi bir enkaz olmadığını varsayarak, aya düşmek için gerçek bir sebep yok.

Yerçekimi (diğer şeyler arasında), Dünya ve Ay'ın kitlelerin ürüne göre belirlenir. İvme Ay'ın kütlesi bölü yerçekimi kuvveti tarafından belirlenir, bu yüzden eğer matematik yaparsanız, bu sorun alanı içinde önemli olan tek şey Dünya'nın kütlesi. Ay bir şey söyleyemez.

Tüm nesneler, Yeryüzünde aynı ivme, kütle/ağırlık ne olursa olsun düşecek nedeni benziyor.

+420
phil bravo 23 May 2011 13:54:05

En düşük biri olarak kalır Naruto rütbe konusunda Genin, Bölüm II onun zaman mücadele ve eğitim çoğunu Naruto nedeniyle, karar Kishimoto Naruto çekici olduğunu hissetti Hokage olmak için aşağıdaki rütbe atlayın.

Alınan Wikipedia, başvuran Sinema Bugün: "Boruto: Naruto the Movie" (Japonca).

+398
user214126 4 Eki 2016 20:49:42

Roswaal gizli bir neden vardır. Anime uyarlaması gösterilmez. Henüz, anime ışık romanın sadece ilk üç arks kapsar. Nedeni tam olarak 4 ark açıklanmıştır.

Onun hedefi Açgözlülük Echidna, Cadı bir araya gelecek. Her iki Emilia ve Subaru yardım ediyor bu yüzden.

+374
HD 189733b 9 May 2015 01:36:39

Kural X. 2 saies "kişinin ölüm sebebi ya intihar ya da kaza olup, ölüm amaçlanan daha fazla ölüme yol açar olursa Olsun, kişi basitçe kalp krizinden ölür. Bu başka hayatları etkilenen sağlamaktır."

Bu canon dahil olmak üzere genellikle () belirli bir kişiyi öldürmek "Bir" olarak yorumlanır. Bay Çek "değil," B biri vurulduktan sonra kalp krizi geçirdi "yazabilirsiniz" bu kurala bağlı olarak görmekteyiz. Eğer Bir atış yazmak mümkün olur sorum şu. B Bir çekim" sonra kalp krizi geçirdi. Adı "Bay Bir" defterde çok çalışması gerekir ama Işık oldukça eminim veya imkansız denilen Ryuk.

Kira (sadece canon çalışmıyor, hiçbir neden olmalıdır eğer Görev Gücü ateş bir üye bir tane varsa ve o kadar hafif şimdi deathnote veya görgü tanıkları withuout L öldürmek için silah ve insan shilds olan kendi başına vurulmak ne olurdu bir düşün) taahhüt ettiği bir adam öldürme olayları giderek belirli kişilerin blaiming yeteneği olmadan bile OP bir kukla ustası olan canon dışarı anlıyorum.

+304
alteredNate 27 Kas 2012 05:29:19

Kirito hayata geri dönmedi. Ölürsün" sonra parça parça dağılıyor, ve sonra hayata geri dönüyor bütün "anime var dramatizasyon oldu. - Hiç de öyle olmadı. Kirito aklına ölümü kabul ettiğini söylemek için sadece orada olduğunu. Ancak, Kirito vardı değil öldü gerçek hayat henüz, ve o vardı bir anda patlamış olacak ve çözünürlük canlı olan o sonra değişmiş oyunun sözde "kurallar". Bu bir hata değil, bu sadece çünkü Sanal Dünya onlar yaşayan, iyi, sanal. Bir şekilde, sadece beyin tarafından yansıtılan bir görüntü ve bir sistem tarafından desteklenmektedir. Güçlü bir çözüm olduğu için, sadece Heathcliff yenmek için zaman oyunun kuralları yenmeyi başardı.

Ancak, bu değil sonu hepsini. Bu olaydan önce Asuna yolunda öldü. Hayatta kalmak için mümkün olduğunu açıklamak: Heathcliff üzerine oyun modülü olan oyun ölüm, düello başlamadan önce sağ beyin kızartma gerçek hayatta bir kişiyi öldürme sistemin mekanizması devre dışı kaldı. Böylece, Asuna-ölmüş olmasına rağmen oyun, Kayaba beyin kızartması modülü devre dışı kaldı çünkü gerçek hayatta öldürülmüş değil. Sonunda içinde bulundukları alanın öbür dünya ne bir hayal, bir rüya, ne de herhangi bir tür oldu. Sırayla düello sonra Kirito konuşmak için oluşturulan özel alan Kayaba oldu. Kazanmıştı olsun ya da olmasın, Kirito o bölgede Kayaba karşılayacak

+204
Faizaan M 21 Şub 2012 17:15:44
Prenses Tutu İkuko Itoh tarafından 2002 yılında oluşturulan anime serisi büyülü bir kız.
+78
Maxim Degtjarev 27 Mar 2010 19:44:32
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil