Saika da bazı eski folklor dayanmaktadır?

Ikebukuro iki yaşayan bir şehir efsanesi, "Kara Süvari" ve "Slasher" dir.

enter image description here

Bu "Kara Süvari" Celty Sturluson bir dullahan. Ve (şu anda Sonohara Anri elinde) Saika "Slasher" lanetli bir Japon kılıcı olarak kendini gösteren bir varlıktır.

Ayrıca bazı eski folklor dayalı Saika Celty İrlandalı mitolojik figür dayanmaktadır, öyle mi?

+720
Luan Oliveira 28 Eyl 2019 19:07:22
34 yanıtların

Sanırım sen söz Vol 7 Bonus Manga 1: Büyük Yapı.

Savaş için ise:

Bu Bofoi Drone çünkü onlar saldırı altında, o zaman Tank top master ve diğer tank top kahramanları Derneği bu düşünce kahraman Derneği yani "temel savunmak için" dağıtılır.

+998
winne2 03 февр. '09 в 4:24

Göre Japon Wikipedia, farklar (uyarı: ayrıca spoiler içerir gelen manga):

 • Hikayenin başında süre (yıl 1934 belirleyin yıl 1933)

  Hikaye, Küçük Suzu Yosun Ocak 1934 "1933 Aralık" ileri teslim giderken kaçıran karşılaşıldığında bölüm dönem başında. Filmde, bu tür üretim planı, güvenilirlik gibi çeşitli koşullar geçtikten sonra, bu bölümde süre Aralık 1933'te kuruldu. Filmde, Noel alışveriş sezonunda yoğun şehir devleti tasvir edilir. Ancak, bu yıl, orada bir olay doğum Veliaht Prens üzerinde Aralık 23 gün önce Noel gecesi dolayısıyla bir kutlama havası devam etmiştir bu güne kadar yeni yıl. Bu nedenle, hikayenin başında bölüm bu tarihten daha erken kuruldu.

 • Suzu Rin Rin karakteri ilişkiler üzerine vurgu (Suzu-Keiko, Shusaku--Suzu, Teru - -)

  Filmde, karısı ve Keiko kardeş-in-law gibi Suzu arasındaki ilişki karşıtlık ana noktasıdır. Cariye Rin, orijinal ana karakterin görünümünü azalttığını ve Shusaku, Rin arasındaki aşk üçgeni ile ilgili bir bölüm ve Suzu gösterilmez. Bununla birlikte, orijinal Suzu ve Rin birleşmesi aracılık eden bir cariye Teru görünümünü tek bir sahne için sadece herhangi bir hat olmadan kesilir. Ancak, Teru Suzu var hatırasında belirtilen ve Suzu Suzu için orijinal Teru ölümünden sonra teslim Rin hangi Teru kırmızı kozmetik madde, sömürüyor.

 • Sahneler, karakterlerin bakış açısı ile ilgili

  Filmde, bu tür gemi ve uçakları, ve daha fazla erkek karakter hissi gibi silah detayları gibi bakış erkek noktadan sahneleri eklendi, orijinal çizilmiş kadın bakış açısı ilave edildi. Sırasında başından bombalama Küre (bölüm 26 orijinal), süre Entaro yalancı korunması Suzu ve Sadece bir iletişim konusunda onun duygularının Homare motor üzerine monte Kawanishi savaşçıları ise köpek dövüşü BİZE savaşçıları hava olduğunu sözlerine ekledi. Ayrıca Suzu savaş görünce hayran olduğunda filmin bu sahnesinde, renkli bomba duman hayal içinde fırça kullanarak gösterilir. Bu orijinal tek renkli olarak gösterildi olmasa da, teşhis için boyama mermi savaş gemilerinin uçaksavar silahları karıştı tarihsel gerçeklere dayalı bir anlaşma.

 • Japonya'nın yenilgi Suzu tepkisi

  Ne zaman Suzu uçtu evi raging sonra dinleme için Mücevher Sesli Yayın raporlama Japonya'nın yenilgi, onun çizgisi değişti mi bakar kabarık Taegukgi ve dökülüyor ağlıyor. İnandıkları adalet kayboldu ve Japonya diğer ülkeler filmde, monolog onun pirinç ve denizin diğer tarafında gelen soya üzerinde yaşadıkları şiddet getirebilecek olup olmadığı konusunda ise şiddetle fethetti beri şiddet getirebilecek olup olmadığını kendi kendine konuşuyor, orijinali 38, bölüm, Suzu hissediyor. Her zaman mutfakta iş yapıyor beri Suzu gıda malzemesi yanıt vermek için daha iyi olduğunu düşündü o anda Japonya'nın gıda kendi kendine yeterlilik yüksek olmadığı konusunda, Katabuchi ifade ettiği, ancak yurt dışından ithal tahıl güvenmek ve orijinal olarak aynı şey hakkında konuşmak için başka seçeneğimiz yoktu durumlar olduğunu söyledi. Suzu Karaborsa ziyaret ettiğinde ilgili bir tasviri olarak, orijinal dahil değil Tayvanlı pirinç için rastgele bir karakter anlamına gelir, bir çizgi eklendi.


Not: 30 dakikalık uzatılmış versiyonu olan film, başlıklı Bu Köşe (ve Diğer Köşeleri) Dünya olacak yayımlanan Aralık 2018 (Kaynak: AnimeNewsNetwork).

+935
wijo 11 Ağu 2010 14:26:19

Noragami Aragoto soundtrack "Noragami hayır Oto 2", disk 2, track #6 "Tasogare".

Burada bir 20 saniyelik özü, başlangıç parçası: https://clyp.it/oz5kfpym.

+919
Artem Zhechev 23 May 2016 02:02:24

Bu soruya henüz net bir cevap bulamadım. Okuduğum kadarıyla, uzaktan iletişim, güvensizlik, teknolojik ilerleme fobi ve duygu tehlikeleri hakkında bir Sanat Evi Serisi olabilir. Kolayca bilgi eğer bu gün internet kullan ile erişilebilir çünkü nasıl kabul edebilirim son nokta, ama gerisi... bu dizi için daha somut bir anlamı olduğunu düşünüyorum.

SEL çok sıradışı yönü ve kendine özgü bir sanat tarzı ile bir dizi. Bu özellikler genellikle herhangi bir özel ileti ayı olmayabilir Sanat Evi eserleri görülür.

Fazla zor çevreleyen gerçeklik hakkında öğrendiğimiz dizi boyunca: akrabaları sorunlu, arkadaşlarıyla psikolojik sorunları var, mistik durumlar oluyor intihar ediyor ve sonra da aşağıdaki çevresinde bazı gizli ajanlar var.

Daha sonra dizi, şeyleri Net bir çeşit Tanrı değil, gerçeküstü ve Diğerleri haline döner. Hiç muhtemelen önerebilir ne anime bu bölümü anladım ve gördüm. Yok uyarmak bizim Hakkımızda tehlike olmaktan çok kendini beğenmiş? İnternet kullanırken gerçeklik hissini kaybetmek mümkün olduğu anlamına gelmez mi? Ya da belki Fazla karakteri bugün teknolojik gelişmeler yeni bir kişi için bir metafor mu?

Ne SEL yazarları iletişim kurmaya çalıştığınız mesaj nedir?

+911
Manu Vishwakarma 6 Kas 2018 04:38:00

Woah woah woah woah woah.... Naruto hiç Rinnegan elde edecek.... Rinneg4n var belirli bir şekilde açıklama için.

Kısa cevap koymak için:

 1. Koto ailesi hakkında hiçbir bilgi ortaya çıktı. O önemli değil, her neyse.
 2. "Namikaze" diye bir klan [bilmiyorum eğer falls Senju klanı]. Ama kesinlikle Uchiha klanının tüm üyeleri "Uchiha" adı beri Uchiha ilişkili değildir. (en yaygın gözlem dikkate buraya alınmıştır.)
 3. Uzumaki klanı Minato ile bir süre ilişkili olan tek kişiler. İlk Uzumaki klanına ait olan karısı Kushina oldu. İkinci olarak, Uzumaki klanından birçok mühürleme tekniklerini öğrendi.
+907
Spiegel 13 Tem 2011 21:10:09

Gohan beat hücre ve tüm ama dragon ball süper öfke ssj trunks teknik olarak(goku siyah ve zamasu) iki tanrı olarak kabul edilen zamasu birleştirilmiş dövdüğünü biliyorum.

+890
FutureProg 11 Eyl 2014 16:19:33

Göre Wikipedia, film bir midquel gereken yer arasında Bölüm 22 ve 23 anime.

Her iki film ve anime gören önemli bu sırada görüntülenmesini sağlayan herhangi bir bağlantı hatırlamıyorum. Ben anime film için hayati olacak olan şey hatırlamıyorum, ve filmde bölüm 23 sonrası için hayati olacak olan hiçbir şeyi hatırlamıyorum.

Ben bir şey eksik? Ya da uyum arasında yaptığı Bölüm 22 ve 23 sadece yazarlar bu konuda ilgisiz olabilir mi? olsa da (belki de yazarlar böyle bir zaman çizelgesi düşündüm, böyle düşündüm diye mi?

+758
David Gladman 6 Tem 2014 04:56:02

Ayrıca Bkz:

+745
technology learning 2 Oca 2014 05:43:09

Amaterasu çok güçlü. Kaguya Naruto ile meşgul iken, Sasuke sadece gizlice vardı, onu sürün. Cehenneme yanmış olurdu.

Ama neden Kaguya Amaterasu kullanmak Sasuke mi?

+737
Mrudang Vora 6 Eki 2017 10:13:34

bu kendi arama ve teorilerim dayanarak kendi görüşüm :

shanks chancai bir dayanmaktadır.k.Batı romanı "yolculuk kırmızı bir çocuk".adını kendisi shanks dragon ball z chancai ve "truks arasında bir kombinasyon" yansıtır. aynı romanda şeytan lord "olarak bilinen bir karakteri ağır Moğol İmparatoru kaidu yanında kaido karakter yapma etkilemiş ve chancai var babasıdır.

shanks kaido nasıl bıraktınız? muhtemelen babası ile bir anlaşma yaptı :)

+680
Shaun Lee 6 Haz 2016 13:20:44

Anime biraz, anime özellikle 12. bölüm etrafında atlamak gibiydi.

Ancak, o kadar 11. bölüm bu anime özellikle kapakları manga kadar Bölüm 9, yani isterseniz Başlat okuma Bölüm 10.

+663
user43101 13 Kas 2017 21:13:02
Neon Genesis Evangelion, genellikle Evangelion veya Eva gibi, hem yönettiği ve Hideaki Anno tarafından yazılmış anime studio Gainax tarafından oluşturulan bir Japon bilim-kurgu animasyon serisi denir. Mecha tarz apokaliptik bir anime.
+658
84uy6g 10 Haz 2017 17:58:55

Çok basit. Bu simyanın amacı, bir tam fonksiyonel bir insan, anılarını hissetmek ve düşünmek, duygular, yeteneği oluşturmak için "insan dönüşümü" olarak adlandırılan hareket anlamına gelir. Bir kişi diğer bir deyişle, mükemmel bir kopyası.

Mankenler sadece top yem vardır. Ne hissettiğimi ya da karmaşık düşünceler var yeteneği yok. Sipariş aşağıdaki sadece savaş makineleri vardır. Bu yaratılmış olan orijinal niyet oldu.

Değişime uğramış insanlara göre, mankenler çok daha basit ve sonuç dünya için çok daha az bir tehdit olarak. Eğer insan dönüşümü her zaman mükemmel gitti, ve akıllı, saf insanların herhangi bir sayı oluşturabilirsiniz düşünün. Kötü simyacılar ne yapardı? Beyinsiz asker mankenler bir sürü çok daha tehlikeli olurdu geçmiş belki de en kötü Dahiler, yeniden. Bu insan dönüşümü yasak, bir kenara mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek için imkansız olmaktan olmasının nedenlerinden biri de bu.

+581
Dana Parker 30 Eki 2011 09:44:49

İnsanlar Titans içine yaralanma sonrası açabilirsiniz. İnsanlar çiğnenmiş olması nedeniyle. Bu ölmeden önce gerçekleşmesi için bir dönüşüm potansiyeli için yol açar.

Bu senaryoda yukarıdaki o olabilir neden için bir açıklama var, ama doğrudan şov olarak yorumladı değil de zaten vardı yeniden bir görüntü için potansiyel var.

+572
Prithvi Nathan 19 Şub 2018 08:15:11

Tamam, ilk okuma bu kural:

Ölüm Notu, kurbanın orijinal ömrü daha uzun ölüm tarihi ayarlanamaz. Eğer kurbanın ölüm/özgün hayatını span ötesinde Ölüm Not olarak ayarlanmış olsa bile, kurban ayarlanan süre önce ölecek.

Yani eğer John zeurtö huzur içinde 2315 yıl içinde ölür gibi bir şey yazdıysanız, bu tarihten ömrü onun ötesinde olduğu için işe yaramaz demek. Ama yani, eğer bir tarih çalışması gerçek ömrü onun, içinde thats yazdı eğer.

Ama şimdi, orada bu 23 gün kuralı.

Ölüm Not sadece 23 gün içinde (insan takvim) çalışabilir. Bu 23 gün kuralı denir.

İlk örnek iş yapabilir?

+517
Alex Kelehan 5 Mar 2015 11:29:10

Ben oldukça şaşkın ve istiyorum biliyor ne farkı Fate/Stay Night ve Fate/Stay Gece Sınırsız Bıçak İşleri?

+498
tjmoore 14 Şub 2019 20:57:40

Benim soru soruyor gibi, kendi kuzeni evleniyor bunlar? Sasuke 683 hacmi 71 bölüm akrabası vardı: Aynı Rüya gördüm Naruto Obito söylemeyi unutma çünkü ben de çok merak ediyorum. Ayrıca Sasuke ve dikkatimi çekti ki Obito, aynı şeyi söyleyip Madara hatırlıyorum.

Böylece onların kanını diyorlar mangada okuduğuma göre, tüm bağlı, bu nedenle, tüm akraba yapar? Böyle kuzenler falan yapmak akrabaların varsa? Eğer kuzen olmuyor yaparlarsa, kendi kuzeni evleniyor bunlar? Onları rahatsız edici ya da yanılıyorum ve Uchiha hala farklı aile üyeleri vardır ama tüm yakınlarına "bunları yapan aynı soyadı var"değil mi?

+493
Kritin Gokharu 25 Mar 2018 20:06:42

Sanırım cevap olabilir bu arada iki:

Ino sürekli baştan Zihin Beden İletim Tekniğini kullanarak onları bağlayan benim teorim. Naruto'nun çakra oldukları (veya mesaj) herkese iletmek istedikleri resim ve duyguyu paylaşmak bile değiller. Ayrıca 645 Bölüm üzerinde hatırlıyorum, Naruto birlikte Adaçayı ve Kyubbi modunda. Naruto'nun Biju modu var o kadar kuvvetli ki, o anlamda "karanlık duygu/nefret" den biri ya da bir şey.

+463
beach1326 29 Ara 2011 07:18:47

Sümüklü çocuklar "olarak değerlendirebilirim kim yinelenen karakterler ile birkaç anime serisi düşünemiyorum. İki sempatik, yinelenen, karakter Udon gelen Naruto ve Komugi gelen Hunter x Hunter. Bu karakter için gerçek bir mecazdır, ve eğer öyleyse, ne olursa ima etmek anlamına geliyordu. (Amerikan) benim için, bu özellik sadece gerçekten bakmak istemiyorum birisi demektir.

Kesinlikle bundan daha fazlası olsa. Kanlı bir burun sıralama genellikle karakter bir şekilde cinsel utanıyor demektir.

+438
thilo 2 May 2018 22:00:07

Bu wiki duruyor şu:

Hokage olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra, Hiruzen başlık için bir halef aramaya başladılar. Orochimaru pozisyon vermek umut ederken sadece sunulan güç için ilgili olduğunu gördü. Jiraiya döndü olsa, yerine Jiraiya öğrencisi Minato Namikaze halefi olarak adlandırılmış Hiruzen.

Sadece emekli olmak istediğini emekli olmak istiyordu neden hakkında hiç bir bilgi buldum, ama görünüyor. Kısa süre önce öldü ayrıca, emeklilik hakkında da konuştu.

Not bu İkinci Hokage seçti üçüncüsü önce ölmüş göre bu madde:

Üçüncü Hokage pozisyonu için değerli öğrenci Hiruzen onun seçilen sonra kendini feda etmeyi seçti. Homura, ve Koharu sonra Hiruzen danışmanlarının olacak. Asil bir ölüm öldüğü için Hiruzen Hokage ünvanını verdikten sonra, Tobirama düşmanları savaşmaya gitti

+435
Basur 10 Mar 2010 00:29:09

Ben küçükken bu anime arkaya izledim, o yüzden detaylarını hatırlamıyorum. Emin değilim ama anime bir film olduğunu düşünüyorum. Canlandırma Hindistan üzerinde yayınlanan.

Anime adı bir kız ismi olduğunu düşünüyorum. Biraz evrensel bir sembolü ve dünya biraz bir spiral şeklinde nasıl spiral ne kadar filmin ortasında bir yerde, bir adam açıklar. Kız ona yardım eden bir canavar vardır, ve ilk başta güçleri ile ona yardımcı olan bu adamın, ama sonunda kötü adam olduğu ortaya çıkıyor.

Hikaye, modern bir şehir yer alır. Hatırladığım sadece tanımlanabilir bir şey elde edilir. Alnında anlıyor, yaratık gibi dev bir robot kontrol güçleri ile birlikte düşünüyorum.

Tüm hatırladığım bu. Eğer biri bu anime bilen varsa çok iyi olurdu.

+422
Flora Woodson 14 Oca 2020 05:11:16

Sorular hakkında Negima! Magister Negi Magi, hangi alır yerde aynı evren, bakın .

enter image description here

MAL dan Özet:

Dünya sihirli varlığından haberdar olduğundan beri on yıl içinde, dünya büyük çalkantı yaşadı. Ancak, Touta adlı bir çocuk evine kapandı, şu ana kadar bu değişiklikler kaldırıldı kırsal bir kasabada yaşıyor. Sıradan hayatı büyüsü ile kadın öğretmen ve destekleyici arkadaşları kullanarak vurgulanmış olur. Sakin günlük yaşamı altüst olduğunda, benzersiz bir macera ödüller kazanın.

Ayrıca Bkz:

+380
Shubhraneel Pal 12 Nis 2017 21:17:42

Bir süre sonra izlerken KOKAİN: S. A. C. 2nd GİG ve göre tek Başına Karmaşık olarak tanımlanan altında farklı terimleri ile Fransız filozof Jean Baudrillard bu fikrin tek Başına Karmaşık bir kopya orijinal kopya:

Simülasyon, Baudrillard iddialar, görüntü geçerli aşama: hiç referents, bir hipergerçeklik ile başvurular oluşmaktadır. , Kraliyet ailesi, soylular, Efendimiz, vb (örneğin) gerçek bir hakem için ayakta duran, geleneksel olarak baskın görüntü sahte şeklindeydi Rönesansı, ilerliyor—çoğunlukla insanları ya da nesneleri. bir kişi ya da bir şey gerçekten, hakim bedeninin sonsuz bir üretim hattı üzerinde yayılır olabilir hangi ürün serisi olan "Sanayi Devrimi mi, yok"Diğerleri dissimulating; ve nihayet, hakim bedeninin doğası gereği zaten sonsuz göstermektedir açılımı model ve güncel zamanlarda, zaten yeniden kendisi var, başka bir deyişle, bahane ruhu yok.

Bu önceki bir çalışma kendi kopyasını Karmaşık tek Başına bir kavramı yok mu?

+348
kris cincar 16 Şub 2014 08:41:10

5 definitvely fazla ülke var. Bu sitedeki tüm ülkeleri bulabilirsiniz:

(gelen Waybackmachine)

+315
Jacob Turner 24 Ağu 2014 02:38:25

Sadece Rüzgar Vadisi'nin Nausicaa ilk hacmi okuyup bitirdim. Kitabın daha önceki bir bölümünde beni şaşırtan bir sahne oldu. Sayfa numaralarını hatırlamıyorum.

Prenses Kushana Rüzgar Vadisi'nde gunship ona geldiginde, Nausicaa zorluklar (aslında) bir düello askerlerden biri içeri girer ve. Durum Efendi Yupa tarafından etkisiz hale getirildi sonra eğer Nausicaa kılıcı göremiyorsa, Kushana sorar. Nausicaa kılıcı ele, Kushana bir an için hayran kalıyor ve sonra parça parça kendi kılıcı ile keser. Bunun ve Kushana kılıç yok aslında bir daha asla söz edildiğinde Nausicaa-insanlar bir tepki varmış gibi gözükmüyor.

Anlamadığım şey, neden daha önemli kılıç kırma Kushana eylemidir. Görünüşe göre kılıç en askerler tarafından Nausicaa kitabın ilk sahnelerinden birinde ohmu bir kabuk seramik bıçak ona cips ne zaman (kanıtı) kullanılan seramik bıçaklar daha sert olması gerekiyordu ohmu kabuğu yapıldı. Ayrıca, ohmu kabuğu kılıç olmalı inanılmaz derecede nadir olduğunu düşünürsek Kushana (kimdir bu Prenses bir büyük İmparatorluğu) olurdu taşıyan bir "aşağı" seramik bıçak. Aile yadigarı gibi bir şey olması kılıç değil mi?

Sahne tamamen badass bir Kushana ne Torumekian güçleri barışçıl bir şekilde terk etmek için küçük bir bedel olduğundan Nausicaa üzgün değil, kurulacak aklıma gelen tek ihtimal bu.

Sadece Asbel aşağı Kushana var gunship ile vuruluyor kısa bir süre sonra sona erecek olan ilk birim, okudum not:. Eğer cevap sizin onlara ihtiyacınız varsa Spoiler hakkında bakım, bu yüzden uzak yangın yok. Ya da anime seyretmedim.

+288
Karl Vandesman de Matos Sousa 30 Oca 2019 18:42:44

Pokemon savaş ana kavram ya da Pokemon onun (genellikle bir hakem tarafından belirlenen) bir savaş mümkün olduğu kadar muhalefetin Pokemon mücadele etmektir. Zaman kısıtlaması sadece Yarışma Savaşlarda görülür. Yarışma Savaşlar, rakipler gerçek güç daha fazla saldırı yakarış azaltan bir bar. Yani diğer bir deyişle, teknik olarak HP bir bar. Ancak, düzenli Pokemon savaşlarda, zaman kısıtlaması nedeniyle teknik olarak mümkün olmazdı:

 • Pokemon daha sağlıklı belirlemek için gerçek HP Bar değil.
 • Savaşlar genellikle eğitmenler dolayısıyla Pokemon geçiş yapmak için bir Pokemon daha az sağlık ile diğer karşılaştırıldığında başlamak olabilir izin ve zaman kısıtlaması ben Pokemon daha fazla sağlık bırakan belirlenirken haksızlık olur.
 • Başlangıç güçlük ve zorluk üstesinden gelmek ve rakibi yenerek en sonunda Kül(Kül savaşları) çoğu anime savaşları içermektedir. Bu kavram yine zaman kısıtlaması ile olmaz

Eğitmenler potansiyel oyalamaya devam et, saatlerce devam edecek bir savaşa neden tekrarlayan bir şekilde vs aynı hareketleri spam tutmak olabilir, çünkü ancak, oyunlarda, bir zaman sınırı var.

+266
PaydayAlabama 6 Nis 2015 06:41:12

Kim olması gerekiyordu en yüksek güç karakter Dragon Ball serisi. Lord Beerus, SS4 Gogeta, yoksa başka birini mi?

+266
Sarika Biwalkar 12 Haz 2014 21:15:18

1 deneysel konusunun kimliğini bilinen şimdi, yazarın manga ilk bölümlerde bazı ipuçları yerleştirilmiş eminim.

Bunlardan biri de, sanırım

Arata diz acıyor eğer genç bir yara iyileşir nasıl olsa, diye soruyor.

Tüm bunları oof en/mıydı?

+254
trioptimum 24 Ağu 2010 13:30:59

Mavi Vermilion city Sizin ve bebek Squirtle alınan başlangıç ve Gary başka bir adam olarak Squirtle almış bir adam. Kül Gary ve Kırmızı adlı bir rakibi rakibi adında bir Mavi vardır, ama her ikisi de Meşe torunları var. Bu ikisi farklı anime hikayeler demektir.

+248
Inriko 23 Şub 2014 23:31:21

(にんあいのけん 又は しのびあいのけん)忍愛之剣

Kılıç Shinobi olan Sevgisi

Bu görüntü doğru değildir. Resmi çizen kişi belli ki karakterlere çok dikkat etmedi.

"Naruto altı yolun sage modu duyman" kapak fotoğrafı olan bu dört karakter adlı bir YouTube video

Ayrıca, eğer bu 4 karakter google, isteyen bir sürü insan vardı bu soru daha önce de göreceksiniz

+247
Ximidar 19 Haz 2019 04:40:05

İzlerken anime, yapmıyoruz sizinle her zaman anlayış içine Işık tam tren geldi[1] Biz sadece her zaman bunları bilmesi onun sonuç. Düşüncelerini ilgilendiren bu cevabından çok bu parçalar kısmen spekülasyona dayalı değil, ne izleyiciye ve ortaya ne bağlı.

Bir Işık ana hedefleri olduğunu oluşturmak için bir ütopya[2] hangi suç olmuştur yok çünkü suçlular öldü. Bu ütopik dünyada, hayatı ve ölümü üzerinde karar verme gücüne sahip, hepsi tartışmasız hakimi olur. Çok güzel L ölümü ve Mello ve görünümünü Yakın tüm hikayeyi tüm kurnaz ve düşünceli planının bir parçası olarak güç yavaş kazancı gösterir.

En erken hikayesi, Işığı erişmek için polis veritabanı ile babası[3] izin ona bakın hem adı ve yüzü onun kurbanları. Oysa o hemen hemen anında kabul eder gücü Shinigami Gözleri, o mu olsun çok iyi olmadan.

İki puan Göz anlaşmayı reddetmeye karar verir neden önemli noktalar vardır. Birinci, ikinci paragraf sonucudur. Kontrol olmak ışık sever, gücü sever. Ütopya kurmaya yıl sürecek ve sonuna kadar tadını çıkarmak istiyor biliyor. Tüm ömrünü o ki kaybetmek anlaşma olurdu sırasında onun egemenliği. Bu yüzden sadece yarısını kaybeden değil, etkili bir şekilde ‘iyi’ kez daha kaybediyor.

İkinci üçüncü paragraf sonucudur. Işık çok parlak bir öğrenci ve underchallenged var. Yoluna yerleştirilmiş engelleri aşarak hayran kalmıştır. Unutma sahneyi ne zaman onun odasına dinleme cihazı vardı: o da kabul meydan ve sürekli yazılı olarak ölüm not olmadan polis fark etti böylece. Yolunu kolayca yarı ömrü onun ticaret ve ilk sitede L öldürerek kullanmış olsa da, sadece onun kişiliği uygun olmaz. Çok daha zorlu ve ödüllendirici her şeyi yapardı.

Not, Eğer gümüş bir tepside sunulan olsalar kolay (ya da görünüşte kolay) fırsatları alıyor ancak. (O zamana kadar başka bir death note sahibi olmak için kurdu kim ve kimin ömrü ona feda etti anlayabileceği) Misa üniversitede ziyaretine ve ben bir bakışta geldiğinde, hemen onun adını sormak için onu çağıran çalışıyor. Gerçekten düzgün bir arama yapmak için " L " işitme menzili bırakarak bile zahmet etmiyor. Muhtemelen sabrının sonunda ödüllendirilir edildiğini düşündü ve şimdi hedefe daha yakın bir adım olduğunu söyledi. L Misa zaten şüphelendi ve telefonu elinden çünkü (ama sonuçta, bu başarısız olur.)


Notlar:

[1]: Eğer manga farklı olsaydı ben şaşırırdım.

[2]: Bu ütopya ya da distopia Olup temel görüş vardır.

[3]: inanıyorum, babasını bilmeden.

+191
twoid 6 May 2013 15:38:04

Başlangıç 9:30'da oynadı, kırmızı dalgalar ile sahne sırasında söylediği şarkıyı arıyorum. Yaklaşık 30 saniye sürer

+143
SRAINY 16 Şub 2012 16:24:53

Naruto, ninja klanlar "" bir numara başvurulur. Bu Uchiha ve Hyuga vardır. Bu iki kekkai genkais var. Ninja klanlar sadece kekkai genkais aileler var gibi görünüyor, ama her izah ya da herhangi bir yerde belirtilen olup olmadığını merak ediyorum. (Eğer o liste çok uzun sürmez eğer) bilinen ninja klanları da ne?

+84
Lea Storin 4 Ağu 2014 09:41:47

Gretel ikinci ölmüş olabilir. Sonra Kaya odadan çıkar ve üstünde tekne duruyor, diyor

Bir canavara çevirdiler onlar!

Ben gerçekten Gretel cinsel gösterildi o kadar nefret değildi bu ses değildi. Kaya tepkisi ise çok görüş Hansel benim ilk ve Gretel ikinci öldü öldü tekne Gretel erkek olsaydı daha kötü olabilirdi.

+23
Ceesaxp 17 May 2018 02:37:49
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil