Başka bir dünyada manga dükkanı açan siyah saçlı genç Anime

Bu dünyada hiç bir manga olduğunu hatırladığım genç siyah saçlı bir genç başka bir dünyaya taşınan alır ama fark ediyor, bu yüzden orada kaldı ve manga dükkanı ya da bir kütüphane açtı. Ayrıca bir de bir şey yazmak için ya da o öğretti kimi genç, sarışın ve nazik hizmetçi tarafından eğiliminde olduğunu söyledi.

Bu dünyanın hükümdarı ana karakter ile ilgileniyor. Cetvel ve manga seven yolu onu kim alacak çok inatçı ve şımarık bir genç kızdır.

Herhangi bir öneriniz var mı?

+325
Pritesh Shah 11 Tem 2012 04:19:18
38 yanıtların

Konu: diğer köylüler yardım ettiğin zaman, sadece Rasengan gibi bir jutsu kullanıyor bu dolgu gördüğünüz gibi yani.

 1. Bu bildiğimiz ve sevdiğimiz Rasengan veya rüzgar bir sürüm için farklı bir jutsu mu?
 2. Konu orijinal yaratıcısı ve Namikaze Minato değil yani eğer gerçekten Rasengan ise o mu?
 3. Eğer ikincisi doğruysa, bu Minato Ōtsutsuki ile bazı ilişkileri vardır anlamına gelebilir.
+1000
Shree Krishna 03 февр. '09 в 4:24

Bildiğim kadarıyla, o Syaoran Bayan Kaho Mizuki önünde böyle davranır neden bir vahiy değildi. Benim için gerçekten eğer Syaoran Yukito ile hissettiği gibi güçlerini çekti kendini bulur daha mantıklı olur. Syaoran uyanıklığı gösteriyor nasıl Bayan Mizuki civarında iken yine de, Syaoran endişeli hissettim, belki de, bu Mizuki en-sensei'nin mysteriousness çünkü.

+972
Dave Hamilton 7 Eki 2010 15:59:57

Van Hohenheim dönüşüm çemberi ortasındaydı, teorim bir dominant ruha sahip bir insan dayanır, oysa o filozof taşı oldu unutulmamalıdır bence Açgözlülük-Van Hohenheim kapalı ucuz vuruş biraz benzer ama olan Ling ve Öfke taşları onlara enjekte etti.

Ayrıca her biri farklı güçlere sahip olduğundan belki de tüm homonkulusların eşit ruhlar olması da dikkate değer olduğunu düşünüyorum. Örneğin Kıskançlık al. Daha fazla ve daha fazla insanlar emer ve ruh sayısı ekleyecek. Dönüşümler onun ruhu var, çünkü sürekli tekrar tekrar ruhları eklemek ihtiyacı olabilir söylenebilir.

Ya da Ed ve Al normal insanlardan daha büyük bir ruhumuz var ise başka bir küçük, ilgisiz teori var:? Eğer Van Hohenheim tek bir varlık haline ruhların bir kısmı süzme gibi onu iade yaparken ne gibi? Sonra Ed bir insan için anormal derecede büyük bir ruhu olur, ve Al doğduğunda Ed'in insan ama büyük bir ruh, büyük bir ruh olurdu. Büyük ruhları için, diğer insanlardan daha farklı oranlarda yaş. Al daha yavaş Ed çağlardan beri, yavaş yaşlanma, çünkü o onun kardeşi daha kısa olurdu,

bu yüzden kazığa saplanmış ve filozoflar bir taş gibi kendi ruhunu kullandığında, bu kadar çabuk yaşlanmıyor onun ömrü kısaltır ve anime sonuna kadar uzun boylu büyür.

+965
user249817 12 Nis 2013 04:40:33

Soru bir anime hiç çıkmadan manga yayınlandı. gerçekten zaman ayırın ve birkaç manga önce hava yapılmış çok belli oldu.

Ama bu da şunları merak ettim:
Hava bir manga önce varolan tüm anime dolgu düşünülmelidir anlamına mı gelmektedir?

Dolgular genellikle mangada olmadı ima eden klasik olmayan bir malzeme vardır. Ya da Kentsel olarak Sözlük belirtildi

dolgu

Başlık manga görünmüyor hangisi tüm bölüm ya da bir parçası olsun anime bir parça. Dolgu, adından da anlaşılacağı gibi, "genellikle canlandıran aynı firma tarafından yazılmış olan klasik olmayan bir malzeme ile bir bölüm doldurur".

+938
chirla sreenivasa reddy 31 Mar 2012 17:00:21

onun jiraiya ao'nun ne olacağı gibi.. olabilir...

bölüm ... kara üzerinde hatırlayacağınız gibi savaş sırasında şu anda işlemde. göz kullanır onun byakugan çünkü ao'nun.. kurtardılar... onu düzeltmek ve vücudu canlandırmak...

belki jiraiya çok kara tarafından kurtarıldı, o zaman tamamen cyborge veya ne gibi vücudunu düzeltmek. kurbağa onun evden çıkabilmek için ne zaman o görünüyor çünkü, bu kurbağa farklı bir şey gibi görünecek... kurbağa gibi zaten geldi beklenen naruto en güçlü otsutsuki naruto ve sasuke ve hinata mücadele zaman, kurbağa denilen o kurbağa değil hatırlıyor musun tam olarak cyborg olarak geliştirmek... ... oldu. kurbağa ama oğlu. ve naruto nerede babası, onun meşgul... çünkü etrafında olan naruto söyledi.. babası onun bir ve tek olduğunu neden? kurbağa sor jiraiya olabilir. naruto iyi biliyor, naruto güçlü otsusuki öldüren kişi olduğunu düşünüyordu. karma mühür nasıl alabilirim nedeniyle karma mühür boruto bulundu, tarım biliyor. güçlü otsusuki birini öldürdüklerinde...

+922
ira2101 21 Kas 2013 01:48:01

Geçen bölüm biri, Rin Shiro gibi onu izlerken tekrar tekrar ve yüksek atlama pratik görünen bir çocuğun hafızası olduğu ortaya çıkar. Eğer atletizm yaptı, hiç yaptığını ve Cevaplar verirse ancak, son bölüm, Shiro soruyor.

Eğer o çocuk Shiro değilse kimdi o?

+881
Mark Pace 20 Tem 2011 01:54:15

İlk soruya cevap:

A. Sadece durumda.

Ulquiorra çok dikkatli bir adam. Plan yapmayı sever. Ve onlara sopa. Bu yüzden sadece hiç ihtiyacı olursa diye bir koz var, iyi olduğunu bildiği için ikinci serbest saklıyor olabilir. - Sadece rakamlar o herhangi bir kötü amaçlar için kullanmayı planladığını değil, eğer öyle olmasaydı neden söyle?

Ulquiorra: Ayrıca, ben pek konuşkan biri.

İsyan küçük bir hareket Olarak b.

Ya Grimmjow daha çok şekil olarak Ulquiorra okuyabilirsin. Biliyorsun, birine karşı aktif bir isyan, ama aklı başında kalmak için biraz asi bir ŞEYLER yapmak için ihtiyacı olan Form çok güçlü olduğunu fark edebilir. Grimmjow erken toplantılar bırakır ve gizlice yaşayan dünya kapalı; Ulquiorra ikinci serbest bırakılmasını gizler. Ve bu lanet olası bir shinigami için çalışmaya katlanmak için onlara izin verir.

Grimmjow: Um...eminim o isyan etmiyor sayarsanız kimse bilmez bunu.

Ulquiorra: işte bu yüzden seni manevi baskı çarptı yere, ve ben değil.

C. Form aktif bir hain olduğu için.

Bu isyan küçük bir hareket değildi bu mümkün değil, ama oldukça büyük bir tek o Ulquiorra gizli planı bir çeşit Form isyan bir gün vardı ve o zaman için ikinci tahliye kurtarıyordu. Bu durumda Form ilk üç espada ile WOL için izin verdiği çok iyi bir plandı. Ulquiorra eğer Ichigo tarafından öldürülmüş olmasaydı kendisi için bir kale olurdu. Yakın, Ulquiorra yani.

Ulquiorra: ben gerçekten ileriye dönük oturan o taht da.

Form: Evet, beyaz mermer comfier daha mı diye düşünüyorum.

Kaynak: "Neden Ulquiorra tutmak onun ikinci serbest sır mı?" bleachlists.tumblr.com


İkinci soruya cevap:

(Ve oldukça iyi olduğunu düşünüyorum) net atma sırasında bir cevap geldi:

İyi arrancars kılıç..ve ruh kılıç yayımlanan sonra kendilerini nasıl serbest oldukları veya nasıl hariç aynıdır orakçı. Arrancars soul reapers gücüne sahip ve soul reapers kılıç (2 Formu veya serbest devlet) (1 formu) 2 farklı formlar shikai ve bankai var. Şimdi en Arrancars sadece 1 kılıç serbest resurreccion onların thats var, resurreccion diriliş anlamına gelir ve u tüm arrancar release Devletleri, garip bir nedenden dolayı İspanyolca olduğunu fark, ancak sadece bir b/c arrancars sadece sadece 1 yıl ya da varlık haline azien çaldı hogyoku kadar Rukia göğüs dışarı gelmediler b/c birkaç ay için yaklaşık edilmiş var. İçi boş yeni bir form ama muhtemelen kılıçlar hakkında daha fazlasını öğrenmek ister. bunun anlamı ve nasıl çalıştıklarını 1000 yıl civarında olan soul reapers aksine güçlerini tüm keşfetmemiş onlar ruh biçici güçlere sahip olduklarını düşünürsek. Yani Kısacası 2. diriliş anlamına gelen 2. form Resurreccion olan segunda, soul reapers bir bankai benzer kılıç ikinci şeklidir. Yani Arrancars onlara çok fazla burada sonsuza kadar oldum her iki form b/c bilen soul reapers aksine başka forma bilmiyor bu yüzden bir süre bulunmadı. Şimdi her arrancar bir tane var ama Ulquiorra bunu öğrenmek için sadece başlangıçtı.

Kaynak: "Neden Ulquiorra iki formları var mı?" Yahoo Cevaplar


Üçüncü bir cevap:

Tabii Form biliyordu.

...[m]aybe Ulquiorra ne kadar Form gerçekten çok izledim, ya da nasıl sadece çok akıllı olmanın anlamak olabilir o kadar. bilmek istedim Yani eğer Form kendisi için anlamaya olabilir görmek için gizli yayın tuttu. Ve Tanrı testler herhangi bir adam gibi, bu hiç de kötü Ulquiorra için sona ermedi.

Form: orada gerçekten herhangi bir şüphe olduğunu biliyordum.

ve sıralama hakkında:

Belki ilk 3 dışında kalmak istedi.

Belki Ulquiorra sadece ilk 3 içinde olmak istemediğini ve hesaba ikinci sürümü ile olacağını biliyordu. Ulquiorra akıllı - Form ile Sahte Karakura Kasabaya giden insanların bir daha geri dönmeyeceğini tahmin olabilir. Ya da belki gerçekten sadece 4 Sayı seviyor.

Ulquiorra: Aslında, ben sadece bilmek nasıl önemli 3 için Halibel.

Halibel: ...

Ulquiorra: sen üzülme, biz yok olan bir an.

Halibel: Oh, iyi!

Kaynak: "Neden Ulquiorra tutmak onun ikinci serbest sır mı?" bleachlists.tumblr.com

+877
Martin Olika 29 Kas 2016 08:01:06

Bu işe, bir takım nedenlerden olmaz.

Onları sipariş araştırmak için

Eğer Bradley neden olmadan soruşturmayı durdurmak için emir verirse, sadece iki şey anlamına gelebilir:

 1. Bradley bir şey keşfetmek istiyorsanız, bir şekilde bulgularını Beşinci Laboratuvarı ile ilgili ya da dahil olduğunu ima etmiyor.
 2. Bradley tam bir aptal.

Şu anda herkes ikinci bir açıklama kabul edeceğini sanmıyorum bu yana, açıkça homunculuslar ile bir şekilde dahil olarak Bradley işe karıştırılıyor. Bu Führer olmayı hedefliyor beri Mustang duracağını sanmıyorum, ve cari açığa bu hedefe ulaşmak ona yardımcı olabilir. Elric kardeşler muhtemelen sadece daha iyi motive olur.

Onları öldürmek

Eğer Bradley onlar öldüyse, gerçekten bunu bilen herkes ölmüş olurdu beri onun parça soruşturmayı durdurmak olacaktır. Açıklanamaz ordu subayları öldürmek Führer hakkında biraz dedikodu olabilir, ama muhtemelen sonunda sessiz olur.

Ancak,

 • İçin homunculuslar arsa için önemli fedakarlıklar olduğundan Ed ya Al öldür olamaz

  bir filozof taşı içine Amestris çevirin.

 • Yukarıdaki arsa için potansiyel bir aday olduğu için Mustang öldürmek de olabilir.

Başka biriyle birlikte Hughes öldürüp görebilir, ama bu sadece Mustang ve Elric kardeşler için ateşe benzinle, gerçek maksadını keşfetmek şansını artırmak istiyorsunuz.

Bu nedenlerden dolayı, yolun kapalı atılır ve dahil olduğu şüpheli umuduyla soruşturmaya devam etmesi için karar verdi.

+849
Qw4z1 31 Oca 2010 03:30:57

Ben dizi içinde herhangi bir hikaye değil biliyorum, ama bazen (48,639 Merkür'de Dönemi-48,794) ayarı hakkında bilgi almak yapıyorlar. Sürekli malikaneden dışarı azgın olan insanlık ile devam eden (çok uzun) savaş için belirli bir nedeni var mıydı? Ya da yazar/yönetmen Wataru Arakawa ile görüşmeler panoda şey?

+837
The Laughter Vines 21 Mar 2019 16:31:06

Nhahtdh isteği üzerine, burada oluyor Japonca bir kelime oyunu kısa bir açıklama. Muhtemelen eğer Japonca bilmiyorsan ama çok mantıklı değil.

İlk olarak, unutmayın kutusuna okur medachi-ta-kız ile medachi-ta geçti ve yerine kumi-ta.

Bu bir kelime oyunu üzerine soneki -がる -garu (sizin eklemek -たい -tai formu ifade eden bir başkası istediği için böyle-ve-böyle bir ses çok fazla gibi ガール gaaru "kız". Peki biz etkili var burada 目立ちたがる medachi-ta-garu "istemek öne" olmak üzeri çizilmiş ve yerine 組みたがる kumi-ta-garu "istemek katılın birlikte".

Yerine öne çıkmak "isteyen kız" olmak yerine, birlikte katılmak" isteyen kızlar "belki kavramdır. Ben henüz kazanılmış o kadar Yuru Yuri, ama ben de bilmiyorum tam olarak ne esprisi; bakın Torisuda cevap için daha fazla bilgi bu.

+835
hayato 5 Eki 2019 03:31:34

Kingdom Hearts bir Square Enix/Disney video oyunu serisi, hangi sayıda manga uyarlamaları var üretilmiş. Özellikle dizi için yapılan bir evrende ayarlanmış çeşitli ayarlar bir geçit olduğunu. Arasında diğer medya, bir Kingdom Hearts manga serisi oldu yayınladı.

Manga, tarafından yapılan Shiro Amano, aşağıdaki olaylar olduğunu özellikli video oyunları. İki dizinin daha önce yayımlanan, üçüncü sırada serisi, Kingdom Hearts II, şu anda bekle ve dördüncü versiyonu olmaktan seri.

Ayrıca Shiro Amano tarafından oyunun ışık Roman uyarlamaları olmuştur.

Ayrıca Bkz:

+823
Olegs IF 10 Nis 2010 04:00:06

İçinde Kara no Kyoukai 4: Hollow Shrine zaman Ryougi Shiki bir komadan sonra atma kendini önünde bir kamyon, onun diğer kişiliği, SHİKİ gibi ticaret yerleri ile Shiki gibi o da düşüyor. Daha sonra SHİKİ Shiki kurtarmak için hayatını verdi Touko ile ortaya çıkıyor.

Komada iken nasıl oldu SHİKİ Shiki kurtardı? SHİKİ yer değiştirmek ve ortadan kalkıncaya sağlayacak Shiki ne olduğunu?

+801
Augusto Hack 4 Ağu 2010 14:40:55

Örneğin, alışveriş için.

Anime ben Prof. veya Nano çalıştığını göstermiyor. Prof. ve/veya Nano istikrarlı bir geliri var mı?

+758
lsward 17 Mar 2017 18:33:00

Ben buldum bu Wikipedia sayfası için Rurouni Kenshin: Yansıma

Çok Kenshin sonunda bilinmeyen bir hastalık tarafından harap olur Cüzzam gibi yazarların itiraf ettiler hiçbir tıbbi [kaynak belirtilmeli]) Kenshin durumu için açıklama. Paylaşmak onun için ağrı, Kaoru ikna Kenshin hastalık ile ona bulaşma cinsel ilişki.

Lepra cinsel yolla bulaşan bir hastalık değil, hasta olan kişi ile fiziksel temas yoluyla yayılır. Beri hastalık onunla kaldı o zaman ona bulaşan olabilirdi çok Cüzzam gibi olduğunu söyledi.

Canonicity kadar hikaye Nobuhiro Watsuki tarafından yazıldı. Emin değilim eğer bu hikaye kabul canon ya da değil ama şu bir alıntı gelen Vikipedi

Samurai X: Yansıma Watsuki tarafından yazılmış olmasına rağmen "komut dosyası kontrol ettiğini belirtti."[5] Watsuki içinde giriş olmaması söz ve yönetmen "vahşi çalışmasına izin verin." Kendi işini sonunda yazmaya devam etmiştir Kenshin ölümü ulaşmış olacağını manga versiyonunda mutlu sona göre Kenshin ölümü karşısında, hissetti. Kenshin o kadar şey yaşadı ve mutlu bir sonu hak ediyordu, çünkü "bu çizgiyi takip etmeyi arzu yoktu." Kişisel zevkinize bir şey, çünkü "ne sürüm diğerinden daha iyi olduğunu hissetti."[5]

+752
rdsoze 6 Ağu 2013 05:24:00

Bu sorular henüz Milos Fullmetal Alchemist: Kutsal Yıldızı izledi etmeyen herkes için Spoiler içerir.

Sonunda MANİSA-film Kutsal Yıldız Milos, Julia çalıştı iyileşmek için erkek kardeşi tarafından kullanarak simya ve kaybettiği sol bacağı gibi olur bekler bir insan dönüşümü.

Ancak, o zaman, Julia hala felsefe taşı'nı ele geçirilmiş ve bir kısmı vücut ödün vermeden böyle bir dönüşüm kullanmak mümkün olmalıydı.

Taş sahip iken neden bacağını kaybetti?

+741
user2553902 12 Tem 2015 03:44:13

Duyuru "kısmı Japon suçluları öldürmek" tutmak; bu (çoğunlukla) Japon suçlular tarafından Kira süresi boyunca bu olaydan önce öldürüldüğünü izlenimini veriyor. Zaten Kira Japonya'dan canlı yayında faaliyet olduğunu önceden kurmuş. Amerika'da Işık döneminde davranış öldürmenin herhangi bir anormallik zaten zamanda Japonca Kira soruşturma ekibine güvenmeyen kim Yakın son derece şüpheli görünür. Işık sadece paranoyaklık ve muhtemelen istediği Kira Japonya ziyareti sırasında çalışma olduğu fikrini güçlendirmek için olabilir.

+733
SoulaimenK 30 Kas 2017 09:27:29

Almanca bir Antoloji, bir kez Ichabod "Hayat" adlı bir manga oldu. Ben => sperm bağışı birbirlerini tanımıyorlar (görünüyor) lezbiyen bir kadının (Ichabod) hakkında oğlu ve ceza yaşlı bir adam.

Çocuk kesik penisi kapattıktan sonra, bir hastanede babasının arkadaşları ile karşılaşır ve polisten kaçan onlara yardımcı olur. Ondan sonra eve dönüyordu.

Bu ilk bölümden hikaye, ama manga hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum. Alman-sadece bir manga oldu? Manga ile ilgili bir şey bulamadım internette bir yer var mı?

+693
ndtw 23 Nis 2010 14:29:29

(武道) Budou Japon dövüş sanatları anlatan Japonca bir terimdir. Budou oluşur kanji "bu" (武, ぶ), anlamı "savaş" ya da "savaş" ve dou (道, どう), anlamı "yol" ya da "yol."

Bu turnuva 天下一武道会 denir, (Göğün Altında) Dünya üzerinde kelimenin tam anlamıyla anlamına gelebilir "Tenkaichi Budoukai": "(en İyi) Dövüş Sanatları Turnuvası."

+692
xronosiam 31 Oca 2016 02:54:17

Suigintou saç olarak Gümüş olan 水銀) metal cıva anlamına gelir sanırım.

Kırılgan, kolayca (termometre düşün) kırılır ve kırıldığında çok zehirli olur. Tıpkı onun gibi. Kötü değil, sadece biraz talihsiz ve daha sonra kötü ve zehirli oldu.

Lamba için kanji olsa neden tahmin etmek zor, ama Viktorya döneminde, cıva cam reflektörler ile lambalar vardı, bu yüzden daha fazla ışık yayarlar olur

+661
jdhildeb 21 Eyl 2015 07:38:31

Goku Dolunay etkileri nedeniyle öfkeli bir maymuna dönüştü orijinal Dragon Ball serisi, sennin (Kame) Efendi Roshi fark eder, ve o aptal şeyi havaya karakteristik Dragon Ball bir çözüm geliyor! Sonra, kimin ihtiyacı var?

Bundan sonra, ay Ejderha Topları tarafından restore edilmiş, yanlış hatırlamıyorsam var. Daha sonra, Piccolo yine eğitimleri sırasında Gohan koparmak durdurmak için havaya uçurur.

Piccolo blowing up the moon

İnsanlar sürekli ve bazen yaptıkları zaman, ay zaten henüz şişmiş ve gizemli bir şekilde tekrar havaya uçmayı görünür ay patlatmak olan Dragon Ball bir klişe bir tür haline geldi. Kaç defa havaya uçuruldu ay oldu sorumu ne? Ve bu örneklerin kaç kısım vardı, eğer varsa?

Bu forum konu yapar bazı aşırı yüklenen iddialar hakkında cevap bu soruyu. Tam olarak doğruluğu güven dolu olsa da değildim.

(Manga, Dragon Ball ve Dragon Ball Z anime, film ve Dragon Ball GT anime) mevcut malzemenin kapsayan herhangi bir cevap takdir edilir.

+567
user14285 4 Oca 2017 08:43:52

Ansatsu Kyoshitsu ikinci sezon, her bölüm adı 202 öğrencinin adı olduğu "bir 202" ile görünür:

Episode 10's name screen

Sonra aynı şey bölüm boyunca, ama bunun yerine bölüm adı yarım olur, sadece "Suikast Sınıf İkinci Sezon" yazıyor, farklı öğrencinin adı:

Episode 10's eye catch

Bu bölümde söylenmişti hikaye için önemli olabilir, ve bu bölüm bir şekilde öğrenci odaklı olacak olacağını düşündüm. Ancak, o (cidden ismini karıştırdığım sürece) durum gibi görünmüyor.

İsimleri her bölümde görünür, ya da her öğrencinin isimleri rastgele seçilmiş sadece onlar ve bölüm kendisi için hiçbir bağlantısı var ne arkasında herhangi bir önemi var mı?

+558
DGNovik 8 May 2015 22:41:51

Ben öğrendim Pokemon birleştirebilirsiniz bir kişinin bir süreci olarak bilinen "Patlama". Görünüşe göre Pokemon Patlama bir Kalp olarak bilinen bir kristal içinde ve "sıkı bir eğitime geçmesi gerekir veya başka hayatları eğer bunu denerseniz"tehlikede olacak.

Eğer eğitim tüm durumlar için Pokemon özel veya çalışıyor ise sorumu, sonra, olduğunu. Eğer bir kişi Patlamaya Pikachu Patlama bir Kalp ile eğitimli ya da bir Geodude ile Patlama olabilir? Kişi eğer birden çok Pokemon ile aynı anda Patlamış olabilir mi?

+554
Mohammad Trabelsi 13 Oca 2017 20:59:30

Ben bu resmi çok sık görmeye devam et:

enter image description here

Sol tarafta Saitama tanıyorum, ama kim sağdaki kız mı? Ben öyle inanıyorum beri görmedim onu Bir Yumruk Adam tüm, ama burada o potrayed gibi bir ana karakter/rakip.

+521
Aaron Jones 11 Ağu 2014 19:00:47

Çeşitli bölümleri, Rin Lennon (レノン), beyaz kedi bağlı gizemli bir mektup aldığında, belirli görevleri tamamladıktan karşılığında bu dünyanın "gizli", ortaya sunuyor.

Bu mektupları kim gönderiyor?

Ne "gizli" bu mektup başvuruyorsunuz?

What is this "secret?"

+512
Troy Norcross 11 Nis 2011 18:51:28

Bana bu bağlantı için Kullanıcı @Prix sayesinde, gerçek içeriği ve reddit kullanıcı herrekorre ile.

Daha yüksek çözünürlüklü bir resim geldi:

enter image description here

enter image description here

Bu bölümü okumak için çok kolay olduğunu düşünüyorum.

1.10.03.23 noitaminA jingle film TÜRÜ: Artırılmış Gerçeklik (ar) Sürümü

Studio RİKKA tarafından yapılan 2010 (b).

Animasyon, BIOS bağlı hiçbir sürücü yüklü değil.

C kontrol dosya sistemi:

Dosya sistemi türünü Gerçeklik Artar.

CHKDSK 1 ( aşama 1) dosyaları doğruluyor.

Dosya doğrulama tamamlandı.

100 % tamamlandı

enter image description here

Genişleyen "noitaminA" zaman dilimi

45-25 24 Perşembe:Set:15, noitaminA Japonya'da televizyonda en çok izlenen gece yarısı anime yuvası olmuştur.

İstikrarlı ve yüksek itibarına reklam verenler kazandı.

2010 Nisan 30 başlangıç-en az bir haftalık zaman dilimi

TARIM MASALLARI

Tadayasu bir yeni taze-üniversite öğrencisi garip bir sır saklar karşı karşıya: çıplak gözle mikropları görebiliyor.

DOĞU CENNET

Tokyo'da yakın gelecekte bu ülkenin ve onu destekleyen bir kızın hakim "kasvetli" havasına meydan okuyan bir çocuğa sadece 11 günlük bir hikaye.

MONONOKE

Mistik sanatları insanlığın doğaüstü tehlikelere karşı karşıya, Japonya'nın Edo döneminde, kültür sanat, modern bilim ve teknoloji gelişti, ben de öyle!

(Mononoke komut dosyası bulundu: http://www.fujicreative.co.jp/Portals/0/special/anime/mononoke/mononoke.html)

enter image description here

DİKKAT!

magnitude8

Konumu yaz tatili başlangıcında Odaiba, Tokyo Bay Area Eski kardeş, Yuki, katastrofik büyük deprem Tokyo vurdu zaman evden uzakta kalan 13 yaşındaki Mirai ve 8 yaşındaki kızı.

DOĞU CENNET

Tokyo'da yakın gelecekte bu ülkenin ve onu destekleyen bir kızın hakim "kasvetli" havasına meydan okuyan bir çocuğa sadece 11 günlük bir hikaye. Japonya'ya geri döner ve Takizawa kayıp hafıza gizemleri çözmeye çalışın Washington'da sorun o zaman hafızasını kaybeden çocuk, Takizawa, Saki yardımcı oluyor. Doğru yönde ülke yönetimine seçilen 12 kişiden biri gibi görünüyor.

enter image description here

DURUMU

Nisan 2010 tarihinden itibaren 30 dakika haftalık zaman dilimi bir saat içine genişletilecek

LEVEL1

 • Format: 12(?)eps, 30dakika

 • April22 yayın:

 • Zaman dilimi: "noitaminA"

Benzer bilgi için Seviye 2 & 3

enter image description here

Genişleyen "noitaminA" zaman dilimi

45-25 24 Perşembe:Set:15, noitaminA Japonya'da televizyonda en çok izlenen gece yarısı anime yuvası olmuştur.

İstikrarlı ve yüksek itibarına reklam verenler kazandı.

Nisan 2010 tarihinden itibaren 30 dakika haftalık zaman dilimi iki 30dakika dizi oluşan bir saat içine genişletilmiş, üretilen ve yuvaya yıl boyunca yayınlanacak animasyon sayısı iki katına çıkarılacaktır.

enter image description here

BAŞLIK


Tatami Galaxy

TARIM MASALLARI

Saraiya Goyou

Welcom's_office İrabu için

DOĞU CENNET

magunitude8

Antika

Hakaba_kitano

MONONOKE

Genji

enter image description here

Antika

Bir gün Keichiro Tachibana pasta dükkanı açar. Sonra Ono adlı yetenekli patissier/pastacı görünür. Tachibana ve Ono lisede sınıf arkadaşlarım vardı, ama Tachibana sonra geri (adam) Ono soğuk davrandı. Neyse ki, Ono ben Tachibana hatırlamıyor. Tachibana rahat hisseder ve onu ikna için şef/bir patissier olarak çalışmak Ono. Ancak, Ono artık "dayanılmaz Cazibesi" bir adam ve onu baştan çıkarmaya çalışarak Tachibana kabus gördürüyor. Bu Kek Dükkanı Tachibana çocukluk Antika, bir olay ortaya çıkar ve kek çeşitli sunulan aradı. Bu keyifli komedi bir anime

Burada ve orada şeyler eksik olduğuna eminim, ama bu küçük metnin gizemi çözüyor. NoitaminA ile ilgili metin ağırlıklı sinopsis ve benzeri küçük eşyalar var.

En çıkarma bilgi: http://www.reddit.com/r/anime/comments/23ac5m/does_anyone_have_a_transcription_of_the_text_from/

+402
jarnoh 27 Haz 2016 04:30:07

1:24 klip, Adam diyor ki "積" seki. Bu gerçekten bir kelime, bir başına, ama sen-ebilmek almak "demek," bir şey gibi "biriktirir" - o aynı karakter kullanılan fiil 積もる moriyama-San, yani sadece bu.

Sonra, saat 4:14, şey söyledi mi "流" ryuu. Yine, bu da değil, gerçekten bir kelime, ama aynı karakteri kullanılan 流れる nagareru, yani "akış".

Göre rastgele bir blog buldum, Adam herhalde eski söyleyiş için inşa çakra, ve sonra ikinci söyleyiş bırakın aynı çakra. Muhtemelen fark, iki laf arasında uzun flashback verilir mi.

+402
Darknmoody 10 Nis 2013 15:29:25

Tokyo Ravens ilk bölüm, Natsume bir çocuk üniforma giyiyor görülür. Bu aile içinde bazı geleneklere bağlı olduğunu söyledi. Sözleri Vikipedi burada:

Bir aile geleneği olarak, diğer onmyouji aileler, Yakou var reenkarnasyon gerçek kimliğini gizlemek için oluşturulmuş bir gelenek önünde erkek olarak kendini takdim ediyor.

Ama neden herkes aslında bir kız olduğunu fark etmedi mi? Bir çocuğun o Touji ve zaten onu tanıyan Harutora hariç herkes kabul.

+297
opexxx 15 Eyl 2019 18:38:45

Önden Spoiler.

93 Bölüm 6 sayfa, Titan dünya Saldırı bir coğrafi temsil takdim ediyoruz:

enter image description here

Pembe bölgeyi temsil eder

Orta Doğu Müttefik

Mavi bölgeyi temsil eder

Marley ulus

Kırmızı bölgeyi temsil eder

Paradis Paradis Ada, ya da Paradis Adası'na gitmek için hangisini tercih edersen (Eren & titans bulunduğu)hikayenin en gerçekleştirildiği ve

Çapraz bir dünya haritası ile başvuran belli olur

eğer Titan Dünyaya Saldırı tanımlayıcı bir özellik olarak coğrafya kullanıyor olsaydık, bu bizim bildiğimiz Dünya değil. Harita kasten coğrafi özellikleri tanımlama gizlemek için böyle bir yol çizilmiş olduğu sürece, titan'da Saldırı dünyanın farklı evrende bir Dünya daha olasıdır. Coğrafya şu anki dünyamızın bir şey ile eşleşmeyen tanıdığımız mangada özellikle geç başvuran bir yeri vardır, ama açıktır. Buna ek olarak, bu bölgelerin adlarını Marley, Paradis ve Orta Doğu Müttefik. Ve ilk iki bölge halklarının Marleyans ve Eldians denir. Benzer olsa da çok daha Cuf Toprak katılaşır, şu anda bulunduğu bizimle aynı Dünya-evren Dünya değil, başka bir olasılığı daha fazla.

Demek ki

bu aynı Toprak olmadığından, süre zaman bu gerçekleşir ne yargılamak için kendi zaman kullanamayız. Tamamen farklı bir dünya, bir çok benzerlik olsa da, ama bize manga ve anime boyunca sunar anladın zaman çizelgesine bağlı kalmak en mantıklısı buydu.

Mangada daha sonra, ancak, görüyoruz

Orta Çağ versiyonu içinde yaşıyor gibi Paradis Adası görünüyor olsa da, dünyanın geri kalanı değil.

Aslında, 86 bölüm, sayfa 146-147 görüyoruz, o

Grisha Yeager çocukluk (yani Eren bir süre önce) sırasında, insanlık uçaklarla bulundurmak ve 1900 1930'lu veya 40'lı görüldüğü aldığımızı askeri teknoloji idi. Tekrar söylüyorum, Sizin Dünya dünyamız olmadığını biliyoruz ama bu Sizin dünya daha iyi bir anlayış vermek yardımcı olmaları Sizin içinde bizim için zaman çizelgeleri karşılaştırabiliriz. enter image description here

86 Bölüm, 156-157 sayfasında, biz sunulmaktadır

I. Dünya Savaşı/İkinci Dünya SAVAŞI dönemi üniforması benzer bir çeşit görünen askeri üniforma. Aynı çerçevede de biçilmesi çim bir çim üzerinde bir mola sırasında askeri bir sigara görebiliriz. 94 bölümde, ayrıca bu çocuk daha gelişmiş teknoloji mükemmel bir örneği olan taşıdığı silahın türü görebiliyoruz. Gerekli değildi gibi karelerde metni bloke ettim. enter image description here enter image description here

Yani bu noktada açık

olmadı, bu bölümden önce Sizin evren iyi bir anlayışa sahip ve iyi bir nedeni var. Ama bu gereksiz Spoiler var.

Zaman çizelgesi Cuf evreninde, yer ve teknoloji hakkında daha fazla bilgi için Cuf bu arka plan hakkında daha fazla bilgi için manga okumayı tavsiye ederim.

+295
dmaharjan 17 Ağu 2010 11:54:34

Ne kadar hızlı kurtarmak Tsunade yapılan karin'den tekniği nedir? Hatta yan etkisi onun tekniği azalır sonra ısırık? enter image description here

+249
denisoda 25 Ara 2019 03:13:16

Ben belirtilen cevap üzerinde Nasıl bir anime dayalı Batı Edebiyatı yaptı?

Genellikle birisi söyledi haklarını elde etmek istiyorsa, bir avukat, haklarını elde etmek gibi şart ve Seçenek ayar ederler, ve onunla birlikte gelen masraflar kanuni but in bir sürü ile çevrilidir

Ama eğer 'nihai hedef' ne oldukça bağlıdır.

Avukat sen 'Kaydet' lisansı ayarlayın, boşluk, vb önlemek yardımcı olabilir tutmak gibi hemen hemen her senaryoda yukarıda tavsiye ederiz.

Ancak, eğer sen tercih etmek için kullandığı bir avukat, ya da bulmak çok fazla bir güçlük/ pahalı (bu durumda sen sadece dur burada, bir lisans yok ucuz) kullanabilirsiniz, aşağıdaki adımları almak:

Telif hakkı lisanslama şirketi belirlemek

LoganM cevabı bulma güvenilir bilgilere ilişkin lisanslar için anime/manga iyi bir başlangıç noktası belirlemek bu.

Telif hakkı sahibi, telif sipariş için arayın

'Söz' otorite akışı için/yaşamak istediğiniz ülkede bir lisans verme yetkisi olmayabilir gibi birkaç görüşmesi olduğunu not al.

Tam ödeme ve ehliyetini güvenli bir yerde saklayın

Dosyalarında telif hakkı lisans kamu göstermek için bir lisans satın almış olduğunuz kanıtlamak sağlamaktır evrak korur.

Biraz daha 'ayrıntılı' fikir bu gerçek adım, sen al bir göz at Anime News Network post hangi kapakları üzerinde puan oldukça ayrıntılı.

+203
eddy barraud 21 Haz 2015 15:35:21

Korsanlar, korsanlar, korsanlar vardır. Eğer bir şansım olursa, onlar, onlar alacak. Ayrıca Kaido beyaz sakal'ın ölümü ile çok şey kazanmış olabilir.

Göre bu Bayanposta makale hakkında Yonkou (üzgünüm, ben couldn't find bölüm nerede onlar aslında söyle:):

[...] bu Yonko bir kilitlenme durumu kalmış [...]

İdeal beyaz sakal'ın ölümü Kaido Yeni Dünyada ilerlemek ve sonunda Korsan Kral olmak ihtiyacı avantaj verirdi. Sadece Shanks Beyazsakal, ya da onun yerini alıyor ve kilitlenme koruyarak bir Yonkou olmak o kadar da hızlı olmalısınız Karasakal yardım beklemiyordu.

+183
Utku Cansever 29 Oca 2015 20:44:06

- Eğer uzak olursa Hashirama ile ilgili kesinlikle hiçbir şey Minato ' nun soy sarı saçları, ama ilgili gerçek soru geldiği için bilinir beri user20385 cevabına gelince hiçbir şey bilmiyorum, Evet Naruto, teknik olarak. Hayır, sadece Tsunade Dan Ninja savaşlarından biri erken öldüğünden beri yaptığı gibi gözükmüyor hangi çocuk doğurmaya bir yaş için hayatta kime (eğer kuzen olsalardı hiç bir fikrimiz yok ama) Tsunade ve Nawaki bilinen sadece iki torunum var, Tsunade gibi düşünürsek onun torunu ve yaklaşık 50 yaşında) satırına kadar Olan Naruto ' ın büyük büyük dedesi (değil.

Senju ve Uzumaki klanları ağır Rikudou Sennin bu da Uzumaki ' nın ünlü kızıl saçlı Hagoromo gösteren manga, bazı renkli sanat tarafından ortak atası olması için örtülü uzaktan kuzenleri olan bölümde "turuncu kıvılcım" ve Kushina ' nin geçmişi anlatan aşağıdaki bölüm, Kushina notaları. (Bu doğru Olsun ya da olmasın bu yapılan Kishimoto bu yorumlamalar veya fan hiç bilmiyorum ama) açıklanmadı.Muhtemelen sadece hikaye asla Juubi mücadeleye dışında açıklanmış olan Hagoromo kardeşi doğan ikinci çocuğu soyundan olabilirler . Bu hala Homura veya Asura klan babası ise ne olursa olsun, kuzen uzak olurlar.

Ayrıca Uzu gelen Mito yaş ve zayıflamasına yana bir sonraki gemi için getirildi diyor, ama hala Kushina uyum ve yaşam için bir jinchuuriki olarak hazırlamak için yardım gördü beri ömrümden birkaç yıl gibi bir hava vardı. Klan Kushina veya Mito doğumlular ile sonbaharda nereye kadar bilmiyoruz. Eğer inanacak olursak (yani hem doğrudan baş aile gibi doğmuş olduklarını fanfics yatırım yapmak gibi adamlar Krallık Uzu eşdeğerdir) bu durumda, en fazla Mito vardı onların çocukları ve Kushina doğurdu kim bir kardeşim olsaydı, büyük Teyzesi yapma Mito demektir. Büyük büyük büyük yeğeni ile ilgili daha ama yakın Mito Naruto olur.

Sonuç olarak, Naruto 4 Serisi 5 Hokage dışında ilişkilidir. Klanın kadar en azından uzaktan kuzenleri çok uzak bir bağ vardı, ve muhtemelen Hashirama Senju için Mito evlilik yoluyla da olsa uzak oldukça hala belki. Naruto bilerek, bu ilişkiyi biliyormuş ve Hashirama veya Tobirama bir araya geldi muhtemelen olurdu ama yine de hem jiji onları arayın

+159
user229126 24 Tem 2013 09:47:30

Bu çok geniş bir soru ve çok opionated cevaplar çekecektir. Ama Berserk manga değirmen sadece bir çalışma değil, dikkat çekicidir. Ben denemeye devam benim cevap sınırlı Altın Çağı Ark (Spoiler için Altın Çağ, böylece kaçınılmaz) ve denemek için başvuru bir Görüşme yaptım okuma Miura - Berserk sanatçı Kentaro Miura röportaj. Ayrıca, bağlantılar sağlanan olmayabilir spoiler serbest, ama burada kaynak ve ek okuma ile İLGİLİ cevabı ancak bir cevabın sorusu.

İlham: Berserk kendisi çok bilinçli ve bilinç altı esinlenmeler,

Manga okuyucusu oldum. Bilinçli olarak ödünç olduğum şeyler var, ama aynı zamanda bilincim dibine battı ve yere daha sonra çıkacak olan şeyler vardır. Bana bir parçası oldular. Şiddet Jack ve Guin Saga şeyler oldu belli ki içine gerçekten, ve ben ne düşünüyorum Guin Saga olduğu en büyük kaynak için bu fantezi evren. Bu atmosfer sadece benimle sıkışmış ve şimdi karşı bir şeyler ölçmek için standart olarak Düşünüyorum, Sanırım haklısın.

Bu röportajda Miura dostluk ve yaşam amaçlarının lise hayatı ve onun temalar bahseder.

Erkekler arasındaki ilişkiler bu gün nasıl olduğunu bilmiyorum, ama geri seksenli yıllarda, çocuklar da vardı arkadaşlarını nasıl iyi, son derece “arkadaşlarına göre sıralama” nasıl, vb gibi şeylerle gerçekten hata yapmışım. Çocuklar, dostluk değil, hakkında hiçbir teselli birbirimizi. Bazen bir ya da iki peg aşağı diğer adam almaya bile. Ama kurtulmak o arkadaş olurdu sanki yenilgiyi kabul etmiş, ve sen yardım birbirimizi ne zaman sen bulmak bir tür hedef. Şahin takımı da oradan geliyor.

Gidiyor, Berserk ana tema rüyalar hakkında. Tam Golden Age Arc hakkında amacı hayatı dolu dolu rüya ve fiyat ulaşmada onlara.

Guts ve Griffith'in birbirlerine zıt kutuplardaydık, ama Griffith için yeterince yakın hiç kimse, hayallerini söylediği ayrıntılar haberi onu çizin. Bu rüyalar gruptan ayrılmasını önde gelen idealogical çerçevesinde kendi Bağırsaklarını delik koymak. Seri ilanlar başlangıç Griffith çöküşü için rolleri bu ters. Onun kurtarma sonra, onun hayallerini gerçekleştirme "fiyat karar verir" ve Kralın Behelit etkinleştirir.
Görürüz ne olduğunu

 • Yaşam kalitesi: Eğer hayallerinin peşinden gitmezsen, o zaman vasat yaşam, hırslı olanlar tarafından etkilenen olmak için daha duyarlı olmak, ama daha güvenli ve daha az riskli. (Köylüler, köylüler, küçük rol karakter)
 • Grifith rüya hayatının ilk yayın ınterlude sürücüler istiyor amacı vermez hayatta amaç : Cesaret gerçekleştirilmesi. Rüyasını bulmak için gruptan ayrılıyor
 • Ancak, aynı zamanda hayatta gerçekten neyin önemli olduğunu gösteriyor. Rüya tamamlamak için gerçekten önemli ne göz ardı etmemelisin. Küçük Spoiler.

  Cesaret rüya Griffith öldürmek, ama öfkesini o değerleri her şeyden önce bir kişiyi yalnız Casca bırakıyor. Bu gelecek yay ve 2016 Anime kaplıdır. Ayrıca (biraz) yeni yoldaşlar kazanır.

 • Griffith bu iç çekiş kaybetti ve sonunda kendini kaybetti. Onun rüya ulaşmak için daha sonra herkes feda etti. Arzular/rüyalar erkeklerin bozuk iyi bile sonunu gösterir.

Vardır devreye girer diğer küçük temalar

 • Berserk ve Friedrich Nietzsche: Bu bir şey olduğunu iyi belgelenmiş. Miura var Berserk Nietzsche'nin felsefe çok benzer.
 • Struggler Kafatası Şövalye adı Cesur adam çok apt. Yukarıda Nietzsche'nin felsefe üzerine bir yorum olur. Nasıl mücadele ve hayatta cesaret.
 • Din. Berserk birçok dini Sembolizm ve benzerlikler görüyoruz. https://www.reddit.com/r/Berserk/comments/1wvqit/thoughts_on_religious_analogies_in_berserk/
 • Savaş ve Tarih: Berserk (Ortaçağ dönemi gibi bir yer) Tarihi imalar ile bir fantezi manga Ama savaşlar yaşandı nasıl bir içgörü sağlar. Taktik, diplomasi, farklı bireylerin motivasyon ve insan doğası kendini biraz.
 • Kader/Özgür irade: kader ile bağlı olduğumuz veya bizim elimizde kendi kaderimiz var. Orada hayatımızın akışını dikte güçler var?
 • Kötü fikir: Kötülüğün içinde dışarıdan geliyor ya? Godhand, vb Behelits.
+130
Andrew Klaassen 16 Mar 2012 17:28:42

Süper saiyan mavi gibi çok fazla güç kullandı, çünkü Dragon Ball Super Vegito hızlı bir şekilde etkisiz hale getirdi. Bal: Şeker, fruktoz potara fusion 1 saat sürmesi gerekiyordu, ama hiç bir güç için kullanılır. Bal: Şeker, fruktoz metamor füzyon yarım saat sürmesi gerekiyordu, ama Gogeta super saiyan mavi olarak kullanıldığında çok fazla güç sorunu Vegito fusion vardı etkisiz hale getirecek gibi görünüyor hiç. Dragon Ball GT , Gogeta çok fazla güç kullanarak etkisiz hale getirdi, ama bu dizi değil mi canon beri, önemli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, Gotenks için bu nasıldı, Gotenks eğer daha fazla güç kullanarak etkisiz hale getirdi eğer hatırlamıyorum. Gogeta metamor füzyon Vegito potara füzyon daha uzun ömürlü oluyor?

+65
Egor Cherni 27 Nis 2017 03:45:43
(Çayka − Tabut Prenses) Hitsugi no Çayka studio Bones tarafından İchirou Sasaki tarafından hafif bir roman. ve 2. Sezon anime uyarlaması. Sırtında tabut taşıyan 14 yaşındaki büyücü Çayka Trabant hakkında bir fantezi macera.
+60
Noor noor 12 Haz 2016 01:43:20

Naruto gözlerini PnP görüntüler daha çalışmak daha kolay kabul olduğunu da göz ardı edelim. (Rin yaptığı bir mağara, olmadan herhangi bir tıbbi malzeme, bir kaç saniye, ve sadece çalıştı)

Gözlerini DNA içerir, bu yüzden (Uchiha) gözlerimiz zaten uyarılmış bir Evren içeren, DNA içine yazılmış.

Ayrıca (Mangekyo dahil) göz tutar teknikleri etkinleştirmek için izin genetik bilgi vardır.

+50
tammyhaltiwanger 16 Tem 2019 10:56:02

İçinde Brynhildr Karanlık, tüm büyücüler gibi olmak kadın - ama orada değil gibi görünüyor olması bir sebeple bu (manga en az).

Eğer Okamoto Lynn başka iş bakacak olursak erkek Diclonius mümkündür, ama dişiler akraba evliliği nedeniyle kaldırmaktır eksikliği, Elfen Yalan söyledi, diye açıklıyor. Genellikle serisi görülen olmadıklarını açıklıyor. Ben Brynhildr, yine benzer bir sebep bulmak mümkün olmamıştır.

Elfen için referans Yalan

Tüm büyücüler Brynhildr kadın neden için benzer herhangi bir mantıktır?

+31
amelie666 30 Nis 2015 16:31:58

Ben görüşüyordu Bir Parça için uzun bir zaman. Herhangi bir komik sahne sırasında, Nico Robin diğer tüm Hasır Şapka mürettebat yaparken komik ya da garip bir yüz her türlü yapmak için görülür fark etmeye geldim.

Oda bazı zamanlar özellikle bu bahsetti mi?

+10
balong acabal 13 Ağu 2011 12:49:32

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil