7 Yamada için Soundtrack-kun-no Majo anime TV nin

Herkes TV anime "Yamada için orijinal film müziği bestecisini 7 kun no Majo nin biliyor" mu?

CD piyasaya henüz benzemiyor, hiçbir yerde bulamıyorum. Herkes serbest bırakılması için bir plan olmadığını söyleyebilir misiniz? Eğer öyleyse, ne zaman?

+830
Ezequiel Ortiz 2 Haz 2014 20:03:46
31 yanıtların

Hiç bir ilişki, disk şeklinde ne zaman boyutlarını değiştirmek gerçeğine dayanarak sanmıyorum. Bazen dramatik. Mor Kalp dönüşür o zaman mütevazı bir E bir bardak yükseltme Neptunia kendini.

Önce :

enter image description here

Sonra:

enter image description here

Bu söyleniyor, ben sadece ilk oyunu oynuyorum gibi serisi hakkında pek bir şey bilmiyorum.

Belki de bir başkası benden daha fazla bilgisi olan da cevap verebilir. Burada bir spreadsheetable listesi bazı karakteri bozuk boyutları için başka bir Cevap Araştırma.

+969
Alex Leidwein 03 февр. '09 в 4:24

Doğrudan orijinal Anime olaylardan sonra alır. Eğer orijinal gördüysen o zaman sadece sonundan devam ediyor ama henüz olsa bile, o hala sadece arsası çoğunluğu sadece gevşek birlikte birkaç karakter tarafından zımbalanır beri onunla başlayabilirsiniz yapabilirsiniz.

+936
strekkozza 15 May 2014 19:00:22

Bu Gorosei tüm dünya Hükümet Başkanları ve yöneticiler var.

Ace idam Marineford düzenlenen (güçlüdür, nam-ı diğer efsanevi Monkey D Garp, birkaç Başkan Yardımcısı Amiraller, Kaptanlar çok ve Komutanlar, bu Shichibukai ve Filo Amirali Sengoku kendini üç Amiraller huzurunda olmaktı. Bu Donanma en azından çoğunluğunu oluşturan, tüm değilse olur.

Bu Gorosei işi daha hızlı bir şekilde bu müdahaleler olmadan almak istedim bu yoklama çok belli oluyor. Ayrıca, Beyazsakal ve müttefikleri gibi kuvvetlerle harekete son derece riskli kanıtlamak, bu durum nedeniyle olabilir.

Ayrıca Oda sensei Gorosei serisi büyük bir etki yapacak nasıl daha heyecanlı ve hikaye kuruyor. Marineford Arc Gorosei öğeleri dahil etmek için çok küçük olabilir. Ayrıca, güç giriş mevcut hikaye ile bağlantılı olduğu için ihtiyacı olan geçmişi hatırlama anlamına gelir.

+905
David Sharp 18 Ağu 2017 06:10:40

Bölüm 4 JoJo Tuhaf Macera, biz tanıttı için Rohan Bu, kim var yeteneği Cennetin Kapısı. Cennetin Kapısının Rohan okumak ya da o insanları kontrol etmek üzerine yazabilirim ki hayatları, ayrıntı kitap insanları döner.

 • İlk olanları unutmak için yapılmış olan ilk tanıştıkları ve asla Rohan saldırıya yönelik olan Koichi, bu görüyoruz.

 • Daha sonra, bir ara sokakta yürürken zaman ve Koichi geri döner, bunu yapmak için uyarılara rağmen, Rohan Koichi sokağın sınırlarını aşan fırlattı olacağını yazmak için Cennetin Kapısını kullanarak onu kurtarır.

 • Bu yan hikaye Böylece konuştu Rohan Bu, biz de görmek Rohan kullanın Cennetin Kapısını ahtapotlar onların kurtarmasına ve Tonio zaman iki boğulma.

Ne bu yetenek sınırları nelerdir? Düşündüm ki bu bir soru nedir fiziksel veya mantıksal olarak mümkün, oldukça gibi sınırlamalar Ölüm Notları Death Note.

Ancak, sadece Koichi İtalyan akıcılık onun Cennetin Kapısı Rohan kullanmaktır ima ettiği Bölüm 5, başlangıcı gördüm. Bu organik zaman, Koichi İtalya'ya kısa sürede gitmiş gibi görünüyor zaman ve dil edinimi aldığında çok olabilecek bir şey daha mantıklı gibi görünüyor. Süre olabilir yorumlanmış gibi benzer bellek manipülasyon, öyle bir şey Rohan için elinden varolan anılar, ve başka bir için onu eklemek bir şey hiç var olmadı.

+845
Martze 10 Kas 2013 05:25:04

Timsah Krallık düşen, sermaye yağmurlar tekeline yağmur tozu kullanıyormuş gibi yaparken gelen iklim ve önleme yağmur kontrolü için yağmur toz kullanıyordu. 197 bölüm Koza ne zaman timsah bu itiraf.

Daha sonra, her iki Timsahı yendi ve yağmur makinesi gemiyi ele geçirdi, yağmur bir kez daha düşmeye başladı.

Eğer sigara İçen yağmur tozu kullanılmış olup olmadığını açıkça değil, ve orijinal Japonca metin erişim, ama 212 bölüm anlatı kontrol, Tek Parça hem internet scanlations ve Brezilyalı edition benim yok, hem de ima Krallık düştü yağmur sonunda artık hiçbir şey engel olduğu için yağmur olabilir doğal ödül oldu. Bu yüzden sigara İçen yağmur neden yağmur toz gibi anlaşılabilir.

+815
user301278 11 Eyl 2014 02:14:28

Şu anda bir titan gücü devralmak için iki olası yolları vardır:

 • Titan sıvı birine enjekte ve Titan değiştiren yemesi
 • Titan değiştiren rastgele bir kişi için ölmeyi beklemek miras

İlk senaryoya göre, Titan sıvı ile bir kişi yiyecek. Asla sadece bir kısmını yeme de bilmenin bir yolu yoktur, bu gücün bir kısmını vereceğini kanıtlanmış ya da gösterilmiştir. Bildiğim kadarıyla biliyorum, orada emsal birinin elinde fazla bir Titan gücü gibi Eren, kenara gelen Ymir (ilk), bu yüzden orada da hiçbir bilgi olarak nasıl ayrı güç bir Eldian tutan iki Titan değiştiren yetenekler. Eren babasından (gücü asla bölündü) iki Titan değiştiren yeteneklerini miras da unutmayın.

İkinci senaryo, belirtildiği gibi burada, bir bebek olacak miras bir güç, bir önceki Titan değiştiren kim öldü nedeniyle laneti. Oldu hiç bahsetmedi böyle bir bebeğim miras iki Titan değiştiren yeteneklerini birini kullanan her ikisi de, sadece bir Titan'ın güç olur bebek doğduktan sonra önceki hükümdarıyım ölümü. (Dikkat edin bu kadar tekil değil, çoğul) Bu görülen Bölüm 88.

+773
Nicholas Rezmerski 21 May 2010 14:14:33

Manga dan Spoiler

İnsanların yeteneklerini kontrol edebiliyoruz Mutant tip Tuhaflıklar dışında görünüyor. Sonuçta, tek vücut uzantıları vardır. Cilvesi onu kontrol edemez o genç olduğu için Eri durumunda, basitçe. Bu sadece tecelli ettiği cilvesi onun kontrol edememe onun için genç nedeniyle yaşındayken üst gözü kesen Kirishima, ile aynı durumda. Yeterli uygulama ile cilvesi onu usta, muhtemelen Biri için Tüm etkilerini geri verebilir noktaya mümkün olacağını Aizawa anlamına gelir bu çünkü.

Asla başka bir kurallı karakter cilvesi kendi kontrol edemez neden onu eğitmek için, bu nedenle çaba sarf etti çünkü eğer Shigaraki cilvesi onun kontrol edemez ise, o zaman büyük olasılıkla. Bu muhtemelen dokunduğu her şeyi yok etme düşüncesi hoşlanır gibi Shigaraki çocuksu kişiliği uygun olur.

+723
PArt 2 Ara 2018 23:17:55
Krallık Çin Savaşan Devletler dönemi hakkında Yasuhisa Hara tarafından manga serisi.
+706
pseud0nym 29 Haz 2017 06:10:02

Cydonia aslında bir bölge üzerinde Mars - adını türetilmiştir ve burada değil aslında yapılmış. Sidonia bunun için alternatif bir yazım gibi görünüyor.

"Şövalyeler" bit olarak, bölgenin en iyi Viking Orbitors tarafından keşfedildi yüz şeklindeki yerler için bilinir, "Şövalyeler" Ortaçağ Şövalyeleri mozaik ve vitray benzeri bir benzerlik grev olan bu yüzler, bakın çok muhtemeldir:

Mars is watching

stained-glass medieval knights

Bazı yorumcular, en önemlisi Richard C. Hoagland, Mars'ta "Yüz" uzun bir kanıtı gibi yıkık bir şehir parçası olduğunu iddia ettikleri mevcut olduğuna inanırlar diğer özellikleri gibi görünen piramitler gibi, birlikte Mars uygarlığı kaybetti inanıyor.

Bölge Dosyaları, Final Fantasy IV, Invader Zim ve daha fazla X bölüm ilham verdi bu iki ortamlar daha doğrusu içinde yer almıştır.

Avukat çatışmaları önlemek için yazım farklı, arama motoru ve Katalog teklik için, kelimesi, diğer nedenlerle veya çeşitli nedeniyle olabilir, adları dışında, bir iki eser için bir bağlantı görünmüyor.

+703
cmb 9 Nis 2019 00:26:36

Anti-Spiraller ile mücadele başlamak üzere olduklarında Spiraller önce onlara saldırmaya çalıştı ama kaybetmiş Gurren Lagann içinde, söz ediyorlar. Daha sonra kavga başlamak üzereyken bölümde, birçok yok gemileri görebilirsiniz. Dünya yıkılmış ve yeniden daha önce olduğu anlamına mı gelir? İnsanlık ya da tamamen silinmiş değil miydi?

+617
Russell 21 Kas 2011 18:32:54

Bölüm duvar Titan anime Saldırı 50, Eren blokları bir crystalizations güçleriyle delik. Ne Eren var kristalleşme güçlerin Saldırısı Titan Kurucu Titan kimden geleceği?

+552
Vijay Jaiswal 9 Mar 2019 01:52:14

Hayır asla Naruto serisinde chuunin olur ne chuunin olması. Savaştan sonra ve Kakashi hokage, Naruto jounin çalışmaları için (anime) chuunin aşamasını atlayarak doğrudan olmak olur. Peki sonunda jounin seviyesi üzerinde olduğu gibi Naruto asla chuunin olur tabii ki mantıklı.

+528
noggerl 10 Şub 2014 05:46:18

Sadece anime adını yazmak plus 'seri' Örneğin naruto seri. Sürekli bir yerlerde arar 'seri TV show'diyecekler onlar Ya da beyazlatıcı seri deneyin. Diyorlar ki 'seri TV show 2004-2012' Bu yüzden, sürekli seri olduğunu biliyorum Eğer olaylı Opera gibi olmadığını söylemiyorlar. Bunun anlamı da (üzgünüm)seri değildir

+472
david lindorff 23 Nis 2014 18:05:17

Bu soru beni merak ediyorum: eğer böyle bir kaydırma ile Amaterasu mühürlü içinde olabilir mührü bu kaydırma çıkacak böylece sağlayan kullanımı veya yayılması Amaterasu olmadan bir şey yapmış?

+469
d0utone 30 Oca 2013 13:58:41

Altın Zamanın sonu için Spoiler:

İkiz aynası son bölüm geçti. Koko bir aidiyet Banri yerde biter Yama Koko önceki kırık bir verirken görülüyor, ama sahneyi kaçırdım.

Bu gösterilir? Bu bölüm ne varsa?

+466
Munchkin 11 Tem 2013 09:48:59
Mal bulmak için nasıl kanalları izlemek için hangi anime, örneğin Yunanistan'a özgü sorular, vb.
+459
typ0 26 Tem 2010 12:23:49

Evet, anime, Makarov sorduğunda "Nasıl Edolas muyum?" Makarov Natsu Lonca eğlenceli", yani Natsu kötü Kral olduğuna inanır hakkında" bir şey sordum gibi kötü Kral da aynı soruyu sordu hatırlar. Bu hikayede biraz sorunlu bir şey olduğunu düşünüyorum. Olarak @Dimitri mx daha önce bahsedilen, belki Edolas ölmüş, ya da kötü tarafa düşmüş olabilir. Her halükarda bu kısmı yazarın bazı açıklama gerektirir.

+386
swapan roy 27 Şub 2019 18:58:29

Ayrıca Bkz:

+385
Abi 20 Haz 2015 19:57:38

Teknoloji düzeyi her zaman DB belirsiz oldu. Karanlık çağlar kapsül ve androidler var aynı zamanda ama onlar gibi bazen hissettim. Yine de, eğer Bulma Uzay ve zaman yolculuğu çözmek için ıq ve kaynakları varsa, muhtemelen ona ulaşmak için kendi atmosfer onu çok yüksek bir yer olduğunu nedenle duruyor.

+361
Nathan Wailes 1 Ağu 2010 20:18:59

421 bölümde, gıdıkla Natsu Lucy'nin ayak görüyoruz. Olağan dışı bir şey yok, henüz sürünme/sapık sapık olarak anılıyor. Yani birinin ayağının Japonya'da sapık bir hareket olarak kabul gıdıklıyor mu?

+354
a web dev 2 Oca 2013 01:51:56

Normal şartlar altında defterin sahibini öldüren herhangi bir kişiyi engelleyen bilinen bir kural yok.

Tek sebep ölüm bir not kurbanların adı ve yüzü vardır bilinen varsayarak bir kişinin üzerinde çalışmaz:

 • kurban çok genç
 • kurban çok eski (124 yaşında veya daha büyük)olduğu
 • kurban zaten önümüzdeki bir kaç saniye içinde ölmek üzere.
 • birileri mağdur bir çok kez ismi yanlış yazılmış
 • kurbanın adı ikinci ölüm bir not yazılmış (aynı anda kurban hala ölecek)
 • kurbanın adı zaten herhangi bir ölüm notu doğal yaşam süresinin bitiminden önce ölüm (zaman) geçerli bir şekilde yazılmış.

Eğer herhangi bir eksik (Düzenle lütfen.)

Hemen hemen her zaman Ölüm defteri ile ilgili bize mevcut kuralları tamamlanmayan bu soruları not etmeliyim. Shinigami bile ölüm bir not nasıl çalıştığı hakkında tüm kurallarını bilmiyorum aslında, devlet kuralları kendileri.

+331
Grasshopyx Lee 26 Kas 2013 05:00:18
Ceset Parti manga ve anime serisi hakkında sorular.
+276
Moor Xu 28 Haz 2013 22:38:19

Göre Sasuke Uchiha madde Vikipedi, Sasuke adı buradan geliyor Sarutobi Sasuke, bir hayali ninja özellikli Japon çocuk hikayeleri. Sasuke karakteri Hiei tarafından YuYu Hakusho etkisi olduğunu Kishimoto da bir kez söyledi.

+264
Outlaw Rave 2 May 2019 23:15:53

Karakura kasabaya giderken, Ichigo o Shikai onun görmedi yalnız o yenerek Form olma şansı olan bir tek o var, o Unohana tarafından bildirilir.

Ichigo..görünüşe göre bu konuda bir şey yapmaz. Ben bir anime izleyiciye açık bir şekilde kendini gözlerini gözlerini korumuyor. Form muhtemelen sadece geçici bir hevesle silah ve inkar Ichigo'nun tek avantajı aktive edebilir.

Form hayalleri onu korumak için her şeyi yapar Ichigo? Eğer değilse, neden oyun onun yeteneği biten kendini korumak için herhangi bir konuda hiçbir ücret ödemeden Form Ichigo, 15 dakika daha önce uyarmış olmama rağmen mu?

+231
kimberly Wilson 5 Kas 2013 13:41:39

Touko Amano, the main heroine

Kitap Kız (文学少女 Bungaku Shōjo, yaktı. Edebiyat Kız) bir ışık Roman serisi ile bir shoujo hissediyorum ve bir edebi tema. Bungaku Shoujo serisi Roman iki sekiz özgün romanlar; çeşitli pek çok katkıda, yan hikayeler ve sekeller; anime film uyarlaması; iki OVAs; ve manga uyarlamaları vardır. Orijinal Roman yayımladı ABD tarafından Yen Basın başlık altında Kitap Kız; ilk serisi Kitap Kız ve İntihar Mim.

Konoha Inoue bir zamanlar en çok satan bir yazar olduğunu, kadın takma Miu Inoue altında yazılı. Ama kız arkadaşı, Asakura Miu, aynı zamanda yazar, onun önünde bir çatıya atlayarak intihar etti sonra, Konoha derin ruhsal yaralar almış ve artık yazmaya dayanamadı.

Okulun edebiyat kulübü okul ve sadece üye onun Tarafından Amano, örnek aldığı üst sınıftan biri tanıştığında iyileşmeye başladı. Touko kitaplar yiyor; lezzet olarak sayfalarında yazılı hikayeleri deneyimlere ve normal yemek yeme yeteneğine sahip olmayan bir yaratıktır. Konoha bir gün kitap yeme görür ondan sonra kulübe katılması için zorluyor ve hizmet onun "kişisel bir şef" olarak onu alır, her gün onun için bir hikaye çok lezzet keyfini mi yazmak zorunda. Ama sakin görünüşüne rağmen, Touko enerjik ve düşüncesiz ve temalı gizem edebiyatının bir dizi gibi zaman Tarafından, bu onları haklı ortasına atmak karşı koyamaz.

Ayrıca Bkz.

+212
detka2184 5 Ara 2016 00:17:49

Dark Horse bunu manga için dijital hakları yok gibi Berserk okumaya başlamak istiyorum, ama görünüyor. Eğer bu manga için dijital hakları olan başka bir distribütör varsa bilen var mı?

+163
als7ly 18 Ağu 2016 18:36:54

Anime Michi Rastgele durur, yani artakalan olanlar: (çoğunlukla alınan Bu Kokoro Connect Bayanposta

Soru belli ki hiç Spoiler olmadan cevap olamaz, sadece küçük bir uyarı yani

 • İllüzyon Projeksiyon (Nise Rastgele)

  Kullanıcı kimseyi görünüşünden yeteneği verir. Yanılsama sadece bu, daha ziyade biyolojik bir değişiklik daha yüzeysel bir projeksiyon ve yansıtılan görüntünün tek StuCS beş orijinal üyeler tarafından görülür ve sadece onları kullanılabilir.

 • (Nise Rasgele)Zorla Sonlandırma

  Otomatik olarak bir olayın bir sonucu olarak bir paradoks yaşayan iki veya daha fazla kişi yanıt olarak çalıştırır, örneğin, iki veya daha fazla kişi aynı anda aynı Yanılsama Projeksiyon inceleyin. Çıkan paradoks gözlemciler anılarını hiç Heartseed karşılaşmadan önce sıfırlama neden olur. Eğer kötüleşen ruhsal durum ya da yaralanma riski varsa, bu olay için başka bir tetikleyici olduğunu,

 • (Yume Rasgele)Rüya Algı

  Kulüp üyeleri "bir rüya" olarak özetlenebilecek olan başkalarının arzuları, düşünceleri ve umutları algılama sağlar. Üyeleri tek StuCS sadece Yamaboshi Yüksek ile bağlantılı kişilerin dışında ve halkının "rüya" görüyor; Bu güç onların arasındaki fiziksel mesafe için rastgele ve biraz göreceli etkinleştirir

 • Kayıt Silme (Asu Rastgele Verdim)

  Otomatik olarak sona ermiş olan bir fenomen sonrasında sırasında devreye girer. Katılan tüm insanlar, Heartseeds dahil olmak üzere, bu olayla ilgili tüm anılarını temizlenmiş olacak. Kültürel Araştırma Kulübü bu olguya karşı bilinen tek grup, iki yıldır anılarını korumak başardı olması. Bir fenomen sona erdikten sonra kayıt Silme işlemi genellikle birkaç hafta içinde başladı.

 • Yalıtım Boyutlar (Asu Rastgele Verdim)

  Adından da anlaşılacağı gibi, normal dünyadan izole eden bazı kişilerin başka bir boyutu var. Fiziksel olarak, boyut norm farksız görünüyor, ama bu boyutta insanlar tamamen dışında olanlardan kesilir. İzolasyon Boyutta, Heartseeds dış dünyaya herhangi bir zararı önemsemeden kendi olguları neden olabilir. Asu Rastgele açıklanan Heartseeds deney yapmak için bir laboratuara benzer.

 • (Asu Rastgele II)birkaç İsimsiz Fenomenler

  • Grubun Inaba Sınıf: Bir üye, bir Grup Kız rastgele diğer üyelere görünmez yapılır. Kurban diğer üyelerin beş duyudan herhangi biri tarafından tespit edilemez. Ancak, grubun dışında insanlar hala hedef kabul edebilir.
  • Spor salonunda Grup: fenomen etkisi sürerken, bir üye birden korkunç, saldırgan düşman olarak diğer üyeler görür.
  • Bu olgu, her üyenin sever kuvvetler ve tahmin edilemez şekilde değiştirmek için sevmedikleri Daisuke ıshikawa, Watase Shingo, Setouchi Kaoru, Nakayama Mariko:. Örneğin, Mariko aniden Watase sevdim ve Ishikawa ile bir ilişki olmasına rağmen ona karşı şefkatli oldu. Onları üzerine zorunlu hissettiği duyguların davranışlarını değiştirmek ve normalde yapmayacakları şeyleri yapmalarını da çok güçlü.
  • Caz Grubu Kulübü: rasgele zamanlarda, bu olay eğer istemiyorsanız bile yalan söylemek için bir üye zorlar.
  • Konseyi Öğrenci Konseyi Yöneticileri: Fujishima ve geri kalan roller "" rastgele bir değişim yaşadı. Örneğin, Fujishima Yöneticilerin lider, ama bu durum oluştuğu zaman, bağımlı olmak, bir başkası söylüyor ve hiç bir görüşü dile getiren değil, her neyse şu olabilir.
 • Paralel Dünya (Asu Rastgele II)

  Yalıtım Boyutlar benzer tüm Olaylar StuCS hafızalardan silindi ve herkes sanki bu olaylar hiç vaki eğer yaşamaya devam etti. Bu durum ve sonuçları sırasında yaşadığınız olaylar üzerinde kalır ve sonra hatırlanır. Bu fenomen senaryoyu görmek istedim Heartseed bir "eğer" ne olduğunu.

Ayrıca PSP oyunda olmayan bir canon fenomen-Gelecek Öngörüleri var:

verilen bu bir tahmin tahmin etmek güç grubunun üyesi olacak. Sadece bir resim görecekler ve tahmin anlamı çözmek için görüntüyü ipuçlarını kullanmanız gerekir. Üye olgu devreye girdiğinde ve tahmini olan tamamen rastgele. Geleceğe kadar tahmini ne kadar da rastgele.

+151
Matts 31 Tem 2015 00:05:01

Anime başından beri, Zabuza savaştı zaman, Evren kullandı, ve aşırı kullanım nedeniyle bir hafta yoktu. Ancak, iki yıl sonra, sık sık Kamui kullanabiliyor.

Bu iki yıl içinde Yapmış usta başardı nasıl, ne zaman on yıl var?

+122
Kellysr23 20 Ara 2016 00:08:24

Strawhat Korsanlar bir araya beri, olayların bir yarışa devam ediyor. One Piece evreni, birkaç gün, belki bir hafta geçti ve sadece "yakalamak" zaman yoktu çok fazla değil. Her zaman büyük sorunlarım vardı. Robin onun nerede olduğu hakkında sessiz tutmak için bir şey, zamana sahip olacağını varsayalım, aslında anlamda bir çok yapar ve oldukça da onun karakterine uyuyor. Aşağıdaki liste neden Robin gerektiğini açıkça söylediğim gibi Luffy Sabo hakkında.

 • Robin ilişki Sabo hakkında bilmiyordum, Ace ve Luffy paylaştı. Sadece Ace biliyordu ve Luffy kardeş vardı.
 • Eğer Sabo Robin söyledin bile, ölüm olarak kabul Luffy Sabo bilmiyordu.
 • Eğer Robin çok mümkün gözükmüyor bu konuda biliyor olsa bile, Sabo ölüm de dünyanın geri kalanı için kabul edildi. Yani eğer bir şey, muhtemelen bu şekilde şimdilik kalsın istiyor.
 • Sabo Robin gizli tutmak, sürprizi bozmamak için istemiş olabilir bile. Muhtemelen Luffy kendini anlatmak için, Shanks Luffy Marineford Savaşı sırasında tanışmak istemedi benzer istiyordu.
 • Robin sadece çocukluğundan beri faaliyetlerini saklanıyor olmuştur, bu yüzden onun için sadece doğal olduğunu, zaten bu konuda konuşmak için değil.
 • Eğer Robin onun nerede olduğunu paylaşmak istedim bile, muhtemelen Devrimci Ordusu ile ilişkili olduğu önemli sonuçları vardır çünkü bu Ejderha kendisi tarafından söylendi söyledi. Dünya Hükümeti hala birçok 787 bölüm olarak onlar hakkında bilinmeyen olarak Devrimci Ordusu hakkında onu sorgulamak isteyebilir. Mümkün olduğunca düşük bir profil tutmak istiyorlar.

Düzen olarak başına Maskeli Adam'In yorumu:

 • Robin gerçekten "ne kadar sosyal" değil, zamanın en ciddi olduğunu ve çok fazla "kişisel tartışmalar" içine almak, bu yüzden saatlerce timeskip sırasında yaptıkları hakkında konuşmak için tamamen karaktersizlik olurdu değil.
+116
Pierre Naude 12 Mar 2015 22:19:34

Bir süre önce ben okuma Ağartıcı bir online okuyucu ve ben bitmiş bölüm I vardı. Bir sonraki bölüm okumak için geldiğimde, o söyledi

Seri Bleach lisanslı, [site adı] mevcut değildir.

Ne demek "lisanslı" ve orada bir şekilde kırdı insan gibi oku bana geri kalan çamaşır suyu? (Ne yazık ki, bu kütüphane artık yenilerini satın almaz.)

+108
acidic 31 Oca 2016 22:25:00

Jon Lin bu yorum, serileştirme var iptal etmesinden sonra uzun bir mola.

Göre Japon Wikipedia, manga oldu seri olarak Dengeki G's magazine beri edition 2005/11 ve devam kadar baskı 2007/2. 2007/4 edition, içindekiler break gibi dizi sıraladı:

コミック"ストロベリー・パニック"はしばらくの間休載いたします

Comic "Çilek Panik" bir süre ara verdi.

Ancak, uzun süre devam yok beri, serileştirme yerine iptal oldu.

Mola/uzun aradan arkasındaki nedeni olarak, (ortak dava) belirtilen yerde değil. Ancak, Sakurako Kimino beri hasta olduğunu" çünkü "şüphe ediyorum:

 • Işık Roman 2005 (Eylül) 2005 (Kasım) manga serileştirme önce bitti ve manga sadakatle oldukça hafif romanı izler
 • Bu mangaka zaten var Sakurako Kimino Takuminamuchi, ve hikaye malzemedir
 • Sakurako Kimino hala devam yazmaya: Bebek Prenses (2007 ve 2012 yılları) ve Aşk Yaşıyor! (2010)
+76
Jazzachi 29 Tem 2011 23:53:40

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil