Ne shinobi sırada bir S yapar?

Bir ninja sınıfı S olarak kabul edilir önce yerine getirilmesi gereken kriterler nelerdir tam olarak emin değilim. Hız, güç, jutsu, vb kombinasyonu bir tür gibi görünüyor. Ayrıca bazı özel teknikler ya da kan bağı var mı? Mangekyo Yapmış, Mokuton, Sage Mod, yüksek sınıf celp ve/veya kinjutsu gibi? Kakashi Hatake gibi jounin ve erkek sıralanmaktadır. Eğer öyleyse, hangi noktada becerileri bu şekilde kabul edilmesi gösteriyorlar dersiniz?

+879
andrjuxa32 23 Haz 2018 21:19:46
40 yanıtların

Hayır, hiç de açıklanmış değil.

Açıklanan plan 100% dolgu ve asla mangada açıklandığı, bu yüzden anlaşma mutlaka rastgele teleport gelmez bir kan olmadan Çağırma Jutsu kullanıyordu.

Hangi hayvan için hangi için uygundur. Sözleşme kendisi vardı, (o Naruto'nun babası Minato söz değil, aynı zamanda kurbağa ile kan bir sözleşme vardı) çünkü Jiraiya görünüşte kurbağa sözleşme ver Naruto için karar verdi.

Ben herhangi bir tür bir gereksinimi olduğunu sanmıyorum, ama bu sadece bir tahmin var. Tüm teknik sırrına gizlenmiş.

Bakın benim cevap bu başka bir soru: Nasıl çağırmak için farklı bir hayvan kullanarak Kuchiyose?

+994
lcsvcn 03 февр. '09 в 4:24

Bu, sanıyorum, enerji içecekleri ve benzeri öncedir oldukça yaygın bir mecazdır. Gelen TV Mecazları:

Karakter An Kuran bir dizi açılış veya ortak bir cihaz. Şeyler genellikle kısa Keser, Bu tür kaçak kahvaltı olarak alınması sonucu hummalı bir telaş başlar. Klasik resim biri sokakta bir dilim ekmek ile ağızlarına takılan bir çalışan, bir kazak ceket koymak için çalışırken bir el ile sırt çantalarına sürükleme-diğer eli, önemli insanların içine arsa başlatılır şekilde darbeleme vardır.

Manga ve anime, bu orijinal niyet sevimli ama sakar kahramanı kurmak, ya da onu küçük bir kusur vermek olduğu shoujo (kız) tür ile ilişkilidir. Çökmüş bir Mecaz olma noktasına kadar gereksiz; mevcut Japonca "Shoujo bir Manga Nasıl olunur-ka" kitapları özellikle bu mecaz kullanarak karşı tavsiye ve klişe, ne kadar zor olduğunu daha yeni manga abajur bile.

Bu resim tam olarak ne zaman başladı sorusunun cevabı şu anda bilinmiyor. Ama orada bir tumblr adanmış için ve mevcut aday görünüyor için 1986 yılında Bir Proje-ko hangi bölüm-parodi. Bunu söylediği için parodi, çocuklar duymasın ve göre yukarıda bağlantılı tumblr, ilk bölüm Mobile Suit çocuklar duymasın içeren bir sahne ile Amuro Ray çiğneme bir sandviç araba:

enter image description here

Bu resim daha önceki örnekleri olasılığı çok manga var bekliyorum.

+979
KatieK 8 Haz 2010 05:44:29
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Mahou Tsukai Tai veya "Magic-Kullanıcı Kulübü" 1996 sihirli Kız/Oğlan bir anime. Kitanohashi lise sihir kulübü başkaları tarafından ortak salon numarası bir kulüp olduğu düşünülür, ama gerçekte üyeleri gerçek büyü! "Çan" adı verilen devasa bir uzaylı silindir tüm dünyanın askeri yenilgiler ve sonra sadece orada oturur ve insanları izlerken, kulüp üyeleri tersini düşünüyor. Uzaylıları yenmek ve dünyayı kurtarmak için zamanı!
+923
Firework 6 Mar 2012 04:32:10

Sajin Komamura Wikipedia makalesinde antropomorfik bir kurt olarak tasvir edilir, ama Soul Society herkes öldü ya da ölen birinin soyundan olan biri var. Bildiğim kadarıyla (olarak) yani nereden geldi, yaşadığımız dünyada hiçbir antropomorfik kurt vardır? O şekilde doğmuş, yaratılmış, öyleydi ya da başka bir açıklaması var mı?

enter image description here

+905
user48110 11 Şub 2018 00:17:30

Ben bunu doğrulamak hassas bağlantı içeriğini, ama bu ne olabilir bulmak: Karakter İlham için Oda.

Aokiji/Kuzan
Kuzan geç aktör Yasaku bu Matsuda dayalı olarak onaylanmıştır. Karakterlerden biri aktör benzer saç modeli, giysi ve uyku maskesi modeli vardı oynadı. Kuzan doğum günü de Matsuda dayanmaktadır. (Aokiji) Kuzan nick-ad Momotaro Efsaneler alınır.

Akainu/Sakazuki
Akainu ünlü Japon aktör, Bunta Sugawara dayalı olarak onaylanmıştır. Akainu gerçek adı, Sakazuki görünüşe göre başlık "Sakazuki ile Bunta Sugawara üç film" dayanmaktadır. Akainu doğum günü de Sugawara dayanmaktadır. Adı "Akainu" bu Momotaro Efsaneler alınır.

Basil Hawkins
Hawkins'in adı gerçek hayatta bir korsan ve bir navigator türetilen doğrulandı. Soyadını John Hawkins gelirken ismi Basil Ringrose geldi.

Boa Hancock, Boa Boa Sandersonia ve Marigold
Üç kız kardeş Gorgon, Yunan Mitolojisinden Kardeşler dayanmaktadır.

Capone Bege
Capone Bege gerçek hayat 1920 gangster adını Al "Capone Alphonse" olduğu doğrulandı. Onun ilham hem İngilizce korsanları, William le Sauvage gibi Capone değil. Ayrıca Al Capone ile doğum gününü paylaşıyor.

Bu İvankov
Rocky Horror Picture Show ilham olduğu açıklandı. Özellikle İvankov bak Tim Curry Dr. Frank-N-Furter rol dayanmaktadır. İnsanlar "şeker" aramak için onun eğilimi Rocky Horror şarkı 'Tatlı Travesti' dan bir hat için bir referans olabilir, "...şeker adam olduğunu düşündü." İkinizi bir diğer benzerlik her iki Travesti içine erkekler açabilirsiniz olmasıdır.

Enel
Raijin olarak bilinen Japon mitolojik "gök Tanrı" dayanmaktadır.

Eustass Kid
Çocuk gerçek hayatta bir korsan da Kaptan "lakaplı olan William Kidd, sonra adlı doğrulandı. Soyadını Eustace Keşiş, bir başka gerçek hayatta korsan alınır.

Fujitora/İssho
Fujitora Japon aktör Shintaro Katsu, Zatoichi, kör silahşöre olarak daha özel rolü dayalı olarak onaylanmıştır.

Hannyabal
Teyit edilmemiş olmasına rağmen, birçok Hannyabal Hannya maskesi dayalı olduğuna inanıyoruz.

Takı Bonney
Teyit edilmiş ve Bonney gerçek hayat 18. yüzyıl İrlandalı kadın korsan Anne Bonny, Karayipler'de ameliyat eden soylu döndü bir korsan almıştır.

Kizaru/Borasalino
Kizaru Japon Oyuncu Kunie Tanaka dayalı olarak onaylanmıştır, giysileri Kizaru (Borsalino) gerçek adınızı ve doğum günü, görünüşe göre Kunie Tanaka gençliğinde oynadığı bir film karakteri dayanmaktadır. Nick adı "Kizaru onun için" Momotaro Efsaneler alınır.

Sabo
Muhtemelen Artful Dodger, Charles Dickens'ın Oliver Twist karakteri esinlenmiştir. Karakterler (şapka, uzun kollu, vb.) giyim tarzı benzer payını ve çocukların "yaramaz" grubunun ikisi de.

Sen Juan Wolf
"En büyük savaş Gemisi" muhtemelen İspanyol savaş Gemisi/savaş Gemisi San Juan Nepomuceno dayalı olarak da bilinir. Savaş gemisi de Trafalgar Savaşı "katıldı.

Scratchmen Apoo
Apoo adı gerçek hayat Çinli korsan türetilen Bir kaka Chui olduğu doğrulandı.

Sentomaru
Muhtemelen hiçbir şey ama bir önlük giyen, büyük bir balta taşıyan için önemli olduğunu, ve ayılarla güreş sumo kim (de samuray Sakata no Kintoki olarak da bilinir) Japon folklor kahraman Kintarō dayanmaktadır. Ayrıca, onun saldırı, Ashigara Dokkoi, Mt üzerinde bir cinas vardır. Kintaro oluşturuldu Ashigara yer.

Shiliew
Muhtemelen Yasunori Kato, kurgusal bir karakteri esinlenmiştir.

Trafalgar Law
Hukuk adına gerçek hayatta korsan Edward Düşük türetilen doğrulandı. Kanun anlaşılan rezil zulüm şiddetle onları öldürmeden önce kurbanlarına işkence etmek için Edward Düşük kendi ünü yineliyor.

Vander Decken IX
Resmen doğruladı değil, ama Vander Decken IX Uçan Hollandalı efsanesi esinlenerek. Ve bir Balık adam olarak, Vander Decken en diğer uyarlamalar karaya adım edemeyen bir insan şeklinde tasvir kaptan olarak.nerede yüzemiyor onu yapma, şeytan meyvesi kullanıcısıdır gemi "Uçan Hollandalı kaptanıdır"

Beyazsakal ve Karasakal
Hem Edward Teach olarak bilinen gerçek hayatta korsan ilham alıyor. Beyaz sakal'ın karakter tasarımı ve özellikleri de bar Oda sahibi olacak sevdim dayalı olarak onaylanır. Genellikle tıbbi ekipman ile dükkanda oturdu sahibi, burun ve içti onun bağladım, savaş hikayeleri anlatırken iyiliği "ilaç" olarak nitelendiriyor.

İlk görünüşü hem de beyaz sakal'ın kendi satır, "herhangi bir sümüklü geri zekalılar konuşmuyorum." aslında tam bir ifade vardı sahibi genellikle müşterilere söyledi. Ne yazık ki, zaman Oda tarafından vefat pub sahibi bu gerçeği ortaya koymuştur.

Urouge
Urouge adı gerçek hayatta 16.yüzyılda Türk korsan Barbaros kardeşlerin, Oruç, biri geldiği teyit edilmiştir.

X Drake
Drake'in adı gerçek hayatta korsan Sir Francis Drake dayalı olduğu doğrulandı.

+876
ningee 19 Eki 2013 00:33:40

DGZ ilk 199 bölüm için oynanan soundtrack Hironobu Kageyama tarafından La Cha-La Head-Ha-oldu. Sadece kontrol edin. bu ise aradığınız. Link hemen aşağıda.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/File:Hironobu_Kageyama_-_Cha-La_Head-Cha-La.ogg

+838
Michael Nwani 6 Oca 2015 19:53:56

DVD ben kendi Sihirli Kız Lirik Nanoha görünüyordu için kullanmak çok kötü fan subs olarak ne zaman Alfa ilk ortaya çıktı Arisa tuttu bakarak ona bir 'o' (rağmen açıkça görmek onu göğüsler), o halde Kader adlı Feid ve Alfa olduğunu Elofy.

Bölüm 7, Bu bir Üçüncü Büyücü? (başlıklı altyordam olarak Üçüncü Sihirli Kız), orada bir altyazı gösteren yerde Kader yaşıyor. Ancak, Nanoha alır eve yürüyerek otobüsten ve tamir Yükselterek Kalp ile Yuuno karşılar, ve Kader konumu ile gösterilen tamamen farklı, sadece nerede bir altyazı olduğunu kısa bir süre sonra güvenmiyorum, ama Uminari Şehir Takamachi nerede olduğu söylüyor değil. Bannings' ve Tsukimura canlı ve Midori-seni ve Seishou İlköğretim Okulu (gibi) bulunduğu pek olası Nanoha başka bir şehirde eve gitmek ya da Arisa veya Suzuka ziyaret etmek için okuldan sonra bırakmış oldu.

Yani Daire kule Kaderi yaşıyordu nerede olduğunu merak ediyorum?

+802
donald 26 Mar 2012 14:24:09

Minato Kurama savaştan sonra yarısını alın ve bir bütün oldu? Böylece, Borutovardır Kurama oluşan yin ve yang zaten?

+755
epochengine 22 Nis 2013 14:42:24

Bölüm 3. Sezon 21, Eren Kruger

kim (Eski Saldırı Titan) Baykuş, Mikasa ve Armin kurtarmak için o dönemde doğdular bile olmasına rağmen Grisha anlattı.

Nasıl yapabilir

gelecekteki bir Saldırı Titan erişim anılar?

Bu kullanılabilir bir yetenek

tüm Titan değiştirenler?

Eren Kruger eğer öyleyse, o zaman neden bildirim için ilk oldu.

+731
Poluraspad 4 Şub 2013 19:20:12

Ama bu değişiklikler hakkında "Reich Pezevenk Benim" (şiddetle izlemenizi tavsiye ederim, sonu harika) öğrendim İlk Olarak D. adlı manga ve anime olduğunu öğrendim, tüm serinin 3 AE86 var ama ne gördükten sonra 3 (havacılık her şekilde DC -) Otomotiv pek meraklı değilim. Edildi "performans" değişiklikleri hiç dizi kullanılır? Basit motor parçası değiştirmeleri ya da tüm motor/aspirasyon tür değişiklik olabilir.

AE86 var herkes performans modifiye her türlü vardı basitçe mı? Ayrıca yarış sims bir kopya yapmak istiyorum. Bu yüzden kaput için karbon fiber veya siyah boya kullanmalıyım? Ne seri boyunca hood parça değişimi tarihidir?

+725
shiju varghese 8 Ağu 2018 16:01:51

Eski Manga/Anime bu kabul "Parodi" I-ebil bulmak Sennin Baraku yangını serileştirme Ekim 1956 ve 23 bölüm anime başladı 1963.

(Wikipedia)

Sennin Burakumindi yer Taoyuan, küçük Edo döneminde bir köy, sadece Taocu zahitleri tarafından doldurulan yer alır. Öğrenci Zhi Huang onun bedensel zevklerden daha fazla ilgi kalırken, en büyük, Lao Shi, büyü ve simya üzerine bir araştırma yapar. Civarda, çok Lao Shi sıkıntı için üç güzel kız kardeş suya düştü.

Parodi popüler neden hiçbir fikrim yok, ama çoğu türler gibi, muhtemelen önemli ölçüde anime genel popülerlik yardımcı olur.

+701
James Comprelli 4 Haz 2010 06:48:23

Tatsumi, dedektif öldürme gösterildi, sonra flashback bitti.

Hiçbir anime mi bilemem o öldü (ve almaya karar). O nasıl ölür?

Kurallı cevap mutluluk duyacağız!

+663
Sumi Bisra 13 Nis 2015 22:10:49

Fisher Tiger mürettebatının bilinen bir üyesiydi ve East Blue acımasız bir diktatör oldu. Zamanda East Blue en yüksek ödül vardı ve Borsalino onu yakaladığında Yöneltmek için gönderildi. Peki neden orada büyük hapishane molası sırasında değil miydi?

Buggy tutsakların serbest bırakılması çoğunu yaptım çünkü geride kalmıyor.

+625
Antigona 19 Mar 2019 15:54:17

Verilen resmi gerekçe henüz bir yönetmen gereken bir düzeye ulaşmıştır değil bir çok belirsiz "olmuştur."

"らき cep すた"監督の山本寛は 2 監督において 2 まだ 2 その域に達していない

Çünkü o, insanların varsayıyorum çünkü 4 Bölüm kendisi ürettiği için Şanslı Yıldız vardı bu kadar kalitesiz, o görevden alındı. O dedi, kimsenin KyoAni veya AniDo bu şekilde zamandan beri ateş, yani durum çok şaşkın kaldı.

Kısa bir süre ateş ettikten sonra, insanlar cinsel tacizden yerine ateş, özellikle personel birkaç kez onu takip ettiğini gönderildi olduğunu iddia eden isimsiz bir kişinin peşinde olduğunu iddia. Hiçbir şey doğrudan teyit edildi, ama kovulmak sonra davranışlarını bu da yardım etmedi. Sırasında üretim için Uyanın Kızlar!, kes şunu söyle gerekiyordu noktasına zamanda yüksek okul çağında olan kadın adlı programında () taciz etti. Ayrıca #Bende hareketi eleştirdi, gururla/kadınları rahatsız tease devam edeceğini iddia ediyor.

Sadece son zamanlarda, hafif bir roman bir anime uyarlaması Çin hikayede önemli olan karşı ırkçılık için İptal oldu. Yamakan anime sonu yakındı ve aynı zamanda ırkçı görüşleri olduğunu onun blog belirtti.

Genellikle, kötü müdür ya da değil, o sürekli iyi bir insan olmak değil, kendini kanıtlamış, ve "bir yönetmen olmak için hazır olmama" KyoAni ona ateş nedeni olarak ifade edilebilir sadece en iyi yolu onu olasıdır.

+613
Steven McDermott 30 Ara 2010 08:37:00

Fairy Tail olan bölüm yüzlerce birlikte geliştirilen büyük bir arsa hattı var mı, ya da sadece (bir kaç bölüm bloklar halinde) ilgisiz maceralarını çok "parçalar" var mı?

Örneğin, bir ana "hedef" Bir Parçası ve birkaç farklı yaylar olmasına rağmen, her arc ile oluyor amaç" doğru "ilerleme açık bir kavramdır. Naruto, Boku no Hero Academia ve Siyah Yonca da açık "gol" var, yani aynı zamanda ana arsa ve arsa "ilerleme" her canon ark, vb sonra açık.

Hiç "ana arsa" veya "ana hedefi" göremedim şimdiye kadar Fairy Tail izlerken şimdiye kadar (sadece 15 bölüm izledim) başladım. Sadece farklı maceralar var, belirli görevler lonca/görevler alarak, görev yerine geri dönüyor ve bu döngü tekrarlayarak edecekler gibi görünüyor. Kesinlikle muhtemelen zamanla daha güçlü kılar, ama bu benim aradığım "ilerleme" değil. Yavaş yavaş bölüm yüzlerce birlikte geliştirilen alır "ana hedefi", "ana hikaye" mi? Ya (her biri bir kaç bölüm her alarak) gevşek-bağlı maceralarını sadece bir koleksiyon değil mi?

NOT: ana arsa (varsa) - spoiler etiketi içine Sakla ne olduğunu söylemiyor. Sadece mümkünse, ne bu arsa net olur bölüm sayısı varsa - ve bilmek istiyorum.

+589
Ms Carline 31 Ara 2011 17:48:22

Göre wiki:

Bu bölümde kesilmemiş versiyonu gibi daha açıkça özellikleri:

 • Daha fazla Yoko göğüsleri ortaya çıkar. Hala hiçbir şey görmüyoruz, ancak bu bölümün sonunda, üstünü tamamen düşer.
 • Gimmy penisi kısa bir süre gösterilir. (Bu aslında Gimmy cinsellik olamayacak kadar genç kabul edilir gibi, Japonya'da tabu olarak görülmesi değildir.)

Eklenen sahneler içerir:

 • Kızlara bakmak isteyen Kamina.
 • Beastmen aptal görünen Çıplaklık onların kapsayan pixellation kaldırmak sunarak Gurren vazgeçerek içine Kamina. (Tabii ki, onlar sadece küçük, ten rengi bir Mayo giyiyor aslında çıplak değil.)
 • Bu beastmen kızların cihaz gibi şok yaka kullanarak.
+561
yfkar 19 Ara 2012 04:01:41

Manga, Zoma (Şef) Darin Darin ve daha sonra babası Furuya dedesi Profesör Çıban "olarak atıfta tutar. Adının arkasında bir sebep var mı?

Aşağıda bazı örnekler vardır:

 • (Darin) Bölüm 10:

  Chapter 10 - Darin

 • Zoma olan (Darin babası Şef) bölüm 31:

  Chapter 31 - Darin's father

+513
Boldook Baterdene 26 May 2014 23:29:08

bir bak su serbest olarak wiki, bir bak:

Su Serbest kullanıcı, önceden varolan su işlemek için veya kendi oluşturmak, suya çakra onların çevirerek sağlayan temel elemental doğa dönüşüm tekniklerinden biridir.

Ama bunu herkes yapamaz:

Zaten mevcut olanı değiştirmek veya kendi ağızlarından dışarı çıkmasını daha vücut dışında su oluşturmak için daha fazla beceri alır.

Buna dayanarak su alabilirler chackra olduğu sürece, ama muhtemelen zaten var olan su kullanıyorlarmış daha su oluşturma daha fazla chackra geçireceksiniz demek.

Su oluşturmak mümkün olduğundan, muhtemelen içmek mümkündür.

+510
Alex0021 23 Mar 2010 01:10:42

Bu soruyu ilk ortaya çıktı ve hiçbir şey ile geldi biraz arama yaptım. Bu Kirino verilen böyle büyük bir karakter, canon doğum günü bulmak çok zor olabilir, bu yüzden eğer doğum günü bugüne kadar yayınlanmış olsaydı inanmayı zor buluyorum, muhtemelen non-canon bir kaynak oldu. Eğer yayımlandı doğum günü canon onu, anime üreticileri Oshino Shinobu bağlı, bunun yerine onun doğum sadece yılın bu resimde kullanmış ki bu da olası görünüyor.

Birkaç farklı bir Google Arama denedim ve diğer sitelerde (cevaplanmamış) bu soruyu bulundu. F şartlar "doğum günü", "doğum" ve "Roman" doğmuş, hemen hemen hiçbir sonuç aramak için Ctrl-kullandım. Bellek ve anime için bayanposta güvenmek oldu ama anime genel olarak o romanlarda olmayan bir şey içermez. 1 manga son Hacim okuma veya görsel Roman oynamadım, bu yüzden onları hiç arama yapmadım. Ancak, sadece manga veya tamamen non-canon görsel Roman görünen bir doğum günü değeri hakkında şüphelerim var.

Anime kaçırdım ya da Japonya'da laserdiscs önceden sipariş edenler için bir bonus hediye olarak yayınlanan bazı rehber tarihi içeren mümkündür.

+504
Thihara 14 Ara 2012 09:34:33

Nop. Retz karşı Gon destekleyecek hiçbir kanıt yoktur. Killua Gon ve Retz hızlı bir şekilde iyi bir arkadaş olarak onu vurdu aslında kıskanıyor. Ama daha sonra ortaya Retz ile belli olur

Sadece bir Kukla!

Bu Bayanposta giriş için Retz özetleyen bu ıvır zıvır

- Gon karşı duyguları barındırır o söyleniyor. Gon ya aşık olup Omokage sinik onu sorduğunda, sessiz kalıyor.
- Bir kukla kendisi göz önüne alındığında, bunun yerine ölen söylemek güvenlidir, sadece olmak için durdu.

Daha fazla bilmek filmi izlemelisin. HxH : Phantom Rouge

+433
ARUNBALAN NV 17 Eyl 2018 15:33:57

Ben Oberon savaşırken göz turunu görmüyoruz. Neden? Sınırlarını bile zorlamaya sinirli olduğunu sanmıyorum. Ayrıca sadece sanal dünyada değil. Suguo kavga ettiğinde, böyle bir şey olamaz. Peki neden?

Peki, SAO sunucu Alfheim benzer bir ipucu elde ediyoruz. GGO istatistikler ve bu tür ile aynı olur. Becerileri istatistikler ama silinmiş söylediğini gördük. Yui de tohum kardinal sistemi kullanır açıkladı, GGO içerdiği anlam. İlgili çift silah ve her şey başka yetenekleri var anlamına gelir. Altın veya sarı gözleri ışıldar gözleri dayaktan sonra öğrendiği bir beceri olduğunu düşünüyorum. Asla bu savaş bitene kadar onlara vardı. Belki de bir görevi elde etti.

Sadece bir fikir.

+428
ljarvio 11 Ara 2018 16:15:07

Ben Edo Tensei olduğunu sanmıyorum. Henüz bir tabut gördüm, daha sonra bir bölüm bile var.

Teknik olarak, Hidan hiç öldü. O hala (adet) delik Shikamaru içinde onu toprağa verildi. Kabuto bu parçaları alıp su ve yılanlar kullanarak, tamamen hayata döndürmeyi başardı. Biraz bir klon gibi.

(Çok Karanlık Naruto ile aşağıdaki bölüm yaptığı gibi)

+426
gammay 22 May 2013 05:36:58

Cevap orijinal Japonca sürümü 10 bölüm aynı sayfada yer almaktadır.

茹でる anlamı "kaynamak"beri Furuya dedesi tam adı (Furuya Jogorou) 降谷 茹五郎 ve lakabı "Profesör Kaynatın" isminin karakter 茹 geliyor.

Chapter 10

+330
RobbieL811 23 May 2017 15:45:04

DVD sürümü (animasyon iyileştirmeler, vb.) çeşitli değişiklikler var. Ben havalandırma sırasında Crunchyroll üzerinde Madoka inanıyorum, DVD edition akışı öyle değil miyim?

+327
rashedulislam 12 Eki 2011 08:43:01

Animasyon Pong, 9 dakika civarında Ping ilk bölüm, Peco Gülümseme B Tipi kan için bir poster çocuğu aradı. Bu ne demek oluyor tam olarak? Bunun ne önemi var? Bu nasıl bir kişiliği arasındaki ilişki nedir?

+326
Sirius Kase 8 Kas 2015 21:51:09

Ayrıca Bkz:

+314
Johannes Ranke 22 Kas 2016 20:29:43

Dragon Ball Heroes Ultimate Mission X göre, Xeno 4 Goku süper saiyan haline dönüştürmek mümkün olduğunu ve bir noktada Tanrı süper saiyan haline dönüştürmek başardı. Bu yüzden dönüşümü daha güçlü olduğunu bilmek var, ve Dragon Ball Kahramanları süreklilik 4 süper saiyan ve süper saiyan Tanrı gerçekten de orada olduğuna göre olabilir. Daha sonra geçiş daha güçlü? 4 Xeno Goku süper saiyan veya Xeno Goku süper saiyan Tanrı dönüşüm?

+309
vasantha kumar 27 Eki 2017 21:56:00

Kuluçka kızlar için anlaşmayı bir kız Büyülü bir Kız ve kavga Cadı oluyorlar istediği bir dileği kabul olur.

Cadılar aslında Büyülü bir Kız olduğunu biliyoruz, bu yüzden (Cadı olmak için hiçbir Sihirli Kızlar gibi) savaşacak Cadı olduğu Kuluçka ilk Sihirli Kızlar yapmaya nasıl başladı merak ediyorum?

+300
Brian Poole 16 Şub 2017 19:37:07

Hayvan modeli Lanetli Kız hayvan gen tür başlatıcı sahip temsil edilir. Aslında insanlar olmalarına rağmen, bayanposta okuma ve manga okuyarak bunu anladım kadarıyla, bir gastrea hayvanların DNA sahip. Onlar enfekte ile Gastrea Virüsü aniden belirdi etrafında 2021. Yani, tam olarak nasıl olduğunu anlatamam bile hayvan faktörü zaten virüs içinde olduğunu sanıyorum buna dayanarak.

Yani, sorunuza geri dönersek, İç Güvenlik başlatıcı verdi modeli yeteneklerini özetle bir sınıflandırma olduğunu düşünüyorum. Bu gastrea gibi lanetli kız da Gastrea Virüsü hayvan faktör var. Ama farklı olma canavarlar hayvan formu, onlar sadece var olan yeteneklerini ve bazen hatta bak bu hayvan, hangi olacağını açıklamak midori'nin kedi kulakları.

Okuma hakkında daha fazla bilgi gastrea, size gereken check out bayanposta sayfası hakkında onları sağ tıklayıp buraya.

Bir şekilde sana yardımcı oldum umarım. :)

İyi günler.

+281
Denny Van Orman 4 Ara 2018 05:18:24

Ben Hinata soyadı olarak kalacağını söylemek zorundayım. Çünkü, eğer farklı klanlar ve yavruların iki diğer çiftler halinde alırsak, olduğu gibi eşlerin soyadı sürdürdüğünü görüyoruz. Örnekler:

 1. Minato Namikaze ve Uzumaki Kushina
 2. Sarutobi Asuma ve Kurenai Yūhi

Her iki durumda da, evlendikten sonra bile, soyadlarını aynı tutuldu. Bu Hinata Hyuuga olarak soyadını muhafaza edeceğine inanmak için bana yol açar.

Bu yavruların durum için aynı örnekler alarak,

 1. Naruto
 2. Mirai Sarutobi

Mirai davası, babasının soyadı tutar. Sırada Naruto'nun resmi soyadı Uzumaki olduğunu. Ama Uzumaki soyadı (düşmanlardan) onu ve kimliğini korumak için bir araç oldu, çünkü ona verildi. Bu olayın tartışıldığı bir bölüm olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle, orijinal soyadı Namikaze oldu.

Bu örnekler, çocuğun erkek üst soyadı recieves güvenli söylemeyi düşünüyorum. Adları Boruto Uzumaki ve Himawari Uzumaki olacağı anlamına gelir.


Güncelleme: (kredi için @AyaseEri)

Gibi fiziksel kanıt, 8 resmi rehber, Zai no Sho (serbest Aug 7th 2015) doğrulayan Boruto ve Himawari var kendi soyadı olarak Uzumaki:

(Sayfa 26)Boruto Uzumaki

(31 sayfa), Himawari Uzumaki

Korunmuş eşinin soyadı hatalı ama mantığım görünüyor. Gibi Zai no Sho, Hinata Hyuga soyadı değil, ama Uzumaki (sayfa 31). Bu nedenle, evlendikten sonra resmi adı Hinata Uzumaki haline gelmiştir.

+263
tfskima1 20 Kas 2012 14:14:18

Bu ilk açılış sahnesi olan Cardcaptor Sakura, doğru sonunda o gösterilen taşıyan bir çeşit nesne olan Yazılı üzerinde "SAKURA" mavi.

enter image description here

El ya da bir şey ona bağlı gibi görünüyor. Şeffaf olması için tasarlanmış olsa da, bu mektuplar dışında, portakal gibi görünüyor. Ben ve orada izah olduğunu hatırlamıyorum hatırlamıyorum ama bölüm en az birinde aynı şeyi gördüm sanırım. Gerçekten olması gereken bir şey söyleyemem.

Yukarıdaki resimde Sakura sol elindeki nesne nedir?

+259
ganievaalina 1 Nis 2010 12:36:50

Uygun bir makalede Japon Wikipedia, eleştirmenler gibi Hiroki Azuma ve Masachi Osawa var gösterdi Urusei Yatsura 2: Beautiful Dreamer (1984) gibi "öncü çalışma" ya da "klasik eser" sahip olan bu yapı, Japon anime/manga alan. Bu filmden sonra, otaku endüstrisi bu arsa cihazın kullanımıyla ilgili bir dalgalanma yaşadı.

Muhtemelen Bölüm Garip Varlıklar (1981) yılında Osamu Tezuka başyapıtı Phoenix vardır benzer bir yapı, ama bu durumda:

döngü karşılaşmaz kendisini, ama kahramanı sürekli kendinden genç vücut tarafından değiştirilir.

+222
pixeline 29 Nis 2018 07:13:12

Japonya'nın İkinci Pasifik Savaşı ve İşgalinden sonra, Lelouch ve Nunnally (plastik cerrahi için) yanlış bir kimlik altında yaşamak ve halkın arasında görmeye karar verdi.

Neden? Tam olarak ne yapmayı düşünüyorlar? Gerçekten tanınmak değil mi? Cornelia ve Kirihara tanınan Lelouch hatırlıyorum.

+216
CoreyCoop 31 May 2017 22:07:11

Netero bir Avcı olarak ilk meseleyi halletmek istiyordu, ama kendi içinde bir acil durum planı olarak bombayı yerleştirdi. Bizzat gitti ve Meruem savaştı. Meruem uzakta çekti ve intihar etti o kazanamayacağını açıktı ne zaman yalnız onu çölde savaşmış, bomba güvenli bir mesafede herhangi bir kayıp uzak tetikliyor.

Ayrıca, HxH shounen serisidir ve shounen yaşamak için, Türk Pokeri bir mücadele vardı.

+179
Slava Kravchenko 20 Şub 2011 06:27:51

Nedeni basit ve biraz saçma. 5 bölüm üzerinde açıklamak:

Yuki ailesi ile stargaze için istediğini söyledi çünkü boşanma var çünkü, ama babası ona bir teleskop satın almak için sözümden dönmedim. Onunla bir yıldızı izlemek için gelini olmak (yani ailesi olur) o ve sonra Yuno dedi. Ve yetişkin oluncaya kadar beklemek zorunda olduğunu (şaka) cevap Yuki ve Yuno gerçekten bu ifadeyi kabul ediyor.

bu 5 bölüm üzerinde Sayfa, Fotoğraf, sayfa düzeni büyütmek için tıklayın: sağdan sola

page 23 of chapter 5 page 25 of chapter 5 page 26 of chapter 5 page 27 of chapter 5

Yuno değil, yandere ve çılgın sapık kız. Yani böyle bir sebep yüzünden aşık Yuki ile onu düşürmek için makul olduğunu düşünüyorum

+157
Nayon Robi 5 Nis 2019 04:30:08

Goku hiç Ejder topları vardı çünkü canlandı olamazdı ve kimse bilmiyor yeni namek oldu ve anında iletim hala Goku hayata geri getirilmesi için hala mümkün olacaktır istese bile mesafe çok sınırlıydı. Eğer GT Goku hala hayata bir kez bu yüzden getirildi eklerseniz bile siyah yıldızlı Ejder topları hayata geri Goku getirmiş olamazdı.

+138
SchneiderMonkey 3 Eyl 2011 20:13:03

Zaten yazar, erkek kahramanın noktası dayanan izledim (bir oranyan) view-of -. hangi anime var İçin örnek Ano Hana, Clannad, vb. Ve daha pek çok ana tsundere kadın kahramanın bakış açısı ile anime.

Benim aradığım başka bir örnek anime (arsa eğimli Romantik) nerede haberlerdir eğimli bir ana oranyan ("erkek tsundere") erkek kahramanın bakış açısı (yana bence bunlar çok nadir görülen, ben henüz izledim o kadar anime serisi), değil bakış açısı olan kadın karakter kim aşk ile bir oranyan erkek kahramanı. Orada başka bir örnek, bu tür bir anime (Evet, kenara gelen Sora hiçbir Manimani eğer ben doğru Saku oldu biraz oranyan?

+122
Mante 14 Tem 2014 06:28:45

L (Rem) Ölüm bir Not tarafından öldürüldü. Birisi bir Shinigami Death Note tarafından öldürüldüğü zaman, kalan ömrünü Shinigami hayatını eklenir. Bu Shinigami gözleri kullanarak görmedim ömrü ne (bu fark hayatlarının eklendiği için) Ölümüne yol açtığı ölümlerin hesabını anlamına gelir. Ben l'in gerçek ismini görebiliyor Shinigami gözleri Misa için ne önemli bir parçasıdır.

+77
stezia456 23 Kas 2016 09:54:05

Ses için Heves'da bulunan Bleach OST 3, Eğer ben doğru.

+71
itvsai 13 Mar 2010 19:04:37

Sen Bağlantıyı nasıl çalıştığını biliyorum: kişinin adını göndermek ve hazır olduğunda, Cehenneme ruhun karşılığında iplik çekin.

Ama burada büküm bir soru. Senin için yaptığı bir şey için başka birinin adı ile bu kişinin nefret ettin diyelim. Sonra bu adı Cehenneme o kişi yazın ve göndermek istiyorsunuz. Ancak, bu kişi hala orada ve bir şekilde başka birisi daha önce o kişiyle tanışmadım bile nedeniyle mantıksız Cehenneme nefret gönderildi.

Kimlikler başkası mantıksız nefret bile olsa Cehenneme gönderilebilir tarafından çalınmış bu mümkün değil mi?

+43
Andrew Hazlett 17 May 2014 23:45:00
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil