Metin biçiminde mangas komut veren herhangi bir web sitesi var mı?

Bu yüzden sadece Google Çevirmen yapıştırın ben metin biçiminde mangas komut veren herhangi bir web sitesidir. Google Çevirmen içine parmağınızla işaret yazmak benim için okuyamıyorum o kadar çok Çin mangas ve zor oluyor.

+401
Karandeep Singh Khalsa 27 Haz 2014 23:45:13
40 yanıtların

Melty Blood Actress Again

Erimiş Kan (メルティブラッド, Meruti Buraddo) bir dövüş oyunu / görsel Roman, serbest, 2002'de Comiket 63 Tip-Moon ve Fransız Ekmeği. Erimiş Kan olduğunu tür bir yan dan Tsukihime (için hangi ) aşağıdaki hangi kesim Satsuki Yumizuka Yol Tsukihime ve olayların Kagetsu Tohya.

Acımasız Kan Misaki cinayet yeni bir dizi içine kendi soruşturma sırasında Tohno Shiki karşılaşır Atlas Sion Eltnam Atlasia, bir Simyacı, izler. Sion başlangıçta "Gerçek Atası ile irtibata geçmek için Shiki (Arcueid atıfta) vampirlik için bir tedavi için bilgi elde etmek için onu yakalamak için" savaşır. Shiki arkadaşına yardım için tedaviyi ilgilenen bulmaya Sion katılmaya karar verdi.

Erimiş Kan olmuştur yayımlanan birkaç kez her yineleme ekleyerek daha fazla karakter oyuncuları ve eklenen hikaye modu da genişletmek orijinal oyun (bkz: Krazer Cevabı). Oyunlar aslında Ayna Moon serinin en İngilizce Çeviri yamalar yayımladı ancak Japonya'da yayınlandı.

Ayrıca Bkz:

+993
Ronald Arevalo 03 февр. '09 в 4:24

İchigaya bodrumunda kilitli biri/bir şey var. Handa ajanları tarafından baskından sonra fide apple ayrılmak mesajı gönderen O'dur.

Ayrıca VN olan Sachi biten ve muhtemelen devamı ANS de söz ediliyor.

Ne/kimliğini onun?

+986
C0D3M0NK3Y 18 Eki 2015 06:38:07

Seirei no Moribito promotional art

Seirei no Moribito (Moribito: Guardian Ruhu) olduğu ilk on ciltlik Moribito serisi Japon fantezi romanları Nahoko Uehashi. Çok sayıda medya, manga ve anime uyarlamaları da dahil olmak üzere uygulanmaktadır.

Hikaye bir babası, onun suikast emrini veren İmparator tarafından hor görülen bir varlık tarafından ele geçirilmiş.çünkü tehlikede olan İkinci Prens Chagum, korumak için işe o kadar Balsa, mızrak hükümdarıyım ve korumaya devam eder.

Daha fazla bilgi için, bkz:

+914
Spiralarchitect 1 Kas 2012 21:01:25

Orada tam İngilizce Kılıç Sanat Çevrimiçi ışık romanı indirebilirsiniz herhangi bir yasal siteler var mı?

Tercüme olanları bulamıyorum.

+908
BoldAsLove 14 Mar 2013 16:56:04

Hashirama Madara aptal değil. Sadece muhtemelen Madara çakra ile uyum içinde değildi. Tam güçte Madara tam olarak kullanmak mümkün olabilir.

+898
LUCYFER013 18 Kas 2018 05:25:09

Bütün arc filler vardı çünkü. Ayrıca filler bir arc Gaara, onun öğrencisi ve onun değişim geçiriyormuş. Ana karakter olduğunu, bu nedenle "kötü" adamı yenmek için gerekli olan oydu yan karakter Naruto söyleyebilirsin. Eğer dokuz gücünü serbest eğer o yazı son derece Gaara sonunda yaptığı gibi parlamaya zamanı olduğunu sanmıyorum. Seimei Naruto tarafından dövüldü olurdu.

Ama artık kullanamadığını etmedi neden bize bu arc verilen başka makul bir açıklaması yok. Arsa yüzünden olduğunu söyleyebiliriz.

+870
Spyrel 16 Eyl 2012 14:26:23

Grisaia = eğlence yok yuukan Grisaia
Grisaia = melodi Grisaia no senritsu
Grisaia = Afterglow of Grisaia no Zankou
Le fruit de la grisaia = Grisaia no kajitsu
Le laberynth de la grisaia = Grisaia no Meikyuu
Le eden de la grisaia = Grisaia no Rakuen
Hemen sipariş

 • Ana oyun: Grisaia no Kajitsu. Yan hikaye: Grisaia no yuukan

 • Devamı: Grisaia no Meikyuu. Yan hikayeler: Grisaia no senritsu ve Grisaia no Zankou. Ana oyun tamamladıktan beri yan hikayeler herhangi bir sırayla çalınabilir.

 • Devamı: Grisaia no Rakuen

+869
Medha Manoj 20 Oca 2010 09:13:44

Cevabı burada Nasıl ve neden Subaru bağlı Cadı (Satella)? "ve Satella ile iletişim daha fazla Subaru (ve daha fazla döngüler tetik) ölür daha iyi anlaşılır Satella yakın zaman çizelgesi/dünya getiriyordun seni seviyorum diyebiliriz ipuçları. [Kaynak belirtilmeli]

Ne yeteneği tanımlamalar spamları gibi Subaru anlatıyor Satella? Genellikle Subaru gezintiye Betelgeuse aldığında (yani davayı çıkarmadan), eğer kasten öncekiler anime sessiz olsaydı aynı şeyi her zaman söylüyor merak ediyorum. LN/WN sessizce fısıltı mı oluyor?

enter image description here

+792
user128296 19 Mar 2010 21:46:23

Manga maçta onun , kaidou sorajima ve hala canlı aşağı atlamak için gösterilir. Bunu öldükten sonra bile takmıyor gizemini hala? bu neden böyle ? Mitolojik meyve kullanıcıları ölmez, bu dava mı ?

enter image description here

Ayrıca ölür kim o similarto charlotte linlin çok şey muzdarip sonra bile mi ?

+791
Irshadali Irshadali 16 Şub 2017 07:55:22

Evet, o aslında the moon (月), hem de özgün masal "竹取物語" (Taketori Monogatari, anlamı masalların Bambu Kesici) gelen 10. yüzyıl (klasik Japon Edebiyatı) ve Studio Ghibli filmi. Oraya geri dönmek istemiyor çünkü aya baktığında kendini mutsuz hissediyor.

Anime film Wikipedia arsa açıklama diyor,

Sanuki no Miyatsuko adlı bir bambu bambu kesici parlayan bir ateş içinde minyatür bir kız bulur. İlahi bir varlık olmasını inanarak, Miyatsuko ve karısı da kendi gibi yetiştirmeye karar, "Prenses kızı" olarak nitelendirdi. . . . Kızın yaşı geldiğinde, ondan yayılan ışık ve hayat için Prenses Kaguya", bir" resmi adı verildiğini söyledi.

Spoiler:

Kaguya sonra da kaybolur yeteneğini gösterir. . . . Aslında Ay'dan geldiğini Kaguya ailesi için ortaya koymaktadır. Ay mukimi bir kez, yasaları çiğnedi, yani ölümlü hayat yaşayabilir o Dünyaya sürgün olmak umuduyla. İmparator gelişmeler yaptığı zaman, sessizce ona yardım etmek Ay yalvardı. Dua onu duyduktan Ay sonraki dolunayda onu geri alacaktır. Kaguya bırakmak Dünya'ya Eki onun isteksizliği itiraf eder. . . . Ay Kaguya üzerine parlar zaman, Sutemaru ona sıkıca sarılmak istiyor. Sutemaru en iyi çabalarına rağmen, Kaguya adamın elinden gökten kopmuş. . . . Dolunay gecesi, semavi varlıklar bir alay Ay'a iner ve Miyatsuko engel olamayacaktır. Bir görevli Kaguya Dünya anılarını silecek bir elbise bulunmaktadır. . . . Görevlisi, daha sonra Kaguya etrafında bornoz perdeler ve dünyadaki hayatı hakkında unutmak gibi görünüyor. Alayı Aya yükselir, Kaguya bir geri son kez gözyaşları içinde baktı Miyatsuko ve karısı perişan bıraktı.

10. yüzyıl karakter ilişkilendirmek (ya da, biz böyle der. conflate) ay, hangisi inanılmayacak kadar uzak, cennete (gün, 10), ve bu nedenle onlar düşünüyor insan ay kadar yaşayan cennet (benzer insanların Marvel Avengers evreni varsayarak Thor ve onun arkadaşları tanrılar çünkü onlar süper güçlere sahip ve başka bir yere... ama dan Thor kendi bakış açısı, o değil aslında bir tanrı).

Spoiler:

Bu yüzden, orijinal versiyonu, İmparator sorar nerede en yüksek dağdır yani o kadar yakın olmak için cennet (burada Kaguya-olacak o zaman o ay) olarak insanca mümkün: Mt. Japonya'nın en yüksek zirvesi olan Fuji.

Orijinal masal, Buda değildi adında arasında kutsal varlıkların, ama onlar açıkça tarif hem olmaktan başkenti (şehir) Ay (月の都/京 Yapılan hayır-Miyako) ve aynı zamanda gibi olmaktan cennet. Ya olduğun gibi, ya da gibi, Buda seyir Göksel varlıkların bir tasvir Studio Ghibli yaratıcı lisans olduğunu. Budizm bu yana uygulanan Japonya bu yana en az 552 REKLAM, olarak tarihli Nihon Shokien büyük ikinci kitap klasik Japon tarihi. Budizm başladı yayıldı boyunca Japonya sırasında Heian dönemi, yani orijinal yazarın masal da sahip olduğunun farkında dinine, ama bilinmeyen nasıl yazar görülüyor.

+788
Abdullah Al Nuha 3 Kas 2013 09:43:36

Masamune Shirow manga her türlü çalışıyor?

Hala yeni Orion veya Tank bir Polis Hakimiyeti gibi bir şey görmek için bir sakıncası olmaz Appleseed ve benim için bir son bekliyorum.

+762
John Kesson 25 Eki 2012 16:18:13

İzlemeden önce Persona 4 izlemek zorunda Persona 4 Golden, P4G orijinal seri sunulan arsa en atlayın ve hemen hemen sadece yeni karakter, Mary parçaları animasyon olduğu anlamına gelmez. Bu yüzden sadece doldurmak için orijinal P4 eksik parçalar var Golden izlerken ya da mantıksız. Orijinal ama sonunda küçük bir kısmı hariç değişmeyecek ne olursa olsun bir değişim çok, çok güzel bir tam hikaye, adaptasyon gibi doğranmış değil beri PS Vita için Altın oyun... ya Da orijinal adaptasyon doğru sona erdi ve son gerçek bir son ekleme ama o zaman bile değil.

TL;DR P4G orijinal P4 olan bir şey dokunmaz. Eğer bir şey, P4 priorhand izlerken zorunludur

+706
Hope this helps 16 Mar 2013 15:37:43

Sözde, Tüm yaralanmalar Olabilir Dün ve geçmişte yaptığı gibi artık kavga, birimiz Hepimiz ile savaştan önce o sebeplerinden biridir. Neden Kurtarma Kız hiç de Tüm yaraları iyileşmiş mi? Midoriya birçok kez tamamen kollarını ve bacaklarını kırdı, ama tamamen onu tedavi etmek mümkün değildi. Neden bu işe yaramaz Olabilir?

+672
Nishant Shrivastava 18 Eyl 2013 22:55:07

Hatırlamak orada bir dublaj sürümü bir OP dan MANİSA 2003 yılında Kanton, görünüşe göre yapmak zorunda oldu popüler Hong Kong (yargılamak, YouTube), bilmek istedim eğer orada bir şey benzer için GARİP bir şey "Zalim Melek Tezi".

Ben buldum bu şarkıyı YouTube - orada en az bir diğer yükleme bir şarkı ile aynı ses ve ben de bulunan bir dizi şarkı sözleri bu yaklaşık karşılık nedir sung orada. Ancak, gerçekten hızlı bir Google Arama şarkıcı kimliğini bulmak mümkün olmamıştır. Belki de Çin yeteneklerimi kendim için almak için yeterince iyi olmasa ayrıca, Çin Vikipedi'de şarkının şarkıcı ya da dub söz yok. Ayrıca Kanton olduğunu bir kadın sesi ile farklı bir kayıt buldum, ama "resmi" bir dub varlığı olarak bana biraz şüpheli kılan, farklı sözleri vardı. (Tabii ki bir şarkı popüler Angela Aki şarkı oldu aynı dilde tanınmış sanatçılar tarafından birçok kapsar olacak ama mümkün.)

Ayrıca GARİP ilk bölüm Cantonese dub araştırdım ve buldum bir tane orijinal Japonca OP tuttu.

Japonca dışındaki dillerde "Bir Zalim Melek Tezi" gerçek, oldukça önemli bir dub mi? Olsun veya olmasın herhangi bir Çinli dubs özellikle ilgileniyorum. MANİSA OP Eason Chan dub benzer bir şey arıyor, üretim yapılan oldukça "önemli" ve profesyonelce değil, işti, amatör bir fan olmalı o anlamda değilim.

+669
Erick Bravo 16 Şub 2018 12:31:25

Evet, ayrıca Hafif Romanda sırt çantası var. Annesini ziyaret etmek için uzun bir süre sonra karar verdiğinde, annesi mutlu anılar bıraktı.

(BakaTsuki çevirisi) içeri Mayoi Salyangoz Yay bir alıntı var:

Düzgünce kendi saçını bağlı ve onlarla annesini memnun etmek umuduyla eski anılarla dolu, en sevdiği çantasını doldurdu.

.

Onu sırt çantası ile öldü sonunda, hala ölümünden sonra o taşıyor.

+661
Charlie Clark 20 Kas 2016 07:50:21

İnsanlar çatılara gitmek için birçok sebep vardır.

Bu nedenlerden biri, Savaş olacaktır.

karakterler kalabalık bir okul ya da ofiste tüm zaman harcamak eğer bina, çatı kavga için manevra için herhangi bir oda var gibi hissettikleri tek yer olabilir. Eğer bina orada olmak gibi bir çatı bahçesi, helikopter Pisti, ya da basketbol sahası gibi başka bir nedeni varsa Bonus puan. kaynak

Genellikle kahramanı insanların ( bazı istisnalar vardır) zarar görebilir kalabalık bir yerde kavga etmek istemiyor. Genellikle az zararla çevreye çatıları Aka yapılabilir bir yere hareket ederler.

Bir başka neden yalnız olur

Japonya'da evleri normal boyutta, bazen umutsuzca yalnız olması gereken bir karakter için tek seçenek tırmanmak ve evlerinin çatı üstünde oturmak. Gece gökyüzüne bakar ve huzur içinde evrendeki yerini düşünmeye olabilir. kaynak

Hikaye tahsis kalabalık bir şehir ve gitmek için sadece bir yer tarif ana kahramanı hayatını çatı üst olur

Japonya'da okullar için birçok farklı düzenleri vardır. Kulüp etkinliği için daha az yer ile daha küçük okullar aslında çatıda bahçe kulübü gibi kulüpler yer olabilir. Kulüp fazla yer uzak çatı daha güzel bir yer öğrenciler için oraya daha sık çatıda öğle yemeği ve mekan yemek için onları tercih kalmaya yapan diğer kulüpler için almadan mevcut sağlar.

Okul bir şey için çatı olmayabilir diğer senaryolarda ve çatıda dikkat edilecektir. Asosyal ve tuhaf kahramanları orada rahatsız olmadan yemek yemek için mükemmel bir yer yapmak için orada.

Resimlerinizi bu 2 senaryo için en iyi ipucu bu 2 özel cevabım bıraktım. eğer tüm potansiyel çatı senaryoları liste nerede varsa bu cevap geniş/büyük olacaktı

+651
HARI KRISHNAN 16 Ara 2017 01:30:34

Hisoka sürekli meydan ve öldürmek güçlü rakipler arıyor. Jilet Hayalet Topluluğu tarafından oldukça güçlü olduğu kabul edildi. Onunla savaşmak Hisoka girişimi neden?

Kaçırmış Hisoka o (anime) şimdiye kadar, sadece diğer kavgalar vardı:

 • Netero -- Hisoka bu Netero saldırı için çok savunmasız kendini terk etmiş.
 • Chimera Ants - Hisoka Chrollo kovalıyordu.
 • Chrollo - Chrollo Nen yeteneklerini kullanmak için lanetli ve açamadı.

Yukarıdaki durumlarda, Hisoka güçlü düşmanları mücadele için fırsat kaybetti. Böyle Illumi gibi diğer güçlü savaşçılar için, Hisoka bir şey elde etmek için geçici olarak onlara yardım etmek için seçti. Hisoka meydan uzak shyed gibi ama Jilet durumda görünüyor.

+618
sanjida 21 Mar 2017 00:00:07
(Ya da, "Bio-Booster Armor Guyver") Guyver Yoshiki Takaya tarafından manga serisi.
+607
user38756 15 Mar 2017 00:15:05

Kontrol etmem gerek, ama tetiği 1 milyon toplam olduğunu hatırlıyorum insanları yüzey veya yeraltı olup olmadığı önemli değil, hala sayıyorlar. İnsanlar yeraltı ve beastmen tarafından sürekli saldırı altında tutarak bu sayıyı azaltma etkisi vardı.

İnsanlar yeraltı sayım çabaları, şimdiye kadar sınırı vardı ne kadar doğru tahmin gelen Rossiu önlenmesi engellediğini ve hatırladığım kadarıyla düşünüyordum.

+543
Joel Mellon 28 Mar 2016 06:55:28

13:04'te 5 Bölüm çalmaya başlar ve yaklaşık 20 saniye süren bir şarkı. Hiç bir şarkı yok, ve "Hikaye"değil.

Bu şarkıyı izlemek ve yavaş yavaş deliriyor muyum çalışıyorum. Ben resmi OSTs birini bulmak mümkün olmamıştır.

+534
Guy Delagrave 9 Nis 2018 23:53:30

2 Haruhi Suzumiya Bölümü son romanı Şaşkınlık içinde:

(Gök) mavi bir dev tarafından atıldıktan sonra, zaman geleceğe warp girdi ve aynı zamanda üniversiteye girdi ve Kyon Koleji pencerelerden biri de geleceği görüyordu beri Kırmızı var at kuyruğu uzuyor gördü.

Evet (aslında gerçekten birlikte bir şeyler çıkıyor ya da onlar gibi değiller gerçi) birlikte sona erdi görünüyorlardı.

+522
Epic Gaara 6 Kas 2014 18:53:16
Lise Erkek Danshi Koukousei no Nichijou ya da Günlük hayatta gündelik hayatlarında yaptıkları üç Liseli çocuklar hakkında bir hikaye.
+516
Najib Puthawala 6 Eki 2015 03:22:16

Gelen Yato-no-kami Vikipedi:

(夜刀の神? bu Yato-no-kami, "gece-kılıç") tanrıları Hitachi No Kuni bu Fudoki görünen Japon folklöründe yılan tanrılar vardır. Namegata ilçesinde yaşıyorlardı, hükümet konağı yakınlarındaki alanlarda. Onları gören kimse aile imha getirmek için söylenti vardı. Sonunda, araziyi temizlemek için bir adam, kabul, tarafından öldürülen ve dağlara sürgün edildiler.

Bu Yato bir türbe yok neden açıklayabilir. -No-kami yok insanlar Yato beri, bu da felaket bir tanrı olarak kabul edilir açıklıyor. Ayrıca yılan gözleri açıklar.

+509
Tatiana Tyu 3 Şub 2015 08:55:39

Kale 2 dönüşümleri vardır.

 • İlk Süper Saiyan Yeşil olur: Bu Kale saç Yeşil bir belirti olduğu düzenli SSJ dönüşümü bir çeşididir. Savaştan önceki aşamada, SSJ2 Caulfifla daha güçlü olduğu ortaya çıktı ve Kale de SSJ3 dönüşümü ile korkutmak çünkü gücü açısından oldukça SSJ dönüşümü için aynıdır.
 • İkinci dönüşüm Efsanevi Süper Saiyan dönüşümü olacak: Berserker durumu söz etmiyorum sebebi tam olarak hakim Efsanevi Süper Saiayan kontrolsüz bir versiyonudur. Bereseker devlet sadece muazzam bir güç artışı sonuçlandı ama Kale bu dönüşüm dönüştü yaptığını bir kez kontrol etmek mümkün değildi. Bu dönüşüm SSJ2 düzenli bir dönüşüm daha güçlü. Onu SSJG Goku SSJ2 ve Caulifla ile ther yandan ayak parmak gidiyor tamamen SSJG Goku ile oynuyor görüyoruz çünkü.

 • Not: isimler, resmen ayrı LSSJ kontrolsüz bir devlet gibiydi Süper Saiyan Berserker onaylanmış değil. Artışı o Topu olmadığı için, kesin bir sonuç yok. Ancak, dönüşümler ve bilgileri 2 çeşit dönüşüm gücü ve tür bakımından yukarıda ve Kale vardır dönüşümler sayısı gerçekten de doğru.


  +502
  kiks73 22 Ara 2012 17:03:39

  Emin değilim neden Robin cevap değildi kabul, ama var aslında uzun süredir doğruladı Şeytan Meyve yeniden görünür sonra kullanıcı ölür. Diğer taraftan, yapay Zoan meyve yeniden görünür olup olmadığını yazma zaman teyit edilmemiştir.

  İçinde bölüm 676, oldu ilk defa biz gördüğünüz bir meyve re-spawn. Ne zaman Gülen ölür, biz görebilirsiniz en yakın apple değişikliği formu içine Semender meyve, model Ancak, hangi meyve olduğunu enjekte içine zehirli hidrojen sülfür gazı, oluşturma Smiley. Bu gibi görünüyor, en azından tüm korsanlar ile ilgili Donquixote Doflamingo bilmem bu süreç, olarak Sezar koymak bir çanta elma üzerinde Kızak üzerindeki amaç, yorumladı o gelecek Gülen yine.

  enter image description here

  İçinde bölüm 703, oldu sonunda doğruladı Şeytan Meyve yapmak gerçekten re-spawn sonra kullanıcı ölür. Ne zaman Luffy ve Franky olduğunu sorguluyor bir Doflamingo var çömezlerle, o açığa çıkan Yangın Meyve olurdu koymak gibi, fiyat için Colosseum yarışma. O zaman teyit eden bir meyve olabilir var sadece bir kez ve onlar gerçekten yeniden doğmuş, bu Yangın Meyve, ace'in Ateş Meyvesi.

  enter image description here

  Şeytan meyvesi... aynı türden iki kişi aynı anda var olamaz " dedi. Yetenek bir kullanıcı ölünce, Şeytan meyvesi bir yerde bu dünyaya yeniden doğmuş olduğunu ancak... görünen O! Ateş yumruk ace'in Ateş Meyvesi olduğunu bilmeden, geri getirdi Bu dünya sonra onun ölüm... ... Ve sahip olan genç Efendi!

  +497
  Jen Hinkkala 21 Mar 2011 08:12:05

  Ben Japon yazısı bilmiyorum ama Işık "ay" anlamına gelen "Yapılan" yazılmış olacaktır. Yapılan "veya" Raito "ve" onu öldürebilir ki? "İngilizce çalışma Işık" olabilir mi?

  Görünüyor ölüm not tutucu yazım olarak gösterilen burada: Ne yaptı Işık yaz önce öldürmek Shibuimaru Takuo?

  +479
  TimurEke 24 May 2014 13:47:41
  (Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Rabu Kome o Zenryoku de Jama Shiteiru "için kısa; ya da, "Zihinsel seçimlerim Tamamen Okul Romantik Komedi benim" Engellemesini) NouKome Takeru Kasukabe ile hafif bir roman serisi.
  +476
  Dnaiel 15 Ağu 2010 03:39:14

  ağrı anında bir yıl dördüncü büyük ninja Savaşı içinde geçti, o yüzden 31 o 30 yaşındaydı. Bay.sen dimitri mx bir yıl çok yakındık. ve ayrıca kakashi acı ile öldü ve acı gerçekten bir yaşında değil mi ayıltmış zaman hayatını yeniden o yüzden teknik olarak canlandırıldı olduğunu düşündük.

  +452
  kebmac 14 Haz 2013 18:22:15

  Yaklaşan Dragon Ball Süper bir bölüm hakkında bir Japon dergisinde görünen bazı Spoiler göre

  Mystic Gohan Süper Saiyan formunda Mavi Goku karşı kendi tutabilir

  13/05/2017 düzenlemek. Dragon Ball Süper bölüm gördükten sonra 90.

  Eğer Gohan Süper Saiyan Mavi karşı kendi tutabilir eğer çok şüpheli geldi

  +386
  user223137 25 Ara 2014 05:36:30

  Hayır, bildiğim kadarıyla yok. Hiç ya da dolgu biri olduğunu sanmıyorum.

  Tek şey ben yakın olabilir olduğunu Dosu Kinuta sesi köy, o kullanılan için saldırı kullanarak ses.

  +344
  chipgw 11 Haz 2015 14:59:35

  Evangelion yeniden Neon hikayesini yeniden anlatma Genesis Evangelion Anime serisi orijinal yazarlar tarafından yapılan film bir seçim oldu.

  +311
  zinne 29 Ara 2017 04:45:45

  enter image description here

  Bu resim anime veya manga mı? Hangi birinden? Anime bir web sitesinin bir afiş buldum.

  +254
  Fabro Rosalinda 11 Eyl 2018 14:14:07

  Neden Birinci Dünya Savaşı yaptı, ve İkinci Dünya Savaş yer Dünya üzerinde? (Shinobi dünya gerçek dünyamız değil yani)

  Şimdi neden kavga etmiyoruz?

  Cevabı biliyorsun sanırım.

  Shinobi dünyasına geri dönüyor:

  Güç ve fikir zenginliği YA da sadece fark için bir açlık vardı. Medeniyet, savaşın sonuçları ve etkileri anlamak için çok zaman aldı. İyi anlaşılması sağlandı. Hala küçük kavgalarına rastgele iki köy arasındaki görüş yanlış ve farklılıklar vardır ama aşırı değil.

  Allied shinobi gücü oluşturuldu ve Gaara kadar hepsini ele, farklı köylerden shinobis çoğu birbirleriyle olmaktan mutlu olmadığını görebiliriz.

  SPOİLER:

  Hashirama son manga bölümlerinde bir köy' ve 'shinobis' ne, Konoha tarihinin de dahil olmak üzere ne olduğunu açıklayan 'olmuştur.

  Ve Tartışmalı Açıklama: :P

  Eğer derebeyi o zaman var olsa bile, Milletler Cemiyeti ya da olabilir ya da onları durdurmak mümkün olmayabilir BM gibi olurdu.

  +252
  rajakvk 17 Oca 2018 11:55:51

  Kavramının kökeni ile ilgili olarak, sadece Hiro Mashima söyleyebilirim sanırım.

  Assassin's Creed ama birçok diğer oyunlar konsepti, bu tür değil sadece. Aslında aranan bir kişi olarak kendinizi resim ve kalabalık etrafında gizlemek için deneyin çok basit bir kavram.

  Hiro Mashima sadece yarışmacılar klonlama ve daha zor doğru kişiyi bulmak için daha heyecan verici yaptı.

  Bu yüzden cevap veremem ne Naruto Gölge klonlarından Gizleme ve kavramını birlikte olmalı bu!

  +238
  Casey Stuebs 15 Tem 2013 20:21:59

  Görev için geliyorlar ve (veya tersi) HQ ile iletişim kurmak için gereken süre Shinigami kullanmak oluyor iletişim için Kelebekler.

  Yaratıkları Cehenneme Kelebekler ya da yapay bir şekilde (minyatür robotlar gibi) Shinigami tarafından oluşturulur.

  +221
  jasper tadena 2 May 2017 20:38:38

  Henüz ama bana OVAs tavsiye etti herkes orijinal anime çok daha iyi manga izler dair bana güvence verdi gibi manga hepsini okumadım tamamen emin değilim.

  Ayrıca OVAs ile gitmek için uzun bir yol var biliyorum, manga sonuna ulaşan bir süre var.

  +209
  Steve Prentice 2 Eyl 2012 13:11:20

  Shirobako olduğunu gerekiyordu yani beyaz kutu, ve bir bağlaç olan "shiro" (beyaz) ve "hako" (kutu). Hako içinde "" "h" iki kelimeyi katıldığınızda "b" dönüşür. Teşekkürler @LoganM için açıklama.

  Bu başlığı yapmak için herhangi bir anlamı var mı? Bir anime üretim ile ilgili bir terimdir?

  +154
  Veatch 13 Mar 2019 18:02:36

  Naruto Manga Bölüm alınan alıntılar 501-503

  Hadi manga aşağıdaki resimlere bak,

  1>

  enter image description here

  2>

  enter image description here

  3>

  enter image description here

  4>

  enter image description here

  Resim 1> Biz Madara* (Kim olduğunu daha sonra gösterildiği için Obito) ayıklama kyubi gelen Kushina vücut.

  2> Bu nerede o celp kyubi içine köy

  3> konuşmalar arasında Madara ve Minato, Madara diyor, Bir sözleşme mühür...

  4> bitiriyor mücadele arasında iki.

  Şimdi, bu görüntülere dayanarak her zaman öngören bir sözleşme oluşturmak için gereken bir kaydırma olmadığı sonucunu çıkarabiliriz. Bir kaydırma bu tür bir sözleşme oluşturulması yollardan biri olabilir. Kaydırma yapılan işaret sözleşme mühürler bir "mührü" dür.

  Madara Minato bir sözleşme imzalamak için başka yollar da var olduğu sonucunu çıkarabiliriz sözleşme mühür yerine getirmekle ilgili ne dedi öyle düşünürsek. Madara ne zaman yaptınız? Bu Minato geri ikisi arasında son gösterisi için gelmeden önce Madara genjutsu altında kyubi vardı sonra yapılmış olmalıdır.

  Şimdi sorunuza geri dönersek, bir canavarı kontrol eden veya hayvan çağırmak için iki aşama vardır. Genjutsu altında hedef koymak ve onları manipüle nerede birincisi, başka bir sözleşme altında koymak. Madara ilk genjutsu altında kyubi koymak ve sonra kyubi ile bir sözleşme imzaladı Sözleşme bir nevi mühür kullanarak gösteriyor.

  *Manga bu noktada karakteri Madara kendisi olduğu biliniyordu çünkü Madara gibi burada Obito bahsediyorum. Arsa ilerledikçe değişmiş oldu.

  +152
  thejacobsfrank 14 Oca 2019 04:59:52

  Bu cevap başka bir soru hediyelerden bir durum bu Shinobu kaydı içine Koyomi gölgesi beş dakika içine Tsubasa Kedi Bölüm 4, zaman Koyomi gitti bakmak için ona Mister Donuts nerede Mayoi gördüm onu.

  Eğer bunu kabul edersek, her şey yerli yerine oturuyor. Alternatif zaman çizelgesi, hayır Mayoi ile Koyomi Shinobu bu Mister Donuts olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Hatta ani kayboluşu tarafından panikledi ve Black Hanekawa dönüşü ile aşırı yüklenmiş, o yüzden çörek aşkını unutur ve hiç donut dükkanı kontrol etmeyi düşünüyor. Sonra, ana zaman çizelgesinde olarak, Black Hanekawa onu bulur ve Shinobu aramaya yardım sunmaktadır. Tsubasa aşkına reddettiğinde Black Hanekawa ona saldırır, ama ana Zaman Çizelgesi aksine, Shinobu onun gölgesinde değil, ve öldürülür. Shinobu sonra öğrendi ve çılgına dönüyor, herkes zombiye çeviriyor.

  +110
  Loretta Harnarine 17 Mar 2019 20:40:28

  Ölüm defteri girdisi başka bir ölü için neden olabilecek bir kural. Kötü bir örnek işte:

  Bir patlayabilir, eğer kalbini durdurur, (bu bomba çok doğru olur, eğer onun kalbini bir saniyeliğine durur bile, bomba patlayacak eğer) olan bir bomba var.

  B ölüm bir not var, ve A. öldürmek istiyor

  Bir, ona yakın olan bir rehine ve bomba patlayacak olursa, rehin de ölecek.

  B ölüm notu kendi adını yazıyor. Bir ölecek ya da yaşayacak, çünkü o ölürse, rehin de ölecek mi?

  +35
  naseerahvj 14 Oca 2018 16:59:14

  Etiketli soruları göster

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil