Orada Okamas, Sanji ve kinetik enerjisi dışında başka bir Bacak Tarzı savaşçılar vardır?

Sanji dövüş stili bacağını kullanıyor ve lakabı da Kuroashi yok Sanji / Kara Bacak Sanji denir. Aka-Ashi no kinetik enerjisi / Kırmızı-Bacak kinetik enerjisi dövüş stilini öğrendi.

Hatırlıyorum da kavga etmek, Bentham ve Bu İvankov gibi (en azından) kendi ayakları kullanın Okamas kadar.

Benim sorular şunlardır :

  • Sanji ve kinetik enerjisi, ayrıca tek Okamas bu mücadele için Bacak Stilini kullanarak.
  • orada Okamas, Sanji ve kinetik enerjisi dışında başka bir Bacak Tarzı savaşçılar vardır?
+918
MWAMSLEY 16 Oca 2017 16:42:45
39 yanıtların

Bölüm 4 Fate/Zero anime, ne zaman Lancer tanımlar Saber olarak Kral Şövalyeleri, diyor:

Kutsal Kase tarafından çağırılan hiçbir Kahramanlık Ruhu hiç bu hata olabilir altın bıçak.

Bu biraz Sorunuzun yanıtı işaret eden düşünemiyorum tek gösterge var.

Ayrıca, Lancer kimlik gerçek,

Diarmuid Ua Duibhne,

Saber gerçek kimliği ise II. ve IV. yüzyıl arasındaki dönemde bir efsane kahraman.

Kral Arthur,

efsane yerine geç V ve Lancer o hayattayken Saber efsane bilmediği anlamına gelir erken VI. yüzyıl arasında tamamlanan.

Sonra yazı yukarıda, ben baktım TYPE-MOON Wiki ve bulunan bu:

Diğer Kahramanlar bir Kase ile bilgi verilmemektedir [Uşaklar] ama oldukça bilgisinden Kahramanlar Taht içinde kazandı. Tanık diğer Hizmetçiler özellikleri gerçek isimlerini anlamak için izin verebilir eğer uyumsuz dönemlere ait olsalar bile, bu bilgi ile.


Nedeniyle Kahramanların Tahta parçası olmayan Saber gibi sapkınlıklara şartlar onu, sahip efsane olur olanlar tespit edebiliyoruz onlara hayatta bilinen, bu Cú Chulainn gibi oldu, ama tanımlayamıyor sonra Kahraman Ruhların efsane Gilles de Rais sonra bile olmak doğrudan adlandırılmış.

Hiçbir kaynak ilk bölümü için sunulmaktadır, ve eğer bu doğruysa, gerçekten düzgün Kahramanlar Taht giren tam bir kahramanlık ruhu olduğu için Kader/stay gece Archer davası açılmasını, olur, ama başka bir kahraman ruhlar onun hakkında hiçbir bilginiz yok.

+996
Adam EB Stacey 03 февр. '09 в 4:24

Kredi için her bölüm Kowabon özelliği kredisi için pozisyonlar "CA", "TK" ve "AP". Örneğin, 11. bölümünden:

Bu pozisyonlar da var mı? Resmi web sitesi için Kowabon etmiyor listesinde bu pozisyonlar kendi personel sayfa, ve ben yok ben inanıyorum var gördüm onları kredilerin başka bir anime ben izledim. (Bu iki olmanın harfli kısaltmalar, onlar için etkili bir arama için nasıl hiçbir fikrim yok.)

Ben şüpheli olduğunu görsünler diye bir şey yapacağımı Kowabon olmak rotoscoped (not: üstteki pozisyonda ekran üzerinde "kameraman" olan bir şey değil sadece büyük olasılıkla bulmak zaman hızlıdır olduğu yer). Ama sonra tekrar, ben vardı bir göz at kredilerin bir bölüm Aku no Hana, ve onun buna bakın özellikle bu pozisyon alacak (gerçi onlar-ebil oldum bunun altında başka bir ad).

+965
Keyvin Bernal 17 Kas 2012 01:16:16

Beri sürüm Kılıç Sanat Çevrimiçi: Sıralı Ölçek (son filmi ayrıca serisi) bu güvenli demek bu Kirito ve Asuna bir doğru ilişki,

belki de (Japon kültüründe bir yüzük vererek öneminin emin değilim)nişanlı bile.

Her zamanki gibi serinin diğer kadınlarla arkadaşlığı tutar.

+912
jtpereyda 18 Nis 2019 08:13:50

Muhtemelen onu sinir ve/veya utangaç olma sadece abartıdan ibarettir. Onun kişiliği biyo üzerinde Nichijou Bayanposta diyor, "Izumi ise çok güzel bir genç kadın, ama o genellikle çok utangaç, telaşlı ve kolayca korkmuş."

Bu benzer Aşırı Sinir Flop Ter mecaz, ama o sayfa yok bir bölüm anime veya manga.

Bu bazı diğer örnekleri:

Danganronpa:

enter image description here

Böyle:

enter image description here

Kero:

enter image description here

+850
mr stonesourcery 10 Kas 2012 23:30:47

(Muhtemelen bir sınıf olduğunu-çocuk ve adam Liseli bir kızla oldu) genç bir kız hikayenin ana erkek kahramanı sevdim bir yan hikaye ilgili bir anime arıyorum. Kız ana kahramanı itiraf etti ve çünkü (tabi ki çok genç ve erkek kahraman kadın kahramanı sevdim olma) atıldığını hatırlıyorum. Eğer kız ana kahramanı daha nispeten daha genç olsaydı, ama muhtemelen belirsiz hafızam dayalı olduğunu () emin değilim. Ona aşık olan kız (emin değilim) ve o çocuk için soğuk biraz daha küçük olan bir çocuk vardı, ne oldu ona sadece böyle bitebileceğini söyledi.

Sonunda, büyüdüklerinde, kız ve genç çocuk birlikte sona erdi. Oldukça genç oğlan kanepe üzerinde bekliyordu ve oneesan "gibi bir şey acele et" diyordu sahneyi hatırlıyorum. (Sonra bir genç olan) çocuğu atıfta bulundu ve bir çifttiler kız olduğunu ve o zaman ortaya çıkardı.

Ama gerçekten hatırlayamıyorum belirsiz olduğu için özür dilerim. Özel Bir hikaye de birbirimizi sevme vb kulüp üyeleri civarında kulüp ve her şeyi bir döner olduğu hikayeler (bu tür.) sanırım gibi hatırladığım kadarıyla, grafikler var.

+803
Michael Christensen 24 Ara 2018 15:50:02

Orada hiçbir lisanslı İngilizce çeviri pazar Olmadan Tanrı Işık Roman. Muhtemelen asla şov ve ışık Roman en iyi Japonya'da orta derecede popüler olduğu olacaktır.

Site politikası fan çeviriler için bağlantı yok, bu yüzden sadece Google genel yönde wink edeceğim. (Ama pek bir şey yok - fanlar da Roman çevirmek için yeterli ilgi yok gibi görünüyor.)

+802
Jeroen van Duyn 18 Haz 2012 12:03:29

Wiki

Yazım ile ilgili kurallar şunlardır:

  • Kural IX

    1. Ölüm Not kurbanın adı dört kez yanlış yazılmış ise kullanılmaz hale gelecektir.
  • Kural B

    1. Eğer Death Note sahibi yanlışlıkla 4 kere isim yanlış yazılmış ise, o kişinin Ölümüne yol tarafından öldürülmekten kurtulacak. Ancak, kasten dört kez adını yanlış telaffuz ederlerse, Death Note sahibi ölecek.
    2. Adı dört kez kasıtlı olarak yanlış yazılmış olan kişi Ölüm Notu ölüm ücretsiz olmayacak.

Eğer biz koymak tüm bu kurallar birlikte, bu demektir ki, eğer yanlış bir kişinin adını dört kez kaza, o kişi özgür olmak öldürdüğünü, Ölümden Not sonsuza kadar. Ancak, bu bir kişi dokunulmaz bilerek Ölüm Not getirmek anlamına gelmez. B ikinci kural bunun olmasını engeller. Eğer birisi bilerek yanlış yazılmış bir başkasının adını dört kez, o intihar etti ve kurban olacak kalacak gibi.

Manga

Manga olsa bu çelişiyor gibi görünüyor. Bir ceza dört kat fazla, henüz bu kişinin adı hala ölümle sona erdi yazım Işık gördük. Eğer kuralları doğru yazdım ilk dört isim Işığı bir suçlunun gerçek ismi bu olmalı. Bir streç bir bit bulsam da, burada neler olduğunu gerçekten emin değilim. Ohba Işık dört kat fazla, ama diğer taraftan, yanlış yazma (kurallar IX ve B), burada inanmak ne tamamen emin değilim bahsetti iki kez oldu suçlunun adını yazmak yaptı.

+715
Risto Vaarandi 27 Ağu 2018 04:45:40

Yani, 545 Bölümde, İvankov ve İnazuma Macellan kapalı tutun. Ve zehir kaplı (en az İvankov kesin değil) olsun.
Nasıl hayatta olabilir mi? Belki İvankov anlayabiliyorum, ama nasıl İnazuma Macellan tarafından yenilmiş ve hala yeterince iyi hissetmek, İvankov yardımıyla, Marineford savaşında yardımcı olabilir.

+710
Sharuk Slauddeen 23 Mar 2013 18:10:22

Birimiz Hepimiz ilk 59 bölüm mangada göründüğünde yaraları zaten sonunda eline aldığında bir anda iyileşti çünkü er cilvesi çok nadir olduğundan (muhtemelen cilvesi almak için uzun bir zaman aldı) rejenerasyon aldık diledi nasıl bahsediyor. Yani Tüm gücü olarak ortaya çıkan bu yaralar için, cilvesi işe yaramazdı.

Ama hala yok bu mangada her yerde söylemek değil. Hala var ve yeni yaralar için kullandığı çok muhtemeldir.

+675
user5214754 29 Tem 2018 01:24:08

Doğru hatırlıyorsam,

duvarlar Devlerin dış kabukları ile inşa edilmiştir.

Sonuç olarak, duvarları kırmak ve yıllardır insan çeşit korunaklı olması çok zor.

+673
Norto23 24 Oca 2013 23:18:50

Evet öyle, ve evet - eski Tatsuya doğmuş olan biri ile birlikte 2 tane varmış demek ki başka bir Sihirli Hesaplama Alanı ile duygularını değiştirilen 6 üzerinde yapılan bir deney yıl oldu. Bu ışık romanlarında olduğu doğrulandı:

Yeni geliştirilen uçan sihirli sunmak için seminer yabancı ziyaret ederken, Tatsuya ve Miyuki babaları, Shiba Tatsurou ve uşak, Aoki içine çalıştırın. Tatsuya ve Aoki karşılaşmasından sonra, kısaca yazılı bir parçasını ona ikinci hesaplama alanı veren deney kapsar:

[Shiba Miya] yasak Olmayan Sistematik Sihirli Zihinsel Tasarımı kullanılan Girişim, zorla bilinç alanını değiştirerek, en limbik sistem denilen güçlü duygular yaratabilir girerek bir Sihirli Hesaplama Modeli, yapay bir Büyücü yaratmak. Bir [...] Yotsuba Maya bu deneyi tasarlayan kişi ise altı yaşındaki oğluna bu deney hiçbir büyü yoktu becerileri Shiba Miya oldu.

2 Birim 3 - 9 Okul Yarışması, Bölüm

Deneyle ilgili ayrıntıları burada bu sınırlıdır ve bunun yerine daha fazla vurgu ek Sihirli Hesaplama Alanı dahil güçlü duygular onun yerine gerçeğini koymak:

Tatsuya kalbi "nefret"yeteneğine sahip değildi. Öfke, umutsuzluk, kıskançlık, nefret gibi güçlü duygular hissediyordu değil. tiksinme, oburluk, şehvet, tembellik, ve...... aşk.

2 Birim 3 - 9 Okul Yarışması, Bölüm

Seminer yabancı bu toplantı anime 9 Bölüm olarak görülürken, Tatsuya arka plan üzerinde ayrıntıları skimps ve bunun yerine sadece şu dört kişi arasındaki etkileşim üzerinde duruluyor.


Ayrıca, bu da ikinci Sihirli bir Hesaplama Alanı görsel kanıt verilecekse (Mahouka Koukou No Rettousei - Kyuukousenhen) NSC arc manga, Bölüm 4'te ele alınmıştır:

Manga Sayfa http://2.p.mpcdn.net/25603/440080/32.jpg

+637
123123321 2 Mar 2011 15:09:06

Bu gelen manga Watashi ga Motenai no wa dō Kangaetemo Omaera ga Warui! Popüler Değilim Benim Suçum Değil gibi "(genellikle tercüme!"), bu arada Temmuz ayında başlayan bir anime uyarlaması oluyor. Wikipedia şu özeti sunar:

-Otome oyun dünyası konusunda tecrübeli, 15 yıl iyi olan eski Tomoko Kuroki popüler olmak için kendini düşünüyor. Ancak, lise girdikten sonra, asosyal bir yalnız rüzgarlar kadar ve yıllardır ilk defa kendini uzun bir sabit bakmak zorunda olduğu için bu gerçeği çok uzak olduğunu keşfeder. Lise boyunca ilerler gibi sosyal statüsünü geliştirmek için çalışır gibi o hikaye şöyle Tomoko.

Bu özel panel 7. Bölüm 6 sayfa var. Karşılaştırmak için tam sayfa bir tarama burda:

enter image description here

+622
Meylewenussa 16 Kas 2016 18:21:51

Ve ayrıca tüm evrak işlerini yapıyor ve para ile sağladığı için. Shichika şeyler gerçekten (12 ep olarak bahseder) yapabilir.

+556
Patricia J 5 Ağu 2018 06:33:59

Bazı anime kahramanı sınıfta pencere kenarında oturmuş olduğunu fark ettim. Daha spesifik olarak, kahramanı genellikle ikinci koltuk arka (ya da bazen en son koltuk).
Bilmiyorum eğer bu olursa her anime ama görünüyor olmasına üzerinde en azından biraz.

Tomoko, from Watamote Touma, from Index
Light, from Death Note Tenma, from School Rumble
Üst (sol) Watamote gelen Tomoko, Touma dizinden (sağda). , Tenma (sağda), Okul Rumble soldan sağa) Death Note dan alt: Işık.

Bu neden oluyor?
Karakter kavramı ya da ruh ayarı ile ilgili bir şey var mı?
Başka bir kurgu falan mı?

+532
Tamila03 27 Ağu 2010 21:42:42

Her adı Shinki bir model için.

Bir araç olarak Shinki.

"Bir kişi"olarak Shinki.

Yukine, belirli bir durumda, isimleri:

Shinki bu ideogram olan Yuki - Japonca telaffuz. 
İnsan formunda Shinki bu Yukine - tam adı. 
Silah şeklinde Shinki olan Setsuki - adı.

Bu bayanposta sayfa var arıza adları da dahil olmak üzere Kanji oyun yapmak ile Japon ve Çin okumalar.

Kanji | Japon | Çin | İnsan | Silah
 Okuma | | | Adı | Adı Okuma 
(雪器)雪 | Yuki | Setsu | Yukine (雪音) | Sekki 

Ayrıca, adları ve kişi Shinki dönüşümü tetiklemek için sihirli kelimeler.

+521
xfl 26 Oca 2017 07:35:11

Ben Güven ve İhanet, Yansıma izlemek isteyeceksiniz. Yazar, hala onun yarı-canon ve iyi istediği sonu olmasa da. Ayrıca 2 ova 1 ova ve başından sonuna (Jinchuu Arc) son arc bazılarını kapsar. Ayrıca dövüş animasyonları ve müzikleri harika. Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc de değer daha gerçekçi olan yeniden kavgalar () başka bir şey için izliyor eğer.

Sonra geri dönüp, Güven ve İhanetin bıraktığı yerden sonra manga okurdum, gerçekten hikaye ve sanosuke geçmiş gibi)karakterler genel derinlik katan bir sürü detay kapsar

+518
Erik Lucio 21 Eki 2015 16:56:09

Evet öyle.

İlişki onu Mest (Doranbolt)ile

+517
Douglas Bentley 28 May 2013 11:22:45

Dolgu bölüm genellikle bir iş tutmak için yapılır, ya da bir karakterin geçmişini ayrıntılarıyla biliyorum.

(Herhangi bir manga ve manga mevkidaşı ile tabanlı değil) kendi eseri olan bir anime, dolgu hikaye ark Ara aracı olarak kullanılabilir mi?

Biliyorum bu farklı bir örnek, bir Batı iş, ama Amerikan TELEVİZYON drama dizisi Grey's Anatomy oldu sanığın sahip Dolgu için çok Mevsim 12, 13 ve 14.

Dolgu illa canon olmayan değil, değil mi?

O zaman öyle görünüyor, eğer bir karakter satır aşağı, ve bu oldu gibi sık sık başka ne olaylar başvuru yapar olmasa bile daha önemli olduğunu kanıtlamak için dolgu bir bölüm olabilir mi?

Tamamen anime olmak ve sıfırdan oluşturulan bir dizi-anime uyarlaması için buradayım anime bir uzman değilim, ama manga için daha yaygındır.

Dolgu üzerinde çeşitli tartışmalar gördüm gibi herhangi bir açıklama takdir ediyorum.

+477
steph 29 Kas 2011 08:33:05

Çünkü Tachibana bir Tsundere, o bile onu kendi argo terim o nedeniyle onun aşırı tsundere tavırları, adı GUNdere.

Tachibana Misato onu seviyor, onu hatırlatır, ya da sadece hiç bir şey yapmadan bir şey yaptığı zaman genelde Koujirou karşı soğuk davranan Liseli kız tüylü bir şeftali. Kendo kulübünün bir üyesidir.

Misato duygularını genellikle çeşitli silahlar ve Koujirou mucizevi bir şekilde yaralanmasına rağmen hayatta kaldı ve sadece toz ile beyaz döner bir anda gelip, ağır silahlar ile saldırı gerçekleştirmek. Gerçekte Misato Koujirou için duyguları vardır, ama tsundere tavırları nedeniyle, sürekli duygu ve sürgünler Koujirou onu inkar ediyor. Bir şekilde buna dahil değildi bile, her zaman konuşmaları Koujirou her şeyi geri izleme için, çılgınca suçlamalar, bu evlilik ve çocuk gibi inkar etmesini lider, kimse böyle bir şey demiyor. başarıyor - Wiki

+455
Amrita Shukla 11 Ara 2018 11:02:15

Çünkü flashback ve babası bu anılar zihni etkilemesine izin verme dedi "gösterdi" bir titan dönüştü nasıl açıkladılar zaman hatırlar.

+428
Huan Phan 29 Tem 2012 14:10:21

Pokemon Maceraları genellikle oyunlar için daha fazla canon olarak kabul edilir. En uyandırmaya çalışıyordum dünyaya benzer bir manga Satoshi kendisi tarafından yapılmış olsa bile, canon Satoshi Taijiri bir keresinde söylediği gibi olduğunu görebilirsiniz, "Bu çizgi roman."

Süre Pokemon çizgi film serisi mevcut üreticilerin tüm resmi filmleri çizgi film serisi canon yapmak için çalıştık. Seri olarak Ketchum Ash ile ilgili şeyler için sadece canon var.

+412
Tony Beninate 29 Mar 2014 16:39:05

Gerçekliğin başka bir düzleme taşınmak ve yeni bir evren yaratma ve Akira kaynaklanmaktadır. Akira Kaneda yok Tetsuo de kontrolden uzak tutmak için enerji dalgası içinde sıkışıp zaman bu doğrudan manga sonu anlamına gelir. Bu sayfaları test evriminde yeni bir adım doğru konular açan insanlar üzerindeki ilk genetik test hakkında konuşun. Genetik manipülasyon ve deneysel ilaçların yüksek dozları ile denekler sonraki nesiller üzerinde verilen yetki ile yeni bir evren yaratma olasılığı olan sonuç. Sonuçta, ikimiz de film ve çizgi romanda konuştuk güç gücü". Hayat fizik, kimya, ve tüm sürücüler güçtür. Her iki oluşturmak ve yok etmek güçtür.

+397
aayush mahat 9 Tem 2011 02:38:47

Son zamanlarda, Overlord çok düşkün var. Bu anime 1 Sezon durdu ve 2 Sezon bir haber yok henüz, ilk defa manga devamı için bir şans daha verir diye düşündüm. Overlord serisi satan bulabildiğim tek site olarak Amazon manga almayı düşündüm.

Ama sorun şu ki bunu yazılı olarak Overlord Roman.

Ne Derebeyi roman ve manga arasındaki fark nedir? Aynı mı?

Görsel sunum ile manga gibi resimli Roman değilse, nedir?

İngilizce çeviri manga bazı çeviri hataları var mı?

Bazı bilgiler için kendim aramaya çalıştım ama net bir görüntü alamadım.

Eğer birisi ışık Roman veya manga varsa, bir resim çekmek ve bunu yayınlayarak bazı içerikleri paylaşmak mümkün mü? Teşekkürler.

+354
jaichander 29 Ağu 2016 21:03:58

Japon dönem için "aynasal vurgu" ya da "catchlight" olur "鏡面ハイライト" (kyoumen hairaito), anlamı "aynalı yüzey vurgulamak" ya da "speküler yüzey vurgulayın." "鏡" olabilir telaffuz "kagami," "paralı asker gibi davranan bunun," ya da "kei" ve anlamı "ayna","面" telaffuz "erkek", "omote" veya "tsura" anlamına gelir ve "maske" (gibi sözcüğü "仮面"[kamen]), "yüz" ya da "yüzey".

Sıralama görünen insan gözleri "adlı 人物のハイライト" ("jinbutsu hayır hairaito" = kişinin vurgulama), "眼球のハイライト" ("gankyuu hiçbir hairaito" = gözün vurgulamak) veya "眼球ハイライト" ("gankyuu hairaito" = gözün vurgulayın). Özellikle manga tarzı aynasal vurgu olabilir olarak anılacaktır "漫画的に描いたハイライト" ("manga-teki ni kaita hairaito" = vurgulamak çizilmiş manga tarzı).

+352
lumio 24 Nis 2012 12:31:02

Eğer biri Kurta Klanı alınan ve sonrasında ameliyat onlarla kendi gözleri yerine o Kırmızı Gözler son 36 çiftleri elde etmek mümkün olsaydı, Kurapika uyması gereken aynı koşullarda, aynı uzmanlık gücüne sahip olmak istiyorsunuz?

+340
TiagoT 6 Haz 2017 09:02:55

Otorimonogatari 12. bölüm, hikaye, hikaye Nadeko Medusa içerir. Nadeko şöyle:

En sevdiğiniz big brother: Koyomi Oniichan

Aşık: Araragi Koyomi

neden farklı olduğunu söyledi. İki farklı kişi olarak Araragi düşünün o anlamına mı geliyor? Monogatari Serisi İkinci Sezon Söndür, çünkü o bir olmak

yandere ve aşk o Araragi, adam öldürmek istiyor.

+287
Sohail Ahmed 11 Oca 2019 15:00:24

Nakiri Gülay karşı karşılama töreni sonrası izlemede ve Müdür onları izlerken gördüğümüz zaman manga, Bölüm 4, aşağıdaki flashback sayfamız var:

he eats Souma's dish after Nakiri leaves and loves it

+257
James Walthall 14 Kas 2019 16:59:33

18 Temmuz 2017 olarak, Dark Horse dijital olarak manga çıktı!

+240
Pia Negandhi 28 Haz 2014 11:25:59

Dragon super ayrıldı yay sayısını ifade edilmiştir? Şimdiye kadar İsabet yay ve çoklu evren yay olduğunu biliyoruz.

+235
Sorry Girl 20 Kas 2019 01:17:35

Zaman ayırın ve insanlar süt içmek, sık banyodan sonra tekrar tekrar görüyorum. Kadınlarda göğüs büyümesine yardımcı olduğunu söylemek eğilimindedir. Bu doğru mu? Ama aynı zamanda erkek karakterlerin bazen içki gibi Kurozuma Watarufrom.

Oishii~ milk

Görüntü thedreamingotaku. Sanae'yi Dekomori gelen Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai Bölüm 5.

Kazanmak, ne insanların ne yaptıklarını ve bu yüzden genellikle anime gösterilen neden içme sütü mecaz arkasında, anlamı nedir?

+196
Francisco Couzo 3 Şub 2010 09:07:41

Genocider Syo görülen işareti 正 Kanji Japonca

Eşittir bir sayfada bu karakterini kullanmak gibi bir çetelesini işareti ile Japonlar.

Genocider Syo öldürdü kurban sayısı saymak için taksitli kullanır. Orada da küçük bir bölümünde bu Bayanposta.

Her biri 5 öldürür temsil ettiğinden, pek çok öldürdü görebilirsiniz.

Close up of the Genocider Syo's leg

+164
Aliyu Mashud 2 Oca 2017 08:56:02

Ne Amerikan İngilizcesi ve İngiliz İngilizce dublajlı en anime arkasındaki neden nedir? Dünya piyasası üzerinde bir ülkenin kontrolü bununla bir ilgisi var mı?

+145
Carlos Dunick 24 Haz 2017 10:34:35

Arıma kaçıyor içine Tek gözlü baykuş yener zaman (sonra kredi) bölüm sonunda, (Sen Takatsuki) Eto Tek gözlü baykuş yöneticisi "Baba arıyor"olduğu saptanmıştır.

+133
Fortyrunner 7 Eyl 2015 13:00:43

Youtube

"Nami İleti ~Luffy Öfke~" albüm "Güçlü Dünya #22 parça".

Doğrusunu söylemek gerekirse, ben de bilmek istedim, ve sonunda buldum! Güçlü Dünya, bu çizgisinde Nami Mesajı (veya bir şey) bir müziği var.

+123
Eskobar 4 Oca 2016 10:27:46

Bölüm 25 Durarara!! (ikinci özel bölüm), üç grup insan ve İzaya mücadele eden televizyonda görünce Shizuo saldırmak için deneyin.

some ruffians ??? Yellow Scarves

İlk grup 3 bölümde dayak Shizuo bu zorbalar oluşur. Doğal olarak, Shizuo intikam almak istiyorlar. Üçüncü grup Sarı Eşarp üyeleri bir demet. Sarı Atkılar genellikle ayakta Ikebukuro için planlarını yolunda Shizuo algıladıkları, bu yüzden onu dışarı çıkarmak için de istediklerini anlayabiliyorum.

(Ve bütün ilk sezon rewatched ben) ama ikinci grup tanımak istemiyorum. Kim onlar?

+112
user743974 19 Nis 2010 15:12:06

Bazen Pixiv bu gibi sanat buluyorum

C82おつかれさまでしたC88サークルカットC91サークルカット夏コミ受かりました

Kaynaklar:

Sol üst köşesinde küçük kutu genellikle boş olur ve bir sonraki Kare kutuya yazılır bazen sanatçı adı ve bazen değil. (Linkleri Görmek her zaman değil), ancak genellikle resmin adı 'C' ile başlayan ve iki basamaklı bir sayı izler.

Çizim biçim bu ne biçim? Ne sol üstünde küçük bir kutu var mı? Ve ne başlık C " nin anlamı nedir? Numarasını ve ne anlama geliyor? Bazen Başlık ile başlar 'C' ama yok aynı format gibi bu.

Ben verilen beş bağlantıları iki pro sanatçıların olduğunu unutmayın. Monogatari Serisi anime ve Shinobu bu Shinotsuki, Youjo Senki ışık romanın ıllustrator Akio Watanabe, karakter tasarımcısı vardır.

+65
wendao 16 Eyl 2014 06:13:34

Bir köy teknikleri sırları olmalı. Sadece kunai onun için teleport diye bir kunai onun için teleport yaptı sadece bir kez minato ışınlanma var, görmüş demek ki diye düşündü. Aksi halde, neden kavga ediyorlardı yerde bu kadar çok yer ki.

+25
hellojinjie 30 Tem 2018 20:45:47

Bu video çok sahte.
Hayran olmak için yıllar önce yapılmış gösterildi.
Birçok sahte olduğunu görebilirsiniz yollar:
Yüzüne zoom kalitesi çok kötü oldu.
Yayın istasyonu logosu zoom sırasında kayboldu.
Zoom sırasında herhangi bir müzik vardı.
İnsanlar Japon son kontrol ve zum yoktu.
Bu ekstra sahne hiçbir yerde (yanlış) insanların youtube kanalları dışında bulunduğunu çok şüpheli oldu! iddia Lelouch yaşıyordu.
Bunu nasıl yaptılar?
Neden bu olay sadece onlar?
Neden düşmüş?
Vb.


Son söz EDİYORDU yeniden, ama değil gibi bu.
Sıfır Requiem blu-ray için yeni bir sonsöz yaptılar, genellikle yanlış saman sepeti sahne düştü ve C. C. kitleye aktarılması, Lelouch gerçekten ölü olduğunu bize açık bir şekilde anlatıyor ile değiştirilir.
İşte burada sözler: "Bir genç adam ölür. Dünyayı değiştirme gücü vardı, yeni bir düzen oluşturmak için. Dünya ondan korksa, nefret. Ama, yüzünde bir gülümseme ile öldü biliyorum. Hayallerini hayata geçiren bu sadece gerçekten mutlak memnuniyet hissi anlayacaksınız. Yani, bu bir trajedi değil. Ve geceleri üzgün ya da ağlarken hissediyorum zaman, bir şarkı söylüyorum. İnsan yapımı bir şarkı. Sıfır Requiem!"

Sen izle yeni bölümü burada: https://streamable.com/d8dji
Bizimle konuşan farklar dikkat: çok yüksek kalitede değil sadece bir büyütme, ama gerçek yeni sanat (ve çok güzel), gerçek müzik ve C. C. sesi aktris!

+15
Hans Nowak 14 Nis 2012 18:15:50

Sonra kapanış kredi Bölüm 10 Devilman: Mızmız, serisi ucunda görüntünün bir reform Dünya ile iki ay.

Dünya neden Devilman sonunda iki ay var Mızmız mı?

+12
Paromita Chakraborty 14 Tem 2016 21:23:32

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil