İki en son Naruto film izlemeliyim?

Tüm şu anda Naruto bölüm yayınlandı izlemek tamamladım. Naruto ilk seri tamamladım, ve eger Naruto serisinin 436 bölüm at. Benim soru, ne yapmalıyım izle Son: Naruto Film ve Boruto: Naruto the Movie? Tamamen bölüm izle dizi kapattım kadar bekleyin, ya da şimdi onları izlemek mi gerekir?

Diğer cevaplar gördüm, ama hiçbiri benim için belirleyici oldu. Manga hiçbirini okumadım, ne için bu noktada planlıyoruz. Ancak, bu film benim için bölüm izle dizi komplo satır bozmak istemiyorum. Kaç bölüm bölüm izle dizi kaldı? Birisi lütfen bana bu konularda biraz rehberlik ve/veya bilgi verebilir misiniz? Çok teşekkür ederim!

+635
The Code 23 Mar 2011 04:49:54
26 yanıtların

İçinde Hana ve Hına Sonra Okulu (Hana için Hına wa Houkago) bir ana arsa, işaret ettiği de Hana ya Hinako aslında izin verilen bir iş ve eğer keşfetti olabilir kovulan gereken nokta bu Hinako bırakmasına iş olarak bir Model ve

Maiko Hinako çalıştığı bir şey almak online yayınlanmıştır çünkü (hala okuyor) Bölüm 14 Hinako Hana ile iş bıraktı.

Bu gerçekten Japonya'da bir şey var mı? Hana ve Hinako gibi Öğrenci İşleri yasak ve aslında sahip kovulan, eğer okul çalışmalarına engel değil ki? (nasıl gösterildiği gibi zamanlanmış Hana ve Hinako iş değişti yani bir sınav yaparlar edildi)

+981
mullav 03 февр. '09 в 4:24

Doktor Gözyaşı Popper adı Dr. Pepper içecek ve bir oyun.

karakter BÜYÜCÜLER gibi diğer insan karakterleri serisi, temsil ettiği bir gerçek dünya oyun şirketi, bu durumda 株式会社MAGES. biri bilinen oyunları olan bağları BÜYÜCÜLERİ kendi görünümü Steins;Gate hangi anime olduğunu ürün yerleştirme içeren içki Dr. Pepper

Doctor Pepper! It's an intellectual drink for the chosen ones!

Bilmiyorum ancak hava bu engelleme adına bazı hukuki şey olarak Code Geass vardı Pizza Hut ürün yerleştirme kaldırıldı İngilizce Yayın ya şaka gibi Vert aşırı ısınıyor özgün oyun başlar şakayla X-Box 360 ilk soğutma sorunları

+850
Girl who needs help 25 Ara 2011 23:36:11

Im sabırsız sanırım. Nisekoi ile sohbet gerçekten ınlove ve kötü yayın - ikinci sezon olurdu bilmem lazım. Nisan bu yıl ve daha realease onlar geçen yıl Aralık öğrendim, hala zaten havalandırma olduğunu bilmiyorum.

+813
greenforest 12 Eki 2011 16:22:16

Birkaç anime ve manga kahramanı ya da bütün bir grup olay ne zaman ileri hareket edemiyor belli bir süre içinde sıkışmış. Kahramanı ne yaparsa yapsın yani, her gün 2 Eylül her zaman. Bunu değiştirmek için bir şeyler yapmak istiyor. Küçük Buster Viusal Romanında örneğin (Kurugaya rota, Hakomari Işık Romanın ilk birim).

Ne gibi özelliği ile üretilen ilk manga ve anime vardı?

+781
Andrew Christensen 6 Haz 2015 12:01:52

Kahraman Academia Benim, birimiz Hepimiz arasındaki Hesaplaşma sonra olsa bile, hepimiz birimiz sonunda yenildi.

Kelimeleri ama tutuklandığında, birimiz Hepimiz şöyle dedi :

Öğrencim hazır olarak bir öğretmen olarak, ben kazandım. (paraphrasing)

Kesinlikle Tomura büyüme endişeleri, hem de bir lider olarak, ve Bir hain olarak ise, eğer bir şey daha ima olup olmadığını merak sol ediyorum.

Tüm Tomura yeteneği üzerinde Bir geçiş yaptığı, aynı Tüm Olabilir İzuku yeteneğini geçti ?

Biri için Her zaman diğer yeteneği vermek ve almak mümkün olduğunu zaten biliyoruz, bu kadar Her Biri kendisi için geçerli olabileceğini düşünmeye zorlama olacağını sanmıyorum.

Hikaye bir bakış açısı üzerinde, çok daha güçlü bir düşman olun Tomura ve İzuku için bir paralel daha da onu yapar.

Tomura miras böylece, Her Biri için mi ? (herhangi bir husus ise, Canon, ya yazar, ya da ima yoktu/yaptığını belirten ?)

+764
Manish Tandon 9 May 2014 22:53:07

Animasyon nasıl olduklarını merak ediyorum:

 • Havada çiçek yaprakları
 • Su efektleri (e.g intro Bahçenin Kelimeler)
  • Su damlacıkları birikintisi (00:17 ve 1:35)
  • Yansıma bir kişi yürüyüş (01:54)
  • Güneş su yansıyan
 • Zaman ayarlı (e.g Adı)

Arka plan Kare Kare yapılır? Ya da AE gibi bir şey kullanıyorlar mı?

+733
arjthakur 31 Ara 2013 23:20:42

Namikaze değil Senju soyundan değil. Eğer öyle olsaydı, Uzumaki Senju ile ilgili olduğunu belirttiği gibi geçmişte söz olurdu sanırım. Son başvuru defalarca Kushina Senju DNA sahibi ile getirilen ve bu nedenle Naruto da vardır.

Tüm üyeler için sadece Minato biliyoruz. Başka Namikaze üye mangada ortaya çıktı. Tüm dolgu izlemedim, ama orada başka bir Namikaze kişi olabilir.

+684
aairf malik 11 Ara 2010 13:38:29

Alternatif zaman Çizgisi katı dalları değildir

Paralel evrenler eğer dikkatli olmazsan kafanı karıştırmak olabilir. Olasılıklar nelerdir ve değişimi etkileyen olayların nerede her ikisine de özen göstermek gerekir. Bir çok evren var, gösterildiği ya da değil, bira-sex-zaman yolculuğu başka bir zaman dilimi sürümünü kullanıyor, yani bu demek oluyor. Bir diyagram kolay olacaktır.

Zaman çizelgesi

Timeline for Cell/Trunks in DBZ

Aslında (/zamanda yolculuk tarafından değiştirildi oluşturulan olanlar hariç) Cep/Trunks/Android Saga yer 4 farklı zaman çizelgeleri vardır.

Hücre bira-sex için

Bu ilk zaman çizelgesi biri olan Androidler var perişan dünya, ve neden kaos. Ana kahramanların hepsi öldü, ve (Trunks "öldürdü" onu arıyorum) Trunks kendi başının çaresine bakmak zorunda kaldı. O seyahat geri zaman bir alternatif bira-sex-zaman çizelgesi (biri mi görmedim ya da çok ilgili, ama orada sadece 1 Sürüm hücrede bu zaman çizelgesi) vermek Goku ilaç. Muhtemelen, androidler yendiği ve/veya ilaç Goku ver, sonra kendi zaman çizelgesi onun için gitti. Bu durumda, o (Trunks "öldürdü") ise öldürüldü Hücre (kimdir ana Hücre serisi) ve Hücre (ana) çalıyor onun zaman makinesi seyahat geri zaman.

DBZ Trunks için

Hücre (ana), seyahat için bilinen bira-sex çizgisinde göstermek. Ortaya çıkıyor ve bu süreç başlar. Trunks (aradıktan sonra Gelecek Gövdeleri genellikle, bir gösteri ve Tarih Mayo) bu arada, içinde kendi geleceğin zaman çizelgesi (muhtemelen ilgili, aşağıya bakınız), aynı zamanda seyahat geri zaman da geçerli bira-sex bilinen zaman çizelgesi için uyarmak hakkında Androidlerin. O geldiği zaman, zaten var olan bu zaman çizelgesinde 2 Hücreleri, ana bir, ve birdir. Bir de bu yerli bu zaman çizelgesi (denilen Mevcut Hücre genellikle) Var Yok ile imha laboratuvara Gelecek Trunks ve Krillin.

Yarım Kalmış

Vesaire, vesaire, vesaire. (Ana) Hücre yok edilene kadar hücre efsane devam ediyor. Bu noktada, Gelecek Trunks, geri seyahat için kendi zaman çizelgesi, ve orada, zaten bildiği ve yok eder Hücreye o zaman çizelgesi (Gelecekteki Hücre). Toplamda edildi:

 • (İleri hiç geçmedi, ama büyük olasılıkla)5 Hücreleri tam bir Hücreye alternatif bira-sex-zaman çizelgesinde daha sonra büyüdü; beşinci Gelecek Trunks' zaman çizelgesi türevi olduğunu varsayarsak, aşağıya bakın
 • 4 zaman çizelgeleri
 • Gelecekten 2 Trunks
 • Günümüzden 2 Trunks
 • 2 zaman makinesi

Soru: Neden?

Sandıklar neden aynı Evrende Hücre gibi geldi? Evet, bu kadar kolay. Yaptı, yapmadı. Gelecek Hücre henüz gelmemişti biri geldi (ana bira-sex sürekliliği), ama önceki Gövdeleri gösterildi zaman çizelgesi geldi. Alternatif zaman çizgisi teorisini genellikle tek bir iş parçacığı üzerinde zaman yolculuğu içerir. Yani, Gelecek Trunks' evren muhtemel olan (ana) Hücre çoktan gelmişti zaman bir şubesi var. Gelecek Trunks zamanda geriye yolculuk ne zaman, orada Hücre (ana) olmakla birlikte son onun için seyahat ediyordu, ama hareket zaman çizelgesi onun yol için ayarlanmış olaylar yok. Onun varlığı zaman çizelgesi gördüğümüz olaylar vardır, ve onun zaman neden olanlar dahil değil değişmiş.

Temel olarak, eğer Mayo vermedi geri git zaman, bir şeyler olabilir var olmamış bir şekilde, hangi yol Gövdeleri geriye giden zaman, hangi neden dizi olaylar içinde gördük. Basit, değil mi?

Gelecek Trunks' zaman çizelgesi (ana) Hücre ne oldu?

Bilmiyoruz. Olası bir şey. Ama ne olurdu devlet bir şey yok.

+661
LucasM 25 Nis 2017 17:27:58

Neden mi orada anime gibi Ninja Scroll artık? Anime gibi Saldırı üzerinde Titan ya da Bir Yumruk Adam çıktı ve onlar büyük bir hit. Ama sonra her sezon, anime stüdyoları hayat ayırın ve daha romantik ve dilim yapın. Gösterileri gibi Bleach, Naruto ve One Piece, neden studios bu yüzden tereddüt için bir aksiyon anime serisi?

+633
Christian Lundtofte 29 Mar 2011 06:10:10

Bu Japon blog yazıyor bir peluş "ウゴウゴルーガ" (Ugo Ugo Ru-ga).

Gösteri ile şahsen tanımıyorum, ama güçlü bir "böcek bir baba olduğunu düşünüyorum" (Oyajimushi) おやじむし, benzer mi? Her ne demekse.

Daha fazla arama, bu blog ve bu site katılıyorum.

Burada's bir resim bir peluş bebek görünüyor hemen hemen aynı, ama burun olmak oldukça uzun.

Ve burada's Bir Google Arama ile birden fazla görüntü için "おやじむし ウゴウゴルーガ" (Oyajimushi Ugo Ugo Ru-ga).

Görüntüler arasında, bu karakter kaynaklandığı yere manga gösteren Amazon bir resim:

Manga başlıklı おやじむしの人生 (人生いろいろウゴウゴ・ルーガ).

+613
Najat Ismail 27 Ağu 2017 02:39:58

Bacaklar

吉野口 飛鳥 坊城 浮孔-志紀-▽-尺土-----平野 c 新今宮) biz 大正--八尾/吉野 緞野
 >C 道王寺 için)< 道明寺
 c?橋本 天見---△--貴志 川西 高鷲-------池 için) 布忍 極樂橋
 1 X 2 Y 3
C) biz tam adı sahnede gösterilmez= 

Bu Osaka'da tren hatları şunlardır:

1 Kullanır kanji için Kişi İstasyonunda Wakayama yerine.
* Kullandığı geleneksel kanji


Eller

C 百合ヶ丘) biz 南多魔-西府-立川-奥多魔
>登戸<
狛江 豪徳寺 經堂-喜多見---下北澤
 1 X 2
C) biz tam adı sahnede gösterilmez= 

Bu Kanagawa-Tokyo'da demiryolu hatları şunlardır:

 • 1. üst bacak Odakyu Odawara Hattı: Yurigaoka
 • Değişimi (X): Noborito (erişilebilir doğrudan Odakyu Odawara Hattı, Nambu Hattı)
 • 2. üst bacak Nambu Hattı - Gaz Hattı: Minami-Tama, Nishifu, Tachikawa | Okutama
 • Alt 2-bacak Kitazawa Odakyu Odawara Hattı: Komae, Kitami, Kyodo, Gotokuji, Delik bulunmaktadır

Vücut

\神田 秋葉原 上野 巣鴨-池袋-----高田馬場
 ----▽---北千住- / \ 浅草 八潮-
三鷹-吉祥寺-新宿--代々木--千駄ヶ谷--飯田橋--御茶ノ水--濱離宮< 東京ガス
 \ / 新日本橋-△---錦絲町-新小岩-西船橋-東京タワー-津田沼-
有樂町/品川 五反田 水道局-恵比壽----澁谷
|
 不動前 芝公園
 1 X 2 Y 3 Z

Bu Tokyo'da demiryolu hatları şunlardır:

x bir istasyon
2 Temsil eder o, meguro'da üzerinde Yamanote Hattı. Ebisu ve Gotanda arasında, o, meguro'da Su İşleri bir büro
3 Temsil Tokyo üzerinde Yamanote Hattı (erişilebilir gelen Ochanomizu tarafından aktarılması için Chuo Hattı)
4 Temsil Higashi-Mukojima on Kas 24 Skytree Hattı ve Ryogoku üzerinde Chuo-Sobu Hattı. İkisini de yakın Tokyo Gaz var.
5 Tokyo Kulesi değil yere yakın Chuo-Sobu Line
* Kullandığı geleneksel kanji

Sonuç

Bir şey ifade etmiyor olsa demiryolu hattı gerçek. Ancak, kalın yerlerde vücut gibi bir şey:

 • Mesane yakın Su İşleri bürosu
 • Rahim yakınlarındaki Hamarikyu Bahçeleri
 • Tokyo Gaz yakınlarındaki kalın bağırsak
 • Tokyo Kulesi & Shiba Park vardır. eğlence yerleri

Referans: bir daha SFW, yeniden OP tarafından NEXİS YouTube

+520
Cortez Thomas 4 Eki 2012 19:04:11

Altyazı 6 ve 7 Bölüm ve Inuyasha izliyorum, Inuyasha Sesshomaru bir kılıç kardeşi ile savaşır. İngilizce altyazı "Tetsusaiga" ama açıkça てっさいが söyleyerek, "onlar" diyor. Neden bu şekilde altyazı yapıyorlar?

+504
Kittoes0124 10 Mar 2018 00:22:04

Tabii, bazı şeyleri atlamış üzerinde olmak zorunda (yokuşta Çocuklar) Sakamichi no Apollon son bölüm manga 2 tüm birimler dolu bir arkadaşım söyledi.

Atlandı önemli şeylerden bazıları nelerdir? Her ayrıntıya ihtiyacım yok, sadece kısa bir listesi gayet iyi.

+476
amass 17 Eki 2012 06:22:18

Dürüst olmak gerekirse, temel Evren düzeyleri elde etmeden elde edilemez eminim Sasuke kendi kardeşlerinden biri Ayrı bir şey daha travmatik ve tüm bu duyguları hiç bu kadar uzun bir sürede elde edebiliriz ne zaman biri anne babanın tüm klan ölümü (özellikle ölüm) inanıyorum.

Ve en önemlisi, sadece temellerini bilmeden matematik soruları yapamazsın. Yani temelleri, ben.e Yapmış Mangekyou uyanmadan önce mevcut olması gerekir :)

Ben buna inanıyorum sadece, Masashi kafasında ne olduğunu bilmiyoruz :P

+466
Dulaj 2 Mar 2012 06:09:12

Gelen Bayanposta madde üzerinde on üç koruyucu 13:

Teğmenler bölümü için icra memuru olarak fonksiyon veya nezaret günlük bakım-gün işlemleri sürüyor. Kaptanları ile birlikte, belirli bir takım atanmaz. Onlar genellikle sadece bilmek Shikai onların başta zanpakutousu, ama onlar hala ikinci en güçlü onların bölümü. Başka bir atanabilir kadar bir bölümü kaptan ölümü mümkün görevlerini ona yapma, kalkış veya diğer koşullar durumunda, Teğmen "yedek kaptan" olarak görür.

Bir Komiser atanması veya görevden alma yetkisine sadece ilgili bölümü, kendilerine Merkez 46 Odalarının desteği ile tanınan bir ayrıcalık kaptana aittir. Bu nadiren nedeniyle, hem de son derece sıra dışı kabul edilir ve ağır Merkez 46 Odaları tarafından hoş karşılanmaz olmak için yapılır, ancak Kaptanları tek bir anda birden çok Teğmen tayin etme hakkına sahiptir.

Bir Teğmen bir Bankai olması dolayısıyla, gerekli değil. O değil gerekli için ikinci en güçlü kişi takım olmak lietenant olarak tamamen kadar kaptan ata pozisyonu, ancak bu pozisyon genellikle verilen ikinci en güçlü kişi takımı.

Bir Teğmen olarak onu atamaya karar Form önemli bir faktör kolay onu manipüle onu yapan ona aşık olduğunu, gerçeği ile ilgisi yoktur.

Gelen Bayanposta madde üzerinde Momo Hinamori:

Gerçi normalde bu tür, öfke nöbetleri nadir Form onu öldürmek için onu suçladı oldukça tehditkar, böyle Kaptanı Gin İchimaru öfke gibi görünebilir. Süre hizmet olarak onun Teğmen, Momo büyük saygı ve hayranlık duyduğunu Form. O tapıyor ona noktadan bir mektuptan Form açar ona saldırı Hitsugaya, onun çocukluk arkadaşı, ve hatta sonra bıçaklanmış tarafından Form, o ilan Form olarak işletilen, ister Hitsugaya Kaydet onu. Form Sahte Karakura Şehri bir saldırı neden, Momo Form ve güçleri kasabayı savunmak için yardımcı olur, ama yine de özellikle ona Kaptan Form "olarak ifade eder.

Form diyor kendisi:

Form ile bir araya geldiğinde, göğsünden bıçaklıyor, ona ihanet, ve neredeyse ölür. enter image description here Form akıl arkasında neredeyse öldürme Momo olduğu için o inşa değil, mümkün olması için canlı olmadan onuistedi, ona bir iyilik tarafından öldürülmesinden

Zayıf olabileceğine rağmen, mücadele becerileri var. Sen-ebilmek okumak hakkında onun güçleri ve yetenekleri burada.

Sonunda, bir başkan yardımcılığı pozisyonu için randevusunu/Teğmen da onunla savaşmaya cesaret onun temelinde daha Form için daha kaptan diyebiliriz.

+429
DDiran 9 May 2015 21:43:51

Olarak görün üstünde bu cevap, bu [renk] Sahneler (Renkli Sahne, Kırmızı Sahne, vb.) içinde Monogatari serisi vardır bir parantez numarası altında romanlaştırılmış formun adı, rengi gösterilir.

Bunların bir listesi:

(OKUMA)KANJİ PARLAK SAYIDA ROMANLAŞTIRILMIŞ 
c あか için) (135) aka "kırmızı" 赤 
c くろ için) (629) kuro "siyah" 黒 
c しろ için) (4646) shiro "Beyaz" Beyaz 
c き için) (0303) ki "sarı" 黄 
c おうち için) (349) ouchi "leylak" 楝 
c あお için) (014) ao "mavi" 青 
c もも için) (372) momo "şeftali" 桃 
c もえぎ için) (469) moegi "yeşil ışık" 萌黄
c むらさき için) (039) murasaki "mor" 紫 

Soru: Ne sayıları ne demek?

Olasılıklar:

 • Renk kodları ile ilgili bir şey (ama bu pek mümkün değildir çünkü ikisi de "beyaz" veya "siyah" özel bir numara var gibi görünüyor)
 • Ya kanji, kana okumak için karakter kodu bir tür, ya da romanlaştırılmış formu (buna bir şey bulamadım ama)
 • Bizi şaşırtmak için Shinbo ile tüm akıllı bir aldatmaca olduğunu
 • ???
+414
Dra K 24 Tem 2018 16:36:22

Kang-Sung Goomonryong ile yaptığı mücadele sırasında bazı "ölümcül" bir hit aldı.

Her zaman onu havada atıp 142 et saldırılar, ilk örnek karşı yansıtma tekniğini kullanamadı.

Şarkıları çok büyük bir miktar aldı, sonra Goomonryong yani.. bir insan üzerindeki etkisini düşünün bir bina yok etmek için yeterince güçlü :)

143 Imo son isabet et daha fazla zarar neden olur.

+413
margo weir 25 Mar 2018 08:57:06

Anime hakkında emin değilim, ama mangada, İş Kuroiwa

protez ile değiştirildi sol kolunu kaybetti.

ve Yukinori Shinohara

ağır kan kaybı nedeniyle beyninde hasar ve sebze durumda sona erdi.

Kısacası, her iki karakter farklı şiddette sonuçlara yol açmış Baykuş ile hayatta, ama savaş vardır.

+325
user17765 5 Haz 2013 05:02:14

Bahsediyorsunuz "Yeni Kişi" bellek pratik bir sorun daha varoluşsal bir fikir daha. Vücuda yeni bir kafa yeniler olarak ana karakter başını kesti ve onu vücudu gösterecek olan Sato tehdit ediyor. Bu durumda, bilinç akışı ikiye böler.

Orijinal kafasını yaşıyor olması ve yeni başkanı varlığına şahit olacak. Yeni baş tanık olacak eski kafa öl Yeni kafa eski kafa görüyorum ama yeni kafa formu izlemiyor hatırlar.

Eski kafa yaşadığı, oluşturulan yeni anılar dallanma ve sonra bilincin başka bir yere gitmeyi akışı olmadan öldü bilinç akışı olacak. Açıkça eski kafa aslında kalıcı olarak öldü. Yeni kafa eski kafa anıların çoğu aslında pek bir önemi yoktur. Baş Sato ve yeni bir baş/Kişi yerini aldı konuşuyor olan eski Başkanı öldü.

Neredeyse, yeni bir kişi hemen hemen aynı kişi olurdu ama bu varoluşsal korkunç bir fikir.

Bu görüntüleyici bir şekilde ölen kötü adam izlerken...... bir tatmin düzeyi vererek sonunda Sato olur buradaki ironi, tabii ki, vardır.

+289
Calonthar 30 May 2015 21:15:32

Bu Kader dizi (ben sadece izledim Fate/stay night anime, hiçbir zaman oynanan oyun), ben anlamak kullarıyız aslında sadece bir yansıma, eski kendini.

Ama davanın Arturia (Saber) aslında var onun için benim anlayış, önce öldü yapılan bir anlaşma ile Dünya geliştirebilmek için çağırmış gibi bir Kul etmeye Kutsal Kase. Ama anime kurulması sırasında, bir rüya gibi konuşuyor ve ölür. Bahsettiği rüya dördüncü Kutsal Kase Savaşı katılım onunla ilgili bir araya geldi Shirou sahip, ama ne oldu sanırım?

Birisi bir bütün olarak bu senaryo hakkında kafam çok karıştı, bana yardım açıklığa kavuşturmak lütfen. Onun karakteri ile gerçek kapanması bu seriyi izledikten sonra hissediyorum.

+254
venables 10 Mar 2015 15:22:16

(Üretim öncesi bir model Oomori) Yamori önce işkenceye uğramıştır. İşkence gerçekten Yamori saç rengini değiştirmek için neden mi?

enter image description here

+204
peter carver 11 Nis 2011 03:07:51

İçinde bulundukları uçak mühür-dar kokpit kapısı olan Airbus A300-bir B2 ise, arıları uzak tutmak için mümkün ama olay sırasında açık olduğu anlamına gelebilir olmadı, olmalıydı. Hala arılar atlatmak için kokpite ulaşmak için geçiş olmalı, kabin, içinden nasıl başardığını açıklamıyor. Bu, gerçek arıların aksine, bu sihirli gulyabani olanlar eğer nerede olduğunu biliyorsan kolayca dodge yavaş ve mümkün olma ihtimali de var. Ya da belki, sadece çok fazla yeteneği var.

Manga orijinal ışık Roman olsa kabin bitiriyor konusunda herhangi bir ışık yok.

+183
Peggy Vasile 21 Şub 2015 11:38:02

Ne yazık ki verdiğiniz ikinci linki YouTube dan kaldırıldı bu yüzden bakamadım, ama düşündüğün Sailor Moon hangi sahneyi tahmin edebiliyorum verdiğiniz Tokyo Mew Mew bağlantı izlemeye dayalı olmuştur. Bu sahneler gerçekten de benzer.

Ancak, yaratıcıları serisi olmaz ihtiyacı için yorum benzerliği nedeniyle Sailor Moon öncülük türün takım mücadele mahou shoujo (sihirli kız) serisi. Bu önemli bir nokta işte bu arada Changzhou okyanus motor (söndürme ekibi) ile mahou shoujo. Sadece söyle Sailor Moon ve Tokyo Mew Mew var aynı tarz ve aynı hedef kitle değil neredeyse açıklamak onların büyük benzerlikler, çünkü bak ne kadar bütün gibi herhangi bir mahou shoujo serisi öncesinde Sailor Moon.

Önce Sailor Moon, uzun tarihi mahou shoujo serisi vardı genellikle YA bir kız olabilir bir dönüşüm içine büyülü bir sürümü kendine YA da sihirli bir kızdan başka bir dünya kim geçici olarak yaşayan bizim dünya ve kullandığı bir Dünyalı kılık dışında ne zaman o ihtiyacı için bir dönüşüm içine onun gerçek kendini için kullanmak güçlendiriyor. Her iki durumda da, hangi uydurdu için durumlar çoğu günlük olaylar için DEĞİL, dünyayı kurtarmak için gün verildi. (Sihirli kızlar yaşayan sadece büyülü dünyalar gibi Kero Kero Chime veya Akazukin ChaCha, yok teknik olarak düşüş içinde türün mahou shoujo çünkü herkes kendi dünya büyülü; bir mahou shoujo bir kız ile sihirli gücü genellikle olmayan büyülü bir dünya.) Aynı zamanda, orada bir uzun tarihin canlı aksiyon Changzhou okyanus motor (söndürme ekibi) serisi gibi Power Rangers. Sailor Moon ilk serisi hiç için bir araya mahou shoujo ile Changzhou okyanus motor: bir takım büyülü kızlar çalışıyor dünyayı korumak.

Sailor Moon manga shoujo manga Dergisi Nakayoshi, Kodansha tarafından yayınlanan koştu. Sırasında yıl-uzun vadede, Nakayoshi inşa edilen bu başarı ile tanıtarak daha fazla sihirli kız serisi, bazıları bir daha geleneksel tarzı (Kaitou St. Kuyruk), bazıları yeni-darp takım dövüş stili (Magic Knight Rayearth, ki bu da bir parodi RPG video oyunları), ve hatta bir parodi bir tür kendisi maskelenmiş olarak tipik bir mahou shoujo ay önce tanıtan bir arsa twist (Kart Esir Sakura). Bunların çoğu da büyük bir başarı ile bir araya geldi. Bir kere Sailor Moon tamamladı, Nakayoshi denemeye devam şans ile mahou shoujove met ile değişen başarı olarak hotel Ueno Dennougumi Pata-Pi, Siber Idol Vizon, vb.); belli ki, Nakayoshi asla Sailor Moon ve Kart Esir Sakura vermiş olduğu popülerlik neyse yüksekliği ele geçirdi.

Nakayoshi ile bu dönemde ortaya çıktı serisinden Tokyo Mew Mew oldu. Alınan yeterli popülerlik için hareketli ve nedenlerle onun belirli benzerlikler Sailor Moon şöyle devam tarafından aslında bu kadar geldi bu kadar çabuk üzerinde topuklu Sailor Moon; orada çok az mahou-shoujo-karışık-ile-Changzhou okyanus motor serisi henüz için yaratılmış to draw from: Sailor Moon oldu ana “ilham” için bunu söyleyebiliriz. Diğer bir deyişle, Tokyo Mew Mew Sailor Moon doğrudan bir sonucudur; Sailor Moon yenilik olmadan, Tokyo Mew Mew hiçbir şekilde var olur. Aynı manga dergisinde yayımlanmış, Yayınevi eğer Sailor Moon sadece bir kopyasını kar yayarlar eğer daha az umurunda olamazdı. Eğer benzersiz bir şey olsaydı, büyük; eğer böyle olmasa umurumda olmazdı. Aynı yayıncı olmak, ben telif hakkı ihlali "hakkında herhangi bir fikir çalmak" tarafından endişelenmenize gerek yoktu. Manga dergileri giderek daha ve daha fazla kar için yayınlama baskı (tarafından kanıtlanan gerçektir furoku [bedava] onlar vermek ile her konuda keskin bir şekilde düştü kalitesi bir yana dönemin Sailor Moon run), yani herhangi bir hit dizi alabilecekleri önemli. Tokyo Mew Mew yeterince iyi yaptı ve çok orijinal bir çalışma yapmaya gerek yoktu, sadece gün çalışmalarını Sailor Moon ve şarkıları yaptı ne kullanmak gerekiyordu. Özet, olur olmaz ortaya yaratıcıların Tokyo Mew Mew için yorum benzerlikler, çünkü temelde atari mae (当り前, belirli, açık). Yaratıcıların izleyen mahou shoujo Serisinin diğer yayıncılar gibi Ai Tenshi Densetsu Wedding Peach ya Tatlım Tatlım F (hatta daha Çok Tedavi franchise), yapmak yorumlar karşılaştırılması, ama olmaz düşmek onlara ne kadar zamandan beri kendi serisi var oldukça belli ki Sailor Moon esinlenen bir knock-off) ve Sailor Moon olduğunu hayal ederek ve sahibi tarafından kendi rekabet, bu yüzden onlar değil istemek dikkat çekmek için aslında.

+139
Narom Kuoch 12 Oca 2016 01:21:15

Başlık devletler, neden Süper Saiyan Moduna gidin Pan?

Vegeta soyundan kavga ederken Pan torunu dönüm Süper Saiyan son bölümde görüyoruz. Kadın Saiyan Süper Saiyan çevirmek mümkün değil mi?

+126
user62488 22 Eyl 2016 00:45:14

Kanji için üstüne baktım : 海外協力 yabancı/yurtdışında işbirliği/işbirliği anlamına geliyor.

+118
TOlIK 8 May 2014 20:51:01

Altın/Gümüş/Kristal ana karakter olurdu. Üretimi II o resmi adı (ve gayri resmi olarak bilinir Altın), ama adı verilen bir Nesil IV yeniden çevrimlerin Altın/Gümüş ve verilen adı Ethan.

+116
AleTed 20 Ara 2011 19:33:29
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil