Öldürmek Clovis Lelouch neden ve Cornelia?

Direnişe karşı operasyonlar yürütüyordu ve Cornelia de aynı şeyi yaptığı gibi Lelouch Clovis öldürdü. Ancak, Lelouch buna rağmen onu öldürmek için deneyin vermedi. Neden? Açık Clovis Lelouch annesinin ölümüyle bir ilgisi olmadığını yapıldı bile.

+352
user67251 16 Oca 2019 08:23:58
29 yanıtların

Mangada sadece yeni bir bedene bezler ama ölmek onun ardından canlandırmak şey kaybetmez olduğunu sanıyorum. Daha fazla anime çocuk yapmak için frendly sadece yere düştüğünü ve kafasını alev hariç) önce farkı unutmayın sürecinde ... giysilerini kaybetmek yaptılar. ... Giysilerini Loseing da daha fazla komik sahne bazı komedyen değer veren ekler.

+986
Iqubal 03 февр. '09 в 4:24

Naruto KURAMA veya herhangi bir diğer doğal enerji kaynağı OLMADAN gölge klon (bin) birden çok gölge klonunu yapmayı başardı. (AP 52) karuma yardım almayı bıraktı ve kendi başına rasenshuriken öğrenmeye başladı zaman. Erkeklerin çoğu yanlış burada başladı sanırım. Kyuubi onun iyileşmesi ama çakra uzumaki klan şifa yeteneklerini ve düzeyini unutabilirsin sahip oldukları arkasındaki ana neden olduğunu anlıyorum. Naruto kurama çakra olmadan klonlar korumayı başardı ve orada yamato Naruto'nun çakra tamamen boşaldığında kurama modu duracağını oldu. Kurama olmadan sanırım, Naruto her zaman sadece bir hafta eğitim (20 yıl) KENDİ büyük çakra seviyesi ile birden çok gölge klonunu kullanarak farklı jutsus öğrenebilirsiniz. HADİ BİZ BİRAZ KREDİ VER NARUTO!

+975
Simone 22 Tem 2012 20:56:08

Bu karşılaşmadan sonra, Jiraiya bir kaydırma içinde alevler mühür başardı. Bu tahrip ınn devam etti.

+898
Sean Jerald Villapuente 30 May 2017 02:16:06

Açılış ve animasyon Biten dizileri izleyici çekmek gerekiyordu ve bu yüzden yapımcılar yaptıkları ana anime aynı zaman uzunluğu daha fazla para koymak.

Her bölüm genellikle görsel efektler ve birlikte harika müzik ile dolu çekici bir eylem çok bir buçuk dakika var ve görüyorsun. Hızlı bir şekilde aynı basit tekniği ana parçası olarak hareketli olsaydı sıkılmak istiyorum nasıl düşünün. Az ya da çok bu tür OP veya ED gördüysen ana bölümü için kalma olasılığı olabilir.

Daha fazla insan kaynakları almaya anime ana parçası çizim daha, bu yüzden genellikle daha fazla kişi tarafından yapıldığını ve ana animasyon yapanlar farklı olabilir vardır. Çok doğal değil görsel stili farklı.

+884
Brendan Rejevich 10 Şub 2011 17:35:20

Bir oğlan ve bir kız, ve hatırladığım tek sahne olan mücadele bir robot onlar, penis topu ile robot kötü adam karşı karşıya biridir. Robot büyük bir atış ve yaşlı bir kadın "hızlı" diyor. Büyük bir yük ateş şarz olması için" zamana ihtiyacı var ve başka biri "ne yazık ki çoğu erkek için de bu geçerli"diyor.

Aynı sahnede başka bir satır: kız ve oğlan robot çok sıkışık olduğunu, çocuk kızlara karşı geri sürtünme ve beni dürtüp "ne soruyor?" Ergenlik ormanda büyüyen ağaç "gibi bir şey diyor. Tam satır hatırlamıyorum yıllar önceydi ve beni güldürdü.

+880
1blockologist 1 Ara 2011 06:41:34

İçinde Ressurection FGoku SSJ iken Mavi, ateş ile Sorbe ray silah ve patlama deler Goku. Nasıl, Goku normalde güçlü Ki saldırıları dayanabilir rağmen, kötü bir ışın silahı tek kurşunla yaralandı mı?

Goku henüz Ki onun kanal için herhangi bir yolu öğrenmek zorunda zaman bir çocuk olarak bile, çıplak derisinin Bulma kurşun yansıtıyordu.

Goku being shot at by Bulma in Episode 1 of Dragon Ball

+876
jon bondy 16 Ağu 2019 23:45:14

100 bölümde bir araya geldi sadece zaman oldu. Ejder oğlu Luffy onun sayesinde Sigara durdu. Luffy yolculuğuna başladığından beri hiç birbirleriyle konuştular rağmen, bu Dragon ve Luffy bir araya geldi bildiğimiz tek an.

enter image description here

+824
pavlocha 24 Tem 2011 05:52:22

Dolgu bölümlerde verilen bilgiler geçmişe bakmaktan çekinmeyin. Çamaşır suyu içinde, dolgu birkaç bölüm anime orijinal ve bazı manga uyarlanmıştır. Kaynağı ne olursa olsun, önemli bilgileri bu bölümde verilen değil, söz veriyorum. Eğer herhangi bir bilgi başvurulan ana arsa için önemsiz ve genellikle bağlamında anlaşılabilir. Eğer değilse, karışıklık kısa ve geçici olacaktır. (Bu birkaç dakika anlayış dolgu bölüm için harcanan zamana değmez.)

Durumunuza daha spesifik olmak gerekirse, ben 111 bölüm önce zaten Bount Arc dışında birçok dolgu bölüm değil. Birkaç kez daha sonra, ama seni yanıltır bir şekilde bahsetti. (Soul Society saldıran bir grup insan olduklarını içerik anlayacaksınız.) Bazı karakterler tanıttı, Kon insanlar gibi "" ama fark ettik eminim, pek bir şey yapmıyorlar. Sadece non-dolgu bölüm izleyerek ana fikri anlarsınız. Ama dikkat et, daha fazla çamaşır suyu içine almak gibi, daha fazla ve daha fazla bölüm atlama olacak.

+726
Big Ted 18 May 2018 23:56:51

Şimdi manga ve anime hikayesi çok yolu olduğu için sormak için oldukça işe yaramaz bu çok ani olduğunu biliyorum Ve de biliyorum. Çok merak ediyorum ama sadece. Yine anime rewatching ve Naruto Jiraiya adını bahseder kısmı görmedim.

+717
vladaballada 11 Oca 2019 13:42:08

Öncelikle; bağıran, bazı Taro heykelin üzerine Nami dayalı Brook gibi, Momonosuke fantezi dayalı (Samuray Dostum xD), Japonca anlamı Momo beri xD şeftali ve Helikopter için ben xD hatırlamıyorum biraz bazı benzersiz özellikleri ile Okamoto Taro karma sanat dayalı.

Aslanı burada gördüğünüz gibi Osaka Güneş Kulesi temsili olarak Güneşli de muhtemelen Taro sanatları dayanır:

Sunny figurehead based on this

enter image description here

+670
Rahaf Zuaiter 24 Oca 2013 22:16:20

Umarım bu çok konu dışı ama ben geçenlerde izledim Hibike! Tuba (Ses! Tuba), merak ediyordum da, acaba herkes biliyor burada bulabilirsiniz levha müzik için parça onlar oyun Yarışması. Özellikle, ben aradığın Hilal Dans ederek Namie Horikawa'nın (bilmiyorum eğer bu bir takma ad veya değil). Trompet çalıyorum ve gerçekten Kousaka solo denemek istedim. Eğer biri bana yardımcı olabilir eğer, o mutluluk duyacağız!

+621
Shara Lin 6 Nis 2018 01:56:51

Bu yanlış yerde yanlış zamanda bulunmuş isimsiz, şanssız zavallı bir birey oldu. Eğer sen izle bu Youtube video, onlar değil tamamen emin olan Devasa Titan yedik ya.

Ymir var!

...

Ve başkaları da var!

Ayrıca, okurken bu reddit post, insanlar Devasa Titan yedik onu çalmak onun ATILIM Dişli

Sadece rastgele bir kişi. Adamın umurunda değil, sadece eşyalarını çalmakla ilgili değillerdi.

Bu teyit görünce Devasa Titan giyen DÖNÜŞLER vitese insan formunda sahne zaman onlar kamp orman

+610
Brahim Moullablad 22 Kas 2013 14:58:18

Jenerik sonrası görüntü 26 bölüm sonunda anime var. Yukiteru Yuno ile tekrar bir araya gelir çünkü.

+598
CoolLife 12 Nis 2019 11:37:23

Hana-Saku İroha her zaman büyük bir kuş görünür

enter image description here

İlk başta tanrı gibi bir şey, ama hiçbir şey olmadı bildiğim kadarıyla düşündüm. Bu nasıl bir kuş böyle? rolü nedir?

+581
phreakocious 14 Tem 2011 13:54:17

Akemi Miyano aslında daha önceki bir olayda vardı, 13 bölüm, "Garip İnsan AVI Cinayet Durumda."

Anime bu bölüm ne manga göre, daha sonra Haritayı doğru hikayeyi takip yapmak için bazı şeyleri değiştirmek zorunda kaldılar olmadığını sorun.

Burada bir özet Dedektif Conan World Wiki:

Hikaye Cin ve Votka manga sürümü (yerine Okita daha) davanın dehaları ve örgütün varlığının Conan anlatabilen ve siyah elbise onlar Masami Hirota/Akemi Miyano gittiler. Ölümünden sonra dizi Haibara görünümünü Aı neden olan Shiho Miyano bu ihaneti tetikler. Ayrıca, Shiho Akemi kendisi ve kız kardeşi de atlanmış olan kuruluş, ücretsiz olduğu için talep olduğunda yukarıdan bir görünüm sağlar. Hikayesi, Bölüm 128 Siyah Kuruluş onarım için iki Milyar Yen Soygun Durumunda manga sürümü için benzer bir son ile yazılmıştır.

+567
corey 26 Şub 2012 17:58:54

Evet, bu Japon öğrencilerin test kağıtlarını işaretleri nasıl ayna oluyor. Anime gerçek hayatta Japonya'da ve işaretlenmiş bir test kağıdı örneği her görelim:

Yui Hirasawa's abysmal math test score

Sample of a graded arithmetic drill

Daire ve Haç göstermek doğru ve yanlış cevaplar, ama seni sık sık görmek onay işareti kullanıldığı yerde Haçlar kurtarmak için zaman ve çaba. Onay işaretleri vardır bazen sözde reten için rulman benzerlik için katakana yeniden, ama değil karışık ile dönüş marker reten bu açıklama Klasik Çin. Onay işaretleri çağıralım dikkatini öğrencileri için yanlış yanıtlar, hangi olmalıdır kontrol edin tekrar.

Onay işareti gibi bir hata işareti de görür kullanımında ülkeler gibi Kore ve İsveç, ancak sen bir araya gelen tartışmalar üzerine Reddit ve Wikipedia, orada gerçekten hiçbir evrensel standart işaretleme doğru ve yanlış cevaplar bile içinde bir ülke. Sınıflar işareti istediklerini seçebilir. Yanlış cevap kovmak çok fazla mürekkep atıkları, çok ucuza sadece yanlış cevaplara göre bir nokta çok etkilemişti bu okuldaki öğretmenlerimi düşündüm.

Bazen, belki de karşılaşma çiçek Daire, Çift daire ve üçgen işaretleri, hangi ifade, sırasıyla, mükemmel, iyi, ortalama (kötü) işi ile öğrenciler.

Hanamaru

+555
Jordan Reed 29 May 2019 15:13:15

Sırada ben tarama için farklı anime farklı tür, ben rastladım ile Yuri tür ve sonra da bulunan bir liste nerede anime içeren yuri tür. Ben şok görmek Cardcaptor Sakura liste olarak anime ile yuri gibi ek bir unsur. Cardcaptor Sakura bir çok kez izledim ama hiç manga okumadım. Tek şey geliyor aklına o olabilir olmak yuri unsurdu ve Sakura Tomoyo ilişkisi olarak en iyi arkadaşlar (ve annelerinin). Eğer Cardcaptor Sakura hala çocukken bir çok kez izledim beri yanlış değilsem, Sakura Tomoyo karşı Romantik duygular vardı, sadece ilişkilerinde dostluk duygusu, yani (ya da benim Gözden kaçırdığım bir şey oldu) somut sonuçlarının yoksa derin bir anlam vermedim. Ama hiç okumadım beri mangada gerçekten emin değilim. Bu bir gerçek ve eğer (anime ve manga) varsa, (herhangi bir bölüm veya bölüm) bunu haklı göstermek referans lütfen yani.

+552
Negro 11 Kas 2012 02:49:18

URU tarafından Freesia

^ FYI myanimelist Biten Tema bölümünde yazıyor https://myanimelist.net/anime/33051/Mobile_Suit_Gundam__Iron-Blooded_Orphans_2nd_Season

+551
Alexander Nok 27 Şub 2016 16:24:11

Indra ve Konu Sasuke ve Naruto benzer göstermek için olduğunu düşünüyorum. Indra'nın yapmış Sasuke aynı olması gibi. Ve bu Konu onlarla Naruto nasıl gördüğümüz gibi Gerçek Arayıcı Küreler miras.

+499
aseke97 12 Haz 2016 11:32:28

Çok ama Subaru ve Ram Rem aniden şeytan köpeği ile yapılan savaş sonrası ve Ark 3 başlar bittikten sonra gitmeye karar 2 Arc sonra bitmiş anime ve manga okuyorum. Soo maçı için manga bölümü olduğu anlamına mı geliyor? Ya da geç çıkacak? Ya manga bölüm var ama ben onları bulamadım.

+485
drishti ahuja 24 Ağu 2017 06:19:03

Belki Roger Çiğdem gitmeden önce hastalığını tedavi etmek Kureha ziyaret etti. Ya da Roger geri seyahati köy/ada onu kurtarmış olabilir.

Ben o kadar emin değilim hakkında onların ilişkisi vardır, ama onlar kesinlikle düşman beri Kureha gülümsedi zaman bildiren D hala yaşıyor,

Kureha recognizes Will of D

Hangi söyleyip bizi o bilmez Olur D ve ben eminim ki OP dünyasında, insanlar kim gerçekten biliyor hakkında her zaman ilgili Anlaşıldı.

+349
Matiss Bp 10 Ara 2019 19:06:29

Ne yaptığını ve Sıfır Requiem ne Code Geass R2 son bölüm, Lelouch öldükten sonra, Nunally elini dokundu ve aniden biliyordu. Bu Geass bir güç oldu?

+294
Safar JM 25 Eyl 2011 18:39:35

Tüm hükümdarıyım bağlıdır. Herhangi bir silah gerçek bir güç her zaman yapar.

Eğer Boruto ve Kagura yerine Shizuma olan Kisame savaşmış olsaydı, kesinlikle kaybedeceklerdi.

Kisame tabanlı saldırıları herhangi bir çakra onun işe yaramaz olduğunu ve onu yenmek için yedinci kapı açmak için gerekli Gai neden bu kılıç gerçek gücünü ortaya çıkardı.

Shizuma sadece kılıcı vardı ve neredeyse gerçek güç getirebilir.Bir süre kılıç ile artık eğitim olmuştu çünkü diğer taraftan Kagura daha iyi bir anlayış vardı. Yani gerçek gücünü biraz getirdi. Shizuma kayıp nedeni.

Duyduğuma kazanan Hiramekarei değildi Kagura ve Boruto oldu

+260
rjbullock 17 Eki 2014 02:08:59

"そらのおとしものFinal 永遠の私の鳥籠 " (Sora no Otoshimono Final: Eternal My Master) oldu serbest olarak 劇場版第2作 (ikinci tiyatro taksit) aşağıdaki ilk film "劇場版 そらのおとしもの 時計じかけの哀女神" (Gekijouban Sora no Otoshimono Tokei jikake no Angeloid).

Ne zaman açıklandı, duyuru olmadı belirleyen bu kesinlikle son film, ama yaptığım durum:

"第3期シリーズ"として発表しておりましたが 2 この度シリーズ作品ではなく...2014年に劇場公開することが大決定しました!!"

"Daha önce [sezon] üçüncü bir dizi olacağını söyledi olmasına rağmen, bunun yerine bir dizi bu kez 2014 yılında bir filminin olacağına karar verildi."

Bir üçüncü sezon TV anime vardı önceden beri söz olarak Mart 2012 sayısında, "月刊少年エース" (Gekkan Shounen Ace) Dergisi, ama film duyurusu gideren devlet orada olmayacaktır daha fazla TV anime sonra, ikinci film yerine.

Hiç bir film ya da LİTVANYA açık ifade edilmiş olmaz olsun son üretim olması için tasarlanmıştır, ama filmin adı anlamına gelir. Onlar-ebil var kullanılan terim 完結編 (kanketsuhen, son program bir dizi) başlık veya duyuru için açıkça devlet hiçbir planları üretmek için hiç bir aşağıdaki çalışma, ama öyle değil yani.

+250
John Michael Hailey 27 Şub 2015 08:09:14

Doğru, Kisara aslında belirttiği gibi aşağıdaki pasajda sadece normal bir insan olduğunu

Rentaro olay yerinde şaşkın baktı, titriyordu. Tendo Sivil Güvenlik Ajansı en güçlü üyesi olduğunu Kim düşündü? Mekanize bir asker yeteneklerine sahip olan kendisi miydi? Lanetli Çocuk insanüstü fiziksel güçler tezahür eden veya Enju? Her iki nitelikleri olan ya da Tina? “Baba, hayır! Herkes buradan en tehlikelisi o!” Kisara müdahale için gittiğinde Kohina Kisara hakkında ne bağırdı Tina ve Kohina mücadele etmek üzereyken Operasyon Meç İtme, önceki gece, bu. Kazanmak ya da en azından Tina karşı iyi bir mücadele edebileceklerini Kohina düşünce ve maçı devam etmeye çalışmış olsalar da, şu an Kisara müdahale etti, uzakta kılıç soktu. Eğer Kisara mücadele olsaydı bir dezavantajı çok az olduğunu Kohina bile, bir Başlatıcı, anlaşıldı. Kisara, sıradan bir insan karşı.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (Işık Roman) 4: İntikam (p Benim. 204). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Yani Kisara ise sadece normal bir insan o Kohina kadar güçlü bir Başlatıcısı bile onunla dövüşmek istemiyor aslında çok güçlü, çok güçlü. (Benzer Rentaro için) Tendo Dövüş Sanatları çok genç yaşından beri eğitilmiş ve Tendos intikam peşinde onu kendi gizli tekniğini birkaç geliştirdi bile.

Çok güzel, Rentaro adam onun öğrencisi baktı, bir ürperti bastırmak mümkün aynı zamanda kalbinin derinliklerinden düşündüm. Duruşu tek bir açılış değildi, ve bıçak onun ulaşabileceği sahalara adımını attığı an, kesmek olurdu o belli Rentaro kılan bir şeyler vardı. Rentaro gizlice cebinden akıllı telefon aldı ve LCD ekranı baktı. Neredeyse Okula gitme zamanı gelmişti. Yakında hareket edeceğini söyledi. Sadece düşünürken, bekle onun için neredeyse hiç gerek yoktu. Kisara yumuşak ve net bir sesi çınladı üfledi. “Tendo Dövüş Sanatları İlk Tarzı, 1 Numaralı” kın çaldı Çizim Kılıcı ve kılıcı bir şimşek hızıyla kınından çıkmış oldu: “Tekisui Seihyou.” Eğik çizgi son derece mütevazı bir whoosh yaptı. Ama beze sarılı Kisara—oyulmuş ahşap bir hedef önünde hedef üst yarı yıkıcı bir patlama ile parçalanmış ve parçaları dojo duvarına çarptı. Kisara ve hedef arasındaki altı metreden fazla bir mesafe vardı en şaşırtıcı şeydi. Rentaro gulped. Kınında tarafından çekilen kılıç artı silahşör kol ve adım uzunluğu uzunluğuna eşit olduğunda hızlandırmak için mancınık bir kılıç çarpıcı mesafe. Ancak, Tendo kılıç-çizim tekniği bundan daha fazlası vardır. Üç kez çarpıcı mesafe onun eteğinin o Rentaro Kisara teknikleri her gördüğü gibi değildi, ama biliyordu. Ve bu üç yıl önce gelen veriler...

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (s. 13-14). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Şimdi, (ya da kara Gölge) kılıç Yukikage onun hakkında pek fazla ışık romanlarından birini ortaya değildir, geçit altında hakkında en çok bilgi içerir

O zaman fark etti. Rentaro her zamanki kılıcı kullanıyormuş düşünce-pratik kılıç çizim, ama siyah kın ve taban ve kırmızı kablosunu benzer görünüyordu rağmen, bu gerçek bir kılıç vardı. “Kanlı bıçak, Yukikage, değil mi?” “Doğru.” Kisara durdu ve ona baktı gibi, tozunu kını gitti ve pencereden gelen güneş ışığı tuttu kadar. Sabah güneşi içinde kalmış, bıçak üzerinde dalgalı öfke desen ışığı dağınık, baktı ve hepsini çeken bir cazibesi ile dolu. Kisara kılıçla dalgın bir biçimde baktı ve mırıldandı, “Satomi, ne ‘kanlı bıçak’ anlamına gelir miydim?” “Hayır...” “Zen İçinde, hayatın karşısında tasarruf kılıç değil; tüm insan yanılgısı olumsuzlar. Bu...tüm Tendos, Satomi avlamak olacak kılıcıdır.”

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (p. 15). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Ofiste Tina ile mücadele sırasında ancak, Kisara kınından çıkmış bıçak kaysa Rentaro çelik sesi duyduğu açıkça belirtildiği

“Kisara! Kat... kesin.........!” Aniden harekete elinde kılıcı ile sıçrayan arkasından Kisara hissedebiliyordu. “Tendo Dövüş Sanatları 8 Üçüncü Stil, Sayı Çizim Kılıç—” derin nefes odasını zamanda ikinci bir hava yarattı. Tüm gürültüsünden ateş etti gerekmez miydi sahip olması mümkün duyuyorum, ama Rentaro olduğundan emin olabilir duydum ses çelik sürgülü dışarı kın. Çabuk Gidin “Unebiko Yuusei, Yukikage!” Hemen sonrasında meydana gelen felaket neredeyse fiziksel bir fenomen olabilir. Vizyon Rentaro alan parçaları bir dizi içine, ve birlikte iki yarık olmak buz çatlama sesi kesilmiş gibi hissettim, tüm odanın etrafında her yöne oyulmuş kesikler vardı.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (p. 108). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Hiç Yukikage Varanium yapılmış olduğu açıkça belirtildiği göz önüne alındığında (ışık romanda her zaman bıçak/silah Varanium Kohina kılıç gibi olduğunda bahsetti ve boyama ve muhtemelen (katana) sıradan bir Samuray kılıcı olduğunu, Tendo aile içinde nesiller için yapılmış bir de olsa varsayabiliriz yukarıdaki pasajda çelik söz verilir.

Yani, sonunda Kisara doğal olmayan yetenekli bir dövüş sanatları ustası olduğunu ve Tendo Kılıç stili gerçekte var olan herhangi bir stil daha (fantastik) tehlikeli çok daha basit görünüyor. Bu yüzden (ve yere) silah kesmek için dövüş sanatları yetenekleri vardır. ve Yukikage herhangi bir özel mülkiyet.

+122
Naveen Kumar 10 Eyl 2013 18:28:29

Madara bir Rinnegan için sol gözü uyanmış olduğunu gördük. Ama Nagato iki göz nakli olduklarında Rinnegan var.

Madara Uchiha nasıl Nagato Rinnegan için verdi mi?

+114
bsd 23 Ağu 2016 03:56:15

Hasır şapkalı bir adam Balık adam Adası yok etmek olan Fishman Island Arc sırasında, Coral hill Bayan Shyarly olduğunu tahmin etmişti. Bayan Shyarly öngörü asla başarısız söylüyorlar. Başka bu şapka giyiyor Luffy dışında düşünemiyorum.

Nasıl bunu Luffy? İlk etapta, ada kurtardı çünkü böyle bir şey yapacak biri değil. Ayrıca, Fishman ısland doğru Kırmızı Çizgi ve Mariejois altında yatıyor. Yani Balık adam Adası yok Dünya Hükümeti, Mariejois başkenti yok demektir.

Soru:

  • Nasıl bunu Luffy? (Mariejois ve Kırmızı Çizginin altında yatıyor, çünkü kaderinde o varsa)
  • Bu başka bir hasır şapka adam olabilir mi? ya da onu tahmin sadece yanlış?
+103
Tim Hilt 20 Eyl 2014 10:47:14

Sonra izlerken Fairy Tail (2014), Bölüm 11.

Erza ölmez, ne hit alıyor. Animasyon, kanı değil olması gerekiyordu orada. Çizgi romanda, Erza animasyonda bu bölümü onlar düzenlenmiş iken sağ omuzun Kagura var slash isabet oldu.
enter image description here !
enter image description here !+31
shiv shankar Saini 21 Oca 2012 19:38:50

Filmi "tek Başına" film olduğuna eminim. Ancak eğer film anime boyunca izlemiş OLSAYDI, muhtemelen bir Ara 17 bölüm sonra, eğer Wolfwood Wolfwood bunu birlikte seyahat ettikleri zaman 17 bölüm kadar ara Vash bile hangi kafa "İğne lakabı" olarak Vash çağırıyor fark ederseniz olur.

+26
PrinterLogic 28 Haz 2013 00:38:46
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil