Kyoukai no Kanata anime ışık Roman adapte yakından mı?

Ben izledim Kyoukai no Kanata anime. Eğer anime yakından ışık romanından uyarlanmış mı diye merak ediyordum.

+688
Joshua Webb 18 Eki 2011 11:50:05
36 yanıtların

Goku turnuva ile ilgili optimizasyon hakkında endişeli değil. Sadece ileriye doğru büyük bir güç ile insanlarla tanışmak ve onlara karşı sınırlarını test bakıyor.

Ayrıca, birçok kez oldu gösterilen birçok kez (biliyorum olacak almak için bu kavrulmuş) o Goku var olmak emin üzerinde onun gücü ve hatta giderek savunmasız saldırı sırasında savaşlar. Ayrıca, onun eğlenceli etrafında yüksek hızlarda uçmak için.

Yani, kesinlikle gerekli kadar anlık iletim kullanmıyor ve bu arada trene ihtiyacı olduğunu düşünmüyor.

+970
Jose Nabielsky 03 февр. '09 в 4:24

Hindistan'da tüm DTH sağlayıcıları kanal taşıma ücretini ödeyemeyen olarak Canlandırma ihraç edildi, var.

Ama kabloluda izleyebilirsiniz

 • 324 Hathway Kanal
 • 381 Fastway Kanal
 • 278 DigiCable Kanal
 • 158 Kerala Vision Dijital TV Kanal
+941
Natrocks 1 Kas 2019 01:27:36

Hala şimdiye kadar açıklığa kavuşturmak için bir şeyler vardır.
Şu anda, paramecia ya da logia olabilir.

Logia çünkü ne kadar esnek o ve hayatta kalan sonra kesim tarafından Kanun.
Paramecia çünkü o olabilir gibi Macellan kim üretir zehri onun vücut ancak dönüşüm onun vücut için tamamen yapılmış bir zehir. Her ikisi de sadece onların bedenlerinden malzeme üretmek. Yasa belki çünkü çok kalın mukus onun saklamış olabilir bu çok ince ve esnek bir vücudu kesme kurtuldu.

+925
EranGeo 25 Eki 2013 18:39:42

Madara yoktu aslında vermek için Nagato. Nagato gençken Madara Nagato Rinnegan üzerine nakledilen, onun bilgisi olmadan.

Madara fiziksel hayatının sonuna kadar yakın Rinnegan elde etmişti. Bu yüzden onun vücudunu bitmek üzere olduğunu bir gün ölmek olurdu karar verdi. Daha sonra canlanması için bir plan olarak, Uzumaki birey üzerine gözlerini nakletmiş. Bu Nagato oldu. Uzumaki klanı büyük çakra rezervleri için bilinen, bu yüzden Rinnegan kullanıcısı orijinal gücünü içine çakra seviyeleri nedeniyle dokunun olabilir.

Yani çocuğun bilmeden genç bir Nagato Rinnegan içine onun nakletmiş, bir gün hayata gözlerini Nagato Madara geri yüklemek için kullanmak niyetinde. Eğer Nagato bunu yapmak için olsaydı, ancak, Madara onun adına ve rehber Nagato bu nihai hedefe doğru hareket etmek için bir ajan gerekir. Madara bekledi, başka birini bulmuş olabilir kadar onu hayatta tutmak için Heykelin Şeytani kendini bağlama.

Sonra kalıntıları buldu Obito ve Nagato onu hayata geri getirmek için İlahi Yaşam Samsara kullanmak neden olacak karar verilmiştir.

Kaynak: Naruto Bayanposta

+856
grandgenya 20 Oca 2013 22:47:19

Şeytan meyve tadı berbat.

Bu bir meyve yemiş olduğu gördük birkaç olaylar tarafından kanıtlanmıştır.

Hukuk (bölüm 706) meyve yediği zaman: Law eating the Ope Ope no Mi

Ve Kaku Ushi Ushi no Mi Model yiyor: Zürafa ve Kalifa Su sırasında Awa Awa no Mi yiyor 271 (Bölüm) 7 Ark:

Kaku and Kalifa saying "This Tastes Terrible!"

Aynı sahne sırasında Jabra bok gibi tadı olduğunu söyleyerek yemek için onları ikna etmeye çalışıyordu:

Jabra saying "It tastes like crap. Crap!"

Temel alan birkaç örnek insanlar yeme ve dedi ki tadı bok gibi ben kesinlikle cevabın sorusu nasıl onlar tadı: Aksine kendi normal-meyve meslektaşları, onlar tadı çok kötü.

+855
RyujiOhta 25 Ara 2015 20:25:47

içinde Hyperdimension Neptunia Re;Doğum, BÜYÜCÜLER sorar Partisi olmadığını olsaydı bulduğunuz Doktor Gözyaşı Popper. tam olarak nedir?

+776
beingalex 18 Tem 2011 10:31:24

Mangada biraz ilgi gösterdi 9 yaşında bir kızım var, ama onun yaş için uygun olan sorun bulma serisi geçiriyorum. Yerel Kitabevi bizim kimse herhangi bir tavsiye sunabilir. Uygun bir şey bulmak ona yardım etmek için kullanabileceğim bir çocuk dostu bir iz veya başka bir kaynak var mı?

Kişisel görüşüm çok uygun olarak kabul edilir ne sarılmış olan açıklama: tanıyorum. Gerçekten benim istediğim kendim için bir yargıda bulunabilirim bu seçenekleri daraltmak için bir yoldur.

Benim tercihim fiziksel kitap için ama dijital seçenekleri keşfetmek için hazırım. Crunchyroll uygulaması bir seçenek olabilir Olası yinelenen soru bildirim görüyorum.

+750
Relja 5 Kas 2012 14:38:57

Anime yeni bölümleri gördüm ve düşündüm:

Ben Hashirama ile savaşından sonra Rinnegan hakkına sahip olmadığını anlıyorum, ama yine de, o savaştan iyileşmesi bu kadar uzun olacağını tahmin edebiliyorum. Hayatta kaldı ve Hashirama hücreleri ile (ve şimdi) dünyanın en güçlü shinobi en güçlü Uchiha ve eğer istediğiniz zaman, istediğiniz ne başlatabilirsiniz neden (Obito ona şans var çünkü) birini beklemek miydi? Sonsuz Mangekyo Sharingan ile, Akatsuki gibi bir organizasyonu inşa edilmiş ve sadece Obito gibi gölgelerde oynamış olabilir. Bu şekilde bir öğrenciyi aramak için zaman olabilir, ve aynı zamanda, örgüt üyelerinin Madara Gedo Heykeli, yönetmek ve Gedo Heykeli gücünü çalmak için, yani içindeki Kuyruklu Hayvanlar ile mümkün olduğunu unutmayın) ölmeden önce Bijuu toplama Rinnegan onun uyanana dek, çok daha güçlü olduğunu, yaşına rağmen olabilirdi Kuyruklu Hayvanlar için arama ve onları yendikten sonra, "bitkisel hayatta tutmak" olur.

Sonra öğrenci için Rinnegan pass-> Rinne Tensei-> dirilen Madara gençliği ve geri gücü, artı Kuyruklu Canavarları zaten onun elinde vardır. (BELKİ öğrenci bile kurtulmuş olurdu ve ikisi de Rinnegan sahip olabilir) - hayır Bana Yapılan plan için düz yol>.

+748
89500088109 19 Tem 2019 19:36:22

Tumblr Pokemon "Bilim" göre, bir charizard kuyruğu alev sıcak tutar. Alev olmadan, charizard hayatta tutmak için yeterli vücut ısı üretmek için başka bir yolu yoktur çünkü donarak olacaktır. Alev ben charizard kuyruğu ucunda değil çünkü. Vücudu, içinde onun geçtiği bir gaz akışı nedeniyle yanıyor. Kuyruk alev gibi yanan gaz geri kalanı tutar, Eğer dışarı çıkarsa o ateşi, yangın geri kalanının dışarı gidiyor, çok. Charizard sağlığı ve duyguları belirtmek de oluyor, ama bu çok önemli bir şey daha bir yan etkisinin daha fazla olduğunu düşünüyorum.

+733
Nathii 29 Kas 2016 08:27:12

Adı Sud

Sadece bu görüntüleri karşılaştırın

Sud

Opening

btw google Arama ilk sonucu oldu :)

+697
yogmel 10 Mar 2018 03:55:20

Birini okumak veya dizi seyretmedim beri benimkinden daha iyi bir cevap verebilir eminim.

Köpek circle Japonca bir cümle değildir. Bakıyorsunuz Japonlar wiki makale, bu söz bir Inu no Kai (犬の会), veya Toplama Köpekler. Onları, bu nedenle "köpek" adı diyor sebebi ne olursa olsun bir köpek gibi Natsume için acele ediyorum o youkai içme kulübü olduğunu söylüyor.

Başlığı "toplama" kısmı çok iyi bir çeviri olduğunu sanmıyorum "daire" olarak tercüme olduğunu tahmin ediyorum. Daire kullanılır Japon başvurmak kulüpleri gibi bir "anime club", ama değil tercüme üzerinde de geri İngilizcede aynı anlamda. Adının açıklanmasını uygun bir isim yapmak için büyük harf olmalıydı bence. Yine de, eğer böyle bir terim atıyor olmaları, bir dizi açıklanmıştı sanıyorum.

+665
user198905 22 Şub 2019 12:53:41

Mühürlü kullanarak minato ölüm mühür nerede kurama olan ruhunun diğer yarısı . zaman görüş minato benim bunu öğrendim Üçüncüsü de onun gibi bir şeyden bahsetti mi ve orochimaru ölüm mührü kullanan bazı bölge içinde sonsuza kadar mücadele orochimaru. Belki minato bu alanda "mücadele" sırasında kurama yarısı kontrol etmeyi öğrendim.

+653
Alexbomba 3 Eki 2013 22:22:26

Ayrı

Sol Göz : Tsukuyomi (güçlü genjutsu) Sağ Göz : Amatarasu (siyah alev)

+628
Simon Barnabas 24 Mar 2011 04:14:37

Her yerde bunu arıyordum ama Kuro ve Keita o kadar yaklaştık sonra biraz can sıkıcı olan manga sadece anime versiyonu hakkında bir şey bulamadım. Yani sadece bir ilişki gelişecektir ya da sonsuza kadar arkadaş mı acaba?

+602
Bryan Michael 6 Oca 2014 01:36:09

Kitabım için cevaplar buluyorum. Marleyans ve Eldians arasında bir savaş var ama biraz yardım arıyordum savaşın neden olduğu ne mangada söyledin değil.

+584
gurehbgui 3 Haz 2019 22:47:39

Non Non Biyori image

Non Non Biyori (のんのんびより) bir manga tarafından Atto hakkında Hotaru İchijou, bir beşinci sınıf öğrencisi Tokyo kim var uyum sağlamak için ülkenin hayat ne zaman o hareket için kırsal köy Asahigaoka. Manga 2009 Kasım ayında başladı ve 2013 Ekim ayı itibariyle 6 birimler yayımlandı. 2013 sonbaharında bir anime uyarlaması aldı. İkinci sezon açıklandı.

Bağlantılar:

+549
RP87 20 Oca 2016 15:19:43

Fullmetal Alchemist 17. bölüm Rewatching: Kardeşler, "cesedi birkaç kez Maria Ross' hapishane" bilezik "" gösterilir. Bilezik Edward sahne ve karşı karşıya Mustang üzerinde göründükten sonra bile kırık olduğu gösterilmiştir. (Ross, binanın içine kaçar sonra Havoc kaldırır sonra gösterilir.)

Maria Ross' prison bracelet

Bu durum göz önüne alındığında, bunun (ilgili makamlar tarafından) Ross olmayan bir şüphe olmamalı. Bu veya Mustang muhtemelen Ross öldürdü? için bir nedeni var beri (özellikle Ross'un diş kayıtları otopsiyi yapan adli tıp etkili bir şekilde "Mustang ile işbirliği" olduğu için daha önce çıkarıldı beri) sadece bi bitti mi?

+528
ETataurov 6 May 2017 14:59:17

Naruto zaten Asura çakrasını ve Sasuke'nin Indra'nın çakrası vardır.
Altı Yolları Sage onları kendi çakra verdi mi?
Ya da birlikte kendi yapmak için erimiş olan Sasuke Naruto ve Asura çakrasını için Indra'nın çakrasını verdi?

+525
Asep Syarip Hidayat 20 Kas 2017 04:55:28

Bütün köy yandı mı? Kıza ne dersiniz? Her şey bana oldukça eksik görünüyor. Biri sonunu açıklayabilir mi?

+522
petEEy 30 Eyl 2012 08:29:43

Herkes Acı Tendo Yolu anlaşılan Hava Kontrol vardı neden biliyor mu? Sonra gücü tekrar bahsedilmiyor Jiraiya tespit etti. Hava durumu hakkında iki shinobi Jiraiya yakalar konuşmak gibi "ya Rab Acı" onu engeller, ama okuduğum çeviride, Ağrı "Biri yağmur benim hile var diyorsa," olarak neden olursa. Ağrı yağmur kontrolleri olsun, ne olursa olsun bu olabilir ne kadar mantıklı bir açıklaması var mı?

+496
Cynthia Warren 29 Eyl 2011 10:11:02

Gelen SAO Wiki:

Başka bir oyuncu daha vardı (Akihiko) o Akihiko sonra fark olarak Kirito gerçek kimliğini üzerinden 75 yerde görünce, SAO sırasında Akihiko için en mutlu andı.

- Sigara Kawahara tarafından Kunori Fumio olarak düzenlenen üçüncü popülerlik Yarışması Q&A oturumu, 2005

+438
Zozzy 7 Eyl 2010 16:22:08

Bölüm 20 Tokyo Ravens...

Natsume ölür. 21. bölümün başında, (Natsume tanıdık olan) Hokuto böyle bir şey çözülmesine ya da yok ya da görünür. Ancak, 21 ve 22 bölüm, Touji (at) Yukikaze sürme görülür. Bu Yukikaze verilen de Natsume tanıdık, neden yok Yukikaze mi?

+434
Vishal Khopkar 11 Kas 2019 08:41:08

Ben Rin ama Rin Şeytanın oğlu olarak bilinen her yerde söylüyorum 19-20 arası nasıl sonunda olduğu gibi Yukio gibi seri değil sonra olabilir

+375
user95513 3 May 2016 06:57:35

Yani Dragon Ball Heroes Vegito Süper Saiyan 4 Goku Süper Saiyan 4 Vegeta füzyon sonra ortaya çıktı. Ama bu Vegito orijinal Süper Saiyan 4 dönüşümü aksine SSJ2 gibi elektrik kıvılcım bir Süper Saiyan 4 bir dönüşüm var. Süper Saiyan 4 Vegito dönüşüm biliyoruz aynı Süper Saiyan 4 dönüşümü ya da yeni bir dönüşüm/ yükseltme?

Orijinal SSJ4 dönüşüm

enter image description here

Dragon Ball SSJ4 dönüşüm Kahramanlar

enter image description here

+363
Dwane 28 Haz 2014 15:48:30

Bölüm 1 Ore no nounai sentakushi ga, Gakuen Love-comedy wo Zenryoku de Jama shiteiru (veya NouKome veya NouCome ya da başka ne isterseniz çağrı), bir bölümü olarak komik montaj insanları yapım seçimler tarih boyunca, orada bir dağcı:

A mountain climber faced with two choices

İlk seçimini everest'e Tırmanmak "dir. McKinley" ve ikinci tercih Mt memnun Olacak". Karadeniz". İlk seçenek olarak gösterilen, ve sonra, muhtemelen Dağı'nın zirvesine ulaştığınızda ediyor. McKinley, Naomi bağırarak "!".

Kim gelecekti?

+356
Audrey Hinton 4 Ara 2011 23:22:43

(Bölüm 9, 3:42) Maria Ross göre, tüm Devlet Simyacıları Büyük askeri rütbe eşdeğer taşır.

Ross: "State Alchemists have the military rank equivalent to major, and all."

+322
lavros 25 Ağu 2010 18:01:01

Yasal Uyarı: çoğu Uchihas aşağıdadır yaşıyor şu anda. Naruto serisi, sadece Sasuke, Itachi ve Obito hala hayattaydı. Bu Boruto içinde, Sasuke ve Shin, başka bir Uchiha tanıttı. Diğerleri (canlı olarak, duh) Naruto ve Boruto serisi tanıtıldı Uchihas vardır.

Evet, yukarıdaki cevapların hepsi doğru:

 1. Sasuke Uchiha
 2. (Sasuke karşı mücadele öldü)ıtachi Uchiha

ve (SPOİLER):

3. 3. Shinobi Dünya Savaşı ağacın altında olan Madara Uchiha (kayıtlı Obito, muhtemelen kısa bir süre sonra öldü)
4. Obito Uchiha (istemeden ölümü sahte, 4. Shinobi Dünya Savaşında ölür)

Ama hala bir kaç tane daha vardır o düzgün tanıttı değildi:

 1. Shisui Uchiha (hakim önüne gelecek bir gözlerini aldı, Shisui Ayrı diğer gözü Emanet etti, sonra da intihar etti.)
 2. (Sasuke ve ıtachi'nin babası Fugaku Uchiha
 3. (Sasuke ve İtachi annesi)yeni Uchiha
 4. Tüm Uchihas (gerçekten değil bir Uchiha)Indra Otsusuki, ama atası
 5. (Madara kardeşi, Madara)dışarı İzuna Uchiha İzuna gözlerini de aldı
 6. (Boruto kadar bilinmeyen, Shin Orochimaru Uchiha tarafından üzerinde deneyler
 7. Yeni, Naka, Naori, Rai gibi diğer insanlar, vb. Uchiha Klanının savaş tarihinin Uchiha (önemli karakter).

Bak, birçok Uchihas ama en çok Naruto ve diğerleri tarihi etkilendiğini alakasız ya da önemli değildir.

+279
gam3 27 Nis 2015 16:19:31

Anime ve manga gördüğüm kadarıyla Magi için hemen hemen aynı hikayeyi izleyin. 1. sezon sonunda Ali Baba'nın kişiliğinde bazı değişiklikler yaptılar. Bazı insanlar berbat olduğunu savunuyorlar. Ancak, bu reddit kullanıcı meblağlar o kadar mükemmel (Spoiler)

Anime ilk sezon sonunda, Alibaba fesat içine düşüyor. Bu olay aslında mangada olmaz. İki araç arasında önemli farklar vardır bunun dışında. Biri diğerinden daha iyi değildir, ancak her ikisi de hemen hemen aynı bir hikayeyi anlatan insanlar tartışır. Alibaba karakter allak bullak oldu, ancak hala kişiliği ile birlikte gidiyor bu şekilde bazı insanlar düşünüyorum. Dünyanın pek çok Diğerleri karanlığa düşmemesi için bu kadar acımasız olduğunu kaldıramadı bu anime düşüşünü tasvir etmek için kullanılan bir fikirdi. Bu Alibaba diğer insanlar hakkında derin umurunda değil nerede dizi boyunca görülen genel tasviri ile birlikte gider. Bu ilk arc neyin Alibaba çöl sümbülü içine Budel ile önceki düzenlemeye rağmen düşen çocuğu kurtarmaya karar verir gibi erken görülebilir. Alibaba Diğerleri umurunda, eğer onlarla doğrudan seri boyunca bağlı olmasa bile, ne kadar çok sayıda başka örnekler de vardır. Anime sadece ayrıca sadece yardım vermek bir görünüşte büyük doruk serisi olsun başka endişelendirici olduğunu düşünürsek final arc bir anime bu olabilir ya da olmayabilir zorunda kazanılmış bir netice.

Kaynak: Reddit : Magi : Anime ve Manga farkları
İlgili: Farklılıklar arasında anime ve manga sürümleri Magi: Labirent Sihirli

+271
rcbarnes 20 Kas 2013 19:31:40

Öncelikle, kesik kuş kafesinin kendisi. Haki sahip olmayan bir kişi kafesi dokunamaz bile. Eğer dokunmaya çalışırlarsa yaralanma olabilir.

Bir kanıt burada: Chapter 788-Page 14 Zoro söyledi onlara doğru hareket fabrika çünkü fabrika yapılmış deniz taş (Kairoseki) olarak belirtilen bayanposta ve bağışıklık için kesileceğini tarafından iş, ama almak yerine sürükledi. Yani bu kesim normal insanların sorunu çözüldü. Ama ne Haki sahibi olan insanlar?

Bu iş parçacığı tarafından oluşturulan Doflamingo ince yeterli olması neredeyse görünmez ama güçlü yeterli dilim kayalar, ağaçlar ve hatta göktaşları gibi başına bayanposta.

Kuş kafesinin kesmeye teşebbüs eden kimse yok. Kimse denemedi beri, muhtemelen Fujitora, Zoro, kesilmiş olabilir Trafalgar ve Bastille gibi kılıç ustaları tarafından kabul oldu.

Yıkılmaz olan Bartolomeo engelleri benziyor.

+259
Academia Wizard 10 Oca 2016 21:24:22

Bu Yuri anime shounen aı Buz üzerinde mi? Anime izlemek istiyorum ama benim fikrim hisler veriyor. Fikrim büyük bir hayranı değilim, bu yüzden eğer bir fikrim varsa bunu bilmek istiyorum.

+216
Kelly Lamb Havlik 13 Kas 2010 07:29:08

Göre bu cevap, Kurome büyük olasılıkla bir şeyler söylemiş boyunca hatları "Abla, sen gibi Bakabon" ya da "Abla, sen duymadım Bakabon?" verilen içerik.

以前このスレで妹を斬るの回のアカ斬る劇場でアカメとクロメが話してて クロメが最後に何て言ってたのか?って話題があったが あれは多分 "お姉ちゃん バカボンみたいだね"か"お姉ちゃんバカボンって知ってる?" のどちらかだと思う yapmak.

Tensai Bakabon başka bir haritayı adını biri gibi Akame, yoktu öyle bir yere yeterince yakın ekran süresi için başlık karaktergibi oldu

Sonunda Haritayı çaldı ve ana karakteri olan Bakabon sorun babam.

Yani aslında, Kurome sadece alay Akame için gerçek olduğunu dikkat çekeceğiz tarafından bir destek karakteri (Kurome kendini), üçüncü kez.

+174
isranails 20 Nis 2012 02:24:04

5 sayısı var Ejder avcıları eğiten binlerce, ama önemli olanları () vardır. (İgneel (Natsu), Grandine (Wendy), Metallicana (Gajeel), Skiadrum (Rogue) ve Weisslogia (Sting).) Orada da Acnologia, yapma toplam 6 ana ejderhalar. Diğerleri bir yeri vardır, ama bu hatırlamaya değer canavarlardır. Acnologia Özellikle. Diğer küçük olanlar, ama arsa gerçekten önemli olduklarını sanmıyorum. Bahsedilen isim sayısı 13 ama.

+155
tk0221 19 Nis 2019 14:45:43

Eğer dizide gerçekçilik belirli bir düzeyde empoze etmeye istekli iseniz, o zaman böyle bir filo gerçekten de, İkinci Dünya SAVAŞI döneminde deniz Harp standartlarına göre saçma olurdu.

İkinci Dünya SAVAŞI, bir donanma için ateş gücü en büyük kaynağı, büyük gemiler, öncelikle savaş gemileri ve uçak gemileri vardı. Bu gemiler için gerekli büyük miktarda kaynaklara işlet - Kaga, Zuikakuve Kongou her şey binin üzerinde personel on-board. Etkili bir şekilde çeşitli durumlarda kullanılan, deniz muharebe, barikatlar, suya yakın bir yerde düşman askerleri bombardıman için olabilir.

Ama, bu tür büyük gemiler 19. yüzyıl: torpido beri bilinen ölümcül bir zayıflık vardı. Bir savaş gemisi kolayca uzun bir mesafe uzakta zayıf düşman tekneler batırabilir. Örneğin, Kongou's 356 mm silah vardı maksimum menzili 35 km (etkili menzili vardı biraz daha düşük, ama yine de oldukça uzak. Ancak, düşman kuvvetleri çok sayıda küçük tekneler, her silahlı torpido, o olurdu zor için savaş için aşağı çekmek tüm bunlarla göreceli olarak daha yavaş bir silah. Kesinlikle, bazıları vurabilir, ama yeterli sayı ile etkili bir şekilde onları almak mümkün olmaz. Uçak gemileri biraz daha iyi bu konuda ücret, ama çok zırhlı torpido herhangi bir tür endişe vardı-gemi veya denizaltı taşıyan ve düşman ateşi başlatma veya temelde saldırı yeteneği sakat olan iniş, uçak engelleyebilir.

Yeter gemiler, düşman kuvvetleri kolayca ilerlemek için içinde etkili menzil torpido ateş (hangi bağlı modelinin torpido, ama etrafta 4-8 km için ortak bir torpido tarafından ABD Deniz Kuvvetleri). Uzun büyük gemi ağır hasar başa çıkmak için, muhtemelen batmasını bile kabul etmedi. (Örneğin, kruvazör gibi) küçük düşman gemileri de hızlı bir şekilde işaret eden savaş gemileri ve uzun menzilli) uçak gemileri ana avantajı kaybolur kendi silahlarını, kapsama alanına almak için bir yaklaşım olabilir. Torpido gemileri (bazı noktalarda tüccar/balıkçı gemileri bu amaç için kullanılan, ve sadece birkaç kişi tarafından gerçekleştirilmişti dönüştürülmüş bile), ama onların az sayıda daha büyük savaş gemileri ve uçak gemileri için ciddi bir tehdit olacağını çok küçük olabilir, bu kötü bir strateji gibi görünüyor, unutmayın. Böylece, büyük gemiler küçük gemiler çok hızlı bir şekilde başa çıkmak için büyük bir gemi yaklaşıyor ile başa çıkmak için bir yol gerekir.

Bu Destroyer icat edilme sebebi. Destroyer (küçük boyutu göz önüne alındığında) nispeten ağır zırhlı vardı, öncelikle kısa için kullanılan son derece hareketli küçük gemiler büyük gemilere eskort için taktik muharebe menzili ve. Küçük gemilerin torpido tekneler ve diğer sürüleri dışarı-yeterli sayı ile büyük gemiler manevra yapabilecek olsa atış menziline ulaşmadan önce onları durdurmak ve onları alır mısın, bunu bir tehdit değillerdi. Bir destroyer gibi Fubuki olur genellikle sadece kullanılan savaş karşı diğer deniz kuvvetleri. Onların orta kalibreli silah olabilir hala kolayca outrange (maksimum menzil 18 km) torpidoları ve olurdu bir tehdit yaklaşıyor kruvazör gibi. Bir destroyer sadece gerekli 200 civarında personel, ve daha sadece düşman torpido gemileri yok, genel olarak oldukça çok yönlü olduğundan: taktik pozisyonlar, keşif tutan, düşman gemileri torpedoing, (aslında sadece sualtı torpido bot) düşman denizaltı ve anti saldıran Hava saldırıları, misyonu ve mevcut ekipman ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanılabilir. Destroyer lavabo en kötü durum senaryosu bile, bu yine de önemli daha çok büyük gemileri kaçmak için mücadele ya da takviye için beklemek için zaman kazandırır.

Genel olarak, İkinci Dünya SAVAŞI sırasında herhangi bir büyük gemi en az bir destroyer eşlik ediyor olacak. Özellikle önemli gemiler birden fazla destroyer desteği alabilirsiniz. Yani, bir filoya 2 uçak gemisi, bir savaş gemisi, 2 hafif kruvazör (Kitakami ve Şenocak vardır açıklandığı gibi torpido kruvazör, ama bu sadece bir tür hafif kruvazör silahlı öncelikli olarak torpidolar ile), biz bekliyoruz diye en az 5 veya Destroyer, ve hatta daha fazla. Bir gerçek hayat örneği, Japon filosuna de Savaş Doğu Solomons olduğunu aşağıdaki rakamlar, hangi oldukça tipik bir savaş bu size:

 • 3 taşıyıcıları
 • (Aslında ışık taşıyıcısı)1 deniz uçağı ihale
 • 2 Savaş Gemisi
 • 16 kruvazör
 • Ham sayıda kombine üstünde 22 gemi daha 25 muhrip
 • Birkaç küçük/non-combat tekneler

2 taşıyıcı, 1 Savaş Gemisi, 2 kruvazör filosu ve 1 destroyer karşılaştırıldığında oldukça saçma; büyük gemileri çok fazla kaynak koyarak ve onları korumamız için yeterli değil. Küçük gemiler bir sürü böyle bir filo için büyük sorun teşkil eder. Böyle bir filo, mükemmel hücum yeteneği gemi sayısını verecek olsa da, özellikle iyi savunma yetenekleri olmazdı, ve (aslında cam top) düşman saldırıları için cazip bir hedef olacaktır.

Buna ek olarak, amiral gemisi herhangi bir operasyonda en önemli gemisiydi. Operasyon Komutanı amiral gemisi vardı, ve sakatlayıcı ya da amiral gemisi batıyor ki hasar düşmanın moral, ama aynı zamanda iletişim ve strateji sadece. Nispeten harcanabilir olmak, bir destroyer gibi tasarlanmış bir gemi yapmak kötü bir fikir olurdu. Düşman kuvvetleri büyük olasılıkla destroyer hedef ve filo eğer battı ise, genellikle geri çekilmek zorunda ciddi bir sorun olacağını.

Genellikle, amiral gemisi, verilen herhangi bir operasyonda en büyük gemilerden biri, lavaboya zor olan, operasyonda diğer gemiler için moral yeterince iyi savundu ve güçlü. Amiral gemisi küçük bir gemi muhtemelen hem de kolay bir hedef olmak bakımından sorun olurdu. Süre orada birkaç durumlarda bir yok edici olarak amiral gemisi ameliyatı, bunlar genellikle sadece durumda bütün filo oluşuyordu sadece Destroyer veya orijinal amiral gemisi de ağır hasar devam (örneğin, Savaş Guadalcanal).


Tüm söyledi, Bu hiçbiri gerçekten çok Kancolle evren için geçerlidir, en azından oyunda. Destroyer ağırlıklı olarak taktik, defansif bir rol vardı, ama oyunun savaş sistemi bunu taklit etmek çok fazla bir şey yok. Oyunda, (kaçırma ve hız) Destroyer avantajlarından en onlara özellikle benzersiz değil; fazla kaybı olmadan daha büyük gemiler ile Destroyer değiştirebilirsiniz. Bu olacak tabi büyük mühimmat ve yakıt maliyetleri, ama bu değil mutlaka kötü bir strateji veya bir düşman güçleri herhangi bir şekilde istifade eder.

Gerçekten, bir kez ilerledikçe yeterince oyun bile daha dengesiz hale filoları sıradan. Daha sonra misyonlar Destroyer ve kruvazör gibi zayıf gemileri ile karşılamak için giderek daha zor ve daha fazla ateş gücü gerektirir. Oyun ayrıca yakıt ve cephane tüketimi nispeten önemsiz hale gelir kaynakları ile yeterince cömert. Bir savaş getirebilir gemi sayısı (gibi düşman vardır, kaynıyordu strateji her türlü önleme) sınırlı olduğundan, genellikle sadece savaş gemileri ve taşıyıcıları dağıtmak için üst düzey görevler için daha iyi olur. Böyle büyük gemileri ciddi hasar alacak eğer iyi hazırlanmış iseniz, nispeten nadir ve bazı strateji ile aslında batan onları hiçbir riski yok. Eğer bir şey, tek bir destroyer savunma zayıf halka olur, aksi takdirde iyi bir savaşta tek bir destroyer kaybetmek büyük bir zafer olarak görülebilir olduğu gerçek dünyanın aksine, oyunda düzenli olarak deneyimli Destroyer atmak için göze alamaz.

Ama eğer (oldukça makul olan) ağır hasarlı bir seviyeye ulaşırsa geri çekilmek zorunda olacaksın destroyer amiral gemisi yapma oyunu amiral battı neden olabilir beri bazı koruma teklif eder. Amiral gemisi için başka faydaları da olmuştur, örneğin tesviye ve saldırılar yerine diğer gemileri vurmak için bir şans vardır. Amiral gemisi olmak hem büyük hem de küçük gemiler için stratejik avantajları vardır, ama her durumda bir destroyer filosu amiral gemisi gibi zayıf bir gemi yapmak için deli değil.

Bu strateji, deli ya da imkansız, en azından şimdi Kancolle evrende savaşlar hakkında bildiklerimizi dayalı düşünmek-evren neden iyi olan bir şey yok sanırım. Oyun, gerçekten de, uygun koşullarda olmaz. (Oyun neredeyse hiç bir hikayesi vardır beri) anime herhangi bir açıklama ile bize sunulan değil, ve orijinal bir hikayesi vardır, bu yüzden orada herhangi bir cevap bulabiliriz. Ama gerçek, İkinci Dünya SAVAŞI döneminde deniz savaşları bağlamında, gerçekten böyle bir filo yapmak için çılgın, mantıksız bir karar olurdu, ve böyle bir filo hiçbir tarihsel örneklerdir.

+103
Paul Brodersen 6 May 2017 23:53:29

İnsanlara yardım etmek, birinin takdir için bir kahraman haline geldi. Sadece eğlence için kahraman kulübü katıldı. İnsanlara yardım etmek, isim veya başka bir şey için içinde bir istek vardı. Sadece çaresiz insanların yardımına ihtiyacı vardır. İnsanların sorunları hakkında düşünüyor ve onlara yardım eden birisi olduğunu, ama bunu kimseye söylemedi. Ne yaptığını biliyor. Komik gibi görünüyor, ama içinde derin, bir şey ne olursa olsun buna izin verdi.

+80
Quentin Wright 4 Ara 2013 07:09:37

Bu etiketin gereken tek olması için kullanılan sorular hakkında manga ve anime bağlaç ile disney. Sorular hakkında animasyon filmler ait Filmler.SE.

Daha fazla bilgi için:

+27
raffy 14 Ağu 2010 23:30:03

Ben izlerken Hunter x Hunter serisi ve ben de bir fan Tek Parça anime. Bu iki anime var olan gücü biraz benzer olduğunu fark ettim.

Bu benzerlikler fark ettim:

 • Ko içinde Hunter x Hunter biraz benzer Silahlanma Haki içinde Bir Parça sağlayan kısmı bir vücut olmak çok daha güçlü.

 • Gyo ve Tr de benzer Gözlem Haki hangi sağlar kullanıcıya gördüm yaşam enerjisi gibi Usopp gördü ve algılama/sense çevrenizdeki insanlar içinde belli bir dizi.

 • Ren ve aynı zamanda En muhtemel benzer Fatihler Haki hangi yıkmak amaçlı bir rakip. İçinde Hunter x Hunter, Ren ve En yaptım aradan biraz irade karakter dizisi ediyorum.e Killua.

Eğer Nen Haki ile ilgili ise, o zaman bu teknikleri için gerçek dünya bir açıklaması var mı?

+11
mountaincloud 2 Mar 2016 01:22:06
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil