Ne (resimde soldaki kızıl saçlı kızı görüyor) adlı gözlerin bu tür vardır?

Gözleri sürekli resimdeki (Kırmızı saçlı kız) ve ben kısa bir an için hayal kırıklığı tasviri olarak değişmez olan karakterden bahsediyorum, bu karakterlerin çoğu çok yavaş ve sessizce konuşun. Söz konusu karakterlerin ortak özelliklerinden bazıları konuşma monoton bir şekilde ve hemen hemen hiçbir zaman gülümseme örneklerden Bir non non biyori, Chihaya Megumi hizmetçi X servisinden gelen kanal, Renge gelen Tooru vardır enter image description here

+753
Gitta 15 Mar 2015 20:36:59
33 yanıtların

Starlight breaker aslında çevresi enerji toplar - Nanoha ya kendini, ya da diğer büyücüler tarafından/savaşçılar tarafından geride.

Yani temelde bu gibi çalışır:

 1. Etraftan gelen bir topun içine enerji toplayın.

  enter image description here

 2. Nanoha onu harekete topa vurur.

  enter image description here

Genellikle bir savaşta, tüm büyücülerin büyüleri kullanarak bir sonucu olarak arkasında aşırı enerji bırakacaktır. Yani starlight breaker çok fazla enerji birikmiş zaman uzun bir savaş sonuna en güçlü.


O dedi, Nanoha Starlight Breaker kullanabilen tek kişi değil. Özellikle o yakalanan linker çekirdeği olan bu yeteneklerini kazanır çünkü Nanoha A'nın sonuna geliyor güçlendirmek.

+974
VladL 03 февр. '09 в 4:24

Oldukça açık normalde ninja sadece tüm normal insanlar gibi aynı ömrü yaşamak için bu kadar anime ve manga olun. Buna rağmen istisnalar vardır.

 • Olması son derece yüksek/yoğun çakra. Burada en önemlisi bu ünlü olan uzumakis vardır. Senju bunlarla ilgili olsa da ben yaşlandıkça ya da yoğun bir çakra olan Senju okuduğumu hatırlamıyorum. Bu Uzumaki bu yetenek ve uzun bir ömrü olduğu belirtilen tek klan vardır.
 • Hile. En iyi örnek, burada Orochimaru var. Zaman ve zaman ve tekrar tekrar yeni bedenler alarak ölüm aldattı. Oponents onun kalbini çalan Akatsuki adam olmak başka.
 • Ek bir olasılık Jashin inanç var. Bu tarikatın takipçileri Ölümsüzlük kazanabilir. Eğer belirtmiş olmama rağmen, bu sadece yaşlılık ya da sonsuz güç tarafından ölümsüz anlamına gelir. Böylece sadece bir olasılık olarak sayıyorum.

Bu örnekler asla eğer o hala normal bir ömrü ya da uzun bir kişiydi doğal ömründen daha uzun bir yaşam olan hiçbir ninja belirtilen yere (ve oldukça eski Madara bir Uchiha) dışında.

ÇOK uzun yaşayan 6 pathes adaçayı not burada birinci nokta: eklemek için bir not olarak, kuyruklu canavarları kendilerini 6 pathes adaçayı (etkin ölümsüz) ve annesi (ben ve normalde doğal daha uzun yaşamış olsaydı bilinmemektedir açıklamaları daha fazla veya daha az ghostlike gibi sayamıyorum iki oğlu).

+957
123040 21 Şub 2013 05:35:11
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bu Yozakura Quartet V Lila F olurdu: hana no uta

İnsanlar ve iblisler birlikte var olduğu bir kasabada, barışı korumak için normal bir polis gücü yetmez. Benzersiz gençler Hiizumi Hayat Danışmanlık Ofisi, fantastik dörtlü girin, her biri inanılmaz bir süper güç ile yetenekli! At daha fazla bilgi edinin http://myanimelist.net/anime/18497/Yozakura_Quartet:_Hana_no_Uta#Mjd5m0HjSkT8qkkb.99

Bu çiçek çünkü yanağında Lila onun söyleyebilirsin

+946
Akshat Mahajan 24 Tem 2012 08:31:17

Yorumlarınızı, bir orta olarak birleşme ve Anti-Climax kullanımı sevmiyorsun anladığım kadarıyla. Sarsıcı olsa da, Anti Climax doğru kullanıldığı takdirde büyük olabilir.

Anticlimaxes eğer seyirci beklentileri bozulma noktası (örneğin, düş kırıklığı Kesme gibi) mizahi amaçlar için çalışma tarz daha ciddi bir yorum olarak da temizse iyi çalışabilir. Eğer Fos kasıtsız ise, ancak, ya da yazarın amacı sadece seyirci için yeterince açık değilse, sonuç ciddi bir izleyici hayal kırıklığı olur. Dikkatli olun.

Bu sorunun kök nedeni gayet iyi TV Mecazları üzerinde tartışılır bence.

Tüm anticlimaxes kasıtlı ama. Çoğu zaman, hikaye bir köşeye kendisi yazar söylemektedirler. Diğer zamanlarda, planlı çözümü sadece mantıksal bir kıyasla mantıklı olmaz yazan anladığında neden oldu. Bazen, çok iyi iletişim kuramam yazarlar ekipleri meydana geldi. Hikaye Ark planlanan çözüm amaçlı arsa cihazı yazılır olabilecek başka bir yazar tarafından geçersiz olur. Bazen, film ve televizyon durumunda, bütçe kısıtlamaları veya beklenmeyen iptal olmuştur. Kasıtsız anticlimaxes tek çalıştığını göstermek için oldukça nadirdir, genellikle göze batmayacak şekilde geri gitmek ve bazı önemli anlarını uygun doruk noktası ayarlamak için yeniden bir şans olmadığı uzun seri halinde gözükür.

Harika bir hikaye için hayal kırıklığı sonlara yol açabilir bulmuş gibi gözüküyor, yukarıda belirtilen sorunları Manga ve Anime sektöründe böylece oldukça yaygındır ve.

Kaynak: Sen oldum uyardı TV Mecazları link. Anti Climax

+919
Real Estate Lawyer 29 Haz 2016 06:25:59

Anime ikinci sezonu başlaması ile, Tokyo Ghoul önceki birkaç bölüm rewatched ettim. Herkes 12 bölümün sonunda çalan şarkının adını bilen var mı?

+917
esyana 14 Ara 2017 22:53:58

Gerçekler doğru alalım:

 1. Sasuke Orochimaru öldürmedi. Orochimaru Sasuke aklına girip kontrolü ele almaya çalıştı, ancak başarısız oldu. Dolayısıyla "kapalı" içine aldı.
 2. Orochimaru Sasuke içinde yaşamaya devam etti, onun çakra tüm tükettikten sonra bu yüzden, Sasuke Orochimaru dizginlemek için başarısız oldu ve sadece Ayrı kalıcı olarak onu tekrar mühürlemek için) kurtuldu.
 3. Orochimaru'nun Lanetli Mühür verir ona enjekte onun yılan sage çakra. O lanetli işaretini veriyor insanların içinde mühürlü bilincinin bir parçası var (çok Minato ve Kushina Naruto ile yaptığı gibi) ona izin verir.

  Nedeniyle aslında Orochimaru'nun bilinç hayat içinde olan Herşey, ve sonra besleyen bazı etinden Kabuto (who bulunan Orochimaru'nun ve Hashirama hücreleri), bilinç parçasıydı mümkün korumak için kontrol ve bir vücut. Ayrıca, Kabuto kendi hücreleri tüm emici, hayatı olduğu gibi güç ihtiyacı olan bilgiyi almak için, kurtarmayı başarmış.

Aslında, eminim ki eğer o öldürdü şimdi, o ölür (sürece o bazı yedek kopya/hücre/ne olursa olsun gizli başka bir yerde beklemek için bir sonraki enayi bulmak ve uyandırmak).

+868
twomass 30 May 2014 13:35:15

Sadece meraklı bir düşünce son zamanlarda vardı. Naruto kavgalar çok olmuştur ama eğer gerçekten başka bir kişi öldürdüyse hatırlamıyorum.

+833
svensky 3 Tem 2019 23:03:58

Evet. Paragus olduğunu söyledi gereken bir güç seviyesi 4200. Ayrıca, Paragus tarar Artışı Gezegeni Vampa zaman o bir çocuk, o bir güç seviyesi 920.

+832
Navz 13 Haz 2010 03:12:33

Bu aşağıdaki bölüm sadece Fairy Tail anime değil, manga mevcut olan içerik listesi. Bu liste bölüm tanımlı olarak anime özel olarak Fairy Tail Bayanposta

Kompakt, verdiği bölüm: 19, 69-72, 74-75, 125-150, 204-218, 221, 223-225

Galuna Adası Arc

 • Bölüm 19 - Zor!

Daphne Ark

 • Bölüm 69 - Call of the Dragon
 • Bölüm 70 - Natsu Vs. Gri!
 • Bölüm 71 - Dostluk kazanacaktır Ölü
 • Bölüm 72 - Fairy Tail Büyücüleri
 • Bölüm 74 - Wendy'nin İlk Büyük Görev?!
 • Bölüm 75 - 24 Saat Dayanıklılık Road Yarışı

Yıldızlı Gökyüzü Ark anahtarı

 • Bölüm 125-150 - bütün Bu arc anime özel

Eclipse Göksel Ruhlar Ark

 • Bölüm 204-218 - Kazık Benim Hayat Konukseverlik İnanıyorum
 • Bölüm 221 - Beyaz Gümüş Labirent
 • Bölüm 223 - Kemokemo Geldi!
 • Bölüm 224 - Yeri Sen Gelmeden Önce
 • Bölüm 225 - Gök Gürültüsü Adam

Serisi şu anda biter Bölüm 235

+819
Samsquanch 9 Mar 2013 08:06:10

Manga Touga açıklaması

Manga üçüncü hacmi, birlikte ikinci düello öncesinde, Utena Touga sorar:

Neden bu kadar çok istiyorsun? "Güç dünyanın devrim" ... hiç anlamamışımdır.

Bu Touga yanıtı:

Oh. Bu kadar kolay. Tenjou, bir yabancı olduğunu hiç hissettin mi? Bu aşağıya bakın, üzerine ... sanki başka bir dünya, çok uzak gelen gerçek bir? Bizim gerçek dünya var bir yerde başka. Biz tüm istemek olsun dünyaya geri yani biz nihayet geri dönmek için Bizim en derin canlarından. Bu dünya biz mesken gibi bir yumurta ... Bir küçük dünya kaplı bir sert kabuk. Piliç olacak ölmek, doğmamış, eğer gelmez mola ile kabuk ... Ölmek olmadan hiç bilmeden o bir kuş! Eğer biz don sonu dünya kabuk, biz öldürülmesi olmadan ötesinde doğmuş, bilmeden biz olabilir sinek! Ve ben istiyorum uçmak. Bu yüzden ben devrim dünya ... bu Yüzden ben olabilir kendimi!

(İtalik orijinal metin vardır. Noktalama bazıları bana ait.) Bu şu anlama gelir: içinde Utena manga, bu "güç devrim dünya" değil, mutlaka fiziksel güç. Daha doğrusu, dünyada kendine uygun bir yer haline getirmek mümkün ediliyor.

Benzer bir yorumu anime için başvuruda bulunabilir?

Anime biraz komplo manga ayrılmaktadır, ama bu yorumu "devrim anime kendi tartışma açıklığa kavuşturmak yardımcı olur." Sık sık Öğrenci Konseyi üyeleri de ki bir dizi gösterilir ediyoruz:

Eğer yumurta kendi kabuğunu kırmak yapamıyorsanız, bir piliç ölü doğanlar ölecek. Piliç ediyoruz. Dünya yumurta bizim. Eğer dünyanın kabuğu çatlak etmezsek, doğmak olmadan öleceğiz. Dünyanın kabuğu parçalamak! Dünya devrimi!

Bu Touga mangada ne diyor ikinci yarısı çok benzer. Burada dünyanın üstesinden kendini gerçekleştirme ve aynı kavramdır. Ayrıca, öğrenciler sonra anime Mikage tepki dertlerini anlattıklarında "tek seçeneğin dünya devrim olur." — hisse elemanın "devrim dünya" için kişisel nedenler.

Nanami Touga yerine geldiğinde, sırayla bir varyant ortaya koyuyor:

Eğer yumurta kendi kabuğunu kırmak yapamıyorsanız, bir piliç ölü doğanlar ölecek. Özgürlük odası ve kafesi. Gökyüzünün enginliğinde vermeden, her iki kız için bakım. Dünyanın kafes şut! Dünya devrimi!

Bunun anlamı daha az hemen açık, ama yorumların daha önce tutarsız görünmüyor.

+815
nhazean 29 Ara 2016 00:08:24

Orada Pokemon üretimi hakkında bir röportaj ve açıklama yaptılar. İfade için "beyaz delik, beyaz bir gelecek bizi bekliyor çevirir". Bazen, ancak, aynı zamanda "parlak bir gelecek bizi bekliyor tercüme" olabilir. Bu bir sözcük oyunu, çünkü beyaz ve delik kısmı kullanmak istediler bu yüzden. İçinde kara delikler olan takım Roket ve beyaz delikler, roket ve uzay, anladın mı? Roket uzaya gidiyor ve uzayda kara delikler var, ama beyaz renk olması lazım beyaz delik oldu. Bu hiç mantıklı, o zaman bir yorum bırakmıyorsa ve diğer bir deyişle çalışacağım. Ne yazık ki, artık görüşme bulmak, ama bu yardımcı olur umarım.

+743
neverlight13 2 Kas 2015 01:58:34

Çiçekler ile sahneyi hatırlıyorum çünkü aslında birkaç yıl önce tekrar ziyaret ettim. Şov adı Tosho Daimos, ya da "Star Kuş" olarak İngilizce yerelleştirme.

Dünya'nın en umutsuz zamanı. Kahramanlar için bir zamandır. Ve bu muhteşem animasyonlu yakıtlı roket özgürlük için nihai savaş olduğunu!

Bu Starbirds Dünya gezegeni istila etti. Tek umudumuz Kelly ile yıkılmaz cyborg robot pilotlar kim cesur genç bir yıldız savaşçısı yatıyor gibi görünüyor. Ama bekleyin! Starbird isyancıların büyüyen bir güç Kral Oban kendi baskıcı yönetimini devirmek için mücadele ediyoruz. Ve Kelly ile birlikte, yani Dünya Starbirds ve insanlar bir gün özgür olabilir güçlerinin Kral Oban hain dizgin bir galaksi kurtulmak için bir araya geliyor.

Ben 44 bölüm olan TV Serisi, tamamını görmedim ama İngilizce dublajlı olan VHS film olarak yayınlanan TV Serisi düzenlenmiş bir versiyonu gördüm. Emin değilim eğer bu aynı şey gibi ne Anime News Network listeler "Tosho Daimos film".

Çiçekler ile sahne filmde yaklaşık 30 dakika oluşur:

enter image description here Çocuk belirttiği gibi yaprakları üst ve sarı altında pembe.

enter image description here Bir çiçek tarlasında "Kelly" ve "Erica".

+701
Subham Dash 29 Haz 2019 02:22:55

OVA serisinin 3. bölümde Julius Kingsley yıkanmış bir Lelouch aslında olduğu ortaya çıkıyor. beyin yıkama ancak Julius bu tamamen beyin yıkama ve "Lelouch" geri dönmeye çalışıyor çalışmıyor bir işaretidir gözü cluching trende görüldüğü gibi biraz dengesiz. kısa bir süre sonra onun Geass ama R2 başında kapalı olması gerektiğini de gösteren bir ortaya çıkıyor

Lelouch Reappeaering

+622
Arjee 21 Şub 2015 08:55:01

Köprü inşaatçısı tezgahın arkasında bir silah var ile dalga yay bağımsızlaştırma sakura aslında markete gose. Ya da en azından mangada var.

+562
user3055952 5 Eyl 2011 02:32:56

Büyük olasılıkla, onu öğrenmek ancak kullanabilir.

Simya ve Alkahestry esas güçlerin kaynaklarını farklı diye. Olarak belirtilen üzerinde Bayanposta madde üzerinde Alkahestry:

Alkahestry Xing ülkede kullanılan Simya biraz farklı şeklidir. Alkahestry Simya hem pratik ve amacı farklıdır. Oysa Amestrian Simya tektonik kaymalar enerjisi ve bilimsel pratik yönden Türkiye'nin önemli uygulamaları manipülasyon köklere sahip olduğunu iddia ediyor, Alkahestry Dünya'nın kendisi bu enerji ile damarlarında akan kan mı geçer her şey besleyici mecazi arazi için aşağı dağların tepesinden akan (Yaşam Enerjisi), ki sürekli bir akım olan konuşuyor "Ejder vuruşu" denen bir kavram olarak belirlendi.

Hiçbir zaman açıkça ifade etse de Alkahestry ve Simya Geçidi kullanmak çok olasıdır, ve fark sadece güç ve uygulamaların kaynağı yatıyor. Yukarıdaki alıntı simya "farklı bir formu" olarak bahsediyor.

O da olabilir dedi:1,2

 • Alkahestry kapı açmak için gezegenin enerji akışı kullanır. Enerji akışı ve birçok farklı çıkış noktaları vardır ve böylece simya menzilli kullanabilirler. İnsan vücudu bir enerji akışı olduğunu ve aynı zamanda pek çok farklı çıkış noktaları olan Chi kavramdır.

  Bu kavramı kullanarak, Alkahestrists hafif rahatsızlıkların yanı sıra küçük yaralanmalar tedavi etmek için insan vücudunun yolları aracılığıyla chi verici ve uzun mesafelerde ve geniş alanlarda erişim ve Arıtma Çevreler ve Alkahestric işaretleri, hangi Amestrian Simya tamamen aciz bir fonksiyonu ile kendi için geçerli yönlendirerek değişimlerin kendi projesi bile Amestrian simyacılar daha tıbbi dönüşüm düzeyi yüksek güçte.

 • Amestrian Simya güç kaynağı olarak tektonik yarıklar kullanır.

  Ama gerçekten Baba Filozoflar Taş güç kaynağı sınırlamaktadır. Babası (Bölüm 1) Dondurucu Simya yükseltmek, (ama Alkahestry değil) Simya ve sonra Bradley öldü) Yara dönüşüm (Baba Filozoflar Taş inhibitörü durdu. herkes daha fazla güç verdi neden kapatabilir nedeni ile.

  Savaş ülkenin geçmişi nedeniyle, simya göz önünde mücadele kullanımı ile geliştirilmiştir. Bazı tıbbi simya Marco ve diğerleri olmak (kanıt) ancak hiçbir zaman özel olduğunu ve Alkahestry tıbbi simya "iyi gelişmiş"oldu.

Sonuç: bu Yana hem onları kullanın aynı kavram/güç, farklı yalan kendi kaynakları ve kendi uzmanlık, muhtemel onu öğrenmek Alkahestry ama kullanacak. Simya ile ne benzer. Ed sonunda kullanabilirsiniz, ama öğrenmeye engel olan bir şey yok. Batı simyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için kalkıyor bile. Sanki birisi üzerine Reddit koymak:

Hala fiziksel olarak hem de hareketleri yapabilir, son bağlantı vücudu var. Bir benzetme çizmek için felçli biri gibi: bacakları hala orada ve sinirleri hala var, ama artık bağlı değildir.

+562
jaywilliams 10 Eki 2012 16:29:39

Neden yagami Light Shinigami gözleri kullanın. Onun için kolay bir görev olmadı? Kibir ve aşırı Özgüven oldu?

Alternatif olarak, yarı ömrü onun için feda etmeye istekli olduğunu, onun için bir kayıp olacağını düşünüyorum.

Ben Shinigami gözleri seçin ve oynamaya ve hayatını riske göre hayatı kolaylaştırmak akıllıca bir adım olmaz mıydı?

+543
lagerenas 5 Şub 2017 09:57:57

En son Kuzey Amerika Aniplex lisanslı beri, Valvrave Kurtarıcı biri sadece İngilizce dublajlı bölüm olmuştur. Ne anime İngilizce dublajlı üretim çevresindeki mevcut durum nedir? Tüm seri tamamlanmış olacak. Ne serisi tamamlanması bu kadar uzun sürdü?

+506
Wenyu Luo 18 Eyl 2011 14:27:56

Şarkı bölümde bir anı Roman (Fantasia 8 oynuyor bilmek istiyorum 12 civarında başlayan Kanon (2006) anime 〜fantasie〜): kar yağmaya başladığında 50.

+474
Newrad Verbo 5 Ağu 2018 06:02:27

Kakashi 7 takımın bir parçası oldu ve böylece 7 takım Jonins haline gelinceye kadar öğretmek için başka bir takım alamazdı ve önce gibi bir öğretmene ihtiyacı olmaz.
Diğer öğretmenler de bir takım bakım (Adam, Minato, üçüncü Hokage...) bir zamanda almak. Genellikle öğretmenler göreve onların öğrencileri eşlik görüyoruz çünkü mantıklı bir işlem olmalı ve bakmam gereken birkaç takım varsa, hepsine düzgün almak için başarısız olurlardı.

+441
hamza bouissi 26 Eyl 2011 19:21:26

Bu bir alev bir güve gibi "diyerek ifade eder inanıyorum".

(Değil insan cazibe gibi) gelen çok çekici, ama sonuçta çöküşüne yol açacak bir şey/biri olduğunu söyleyerek gösterir. Unutma, sonunda alev güve akar ve ölür.

Yani, Bradley ve Mustang barış/özgürlük/iyi bir gelecek için mücadele ediyoruz. Hedeflerine ulaşmak için yapılması gereken kavgadan uzak dur, olamaz inanıyorlar kendilerine. Yine de, onlar yolunu tahmin ve avantajı olan, Grumman gözünde, yıkımlarına sebep olacak götürülüyor.

Yani, güve ile metafor son derece geçerli bir şekilde kullanılır.

+413
Foktris 95 20 Ağu 2014 19:40:58

Ya Anime ya da Dragon Ball geçitler orada olan Manga mı? Toriko ile One Piece ile Dragon Ball mixs bu görmedim. - Başka var mı? Akikleri sayılmaz, böyle Dragon Ball veya Arale Dragon Ball oyuncular arasında yer Arale taşlar gibi değil.

+397
SC Mom 31 May 2011 13:08:22

Çünkü shinigami sahibi shinigami adı yazacak önce sahibini öldürür. Ryuk yazılı furthermost herkes Ryuk tüm isim yazma bitmiş gelmeden önce kişi öldürdü anlamına gelen iki kelime söyledi.

+394
Duncan Lock 31 Ağu 2016 11:28:55

İlişkiler, Camille Giriş + Rondo capriccioso'su ise "Aziz" dir. Ayrıca Kousei ve Kaori birlikte ilk kez gerçekleştirdiğinizde Bölüm 4, kullanılmıştır.

Kaori tekrar Kousei için durdurduktan sonra keman çalmaya başlar işte duyduğumuz kesim sefer başlar sanırım. Hatırlarsanız, yeniden başlamak için onu teşvik etti. Bir müzisyen olmak için yolculukta ona katılmak istiyor bu sefer sırasında kaori'nin ve Kousei düşüncelerini çok şey duyarız. Birlikte karanlık yolda ne kadar mücadele etmek. Birlikte sahnede karşı karşıya oldukları mücadele Kousei hafızasını geri getirmek ve tekrar devam etmek için onu teşvik çalışıyor büyük ihtimalle öyle.

Burada bir sürümü üzerinde YouTube.

+315
HopeFimenez 23 Nis 2017 16:33:08

Buldum bir sayfa listeler Blu-Ray setleri satın alabilirsiniz için SAC ve o içeren ses yorum. Ses yorum var, eğer Blu-Ray sette kazanılmış değil olabilir ama emin olmadığımı gösterir. Bildiğim kadarıyla ben söyleyeyim, orada hiçbir ses yorumu için Ortaya, ama düşününce o değil ben serbest bırakılmış herhangi bir disk formunda olabilir değiştirin.

Üzerinde Wikipedia, diyor hakkında orijinal Hayalet Kabuk film:

Manga Eğlence 24 Kasım 2009 tarihinde Blu-ray film yayımlanmıştır; bu versiyon, orijinal film ve Mac OS X içerir, ama kutu üzerinde yer olan Oshii ile görüşme yüz-için-ses yorum ve yüzüne atlar.

Ama anladığım kadarıyla, 2004 DVD serbest bırakmak ve 2007 Blu-Ray bültenleri, yorum ve 2004 özel baskı da karakter dosyaları ve bir yaratıcının biyografi gibi şeyler dahil.

+260
BHUPINDER 12 Nis 2013 09:39:06

Sebebi ne olursa olsun, Disney daha geleneksel dağıtım yöntemleri tercih ediyor gibi görünüyor. Giderek Disney Studio Ghibli sayfa, ben değil bulmak herhangi bir bilgiyi satın alma Bu herhangi bir dijital formatta. Sahip oldukları tüm bağlantıları veya Blu-ray fiziksel DVD satın alındı. Eğer resmi olarak dijital formatta satıyor olsalardı, web sitesinde yer olurdu sanırım.

Web sitesi için, muhtemelen yasal olarak herhangi bir yerde akışa değil yani ilgili olanlar, en listeledim. Ponyo bir noktada Netflix üzerinden akış için kullanılabilir olduğunu bir gerçeği biliyorum, ama film bu hizmetleri sunan bir gün için değişebilir. Eğer onları herhangi bir anda akışı için kullanılabilir, ama eğer varsa bile, büyük olasılıkla yine yakın gelecekte değişeceğini söyleyebilirim, en iyi bahis hizmetlerini kullanmak ve eğer varsa görmek ne yaparsan yap, sadece kontrol etmek. Değilse, (şu anda) tek yasal seçenek DVD/Blu-ray satın almak.

+244
snowcold 13 Ara 2017 10:49:34

Tasvir görüntüleri doujin Daire Tinker Bell & Daha Prity gelen "Melek Yüzük" adlı bir sanat kitabından.

Görün bazı diğer sayfalar burada.

Cover Girl

Ben inanıyorum ıllustrator olabilir ilişkim olmadı ile Cafe Küçük Keşke görsel Roman gibi.

Decipher the runes!

Melek tek bir hat boyunca bir şey söylüyor:

"Melek Kız. Yerine (biri fotoğraf dükkanında bir kostüm giyiyor) görüntü kullanılarak oluşturulan (bu) gerçek bir melek daha. Bebek ve koyun gözlerini seviyorum." (bilmiyorum nasıl 羊透明 çevirmek için?)

Böyle bir şey Şeytanın bir süre diyor:

"Bu bir Şeytan Kız. Gözleri ay (hilal) biraz daha fazla olan melek Kız daha küçük ablası,-月 şeklinde (? açıkça karakter okuma) olabilir. Ama bu hiç bir şeyi değiştirmez."

Bakın bu cevap için doğru çevirisi: https://anime.stackexchange.com/a/4332/63

+244
caesar tambunan 18 Kas 2019 17:11:59

Japonya 47 ilin BAH Games tarafından iOS oyunu dayanarak, insan kılığına girer. Bu fantezi, sıradan bir kız olsun büyülü güçlere karşı mücadele kötülükler Japonya - Crunchyroll

+201
Jorge Antonio Urbina 9 Mar 2016 08:11:14

TL;DR (ya da kaçınarak Spoiler)

Canavar Titan ve Dişi Titan var gösterilen bazı kontrol titanlar, ama onlar sınırlamalar ve sağladıkları aynı kontrolü Titanlar olarak Koordine ediyor.

Titans Koordinat ile kullanıcı haklarını teslim. Canavar Titan sözlü komutlar gerektirir ve Dişi Titan sadece çığlıkları ile çekebilecek


Canavar Titan

Zeke Canavar Titan bir çığlık üzerinden yetenek bazlı akılsız Titanlar üzerinde bir miktar kontrol egzersiz yapabilir. Ses komutları ile, Canavar Titan akılsız Titans eylemleri doğrudan yapabiliyor ve insanları yemeyin ve gerekirse yerde kalmak komut olabilir. Zeke kontrolü altında Titans yorgunluk düşmeden sadece ay ışığı kullanarak çalışabilir bile. Ancak, bu yetenek Kurucu Titan ile karşılaştırıldığında açıkça kusurlu. Canavar Titan kontrolü altında ya Titans emirleri görmezden yeteneğine sahip olması ya da zaman zaman verilen emir almak veya anlamak değil gibi görünüyor. Ayrıca, Canavarın kullanıcının söylenmemiş olacak, üzerine Canavar Titan kontrol edemiyor Yasası altında Titans Kurucu Titan aksine, ve harekete geçmeden önce doğrudan sözlü çeşit sinyal verilmelidir.

Dişi Titan

Kurucu Titan ve Canavar Titan gibi, Dişi Titan bir çığlık dayanan yetenek akılsız Titans etkilerim egzersiz yapabilir; uzun mesafelerde akılsız Devleri çekmek için yeteneğine sahiptir. Bu yetenek Annie Leonhart tarafından Duvarlara Duvar Maria düşüş sırasında Paradis adasında tüm Titanlar toplamak için kullanılan teorize edilmiştir.

Koordinat

Kurucu Titan, ayrıca Progenitör Titan olarak tercüme) Dokuz Titans ilk onun kullanıcı Titanlar hareketlerini kontrol etmek, Duvarların çoğunluğu nesillerini başkalarının anıları değiştirmek, ve daha önce yeteneğine sahip olan kişinin anıları miras benzersiz yeteneği verilmesi. Sık Marley askeri için "Koordinat", Ymir tüm konular, Titanlar da dahil olmak üzere, "yollar", birleştiği nokta olarak biliniyor

+198
anshul 12 May 2012 17:17:10

Her bölüm birden fazla dosya birlikte (ya da alternatif evrenler, sanırım) aynı evrende olmak gibi onları bağlamak için ortaya çıkan karakter meydana gelen genellikle diğer bölümleri ile ilgili herhangi bir şekilde, yeniden haricinde bir skeç olduğunu.

Sadece şu an değil, çok net bir şekilde, diğer 2 Bölüm hatırlamıyorum.

Bir iki adam vardı. (Sanırım) içmeye gittiler ve gözlük, bal: Şeker, fruktoz ile (sarışın) bir uykuya daldı. Saçlı esmer (veya bir şey) başka bir shaggy sarışın öper. Sarışın wakse kadar. Shaggy bunu daha önce yapmış olmayı isterdim "gibi bir şey söylüyor. Zamanım çalıştırmak sanırım." Ya bu gezi öncesinde Shaggy öldü ya da komada olduğunu ve o gece öldü ortaya çıkıyor.

Başka bir bölüm (tüm beden şort vardı, sanırım shed veya spor ekipmanları saklanıyor voleybol takımı falan olabilirlerdi) bir grup kız vardı. Hepsi bir anda yardım için dışarıda onları öldürmek için bekleyen bir canavar ya da bir katil çünkü dönüş olmadığını görmek için beklemek gruplarından birini göndermek gibi yardım bakmak için dışarı girişim olması ölümüne korkuyorlar.

Sırayla her kişi ne olursa olsun adı önceki kelimenin son harfi ile aynı harfle başlayan belirli bir konu içinde öğe/kişi/adının olduğu bir oyun oynuyorlar. Tekrar kelime edemezler. Baş Orospu tarife uyan başka bir kelime yok gibi bir sonraki kız bir kelimeyi tekrar etmeye zorlayan bir kelime kullanır. Kız umutsuz, Baş Sürtük kelimesi yasak bir kelime ile de takip edilebilir biliyordu, ama dışarıda nasıl gönderileceğini diye bağırdı. O kızın ölüm fermanını imzaladığını biliyordu nasıl ve dışarıda gönderdi, zaten o kız nefret ettiklerini nasıl baş Sürtük daha sonra başkalarına anlatır.

Bir süre sonra oyunun bir sonraki turu başlar. Baş Orospu önce kız önceki koşucu doom için kullanılan sözcük Baş Orospu kullanır. Bölüm biter.

+192
Maciej Czerwiakowski 16 Eki 2012 17:04:25

Madara ve Sasuke üzerine Rinnegan desen farklı. Sasuke Rinnegan gibi görünüyor Madara göre farklı yetenekleri vardır. Aynı şekilde, Mangekyou kullanıcıları kendi özel yetenekleri var.

+142
Newmember 28 Ağu 2018 10:47:33

Yani soru bu grup için anime açıklandığı gibi spoiler blok kullanacağım.

Okul alanlarına sınırlamalar:

Hiçbir şey ama çim büyük ve geniş bir alandır sınırları" ve kaçmaya çalıştı, ama yanlış hatırlamıyorsam, Yuri okulun arkasında "gibi bir şeyler söyledi, ama mümkün değildi.

Herhangi bir gerçek mekana bağlı:

Genel olarak, binaların kısmen gerçek binalar veya genel dayanmaktadır. Karışık, birden fazla binaların bir bez halı bu okul sanırım, elbette yeraltı tesisi hariç isterim ;)

Neden herkes / diğer öbür dünyalar:

Peki, pişmanlık ile ölen herkes bu pişmanlıklar üzerine almak ve yeni, lekesiz bir hayat yaşayabileceği belli bir yere gitmek gibi görünüyor. Ayrıca, öğrencilerin çoğu mükemmel bir ortam oluşturmak için sadece "dolgu malzemesi" / "arka plan gürültü" vardır. "Programcı" tarafından yaratıldılar. Bu kişi, öğrencilerin kendi pişmanlıklar temizlemek için mükemmel bir dünya yaratmak istiyordu. Böylece okul, sadece öğrenciler için. Bu Japon lise öğrencilerinin bir kısmı kendileri için oluşturulan bu özel yer almak anlamına gelir. Pişmanlık ile ölen diğer insanlar için, "gitmek için farklı bir yer olmalı".

+97
phrend 18 Ara 2017 12:59:17

Z savaşçıları hiç geniş medyada onlara daha önce de vardı çünkü Cep oyunları sırasında tanınmış değildi.

Bu Tenkaichi Budokai asla çekildi, ama katılan bazı insanlar (veya bunların eksikliği) üniforma ve saç tanımış olabilir emin değilim, ama bu gerçekten insanların büyük bir grup değildi.

Daha sonra spiker zor Goku ve Piccolo kabul ettiğini ortaya çıktı. O zaman, Bay Şeytan bundan sonra(s) tüm Budokai çoğunluğu kazandı. Temelde zaman Mayweather oldu. Yüzük tamamen yenilmez, dünyanın ortak insanları güçlü olduğunu sanmış.

Gördüğünüz gibi, anime manga daha çok tutarsızlıklar yapar. Manga, Goku hiçbir yere Hücre oyunlar önce kameraya yakalanmıştı. Yenerek Şeytan Kral Piccolo sonra dünyanın anahtarı veriliyor Goku tüm bu şeyler mangada olmadı. Kral aslında kapalı ve sol Goku, bir çocuk aldı, yalnız Piccolo mücadele etmek. Bulma ve co. daha sonra Goku zaten sol medya aramıştı sonra ortaya çıktı ve dünyayı iyi güçleri tarafından kaydedilmiş olduğunu söyledi.

Bu bir yana, iki ikincilik kavgalar ve bu Budokai Tenkaichi bir birincilik mücadele, Goku tüm dünya tarafından daha önce görmemişti. Sonunda oldu gibi turnuvaya ana kadar olmadan önce sadece birkaç dövüş sanatları hayranları vardı. Nasıl hiç görmediğin birini tanıyabilir misin? Vegeta kamera bir kez Saiyan Saga, kahramanlarımız için aynı, ama sadece çok kısa bir süre zarfında ortaya çıkmıştı. Gohan görünümü dramatik bir şekilde değişti. Trunks gelecekten geldiğini kimse onu tanıdı. Krillin çocuk yetişkinliğe kadar büyür bilmediği için kabul edilmiş olmalıdır.

Muhtemelen birine verebileceğin en iyi cevap bu. Gerçekten çok iyi cevaplar verdi ve onları vurdu bazı diğer mesajları gördüm. Bunun için bir neden göremiyorum. Bir çizgi film ... Ne beklediğini bilmiyorum.

Artı, sanırım daha iyi olurdu sormak: Neden yoktu o Z Savaşçıları tanınan Hücre oyunlar sırasında turnuvadan önce Buu Saga?

Aslında televizyonda bu noktada görülmüştü çünkü bana göre bu çok iyi bir soru. Artı, Güçlü, Bütün Z Savaşçılarına benzeyen turnuvasında şov yapan küçük maskot insanlar vardı. Biriyle birlikte iki ve iki koymak olurdu düşünmek yapılmış olacak. Ancak, bu anime daha yüksek konuda manga tutan herkes için anlaşılabilir bir şey.

+92
Razorovskij 11 Eki 2013 12:37:17

Bu uzun zamandir soru aldım. Neden ya da kim iki dünya arasında dev bir portal oluşturmak istiyorsunuz?

+58
user1187008 31 Oca 2016 04:20:34
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil