Karakteri hızlı bir şekilde saldırgan "kaçmak arayacak saldırıları savuşturur zaman neden"?

Şu an spesifik bir örnek yok, ancak birkaç farklı anime boyunca bunu gördüm.

Genellikle saldırı henüz bir darbe indi ya da başka henüz o ne kadar bir tehdit ortaya çıkmadı değil (örneğin ana kahramanı) mermi ve savunma karakteri bir baraj olacak. Tercüme terim "uzak kahramanı karşı bir alay gibi geliyordu çalışan" anlıyorum. Ancak, kahramanı hala aktif savaş yapan ve "uzak boşa çalışıyor demektir çalışıyor" diye düşünüyorum. Bu durumda alay yanlış mantık var. Alay mantık gerekmez anlıyorum, sinirine ve hedefe daha tahmin edilebilir yapmak içindir.

Taktik manevra korkak olarak kabul edilir ve Bushido izin verilmeyen mı? Bir örnek Bir Parça bu sanırım kurdum; Zoro başlangıçta Hawkeye düellolar, vurdu alır ve kaybetmek üzereyken geriye doğru bir adım alarak yemin kırma ve hırsı kaybetme eşdeğerdir, Zoro belirtmektedir. Bu karakterler, savaş sırasında, Zoro da dahil olmak üzere, bu "uzak taunt çalışan" kapsamında olan saldırıları kaçmak, kendi hayatlarını korumak karşı hiçbir tereddütüm var çünkü Ama en iyi örnek olmayabilir.

+204
Khurram Noor 7 Ağu 2014 05:43:57
37 yanıtların

Açılış dizileri bölümde daha çok yer, bazen yarısına kadar olduğu başka anime görmedim. Nadiren sonları biraz erken başlar, kısa (bir cliffhanger) ile sahne şu. İçinde Minami-ke Okaeri sonlar gerçek sonu uzak bölüm iyi bir üçüncü oldular, sahne kesici gibi davranıyorsunuz. Ne oldu? Neden böyle garip bir zamanlama?

+987
James Tombs 03 февр. '09 в 4:24

İlk Anime

Şöhret Astroboy Talep

Astroboy (1963) sık sık düşünülen "ilk anime", ama bu yanlış. Yine de bazı ilkler hak ediyor: yurtdışındaki yayın ilk anime oldu, ve aynı zamanda tam bir TV slot süresini süren düzenli olarak yayınlanan ilk anime.

Astroboy değil ne, ve gerçek 'ilk anime'

İlk bilinen animasyon için geldiği Japonya Katsudo Shashin. Uzmanlar tartışması yaş, ama bu düşünceye sahip olmuş oluşturulan arasında 1907 - 1911. Bu kısa klibi muhtemelen özel bir evde misafir ağırlamak yerine, kamuya açık olması gösterildi.

enter image description here

Birçok karelerden Katsudo Shashin

Bu klip üzerinden telif hakkı, sen-ebilmek izlemek Bu Wikipedia sayfası

Anime büyüme sonra özellikle aksiyon yaşamak bağlıydı. Aktörler kurgusal anime karakterleri ile bir gösteri kısa bir parçası etkileşim olacaktır. Zaman anime bir yenilik olarak gösterilen filmler kapalı, ya da bazen bir kez reklamlar sırasında olurdu ki çoğu ekran. Eğer bir şirket animasyonlu zaman herhangi bir önemli miktarda isteseydim anime için üretim maliyetleri fahiş olduğunu bunun temel nedeni vardır.

Anime kullanıldığı bir başka alan da, silahlı kuvvetler oldu. Askerler daha hızlı öğrendi ve hareketli olduğunu daha iyi eğitim videoları hatırladı o anda çalışmalarını keşfetti. 2. Dünya Savaşı görünümü ile birçok asker eğitmek gerek, anime kullanılan daha fazla oldu. Yüksekliğinin savaş, ilk uzun metraj anime filmi üretilen Momotaro İlahi Deniz Savaşçıları (1945) - bir propaganda karikatür için kitleler.

enter image description here

Momotaro İlahi Deniz Savaşçıları askeri bir çok içerik bulunmaktadır.

Bu tür askeri olarak önemli bir kaynak olmadan, anime, herhangi bir stüdyo için uygun hala sigara oldu. Bazı projelerde yapılan da dahil olmak üzere, Otogi Manga Calander (1961) - ilk anime serisi için yayınlanmış. Bu kesin ilk tv anime çekişmeli olsa - ilk yayınlanmış tek başına tam bölüm anime Üç hikayeden yendi Astroboy bir tek yıl içinde ancak 1960. Ya da daha kısa klibi (8 dakika) - Köstebek Macera içinde 1958

Japonya animasyon yoksun değildi, ancak. Disney Batıda çok iyi yaptığını ve onların filmleri çoğu Japonya'ya ithal edildi, ve sürekli gişe yaptı. Masalı Beyaz Yılan olduğunu yayınladığı 1958 çalışın ve rakip yapımları Disney. (Animasyon stüdyosu sorumlu) Toei film zor ancak önemli bir kar vardı, reklamlardan para ile çalışmalarını desteklemek zorunda kaldı.

enter image description here

Masalı Beyaz Yılan vardı ağır etkiledi Disney çalışır, ancak Toei çalıştı tutmak bazı kendi etki çizimler

İçinde 1963, Astroboy oldu yayımlanan ve büyük etkisi Sanayi. Astroboy (Yönetmen & Yazar) Osamu Tesuka anime üretildi ve anlamlı, gerekli mali yatırım azalır ne kadar büyük atılımlar yaptı. Bu muhtemelen başka bir soru daha ait, ama bir çeşnicibaşı için yaptığı yenilikler içermekteydi:

 • Önemli bölüm başına İntro, diğerleri arasında, "önceki", "Sonraki Bölüm" parçaları yeniden olabilir farkında kesme animasyon zaman.

 • Arka planlar ve celsheets yeniden, hareket ve ekrandaki azaltarak da her bölüm animasyon süresini kısaltır. (Eğlenceli gerçek - Tesuka önce, animasyon stüdyoları taraftarlar ve studio onlar için hiçbir faydası vardı sevdiği için gösterdi studio cel yaprak hayranları verecek. Şimdi çok para eder)

Televizyon için uygun bir sektör olarak böylece anime doğdu ve daha fazla rakipler pazara görünmeye başladı.

enter image description here

Gökyüzüne temelleri de uçan tek cel sac ve hareketli bir arka plan gerekir.

İki yıl sonra (1965), başka bir Tesuka çalışma yapılmış bir işareti dünya - Kimba, Beyaz Aslan, ilk renkli TELEVİZYON anime serisi için yayın halk.

enter image description here

Kimba Beyaz Aslan da Tesuka animasyon hileler çoğu, bu tür çalışan tekrarlanan bölümler olarak kullanılır.

İlk Manga

Gelişim manga bir kademeli evrim antik Japon sanat eserleri gibi Yamato-e, resimleri paravanlar (byōbu) (erken 646AD), hangi sık anlatılan hikayeler ne zaman okuma soldan sağa.

enter image description here

Edo döneminden Sekigahara Savaşı tasviri

Hikone-jo Bon Sekigahara Kass Byobu tarafından Kano Sadanobu

Orada birçok farklı üslup gelişmeleri (byōbu) sanat eserleri, ama bir sonraki aşama için ilgili manga olduğu yaygınlaşması taşınabilir sanat eserleri bu öyküler. Makimono handscrolls. Bu var yıllar (ön 300AD) ama çoğunlukla için yazılan mesajlar ilk başta.

Bu Parşömenlerden Takılan Hayvanlar veya Chōjū-jinbutsu-giga vardır isnat ederek bazı için ilk manga çizimleri. Bu Tokyo Ulusal Müzesi'nde düzenlenen ve çeşitli birimler oluşur.

enter image description here

Matbaanın icadı halka (baskı resimler) ukiyo-e getirdi.Bazı tarihçiler inanıyorum bunlar için ilk manga. Bunlar satılan ticari için uzun yıllar olarak 17. yüzyıla doğru üzerinden 19.

enter image description here

Yeni baskı sürecinin Ukiyo-e baskı

Birçoğu birleştirildi ve bir set olarak satılan ukiyo-e tahta resimleri ile birlikte, diğer baskı resim popüler olmaya başladı. Kusazoshi resimli kitaplar (** 1600-1868**) değişen formları (renk kapağı olan kitaplar genellikle belirtilen tür/hedef kitle) vardı da kullanılabilir genel olarak bir ticari ürün. Bu resim takviyeleri ile öncelikle yazılmış hikayeler vardı, ama bazen manga kökeni olarak kabul edilmektedir.

enter image description here

1765 Komatsuken circa tarafından şair Izumi Shikibu.

Gazete ve dergiler baskı ile geldi, ve belirli aşamada, çizgi roman şeritler halktan gönderildi gazete - çoğunlukla şeritler baskılı başladı. Özellikle, Japonya Yumruk oldu bilinen siyasi tabanlı bir çizgi film. Bunlar çok popüler olan kamu ve 1874, ilk comic-strip dergisinde yayınlandı - Eshinbun Nipponchi. Bu yapımları diğer akademisyenler tarafından manga anlayışı olması gerektiği savunuluyor.

enter image description here

1883 (Nisan)Japonya Yumruk kapak Sayfası

Olarak görün, bu ilk manga çok fazla tartışma için.

Ek Okuma

Bu çok ilginç bir konu ve ister inanın ister inanmayın, bu uzun yazıyı çok özetlenmiştir. Aşağıdaki kitapların bazı anime geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tavsiye ederim.

+968
David Peters 15 Oca 2018 20:06:38

Hayır, o zaman durdurmak istedikleri zaman "Dünya" demek zorunda değiller.

Bu soru üzerinde zaman durdurmak için "Dünya" dediler nedeni bulabilirsiniz: Ne amacı karakter haykırarak adı saldırması?

Cevap bölümünde belirtildiği gibi değil,

Genç kitlelere yönelik olduğu bağırmak bir gelenektir karakteri ile saldırı isimler. Gelenek Mazinger Z ile başladı ilk Süper Robot anime olarak kabul edilir. Bu üreticiler eğer ana karakter, Kouji Kabuto, o bağırdı göstermek hissettim bu mecha yaptı saldırı isimler her zaman, daha sonra verecek 10 3 zamanda yaşlı olan hedef izleyiciler, yetenek tam anlamıyla eğlenceye katıl birlikte.

Çocuklarla doğrudan etkileşim olsaydı bu arkasındaki mantık zaten sevdiklerini göstermek, o zaman daha fazla olur ve sadık olacaktır uzun vadede gösterisi ile. Bu strateji işe yaradı söylemeye gerek yok, ve gerçekten de tüm diğer mecha içinde 70 (sans İlk Lost anime geç, geç '79) eğilim kopyaladım.

Böylece, gelenek doğdu ve hala anime olduğunu gösterir, ne olursa olsun mecha temalı olup olmadığı, kullanmak bakılmaksızın hedef kitle.

Kullanıcının cevap, belirtilen bu

Ayrıca, aynı zamanda yapmak için yapıldı bu gösteriler daha hissetmek gibi görünüyor yoğun. Karakterler hakkında bir şeyler saldırıları bağırıyor eylem daha iyi yapar.

Anlattıklarına bakılırsa

Dio zamanı durdurmaya çalışır ama Jotaro beri başarısız olduğunda almak için yönetir kalbi yine yeterince hızlı çalışıyor.

Neden JoJo olabilir ulaşmak Dio kafası bile olsa Dio vardı sözlü olarak söyledi "Dünya" için durma zamanı olduğunu JoJo vardı bir yeni yetenek için durdurmak zaman o zaman, ama çok fazla değil, sadece milisaniye. Bunu kanıtlamak için, bu JoJo Dio zamanı durdurmak taşımak için çalıştı bazı klipler vardır.

 1. 0:10
 2. 2:22

Burada bazı örnekler kanıtlamak Dio/Jotaro demedin diyeceksin "Dünya" için durma zamanı

JoJo Tuhaf Macera: Stardust Haçlılar

 1. Ne zaman Polnareff saldırı Dio ile Gümüş at Arabası at 0:58
 2. Ne zaman Polnareff karşılamak Dio ilk defa at 1:39
 3. Ne zaman Hol At çalıştı için öldür Dio at 3:44
 4. Ne zaman onlar çalıştı açık Dio tabutun 0:21
 5. Kovalama sahnesi nerede Dio denemek dövdü Joseph 0:22
 6. Sahne 1 0:23
 7. Sahne 2 0:51

Elmas Kırılmaz JoJo Tuhaf Macera:

 1. Jotaro vs Jousuke 4:17
 2. Jotaro vs Fare 1 2:35
 3. Jotaro vs Sıçan 2 3:25
+959
user3288281 2 Ara 2019 09:37:07

80 bölüm, Rahip, "ölümlü düzeyi ortalamasının zaten 7 olduğu için 8 ve 5 Evren 1 ve 12, Evren girme muaftır."

Ben turnuvaya girmek ya da kaybetseler bile sildim alamayacaklar demek istedi bunlar olmayacak mı demek istedi? Katılmak istiyor olsun o Evrenler kadar bu kelime 'muaf' anlamını gösteriyor. Kafam karıştı.

+948
lessthanideal 9 Eki 2015 22:39:38

Emile Crossford Hayato var oda arkadaşı olarak dizi başlıyor.

"Emile" Crossford

Ama aslında

""Erkek kılığına girmiş bir kız olduğunu.

Ama "diğer" kıyafetler giydiği zaman, bu kılık tutarak zor olacağını gösterilir.

Franchise elde nasıl olduğunu açıklamak için herhangi bir çaba göstermiyor mu? Ya da sadece handwaved mi?

+906
Sowndarya K 17 Eyl 2013 21:26:11

(Taiho Shichauzo) Tutuklama (Ken babası) Daimaru ve Sena düğün özellikli Altına ilk sezon 23 dosya var. Benim ilgi bölüm olarak aynı Başlığı yakalayan şarkıyı buldum; yani, (ヴァージンロードに花が咲く) "Virgin Road Ni Saku Hana Ga".

Tutuklusun için yayınlanan çeşitli film müziği albümleri arasında aramaya çalıştım, ama o albümler "Virgin Road" sürümü Kakijima Shinji tarafından söylenen, yerine (sesler Korosu da yer aldığı, diğer şeyler arasında) bölümde duydum versiyonu gibi görünüyor.

Bu nedenle, benim soru: hangi albüm var tam sürüm olan "Virgin Road" olduğunu sung tarafından aynı adamlar Kim sung sürümünde bölüm?

+870
oxcart 28 Oca 2014 16:12:17

Yakın başında ben fushigi Yuugi anime, Yıl ve Yui bulmak bir kopyasını Evrenin Dört Tanrılar Milli Kütüphane. Yıl Yui yerine Japonca veya başka bir dil daha Klasik Çince olduğu ifade edilen bu kitabı okuyabilir şaşırır.

Nasıl yaptığını öğrenmek Yui kadar Klasik Çince okumak bu kitap? Başında, Yıl ve Yui hem de 15 yaşında, aynı okula ve aynı giriş sınavları için ders çalışıyor, bu yüzden çalışmalarını önemli ölçüde ayrışmış için sıradışı görünüyor. Bu her yerde manga ek malzeme veya açıklanabilir?

 • Bu Yui belirli bir ilgi var mı?
 • Yıl (eğer öyleyse, hangisi?), okulda çalışmak için farklı bir dil seçti?
 • Yui Yıl daha sadece daha akıllı mı?
 • Başka bir açıklaması var mı?
+849
crowdy 22 Haz 2013 01:08:59

İçinde evrenin bir cevap daha doğrudan ifade olduğundan emin değilim. Eğer varsa, muhtemelen Doktor Thunderland parçalarının her birimin sonunda olur. Sadece 14 birimler var, şu anda 15, 16, ama eğer şans bulursam, diğerlerini gözden geçireceğiz.

O olmak, Gaichuu alkollü içecekler sonra adlı bir sebep düşünemiyorum. " dedi. Alkol bir yatıştırıcı olduğunu. Bu vücut ve beyin yavaşlıyor demektir. Bu wikipedia sayfası için alkol listeler uyuşukluk gibi bir olası belirti için alkol. Bu mektup Bir arı onu yenmek için kendi kalp parçaları ateş edecek bir Gaichuu ile bir savaş: benzer. Neden yaşadıkları yorgunluk etkisi benzer olur depresanlar. Ki ikisi de duygu ve düşünce kaybı neden olur. Vikipedi sayfası için depresanlar listeleri bir etkilerinin depresanlar olarak Hafıza kaybı, benzer nasıl bir arı olabilir kaybetmek anıları varsa onları ateşe shindan çok fazla. Çok fazla shindans ateş ve çok fazla alkol de hem bilinç kaybına neden olabilir.

Yani, mektup arılar gaichuu mücadele ve alkolle mücadele arasında benzerlik görmüş ve buna göre gaichuu adlandırılmış olabilir.

16 birimin sonunda Dr. Thunderland ilgili bir geçit işaret etmek istiyorum:

Dürüst olmak gerekirse, son hacmi ihtiyatlı bu hikaye görünmeye devam başarısızlığım hakkında somurtmayı kes karar verdim. Ama bunu bilmeden önce içki konusunda ihtiyatlı olmanın stresinden üzüntüme içiyorum kendimi buldum. Sabah kalkıp kahvaltı ve bira içmek istiyorum. Öğlen yemeği ve taslak bira oldu. Öğlen yemeğim bir tekila vardı. Akşam yemeğinde şarap ve sake olurdu. Yemekten sonra shochu ve viski içmek istiyorum. Tuvaleti kullandıktan sonra alkol el dezenfektanı çekim yaptım.

Çok içtiğimde aklıma gelmişken, hafızamı kaybettim. Alkol beyinde küçülmeye neden olduğu varsayımıma. Eğer Algernon için Ne chamacallit gibi bir şey olup olmadığını merak ediyorum. Fakat "Cehalet mutluluktur yapıyorlar." Yine de, hayatımın son zamanlarda bir karışıklık olmuştur. Neden merak ediyorum. Ah, doğru, içme... heh heh heh çünkü...

Burada, Dr. Thunderland özellikle alkol Hafıza kaybı özellikleri bahseder. Yazar (alkol çeşitleri başvuruları özellikle ilginç) alkollü içki ve sarhoşluk ilgi bir tür olan ve bir evrene bakış açısı dışında, Dr. Thunderland yazısında aktarıyor. Sarhoş karakterler ortak bir şaka olduğu çok kabul etmek biraz abartı olabileceğini kabul ediyorum.

+827
dabbe 3 Eki 2012 23:40:48

(Genellikle otaku) insanlar gerçek kızlar hakkında konuşmak, her zaman 3D kız "olarak söz ediyorlar. 2D kızlardan "anime, manga, oyunlar, vb tersi oldu" sanırım.

Gelen terim "3D kız" Peki, nerede? Ne kökeni nedir?

+814
spikeheap 25 Oca 2017 02:37:58

Siyah Goku ark, 7 gelecek Evren Zeno tarafından tahrip edildi. Beerus bu yana geçen 20 yıl içinde 7 geçerli Evrenin yok olacağını eğer Tanrı sonra diğerleri yer değiştiriyor bir zaman çizelgesinde bir olay değişirse, öyle çizgisinde bir şey demek dedi?

+794
Chris SH 23 Eyl 2015 02:56:37

Koordinat yetkilerini tam (Reiss aile) Kraliyet soyundan bir üye ile uyandı olabilir.

Eren o neslin bir parçası değildir. Artı anime hala tüm bu yeni ve böylece titan gücü için kullanılan değil.

Mangada açıklanmış, Koordinat güç kabul eden Reiss aile üyeleri hemen duvarları önce" ve tüm tarih tüm cevapları biliyordum ".

Ancak ilginçtir ki, birileri bu "Tanrı yeteneği" elde ettikten sonra, her zaman hakkında konuşmak istiyor. Nedeni hala bilinmiyor, ama serinin en dramatik noktalarından biri olduğuna inanıyorum.

+768
austintexis 29 Tem 2016 14:04:45

Bu şarkı Kriminalbeamte tarafından Yutaka Yamada. Tokyo Ghoul Orijinal Soundtrack bulunabilir. (Disk 1 Track 9) yeterince Komik (*bana, muhtemelen Açık için) aynı şarkı vardı sen seyir için bu soru. Bu Tokyo Ghoul 15 [email protected]: 2 ep Kök daha duymak çok daha kolay oldu.

+711
Ric Andre Barto 27 Haz 2016 19:25:11

Gitme tekerin kontrolü altında olduğunda boş tabut haşhaş ile çağırma-BM sadece mümkün olan en makul açıklama. Ayrı kırdı ücretsiz Kabuto kontrolü ile Kotoamatsukami, ama o kırdı asla özgür Edo Tensei kendisi (aksine ne Deidara cevap öneriyor. -Tabutta çağırdı () BM olamazdı neden, ama jutsu geri ne zaman serbest oldu bu.
Hala Kabuto tamamen teknik yapılmamış, BM pahasına-davet vardı her shinobi çağırma olabilir. Ancak, bu savaşta tam bir geri dönüş anlamına gelebilir. Her neyse, Kabuto, büyük olasılıkla, jutsu tam sürüm Ayrı yenebileceğine dair kibirli ve kendinden emin olduğu için gerekli olduğunu düşünmüyordu.

+708
Permian 28 Nis 2017 23:31:24

Otona Anime Vol görüşmesinden Gen Urobuchi göre. 20:

Homura kalkanı gibi silah aslında bir kum saatidir. Kum akışını bloke olduğunda, zaman durdu. Ve kum zamanlayıcı üst kısmında kum ve daha sonra çekim döndürüldü, zamanın bir aylık geri döndü. Ama o aşamaya geldiğinde önce, sadece zaman durdurmak mümkündür. Bu Homura özel güç kum zamanlayıcı kum bir ay değerinde işleme yeteneği olduğu anlamına gelir. Zamanı gelince geçti ve çok iyice düşünmemiştim bu iş odağı olmadığından sonra geri döndü. Dünya ikiye bölünmüş ve orada paralel dünyalar oldu diyebilirim sanırım.

Özetle:

 • Zaman bir ay, 16 Mart, zaman döngüsü onu başladıktan sonra geçene kadar Homura olamaz zaman geri sarma.
 • O zaman önce, Homura sadece kum zamanlayıcı ona düşen zaman ve kum durduramaz.
 • Homura olamaz kısa bir süre geri veya ileri bir zaman.

Zaman yanında, onun kalkanı topçu onun için muhtemelen sonsuz geniş bir depolama olarak amaca hizmet eder. Ayrıca Kalkan onu oldukça kırılgan bir savunma aracı olup olmadığına dikkat edilmelidir. Sayaka dişli mekanizması saplar ve onu kullanılamaz hale geldiğinde İsyan hikayede görüldüğü gibi kırık olabilir. Cadı dünyasında yarattığı evren Homura normal evrenden büyü birçok yasa bükülmüş olarak (daha sonra, bu tartışılabilir.)

Ep kamyon kovalıyordu o zaman sabit zaman onu açıklamak için durdurma. 6, sihirli bir periyodik olarak durdurma ve zaman başlatarak onu korumak için çalıştığını düşünülebilir. Belki de kamyon çok hızlı (sabit) küçük geliyor? zaman Homura dönemi zaman durdurduktan sonra taşınmak zorunda kaldı. Bir insan ortalama koşma hızı 8 km / saat, kamyon muhtemelen yaklaşık 60 km. hızla hareket eden, sadece Japonya'da Karayolları kamyonlar için hız sınırı olduğunu unutmayın.

+671
Meredith Reid 1 Oca 2014 12:19:57

Bu Gantz anime olduğunu bitmiş, ve bunu bilerek cızırtı gelen manga çünkü zaman manga vardı çok fazla nöbetleri aradan. Berserk gibi (çok)

ancak, Gantz manga nihayet kısa bir süre önce (2018 gibi) sona erdi ve herhangi bir CGI veya Canlı Aksiyon uyarlaması sadece manga bölümleri ve karışık karakterler ile anlatan garip kalabalık bir karışım oldu.

+647
averasko 27 Haz 2013 04:01:49

Nana bir manga serisi ile Ai Yazawa olduğunu söyler hikayenin iki kız, iki adlı Nana. Trende tanıştıkları ve daha sonra oda arkadaşı olmak. Bu çok farklı karakterler nedeniyle rağmen (ya da bu sonuçları dostluğu anlatıyor. Bir anime uyarlaması vardır.

Ayrıca Bkz:

+643
Keychain1 9 May 2011 04:59:13

Vur o Hakim Ultra İçgüdü Goku gücünü tanık olmadı. Çok mantıklı olur Jiren zaman içinde bu noktada en güçlü ölümlü olduğunu düşünürdü. Bunu dikkate alarak, en güçlü ölümlü mi? Belki. Ancak, Goku özellikle Ultra İçgüdü girmeleri mümkün olduğunu göstergesi bu yana Tamamlanan Ultra İçgüdü biçiminde, ondan daha güçlü ya da muhtemelen daha güçlü olması gerektiğini çok açık bir şekilde görülebiliyor. Gibi diğerleri senden bahsetti, Jiren vermedi gibi bozmazdı kimse o mücadele dışında Kalpleri ne zaman o indirdi yerçekimi onu. Yani Jiren, şu an için en iyi 3 en güçlü ölümlüler arasında olmalıdır.

+622
siddhartha jain 16 Eyl 2010 19:20:10

Daha Krazer cevabı, ringo , Japon demek apple. Ben öğrendim son zamanlarda bu parça pembe yanakları adı verilen elma yanaklarına. Ringo-chan lakabı hakkında benzer nedenlerle gelmiş olabilir.

+620
Melih Mucuk 18 May 2012 22:08:41

Birkaç kez duydum ama şarkıyı bulamıyorum. 13 sezon 253 bölüm oynar, sağ Muramasa Ichigo bir oyuk içine açtıktan sonra suçlamaları 9:58 civarında başlıyor.

+609
rockeveryday 25 Ara 2010 16:02:02

Sadece 3. sezona başladım, ama wiki okudum ve merak ettim.... Ben Kaneki yakalama ÇMG yoktu ve onun sayesinde Quinx için fikri olan var mı? O zaman neden "bir yatırımcı olarak ÇMG katılın Bantlı" (izin verdiler ve onu böyle yüksek bir statü verdiler de)? Gulyabani olduğunu ÇMG bildiği bir gerçeği biliyorum, bu yüzden Kaneki olduğunu bildikleri anlamına gelmez.

+600
MSRS 11 Nis 2016 19:59:09

Eğer anime ya da live action arasında seçim yapıyorsanız, anime muhtemelen orijinal manga en yakın uyarlaması gibi Kardeşlik en iyi bahis, özellikle Fullmetal Alchemist: yoktur.

+553
chjj 20 Ağu 2019 03:03:10

Aşıyor ve Ejder Avcıları arasında bağlantı yoktur. Hiro her zaman herhangi bir sebep olmadan onları çift gibi görünüyor.

Unutmayın, Gajeel başlangıçta bir aşmak istemiyordu, ama bunun neden yapmadığını merak etti bir Wendy ve Natsu gördükten sonra. Sonra Natsu ve Wendy kıskanç oldu ve yoldaşı olarak Lilly istedi.

+509
Amitaysh 28 Eyl 2013 11:50:25

Hangi şarkı 378 Naruto bölüm Obito Naruto ve Sasuke saldırdığında 15:10'da oynandı.

+482
lalayan96 13 Nis 2019 13:55:56

Buldum. Şarkı adı Sürünme.

Onun OST 10 numara Özel Soundtrack Parasyte-The Maxim tarafından Ken Arai.

Bağlantı için şarkı-https://www.youtube.com/watch?v=Veuz0fBnn4s

+463
jgosmann 31 Tem 2013 15:03:31

Hepiniz 1030 m/s ölçüm suya ateş ederken çekilmiş bu temel gerçeği unutuyor. Su içine atılan Para Çekme etkileri havada ateş ederken sürükleyin etkilerini daha büyüklüğü çok daha fazladır. Hava sudan daha neredeyse bin kat daha az yoğun. Eğer sürükleyin denklemi gerçekleştirmek istiyorsak, 18,466 Newton sikkeleri üzerine bir kuvvet büyüklüğü ile geldi. 2 500KG/m^3*(1030m/s)^2]*0.000042455 m^[.5 18466=*.82*

.82 bir arcade sikke gibi uzun bir silindir için sürükleme katsayısı, 3. 500KG/m^suyun yoğunluğu ve .2 000042455m^ateş paranın kesit alanı.

eğer ters hava paranın hızı bulmak için denklemi gerçekleştirmek istiyorsak, 29,428 m/s hızla terk ediyoruz.

Doğru bir demiryolu silah gibi daha çok geliyor değil mi?

+459
user69010 15 Eyl 2017 22:27:37

Eğer kendini yayımlanmış ise, doujinshi denir. Eğer manga bir yayıncı tarafından ise manga var. Bu ayrım sadece (ve muhtemelen bu iş için ödeme) yayın yapan göreli kalite bahsedilmiyor unutmayın.

Vikipedi ilk paragrafta bu özelliği:

Dōjinshi (同人誌? Japonlar genellikle doujinshi olarak çevirilir) olduğunu kendini dönem yayınlanan çalışmaların, genellikle dergi, manga ya da Roman. Biraz profesyonel olsa Dōjinshi genellikle amatör işi, sanatçılar bir yol olarak düzenli dışında malzeme yayımlamak katılma Sanayi.

Not, profesyonel sanatçı eğer kendi kendine yayınlama, belirli bir ürün olurlarsa doujinshi üretebilir.

+331
Raaz Dhakal 16 Haz 2013 07:48:06

-Evrende hiçbir neden ayrı ağaçların yanında olduklarını bunun hatırlayamıyorum her zaman ve böylece ahşap bir oyuncağın uygun olduğu gerçeğinden verilir. Gerçek kaynağını ele hiç ve asla kendilerini bir parça kaybettiler çünkü ağaçların üzerine düşen görüyoruz.

İçin gerçek dünya neden...bir Japon mecaz dayalı gerçek efsaneler inşa tarihi Ninjaları (muhtemelen de tarafından söyledi Ninja, kime göre yanlış olduğunu büyük bir taktik). "Kawarimi" kolayca Ninja için yanlış olabilir bir şey ile yer değiştirmek yanlış yönlendirme ve Salise zamanlama kullanılan eski Ninja tarafından sahip gereken bir teknikti.

Bunun için bazı tarihsel gerekçe olabilir, ama Naruto gördüğümüz ölçüde değil. Bunun yerine, bu kolayca tarihsel ninja ile düşmanları yanıltmak kandırmak için ve kendileri için inşa ettikleri mitos oluşturmak için kullanılan bir numara olabilir. Örnek olarak, bir Ninja daha önce onun kadar oldu ve giydiği aynı kıyafetleri içinde giyinmiş bir tahta kukla hazırlanmış olabilir. Bu kukla uygun bir yerde daha sonra kullanmak için saklanabilir. Sonra, takipçilerinden kaçan zaman, takipçilerinden senin patlayıcı yola flash/senin yerine kukla seti ve diğer yöne gitmek (ya da doğal engellerle veya duman) izini kaybetmek bir anda kukla gizleyip yere geri dönüyorsun. Bir uçurumdan aşağı gitmek için ayarlanmış olabilir. Takipçilerinden kukla dalıp iken, gizlice kaç. Böylece tahta (ya da saman) aptallar bu amaçlar için uygun olduğu şeyler olabilir 'yer değişelim' Ninja efsane ve inşa edilmiş, büyük olasılıkla en çok alıştılar.

Zamanla, bu Japon kültüründe Ninja diğer mitler bir sürü ile birlikte gelmiş. Örneğin, Ninja efsanesi siyah (Sahne elleri tepeden tırnağa siyah giyinmiş ve tiyatro müdavimlerinin tamamen görmezden kullanılmıştır...yani onlardan biri dışarı fırladı ve kılıcını çekti zaman sanki birden ortaya çıktı olsalardı, oldu...sağlayan tiyatro süper gizli Ninja olması için 2) Kabuki Tiyatrosu büyüyen Giyinme. Bu zamanla, Kawarimi fikri gelmiş ve onlara sadece bir oturum ile yer değiştirme indi kadar değişti. Günlük belirli bir görünüm bile aynı kalınlıkta ahşap bu resim: kısa yuvarlak bir parça biraz eskiye dayanıyor, ya tamamen düz ya da tek bir 'güdük' şube geliyor tarafı kapalı.

Yerler çok sayıda ortaya çıkar, diğer anime ve manga video oyunları bir sürü için. Kısacası, Japon kültüründe, "kawarimi günlüğü" Sadece ile yer değiştirmek, nereden geldiğini düşünmeden bir Ninja için standart bir şey. Aynı fikir olarak nasıl, Amerikan kültürü, eğer bir şey körü körüne dışarı atmış bir pencere, orada olacak olması bir kedi o yowls ve darbelere bir sürü şeyler...ya da nasıl bir soru olduğunu söyleyerek, "Eh, en azından bunu ben daha kötü" olur hemen kötü şeyler...ya da nasıl biri olabilir koymak bir çift gözlük ve kabul edilen bir katı kılık.

Yani, evreni açıklama çıktı-evreni açıklama yok iken sadece "Japon kültüründe standart bir anlatı aracıdır."

+282
nizzle 19 Ağu 2019 19:27:29

@Ʞɹɐzǝɹ ve @seijitsu açıklamalarda belirtildiği gibi, bu tasarımlar kuşlar dayalı görünüyor. Vinç veya kaz gibi özellikle, uzun boyun ve futbol topu şeklinde vücut bak.

painting of Japanese goose

red-crowned crane

Kırmızı-taç vinç bir önemli yer Japon ve Çin kültürü. Bu rakamlar peri masalı Tsuru no Ongaeshi. Yorumlarda bahsedilen txteclipse gibi, Japan Airlines logo olarak vinç taç kırmızı kullanır; Wikipedia makale bu sembol, Japon kültürü ve mitolojisinde vinç olumlu görüntü nedeniyle Amerikan marka bir uzman tarafından seçildi diyor. Verilen bu, Japon sanatçı hayali yaratıkları ya da uçan araçlar için bir temel olarak vinç ile düşünür mantıklı.

-Tasarım gibi vinç aynı zamanda gerçek dünya uçak nadirdir. Kaz ilk resimden görebilirsiniz, kaz ve turna kanatları ileriye açısı olarak; bu 7 Eureka gelen Gekko'yu OP ilk görüntüde çoğaltılır. Gerçek dünya uçak ters açı daha düz, silindirik gövde ve kanatları olabilse.

f15 fighter boeing 747

Bu farklılıklar vinç tasarımı eşsiz, fantastik bir görünüm dayalı uçak verin.

Ben vinç veya Gekko veya Latios gibi "kulak" tüylü olan kaz türleri takip edemedim. Bazı kaz tüylü tüyleri var, ama her zaman kafasının arkasında gibi görünüyor. Ancak, bazı kuş türleri gibi, büyük boynuzlu baykuş ve ev ispinoz çocuk gibi tüylü "kulak" tüyler var:

great horned owl young finch

Hayali bir yaratık ya da bir uçak tasarımı söz konusu olduğunda, vinç kafasına dayalı bir tasarım bakmak için sıkıcı biraz. Tüylü kafa tüyleri aynı zamanda gerçek hayatta kuşlar geliyor, ama kafa alanı için görsel ilgi eklemek, bazı kuş türlerinin baş süslemeleri gibi saçma ya da uçuk görünen olmadan.

+253
user6836893 2 Tem 2018 14:23:04

100 Mafya Psiko espers süper güçler her türlü yapamayacağı bilinen şeyler yaratmak ya da var olabilir mi? Gerçekten kendisi esper bağlı olduğuna inanıyorum. Bu listeler tüm bilinen psişik yetenekleri olan espers sahip olabilir. Eğer yeterince yaratıcı ise, o zaman bir esper olabilir, teorik olarak, benzersiz, yapabilecekleri bilinen teknikleri uygular nasıl dayandığını kendi hareketleri ve Teknikleri kendi oluşturun. Yani, Evet, süper kahramanlar benzer teknikleri oluşturmak veya çoğaltabilir (DC ve Marvel gibi çizgi roman süper kahraman başvuruyorsunuz varsayıyorum) mümkün olduğuna inanıyorum.

Ne için böyle bişey yapmak, I cannot recall bu hiç gündeme anime ama Ses 10 Bölüm 78miydi kaydetti espers güçlük sahne iki eşzamanlı eylemler bir kez de olsa bu imkansız değil.

+183
Margie Bergonzini 31 May 2013 10:41:16

Eğer (orijinal çalışma) anime hatırlayacak olursak, Kral Behelit "Yumurta" derler. Çok diğer Behelits vardır. Manga, benzer bir şey birçok kişi oluyor. Genellikle, birisi aşağı şanslarını ve zaman kılık müdahale içinde bir şeytan onlara Behelit verir. Bu Behelit kaderlerini çözgü, onlara istedikleri her şeyi vermek. Sonunda, kader katlanmış şiddetle ve umutsuzluk onları geri getiriyor. Kanları (bu düşük noktada olur ki) Behelit ile temas ettiği zaman, Tanrı Eli görünür ve bir fedakarlık karşılığında bir dilek hakkı sunar. Bu süreç Havari olarak bilinen canavarlar haline getirir. Ağır daha önce Yılan Baron anime ilk bölümde böyle bir şey oldu, son bölümde tüm canavarlar olduğunu ima ediyor. Bir süre önce okudum beri, bu yüzden detayları yetersiz kalabilir bu.

Temelde Behelits insan yem, güç için bir İblis olmayı kabul edecek kadar şehvet olacak durumlar insanları lider. Griffith'in rüyalar ve kader de manipüle edildi, ya da kalbi en çok karanlık sonuç seçti kadar yetiştirilmiştir.

Tüm anime tüm hikayenin sadece küçük bir parçasıdır. Belli sebeplerden dolayı iptal oldu.

+182
Alexis Rhodes 11 Ağu 2017 13:08:14

İlk başta, Yue Sakura karşı soğuk. Sadece Van'ın Reed tanıyan çok nostaljik bir insan. Ama Sakura sıcaklığı kalbine soğukluk eridi ve derin kalbinin içinde yeni metresi olarak Sakura tanıdı. O ve Sakura savaşlarda Sakura kartları içine Van'ın Kartları çevirmek oldukça samimi alır ve Sakura Yue ve Toya arasındaki güç konuşma ve transfer kulak misafiri yokken 65 Bölüm gözyaşlarını sildi bile. Yok Yukito Toya ve birbirlerine karşı Romantik duygular var? Evet diyebilirim. Ama nasıl Yue onun için duygu? Gerçekten, Sakura ile çok uzun zaman sonra düşünüyorum, bir zamanlar tek gerçek formu içinde tanıştığı Toya, ona daha güçlü bir duygusal bağ var. Toya karşı hisleri vardı yanlış formu, Yukito, öyle.

+171
Pauline Marie Masendo 20 Eyl 2013 06:06:09

İçinde Naruto bölüm 216, etrafında 7 dakika, orada bir şarkı ne zaman Sasuke ve Naruto mücadele ile Rasengan vs Chidori.

Ne o şarkı?

+141
Pallavi Sripada 11 Ağu 2017 16:56:54

Edward Babası yenilmiş olabilir ama Babası son derece zayıf bir durumda olduğunu ve geri Edward homunculus yenmek için izin verilen mücadele edebilmek. Ancak adil olmayan bir kavgaydı ve yok Edward eğer Babam hala bazı güç sol kalırsa, bir ter kırma ederdi oldu. Edward iyi bir savaşçı ve simyacı ama Baba Tanrı'nın kendisi lanet güce sahip ve daha önce zaten elbette Hohenheim yanında tüm zamanların en güçlü simyacı vardı. Edward Babanın engelli gücü ve ordu yedekleme sağlayan kazanmayı başardı. Tek bir maça bir Baba şüphesiz kazanabilirdi

+139
Kevin Grimes 22 Nis 2018 12:35:05

Listelenen tüm tarihler 2012 yılında vardır. Sadece olayları özetlediğim ve daha ayrıntılı bilgi kaynak bağlantıları bulunabilir.

24 Haziran: Gelişmiş Tarama Olayı

Bu tarihten bir süre önce, Mitsuhiro İchiki TV dizisi için özgün bir karakter için seçmelere. Tarama olayı için sürpriz ses döküm üyesi "olarak davet edildi. Ancak, bu olay, aslında dizi için Halkla İlişkiler "Kafa" olarak atandı konusunda bilgilendirildi. Orijinal karakter aslında yok.

Kaynak: ANN

2 Eylül: Twitter

Açılış tema besteci, Hajime Kikuchi, tanınmış ses aktör ve şarkıcı Momoi Halko için kaba bir Tweet gönderdi. Bu gerçekten "onun üzerine etiket tarafından zorla" kendi eylem ya da bir şey olup olmadığını (eufonius) müzik grubundan çıkmaya karar verdi, ama kesin değil.

Kaynak: ANN ve MAL

(İyi, Animasyon stüdyosu göre, "üretim sorunları nedeniyle" sonuç olarak, açılış tema serisi BD/DVD çıkışını TV havalandırma sırasında birkaç bölüm için değiştirildi. Bu muhtemelen bir ay gecikmeli alıyorum BD/DVD sürümü neden oldu.

Kaynak: İki ANN makaleler: Bir ve iki

Kikuchi bu olay hakkında bazı tweetler yapmış olabilir Hajime tarama olayı için bağlantılı ANN makaleyi de bahseder, ama üzgün ya da olumsuz olsun söz etmez.

+82
Lord Zika 19 Tem 2014 05:25:25

Emin değilim eğer bunu açıkladı manga ama bu tür bir Pygmalion tür hikaye. Seiji ben her türlü asil bir kalite var satışlardaki sert bir adam ve çoğu kız ondan korkuyor gibi bir ünü var çünkü bir kız arkadaşım. Bir kız arkadaşı vardı ve başka bir okuldan bir Midori onu seven çok oldu çok istiyor. Bu yüzden Aphrodite Pygmalion miti yaptığı gibi, keşke onun Midori bilinç ve benzerlik Seiji sağ elini devredilmiş nerede-bir ilahi/büyülü/ucube doğa olayı ile verilir.

Çünkü (kendine göre) hiç bir kız arkadaş bulacak biri olmak zorunda kalacak sadece "kız arkadaş" "sağ eli" bir örtmece gerçeğe döndü ekstra burada anlam.

Bu konuda hayatımın “üç yıl lise, ve diğerleri, kız yok ama sağ elim ile sona erecek. Artık dayanamıyorum!”

Ayrıca, o bir üne sahip bir "Şeytanın sağ eli" ile onun mücadele cesaret, ve muhtemelen en olası aksine, onun "Şeytanın sağ eli" dir dönüştü Midori (美鳥 güzel kuş). Bu aslında sağ elini yumruk yeteneğini alır ve bir kişi olarak değiştirmek için onu zorlar.

+31
Guy B 11 Şub 2016 17:24:48

(Ama Yine de Kasabaya Hareket eder) Soredemo Machi wa Mawatteiru Genç Kral Bizim seri Masakazu Ishiguro tarafından bir manga var. Arashiyama Hotori günlük yaşamı takip eden, bir hizmetçi cafe dedektif ve çalışan olacaktır.

+21
etam1024 15 Nis 2010 05:51:29

Kendi dünyasında-manga/anime/diğer ilgili şeyler yayınlanan, doujin, doujinshi, doujinshika ve doujinka vardır. Ne o dört arasındaki fark nedir?

Ayrıca, bu terim sadece anime ve manga ile ilgili için kullanılır?

+13
SharkFin 12 Nis 2013 03:49:55
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil