D - Tek Parça

Ne D orta ilk karakterlerle ilgili bu kadar önemli? Tek Parça ilgi odağı gibi görünüyor ve D orta ilk bazı öneme sahip gibi görünüyor. Sadece ilk insanlar neden önemli olduğunu D ne anlama geliyor aslında bilmek istemiyorum. Ve herkes bir şeyler anlamını ve bunun ne kadar önemli olduğunu farklı şeyler olduğunu bilmeli. Duh.

+797
ZeRo 27 Eki 2012 20:25:48
26 yanıtların

Seijitsu cevabı başvurduğu kelime Tanrı, bu yüzden mi o kadar yolu.

Profili ATM yok beri operasyonla erkek olduğunu düşünüyorum.

Çekmeceden ilk boksörler çekmeme yapar ve rengini bile bilmeden onları koymak aynı düşünce varsa eldiven altında ise bir çivi işi yapmanın sorun neden olur. Aynı zamanda en çok çorap için de geçerli.

Evet, Ayrıca ben bir erkeğim. Ama diğer cinsiyet farklı çalışır.

Kızlar kimse görmek güzel iç çamaşırı giymek. Eğer harika tırnak iş eldiveni arkasında gizli OLSA FARK ETMEZ, çivi işi orada olduğu ve kendilerini iyi biliyorlar.

Ya da eğer bir şey olursa akşam geç olabilir. Narusegawa Aşk Hına yaptı: Bölüm 5, o uyurken aynı oda olarak Keitaro. Zavallı çocuk bağlanmış ve ağzı tıkanmış durumda önemli değildi, sadece durumda güzel iç çamaşırı "aldı.

Gösteri genç kızlar hedefleniyor. Tsukino serisi başladığında 14. Hedef demografik ergenlikten yetişkin gibi hissetmeye başladım. Bile olsa çoğu zaten biliyor nasıl yapmak makyaj (link link), onlar yaşı onların vücutları şekil değiştiriyor.

Bu showmakers kahramanları (genç kızlar) (Sailor Senshi) ve izleyici arasında artan kimlik hedefliyoruz. Prensip olarak çalışmaktadır aynı tartışılan bu başka bir soru.

+916
mgrande465 03 февр. '09 в 4:24

Dragon Ball Kahramanları animasyonlu sahneleri video oyunu, Trunks super saiyan öfke açmak mümkün olacak. Ama anime içine dönüşümü bile Böylece Cumber mücadele etmez, o sadece bir süper saiyan haline çeviriyor. Şimdi Dragon Ball Heroes manga okumak, ama eğer manga ve anime Trunks super saiyan öfke içine anime teslim etmez, neden video oyunu, temel alan, sığınak?

+879
bigua 24 Şub 2013 02:45:08

Burada durum biraz karışık - kim dünya hükümeti çalışıyor muyum? Bir felaket olduğunda sadece ekran zaman sadece beş BM adlı kişi? İsim ya da geçmişleri olduğunu biliyor muyuz?

enter image description here

+850
Zorg Ounet 17 Oca 2013 19:12:12

Pozisyonda ailesini ve köyünü arasında seçim yapmak sevgili kardeşi koymak Köyü yok etmek istiyor.

Sasuke meşru eğer bu komutu veren yakınlarının tüm insanları öldürmek için bir komut verilirse kötü olduğunu ve yok edilmesi gerektiğini düşünüyor olabilir.

Ama konu aile olunca, çok güçlü duyguları kolayca Sasuke etkileyebilir unutmayın.

Gerçekten, seçme Ayrı ailesi üzerinde köy anormal karardı.

+804
Nicky6 13 Eyl 2013 20:03:57

Neredeyse finale Efsane Korra Kitap 2: Ruhlar zaman Vaatu rips Raava gelen Korra cesedi yok eder onu, Korra diyor için Tenzen bu Avatar Döngüsü var da yok. o son Avatar.

Raava önceki Avatarları ancak bağlantı onun içinde hala gitti döndü sonunda Korra doğruluyor.

Avatar artık reenkarne olabilir yani merak ediyorum, nedir? için (Roku, sonunda konuştu Kyoshi ve diğerleri Avatar dönüşebilir ve böylece hala reenkarne olan Aang aksine) tavsiye için açmak için hiçbir önceki geçmiş yaşamları vardı Wan gibi Korra ya.

+772
mjobrien 11 Eyl 2019 02:18:41

Başlık "夢と知りせば" Yume için shiriseba, hangisi diye tercüme olarak kaldım "bilinen bir rüya".

Takdir önemi bu başlık, bir biliyor bu kısmı bir tanka tarafından Ono no Komachi, bir Heian dönemi şairi. Japonca metni:

思ひつつ
寝ればや人の
見えつらむ
夢と知りせば
覚めざらましをOrada çok sayıda bilimsel çeviriler, bu şiiri; burada Donald Keene sürümü:

Onu düşünmeyi
Uyudum, sadece onu
Benden önce görünür
Bilseydim bir rüyaydı
Hiç uyanan gerekirdi.T. uygun söz bu şiir gibi bir ilham kaynağı olarak bu röportaj:

(訳 その未来の物語を小野小町の和歌"思ひつつ寝ればや人の見えつらむ 夢と知りせば覚めざらましを":あの人のことを思いながら眠りについたから夢に出てきたのであろうか。夢と知っていたなら目を覚まさなかったものを)を引っ掛かりとして、アニメーションのフィールドの中で描く事が出来ると思いました。


Bir yan not, metnin altında çalışma Başlığı okur ―男女とりかえばや物語 - kabaca, "erkek ve kız Torikaebaya Monogatari". Bu Torikaebaya Monogatari (The"Meleklerim") başka bir Heian dönemi Çalışma, bir oğlan ve kız her davranması gibi üyelerinin karşı cinsle. Bu temelde ne Kimi no Na wa , sonrasında, tüm, hariç ile tam vücut değiştirme.

+772
Shadowmaker 25 Tem 2019 18:06:27

Ben yeni başladım izlemeye 4. sezon High School DxD (Kahraman). Son bir Önceki bölüm görmeyeli uzun zaman oldu biliyorum. Ancak, 2 Bölüm, Kiba konuşmasında bu hat eğer herhangi bir bölüm/OVA kaçırmış olsaydım diye merak ettim.

Screenshot of Kiba

Kiba: Dört Büyük Şeytanlarla başa olduğunu duydum.

Birkaç saniye sonra, Issei bir gözümün önüne geldi ve emindim, bazı bölümlerini kaçırdım.

Screenshot of Issei's flashback

Bilinmeyen karakter: şu anda, sonunda elinde bir anahtarla çok kapı önünde.

Herhangi bir OVA/film/bölüm Issei flashback var mı? Hangisi?

+719
PR1MO 18 Şub 2015 03:51:01

Sonra oyun Strider üzerinde PS3 ve kullanma Strider Hiryu genelinde tüm Marvel vs Capcom oyunları, var olmak farkında o da, çoğu oyun karakterleri var manga o eski defterleri onun geçmiş ve hayatında onun dünyası dışında bir oyun.

Bu manga kabul canon var? Oyunlar veya sadece canon malzemeler?

+673
LogicalBranch 19 Haz 2016 06:46:15

Gerçek çatı bahçesi değil gibi görünüyor var, ama orada büyük olasılıkla bir model için bu binanın olduğu yer kuzeybatı bu tapınak.

Rooftop Garden

Bu İkebana/華道 öğreten bir okul, özel bir bina gibi görünüyor. Bu çatı alanı halka açık değildir muhtemelen. Bu anime tasvir bina için en yakın eşleşme gibi görünüyor.

+608
highvander 18 Tem 2019 13:00:58

Kötülük Baudelaire Çiçekleri İngilizce bir uyum aldım ve umarım sorunuza cevap verebilirim.

Aynı Başlığı paylaştıkları için, Baudelaire'in işe Aku no Hana gibi "Kötü" ve anime/manga Çiçekler "olarak hitap edeceğim.

Bazı okuma için hazırlamak:


Aku no Hana'nın Hikayesi & Baudelaire'in şiir arasındaki benzerlikler

İlham perileri:

Hem Baudelaire ve Kasuga bir kadın "ilham perisi", Kasuga 'nin dava Saeki ile bir saplantı var.

Baudelaire keder dolu bir dünyada zarafet ve mükemmellik onun için (en azından onun için) bakın bu başlık Muse ile birkaç şiir var. Diğer şiirlerinden çok, onun ilham perisi - parlak güneş gibi "dünyanın diğer özellikleri ile belirtilir".

O idol alıyor Bu kadın, isteyen ona kalır bakir tarafından kötü dünya - öyle mi bulur onun mutluluğu, elbette değil kendisi mi hiç layık.

Ben bunu görürüz Kasuga onunla erkek arkadaşı, spor kıyafetlerini çalıyor, gerçekten mutlu olabilir Saeki inanmayı reddeder defalarca hayır Hana, ne zaman o açıkça onu arıyor , onun ilham perisi.


Dünya nefret ediyorum, ama isteyen sever:

Hem Kasuga ve Baudelaire umutsuz bir ışık dünya deneyimi, genelde suçu kendilerini dünya harikası görememek için yerleştirilir.

Kötü Rahip özü:

Ruhuma bir mezar - I kötü keşiş -

Yaşamak ve sonsuza kadar derinlikteki arama,

Ve boşa iğrenç spot duvarları bedecks.

Hikayenin çoğunluğu için, Kasuga Nakamura tarafından sapıkça işler yapmak için ikna edilir - Kasuga genellikle direnir, onun normal bir vatandaş olmak ve hayatının tadını çıkarmak isteyen.


Dünya zevk alamıyorum olduklarını kabul:

Zaman Aku No Hana büyüdükçe, Kasuga daha kolay ahlaksızlığı kabul eder ve yavaş yavaş onun hayatında var olan tek heyecan olduklarında Nakamura fikirler hızla düşüyor.

Asla diğer insanlar gibi dünya zevk alacaktır baudelaire'in de kabul eder.


Kötülüğün cazibesini & kötü Güzellik

Baudelaire şiirleri birçok ikinci bir kadın figürü vardır - belki de hayatında belirli bir güzellik kendisi veya birisi bir kavramdır. Bu rakam muazzam güzellikte, ama umutsuzluk sunar. Şiirini "Bütün" olarak, şair tarafı bu şekil çekici kötü şikayet geliyor Şeytanın ta kendisi.

Eğer Saeki muse ise, bu rakamın kesinlikle anime Nakamura var. Kasuga yavaş yavaş onun için karmaşık duygular içine düşüyor, kötü bir etkisi olduğunu bilmek, ama yaşam sağlayan keyfi tutunmuş.

Gösteri sürekli kötü bir ışıkta Nakamura gösteriyor. Gerçek benliği içine bir fikir sahibi olduğumuz tek zaman kendini eşit bir sapık bulmak sevinç onun hakkında yazılı olduğu günlüğünü bir bakış vardır. Bir şekilde, Aku no Hana aslında umutsuzluk içine Nakamura açıklanması hakkında yerine Kagura düşüşü var.

İlahi Güzellik ayıkla:

Tanrı ya da Şeytan? Melek, Denizkızı ya da Proserpine?

Ama makest ne anlamı varsa-Blithe şehvetli sprite-

Ritimleri ile, parfümler, visions - tek kraliçe benim O!-

Evren daha az iğrenç ve saat daha az basmakalıp

Son satırları yardım Baudlaire biraz bu Güzelliği kötü bağrına basmaktan recieves göster. Çok yavaş yavaş umutsuzluk ve Nakamura wiles zevk almaya başladığında Kasuga eylemleri görüyoruz.


Ek Notlar

Bir yan not olarak, Saeki Nakamura ya da uygun veya toplumu reddetmek iç çatışmanın bir yansıması olduğu sadakat Kasuga çatışmasını görebiliriz. Saeki özveriyle sürekli onu affetti, onu kabul etmeye istekli. Nakamura, diğer taraftan angst ve ret dolu.

İyi bir kaç temaları Aku no Hana bulunmayan Kötülük Çiçekleri vardır. Baudelaire şiirlerinde deniz, dalgalar ve suyun tekrar kullanımı yapar springs bir zihin için

@Krikara cevabı belirtildiği gibi, gerçekten de ölüm söz birkaç şiir var, Baudelaire ölüm karanlık anlamsız varlığına bir kanıt olarak Ölüm tedavi erotisism ve tema - bir kere her şey için ölürsün arasında bu şiirler alternatif gibi görünüyor.

Sık sık da, ama çürük, kayıp ve yıkım görüntüleri ile güzel bir çevre açıklayan ölüm lens aracılığıyla dünyayı görür.


Yani? Zaten noktasına getirin!

Kasuga kişiliği oldukça Baudelaire gibi, ve işe aldı onu bu kadar bu güçlü paralellikler tüm güçlü olduğunu gösteriyor. Hepimiz (cevapladım tüm bu anime sorulara bakın) zevk şeyler takıntısı almak kolay aslında :v ve Kasuga muhtemelen kitabı ile zihinleri bu benzerlik dolayısıyla saplantı oldu.

Durumsal koşullara eklenti Saeki duyduğu hayranlığı, Nakamura tarafından karanlığa iğfal ve bir iş hayatı üzerinde etkili olacağını görebilirsiniz.


, Kagura bir aşamada (dağdaki) söz ediyor, ancak Baudelaire eserleri okuma sınıfında diğerlerinden daha akıllı hissetmek keyif aldığını, onlara anlayış değil rağmen inanıyorum. Bu yüzden de bu konuda bir karar yapabilirsiniz.

+578
Joana 6 Eyl 2016 15:23:18

Seele oyunu olan bilginin Melekler ne zaman olacak görünüyor dayalı Ölü Deniz Parşömenleri. (Onlar hakkında bilgi sahibi olması amacıyla Meleklerden Verilirse olduğunu belirtti yılında bir ep. 23 konuşma. Daha önceki bir bölümde de seele oyunu belirli bir zamanda görünmesi için bir Melek bekliyor; şu anda anime erişim yok ve tam bir başvuru bulamıyor bir göstergesidir.) Bu zihin, değil şaşırtıcı olan Ölü Deniz Parşömenleri de muhtemelen içerir isimleri Melekler.

Seele oyunu sadece Melekler ve isimleri sipariş bilgisi verildi düşüktür. Kaworu Lilith soyundan Shinji ile yaptığı görüşmeyi biri konuşuyor unutmayın. Kaworu bir Melek gibi, muhtemelen, daha ziyade, gerçek bir atanmış seele oyunu sadece bir isim değil, Lilith ilk Meleklerden birinin adı ve ismin kullanımı artar.

+533
Zolbayar Bayarsaikhan 30 May 2015 11:17:11

Ben bir küratör bir sergi üzerinde Paskalya Adası popüler kültür (http://www.moaiculture.comve ben çalışırken izlemek bir kaç eksik öğeleri. Eğer yardımcı olabilirseniz sergiye kabul edeceğiz. Anahtar soru: bu bir manga ya da etkinlik bir kitaptır?

enter image description here

+476
spc 13 Şub 2010 17:39:55

Göre bir Gigazine madde olduğu yönünde haberler çıktı 2 Mayıs 2015 panelde Machi Asobi sahip bazı Grisaia personel gibi gözüken bir Tensho (yönetmen) sadece gerçekten istediği için yapacak bir anime tam bir sinema En Boy oranı (2.35:1 / 21:9 Sinemaskop) ve reddetti uzlaşma bu noktadan. Tensho gerekçesi ayrıntılarıyla, en azından bu özel panelde görünmüyor. Yani, kapris yönetmenlik kazanmaya, sanırım?

Bu arada, göre bir tweet ile Tensho, Grisaia no Kajitsu oldu aslında ilk televizyon anime için üretilen tamamen içinde Sinemaskop. Gerçekten (sadece standart 16:9 kağıdın üst ve alt üzerinde kayda göre) doğru boyutta kağıt üzerinde çizmek istediler olduğuna göre, bu boy oranı ile kağıt için özel bir sipariş vermek zorunda kaldılar.

Ben Ekle: göre Anibin, Grisaia no Kajitsu oldu aslında üretilen bir yerli genişliği 1920 piksel (eşdeğer 1080p video), bu yüzden onun "gerçek" çözünürlük kabaca 1920x822 değil 1280x544. Bu hala (Kyoto Animasyon hariç sanırım?) nadir bir şeydir, görüyoruz ama daha fazla gösterir 1080p günümüzde pop, örneğin Çalışma!!! şimdi (2015 yaz) havalandırma.

+458
Dipak Sahoo 27 Eyl 2016 18:22:41

Rock Lee neden ninjutsu veya genjutsu kullanamıyor?

+450
sewl 16 Mar 2010 11:14:11

Beyazsakal öldü ve korsan taraf için hiç umut zaman en İyi Savaştan sonra, Shanks alan ve her şey onun emrine girer sona erer. Eğer Shanks gerçekten bu kadar güçlü olup olmadığını merak ediyorum (üç amiraller birlikte onu yenmek ya da sadece onlar Beyazsakal destan onur olamazdı.

+358
Kevin Xie 21 Ağu 2011 17:55:01
Yuri Buz üzerinde Mitsurō Kubo tarafından yazılmış ve patenci Yuuri Katsuki ve koçu, Victor Nikiforov takip eden en yakın oteller studio tarafından üretilen orijinal bir anime serisi.
+355
alessap 21 Ağu 2018 12:48:53

Son zamanlarda SoundCloud üzerinde şarkı "the Kokoronashi" için bir kapak keşfettim, ben şarkı, orijinal sanatçı, YouTube'da kimin hakkında ya da en azından bilgi özgün sürümünü bulmaya çalıştı.

Ancak, bu şarkıyı bir çok kez orijinal sürümleri bu şarkının sanatçı/çakışan alıntı kaplı olan bazı şarkıcılar gibi orijinal şarkı söyleyen bulamıyor ben çok farklı insanlar tarafından ele alınmış gibi görünüyor.

(YouTube'da yapılan arama sorguları kokoronashi"," kokoronashi özgün")

enter image description here

Bazı anime şarkı olabileceğini yukarıdaki resim hemen hemen her zaman Youtube Bu şarkı ile ilgili olduğunu fark ettim ve bir anime artstyle vardı sanırım ama ters görüntü arama yaptıktan sonra tüm sonuçlar sadece yerine orijinal şarkı bulabileceğim bir anime beni işaret ederek resmini içeren Youtube kapakları için bana getirdi.

Kimse varsa anime bu şarkı ve/orijinal versiyon şarkı söyleyen ya da geldiğini, ne olduğunu biliyor mu?

Eğer arama "Youtube kokoronashi varsa", ilk arama sonuçları sayfasında sorun olmadan bahsediyorum bu şarkıyı kapsar bulacaksınız bu sadece adını sağlamak beri bir şarkı çok muğlak bir tanım olduğunun farkındayım, ama garanti ederim.

Eğer bu yardımcı olur, burada bir bağlantı için oldukça popüler İngilizce kapak şarkısı. Youtube tarafından İngilizce kapakları daha telif hakkı ihlalleri nedeniyle çıkarılmak daha yatkın oluyorlar çünkü Japon bir kapak için bağlantı yoktu, ama İngilizce melodiler çok gördüğüm Japon kapakları aynıdır.

+302
Kalmer Piiskop 8 Eyl 2015 00:53:16

Tobi Kamui boyut için Minato göndermeye çalıştığını Minato mücadele sırasında geldi. Eğer Tobi başarılı olsaydı bile, özel kunai onun için Uçan Yıldırım Tanrısı tekniği kullanarak sadece teleport Minato olamaz mı? Tobi Uçan Yıldırım Tanrısı tekniğini biliyordu, bu yüzden ne kamui'nin boyuta Minato göndererek başarmak istiyordu?

+293
PapaBones 11 Eyl 2014 23:42:32

Bu (Urasuke) sanatçı 浦助, bazen "ursk420" veya "tetsu420" gibi isimler tarafından özgün bir karakter gibi görünüyor. Oldu gönderildi onun pixiv hesabı yaklaşık bir yıl önce (standart Yasal Uyarı: Pixiv bağlantıları var değil garantili olması iş-güvenli beri içeriği dinamik olarak oluşturulmuş). Karakterin adı Tavsiye kabaca "hayatta (Almanca anlam") Leben var. ("Orijinal") resim için başlık ve etiket"オリジナル", bir karakter herhangi bir serinin parçası değil, o karakter hakkında herhangi bir anime veya manga değil, ne yazık ki bu son şansın yok gibi görünüyor gösterir kullandı. Ancak, bu resim aslında sınırsız türevlerini izin vermek, bu yüzden bu karakteri daha fazla resim bulmak mümkün olabilir bir şekilde serbest bırakıldı.

Bu sanatçı söylemek zor olsa da bugüne kadar herhangi bir diğer profesyonel manga ya da anime dahil olmuştur sanmıyorum. At en azından ben couldn't bulmak referanslar için böyle çalışır sonra kaymağını onun pixiv sayfa, blog, röportaj sayfası ve twitter. Büyükçe aşağıdaki bir online var, ama pixiv profiline göre çoğunlukla özgün bir karakter çiziyor.

+270
Ralfp 2 Ağu 2010 09:39:37

Orada da Fansub Wiki hangi ayırdığı ve her sezon, içerir saat/tarih/kanal, güncel (en azından düzenli olarak yeterli bu gün) için Haritayı gösterir olsun almış olan gruplar o değil ben lisanslı AMERİKAN distribütörler. Gerçek fansub grupları Crunchyroll, Funimation ve Changzhou okyanus motor her sezon gösterileri büyük avuç alıp bu gün artık daha az alakalı.


EDİT:

Ben sadece fark bugün ANN vardır yaklaşan bir anime listesi.

+268
Vishnu S Babu 21 Ağu 2016 03:19:49

Aslında! Bir Parça dünya üzerinde yer almaz bile. Gezegenin coğrafyasını göz gezdirmek zaman çok açık:

Map of the One Piece setting.

Dünya'nın pangea teori aşamasında bile hiç böyle görünmüyordu. Bu yüzden Bir Parça çok, çok, geleceğe çok uzak, ya da daha büyük olasılıkla sadece dünya üzerinde değil ya.

OP fikirler bir sürü söz, kesinlikle, tematik bir şey buldum dönemlerine toplanmış olan, ama aslında insanlık tarihinin bu noktaları içinde yer almıyorlar.

+124
Oluwasaanufunmi 1 Şub 2010 15:53:33

Verilen son derece olumlu yanıt için benim son soru: Kim çaldı benim şeker?, bu "İkiz Ciel" teorisi veya 2 Ciels olma fikri etrafında çok fazla spekülasyon gibi görünüyor.

Yani bunu göz önüne aldığımızda, bu dizi için ne anlama geldiğini teorisi tam açıklama için sormak için bir sorum gönderme-ben.

Herkes biraz ışık, bağlantılar, vb tutabilir?

+124
ph1ash 17 Oca 2017 03:11:03

From Wikipedia:

(火炎之番人 Saramandā)semender
Hava Kontrol çalışma ve atmosfere Aqua terraforming bir parçası olarak ısı ekleme bir kişi. Semender yüksek irtifada tethered yüzen adalarda yaşıyorlar.

Temel olarak, Semender büyük yüzen Adaları içinde canlı ve Aqua hava düzenleyen teknolojisi kullanın. Aqua Mars eskiden beri, (Manhome) Dünya daha doğal, daha soğuk, bu yüzden hava çoğunlukla gezegene ısıtmak için aşağı gelir düzenleyen. Gösteride görüyoruz Akatsuki, sadece Semender, Neo Venezia üstünde yüzer-hangi Ukijima, içinde yaşıyor.

Biz teknoloji tarafından kullanılan Cüceler, kim düzenleyecek Aqua çekim gücü, Ses seviyesi 2 Aria manga, ama eminim biz aslında gördüm nasıl Semender oluşturmak ısı; biz sadece bir kaç eğik referanslar için onların rolü ne zaman Akari Akatsuki ile bir araya geldi.

+67
Seth Carnegie 17 Oca 2016 15:06:12

Dragon Ball süper içinde ve manga #44 okuyordum.

Vegeta Moro savaşır. İlk olarak, siyah ve beyaz manga beyaz saçlı çizilmiş olan süper saiyan onu bekliyor ve daha sonra gri ile çizilmiş olan süper saiyan dönüşüm başka bir türü için prizler etti.

Nasıl Vegeta super saiyan Tanrı mangada süper saiyan mavi ya da kavga olduğunda söyle, eğer kullanarak, ve Tanrı süper saiyan süper saiyan mavi saçları yana o dönüşümü neredeyse şekil olarak aynı görünüyor hakkında bir şey söylemek etmezse misin?

+44
Ozil Makhumalo 28 Kas 2012 09:58:08

Ichigo off aykırı gibi görünebilir, ama aslında, on üç koruyucu bir üyesi değildi ama zanpaktou, bir Zaraki olan başka bir karakter, Nimaiya kendini andığı oldu. Kenpachi Zaraki olabilir veya olmayabilir ilk öldürmüş olan ölü bir shinigami, kapalı bir Asuchi aldı. Bu onu o zaman Kenpachi karşı büyük bir başarı elde etmek için kullandığı bir zankakuto verdi. Bu Asuchi bir dereceye kadar transfer edilebilir gösterir.

İkinci ve daha da önemlisi, Ichigo ilk güçler var, Rukia oldu. Rukia zaten shikai olan ortalamanın üstünde bir Shinigami vardı. Büyük boyutuna garip olduğunu ona güçlerini verirken, bir Zanpakuto gördüğü ilginç buldunuz değil, daha doğrusu buldu. O, bir Zanpakuto için bir Asuchi almak zorunda olan birisi, onu onun verdiği ipuçları Olan bir Ichigo'nun elinde odaklı değildi.

Bu yüzden, büyük olasılıkla Rukia dan Asuchi var Ichigo, Ama bu yerde birkaç arsa bir delik bırakır. Ne zaman geri alabildin mi, ya da yaptığı. Nimaiya eğer bir daha geri alırsa, neden bir tane yok ki, neden Rukia yaptığını açıkça Arancar arc sırasında biri var mıydı?

Bunların hepsi Komplo bir delik olmak için kaynar. Asuchi tam serinin başlangıcında etli değildi, bu yüzden çoğunlukla muğlak bırakılmıştır. Bir varmış bir sürpriz değildi ama nedense burada soru değil, soru. Bunun için en iyi cevabı hala Rukia var Asuchi vardı, ya da belki de bir şekilde başkalarının elde düşündüler ne yazık ki sadece Teori, teori. Zaraki ile belirtildiği gibi nadir olsa olmayan on üç koruyucu 13 üye Asuchi elde etmek için, bu tamamen mümkündür. Herhangi bir durumda, onlar için önemli değildi. Eğer bu konuda düşünürse, muhtemelen bilinmez bir ikinci elde olsa/Rukia ya da belki ödünç çaldı düşünmüş olmalılar.

O ortaya çıktığında onlarla alakasız olduğunu nerden buldu yani, bir Zanpakuto vardı. Çok nadir olsa da, on üç koruyucu 13 Shinigami olmak dışında bir Asuchi almak için başka yöntemler vardı. Bir Arsa persepctive, bir delik Onun. Sadece her şeyi nasıl oynadığını Farz edilebilir. Byakuya kırdı bu kişisel teorim var, ve o zaman Rukias güçlerini kaybettiğinden beri, hiç iyileşmedi ve atıldı. Rukia sonra muhtemelen 13 on üç koruyucu yeni bir tane var.

+37
FeralMonk 13 Haz 2018 11:59:45

Ayrıca Bkz:

+16
Subodh Hatkar 17 Ağu 2014 00:44:21

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil