Kim bu karakter?

Bir bahçe satışından 2 anime figürü aldım. Herkes kim olduklarını tespit etmeme yardımcı olabilir.

Çok teşekkürler

enter image description here

enter image description here

+207
Sherry Ai 24 Oca 2013 11:13:31
33 yanıtların

Yuta İridatsu garip bir gücü vardır:

Eğer Yūta üst üste iki kez bir kızın iç çamaşırı görürse, Dünya'ya bir meteor tarafından yok edilecek.[1]

Ama aynı zamanda

Yūta olduğunu biyolojik olarak kadın [1]

Yani o

uzun zamandır bir kızın vücut içinde bir çocuk, kazadan beri laboratuar kaçtılar her zaman vardı.

Uygun hijyen tuttuğunu varsayarsak (başka kiracı uzun zaman önce kovmuş olurdu) ve

Meika yeni yıldan önce diğerlerine gerçeği ortaya çıkana kadar Yuta biyolojik olarak kadın olduğunu bilen tek kişi gibi görünüyor.

Yuta zaten birkaç kez grev meteor neden olmaz?

+969
user249702 03 февр. '09 в 4:24

Kimse tam olarak Gekko Moriah için olanları biliyor mu? Bal: Şeker, fruktoz Marineford arc'ta etti. Ama ondan sonrası zaman-atla ilgili bir şey görmedim.

Bazı gelişme veya bir şey mi kaçırdım?

+959
Rishabh Prakash 8 Nis 2013 08:20:29
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Eğer görülen kavga arasında Tobi (Obito) ve Konan, o aslında kullanılan onun sol gözü olan o verilen Kakashi. Yani Evren o kullanılan için Izanagi olduğu diğer (Uchiha).

Tobi (Obito) vs Konan using left eye for Izanagi

Ayrıca, Obito (doğru) ve Kakashi zaten sol Evren var, çok var hem de Mangekyo söz, Kakashi zaten o güç uyandı Kakashi Evren verdi.

+945
NAGA RAJAN 9 May 2016 17:28:57

Hayır. Bunu önlemek için bazı kurallar vardır. Gelen Kuralları Ölümünden Not wiki:

 1. Bu 23 gün kuralı

  Kullanım şekli: VİA

  1. [...]
  2. Eğer yazarsan, ölüm nedeni olarak “hastalık” yazılırsa, fakat hastalığın gerçek adı olmadan ölüm belirli bir zaman yazmak, insan, yeterli bir hastalık görülür. Ama Death Note tek çalışması içinde 23 gün (insan takvim). Bu 23 gün kuralı denir.
 2. Ölüm durum/neden imkansız

  Kullanım Şekli: LİV

  1. [...]
  2. Ölüm nedeni mümkün olduğu bir durum ama durum değildir, tek ölüm sebebi bu kurban için etkili olur. Eğer neden ve bu durum imkansız, o kurbanı öldürür, kalp krizi.

  Bir UFO başının üzerine düşen ise teknik olarak mümkün değil ama imkansız, 2315 tarafından doğal olarak yaşayacaksın aslında imkansız. Sadece ömrünü kısaltır, daha uzun yapmak olacak.

 3. Orijinal ömrü sonra ölüm ayarı

  Nasıl LVİİ

  1. Ölüm Notu, kurbanın orijinal ömrü daha uzun ölüm tarihi ayarlanamaz. Eğer kurbanın ölüm/özgün hayatını span ötesinde Ölüm Not olarak ayarlanmış olsa bile, kurban ayarlanan süre önce ölecek.
+882
zied rajhi 8 Nis 2014 11:33:14

Evet, anime, ikisi arasında bazı radikal kararlar alıyor. Görsel roman ve anime sonunda daha fazla veya daha az aynı yolu izleyin ve yakınsama yapar ama bazı farklılıklar vardır.

Araziler buna rağmen oldukça benzer kalır unutmayın. Ben hiç baktı sonraki Görsel Roman sonra Giriş bölümünde henüz ama ikisinin de sonu oldukça benzer bir hayal farkları yok yeteri kadar büyük senin olamaz atla Giriş bölümünde ve düz gitmek için bir sonraki bölüm izledikten sonra anime.

Farklılıkları Baka Yapılan proje herkes tamamen anime kapalı çevirmek istemiyor o kadar büyük:

Anime gördüklerime dayanarak şeyler kullanabilir miyim?

... Anime adaptasyonu ile özgürlükler alır gerçekten değil, hatta oLsa çok iyi olur. Bazı yönleri paylaşılır oyun ve anime arasında, ama lütfen 1:1 kopya çalışmayın bir şey arasında.

Hangi anime kapsar kinetik görülür (arc White Album 2 Giriş bölümünde fazlalaştı. Bu seçimler olacak ve oldukça doğrusal olduğu anlamına gelir. Yani, sapma büyük olmayacaktır.

O dedi, Bu terk ve Spoiler veririm. Eğer isterseniz, bazı önemli farklılıklar Listeleme spoiler etiketi altında daha fazla bilgi ekleyebilirim.

+872
Brian J Murray 30 Ağu 2012 06:48:03

Sands of Destruction

Anime arıyorsun denir Kumları Yıkım. Aslında Nintendo bir oyun olduğunu ve 2008 yılında bir anime uyarlaması var.

Yer insanlar iktidar beastman hayvancılık olarak hizmet olduğu bir dünyada alır. Barda çocuk Kyrie denir ve kız Morte Ashela var.

+842
n00bi3 24 Şub 2014 14:22:23

Bijuu insanlar ve hayvanlar gibi canlı varlıklar, aynıdır. Onlar oluşturulan tarafından Sage Altı Yolları kullanarak Yaratılış Her Şey teknik.

Adaçayı Yin ile damarları, içine Yang ile hayat verdi, sonra içine, On Tails' çakra döktü yarattı.

Çakra sadece enerjidir. (Form oluşturmak için çakra kullanan Her Şey, Yaratılış hariç) karmaşık fiziksel bir formu olamaz.

+839
Dinesh Babu 13 Şub 2011 09:52:36

Peki, aslında bu biraz karmaşık bir hal alır.

Bunun yerine ilk oyun için anime izlerken (bu, inan bana değer) satışa ne zaman tanır bir oyun izlemek ya da Buhar almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla giderdim hikayesini en çok sipariş almak için gerçek bir emirdir:

 • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
 • Danganronpa 2: Hoşça Kal Dispair
 • Danganronpa Başka bir Bölüm: Ultra Umutsuzluk Kızlar (bu Spoiler için SDR2)

Şu ana kadar bu oldukça standarttır. İşler karışmaya yerde ama burada. Sonra 2 gelir Danganronpa 3: Son Umut Tepe Akademi hangisi ayarlama sırasında 2 farklı zaman çizgileri olan iki farklı ücretsiz dizi. Bu düşünceye alternatif arasında ikisi ile başlayan Yan Gelecek, sonra Yan Umutsuzluk çok sipariş olurdu F1, D1, F2, D2, vb...

Sonra o seni tüm yakaladı için serbest Danganronpa V3: Öldürme Uyum bu yaz.

+789
GeoC 11 Ara 2019 06:17:57

enter image description here

enter image description here enter image description here

Aşağı kafa belki Merkezi'nde asılı iki saç teline sahip bir saç modeli bir tür değil

+745
user810992 2 Tem 2015 18:58:26

Şu anda, Takım Kakashi Sasuke karşılaştığında 52 ediyorum. Gerçekten 150 civarında bölüm olan sage modda Naruto görmek istiyorum. Hangi bölüm yani (dolgu) atlayabilirim?

+742
DFord 3 Nis 2019 06:41:56

Tek Parça izlemek istiyorum ama anime manga dolgu içerik bir yeri vardır. Yerine dolgu içeriği izlemek ve sadece doğrudan planıyla ilgili bölüm izlemek istemiyorum. Açık olmak gerekirse, kapsamlı bir hikaye ile alakası olmayan, ekstra manga bölümleri dayalı mangada herhangi bir hikaye ya da dayanmayan bir dolgu bir bölüm tanımlama yapıyorum.

Hangi bölüm filler var mı?


Bu soruya alınan bu soru. Ben merak bu kendimi tamamladıktan sonra One Piece manga, ama devam tekdüzelik arasında benzer sorular, ben aldım aynı ifade Logan-M vardı eskiden onun hakkında soru Bleach filler.

+673
Suhelmi Sulaiman 5 Kas 2012 05:19:56

tally 1

tally 2

Onu hesaplar ona göstermek için var işte 2 resimler!

+510
Zaraki596 8 Oca 2016 10:40:35

Evet, Almanya, "führer" askeri siper kat Bak Alman., yapı stilleri, adları ve gevşek hatta coğrafi konuma sahiptir. "Kusursuz insan" Hitler'in dini görünüm ve teorisini bak.

Xing Çin ve Japonya... Japon Neredeyse her şeyi (sushi bile) Çin'den geliyor. Xing İmparator Ölümsüzlük iksiri arayan, Çin gerçek İmparator öyle geliyor ki, referanslar, ve Çin de simya (Yin Yang, Taoculuk, vb.) inanıyordu. (Dünya tarihinin ilgilenenler için) Çin yutulur cıva İmparator ve öldü.

İshval Araplar var. Alchemy de İslam'ın bir parçası olduğunu... çölde İnsanlar... Ve Avrupa ve Arap dünyası arasında savaşlar vardı.

Birçok referansları vardır.... Birçok hikaye gerçek hayatta tarihi olaylar, yerler ve dine dayalı olduğuna dikkat edin. Yine de çok eğlenceli olsa da bir şey gerçekten orijinal olduğunu.

Şimdi tarih derslerini al, Fullmetal Alchemist izlerken ne kadar keyif alacaksınız eminim

+509
Nitish Singh 2 Şub 2010 01:48:07

Eren Titan formu çıktıktan sonra 3D Manevra eşyalarını kaybeden biri bölüm olan, ama muhtemelen aynı (emin değilim) dediğimi hatırlıyorum. Ayrıca yaptığı ikinci sefer hariç her zaman titan formu çıkılıyor (üzerinde hiç kıyafeti yoktu, sonra, başlamak için) sonra kendimi gördüğümü hatırlıyorum. Onu 3D Manevra Vites olması gibi Anket Kolordu kat olarak mümkün Dişi Titan içinde kız nasıldı?

Not: anime izlemeyi bitirdim, ama manga okumadım. Lütfen bana herhangi bir bilgi göndermeyin. Teşekkür ederim :)

+468
ddddyyyyyylllllll 29 Oca 2017 14:51:32

Naruto Kurama ancak mühür işlemek için, bu konuda eğitim aldığını değil gösterge ile doğuştan yeteneği var. Böylece sanat bazı beceri var.

+452
Alan Gordon 25 Oca 2014 09:26:11

Anime, tek Başına Karmaşık bir aslı olmadan kopya yumurtlama belirtilmiştir. Bu kavram ödünç gelen Baudrillard ve sen aslında tartıştığım popülerlik Hayalet Kabuk olduğunu gölgeleyen yaptığı iş ve bu olabilir bir örnek ikinci dereceden simülasyon.

+445
krishna Mohan 14 Ara 2012 02:53:59

Ses ve Kum Köyleri mi Yaprak Köyü yok etmek istiyorum neden bilmek istiyorum? Ayrıca, daha sonra, nasıl birbirleri ile yapılmış Kum ve Yaprak Köyler vardı?

+440
codemonkey789 8 Eyl 2016 23:52:51

Acı Chibaku Tensei çıkan sonra, Naruto ilk Deva yolundan çakra bir alıcı kaptı ve bir an Sage Modu kullanıyor Nagato yerini bulmaya kendini bıçakladı.

Sonra bu klonlar kullanarak yarattığı bir Rasenshuriken iki gölge klonlar ve sonra. Ayrıca aldatma için iki sis bombası kullandı. Zaten daha önce gerçek bir Rasenshuriken gönderilen ve gerçek benliği bir Rasenshuriken kılığında başlayınca, savaş sırasında bu hileyi kullandı.

Ağrı gerçekleşmesi için aynı şeyi tahmin başladı. Beklendiği gibi, Naruto ağrı derhal Shinra Tensei kullanarak bükülmesi ilk gerçek Rasenshuriken gönderdi. Ancak, bu sefer, ikinci Rasenshuriken bir gerçek, ilk altında bir gölge shuriken olarak saklanmıştı. Naruto'nun iki gölge klonlar da ortaya çıktı, ama zaten Acı (veya öyle sanıyordu) bu numarayı daha önce hiç görmemişti hazırlanmıştır. Çakra alıcıları ile iki klon bıçakladı, ve de Rasenshuriken sıyırdım.

Naruto'nun planı bu bölümünün amacı Acı avantajı beş saniye aralığı planının bir sonraki bölümü sırasında Shinra Tensei kullanmak için zorlamaktı. Şimdi Naruto daha önce Kitle Gölge Klon tekniği kullanmış ve kayalar içine bu birden fazla klonlar değiştirmiş olduğunu göstermiştir. Naruto dönüşümünü geri alır, bu gölge klonlar ile Ağrı saldırı düzenledi.

Ancak, bu gibi son anda Acı yeteneği verir beri beklenen çalışmaz ve Ağrı üzerine doğrudan isabet arazi önce Naruto gölge klonlar uzağa itmek için Shinra Tensei kullanıyor.

Shinra Tensei itme karşı ana gövde için bir destek olarak kitle gölge klonları kullanıyor onda şimdi bir yedekleme planı geçer Naruto. Olması kullanılan Shinra Tensei, Acı beş saniye aralığı devreye girer yine, sırasında hangi Naruto nihayet toprakları bir doğrudan isabet Acı kullanarak onun Rasengan. Deva Yolu yenince orijinal Nagato buluşmaya devam etti.

+416
Albert Mullin 18 Kas 2014 05:48:40

El ile personel ve kullanıcılarının yardımı ile MyAnimeList kaynakları ve yapıyor verileri.

Onların Sık Sorulan Sorular belirtildiği,

Veritabanı Sorunları

O MAL üzerinde belirli bir anime/manga bir giriş bulamıyorum.
İlk önce, emin olun girişi uygundur Veritabanı Kurallar. (Örneğin Avatar, Orijinal İngilizce "manga") yabancı yapımları ve Kore webcomics izin verilmez.

Ayrıca taşınma/samimi/a endişelendiren giriş için konuları yalanlamalara son mesajları kontrol edin, daha önce gönderilen ve reddedilen olmadı sağlamak için olabilir.
Anime | Manga | Karakterler & İnsanlar

[...]

Eğer hala aradığınız girdi bulamazsanız, veritabanına gönderebilirsiniz.

Veritabanına yeni anime/manga/karakter/kişi eklemek istiyorum.
Önce yukarıdaki adımları ile gitti emin olun. Eğer giriş için bir inkar bulunamıyor ve kurallarımıza uygun olursa, buraya girişi ekleyin:
Ekleyin Anime | Manga Ekle | Ekleme Karakter | Kişi Ekle

Bir moderatör başvurunuzu gözden geçirmek ve onaylamak veya inkar edecek. Bu biraz zaman alabilir, bu yüzden lütfen sabırla bekler.

Veritabanı girişi değiştirmek istiyorum.
Ana resim her giriş bazı bölümlerin sağ tarafında altında ve "Düzenle" bağlantılar vardır. Onaylanan değişiklikler göndermek için kullanın lütfen. Düzenle düğmesine göndermek için, lütfen ilgili konuları kullanmak istediğiniz seçeneğin yoksa:
Anime DB Değişiklikleri | Manga DB Değişiklikler

Forum üzerinde hızlı arama/bir göz atın, herhangi bir Otomasyon kullanmak görünmüyorlar, ve veritabanı modifiye onların elle kontrol ve (gecikme açıklıyor) veritabanına gönderilen eserler eklemeden önce verileri doğrulamak zorunda.

+340
GandalFwm 8 Şub 2019 10:21:32
(Ya da, "Dedektif Okulu Q") Tantei Gakuen Q Seimaru Amagi ve Fumiya Satou tarafından manga serisi.
+316
DinuTheHuman 24 Eki 2015 08:40:42

Göre Kunio Okawara, bu mecha tasarımcısı serisi:

"Ben de koymak formun chonmage, hangi form Japon geleneksel saç kesimi giyilen erkek ve kabuto, bir tür kask ilk kullanılan eski Japon savaşçı, içine tasarım, çocuklar duymasın. Çocuklar duymasın yaratılış gizli olan ilham verdi."

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Helmet_(kabuto),_Edo_period,_mid-18th_century,_repouss%C3%A9_iron.JPG chonmage

RX-78-2 Head

+284
Mandibuzz 12 Tem 2014 12:49:06

Hala Chrollo göz önünde bulundurarak Hisoka ihmal neden herkes? Ayrıca, kimse söz Ging kim olarak Uçurtma söylenir en güçlü Avcı olarak HxH evreni olarak biliyor. Bir şey yapıyor iken, herkes ama Ging korkuyordu. Biliyordu, anlamıştı, ve bu güçten korkuyor değildi.

Komugi ile bu kadar önemli bir şey olduğunu Meruem sıradışı ve güçlü bir şey olsa da bence, öğrenme yeteneğinin olağanüstü olduğunu ama hala kaybedebilir. Gungi dışında her açıdan önemsiz olduğunu. Kral mükemmel bir avcı oldu, ama çok deneyimi yoktu. Potansiyel olarak onu yenebilecek kişi için listeme gelelim.

 • Chrollo: yeterli bilgi verilen zamandan beri bilmiyorum onun her büyü, hala o olabilir bir şey bu kitabı daha güçlü daha Kurapika zinciri bu işe karşı karıncalar.

 • Hisoka: bildiğimiz çok az şey onun güçleri. Güç eksikliği olabilir o başka, ortalama bir ayıdan daha bir dahi ve zeki. Çok az yaptığı jiletle yakartop savaş, topu atmak olamaz kabul edildi ama kimse sormadı bile. Killua ve Gon eğitim onların nerede olduğunu görmek için onu bir kontrol noktası olarak görev yaptı. Gon nakavt oldu, Jilet at topu geri FIRLATMA için yapışkan sakızını kullanarak ve koluna o sokarken", Gon değil mi?" tam bir zafer istediğini söyledi. Herhangi bir noktadan ve tek bu yapmış olabilir başına oyun kazandı. Ben test sınırlarını görmedik beri Meruem yenebileceğini mi emin olduğum sürece, insanlar onu veriyoruz daha iyi bir şansı olurdu varsayabiliriz.

Şimdi dayak Meruem şansı yüksek bence insanlar:

 • Zeno: yapmanız gereken bir açıklama var mı? Knov ve Morel oldu muhtemelen daha güçlü olduğunu Netero onu daha güçlü olduğunu söyledi, ama Netero dedi. Bunun yerine gösterilen özellikle söyledi, ama ne dayalı gidebilirsiniz.

 • Gon: Pitou söyledi bu yüzden önce bile dönüştürdü. Herkes geri kalanı kapalı.

 • Ging: bu yeterince açıklayıcı, biz yok yeterince bilgi olarak biz kelimenin tam anlamıyla ne o olabilir. Bununla birlikte, temelde net bir şey onlar için dünya onların üzerinde duruyordu yaptı. Geçmesi için olacak, o yüzden siktir et gibiydi nasıl Meruem orada olmanın önemini, hayata gerçek bir tehdit olarak gördüğünü, muhtemelen göstermiştir ki, biliyordu. Eğer anime/manga daha devam ederse ve Yeni bir Dünyaya sizi tanımayı hak ediyor tüm insanların o görecek sanırım ilerleme gösteriyor. Bir birey olarak boktan bir baba olurken, açıkça lanet bir canavardır. Üzerine çok bir sorun olmadan kazanmak için paramı bahse girerim bir tek o var.

+279
user2438168 14 Eyl 2017 03:28:53
Zettai Junpaku: Mahou Shoujo Raita tarafından manga "olan Mahou Shoujo" dayalı OVA dakika doujin 6.
+276
user25928 3 Ara 2010 08:39:38

Re başında:Sıfır Elsa Subaru için büyük bir karakter ve bir barikat olarak oynadı. Hayatta kaçmayı başarıyor ve onun sonu değil, onun söylediği de öğreniyoruz. Elsa Kraliyet Seçime karşı gibi görünen insanlardan biri. Anime zaten 19 bölüm ve bir daha ondan haber verdik. Her ikisi de Hissettim beri garip buluyorum ve İhtiyar Rom ama Elsa artık geri dönüş yok Kraliyet Seçimlerde bir rol oynar.

+250
cjsnider 10 Ara 2014 11:16:36

Bu Berserk manga, verilen muazzam miktarda bölümleri ile ilgili Cesaret' aşırı büyüklükteki kılıç, ejderha avcısı, söylemedim sakın bulma pic bunu açıkça gösteriyor kılıcı asılı slantingly boyunca onun sırt. Ben tüm mevcut bölümleri tamamlamadan önce şu sorunu fark ettim.

Tam olarak Cesaret olmadan her zaman ilk tutan kanca herhangi bir güçlük de Gecenin kullanabilen nasıldı ilgimi çekti, söylemek daha kesin olmak için unhinges. Eğer biz farz olan kolunu tamamen yukarı doğru gerilmiş ve çalışırken yerinden Katili olduğu sabit pozisyon, sonra ilk bakışta arası mesafe onun kavrama (değil kılıç) ve omuzlar olamaz daha büyük veya eşit uzunlukta bıçak ejderha Katili.

Gerçeği anlamak için burada istek bana, herhangi bir pelerin olmadan sırt onun sahip ejderha Katili ile birlikte Cesur bir resim, yapılan bu impracticability olur. Ederken bir resim kendisi tarafından cevap konuş, çok yardımcı olabilir resmi kendisi yokken ya da bir bağlam olacak.

Edit: Bir yan not, Cesaret bu resimleri biraz Cesaret' kılıç tutan kapalı olan menteşe gösterir. Ama sonra kılıcı düşman öldürmek için her zaman çözdü gerektiğinde anında kılıç kullanabilirdi nasıl anlayamıyorum.

        

(Görseli büyütmek için)

+239
God Acog 29 Nis 2013 10:14:04

Tam olarak anime ne oldu hatırlamıyorum, bu yüzden VN içinde Sakuya hakkında konuşacağım.

Sakuya sadakati tamamen Chihaya ile yatıyor. Gaia sadık ve Chihaya değildir. VN onun Gaia birkaç kez vazgeçiyor. Ve Sakuya her zaman izler. Ve Sakuya Kotarou hakaret yok, dalga geçmeyi çoğunlukla eğlenceli olur. Hiç onu tehdit etti. Ondan tepki alıyor biliyor çünkü temelde onu anons ediyor.

Sakuya ben Kotarou sevmiyor neden VN açıklanmıştır:

Sakuya Kotarou aynıdır, Yeniden yeteneğine sahip. Ve Kotarou gibi, noktasına insanlığını kaybetmiş ve bir tanıdık olmuştu kötüye kullandı. Ona sadece kendisini görür ve onun geçmişi hatırlamak istemiyor. Ama durum yeterince ciddi olduğunda, şaka bir kenara koyar ve düzgün Kotarou tedavi başlar.

tl;dr; VN Okuyun. Anime korkunç, KORKUNÇ, uyarlama.

+194
niraj dhawal 7 Mar 2016 09:09:25

İgneel ölmedi sanırım.

Son güç natsu yutmaya çalıştığında neredeyse bu noktada ben manga okumak, yaşamak Natsu İgneel yardımcı oldu. Ama İgneel projeksiyonu olabilir.

+158
C Ranz Kyle Guererro 23 Ağu 2013 18:51:28

Riku amacı o huzur içinde yaşamak için Büyük bir Savaş sonunda oldu. Yani temelde kazan durumu filmin sonunda elde edilir. Böylece insan ırkı yüzünden savaş olmayacağını söyleyebiliriz:

 • Huzura kavuşmuş.
 • (Aşınca) insan ırkı olarak tanınan ve Tet tarafından adı verilen İmanity.

Bonus:

Riku ölümüyle ilgili çok sıcak bir tartışma var ve 100 net %değil. Bazı aslında ölmeden önce Deus olmak ve bilinçsizce Tet oluşturulan "Riku bile söylüyorlar". Riku bunu Tet ile ilgili bir planımız yoktu ancak çok açık. Kim" sorusunun net bir cevabı yoktur bu yüzden var.

+154
Kimberly moore 14 Oca 2010 04:38:48

Ecchi bir şekilde hikaye sürmek için kullanılabilir düşünülebilir olsa da, neredeyse hiç hikaye eklemek yok.

Eklenen nedeni insanların manga/anime çizmek için, ve bazı insanlar ecchi kendisini sever.

Ecchi ben de hikayeyi zarar vermeyen buluyorum. Ecchi eklenmiş güzel bir dizi hala iyi bir dizi, ve ecchi ile kötü bir dizi hala kötü bir dizi.

+148
user230551 20 May 2013 02:59:07

Ejder gözyaşı öldüklerinde o yüzden teknik olarak ejderhalar dışarı çıkarılan, sadece mümkün olduğunu, thunder ejderha ve zehirli bir ejderha vardı, ama muhtemelen ölüyor, ya da zaten ölü eşiğinde olduklarını, bu yüzden gözyaşı çıkarılan ve vücutlarında yerleştirilmiş olabilir.

+133
Andres Mejia 14 Oca 2011 16:16:34

Evet seni öldürmek biriyle Ölüm Not olmadan aslında sahip biri.

Belirli bir kural muhtemelen Ray Penber kazadan bahsediyordu. Ne demek kendini Ölüm bir Nota sahip değil Ray Penber rağmen, hala Ölüm Notu ile boşlukları adları doldurarak arkadaşları manipüle edebilir ve ona göre davranıyor.

İkinci kural birlikte (aşağıya bakınız), ilk okuma, kuralın ilk bölümü etkilerini sadece birkaç kişi bunu yaptığında sahibi boşlukları isimleri yazıyor, ama aynı zamanda zaman etkili olmaz söylemem.

Sadece "Ölüm bir Not tutma" daha fazla Ölüm Not" sahip "sözcükleri karıştı olabileceğini Düşünüyorum, Sanırım.


VIII

 1. Ayrıca kişinin adı doldurmadan önce ölüm nedenini ve/veya detayları yazabilirsiniz. Ölüm yazılı neden önüne isim eklemek için emin olun. Adı doldurmak için insan takvimine göre 19 gün var.
 2. Eğer gerçekten Ölüm defterine sahip olsa bile, bu etkinin, boş yere kişi ve onun adını tanıyacak mısın eskisi gibi olmayacak.
+73
digitalronin 14 Nis 2017 17:31:18

Bu yüzden geçiyor ve eşim ve fark bir şey Dragonball Z rewatching ediyorum. Bir Goku SSJ olarak Freiza savaşırken, lav içine Kral Kai geçirmeniz sürecinde Frieza ve yardımcılarını öldürdü" o "herkes geri getirmek için gönderilen alıyor.

Bu yüzden ilk sorum şu:

Goku şu an öldü mü? Aşağıdaki gibi olaylar gitti gibi görünüyor:

 1. Kral Kai geçirmeniz başlar
 2. Goku lav girer ve ölür.
 3. Goku hayata Kral Kai dilek tarafından hazırlanmıştır
 4. Goku tam güçlü daha çok çıkmaza gelince (nihayet bu olaylardan önce Freiza vs üstün olan)enerji ve

Bu beni, sanırım bu Evet Goku öldü ama sonra bu ortaya bir komplo delik olarak dileği ile dünya Ejder toplarını bir ifade birçok kez olması mümkün değil diriltmek birileri canlandı onları önce. Evet zaten Goku Vegeta / Nappa arc için tekrar gündeme geldi. Arsa delik?

İkinci soru:

Yukarı Namek darbelerden sonra birisi geri temelde öldüler ve bu senin Namek gittiğinden beri geri dilemiş olabilir ama daha sonra Goku Vegeta Dünya'nın kontrol etmek için geri merkezden biri dilek olabilir Devletleri ve sonra hayata geri istediğini her yerde görünür olmasını diledi olsaydı Kral Kai tarafından söylenir.

Bu yüzden 3 dilek takip ediyorlar:

 1. Krillin Dünya'nın onay istediği için istasyonda sor-
 2. Keşke hayata geri Krillin. Kurallara göre iş gibi görünüyor.
 3. Keşke hayata geri yamcha bulma'yı. Bunu kontrol etmek için olmasını diledi istasyonu da yok.

Bu yamcha bulma'yı "güvenli bir yerde olduğundan" mı? Neden mi, çünkü onların ihtiyacı iki dilek gibi yaptılar ile Krillin?

BİLGİNİZE, birçok belgelenmiş hikayede boşluklar var bilmeme rağmen, ve çok yukarıda mantığım yanlış olabilir, ben kaçırmış olabilirim şeyler öğrenme ve en azından tartışmayı severim

+62
Kazzatso 1 Ara 2014 02:48:14

Kanlı Pazartesi Manga, 3. Bölümde kahramanı birkaç bilgisayar kesmek ve belirli bir dosyanın şifresini çözmek için onları zorlamak için bir ön olarak P2P teknolojisini kullanır.

Bu da gerçek dünyada uygulanabilir, ve aslında daha önce de başıma böyle bir olay var mı?

+18
maratbn 12 Kas 2016 14:39:42

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil