Ne "gal bir eş"?

İçinde Ar Tonelico Qoga: Çanı Ar Ceil, zaman içinde Tyria yolu (daha hapiste olmak onu biter daha bir ayrı yol), o ifade onun olmak istiyorum Aoto var gal karısı.

Şimdi Cosmosphere onun Aoto evlenmek istediğini nasıl Saki birçok kez ifade ettiği gibi olmak Aoto ile istemek, ifade etmek için ilk değil. Ancak, Gerçek sonlar onların....

Tyria ile, zaten Aoto evli iken Saki sadece bir düğün var, özel bir tören isteyen ve külot giyiyor ama sanırım o neredeyse çıplak bir önlük gibi bir şey giyiyor

Yani Tyria Aoto var gal karısı olmak istiyor dediğinde tam olarak ne demek istiyor? Normal bir eşten farklı kız bir eş nasıl olur?

+39
Arsalan Khan 14 Oca 2012 10:33:41
29 yanıtların

Bu henüz cevabı vardır, ve muhtemelen bir süre değil. Yazarın ifade etti yayını olacak çalıştırmak için en az üç yıl tarih bağlantılı makale (Eylül 2014).

Şimdiye kadar ortaya ne aşağıda:

 1. Nedeni Titans kontrol etme gücüne sahip olan Koordinat, "kayıp" gibi görünüyor. Akılsız titans o olmadan kontrol edilebilir.

 2. Devasa Titan sadece son zamanlarda bu boyut ve güç bir Titan daha önce mevcut olmuştur beri bu duvarı yıkmak ortaya çıktığı söylenebilir.

 3. Titanlar aslında köleleştirmek/(kraliyet ailesi birkaç nesildir Koordinat güç olmuş gibi görünüyor beri) nüfus kontrolü kullanılır. Asla "düşman" a karşı garip olan Eren aldı kontrol, önce onu kullanmaya çalıştılar. Bertolt, Reiner, Annie aslında kral için çalışıyor olabilir, kraliyet ailesi beri "Eren babası için Koordinat kaybetti".

+874
Anton Semenov 03 февр. '09 в 4:24

Öğrendim gibi, bu kırmızı "semboller", Magatamas adlı bahsediyorum. Bu, önemli bir şeyi temsil ediyorlar ya da süsler onlar sadece bazı tür gerçeği bilmek istiyorum?

SOSP with Magatamas

+835
Sindi garcia 13 Eyl 2018 09:41:23
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Ne olabilir dekus, annesinin önünde diz çökmüş olduğu kahraman academia Sezon 3 Bölüm 12'de çalan şarkı neydi?

+789
Gert coetzer 21 Eyl 2016 04:51:49

Kesin rakamlar, sahte değil, onları satın almadan önce yapmak için pek çok kez uyarıldım. Çoğunlukla kuralları izin satıcılar ile bu konu hakkında katı kurallar var ama bazen insanlar sahte mal satan bir durak hakkında şikayet görüyorum.

Sahte daha az ve daha az belirgin alıyorsanız genellikle açık çalım ile anlatamam, ama bana öyle geliyor.

Birisi sahte rakamlar önlemek ve resmi olanlar ile başedemiyorum yapma hakkında bazı yararlı bilgiler sağlayabilir.

+768
Greg Earl Nelson 18 Haz 2012 05:05:39

İçinde çamaşır suyu, Kuchiki Rukia Kuchiki ailesi tarafından beslenen olduğu söyleniyor. Kimse bana gerçek velisi isimlerini söyleyebilir misiniz?

+764
Mr Public 8 Mar 2016 21:13:52

enter image description here

enter image description here

Sadık kim olduklarını Numaramızı Ninjalar Sembolize Giymek. O zaman neden farklı saç bandı var Jiraiya, bir yaprak shinobi?

+654
Jevgenij G 16 Oca 2011 04:42:39

Bazı insanlar Yanlış bir Süper Saiyan bir Tanrı olduğunu söylüyorlar, diğer insanların bir grup daha farklı bir şey olduğunu söylemelerine rağmen 2 Süper Saiyan bir Tanrı olduğunu söylüyorlar. Tam olarak ne olduğu hakkında herhangi bir resmi bilgi mi?

+587
nagaraju 18 Ara 2010 08:24:08

(Manga sona ermesinden bu yana bir süre oldu) hatırladığım kadarıyla en önemli fark kişilikleri olan özel yeteneği ile birlikte geliyor:

 • Dedi ki, kolayca Türk Pokeri bazen ya da 1v2 1v3 bile rakipleri çoğu yenmek için ya rakipleri onun "güç" bağlı olarak açar İmparatorun Göz yeteneği. yeni bir kişiliğe sahiptir, Ayrıca gibi davranır o bir üstün olma, diğerlerinden daha iyi bir şekilde kendini düşünen ve eğitim ya da çalışmak hakkında bakmakta değil, ama sadece güçlü takım arkadaşları her ne pahasına olursa kazanan ve ilgi olmak. Ayrıca ilk isimler onun tarafından herkes diyor.

 • Orijinal, diğer tarafta, çok yararlı ve takım oyunu için proning var. Ama bölge ile farkı bölgesinde bu çok güçlü ve tehlikeli bir yeteneği yapar çok çaba olmadan girmek için takım arkadaşları her biri yardım edebilir olmasıdır (ana karakter bir sürü hikaye uyandırmak bu) "gerçek" özel yeteneğini, hangi "Bölge" uyanıyor bu yüzden var. Bu kişiliği insanlara saygı göstergesi olarak son isimleriyle çağırır.

Sonunda muazzam bir savunma bölgesi olan daha iyi bir basketbol oyuncusu olmak için ikisini de birleştirmek mümkün.

Bir "İmparator" bir gözü kırmızı ve diğer altın olsa da ve sadece ilginç bir ayrıntı olarak, orijinal kişilik kırmızı gözleri vardır.

+583
Glenn Williams 10 May 2014 13:21:20

Dişli İkinci

İkinci vites ile, Luffy normalden daha yüksek hızlarda bedeni üzerinden onun kanı pompalayarak kan dolaşımını arttırıyor. Normal bir insanın damarları' kendi duvarları üzerinde böyle bir baskıyı dayanmak mümkün olmazdı. Eğer Luffy kauçuk bir çocuk olmasaydı, patlama olurdu. Kan akışını artırmak oksijen ve besin insan vücudu sağlayan kırmızı kan hücreleri, daha yüksek bir akıntı olur. Ek oksijen ve besin kasları daha verimli çalışması ve böylece daha yüksek hız ve güç neden olur. Spor bu süreç denilen kan dopingi. Kan dopingi olarak, deşarj önceki bir zamanda çıkarılan, bunun yerine daha hızlı akış icar edilen ek kırmızı kan hücreleri ekleyerek artar.

Dişli ikinci birlikte yan etkiler. Aşırı oksijen kullanımı nefesini bir ivme neden olur ve metabolizması artış Rob Lucci ile ikinci mücadele, gibi uzun süreli kullanımdan sonra her zamankinden daha aç olmasını ya da felç tür bir etkisi bile olur. Sağ cesedinden buharlaşan teri sonuçları nedeniyle vücudunun içinde hızlandırması ve böylece sürtünme, oldukça sıcak dönüyor. Bu onun derisinin duman ve kızarıklık açıklar.

Luffy açıkçası pompalama tutmak gerekiyor ya da etkisi zamanla kaybolur. Oldukça hızlı enerji depolama onun tüketmek gibi, sürekli kavga sırasında dişli ikinci kullanmıyor. Metabolizma artışı da Rob Lucci tarafından belirtildiği gibi, onun yaşam beklentisi etkileyebilir.

Üçüncü Vites

Başparmak eklem içine üçüncü, Luffy sokması vites kolunu açılırsa ki çok küçük bir açılış ve darbeler hale getirerek. O darbeler hava içinde onun kemikleri ve o zamandan beri bizim iskelet tamamen bağlar bizim tüm eklemler, o zaman yeniden düzenlemek miktarda hava o kadar memnun ile onun vücudu olmadan çıkıyor yanlışlıkla. Luffy temelde elleri havaya doğru iter, vücudu germe, aynı zamanda basınçlı hava artıyor. Bu hava basıncı nedeniyle dev bir elini (örn: boyutu) saldırının daha büyük bir alanı ve artan bir sertlik olması Luffy neden olacaktır.

Zaman sonra skip Luffy kollarını boyutu azalmış, ama sadece temas noktası üzerinde duruldu nasıl görebiliriz. O itti hepsi havada ellerini, artan hava basıncı ve böylece sertlik onun saldırır. Kollarını havaya yoksa zaten boşuna olur. Ayrıca taşıyor hava olduğundan, onu o büyük eller taşımak için çok fazla güç maliyeti yok, ama saldırı bölgesinde büyük artış nedeniyle yapılan ek hasar buna değer.

Dişli üçüncü birlikte yan etkiler. Zaman atlamak önce, Luffy küçücük bu saldırıyı kullandıktan sonra görebiliriz. Saldıran sonra, Luffy tüm ek hava atıyor, vücut büyüklüğü hızlı düşüşü. Şişirmek için seviyor nerede hava tutmak gerekli enerji hızlı düşüş ve büyük miktarda, orijinal ölçüsünü korumak için mümkün olur. Luffy balon saldırısını kullandıktan sonra korkmadı beri istiyor ve orada tut, hava pozisyon için gereken enerji nedeniyle olduğunu düşünüyorum. Durum uzayında ile timeskip ve eğitimden sonra, Luffy 3. Vites kullandıktan sonra vücudu sağlam tutmak için yeterince güçlü oldu.

Dişli DördüncüDişli dördüncü, Luffy, benzer şekilde üçüncü vites ile vücuduna darbeler ve hava içeri sokması aşağı. Bu kez farklı olan o ısırık aşağı onun önkol ve darbeler havaya onun kasları yerine onun kemikleri. Kasları içeri hava alarak genişleme ve daralma kontrol edebilir ve böylece onları içinde hava yerine kasları kontrol edebilirsiniz. İnsanların Kas ama kemikleri kadar sağlam değil, yani normal bir insan ya da normal bir lastik adam bile kasları içinde hava bu miktar darbe olsaydı, basınç nedeniyle büyük miktarda patlarlar. Bu yüzden Luffy sadece kullanmak dişli dördüncü kaplı olarak Busoshoku Haki.

Sonra Haki kaplı vücudunu kullanıyor, daha fazla cesedin üzerinde manipülasyon yükseltiyordu. Göre değişen miktarlarda Haki o yönetir esnekliğini onun kauçuk. Lastik bantlar ile yaklaşık oynadı olabilir bir çocuk olarak, ve daha sert, elastik, sert toparlanma olacağını fark etmiş olabilirsiniz. Onun saldırıları ile kullanır Luffy tam olarak buydu. Önce Vites Dördüncü, Luffy atmak kolunu arkaya artış tensing, ama şimdi benzer Bellamy bu Bahar Meyve, o iter kolunu içeri oluşturma tensing, izin vur rakip çok daha sert ve daha hızlı.Haki onun üzerinde o kadar büyük denetim ve rubberiness onun olması, Dördüncü Dişli bir avantaja sahiptir. Luffy şimdi bypass diğer insanların Busoshoku Haki belirtildiği gibi burada. Luffy Doflamingo tarafından vuruldu, henüz Doflamingo saldırısı hemen gidiyordu. Tarafından füzyon Haki ile kauçuk, artık serbestçe kontrol genleşme ve büzülme onun kauçuk rağmen ne bir kişi atar onu.

Dişli dördüncü birlikte yan etkiler. Kullanımı bu kadar miktarda Haki gelir bir fiyat (olarak okudum burada). Bu nedenle, 787 (bölüm) yazma zamanda, Dişli Dördüncü kullanılması için bir zaman sınırı yoktur. Luffy sadece kullanmak Boundman için 20 dakika sonra o hale yapılamıyor için kullanın herhangi bir Haki için 10 dakika daha. Böylece bouncier olurlar ve hala yerde duran Luffy edemez hale şişirilmiş kaslara sahip bir sorundur. Ancak bu gelecekte değiştirmek, diğer viteslere benzer olabilir. Luffy diğer onun yan etkilerinden de bunların üstesinden gelebilir vardır.

+568
Morten Bondo 29 Oca 2016 07:32:26
 • Kısa anime genellikle pek popüler değil ve o zamandan beri pek değiller popüler bütçesi daha küçük olma eğilimindedir. Olsa bile bütçe dedim daha küçük olma eğilimindedir, bu üreticiler planın bir parçası olabilir küçük bir bütçe var, bunu yaparlar daha fazla kar.

 • Başka bir durum çünkü benim için yeterli malzeme yok olabilir normal uzunlukta bir sezon. [Bu nadirdir. Kısa anime çoğu bu kez kısa anime olarak devam etti, ve tam boy anime çoğu kat tam boy anime tuttu]

 • Kısa anime de bazı varlıklar, tren istasyonları, mağazalar, vb, şehirler, Japon "idol" gibi tanıtmak için kullanılır.

 • En sık karşılaşılan durum kullanılan hikaye kar yapmak için yeterli kar (veya değil) gitmiyor yapımcılar fark etti ve kısa bir anime uyarlaması kullanmaya karar verdi, hala yeterince kar yaparken adapte hikayeyi yönetmek olabilir.

 • Stüdyo endüstrisi için yeni ve çok para ya da sponsor yoksa başka bir durum yok. De studio geliştirmek için, sadece küçük bir bütçe, stüdyo için uygun kullanılması amacıyla genellikle bir uyum sağlıyorlar.

 • Şort manga bir hikaye tanıtmak için iyi bir fırsattır.

+567
Sendoh Galvez 3 Ara 2012 19:18:55

Bunun için meşru bir arsa temel nedeni olduğunu sanmıyorum, ve belki de animasyoncuları zamanla karakter tasarımı rafineri seyirci için daha fazla fanservice vererek daha var.

+565
Mord Dred 2 Şub 2014 19:42:41

Naoki Urasawa Canavarı, çocuklar ile Kırmızı Gül Konağı düzenlenen "resitaller" idi. Bu "resital" gerçekten ne olduğunu hiç açıkladılar mı? Resimli kitaplar bazı olayları Ljubljana seyahatleri çocuklarıydı? "Resitali" aslında ne olduğunu hiçbir zaman tam olarak anlaşılmış dizi ve ben izledim.

+488
m4cc48100 1 Ağu 2015 17:22:58

Yakın son bölüm 17 Code Geass R2, biz Suzaku aniden gülüyor. Bu konuda bir resim bile var:

Achievement unlocked

Pek anlamadım. Gülecek ne yaptı?

+458
Brent Hackers 20 Kas 2012 06:38:38

Muhtemelen tek amacı Vegeta Goku, Beerus, daha güçlü ve Whis ve serinin bu noktada kendini kanıtlamak çünkü. Ona zaman şimdi ve bir atık güçsüz oldukları için diğerleri görmezden geldi goku ve krillin ile evli olan 18 dahil olmak üzere, arkadaşlarına zarar vermesini önlemeye gerçeğini de. Vegeta daha iyi Whis ile 18 ile kavga etmeye çalışmaktansa eğitim zamanı geçirmek biliyor. Beerus da hala beerus daha güçlü almak için vegeta ve vegeta ihtiyacı stomp olabilir. Gerçekten yaklaşık 18 o umursamıyor sanırım üzerinde çalışmak ve sadece sevdiği diğer şeyler üzerinde duruluyor sürü vardır. Goku dünya Tarım ve chi chi işi yaparken whis ile bir yıl bal: Şeker, fruktoz eğitim harcama yaptı. Onu öldürmek için kendini feda etti sonra Vegeta majin buu izin ver de git. Gerçekten Vegeta için bir dönüm noktası oldu

+415
Rj Thermo 25 Şub 2011 10:17:26

Çevirirken, ağız Haritayı hece miktarı uygun kelimeleri bulmak gerekir. Hala ağzı kapakları ile tutarken mümkün olduğunca doğru tutuyorlar. Öyle olsa bile, "Zorba Gözü" en doğru çeviri, uygun ve hala mantıklı cümleler yapmak zor olabilir anime ağız flep miktarı ile olabilir.

+400
carbolymer 25 Mar 2013 09:25:59

Anime, Ergastulum var mimarisinin tipik bir İtalyan şehri. Yol işaretleri ve onlara Avrupalı bir havası var, ancak henüz gazete İngilizce basılmış ve arabaların direksiyonu sağda. Siyah ve beyaz olduğunu polis arabaları da LAPD kruvazör andırıyor. Şehir kendi parasını yazdıran son olarak, anime tasvir para birimi bakarak gibi görünüyor.

http://i.imgur.com/coupVw2.png

Bir gazete makalesi Paris, Fransa'da bir şeyler gösterdiği bir sahne hatırlıyorum. Böylece hikaye Yeryüzünde gerçekleşir düşünüyorum.

Ben baktı Gangsta Wiki ve şimdiye kadar öyle görünüyor için herhangi bir bilgi tam olarak nereden şehri yer alır. Yaptığımız ya da Ergastulum bulunduğu öğreneceğiz biz? Kendi ülkesini değil mi?

+361
user3019713 4 Şub 2017 07:07:19

Ben Tek Parça izlemek istemiyorum, bu yüzden bu üssü tamamen kapalı olabilir, ama.

Verilen Enel bir tanrı Gök gürültüsü ve verilen o olan şey onun başının etrafında, o makul o onun görünümünü bir kinaye için bazı tasvirler Taishakuten (bir.k.bir. Shakra/Sakka, bir.k.bir. Indra). Indra olarak, (ve öncesi pantheon-Trimurti Vedik din, baş tanrısı), ve gevşek, daha sonra Budizm içine Shakra olarak kabul edildi ve o Hinduizm gök Tanrı'dır. Sık sık (emin Enel kafasının arkasındaki şey benzeyen kafasının arkasında bir tekerlek ile tasvir nasıl) Shakra gibi, bazen o:

Shakra Taishakuten

+343
user84466 6 May 2017 20:13:17
"Kokoro Connect" insanların cesetleri takas Sadanatsu Anda, yazdığı hafif Roman serisi.
+335
Namastera 30 Oca 2018 20:15:54

İkinci 6 için yorumu muhtemelen özel bir durumdur. Bana mantıklı gelen tek mantık şudur:

 • ら 6 not Sabit Yapmak anahtar gösterim (C, D, E, F, G, A, B, / Do, Re, Mi, Fa, Yani, La, Ti).

Hiragana, ら, ayrıca "5" veya "6" sayısına benzer.

Lütfen unutmayın ki bu bir oyun kelimeler, orada birçok yolu yapmak rakamlarla, tıpkı çalıştığınız için bazı kelimeler için uygun bir kısaltma. E. g. C. I. "Merkezi İstihbarat Teşkilatı" ya da "Çin Igloo Değerleme"anlamına gelebilir.

Gerçekten numaraları ile kelimeleri (temelde kelime oyunu/oyun) 7. ごろあわせ resmini 語呂合わせ yapmak için hiçbir doğru veya yanlış yolu yoktur.

Genellikle zaman yapıyor kelime oyunu ile sayılar 0-9, bu aşağıdaki kombinasyonları kullanılır:

 • 1: ichi, ben hitotsu, hito
 • (Kan hadi okuma) 2: ni, futatsu, futa, fu tsu ("2"), ji
 • 3: san, sa, mittsu, mitsu, mı
 • ("Dört") 4: yon, yo, yottsu, shi, fo, ho
 • 5: gitmek, ko, ben itsutsu, itsu
 • 6: roku, ro, muttsu, mutsu, mu
 • 7: shichi, nanatsu, nana, na
 • 8: hachi, ha, paa, yattsu, yatsu, ya, yaa
 • 9: kyuu, kyu, ku, kokonotsu, kokono, ko
 • Harf "O benzerlik dayalı kana, わ şekli dayalı 0: rei, yeniden, sıfır, nai, wa (), ru (Daire, ayrıca şekil), oo (")
+324
i0sik 30 Nis 2017 14:22:06

Az çok başından, sonra o aldı güçler, Lelouch olmayabilir olmuştur emin olabilir vermek gibi güçlü emirler. Örneğin, Lelouch akademiden bir duvara her gün sonsuz bir çapraz işareti kazımayı uzun bir geass son olacak ne kadar belirlemek için bir kız öğrenci emretti: işte bu yüzden. Muhtemelen izleyiciye yansımadı benzer deneyler yapıyordu.

Bazı durumlarda, Lelouch ahlaken insanlar geassing hakkında çelişkili olabilir. R2 son bölüm, Nunnally onu FLEİJA kontrol cihazı vermek için komut için bir geass kullanımı olup olmadığı konusunda tereddütleri görüyoruz. Diğer insanlar üzerinde geass kullanarak aynı şeyleri hissetmiş olabilir. (Sonra tekrar, bu sadece Nunnally için özel bir şey olabilir.)

İnsanlar kendi ahlak ile güçlü çatışmada ise (en azından geçici olarak) bir geass reddetmek mümkün olduğunu şimdi anımsıyorum. Guilford, örneğin, muhtemelen tamamen iğrenç Sıfır itaat fikri bulurdu, ve Lelouch planlarına çomak atılmış olabilir bir derece için direndi geass olabilir. Bu Lelouch yerine bu sorunu aşmak için Cornelia olsaydı onu görmek için Guilford geassed neden olabilir.

Muhtemelen umarım diğer insanlar ile bunların cevaplarını gelmek mümkün olacak birkaç diğer bir sebep de vardır.

+316
Luke Preston 25 Mar 2018 11:08:36

Hayır, Dragonball ve yeniden bu destan izlemeyi manga okumayı atladığım bir şey, son zamanlarda yeniden sonra, Krillin bu noktadan önce Kamehameha tanık göstermiyor.

Efendi Roshi için, bu Tekniği gerçekleştirmek, bu sadece Master Roshi yorumcu kavga sırasında bu tekniği yapabileceğini "düşünüldü" olarak yorum yapamayacağını Dragonball coşkulu dövüş sanatçıları arasında oldukça yaygın bir bilgi ve Krillin hakkında bu kadar iyi biliyordu, özellikle eğitim için onu bulmaya Efendi Roshi hakkında yeterince bilmeden inanmak için makul görünüyor.

Goku için, sadece Efendi Roshi altında Krillin ile rekabet önce birlikte o Goku bir noktada eğitim ay boyunca bu tekniği gösterdiğini tahmin edebiliyorum; anime/manga nasıl başladığını ve eğitimin sonunda, ortasında günlük eğitim faaliyetlerinin yanı sıra, kısa bir montaj, bu yüzden göremediğimiz bir çok şey var dışında bu dönem pek belli olmuyor.

Ayrıca Krillin bunu mangada bu yorum yapmaz dikkat çekici bir noktadır.

+284
Gao Liquan 29 Ara 2012 10:28:34

Böylece sanal gerçeklik cihazı, Sinir Dişli, halk MMO için kullanılır.

Beni ilgilendirdiği kadarıyla, hiç giriş ekranı herhangi bir tür kullanarak SAO veya Alfheim görüyoruz.

Şimdi, SAO için çıkış sonra giriş ekranı olmaması mantıklı. Ama ne Alfheim hakkında? Ne kadar normal, aklı başında oyunlar oyuncularına kimlik doğrulaması?

 • Ne MMO Sinir Vites oyunlar kullanın kullanıcı adı/parola kimlik?
  • Bu zımni bir yere serisinin? Yanlış hatırlamıyorsam, Kirito sadece Sinir Vitese taktı ve anında Alfheim şifre ekranı olmadan girin.
 • Belki cihaz kendini kimlik olarak hizmet vermektedir.
  • Ama eğer cihazınız çalarsam, tüm oyunlarda seni taklit edebilirim.
  • Ayrıca, aygıt KİMLİĞİ kullanarak tüm güvenli değildir. Eğer cihazınızın KİMLİĞİNİ anlamaya, ben bu KİMLİĞİ kullanmak benim için kesmek ve sonra da kendi gibi giriş yapabilirim.
 • Belki de benzersiz bir KİMLİK oluşturmak için vücudunuzun bazı karmaşık biyolojik tarama yapıyorlar.
  • Bu pek güvenilir gelmedi. Ya da sağlıklı.
+260
Zsolt Molnar 12 Şub 2011 23:45:18

AFAIK, Kisara yanılıyorsam (bana doğru) hiçbir insanüstü habilities olan normal bir insan. Neden Tina Sprout tarafından saldırıya uğradığı zaman yarısında kılıcı ile Tina'nın metal gatlin silah kesmek mümkün oldu? Çok yetenekli bir dövüş sanatçısı olduğu için? Daha güçlü Rentaro gibi yapan bazı insanüstü hability veya metal protez var mı? Ona kılıç özel bir kılıç ya da varanium falan mı yapılıyor? Ne oldu?

+219
chknapp 16 Haz 2015 15:31:05

Diğer posterler ama ortalama bir anime fizik senin bahsettiğin gibi anime fizik bir durumdur, güçler iş esper şekilde güçlerini tarzı uyacak şekilde gerçeği çarpıtma alanı işleyerek bir manga ve kardeş dizi dizinin bazı bölümlerinde söylenir. arkasında yeterli gerçeği çarpıtma enerji ve matematik olduğundan bu nedenle ben de railgun çalışır

+192
darvlom 29 Nis 2014 20:42:23

2016 kapalı olarak, bu tür problemlerle başa yeni bir canlı aksiyon dizisi ve film oldu. Bu muhtemelen yerine, şimdiye kadar gitmek zorunda kaldık fan tahmin ederiz en yakın kurallı örnektir.

3 Ölüm Not: Yeni Nesil, bölüm:

Genç bir kız öldürülmüş olan Taichi Kanagawa, yeni bir Death Note sahibi tarafından bulunan ve onun adı bu kişinin Ölüm Not olarak yazılır. Ancak, Taichi tamamlama süresi içinde ölmez. Taichi Kanagawa ismini değiştirmiş olmasıdır ve yeni adı Taichi Amazawa var. Death Note kuralları tarafından yönetilen bir zamanlar bu adı yazılır, o da ölür.

Bu doğrudan Kullanma soru: XXX devlet cevap vermez ise:

 1. Ölüm tanrısı göz gücü ile göreceksiniz adları o kişiyi öldürmek için gereken isimler. Eğer o insan aile kayıt kayıtlı olmasa bile isimleri görmek mümkün olacak.

Bu, gerçekten de adı şu anda kullanılan göreceğiniz varsayabiliriz.

+189
yayan 13 Tem 2012 22:03:25

Nesil Pokedex girdi.

Belli ki sıcak yerleri tercih eder. Yağmur yağdığında, buhar kuyruğunu ucundan emzik söyleniyor.

Demek ölüyor sürece, daha sonra geri dönecek olan geçici olarak kuyruk alev kaybetmiş olabilir.

+137
zrutnhi 22 Haz 2012 06:30:09

Rin ile olanları okudum.

Eğer Kakashi copy ninja nasıl Uchiha soyunu olmadan Mangekyou Sharingan elde edebilir mi?

+64
Ted Zlatanov 26 Haz 2012 16:52:58

İçinde Tek Parça bölüm 697, orada bir şarkı ne zaman Ussop olduğunu yenerek Şeker kullanarak onun Haki. Başlatır 0:53 bu YouTube video.

Bu şarkının adı ne? Zaten bir soundtrack olarak yayınlandı mı?

+64
Matiss 3 May 2013 00:49:52

Hayır gerçekten, ya da matbaa nihai onların yaratılmasına yol açan, deneyim, daha iyi ve daha kolay yapmak yardımcı olabilir tabii, ama mutlaka oluşturma sparkers değiller anime ve manga için led kalem belirli bir tür, " diyorlar. Prusya mavisi bize anime ve manga kullanmak için yeni hoş bir renk verdi, ama onun gelişimi önemli değildi. Birlikte sanatsal ifade hayranlık ile hikaye anlatımı için arzu ve ilgi anime ve manga oluşturulması için, kesinlikle Prusya mavisi daha fazla bağlantılıdır.

+52
geoffmpm 23 Haz 2015 13:28:59
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil