Ne Sephiroth formları arkasındaki mantık nedir?

Genellikle Final Fantasy görünümü final patronların bir tür alaka için birbirlerine ve/veya komplo yani.

Final Fantasy VIII

1 - Ultimecia Kavgalar
2 - Ultimecia Celp Griever
Rinoa ile Adel benzer 3 - Ultimecia kavşaklar Griever (yok)
4 - Ultimecia gerçekliğin tüm emici (zaman, mekan, varlık, yıldız)başlar ve üzerinde uzay/zaman sürekliliği gezegenler


Final Fantasy XIII

1 - Barthandelus l'Cie onların el denemek ve güç kavgaları
2 - Menrva Yetim Havuza girin ve doğurur, Menrva ve Barthandelus asimile Yetim koruyucu dış kabuk oluşturuyor
3 - Yetim koruyucu outershell açık ortaya çıkıyor

Ama Final Fantasy VII değilim emin olan bağlantı arasındaki Sephiroth parti görür yüzen (sonra yenerek JENOVA:SENTEZ), bu 2 İnsan dışı formlar parti kavgaları sonra insan formuna Bulut kavgalarına son.

Sephiroth => Bizarro∙Sephiroth => Safer∙Sephiroth => Sephiroth Again

Yukarıdaki göründükleri sırasıdır. 2. son patron başlamadan karşı savaşta daha önce nasıl olduğunu (insan, siyah ceketini giymiş) ilk biridir. ikinci resim ikinci son patron kim Bizarro Öğrenecekler Sephiroth var. Sephiroth (Bulut Omnislash kazanıyor gevşek onun için hileli bir savaş gösteriyor ve bunu kullanmak için başarısız olursa, o ve Sephiroth saldırıları onu öldürmek sayaçları Bulut nerede)sinema savaşta neye benzediğini üçüncü resim üçüncü son patron kim daha Güvenli Öğrenecekler Sephiroth ve ileri görüntü

Sorumu nasıl insan ilk bakınca Tuhaf ve daha Güvenli Sephiroth gibi görünmenin geri insan gitmeden önce gider Sephiroth mi? Bizarro ve daha Güvenli Sephiroth sadece daha Sephiroth Klonları ve sadece son üstsüz Sephiroth Sephiroth gerçek mi?

+406
beacon 13 Haz 2015 09:34:30
27 yanıtların

Sert beyaz sakal'ın ölümünden sonra ağladığını gördüm.

enter image description here

Ölümünün intikamını almak için çalıştı bile. Yakında o yüzden Karasakal savaştan sonra karşılaştı gerçeği göz önüne alındığında, beyaz sakal'ın ölümünden sorumlu olduğu gibi ona kin var gibi görünüyor.

Ne Beyazsakal için ilişkisi nedir?

+999
Lukas Fink 03 февр. '09 в 4:24

Rahip tarafından keşfedilen, kamp gezisi sırasında ne olur ilk Cantus güçler ölüm geribildirim ile bir ilgisi yoktur elde ettiklerinde çocuklar üzerinde yapılan törenler - ritüeller yerde toplumun bazı üyeleri etkili bir şekilde açmak ve çocukların güçleri dışı bırakmak için izin veren bir koruma koymak budur.

Ölüm Geribildirim insan içine yetiştirilen fiziksel bir genetik korumak ve toplumun üyeleri olarak iğrenç bir insan öldürme görüntülemek için genç yaşlardan itibaren yer almaktadır. Çocukların önce okula gidin-yaş-ritüel bir parçası değil.

+990
ToastyMallows 26 Şub 2012 05:06:53

Netleştirmek için, şu ana kadar var olmuş herhangi bir resmi açıklama konusunda Sınır OVAs 3 veya 4 saygı dublaj. Funimation ilan üzerine 8 Mart onlar kazanılmış hakları Ortaya çıkar: Değişmiş Mimarisi, bir derleme dört Sınır OVAs. Hiçbir kelime eğer dubs veya OVA devam edecek ya da onlar sadece hareket üzerine TV versiyonları olarak adlandırılan Sürüm 1 ve 2 sadece çıktı orta-Mayıs 2015.

+989
golin 14 Ağu 2013 15:12:25

Bu büyük olasılıkla "Ciel" de ikiz. Son bölümde, Agni öldükten sonra, Soma Ciel yumruk". Bu tek kanıt değildir, ama bu büyük olasılıkla Çift Ciel Teorisi aslında gerçek olduğunu kanıtlıyor. Sebastian Ciel adresleri nasıl "" aklıma bir şey geldi. Asla ona böyle hitap ederse, yalan söylemiş olurum, çünkü o "Ciel" Ciel aramıştı sanırım. Ya da, sadece bir saygı göstergesi ama olabilir.....Aşağıdaki bölümlerde neler olacağını neyse, gerçekten bu dizi çok seviyorum ve merak ediyorum. -Screwaloistrancy:)

+958
Boyan Atanasov 12 Nis 2014 11:48:44

736 (Bölüm) Tek parça son bölüm. Kidd/Hawkins/Apoo ittifakı Shanks aşağı çekmek için planlama olduğunu gösteren bir sahne vardı.

Yani benim soru, Neden Shanks? Bunun arkasında bir sebep olmalı yani. Neden başkasını istemediler. Bu arkasındaki ana nedeni nedir?

Not: Anime takip ediyorum yerine Manga

+938
Murukan 6 May 2018 10:29:20

Yeni Opera 2015 sezonun ilk bölümünü izledim. Başından, ne zaman Gintoki oldu vurulan bir sandalye, o çığlık attı Psycho-Pass!

Biliyorum Psycho-Pass (izledim) - ama Opera bu başvuru arkasındaki anlamı ne başka bir anime mi? Her iki ayırın ve aynı stüdyo falan var mı diye merak ediyordum, ama bu durum görünmüyor.

+933
ihateartists 29 Haz 2018 18:02:36

Nedeniyle söz konusu süre olmadığı için, burada anime yenilik daha kapsamlı bir bakış var.

Animasyon Evrimi Teknikleri

Selüloit Vardiya

İlk birkaç animasyonlar Winsor McCay tarafından 1914 yılında yapıldı. Ne yazık ki, orada değil birçok kopya bu animasyon kalan, ama buna yol açtı bir hareket olduğunu bilinen olarak Selüloit Shift animasyon tarihi. Bu işlem, ilk bir arka plan çizim ve karakterler üzerinde farklı katmanları çizim içerir.

            

Bu güç sadece basit çizimler daha karmaşık sahneler için izin verdi. Bu yöntemi Walt Disney kullanıldığında oluşturulan İstimbot Willie (1929) ve Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler (1937). Bu Japon animasyon ya da anime olmasa da erken animasyon projelerinde herhangi bir ülke veya {1} kaynaktan kullanılan katmanlar çizim yöntemi vardır.

Bu olmadığı için bir süre bu şimdi normal olaylı Japon anime yapılmış bir görünüm. Gelen bu A&M SE soru, insanların büyük ölçüde kabul おとぎマンガカレンダーveya Otogi Manga Calendar, oldu ilk anime serisi şimdiye kadar oluşturulmuş, hangi yayınlandı 1961. Ancak, orada diğer kısa klipler gibi Katsudo Shashin (1907) ve なまくら刀 (Bir Geniş Kılıç) (1917), böylece her 3 saniye ve 120 saniye, sırasıyla. Bu ilk kısa animasyon ve tam anime serisi Selüloit Shift ile McCay getirdiği yöntemini kullanın. McCay batıya 1914'te bu yöntemi getiren ilginçtir, ama doğuda animasyonlar 1907 gibi erken olarak görülüyor.

Bilgisayar Destekli Kare-Kare Animasyon

Animasyon dünya genelinde eğlence aracı olarak popülerlik kazanıyor sonra, bilgisayar yeni bir eser yaratma kendi Google yardım başladı. Bilgisayar ilk girilen dünya animasyon, söylerdin yapmak sürecinin yeniden parçaların sahne çok daha az zahmetli, tarafından tanıtılması Kare Kare yöntemi.

Bu Kare-Kare yöntemi, bir animatör bilgisayarda ilk sahne çekiyor. Bu bilgisayar ekranında bir kalem ile yapılabilir, ya da bilgisayar ekranında bir görüntü içine çizim tercüme edecek özel dış bilgisayar çevre birimleri ile yapılabilir. Sonra, animatör gelişmeler ekranından bir kare (film alır yerde saniyede 60 kare veya kare saniyede, sonra animatör gelişmelere Sahne 1/60 saniye). Son kareden çizim biraz başvurusu için animatör sönük kalır ve geçerli çerçeve çizimi bilgisayar ekranında koyu görünür. Bu animasyon animatör referans noktaları oluşturmak için izin verir. Selüloit Vardiya önceki yöntem ile, bu yöntem, bir sanatçı, bir çerçeve çizmek, ve sonra üzerine kağıt ince bir levha koymak bu yüzden bir sonraki kareyi çizerken bunu görebilirler ki çok ince kağıdı, taklit olabilir.

Burada harika bir video gösteriyor tam olarak nasıl Kare Kare animasyon işleri (bu hala büyük ölçüde kullanılan anime endüstrisi bugün), olarak zor için visualize benim açıklama yalnız. Bu ÖNEMLİ NOT Bu yöntem, animasyon hala büyük ölçüde el ile çizilmiş; bile olsa bu yöntemi kullanan bir bilgisayar, bilgisayar değil aslında çizim, animatör yok.

Bilgisayar Tarafından Oluşturulan Görüntüler

Ancak, en modern yenilik ile anime ve animasyon CGI veya bilgisayar tarafından oluşturulan görüntüler. Benzer Kare Kare animasyon, CGI yapılıyordu kullanımı ile bir bilgisayar (böylece ifade bilgisayar adı), ama farklı önceki tüm animasyon yöntemleri, bilgisayar çizer sahnesi (söyleneni tarafından animatör) yerine animatör çizim sahneyi.

Bu yöntem, Batı'da Pixar ve Dreamworks gibi studios ile popüler hale gelmiştir. Bazı en popüler vardır Oyuncak Hikayesi (1995) ve İnanılmaz (2004), yanı sıra pek çok Diğerleri. Ancak, bu animasyon yenilik oldukça düzenli olarak diğer gösterilerde de kullanıldı. Daha popüler mecha anime, at Şafak CGI dönem bazı sahneler olurdu tamamlanması ile CGI ise çoğunluk işi bitti ile bilgisayar destekli Kare Kare animasyon. Bu nedenle genellikle CGI animasyon elle çizilmiş inanılmaz derecede karmaşık ya da zor sahneleri oluşturmak ve beraberlik sağlar. CGI CGI parçaları ve diğer bölümleri Kare Kare yöntemi ile canlandırılmıştır ile canlandırılmıştır bu çapraz yöntemi animasyon kullanmak yükseliyordu olarak daha popüler oldu. Orada birçok, birçok başka örnek bu, ama bir tane buldum o vitrinde bu füzyon iki yöntem var bu sahne, ikinci sezon Aldnoah.Sıfır (2014), hangi görün CGI olmak için kullanılan araç ve mekanikler ama normal Kare Kare için insanlar ve diğer sahneler (dikkat, Bu klip Spoiler içerir). Başka bir gösteren dayanıyordu ağır iki kare kare ve CGI animasyon İlk D. Sen-ebilmek izlemek Bu ilk bölüm İlk D ve görülen tezat arasında iki animasyon yöntemleri. Bu çapraz olsun-yöntem animasyon oluşturmak için etkili bir yol olduğunu bir haritayı esas alarak, ancak görüş var, ve daha sonra tamamen farklı bir soru.

Günümüzün modern dünyasında, ancak, CGI tüm göstermek için kullanılan için Kare Kare animasyon ile birlikte kullanılan transfer yapıyor. Orada bir çift gösterir gibi bu son (ve muhtemelen çok daha fazla olduğunu söylemedim ben izledim), ama iki o var zihnimde şu an Ajinolan römork olabilir gördüm burada, ve yeni devamı Berserk, kimin römork olabilir gördüm burada. Bilgisayarlar daha güçlü ve daha fazla kullanılabilir hale CGI daha fazla gösterir ele geçiriyor gibi görünüyor, ama tam olarak kişisel bir not, Eğer Ajin ya da Çılgına görmemişsin, son DERECE anime izlerken ya da her ikisi için de manga okumanızı tavsiye ederim) {2} kare kare animasyon yerini alacak şüpheliyim.

Burada başka büyük makale anlatılır evrim grafik anime, bir daha öznel bakışla:

Anime filmleri eski sürümleri izlemek isteyenler hemen grafik farkı göreceksiniz. 2B ve özel efektler tasarlandıkları öncelikle oldukça basitti. Bu gün gösterir yeni anime görülen özel efektler harika. İnanılmaz aksiyon ve efektler ile seyirci zevk bazı anime filmlerin 3D versiyonları bile vardır.

Süre bu bölümde kaynaklanıyor genel animasyon teknikleri, tanımak o anime bir animasyon, ve kendi geçmişi var, büyük ölçüde izlenen aynı tekniği evrim animasyon endüstrisi olarak bir bütün.

Anime Eğilimleri Evrim Stilleri/

Animasyon teknikleri farklı yeniliklerin yanı sıra stili ile farklı eğilimler ve yenilikler olmuştur. Bu çizim anime farklı teknikler ile yapmak daha az ve daha anime zaman içinde ortaya çıkan farklı stilleri ve trendleri. Tam liste olabilir okuma burada.

 • Gainax Duruş enter image description here
 • Şaft Açısı enter image description here
 • Dezaki Yön Stili enter image description here
 • Minagawa Solmaya enter image description here
 • Sunrise Duruş enter image description here

Bu bölümde yenilikler orada anime teknikleri vardır "Ne zaman aklına gelen ilk şey olmasa da," Google trends değişen ve animasyon tarzlarında yenilikler nasıl olduğundan hala ilgili olduğunu iddia ediyorum. Bu sadece bir ya da birkaç Google veya gösterir {4} {3} Tüm anime endüstri genelinde yayılan oldukça eğilimleri bitti, ama stilleri vardır.

Kaynaklar:

{1} (kaynak) {2} (Kaynak) {3} (Kaynak) {4} (kaynak)

+932
Peter Dekkers 24 Mar 2010 12:09:14

Orada çok iyi bir özet çok pozisyonları burada.

 • Orijinal Yaratıcısı

 • Yönetmen

 • (Animasyon Teknik Direktörü)Enshutsu

 • Karakter Tasarımcısı

 • Animasyon Süpervizörü

 • Anahtar Animasyoncuları

 • Inbetweeners

 • Yapımcı

 • (Sanat Modeli ve arka Plan)Sanat Yönetmeni

 • Renk Koordinatörü

 • Sonlandırıcı

 • Özel Efekt / CG Artist

Bunlar sadece birkaç olayları vardır:

(Gensaku)orijinal Yaratıcısı
Konsepti ile gelen orijinal yaratıcısı insandır aslında hikaye. Bu özgün manga yaratıcısı, bir olabilir romancı, oyun geliştiricisi, oyun yazarı, yazar, kahin, peygamber, ya da kim orijinal bir fikir gelebilir.

Enshutsu
Genellikle tercüme olarak animasyon yönetmen ya da teknik direktör. Enshutsu Japonlar en zor ve en önemli işlerden biri endüstri animasyon. Bu enshutsu Müdürü (kantoku) arasında üretim personeli. Kontrol sorumlu ve denetleme yapıyor üretim yoluyla göstermek, ilk hikaye finale ürün yayımladı ve birçok durumda, neredeyse tam kontrolü vardır. Yapılıyor gibi animasyon çizimleri kontrol eder, ayarlar bu sahneleri kamera ve ses ve ses denetler önce kayıt ve tüm düzenleme birçok diğer işleri arasında. Kesin işi ve sorumlulukları şirketten şirkete ve göstermek için değişir şey gibi göster. Bazen enshutsu için şamar oğlanı olarak bulur yönetmen; bazen gösteri ve yönetmen taşır o saatler geri oturur. Büyük yapımların bazen daha fazla bir daha enshutsu ve genelde çok az yardımcılar. Önemlidir de sanatsal olarak animasyon üretim iyi bir bilgi sahibi olmak bu işi yapmak için yetenek ve genellikle dört ya da daha fazla yıl sürer biri önce Sanayi işi doğru yapmak olabilir.

İnbetweening (douga)
The ınbetweeners kullanın anahtar çizimleri referans noktaları ve üretmek çizimler uyum arasındaki anahtarları üzerinde pozisyon. Bu düzeltir hareketi ve yapar animasyon iyi bak. (Daha inbetweens orada daha fazla sıvı hareketi olur ve daha pahalı animasyon haline gelir.) İnbetweening nispeten olmayan yaratıcı bir iştir. Daha fazla izleme olduğunu başka bir şey. Çalışma saatleri uzun ve anahtar animasyoncuları bazen çalışmak çok zor. Bir inbetweener olma zalim bir parçasıdır nadiren bir şey üzerinde çalışmak için olsun hayranları ve ne hızlı yanacaklar üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. (Biliyorum biraz çırpınmaya tarafından gönderebileceğiniz bir canlı ve bir enshutsu kulaklarına fısıldıyor Ranma. 2 veya 3 yıl sonra yorucu bunu kaldıramayan inbetweening, Google genellikle terfi anahtarları.

Batı ya da geleneksel animasyon ama anime olarak ortak üretim var olan bir pozisyon için de, sadece dolanan bir pozisyon bulabilir miyim.

Renk Koordinasyonu (İroshitei)
Renk Koordinatörü her şey için tüm renkleri karar verecek boyalı/shiage bölümü, diziyi renkli ve bir oluşturur personel başvurabilir (renk modeli paketi) iroshitei hyou zaman resim. Bu iş sadece iyi renk seçimi gerektirir ama iyi bellek, CC gibi renkler hakkında bir fikir tutmak gerekir bu soruları zaman gelip tüm göstermek için kafasına benziyor değil iroshitei bu hyou kadar küçük ayrıntılar ve işler o tüm modeller çekin ve bunu düşünmek gerekmez.

CC yapar her karakter renk modelleri ve aksesuarlar, mecha vb. içinde bilgisayar boya sistemi. Boyama yaparken ressamlar bu modeller kullanın çeşitli sahneler.

Sıvı boya eski günlerde, 327 edildi sık Taiyou Shikisai (Taiyo Boya Şirketi) cel boyalar kullanılıyor ama 1000'den fazla Katalog vardı. Her renk bir kod numarası vardı aslında DİC eşdeğer olan (Dai Nippon Mürekkep Şirket) kodu. Renkli kod numaraları genellikle bir mektup izledi 99 GY gibi sayılar-40 ve RP. (Bazı şirketler başka bir boya kullanılmış şirket - Baca - ama boya daha pahalı (ve daha yüksek kalite) ve boya kodları farklıydı.)

İyi bir şekilde anlatıyor çok uzun zamandır bu işi yaptığını, bir trenin penceresinden uyanık zaman Gün batımı ya da bir Ormanı ve boya renkleri belirlemede kendinizi bunlar caminin. Bilgisayarlar ile çok daha kolay yaşam yaptık Dpi ne taramak zorunda mısın acaba garip boya kodları ihtiyacını biten 16 milyon renk ama şimdi o gün batımı bakıp iyi çıkış kalitesi elde etmek için.

Animasyonlar diğer tür renk koordinatörleri sahip özel bir Asyalı şirket ve sınırlı boyama renk seçimi ile ilgili olduğundan ama bu bir anime için biraz özeldir.eminim

Tercüme isimlerinin yanı sıra pozisyonların Japon isimleri bir sürü var gibi tam sayfa bir okuma değer.

+913
Page Pancoast 26 Tem 2014 23:57:37

Bir bölüm orijinal serisi bu videoyu izledim

Ve Sabrina ile bir kız gördüm:

sabrina with girl

Kimdi o? Bulbapedia baktım ama cevap bulamadım.

+799
Ryan Scherlitz 28 Haz 2012 14:34:52

(Masou Gakuen) Kalp x in Hybrid dış kabukları ne denir?

Net bu anime için bayanposta üzerinde seyir ve onlarla ilgili çok şey bulmuyorum çalıştım.

Arka planda zaman zaman değil, Melez Viteslere olan dış kabukları bahsediyorum.

Arka planda görebilirsiniz: You can see it in the background

Burada açıkça görebilirsiniz: more exoskeletons

+769
haraldK 12 Eki 2018 03:06:25

Her kız farklı bir durum var. Kızların yaşları 13 civarında 16 yaşında...ve hala okuyorlar, bu yüzden aileleri ile yaşamak onlar için çok doğal. Eğer hayatın her kesiminden gelen öğrenciler kızlara git, yani diğer bilgi ile çalışmalıyız okulun tür katılmak mümkün olup olmadığını bilmiyoruz.

Madoka ve Sayaka canlı ile ailelerin rahat yeterli koşulları.

Hakkında Sayaka:

Küçük burjuva, "Fransız olan "küçük bir burjuva," doğdugu olarak kendini anlatıyor." [Hakase notu: "petit" Fransız için "küçük/küçük" afaık ve emin değilim ile ilgili olası olumsuz yan anlamı olan "küçük", belki bir kelimesi?] Bu ailesi orta sınıftan en az, ama (yani, eğer Japonya'ya göre daha az ileride yaşam alanı bile varsa, ailesinin Daire sınıf aile göze normal bir orta daha büyük olmasına rağmen) üst sınıftan değildir anlamına gelir. (gelen Farsça kız arkadaşı Magi wiki)

Homura'in ailesi ve mali durumu biz bilmiyorum bir şey hakkında. Zaman çizgisi boyunca hareket ediyor gibi insanlardan para çalmak konusunda herhangi bir ikinci düşünceler, cephane depomuz her türlü silah toplama, wee gibi olmayabilir o hariç sonraki bölüme bakın.

Tek başına yaşamak gibi görünüyor.

Mami var hiç akrabam sol, ve o yaşayan bir daire üzerinde para miras onu Ölü anne.

"Yasa tarafından atanan ilgisiz yasal vasilerinin hiç bir söz vardır."

Kyouko vardır girmesi oteller ve hamamlar ve çalmak yemek, biz öğrenmek ilk bölüm anime.

Kyoko kırma ve ATM makineleri etkileyecek para gelir onu alır, pahalı otel odaları, yemek ve kira satın almak için çalıntı para kullandığı madde gösterir. (ona wiki sayfası)

+649
laingke 20 Ara 2016 03:41:50

Stiyl bir yetişkin gibi bakıyor Sanat Yönetmeni hata nedeniyle olduğunu söylüyor bunun kaynağı nerede?

Yanlış yorumlanıyor "eski" karşısında "yeni", hakkında bir şeyler hatırlıyorum...

Sanırım onu olduğu Toaru Majutsu hiçbir Dizin Wiki, ama emin değilim...

+633
novonimo 6 Eki 2017 23:44:51

Ja içinde.Wikipedia makalenin Symphogear, dönem Gürültü 2009 ノイズ, tam Katakana. Tüm yazı içinde kısaltma N. O. I. S. E. bahsedilmez.

Bu resmi web sitesi olan Symphogear ve Symphogear G da kullanmak yazım ノイズ başvurmak için Gürültü ve orada da hiçbir söz kısaltması N. O. I. S. E. tüm açıklamayı dönem.

Buna karşılık, çeşitli şartlar resmi web siteleri ve Wikipedia Latin karakterler (F. I. S. S2CA, LiNKER, Anti_LiNKER olarak yazıldığından bulabilirsiniz, ve S. O. N. G.

Şu anda, N. O. I. S. E. uzun bir cümle kısaltması olduğuna dair bir kanıt bulunmamaktadır. O muhtemelen bir stilize kelimesi için açıkça ayrım arasında yaygın olan isim "gürültü" için görüntüleyici İngilizce konuşulan ülkeler (her ikisi de evren ve gerçek hayat).

+623
Don M 11 Tem 2012 00:50:53

O kadar Eruru kardeşim Aruru var ise de Yeni ve Hakuro/Iceman sadece bir çocuk vardı inanmıyorum. unutmayın Paktı arasında Eruru ve bkz. be an anamorphic olduğunu Kaydet hayat onun küçük kardeşi Aruru kim vardı sadece öldürdü boyunca bir depremin1

Ancak Eruru var Halka gerçekten aynı kimlik bilgilerini araştırma tesisi erişim için çok büyük olasılıkla Eruru ve Aruru Yeni ve Hakuro bebeğinin decedents daha fazla olduğunu gösteren araştırmalar olduğu gibi Yeni verdi aynı Hakuro var.

Ayrıca Kuuya Krallığı tarafından kullanılan Mecha olanlar aynı olduğunu akılda tutmak dışında hayatta kalmak için kullanılan araştırma tesisinden insanlar ve Kuuya Krallığı bir süre çok uzun bir zaman Hakuro araştırma tesisinde çılgına döndü ve lekeler halinde orada bulunan bütün insanlar gittikten geçti şüphe ederim edilmiş gibi görünüyor. zaman Kuuya Krallığının aynı anda span Eruru yaş iken ulaşmak için de Yeni bebek için zaman çok kısa başka kıtadaki Mecha kullanın ve hakim güçlerden biri haline yeteneği verilmiştir

1: ancak, tam olarak hatırlamıyorum Aruru ölümüne neden olan bir deprem olduğunu düşünüyorum. ancak (ya da en azından Hakuro) bkz. be an anamorphic Eruru teknolojik öncesi ve Aruru Eruru ona aşkını sorgulamaya açan Hakuro sadık olmaktı canlandırılıyor için ortaya çıktığını ortaya bu görsel Roman hatırlıyorum. kendini onu seviyor ancak değil yaptığı anlaşma nedeniyle kazandırıyor ve

+597
Ravoof Shaik 19 Nis 2016 14:38:49

Edindiği bilgi ile, L sonunda suçlular konusunda yargıda devam ediyor ve bu nedenle L sonunda not defterini kullanarak bir Ölüm notu bulduğu bilgisini kullanarak Misa olduğunu anlayacak ve kavrayacak Misa çalıştırır biliyorsa Misa bulacağını anlar.

+560
Glenn Snyder 25 Eki 2018 07:54:32

Bu bir uzun zamandan beri ben izledim Otoboku, ama ben her zaman merak eğer görsel Roman açıkladı ne olur için Mizuho sonra o mezunları bir kenara koyar ve onun cephe.

Mizuho bir kız kılığına girmiş bir adam, bir kız okulu katılıyor. Pek düşük bir profil tutmak değil, ya; eğer öyle bir şey olsaydı, sadece kız onun formu mezuniyetten sonra ortadan kayboldu ve bir adam olmaya geri döndü olabilir. Bunun yerine, Yaşlı için kaçıyor ve genç kızlar tarafından saygı olan bir ünlü olur. Mezun olduğunda, sadece eski sınıf arkadaşları ton onu tanımak için peruk ve elbiseyi bir kenara atması, işte bu "rahatladım", ve yine bir adam olabilecek. Eski okul arkadaşlarını gel zaman ya hep "Evet, sinirliydim yıllar soyunma ve Giyinme odası ve banyo takılmak onlara-" ve bir sapık için gözaltına almak, ya da (veya başka bir şey) kendi kardeşi gibi davranmak ve yine kılık elde edecektir.

Mizuho hair flipping

Evet, gerçekten, o bir erkek.

Eğer doğru hatırlıyorsam, Mariya, Takako, Shion ve tüm Mizuho bir adam olan anime serisi sonuna kadar biliyor. Yukari ve Kana asla öğrenemezsin. Yani bir noktada, eğer hiç okuldan tekrar başka kimseyi görmek isterse bile Yukari ve Kana kırmak zorunda kalacak. (Göre , Vikipedi'de maddeolsa, o, Shion ve Bunu sık sık ziyaret edin onların eski okul mezuniyetten sonra.)

Wikipedia makale VN mezun olduktan sonra Mizuho mu ne diyor. Bu adres değil mi? Yok kadın, onun kimliğini korumak mi yoksa hep böyle bir adam olduğunu sonunda herkes bunu söylemek?

+499
Suneel 16 Nis 2015 09:26:58

Yani, sade bayanposta Şeytan Meyvesi :

Bir zayıflık bu yeni güç ile birlikte gelir: deniz yeni Şeytan reddeder Suyun altında iken meyve kullanıcı ve çaresiz olduklarında (veya "bir çekiç haline," Japon dilinde). Oda SBS belirtti Şeytan Meyvesi kullanıcıları su her türlü duyarlı değil, sadece deniz suyu. Bu Skypiea çevreleyen beyaz deniz içerir. O bu ayrıntılarıyla, "hareketli" su gibi Yağmur veya dalga söyleyerek, ayakta su yok iken Şeytan Meyve kullanıcıları zayıflatmak değil.

Şeytan Meyvesi kullanıcı immobilize olurlar suda dizlerine kadar o Oda da bir SBS söyledi. Bu Gorgon kardeşler ve Boa Hancock'un banyo Luffy ile görülür. Brook da yavaş yavaş su seviyesi Ryugu sarayında sellerde artış, deniz ile temas halinde olduğu anında belli bir seviyeye ulaştığında sürece güçlerini soymaz gösteren olarak gücünü kaybetme görüldü.

Yani, gerçekten spa veya su küvet derinliği bağlıdır. Ve beri sonunda eğer su yeterince derin ise boğulacak yüzme yeteneklerini kaybederler.

+487
whi 18 Nis 2018 04:09:33

85 Bölüm 6 pg - Taki diyor,

"Kafa adam-gün şehir merkezinde aile bir restoran özel geliyor. Ayrıca, burada sadece yarım yıl için transfer etti. Bu iyi değil"

Soma duyar ve bu cevaplar bir sonraki bölüm olan, "Ben seni dinlemek şikayeti sonra ben bitirmek servis tabağı"

+469
Elton Berushi 17 Tem 2011 00:49:55

Bu son derece spekülatif bir soru gibi görünüyor.
Araştırma, buldum bu resmi bir şekilde konuşmak için bir rahip Peder + Adı + Soyadı.
Yine de, olduğu gibi, bu zorunlu bir kural değildir, ve rahip belirli bir şekilde denilmesini ve bu yüzden cemaat yaptığı söylenebilir.

Yani, Babası Roberto ve Babası Hiraga arasında tutarsızlık kişisel tercihi nedeniyle olabilir.
Ya da insanlar Japon sırayla ismi okunan ve ilk isim olarak Hiraga görmek için.
Ayrıca insanların karakteri arayın şekilde Japon adresleme görgü kuralları uygulamak için yazarın karar verebilir.

Ben senaryo cevabı kesin mümkün olacağını sanmıyorum.

+465
Aubs 8 Şub 2015 11:12:45

Ben buldum ilginç bir cümle burada Facebook sayfası,

enter image description here

Ne Çarşamba Waifu mi? Çarşamba Waifu diye bir şey var mı?

+434
Winter Karma 23 Ağu 2016 09:58:53

Yılan celp onun Olası başka bir sözleşme yapma onu yapma Deidara ile yaptığı kavga sonrasında ölen mümkündür.

+207
maximcounter21 7 Haz 2015 01:39:27

Bu gerçek Kartları, Sikke ve İğneler vardır.

Ben Kart tükendi olmadığını mecaz Anime gösteririz. Ayrıca Hisoka varsaymak mantıksal bir yanılgı onun//gösterilmiyor bu yana kartları çalmak ödünç almaz. Hiçbir yerden görünen kartları Hisoka bir "Büyücü" teması için bir sallamak.

Hisoka onunla kartların normal bir Güverte taşır ve Nen (Shu (?) kullanır yapmak öldürmek için yeterince keskin değil. Benzer şekilde Gotoh ve Illumi ölümcül mermi moda Nen kullanabilirsiniz.

Burada kullanabilirim örneklerinden biri Gotoh vs Hisoka mücadele olmasıdır.

Hisoka Gotoh tarafından kullanılan paraları geri ateş etmek yerine onları aşağı çekim onları basit "unconjured" olurdu hayal olsalardı başardı. Paraları kanıtlıyor sanırım bu gerçekti

Bu karakterler ihtiyaçları vardır "bir şey" sonsuz kaynakları var Birçok Anime veya Manga yaygın bir mecazdır. Naruto Kunai ve Shuriken asla bitmez gibi görünüyor, Yu-Gi-Oh düello edecek oyuncuları içinde hiç vb kartları tükendi.

+181
Antoineuh 26 Mar 2019 19:01:40

Ben Dana Ys VIII Lacrimosa indirmek için gidiyordu. Ama öylesine VIII onun farkına vardım. Eğer Ys doğrudan VIII önceki başlıkları oynarken olmadan başlarsam çok önemli referanslar özleyeceğim?

+167
Krishnadas Pisharody 12 Nis 2016 22:29:01

Ben inanıyorum Alkahestry (diğer form simya farklı bir ülke olarak Xing) idi powered by bu şey denilen 'Ejderha darbe' (aslında tektonik hareket) ve Babası felsefe taşı güçlü olabilmesi Amestris, en azından içinde Kardeşlik yaptı.

+152
Eamonn Turley 3 Ağu 2012 01:15:39

Sadece su onları dokunurken güçlerini kaybetmeye başlar çünkü su seviyesi önemli değil, bence. En önemli şey, onunla temas halinde olmak istedikleri zaman olduğunu düşünüyorum.

+137
Zquest 14 Mar 2014 09:24:26

Eğer babası Uchiha annesi olan bir çocuk ise Senju doğar, bu çocuk Rinnegan uyandırmak?
Senju Sage Modu koşum güçlü çakra çünkü Sage Modu kullanmak mümkün olacak?

enter image description here

+85
Jajat Sudrajat 30 Ağu 2019 22:45:16

Ruhlar ve insanlar birlikte bir anlaşmaya vardı ruh dünyasının kuralları değişecek o Lucy diye bağırdı çünkü Ruh Kralı ortaya çıktığı bölümde, dedi. "Anlaşma" ruh ve büyücü arasındaki sözleşme anlamına gelebilir ya da bir şey (muhtemelen sihirbazlar) insanlar ve ruhları insanlar, bu nedenle borçlanmak yapan ruhlar arasında ne anlamına gelebilir, onların hizmetleri ile insan için para ödüyorlar.

+77
Lan Lin 14 Tem 2014 02:19:35

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil