Gösterilmeyen öpücük neden oldu?

Yuri 7 Bölüm!!! Neredeyse kesinlikle buz üzerinde bir öpücük ne kadar Buz, Victor ve Yuuri paylaşmak. Ancak, bu öpücük aşağıda görüldüğü gibi görünümünden uygun olarak yerleştirilmiş bir kol tarafından engellenen vardır:

Yuuri and Victor kiss

Bazı insanlar öpücük başkalarının Japonya'da eşcinsel ilişkileri gözardı norm sadece bir parçası olduğunu söylerken doğrudan Japon yasaların çünkü gösterilen olmadığını söyledi. Bunu da tartışma ve herhangi bir emsal ya da yasa gerçeklik payı var mı?

+80
adarian 24 Ara 2014 20:53:52
36 yanıtların

Fishman Adası toprakları kime ait? İlk emin beyaz sakal'ın topraktı. O öldükten sonra ne oldu Peki? O insanların hepsini biliyordu çünkü hepsini aldı Karasakal, diye düşündüm.

Büyük Anne ya da bu adayı aldı?

Fishman Island şimdi Luffy bölgesi mi?

+987
Thereturn 03 февр. '09 в 4:24

Madara cant kullanmak Amaterasu ne de gözlerini bu yeteneği vermez beri Kamui olabilir. Kamui (iki gözünü) Obito yeteneği ve Amaterasu Ayrı gözü (sol) ve sadece Sasuke (Sasuke sol gözü de ölmeden önce Ayrı ona verdi, çünkü bu olabilir. Her iki gözde Tsukiyomi var Ayrı.

Susanoo (yani hiç Obito) gözlerin iki sahip kullanıcılar var ve Kakashi de çoğu zaman her zaman yaptığın şey Yapmış tüm Mangekyou için erişilebilir.

Izanagi ve Izanami TÜM SHARİNGANS için danzou Yu Izanagi ve hiçbiri için 10 Sharingans vardı no-Adı Uchiha ceset ve ayrıca Mangekyou oldu erişilebilir rastgele nakledilen bir göz olan Konan, savaşırken (Obito sol gözünün üzerinde Izanagi kullanılır)sadece Mangekyou değil

+949
Edwin Oliver 15 Eki 2012 23:14:41

Geçerli host sever çünkü Madara tarafından kontrol edildiğini dokuz kuyruğu korkuyor. Düz ve basit. Sasuke Naruto'nun zihin keşfetmek için yapmış onun kullandığında 2 Bölüm izle bölüm tasvir Uchiha onun da bir geçmişi var.

Bir yan not, iyi (tüm şeytanlar gibi) Jinchuriki kişisel kazanç üzerinden para kazanan insanlar var. Şeytan istiyor ya da alınan veya serbestçe insandan verilebilecek bir şeye ihtiyacı olmadıkça bir insan kendisini gösterecektir değil. Belki de 9 kuyruklu Madara (2)soyadı Uchiha (1)Bir başka çıkarcı pislik olduğunu düşünüyor. Onunla gitmemek için 2 sebep. Başka bir sebep e Madara arkadaşı zayıf >:p ve değersiz olduğuna inanıyor olabilir.

+940
Jeff Perlman 8 Kas 2016 01:52:16
Tamayura lise başında Takehara hareket eden Fu Sawatari adında genç bir kızın, dört bölümlük OVA serisidir. Ayrıca Tamayura ~Hitotose~" ve "Tamayura için "Daha Agresif"bu etiketi kullanın.
+932
Lefkowitz 21 Ara 2012 20:10:07

Bu gerçekten ilginç bir soru, çünkü özellikle görünüm karakter KG-evren değiştir dramatik, hatta içinde göster. (1, 2)

Kesintiler, klonlar ve implante sahte anılar daha zor hale getirmek.

İlk videoda malzemenin en 4:3 görüntü oranında olduğunu fark ettiniz mi? Malzeme biz şüpheli için gelen Çocuk Sınıf (KG) var 16:9 olsa yayınlanan 4:3.

Sordum kendime, acaba nereden devamı Yavrucak Kız-ve (KG-a) O zaman? Yani kabaca yağsız aracılığıyla bölüm KG-bir 10 saniye steps1 ve daha yakından baktı bölümler böyle değildi ama ile ilgili ana karakter KG-bir, ama hiçbir şey bulunamadı. Oh iyi, Bu video yükledi, 2008 ve 2009'un sonlarına KG-sadece yayınlanan bir yıldı tarihe bakarak Kaçınılması olabilirdi. Ancak araştırırken benzeyen Trixie bazı sahneler buldum.

enter image description here KG Bölüm 15 Trixie ve Troisienne-bir

Animasyon kalitesi orijinal Yavrucak Sınıf serisi biraz daha iyi olduğunu da fark ettim. Yani ne olabilir? Derleme film? Hayır, bu 4:3, ama hemen bir karar vermeyelim. Bu yüzden ben de göz gezdirdim. Orada bir şey yok.

enter image description here

Şimdi izlerken videoyu daha dikkatli bir şekilde orada bu kareden ne hatırlattı bana bir duyuru ne olur hiç çıkacak gibi KG2. Ben şimdi bu hatırlıyorum çünkü bu duvar kağıdı üzerinde Ningen/Nattoli geri gün.

Yaklaşık 5-7 dakika KG2 "bir pilot römork" bu da DVD ve derleme film Bluray yayınlandı oyun var. Hiç tutarlı bir hikayesi vardır, çünkü bu konuda çok fazla umursamadım ve KG resmi web sitesinde KG2 duyuru sadece KG KG değil yakından ilgili ilk bakışta, ama KG2 kavramlardan devşirme olduğunu, bir şeye bağlı bir noktada.

Önce KG-bir oldu bıraktım sandı kızlar resim yukarıdaki gibi Eclair ve Lumiere, ama bu sefer doğru oldu Q-tatlı2 KG-bir diğeri asla göründüğü anime ve sanırım değiştirilir veya yenilenmiş haline Ascoeur KG-bir. KG2 römork ve KG Coparing-hem de bir karakter benzer bir silah kullanmak, aynı doğum lekesi var, KG-ve giysilerini karşıtları oldu ne de çok benzer mücadele.

enter image description here

Özet: sahne çevresinde 0:55 1:00 KG2 "pilot römork" ve sonraki kareyi gösterir ne görünür olmak için bir daha olgun(!) Lumiere. Zaten resimde solda onun parçaları görebilirsiniz. Bu AMV de karavanda da 4 namlulu bir silah tutan genç Lumiere gösterir. Bu AMV tüm KG sahneleri fragmandan olduğunu varsayıyorum. lord-trashheart soruşturma olduğu doğru yolda ve çok yakın.

Tam bir sahne geldi:

http://webm.host/9ace3/vid.webm

bitrate: crf16 boyutu: 2,11 MB, Çözünürlük: 720p; süre: 10 s; ses: kapalı; Kodek: vp9;


1 Diye birini uygulamak bu lütfen?

2 tam Q-tatlı adından görüntüler bilgisayar ekranının bir ekran görüntüsünü almayı unuttum.

+930
Xmila 12 Tem 2011 20:53:27

Ben tamamen emin değilim, ama sanırım bu bir bölüm doğru sonu Haibane Renmei'yi, nerede Sigara, kim karakteri burada

sonunda sorunları yüzleşmek zorunda kalır.

Kafamın üst kapalı, ben o bölümün numarasını hatırlamıyorum. Ben denemek için şu Haibane Renmei'yi etiket veya bir Sigara üzerinde Tumblr için çift kontrol bu yana sanırım ben görmedim şey gibi bu daha önce oraya.

Serisi Yoshitoshi ABe tarafından bazı doujinshi dayanır, ve kapalı bir kasabaya geliyor ve başlarına gri kanatları ve bir disk olan Haibane biri olduğunu bulduğunda Rakka adında bir karakter ilerleme izler.

Güncelleme: Wikipedia bölüm listesi önerdiği bu son bölüm (13), nerede

[Sigara] studio ondan Rakka atar, kendini harap taştan bir tezahürü yüzleşir, ve onun hayali tekrar yaşıyor.

Rewatching bölüm YouTube (dikkat Spoiler - bu son bölüm), build-up için sahne başlar 4:50, gerçek sahne başlar biraz sonra 13:15.

+928
user2572480 1 Şub 2010 16:23:33

Luffy her zaman yemek paralarını harcadı çünkü çoğunlukla bu. Hemen hemen her büyük savaş Mugiwara Korsan her zaman neredeyse her yemek bir partinin ve kullanım sonrası var. Bu yemek onlara bırakacak kadar yiyecek bir sonraki kasabada paralarını harcadılar. Bir kez olsun bir ikramiye kazandı. Göbek 300mil var. Ama yeni gemileri için kullanılmış, Binlerce Güneşli.

Diğer mürettebat bu kadar sadık değil, aynı zamanda para iyi bir miktar geçirdim. Nami kıyafetler, Robin ve kitap Chopper, biles Sanji ve sair şeyler Ussop. (Logue town ve 7 Su üzerinde yaptıklarını biliyoruz)

+882
Whitney Li 29 May 2017 11:14:25

Sen baktığın için Lütfen İkizler!/Onegai Twins!

İkizler Lütfen! üç lise öğrencileri: Maiku Kamishiro, Karen Onodera ve Miina Miyafuji hakkında bir hikaye. Üçü birlikte daha sonra hepsini resimdeki ev ararlar yapan çocukluk evlerinin bir fotoğraf çizdi. Ancak, resmin sadece iki çocuk, bir erkek ve bir kız gösterir. Kızlar sadece biri, ya da Karen veya Miina, Maiku ile ilgili olabilir üç bu sonucunu. Diğer bir nonrelative olmalı. Oğlan ve kız üçü de aynı göz rengi payı olarak belirsizlik destekler aynı sıradışı renk gözleri, bir özelliği var bu resimde çifti sadece diğer tanımlayıcı özelliğidir.

Guess which one a sibling~

+783
Juan Manuel Gentili 26 Oca 2012 15:22:31

Revizyon – ben istediğini söyle, ben cevap bir başka soru üzerine bu siteyi: Ne kadar etkiliyor Shalltear aşk Ainz?

Eğer başlık tıklarsanız oraya yönlendirileceksiniz bahsettim. Cevabım için arama ve başka bir çeviri örneği göreceksiniz. Ben de dahil bir link benim Pastebin ve Google Dokümanlar nerede ben bir uzun ve ayrıntılı analiz Shalltear aşkına Ainz. Bu ışık roman ve yan hikayeler tırnak daha fazla çeviri karşılaştırmaları yanı sıra çok sayıda içerir, böylece istediğin içeriği örnekler bol almalısınız.


Ne Derebeyi roman ve manga arasındaki fark nedir? Onlar aynı?

Yoksa, Roman manga gibi görsel ile gösterilmiştir sunum?

Overlord Maruyama tarafından yazılmış bir Japon hafif Roman serisi. Satoshi Ōshio tarafından manga uyarlaması 2014 yılında serileştirme başladı ve anime uyarlaması 2015'te yayınlanmaya başladı. Hem manga ve anime sadece adaptasyon ve hafif romanlar gibi detaylara kadar içermez.

Işık roman ve manga ortam çok farklı türleri vardır. Işık romanlar bazı resimler ise, çoğunlukla metin olduklarını ve bu nedenle daha derinlemesine ayarı açıklamaları var. Bildiğiniz gibi, manga Japon çizgi roman olduğunu. Orijinal yazarı yazdı ve kalitesi süper aynı şekilde okumak mümkün olacak gibi manga ışık Roman okumanızı tavsiye ederiz.

Eğer birisi ışık Roman veya manga varsa, mümkün mü paylaşmak bazıları bunu bir resim çekmek ve bunu yayınlayarak içeriği? Teşekkürler.

Bazı bilgiler için kendim aramaya çalıştım ama net bir görüntü alamadım.

Eğer fiziksel olarak nasıl göründüğünü görmek istiyorsanız, burada İngilizce ışık roman ve manga görüntülendiği bir video açmak bir video var:

İstediğiniz "içerik" kendisini örnekleri hakkında, ışık Roman benim çok Cilt 1, ilk 2 Sayfa yazıya edebilirim. Dediğim gibi, üstün kalite nedeniyle manga ışık Roman okumanızı tavsiye ederim. Şimdi de çeviri şüphe cevaplamak için bu şansı kullanmak ve resmi çeviri nasıl çalıştığını göstereceğim tam "resmi" görmek için olsun. Fan çevirisi de referans dahil ediyorum.

Yani tamamen tarafsız olarak, zaten varolan çeviriler bakmadan süper literal bir çeviri yaptım. Bildiğim kadarıyla fiziksel kopyasını benim Japonca metni kendim yazmam yani Derebeyi ışık Roman Japon PDF'leri, sadece tarama vardır farkındayım.

Bu biraz uzun, ama sen-ebilmek görmek benim edebi çeviri ile kelime kelime dökümü birisi için bu bağlantıları: Pastebin: Overlord. Karşılaştırma resmi ve fan çevirileri ve Google Docs: Overlord. Karşılaştırma resmi ve fan çevirileri. Şu an fan ve resmi çevirileri ile 1 birimden ilk 2 Sayfa göstereceğim.

Sayfa 1

少女とそれより幼い少女を前に 2 全身鎧に身を包んだ者は剣を振りかぶった yapmak.

一撃で命を奪うのが慈悲であるとでもいわんばかりに 2 大きく振り上げられた剣が日差しを反射しギラギラと輝く yapmak.

少女は目を閉じた yapmak.その下唇を嚙み締めた表情は 2 決して望んでの姿ではない yapmak.ただ 2 どうしょう もなくてそれを受け入れたに過ぎない yapmak.もし少女に何らかの力があったなら 2 目の前の者に叩きつけ 逃がれただろう yapmak.

Ancak⸻少女に力は無い yapmak.

だからこそ結末は一つしか残されていなかつた yapmak.

少女はここで死ぬ yapmak.

剣が振り下ろされ⸻

Resmi çeviri

Bir kızın daha önce başka bir genç bile bir kılıç sallayan tam plaka zırh bir şekil duruyordu.

Bıçak salladı, güneş ışığı gibi parlayan eğer tek bir darbeyle hayatlarını alarak söylemek merhametli bir davranış olurdu.

Kız gözlerini kapattı. Alt dudağını ısırma olmak istemedi. Sadece öleceğimi kabul etmekten başka seçeneğim yoktu. Eğer küçük bir güç bile olsaydı, muhtemelen bu şekil kıpırdamak ve kaçış mümkün olmayacaktı.

Ama güçsüz kaldı.

Ve bu yüzden tek bir final değildi.

Ölecekti.

Bıçak indi—

Fan çevirisi

Tam plaka zırh içinde şövalye kız ve küçük kız kardeşi önünde durdu, kılıcını yükseltilmiş.

Bıçak parlıyordu onun güneşte, ve kendini hazır o tek merhametli bir darbeyle hayatlarını bitirmek için hazır.

Kız gözlerini sıkıca ısırdı alt dudağını kapat ve sıkılmış. Asla bunu istemedi vardı. Mevcut koşullar onu zorla olmuştu. Bazı güç vardı eğer, onun önünde düşmana direndi ve kaçmış olabilir.

Ancak kız o güçleri yoktu.

Bu nedenle, sadece bu durumun bir sonucu olabilir.

Bu kızın ölümü bu çok yerinde olur. Bu longsword düştü

Sayfa 2

⸻痛みはいまだ来なかった yapmak.

ぐっと固く閉ざしていた瞼を開く yapmak.

少女の世界に最初に飛びこんで来たのは 2 振り下ろしかけて止まっている剣であった yapmak.

次に映ったのは剣の持ち主 yapmak.

騎士はまるで凍りついたように動きを途中で止め 2 少女の横に注意を向けていた yapmak.その完全に無防備な姿は 2 騎士の内面の 驚きを強く体現していた yapmak.

騎士の視線に引きずられるように 2 少女も同じ方向に顔を向ける yapmak.

そして⸻絶望を見た yapmak.

そこには闇があった yapmak.

薄っぺらな、ただ、どこまで行っても終わりが無さそうな深みある漆黒。それが下半分を切り取った楕円の形で、地面から浮かび上がっていた。神秘的であると同時に、言葉に出来ないような強い不安を感じさせる光景。

扉?

Resmi çeviri

Acım hala gelmemiş.

Gözleri unscrunched etti.

Gördüğü ilk şey kılıçtı, orta salıncak durdu.

Sonraki kılıç tutan figür. Şövalye neredeyse donmuş, bir tarafı kapalı bakıyordu. Korunmasız tutumunu iç şok tecelli etmiştir.

Kız görüş onun izinden döndü...

...ve umutsuzluk gördüm.

Karanlıktı.

Sanki sonsuza kadar gitti kuzgun siyah, incecik bir yama ama o kadar derin görünüyordu. Oval topraktan yükselen oldu, alt yarısı kesilmiş. Tuhaf bir manzaraydı, ama aynı zamanda tarif edilemez derecede tedirgin etmiş.

Bir kapı mı?

Fan çevirisi

Ama hiç acı yoktu.

Kız yavaşça kapa sıkılmış olan gözleri açıldı.

Gördüğü ilk şey aniden hareketsiz longsword vardı.

Sonra, kılıcın sahibi gördü.

Önünde şövalye yerde donmuş, gözleri kapalı bir yerde kız tarafına bakıyordu. Tamamen savunmasız duruşu açıkça onu dolu korku gösterdi.

Ama şövalyenin bakışları tarafından çizilmiş gibi kız yardım ama dönüp aynı yöne bakmak değil.

Ve umutsuzluk üzerine baktı kız.

Gördüğü şey karanlıktı.

Önceleri ince, ama unfathomably derin bir siyahlık oldu. Dünya çıkıntı gibiydi obsidyen bir yarı-oval oldu. Tedirginlik duygusuna izliyordu olanları dolu gizemli bir manzaraydı.

Bir kapı mı?

+723
OpenData Synth 26 Nis 2014 12:00:09

Orada isimleri ingilizce yerelleştirme kullanılan Buz veya Steely Dan Vanilya önleyecek gerçek bir telif hakkı veya ticari marka sorunlarını olduğunu sanmıyorum. İsmini telif hakkı ve ticari marka kanunu bir tüketici bu çok farklı ürünler karıştırmaz hiç şansı yok çünkü geçerli olacağını sanmıyorum. Bu durumda onun Vanilla Ice , terk edilmiş tescilli markası olarak BİZE ki tek kapalı "Ses ve video kayıtları içeren müzik ve sanat gösterileri [...] T-shirt [...] Eğlence doğanın canlı MÜZİK performansları ile BİREYSEL [ ... ]" ve karakterleri çizgi roman ve çizgi film. Diğer taraftan, Steely Dan adını tam olarak özgün değil, William S. Burroughs romanı-yapay penis üzerinde bir kayış kendi adını aldılar. Ayrıca telif hakkı koruma ürünü yaptığı her yerde otomatik olarak geniş ve ticari marka koruması gidiyor dünya. Eğer Vanilla Ice hiç Japonya'da varlığının ne kadar olduğunu bilmiyorum, ama Steely Dan oraya gezdi, böylece grup olarak Japonya'da adlarına kadar koruma hakkına sahip olur.

O dedi ki, eğer elinizde bir delil bile yok olsa bile, Japon bir şirkete Japon bir mahkemede aynı şeyi onlar için daha Amerikan mahkemelerinde bir Amerikan şirketi için yasal sorun çıkaran bir Amerikalı için çok daha kolay. Yerelleştirme yapmak şirket çok adını bile sonunda galip belli olsa bile karşılayamıyorlar yasal bir kavgadan kaçınmak için değiştirmiş olabilir.

En azından Vanilla Ice karakterin adı değiştirildi neden oldukça açık bir nedeni var. Birçok Amerikalı isim tanıdık ve karakteri aslında rap sanatçısı benzememesi gerçeği koymak olacaktır. Yasal konuları bile olmadan (müzisyenlerin adlarını kullanarak oldukça azdır) adları Amerikan seyircisi ile olurdu tüm Bagaj önlemek için karakter isimleri değiştirmiş olabilirler.

+708
Michael Singleton 27 Ara 2016 08:52:37

Sonraki bölümlerde açıklanmıştı.

Maske çok kontrollü olabilir ayakashi yüzüne konulmuştur. Maske kırıldı ve denetleyici ayakashi kontrolünü kaybettiği bir durum sözkonusu oldu.

+702
Truefox 9 Eyl 2019 20:20:06
Saiunkoku (ya da "Hikaye") "Saiunkoku Monogatari" Sai Oso tarafından yazılmış fantastik/Romantik ışık Roman bir dizi.
+600
stevie I 11 Oca 2016 06:49:04

Gerçekten zevk aldım ki Denpa Kyoushi, manga ile güncel tutulmasını yaptım ama mallozzi'nin anime hakkında kötü şeyler duydum. Çoğunlukla sanat Düşük standart hakkında değil, bazı sahnelerde manga adalet yapıyor.

Ben mi zevk manga, ama yeterli değil izle anime - eğer orada herhangi bir önemli fark arasında (bu durumda, istiyorum izle o bölümler ben de var tam bir hikaye).

Manga farklı anime önemli bir şey var mı? ya da yeni bir karakter?

+599
JeffS 23 Ara 2012 16:57:49

Saflarında önceden nasıl Örgüt içinde Mayın?

Bütün TV gösterisi sırasında çok sayıda ölü görüyoruz, ama rütbe Claire asla gelişmeler.

+580
Matjan 4 Tem 2015 04:27:43

Birkaç olası adaylar burada.

1. Yuzuru Otonashi

Otonashi

Bu Programcı detayları maç bu Yuzuru Otonashi var ile çarpıcı benzerlikler. Angel Beats orijinal sonu ile birlikte, Önemli bir bölümü, uygun bir şekilde Başka bir Epilog "başlıklı" verilen unutmayalım. Bu, ana odak öldükten sonra geldi başka biri var, ve sessiz, itaatkar NPC ile kaplanmıştı. Öbür Okul gerçekliğini zorlu sonra, Öğrenci Konsey Başkanı ile konuştu mu,

Henüz hareket etmeyen alternatif bir zaman çizelgesi, bu Otonashi,

ve eğer Öğrenci Konseyi odasına inmesi gerektiğini ikisi de yaşadığı dünya hakkında herhangi bir sorunuz varsa söyleyen biri. Ancak,

Otonashi Öğrenci Konseyi odasına geri kafalı, bir kız diyor ki, "birileri bekliyor bir dedikodu duymuş olabilir."

Bu nedenle, bu tamamen mümkündür

Otonashi Kanade ve bu timestream bir şekilde döngüsü bekliyor. Otonashi öldükten sonra geri gelen bu derecede küçük bir şans var, ama hala sıfır daha iyi kim Kanade, çılgın bekleyen gider.

Uzun süre beklemek dayanabilmesi için bir NPC içine kendini döndü, ve Ölümden sonra yaşam şartları sağlamak için, sevgi tezahür, bu nedenle muhtemelen maruz kaldı mı acıdan gelecek gelenler tasarrufu izin vermemek mümkün AI, ya da "AI oluşturur". Bu yüzden o oluşturur Angelplayer, çünkü biliyor ki eğer Kanade görünür, o zaman bulurum bilmem nasıl kullanacak, belki herhangi bir program için hareket onun arkasından onun NPC devlet. SSS üyeleri bundan sonra geliyor, sonra 1 Bölüm zamanda, timestream döngüler, neden

Otonashi bir NPC dönmek için.

Ona ne oldu, olaylardan önce yaptım aynı şekilde eğitimlerinin devam etmesi her şeyi unutmaya –

zaman çizelgesi defalarca tekrar ettiriyor.

2. Tachibana Kanade

Kanade

Tachibana Kanade bir ilk insanlara görünme, Öbür Dünya ve de tek kişi kim kullanabilir Angelplayer olmadan yardım. Bu yetenek var çünkü, onu programlayan olabilir. Ancak, asla programı oluştururken herhangi bir hatırlama ifade etti.

3. Takeyama

Takeyama

Takeyama büyük bilgisayarlar. Sürekli kendini Mesih "olarak söz ediyor, Öbür Dünyadaki bazı büyük güce sahip olduğunu gösteriyor anime boyunca davranışları biraz gizemlidir. Bilgisayar becerisi, Angelplayer ile arayüz yeteneği, çünkü en mantıklı seçim. Ancak, İngilizce çevirmenler programı kullanılmasını talep ediyor.

4. ???

"You wouldn't know, even if I told you."

AI söyler Yuri o Programcı var olmadan önce SSS çıktı, dönüp kendi içine bir NPC. Eğer AI söylemek olsa bile Programcı bilmeyebilir bu AI da Yuri söyler. Programcı Yuri, bu insanların hepsini bildiği gibi SSS üyesi, Lonca, ya Kanade, olamaz bu, mantıksal olarak, anlamına gelir. Ya da, AI sadece Programcı korumak için bu şekilde yanıt vermek için yapılmış olabilir. Belki de belki de asla öğrenemeyeceğiz.

+513
beenalee 27 Mar 2018 17:45:48

Simya oluşturduğu işleri nasıl genel bir anlayış ile bir şeyler yaratmak için dediğiniz gibi gereklidir. Bu ele cevap için bu soruyu. Bu Elric kardeşler bir radyoyu tamir etmeye devresi bazı anlayışa sahip olmalıdır anlamına gelir. Bunun karşısında çalışmalarında bir yere geldi büyük olasılıkla onlar.

+502
Keybounce 20 Eki 2015 11:03:54

Mutlu aynısı geçerlidir. Domuzu bir ulaşım aracı değil, yaşayan bir yaratıktır.

+477
topskip 30 Oca 2015 01:30:39

Bu resimde üçüncü karakter Yotsuba ve Totoro aşina değilim, ama kim pembe (tek) mi ? Manga/anime ne yapıyor?

Ne yazık ki belli ki fan art ne kadar daha attributation vermedi bazı masaüstü arka plan sitesinden geliyor.

YotsubaTotoro

+437
Suheel dar 29 Ağu 2016 12:46:25

sasuke hala rinnegan var sebebi aslında çok basit. bir kere, kalıcı var. ölmeden önce madara örneğin bak, rinnegan açmış ve önce hashiramas hücreleri vardı.henüz bir edo tensei olduktan sonra, hala yeniden Yu gözlerini aldıktan sonra bunu kullanmayı başardı.

+423
April Hilton 6 Oca 2011 02:15:11

Sanırım buna denir Otome x Ranbu

Otome x Ranbu Cover

Klişeleşmiş dangalakça okul kız o, bir istisna dışında, o amnezi vardır. Son zamanlarda yeni bir okula transfer o şeyler nerede farklı, ağırlıklı olarak büyü. Mochiduki Tsubomi, ve o olduğunu ben transfer etmeden önce bir şey hatırlamıyor. Başka girin transferi öğrenci – güzel ama kibirli bishojo, İzayoi Yukiji. Tsubomi peşinde, ama neden? Yukiji ne istiyor? Gizem ne yapıyor Tsubomi tutun.

+393
Rambo V 7 Oca 2019 11:21:34

Oğlum bir anime arıyor. Ana karakterini pilotlar yarış bölmesi olan küçük kızıl saçlı bir kız olduğunu söylüyor. Bölmenin her iki tarafında iki büyük silah vardır. Bir tür yarış içinde bu aracı kullanıyor. Yarışın organizatörü ödülü olduğunu düşünmeye içine aptal kız ama yok. Ayrıca kızların ağzının her iki tarafında 2 band-yardımcıları gibi görünen bir şey olduğunu düşünüyor.

Bu belirsiz görünüyor biliyorum, ama herhangi bir yardım çok takdir ediliyor.

+363
lewayinomu 8 May 2011 08:17:07

Olur Steins;Gate 0 devamı için Steins;Gate? Eğer değilse, ne bu ikisi arasında ortak ise ve nerede sapma yaparlar?

             enter image description herevs enter image description here

 Steins;Gate Steins;Gate 0
+346
PMental 7 Eyl 2016 20:24:52

Okudum ve gördüğüm kadarıyla, hayır, Sanji değil ve mutasyona değil.

Annesi onu içine çocuklar özellikle doğuştan süper insan olmak için hamilelik sırasında enjekte edilen bir ilaç vardı. Ama Sanji annesi ortadan kaldıracak bir ilaç aldı ve Sanji güç artışı olmadan doğdu. Bu şekilde davrandı o yüzden bu mangada ifade var, eminim.

+333
hirdesh sharma 11 Eyl 2013 22:55:59

Muhtemelen, cilvesi olarak sadece sertleştirilmiş cilt (ve vücut), ama bu kadar sert çelik Tetsutetsu çelik gövde ile karşılaştırılabilir. Burada sertleştirme cilvesi onun vücudunun sertleşmesi için ona izin görüyoruz, ama hala deri rengi ile görüyoruz

Eijiro's Hardening

Yanı sıra onun sertleştirilmiş deri, onun tüm vücut gibi olmak sertleştirilmiş (ayrıca değişen şekli - resimde de belirtildiği gibi içinde wiki:

Yetenek Eijiro fiziksel saldırılardan korur değil sadece, aynı zamanda ısı ve şok dalgaları. Bu Espri onun üzerine düşen metal tonlarca kullanıcı korumak için yeterince güçlü zaman birden çok patlama ile uzun bir miktardır

+330
Vikas Singhal 27 Kas 2011 21:07:37

Evet, Kül tarafından bu alıntı iletişim yanıt yanlıştır.

Aslan İbranice bir kelime bile değil, Türkçe bir kelimedir ve "İbranice Şafak" anlamına gelmez. Şafak güneş geldikten eylemi olan (זריחה) çok yaygın bir isim, ya da "zricha", ve bir isim olarak kullanılmaz bulunduğu gibi (שחר) shachar "olabilir.

Aslan'ın Türkçe aslan anlamına gelir, ve isimler için çok kullanılır, (çok yaygın değil) İbranice bile, ama son adı olarak bu adı var, bu yazar için bir karışıklık kaynağı olabilir.

+302
Siddharth Himmatramka 22 Şub 2014 19:50:21

3.33 Evangellion, İki giriş fişler 13 EVA eklenir.

Birbirine EVA içinde çökme gibi fişler açısı görünüyordu düşündüm:

enter image description here

Bir ekran görüntüsü aldığını yerleştirilen fişler kaba konumunu tahmin ettim: enter image description here

Ve varsayımlar doğruydu. Açıkça iki fişler eğer bu doğru olsaydı kilitlenmesine. Bu sadece animasyon bir yanlışlık var, ya da pilot kabini içinde oldukça farklı bir EVA içinde bir fiş olan bir şey var mı?

+297
Vitaminka 9 Nis 2016 06:11:07

Özellikle bir anime fan bu soru çok olağandır. Benim durumumda, benim için çok farklı, çünkü onlar 'karikatür' denmesini 'anime' istemiyorum. Aşağıdaki var olduğunu fark edeceksiniz.

  • Çizgi film olsa Anime geniş bir kitleye ulaşılması hedefleniyor, çocuklar yetişkinler için,
    özellikle çocukları hedef, yetişkinlerin ders dışında kim çizgi film izlemeyi sever.

  • Anime çocuklar, gençler ve yetişkinler için temalar takımları ve hikayeler var çizgi film olmadığı için daha fazla temalar ele ederken derinliği var, çocuklar.

  • Anime Japon yapımları geldi ve karikatürler BİZE geldi (ya da herhangi bir yerde Japonya hariç) yapımlar.

  • Eğer gerçekten izliyor ne bir hayvan ya da bir olup olmadığını anlayabilirsiniz karikatürler (eğer anime hayranı iseniz görsel grafik tarafından, olacak yani ne olduğunu biliyor. Bir karakter fark edebilirsiniz karikatür göstermek başka nasıl çizgi film karakterleri çok farklı çizgi film gösterisi gibi görünüyor. Ancak anime, bazı fark edebilirsiniz benzediklerini nasıl benzerlikler.

Açıklamak için en iyi yolu, çok iyi bir anime izle ve çizgi film seyretmeye onları, sonra da, "fark Gördün? söyle yapalım bence. Ya da sadece istediklerini düşünsünler. Ailemden çok şey yaşarsınız ama ne istedikleri ya da ne düşündüklerini ne düşündüklerini söylesinler ben yaşadım. Saygıyla onları görmezden. Anime savunmak için çalışırken onlara saygısızlık etme emin ve anime izlemek olumsuz tavırların etkilemez sadece.

+267
Bhavesh Misri 22 Haz 2016 10:35:22

Bu tamamen spekülasyon, ama onları delik çorap.

Eğer tüm beş parmak/ayak bir el/ayak ile hedef dokunursa Shigaraki güç sadece tetikler.

Bir ya da daha fazla ayak için delikli özel çorap olabilir. Bazı ayak ayakkabı, Diğerleri çorap, ne çürük dokunun.

+267
MBNH 16 Şub 2017 07:31:05
(インベスターZ İnbesutā Z) yatırımcı Z Norifusa Mita tarafından bir manga, Kodansha Haftalık Sabah seri hale getirilmiş. Yıl onun için en önemli aday olarak ortaokula girerken Zaizen Takashi hikayesini takip eder, yatırımları ile ilgili gizli bir kulübe katılmasını isteyen.
+212
Darre 20 Tem 2017 15:56:02

Kılıç Sanatı Online ikinci sezonda, Yuuki Orijinal Kılıcı Beceri hit bir 11 vardı. Ölmeden önce Asuna geçti gitti. Beceri, "Mother's Rosario"adını verdi.

Kimse tam olarak demek Rosario ne olduğunu bana söyleyebilir misiniz? Eğer kelimenin arkasında herhangi bir tarih ise mevcut bağlamda ve ne anlama geldiğini tam anlamıyla anlamına gelir ve ne olduğunu bilmek istiyorum.

+176
user2761573 28 Nis 2012 02:43:19

Çok uç Tokyo ghoul yakın Manga, Kaneki olayı hatırlar ve gösterilen bu oldu

Gulyabani Grubu bunlardan Biri, Souta, orada olduğu gibi Palyaçolar yaptı denir.

Bu özel olay özeti üzerinde Wiki doğruluyor bu.

Nedenleri henüz TG açık değil:RE oldu neden olmuş olabilir çeşitli gruplar gibi, ya da bir anda aklıma geldi de olabilirdi.

+152
Smaragd 30 Haz 2015 04:49:37

Piccolo ondan olsa sadece benim tahminim çıkarttı ama sonra yeryüzünde güzelliği gördü ve bunu yerine, onu yok etmek, onu korumak için karar vermeden önce bir teori girip belki dinozor adam var

+125
Oren 10 Oca 2011 00:13:22

Örümcek Cadı tanıttı bir kez okumaya başlamak için en güvenli bahis olacağını düşünüyorum. Yollar biraz daha ayrı başlayınca oldu. Bu bölüm 23, Günlük Yaşam.

Farklı yollardan gitmeye başlıyorlar anime oldukça çok benzerlikleri fark edeceksiniz, ama bu.

+111
Stephany 6 Şub 2018 18:37:36

Bu bölüm Pinokyo bir köydeydi. Bir çocuk bu köyde oldu. O çocuk arkadaşları ve bulabileceğiniz köylerine tüm oyuncaklar çalmak ve yok etmek gerektiğini diğer çocuklar için söyledi.

Bu çocuk ahşap oyuncak zürafa aldı ve boynunu kırdı ve çaldığı bir sahne vardı. Oyuncak zürafa sahibi olan çocuk/ kız bu çocuk bunu yaparken bakıyordu. Sonra ağlamaya başladı.

Akşam bütün çocuklar bir yere toplanıp bir çukura tüm oyuncaklar bıraktı. Sonra meşaleleri aldılar ve oyuncaklar ve bedenleri ile deliğin etrafında (meşaleler) çizerek başlayın. Bu sahnede Pinokyo geldi ve hemen bunu durdurmak için söyledim. Eğer durdurmak eğer, o zaman Tanrı onları cezalandırmak istiyorsunuz pinokyo dedi. Ama bütün çocuklar bu devam etti.

Aniden oyuncaklar ateş ışıkları lazer/ ve her yerde (delikten) ışık yayıldı. Tüm nesneler ve hayvanlar (toprak, ağaçlar, kediler vb.) bu lazer ile vurulan hayat geldi ve yürümeye ve konuşmaya başladı.

Bölüm ne oluyordu?

+71
Daniel Hoormann 3 Eki 2015 11:34:10

Bölüm 363, Sasuke Ölüm...!! (bölüm 125 bölüm izle), Suigetsu celp Manda kullanarak Sasuke kan. Deidara C0 tekniği kullandı sonra bu doğruydu.

enter image description here

+40
Abhinish Sharma 12 Ara 2014 11:35:38

Neden konuşabilen tek Kamui Senketsu mi? ilgili, ama biraz farklı bir soru.

Senketsu konuşabilen tek üniforma ve görünüşe göre beyinlerinin Yaşam Lifleri ile bazı düzeyde bağlı olduğundan Ryuuko konuşamaz. Ayrıca hareket ve kendi başına düşünemez sadece üniforma gibi görünüyor.

Ragyo Ryuuko Junketsu koymak için zorlar Junketsu bir bilinç olabilir gibi ancak, serinin geç, düşünmek, eğer Konuşamıyor, hareket bile mümkün olabilir gibi görünüyor. Bir olacak gibi görünüyor; Ryuuko tarafından kaldırılmasını ve doğrar sonra, Satsuki bir şekilde "kişiliği" değiştiren Ryuuko kan ve Senketsu Hayatını Lifleri ile aşılanmış çünkü giymek için geçerlidir dayanıklıdır. Junketsu takardı, bir düğünde kendini görünce gibi olsa Ryuuko zihninde hayaller oluşturma olabilir gibi görünüyordu. Ama sahne açık değildi; aynı zamanda bu hayaller oluşturma ve Junketsu Ryuuko kendine bağlama yapma Ragyo ve Nui olabilirdi.

Hiç Junketsu konuşmak veya hareket görüyoruz ve bunu varsaymak güvenli görünüyor. Ama Junketsu yok aslında bir bilinç var, ya da sadece bu şekilde Ragyo ve Nui tarafından davranmak yaptı?

+37
Alex Bogach 27 Eyl 2019 09:05:13
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil