Ne Tokyo Ghoul 11. bölüm Juuzou ve Baykuş arasındaki kavga sırasında Bir Kök çalan müzik nedir?

Ne 11'de oynadı:Juuzou ve diğer Gulyabani müfettişler Baykuş kavga ederken 50 Tokyo Ghoul Root A, Bölüm 11 müziğin adı nedir? Çok severim.

+784
TheLukeMcCarthy 21 May 2013 04:56:42
39 yanıtların

İşaretler gibi yılan ile doğmuş bir kanıt yok, ama takım Hiruzen gibi altı yaşında onu görmeyeli, olduğunu söyleyebiliriz. 6 yaşında kendisi üzerinde deneme değil xD canlarım ve onun üzerinde deneyler ailesi veya herhangi başka bir dış kuvvet şüpheliyim. emin mor lekeler onunla büyürler beri muhtemel olan genç yaşındayken dövme tercih olabilirdi, ama ona gözleri gibi yılan vermiş olamazlar. Ayrıca, gördüğümüz gibi, Sasuke doğal yakınlık hawks oldu, henüz yılan çağırdı. Böylece, bir yakınlığı var ve farklı bir şey seçebilirsiniz. Hala bir seçim olduğunu, Eğer bir rehberli bir bile olsa ;)

+989
Ovidiu Stancu 03 февр. '09 в 4:24

Naruto serisi neredeyse her karakter, küçük karakter patron düzey karakter için, (Kawarimi no Jutsu bu jutsu kullanır.

Hiç dizi izlemeye başladığımdan beri, bu tekniğin nasıl çalıştığını bilmek istedim. Serinin ilk bölümlerinde Ninjutsu 101 bir teknik gibi görünebilir, ama sonra dizi ciddi kavgalar birçok iyi olan savaş tecrübeli rakipleri bile aptal gibi görünüyor. Gerçek hayat tekniğine dayanan bu jutsu mu?

+930
Avi Weizman 17 Ara 2011 14:00:02
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Süre kadar cazip için tebeşir bu kadar kelimesi ile Vız, hem Ross Ridge cevabı gösteriyor (ve bu Viz kendilerine bile itiraf etmek), sanırım eğer biz soru olarak cidden mümkün olduğu kadar, cevabı olmalı hem isimler doğru, en az yazılı.

İlgili arka plan burada Inuyasha alır yerde Sengoku dönemi yaklaşık 500 yıl önce. Yani Inuyasha kılıcı adı zaman değil, modern Japon Japon olarak yorumlanabilir.

Öte yandan, Japon っ kullanımı nispeten modern bir icat. Bu şekilde bilinen en eski kullandığı 19. yüzyılda meydana geldi ve 1947 yılına kadar standart değildi. Bundan önce, Japon çift ünsüzler tek tek ünsüz belirgin olduğu ortak hakaretler olarak var. Bu form hakaret var olmamış bir uzun zaman, büyük olasılıkla bu yana Sengoku dönemi. Ben önermek okuma bu Japon SE soru için daha fazla bilgi.

Yani, süre 鉄砕牙 olurdu yazılı olarak "てつさいが" in klasik Japon zaman (ya da belki birkaç başka yollar, hem hiragana kendileri değildi kadar standart 1900 ile kaldırma hentaigana), olabilir mantıklı olmak okunduğu gibi ya da "てつさいが" (tetsusaiga) veya "てっさいが" (tessaiga) için modern Japon kulak. Ama klasik Japon hoparlör aynı kelime olarak bu tanıyacaktı. Bu hecelerin telaffuz zamanla kaymıştır bu bir basitleştirme bir şey bile, ama o zaman Japon ses kayıtları olmadan tam olarak değişimler meydana gelmiştir bilmek oldukça zor.

Yani demek iken tessaiga ve tetsusaiga sesi oldukça farklı bize, yok hiç ayrım arasında iki dönem Japonca yazılar, aynı şekilde "bir nevi" sadece bir geveleyerek sürümü "bir tür" olarak İngilizce. Aynı kelime, her ikisi de geçerli romanizations, yani o yüzden ikimiz de aynı ismi veriyorlar. Bir anlamda, öyle ya tessaiga veya tetsusaiga doğru olur aslında tarihsel olarak yanlış. Modern Japon, onu temiz olduğunu söylüyorlar tessaiga, ama yok öyle demek tetsusaiga bir yanlış şekilde yazılı adı.

Metin mutlaka biraz karışık olmuyor getirecek kadar çok farklı dil adımlar ile gitti bu karmaşanın asıl sebebi sanırım. Elbette metnin modern Japonca yazılmış, ama tarihsel Japon modern bir yorumu olacak. Bu romanize etmek amacıyla, klasik Japon romanize için hiçbir yolu olmadığından, ilk modern Japon geri dönüştürülmüş, ve sonra (latin alfabesi karakterlerini kullanarak Japonca telaffuz eden yaklaşık) roumaji için olmalı. Ama geri dönüşüm için modern Japon belirsiz, ve böylece her iki tessaiga ve tetsusaiga olabilir aynı anda geçerli.

O dedi, Ben Inuyasha tarihsel olarak doğru Japon için, bu tartışmalı bir nokta dereceye sokmak için özellikle zor çalışır sanmıyorum. Sadece, söyledikleriniz Sengoku içinde-Japon dönemi, iki kelimeyi ayırt etmek için hiçbir yolu işaret etmek istedim. Diğer taraftan, pratik amaçlar, bir duyuyor anime kullanır tessaiga için telaffuz ve yazma てっさいが olarak karakterin, yani muhtemelen bu daha anlaşılır seçenek İngilizce.

+906
Peter Cuthbert 13 Eyl 2012 21:45:08

Dragon Ball Süper, yanlış hatırlamıyorsam, her zaman halka alternatif zaman çizelgesi/bir gerçekliği temsil ettiğini söyledi. Gowasu tarafından Zeno bir zaman çizelgesi yok ettiğinde patlayan zaman 6 yüzük, bir gösterildi

enter image description here

. 2 farklı zaman çizgileri "mevcut Zeno" ve "gelecekteki bir Zeno" olduğu için, oraya Mayo ve Zamasu zaman seyahat tarafından oluşturulan diğer zaman çizelgeleri/gerçekler nedeniyle başka bir 4 Zenos mi?

+882
Jamie Knight 19 Haz 2014 22:23:21

Şarkı onlar gerçekleştirmek sezon 2 Bölüm 3 üst KATLI okulu "Yume no Tobira".

+864
Alan Gassner 4 Şub 2018 07:41:51

Biraz rabb içine baktım bir not ile başlamak için gidiyorum.model, benim anlayış eksik olacak. Esneklik belirli bir miktar için izin veren yasaların belli bir yorumu üzerine kurulmuş gibi ancak görünüyor.

Birkaç arkadaş evine gelsin ve, örneğin, Kahramanım Crunchyroll üzerinde Akademi izlerken size katılmak için öncelikle, kesinlikle yasaldır. O kesinlikle değil hukuk için kitap bir yerel sinema ve satmak 100 bilet için insanlara dikkat et dere aynı dizide büyük ekran. Avukatlar iki takım grafik için iyi bir miktarda para kazanmak istiyorum bunun yasal bir gri alan, ikisi arasında bir yerde. Rabb yani.aslında Eski bir sanal versiyonu ne fazla 20 kişi odasına birlikte programı izleyen ve deneyim paylaşımı alabilirsiniz.

O da görünüşe göre onlar kullanmak bir peer-to-peer istemci, yani bu hiçbir akış içerik kadar gider onların server. Bu sel önce mükemmel bir koruma olmasa da Youtube var konuları tür onları korumak yardımcı olur, çünkü telifsiz dosya paylaşımı karşı korumak için yeterince çaba olarak kabul edilmedi çünkü kapat var içerik paylaşımı için bir kaç önemli bir P2P müşterileri vardı.

Rabb sağlayan temel şeyler yani.bunun için ne yapar (ve bu temel üzerinde yorumların IP hukuk kast kabul edilmesi için mahkemeye hakkı yargıç ve avukatların bu olabilir değiştirin):

 • Sınırlı oda boyutları
 • Hiçbir hosting içeriği
 • Birinin akış sitesinde bir hesap gerektirir
 • (İndirme sağlayan)canlı izle

Birisi o şeyler etrafında alamadım demek değil, ama bunu yaparken muhtemelen rabb aykırı olurdu.bu durumda ne yapacağını emin değilim, ancak hizmet açısından değil. Bir noktada onları bazı sorunlara neden olabilir geoblocking, kurtulmak için hizmeti kullanan insanlara karşı nasıl da (bana) belli değil.

+861
aenagy 21 Tem 2016 04:03:34

Ku Fei Yue ve UQ Holder döneminde hayatta olduğu bilinmemektedir. Neyi kastettiğinizi ana karakter şimdi eğitim için bir turnuva ile ilgili flashback bir sahne. Yue Fei ve Ku ikili olarak turnuva, uzun süre önce Negima sonra, ancak, görünüşe göre, bir süre UQ Holder önceki bir çalışan yarıştı gösteriyor.

Evangeline yaşıyor ve UQ Holder sürüş alanlarından biri olarak hizmet vermektedir. Oldukça bir ana karakter değil, ama birincil ana karakter motive eden önemli bir karakter.

Kader Averruncus yaşıyor ve şu anda birincil ana karakterin karşıt bir rakip olarak hizmet vermektedir. Aktif bir kötü görünmüyor; o ana karakter sadece onu daha güçlü olmak istiyor.

Kedi kız sana referans Torisuda önerdiği gibi Koyomi ile ilgili olabilir. Kişilikleri pek uyumlu görünmüyor, bu yüzden Koyomi, demi-insanlar aynı ırk ya da sadece başka bir üye soyundan olabilir. Belki Kader sadece kedi kızlardan hoşlanıyor, ya da nostalji oldu, yoksa her şey bir tesadüf, ya da herhangi bir sayı. Emin olmak için yeteri kadar önemli bir karakter olmamıştır.

Ayrıca hayatta Mana Tatsumiya, yarı-İblis silah kullanıcısı. Söz konusu turnuva için ana karakterleri tanıtan oydu. Mana önemli ölçüde yaşlı görünmüyor beri diğer yarım ve tam şeytan gibi karakterler Zazie da yaşıyor, ama ortaya çıktı ya da özellikle başvurulan olmamıştır, bir varsayar.

"Canlı gibi" teyit Negi kendini. Ben tam olarak durumu bilmiyoruz, ama yardım/kurtarma ihtiyacı, özellikle hassas bir zaman olduğunu ama bazı durumda. Kader ilk kötü adam rolüne girmiş ne bu devlet, ama sonunda kahramanları amaçlarını öğrenmek için bir çeşit ateşkes müzakere etmek için yeterince uzun süre onunla mücadele ediyorlar. Kader amacı hassas özellikle zaman olmadığından, aslında olabilir o kadar basın gerek yoktu.

Negima gelen başka bir karakter! teyit maçta yaptık. Birkaç varsayım, en azından, böyle Zazie gibi şeytanlar ek olarak verebiliriz. UQ Holder Asuna dönmemiş olduğu süre: sırasında oluşan pek çok taraftar düşünüyorsanız yani, hayatta olup olmadığını"", amaç onu dünyadan bu kadar ayrı olduğunu her görev yapmaktadır, bu anlamda. Asuna soyunu da bir son derece uzun ömürlü bir ifade vardı; zaten çok yaşlıydı, Nagi onu karşılaşıldığında teknik olarak. Ne zaman Asuna yaptı sonunda bitirmek onun görevi, o bulundu onun en iyi arkadaşı Ayaka kaldım iyi geçmiş 100, ümit buluşma Asuna yine. UQ Holder yaklaşık 80 yıl Negima sonunda ayarlanır beri hayatta olduğunu, büyük bir ihtimaldir.

Ve biraz da meta alabiliriz: UQ Holder olan birçok tanıdığımız ölümsüz, bir toplumun yüz yıldan fazla eski değildir. Böylece, gerçi hiç Negima çıktı, teknik olarak olaylar sırasında hayatta oldukları konuşma olabilir.


DÜZENLE (9/25/2015)

95 bölümün sonunda yaşlı bir Ayaka bir görünüm yapmak görmek, pactio kartını gösteriyor, ve (varsayılan) torunu, Chachamaru gözüken gibi biri tarafından eşlik etti. Negi bir anlamda canlı olan pactio kartını hala işlevsel olduğu gerçeği söyler. Bu Nagi yaşadığını Arkadaşlarla çalışıyor pactio kart anlamına geldiğini biliyorduk kadar aynı şekilde geldi. Ayrıca Konoka Konoe ile granddaughters görüyoruz. 10 yıldan daha eski olduklarını tahmin ediyorum, ve Negi hakkında büyükanneleri hikayeleri hatırlamak, bu yüzden Konoka da, ya da son zamanlarda ölen hayatta olması mümkündür. Tota bu konuda öğreneceğiz ve bu, sadece bir tesadüf olmadığını ve muhtemelen de gelecek olan soyadlarını, hisse neden özellikle merak ediyorlar.


DÜZENLE (2/16/2016)

112 Bölümde, her ikisi de ölümsüz ya da tam jester gerek -) uzun ömürlü: Sayo en sonunda, hayalet kız; ve şeytan Zazie Rainyday sahip iki karakter görüyoruz. Ayrıca temelde Negi gerçekten hayatta olduğunu tam onayını aldık. Ayrıca karakter eşlik Ayaka gibi Chachamaru (önceki spoiler bakınız), aslında, Chachamaru olarak da bunu doğruluyor.

+825
Yahya Ajbali 11 Haz 2016 22:31:04

Dokuz kuyruklu Naruto yarısı Naruto arkadaş olduğunu anlıyorum ama neden Minato dokuz kuyrukları mi yardım? O direndi olurdu ve o çakra modunu kullanın Minato izin vermedi ya da mod canavarı kuyruklu daha mantıklı değil mi?

+797
marengga 18 Ağu 2014 23:43:28

1 VI kullanma: Nokta

Ölüm koşulları için insan ya da makul bir insan tarafından yapılması kabul edilir bu.fiziksel olarak mümkün olduğu sürece fark edilmez

Eğer koşul olabilir değil bir araya geldi, çünkü bu mümkün değil, sadece Işık Deneyleri bulmuş ve Nasıl kullanılması LV: Nokta 2, Onlar ki ölüp bir kalp krizi

ateş sonucu ölüm "Ryuk ile silahını boşalttıktan sonra Raye Penber öldürdü onu ya da vurduktan sonra sıçrayan etrafında bir mermi isabet alabilir ateş" tarafından ölmesine olabilirdi yoruma oldukça açık, Kiichiro Osoreda Işık ile

bununla ilgili olarak belirsiz olarak "ölüm intihar" tarafından kullanılan Işık öldürmek Naomi Misora bu yüzden bile nedeni belirsiz eğer ulaşılabilir olacak olmasına, Naomi davası miyiz bir sanatsal yorumuyla onun gittiğini ve bir ilmek ancak Işık vardı yazdım o cesedi asla bulunamadı o yüzden şüpheliyim o asmış kendini bu yüzden sanatsal bir yorumudur sadece göstermek o yürüyen gelmesin ölüm

Olarak belirtilen yer Nasıl kullanırım: Nokta 3 ve Nasıl Kullanılması III: 1 Nokta varsa yaz bir kişinin adı var 40 saniye yazma ya ölüm ya da ölümden sonra kendi adını yazmak, sonra belirtildiği gibi Nokta 6 Nasıl kullandığım seni sonra 6 dakika ve 40 saniye ayrıntılar ölümünden ancak sadece diyorum ki ölümle silah ya da ölür ateş olmayabilir yeterince sürece bu mümkün ya da makul bir hedef olduğu bir durum ile bir silah mevcut, içinde ayrılan zaman, bu durumda biz farz içinde 6 dakika ve 40 saniye silah sesi" bir kaza kurşunu olabilir gibi "savaş yüksek silah suç bölgeleri veya yerlerinde başarı oranı daha yüksek olacaktır.

ölüm zamanını belirlemek ilk kişi muhtemelen uzun yaşayacak, eğer ölürler aşağı at yazarsanız göre daha başarılı olduğu durumda:00 PM ve 5 de yazdın:58 sonra, askerin "daha sonra 2 dakika içinde insan bu şekilde ölmeyi durumda olmalı ölüm" yazdı.

En iyi sonuçlar için, FBI Işık çalışması ile gördüğümüz Gibi, başarının en büyük oranı her şeyi anlatan kişinin adını yazmadan önce gel, herkes muhtemelen "ateş sonucu Ölüm" ölüm onların neden olduğu bir durumda nasıl olabilir ayrıntı için ihtiyacınız olan her zaman bu şekilde olur

+744
DoctorFu 28 Eyl 2013 20:06:43

İnternet Kullanma, içinde "bildiği gibi" XXXVI, aşağıdaki kural belirtilmiştir: İnsanlar cinsel ilişki kurmak onlar için "ölüm erkek ve kadın tanrılar vardır, ama ne izin, ne de mümkündür. Ölüm tanrıları da olamaz birbirleriyle seks. "

Bir shinigami aşık olmak ve bunun gibi davranabilir, tek aşkını kurtarmak için çıktığında ölecek gibi şimdi, bu kural Romantik etkileşimi önlemek için değil. Diğer bir deyişle, aşk yasak değil, kasıtlı hayat kurtarıyor. Hayır, açıkça bu kuralı ıslah adresleri olurdu. Kimse her iki dünyada çalışan shinigami yarısını istiyor. Ya da en azından, shinigami Kralı değil.

Ama eğer bir şey bir shinigami için mümkün değilse, neden yasak? Çok garip bir kişidir: bir kültüre sahip olan shinigami ve insan karakteri kadar karmaşık (ve sözde de yaratıklar) insanlarda cinsellik şekilde çoğaltılması ötesine geçer. İnsan dünyada biz gerçekten işi olmadan buharlı sıcak bir gece geçirmek için yollar yüzlerce vardır. Ne demek "cinsel ilişki" nedir? Bana apaçık ortada, ama hiçbiri tamamen tatmin edici bir his iki seçenek burada.

İffetsiz bir shinigami gibi davranır hiçbiri (bu nedenle imkansız cinsel yaptığı her şeyi onlar) "cinsel ilişki" denebilir beri istiyor, insan veya eş ile, izin varsayılan olarak 1) "cinsel ilişki" de yasak VE imkansız İse, olabilir mi? (Bu durumda, yasaklama sadece shinigami, sanırım yatmak için bir şekilde mümkün oldu diye var ki?)

2) Ya da,/kötü ifade çarpık bir kural ve ilişkide olduğu her türlü cinsel davranışı yasaktır mümkün değil, aynı zamanda anlamına gelir, tamamen mümkün olmasına rağmen. Hiç yavru neden olmaz beri bu kural ilk etapta var neden eğer öyle olsaydı, soru yalvarır. Ayrıca Death Note kural çok kesin ve belirsiz ilk kez olacak.

Tüm soru olabilir reddetti demek o shinigami kazandığını hiç ilgi içinde birinci sırada, ama ben karar verdi dışarı, verilen ne kadar farklı kişilikleri var ve onların ne kadar bazı onlar gibi karıştırmak insanlarla her şekilde dışarı sırf can sıkıntısı biriyim.

Her iki çözüm de sorunlu görünüyor. Yanlış bende özledim orada herhangi bir bilgi ya da herhangi bir düşünce var? Bu gizemi çözmeme yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

+739
arthurakay 29 Eki 2015 04:49:15

Orada yüksek şansı olan cevabı Evet.

Manga başladığında planladığı ve orijinal sonu farklı olsa da aklımda bir son var. Olarak görün işte:

Beyaz Ekran ile bir röportajda.jp, İsayama manga evrim geçirdiğini, yeni unsurlar ekledi olmak olduğunu söyledi. Ancak, bir daha önemli değişiklikler için serinin yönü olan oldu terk edilmiş planları için bir hedef kitleye bası sonu....... Dizi aldığı tüm desteği ile, travmatik bir sonuçla hayranları çarpmak istemiyordu.

Röportaj burada (sadece Japonca) ve başka bir kaynaktan bilgi bulabilirsiniz burada.

Başka bir röportajda söyledi:

Editörüm gibi ben dizi aklımda bir sonu vardı sürece yayınlanmaya başlayacak izin vermeyecek gibiydi.

Durumun böyle olduğunu yüksek olasılıkla:

Karanlık biten planladı, sonra da yukarıdaki nedenlerle yarıda bıraktı ve mutlu bir son olayların rota değişti ama o hala parlak olması için solda olan açık ve karakterlerin kaderini karar verdim taş mutlu son yer, sadece genel bir fikir olmayabilir.

+736
Mert Mertce 1 Oca 2012 09:57:38

Ben sadece baktım bilgi için müziği Sezon 2 ve CDJapan vardır üzerinde ön sipariş için çıkacak üzerinde Mart 28. Ben de etrafına baktı, diğer siteler ve onlara de ki, 28, yani gidiyorum demek sürece biz duymak aksi takdirde, bu gerekir olmak resmi çıkış tarihi.

Ayrıca, şarkı sözleri ile ilgili, Google Translate baktım ve Finlandiya gibi onları etiketli, ama İngilizce'ye tercüme edildi tek kelime (Oyuncu) (Hasat) Satoa ve Toimessez edildi

Ancak, üzerinden bir şeyler elde edersem görmek (Japonca) her kelimeyi kullanıyorum. Bana verdi işte

İruna (Bengali) eteruro (Japonca)
Edinin

İruna eteruro
Edinin

(Swahili)Nadia, ēzeruvu~ōte
Nadia, akıllıca ~ Tamam

Reizeruko (Swahili) mikemesuta (İbo)
Diriliş, Yıldırım

İruna eteruro
Edinin

İruna eteruro
Edinin

Sātoa (Swahili) aimeltewa (Swahili)
Teklif, güzel

Reizeruko, mikemesuta
Diriliş, Yıldırım

(İbo)Āmeru, mikerumo
Yemek, slayt

(İbo)Toimesesu (Letonya) mikerumo
Daha iyi, slayt

Letonyalı Maseri (Swahili) īmekuu~ōze ()
Efendiler, biliyor musun

Letonyalı Tōwa~ana, (İbo) Mizaimesuta ()
Davul, peeling

Kesera (Swahili) Kesera (Swahili)
Deneme, deneme

Kesera (Swahili) Setoru (Japonca)
Dava yerleşmek

Āmeruvu~a, (İbo) Eterurovu~o (Japonca)
Etkinleştirmek ~ a, şimdi ~Al

(Swahili) Mītetevu~bir Maria, (Latince) Ezeruvu~ōte (Swahili)
Savunma, Maria, Bilgelik ~ Oto

Reizeruko, mikemesuta
Diriliş, Yıldırım

Evet, ama eğer gerçekten söylüyor buysa kim bilir anlamda bir tür yapar.

+700
socksxbirkenstocks 16 Haz 2015 08:47:46

(Bulun, neyse ben) anime büyük çoğunluğu (OP) açılış var gibi görünüyor son zamanlarda fark etmeye başladı ve 1 dakika ve 30 saniye uzun (ED) dizileri son verdim.

Bazı örnekler (eminim ama kapalı değil ki çok var):

 • Fullmetal Alchemist: Orada 5 OPs ve 5 EDs, hangi 1:30 uzun.
 • Digimon Terbiyecisi, Steins;Gate: İki OP ve ED 1:30.
 • GaoGaiGar ve Neon Genesis Evangelion: OPs 1:30 uzun olsa EDs var sadece 1:00 süre.
 • Cardcaptor Sakura: OPs 1:30, değil onay ED süreleri.

Bazı özel durumlar için (yine, çok kapsamlı bir liste) gibi görünüyor:

 • Tek Parça: Ama bazı bölümleri uygun Bu model, Diğerleri 3 dakikalık Operasyon ve hayır Der. (Kombine süresi hala aynı ama.)
 • Akagi, Kaiji: OPERASYON daha kısa 1 dakika.
 • Ga-rei: Zero, Aria: Sırasında OP veya ED müzik (ki 1:30 uzun), ilgisiz şeyler için OP/ED sıra oluyor (gibi gerçek parçaları bir bölüm).

Bu listeler sadece örneklerin her biri, ve gerçekten gösteren büyük çoğunluğu anime (ki bahis %90 veya daha yüksek) görünmek izleyin 1:30 OP/ED "kural".

Bu fazlalaştı çoğu Amerikan dizi açılışlar olan 30 saniye veya 1 dakika uzunluğunda; Family Guy ve Sonic Hedgehog çizgi film bulunmaktadır örnek bu, ama orada çok daha fazla.

OPs 1 dakika 30 saniye süresi ne zaman ve EDs popülerlik girmeye başlayın, ve bunu neden yaptıklarını belirli bir nedeni var mı?

+619
user18794 5 Ağu 2013 09:02:14

Konakawa rüyada kendisini tekrar tekrar görüp durduğu ve arkadaşları tarafından perili olduğu zaman beni gerçekten mahvetti.

Birinin hayalleri hakkında segmenti ve öldürülen arkadaşı olduğunu bana açıklayabilir umuyorum.

Tam olarak ne anlama geliyor? Birbiriyle yapmak geçmiş ve mevcut yoksa sadece bir hayal mi?

+579
Pahala Sinaga 13 Haz 2013 19:07:32

Mevcut durum onun, nasıl yenilir Madara olabilir mi?

Herhangi bir fiziksel saldırı/Taijutsu da kolayca yansıyıp olurdu:

 • Pürüzsüz unutmuş
 • Kolayca bir Bijuudama inkar ortaya koyan bu Gunbai (savaş fan)
 • (Henüz görülmemiş olan) Shinra Tensei, ama bunu yapabileceğini düşünmek zorundayız.

Ve Rikudo mod hakkında konuşmaya başladı bile değilim.

Herhangi bir fiziksel olmayan saldırı kolayca Preta Rinnegan yolu tarafından absorbe olur. Orada değil mherhangi bir ultra-güçlü genjutsu ninja kim umut için tuzak onu bir genjutsu için en fazla 2 saniye. Ve bir şey ona zarar yapan Filiz, sadece yeniden yaptı. O bir zombi.


Zayıflık ne ona zarar vermek için yararlanılabilir var mı Madara? Kötü bir mühür için umut ona zarar verdiler.

+575
Florian Echtler 3 Nis 2013 07:53:14

Sadece Bakemonogatari serisi 8 Bölüm bitirdim, ve biraz Kanbaru kurtuldu hakkında kafam karıştı. Kanbaru kaydetmek için iki yol vardır Eğer yanılmıyorsam, Oshino Devletleri:

 • Kolunu keserek
 • Nedense yağmurlu şeytan ile sözleşme ulaşılmaz ve geçersiz hale

Açıkçası ikinci seçenek alındı, ama Senjougahara ve sonraki eylemler onun görünümünü sözleşme geçersiz olduğundan nasıl emin değilim. Sözleşme için "boşluk" Kanbaru aslında kalıcı olarak Araragi öldürmek mümkün değildi kaynaklanıyor bana açık görünüyor. Ancak, bunu yaparken "eğer Araragi öldürürsen seni öldürürüm" etkisi Senjouhara yorumu ışığında sözleşme şartlarını ihlal edeceğini nasıl emin değilim. Bu sadece aynı zamanda sözleşme (örneğin Kanbaru canlı olması lazım) ya da bu (Senjougahara ile) hem de onun "bilinçli" ve "bilinçsiz içindir" (Araragi öldürmek) istekleri göz önüne alınması gereken diğer bazı "şartlar" yüzünden mi?

+510
Natchabhud Warasawas 6 May 2013 08:33:39

Aslında manga okumak veya ilk sezon anlamak ikincisi görmeye gerek yok. Ama o kadar anlıyormuşsun anime zevk olduğunu söyleyebilirim.

+509
tatarchikpuza 23 Ağu 2010 01:39:33

enter image description here

(Japonca: ドラゴンボール超{スーパー} Hepburn: Doragon Bōru Sūpā?) Dragon Ball Süper 5 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanmaya başladı Toei Animasyon tarafından üretilen bir anime televizyon dizisi. 18 yıldır üretilen ilk Dragon Ball anime ve Dünya bir kez daha huzurlu hale geldi Majin Boo, yenilgisinden sonra ayarlanır. Pazar günleri Fuji TV 09:00'da yayın yapıyor.

Vikipedi

+492
ddewaele 23 Kas 2015 06:45:22

Süreklilik bir sorun gibi görünüyor, bana. Dev Domuzu 1 Seaon, Elizabeth atlar sonunda tüm kapalı binmek onlar, muhtemelen Gurur Escanor Aslan Günah bulmak için bu doğru.

+452
Ilya Vorobiev 19 Tem 2018 07:02:36

Wrath Mustang için onun doğası ifşa ettiğinde bu olaydan sonra ne oldu, anlatır. İlk olarak, akılda onun bu sözü tutmak:

Felsefe Taşı sayısız insanın yaşam gücü oluşturulur; ruhları içerir.

Şimdi, o bir Baba olmak içinde onun gazabının koymak için çalışıyordu düşünün; bu, kendi içinde, onu kendi halinde olan ama aynı zamanda her öfkeli ruh değil, sadece herhangi bir gazap çıkardı gerektirir. Şimdi öfkeli ruhlar onlarca yapılmış bir Felsefe Taşı var demektir. Wrath ne yapar? İntikam alır.

Wrath Devletleri,

Sayısız ruhların hakimiyeti için içimde bir mücadele var. Ve sadece en hiddetli bir hayatta.

Temelde yeniden farklı bir ruh vardı çünkü hiçbir iyileştirme gücü olduğu anlamına gelir; tek bir ruh (kendi ya da bir başkasının onun vücudunun içinde kalır, ve her ikisi de yeniden oluşturmak ve onu sürdürmek yeterli değildir. Homunculus düzey becerileri ile temelde bir insan.

Ayrıca Baba yaş için ortak şekil istiyorum ve insan görünen Madara sonuca katılıyorum, bu kadar Öfke tek bir ruhun oluştuğu, gayet iyi olabilirdi. Gurur kılığında zaten yeterince dikkat çekici oldu; eğer askeri lideri de böyle şeyler suçlandı eğer ayaklanmalar hayal edebilirsiniz.

Neden ile ilgili Greeling farklıdır o, ruhunu bir kenara infüzyon itildiği, Ling'in Hırs ile bir arada yeterince güçlü ise.

+384
Maui Mack 20 Şub 2012 08:24:45

(Shonen=çocuk, Ai=aşk) Shonen ai, yani çocuğun aşkı. Fikrim çoğunlukla erkek karakterler arasındaki ilişkinin sadece fiziksel tarafı. Haziran ise en erken yaoi (BL) Dergisi. BL demektir boyXboy ilişkiler.

+374
Arturo Santos 13 Haz 2019 15:12:13

Van Hohenheim ve Babanın hikayesi 75 74 bölüm ve tartışıldı. Gördüğümüz şey şudur:

 1. Kabın içindeki Cüce köle konuşuyor. Adları ettiği 23.

 2. Van Hohenheim okuma yazma öğretti, ve evde daha iyi bir pozisyonda bitirir.

 3. Kral Ölümsüzlük istiyor, ve homunculus onu hile ve tüm ülkeyi yok eder, Hohenheim hariç.

Kan Hohenheim gelen homunculus oluşturmak için alınan homunculus nasıl yaratıldığını bu bölümlerde ilgili tek şey şu: notlar.

74 bölüm:

chapter 74 excerpt

Kan bağı var bu kavram daha sonra 75 bölüm tekrarlanır, ama bu hiç normal Cüce kökenine kadar önemli olan şey.

Bu mümkün tabii ki orada da sahip oldu daha fazla bilgi bonus malzeme serisi, ama aslında bu Bayanposta yoksun her şeyin ötesinde bir şey bu ve ben hiç görmedim herhangi bir ciddi yorum bu arasında taraftar MANİSA gösteriyorsa, bu muhtemelen değil durumda.

+365
user262052 17 Mar 2016 06:39:21

Dizi boyunca biz gördük Whis göstermek farklı özel yetenekleri ve bazıları biz hiç görmemiştim daha önce. Bunlardan bazıları:

 • Whis için 10 Evren Goku ve Beerus alır (bölüm) Evrenler arasında seyahat edebilme.
 • Kıyafetleri gibi fiziksel öğeleri oluşturmak için şifa yeteneklerini ve yetenek.(Whis Beerus dünya üzerinde Goku ve Vegeta eğitim sırasında bunu göstermek görüyoruz.
 • Zamanda geriye dönmek mümkün.(Sonra Zamasu öldürür Gowasu ve Freiza dünya patlayıp Whis iki kez bunu göstermek) görüyoruz.
 • Ayrıca bütün bir stadyum oluşturmak ve(Evren 6 vs 7 turnuva ve beyzbol maçı) tüm zararlar geri alma yeteneğine sahip Whis görüyoruz.

Yani diğer bir deyişle Whis gerçekten bir insana sahip çok özel yetenekler. Açısından fiziksel mücadele yalnız biz biliyoruz Whis bu güç kapalı ölçek. Jiren olduğunu söyledi için Tanrı'nın yıkım katmanı ve onun gücü yalnız olduğu için yeterince güçlü sallamak dünyanın boşluğu yani sonsuzluk ve Whis olduğu için yeterince güçlü vurmak Tanrı'nın imha katmanlı karakter gibi o olmadan bile çalışıyor. Eğer sadece Namekians var yeteneği oluşturmak için Ejderha Topları için yeterince güçlü oluşturmak yaratıklar bu yeteneği getirmek birileri için hayat, ben değil, neden bir karakter ile alakalı en yüksek hiyerarşi üzerinden çoklu evren değil bu basit yeteneği.

Yani sorunun cevabı, Beerus Whis ölümden bir karakter getirmek için yeteneğine sahip bir ilgisi var oldukça eminim. Beerus yüzyıllardır bilinen Whis sahiptir ve sadece aynı şeyi yapıyor hakkında gitmek istedi o yüzden Whis gücünü ve yeteneklerini tam anlamıyla bildiğini mantıklı olur.

Ben beklenen Whis için ortaya bu yeteneği sonunda göstermek canlandırmak hem Android 17 ve Freiza(ne Zaman çıktı öldü), çünkü Dünya Ejder Topları tek bir kişi geri getirmek için hayat bir kez, hem Freiza ve Android 17 olmuştur dirilen ile Ejder Topları önce. Yani ben tahmin ediyorlar istemedim için retcon bu teori ya da yeterli zaman vardır bu canlandırma o 2 ile Dragon Topları bit, bu yüzden karar vermek zorunda Whis kullanın bu yeteneği göz önüne alındığında aslında bunu yapan bir sürü duygusu temelinde o vardır ve bazı önceden yetenekleri vardır gösterdi.

+359
Fakhera 30 Eki 2013 06:43:36

Naruto, enerji, çakra gibi ki/chi bahseder, ama insan çakra enerji sistemi hakkında detay yok, ama evet, temelde aynı şeyi yapıyorlar. Tüm enerji değil, sadece farklı bir şekilde açıkladı.

Bira-sex için ilginç bir ilişki - 7 ejderha topları, 7 karakter, Goku dedesi onu 4 yıldızlı Ejder topu verdi, ya da kalp çakra olarak görülmektedir.

Google "çakra" ve yerleşik bir enerji sistemi olarak insan hakkında bilgi edinmek. İnsan duyguları ile vücut fonksiyonu bağları ve temelde ikimizin de hayatı ve varlığı verir.

Shaolin rahipleri dövüş sisteminde enerji kullanımı, kavga ile kendi enerji odak ile, hem de beden ve ruh entegre. P çünkü: (bira-sex-başka bir seviyeye alır olsa da) bira-sex den çok farklı değil.

Bu benim 2 sent var zaten.

+352
UltiMatE 25 May 2018 19:02:38

Kitap gibi bir bit filmleri dönüştü ve her zaman farklı bir son var çünkü biraz basit. Muhtemelen,anime yönetmeni ise kaneki Aogiri döndü nasıl olurdu nasıl seyirci göstermek istedim. Yönetmen sadece bazen yönetim orada değil, gerçek bir şey kopyalamak yerine kendi fikirlerini koymak istiyorum ne zaman oluyor çünkü manga kopyalamak istemeyen doe mümkün değildir.

+286
user975176 31 Mar 2013 11:04:18

Gösteri, Kılıç Art Online 2 Multiplayer Online Rol yapma oyunu Games, Sword Art Online (SAO) ve Alfheim Online (AFO). Ne oyuncu-vs-oyuncu bu 2 Oyun Kuralları nelerdir? Bazen kuralları da (eve bir kasabada birine saldırmak için saldırdı ama geri olacak, yoksa (bazen ve bazen karşılıklı bir düello gerektiren) çelişkili gibi güçlü olmak) hayır, çok mantıklı.

Ayrıca, 2 anime oyunları muhtemelen farklı kurallar farkındayım. SAO olmayan safezones ücretsiz PvP var gibi görünüyor nerede AFO (ama sadece bazen mi?) düellolar gerektirir.

Işık romanlar detay bu konuda gitmek mi?

+254
zarif giyim 12 Oca 2011 19:34:00

Bölüm içinde başlık bildiren bir olabilir kolayca kullanın Mangekyou bile olmadan bir Uchiha değil tamamen doğru.

Sırada Kakashi mu var [Mangekyou] Evren ve kullanım yetenekleri, değil olmadan bir maliyet. Kakashi bir Uchiha olmadığı için Yapmış kullanarak onun üzerinde büyük bir ücret alır.

Çünkü o değil ben bir Uchiha, o bunu kapatmanız Yapmış ve hızla akar onun çakra zaman o kullanır bırakarak onu yatalak sonra uzun süreli kullanımı
(vurgu benim kendi)

Orochimaru değil istediğim tek şey Yapmış - o istediği tam güç ile Yapmış. Orochimaru yerine gözleri kendilerine göre bir gemi gibi bir Uchiha bedenine ilgi neden bu nedenle içindir. Eğer Orochimaru sadece Sasuke gözleri alınmış olsaydı, büyük olasılıkla Kakashi gibi benzer yan etkiler deneyimli olurdu.

Orochimaru kendisi olacak aynı şekilde bir Uchiha gibi çünkü şu an devre dışı bırakmak için yeteneği vermek için bazı deneyler yapmış olabilir. Ancak, nedeniyle hasat DNA Uchiha olmadığı için, Orochimaru çözüm olarak tüm vücut götürdüğünü görmüş.

+216
Cesar Garcia 20 Kas 2011 14:24:59

Hikaye henüz bitmedi bulmak için verilen bir anime mevcut son bölümü izlerken son zamanlarda sinirli ve (kim ve ne zaman olacağını bilir) bir sezon daha beklemek zorunda kalacağım. Örnekler:

 • Hiçbir Oyun Hiçbir Hayat
 • Ao no Exorcist
 • Abyss yaptı
 • Gakusen Toshi Yıldız

Kontrol Hiçbir Oyun Hiçbir Hayat içinde MyAnimeList, örneğin, ben bakın:

 • Durum: Bitmiş Havalandırma
 • Başka bir anime devamı olarak listelenen"

İzlemek için gittim, o 12 bölüm tam bir hikaye, ama tahmin edin ne olacağını düşünüyorsunuz? Hikaye hiç bitmedi. Şimdi buraya ne zaman geleceğini bile bilmiyorum başka bir sezon bekliyor, eğer ben...

Gelecek sezon üretilecek olup olmadığını tahmin edilemez olduğunu biliyorum. Yapımcılar her ne sebeple olursa olsun buna değmez karar verebilir. Ama biraz zaman ayırın ve sadece sinir bozucu sonunda ortada bir hikaye. (Eğer anime şu anda tam ortasında iptal edildi "tamamlandı" veya " duraklatılmış/ise) bu bilgi için araştıracağım bir yer olduğunu umuyordum. Örneğin, takmıyorum bile var izledim Hiçbir Oyun Hiçbir Hayat olduğumun farkına önceden olmuştu.

Beri MAL durumu "Durum: Bitmiş Havalandırma" ne istiyorum, nasıl yapabilirim kontrol eden bir anime gerçekten?

Notlar: benim amaçlar için, zaman ayırın gibi Code Geass ve Steins;Gate var olmak kabul tam olsa bile, onlar bir yeni sezon geliyor, zaten varolan hikaye 100% tamamlandı (tabii ki Tek bildiğim bu çünkü ben zaten izledim onları.

+188
Kail Adam 16 May 2019 18:08:45

Göre bazı katılımcılar bir Dizin II x Oreimo konuşma oturumda Aralık 2010, birinden Endeksi personel dedi orada olduğunu amaçlandığı gibi Kenji Ohtsuki's yüz boya.

Kinniku Shōjo Tai

Sadece herhangi bir önemi olmadan kelime oyunu sonucu:

 • Japonya, とある魔術の禁書目録 (Toaru Majutsu no Index) 'dir genellikle olarak anılacaktır 禁書 (kinsho) kısa.
 • Ohtsuki Japon grubu için vokalist/söz yazarının olur 女帯 (Kinniku Shōjo Tai), hangi genellikle kısaltılmış olarak 筋少 (kinshō).
+170
olechkapadenko1975 15 Mar 2017 01:24:08

İçinde Sezon 1 Bölüm 10, Numara x x Hile, Leorio istediği için bahis olsun mavi adam bilinçsiz ya da değil. Bahsi anda tutuklu Leorio karşı 40-60 düştü.

enter image description here

TUTUKLU: Şimdi, bahis sırası sende. Ne bahse girmek ister misin?
LEORİO çok bilinçsiz ya da olmasın, üzerine bahse girmek istiyorum.

Sadece Leorio mavi adamın gidelim önce, mahkum diyor ki:

MAHKUM: ben bahis 40 saat o bilinçsiz. Geriye kalan her zaman oynuyorum.

Leorio gidelim mavi adam ve tabii ki o değildi baygın henüz mahkum oldu hala ödül ile 40 saat!

enter image description here
Sağda solda mahkum zaman, Leorio zaman.

Tutuklu 40 saat kazandıktan sonra, şöyle diyor:

TUTUKLU: Ama şimdi, sadece pazarlık için 20 saatiniz var.

Bu yüzden kesinlikle Leorio bahsi kaybetmiş gibi gösterdiler, ama açıkça mahkum ettin!

Mahkum neden o zaman kaybetmedin mi? Maçın son olması değil miydi?

+144
user409500 4 Nis 2019 20:52:59

Kavga chrollo hisoka ve chrollo hayalet kullanılan mücadelede ona yardım etmek için güçlerini toplulukları, yani chrollo ile adil bir dövüş olması için hepsini öldürecek çünkü. chrollo kitaptan yeteneği kullanıcı öldürme çünkü kaldırır.

+132
jpyngas 12 Haz 2012 09:23:07

Goku'nun takım Gücü Turnuvada, neden Roshi, Krillin, Tien, vb var. buna rağmen çoğu karakter daha güçlü?

Nerede Artışı vardır, Goten, Trunks, Majin Buu?

+109
Maverick25 7 Nis 2018 08:29:28

Araştırma yaparken benim kendi soru Ne kadar önemli olduğunu buluşun mavi doğru anime?, Ben indi nispeten hızlı bir şekilde Hokusai. Hokusai yanlış modern manga için emsal olarak kabul edilen sayfa Devletleri.

Hokusai eserleri arasında en büyük 1814 yılında yayınlanan ve yaklaşık 4 bin kişiye çizimler ile dolu 15 ciltlik koleksiyonu Hokusai Manga (北斎漫画), bir kitap. Bu çizimler genellikle Hokusai Manga (hayvanlar, insanlar, nesneler, vb.) skeçler bir koleksiyon olarak yanlış modern manga için emsal olarak kabul edilir modern manga hikayesi-çizgi roman tabanlı farklı-kitap tarzı.

Ve göz önüne alındığında ilk 'manga' oldu sanat daha sonra manga olarak bildiğimiz bu günlerde Ne ilk, şimdiye kadar üretilmiş anime ve manga?

Manga bu gün gelip bildiğimiz nasıl yaptı ?

+91
steve galerkin 17 Haz 2017 16:36:31

Bu cevap dayalı iki Sailor Moon Crystal mevsim ve fan wiki bilgi buldum internette. Gelecekte bu düzenleme, özgün manga okumaya aksi olsun eğer ben ya da yeni bilgilere rastlamak olabilir.


Serinin "günümüze" önce gelen Denizci Senshi önceki versiyonu (yani) gerçekten kendi gezegenlerini doğduk. Gelen wiki:

Manga 41 hareket Güneş Sistemi prensesler gibi Sailor Senshi ortaya koymaktadır. Her bir güç için dizi geç çağrısı üzerine yarayan, kendi kale vardı. Bu hareket ilk Sailor Moon, Eternal Sailor Moon dönüştürmek sağlar. Kaleler ay sonra adında, Merkür ve Venüs' hariç. Venüs' kale başkalarının uzun zaman önce tanıttı, Sailor V manga, ama asla onlara bu söz etmişti.

Bu desteklenen biraz tarafından Janet Dumbledore ark Sailor Moon Crystal, hangi biz öğrenmek Outer Senshi (olarak onların önceki versiyonu) sadece üzerinde seyretti Güneş sisteminden uzakta, kendi gezegenleri.

Bu değil, hemen belli neden güncel versiyonu olan Sailor Senshi göstermek gibi insan kızlar Dünya. İçinde evrenin bir bakış açısıyla, iki olası açıklama var olduğunu düşünüyorum:

 1. Şimdi Dünya nereye Senshi ihtiyacı için mücadele çeşitli villians göstermek ve böylece mantıklı için Senshi için orada ol.

 2. Diğer gezegenler artık doldurulur, böylece Denizci Senshi orada reenkarne olmak için mantıklı değil.

+61
Gonki 19 Ağu 2012 12:07:40

Bütün seires "Toaru Majutsu hiçbir Endeksi" dikkat emri ile geldi budur:

Dizin Sezon 1 Ekim 5, 2008 Mar 19, 2009
2009 Endeksi tan

Railgun Sezon 1 Ekim 3, 2009 Mar 20, 2010
MMR + 2 OVA

Dizin Sezon 2. 8 Ekim 2010 1 Nisan 2011
2011 dizin tan s2
Endeks Film Şubat 2013 + OVA

Railgun Sezon 2 Nis 12, 2013 Eylül 27, 2013
1 MMR S2 + OVA

Dizin Sezon 3 Ekim 5, 2018 Nisan 5, 2019
Dizin tan 2018 2019 için s3

Yaklaşan Railgun Sezon 3 ve Hızlandırıcı Serisi

+58
navoditkotnala 17 Şub 2012 15:15:58

Ben gördüm ilginç bir soru: Nasıl Tatlı Maskesi (Bir Sınıf sıralaması 1) planı durdurmak değersiz kahramanlar hareket için S-Class?

Benim sorum, şu anda, kimsin Kahramanları bu Tatlı Maske bildiği gibi değerli Kahramanlar? Sınıf Kahramanlar hepsi kabul etti Kahramanlar sadece.

+57
davidbuddy9 27 Haz 2011 16:49:42

İki soru soruyorsun. Bir numara...

Neden bir Ejderha Avcısı büyük mesele nedir?

Ve İki Numara...

Bir Ejderha Avcısı olmak neden bu durumu daha kötü hale geliyor mu?

Ejder Avcıları Kayıp Magic Dragon Slayer bir çeşit Büyü kullanan kişi eşsiz bir türüdür. Laxus çünkü bir ejderha avcısı olduğunu büyük bir anlaşma oldu.

Ve Natsu için bir ejderha tarafından yetiştirilmiş olsaydı sormak için mükemmel bir fırsat olabilirdi ve İgneel nerede olduğunu bilse biri kayıp bir büyü kullanmak veya bir Ejderha Avcısı olmak için nadirdir.

Bir ejderha avcısı ancak neden diğer sorunuza bir durumu daha kötü hale getirecek gibi. Dövüş Festivali Arc dayanarak bu soruyu cevaplamak için gidiyorum. Ne demek istediğini ama kötü bu bir tahmin tack emin değilim...

Ejderha Avcıları değil yapmak durumu daha da kötü, onlar sadece değil yardım nedeniyle Frieds Jutsu Shiki hangi engelledi Natsu, Gajeel ve ustadan katılan karnaval ve özgür kızlar kimdi döndü taş tarafından Daha Yeşil.

+50
Joshua Whitman 29 Ağu 2014 10:17:16

Japonya, onlar genellikle denir gibi adlı programında birimi (Japonca Vikipedi) ne zaman bir müzik/oyunculuk birim (grup) oluşur ses aktörleri. Bir özel durum bir grup da çalışır gibi gerçek bir idol denir adlı programında idol birimi.

Göre Wikipedia, orada 3 adet, ama sadece 2 adlı programında idol birimleri:

 • Bir KATLI (yaratılış Aşk Yaşıyor!, hiçbir canlı olay/konuşma)
  • Kira Tsubasa: Sakuragawa Megu
  • Toudou Erena: Matsunaga Maho
  • Yuuki Anju: Ohashi Ayuru
 • m var (oluşturulan 2010 yılında Aşk Yaşıyor!, 6 canlı etkinlikler, 4 canlı görüşmeler, 18 konuk oyuncu)
  • Kousaka Honoka (Lider/Printemps): Nitta Emi
  • Ayase Eli (Bi): Yoshino Nanjo
  • (Printemps) Minami Kotori: Uchida Aya
  • Sonoda Umi (lily white): Mimori Suzuko
  • (Lily beyaz/NikoRinPana) Rin Hoshizora: Iida Riho
  • (Bi) Nishikino Maki: Kazık
  • (Lily white) Toujou Nozomi: Kusuda Aina
  • (Printemps/NikoRinPana) Koizumi Hanayo: Yurika Kubo
  • Yazawa Nico (Bi/NikoRinPana): Tokui Sora
 • Aquors (oluşturulan 2015 Aşk Yaşıyor! Güneş!!, 2 canlı etkinlik, 5 canlı görüşmeler, 3 konuk oyuncu):
  • Takami Chika (Lider/CYaRon!/Gu~RinPa): İnami Anju
  • Sakurauchi Riko (Suçlu Öpücük): Aida Rikako
  • Matsuura Kanan (AZALEA): Suwa Nanaka
  • Kurosawa Dia (AZALEA/Gu~RinPa): Komiya Arisa
  • (CYaRon!) Watanabe Size: Saitou Shuka
  • (Suçlu Öpücük/Gu~RinPa) Tsushima Yoshiko Kobayashi Aika
  • (AZALEA) Kunikida Hanamaru: Takatsuki Kanako
  • (Suçlu Öpücük) Ohara Mari: Suzuki Aina
  • (CYaRon!) Kurosawa Ruby: Furihata Aı
+21
vizzel 14 Ağu 2010 17:40:05

Nedeni açık değildir, hiçbir zaman da olmayacak muhtemelen, şimdi Naruto bu yıl sonuna kadar yapılacak.

Adaçayı Altı Yolları anlattı kendisi ne olursa olsun, eğer bir Kuyruklu Canavar çıkarılan biri, onlar ölecek.

Bu Naruto sahnesinde canon malzeme ve bir gerçek olduğuna inanıyorum. Sadece onunla barış yapmak zorundayız sanırım.

Kişisel bir not, benim görüşüm, ne zaman biri olur bir Jinchuuriki, büyük çakra Kuyruklu Canavar girer ninja vücut ve karışık alır kadar o ninja.
Ninja hayal vücudun su ve ninja çakra su bardağı şeker bir tutam var. Bir Jinchuuriki olma sürecinde karışımı (= Kuyruklu Canavar çakra) tuz eklemek gibi olur. Şimdi ayıklayın Kuyruklu Canavar çakra, bu imkansız onun için ne kadar olmadan kuruyor ninja ilk, yani Ninja için ölmek.

+16
Shadowstriker 1 Eyl 2013 02:53:30

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil