Studio Ghibli filmleri/kiralık dijital sürümleri satın nerede bulurum?

Dürüst olmak gerekirse, (Komşum Totoro, Prenses Mononoke, Ponyo) Hayao Miyazaki filmleri daha çok ilgimi çekiyor. Ben Netflix, iTunes, PS3 veya Xbox VOD hizmetleri (örneğin Pixar filmleri) orada mevcut olan diğer Disney ait filmler rağmen mevcut değildir. Disney şimdiye kadar herhangi bir dijital dağıtım hizmeti Ghibli filmleri herhangi koymuştur?

+480
nastkastuk 1 Oca 2011 19:48:44
37 yanıtların

Kuruluşun adı W. I. S. E bir kısaltma değil. Sadece (ワイズ) BİLGE orijinal Japonca denir.

W.I.S.E poster

Sonunda eksik nokta not, harfler arasındaki nokta sadece dekorasyon için kullanılan önerme.


Not: ben araştırdım İngilizce siteler (Wikipedia & Bayanposta), ve de Japon siteleri (Wikipedia, için trafik atwiki, NicoNicoPedia) ve anma tam form W. I. S. E

+958
skgem 03 февр. '09 в 4:24

Teknik olarak Goku vurmak ile savaşta öldü. Ama Ejder topları dışında bir yöntemle kurtarmış. Aslında ölmedi anlamına mı geliyor?

+943
Wendy Henderson 20 Eki 2010 13:04:17
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

TL;DR: Bir Yumruk Adam değil, bir parodi bir tek manga, bir parodi bütün shonen tür. Kodları ile eğlenceli hale getirir ve bu nedenle bir parodi olarak görülebilir.

Bunu anlamak için, Ejder Topu Tek Yumrukla Adam karşılaştıracağım. Karşılaştırma için anime kullanacağım, ama çok güzel manga için de durum aynıdır. Bu bir shounen serisi ve Dragon Ball uygulanmalıdır. Kullanımı örnek olarak tasarlanmıştır.

Kavgalar

Bir Yumruk Adam, kavgalar şu anda üzerinde Saitama (son dövüş hariç) bir düşman yumruk. Mücadele devam ediyor an çok kısa. Dragon Ball, kavgalar bölüm çok sürebilir. Örnek olarak, ünlü dövüş arasında Frieza Goku aldı ve 10 bölüm (bkz: Ne kadar yayın zamanı geldi almak için planet Namek için havaya)

Neden savaşmak için

Saitama savaşır çünkü o sadece istiyor için olmak bir Süper Kahraman. Kahraman olmak onun için bir hobi olarak kabul edilir. Öte yandan, Goku Vegeta kavgalar kavgalar gelmiş geçmiş en güçlü savaşçı olmak için arkadaşlar ve Dünya'yı kurtarmak için, istediği için, Gohan dünyayı kurtarmak için bu kadar barışçıl bir şekilde çalışacak ve istiyor. Bir Yumruk Adam yapısökümünden bu shonen kahraman hedefleri: okuma/izlediğini, seni duygu bunu herkes yapabilir, bir kahraman, bu o kadar da zor olmaz. Bu C gibi daha derin gidiyor-Sınıf kahramanlar oldukça rahat insanlar.

Eğitim

Olarak adın içinde bu yazıyagöre güç elde etti, Saitama eğitim sadece saçma, ve hatta daha çok eğer sen karşılaştırmak için eğitim diğer anime.

Kahraman kendisi

Saitama olduğunu değil badass. Bu temel öncelikle fikir olarak görülebilir olsa da, karizmatik bir karakter olarak uygun olmadığını anlamamıza yardımcı olabilecek bazı unsurlar vardır. Olsa bile her düşman ve karakter iyi çizilmiş, Saitama çizilmiş bir çok temel stil ve neden bize bu duyguyu Saitama olduğunu dışarı evren. İyi bir örnektir dönüşümü Boros, hangi oldukça benzer Ejder Topu evrim (bu bile benim son hali). Süre dönüşüm kendini çok iyi çizilmiş, Saitama tepkisi oldukça dışında evren

Ve diğerleri...

Sözü çok diğer şey gibi (bakkal) gündelik işler yapan kahraman görüyoruz, restoranda yalnız yemek, ...gerçeği gibi.

+925
mvaneijgen 22 Haz 2015 16:41:58

Başından bölüm 8 miyiz Wiz ilk kez ama Aqua ve Kazuma zaten kim olduğunu biliyor. Karşılamak için kısa bir flashback var, ama çok fazla detaya gitmez.

Ben de bölüm 7 ve 8 arasında ne olduğunu merak ediyordu. Neden cennet için kayıp ruhlar gönderme görevini devralmaya kabul ettiler mi?

Anime atlandı kaynak malzemeden başka bir şey de neydi?

+917
SmeGoo 27 Haz 2015 16:12:33

Ana ayar Tanaka-kun her Zaman Dikkatsiz görünür benim için olağanüstü güzel, en azından beni Amerikan deneyimi olacak lisede Wisconsin.

Dışarıda:

outside view of high school

Bina boyunca direkler sokak topları windows korumak için bir net, belki de destekler mi? Çevresi güzel, bir Nehri yakınındaki ormanlık kırsal bir his var.

İçinde:

inside view of high school

Eğer bir ucu açık ise, ve küçük bir teras üst katta başka bir çekim var gibi görünüyor. Görünüşe göre bir ucu ile kısmen kapalı da olsa bir breezeway bir nevi orta bölgeden, hava durumu, yok. Tavan, yüksek bir okul daha kapalı bir alışveriş merkezi daha hatırlatıyor, avlu veya atrium çeşit ve üst geçit gibi görünen orta alt katta alanı çok etkilendim. O kadar ilginçti yüksek okul kendisi başka anime hatırlamıyorum.

Vay be, bir Google Arama için Japon Yüksek Okulu mimarlık başlıyor 5 daha zengin görünümlü okul. Belki kelime mimarisi ayarlı arama için yüksek son örnekleri. Olur, hatta daha etkileyici tıklatın için Görüntüler. Bu Wisconsin değil.

+825
ijerey 16 Mar 2016 11:01:20

Serinin şimdiye kadar seastone doğrudan kırık dışında, kaba kuvvet kılıç gibi bir silah ile ya da nerede olduğunu herhangi bir örneği var. Robin ya da Ace gibi karakterler seastone kelepçe ile bağlanmış olduğu durumlarda, anahtarları kullanarak kilitli kaldılar. İster can ol kalır açık bir soru, hem biz gördük hem Zoro ve Mihawk kesim ile diğer son derece katı cisimler geçmişte.

Bir elmas kadar sert olduğu söyleniyor olsa da, ancak yok edilemez değildir minerali kendisi. Denizciler kelepçe (Sigara kılıcı gibi), parmaklıklar, silah gibi öğeleri içine şekil ve Deniz Kralları kaçmak için gemi alt kat kullanmak bile mümkün çünkü bu açıktır. Sen-ebilmek bulmak diğer sınırlamalar biz bilmem seastone içinde bayanposta.

En son manga bölümlerinde, bilmek seastone kaynaklı olabilir, geliyoruz

Wano ve mineral ile çalışma konusunda uzman olan ustalar var.

+792
Karan Goel 23 Ara 2011 22:30:25

Eğer biri yaparsa shinigami gözleri önceki vizyonunun ne olursa olsun mükemmel bir görüntüye sahip olacak anlaşma defterden kurallarından biri diyor.

Soru (Ölüm Notu Wiki altında Kullanma "olarak listelenen: 21") kural:

"Ölüm tanrısı göz gücü olanlar görüş kazanabilecek 3.6 üzerinde insan ölçü, ne olursa olsun orijinal görme."

Serinin diğer karakterler gelen Işık ya da herhangi bir bu kural ile kör bir kişi tedavi var mı? Ve kör bir adam şüpheli kim şüphe çekmemek için ve hayatının yarısı karşılığında kör bir insanı tedavi etmek için insanları öldürmek onlara şükran kötüye doğru bir müttefik elde mükemmel bir yol gibi görünüyor.

+791
Ganeshram Sapre Ganeshram Sapr 25 Mar 2013 01:10:28

Bunun için doğru bir cevap olduğunu sanmıyorum, ama onun kontrolü olmadan Kyuubi, nam-ı diğer Kurama ya da Dokuz Kuyrukları çakra kullanıyor olabilir diye düşünüyorum. Diğer bölümlerde bunu pek çok kez yaptı, ama gözleri kırmızı olur. Bu ne demek Kyuubi Naruto çakra bazı atalım her zaman, Naruto'nun gözleri kırmızı sonra (bazen) onu çevreleyen Kyuubi çakrasını başlayacaktır bu. Naruto duyguları tarafından ele aldığında bu olur. Bıyıkları koyu olsun da dikkat edin.

enter image description here enter image description here enter image description here

Ayrıca her zaman Kyuubi gözleri Naruto yansıtmak çok kızıyor. Kyuubi bu Nagato ile konuşurken Naruto Sage Modda iken önce oldu dedi. Çakra bazı "Kazara dökülen" gözlerinde gözlerinde Naruto Sage Mod ile karışık bu yüzden çok kızgın olduğunu söyledi.

enter image description here

Obito (savaş Naruto biraz öldü sırasında) Naruto geri Kyuubi diğer yarısını koymak önce, ama önce Kyuubi uysal aldı, Naruto Hagoromo, Altı Yolları Sage konuşurken, bitmiş ve Guı kurtarmaya gitti daha geri gelmedi. O zaman da Madara görmek için geriye döndü. Gözleri Sage Modu vardı ama Kyuubi gözleri orada karışık oldu. (Anime Naruto'nun gözlerine dikkat edin Nagato konuşurken aksine turuncu kırmızı değildi ama.) enter image description here enter image description here
Naruto: Shins Yedinci Hokage ve Kızıl Bahar bir mide Naruto almayın. Bu Kyuubi deli yapar, ama Naruto onu sakinleştirmeye söyler. Eğer gözleri sadece siyah ve beyaz olmak manga çünkü kırmızı ya da açık değil, ancak yaptıklarını söyleyeceğim emin değilim. enter image description here enter image description here

Kyuubi gözleri kırmızıya dönüyor ama Kakuzu ve Hidan mücadele yaşındayken deli gibi görünmüyordu yapan çakra bazı verir Naruto bu verdiğim bilgilerin hepsi yazıyor. Ama belki @Ayase Eri dedi açıklamalarda stüdyoya sahip sakarlık ve mavi yerine kırmızı gözleri, ya da sadece vermedi ve bu olması gerekiyordu gibi.

+786
David542 27 Eki 2010 02:16:49

1) Nappa ve Vegeta karşı savaşırken, Krillin savaş için acele Goku üzerinde ağıt. Vegeta kazanlar, "Goku? Güçlü mü?"

Bir SSJ Trunks olma' iddiasını sorgularken, 2), (IIRC) Vegeta Goku dediğin bir "çizgisinde bir şey diyor.".

3) Japon Bir başlık, "Koeteyaru... Gokuu wo!! Hayır Ou Sentou Minzoku Saiyan". Ya Da "... Onu, Gokuu Onu Kutlayacağım! Dövüş Yarış Kralı Saiyanlar". Ya Bay Simmons' çeviri "Goku Üstesinden geliyorum! Saiyan Savaşçı Irkı Kralı".

+762
gobob 7 Nis 2014 17:24:42

Sırasında Danganronpa: Ultra Umutsuzluk Kızlar biz söyleyen insanlar seçtiğiniz için avlanan vardır ilgili karakterleri özgün oyun.

Bunlardan bazıları nispeten yalındır, ama ilk oyunu oynamadım o yüzden bazı bağlantılar bana kaybolur beri bir süre oldu.

Eskileri ile ilgili yeni karakterleri nasıl?

+756
Barnabas 30 May 2015 05:11:58

Tam olarak bu soruya cevap tüm kaynakları bulmak için yönetmek yoktu, ama biraz bu konuda spekülasyon yapacağım.

Benim fikrim şudur ki ruhları zorla görünen sihirbaz aldı anahtarı. Anahtar, bildiğimiz gibi, genellikle hangi ruh ruh dünyasından geliyor ama kapıyı açmak için gereklidir. Kapıları ilk kez açıldığında, sihirbaz ve ruh (örneğin, hangi ruh gün davet edilecek) bir anlaşma yapmak.

Şimdi, Eğer Lucy onları çağırdığında tepki ruhları nasıl bakarsanız, bazı ilginç şeyler görebilirsiniz. Örneğin, Kova celp geldiğinde, Kova genellikle Lucy ile hayal kırıklığına uğradı ve kısa bir süre ruh sözcüğü döner, bazen Lucy için ne isterse yapmaya gönüllü.

Bir sor: neden bu dava eder ruhun bile görünür? Eğer Kova havasında değil, hem de hiç görünmüyor, yerine çağırdı ve neredeyse anında geri (olan Lucy doğru bir kaç hakaret, sonra) gidebilir. Bu ruhlar, aslında yüzeye çıkmak için reddedemez ve anahtarı sahip neredeyse ruhu sözleşme sahip (sadece başka bir seçenek var) eşittir bir varsayıma götürür.

Bazı ruhlar, ancak, sihirbazlar ile çalışmanın faydaları bulmak, örneğin, hayran olan Lucy'nin vücut, gözlem yapamaz çünkü o çağırdı olmaktan hoşlanır Boğa.

Anahtarları programı alınca, genel olarak, ruhların en Lucy çok sadık olurlar, bu yüzden bu anahtarı ele geçiren ruhu sihirbaz için sözleşme ve iş yapmaya zorlayan bir varsayım için başka bir sorun yok.

+713
askar 14 Oca 2013 15:27:45
Crunchyroll İngilizce anime akışı sağlayan, çevrimiçi bir hizmettir. Sadece soru hakkında (değil Crunchyroll üzerinde izlemiş olduğun anime hakkında sorular için) bir hizmet olarak Crunchyroll için bu etiketi kullanın.
+665
user155688 4 Ara 2015 22:29:48

Eğer bir süvari olmak, Şövalye ise çok daha verimli olur artık beyin öldürdü ve gördüğümüz gibi, ondan tamamen farklı bir düzeyde olsaydı gibi Shin almak için güçlü olmak çok daha güçlü oluyor tabii ölebilir. olarak dürüst olmak gerekirse, hissediyorum Ayrıca Fredirika sürekli Fredirika eskisinden çok daha güçlü çok çok daha güçlü olur gerçekten sadece onun emirlerini takip ediyor, ama ilk etapta onun gurur ve onur gibi şeyler için yapmadı.

+594
Ulrich Hkns 3 Nis 2013 02:27:12

Bu bölgelerde ne gibi görünüyor. Verilen görmemiştim tipik nedenleri şunlardır:

 • gösterileri hepsini aynı gün ya da aynı hafta bile başlama
 • bazen yayın yuvaları spor, sezonluk ya da olmayan diğer normal programlar tarafından işgal edilir
 • ağlar tarihi düşük izleyici ile tatil günleri yeni bölüm yayınlamak için seçebilirsiniz
 • gösterileri bazen sadece verilen bir garip sayı yuvası gibi SuperGirl burada.

Ayrıca bazı stüdyolar daha fazla veya daha az bölüm doğru pacing sağlamak ve dolgu sevimsiz bir miktar olmadan tüm hikayeyi anlat göstermeyi tercih umut ediyorum.

Kendi serisinin görüneceğini ağları epey önceden tahmin edebiliyorum. Pilot bölüm veya başka bir önerisi malzeme önce yayın için kabul inceleme için ağa çok önceden gönderilir. Ayrıca çalışır yani iptaller onlardan daha fazla için çağrı her gün yuvaları büyük bir bölümünü yeniden ait olduğunu hatırlamak önemlidir.

+559
simranrehal 13 23 Eyl 2017 00:50:04

Doğru sonu kredi rulo için K: Eksik Kings (film), orada bu:

どうぶつけー credits

(Mincho gibi) standart serif bir yazı tipi olan kredi, geri kalanı farklı olarak, bu krediler bir yuvarlak vardır, vari yazı tipi el yazısı. Başlık için bölüm okur どうぶつけー doubutsukee, hangi hayal olan bir şey yapacağımı 動物 doubutsu "hayvanlar". Sonra, hepsi çocukça tür "görünüyor" saf kana yazılmış 24 kişinin isimleri listeler.

Bu kredileri ne için? Tahminimce bu daha çok bir soru hakkında K daha bu konuda Japon dili, ne zamandan beri ben DuckDuckGo için どうぶつけー, bütün sonuçları ile ilgili K içinde bir yerde. Etrafında tıklayarak biraz yaptım, ama burada neler olduğunu anlamak mümkün değildi.

+553
kdbanman 5 Oca 2012 10:59:24

Bu manga okumamın üzerinden uzun bir zaman geçti.

Ama Kılıçbalığı Şövalye Ruh reenkarne bir tartışma ve spekülasyon hatırlıyorum.

Belli belirsiz Kılıçbalığı Şövalye, çok bilgili ve bir süre olduğunu hatırladım.

Ama Kılıçbalığı Şövalye Ruh reenkarne olma ihtimalini kolay olacak herhangi bir kanıt var mı? Reenkarnasyon döngüsünü anlamaya başlamak için güzel olmayan dosya var.

Bunun için ek bir kanıt esper başvuru Ruhunu çemberin sonu gelmiş gibi görünüyor.

Chapter 60

+491
890041501001 23 Eyl 2014 08:52:40

4. Bölüm soru cevap. Momose Gauna tarafından yakalandı. Akai onu kurtarmak için geldi, dokunaçları kesme. Ancak, bu Gardes onun deldi, onu öldürmek hangi Gauna saldırı, onu ortaya çıkarır. Akai bildiğim bu, ve aslında o olmayacak olması mümkün önlemek saldırı, bu yüzden söyledi özür Momose. Bu Gauna sonra dokunaçlarını ile Akai yok Gardes tutar.

Gardes no 3, Aoki, sonra komutayı ve Kabizashi tutun. No 4, Midorikawa, gözyaşı koruyucu tabaka açık iken Gauna pierce onun için planı vardı. Ne oluyor ne zaman onlar olduğunu söyledi bırakın Momose muhtemelen Aoki alarak kayan Kabizashi sol tarafından Akai. Momose, ancak, iki arkadan gelip kafa Gauna doğru tahsil, bu Gauna doğru Akai gidelim bağırıyordu. Bu Gauna kolayca Momose püskürttü, dokunaç ile gardes çarparak, şok nedeniyle kalp krizine girmesine neden oldu.

Midorikawa kovuyor atılan Momose sonra gitti. Bu nedenle, Aoki bu Gauna dikkatleri çevirdi. Bu Gauna onlara saldırmak için kullandı. Aoki bu Gauna tarafından öldürüldü. Midorikawa arkadan Gardes onun deldi, onu öldürdükten sonra kolları sonra gitti. Yani Aoki öldü önce Midorikawa.

Akai yok gardes delinmişti zaman, havaya uçmadı. Momose kafa doluyken gösterildiği gibi, Gauna tutun dokunaçlarını ile 1 Gardes. Midorikawa aynı neden öldüğünden beri, gardes onun da patlamadı kabul edilebilir.

Nasıl Akai öldüğünü biliyorlar mı? Bu Gardes kalp atışı Monitörü ile donatılmıştır. Bu durum hem Sidonia ve pilotlar için kullanılabilir. Akai yok Gardes delinmiş olduğunu ve artık kalp atışı olduğunu görünce, Akai ölü olduğunu bilmek için dahi olmaya gerek yok.

Gibi patlama, ben istiyorum ki öyle olmadı ses biri patlayan, o sadece bir ses efekti önce ED şarkı.

+480
Nathaniel B 13 Nis 2013 21:26:05

Kader (film) Gece ve Sınırsız Bıçak İşleri Kalıp izliyorum. Henüz manga görmedim.

Kaderin Kalmak Gece, Saber'ın Kutsal Kase elde etmek için belirlenir. Anlamsız olduğunu Shirou ile birçok tecrübelerden sonra, onu ikna ediyor, ve bu yüzden onu yok etmek için kabul eder. Özellikle kalın ve normal bir hayat onu istediği için Shirou onu ikna etti.

Unlimited Blade Works filmi (Rin daha fazla ilgi gibi görünüyor) Saber doğru Shirou büyük sevgi hiçbir ipucu var. Saber Rin hizmetçisi olarak bulur bile (onunla Shirou ilişkisi gibi... null) çok hızlı bir şekilde aslında o kadar çok şeyler oluyor.

Kase Sınırsız Bıçak İşleri Gılgamış tarafından davet edilirken, Saber ama Kase yok etme konusunda tereddüt etmiyor bile.

Tam olarak Saber onu yok etmek için ikna ne Unlimited Blade Works filmi Peki?

Olsa gerçekten çok iyi UBW arsa almadım. Eğer Saber için gereksiz yapılan bu Kase ile özellikle yanlış bir şey olduğundan emin değilim. Orada mıydı?

+477
colinbr96 9 Ağu 2016 22:13:26

İnsan davranışı bakış 3. parti bir açıdan bakmaya çalışıyor gibi bana göre değil.

Gerçekten mangaka hikayeyi çok sonra yapar bilemeyiz.

+457
user162629 28 Şub 2012 15:42:38

Ben izledim Bungou Sokak Köpekleri ve şimdi, ben istiyorum başlangıç okuma manga çünkü orada hiçbir duyurusu hakkında yeni bir sezon. Yani, hangi bölüm sonuna başlamalıyım?

+424
Tide Swell 3 Ağu 2017 09:45:15

Şarkıyı doğru asker kalıntıları yürürken olduğunda flashback, başında oynanır.

+399
Neuneck 2 Tem 2015 18:51:22

Bulma ve Vegeta var evli olarak üzerinde Bayanposta için Dragon Ball Z devletler o ayrıldı ile yamcha bulma'yı ve evli Vegeta.

Herhangi bir sorun dünyaları ortaya çıktı 7 yıl skip sonuna Dragon Ball Z, Vegeta Bulma ile daha samimi olur.

7 yıllık skip, Goku ile Vegeta Bulma rekabeti ile bir ilişki kurmuştur anlamını zayıflattı.

+364
dmitrikonnikov 27 Nis 2013 21:07:21

Tüm Kamu Güvenliği Bölüm 9, ajanlarını ve kapsamı farkındayız.

Soruyu başka bilinen bölümler vardır, ve eğer öyle ise, ne kapsam/yetki onların.

+351
user2409548 8 Eyl 2011 12:23:31

Bu muhtemelen Escaflowne (film)? 2000 yılında yapılmış, 1996 yılından itibaren bir TV anime adapte oldu.

Film versiyonunda Folken uzun gök mavisi saç ve koyu renkli giysiler ve (Adom arasında Kumul olarak doğdu ama Siyah Ejderha Klanının lideri oldu) başlıca antagonisti.

Folken Folken holding Hitomi

Allen Schezar aynı filmde, mülteci (a grubu), bu Abaharaki lideri de uzun saçlı ve siyah elbise ile Sephiroth tarzı bir patlama var.

Allen

Film uçaklarla, yollar ve ışıklar içerir.

night scene dusk scene

+343
Julio Reza 1 Eyl 2016 20:55:13

55 Boruto Bölümde, Urashiki Momoshiki Otsutsuki için kuyruklu hayvanlar şeklinde Çakra 9 büyük varlıklar varlığı hakkında konuştu. Ancak, konumları açıkça bahsetmedi olan tek kuyruklu canavarları Hachibi ve Kyuubi vardı. Urashiki üye oldu Kaguya başlangıçta ve Sekiz ve Dokuz kuyrukları tespit etmek için sadece mümkün olduğunu Byakugan aklı ile görevli Çakra meyve aramakla görevli olan Otsutsuki Klan, Ana Dal.

Hipotezim şu; eğer kuyruklu canavarları bir yerde açık ormanda olsaydı, Urashiki kesinlikle onları bahsetti ve sonra elde etmek daha kolay olurdu küçük hayvanlar ile başladı, ama oldukça onları hiç söz etmez olurdu. Bu Kuyruklu canavarları Urashiki bile bulamadı bir yerde olduğunu İma olabilir. Bir yerde kimse Zarar vermek ya da Çakra yararlanmak çalışacağını nerede saklı olduklarını tahmin ediyorum.

+333
568cbz 23 Oca 2016 09:45:38

Geppo yürüme mesafesinde moon 'çevirir. Gerçekten Gökyüzü Yürüyüş ve Ay Yürümek arasında bir fark yok.

Sen-ebilmek kontrol Bir Parça Wiki listelerin Gökyüzü Yürümek gibi bir varyasyon Moon Walk. Söz edilen tek fark,

Sonra timeskip, Sanji gösterir bu yetenek tarafından tekme havaya atlama, yüksek, veren, görünüm uçuş.

Ancak, biz görmek Sanji kullanarak Gökyüzü Yürüyüş burada, Robin diyor bu ay yürüyüş CP9.

Tek fark biraz daha yüksek Gökyüzü Yürüyüş atlamak için adlandırma ya da belki onun yetenek sanırım.

Gökyüzü Yürüyüş öğrenmek için Sanji zaman ayırdığınız için de, o kadar zaman aldığını sanmıyorum. Gökyüzü Yürüyüş Momoiro Adada olduğunu 2 yılda öğrendiği tek şey değildi. Ama uzun tekniğini öğrenmek için henüz ortaya bu konuda bir şey çünkü onu ne kadar sürdüğünü belirlemek zor.

+301
Samyukta Sherugar 18 Nis 2017 23:39:50

HAYIR.

Senzu bean sadece yaralanma kurtarmak yardımcı, yaraların iyileşmesi ve güç kazanmak. Bir ilaç olarak hastalığı tedavi etmek için kullanılabilir değil, ve kanıt Gelecek Trunks gelecekten kalp krizi hayatta Goku yardım panzehiri aldım Android Saga, sırasında bulunabilir.

+278
Fipef 26 Tem 2013 08:50:15

Şu an Sanji var ortasında kavga ile Big Mom Korsanları ile birlikte Nami, Chopper, Brook ve Kinemon oğlunu Momonosuke. Sonra onlar gidiyor nereye Trafalgar var nakama olduğunu zannetmek için buluştuğu Zou. Büyük Annemin korsanlar onlarla alsp olan Sezar peşindeydi. O talep tarafından Franky değil izin bu Büyük Anne Korsanlar kapatmak için Dressrosa ya da başka Tontattas çabaları boşa olacak (değil göründüğü gibi olmak daha mantıklı bana rağmen) ve Sanji oldu verilen izin için yok Büyük Anne Korsanlar Luffy var zaten ona meydan okudu. Burada bağlantıyı gösteren Sanji grubu bıraktığım için Zou.

Mücadele hala devam ediyor arka planda sanırım.

Düzenlemeler ve Güncellemeler: Bu cevap ağır Spoiler vardır. Ben manga okumak istemeyen Otakus spoiler okumak için tavsiye edilir.

Manga Dressrosa arc tamamladı. Ve sonra Bölüm 795, bu görünen Sanji ve onun ekibi var sol Büyük Anne Korsanlar, gösterildiği gibi: Chapter 795: Page 4 Ve arka plan manga görünür onlar çoktan ulaşmış Olur. Sanji ve diğerleri için çok fazla ispat ederdi (Büyük Anne Korsanlar) çünkü Büyük Anne Korsanlar belki kaçtılar. (Bir varsayım. Hiçbir şey yazım kurallarına belirtilen) dir.

Sonra Bölüm 801 zam Lütuf ve Hasır Şapka mürettebat belirtilen Sanji istiyordu hayatta!: enter image description here Mayıs ima Sanji bir önemli personel hükümet ihtiyacı var!

Şimdi 806 son Bölüm Sanji Zou biraz sıkıntı ama yok diyor! Burada: enter image description here Beri Oda-Sensei bilinen için onun uçurum-askı, bu son sayfa belirleyen Sanji oldu bir şekilde etkisiz hale getirdi ve alınan HAYATTA. Bu Jack Korsan olduğundan kuvvetle şüphelenilen almış Sanji! O belki sürpriz Sanji için bazı kişisel kazançlar arasında deniz veya olmak için bir Shichibukai (nasıl Trafalgar Hukuk mu belirtildiği gibi 6. satır 7. paragraf) beri Doflamingo artık bir Shichibukai ve bir koltuk boş. Bunlar sadece benim HİPOTEZ ve nerede Sanji olabilir, şu anda olabilir sadece ilan ederek Oda-Sensei sonraki birkaç bölüm gelecek!+274
Mark Summers 28 Nis 2016 08:02:20

Bu bölümün sonunda, söz fotoğraf Kousei masasında otururken görülebilir. Muhtemelen Kousei onu ve Kousei ya da sadece fotoğraf bile onu içeren tek fotoğraf oydu çünkü Kaori sakladım. enter image description here

Bir fotoğrafın genç Kousei ve Kaori artı başka bir isimsiz kız(en olası Kaori arkadaşı), muhtemelen sonra bir Karima yarışmalar. Kaori oldu, büyük ihtimalle, muhtemelen dedi yarışmaya katılan arkadaşı için orada. Bu, Kaori müziği takip başlatmak için onu motive eden, biri ilk defa Arıma gördüm Yarışmada bir şans var.

+207
Eugene Dolgoff 1 Eyl 2010 20:42:35

Çoğu site, Rave wiki bile her zaman bir burun konumu için bir burun olarak bakın. Ama aslında ikisi de değil, boynuz gibi görünüyor, ve pozisyonu daha fazla burun gibi ama sadece Plue olan silah

enter image description here

Sadece o resimdeki gibi diyor, değil emin ne Hiro Mashima bile. (veya sadece bize söylemek istemedi)

+159
xaneon 5 May 2016 22:06:53

Dışarı (apartman) Mor Konak (henüz Altın Hafta arc boyunca olur hareketli Nagi yol açan tüm olayları?) animasyonlu.

220 bölüm, Altın Hafta boyunca gezi, Aika Mikado Hayate için bir mail sunar:

Mikado Hayate yenilgi ve şu anda da taşıyor Kralın Mücevheri almak ya da yok olan miras yeni bir durum, ayarlar. Bu Kralın Mücevheri 14 bölüm, Mikado tarafından ana konak ilk ziyarette Hayate verildi.

244 248 bölüm

Hayate ve Athena tekrar buluşuyor. Athena Kral Midas tarafından ele geçirilmiş ve Kral Midas Hayate re-Bahçe Saraya ve Tanrı'nın gücü elde taşıyan Kralın Mücevheri istiyor. Athena kurtarmak için, Kral Midas ona sahip izin veren Athena ve Kral Midas arasında "anlaşma" kırmak gerekir, ve bunu yapmak için sadece (güvenli) bir şekilde Hayate Kralın Mücevheri yok etmektir.

Altın Hafta boyunca Mykonos gezisi son günü. 252 bölüm:

Hayate Athena kurtarmak için, ya da Nagi mirasını korumak için sürekli bir Kralın Mücevheri yok olup rahatsız oldu. Nagi, Hayate sorunlu yüzünü görünce Kralın Mücevheri kendini kırmaya karar verdi, bundan sonra miras haklarını kaybeder. Onu korumak için Hayate bugüne kadar güvenir ve kendini ona korudu o parayı terk etmeye karar verir.

(Sonra Altın Hafta arc)268 270 bölüm

Mykonos için seyahatten döndüler. Bu Sanzen'in ailesinin miras hakları kaybetmiş, Nagi konağın bir hafta devam etmek zorunda. Bir dizi etkinlik sonra, Klaus gösterir ona bir yanlış anlaşılma nedeniyle Nagi annesi tarafından verilen Violet Mansion adlı apartman, Hayate. Klaus Nagi geri dönmek için zamanı karar verir. Nagi sonra 277 bölüm başlayarak apartmanın içine girer.

+130
MRTLeo 21 Haz 2019 04:57:16

Çoğunlukla serin görünüyor, çünkü bitti. Bir karakterin yüz asimetrisi getiren çok basit tasarımı bir seçim bakmak için biraz daha ilginç hale getirir.

Genel olarak, yüz gizleme parçası Bir karakter daha gizemli ya da içine kapanık hale getiriyor, bu yüzden karakterizasyon o utangaç veya çekingen olan bu karakterler için karakterizasyon katkıda bulunmak için faydalıdır, güçlendirir.

Sağ göz için özel bir önemi var, aslında iki ileri bir geri nedeniyle sanatçı/animatör tarafından yapılan hatalar nedeniyle karakteri, ya nedeniyle yüzünün yan saçından Bir Parça zaman atlayın sonra kaplı (Sanji, örneğin, anahtarlar) karakter tasarımı gerçek bir değişim görülüyor açısı ya da geçiş yapmak için kapalı olan yüz tarafı için nadir değildir.

+88
ovirt 9 Şub 2015 13:09:23

Son: bu Film iki yıl iki yıl 699 Bölüm sonra Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı, yani olaylarından sonra gerçekleşir Naruto. Manga, 700 Bölüm, Son Bölüm 10 yıl içinde Dördüncü Shinobi Dünya Savaşı sonrasında gerçekleşen olayları gösterir. Bu kadar zaman çizelgesinin Son falls arası bölümler 699 ve 700. Kronolojik olarak, filmin bölüm izle dizi sonra gerçekleşir.

Asıl soruya gelince, Naruto:Shippuden serisinin geçerli bölüm dolduruyorlar. Bu yüzden manga dayanmayan ve özellikle anime için yapılmış onlar. Ama filler arc kaldırma, şu anda On-Tails' Jinchūriki ark Doğum 662 Bölüm vardır.

Daha Naruto ile ilgili şeyler, check out bayanposta site.

+63
ale93p 11 Eyl 2019 06:23:28

Kural X Devletleri:

 1. İntihar ölüm için geçerli bir neden değildir. Temelde, tüm insanların intihar etme olasılığı vardır. Bu nedenle, değil düşünmek inanılmaz bir şey.
 2. Kişinin ölüm sebebi ya intihar ya da kaza olup, ölüm amaçlanan daha fazla ölüme yol açar olursa olsun, kişi basitçe kalp krizinden ölür. Bu başka hayatları etkilenen sağlamaktır.

Kural XXVI Devletleri:

 1. Eğer yazarsanız, "kaza ölür" ölüm nedeni, kurbanın doğal bir kazadan 6 dakika ve yazmaya zaman 40 saniye sonra ölür.
 2. Tek bir adı Ölüm defterine yazılmış, eğer etkiler ve ölmek yazılı olan diğer insanlar neden olsa da, ölüm kurbanın neden kalp krizi olacak.

Ölüm Not dolaylı olarak diğer insanları öldürmek için kullanılamaz açıktır.

Ancak, göre Kural 86 mümkün kısaltmak için başka ömürlü.

 1. İsimlerin Ölümünden kendini Not yazılmış olsa bile, insan dünyasında Ölüm defteri kullanımı bazen diğer insanların hayatını etkiler ya da orijinal ömürleri kısaltır. Bu gibi durumlarda, ölüm olursa olsun neden, Tanrı sadece orijinal ömrü ve kısaltılmış ömrü görüyor.
+60
Tallrob 17 Eyl 2017 18:05:50

İçinde Hunter x Hunter (2011) bölüm 20, orada müzik etrafında 03:21.

Ne şarkının adı nedir?

+56
urscummug 25 Oca 2012 12:36:56

Bu yüzden aniden Savaş Programcı Shirase sona erdi neden herhangi bir ipucu? Bu konuda herhangi bir görüşme ya da ilgili malzeme bulmak, Japonca bile edemedim. 14 yıl zaten çok üzücü. Son ya da bir açıklama yapmadan.

+51
Comcast Plunders 15 Oca 2015 11:00:17

Orada mangada açıklanıyor ve luffy'nin lastik gövde bağlı değil

2. vites

 • Luffy bir pompa gibi lastik vücudunu kullanır, daha hızlı sistem aracılığıyla kan pompalamak için. Bu yeteneklerini güçlendirir. Ayrıca vücudu için sağlıklı değil.

3. vites

 • Luffy kendini bir deliğe sokması, sonra bir balon gibi vücudunun bir kısmını havaya uçurur. Bu şekilde (ve hava aslında kitle var bu yana, çok darbeler onun etkin kütlesi artar o) vücudu boyutunu artırmak için yapabiliyor. İlk birkaç kez Luffy bu yaptığı, küçük kısa bir süre onu kullandıktan sonra terk etti, ama görünüşe göre, bu olay durdurdu. Muhtemelen zaman atlaması sırasında küçük olmadan bunu öğrendi.
+11
michael fadayomi 13 May 2011 09:18:02
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil