Naruto film nerede bölüm arasında kalan (her filmden önce izlemek gereken bölüm belirli sayıda bilmek istiyorum

Her film katılmadan önce bölüm belirli sayıda bilmek istiyorum. Benzer sorular gördüm ama benim soruma cevap yok.

+51
jhoyla 21 Eki 2017 15:26:28
40 yanıtların

Yani yaklaşık 10: 07'de, açık artırma baskın sırasında, Juuzou Büyük Madam bakar ve bu OST oynar Tokyo Ghoul Yeniden 4. Bölüm müzikleri:var. Birisi kullanılan müzik bir bağlantı tanımlamak ve bana gösterebilir mi?

+985
Greenfit Online 03 февр. '09 в 4:24

Bu uyarı, Spoiler içerebilir.

Hareket, o kullanılan için son Eren bir doğrudan başvuru için bir önceki sahnede anime (bu daha önce hiç yapmış th manga kadarıyla biliyorum). Titan izleyici Annie bilmez zaman içinde bu noktada. Kullanılan dövüş hamlesi orada eğitim sırasında kullanılan onun dövüş hareketlerini andırıyor. bu Annie için titan yüz benzerliği yanında ipucu biridir. Kullandı bu konuda biraz daha derin bilgi, hareket, orijinal Kata gelen bir karate hareketi. Bağlantılı videoda belirtildiği gibi dövüş sanatları babası tarafından eğitim aldı. enter image description here

+956
Amy Codes 24 Ağu 2019 14:38:09

Quincy nesneleri bir sürü saldırıları başvuru kutsal şeyleri Haçlar ve bir dizi bakın. Örneğin, "Tam Kutsal Forma" çevrilmiş olan, en azından çeviri göre okuyordum "Quincy Vollstandig" adlı bir saldırıdır. Onlar ses belirli bir anlamı olan yerine soğuduğu için (ya da başka bir din) bir grup Hristiyan veya bu isimler gibi Quincy var mı?

+937
karen menguita 27 Şub 2018 22:14:12

Karakter resimleri var nakledilir Polt. İçinde bu Wikipedia linki, o Listede altında destekleyen karakter manga Canavar Çıtırları.

Polt bir kobold. Yerel spor salonu lideri olduğunu, "Spor Kulübü Kobold", ve oldukça hiperaktif gibi görünüyor. Spor hayatı (tüm sporlar, balıkçılık da dahil olmak üzere) ve o onun müşterileri için en iyi deneyimi sağlamak için çalışmaktadır. O bir kürk olarak resmedilir-kuyruk ve bir köpek gibi kulaklı insanımsı clad—o yüz gibi—ama bir daha düz, insan-deri tasma takan bile. O genellikle şort, T-shirt ve spor ayakkabı giyin. Polt güvenilir gibi görünüyor diğer liminals daha yüksek bir derece için: kendi işi var ve tek başına dışarı çıkmak için izin verilir. Draco ve Lilith zaman şartlı aile gözetimi olmadan olmak için yerleştirilir, Polt onları sorumlu yerleştirilir.

Bu Bayanposta bağlantı için Polt verir ayrıntılı bilgi karakterle ilgili. Onun görünümünü tarif ettiği gibi:

Birçok alabileceği bir Kobold, German sprite türünden iken formlar, wolfen bir yüz ile neredeyse insan bir kadın gibi görünüyor, bir namlu yerine bir burun da dahil olmak üzere, ve bir kurt kuyruğu ve kulakları. Onu vücut, mesleği gereği, çok atletik; sahip kaslı kollar ve bacaklar ve trim bir karın. Göğüsleri ortalama vardır BOYUTU, Diğer karakterlere göre daha büyük meme boyutları. Onu ilk olarak, ile yaka dekolte siyah bir gömlek giyer üstüne spor kulübü adı ve fermuarını açıp izlemek bir ceket; jean sıcak pantolon; uyluk askıları ve bileklikler; köpek tasması ve atletik sneakers.

Bu link için Google Resim Arama için Polt.

+896
anushka 19 Mar 2017 02:12:04

Yani kaderin kalmak gece Saber Asil Hayalet onu kılıcı ile aynı adı olan "Excalibur" denir. Ama Shiro Excalibur iz zaman, o sonsuza kadar kayıp Kılıç olduğu ortaya çıktı.

Kral Arthur yani benim soru, Excalibur ve Calibur adlı Tarihi kendi iki kılıç mı?

+877
kuslahne 25 Eyl 2015 04:57:35

İnsanlar tahmin edilebilir. Özellikle önceden bir kişiliği biliyorsanız, doğru neredeyse büyük bir güç, böyle bir Ölüm Not olarak ne olabilir tahmin edebilirsiniz.

Ne olacağını tam olarak ışık aptal olduğunu biliyordu. Daha yüksek bir statü elde etmek için Ölüm Not kullanırdı, ve ve L ekibi gelip araştırmak olacağını biliyordu. Kendi adını temizlemek her bir parçası.

Tam olarak ne yaptığını temelde, Işık biliyordu. Çok az şans planını kaldı.

+842
joey baruch 19 Tem 2014 20:46:00

Diğer avatarlar Hayvan Rehberleri olup olmadığını söylemek imkansız. Bakın biz sadece Korra'nın Aang ve Roku var. Kyoshi, Kuruk, Yang-Chen, Wan ve hiç biriyle görüldü. Bu, gerçekten Wan için geçmiş, var olan tek kişiydi ve hiç Ravaa ona eşdeğer olabilir görünüyordu ama bir hayvan rehberi ile göründü.

Sırada toprak Krallığı avatarlar hiç görmediği bir hayvan, eğer diğer üç avatar hayvan rehberleri duruyoruz görülür göstergesi onların kendi elemanları hayvan kılavuzları sonra olur:

  • Yangın Avatarlar için ejderhalar
  • Hava Avatarlar için hava Bison
  • Su Avatarlar için kutup Ayısı Köpekleri.

Bu konu hakkında bulabildiğim kadar bilgi yok, bu yüzden bu en iyi cevap ile gelip başardı

+830
user260116 25 Mar 2010 08:47:04

Genellikle (manga karakterler ve hikayeler hakları IP) fikri mülkiyet sahibi kim?

ABD'DE, çizgi roman genellikle bir çizici, ve belki de takım -- yazar, sanatçı, inker, modacı, letterer, düzenleyici tarafından üretilmektedir. Bazen daha fazla bu insanların bir ya da bazen sorun orta değiştirilmesi bile. Karakterler genellikle birden fazla, etkileşim karakterler içeren paylaşılan bir evrenin parçasıdır. Marvel ve DC, en büyük yayıncılar IP sahip olacağını mantıklı.

Ayrıca sanatsal Millet bazı işleri üzerinde tam mülkiyet ve kontrol isteyeyim mantıklı ve bağımsız yayıncılar bu izin oluşmuştur. Önde gelen yayıncılar kısmen bu arzu adapte, ve bazen bir karakter yaratıcısı ile sınırlı imtiyazı vermek. Mülkiyet hala yayımcı ile oldu, ama sadece yaratıcı yayımcı ile kaldıkları sürece, onların karakteri ile ilgili kararlar verebilir.

Anladığım kadarıyla manga çok farklıdır. Bir kişi yazma, sanat ve yazı işler. Hayır Pasha ve yayımcı editörü genellikle şeyler gösteriyor, onları zorunlu değil. Farklı manga karakterleri nadiren etkileşim. Tek kişilik odak, mangaka IP hakkına sahip olduğu için mantıklı olur. Bu genellikle böyledir.

Anime daha geniş bir dizi için birçok kişi dahil. Sadece mangaka (veya başka kişi) hikaye anlatmak için lisanslı? (Belki de bu Fox X-Men filmleri, Marvel ait X-Men kendilerini bile yapmak için lisanslı benzer.) Bazı anime manga ya da hafif bir Romana dayanan yeni bir iş olduğunu biliyorum. Bu durumlarda, stüdyo olduğunu yaratıcısı ve büyük olasılıkla onlar kendi IP de.

+807
AngelofDeth82 8 Kas 2016 02:06:10

(Düzenle) İçin anime:

2001 yılında, Japon animasyon film pazarının yüzde 7'sini, canlı çekim işleri için %4,6 pazar payı yukarıda. Anime popülerliği ve başarısı DVD pazarın karlılık ile görülen, toplam satışların yaklaşık %70 oranında katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca,

Amerika Birleşik Devletleri için anime pazarı 2009 yılında yaklaşık 2.74 milyar $oldu.

Japonya'da 2011, DVD ve Blu-Ray satışları vardı yaklaşık $250.6 milyon DVD ve $381.7 milyon için Blu-Ray (göre burada).

Gelen bu:

16.8 milyar ¥ama nedeniyle korsan online film ve video — on-talep hizmet DVD halsiz satış-doğrudan bir sonucu düştü, o zamandan bu yana, 2006 yılında, Japon anime yurtdışı satış vurdu. 2011 yılında, küresel satış sadece 8.55 milyar ¥vardı. =16.8 (¥milyar~139 milyon$, ¥8.55 milyar=~70 milyon$)

ABD pazarına toplam yurtdışı piyasa fiyatından daha yüksek olamaz tabi ki, bu sayılarda bir tutarsızlık var. Yurtdışı numaralarını muhtemelen sadece satış olsa ancak, ABD pazarında sayıda televizyon ve muhtemelen oyuncaklar için muhasebe, yüksektir.

Bu verdiği Kuzey Amerika satış rakamları.

Genel olarak, dağıtım belirlemek için neredeyse imkansız olacak. Japon numaraları yüksek, ancak çünkü anime çok yasadışı (genellikle) online izleniyor, insanlar izlerken nerede olduğunu belirlemek zordur.

Manga anime pazar pazar dağılımının iyi bir göstergesi olabilir.

Japonya manga için büyük bir pazar var.

Gelen bu ve bu:

Avrupa'da, Fransa manga piyasasının yaklaşık %50 içerir için kullanılan, Yukarı (2003 rakamları) manga yapılıyor Fransa'da çizgi roman piyasasının 1/3 ile. 2011 yılında, Avrupa manga piyasasının yüzdesi %40 düştü.

Japonya Dış Ticaret Örgütü, manga satış Fransa ve Almanya tek başına 2006 yılı içinde ulaştı 212.6 milyon$.

Fransa Avrupa pazarının yaklaşık %50'sini temsil eder ve ikinci dünya pazarı, Japonya'yı geride.

Almanya'nın çizgi pazarı manga 70% oluşur.

Manga Rusya'da çok popüler değil. Genel olarak, çizgi roman Rusya'da bir bütün olarak çok popüler değil. Anime yayıldı, ancak, manga popülerlik artırmak için yardımcı oldu.

Tayland, manga, ama öncelikle kaçak olarak kaydediliyordu olur.

Göre bu,

...2008 yılında, ABD ve Kanada manga pazarında oluşturulan 175 milyon $yıllık satış.

Ayrıca bakın listesinin manga distribütörler için bir genel Aralık sayısı dağıtıcıları, ama o gelmez PES miktar dağılımında bir ülke.

Gelen bu:

Amerikan manga satışları 120 milyon dolar ve Avrupa ve Orta Doğu kombine yapmak için 250 milyon dolar ise Japonya yıllık manga satışları 5 milyar dolar olduğunu söyledi.

+792
user3912137 4 Nis 2013 03:07:30

Her yerde çevrimiçi aradım ama herhangi bir son sayfalarını bulabilirsiniz ama Her şey İçin Bir kontrol yapar İzuku? Teşekkürler

+779
Munchen 27 Şub 2011 03:15:17

Eğer soruya doğru anlama ediyorsam, onun sırtındaki kılıcı aklını kaybeden ve savaş pozisyonuna alma ile hiçbir sorunları var neden merak ediyor.

Anında kötü haberi bana, gerçek hayatta bu mümkün değil. Ve düştüğünde altında BFS mecaz.

Hatta bu yüzden insanlar "imkansız" böyle bir silahı kullanmak olacağını araştırmak istiyorum eğilimindedir. Ve gerçek hayat silah bu en karşılaştırılabilir olurdu. Aşağıdaki numaraları geldiler:

  • Cesur adam yaklaşık 1.90 metre yüksek
  • Ejderha avcısı olduğunu kabaca aynı yükseklikte (boyutu biraz değişken aracılığıyla dizi)
  • 100 kilo veya 99.8 KG bıçak hakkında en muhtemel ağırlık. Ancak üzerinde wiki, edilmemiş ifade etmelidir buralarda 400 pound ve bazı reddit kullanıcı hesaplamış için 625 lira veya 283.5 KG

Sorunuza geri dönersek, kılıcın yerini, Cesaret ve bıçak yüksekliği eşit olduğunu varsayarsak ve bıçak 220 kilo ağırlığında. 0,95 m gergin kol uzunluğu çekmeye çalışıyor (parmak için parmak ucu uzunluğu yaklaşık vücut uzunluğu olduğu söyleniyor)

(emin değilim buradan matematik yapmak, ama düzenlemek için çekinmeyin nasıl)

Ve yuvarlak sonrası, en yakın andıran kılıç için Cesaret' olurdu bir iki elle tören kılıcı olan tek benzer bıçak uzunluğu (199cm / 78.3 inç) ve ağırlığı çok daha az (5,42 KG / 11.9 pound)

+773
DashKo 12 Nis 2013 08:15:01

Önce Çılgın Eğlence Doğru Şeyler gibi yurtdışı mağazalar bakmadan önce Manga alırdım olsaydı yani. bugün ancak Deli diyerek bir e-posta aldım;

Haberleri duymuş olabilirsiniz....
1 Mayıs itibariyle, Deli artık Manga dağıtma,
ya da genel olarak kitap - en azından şimdilik.

Ama Manga çok sevdiğinizi biliyoruz, bu yüzden tüm Manga ve kayıt dışı %60 Delinin web store* ile bir pazarlık kapmak için son bir fırsat veriyoruz!

Kaçırmayın. Satış 30 Nisan 23:59'da sona ermelidir.

Eğer Avustralya hala Manga satan herhangi bir yerde/distribütörler ve bir online mağaza var merak ediyorum?

+759
ItsTimmy 2 Ağu 2017 06:51:00

Bilinen biyoloji bizim Pokemon uygulanabilir sanmıyorum. Blastoise toplar, örneğin, ve Pikachu (saldırı ve gerçekten çekim yırtıcı şok elektrik oluşturabilir aynı değildir) elektrik çekebiliyor.

Tüm bu şeyler yapabilecekleri hakkında teoriler olabilir, ama tasarımcılar sadece bu kadar değil. Sadece teoriler olurdu, çünkü ilginç bir oyun, ama çok anlamsız olurdu.

+755
Charlie Toon 1 Mar 2013 04:38:01

Kep hiçbir Katachi içinde, Shouko Nishimiya işitme cihazı kullanır. Sağır, bu yüzden aslında bir şeyler duyabilir mi? Manga okudum ama filmi izlemedim ben, ama işitme cihazı kullanıyor neden hakkında herhangi bir ipucu görmedim. Ne amaçla ilk etapta işitme cihazları mı kullandı?

enter image description here

+746
DanielN 11 Oca 2018 02:44:06

Sen söyleyince saçma geliyor bu isim arkasında, yanında gerçekten derin bir anlamı var.

Kısmen (kibar kızı ve Japon kadınsı kullanmak yansıyan) uygun Japon kişiliğine uygun, çünkü Miu tarafından "takma" 穴骨洞 c あなこっほら, Anakohora, "delik" ve "kemik Mağarası için kanji kullanma") verilmiştir etti. Bu bir kenara ironi arkadan hiçbir derin anlam ve Japonca söyle ve kanji ile ilişkilendirmek sadece komik geliyor bu.

Sadece birisi adlı İrade Gücü olsaydı İngilizce, Anita Man, ya da Sevinç Ryder gibi.

+721
student21 4 Eki 2010 12:02:17

Saldırı titan veya koordinat diyorlar ona söyleyebilirim.Gerçekçi göstermek içinde yenen manga göre riski ortaya çıkmıştır gösterilen tüm titan değiştirenler konuşuyor.Anime dişi titan ilk geldiğinde yakalanan bu avantajı kullanarak aldı.Devleri çekmek için kükredi ve onları kaçmak için ölüyor bedeni ve titanlar yemek dumanı kullanılır.Doğru titans yanı izciler saldırıya çıktığında bahsetmiyorum bile.insanlar yemek için karar kadar muhtemelen onu takip ediyor.Erwin zırhlı titan içine titanlar neden aynı şey oldu.

+720
jcarpio 20 Ara 2016 22:05:11

Biri avatar bir yere ile gördüm: unknown character O sadece sanat herhangi bir dizi bu karakter değil mi?

+697
davidweb 13 Mar 2011 06:30:16

Başlık her şeyi açıklıyor.

Şahsen, okuma düşkün değilim ve bu söz yerine manga okumak anime izlemeyi tercih ederim. Ancak, manga okumayı tercih edenler var.

Neden öyle mi? Orada bir zaman diğerinden daha iyi olduğunu sadece herhangi bir fark yoksa?

+619
siamnekko 31 Ara 2012 03:33:36

İn Hunter × Hunter (2011, emin hakkında 1999), orada bir karakter adlı Dwun (aşağıdaki resimde, kırmızı gömlek) kim göründüğü Greed Island arc.

Dwun's room

Bugün, ben maruz kalan bu görüntü Yoshihiro Togashi, the Hunter × Hunter mangaka (gelen bu çok daha büyük bir resim):

Yoshihiro Togashi playing "Dragon Quest"

Ben yardım edemem ama çöp bazı dikkat çekici benzerlikler: TV ve oyunlar, bir sandalye eksikliği, saçları bakımlı ve açıkça, büyük bir karışıklık fark ettim.

Bu karakter, Dwun, Yoshihiro Togashi kendini dayanır?

+607
user2630080 8 Ara 2017 15:41:38

Gerçekten olmak istediğim yer sadece Asuma ileride onun ne kadar idealist hayaller hareket hakkında, bu bakıyorum "gibi, çizgiler bu kadar var mı?" Nerede sonunda bu yorumu doğru ipucu ve sahne hayat ne derece memnun olduğunu gösteren kırmızı balonun gidelim. Bu yorumu 16 bölüm yer alması, Asuma geleceğinin bir parçası olmak onun geçmiş en zor kısımları yüze sahip olduğunu bize gösteren olaylar ile daha kesin değil.

+605
PauloBoaventura 19 Oca 2014 03:14:00

Hayır, Süper Saiyan Öfke dönüşümü o mangada henüz görülmedi. Aslında, manga hiç SSR tanıtan planı yok sanırım. Ne önemli unutmayın burada manga versiyonu erkek mayosu ÇOK daha güçlü anime. Özellikle, Mayo ve manga Goku spar zaman, ssj2 Trunks görünüşe göre ssj3 Goku kadar güçlü.

İlgili manga paneli 15 Bölüm 35 sayfa:

enter image description here


+595
doctor m 12 Şub 2010 07:32:55

Tonari no Seki-kun çoğunu izledim ve ses aktör onun duyabildiğim panik ya da heyecan hırıltılar ve diğer birkaç arada bir sesleri vardır.

Neden bu iste bir ses aktör tüm?

Çünkü, Non Non Biyori, sadece erkek karakter onunla ilgili herhangi bir ses yoktu bu söz.

Belki birlikte belirgin bir rol ile (ve apaçık bir sigara ile başka bir rol) iki karakter türleri birleştirilerek miyim?

+589
user2421192 1 Nis 2013 06:54:19

Mephisto Yukio ve Rin ikiz olduğunu biliyordu ve Şeytan babaları vardı, Yukio bunu kaldıramadı ve bir şeytan gibi görünüyorlar kadar zayıf olduğunu kanıtladı. Evet Mephisto Şeytanın Yukio akrabası olduğunu biliyordu.

+581
BioFlex Pro 28 Mar 2013 23:18:19

Derler ki, şeytan meyvesi okyanus onları reddediyor başka komplikasyonlar ile deniz şeytandan ve yüzmek için enerji ve güçlerini kaybederlerse.

+581
GtwoK 28 Şub 2016 04:33:45

Ben Rock Lee ve Tenten ailesi hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Ne mangada ne de Naruto anime. Üç arasında, Tenten en son hikayeler ve arka plan bilgileri var.

Gibi Hinata, onun babasının ismi Hiashi Hyuga. Adı Hinata annesi yoktu ama göründüğü manga ya da anime. Aslında Hinata annesi hiç manga çıktı, sadece anime, bu yüzden canon olduğunu söyleyebilirim.

+505
Elias Jonsson 22 Kas 2018 20:31:35

Yato Japonya'da Heian dönemi etrafında oluşmuş birçok masallardaki bir sonucudur. Bir tanrı dayalı olduğunu kesin söyleyemem, ve diğerleri Servet Yedi Tanrılar, daha sonra (Eğer Henüz yapmadıysanız onu okumanızı tavsiye ederim) mangada görünen Diğer ve kendi Türbesi yok gibi bilinmeyen bir varlık o karakter Bishamonten gibi bir parçası değil, daha önce de belirttiğimiz.

Tek bir Tanrı'ya dayalı aslında olmadığını söyleyebiliriz. Ancak, "Yato-ilginç bir no-kami teorisi" buluyorum ve bu konuda daha fazla araştıracağız. Benzerlikler var, ama bu şekilde alır bir şey. Spoiler uyarısı:

Yato gerçek ismi Yato (aslında Yaboku olduğunu, Yato takma adı) Girip-hayır değil, yani bence teorisini çürütüyor.

+493
MohammedAlSafwan 7 Tem 2016 23:52:57

Göre Bu cevap orada bir özel nedeni Shurelia mümkün görünmesini Misha ve Aurica var Cosmospheres.

Nasıl içinde Cloche var Cosmosphere Mir 4. Seviye 2 hiç görmemiş olmasına rağmen ortaya çıktı. bile bu nedenle Shurelia görünen başka bir şey Cosmospheres yüzük gerçek Mır göre bu cevap

Cocona da bir Endüstri Ürünleri tasarımı var, "doğru" sunucuya, ama İnfel Phira sunucuya bağlanamıyor anlamına gelir.

bu IPDs için artı İnfel Pira bu Reyvateils (İnfel, bir Reyvateil kendisi gibi)ortaya çıktı sonra yaptı, bağlandıkları tamamen farklı bir sunucu var, Metafalica şarkı hazırlamak için yapılmış demektir

Yani Cloche var Cosmosphere dönüm kadar Mir nasıl merak ediyorum?

+468
JR4 22 Oca 2012 23:26:31

En azından Obito hayatta olduğunu biliyor Ayrı dair bazı kanıtlar vardır. Onu ve sasuke geriye tek Uchihas olmayan hayatta sasuke ve Sasuke öldü ve Ayrı Devletleri... gibi biliyordu o Deidara ve Sasuke dövüşünden sonra, Kisame Ayrı söyler.

+417
Rahul Hendawe 9 Kas 2014 18:19:02

Zoro OP dünya görünür, bazen "Korsan avcısı Zoro" adında bir Ödül avcısı "olarak bilinen o zaman hepimiz baştan beri biliyordu beri merak ediyorum.

Zoro bu başlık vardı o zaman yakalanır ya da öldürülürse olduğu kişilerin resmi bir liste var mı?

+417
Bharath As 20 Ağu 2013 08:41:40

Fikrim fangirls ünlüdür, ama durum yuri için ne olduğunu merak ediyordum biliyorum.

Bazen sadece anime başvurulan yuri fangirls gördüm, ve bu gösterileri tamamen dişi bir döküm var.

enter image description here

İlham!

Bu araştırma, erkek, kadın ve genç kızlara yönelik hedefli olan yuri birçok subcategorys gibi görünüyor. Ama ben merak ediyorum - ki bu ana hedef kitlesi için bu tarz?

+417
Koert van Kleef 19 Şub 2015 20:21:05

Bahsettiğiniz noktadan sonra içerik, temelde tamamen anime 2. Sezon başlangıcı) 26 bölüm ile başlayan doldurandır. Anime için bazı sonuç veren 43-49 (bölüm) son arc dışında, epizodik içerik bulunmaktadır. Son arc manga dan-özgün ve oldukça farklı bir anime.

Anime bölüm bir kaç ınterlude manga bölümü dayanır, ama yine de dönemsel ve ileri çizim yoktur. Bu bölüm biraz ileri anlamlı bir hikaye değil bu aralar komedi olan manga bölümden genişletildi. Manga okudum ya da bir Gözden kaçırmış olabilirim anime izledim çok uzun zamandır olsa 26 bölüm, 38, 39, 40 ve bildiğim kadarıyla bu sadece örnektir. Bu bölüm hala anime-özgün içerik bir sürü var, eğer hepimiz muhtemelen manga dayalı olsun, bu zevk olmaz sana dolgu sevmiyorum.

Yani, Kısacası, GetBackers hikayenin devamını istiyorsanız, tek gerçek seçenek manga okumak. Anime bölüm 25 karşılık gelen yaklaşık 83 bölüm için, "Dönüşü son Kale" ark Sonsuz. Anime bu noktadan sonra manga içerik biraz var, ama eğer istediğiniz tüm hikaye ve hiç dolgu bölüm zevk almıyorum izlemeye değer olacağını sanmıyorum.

+394
nutfox 30 Eyl 2019 15:23:53

Göre bayanposta, Poneglyph olduğunu yıkılmaz.

Bloklar gerçek gücün kendileri dışında indestructibility onların; değil patlayıcı bile bu taşların üzerinde bir çizik olabileceği belirtiliyor. Ancak, içerdikleri kelimeler dünyayı değiştirme gücüne sahip.

Her biri uzun zamandır unutulmuş tarihin bir parçası olduğunu söyler. Bu tarih kitle imha (en azından) üç silah bahseder içerir: Pluton, Poseidon ve Uranüs. Poneglyphs iki türü vardır diğer poneglyphs ulaşmak için nasıl hakkında bilgi taşırlar ve bu "Gerçek Tarih kayıtları taşımak". Sadece zaman taş gibi dolgu Geçersiz. Yüzyılda onlar okunur dünya. Gözlerinde Dünya Hükümeti, onlar tehlikeli eser ve taşlar tehlikeli ilan rağmen çünkü fallen Kingdom idealleri yazılı silah, gerçek taşlar o zaman silahları çok daha tehlikelidir.

Poneglyph tehlikeli eserler ve blokları da yıkılmaz bu Hükümet, ifade için, Hükümetin Ohara yerine Poneglyph yok halkların öldürmeyi tercih eder.

+375
Marrrta 28 Ara 2011 07:35:37
+317
Zed1312 3 Eki 2014 21:46:34

-Gi-Oh Kısaltılmış parodi Yu, üç Mısır Tanrı Kartları isimleri:

  • Bu İşkenceci dikilitaş
  • Slifer Yapımcı
  • ve Mega Ultra Tavuk

İkinci adı-Gi-Oh da Slifer (Roger Slifer) adlı İngilizce dub, tam olarak Yu üreticisi için bir referanstır. Bu Küçük Kuriboh üzerine aldı ve şaka yapan sadece komik bir tesadüf olduğunu düşündüm.

Ama sonra,-Gi-Oh bayanposta Yu Mısır Tanrı Kartlarının gerçek isimleri araştırdım.

Değil mi? "Slifer Sky Dragon" orijinal Japonca "Osiris Sky Dragon" denir. Osiris gerçek hayatta bir Mısır Tanrısı olduğu için... aslında daha mantıklı geldi. Slifer yani, resmi çevirmenler tarafından yapılan Roger Slifer için kasıtlı bir referans oldu.

Diğer dillerin çoğu Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, vb dahil olmak üzere "Slifer" de (.) kullanın fark ettim, ve sadece Çince ve Korece çevirileri "Osiris" kullanın. Burada ne oldu? Çevirmenler neden bu kararı verdi?

+297
user2004287 28 Ağu 2015 02:53:10

"İkinci sezon" en azından ikinci bölümün başına doğru) 21 ve 22 bölüm, Okinawa kafede aynı sahnede gömlek bir dizi Kaiki görüyoruz.

İlk (ilk başta uçağın içinde giymiyordu olan pembe bir gömlek gibi görünüyor:

enter image description here

Mavi bir gömlek ve sarı bir gömlek değiştirmeden önce:

enter image description here enter image description here

Tuvalette, farklı pembe Hawaii gömleği gibi görünen onu görüyoruz ve 22 bölüm başında turuncu bir gömlek görüyoruz:

enter image description hereenter image description here

Gömlek değiştirir örneğin "siyah ekran" (örneğin Kalkan uçaklar gibi görüntüler eşliğinde) veya Kaiki kendi düşünceleri ile gösterilen duraklar konuşmalar içinde "duraklar" denk gibi. Ama Senjogahara ve Kaiki arasındaki konuşma muhtemelen öğleden sonra bir ders daha alır. Biçimsel bir anlam olmadan alınması gömlek Kaiki değişiklikleri eğer durum buysa, gerekir, yoksa bir önemi var mı?

+293
Joann Frady 14 Eyl 2011 20:57:09

Ayrıca Bkz:

+100
gboone 13 Nis 2011 23:10:12

S3 e9 3 civarında çalan şarkı:50. Dizide daha önce oynamış olduğunu biliyorum. Bu işin içinde başka bir bölüm Todoroki havuz başında andık yaşındayken 1 Sezon 3 Bölüm vardı. De daha önce duydum sanırım. Çok yumuşak ve arka planda bir kadın vardır.

+88
Jeno Laszlo 30 May 2018 14:38:53

Biz Londra merkezli perakende satış otantik anime cels üzerinden bizim online mağaza www.cel-ga.com biz satın Cels doğrudan üretim şirketleri veya yetkili bayileri, biz garanti Orijinallik öğeleri satıyoruz. Studio Ghibli, Dragon Ball, Sailor Moon ve diğer bazı nadir öğeleri de dahil olmak üzere hisse senedi içerir.

Özür dilerim bu kadar geç cevap biraz ama umarım bu herkes bu konuda daha sonra aradığı faydalı olacaktır.

+40
Dharmesh Tarapore 28 Ağu 2017 17:20:39

Tamam, ben de geçenlerde izledim bölüm 441 İngilizce alt Naruto ve ben olup olmadığını merak etmiştim yakaladı kadar izle Son: Naruto Film ve Boruto: Naruto the Movie?

Biri bölüm onları izlemeliyim sonra bana söyleyebilir mi?

+39
Sunitha 29 Eyl 2012 22:31:47

İşte benim updated cevap ile gerçekler arasında manga kendisi, beri manga var, uzun süredir üzerinde ve cevapları burada olabilir hala karıştırmayın biri, özellikle de anime atlanan bazı gerçekler benim için mevcut.

Başlamak, farkı arasındaki ilişki ve cinsiyet farklılıklarına eski biyolojik (erkek veya kadın) ve ikinci 'bir bilgi ya da sosyal rollere dayalı cinsten kişi (cinsiyet rolü) veya kişisel kimlik kişinin kendi cinsiyet temelli bir iç farkındalık (cinsiyet kimliği).

Tooru Mutsuki erkek mi, kadın mı? Tooru Mutsuki, biyolojik bir kadın. Erken bölüm hikayesi mi tercih etmek olarak tanımlanan bir erkek ama daha sonra, onun gibi kabul et kendini ve ona duygu gibi bir kız.

İçinde Vol. 1 Bölüm 4,

Gövde kabin içinde açık onu gömlek rips, seks onu hemen ne olduğunu açıklayacak: enter image description here

İçinde Vol. 1 Bölüm 5,

bir flashback olduğunu gösterilen kişilerden ÇMG Akademi ortaokul konuşmak için ona söyler onlara o değil olmak istiyorum bir kız ve o anda, o istediği için olacak bir adam.

İçinde Vol. 7 Bölüm 73,

sürekli babası tarafından cinsel tacize uğradığı ortaya çıktı ve babasının cinsel Tooru ıslak elbiseleri bakışları duruluyor beri ona kötü olabileceğini ima edilmiştir: enter image description here

İçinde Vol. Bölüm 10, 100,

Toruu bir kız ama zaten biliyor Saiko kendi kendine söylediği bu Saiko ortaya çıkarır: enter image description here

Nihayet, Vol. Bölüm 15 155,

Tooru Sasaki yürür gibi çıplak gördüm bir kız ama takım için bir şey söylemek için seçtim bu Haise bildiğini ima edildi: enter image description here

Başlangıçta bir adam olarak tanımlanan, hikayenin sonraki bölümünde, ancak kalmayı tercih ediyor ise:

sonra Rushima İniş İşlemi ve doğru sonu manga, o daha açık ona doğru duygu ve sanırım o kabul eden o bir kadın. İçinde Vol. 12 Bölüm 126, o ortaya çıkarır için Urie o seviyor Haise. Ve olayları buna boyunca dinlenme manga, o görülen o biraz gibi bir yandere, nereye kadar istemek öldürmek Haise ve Touka. Bir kez, o olduğunu gördüm aşağı sıyırma, elde üst ve kucaklayan bir cesetten birinin temsil ettiği 'Haise' sonra öldürme.

+23
Wouter Vandenputte 8 Eyl 2019 10:45:51

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil